Výsledky ročníku 2004

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Chromek Petr17485TJ Šumperk01:01:08
2Vaculka Petr9785AK Most01:04:06
3Hordějčuk Václav1187ISCAREX Česká Třebová01:04:59
4Baďura Jan17187FENIX SKI Team Jeseník01:05:21
5Brynda Petr10785PSK Olymp Praha01:05:44
6Černý Jaroslav15786LOKO Trutnov TT01:05:49
7Pazdera Lukáš11186PSK Olymp Praha01:06:18
8Pavlišta Vít1485AFK Chrudim01:07:09
9Kalenda Jan4485AK Zlín01:07:39
10Nesvadba Petr9686ČSK Vysoké nad Jizerou01:08:36
11Tejchman Jakub17588Fenix Ski team Jeseník01:09:18
12Janata Milan5485Maratonstav Úpice01:09:43
13Rosinski Michal1085LKS START Brzozówka01:09:59
14Hanyš Zbyněk1685ISCAREX Česká Třebová01:11:06
15Zapalač Martin8986X-AIR Ostrava01:11:45
16Holec Pavel6485X-AIR Ostrava01:12:35
17Bartoň Eduard17985SK Štíty01:12:46
18Žák Tomáš8685AC Pardubice01:13:08
19Ciota Adam16685Atletika Kadaň01:16:57
20Genčur Roman7787Dojič JZD Team Šumperk01:18:40
21Michlovský Jiří11288AK Perná01:19:17
22Valenta Jiří7886Dojič JZD Team Šumperk01:24:03
23Hejl Jakub13889Praha01:27:05

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Bláha Jan17871Sokol České Budějovice00:56:06
2Losman Petr12979USK Praha00:56:12
3Magál Jiří21477Dukla Liberec00:56:37
4Vanko Miroslav19273TJ Oral Servis Košice00:57:55
5Horák Ondřej19875AK ASICS Kroměříž00:58:01
6Brýdl Pavel9480X-AIR Ostrava00:58:20
7Skalský Roman2475Opavanet00:58:46
8Vymazal Petr6375AK ASICS Kroměříž00:59:40
9Zoubek Zdeněk14769ABK Liberec01:00:17
10Pokorný Lubomír11375TJ Jičín01:00:48
11Myška Jiří16973ISCAREX Česká Třebová01:00:53
12Dobšíček Pavel14280SK Hronov01:01:18
13Žák Jiří6071VŠK VŠB-TU Ostrava01:01:40
14Ondráček Tomáš12777Vzácný kytky01:02:10
15Pechek Petr11983TJ Maratonstav Úpice01:02:20
16Brück Ivan12876Grafobal Skalica01:02:50
17Bednarkiewicz Krzysztof4981LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:03:06
18Vacek Martin5669ISCAREX Česká Třebová01:03:30
19Hudek Petr16282BK - FC Kadaň01:03:59
20Vagenknecht Roman2675TJ Maratonstav Úpice01:04:15
21Machuta Jakub16784Běžecký klub F-C Kadaň01:04:28
22Blaha Tomáš6776AK ASICS Kroměříž01:04:41
23Kolek Petr575ISCAREX Česká Třebová01:05:43
24Wcisło Adam4873LKS ISKRA Jaszkowa01:06:36
25Pilgr Luděk10476OB Česká Třebová01:06:37
26Mlejnek Pavel5574SKI OB Šternberk01:06:45
27Holub Miroslav18166Bukovice01:07:18
28Horáček Michal675ISCAREX Česká Třebová01:07:54
29Málek Jiří19982Sporton Šumperk01:08:50
30Šádek Robert19570JM Demolex Bardejov01:08:51
31Částek Michal7575Fort SMC Ústí nad Orlicí01:08:59
32Velička Aleš6673X-AIR Ostrava01:09:05
33Doucha Jiří18871Start Náchod01:09:13
34Mátl Pavel11465Sokol Opatov u Třebíče01:09:41
35Zvěřina Jan9079AC Hájek01:09:52
36Klášterecký Tomáš10381OB Česká Třebová01:10:11
37Horný Pavel6573Přerov01:10:42
38Kašpar Jiří20474CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí01:10:49
39Wendl Miroslav2876SK Datalusk Jihlava01:10:50
40Bolehovský Pavel8071KER TEAM01:10:56
41Starzýnski Wojciech13971KB Droga Warizawa Polsko01:11:01
42Mihulka Jindřich194703 SPEED Praha01:11:36
43Král Jindřich773ISCAREX Česká Třebová01:11:47
44Bříza Václav18070Sokol Klášterec nad Orlicí01:12:03
45Svoboda Petr12668Vzácný kytky01:12:39
46Frelich Pavel17771Sokol České Budějovice01:13:26
47Pánek Libor6879AKA FUKA Team Přerov01:13:39
48Jančařík Petr8768AAC Brno01:13:53
49Dostálek Petr18367Těchonín01:14:18
50Fencl Petr7169AC Pardubice01:14:20
51Kristek Jiří12567Retia Pardubice01:15:23
52Šimůnek Jan14582ISCAREX Česká Třebová01:15:56
53Kašpar Tomáš20578Cyklotour Česká Třebová01:15:57
54Zícha Ondřej8282Sokol Královské Vinohrady01:15:59
55Škapa Marek21071X-AIR Ostrava01:16:15
56Suchánek Lukáš6979KHB Radegast01:16:30
57Moštěk Jan10282Kokořín01:16:57
58Bareš Josef12279BK Bambas Skalice nad Svitavou01:17:32
59Heger Vojtěch1274ISCAREX Česká Třebová01:17:59
60Černý Max13172Olomouc01:18:19
61Kawulok Jan3965TJ Dolní Lomná01:18:34
62Kebrle Milan1375ISCAREX Česká Třebová01:18:48
63Dvořák Miroslav17673SSK Horka nad Moravou01:19:32
64Krátký Ivo14668Otaslavice01:20:16
65Pilnáček Petr7265BK Vysoké Mýto01:20:34
66Havlíček Ivo21266Lánov01:20:55
67Řoutil Ladislav20381Šternberské listy01:24:37
68Kučera Pavel2365Datalusk Jihlava01:24:46
69Hájek Marek11768SK SP Kylešovice01:24:57
70Pacík Jan9384Cyklo Team Stratílek Litomyšl01:25:45
71Špilka Radim20082UHK-PDF-MA Hradec Králové01:28:20
72Malý Lukáš20183UHK-PDF-MA Hradec Králové01:30:44
73Pleskač Patrik1582ISCARTOP Brno01:32:09
74Vaněk Petr17270Olomouc01:33:13
75Vaněk Jiří15965BK Vysoké Mýto01:34:17
76Kiedroň Ryszard2272Třinec01:34:29
77Rygielski Marcin873LKS START Brzozówka01:37:24
78Masařík Petr11066ČD Bohumín01:45:39
79Peška Robert19667Spartak Police nad Metují01:55:26

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Dúbravčík Zdeněk3764AC Slovan Mariánské Lázně00:59:19
2Kynčl Stanislav19164AFK Chrudim00:59:48
3Kolínek František11656AK Perná01:03:00
4Poduška Josef14962AC Kladno01:03:13
5Stránský Aleš3360ISCAREX Česká Třebová01:03:35
6Wieczorek Walerian4762LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:04:35
7Raim Ladislav19764Hradec Králové01:04:53
8Kašpar Zdeněk11563CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí01:06:07
9Ožana Václav7964TJ Nové Město na Moravě01:06:41
10Zátopek Jiří10660X-AIR Ostrava01:06:49
11Zuzánek Zdeněk15459Tatran Jablonec nad Nisou OB01:07:08
12Macíček Miroslav20661DODO Kopřivnice01:08:12
13Horák Pavel1861AHA Vyškov01:08:44
14Tomíček Josef19059ČSK Vysoké nad Jizerou01:11:23
15Čechal Jaroslav14361TS Letohrad01:11:56
16Dietrich Petr5862Cyklo B+B Litvínov01:12:15
17Rowbotham Ian1958Harrogate AC, England01:14:11
18Mach Václav2555TJ Maratonstav Úpice01:15:35
19Dvořák Jiří20763Viking Jilemnice01:16:07
20Hynek Petr2063SK Nové Město nad Metují01:18:54
21Zdeněk Bílý18459MK Pardubice01:19:33
22Barbořák Bohuš14859TJ Liga 100 Olomouc01:20:40
23Dudzik Jacek4655LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:21:34
24Krejčí Stanislav15263ASPV Těchonín01:21:53
25Šrutek Stanislav15558TJ Maratonstav Úpice01:21:57
26Pucholt Jiří8159Unhošť01:22:06
27Korenyev Volodymyr8559Likar stavitelství s.r.o. Praha01:22:26
28Jeníček Pavel10859Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí01:23:26
29Pečenka Libor5761KHB Radegast01:23:49
30Klimeš Bedřich18556Sokol Bukovice01:25:29
31Kopecký Libor15856AC Vysoké Mýto01:25:55
32Čižinský Jaromír4355SOKOL Kolín01:27:55
33Špringr Zdeněk1757TJ Maratonstav Úpice01:31:32
34Rücker Oldřich17055Lhota01:33:25
35Šnýdr Záboj21361Kuboj Štenberk01:33:54

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pechek František13053TJ Maratonstav Úpice01:06:31
2Čivrný Jiří21653AC Slovan Liberec01:09:16
3Javůrek Jiří15648Jiskra Horní Maršov01:11:03
4Krsek Miroslav13349ESAB Vamberk01:12:06
5Šír Václav19348TJ Spartak Rokytnice n. J.01:12:17
6Tempír František12449Sokol Štíty01:12:37
7Švec Miroslav7452Sokol Potštejn01:14:54
8Šalplachta Jindřich17347Fenix Jeseník01:15:57
9Černý Vladimír9152HAC Praha01:16:08
10Krupička Miroslav13553Jiskra Ústí nad Orlicí01:16:41
11Červ Miloslav16850ISCAREX Česká Třebová01:17:10
12Kadavý Jan20947Jablonec nad Nisou01:19:06
13Křenek Miroslav13450TJ Sokol Výprachtice01:20:25
14Talaš Jaromír5254S.K.D. Otrokovice01:20:52
15Ráb Pavel5952TBH Sokol Parník01:21:07
16Farář Jaroslav3050TJ Maratonstav Úpice01:21:19
17Sadílek Ota16446Atletika Albrechtice01:22:40
18Smola Josef4251MKS Ostrava01:22:52
19Ehrig Rudolf20848ISCAREX Česká Třebová01:23:22
20Šafář Jaroslav18951Ústí nad Orlicí01:24:21
21Brož Jiří21554MK Seitl Ostrava01:24:29
22Krumer Miroslav14449Ostrov01:25:48
23Groh Stanislav3646Vrchlabí01:26:09
24Urbiš Vilém21154TJ SKI Slavoj Bruntál01:26:31
25Wendlig Miroslav14153Atletika Albrechtice01:27:49
26Bělka Jaroslav3852LRS ČD Vyškov01:29:36
27Pilgr Bohuslav10551OB Česká Třebová01:32:15
28Lerch Vladislav5348ČD ŽST Olomouc01:32:48
29Brich Pavel20250XXX01:33:27
30Leszkow Josef13651MK Hlinsko01:35:26
31Šimůnek Jan149ISCAREX Česká Třebová01:38:31
32Šponar Josef2147Sokol Žamberk - orientační běh01:44:22
33Bareš Jiří12047BK Bambas Skalice nad Svitavou01:45:07
34Kolmaš Oldřich8452Olomouc01:47:16
35David Ludvík15051TJ Sokol Slavkov u Brna02:04:25

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Leszkow Petr13744MK Hlinsko01:16:09
2Metelka Josef15144Spartak Police nad Metují01:19:35
3Marek František16041Červený Kostelec01:20:04
4Hlusička Josef4138Liga 100 Praha01:23:46
5Král Josef9840ISCAREX Česká Třebová01:33:30
6Vedral Břetislav16543Smržovka01:34:42
7Linhart Miloš16144AC Náchod01:36:35
8Marek Jiří18243BK Vysoké Mýto01:37:26

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Bém František4027AC Slovan Liberec01:44:44
2Šťastný Jaromír10930TJ Liga 100 Praha01:49:26
3Svatoš Otakar9534ISCAREX Česká Třebová02:03:45

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Bota Iwona29385LKS Sana Kościan - Polsko00:35:59
2Grohová Karolína29790TJ Dvůr Králové nad Labem00:36:23
3Johanidesová Lea29489Jiskra Ústí nad Orlicí00:37:07
4Pechková Jana28885Maratonstav Úpice00:37:14
5Spurná Marie28585SILD Team00:37:32
6Blažková Klára29190SKI klub Jablonec nad Nisou00:38:46
7Landová Jitka29090SKI klub Jablonec nad Nisou00:39:00
8Zuzánková Tereza28686Tatran Jablonec nad Nisou OB00:39:29
9Kubeová Jana29285AC Pardubice00:40:00
10Skybová Lucie28487ARC Brno00:40:43
11Stránská Adéla29891ISCAREX Česká Třebová00:42:37
12Jirásková Hanka30089ISCAREX Česká Třebová00:43:07
13Jirásková Bára29991ISCAREX Česká Třebová00:43:16
14Klaclová Šárka29693SKI Klub Česká Třebová00:43:25
15Štýbnarová Radka28986SK Piranha Bike Šumperk00:44:16
16Černá Kristýna29593SKI Klub Česká Třebová00:44:48
17Čechalová Hana28786TS Letohrad00:48:22

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šádková Irena9269AC Pardubice01:08:52
2Vlčovská Marta7076AC Pardubice01:09:25
3Mostecká Jana5082PSK Olymp Praha01:11:13
4Jančaříková Lenka8870AAC Brno01:12:23
5Hájková Renata5175Maratonstav Úpice01:12:52
6Fořtová Iveta8372Sokol Kolín01:16:25
7Arseniuk Anna981LKS START Brzozówka01:18:54
8Kubicová Ivana6281VSK VŠB - TU Ostrava01:20:24
9Navrátilová Lucie18780Lokomotiva Trutnov01:21:03
10Hofmanová Veronika2778ISCAREX Česká Třebová01:21:44
11Barešová Milada12375BK Bambas Skalice nad Svitavou01:22:17
12Dušková Lenka280ISCAREX Česká Třebová01:23:02
13Mertová Michaela15376Atletika Albrechtice01:26:01
14Mannlová Jana380ISCAREX Česká Třebová01:29:18
15Krňávková Eva4575Salón Zdena - Ruda nad Moravou01:36:38
16Pechová Pavlína13281AUDACIA Olomouc01:44:36
17Balcarová Petra10081ISCAREX Česká Třebová01:50:11

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kubrová Dagmar3263Labe Triclub Hradec Králové01:20:18
2Lukášková Zlata14068Liga 2000 Strašice01:22:28
3Wiesnerová Lenka9969Spartak Police nad Metují01:23:54
4Tůmová Eva3169TJ Maratonstav Úpice01:26:57
5Jirásková Eva3464ISCAREX Česká Třebová01:31:16
6Smoláková Jiřina11869BK Vysoké Mýto01:41:50
7Klimešová Alena18663Bukovice01:43:15

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka2954TJ Maratonstav Úpice01:16:37
2Grohová Jaroslava3551TJ Dvůr Králové nad Labem01:23:21
3Novotná Eva16348Letohrad01:30:31
4Keprtová Miloslava10148Česká Třebová01:38:56
5Kubicová Věra6153VSK VŠB - TU Ostrava01:58:15
6Barešová Jarmila12149BK Bambas Skalice nad Svitavou02:00:57

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Swietkowski Bartosz45889LKS Sana Kościan - Polsko00:34:27
2Talikadze Roman46658LKS Sana Kościan - Polsko00:35:13
3Mauer Petr44875Mauric00:36:57
4Ožana Jakub43687TJ Nové Město na Moravě00:38:23
5Novák Richard44185Flowpark Dolní Morava00:38:42
6Musil Ladislav44056SK Slavičín00:40:13
7Kozáková Denisa45579SKP Nymburk00:41:21
8Skyba Martin45162Barnex Sport Brno00:41:39
9Halanič Jakub44992Králíky00:42:04
10Kupec Michal42989Dolní Morava00:42:10
11Rosinski Bartosz40193LKS NADWISLANIN Chetmno - Polska00:43:13
12Pustina František42156Lanškroun00:44:21
13Špindlerová Dagmar43264Ústí nad Orlicí00:44:27
14Boguaj Stanislav41861Eta Hlinsko00:45:22
15Zedník Jaroslav44262Radnice Česká Třebová00:47:12
16Kostúrová Zuzana42691Dolní Morava00:48:09
17Kube Josef43763TJ Jiskra Kuks00:48:34
18Černý Aleš43367SKI Klub Česká Třebová00:48:38
19Jeníčková Hana43959Ústí nad Orlicí00:49:06
20Špringrová Romana40590TJ Maratonstav Úpice00:49:37
21Pucholt Tomáš45694Unhošť00:49:43
22Zavřel Miloslav41363FANS a.s. Hlinsko00:51:05
23Vacek Tomáš42264Lanškroun00:51:25
24Vykydal Květoslav46936TJ Šumperk00:52:23
25Trčková Lenka45788Fortex Moravský Beroun00:52:30
26Hradil Libor44668ČSSD00:54:47
27Cehová Gabriela42588Dolní Morava00:57:05
28Špringrová Ivona40692TJ Maratonstav Úpice00:58:09
29Čumpelík Vladimír45339KRB Chrudim01:00:13
30Hrozová Milena42353Orel Vyškov01:01:00
31Holinková Marcela45461KRB Chrudim01:02:35
32Leszkowová Ivana44453MK Hlinsko01:02:53
33Halaničová Lucie45094Králiky01:04:08
34Mauerová Martina44777XXX01:04:18
35Panchártková Vendula43089Králiky01:04:28
36Duben Josef40767Kratzer - Duben01:04:35
37Dubnová Alena40871Kratzer - Duben01:05:00
38Horák Jaroslav40371Agroservis P. Šálek01:05:17
39Leszkowová Jaroslava44551MK Hlinsko01:07:19
40Ptáček Květoslav40250Agroservis P. Šálek01:09:48
41Pucholtová Lenka46292Unhošť01:12:51
42Pucholtová Alena46165Unhošť01:29:30
43Pucholt Jakub46301Unhošť01:31:12

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/597
Celkový počet startujících: 273

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena