Výsledky ročníku 2002
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horák Ondřej | 44 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 00:58:24 | |
2 | Vymazal Petr | 21 | 75 | Asics AK Olomouc | 00:58:35 | |
3 | Havlíček Jan | 24 | 79 | ASK Slavia Praha | 00:58:43 | |
4 | Vítek Miroslav | 126 | 72 | Sportdres Ústí nad Orlicí | 00:59:29 | |
5 | Pleticha Richard | 125 | 75 | TJ Elektrárny Kadaň | 00:59:36 | |
6 | Žák Jiří | 3 | 71 | VŠK VŠB-TU Ostrava | 00:59:49 | |
7 | Dobšíček Pavel | 107 | 80 | 2 B Tým | 01:00:17 | |
8 | Zoubek Zdeněk | 40 | 69 | Lučany nad Nisou | 01:00:43 | |
9 | Soukup Radomír | 108 | 68 | KABLO Kladno | 01:01:13 | |
10 | Matějů Luboš | 146 | 76 | SILD Team | 01:01:30 | |
11 | Dedek Aleš | 45 | 75 | Asics Team Přerov | 01:02:11 | |
12 | Myška Jiří | 11 | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 01:02:24 | |
13 | Blaha Tomáš | 53 | 76 | AK ASICS Kroměříž | 01:02:37 | |
14 | Abrahám Luděk | 98 | 75 | Sk Hronov | 01:03:05 | |
15 | Goldschmidt Roman | 142 | 73 | AC Moravský Krumlov | 01:03:34 | |
16 | Kynčl Stanislav | 103 | 64 | SKI Jilemnice | 01:04:23 | |
17 | Vacek Martin | 57 | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:26 | |
18 | Faltus David | 100 | 71 | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:06:34 | |
19 | Mazač Jaroslav | 79 | 68 | Maratonstav Úpice | 01:06:49 | |
20 | Polášek Jan | 60 | 80 | AC Havířov | 01:07:33 | |
21 | Šesták Karel | 76 | 71 | Maratonstav Úpice | 01:07:43 | |
22 | Heger Vojtěch | 12 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:08:59 | |
23 | Kašpar Zdeněk | 92 | 63 | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 01:10:25 | |
24 | Slonek Michal | 4 | 82 | VSK-VŠB-TU-Ostrava | 01:10:36 | |
25 | Dostálek Petr | 118 | 67 | Těchonín | 01:10:38 | |
26 | Kacíř Vlastimil | 7 | 79 | Český Těšín | 01:11:21 | |
27 | Směšný Bronislav | 95 | 68 | neregistrován | 01:11:25 | |
28 | Ketzl Martin | 158 | 67 | WAU Uhříněves | 01:11:58 | |
29 | Geyle Damian | 121 | 70 | Avalon SLSC | 01:13:06 | |
30 | Smetana Josef | 20 | 69 | Datalusk Jihlava | 01:13:22 | |
31 | Levý Tomáš | 86 | 67 | SK Žamberk | 01:13:27 | |
32 | Dragolov Daniel | 123 | 67 | Brno | 01:14:19 | |
33 | Horný Pavel | 72 | 73 | Přerov | 01:14:35 | |
34 | Pánek Libor | 46 | 79 | Asics Team Přerov | 01:15:12 | |
35 | Matějů Michal | 147 | 77 | SILD Team | 01:15:16 | |
36 | Trojek Karel | 131 | 81 | TRI STYLE Šumperk | 01:15:50 | |
37 | Horný Petr | 74 | 69 | SK Kola Ledeč nad Sázavou | 01:17:46 | |
38 | Pilgr Luděk | 164 | 76 | OB Česká Třebová | 01:18:53 | |
39 | Hanuš Přemysl | 97 | 76 | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:18:53 | |
40 | Minařík Martin | 43 | 67 | Skokan Olomouc | 01:19:02 | |
41 | Suchánek Lukáš | 39 | 79 | KHB Radegast | 01:19:13 | |
42 | Bielčik Petr | 106 | 71 | Lichkov | 01:19:18 | |
43 | Dudák Jan | 27 | 73 | Spur Zlín | 01:19:44 | |
44 | Černohous Marek | 138 | 66 | Sokol Jamné nad Orlicí | 01:20:02 | |
45 | Tichý Pavel | 155 | 63 | AC Náchod | 01:20:39 | |
46 | Wendl Miroslav | 62 | 76 | SK Datalusk Jihlava | 01:22:09 | |
47 | Beneš Milan | 101 | 78 | Atletika Polička | 01:23:27 | |
48 | Seidenglanz Marek | 127 | 74 | KVS Šumperk OB | 01:23:40 | |
49 | Mikulík Daniel | 71 | 73 | Asics Team Přerov | 01:24:26 | |
50 | Kebrle Milan | 64 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:25:00 | |
51 | Černý Max | 94 | 72 | Olomouc | 01:26:00 | |
52 | Pusz Pawel | 163 | 81 | LKS JSKRA JASZKOWA | 01:26:05 | |
53 | Krampla Tomáš | 42 | 66 | TTC Olomouc | 01:26:38 | |
54 | Kozák Radim | 153 | 80 | Brno | 01:28:57 | |
55 | Vlček Tomáš | 63 | 80 | TJ Gumárny Zubří | 01:29:56 | |
56 | Šmodrk Rostislav | 161 | 66 | MK Cea Boskovice | 01:30:27 | |
57 | Teplíček Libor | 28 | 68 | Olomouc | 01:32:21 | |
58 | Tomšů Petr | 157 | 64 | Mlýn Janderov | 01:32:58 | |
59 | Rašner Tomáš | 29 | 69 | Olomouc | 01:37:00 | |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Poduška Josef | 22 | 62 | AC Kladno | 01:01:51 | |
2 | Kolínek František | 54 | 56 | AK Perná | 01:03:58 | |
3 | Pechek František | 13 | 53 | Maratonstav Úpice | 01:04:28 | |
4 | Stránský Aleš | 58 | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:55 | |
5 | Macíček Miroslav | 111 | 61 | MK Kopřivnice | 01:07:01 | |
6 | Špacír Ladislav | 75 | 55 | Lokomotiva Břeclav | 01:08:48 | |
7 | Čechal Jaroslav | 102 | 61 | TS Letohrad | 01:09:10 | |
8 | Tomíček Josef | 115 | 59 | SKI Vysoké nad Jizerou | 01:11:32 | |
9 | Přichystal Jiří | 160 | 62 | MK CEA Boskovice | 01:12:40 | |
10 | Balcar Luboš | 84 | 58 | Pivovar Krakonoš Trutnov | 01:13:28 | |
11 | Čechal Milan | 59 | 59 | ISCAREX Česká Třebová | 01:14:15 | |
12 | Vacarda Vladimír | 85 | 59 | Slovan Liberec | 01:14:33 | |
13 | Kacíř Zdeněk | 5 | 56 | Český Těšín | 01:15:28 | |
14 | Groš Štefan | 104 | 61 | Foto Morava | 01:16:36 | |
15 | Kubr Václav | 89 | 55 | Labe Tri Club Hradec Králové | 01:17:19 | |
16 | Ryzner Jan | 61 | 59 | TT Pardubice | 01:19:26 | |
17 | Soukup Ladislav | 117 | 58 | TJ Sokol Poniklá | 01:20:20 | |
18 | Hejl Jan | 133 | 53 | AC Šumperk | 01:20:28 | |
19 | Ryzner Miroslav | 56 | 61 | TT Pardubice | 01:20:30 | |
20 | Zdeněk Bílý | 129 | 59 | MK Pardubice | 01:20:35 | |
21 | Marek Dalimil | 109 | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 01:20:59 | |
22 | Novotný Luděk | 137 | 62 | Žamberk | 01:21:24 | |
23 | Fenyk František | 82 | 53 | AFK Pardubice | 01:22:53 | |
24 | Brož Jiří | 156 | 54 | MK Seitl Ostrava | 01:23:02 | |
25 | Šrutek Stanislav | 144 | 58 | TJ Maratonstav Úpice | 01:23:34 | |
26 | Vyšín Jiří | 150 | 59 | Karlovy Vary | 01:24:08 | |
27 | Flegl Vlastimil | 78 | 53 | Brtev | 01:25:08 | |
28 | Krňávek Vojtěch | 47 | 54 | ISCAREX Česká Třebová | 01:27:16 | |
29 | Růžička Karel | 34 | 56 | Řetězárna Česká Ves | 01:27:40 | |
30 | Morkes Karel | 36 | 54 | ISCAREX Česká Třebová | 01:28:08 | |
31 | Sedlák Jiří | 55 | 58 | Přelouč | 01:29:46 | |
32 | Zoubek Karel | 159 | 60 | MK CEA Boskovice | 01:29:49 | |
33 | Klimeš Bedřich | 37 | 56 | Sokol Bukovice | 01:29:54 | |
34 | Pečenka Libor | 51 | 61 | KHB Radegast | 01:31:29 | |
35 | Novotný Přemysl | 69 | 59 | Pastviny | 01:57:21 | |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Javůrek Jiří | 143 | 48 | Jiskra Horní Maršov | 01:10:13 | |
2 | Biemann Götz | 25 | 43 | SKI Harrachov | 01:12:21 | |
3 | Tempír František | 124 | 49 | Sokol Štíty | 01:12:28 | |
4 | Šír Václav | 139 | 48 | TJ Spartak Rokytnice n. J. | 01:15:00 | |
5 | Šalplachta Jindřich | 33 | 47 | Fenix OKU Jeseník | 01:16:08 | |
6 | Leszkow Petr | 112 | 44 | MK Hlinsko | 01:16:23 | |
7 | Kovařík Stanislav | 136 | 48 | Ac Obora Hvězda | 01:17:59 | |
8 | Farář Jaroslav | 16 | 50 | Maratonstav Úpice | 01:21:41 | |
9 | Sadílek Ota | 65 | 46 | Atletika Albrechtice | 01:22:32 | |
10 | Ženčák Miroslav | 91 | 50 | TJ Tovačov | 01:23:23 | |
11 | Červ Miloslav | 99 | 50 | ISCAREX Česká Třebová | 01:24:52 | |
12 | Sadílek Václav | 128 | 50 | neregistrován | 01:25:06 | |
13 | Křenek Miroslav | 113 | 50 | TJ Sokol Výprachtice | 01:25:15 | |
14 | Šafář Jaroslav | 10 | 51 | Ústí nad Orlicí | 01:26:09 | |
15 | Trejbal Karel | 83 | 51 | SKP Mladá Boleslav | 01:28:27 | |
16 | Tučný Jan | 93 | 47 | MK Pardubice | 01:29:24 | |
17 | Vaníček Jaroslav | 96 | 49 | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:33:07 | |
18 | Krejsa Václav | 6 | 52 | Bering Praha | 01:33:36 | |
19 | Urbánek Jindřich | 140 | 48 | Škoda Auto Kvasiny | 01:34:42 | |
20 | Krumer Miroslav | 152 | 49 | Ostrov | 01:34:49 | |
21 | Lerch Vladislav | 31 | 48 | ŽST Olomouc | 01:36:26 | |
22 | Kašpar Miroslav | 41 | 50 | ISCAREX Česká Třebová | 01:40:01 | |
23 | Pilgr Bohuslav | 165 | 51 | OB Česká Třebová | 01:40:51 | |
24 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 01:42:05 | |
25 | Linhart Miloš | 88 | 44 | AC Náchod | 01:51:51 | |
26 | Kozel Karel | 148 | 52 | Jiskra Dolní Brusnice | 02:11:52 | |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Libra Jiří | 73 | 37 | LBC Nové Město nad Metují | 01:19:02 | |
2 | Podžorný Ervin | 2 | 41 | Český Těšín | 01:19:35 | |
3 | Marek František | 145 | 41 | TJ Červený Kostelec | 01:19:58 | |
4 | Šteinc Ludvík | 110 | 41 | Vrchlabí | 01:25:55 | |
5 | Bielčik Jindřich | 120 | 40 | Lichkov | 01:32:16 | |
6 | Merta Jaroslav | 32 | 35 | ESPRO Jeseník | 01:32:30 | |
7 | Fejgl Zdeněk | 68 | 42 | Sokol Vratimov | 01:36:57 | |
8 | Bém František | 87 | 27 | AC Slovan Liberec | 01:52:59 | |
9 | Kalousek Jan | 162 | 41 | KČT Žamberk | 01:58:52 | |
10 | Tomášek František | 77 | 25 | TJ Otrokovice | 02:03:39 | |
11 | Domanský Ivo | 122 | 38 | AVC Praha | 02:08:01 | |
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kreisinger Jan | 70 | 84 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 01:00:43 | |
2 | Pechek Petr | 14 | 83 | Maratonstav Úpice | 01:05:04 | |
3 | Erben Libor | 23 | 83 | JOUDA TEAM Koberovy | 01:06:41 | |
4 | Kalenda Jan | 9 | 85 | AK Zlín | 01:08:54 | |
5 | Moravec Martin | 132 | 84 | Vencl tým | 01:10:28 | |
6 | Vaš Matěj | 50 | 83 | Spartak Police nad Metují | 01:13:28 | |
7 | Růžička Martin | 35 | 83 | Řetězárna Česká Ves | 01:14:43 | |
8 | Zapalač Martin | 38 | 86 | Fenix ski team Jeseník | 01:14:55 | |
9 | Polášek Jan | 81 | 83 | AK Hranice | 01:17:40 | |
10 | Groš Vojtěch | 105 | 85 | Pohorská Jednota Radhošť | 01:25:49 | |
11 | Kozel Martin | 151 | 89 | TJ Loko Trutnov | 01:34:50 | |
12 | Kunc Karel | 167 | 87 | Sokol Doubravice | 01:45:48 | |
13 | Maťátko Daniel | 48 | 86 | Punk Horní Čermná | 02:00:17 | |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šádková Irena | 26 | 69 | AC Pardubice | 01:08:41 | |
2 | Hájková Renata | 80 | 75 | Maratonstav Úpice | 01:12:08 | |
3 | Randáková Růžena | 130 | 77 | AC Start Karlovy Vary | 01:15:19 | |
4 | Rozkovcová Pavla | 67 | 74 | Sparta Praha | 01:16:20 | |
5 | Kynčlová Dagmar | 116 | 72 | Jilemnice | 01:17:42 | |
6 | Vlčovská Marta | 18 | 76 | AC Pardubice | 01:22:02 | |
7 | Čermáková Martina | 114 | 80 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 01:22:19 | |
8 | Hofmanová Veronika | 19 | 78 | ISCAREX Česká Třebová | 01:23:28 | |
9 | Mertová Michaela | 134 | 76 | Atletika Albrechtice | 01:26:08 | |
10 | Tylšová Daniela | 15 | 78 | Maratonstav Úpice | 01:28:20 | |
11 | Kuncová Barbora | 166 | 82 | AC Slovan Liberec | 01:30:56 | |
12 | Hajzlerová Magda | 141 | 73 | AHA Vyškov | 01:31:39 | |
13 | Čtvrtečková Petra | 135 | 69 | AC Jablonné nad Orlicí | 01:32:42 | |
14 | Balcarová Petra | 17 | 81 | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:55 | |
15 | Soukupová Alena | 119 | 82 | Sokol Poniklá | 01:40:22 | |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kubrová Dagmar | 90 | 63 | Labe Triclub Hradec Králové | 01:23:19 | |
2 | Vyšinová Iveta | 149 | 61 | Karlovy Vary | 01:35:04 | |
3 | Jorová Ludmila | 49 | 62 | ISCAREX Česká Třebová | 01:39:45 | |
4 | Jirásková Eva | 8 | 64 | ISCAREX Česká Třebová | 01:51:05 | |
5 | Klimešová Alena | 52 | 63 | Sokol Bukovice | 01:54:37 | |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Novotná Eva | 66 | 48 | Letohrad | 01:29:59 | |
2 | Keprtová Miloslava | 30 | 48 | Česká Třebová | 01:33:09 | |
3 | Preislerová Jiřina | 154 | 48 | SABZO Praha | 01:48:53 | |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Ptáčková Lenka | 199 | 85 | AC Škoda Plzeň | 00:37:56 | |
2 | Pechková Jana | 200 | 85 | Maratonstav Úpice | 00:39:04 | |
3 | Šenoldová Iveta | 193 | 85 | Ski Jilemnice | 00:39:59 | |
4 | Vytlačilová Lenka | 192 | 84 | ISCAREX Česká Třebová | 00:44:16 | |
5 | Čechalová Hana | 194 | 86 | TS Letohrad | 00:47:04 | |
6 | Vícenová Karolína | 198 | 86 | KHB Radegast | 00:48:13 | |
7 | Jirásková Hanka | 197 | 89 | ISCAREX Česká Třebová | 00:56:04 | |
8 | Jorová Michaela | 195 | 93 | ISCAREX Česká Třebová | 00:57:03 | |
9 | Jirásková Bára | 196 | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 00:58:53 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/349
Celkový počet startujících: 176