Výsledky ročníku 2003
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlišta Vít | 65 | 85 | AFK Chrudim | 01:05:28 | |
2 | Černý Jaroslav | 151 | 86 | Triatlon Team Trutnov | 01:12:03 | |
3 | Zapalač Martin | 58 | 86 | Fenix Jeseník | 01:15:50 | |
4 | Maťátko Daniel | 63 | 86 | Punk Horní Čermná | 01:20:21 | |
5 | Genčur Roman | 52 | 87 | PESTR Šumperk | 01:24:53 | |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Losman Petr | 60 | 79 | USK Praha | 00:56:39 | |
2 | Horák Ondřej | 120 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 00:57:09 | |
3 | Vítek Miroslav | 113 | 72 | Sportdres Ústí nad Orlicí | 00:58:18 | |
4 | Zoubek Zdeněk | 107 | 69 | ABK Liberec | 00:58:34 | |
5 | Magál Jiří | 84 | 77 | Dukla Liberec | 00:59:45 | |
6 | Vymazal Petr | 79 | 75 | Asics Team | 00:59:59 | |
7 | Dedek Aleš | 67 | 75 | Asics Team | 01:00:26 | |
8 | Abrahám Luděk | 110 | 75 | SK Hronov | 01:02:21 | |
9 | Tempír Tomáš | 83 | 77 | Dukla Liberec | 01:02:45 | |
10 | Razým Lukáš | 99 | 79 | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:30 | |
11 | Myška Jiří | 73 | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:18 | |
12 | Vacek Martin | 24 | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:51 | |
13 | Bogdał Paweł | 46 | 76 | Międzygórze-Polsko | 01:05:59 | |
14 | Janusz Ryszard | 44 | 64 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:06:23 | |
15 | Kolek Petr | 141 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:06:36 | |
16 | Král Jindřich | 77 | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 01:08:37 | |
17 | Málek Jiří | 115 | 82 | Sporton Šumperk | 01:09:56 | |
18 | Dostálek Petr | 136 | 67 | Těchonín | 01:10:40 | |
19 | Škapa Marek | 108 | 71 | SK Jiří Team Ostrava | 01:10:42 | |
20 | Bednarz Libor | 106 | 80 | SK Jiří Team Ostrava | 01:11:18 | |
21 | Dragolov Daniel | 129 | 67 | Brno | 01:11:39 | |
22 | Kašpar Jiří | 139 | 74 | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:11:56 | |
23 | Minařík Martin | 98 | 67 | Skokani Olomouc | 01:12:15 | |
24 | Šimůnek Jan | 23 | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 01:12:18 | |
25 | Zdawowski Petr | 53 | 79 | Polsko | 01:14:10 | |
26 | Schorný Luboš | 126 | 75 | KB Staré Město pod Laštejnem | 01:15:12 | |
27 | Wendl Miroslav | 29 | 76 | SK Datalusk Jihlava | 01:15:29 | |
28 | Pánek Libor | 68 | 79 | Přerov | 01:15:38 | |
29 | Čejka Bořivoj | 50 | 80 | JR Running Sport Nasavrky | 01:16:26 | |
30 | Komárek Ondřej | 51 | 82 | PESTR Šumperk | 01:16:45 | |
31 | Klášterecký Tomáš | 153 | 81 | OB Česká Třebová | 01:16:54 | |
32 | Šrůtek David | 111 | 80 | BKL Machov | 01:17:35 | |
33 | Smolák Vojtěch | 11 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:17:51 | |
34 | Macek Jan | 132 | 80 | LOKO Zábřeh | 01:18:13 | |
35 | Suchánek Lukáš | 9 | 79 | KHB Radegast | 01:18:26 | |
36 | Černý Max | 66 | 72 | Olomouc | 01:18:40 | |
37 | Tomšů Petr | 145 | 64 | Mlýn Janderov | 01:19:31 | |
38 | Horáček Michal | 7 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:19:34 | |
39 | Rytíř Martin | 71 | 79 | Asics Přerov | 01:20:31 | |
40 | Pleskač Patrik | 6 | 82 | ISCARTOP Brno | 01:22:26 | |
41 | Kebrle Milan | 13 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:22:45 | |
42 | Tomasz Turek | 39 | 71 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:23:07 | |
43 | Pilnáček Petr | 140 | 65 | BK Vysoké Mýto | 01:23:58 | |
44 | Rašner Tomáš | 114 | 69 | Olomouc | 01:24:58 | |
45 | Kučera Pavel | 30 | 65 | Datalusk Jihlava | 01:28:28 | |
46 | Kubíček Lukáš | 143 | 77 | Litomyšl | 01:29:57 | |
47 | Řoutil Ladislav | 116 | 81 | Šternberské listy | 01:31:42 | |
48 | Moštěk Jan | 70 | 82 | Kokořín | 01:32:40 | |
49 | Malý Lukáš | 118 | 83 | Králiky | 01:37:03 | |
50 | Rušar Daniel | 95 | 75 | Weles | 01:45:30 | |
51 | Vicenec Radek | 119 | 82 | Králiky | 01:53:35 | |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Stránský Aleš | 22 | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:04 | |
2 | Kolínek František | 8 | 56 | AK Perná | 01:04:30 | |
3 | Macíček Miroslav | 125 | 61 | DODO Kopřivnice | 01:06:39 | |
4 | Vacarda Vladimír | 92 | 59 | AC Slovan Liberec | 01:07:45 | |
5 | Zátopek Jiří | 112 | 60 | Kotouč Štramberk | 01:08:46 | |
6 | Toman Jiří | 154 | 61 | HZS ČD Hradec Králové | 01:09:02 | |
7 | Jelička Zdeněk | 78 | 62 | SAK Ložiska Karviná | 01:11:45 | |
8 | Tomíček Josef | 55 | 59 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 01:11:50 | |
9 | Krupka Milan | 10 | 56 | TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou | 01:12:00 | |
10 | Balcar Luboš | 123 | 58 | Pivovar Krakonoš Trutnov | 01:12:44 | |
11 | Zawadzki Stanislav | 38 | 62 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:13:03 | |
12 | Wieczorek Walerian | 42 | 62 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:14:31 | |
13 | Talikadze Roman | 82 | 58 | LKS Sana Kościan - Polsko | 01:14:48 | |
14 | Pokorný Břetislav | 69 | 62 | TJ Vitana Byšice | 01:17:29 | |
15 | Šrutek Stanislav | 149 | 58 | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:27 | |
16 | Knápek Lubomír | 131 | 59 | Moravolen Šumperk | 01:18:48 | |
17 | Talaš Jaromír | 33 | 54 | S.K.D. Otrokovice | 01:19:08 | |
18 | Hynek Petr | 103 | 63 | SK Nové Město nad Metují | 01:19:39 | |
19 | Šlégr Jiří | 12 | 54 | Maratonstav Úpice | 01:20:50 | |
20 | Vojkůvka Zdeněk | 64 | 61 | Chuchelná | 01:20:51 | |
21 | Dudzik Jacek | 37 | 55 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:21:35 | |
22 | Eppert Roman | 94 | 59 | Canis Lupus City | 01:22:41 | |
23 | Pečenka Libor | 137 | 61 | KHB Radegast | 01:23:12 | |
24 | Klimeš Bedřich | 88 | 56 | Sokol Bukovice | 01:23:49 | |
25 | Kovařík Oldřich | 96 | 60 | TTC Olomouc | 01:24:34 | |
26 | Krejčí Stanislav | 54 | 63 | Těchonín | 01:26:23 | |
27 | Rinka Erich | 122 | 54 | BK Kravaře | 01:26:31 | |
28 | Korenyev Volodymyr | 43 | 59 | PIM Praha - Ukrajina | 01:27:04 | |
29 | Krňávek Vojtěch | 62 | 54 | ISCAREX Česká Třebová | 01:31:28 | |
30 | Špringr Zdeněk | 17 | 57 | Maratonstav Úpice | 01:33:00 | |
31 | Urbiš Vilém | 148 | 54 | TJ SKI Slavoj Bruntál | 01:33:17 | |
32 | Hruška Milan | 109 | 59 | Sportovní spolek Radost Červený Kostelec | 01:34:32 | |
33 | Jiráska Jan | 86 | 56 | SKI Sněžník | 01:35:15 | |
34 | Michalčík Karel | 121 | 59 | BK Kravaře | 01:35:48 | |
35 | Rücker Oldřich | 93 | 55 | Lhota | 01:44:18 | |
36 | Přívětivý Jiří | 135 | 61 | Branky | 01:54:21 | |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pechek František | 15 | 53 | Maratonstav Úpice | 01:04:12 | |
2 | Javůrek Jiří | 150 | 48 | Jiskra Horní Maršov | 01:10:20 | |
3 | Šír Václav | 56 | 48 | TJ Spartak Rokytnice n. J. | 01:11:27 | |
4 | Tempír František | 91 | 49 | Sokol Štíty | 01:12:18 | |
5 | Kovárník Stanislav | 35 | 48 | ACOH Praha | 01:13:56 | |
6 | Němec Jiří | 25 | 48 | SKP Praha | 01:15:57 | |
7 | Červ Miloslav | 142 | 50 | ISCAREX Česká Třebová | 01:15:58 | |
8 | Leszkow Petr | 144 | 44 | MK Hlinsko | 01:16:16 | |
9 | Farář Jaroslav | 27 | 50 | Maratonstav Úpice | 01:17:05 | |
10 | Šalplachta Jindřich | 138 | 47 | UZSVM FENIX Jeseník | 01:19:05 | |
11 | Flegl Vlastimil | 5 | 53 | Brtev | 01:20:02 | |
12 | Losman Miroslav | 59 | 51 | Liga 100 Hradec Králové | 01:20:20 | |
13 | Sadílek Ota | 90 | 46 | Atletika Albrechtice | 01:21:29 | |
14 | Dokoupil Vítězslav | 104 | 52 | KAS Olomouc | 01:22:32 | |
15 | Smola Josef | 36 | 51 | MK Seitl Ostrava | 01:23:26 | |
16 | Šafář Jaroslav | 117 | 51 | Ústí nad Orlicí | 01:23:50 | |
17 | Gawrys Czeslaw | 41 | 47 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:24:44 | |
18 | Zetek Jiří | 31 | 46 | AO Valašské Meziříčí | 01:25:12 | |
19 | Martínek Jiří | 32 | 49 | Zlín | 01:25:18 | |
20 | Ženčák Miroslav | 74 | 50 | Sokol Tovačov | 01:26:03 | |
21 | Chocholouš Dalibor | 75 | 46 | Pardubice | 01:27:54 | |
22 | Ehrig Rudolf | 100 | 48 | Semanín | 01:28:33 | |
23 | Lerch Vladislav | 34 | 48 | ŽST Olomouc | 01:29:02 | |
24 | Tučný Jan | 72 | 47 | MK Pardubice | 01:29:35 | |
25 | Macháček Jiří | 85 | 53 | Víno Karabina | 01:29:48 | |
26 | Pilgr Bohuslav | 152 | 51 | OB Česká Třebová | 01:32:57 | |
27 | Čepelka Oldřich | 102 | 48 | Tima Liberec | 01:39:04 | |
28 | Špidla Vladimír | 2 | 51 | Maratonstav Úpice | 01:47:34 | |
29 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 01:50:26 | |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Biemann Götz | 48 | 43 | SKI Harrachov | 01:13:45 | |
2 | Marek František | 147 | 41 | TJ Červený Kostelec | 01:18:58 | |
3 | Bielčik Jindřich | 130 | 40 | Lichkov | 01:32:28 | |
4 | Holý Václav | 47 | 41 | TJ Liga 100 Praha | 01:34:14 | |
5 | Nanke Werner | 124 | 38 | BK Kravaře | 01:35:56 | |
6 | Král Josef | 105 | 40 | ISCAREX Česká Třebová | 01:37:31 | |
7 | Culka Václav | 76 | 35 | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 01:37:55 | |
8 | Babiak Wladyslaw | 40 | 34 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:42:45 | |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Bota Iwona | 80 | 85 | LKS Sana Kościan - Polsko | 00:38:09 | |
2 | Pechková Jana | 19 | 85 | Maratonstav Úpice | 00:38:23 | |
3 | Vytlačilová Lenka | 20 | 84 | ISCAREX Česká Třebová | 00:42:55 | |
4 | Jirásková Hanka | 18 | 89 | ISCAREX Česká Třebová | 00:49:52 | |
5 | Jirásková Bára | 57 | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 00:59:11 | |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šádková Irena | 61 | 69 | Asics Team | 01:06:11 | |
2 | Schorná Matyášová Pavla | 127 | 80 | CZE | 01:11:58 | |
3 | Vlčovská Marta | 45 | 76 | AC Pardubice | 01:16:06 | |
4 | Hájková Renata | 101 | 75 | Maratonstav Úpice | 01:17:14 | |
5 | Mertová Michaela | 89 | 76 | Atletika Albrechtice | 01:21:03 | |
6 | Hofmanová Veronika | 28 | 78 | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:20 | |
7 | Dušková Lenka | 14 | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:42 | |
8 | Čermáková Martina | 97 | 80 | SVS Krkonoše Vrchlabí | 01:22:50 | |
9 | Stillnerová Věra | 49 | 81 | Chrudim | 01:28:17 | |
10 | Ouřecká Renáta | 133 | 70 | Atletika Albrechtice | 01:31:12 | |
11 | Mannlová Jana | 3 | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 01:32:16 | |
12 | Tůmová Eva | 21 | 69 | TJ Maratonstav Úpice | 01:33:43 | |
13 | Balcarová Petra | 81 | 81 | ISCAREX Česká Třebová | 01:46:04 | |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 26 | 54 | Maratonstav Úpice | 01:18:09 | |
2 | Kubrová Dagmar | 146 | 63 | Labe Triclub Hradec Králové | 01:22:55 | |
3 | Jirásková Eva | 4 | 64 | ISCAREX Česká Třebová | 01:43:56 | |
4 | Klimešová Alena | 87 | 63 | Sokol Bukovice | 01:55:31 | |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Novotná Eva | 134 | 48 | Letohrad | 01:28:48 | |
2 | Keprtová Miloslava | 16 | 48 | Česká Třebová | 01:31:37 | |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Zapalač Dušan | 25 | 90 | Fenix Jeseník | 00:33:44 | |
2 | Janeček Jiří | 19 | 74 | SKI Klub Česká Třebová | 00:34:36 | |
3 | Hrdina Pavel | 40 | 88 | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 00:37:32 | |
4 | Vaníček Josef | 42 | 89 | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 00:37:57 | |
5 | Voleský Martin | 13 | 91 | Orel Česká Třebová | 00:40:24 | |
6 | Halanič Jakub | 30 | 92 | XXX | 00:41:40 | |
7 | Vacek Jiří | 41 | 87 | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 00:42:17 | |
8 | Novák Tomáš | 35 | 62 | XXX | 00:45:12 | |
9 | Velechovský Jiří | 23 | 55 | Králiky | 00:45:36 | |
10 | Nováková Zdeňka | 34 | 69 | XXX | 00:47:41 | |
11 | Fiedlerová Zuzana | 18 | 78 | SKI Klub Česká Třebová | 00:48:19 | |
12 | Špringrová Romana | 16 | 90 | Maratonstav Úpice | 00:49:36 | |
13 | Šafařík Ladislav | 29 | 46 | T lab s.r.o. | 00:50:42 | |
14 | Přívětivý Pavel | 44 | 90 | Branky | 00:51:12 | |
15 | Přívětivá Svatava | 43 | 64 | KHB Radegast | 00:53:31 | |
16 | Šklíba Karel | 14 | 50 | Maratonstav Úpice | 00:54:32 | |
17 | Puchacz Andrzej | 36 | 56 | WKB PIAST Wroclaw-Polsko | 00:55:37 | |
18 | Polách Jiří | 37 | 64 | XXX | 00:55:52 | |
19 | Stránská Adéla | 20 | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 00:57:31 | |
20 | Šlégrová Eva | 12 | 55 | Autotest | 01:00:45 | |
21 | Halaničová Lucie | 31 | 94 | XXX | 01:00:56 | |
22 | Domanský Ivo | 22 | 38 | AVC Praha | 01:01:34 | |
23 | Nováková Kateřina | 33 | 90 | Česká Třebová | 01:02:15 | |
24 | Roubíček Zdeněk | 9 | 52 | ISCAR ČR s.r.o. | 01:02:56 | |
25 | Žáček Jaroslav | 38 | 57 | Česká Třebová | 01:03:48 | |
26 | Šantavý Rostislav | 7 | 47 | ISCARTOP Brno | 01:04:07 | |
27 | Špringrová Ivona | 15 | 92 | Maratonstav Úpice | 01:05:04 | |
28 | Špringrová Jana | 17 | 55 | Maratonstav Úpice | 01:06:01 | |
29 | Žáčková Jaromíra | 45 | 55 | MěÚ Česká Třebová | 01:08:41 | |
30 | Novák Tomáš | 32 | 91 | Česká Třebová | 01:09:28 | |
31 | Roubíčková Zuzana | 8 | 93 | ISCAR ČR s.r.o. | 01:18:06 | |
32 | Poláchová Denisa | 39 | 91 | XXX | 01:18:20 | |
33 | Maťátková Lenka | 28 | 62 | Horní Čermná | 01:18:31 | |
34 | Maťátková Nela | 27 | 96 | Horní Čermná | 01:18:32 | |
35 | Klanicová Martina | 6 | 83 | ISCARTOP Brno | 01:20:53 | |
36 | Šantavá Pavla | 24 | 48 | ISCARTOP Brno | 01:21:01 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/440
Celkový počet startujících: 189