Výsledky ročníku 2000

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vacek Tomáš6983AC Jablonné nad Orlicí01:13:03
2Šimůnek Jan782ISCAREX Česká Třebová01:14:44
3Ehl Jaroslav4381TJ Porkert Skuhrov n. B.01:17:22
4Bartoš Jan4484TJ PORKERT Skuhrov n. B.01:18:58
5Trojek Karel11181TRI STYLE Šumperk01:19:40
6Votroubek Jan4882TJ PORKERT Skuhrov n. B.01:21:05
7Krunčík Pavel4685TJ PORKERT Skuhrov n. B.01:25:05
8Klášterecký Tomáš6781OB Česká Třebová01:27:21

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vítek Miroslav6372Sportdres Ústí nad Orlicí00:58:22
2Krupička Robert5278Sportdres Ústí nad Orlicí00:58:38
3Kynčl Stanislav8164AFK Chrudim - Mediplast00:59:27
4Zoubek Zdeněk3569AC Slovan Liberec01:00:17
5Poduška Josef662AC Kladno01:00:43
6Holický Milan5865AFK Pardubice01:01:50
7Dobšíček Pavel65802 B Tým01:02:00
8Tempír Tomáš4077SKI Klub Šumperk01:03:20
9Myška Jiří273ISCAREX Česká Třebová01:04:07
10Pokorný Zdeněk2175KHB Radegast01:04:34
11Vacek Martin9969ISCAREX Česká Třebová01:04:43
12Magiera Janusz9063FORMA Wodzisław Śląski01:05:12
13Faltus David5671KUS Jablonné nad Orlicí01:05:18
14Kašpar Zdeněk11763CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí01:06:20
15Fajfr František7772CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí01:06:29
16Bolehovský Pavel8471KER TEAM01:06:46
17Pilgr Luděk7476OB Česká Třebová01:06:56
18Macíček Miroslav8561AK Kroměříž01:07:37
19Brokeš Martin5071CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí01:08:59
20Ketzl Martin6867WAN Uhříněves01:09:13
21Levý Tomáš3067LO Rokytnice01:09:56
22Grycman Kazimierz8972Babice PL01:10:06
23Smešný Bronislav6168Sokol Sobotín01:11:13
24Heger Vojtěch1974ISCAREX Česká Třebová01:11:27
25Čechal Jaroslav9661Sokol Mistrovice01:11:57
26Vodička Jan5478Šelasport Přerov01:12:53
27Majewski Andrzej6269PL01:13:00
28Přichistal Jiří87MK CEA Boskovice01:13:12
29Smolák Vojtěch1174ISCAREX Česká Třebová01:15:29
30Suchánek Lukáš2479KHB Radegast01:15:30
31Knápek Ladislav8061Olymp Hradec Králové01:16:04
32Bříza Václav2770Klášterec nad Orlicí01:16:56
33Hanuš Přemysl7976KUS Jablonné nad Orlicí01:18:05
34Kolář Radim3169ISCAREX Česká Třebová01:18:39
35Černohous Marek9166Sokol Jamné nad Orlicí01:18:46
36Cvrček Martin579SK Polička01:19:09
37Pečenka Libor2561KHB Radegast01:19:53
38Dostálek Petr7667Těchonín01:20:35
39Havrda Jiří7873IPM Dlouhoňovice01:22:46
40Cagwe John8665LTC Hradec Králové01:25:16

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šváb František4257TJ Jiskra Litomyšl01:04:44
2Špacír Ladislav5555Loko Břeclav01:07:54
3Čechal Milan4159ISCAREX Česká Třebová01:10:17
4Krupička Miroslav5153Sportdres Ústí nad Orlicí01:12:40
5Kubr Václav9355LTC Hradec Králové01:12:57
6Bubeníček Jiří3651Porkert Skuhrov n. B.01:13:38
7Razým Jan2057ISCAREX Česká Třebová01:15:07
8Talaš Jaromír2354S.K.D. Otrokovice01:15:46
9Hejl Jan7153Šumperk01:18:08
10Kalandra Stanislav4560TJ Svitavy01:19:01
11Zajíc Jan6653KRB Chrudim01:19:21
12Zoubek Karel8860Sokol Vanovice01:19:43
13Krejsa Václav352Bering Praha01:21:59
14Šafář Jaroslav4951Ústí nad Orlicí01:23:30
15Zitko Jiří1554KRB Chrudim01:27:07
16Krňávek Vojtěch454ISCAREX Česká Třebová01:32:21
17Jiráska Jan4756Jiskra Králíky01:33:52
18Krása Roman1653Česká Třebová01:40:09
19Novotný Přemysl2859Pastviny01:42:25

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Javůrek Jiří9448Jiskra Horní Maršov01:09:43
2Metelka Josef9744TJ Sokol Studnice01:11:55
3Červ Miloslav1350ISCAREX Česká Třebová01:12:08
4Skalický Jiří3250Sokol Žamberk01:12:23
5Tempír František3949SKI Klub Šumperk01:14:08
6Vodička Jan53Šelasport Přerov01:16:38
7Koblížek Jindřich3348Žamberk01:19:17
8Křenek Miroslav7050TJ Sokol Výprachtice01:19:41
9Sadílek Ota1746Atletika Albrechtice01:20:58
10Sadílek Václav1450Albrechtice01:21:54
11Stuchlík Zdeněk8250Olymp Hradec Králové01:22:02
12Linhart Miloš844AC Náchod01:24:11
13Vaníček Jaroslav5749KUS Jablonné nad Orlicí01:25:22
14Tuček Josef6044Holice01:30:20
15Tučný Jan2947MK Pardubice01:33:03
16Kubíček Jan9850Litomyšl01:33:18
17Novotný Jiří3445Club 21 Letohrad01:33:56
18Šimůnek Jan149ISCAREX Česká Třebová01:40:28
19Kalousek Jan1841KČT Žamberk01:59:45

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Herlich Kurt3734Liga100 Prostějov01:19:33
2Bielčík Jindřich75Lichkov01:24:25
3Havran Miroslav10037ISCAREX Česká Třebová01:25:58
4Svatoš Otakar7334ISCAREX Česká Třebová01:27:22
5Miles Petr9537Krnap Vrchlabí01:29:25
6Kočí Josef5939TJ Sokol Jezbiny01:40:42

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vytlačilová Lenka1284ISCAREX Česká Třebová01:52:45

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Havelková Dagmar8372Jilemnice01:14:43
2Fořtová Iveta2672Sokol Kolín01:23:47
3Hofmanová Veronika2278ISCAREX Česká Třebová01:29:36
4Kozáková Denisa3879SKP Nymburk01:35:05

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kubrová Dagmar9263LABE TRI CLUB HK01:20:04
2Novotná Eva6448Club 21 Letohrad01:25:33
3Jorová Ludmila1062ISCAREX Česká Třebová01:26:15
4Jirásková Eva964ISCAREX Česká Třebová01:43:43

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/113
Celkový počet startujících: 101

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena