hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP 2016

Evidované závody

Duben 2016
 
02.04.
Sobota
Svitavská 10
Atletický stadion Svitavy 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
06.04.
Středa
1. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
08.04.
Pátek
1. Zemská míle
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
09.04.
Sobota
Křížová 10
Hradec Králové 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
10.04.
Neděle
Jaroměřský kros
Jaroměř 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
13.04.
Středa
Jarní hodinovka na dráze
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
23.04.
Sobota
Běh Javorkou
Česká Třebová, park Javorka 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
24.04.
Neděle
Memoriál Q. Štěpánka
Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
27.04.
Středa
Pardubická devítka
Pardubice 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
29.04.
Pátek
Běh na Rozálku
Žamberk 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
30.04.
Sobota
Svitavský stýpl (bodují r. 2002 a starší)
Atletický stadion Svitavy 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Květen 2016
 
01.05.
Neděle
Běh kolem poličských hradeb
Městský park, Polička 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
04.05.
Středa
2. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
07.05.
Sobota
Letohradská pětka
Orlovna na Orlici, Letohrad 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
15.05.
Neděle
Běh Choceňskými sady
Choceň 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
18.05.
Středa
Malá cena Monaka
Restaurace MONACO, Slatiňany 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
21.05.
Sobota
Běh do Zámeckého vrchu
Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
22.05.
Neděle
Nekořský kros
Nekořský stadion 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
28.05.
Sobota
Běh o korunu města Lanškroun
Nám. J. M. Marků, Lanškroun 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Červen 2016
 
01.06.
Středa
3. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
04.06.
Sobota
Peklák - kvalifikace na ME
Areál Peklák, Česká Třebová 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
08.06.
Středa
Memoriál Václava Čevony
Ústí nad Orlicí, atletický stadion 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
11.06.
Sobota
Knířovský běh
Knířov u Vysokého Mýta 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
12.06.
Neděle
Běh přes Červený vrch
Dolní Čermná 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
17.06.
Pátek
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
18.06.
Sobota
Běh Dobroučským krajem
Sportovní areál Dolní Dobrouč 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
19.06.
Neděle
Běh na Králický Sněžník - ZRUŠENO
 
 
 
25.06.
Sobota
Kunětická devítka
Ráby u Pardubic 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
26.06.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
Česká Třebová 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Červenec 2016
 
13.07.
Středa
Pardubická pětka na dráze
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
15.07.
Pátek
Svinnský ISCAREX kros
Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
20.07.
Středa
4. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
23.07.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
Mladkov, náměstí 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
24.07.
Neděle
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!
 
 
Srpen 2016
 
07.08.
Neděle
Černovírský kros
Hostinec U Bobše, Černovír, Ústí nad Orlicí 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
13.08.
Sobota
Běh údolím řeky Bělé
Společenské centrum Skuhrov nad Bělou 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Dnes (25.08.2016)
 
26.08.
Pátek
3. Zemská míle
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
 
 
27.08.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
Výprachtice, školní hřiště 
Propozice
Mapa
 
 
28.08.
Neděle
Hlinecký půlmaraton
Zimní stadion, Hlinsko 
Propozice
Mapa
 
 
31.08.
Středa
5. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
 
Září 2016
 
03.09.
Sobota
Dolní Dobrouč - Strážný
Dolní Dobrouč u základní školy 
Propozice
Mapa
 
 
04.09.
Neděle
Sázava - Lázek
Sázava u Lanškrouna 
Propozice
Mapa
 
 
10.09.
Sobota
Kopa kros
Lanškroun 
Propozice
Mapa
 
 
11.09.
Neděle
Jablonné - Jamné - Suchý vrch
Areál koupaliště, Jablonné nad Orlicí 
Propozice
Mapa
 
 
17.09.
Sobota
Králický Lískovec
Králíky 
Propozice
Mapa
 
 
18.09.
Neděle
Královský běh Kujebinou
Vysoké Mýto 
Propozice
Mapa
 
 
24.09.
Sobota
Cross po lyžařských tratích
Areál Hory u České Třebové 
Propozice
Mapa
 
Říjen 2016
 
01.10.
Sobota
Heřmanická Osmička
Horní Heřmanice, hřiště 
Propozice
Mapa
 
 
02.10.
Neděle
Běh údolím Orlice
Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí 
Propozice
Mapa
 
 
08.10.
Sobota
4. Zemská míle
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
 
 
09.10.
Neděle
ČSOB Hradecký maraton
Hradec Králové 
Propozice
Mapa
 
 
12.10.
Středa
Pardubická desítka na dráze
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
 
 
15.10.
Sobota
Velká Pardubická cross-country
Pardubice 
Propozice
Mapa
 
 
16.10.
Neděle
Přespolní běh lyžařů v Letohradě
Letohrad 
Propozice
Mapa
 
 
23.10.
Neděle
Kros okolo Žampachu a přes Kozince
Žampach 
Propozice
Mapa
 
 
28.10.
Pátek
Týnišťská desítka
Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí 
Propozice
Mapa
 
 
29.10.
Sobota
Sokolský půlmaraton
Kunvald, sokolovna 
Propozice
Mapa
 
Listopad 2016
 
05.11.
Sobota
Malá Pardubická
Pardubice 
Propozice
Mapa
 
 
12.11.
Sobota
Perníková 9
Ráby u Pardubic 
Propozice
Mapa
 
 
17.11.
Čtvrtek
Běh 17. listopadu
Polička - Liboháj 
Propozice
Mapa
 
Prosinec 2016
 
03.12.
Sobota
Čertovský běh
Damníkov 
Propozice
Mapa
 
 
17.12.
Sobota
Vánoční běh okolo Zlatého pásku
Němčice 
Propozice
Mapa
 
 
17.12.
Sobota
Vyhlášení výsledků poháru
Němčice 
 
Mapa
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další ročníky tohoto poháru

Ostatní evidované poháry

Termínovka podle poháru

Další termínovky