Výsledky ročníku 2004
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chromek Petr | 174 | 85 | TJ Šumperk | 01:01:08 | |
2 | Vaculka Petr | 97 | 85 | AK Most | 01:04:06 | |
3 | Hordějčuk Václav | 11 | 87 | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:59 | |
4 | Baďura Jan | 171 | 87 | FENIX SKI Team Jeseník | 01:05:21 | |
5 | Brynda Petr | 107 | 85 | PSK Olymp Praha | 01:05:44 | |
6 | Černý Jaroslav | 157 | 86 | LOKO Trutnov TT | 01:05:49 | |
7 | Pazdera Lukáš | 111 | 86 | PSK Olymp Praha | 01:06:18 | |
8 | Pavlišta Vít | 14 | 85 | AFK Chrudim | 01:07:09 | |
9 | Kalenda Jan | 44 | 85 | AK Zlín | 01:07:39 | |
10 | Nesvadba Petr | 96 | 86 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 01:08:36 | |
11 | Tejchman Jakub | 175 | 88 | Fenix Ski team Jeseník | 01:09:18 | |
12 | Janata Milan | 54 | 85 | Maratonstav Úpice | 01:09:43 | |
13 | Rosinski Michal | 10 | 85 | LKS START Brzozówka | 01:09:59 | |
14 | Hanyš Zbyněk | 16 | 85 | ISCAREX Česká Třebová | 01:11:06 | |
15 | Zapalač Martin | 89 | 86 | X-AIR Ostrava | 01:11:45 | |
16 | Holec Pavel | 64 | 85 | X-AIR Ostrava | 01:12:35 | |
17 | Bartoň Eduard | 179 | 85 | SK Štíty | 01:12:46 | |
18 | Žák Tomáš | 86 | 85 | AC Pardubice | 01:13:08 | |
19 | Ciota Adam | 166 | 85 | Atletika Kadaň | 01:16:57 | |
20 | Genčur Roman | 77 | 87 | Dojič JZD Team Šumperk | 01:18:40 | |
21 | Michlovský Jiří | 112 | 88 | AK Perná | 01:19:17 | |
22 | Valenta Jiří | 78 | 86 | Dojič JZD Team Šumperk | 01:24:03 | |
23 | Hejl Jakub | 138 | 89 | Praha | 01:27:05 | |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Bláha Jan | 178 | 71 | Sokol České Budějovice | 00:56:06 | |
2 | Losman Petr | 129 | 79 | USK Praha | 00:56:12 | |
3 | Magál Jiří | 214 | 77 | Dukla Liberec | 00:56:37 | |
4 | Vanko Miroslav | 192 | 73 | TJ Oral Servis Košice | 00:57:55 | |
5 | Horák Ondřej | 198 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 00:58:01 | |
6 | Brýdl Pavel | 94 | 80 | X-AIR Ostrava | 00:58:20 | |
7 | Skalský Roman | 24 | 75 | Opavanet | 00:58:46 | |
8 | Vymazal Petr | 63 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 00:59:40 | |
9 | Zoubek Zdeněk | 147 | 69 | ABK Liberec | 01:00:17 | |
10 | Pokorný Lubomír | 113 | 75 | TJ Jičín | 01:00:48 | |
11 | Myška Jiří | 169 | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 01:00:53 | |
12 | Dobšíček Pavel | 142 | 80 | SK Hronov | 01:01:18 | |
13 | Žák Jiří | 60 | 71 | VŠK VŠB-TU Ostrava | 01:01:40 | |
14 | Ondráček Tomáš | 127 | 77 | Vzácný kytky | 01:02:10 | |
15 | Pechek Petr | 119 | 83 | TJ Maratonstav Úpice | 01:02:20 | |
16 | Brück Ivan | 128 | 76 | Grafobal Skalica | 01:02:50 | |
17 | Bednarkiewicz Krzysztof | 49 | 81 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:03:06 | |
18 | Vacek Martin | 56 | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:30 | |
19 | Hudek Petr | 162 | 82 | BK - FC Kadaň | 01:03:59 | |
20 | Vagenknecht Roman | 26 | 75 | TJ Maratonstav Úpice | 01:04:15 | |
21 | Machuta Jakub | 167 | 84 | Běžecký klub F-C Kadaň | 01:04:28 | |
22 | Blaha Tomáš | 67 | 76 | AK ASICS Kroměříž | 01:04:41 | |
23 | Kolek Petr | 5 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:43 | |
24 | Wcisło Adam | 48 | 73 | LKS ISKRA Jaszkowa | 01:06:36 | |
25 | Pilgr Luděk | 104 | 76 | OB Česká Třebová | 01:06:37 | |
26 | Mlejnek Pavel | 55 | 74 | SKI OB Šternberk | 01:06:45 | |
27 | Holub Miroslav | 181 | 66 | Bukovice | 01:07:18 | |
28 | Horáček Michal | 6 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:54 | |
29 | Málek Jiří | 199 | 82 | Sporton Šumperk | 01:08:50 | |
30 | Šádek Robert | 195 | 70 | JM Demolex Bardejov | 01:08:51 | |
31 | Částek Michal | 75 | 75 | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:08:59 | |
32 | Velička Aleš | 66 | 73 | X-AIR Ostrava | 01:09:05 | |
33 | Doucha Jiří | 188 | 71 | Start Náchod | 01:09:13 | |
34 | Mátl Pavel | 114 | 65 | Sokol Opatov u Třebíče | 01:09:41 | |
35 | Zvěřina Jan | 90 | 79 | AC Hájek | 01:09:52 | |
36 | Klášterecký Tomáš | 103 | 81 | OB Česká Třebová | 01:10:11 | |
37 | Horný Pavel | 65 | 73 | Přerov | 01:10:42 | |
38 | Kašpar Jiří | 204 | 74 | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:10:49 | |
39 | Wendl Miroslav | 28 | 76 | SK Datalusk Jihlava | 01:10:50 | |
40 | Bolehovský Pavel | 80 | 71 | KER TEAM | 01:10:56 | |
41 | Starzýnski Wojciech | 139 | 71 | KB Droga Warizawa Polsko | 01:11:01 | |
42 | Mihulka Jindřich | 194 | 70 | 3 SPEED Praha | 01:11:36 | |
43 | Král Jindřich | 7 | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 01:11:47 | |
44 | Bříza Václav | 180 | 70 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 01:12:03 | |
45 | Svoboda Petr | 126 | 68 | Vzácný kytky | 01:12:39 | |
46 | Frelich Pavel | 177 | 71 | Sokol České Budějovice | 01:13:26 | |
47 | Pánek Libor | 68 | 79 | AKA FUKA Team Přerov | 01:13:39 | |
48 | Jančařík Petr | 87 | 68 | AAC Brno | 01:13:53 | |
49 | Dostálek Petr | 183 | 67 | Těchonín | 01:14:18 | |
50 | Fencl Petr | 71 | 69 | AC Pardubice | 01:14:20 | |
51 | Kristek Jiří | 125 | 67 | Retia Pardubice | 01:15:23 | |
52 | Šimůnek Jan | 145 | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 01:15:56 | |
53 | Kašpar Tomáš | 205 | 78 | Cyklotour Česká Třebová | 01:15:57 | |
54 | Zícha Ondřej | 82 | 82 | Sokol Královské Vinohrady | 01:15:59 | |
55 | Škapa Marek | 210 | 71 | X-AIR Ostrava | 01:16:15 | |
56 | Suchánek Lukáš | 69 | 79 | KHB Radegast | 01:16:30 | |
57 | Moštěk Jan | 102 | 82 | Kokořín | 01:16:57 | |
58 | Bareš Josef | 122 | 79 | BK Bambas Skalice nad Svitavou | 01:17:32 | |
59 | Heger Vojtěch | 12 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:17:59 | |
60 | Černý Max | 131 | 72 | Olomouc | 01:18:19 | |
61 | Kawulok Jan | 39 | 65 | TJ Dolní Lomná | 01:18:34 | |
62 | Kebrle Milan | 13 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:18:48 | |
63 | Dvořák Miroslav | 176 | 73 | SSK Horka nad Moravou | 01:19:32 | |
64 | Krátký Ivo | 146 | 68 | Otaslavice | 01:20:16 | |
65 | Pilnáček Petr | 72 | 65 | BK Vysoké Mýto | 01:20:34 | |
66 | Havlíček Ivo | 212 | 66 | Lánov | 01:20:55 | |
67 | Řoutil Ladislav | 203 | 81 | Šternberské listy | 01:24:37 | |
68 | Kučera Pavel | 23 | 65 | Datalusk Jihlava | 01:24:46 | |
69 | Hájek Marek | 117 | 68 | SK SP Kylešovice | 01:24:57 | |
70 | Pacík Jan | 93 | 84 | Cyklo Team Stratílek Litomyšl | 01:25:45 | |
71 | Špilka Radim | 200 | 82 | UHK-PDF-MA Hradec Králové | 01:28:20 | |
72 | Malý Lukáš | 201 | 83 | UHK-PDF-MA Hradec Králové | 01:30:44 | |
73 | Pleskač Patrik | 15 | 82 | ISCARTOP Brno | 01:32:09 | |
74 | Vaněk Petr | 172 | 70 | Olomouc | 01:33:13 | |
75 | Vaněk Jiří | 159 | 65 | BK Vysoké Mýto | 01:34:17 | |
76 | Kiedroň Ryszard | 22 | 72 | Třinec | 01:34:29 | |
77 | Rygielski Marcin | 8 | 73 | LKS START Brzozówka | 01:37:24 | |
78 | Masařík Petr | 110 | 66 | ČD Bohumín | 01:45:39 | |
79 | Peška Robert | 196 | 67 | Spartak Police nad Metují | 01:55:26 | |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Dúbravčík Zdeněk | 37 | 64 | AC Slovan Mariánské Lázně | 00:59:19 | |
2 | Kynčl Stanislav | 191 | 64 | AFK Chrudim | 00:59:48 | |
3 | Kolínek František | 116 | 56 | AK Perná | 01:03:00 | |
4 | Poduška Josef | 149 | 62 | AC Kladno | 01:03:13 | |
5 | Stránský Aleš | 33 | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:35 | |
6 | Wieczorek Walerian | 47 | 62 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:04:35 | |
7 | Raim Ladislav | 197 | 64 | Hradec Králové | 01:04:53 | |
8 | Kašpar Zdeněk | 115 | 63 | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:06:07 | |
9 | Ožana Václav | 79 | 64 | TJ Nové Město na Moravě | 01:06:41 | |
10 | Zátopek Jiří | 106 | 60 | X-AIR Ostrava | 01:06:49 | |
11 | Zuzánek Zdeněk | 154 | 59 | Tatran Jablonec nad Nisou OB | 01:07:08 | |
12 | Macíček Miroslav | 206 | 61 | DODO Kopřivnice | 01:08:12 | |
13 | Horák Pavel | 18 | 61 | AHA Vyškov | 01:08:44 | |
14 | Tomíček Josef | 190 | 59 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 01:11:23 | |
15 | Čechal Jaroslav | 143 | 61 | TS Letohrad | 01:11:56 | |
16 | Dietrich Petr | 58 | 62 | Cyklo B+B Litvínov | 01:12:15 | |
17 | Rowbotham Ian | 19 | 58 | Harrogate AC, England | 01:14:11 | |
18 | Mach Václav | 25 | 55 | TJ Maratonstav Úpice | 01:15:35 | |
19 | Dvořák Jiří | 207 | 63 | Viking Jilemnice | 01:16:07 | |
20 | Hynek Petr | 20 | 63 | SK Nové Město nad Metují | 01:18:54 | |
21 | Zdeněk Bílý | 184 | 59 | MK Pardubice | 01:19:33 | |
22 | Barbořák Bohuš | 148 | 59 | TJ Liga 100 Olomouc | 01:20:40 | |
23 | Dudzik Jacek | 46 | 55 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:21:34 | |
24 | Krejčí Stanislav | 152 | 63 | ASPV Těchonín | 01:21:53 | |
25 | Šrutek Stanislav | 155 | 58 | TJ Maratonstav Úpice | 01:21:57 | |
26 | Pucholt Jiří | 81 | 59 | Unhošť | 01:22:06 | |
27 | Korenyev Volodymyr | 85 | 59 | Likar stavitelství s.r.o. Praha | 01:22:26 | |
28 | Jeníček Pavel | 108 | 59 | Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí | 01:23:26 | |
29 | Pečenka Libor | 57 | 61 | KHB Radegast | 01:23:49 | |
30 | Klimeš Bedřich | 185 | 56 | Sokol Bukovice | 01:25:29 | |
31 | Kopecký Libor | 158 | 56 | AC Vysoké Mýto | 01:25:55 | |
32 | Čižinský Jaromír | 43 | 55 | SOKOL Kolín | 01:27:55 | |
33 | Špringr Zdeněk | 17 | 57 | TJ Maratonstav Úpice | 01:31:32 | |
34 | Rücker Oldřich | 170 | 55 | Lhota | 01:33:25 | |
35 | Šnýdr Záboj | 213 | 61 | Kuboj Štenberk | 01:33:54 | |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pechek František | 130 | 53 | TJ Maratonstav Úpice | 01:06:31 | |
2 | Čivrný Jiří | 216 | 53 | AC Slovan Liberec | 01:09:16 | |
3 | Javůrek Jiří | 156 | 48 | Jiskra Horní Maršov | 01:11:03 | |
4 | Krsek Miroslav | 133 | 49 | ESAB Vamberk | 01:12:06 | |
5 | Šír Václav | 193 | 48 | TJ Spartak Rokytnice n. J. | 01:12:17 | |
6 | Tempír František | 124 | 49 | Sokol Štíty | 01:12:37 | |
7 | Švec Miroslav | 74 | 52 | Sokol Potštejn | 01:14:54 | |
8 | Šalplachta Jindřich | 173 | 47 | Fenix Jeseník | 01:15:57 | |
9 | Černý Vladimír | 91 | 52 | HAC Praha | 01:16:08 | |
10 | Krupička Miroslav | 135 | 53 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:16:41 | |
11 | Červ Miloslav | 168 | 50 | ISCAREX Česká Třebová | 01:17:10 | |
12 | Kadavý Jan | 209 | 47 | Jablonec nad Nisou | 01:19:06 | |
13 | Křenek Miroslav | 134 | 50 | TJ Sokol Výprachtice | 01:20:25 | |
14 | Talaš Jaromír | 52 | 54 | S.K.D. Otrokovice | 01:20:52 | |
15 | Ráb Pavel | 59 | 52 | TBH Sokol Parník | 01:21:07 | |
16 | Farář Jaroslav | 30 | 50 | TJ Maratonstav Úpice | 01:21:19 | |
17 | Sadílek Ota | 164 | 46 | Atletika Albrechtice | 01:22:40 | |
18 | Smola Josef | 42 | 51 | MKS Ostrava | 01:22:52 | |
19 | Ehrig Rudolf | 208 | 48 | ISCAREX Česká Třebová | 01:23:22 | |
20 | Šafář Jaroslav | 189 | 51 | Ústí nad Orlicí | 01:24:21 | |
21 | Brož Jiří | 215 | 54 | MK Seitl Ostrava | 01:24:29 | |
22 | Krumer Miroslav | 144 | 49 | Ostrov | 01:25:48 | |
23 | Groh Stanislav | 36 | 46 | Vrchlabí | 01:26:09 | |
24 | Urbiš Vilém | 211 | 54 | TJ SKI Slavoj Bruntál | 01:26:31 | |
25 | Wendlig Miroslav | 141 | 53 | Atletika Albrechtice | 01:27:49 | |
26 | Bělka Jaroslav | 38 | 52 | LRS ČD Vyškov | 01:29:36 | |
27 | Pilgr Bohuslav | 105 | 51 | OB Česká Třebová | 01:32:15 | |
28 | Lerch Vladislav | 53 | 48 | ČD ŽST Olomouc | 01:32:48 | |
29 | Brich Pavel | 202 | 50 | XXX | 01:33:27 | |
30 | Leszkow Josef | 136 | 51 | MK Hlinsko | 01:35:26 | |
31 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 01:38:31 | |
32 | Šponar Josef | 21 | 47 | Sokol Žamberk - orientační běh | 01:44:22 | |
33 | Bareš Jiří | 120 | 47 | BK Bambas Skalice nad Svitavou | 01:45:07 | |
34 | Kolmaš Oldřich | 84 | 52 | Olomouc | 01:47:16 | |
35 | David Ludvík | 150 | 51 | TJ Sokol Slavkov u Brna | 02:04:25 | |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Leszkow Petr | 137 | 44 | MK Hlinsko | 01:16:09 | |
2 | Metelka Josef | 151 | 44 | Spartak Police nad Metují | 01:19:35 | |
3 | Marek František | 160 | 41 | Červený Kostelec | 01:20:04 | |
4 | Hlusička Josef | 41 | 38 | Liga 100 Praha | 01:23:46 | |
5 | Král Josef | 98 | 40 | ISCAREX Česká Třebová | 01:33:30 | |
6 | Vedral Břetislav | 165 | 43 | Smržovka | 01:34:42 | |
7 | Linhart Miloš | 161 | 44 | AC Náchod | 01:36:35 | |
8 | Marek Jiří | 182 | 43 | BK Vysoké Mýto | 01:37:26 | |
Muži E | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Bém František | 40 | 27 | AC Slovan Liberec | 01:44:44 | |
2 | Šťastný Jaromír | 109 | 30 | TJ Liga 100 Praha | 01:49:26 | |
3 | Svatoš Otakar | 95 | 34 | ISCAREX Česká Třebová | 02:03:45 | |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Bota Iwona | 293 | 85 | LKS Sana Kościan - Polsko | 00:35:59 | |
2 | Grohová Karolína | 297 | 90 | TJ Dvůr Králové nad Labem | 00:36:23 | |
3 | Johanidesová Lea | 294 | 89 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:37:07 | |
4 | Pechková Jana | 288 | 85 | Maratonstav Úpice | 00:37:14 | |
5 | Spurná Marie | 285 | 85 | SILD Team | 00:37:32 | |
6 | Blažková Klára | 291 | 90 | SKI klub Jablonec nad Nisou | 00:38:46 | |
7 | Landová Jitka | 290 | 90 | SKI klub Jablonec nad Nisou | 00:39:00 | |
8 | Zuzánková Tereza | 286 | 86 | Tatran Jablonec nad Nisou OB | 00:39:29 | |
9 | Kubeová Jana | 292 | 85 | AC Pardubice | 00:40:00 | |
10 | Skybová Lucie | 284 | 87 | ARC Brno | 00:40:43 | |
11 | Stránská Adéla | 298 | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 00:42:37 | |
12 | Jirásková Hanka | 300 | 89 | ISCAREX Česká Třebová | 00:43:07 | |
13 | Jirásková Bára | 299 | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 00:43:16 | |
14 | Klaclová Šárka | 296 | 93 | SKI Klub Česká Třebová | 00:43:25 | |
15 | Štýbnarová Radka | 289 | 86 | SK Piranha Bike Šumperk | 00:44:16 | |
16 | Černá Kristýna | 295 | 93 | SKI Klub Česká Třebová | 00:44:48 | |
17 | Čechalová Hana | 287 | 86 | TS Letohrad | 00:48:22 | |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šádková Irena | 92 | 69 | AC Pardubice | 01:08:52 | |
2 | Vlčovská Marta | 70 | 76 | AC Pardubice | 01:09:25 | |
3 | Mostecká Jana | 50 | 82 | PSK Olymp Praha | 01:11:13 | |
4 | Jančaříková Lenka | 88 | 70 | AAC Brno | 01:12:23 | |
5 | Hájková Renata | 51 | 75 | Maratonstav Úpice | 01:12:52 | |
6 | Fořtová Iveta | 83 | 72 | Sokol Kolín | 01:16:25 | |
7 | Arseniuk Anna | 9 | 81 | LKS START Brzozówka | 01:18:54 | |
8 | Kubicová Ivana | 62 | 81 | VSK VŠB - TU Ostrava | 01:20:24 | |
9 | Navrátilová Lucie | 187 | 80 | Lokomotiva Trutnov | 01:21:03 | |
10 | Hofmanová Veronika | 27 | 78 | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:44 | |
11 | Barešová Milada | 123 | 75 | BK Bambas Skalice nad Svitavou | 01:22:17 | |
12 | Dušková Lenka | 2 | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 01:23:02 | |
13 | Mertová Michaela | 153 | 76 | Atletika Albrechtice | 01:26:01 | |
14 | Mannlová Jana | 3 | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 01:29:18 | |
15 | Krňávková Eva | 45 | 75 | Salón Zdena - Ruda nad Moravou | 01:36:38 | |
16 | Pechová Pavlína | 132 | 81 | AUDACIA Olomouc | 01:44:36 | |
17 | Balcarová Petra | 100 | 81 | ISCAREX Česká Třebová | 01:50:11 | |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kubrová Dagmar | 32 | 63 | Labe Triclub Hradec Králové | 01:20:18 | |
2 | Lukášková Zlata | 140 | 68 | Liga 2000 Strašice | 01:22:28 | |
3 | Wiesnerová Lenka | 99 | 69 | Spartak Police nad Metují | 01:23:54 | |
4 | Tůmová Eva | 31 | 69 | TJ Maratonstav Úpice | 01:26:57 | |
5 | Jirásková Eva | 34 | 64 | ISCAREX Česká Třebová | 01:31:16 | |
6 | Smoláková Jiřina | 118 | 69 | BK Vysoké Mýto | 01:41:50 | |
7 | Klimešová Alena | 186 | 63 | Bukovice | 01:43:15 | |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 29 | 54 | TJ Maratonstav Úpice | 01:16:37 | |
2 | Grohová Jaroslava | 35 | 51 | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01:23:21 | |
3 | Novotná Eva | 163 | 48 | Letohrad | 01:30:31 | |
4 | Keprtová Miloslava | 101 | 48 | Česká Třebová | 01:38:56 | |
5 | Kubicová Věra | 61 | 53 | VSK VŠB - TU Ostrava | 01:58:15 | |
6 | Barešová Jarmila | 121 | 49 | BK Bambas Skalice nad Svitavou | 02:00:57 | |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Swietkowski Bartosz | 458 | 89 | LKS Sana Kościan - Polsko | 00:34:27 | |
2 | Talikadze Roman | 466 | 58 | LKS Sana Kościan - Polsko | 00:35:13 | |
3 | Mauer Petr | 448 | 75 | Mauric | 00:36:57 | |
4 | Ožana Jakub | 436 | 87 | TJ Nové Město na Moravě | 00:38:23 | |
5 | Novák Richard | 441 | 85 | Flowpark Dolní Morava | 00:38:42 | |
6 | Musil Ladislav | 440 | 56 | SK Slavičín | 00:40:13 | |
7 | Kozáková Denisa | 455 | 79 | SKP Nymburk | 00:41:21 | |
8 | Skyba Martin | 451 | 62 | Barnex Sport Brno | 00:41:39 | |
9 | Halanič Jakub | 449 | 92 | Králíky | 00:42:04 | |
10 | Kupec Michal | 429 | 89 | Dolní Morava | 00:42:10 | |
11 | Rosinski Bartosz | 401 | 93 | LKS NADWISLANIN Chetmno - Polska | 00:43:13 | |
12 | Pustina František | 421 | 56 | Lanškroun | 00:44:21 | |
13 | Špindlerová Dagmar | 432 | 64 | Ústí nad Orlicí | 00:44:27 | |
14 | Boguaj Stanislav | 418 | 61 | Eta Hlinsko | 00:45:22 | |
15 | Zedník Jaroslav | 442 | 62 | Radnice Česká Třebová | 00:47:12 | |
16 | Kostúrová Zuzana | 426 | 91 | Dolní Morava | 00:48:09 | |
17 | Kube Josef | 437 | 63 | TJ Jiskra Kuks | 00:48:34 | |
18 | Černý Aleš | 433 | 67 | SKI Klub Česká Třebová | 00:48:38 | |
19 | Jeníčková Hana | 439 | 59 | Ústí nad Orlicí | 00:49:06 | |
20 | Špringrová Romana | 405 | 90 | TJ Maratonstav Úpice | 00:49:37 | |
21 | Pucholt Tomáš | 456 | 94 | Unhošť | 00:49:43 | |
22 | Zavřel Miloslav | 413 | 63 | FANS a.s. Hlinsko | 00:51:05 | |
23 | Vacek Tomáš | 422 | 64 | Lanškroun | 00:51:25 | |
24 | Vykydal Květoslav | 469 | 36 | TJ Šumperk | 00:52:23 | |
25 | Trčková Lenka | 457 | 88 | Fortex Moravský Beroun | 00:52:30 | |
26 | Hradil Libor | 446 | 68 | ČSSD | 00:54:47 | |
27 | Cehová Gabriela | 425 | 88 | Dolní Morava | 00:57:05 | |
28 | Špringrová Ivona | 406 | 92 | TJ Maratonstav Úpice | 00:58:09 | |
29 | Čumpelík Vladimír | 453 | 39 | KRB Chrudim | 01:00:13 | |
30 | Hrozová Milena | 423 | 53 | Orel Vyškov | 01:01:00 | |
31 | Holinková Marcela | 454 | 61 | KRB Chrudim | 01:02:35 | |
32 | Leszkowová Ivana | 444 | 53 | MK Hlinsko | 01:02:53 | |
33 | Halaničová Lucie | 450 | 94 | Králiky | 01:04:08 | |
34 | Mauerová Martina | 447 | 77 | XXX | 01:04:18 | |
35 | Panchártková Vendula | 430 | 89 | Králiky | 01:04:28 | |
36 | Duben Josef | 407 | 67 | Kratzer - Duben | 01:04:35 | |
37 | Dubnová Alena | 408 | 71 | Kratzer - Duben | 01:05:00 | |
38 | Horák Jaroslav | 403 | 71 | Agroservis P. Šálek | 01:05:17 | |
39 | Leszkowová Jaroslava | 445 | 51 | MK Hlinsko | 01:07:19 | |
40 | Ptáček Květoslav | 402 | 50 | Agroservis P. Šálek | 01:09:48 | |
41 | Pucholtová Lenka | 462 | 92 | Unhošť | 01:12:51 | |
42 | Pucholtová Alena | 461 | 65 | Unhošť | 01:29:30 | |
43 | Pucholt Jakub | 463 | 01 | Unhošť | 01:31:12 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/597
Celkový počet startujících: 273