Výsledky ročníku 2002

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Horák Ondřej4475AK ASICS Kroměříž00:58:24
2Vymazal Petr2175Asics AK Olomouc00:58:35
3Havlíček Jan2479ASK Slavia Praha00:58:43
4Vítek Miroslav12672Sportdres Ústí nad Orlicí00:59:29
5Pleticha Richard12575TJ Elektrárny Kadaň00:59:36
6Žák Jiří371VŠK VŠB-TU Ostrava00:59:49
7Dobšíček Pavel107802 B Tým01:00:17
8Zoubek Zdeněk4069Lučany nad Nisou01:00:43
9Soukup Radomír10868KABLO Kladno01:01:13
10Matějů Luboš14676SILD Team01:01:30
11Dedek Aleš4575Asics Team Přerov01:02:11
12Myška Jiří1173ISCAREX Česká Třebová01:02:24
13Blaha Tomáš5376AK ASICS Kroměříž01:02:37
14Abrahám Luděk9875Sk Hronov01:03:05
15Goldschmidt Roman14273AC Moravský Krumlov01:03:34
16Kynčl Stanislav10364SKI Jilemnice01:04:23
17Vacek Martin5769ISCAREX Česká Třebová01:05:26
18Faltus David10071KUS Jablonné nad Orlicí01:06:34
19Mazač Jaroslav7968Maratonstav Úpice01:06:49
20Polášek Jan6080AC Havířov01:07:33
21Šesták Karel7671Maratonstav Úpice01:07:43
22Heger Vojtěch1274ISCAREX Česká Třebová01:08:59
23Kašpar Zdeněk9263CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí01:10:25
24Slonek Michal482VSK-VŠB-TU-Ostrava01:10:36
25Dostálek Petr11867Těchonín01:10:38
26Kacíř Vlastimil779Český Těšín01:11:21
27Směšný Bronislav9568neregistrován01:11:25
28Ketzl Martin15867WAU Uhříněves01:11:58
29Geyle Damian12170Avalon SLSC01:13:06
30Smetana Josef2069Datalusk Jihlava01:13:22
31Levý Tomáš8667SK Žamberk01:13:27
32Dragolov Daniel12367Brno01:14:19
33Horný Pavel7273Přerov01:14:35
34Pánek Libor4679Asics Team Přerov01:15:12
35Matějů Michal14777SILD Team01:15:16
36Trojek Karel13181TRI STYLE Šumperk01:15:50
37Horný Petr7469SK Kola Ledeč nad Sázavou01:17:46
38Pilgr Luděk16476OB Česká Třebová01:18:53
39Hanuš Přemysl9776KUS Jablonné nad Orlicí01:18:53
40Minařík Martin4367Skokan Olomouc01:19:02
41Suchánek Lukáš3979KHB Radegast01:19:13
42Bielčik Petr10671Lichkov01:19:18
43Dudák Jan2773Spur Zlín01:19:44
44Černohous Marek13866Sokol Jamné nad Orlicí01:20:02
45Tichý Pavel15563AC Náchod01:20:39
46Wendl Miroslav6276SK Datalusk Jihlava01:22:09
47Beneš Milan10178Atletika Polička01:23:27
48Seidenglanz Marek12774KVS Šumperk OB01:23:40
49Mikulík Daniel7173Asics Team Přerov01:24:26
50Kebrle Milan6475ISCAREX Česká Třebová01:25:00
51Černý Max9472Olomouc01:26:00
52Pusz Pawel16381LKS JSKRA JASZKOWA01:26:05
53Krampla Tomáš4266TTC Olomouc01:26:38
54Kozák Radim15380Brno01:28:57
55Vlček Tomáš6380TJ Gumárny Zubří01:29:56
56Šmodrk Rostislav16166MK Cea Boskovice01:30:27
57Teplíček Libor2868Olomouc01:32:21
58Tomšů Petr15764Mlýn Janderov01:32:58
59Rašner Tomáš2969Olomouc01:37:00

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Poduška Josef2262AC Kladno01:01:51
2Kolínek František5456AK Perná01:03:58
3Pechek František1353Maratonstav Úpice01:04:28
4Stránský Aleš5860ISCAREX Česká Třebová01:05:55
5Macíček Miroslav11161MK Kopřivnice01:07:01
6Špacír Ladislav7555Lokomotiva Břeclav01:08:48
7Čechal Jaroslav10261TS Letohrad01:09:10
8Tomíček Josef11559SKI Vysoké nad Jizerou01:11:32
9Přichystal Jiří16062MK CEA Boskovice01:12:40
10Balcar Luboš8458Pivovar Krakonoš Trutnov01:13:28
11Čechal Milan5959ISCAREX Česká Třebová01:14:15
12Vacarda Vladimír8559Slovan Liberec01:14:33
13Kacíř Zdeněk556Český Těšín01:15:28
14Groš Štefan10461Foto Morava01:16:36
15Kubr Václav8955Labe Tri Club Hradec Králové01:17:19
16Ryzner Jan6159TT Pardubice01:19:26
17Soukup Ladislav11758TJ Sokol Poniklá01:20:20
18Hejl Jan13353AC Šumperk01:20:28
19Ryzner Miroslav5661TT Pardubice01:20:30
20Zdeněk Bílý12959MK Pardubice01:20:35
21Marek Dalimil10960ISCAREX Česká Třebová01:20:59
22Novotný Luděk13762Žamberk01:21:24
23Fenyk František8253AFK Pardubice01:22:53
24Brož Jiří15654MK Seitl Ostrava01:23:02
25Šrutek Stanislav14458TJ Maratonstav Úpice01:23:34
26Vyšín Jiří15059Karlovy Vary01:24:08
27Flegl Vlastimil7853Brtev01:25:08
28Krňávek Vojtěch4754ISCAREX Česká Třebová01:27:16
29Růžička Karel3456Řetězárna Česká Ves01:27:40
30Morkes Karel3654ISCAREX Česká Třebová01:28:08
31Sedlák Jiří5558Přelouč01:29:46
32Zoubek Karel15960MK CEA Boskovice01:29:49
33Klimeš Bedřich3756Sokol Bukovice01:29:54
34Pečenka Libor5161KHB Radegast01:31:29
35Novotný Přemysl6959Pastviny01:57:21

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Javůrek Jiří14348Jiskra Horní Maršov01:10:13
2Biemann Götz2543SKI Harrachov01:12:21
3Tempír František12449Sokol Štíty01:12:28
4Šír Václav13948TJ Spartak Rokytnice n. J.01:15:00
5Šalplachta Jindřich3347Fenix OKU Jeseník01:16:08
6Leszkow Petr11244MK Hlinsko01:16:23
7Kovařík Stanislav13648Ac Obora Hvězda01:17:59
8Farář Jaroslav1650Maratonstav Úpice01:21:41
9Sadílek Ota6546Atletika Albrechtice01:22:32
10Ženčák Miroslav9150TJ Tovačov01:23:23
11Červ Miloslav9950ISCAREX Česká Třebová01:24:52
12Sadílek Václav12850neregistrován01:25:06
13Křenek Miroslav11350TJ Sokol Výprachtice01:25:15
14Šafář Jaroslav1051Ústí nad Orlicí01:26:09
15Trejbal Karel8351SKP Mladá Boleslav01:28:27
16Tučný Jan9347MK Pardubice01:29:24
17Vaníček Jaroslav9649KUS Jablonné nad Orlicí01:33:07
18Krejsa Václav652Bering Praha01:33:36
19Urbánek Jindřich14048Škoda Auto Kvasiny01:34:42
20Krumer Miroslav15249Ostrov01:34:49
21Lerch Vladislav3148ŽST Olomouc01:36:26
22Kašpar Miroslav4150ISCAREX Česká Třebová01:40:01
23Pilgr Bohuslav16551OB Česká Třebová01:40:51
24Šimůnek Jan149ISCAREX Česká Třebová01:42:05
25Linhart Miloš8844AC Náchod01:51:51
26Kozel Karel14852Jiskra Dolní Brusnice02:11:52

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Libra Jiří7337LBC Nové Město nad Metují01:19:02
2Podžorný Ervin241Český Těšín01:19:35
3Marek František14541TJ Červený Kostelec01:19:58
4Šteinc Ludvík11041Vrchlabí01:25:55
5Bielčik Jindřich12040Lichkov01:32:16
6Merta Jaroslav3235ESPRO Jeseník01:32:30
7Fejgl Zdeněk6842Sokol Vratimov01:36:57
8Bém František8727AC Slovan Liberec01:52:59
9Kalousek Jan16241KČT Žamberk01:58:52
10Tomášek František7725TJ Otrokovice02:03:39
11Domanský Ivo12238AVC Praha02:08:01

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kreisinger Jan7084SK Čtyři Dvory Č. Budějovice01:00:43
2Pechek Petr1483Maratonstav Úpice01:05:04
3Erben Libor2383JOUDA TEAM Koberovy01:06:41
4Kalenda Jan985AK Zlín01:08:54
5Ing. Moravec Martin13284ING. BOBÍK ELITE TEAM01:10:28
6Vaš Matěj5083Spartak Police nad Metují01:13:28
7Růžička Martin3583Řetězárna Česká Ves01:14:43
8Zapalač Martin3886Fenix ski team Jeseník01:14:55
9Polášek Jan8183AK Hranice01:17:40
10Groš Vojtěch10585Pohorská Jednota Radhošť01:25:49
11Kozel Martin15189TJ Loko Trutnov01:34:50
12Kunc Karel16787Sokol Doubravice01:45:48
13Maťátko Daniel4886Punk Horní Čermná02:00:17

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šádková Irena2669AC Pardubice01:08:41
2Hájková Renata8075Maratonstav Úpice01:12:08
3Randáková Růžena13077AC Start Karlovy Vary01:15:19
4Rozkovcová Pavla6774Sparta Praha01:16:20
5Kynčlová Dagmar11672Jilemnice01:17:42
6Vlčovská Marta1876AC Pardubice01:22:02
7Čermáková Martina11480TJ SVS Krkonoše Vrchlabí01:22:19
8Hofmanová Veronika1978ISCAREX Česká Třebová01:23:28
9Mertová Michaela13476Atletika Albrechtice01:26:08
10Tylšová Daniela1578Maratonstav Úpice01:28:20
11Kuncová Barbora16682AC Slovan Liberec01:30:56
12Hajzlerová Magda14173AHA Vyškov01:31:39
13Čtvrtečková Petra13569AC Jablonné nad Orlicí01:32:42
14Balcarová Petra1781ISCAREX Česká Třebová01:36:55
15Soukupová Alena11982Sokol Poniklá01:40:22

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kubrová Dagmar9063Labe Triclub Hradec Králové01:23:19
2Vyšinová Iveta14961Karlovy Vary01:35:04
3Jorová Ludmila4962ISCAREX Česká Třebová01:39:45
4Jirásková Eva864ISCAREX Česká Třebová01:51:05
5Klimešová Alena5263Sokol Bukovice01:54:37

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Novotná Eva6648Letohrad01:29:59
2Keprtová Miloslava3048Česká Třebová01:33:09
3Preislerová Jiřina15448SABZO Praha01:48:53

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Ptáčková Lenka19985AC Škoda Plzeň00:37:56
2Pechková Jana20085Maratonstav Úpice00:39:04
3Šenoldová Iveta19385Ski Jilemnice00:39:59
4Vytlačilová Lenka19284ISCAREX Česká Třebová00:44:16
5Čechalová Hana19486TS Letohrad00:47:04
6Vícenová Karolína19886KHB Radegast00:48:13
7Jirásková Hanka19789ISCAREX Česká Třebová00:56:04
8Jorová Michaela19593ISCAREX Česká Třebová00:57:03
9Jirásková Bára19691ISCAREX Česká Třebová00:58:53

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/349
Celkový počet startujících: 176

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena