Výsledky ročníku 2003

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pavlišta Vít6585AFK Chrudim01:05:28
2Černý Jaroslav15186Triatlon Team Trutnov01:12:03
3Zapalač Martin5886Fenix Jeseník01:15:50
4Maťátko Daniel6386Punk Horní Čermná01:20:21
5Genčur Roman5287PESTR Šumperk01:24:53

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Losman Petr6079USK Praha00:56:39
2Horák Ondřej12075AK ASICS Kroměříž00:57:09
3Vítek Miroslav11372Sportdres Ústí nad Orlicí00:58:18
4Zoubek Zdeněk10769ABK Liberec00:58:34
5Magál Jiří8477Dukla Liberec00:59:45
6Vymazal Petr7975Asics Team00:59:59
7Dedek Aleš6775Asics Team01:00:26
8Abrahám Luděk11075SK Hronov01:02:21
9Tempír Tomáš8377Dukla Liberec01:02:45
10Razým Lukáš9979ISCAREX Česká Třebová01:03:30
11Myška Jiří7373ISCAREX Česká Třebová01:04:18
12Vacek Martin2469ISCAREX Česká Třebová01:04:51
13Bogdał Paweł4676Międzygórze-Polsko01:05:59
14Janusz Ryszard4464LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:06:23
15Kolek Petr14175ISCAREX Česká Třebová01:06:36
16Král Jindřich7773ISCAREX Česká Třebová01:08:37
17Málek Jiří11582Sporton Šumperk01:09:56
18Dostálek Petr13667Těchonín01:10:40
19Škapa Marek10871SK Jiří Team Ostrava01:10:42
20Bednarz Libor10680SK Jiří Team Ostrava01:11:18
21Dragolov Daniel12967Brno01:11:39
22Kašpar Jiří13974Fort SMC Ústí nad Orlicí01:11:56
23Minařík Martin9867Skokani Olomouc01:12:15
24Šimůnek Jan2382ISCAREX Česká Třebová01:12:18
25Zdawowski Petr5379Polsko01:14:10
26Schorný Luboš12675KB Staré Město pod Laštejnem01:15:12
27Wendl Miroslav2976SK Datalusk Jihlava01:15:29
28Pánek Libor6879Přerov01:15:38
29Čejka Bořivoj5080JR Running Sport Nasavrky01:16:26
30Komárek Ondřej5182PESTR Šumperk01:16:45
31Klášterecký Tomáš15381OB Česká Třebová01:16:54
32Šrůtek David11180BKL Machov01:17:35
33Smolák Vojtěch1174ISCAREX Česká Třebová01:17:51
34Macek Jan13280LOKO Zábřeh01:18:13
35Suchánek Lukáš979KHB Radegast01:18:26
36Černý Max6672Olomouc01:18:40
37Tomšů Petr14564Mlýn Janderov01:19:31
38Horáček Michal775ISCAREX Česká Třebová01:19:34
39Rytíř Martin7179Asics Přerov01:20:31
40Pleskač Patrik682ISCARTOP Brno01:22:26
41Kebrle Milan1375ISCAREX Česká Třebová01:22:45
42Tomasz Turek3971LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:23:07
43Pilnáček Petr14065BK Vysoké Mýto01:23:58
44Rašner Tomáš11469Olomouc01:24:58
45Kučera Pavel3065Datalusk Jihlava01:28:28
46Kubíček Lukáš14377Litomyšl01:29:57
47Řoutil Ladislav11681Šternberské listy01:31:42
48Moštěk Jan7082Kokořín01:32:40
49Malý Lukáš11883Králiky01:37:03
50Rušar Daniel9575Weles01:45:30
51Vicenec Radek11982Králiky01:53:35

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Stránský Aleš2260ISCAREX Česká Třebová01:03:04
2Kolínek František856AK Perná01:04:30
3Macíček Miroslav12561DODO Kopřivnice01:06:39
4Vacarda Vladimír9259AC Slovan Liberec01:07:45
5Zátopek Jiří11260Kotouč Štramberk01:08:46
6Toman Jiří15461HZS ČD Hradec Králové01:09:02
7Jelička Zdeněk7862SAK Ložiska Karviná01:11:45
8Tomíček Josef5559ČSK Vysoké nad Jizerou01:11:50
9Krupka Milan1056TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou01:12:00
10Balcar Luboš12358Pivovar Krakonoš Trutnov01:12:44
11Zawadzki Stanislav3862LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:13:03
12Wieczorek Walerian4262LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:14:31
13Talikadze Roman8258LKS Sana Kościan - Polsko01:14:48
14Pokorný Břetislav6962TJ Vitana Byšice01:17:29
15Šrutek Stanislav14958TJ Maratonstav Úpice01:18:27
16Knápek Lubomír13159Moravolen Šumperk01:18:48
17Talaš Jaromír3354S.K.D. Otrokovice01:19:08
18Hynek Petr10363SK Nové Město nad Metují01:19:39
19Šlégr Jiří1254Maratonstav Úpice01:20:50
20Vojkůvka Zdeněk6461Chuchelná01:20:51
21Dudzik Jacek3755LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:21:35
22Eppert Roman9459Canis Lupus City01:22:41
23Pečenka Libor13761KHB Radegast01:23:12
24Klimeš Bedřich8856Sokol Bukovice01:23:49
25Kovařík Oldřich9660TTC Olomouc01:24:34
26Krejčí Stanislav5463Těchonín01:26:23
27Rinka Erich12254BK Kravaře01:26:31
28Korenyev Volodymyr4359PIM Praha - Ukrajina01:27:04
29Krňávek Vojtěch6254ISCAREX Česká Třebová01:31:28
30Špringr Zdeněk1757Maratonstav Úpice01:33:00
31Urbiš Vilém14854TJ SKI Slavoj Bruntál01:33:17
32Hruška Milan10959Sportovní spolek Radost Červený Kostelec01:34:32
33Jiráska Jan8656SKI Sněžník01:35:15
34Michalčík Karel12159BK Kravaře01:35:48
35Rücker Oldřich9355Lhota01:44:18
36Přívětivý Jiří13561Branky01:54:21

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pechek František1553Maratonstav Úpice01:04:12
2Javůrek Jiří15048Jiskra Horní Maršov01:10:20
3Šír Václav5648TJ Spartak Rokytnice n. J.01:11:27
4Tempír František9149Sokol Štíty01:12:18
5Kovárník Stanislav3548ACOH Praha01:13:56
6Němec Jiří2548SKP Praha01:15:57
7Červ Miloslav14250ISCAREX Česká Třebová01:15:58
8Leszkow Petr14444MK Hlinsko01:16:16
9Farář Jaroslav2750Maratonstav Úpice01:17:05
10Šalplachta Jindřich13847UZSVM FENIX Jeseník01:19:05
11Flegl Vlastimil553Brtev01:20:02
12Losman Miroslav5951Liga 100 Hradec Králové01:20:20
13Sadílek Ota9046Atletika Albrechtice01:21:29
14Dokoupil Vítězslav10452KAS Olomouc01:22:32
15Smola Josef3651MK Seitl Ostrava01:23:26
16Šafář Jaroslav11751Ústí nad Orlicí01:23:50
17Gawrys Czeslaw4147LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:24:44
18Zetek Jiří3146AO Valašské Meziříčí01:25:12
19Martínek Jiří3249Zlín01:25:18
20Ženčák Miroslav7450Sokol Tovačov01:26:03
21Chocholouš Dalibor7546Pardubice01:27:54
22Ehrig Rudolf10048Semanín01:28:33
23Lerch Vladislav3448ŽST Olomouc01:29:02
24Tučný Jan7247MK Pardubice01:29:35
25Macháček Jiří8553Víno Karabina01:29:48
26Pilgr Bohuslav15251OB Česká Třebová01:32:57
27Čepelka Oldřich10248Tima Liberec01:39:04
28Špidla Vladimír251Maratonstav Úpice01:47:34
29Šimůnek Jan149ISCAREX Česká Třebová01:50:26

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Biemann Götz4843SKI Harrachov01:13:45
2Marek František14741TJ Červený Kostelec01:18:58
3Bielčik Jindřich13040Lichkov01:32:28
4Holý Václav4741TJ Liga 100 Praha01:34:14
5Nanke Werner12438BK Kravaře01:35:56
6Král Josef10540ISCAREX Česká Třebová01:37:31
7Culka Václav7635Liga 100 Kostelec nad Orlicí01:37:55
8Babiak Wladyslaw4034LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:42:45

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Bota Iwona8085LKS Sana Kościan - Polsko00:38:09
2Pechková Jana1985Maratonstav Úpice00:38:23
3Vytlačilová Lenka2084ISCAREX Česká Třebová00:42:55
4Jirásková Hanka1889ISCAREX Česká Třebová00:49:52
5Jirásková Bára5791ISCAREX Česká Třebová00:59:11

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šádková Irena6169Asics Team01:06:11
2Schorná Matyášová Pavla12780CZE01:11:58
3Vlčovská Marta4576AC Pardubice01:16:06
4Hájková Renata10175Maratonstav Úpice01:17:14
5Mertová Michaela8976Atletika Albrechtice01:21:03
6Hofmanová Veronika2878ISCAREX Česká Třebová01:21:20
7Dušková Lenka1480ISCAREX Česká Třebová01:21:42
8Čermáková Martina9780SVS Krkonoše Vrchlabí01:22:50
9Stillnerová Věra4981Chrudim01:28:17
10Ouřecká Renáta13370Atletika Albrechtice01:31:12
11Mannlová Jana380ISCAREX Česká Třebová01:32:16
12Tůmová Eva2169TJ Maratonstav Úpice01:33:43
13Balcarová Petra8181ISCAREX Česká Třebová01:46:04

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka2654Maratonstav Úpice01:18:09
2Kubrová Dagmar14663Labe Triclub Hradec Králové01:22:55
3Jirásková Eva464ISCAREX Česká Třebová01:43:56
4Klimešová Alena8763Sokol Bukovice01:55:31

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Novotná Eva13448Letohrad01:28:48
2Keprtová Miloslava1648Česká Třebová01:31:37

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Zapalač Dušan2590Fenix Jeseník00:33:44
2Janeček Jiří1974SKI Klub Česká Třebová00:34:36
3Hrdina Pavel4088ABK Bravo Jablonné nad Orlicí00:37:32
4Vaníček Josef4289ABK Bravo Jablonné nad Orlicí00:37:57
5Voleský Martin1391Orel Česká Třebová00:40:24
6Halanič Jakub3092XXX00:41:40
7Vacek Jiří4187ABK Bravo Jablonné nad Orlicí00:42:17
8Novák Tomáš3562XXX00:45:12
9Velechovský Jiří2355Králiky00:45:36
10Nováková Zdeňka3469XXX00:47:41
11Fiedlerová Zuzana1878SKI Klub Česká Třebová00:48:19
12Špringrová Romana1690Maratonstav Úpice00:49:36
13Šafařík Ladislav2946T lab s.r.o.00:50:42
14Přívětivý Pavel4490Branky00:51:12
15Přívětivá Svatava4364KHB Radegast00:53:31
16Šklíba Karel1450Maratonstav Úpice00:54:32
17Puchacz Andrzej3656WKB PIAST Wroclaw-Polsko00:55:37
18Polách Jiří3764XXX00:55:52
19Stránská Adéla2091ISCAREX Česká Třebová00:57:31
20Šlégrová Eva1255Autotest01:00:45
21Halaničová Lucie3194XXX01:00:56
22Domanský Ivo2238AVC Praha01:01:34
23Nováková Kateřina3390Česká Třebová01:02:15
24Roubíček Zdeněk952ISCAR ČR s.r.o.01:02:56
25Žáček Jaroslav3857Česká Třebová01:03:48
26Šantavý Rostislav747ISCARTOP Brno01:04:07
27Špringrová Ivona1592Maratonstav Úpice01:05:04
28Špringrová Jana1755Maratonstav Úpice01:06:01
29Žáčková Jaromíra4555MěÚ Česká Třebová01:08:41
30Novák Tomáš3291Česká Třebová01:09:28
31Roubíčková Zuzana893ISCAR ČR s.r.o.01:18:06
32Poláchová Denisa3991XXX01:18:20
33Maťátková Lenka2862Horní Čermná01:18:31
34Maťátková Nela2796Horní Čermná01:18:32
35Klanicová Martina683ISCARTOP Brno01:20:53
36Šantavá Pavla2448ISCARTOP Brno01:21:01

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/440
Celkový počet startujících: 189

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena