Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

Kompletní statistika všech proběhlých závodů tohoto poháru.

Nejlepší výkony

Jsou zobrazeny výkony na trati 5,2 km, 234 m převýšení (upřesnit zobrazení si můžete zde).

# Jméno Team Kdy Výkon Kategorie Startů
1 Krupička Robert Saucony Team 3.7.2005 00:17:29 MA 4
2 Skalský Roman Slovan Mariánské Lázně 9.7.2000 00:17:41 MA 1
3 Vítek Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 24.6.1995 00:17:42 M 10
4 Kovář Jáchym Mizuno team 19.6.2021 00:17:52 MA 3
5 Vymazal Petr Asics AK Olomouc 8.7.2001 00:17:54 MA 2
6 Šmíd Michal AFK SKP Pardubice 7.7.2002 00:17:58 MA 1
7 Kratochvíl Miloš Jiskra Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:18:02 M 7
8 Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 20.7.2008 00:18:04 MA 5
9 Hübl Radek Jiskra Ústí nad Oricí 28.6.2015 00:18:06 MA 9
10 Karlík František SKP Most 27.6.1994 00:18:07 M 1
11 Pechek Petr TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:18:08 MA 6
12 Zoubek Zdeněk AC Slovan Liberec 8.7.2001 00:18:09 MA 1
13 Zelinger Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 26.6.1993 00:18:09 MA 5
14 Poduška Josef AC Kladno 11.7.1999 00:18:11 MA 4
15 Šváb František TJ Jiskra Litomyšl 26.6.1993 00:18:11 MA 7
16 Kynčl Stanislav AFK Chrudim - Mediplast 9.7.2000 00:18:14 MA 4
17 Hajzler Jiří AHA Vyškov - Nike Team 11.7.1999 00:18:18 MA 1
18 Stránský Aleš SKI Česká Třebová 27.6.1992 00:18:18 MA 26
19 Dobšíček Pavel 2 B Tým 7.7.2002 00:18:18 MA 8
20 Cink Tomáš ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:18:22 MA 1
21 Horák Ondřej AK ASICS Kroměříž 2.7.2006 00:18:25 MA 9
22 Vodehnal Jan LABE TRI CLUB HK 9.7.2000 00:18:25 MA 1
23 Ulich Petr Material Technology 9.7.2000 00:18:29 MA 8
24 Razým Lukáš ISCAREX Česká Třebová 3.7.2005 00:18:31 MA 9
25 Vašek Vladimír Bramac Chrudim 26.6.1993 00:18:31 MA 1
26 Hrdina Pavel AK Perná 15.6.2014 00:18:31 MA 10
27 Horáček Michal ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:18:35 MA 16
28 Hornych Josef SK Nové Město n. Metují 27.6.1992 00:18:35 MA 1
29 Ropek Rudolf Technika Brno 24.6.1995 00:18:36 M 1
30 Záveský Filip ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:18:37 MA 7
31 Brýdl Pavel X-AIR Ostrava 3.7.2005 00:18:43 MA 3
32 Dedek Aleš AK ASICS Kroměříž 2.7.2006 00:18:46 MA 2
33 Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 23.6.2019 00:18:46 MB 6
34 Kopecký Jan Hvězda SKP Pardubice 28.6.2015 00:18:47 MA 6
35 Moravčík Zdeněk DTC Saucony Litomyšl 6.7.2003 00:18:47 MB 2
36 Mazač Jaroslav Maratonstav Úpice 7.7.2002 00:18:48 MA 2
37 Vinzens Ondřej Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí 8.7.2001 00:18:54 MJ 1
38 Rautenkranc Miroslav SK Vysoké Mýto 23.6.1996 00:18:55 M 1
39 Král Jindřich ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:18:58 MB 9
40 Čechal Milan Jiskra Ústí nad Orlicí 26.6.1993 00:18:59 MA 7
41 Bidmon Jiří Atletika Chrudim 7.7.2013 00:19:01 MA 1
42 Kašpar Zdeněk CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:19:01 M 8
43 Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:19:03 MA 29
44 Stránský Tomáš Lanškroun 27.6.1994 00:19:05 M 2
45 Myška Jiří ISCAREX Česká Třebová 4.7.2004 00:19:06 MA 5
46 Kula Milan DTC Saucony Litomyšl 6.7.2003 00:19:07 MA 1
47 Svoboda Mojmír SK Nové Město nad Metují 9.7.2000 00:19:13 MA 4
48 Kabrhel Zdeněk Profistav Litomyšl 23.6.1996 00:19:13 M 3
49 Kolínek František AK Perná 7.7.2002 00:19:13 MB 9
50 Dvořák Pavel Biatlon Prostějov 24.6.2018 00:19:15 MA 9
51 Moravec Martin Vencl tým 6.7.2003 00:19:20 MJ 7
52 Filip Luboš AC Choceň 7.7.2002 00:19:23 MB 2
53 Holub Miroslav Bukovice 2.7.2006 00:19:24 MB 1
54 Krátký František Jiskra Králíky 26.6.1993 00:19:25 MC 2
55 Kopecký Jan AC Perná 8.7.2001 00:19:26 MJ 1
56 Vetchý Jan ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:19:27 MA 2
57 Moravec Ondřej SKP Jablonex 1.7.2007 00:19:28 MA 1
58 Miřejovský Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2013 00:19:28 MA 4
59 Lichý Tomáš SK SKI ALP Beskydy 10.7.2011 00:19:29 MJ 1
60 Klášterecký Tomáš ISCAREX Česká Třebová 2.7.2006 00:19:29 MA 7
61 Uchytil Milan Hvězda SKP Pardubice 24.6.1995 00:19:31 M 2
62 Kubíček Jan Jiskra Litomyšl 18.7.2010 00:19:31 MA 12
63 Adamec Josef ATC Nekoř 8.7.2001 00:19:31 MA 2
64 Žák Jiří VŠK VŠB-TU Ostrava 20.7.2008 00:19:32 MA 1
65 Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 10.7.2011 00:19:37 MA 20
66 Žák Michal SK Nové Město n. M. 19.7.2009 00:19:38 MJ 1
67 Mikuš Martin Klub Lyžařů Turnov 9.7.2000 00:19:38 MJ 1
68 Faltus David KUS Jablonné nad Orlicí 9.7.2000 00:19:39 MA 3
69 Pilgr Luděk OB Česká Třebová 11.7.1999 00:19:39 MA 11
70 Novák Tomáš KRB Jouda Team Koberovy 11.7.1999 00:19:40 MJ 1
71 Macháček Petr SPORT Bárt Ústí nad Orlicí 15.6.2014 00:19:42 MB 1
72 Martínek Petr Jablonec nad Jizerou 11.7.1999 00:19:42 MA 1
73 Stejskal Josef Jiskra Ústí nad Orlicí 9.7.2000 00:19:42 MA 1
74 Šebek Michal CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:19:43 MJ 11
75 Havelka Petr KOBRAS AC Praha 1890 4.7.2004 00:19:44 MA 2
76 Šesták Karel TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:19:44 MA 2
77 Holický Milan Pardubice 20.7.2008 00:19:45 MB 2
78 Krsek Miroslav Jevisport Česká Třebová 27.6.1998 00:19:45 MB 16
79 Vodička Oldřich Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:19:48 MA 1
80 Pechek František Maratonstav Úpice - Nike team 11.7.1999 00:19:49 MB 4
81 Havran Jan ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:19:49 MA 3
82 Hejl Radek Letohrad 28.6.2015 00:19:51 MB 3
83 Pozler Tomáš AC Pardubice 8.7.2001 00:19:51 MA 2
84 Řemínek Matěj ISRT 18.7.2010 00:19:51 MA 5
85 Smetana Josef PSK Atex Klatovy 11.7.1999 00:19:54 MA 2
86 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 4.7.2004 00:19:54 MB 5
87 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 7.7.2002 00:19:56 MB 13
88 Kristejn Lukáš KB OEZ Letohrad 20.7.2008 00:19:57 MJ 4
89 Škapa Marek X-AIR Ostrava 2.7.2006 00:19:58 MA 8
90 Herda Jan SKP Nymburk 15.6.2014 00:19:58 MA 7
91 Soukup Radomír AC Tábor 10.7.2011 00:20:01 MB 1
92 Bílek David Vencl tým Ústí n.O. 23.6.2019 00:20:01 MJ 4
93 Jančík Bořek Svartes Hořice 7.7.2013 00:20:02 MB 6
94 Weiser Miloš Jiskra Ústí nad Orlicí 27.6.1992 00:20:02 MA 1
95 Cacek Tomáš TJ Jiskra Litomyšl 1.7.2007 00:20:04 MA 2
96 Hradecký Petr SKP Jablonex 1.7.2007 00:20:06 MA 2
97 Klička Ondřej TJ Svitavy 7.7.2013 00:20:07 MA 2
98 Bednarz Libor X-AIR Ostrava 3.7.2005 00:20:09 MA 3
99 Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 28.6.2015 00:20:12 MJ 6
100 Trávníček Matěj Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:20:12 MJ 2
101 Siegel Josef AC Choceň 19.7.2009 00:20:12 MC 5
102 Špacír Ladislav Loko Břeclav 9.7.2000 00:20:13 MB 5
103 Černý Jaroslav Triatlon Team Trutnov 3.7.2005 00:20:14 MJ 2
104 Dostálek Petr Těchonín 27.6.1992 00:20:14 MA 9
105 Pokorný Zdeněk SK Hranice 11.7.1999 00:20:17 MA 1
106 Heger Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:20:17 MA 9
107 Orlich Petr Fort SMC Ústí nad Orlicí 2.7.2006 00:20:18 MB 6
108 Moravec Jiří ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:20:18 MJ 4
109 Fajfr František CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 11.7.1999 00:20:19 MA 8
110 Čechal Jaroslav TS Letohrad 6.7.2003 00:20:20 MB 8
111 Gombita Josef AK Remontas Kadaň 11.7.1999 00:20:21 MB 7
112 Chlubna Jan AO Nové Město na Moravě 19.7.2009 00:20:22 MA 7
113 Berka Martin SK OMT Pardubice 1.7.2007 00:20:23 MA 1
114 Jindra Petr Olymp Praha 26.6.1993 00:20:23 MA 1
115 Magiera Janusz FORMA Wodzisław Śląski 8.7.2001 00:20:23 MA 4
116 Krupička Miroslav Sportdres Ústí nad Orlicí 28.6.1997 00:20:24 MB 14
117 Ožana Václav TJ Nové Město na Moravě 19.7.2009 00:20:24 MB 6
118 Lorenc Tomáš Atletika Polička 8.7.2012 00:20:25 MA 2
119 Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 24.6.2018 00:20:25 MA 2
120 Nemšák Miroslav TJ Sokol Černovír 8.7.2012 00:20:26 MB 3
121 Macíček Miroslav MK Kopřivnice 8.7.2001 00:20:27 MB 2
122 Krčmář Michal KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:20:28 MJ 1
123 Cink Martin AC Pardubice 10.7.2011 00:20:29 MJ 1
124 Pross David Porkert Skuhrov n. B. 7.7.2002 00:20:29 MA 2
125 Zapalač Martin Jeseník 4.7.2004 00:20:29 MJ 1
126 Nechvíl Petr AC Choceň 15.6.2014 00:20:30 MA 5
127 Rubáček Norbert SDH Rtyně 9.7.2000 00:20:32 MA 1
128 Stránská Michaela ISCAREX Česká Třebová 26.6.2016 00:20:32 ZJ 8
129 Polášek Jan Kelč 9.7.2000 00:20:33 MJ 1
130 Stránská Adéla ISCAREX ČT / INOV-8 CZ&SK 24.6.2018 00:20:34 ZA 11
131 Holec Pavel AK Zlín 6.7.2003 00:20:35 MJ 1
132 Javůrek Jiří Jiskra Horní Maršov 9.7.2000 00:20:35 MC 14
133 Martínek Filip AC Praha 1890 11.7.1999 00:20:36 MA 2
134 Růžička Martin TJ Řetězárna Česká Ves 7.7.2002 00:20:39 MJ 1
135 Smetana Jakub Eurofoam sport team 7.7.2013 00:20:39 MJ 1
136 Holubec Tomáš SKP Jablonex 1.7.2007 00:20:39 MA 1
137 Fochler Petr AK Drnovice 15.6.2014 00:20:40 MA 1
138 Pazdera Lukáš PSK Olymp Praha 3.7.2005 00:20:40 MJ 1
139 Sejkora Karel Atletika Polička 3.7.2005 00:20:41 MJ 3
140 Metelková Táňa SK Týniště nad Orlicí 18.7.2010 00:20:42 ZB 4
141 Vacek Tomáš AC Jablonné 8.7.2001 00:20:43 MJ 3
142 Grycman Kazimierz Babice PL 9.7.2000 00:20:43 MA 4
143 Tomanec Petr TJ Svitavy 24.6.1995 00:20:44 M 2
144 Kaleta Daniel Hrádek ve Slezsku 28.6.2015 00:20:44 MA 2
145 Tlapák Jaroslav AK Iscarex Česká Třebová 19.6.2021 00:20:44 MA 6
146 Bogdał Paweł ULKS Czarna Góra 4.7.2004 00:20:45 MA 1
147 Vávra Vlastimil KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:20:45 MJ 1
148 Večeře Tomáš Atletika Polička 19.7.2009 00:20:47 MJ 3
149 Šilar Zdeněk Runsport Team 25.6.2017 00:20:47 MA 2
150 Celerin Milan TAT Martin 19.7.2009 00:20:49 MB 1
151 Skalický Jiří Sokol Žamberk 24.6.1995 00:20:51 MB 4
152 Dvořák Jiří Viking Jilemnice 4.7.2004 00:20:51 MB 3
153 Fenclová Marta AC Pardubice 10.7.2011 00:20:52 ZB 1
154 Marshall Jakub Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:20:52 MJ 1
155 Dostál Jiří Zábřeh n. M. 27.6.1994 00:20:52 M 2
156 Chwastek Grzegorz MKS Olavia Olawa 8.7.2001 00:20:53 MJ 1
157 Doleček Josef Fort SMC Ústí nad Orlicí 2.7.2006 00:20:53 MA 11
158 Částek Michal Fort SMC Ústí nad Orlicí 1.7.2007 00:20:53 MA 5
159 Kacíř Vlastimil Český Těšín 7.7.2002 00:20:54 MA 1
160 Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:20:54 MA 4
161 Grzyb Mateusz ULKS Bystrica Klodska 28.6.2015 00:20:55 MJ 1
162 Mertová Michaela Atletika Albrechtice 19.7.2009 00:20:56 ZA 8
163 Kolář Radim Česká Třebová 23.6.1996 00:20:57 M 9
164 Hejl Jan AC Šumperk 24.6.1995 00:20:57 MB 6
165 Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou 7.7.2002 00:20:59 MB 3
166 Varchola Milan Cuprum Povrly 8.7.2001 00:20:59 MC 1
167 Krejčí Stanislav Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:20:59 MJ 2
168 Jedlička Petr Došel dech a ztěžkly nohy 28.6.2015 00:21:00 MA 1
169 Krejsa Tomáš RENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí 19.7.2009 00:21:01 MA 4
170 Hordějčuk Václav SMC Fort Ústí nad Orlicí 6.7.2003 00:21:04 MJ 1
171 Kylar Ivo Jiskra Králíky 8.7.2001 00:21:04 MB 1
172 Tomíček Josef SKI Vysoké nad Jizerou 11.7.1999 00:21:05 MB 1
173 Hudec Jiří Traged Team 2.7.2006 00:21:05 MA 2
174 Kincl Marek TJ Maratonstav Úpice 25.6.2017 00:21:06 MB 1
175 Kolínek Zdeněk Loko Břeclav 11.7.1999 00:21:07 MB 2
176 Machala Petr Rotující kedluben 11.7.1999 00:21:07 MA 1
177 Wendlig Miroslav Atletika Albrechtice 23.6.1996 00:21:07 MB 11
178 Krsek Jaroslav CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:21:07 MB 10
179 Barnet Miroslav KUS Jablonné nad Orlicí 19.7.2009 00:21:08 MB 1
180 Bouška Miloslav Sokol Přísnotice 11.7.1999 00:21:08 MB 1
181 Krunčík Pavel TJ PORKERT Skuhrov n. B. 3.7.2005 00:21:09 MA 7
182 Kovář Lukáš Vencl Tým Ústí nad Orlicí 19.6.2021 00:21:09 MA 3
183 Chlupáč Dominik Run Sport Team 24.6.2018 00:21:10 MA 1
184 Fliedr Tomáš F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 25.6.2017 00:21:10 MB 2
185 Vodička Jan Šela SPORT Přerov 7.7.2002 00:21:10 MA 4
186 Veselý Petr AK Kroměříž 1.7.2007 00:21:10 MB 1
187 Gloser František TJ Litomyšl 26.6.1993 00:21:12 MB 1
188 Šutera Josef Atletika Polička 19.7.2009 00:21:13 MA 3
189 Jiroušková Jana FORT SMC Ústí nad Orlicí 4.7.2004 00:21:13 ZA 3
190 Buriánek Tomáš SKI Klub Česká Třebová 18.7.2010 00:21:14 MA 1
191 Exler Ondřej KB OEZ Letohrad 20.7.2008 00:21:14 MJ 2
192 Kašpar Jiří Fort SMC Ústí nad Orlicí 4.7.2004 00:21:15 MA 3
193 Procházka Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí 11.7.1999 00:21:15 MA 2
194 Morkes Michal Česká Třebová 26.6.2016 00:21:17 MA 5
195 Smešný Bronislav Sokol Sobotín 8.7.2001 00:21:18 MA 2
196 Ducháček Jan Ústí nad Orlicí 18.7.2010 00:21:18 MB 2
197 Petráš Rostislav Novojický Kotuč 10.7.2011 00:21:18 MB 2
198 Siegel Josef AC Choceň 4.7.2004 00:21:19 MJ 2
199 Mazal Petr Polička 19.6.2021 00:21:19 MB 2
200 Šlajs Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí 11.7.1999 00:21:20 MJ 1
201 Trojek Karel TRI STYLE Šumperk 9.7.2000 00:21:20 MJ 1
202 Jokel Lubomír Praha Běchovice 19.7.2009 00:21:21 MB 3
203 Bielčik Petr Lichkov 3.7.2005 00:21:22 MA 6
204 Novák Zdeněk KRB Jouda Team Koberovy 11.7.1999 00:21:22 MB 1
205 Červ Miloslav ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:21:22 MC 13
206 Sadílek Václav Albrechtice 27.6.1994 00:21:22 MB 9
207 Morávek Vlastislav KUS Sopotnice 24.6.2018 00:21:22 MB 2
208 Balcar Tomáš SKI Klub Česká Třebová 9.7.2000 00:21:23 MA 1
209 Lorenz Marek Balaz extreme team Ostrava 28.6.2015 00:21:26 MA 1
210 Poláček Antonín KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:21:26 MJ 2
211 Kyral Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 19.6.2021 00:21:26 MA 3
212 Šmarda Dominik Pasr 23.6.2019 00:21:26 MA 2
213 Šebek Jindřich CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:21:28 MB 6
214 Šlajs Tomáš Montan Choceň 9.7.2000 00:21:28 MB 1
215 Mrklovský Miroslav STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou 10.7.2011 00:21:28 MA 2
216 Kunst Michal SK Nové Město n. M. 24.6.1995 00:21:28 M 1
217 Šír Václav TJ.SP. Rokytnice nad Jizerou 11.7.1999 00:21:30 MC 4
218 Krátká Jitka Jiskra Králíky 11.7.1999 00:21:31 ZA 2
219 Doucha Jiří Hvězda SKP Pardubice 7.7.2013 00:21:31 MB 1
220 Dejdar Zdeněk SKI Klub Česká Třebová 7.7.2002 00:21:31 MA 4
221 Jor Martin Activity Lanškroun 28.6.2015 00:21:31 MA 1
222 Hradecký Jaromír Skuteč 25.6.2017 00:21:32 MA 1
223 Kebrle Milan ISCAREX Česká Třebová 1.7.2007 00:21:32 MA 16
224 Suchánek Lukáš KHB Radegast 9.7.2000 00:21:32 MA 5
225 Mocek Tomáš AC Pardubice 7.7.2002 00:21:32 MA 1
226 Štyndl Miroslav SK Polička 11.7.1999 00:21:32 MB 6
227 Novotný Jiří Kateřinky 3.7.2005 00:21:33 MA 1
228 Razým Jan ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:21:33 MB 13
229 Levý Tomáš LO Rokytnice 9.7.2000 00:21:33 MA 1
230 Pánek Libor Asics Team Přerov 8.7.2001 00:21:34 MA 1
231 Chlup Jiří TJ Rychnov na Moravě 18.7.2010 00:21:34 MB 3
232 Vašata Pavel ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:21:34 MA 1
233 Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava 7.7.2013 00:21:34 MC 1
234 Havelková Dagmar Jilemnice 11.7.1999 00:21:36 ZA 3
235 Bubeníček Jiří Porkert Skuhrov n. B. 9.7.2000 00:21:37 MB 8
236 Mikelka Oskar SKM Vraclav 8.7.2001 00:21:37 MA 1
237 Kacíř Zdeněk Český Těšín 7.7.2002 00:21:38 MB 1
238 Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:21:38 MB 7
239 Skopalík Zbyněk KUS Náměšť na Hané 8.7.2012 00:21:39 MA 1
240 Smolák Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:21:39 MA 9
241 Melišík Milan Redpoint Teplice nad Metují 11.7.1999 00:21:43 MC 1
242 Morkes Radek KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:21:46 MJ 2
243 Hřib Jakub AK ASICS Kroměříž 1.7.2007 00:21:47 MJ 1
244 Kubr Václav LABE TRI CLUB HK 9.7.2000 00:21:47 MB 3
245 Kouřil Tomáš AC Vysoké Mýto 8.7.2012 00:21:47 MJ 1
246 Bechný Michal Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 8.7.2012 00:21:48 MJ 1
247 Kolář Petr Česká Třebová 23.6.1996 00:21:49 M 4
248 Nechvíl Lukáš Heřmanův Městec 15.6.2014 00:21:50 MA 3
249 Bogdał Lukasz Międzygórze Polska 4.7.2004 00:21:50 MA 1
250 Vlček Tomáš Gumárny Zubří 19.7.2009 00:21:51 MA 1
251 Kalous Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:21:51 MA 17
252 Ehrenberger Jaroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 28.6.1997 00:21:51 MB 1
253 Berger Jan AK Moravská Třebová 9.7.2000 00:21:52 MJ 1
254 Lapáček Karel Zdobnice 27.6.1994 00:21:54 MB 1
255 Šlajs Tomáš CC Choceň 6.7.2003 00:21:54 MB 2
256 Fajfr Marek Vencl tým Ústí nad Orlicí 19.6.2021 00:21:54 MJ 1
257 Koštoval Jiří Jeseník 7.7.2002 00:21:55 MC 1
258 Homola Petr Česká Třebová 1.7.2007 00:21:55 MA 2
259 Klacl Petr SKI Klub Česká Třebová 28.6.1997 00:21:55 M 1
260 Horvát Petr Zábřeh 7.7.2013 00:21:56 MJ 1
261 Kouřil Karel AC Vysoké Mýto 8.7.2012 00:21:56 MB 1
262 Ducháček Bedřich Česká Třebová 24.6.1995 00:21:56 M 18
263 Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 23.6.2019 00:21:56 MA 2
264 Fořtová Iveta Sokol Kolín 27.6.1994 00:21:57 Ž 3
265 Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 24.6.2018 00:21:58 MJ 4
266 Šroler Zdeněk Sokol Klášterec nad Orlicí 1.7.2007 00:21:59 MA 1
267 Olšák Ladislav SAF Č.Budějovice 28.6.1997 00:22:00 M 1
268 Zatloukal Marek Kopečkáři 3.7.2005 00:22:01 MB 1
269 Bříza Václav Žamberk 8.7.2001 00:22:01 MA 3
270 Žák Tomáš AC Pardubice 4.7.2004 00:22:03 MJ 3
271 Havran Miroslav Litomyšl 24.6.1995 00:22:04 MC 8
272 Češka Milan Atletika Polička 15.6.2014 00:22:04 MA 2
273 Vejr Karel Sokol Doudleby 26.6.1993 00:22:05 MC 1
274 Nachaczewski Andrej Polsko 6.7.2003 00:22:05 MA 1
275 Švec Miroslav TJ Potštejn 8.7.2001 00:22:06 MB 6
276 Mikulík Daniel Asics Team Přerov 8.7.2001 00:22:07 MA 1
277 Jureček Michal ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:22:07 MJ 2
278 Rozprým Jiří SK Žamberk 2.7.2006 00:22:08 MA 1
279 Brokeš Martin CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:22:08 M 1
280 Weiter Roman LRS Vyškov 9.7.2000 00:22:08 MA 1
281 Živný Marek Orel Orlice 19.7.2009 00:22:09 MJ 9
282 Paleček Ondřej RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou 25.6.2017 00:22:10 MJ 1
283 Maťátko Daniel Lodní klub Dolní Čermná 28.6.2015 00:22:10 MA 6
284 Kacálek Jaroslav Atletika Polička 6.7.2003 00:22:10 MJ 2
285 Jirčík Miroslav ISCAREX Česká Třebová 28.6.1997 00:22:10 M 1
286 Tomášek Lukáš Atletika Polička 6.7.2003 00:22:10 MJ 1
287 Čejka Bořivoj JR Running Sport Nasavrky 4.7.2004 00:22:10 MA 2
288 Marek Dalimil ASK Blansko 9.7.2000 00:22:10 MB 5
289 Hošek Ondřej KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:22:11 MJ 1
290 Groš Štefan Foto Morava 8.7.2001 00:22:12 MB 4
291 Pleskot Josef Rychnov nad Kněžnou 7.7.2013 00:22:13 MC 1
292 Šmída Oldřich Maratonstav Úpice 20.7.2008 00:22:13 MD 7
293 Tempír František Sokol Štíty 2.7.2006 00:22:14 MC 2
294 Zajíc Jakub Hvězda SKP Pardubice 20.7.2008 00:22:14 MJ 12
295 Losman Miroslav Liga 100 Hradec Králové 11.7.1999 00:22:15 MB 1
296 Červ Jakub Atletika Polička 4.7.2004 00:22:16 MJ 3
297 Vála Josef Česká Třebová 3.7.2005 00:22:16 MA 2
298 Vodička Jan Šelasport Přerov 9.7.2000 00:22:17 MC 2
299 Hanáková Miroslava ACP Brno 9.7.2000 00:22:19 ZA 2
300 Groš Vojtěch Pohorská Jednota Radhošť 7.7.2002 00:22:19 MJ 2
301 Kaše Jaroslav Agrikomp/Barnex Sport Brno 19.7.2009 00:22:20 MC 1
302 Roháček Jan XC Sport.cz 15.6.2014 00:22:20 MA 1
303 Vinduška Petr Atletika Albrechtice 8.7.2012 00:22:20 MJ 2
304 Vendlig Miroslav Atletika Albrechtice 24.6.1995 00:22:21 MB 1
305 Vodička Jan Šela Sport Přerov 8.7.2001 00:22:22 MC 16
306 Schwarzbach Martin - 7.7.2013 00:22:22 MA 3
307 Kabrhel Zdeněk DTC Litomyšl 2.7.2006 00:22:22 MB 1
308 Křeček Jiří IVAKAR TEAM 28.6.2015 00:22:24 MJ 1
309 Balcar Luboš Pivovar Krakonoš Trutnov 8.7.2001 00:22:24 MB 1
310 Vacek Jiří AC Jablonné nad Orlicí 7.7.2002 00:22:25 MJ 3
311 Moštěk Jan Kokořín 6.7.2003 00:22:25 MA 1
312 Hanušová Lenka SK Nové Město nad Metují 1.7.2007 00:22:25 ZA 1
313 Faltusová Radka TJ Jablonné nad Orlicí 24.6.1995 00:22:25 Ž 1
314 Krupčík Pavel Skuhrov nad Bělou 19.7.2009 00:22:26 MA 1
315 Paulů Blanka Vrchlabí 9.7.2000 00:22:26 ZB 5
316 Holubář Martin TJ Semanín 8.7.2001 00:22:26 MA 1
317 Šourek Pavel Mistrovice 7.7.2002 00:22:26 MA 1
318 Talaš Jaromír S.K.D. Otrokovice 8.7.2001 00:22:27 MB 5
319 Kochánek Petr Notable 28.6.2015 00:22:28 MA 1
320 Hurt Ondřej - 15.6.2014 00:22:28 MA 2
321 Jadrný Lubomír CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 19.7.2009 00:22:28 MA 2
322 Pokorný Břetislav TJ Vitana Byšice 3.7.2005 00:22:28 MB 2
323 Kovář Jan FORT SMC 26.6.2016 00:22:28 MA 3
324 Vaníček Josef ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 20.7.2008 00:22:29 MJ 3
325 Tomíček Josef Sokol Říkovice 26.6.1993 00:22:29 MC 1
326 Poborská Helena PSK Olymp Praha 18.7.2010 00:22:29 ZA 2
327 Karlík Michal TJ Lokomotiva Trutnov 2.7.2006 00:22:29 MB 1
328 Vévodová Martina AK Perná 15.6.2014 00:22:30 ZA 5
329 Papáček Jan Oseva Choceň 11.7.1999 00:22:30 MB 1
330 Němec Jan TJ Sokol Osík 28.6.1997 00:22:31 MB 4
331 Vejběra Jan Cyklo POKR Pardubice 28.6.2015 00:22:31 MB 1
332 Drážný Ladislav Tatran Písařov 3.7.2005 00:22:32 MB 1
333 Budina Jakub Box Club Dynamo Svitavy 28.6.2015 00:22:32 MA 2
334 Kovářík Václav TJ Spartak Třebíč 1.7.2007 00:22:33 MB 3
335 Horníček Tomáš Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:22:34 M 1
336 Donát Václav Sokol Hylváty 8.7.2012 00:22:34 MB 2
337 Ráb Pavel CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:22:36 MB 10
338 Švorčík Petr ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:22:36 MA 3
339 Lauterbachová Lucie Atletika Albrechtice 1.7.2007 00:22:38 ZA 8
340 Žďárek Roman TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:22:39 MJ 1
341 Náprstek Jiří Jilemnice 27.6.1998 00:22:40 MB 1
342 Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:22:40 MB 3
343 Malátek Antonín - 24.6.2018 00:22:40 MB 1
344 Vondra David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:22:41 MJ 2
345 Kvasnička František Ferodo Kostelec nad Orlicí 9.7.2000 00:22:42 MC 1
346 Leszkow Petr MK Hlinsko 6.7.2003 00:22:43 MC 15
347 Wiesner Jiří Sport Team HSM Adršpach 11.7.1999 00:22:43 MB 1
348 Hekrle František Sokol Parník Česká Třebová 4.7.2004 00:22:44 MB 1
349 Varchola Ondřej Cuprum Povrly 8.7.2001 00:22:45 MA 1
350 Sadílek Ota Atletika Albrechtice 27.6.1992 00:22:46 MB 20
351 Křenek Tomáš TJ Sokol Výprachtice 11.7.1999 00:22:47 MJ 2
352 Žabenský Miroslav AC Mariánské Lázně 19.7.2009 00:22:48 MA 2
353 Žák Ladislav AK Perná 8.7.2001 00:22:48 MA 1
354 Chytil Vladimír TJ Všechovice 9.7.2000 00:22:49 MC 1
355 Stříhavka Jindřich AC Choceň 19.7.2009 00:22:50 MA 2
356 Libra Jiří LBC Nové Město nad Metují 9.7.2000 00:22:51 MD 5
357 Krejčí Stanislav ASPV Těchonín 19.7.2009 00:22:52 MB 4
358 Strnad Tomáš Žamberk 8.7.2001 00:22:52 MA 2
359 Nečas Josef Maratonstav Úpice 20.7.2008 00:22:52 MC 1
360 Scheuer Jan Activity Lanškroun 28.6.2015 00:22:53 MB 3
361 Gajdoš Jaroslav AK Perná 8.7.2001 00:22:55 MB 1
362 Johanidesová Lea Jiskra Ústí nad Orlicí 3.7.2005 00:22:55 ŽJ 7
363 Fliedr Jiří F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 25.6.2017 00:22:55 MA 2
364 Tůma Jan SKP Nymburk 24.6.2018 00:22:56 MJ 1
365 Pechková Jana TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:22:56 ZA 4
366 Španihel David KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:22:56 MJ 1
367 Pečenka Libor KHB Radegast 9.7.2000 00:22:57 MA 10
368 Růžička Karel TJ Řetězárna Česká Ves 7.7.2002 00:22:57 MB 1
369 Skyba Martin Barnex Sport Brno 4.7.2004 00:22:57 MB 2
370 Dvořák Miroslav Horka nad Moravou 1.7.2007 00:22:58 MA 3
371 Novotný Luděk Žamberk 9.7.2000 00:22:58 MA 2
372 Zezulka Petr TJ Králíky 26.6.1993 00:22:59 MA 1
373 Bělovský Marek Rockmachine Cyklomax MTB Team 20.7.2008 00:22:59 MA 1
374 Sviták Stanislav AK Žilina 19.7.2009 00:22:59 MC 1
375 Zachař Jiří Sruby 28.6.2015 00:23:00 MB 4
376 Šrutek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 8.7.2001 00:23:00 MB 12
377 Černý Vladimír HAC Praha 2.7.2006 00:23:00 MC 2
378 Krátká Anna SKP Hvězda Pardubice 2.7.2006 00:23:01 ZB 6
379 Šafář Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2002 00:23:01 MA 1
380 Zajíc Jan KRB Chrudim 28.6.1997 00:23:01 MB 21
381 Morkes Karel SKI Česká Třebová 27.6.1998 00:23:02 MB 2
382 Šlofar Jan Klub BIATLONU OEZ Letohrad 3.7.2005 00:23:02 MJ 1
383 Hájková Renata Maratonstav Úpice 7.7.2002 00:23:02 ZA 3
384 Borek Matěj ZAPPA Česká Třebová 24.6.2018 00:23:03 MJ 5
385 Hanuš Petr KUS Jablonné nad Orlicí 7.7.2002 00:23:04 MA 10
386 Němec Jiří LOCKAR 20.7.2008 00:23:05 MD 1
387 Ouzký Stanislav AFK Loko Chomutov 11.7.1999 00:23:06 MA 1
388 Farář Jaroslav Maratonstav Úpice 6.7.2003 00:23:06 MC 2
389 Čejka Michal Sokol Klášterec nad Orlicí 1.7.2007 00:23:07 MJ 1
390 Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:23:08 ZB 15
391 Votava Michal Vrchlabí 1.7.2007 00:23:09 MJ 1
392 Sedlák Jiří Přelouč 2.7.2006 00:23:09 MB 13
393 Schwarz Josef SK Chotěboř 1.7.2007 00:23:10 MC 1
394 Bumbálek Jiří BC Česká Třebová 28.6.2015 00:23:11 MB 2
395 Krátký Jaroslav Atletika Albrechtice 9.7.2000 00:23:11 MA 2
396 Korenyev Volodymyr ISCAREX Česká Třebová 2.7.2006 00:23:11 MB 3
397 Knápek Lubomír LK Šumperk 10.7.2011 00:23:12 MC 3
398 Doleček Josef Česká Třebová 24.6.1995 00:23:12 MB 3
399 Jančařík Petr AAC Brno 1.7.2007 00:23:14 MA 2
400 Hájek František FGT Stolany 1.7.2007 00:23:15 MC 7
401 Petr Jaromír SCHOTT Lanškroun 19.7.2009 00:23:15 MA 3
402 Skalický Josef Artla Žichlínek 15.6.2014 00:23:16 MC 5
403 Faltus Lukáš Klub BIATLONU OEZ Letohrad 3.7.2005 00:23:16 MJ 1
404 Jančaříková Lenka AAC Brno 1.7.2007 00:23:17 ZB 1
405 Navrátilová Lucie Olfin Car - Vella Nike Team 11.7.1999 00:23:18 ŽJ 1
406 Žák Martin Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:23:18 MJ 1
407 Štusák Michal AC Turnov 27.6.1994 00:23:18 M 1
408 Bartoň Eduard SK Štíty 6.7.2003 00:23:19 MJ 1
409 Suchodol Josef Borec Žamberk 8.7.2001 00:23:19 MA 3
410 Bouchalová Irena SKI Česká Třebová 27.6.1992 00:23:20 Ž 1
411 Hartman Karel Ústí nad Orlicí 19.7.2009 00:23:20 MA 3
412 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 23.6.2019 00:23:21 MJ 2
413 Urban Jakub Skialp Dolní Morava 25.6.2017 00:23:21 MB 1
414 Turbak Jaroslav Sebranice 25.6.2017 00:23:24 MC 1
415 Fritscher Adam TJ Liga 100 Olomouc 20.7.2008 00:23:24 MA 1
416 Krejčí Lukáš Pepa Team FM 1.7.2007 00:23:24 MA 3
417 Zabloudilová Lenka ACP Junior Brno 9.7.2000 00:23:25 ŽJ 3
418 Šafář Jaroslav Ústí nad Orlicí 27.6.1998 00:23:25 MB 14
419 Zahradník Vojta Hvězda SKP Pardubice 18.7.2010 00:23:26 MJ 1
420 Čechal Zdeněk ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:23:26 MJ 6
421 Lux Petr Tvoje Máma 23.6.2019 00:23:26 MB 1
422 Kramář Michal TJ Sokol Janov 25.6.2017 00:23:26 MA 1
423 Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn 9.7.2000 00:23:29 MB 4
424 Groš Štefan P.J. Radhošť 8.7.2001 00:23:29 MJ 1
425 Vebr Patrik Jiskra Ústí nad Orlicí 7.7.2013 00:23:30 MJ 1
426 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk 26.6.2016 00:23:30 ZJ 2
427 Groh Stanislav AC Vrchlabí 2.7.2006 00:23:31 MD 2
428 Pávek Jiří SMC Fort Ústí nad Orlicí 28.6.2015 00:23:33 MB 1
429 Barnetová Denisa ISCAREX Česká Třebová 19.7.2009 00:23:33 ZB 1
430 Exler Pavel Sokol Žamberk 9.7.2000 00:23:34 MJ 3
431 Szafranski Marek Polsko 6.7.2003 00:23:35 MB 1
432 Delingerová Marie AVA 28.6.2015 00:23:35 ZB 3
433 Hajzlerová Magda AHA Vyškov - Nike Team 11.7.1999 00:23:37 ZA 2
434 Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 26.6.2016 00:23:39 MC 6
435 Kozáková Denisa Hvězda SKP Pardubice 2.7.2006 00:23:40 ZA 3
436 Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 24.6.2018 00:23:42 ZA 1
437 Liška Pavel TK Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:23:42 MB 2
438 Tobiáš Martin SK Polička 9.7.2000 00:23:42 MJ 2
439 Nepraš Vladimír - 28.6.2015 00:23:42 MA 2
440 Urbánek Jindřich Lesy ČR Choceň 11.7.1999 00:23:42 MC 2
441 Siegel Jakub AC Choceň 20.7.2008 00:23:42 MJ 1
442 Novák Pavel Pohled 1.7.2007 00:23:42 MA 1
443 Kubrová Dagmar LABE TRI CLUB HK 9.7.2000 00:23:44 ZB 3
444 Haroková Hana SK Šenov 28.6.1997 00:23:44 Ž 1
445 Černá Kristýna KB OEZ Letohrad 10.7.2011 00:23:45 ZJ 8
446 Tománek Pavel Sokol Veřovice 11.7.1999 00:23:45 MB 2
447 Stillnerová Věra AFK Chrudim 4.7.2004 00:23:46 ZA 2
448 Matoušková Lenka Ústí nad Orlicí 28.6.1997 00:23:46 Ž 1
449 Lerch Vladislav MILO Olomouc 9.7.2000 00:23:47 MC 5
450 Zetek Jiří AK Valašské Meziříčí 11.7.1999 00:23:49 MC 4
451 Tarant Jiří Praha 10 7.7.2013 00:23:49 MC 2
452 Bielčik Jindřich Lichkov 26.6.1993 00:23:49 MC 12
453 Sedláček Roman Activity Lanškroun 28.6.2015 00:23:49 MC 3
454 Beneš Michal RUNSPORT 26.6.2016 00:23:50 MA 2
455 Pátek Michal KOB Choceň 8.7.2012 00:23:50 MA 1
456 Zapletal Jiří ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:23:50 MA 4
457 Tomíšek Jindřich SK Haná Olomouc 24.6.1995 00:23:50 MC 9
458 Kozel Martin Loko Trutnov 6.7.2003 00:23:51 MJ 3
459 Jelínek Matěj Hradec Králové 27.6.1998 00:23:51 MC 10
460 Dvořák Pavel Česká Třebová 19.6.2021 00:23:51 MB 3
461 Bečková Lucie Atletika Albrechtice 2.7.2006 00:23:52 ZA 2
462 Fiala Jaroslav Nový Věk Trusnov 4.7.2004 00:23:53 MD 3
463 Vynikal Bedřich AVA 28.6.2015 00:23:54 MD 1
464 Dudek Milan Nový Věk TT Trusnov 2.7.2006 00:23:56 MJ 1
465 Slabý Jan Tvoje máma 23.6.2019 00:23:56 MA 2
466 Voleský Martin SKI Klub Česká Třebová 7.7.2002 00:23:57 MJ 3
467 Řoutil Ladislav Šternberské listy 4.7.2004 00:23:58 MA 1
468 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 2.7.2006 00:23:58 MC 8
469 Král Josef Start Č.Třebová 26.6.1993 00:23:59 MC 10
470 Macko Milan SRTG Česká Třebová 23.6.2019 00:23:59 MB 1
471 Chroust Jan zeměměřická kancelář Krásná Lípa 6.7.2003 00:24:00 MB 1
472 Kalandra Stanislav TJ Svitavy 11.7.1999 00:24:00 MA 4
473 Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 23.6.2019 00:24:01 MA 4
474 Smolák Petr ISCAREX Česká Třebová 27.6.1998 00:24:03 M 4
475 Koditek Jonáš K.O.B. Ústí nad Orlicí 26.6.2016 00:24:03 MJ 1
476 Marhold Petr Choceň 15.6.2014 00:24:04 MA 7
477 Wiesnerová Lenka Spartak Police nad Metují 4.7.2004 00:24:04 ZB 2
478 Neruda Miroslav Chrudim 4.7.2004 00:24:04 MB 10
479 Křenek Miroslav TJ Sokol Výprachtice 9.7.2000 00:24:06 MC 2
480 Kubeš David Activity Lanškroun 26.6.2016 00:24:06 MB 4
481 Dvořáček Jan Trailrun.cz 23.6.2019 00:24:07 MB 5
482 Čejková Věra KRB Chrudim 10.7.2011 00:24:07 ZA 2
483 Tobišková Tereza Sokol Potštejn 2.7.2006 00:24:08 ZA 2
484 Pokutycki Karol MKS Olavia Olawa PL 8.7.2001 00:24:09 MJ 1
485 Marhold Luboš Choceň 19.7.2009 00:24:09 MA 9
486 Stančo Ladislav SK Hory beraní hlavy 26.6.2016 00:24:09 MA 1
487 Milesová Iva PSK Olymp Praha 26.6.2016 00:24:10 ZB 2
488 Tichá Katka Jiskra Nový Bor 24.6.1995 00:24:10 Ž 1
489 Krátký Luboš Lanškroun 18.7.2010 00:24:10 MB 2
490 Leicht Jiří ASPV Těchonín 7.7.2002 00:24:10 MC 4
491 Jorová Ludmila ISCAREX Česká Třebová 9.7.2000 00:24:10 ZB 8
492 Boháč Jaroslav Polička 18.7.2010 00:24:14 MA 1
493 Šimůnek Jan Česká Třebová 27.6.1992 00:24:14 MB 20
494 Kubíček Jan Litomyšl 27.6.1992 00:24:16 MB 6
495 Marek František TJ Červený Kostelec 7.7.2002 00:24:16 MD 7
496 Tomečka Libor CETRIS Hranice 2.7.2006 00:24:17 MB 1
497 Václavek Jan SKI klub Česká Třebová 10.7.2011 00:24:17 MJ 2
498 Šedová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí 19.6.2021 00:24:17 ZJ 2
499 Koblížek Jindřich Sokol Žamberk 27.6.1998 00:24:18 MC 1
500 Bielčík Jindřich TJ Lichkov 27.6.1994 00:24:18 MC 7
501 Tomšů Petr Mlýn Janderov 1.7.2007 00:24:19 MB 4
502 Mikásková Michaela Krkonoše Vrchlabí 2.7.2006 00:24:19 ZB 3
503 Kubišta Oto TJ Dlouhá Třebová 19.7.2009 00:24:19 MC 13
504 Smola Josef MKS Ostrava 3.7.2005 00:24:21 MC 1
505 Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 23.6.2019 00:24:21 ZC 14
506 Vanta Josef SK Hronov 7.7.2013 00:24:22 MC 1
507 Michl Pavel Porkert Skuhrov n. B. 9.7.2000 00:24:22 MC 1
508 Pokorová Jaroslava Pim RC Praha 2.7.2006 00:24:23 ZA 2
509 Myšák Milan Sokol Jehnědí 1.7.2007 00:24:23 MB 1
510 Samková Erika SK Nové Město nad Metují 7.7.2013 00:24:24 ZB 1
511 Sedláčková Miroslava Spartak Praha 4 6.7.2003 00:24:26 ZA 1
512 Lukášková Zlata Liga AČR Jince 27.6.1998 00:24:26 Ž 1
513 Bílek Pavel Vrbice 25.6.2017 00:24:29 MB 1
514 Klímová Ivana Schmier klub Nové Město na Moravě 3.7.2005 00:24:30 ŽJ 2
515 Votava Vladimír SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn 1.7.2007 00:24:30 MB 1
516 Matěna Vladimír Česká Třebová 11.7.1999 00:24:30 MA 1
517 Mocker František ASK Děčín 6.7.2003 00:24:30 MB 3
518 Zálešák František KD Havířov 9.7.2000 00:24:32 MD 3
519 Musil Ladislav SK Slavičín 1.7.2007 00:24:33 MC 1
520 Heger Filip Jiskra Litomyšl 15.6.2014 00:24:33 MJ 3
521 Polák Tomáš Čerti Kunčina 26.6.2016 00:24:33 MB 1
522 Vopršálek Miroslav Brück team 25.6.2017 00:24:33 MB 2
523 Elčkner Martin - 15.6.2014 00:24:34 MA 3
524 Flegl Vlastimil Brtev 3.7.2005 00:24:34 MC 1
525 Dušková Lada KB OEZ Letohrad 4.7.2004 00:24:34 ŽJ 1
526 Krumpar Vladimír Česká Třebová 27.6.1994 00:24:36 M 1
527 Kačerovský Michal Activity Lanškroun 25.6.2017 00:24:38 MB 1
528 Kaplanová Erika TJ Jablonné n. Orlicí 24.6.1995 00:24:38 Ž 1
529 Mužík Jan Atletika Polička 7.7.2013 00:24:39 MJ 1
530 Nováková Babora Sokol Kunvald 25.6.2017 00:24:40 ZA 1
531 Novotná Eva Letohrad 27.6.1994 00:24:40 Ž 5
532 Hajný Miroslav SKI Klub Česká Třebová 28.6.1997 00:24:41 M 1
533 Čechalová Iveta ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:24:42 ŽJ 5
534 Čepelka Oldřich Tima Liberec 26.6.1993 00:24:44 MB 1
535 Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 20.7.2008 00:24:45 MB 1
536 Moravec Filip 3D Fitness Race Team 7.7.2013 00:24:46 MA 1
537 Nanke Werner BK Kravaře 9.7.2000 00:24:46 MD 1
538 Bradáč Jiří MPSV 7.7.2013 00:24:46 MA 1
539 Sitek Ryszard Radlin PL 7.7.2002 00:24:47 MB 1
540 Aliger Lukáš TJ SOKOL Hnátnice 7.7.2013 00:24:50 MA 1
541 Kubíček Pavel Orel Žďár nad Sázavou 2.7.2006 00:24:50 MC 1
542 Havrda Jiří Dlouhoňovice 7.7.2002 00:24:50 MA 2
543 Kalousek Jan - 24.6.2018 00:24:50 MB 10
544 Moravec Jakub JM Team Letohrad 26.6.2016 00:24:51 MJ 1
545 Pirkl Martin HORO Česká Třebová 7.7.2013 00:24:51 MA 1
546 Bláha Milan AF Křovice 24.6.2018 00:24:52 MD 3
547 Hlavsová Tereza TJ Spartak Letohrad 4.7.2004 00:24:53 ŽJ 1
548 Pilgr Aleš OB Česká Třebová 28.6.1997 00:24:54 M 2
549 Dvořáček Radek OOB Vamberk 10.7.2011 00:24:54 MJ 1
550 Haberland Jan Sokol Brno 4.7.2004 00:24:54 MD 1
551 Borek Martin ZAPPA Česká Třebová 23.6.2019 00:24:54 MB 10
552 Kriklová Alena Jaroměřice 24.6.2018 00:24:55 ZB 2
553 Skybová Lucie ARC Brno 7.7.2002 00:24:55 ŽJ 3
554 Rys Jaromír Praha 1.7.2007 00:24:56 MB 1
555 Gregora Zdenek Lanškroun 19.7.2009 00:24:56 MA 1
556 Dostál Ladislav Moravská Třebová 15.6.2014 00:24:56 MC 3
557 Tobek Ondřej - 28.6.2015 00:24:57 MA 1
558 Hejzlar David ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 20.7.2008 00:24:58 MJ 1
559 Kunčár Zdeněk Activity Lanškroun 28.6.2015 00:24:59 MB 2
560 Bílková Dagmar SK Nové Město na Moravě 8.7.2001 00:24:59 ŽJ 1
561 Hofmanová Veronika ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:25:00 ZA 14
562 Cibulka Jiří Horo Česká Třebová 24.6.2018 00:25:00 MB 1
563 Havlíček Pavel Svitavy - Lačnov 26.6.1993 00:25:01 MB 1
564 Ehrig Rudolf Česká Třebová 27.6.1992 00:25:01 MB 8
565 Brumlichová Romana Medvědí Doupě Hronov 15.6.2014 00:25:02 ZB 1
566 Rinka Erich BK Kravaře 7.7.2002 00:25:03 MB 1
567 Topinková Lenka AC Moravská Slavia Brno 15.6.2014 00:25:03 ZB 4
568 Souček Jan Šumperk 15.6.2014 00:25:04 MB 1
569 Jirásková Hanka ISCAREX Česká Třebová 10.7.2011 00:25:04 ZA 9
570 Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:25:04 ZC 8
571 Svoboda David Litomyšl 28.6.2015 00:25:05 MA 1
572 Novotný Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 23.6.1996 00:25:05 MC 10
573 Chocholouš Dalibor Dubina Pardubice 6.7.2003 00:25:05 MC 3
574 Schauerová Lenka Atletika Polička 20.7.2008 00:25:06 ZA 4
575 Krátký Josef Vysoká nad Labem 27.6.1998 00:25:06 M 5
576 Roleček Milan Pěčín 26.6.2016 00:25:08 MB 3
577 Bombera Jiří Městečko Trnávka 15.6.2014 00:25:08 MA 1
578 Klejch Miroslav XXX 6.7.2003 00:25:09 MB 1
579 Šilar Tomáš Pardubice 2.7.2006 00:25:09 MB 2
580 Hruban Jan Česká Třebová 26.6.2016 00:25:09 MC 7
581 Bílá Tereza KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:25:10 ŽJ 1
582 Simon Petr Polička 23.6.2019 00:25:11 MB 2
583 Pavlas Jan Atletika Albrechtice 10.7.2011 00:25:13 MJ 1
584 Marhold Stanislav Choceň 19.7.2009 00:25:13 MB 1
585 Hrdina Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 27.6.1992 00:25:14 MB 9
586 Stráník Aleš Blansko 1.7.2007 00:25:14 MC 5
587 Lenhart Vít TJ Liga 100 Olomouc 20.7.2008 00:25:14 MA 2
588 Rybka Vlastimil Česká Třebová 11.7.1999 00:25:15 MA 1
589 Milata Pavel LOKO Trutnov 23.6.2019 00:25:16 MC 3
590 Šolc Vítězslav BKL Machov 24.6.2018 00:25:17 MD 2
591 Dvořáček Vlastimil Týniště nad Orlicí 10.7.2011 00:25:18 MC 1
592 Holíková Zuzana SKI Skuhrov nad Bělou 28.6.2015 00:25:18 ZJ 1
593 Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 23.6.2019 00:25:19 MJ 6
594 Eppert Roman Canis Team 20.7.2008 00:25:21 MB 2
595 Weissová Gabriela X-Air Ostrava 20.7.2008 00:25:22 ŽJ 3
596 Vilhelm Václav TiS VILHELM Frýdek Místek 4.7.2004 00:25:24 MC 1
597 Vebrová Monika Česká Třebová 24.6.2018 00:25:26 ZB 2
598 Bočkaj Carlos STG Česká Třebová 19.6.2021 00:25:26 MB 1
599 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice 8.7.2012 00:25:26 ZA 1
600 Kyncl Josef SKI Klub Česká Třebová 6.7.2003 00:25:27 MB 1
601 Krištof Petr Atletika Polička 1.7.2007 00:25:28 MA 1
602 Mikešová Jana Sokol Nová Paka 26.6.2016 00:25:29 ZA 2
603 Mannlová Jana Lanškroun 7.7.2002 00:25:29 ZA 19
604 Vytlačil Marek ISCAREX Česká Třebová 4.7.2004 00:25:30 MJ 3
605 Vytlačilová Lenka ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:25:32 ŽJ 14
606 Tučný Jan MK Pardubice 11.7.1999 00:25:33 MC 13
607 Herbs Jan Vrchaři Vrchlabí 7.7.2013 00:25:33 MA 1
608 Kubalík Jan Police nad Metují 1.7.2007 00:25:36 MA 1
609 Davidová Romana KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:25:36 ŽJ 2
610 Kolář Michal - 7.7.2013 00:25:37 MA 1
611 Bříza Vladimír KRB Chrudim 7.7.2013 00:25:37 MD 1
612 Hronová Markéta Atletika Chrudim 25.6.2017 00:25:38 ZA 4
613 Simon Jakub Polička 24.6.2018 00:25:39 MJ 1
614 Svatoš Otakar Sokol Kostelec nad Orlicí 11.7.1999 00:25:39 MD 16
615 Tužil Pavel STAPRO Pardubice 8.7.2001 00:25:40 MA 1
616 Ibehejová Lenka Ski Jilemnice 11.7.1999 00:25:40 ŽJ 1
617 Záveský Marek Orel Česká Třebová 25.6.2017 00:25:40 MA 1
618 Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:25:40 MJ 1
619 Vacek Jiří Vencl tým Ústí nad Orlicí 19.6.2021 00:25:40 MB 4
620 Tůmová Eva TJ Maratonstav Úpice 2.7.2006 00:25:41 ZB 1
621 Künzel Drahomír TJ Svitavy 8.7.2012 00:25:42 MA 1
622 Portyšová Lucie ISCAREX Česká Třebová 2.7.2006 00:25:43 ŽJ 3
623 Herbst Manfred Jeseník 7.7.2002 00:25:43 MD 2
624 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk 25.6.2017 00:25:43 MA 1
625 Kawulok Martin Hrádek ve Slezsku 19.7.2009 00:25:44 MA 1
626 Třasák Milan KOB Choceň 28.6.1997 00:25:45 MB 5
627 Trejbal Karel SKP Mladá Boleslav 1.7.2007 00:25:46 MC 1
628 Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:25:47 MJ 1
629 Krčková Šárka TJ Liga 100 Olomouc 7.7.2013 00:25:48 ZA 2
630 Kalous Tomáš Žamberk 7.7.2013 00:25:49 MB 2
631 Vaníček Jaroslav KUS Jablonné nad Orlicí 9.7.2000 00:25:49 MC 1
632 Kaňa Petr TJ Kostice 20.7.2008 00:25:49 MB 1
633 Pecháček Vratislav ZDH Svinná 3.7.2005 00:25:50 MB 1
634 Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 19.6.2021 00:25:50 ZB 2
635 Hampl Alois Ostrov 25.6.2017 00:25:51 MB 4
636 Moravec Jan JM Team Letohrad 24.6.2018 00:25:51 MJ 1
637 Stoíinová Markéta Česká Třebová 26.6.1993 00:25:53 Ž 1
638 Balcarová Petra ISCAREX Česká Třebová 7.7.2002 00:25:53 ZA 4
639 Mikulka Martin Trailrun.cz 26.6.2016 00:25:54 MA 1
640 Znojek Katarzyna MKS Olavia Olawa 8.7.2001 00:25:54 ŽJ 1
641 Mikulecká Marcela ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:25:55 ZB 3
642 Mlynář Petr Orel Dolní Dobrouč 26.6.2016 00:25:55 MB 1
643 Bělka Jaroslav ČD Vyškov 4.7.2004 00:25:57 MC 3
644 Bednář Petr Dolní Čermná 10.7.2011 00:25:57 MJ 1
645 Vrba Tomáš AS Bystré 10.7.2011 00:25:58 MA 2
646 Kraus Václav CykloKraus Přelouč 8.7.2012 00:25:59 MB 1
647 Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 23.6.2019 00:25:59 MA 1
648 Vebr Michal DSC Gym Česká Třebová 19.6.2021 00:25:59 MB 4
649 Ouřecká Renáta Atletika Albrechtice 4.7.2004 00:26:01 ZA 9
650 Cipl František BON BON Praha 7.7.2002 00:26:01 MC 1
651 Novotný Jan Klub biatLONU Letohrad 3.7.2005 00:26:01 MJ 1
652 Novák Petr HSK 28.6.2015 00:26:01 MA 1
653 Srnský Karel Cyklo Ski klub Polička 7.7.2013 00:26:04 MA 1
654 Pražák Tomáš Jiskra Hylváty Kuželky 25.6.2017 00:26:04 MB 3
655 Kalousová Alena Žamberk 15.6.2014 00:26:05 ZA 2
656 Urban Matyáš Vencl tým Ústí nad Orlicí 25.6.2017 00:26:06 MJ 1
657 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 24.6.2018 00:26:06 ZC 2
658 Havelka Miloslav ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:26:07 MA 2
659 Dušek Martin Libřice 15.6.2014 00:26:08 MA 1
660 Klimeš Bedřich Sokol Bukovice 4.7.2004 00:26:08 MB 2
661 Nedoma Ondřej Box Club Dynamo Svitavy 15.6.2014 00:26:09 MA 1
662 Doleček Jiří Přívrat 28.6.1997 00:26:10 M 1
663 Černý Milan AC Choceň 9.7.2000 00:26:11 MC 1
664 Havlíček Zdeněk Spartak Vrchlabí 8.7.2001 00:26:11 MD 1
665 Velechovský Jiří SAZS Králíky 3.7.2005 00:26:14 MC 10
666 Kalná Jitka Atletika Chrudim 8.7.2012 00:26:14 ZB 1
667 Kadavý Martin Vysoké Mýto 4.7.2004 00:26:16 MA 2
668 Sedláček Tomáš MAKASPORT 18.7.2010 00:26:17 MA 1
669 Brádle Václav Sokol Chuchelná 8.7.2001 00:26:18 MD 10
670 Mlynář Vojtěch Vencl Tým Ústí nad Orlicí 8.7.2012 00:26:18 MJ 2
671 Klacl Radim Liberec 8.7.2001 00:26:22 MA 1
672 Fišer David Tvoje máma 23.6.2019 00:26:25 MA 2
673 Krumer Miroslav Ostrov 8.7.2001 00:26:26 MC 1
674 Šnýdr Petr AK Šternberk 18.7.2010 00:26:27 MJ 2
675 Nádhera Petr Hradec Králové 28.6.2015 00:26:27 MB 1
676 Mifek Jiří AZUB Chrudim 3.7.2005 00:26:29 MC 2
677 Miles Petr Krnap Vrchlabí 11.7.1999 00:26:29 MD 2
678 Műller Tomáš Jen blbni 28.6.2015 00:26:30 MA 4
679 Stránský Tomáš Česká Třebová - MRT 25.6.2017 00:26:32 MA 3
680 Hubková Kateřina AC Vysoké Mýto 19.7.2009 00:26:33 ZA 1
681 Kubíček Lukáš Litomyšl 11.7.1999 00:26:34 MA 3
682 Kyncl Tomáš Brojleři 23.6.2019 00:26:34 MA 1
683 Borek Petr Brzdy Horní Čermná 18.7.2010 00:26:35 MB 15
684 Zahálka Tomáš Báječné ženy v běhu 15.6.2014 00:26:36 MA 1
685 Václavík Jaroslav TT Pardubice 20.7.2008 00:26:37 MD 2
686 Dostálová Petra Lanškroun 28.6.2015 00:26:38 ZB 2
687 Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 23.6.2019 00:26:38 MA 1
688 Skomorowski Stanisław SBD Energetyk Rybnik 20.7.2008 00:26:41 MC 1
689 Bezecný Milan Ostrava Poruba 27.6.1994 00:26:41 MC 1
690 Chlup Aleš Trailrun.cz 26.6.2016 00:26:41 MA 1
691 Hrevuš Alexandr Břehy u Přelouče 26.6.2016 00:26:42 MA 3
692 Velecký Jan neregistrován 28.6.2015 00:26:43 MA 1
693 Marek Jiří Orel Vysoké Mýto 20.7.2008 00:26:44 MD 5
694 Gecnuk Libor neregistrován 15.6.2014 00:26:44 MA 1
695 Kováříková Pavla Barnex Sport Brno 19.7.2009 00:26:44 ŽC 4
696 Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:26:44 ZB 16
697 Krňávek Vojtěch ISCAREX Česká Třebová 6.7.2003 00:26:45 MB 4
698 Tylšová Daniela HISPORT Team 7.7.2013 00:26:47 ZB 2
699 Jirásková Eva ISCAREX Česká Třebová 18.7.2010 00:26:47 ŽC 18
700 Janeček Jaroslav PSK Union Praha 7.7.2002 00:26:49 MD 3
701 Ottová Radka TJ Maratonstav Úpice 8.7.2012 00:26:51 ZC 1
702 Formánková Dita TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:26:51 ŽJ 1
703 Hájková Ludmila CET (OB Česká Třebová) 23.6.2019 00:26:51 ZB 3
704 Ambrožová Hana KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:26:52 ŽJ 1
705 Macháčková Šárka AC Moravská Slavia Brno 18.7.2010 00:26:53 ZA 1
706 Brusenbauch Karel Česká Třebová 1.7.2007 00:26:54 MD 3
707 Čtvrtečková Petra AC Jablonné nad Orlicí 8.7.2001 00:26:54 ZA 3
708 Ondejčík Michal FK Choceň 28.6.2015 00:26:56 MJ 1
709 Syrová Hana Atletika Albrechtice 19.7.2009 00:26:56 ZA 1
710 Pirklová Kateřina Letohrad 24.6.2018 00:26:58 ZB 2
711 Bronowicki Krzysztof MKS Olavia Olawa 8.7.2001 00:26:58 MJ 1
712 Leszkow Josef MK Hlinsko 10.7.2011 00:26:59 MD 9
713 Kumpošt Radovan AK Iscarex Česká Třebová 19.6.2021 00:26:59 MJ 1
714 Kalousek Jan Žamberk 27.6.1992 00:27:02 MC 14
715 Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 11.7.1999 00:27:03 MB 6
716 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň 19.6.2021 00:27:04 ZB 1
717 Tykva Josef ROB Česká Třebová 6.7.2003 00:27:07 MA 1
718 Keprtová Miloslava Česká Třebová 6.7.2003 00:27:08 ŽC 18
719 Němec Radek Litomyšl 19.6.2021 00:27:08 MB 4
720 Tesař Roman - 24.6.2018 00:27:08 MB 1
721 Pláničková Lenka ORRERO 18.7.2010 00:27:09 ŽJ 1
722 Honsová Hana Activity Lanškroun 15.6.2014 00:27:11 ZB 1
723 Mašek Roman Novis Praha 11.7.1999 00:27:12 MA 2
724 Fejgl Zdeněk Calla Vratimov 7.7.2002 00:27:12 MD 6
725 Češíková Eliška Spartak Slatiňany 19.7.2009 00:27:16 ZA 1
726 Hildebrandová Marika SKI Česká Třebová 28.6.1997 00:27:18 Ž 1
727 Kavanová Krystína KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:27:18 ŽJ 1
728 Málková Marcela TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:27:19 ŽJ 1
729 Gabriel Evžen Koryčany 8.7.2001 00:27:20 MA 4
730 Müller Tomáš Jen blbni 15.6.2014 00:27:20 MA 2
731 Šumberová Lucie Orel Česká Třebová 19.7.2009 00:27:21 ZB 5
732 Šnýdr Záboj Kuboj Štenberk 2.7.2006 00:27:22 MB 2
733 Šilarová Michaela Activity Lanškroun 24.6.2018 00:27:24 ZJ 1
734 Čáslavský Michal Česká Třebová 24.6.2018 00:27:24 MB 1
735 Kaňovský Petr AC Moravská Slavia Brno 19.6.2021 00:27:24 MB 1
736 Košnar Filip Trialrun.cz 25.6.2017 00:27:25 MA 3
737 Stečínský Martin Opatov 25.6.2017 00:27:25 MB 2
738 Marholdová Lucie Choceň 15.6.2014 00:27:26 ZA 3
739 Jelínek Karel PSK Olymp Praha 25.6.2017 00:27:30 MD 1
740 Stříhavková Petra AC Choceň 20.7.2008 00:27:30 ZA 3
741 Švejda Roman Česká Třebová - MRT 25.6.2017 00:27:31 MA 2
742 Metelka Josef Spartak Police nad Metují 15.6.2014 00:27:34 ME 4
743 Hruša Zdeněk Jirčany 7.7.2013 00:27:34 MD 2
744 Dušek Pavel Orel Dolní Dobrouč 24.6.2018 00:27:36 MB 3
745 Veselá Miroslava TJ Spartak OEZ Letohrad 4.7.2004 00:27:36 ŽJ 1
746 Vávrová Markéta KB OEZ Letohrad 18.7.2010 00:27:36 ŽJ 1
747 Sontáková Lenka Atletika Albrechtice 3.7.2005 00:27:38 ŽJ 4
748 Machalická Libuše Fortex Ski Moravský Beroun 18.7.2010 00:27:39 ŽC 1
749 Kořínková Šárka SK SKI Liberec 11.7.1999 00:27:39 ŽJ 1
750 Šroler Zdeněk Sokol Klášterec nad Orlicí 1.7.2007 00:27:39 MC 1
751 Bílý Zdeněk Hvězda SKP Pardubice 10.7.2011 00:27:39 MC 2
752 Kolda Jiří Opatov 26.6.2016 00:27:39 MB 7
753 Dolečková Iva - 19.6.2021 00:27:40 ZB 1
754 Wiederman Michal Ústí nad Orlicí 2.7.2006 00:27:40 MB 1
755 Jirásková Bára ISCAREX Česká Třebová 24.6.2018 00:27:42 ZA 5
756 Klampflová Hana Vrchaři Vrchlabí 7.7.2013 00:27:42 ZA 1
757 Číž Ondřej Jen Blbni 15.6.2014 00:27:42 MA 4
758 Linhart Miloš AC Náchod 2.7.2006 00:27:43 MD 5
759 Hanáková Klára Activity Lanškroun 25.6.2017 00:27:43 ZJ 2
760 Lelek Vít Čolek Team Červený Kostelec 1.7.2007 00:27:44 MC 1
761 Exler Pavel Žamberk 28.6.1997 00:27:44 M 3
762 Knap Zdeněk TJ Jiskra Litomyšl 6.7.2003 00:27:45 MJ 1
763 Šimek Ondřej ISCAREX Junior team ČT 23.6.2019 00:27:46 MJ 1
764 Štěpán Pavel SK OMT Pardubice 7.7.2013 00:27:50 MA 3
765 Merta Jaroslav ESPRO Jeseník 7.7.2002 00:27:51 MD 12
766 Hodek Roman Sokol Kunvald 8.7.2012 00:27:51 MC 1
767 Machalík Stanislav SKB Česká Třebová 23.6.2019 00:27:52 MA 1
768 Kučera Zdeněk AC Náchod 26.6.2016 00:27:53 MD 1
769 Mlynář Vlastimil Orel Dolní Dobrouč 8.7.2012 00:27:54 MB 1
770 Dohnal Martin ISCAREX Česká Třebová 28.6.2015 00:27:57 MC 2
771 Příborský Aleš Hlubočky 28.6.2015 00:27:57 MA 2
772 Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:27:57 ZJ 3
773 Havlová Michaela KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:27:58 ŽJ 1
774 Dušek Jan Sokol Verměřovice 7.7.2013 00:27:59 MD 1
775 Kubíček František Relax Dobré Pole 10.7.2011 00:28:00 MD 2
776 Hrušková Darina Česká Třebová 26.6.2016 00:28:00 ZB 3
777 Valentová Květa AVC Praha 20.7.2008 00:28:02 ŽC 1
778 Volf Břetislav Atletika Albrechtice 20.7.2008 00:28:03 MC 7
779 Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 26.6.2016 00:28:03 MB 2
780 Pšenička Jiří Tesla Pardubice 6.7.2003 00:28:04 MC 2
781 Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:28:06 ZA 4
782 Tržilová Iva TJ Maratonstav Úpice 18.7.2010 00:28:07 ZA 1
783 König Antonín ISCAREX Junior team ČT 23.6.2019 00:28:08 MJ 1
784 Kobliha Milan LRS Vyškov 25.6.2017 00:28:09 MD 4
785 Filip Lukáš Korfbal Kolín 2.7.2006 00:28:12 MA 5
786 Matalová Jana Slezská Ostrava 18.7.2010 00:28:13 ZB 1
787 Hrubý Milan ASK Blansko 9.7.2000 00:28:14 MD 3
788 Vraštilová Miloslava Jilemnice 19.7.2009 00:28:16 ŽC 12
789 Vacková Kristýna ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:28:18 ZJ 1
790 Václavková Hana Dlouhá Třebová 25.6.2017 00:28:18 ZJ 1
791 Ježek Libor SK Ještěd Liberec 15.6.2014 00:28:19 MC 1
792 Levá Nikola KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:28:22 ŽJ 2
793 Nypl Jaroslav Stará Paka 4.7.2004 00:28:27 MD 2
794 Ouzký Vlastimil AFK Loko Chomutov 11.7.1999 00:28:29 MC 1
795 Popovová Martina Maraton Club Kladno 9.7.2000 00:28:29 ZA 4
796 Pechková Šárka TJ Maratonstav Úpice 10.7.2011 00:28:29 ZD 3
797 Lech Jiří PLKI Tým Brno 3.7.2005 00:28:31 MD 1
798 Jelénková Iva Atletiko Zdiby 28.6.2015 00:28:33 ZA 1
799 Les Josef TJ Maratonstav Úpice 18.7.2010 00:28:34 MD 2
800 Novotný Adam HC Česká Třebová 26.6.2016 00:28:35 MJ 1
801 Ehrenbergerová Marta Letohrad 28.6.1997 00:28:37 Ž 1
802 Krása Roman ISCAREX Česká Třebová 8.7.2001 00:28:40 MB 2
803 Kadrman Jiří OB Česká Třebová 11.7.1999 00:28:41 MA 1
804 Strnadová Blanka ISCAREX Česká Třebová 8.7.2001 00:28:42 ŽJ 1
805 Kallista Jan - 8.7.2012 00:28:45 MA 1
806 Jungová Adéla Atletika Albrechtice 1.7.2007 00:28:46 ŽJ 1
807 Andrlík Tomáš Horní Jelení 20.7.2008 00:28:46 MA 1
808 Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:28:47 ZC 6
809 Kaplan Milan SK Brčekoly 28.6.2015 00:28:48 MA 1
810 Vícenová Karolína Branky 7.7.2002 00:28:48 ŽJ 1
811 Schwaningerová Petra Rock Machine Cyklomax 28.6.2015 00:28:48 ZA 1
812 Janošíková Lenka Chrudim 28.6.2015 00:28:49 ZA 1
813 Havran Josef - 25.6.2017 00:28:51 MA 1
814 Vetchý Kryštof ISCAREX Junior team ČT 24.6.2018 00:28:51 MJ 1
815 Přívětivý Jiří Branky 8.7.2001 00:28:55 MB 4
816 Koutská Petra Javornice 8.7.2012 00:28:56 ZA 1
817 Holíková Markéta Ski Skuhrov 28.6.2015 00:28:56 ZB 1
818 Chmelíková Jitka Sokol Brno - Černovice 7.7.2002 00:28:57 ZB 4
819 Jeníková Karolína Báječné ženy v běhu 15.6.2014 00:28:59 ZC 1
820 Švecová Kateřina TJ Svitavy 7.7.2013 00:29:00 ZA 1
821 Novotná Alexandra TiS Vilhelm Frýdek Místek 20.7.2008 00:29:00 ZB 1
822 Janečková Anežka AK Zlín 3.7.2005 00:29:02 ŽC 1
823 Ryšavý Ondřej KOB Ústí nad Orlicí 26.6.2016 00:29:04 MA 1
824 Kozel Karel Jiskra Dolní Brusnice 11.7.1999 00:29:05 MB 3
825 Culka Václav Liga 100 Kostelec nad Orlicí 3.7.2005 00:29:07 MD 3
826 Škop Milan Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 18.7.2010 00:29:07 MA 1
827 Čechalová Hana TS Letohrad 7.7.2002 00:29:08 ŽJ 4
828 Beskydský Dědek Klub Důchodců 18.7.2010 00:29:08 MD 1
829 Ráb Bořivoj ISCAREX Česká Třebová 27.6.1998 00:29:09 MC 1
830 Pecháček Vojtěch Atletika Albrechtice 24.6.1995 00:29:10 MC 4
831 Kunovjánek Aleš - 2.7.2006 00:29:11 MB 1
832 Siegelová Magdalena AC Choceň 19.7.2009 00:29:11 ZB 5
833 Dušek Jakub Orel Dolní Dobrouč 24.6.2018 00:29:12 MJ 1
834 Rábová Martina SKI Klub Česká Třebová 6.7.2003 00:29:14 ŽJ 3
835 Kovářová Anna OB Česká Třebová 19.6.2021 00:29:16 ZC 2
836 Krejsová Renata Pardubice 27.6.1994 00:29:19 Ž 1
837 Černý Aleš SKI Klub Česká Třebová 6.7.2003 00:29:20 MA 3
838 Dušek Tomáš Horní Čermná 1.7.2007 00:29:21 MA 1
839 Leheček Antonín AVC Praha 3.7.2005 00:29:23 MD 1
840 Průšová Radka TJ Svitavy 19.7.2009 00:29:24 ŽJ 1
841 Vacková Michaela KB OEZ Letohrad 2.7.2006 00:29:28 ŽJ 1
842 Novotný Přemysl SKI Pastviny 27.6.1998 00:29:28 M 2
843 Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 23.6.2019 00:29:28 MJ 9
844 Hejkrlík Antonín HEJ HEJ HEJ Litomyšl 15.6.2014 00:29:29 MD 1
845 Dvořáková Eva Prostějov 26.6.2016 00:29:30 ZD 5
846 Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:29:33 ZJ 2
847 Šedová Jana Sruby 25.6.2017 00:29:33 ZB 3
848 Kvasničková Radka SKI Klub Česká Třebová 15.6.2014 00:29:33 ZC 1
849 Coufalová Pavla AC Moravská Slávia Brno 18.7.2010 00:29:35 ZA 3
850 Pirkl Jaroslav Česká Třebová 26.6.2016 00:29:36 MB 1
851 Kofroňová Markéta Petrůvka 15.6.2014 00:29:38 ZA 1
852 Dařílek Michal Lanškroun 25.6.2017 00:29:43 MA 2
853 Borková Johanka ISCAREX Junior team Česká Třebová 23.6.2019 00:29:44 ZJ 2
854 Krejsa Václav Rentia Praha 19.7.2009 00:29:49 MC 1
855 Szafranski Bartosz Polsko 6.7.2003 00:29:51 MJ 1
856 Vacek Ladislav Česká Třebová 9.7.2000 00:30:02 MC 2
857 Kašová Hana Barnex Sport Brno 19.7.2009 00:30:03 ZD 2
858 Čáp Bohuslav Orel Hradec Králové 8.7.2012 00:30:03 MD 1
859 Dvořáková Ema AK Iscarex Česká Třebová 19.6.2021 00:30:03 ZJ 4
860 Koukalová Dana Proseč 26.6.1993 00:30:04 Ž 1
861 Fiedlerová Zuzana ISCAREX Česká Třebová 11.7.1999 00:30:05 ZA 1
862 Peterková Veronika TJ Svitavy 8.7.2012 00:30:07 ZA 3
863 Fenyk František TJ Sokol Pardubice 7.7.2013 00:30:08 MD 2
864 Václavek Zdeněk Dlouhá Třebová 8.7.2012 00:30:10 MB 1
865 Maixner Martin Česká Třebová 26.6.2016 00:30:15 MA 1
866 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 7.7.2013 00:30:15 MC 2
867 Pešlová Ivana TJ Svitavy 23.6.2019 00:30:19 ZD 5
868 Petrová Jarmila Gymnázium Česká Třebová 19.7.2009 00:30:24 ZA 1
869 Bednarz Luděk X-AIR Ostrava 1.7.2007 00:30:27 MA 1
870 Gaman Jaroslav Avanti Havířov 20.7.2008 00:30:27 ME 6
871 Čechalová Markéta TS Letohrad 7.7.2002 00:30:31 ŽJ 1
872 Šafr Jiří Vysoké Mýto 24.6.2018 00:30:31 MB 3
873 Švejdová Adéla Česká Třebová 23.6.2019 00:30:32 ZJ 1
874 Lišková Kateřina Ústí nad Orlicí 20.7.2008 00:30:32 ZA 1
875 Bajer Milan Cafe Bajer Pardubice 19.7.2009 00:30:37 MC 1
876 Šabata Petr Česká Třebová 28.6.2015 00:30:37 MB 1
877 Stříhavka Jindřich AC Choceň 19.7.2009 00:30:40 MJ 1
878 Voráč Zbyněk SK Velká Bystřice 7.7.2002 00:30:41 MC 1
879 Růžičková Kateřina Libochovice 8.7.2012 00:30:44 ZA 2
880 Kobrlová Gabriela Koberovy 8.7.2001 00:30:44 ZA 1
881 Lipenská Radka Klub biatlonu OEZ Letohrad 3.7.2005 00:30:48 ŽJ 1
882 Buchtová Michaela KB OEZ Letohrad 4.7.2004 00:30:50 ŽJ 1
883 Juríčková Marta Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 8.7.2012 00:30:54 ZJ 1
884 Kallista Daniel New York 8.7.2012 00:30:57 MJ 1
885 Klimešová Alena Bukovice 3.7.2005 00:30:57 ZB 2
886 Zapletalová Tereza SKI Klub Česká Třebová 3.7.2005 00:30:59 ŽJ 1
887 Přívětivý Pavel Branky 6.7.2003 00:31:00 MJ 1
888 Lerchová Kateřina Activity Lanškroun 23.6.2019 00:31:01 ZJ 2
889 Chaloupková Barbora RUN TEAM ŠIROKÝ DŮL 19.6.2021 00:31:05 ZA 1
890 Kubík Josef SKI Ptačina Adamov 4.7.2004 00:31:11 MD 1
891 Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 26.6.2016 00:31:13 MC 5
892 Jetmarová Ester Sokol Hylváty 7.7.2013 00:31:15 ZB 1
893 Řeháková Romana SBT Team 24.6.2018 00:31:19 ZC 1
894 Bulička Vojtěch AK Kroměříž 23.6.2019 00:31:20 MJ 2
895 Kousal Oldřich SK Přerov 19.7.2009 00:31:21 ME 4
896 Vebr Dominik Vencl Tým Ústí nad Orlicí 15.6.2014 00:31:27 MJ 1
897 Hromádka Aleš Radio hey 10.7.2011 00:31:30 MA 1
898 Hlaváčková Kateřina Choceň 19.7.2009 00:31:34 ZA 2
899 Zvolánková Marie Mlýn Janderov 6.7.2003 00:31:35 ZA 1
900 Tovaryšová Hana SK Přerov 8.7.2012 00:31:36 ZC 1
901 Smoláková Jiřina BK Vysoké Mýto 7.7.2013 00:31:38 ZB 1
902 Hrdličková Cecílie Letohrad 26.6.2016 00:31:42 ZJ 1
903 Šponar Josef Sokol Žamberk - orientační běh 24.6.2018 00:31:46 ME 3
904 Svobodová Veronika Holice 8.7.2001 00:31:47 ZA 1
905 Nechvílová Kateřina Heřmanův Městec 28.6.2015 00:31:52 ZA 3
906 Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 25.6.2017 00:31:53 ZB 3
907 Přívětivá Svatava KHB Radegast 8.7.2001 00:31:54 ZB 4
908 Rossi Lenka MK Seitl Ostrava 2.7.2006 00:31:59 ŽC 7
909 Kaleta Karel Hrádek ve Slezsku 28.6.2015 00:32:01 ME 1
910 Hrozová Milena Orel Vyškov 3.7.2005 00:32:06 ŽC 1
911 Nechvílová Miroslava Choceň 20.7.2008 00:32:15 ŽC 11
912 Klaclová Renata ISCAREX Česká Třebová 7.7.2013 00:32:18 ZD 2
913 Ducháčková Jana ISCAREX Česká Třebová 8.7.2012 00:32:20 ZB 1
914 Chaloupková Marie ISCAREX Česká Třebová 10.7.2011 00:32:22 ZD 2
915 Pazderová Alena Vysoké Mýto 24.6.2018 00:32:24 ZB 4
916 Machalíková Veronika Česká Třebová 19.6.2021 00:32:30 ZB 4
917 Vejběrová Eva Cyklo Pokr Pardubice 28.6.2015 00:32:32 ZB 1
918 Krňávková Klára XXX 6.7.2003 00:32:33 ZA 1
919 Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 24.6.2018 00:32:37 ZJ 8
920 Bém František AC Slovan Liberec 3.7.2005 00:32:38 MD 1
921 Dřímalová Martina Přerov 19.7.2009 00:32:38 ZA 1
922 Přívětivý Pavel Branky na Moravě 7.7.2002 00:32:41 MA 1
923 Eisenvortová Gabriela Loko Česká Třebová 9.7.2000 00:32:44 ZA 1
924 Kolářová Lucie VDA Aerobic Club 9.7.2000 00:32:44 ZA 1
925 Domanský Ivo AVC Praha 27.6.1998 00:33:03 MC 3
926 Macek Jan Litovel 8.7.2012 00:33:04 MJ 2
927 Šimonová Barbora Nové Město na Moravě 1.7.2007 00:33:06 ZA 1
928 Benešová Marcela - 15.6.2014 00:33:07 ZA 2
929 Sklenářová Eva Ústí nad Orlicí 1.7.2007 00:33:07 ZA 1
930 Luszuzymak Tadeusz Radlin PL 7.7.2002 00:33:16 MC 1
931 Krátká Hana Lanškroun 18.7.2010 00:33:20 ŽJ 1
932 Knápek Matěj LK Šumperk 18.7.2010 00:33:22 MJ 1
933 Kostřicová Blanka Česká Třebová 2.7.2006 00:33:22 ZB 13
934 Půlpánová Zdeňka KRB Chrudim 7.7.2002 00:33:24 ŽF 4
935 Hejdušková Adriana Klub BIATLONU OEZ Letohrad 3.7.2005 00:33:27 ŽJ 1
936 Jelínková Magdalena Hvězda SKP Pardubice 4.7.2004 00:33:30 ŽC 8
937 Melichová Miloslava Svatobor 3.7.2005 00:33:40 ZB 1
938 Šilar Jiří - 19.6.2021 00:33:44 MA 2
939 Nádhera Jiří Hradec Králové 28.6.2015 00:33:46 MA 1
940 Brychta Jakub Cerekvice nad Loučnou 25.6.2017 00:33:52 MJ 1
941 Krejčí Josef Pepa Team Frýdek Místek 20.7.2008 00:34:10 MC 7
942 Krejčiříková Kateřina Svatá Kateřina 15.6.2014 00:34:11 ZB 1
943 Prívětivý Pavel ZŠ Loučka 8.7.2001 00:34:13 MJ 1
944 Kafonek Štěpán Trailrun.cz 28.6.2015 00:34:23 MA 1
945 Rossi Otto MK Seitl Ostrava 2.7.2006 00:34:27 MD 6
946 Dohnalová Jitka ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:34:31 ZC 2
947 Pecina Milan Česká Třebová 9.7.2000 00:34:40 MB 1
948 Soukup Jiří TJ Liga 100 Hradec Králové 7.7.2002 00:34:44 MD 2
949 Chládková Stanislava Activity Lanškroun 28.6.2015 00:34:54 ZB 1
950 Tomášek František TJ Otrokovice 7.7.2002 00:35:04 MD 3
951 Míková Kristýna ISCAREX Česká Třebová 8.7.2001 00:35:08 ŽJ 1
952 Šimůnková Zdena ISCAREX Česká Třebová 20.7.2008 00:35:16 ŽC 6
953 Holická Alena Brno 25.6.2017 00:35:18 ZC 1
954 Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 24.6.2018 00:35:52 ZB 6
955 Kolářová Lucie Česká Třebová 28.6.1997 00:36:01 Ž 2
956 Kašová Monika - 23.6.2019 00:36:02 ZA 1
957 Opálka Jaromír - 19.6.2021 00:36:05 MA 2
958 Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 24.6.2018 00:36:37 ME 5
959 Hejkrlíková Věra HEJ HEJ HEJ Litomyšl 15.6.2014 00:37:02 ZD 1
960 Kovrzek Jan - 26.6.2016 00:37:05 MA 1
961 Mikšík Aleš Hnátnice 26.6.2016 00:37:13 MA 1
962 Bradáč Alois Orel Žďár nad Sázavou 7.7.2013 00:37:15 ME 1
963 Hejkrlíková Iva HEJ HEJ HEJ Litomyšl 15.6.2014 00:37:16 ZA 1
964 Leszkowová Ivana MK Hlinsko 3.7.2005 00:37:32 ŽC 1
965 Gruberová Věra Horní Počernice 19.7.2009 00:37:46 ZD 1
966 Jančíková Dana Hořice 7.7.2013 00:37:54 ZB 1
967 Kubát Zdeněk Bike Centrum 28.6.2015 00:38:40 MA 1
968 Belobradová Karolína Žamberk 15.6.2014 00:39:11 ZJ 1
969 Krejčí Inka Pepa Team Frýdek Místek 10.7.2011 00:39:15 ZD 3
970 Marholdová Michaela Horní Jelení 28.6.2015 00:39:45 ZB 1
971 Kalous Vladimír Žamberk 27.6.1998 00:39:55 MC 6
972 Sedláčková Hedvika Lanškroun 8.7.2012 00:40:20 ZC 3
973 Tůmová Lenka ISCAREX Česká Třebová 15.6.2014 00:40:54 ZC 1
974 Toman Adam Pasivity Žamberk 28.6.2015 00:41:25 MJ 1
975 Nádherová Hana Hradec Králové 28.6.2015 00:44:13 ZC 1

Zvolte si trať, kategorii, závod a stiskněte tlačítko "Zobrazit" níže

Pro přechod na jednotlivé výsledky závodu kliněte na datum konání vybraného závodu.

Kategorie
Označit: |
Trať
Závody
Označit: |
Další nastavení