Výsledky ročníku 2001

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vinzens Ondřej6583CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí01:03:53
2Novotný Jiří6885Krkonoše Vrchlabí01:08:21
3Šimůnek Jan2482ISCAREX Česká Třebová01:10:09
4Hudek Martin8683TJ Elektrárny Kadaň01:11:19
5Groš Vojtěch2785Pohorská Jednota Radhošť01:15:56
6Ing. Moravec Martin9784ING. BOBÍK ELITE TEAM01:16:55
7Bartoň Eduard11485SK Štíty01:19:44

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Havlíček Jan1979ASK Slavia Praha00:57:21
2Soukup Radomír4668KABLO Kladno00:57:39
3Zoubek Zdeněk3369AC Slovan Liberec00:58:09
4Novák Pavel2870Spartak Jihlava00:58:19
5Pleticha Richard8575TJ Elektrárny Kadaň00:58:33
6Vymazal Petr3075Asics AK Olomouc01:00:13
7Maceček Vlado3175AK Kroměříž01:00:23
8Horák Ondřej7075AK ASICS Kroměříž01:00:37
9Žák Jiří4071VŠK VŠB-TU Ostrava01:02:09
10Vacek Martin1469ISCAREX Česká Třebová01:02:19
11Stanka Petr3469LIAZ Jablonec01:03:33
12Plíhal Jan3867JOUDA TEAM Koberovy01:04:05
13Šesták Karel10271Maratonstav Úpice01:04:41
14Pelouch Leoš2975SK Chotěboř01:05:09
15Pilgr Luděk6076OB Česká Třebová01:05:42
16Kašpar Zdeněk13163CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí01:06:15
17Smetana Josef1669Datalusk Jihlava01:06:21
18Novák Tomáš3980JOUDA TEAM Koberovy01:06:37
19Tempír Tomáš6977Sokol Štíty01:07:12
20Heger Vojtěch1374ISCAREX Česká Třebová01:07:31
21Pozler Tomáš13276AC Pardubice01:09:08
22Smešný Bronislav2568Sokol Sobotín01:09:57
23Tichý Pavel10563AC Náchod01:10:13
24Škapa Marek5571SK Jiří Team Ostrava01:10:20
25Bříza Václav11870Žamberk01:10:47
26Přichystal Jiří4562MK CEA Boskovice01:11:30
27Ketzl Martin12767WAU Uhříněves01:11:46
28Pirkl Michal8174Rychnov nad Kněžnou01:13:19
29Kučera Tomáš11176SK Rover Praha01:13:31
30Kozák Radim10180Brno01:15:37
31Dragolov Daniel3767Brno01:16:24
32Suchodol Josef7867Žamberk01:17:18
33Novotný Luděk8262SK Žamberk01:17:45
34Hanuš Petr12164KUS Jablonné nad Orlicí01:18:11
35Otcovský Zdeněk9973SKI Club Polička01:18:31
36Mocek Tomáš12679PCE-Svítkov01:18:55
37Mazač Jaroslav11268Maratonstav Úpice01:19:40
38Strnad Tomáš9069Žamberk01:20:29
39Nawar Petr4963Jeseník01:20:51
40Dejdar Zdeněk980SKI Klub Česká Třebová01:22:07
41Smolák Vojtěch1174ISCAREX Česká Třebová01:22:26
42Kolek Petr3675ROB Česká Třebová01:25:07
43Vařeka Karel7665SK Žamberk01:25:16
44Jančařík Petr11668XXX01:28:46
45Cvrček Martin12879Střítež01:32:49
46Kozák Pavel10076XXX01:37:13
47Doleček Josef1579ISCAREX Česká Třebová01:38:06
48Němeček Radim11081Olomouc01:42:35

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Stránský Aleš1860ISCAREX Česká Třebová01:02:57
2Horák Pavel4861AHA Vyškov01:03:38
3Pechek František7253Maratonstav Úpice01:03:54
4Kolínek František5256AK Perná01:04:54
5Macíček Miroslav4361MK Kopřivnice01:05:49
6Tomíček Josef6259SKI Vysoké nad Jizerou01:07:39
7Špacír Ladislav7555Lokomotiva Břeclav01:08:03
8Novák Zdeněk5754JOUDA TEAM Koberovy01:09:28
9Čechal Jaroslav6361TS Letohrad01:12:04
10Kubr Václav8855Labe Tri Club Hradec Králové01:12:32
11Šebek Jindřich9356CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí01:12:51
12Hanke Miroslav9655SKI Podlázky01:13:44
13Balcar Luboš8358Pivovar Krakonoš Trutnov01:14:19
14Slabý Josef10361Sedlec - Prčice01:14:50
15Talaš Jaromír1054S.K.D. Otrokovice01:15:02
16Groš Štefan2661Foto Morava01:15:13
17Soukup Ladislav6158TJ Sokol Poniklá01:18:42
18Zajíc Jan6653KRB Chrudim01:18:46
19Zoubek Karel4760MK CEA Boskovice01:20:05
20Zdeněk Bílý11359MK Pardubice01:22:42
21Pečenka Libor1261KHB Radegast01:23:27
22Marek Dalimil10760ASK Blansko01:23:54
23Krňávek Vojtěch554ISCAREX Česká Třebová01:24:04
24Jiráska Jan7156Králíky01:29:39
25Michalčík Karel5359BK Kravaře01:34:56
26Krása Roman3253ISCAREX Česká Třebová01:35:29
27Novotný Přemysl7959Pastviny01:48:07

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Javůrek Jiří7448Jiskra Horní Maršov01:08:41
2Šír Václav5948TJ Spartak Rokytnice n. J.01:09:14
3Šalplachta Jindřich5147Fenix OKU Jeseník01:14:23
4Skalický Jiří9150Sokol Žamberk01:14:50
5Tempír František7349Sokol Štíty01:15:17
6Leszkow Petr2344MK Hlinsko01:17:58
7Křenek Miroslav5650TJ Sokol Výprachtice01:18:11
8Šafář Jaroslav4451Ústí nad Orlicí01:19:09
9Červ Miloslav12450ISCAREX Česká Třebová01:20:14
10Sadílek Václav10950TJ Kulina01:21:18
11Sadílek Ota10446Atletika Albrechtice01:21:22
12Trejbal Karel9451SKP Mladá Boleslav01:22:18
13Koblížek Jindřich8748Žamberk01:23:35
14Tučný Jan2247MK Pardubice01:27:02
15Schrötter Jiří9545SK Vyhlídka Šternberk01:32:49
16Novotný Jiří9245Club 21 Letohrad01:33:34
17Krumer Miroslav10649Ostrov01:34:46
18Šponar Josef12047SK Žamberk01:40:16
19Šimůnek Jan149ISCAREX Česká Třebová01:42:17

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Zálešák František837KD Havířov01:20:22
2Marek František7741TJ Červený Kostelec01:20:44
3Havlíček Zdeněk8035Spartak Vrchlabí01:22:29
4Bielčík Jindřich58Lichkov01:26:51
5Herbst Manfred5041Jeseník01:31:01
6Svatoš Otakar2034ISCAREX Česká Třebová01:34:17
7Nanke Werner5438BK Kravaře01:35:59
8Král Josef3540ISCAREX Česká Třebová01:36:06
9Kalousek Jan12241SK Žamberk01:48:47

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Ptáčková Lenka1785AC Škoda Plzeň01:19:51
2Zabloudilová Lenka9882ACP Junior Brno01:25:37
3Soukupová Alena6482Sokol Poniklá01:32:24
4Strnadová Blanka484ISCAREX Česká Třebová01:40:27
5Jirásková Hanka13089ISCAREX Česká Třebová02:00:15
6Míková Kristýna12989ISCAREX Česká Třebová02:00:34

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Rozkovcová Pavla2174Sparta Praha01:14:58
2Čermáková Martina780TJ SVS Krkonoše Vrchlabí01:17:26
3Navrátilová Lucie6780Olfin Car Vella - Trutnov01:18:03
4Kalovská Lenka11570AAC Brno01:20:01
5Čtvrtečková Petra10869ACTJ Jablonné nad Orlicí01:34:27
6Balcarová Petra681ISCAREX Česká Třebová01:41:45
7Červová Pavla12577ISCAREX Česká Třebová01:42:30
8Popovová Martina11974Maraton Club Kladno01:44:33

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Hanáková Miroslava4266ACP Brno01:13:54
2Paulů Blanka4154Vrchlabí01:16:31
3Kubrová Dagmar8963Labe Triclub Hradec Králové01:22:20
4Jorová Ludmila362ISCAREX Česká Třebová01:28:35
5Jirásková Eva264ISCAREX Česká Třebová01:44:23

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/181
Celkový počet startujících: 129

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena