Výsledky ročníku 2001
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vinzens Ondřej | 65 | 83 | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 01:03:53 | |
2 | Novotný Jiří | 68 | 85 | Krkonoše Vrchlabí | 01:08:21 | |
3 | Šimůnek Jan | 24 | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 01:10:09 | |
4 | Hudek Martin | 86 | 83 | TJ Elektrárny Kadaň | 01:11:19 | |
5 | Groš Vojtěch | 27 | 85 | Pohorská Jednota Radhošť | 01:15:56 | |
6 | Moravec Martin | 97 | 84 | Vencl tým | 01:16:55 | |
7 | Bartoň Eduard | 114 | 85 | SK Štíty | 01:19:44 | |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Havlíček Jan | 19 | 79 | ASK Slavia Praha | 00:57:21 | |
2 | Soukup Radomír | 46 | 68 | KABLO Kladno | 00:57:39 | |
3 | Zoubek Zdeněk | 33 | 69 | AC Slovan Liberec | 00:58:09 | |
4 | Novák Pavel | 28 | 70 | Spartak Jihlava | 00:58:19 | |
5 | Pleticha Richard | 85 | 75 | TJ Elektrárny Kadaň | 00:58:33 | |
6 | Vymazal Petr | 30 | 75 | Asics AK Olomouc | 01:00:13 | |
7 | Maceček Vlado | 31 | 75 | AK Kroměříž | 01:00:23 | |
8 | Horák Ondřej | 70 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 01:00:37 | |
9 | Žák Jiří | 40 | 71 | VŠK VŠB-TU Ostrava | 01:02:09 | |
10 | Vacek Martin | 14 | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 01:02:19 | |
11 | Stanka Petr | 34 | 69 | LIAZ Jablonec | 01:03:33 | |
12 | Plíhal Jan | 38 | 67 | JOUDA TEAM Koberovy | 01:04:05 | |
13 | Šesták Karel | 102 | 71 | Maratonstav Úpice | 01:04:41 | |
14 | Pelouch Leoš | 29 | 75 | SK Chotěboř | 01:05:09 | |
15 | Pilgr Luděk | 60 | 76 | OB Česká Třebová | 01:05:42 | |
16 | Kašpar Zdeněk | 131 | 63 | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 01:06:15 | |
17 | Smetana Josef | 16 | 69 | Datalusk Jihlava | 01:06:21 | |
18 | Novák Tomáš | 39 | 80 | JOUDA TEAM Koberovy | 01:06:37 | |
19 | Tempír Tomáš | 69 | 77 | Sokol Štíty | 01:07:12 | |
20 | Heger Vojtěch | 13 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:31 | |
21 | Pozler Tomáš | 132 | 76 | AC Pardubice | 01:09:08 | |
22 | Smešný Bronislav | 25 | 68 | Sokol Sobotín | 01:09:57 | |
23 | Tichý Pavel | 105 | 63 | AC Náchod | 01:10:13 | |
24 | Škapa Marek | 55 | 71 | SK Jiří Team Ostrava | 01:10:20 | |
25 | Bříza Václav | 118 | 70 | Žamberk | 01:10:47 | |
26 | Přichystal Jiří | 45 | 62 | MK CEA Boskovice | 01:11:30 | |
27 | Ketzl Martin | 127 | 67 | WAU Uhříněves | 01:11:46 | |
28 | Pirkl Michal | 81 | 74 | Rychnov nad Kněžnou | 01:13:19 | |
29 | Kučera Tomáš | 111 | 76 | SK Rover Praha | 01:13:31 | |
30 | Kozák Radim | 101 | 80 | Brno | 01:15:37 | |
31 | Dragolov Daniel | 37 | 67 | Brno | 01:16:24 | |
32 | Suchodol Josef | 78 | 67 | Žamberk | 01:17:18 | |
33 | Novotný Luděk | 82 | 62 | SK Žamberk | 01:17:45 | |
34 | Hanuš Petr | 121 | 64 | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:18:11 | |
35 | Otcovský Zdeněk | 99 | 73 | SKI Club Polička | 01:18:31 | |
36 | Mocek Tomáš | 126 | 79 | PCE-Svítkov | 01:18:55 | |
37 | Mazač Jaroslav | 112 | 68 | Maratonstav Úpice | 01:19:40 | |
38 | Strnad Tomáš | 90 | 69 | Žamberk | 01:20:29 | |
39 | Nawar Petr | 49 | 63 | Jeseník | 01:20:51 | |
40 | Dejdar Zdeněk | 9 | 80 | SKI Klub Česká Třebová | 01:22:07 | |
41 | Smolák Vojtěch | 11 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:22:26 | |
42 | Kolek Petr | 36 | 75 | ROB Česká Třebová | 01:25:07 | |
43 | Vařeka Karel | 76 | 65 | SK Žamberk | 01:25:16 | |
44 | Jančařík Petr | 116 | 68 | XXX | 01:28:46 | |
45 | Cvrček Martin | 128 | 79 | Střítež | 01:32:49 | |
46 | Kozák Pavel | 100 | 76 | XXX | 01:37:13 | |
47 | Doleček Josef | 15 | 79 | ISCAREX Česká Třebová | 01:38:06 | |
48 | Němeček Radim | 110 | 81 | Olomouc | 01:42:35 | |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Stránský Aleš | 18 | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 01:02:57 | |
2 | Horák Pavel | 48 | 61 | AHA Vyškov | 01:03:38 | |
3 | Pechek František | 72 | 53 | Maratonstav Úpice | 01:03:54 | |
4 | Kolínek František | 52 | 56 | AK Perná | 01:04:54 | |
5 | Macíček Miroslav | 43 | 61 | MK Kopřivnice | 01:05:49 | |
6 | Tomíček Josef | 62 | 59 | SKI Vysoké nad Jizerou | 01:07:39 | |
7 | Špacír Ladislav | 75 | 55 | Lokomotiva Břeclav | 01:08:03 | |
8 | Novák Zdeněk | 57 | 54 | JOUDA TEAM Koberovy | 01:09:28 | |
9 | Čechal Jaroslav | 63 | 61 | TS Letohrad | 01:12:04 | |
10 | Kubr Václav | 88 | 55 | Labe Tri Club Hradec Králové | 01:12:32 | |
11 | Šebek Jindřich | 93 | 56 | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 01:12:51 | |
12 | Hanke Miroslav | 96 | 55 | SKI Podlázky | 01:13:44 | |
13 | Balcar Luboš | 83 | 58 | Pivovar Krakonoš Trutnov | 01:14:19 | |
14 | Slabý Josef | 103 | 61 | Sedlec - Prčice | 01:14:50 | |
15 | Talaš Jaromír | 10 | 54 | S.K.D. Otrokovice | 01:15:02 | |
16 | Groš Štefan | 26 | 61 | Foto Morava | 01:15:13 | |
17 | Soukup Ladislav | 61 | 58 | TJ Sokol Poniklá | 01:18:42 | |
18 | Zajíc Jan | 66 | 53 | KRB Chrudim | 01:18:46 | |
19 | Zoubek Karel | 47 | 60 | MK CEA Boskovice | 01:20:05 | |
20 | Zdeněk Bílý | 113 | 59 | MK Pardubice | 01:22:42 | |
21 | Pečenka Libor | 12 | 61 | KHB Radegast | 01:23:27 | |
22 | Marek Dalimil | 107 | 60 | ASK Blansko | 01:23:54 | |
23 | Krňávek Vojtěch | 5 | 54 | ISCAREX Česká Třebová | 01:24:04 | |
24 | Jiráska Jan | 71 | 56 | Králíky | 01:29:39 | |
25 | Michalčík Karel | 53 | 59 | BK Kravaře | 01:34:56 | |
26 | Krása Roman | 32 | 53 | ISCAREX Česká Třebová | 01:35:29 | |
27 | Novotný Přemysl | 79 | 59 | Pastviny | 01:48:07 | |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Javůrek Jiří | 74 | 48 | Jiskra Horní Maršov | 01:08:41 | |
2 | Šír Václav | 59 | 48 | TJ Spartak Rokytnice n. J. | 01:09:14 | |
3 | Šalplachta Jindřich | 51 | 47 | Fenix OKU Jeseník | 01:14:23 | |
4 | Skalický Jiří | 91 | 50 | Sokol Žamberk | 01:14:50 | |
5 | Tempír František | 73 | 49 | Sokol Štíty | 01:15:17 | |
6 | Leszkow Petr | 23 | 44 | MK Hlinsko | 01:17:58 | |
7 | Křenek Miroslav | 56 | 50 | TJ Sokol Výprachtice | 01:18:11 | |
8 | Šafář Jaroslav | 44 | 51 | Ústí nad Orlicí | 01:19:09 | |
9 | Červ Miloslav | 124 | 50 | ISCAREX Česká Třebová | 01:20:14 | |
10 | Sadílek Václav | 109 | 50 | TJ Kulina | 01:21:18 | |
11 | Sadílek Ota | 104 | 46 | Atletika Albrechtice | 01:21:22 | |
12 | Trejbal Karel | 94 | 51 | SKP Mladá Boleslav | 01:22:18 | |
13 | Koblížek Jindřich | 87 | 48 | Žamberk | 01:23:35 | |
14 | Tučný Jan | 22 | 47 | MK Pardubice | 01:27:02 | |
15 | Schrötter Jiří | 95 | 45 | SK Vyhlídka Šternberk | 01:32:49 | |
16 | Novotný Jiří | 92 | 45 | Club 21 Letohrad | 01:33:34 | |
17 | Krumer Miroslav | 106 | 49 | Ostrov | 01:34:46 | |
18 | Šponar Josef | 120 | 47 | SK Žamberk | 01:40:16 | |
19 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 01:42:17 | |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Zálešák František | 8 | 37 | KD Havířov | 01:20:22 | |
2 | Marek František | 77 | 41 | TJ Červený Kostelec | 01:20:44 | |
3 | Havlíček Zdeněk | 80 | 35 | Spartak Vrchlabí | 01:22:29 | |
4 | Bielčík Jindřich | 58 | Lichkov | 01:26:51 | ||
5 | Herbst Manfred | 50 | 41 | Jeseník | 01:31:01 | |
6 | Svatoš Otakar | 20 | 34 | ISCAREX Česká Třebová | 01:34:17 | |
7 | Nanke Werner | 54 | 38 | BK Kravaře | 01:35:59 | |
8 | Král Josef | 35 | 40 | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:06 | |
9 | Kalousek Jan | 122 | 41 | SK Žamberk | 01:48:47 | |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Ptáčková Lenka | 17 | 85 | AC Škoda Plzeň | 01:19:51 | |
2 | Zabloudilová Lenka | 98 | 82 | ACP Junior Brno | 01:25:37 | |
3 | Soukupová Alena | 64 | 82 | Sokol Poniklá | 01:32:24 | |
4 | Strnadová Blanka | 4 | 84 | ISCAREX Česká Třebová | 01:40:27 | |
5 | Jirásková Hanka | 130 | 89 | ISCAREX Česká Třebová | 02:00:15 | |
6 | Míková Kristýna | 129 | 89 | ISCAREX Česká Třebová | 02:00:34 | |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Rozkovcová Pavla | 21 | 74 | Sparta Praha | 01:14:58 | |
2 | Čermáková Martina | 7 | 80 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 01:17:26 | |
3 | Navrátilová Lucie | 67 | 80 | Olfin Car Vella - Trutnov | 01:18:03 | |
4 | Kalovská Lenka | 115 | 70 | AAC Brno | 01:20:01 | |
5 | Čtvrtečková Petra | 108 | 69 | ACTJ Jablonné nad Orlicí | 01:34:27 | |
6 | Balcarová Petra | 6 | 81 | ISCAREX Česká Třebová | 01:41:45 | |
7 | Červová Pavla | 125 | 77 | ISCAREX Česká Třebová | 01:42:30 | |
8 | Popovová Martina | 119 | 74 | Maraton Club Kladno | 01:44:33 | |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Hanáková Miroslava | 42 | 66 | ACP Brno | 01:13:54 | |
2 | Paulů Blanka | 41 | 54 | Vrchlabí | 01:16:31 | |
3 | Kubrová Dagmar | 89 | 63 | Labe Triclub Hradec Králové | 01:22:20 | |
4 | Jorová Ludmila | 3 | 62 | ISCAREX Česká Třebová | 01:28:35 | |
5 | Jirásková Eva | 2 | 64 | ISCAREX Česká Třebová | 01:44:23 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/181
Celkový počet startujících: 129