Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 1 km (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Večeře Tomáš Atletika Polička 4.5.2003 00:03:15 MM 10
2 Krejčí Markéta AO Nové Město na Moravě 21.4.2002 00:03:16 ŽM 1
3 Johanidesová Lea SKI Česká Třebová 21.4.2002 00:03:18 ŽM 10
4 Červ Jakub Atletika Polička 21.4.2002 00:03:18 MM 7
5 Felcman Jan SKI Česká Třebová 21.4.2002 00:03:20 MM 3
6 Tománek Filip Atletika Polička 4.5.2003 00:03:22 MM 3
7 Vaníček Josef AC Jablonné nad Orlicí 21.4.2002 00:03:22 MM 5
8 Krbek Kamil AO Nové Město na Moravě 21.4.2002 00:03:23 MM 3
9 Schmier Petr AO Nové Město na Moravě 21.4.2002 00:03:24 MM 1
10 Pospíšilová Markéta AO Nové Město na Moravě 21.4.2002 00:03:25 ŽM 1
11 Balcarová Markéta SKI Klub Česká Třebová 30.4.2000 00:03:26 ZM 4
12 Kůrková Andrea AC Choceň 30.4.2000 00:03:27 ZM 1
13 Vacek Jiří AC Jablonné nad Orlicí 30.4.2000 00:03:27 ZM 4
14 Abraham Petr AC Choceň 1.5.1999 00:03:29 MM 3
15 Štancl Petr Orel Vysoké Mýto 21.4.2002 00:03:30 MM 2
16 Voleský Martin SKI Klub Česká Třebová 4.5.2003 00:03:30 MM 10
17 Šachová Šárka SKI Česká Třebová 4.5.2003 00:03:30 ŽM 9
18 Tomeš Martin ZŠ Nádražní Č.T. 1.5.1999 00:03:31 MM 1
19 Sontág Jiří ZŠ Nádražní ČT 1.5.1999 00:03:33 MM 1
20 Stránská Adéla ISCAREX Česká Třebová 4.5.2003 00:03:34 ŽM 25
21 Horta Martin D. D. Horní Čermná 1.5.1999 00:03:34 MM 1
22 Morkes Radek SKI Klub Česká Třebová 21.4.2002 00:03:35 MM 7
23 Tkačíková Magdaléna AC Jablonné nad Orlicí 30.4.2000 00:03:35 ZM 2
24 Langrová Žaneta TJ Jiskra Ústí n. Orlicí 4.5.2003 00:03:36 ŽM 4
25 Ondřejka Josef Nové Město na Moravě 22.4.2001 00:03:37 MM 3
26 Podhorníková Martina AC Choceň 1.5.1999 00:03:37 ŽM 3
27 Machač Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30.4.2000 00:03:38 ZM 1
28 Sygeryč Daniel AC Choceň 21.4.2002 00:03:39 MM 3
29 Čechalová Hana Mistrovice 1.5.1999 00:03:39 ŽM 10
30 Horká Žaneta AO Nové Město na Moravě 21.4.2002 00:03:39 ŽM 1
31 Bílá Markéta ZŠ Habrmanova Č.T. 1.5.1999 00:03:40 ŽM 3
32 Buriánek Tomáš Česká Třebová 22.4.2001 00:03:41 MM 8
33 Zajíc Jakub AFK SKP Pardubice 21.4.2002 00:03:42 MM 9
34 Hübl Radek Jiskra Ústí nad Orlicí 22.4.2001 00:03:42 MM 21
35 Janouch Karel AC Choceň 21.4.2002 00:03:42 MM 2
36 Dušek Aleš SKI Česká Třebová 1.5.1999 00:03:42 MM 1
37 Řemínek Štěpán AC Choceň 22.4.2001 00:03:43 MM 5
38 Záleský Martin Jiskra Ústí nad Orlicí 21.4.2002 00:03:45 MM 1
39 Vyčítal Aleš Česká Třebová 1.5.1999 00:03:46 MM 1
40 Houdová Martina ZŠ Česká Třebová Parník 30.4.2000 00:03:47 ZM 3
41 Kalábová Monika AC Jablonné nad Orlicí 21.4.2002 00:03:49 ŽM 1
42 Záveská Anna Orel Česká Třebová 30.4.2000 00:03:49 ZM 3
43 Bartová Andrea AFK SKP Pardubice 22.4.2001 00:03:50 ŽM 1
44 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 4.5.2003 00:03:50 ŽM 13
45 Zapletalová Tereza SKI Česká Třebová 4.5.2003 00:03:51 ŽM 11
46 Kapoun Petr Česká Třebová 30.4.2000 00:03:51 ZM 1
47 Markl Jan FK Česká Třebová 1.5.1999 00:03:51 MM 1
48 Záveský Marek Orel Česká Třebová 4.5.2003 00:03:52 MM 8
49 Vytlačil Marek ISCAREX Česká Třebová 4.5.2003 00:03:52 MM 8
50 Čechalová Markéta TS Letohrad 21.4.2002 00:03:52 ŽM 5
51 Karpíšková Markéta AC Choceň 21.4.2002 00:03:53 ŽM 2
52 Vladyková Lenka AFK SKP Pardubice 1.5.1999 00:03:53 ŽM 1
53 Kochánek Petr ZŠ Habrmanova Č.T. 1.5.1999 00:03:53 MM 1
54 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 4.5.2003 00:03:53 ŽM 19
55 Kusý Lukáš AC Choceň 21.4.2002 00:03:53 MM 1
56 Vrbická Sandra Sokol volejbal Česká Třebová 22.4.2001 00:03:53 ŽM 3
57 Fišerová Kateřina Reform Klášterec n. O. 1.5.1999 00:03:54 ŽM 1
58 Teplý Marek SKI Česká Třebová 4.5.2003 00:03:56 MM 3
59 Smola Zdeněk ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 4.5.2003 00:03:56 MM 1
60 Hovad Michal Reform Klášterec n. O. 1.5.1999 00:03:56 MM 1
61 Honzák Tomáš Reform Klášterec n. O. 1.5.1999 00:03:56 MM 1
62 Kůtová Eliška AC Choceň 4.5.2003 00:03:57 ŽM 6
63 Michalová Zuzana SKI Klub Česká Třebová 30.4.2000 00:03:58 ZM 2
64 Koráb Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 21.4.2002 00:03:58 MM 1
65 Lavrenčíková Jindra LO Rokytnice 1.5.1999 00:03:59 ŽM 1
66 Šejvlová Petra AFK SKP Pardubice 1.5.1999 00:04:01 ŽM 1
67 Lohnická Aneta AFK SKP Pardubice 22.4.2001 00:04:01 ŽM 1
68 Fater Vláďa FK Česká Třebová 21.4.2002 00:04:01 MM 4
69 Čech Jan XXX 21.4.2002 00:04:03 MM 1
70 Petrovicová Lucie ZŠ Habrmanova Č.T. 1.5.1999 00:04:03 ŽM 1
71 Zapletalová Barbora SKI Česká Třebová 22.4.2001 00:04:03 ŽM 7
72 Dvořák Michal XXX 21.4.2002 00:04:04 MM 5
73 Macek Zdeněk XXX 21.4.2002 00:04:05 MM 1
74 Sokolová Eva AFK SKP Pardubice 22.4.2001 00:04:06 ŽM 1
75 Faltusová Katka Dětský svět Žamberk 1.5.1999 00:04:06 ŽM 1
76 Rösslerová Martina AFK SKP Pardubice 1.5.1999 00:04:09 ŽM 1
77 Pospíšilová Kateřina Atletika Albrechtice 21.4.2002 00:04:11 ŽM 4
78 Držmíšek Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 21.4.2002 00:04:11 MM 1
79 Čejková Kateřina XXX 21.4.2002 00:04:11 ŽM 1
80 Fišerová Monika Česká Třebová 4.5.2003 00:04:14 ŽM 1
81 Krška Jiří Česká Třebová 30.4.2000 00:04:15 ZM 1
82 Lešinger Eduard Česká Třebová 4.5.2003 00:04:19 MM 1
83 Cinková Veronika ZŠ Habrmanova Č.T. 1.5.1999 00:04:20 ŽM 1
84 Chalupová Anna Atletika Jablonné nad Orlicí 22.4.2001 00:04:20 ŽM 1
85 Fater Matěj XXX 21.4.2002 00:04:21 MM 5
86 Všetula Ivo ZŠ Nádražní Č.T. 4.5.2003 00:04:21 MM 5
87 Červená Veronika ZŠ Habrmanova Č.T. 1.5.1999 00:04:23 ŽM 1
88 Fliegerová Gabriela Reform Klášterec n. O. 1.5.1999 00:04:23 ŽM 1
89 Toman František Reform Klášterec n. O. 1.5.1999 00:04:23 MM 1
90 Šedová Veronika AC Choceň 1.5.1999 00:04:24 ŽM 1
91 Jiráková Tamara AFK SKP Pardubice 1.5.1999 00:04:25 ŽM 1
92 Studnař Pavel ZŠ Habrmanova Č.T. 22.4.2001 00:04:26 MM 2
93 Štanclová Hana BKVM Vysoké Mýto 4.5.2003 00:04:27 ŽM 5
94 Marcinčin Martin Orel Orlice 21.4.2002 00:04:30 MM 2
95 Vladyka Lukáš AFK SKP Pardubice 1.5.1999 00:04:31 MM 2
96 Mazur Lukáš XXX 21.4.2002 00:04:32 MM 1
97 Frajdl Ondřej Basketball Č. T. 1.5.1999 00:04:34 MM 1
98 Rous Jan Reform Klášterec n. O. 1.5.1999 00:04:35 MM 1
99 Faberová Jana Atletika Jablonné nad Orlicí 22.4.2001 00:04:35 ŽM 1
100 Mičková Šárka Orel Česká Třebová 22.4.2001 00:04:36 ŽM 3
101 Šeda Jan Sruby 30.4.2000 00:04:37 ZM 6
102 Novák Tomáš Česká Třebová 4.5.2003 00:04:37 MM 1
103 Betlach Ondřej Orel Česká Třebová 4.5.2003 00:04:39 MM 3
104 Rákosník Tomáš XXX 4.5.2003 00:04:40 MM 1
105 Černý Michal Sahara Česká Třebová 1.5.1999 00:04:41 MM 2
106 Matějíčková Kateřina AC Choceň 21.4.2002 00:04:46 ŽM 1
107 Jandová Jana Reform Klášterec n. O. 1.5.1999 00:04:51 ŽM 1
108 Kočová Petra Habrmanova 22.4.2001 00:04:52 ŽM 1
109 Viktorinová Petra ZŠ Nádražní Č.T. 22.4.2001 00:04:55 ŽM 1
110 Kašparová Lenka Volejbal Česká Třebová 22.4.2001 00:05:06 ŽM 1
111 Dvořáková Lucie Atletika Albrechtice 4.5.2003 00:05:20 ŽM 2
112 Simon Jakub ZŠ Parník Č.T. 1.5.1999 00:05:33 MM 1
113 Šimková Zuzana AFK SKP Pardubice 22.4.2001 00:05:39 ŽM 1
114 Šilarová Klára ZŠ Nádražní 22.4.2001 00:06:12 ŽM 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení