Výsledky ročníku 2005

Junioři - cena firmy T-Lab s.r.o.

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Hamr Jan686AK Bílina01:02:25
2Rosenberg David18586AK Šumperk01:06:15
3Zapalač Martin11286X-AIR Ostrava01:07:19
4Černý Jaroslav6286LOKO Trutnov01:07:29
5Jeníček Ondřej7088TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:08:56
6Sikora Jakub20290Fenix Ski Team Jeseník01:09:01
7Hrdina Pavel6388ABK Bravo Jablonné nad Orlicí01:10:29
8Nesvadba Petr18486ČSK Vysoké nad Jizerou01:10:46
9Sikora Robin20190Fenix Ski Team Jeseník01:10:49
10Tejchman Jakub4288TJ Šumperk01:15:20
11Klíma Jiří17087TTS Osek n. B.01:16:29
12Strejček Jan15286AC Pardubice01:18:36
13Daněk Tomáš17286TJ Sokol Výprachtice01:18:58
14Lysek Jan20389Fenix Ski Team Jeseník01:21:21
15Lánský Josef12587SK Sporting Příbram01:21:31
16Hejl Jakub23389Ho Holešovice01:24:40
17Kuczynski Michal22691Nýdek01:26:01
18Kozel Martin14789Lokomotiva Trutnov01:27:31

Muži A - cena firmy ISCAR ČR s.r.o.

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Magál Jiří18977Dukla Liberec00:55:37
2Havlíček Jan12079ASK Slavia Praha00:55:57
3Bláha Jan22371Sokol České Budějovice00:58:16
4Vymazal Petr10275AK Kroměříž00:58:35
5Horák Ondřej10475AK Kroměříž00:59:30
6Ondráček Tomáš17977VSK Universita Brno00:59:51
7Brýdl Pavel11180X-AIR Ostrava01:00:20
8Blaha Tomáš10376AK Kroměříž01:00:36
9Žák Jiří14371TJ Nové Město na Moravě01:00:47
10Dedek Aleš10175AK Kroměříž01:02:14
11Razým Lukáš7479TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:02:39
12Vítek Miroslav6472TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:03:08
13Holub Miroslav11766Bukovice01:04:34
14Polach Rostislav10575SK DAMA Sport Šumperk01:04:41
15Zoubek Zdeněk569ABK Liberec01:04:50
16Horáček Michal12275ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:05:08
17Tymków Lukasz19881PWG Odra Brzew01:05:57
18Vagenknecht Roman4875TJ Maratonstav Úpice01:07:50
19Hanyš Zbyněk2585ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:08:00
20Wcisło Adam16473LKS ISKRA Jaszkowa01:09:17
21Karkoška Petr9073BC Orlová01:09:42
22Havelka Petr5872TJ AC Praha 189001:10:07
23Kolek Petr23175ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:12:04
24Bogdał Roman19779Międzygórze Polska01:12:45
25Mazač Jaroslav5668TJ Maratonstav Úpice01:12:49
26Klášterecký Tomáš6181ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:12:49
27Vodička Oldřich11877PIM RC01:13:13
28Horný Pavel10673Ak Kroměříž01:13:29
29Šenigl Filip9276PIM RC01:13:38
30Zouhar Martin12185AC 1890 Praha01:14:04
31Zvěřina Jan17679AC Hájek01:14:15
32Pátek Miroslav21176KOS Krnov01:15:18
33Ouřecký Miloš8867Loko OB Pardubice01:15:33
34Hrouza Michal21278KOS Krnov01:15:47
35Žák Tomáš1985AC Pardubice01:15:57
36Jančařík Petr24168AAC Brno01:16:18
37Krunčík Pavel8185TJ PORKERT Skuhrov n. B.01:16:38
38Valter Dalibor16869neregistrován01:16:49
39Černohorský Miroslav12670ČP Tanvald01:17:08
40Bogdał Paweł19976Miedzygorze PL01:17:08
41Sztymon Pavel9173FC Bužkovec Petřvald01:17:10
42Pánek Libor15179AKA FUKA Team Přerov01:17:37
43Dudka Piotr16084LZS Bystryca Klodzka01:17:38
44Hamr Jakub12484AK Bílina01:17:47
45Rabiňák Martin3879RC Basset01:17:49
46Mihulka Jindřich86703 SPEED Praha01:17:50
47Nemšák Miroslav8569TJ Sokol Černovír01:18:00
48Veselý Pavel21375neregistrován01:18:22
49Šebek Michal6984TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:18:23
50Baďura Jan9468BETA BRNO OB01:18:51
51Uliasz Jerzy16569LKS Iskra Jaszkova - Polsko01:19:13
52Hudeček Martin17472Helia Trade CZ01:19:54
53Kristek Jiří23267Retia Pardubice01:20:17
54Krátký Ivo3668LSR Vyškov01:20:29
55Kalista Jan19082PSK Olymp Praha01:21:10
56Fencl Petr4769AC Pardubice01:22:11
57Zícha Ondřej15382Sokol Královské Vinohrady01:22:17
58Temňák Lukáš9777SDH Heřmanice01:22:34
59Kuczynski Marian22769Nýdek01:22:59
60Heger Vojtěch4674ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:23:01
61Rumpertesz Petr3378HO Baník 1. Máj Karviná01:23:25
62Pavlas Jiří19582SK Pašerák Písařov01:24:55
63Šerý Pavel10771Zruč - Senec01:24:55
64Brzák Milan13971RCP Hradec Králové01:25:26
65Vaněk Petr19370Olomouc01:25:30
66Lenhart Vít16982ACS Přerov TEAM01:27:13
67Přibyl Miloš23567PIM RC Praha01:29:46
68Řoutil Ladislav13481Šternberské listy01:30:11
69Floriš Petr18772neregistrován01:30:44
70Rašner Tomáš20669RELAX Olomouc01:30:50
71Švanda Jiří9877SDH Heřmanice01:31:44
72Holý Roman23470PIM RC Praha01:34:15
73Dvořák Miroslav19173SSK Horka nad Moravou01:34:36
74Švec Martin16777Uhelná Příbram01:35:51
75Walczykiewicz Mariusz16682LKS Iskra Jaszkova - Polsko01:36:09
76Malý Lukáš21983UHC Králíky01:36:26
77Kebrle Milan1375ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:36:47
78Pleskač Patrik12382ISCARTOP Brno01:37:26
79Žofka Pavel21869HD Alpa01:38:03
80Kiedroň Ryszard22272Třinec01:42:04

Muži B - cena firmy ISCAREX s.r.o.

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kynčl Stanislav21564AFK Chrudim00:59:42
2Poduška Josef3962MK Kladno01:03:10
3Kolínek František10056AK Perná01:04:13
4Stránský Aleš2260ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:04:50
5Ožana Václav14564TJ Nové Město na Moravě01:05:38
6Zátopek Jiří17760X-AIR Ostrava01:08:14
7Mátl Pavel19665Sokol Opatov u Třebíče01:08:52
8Orlich Petr20761Fort SMC Ústí nad Orlicí01:09:42
9Čechal Jaroslav6561TS Letohrad01:13:47
10Zatloukal Marek18065Kopečkáři01:15:19
11Pisarčík Tomáš19263Velká Bíteš01:16:20
12Knápek Lubomír23759LK Šumperk01:16:25
13Zdeněk Bílý21059MK Pardubice01:17:17
14Schaffer Petr22960Mlýn Janderov01:17:25
15Zahradník Jan18256TJ Slavoj Čáslav01:17:47
16Nečas Josef22558TJ Maratonstav Úpice01:18:32
17Šebek Jindřich20856Fort SMC Ústí nad Orlicí01:19:17
18Korenyev Volodymyr3459ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:20:33
19Kovářík Václav22163TJ JE Dukovany01:20:37
20Krupka Milan3156Slovan Jiřetín pod Jedlovou01:20:50
21Menning Dag21764VFA endLOS Dresden01:21:37
22Razým Jan7357ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:21:39
23Drážný Ladislav19459SK Pašerák Písařov01:21:41
24Zoubek Karel9360TJ Sokol Vanovice01:21:57
25Sedlák Jiří12858Přelouč01:22:43
26Tomšů Petr22864Mlýn Janderov01:23:06
27Zoubek Jiří13765SCWS Lučany01:23:17
28Krejčí Stanislav8463ASPV Těchonín01:23:56
29Pucholt Jiří4459Sokol Unhošť01:26:06
30Hojač Mojmír13858TJ Jiskra Tanvald01:28:55
31Mocker František15658AC Česká Lípa01:31:03
32Jiráska Jan14156Králíky01:31:52
33Pečenka Libor13061KHB Radegast01:32:06
34Bečvařík Jiří14060Splašená lokomotiva01:32:12
35Ducháček Bedřich8959ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:35:23
36Hruška Milan12759Sportovní spolek Radost Červený Kostelec01:38:48
37Růžička Karel23656Česká Ves01:40:47
38Gabriel Evžen1465SKI Klub Chřiby01:41:52

Muži C - cena firmy Ing. Ivan Kuboušek

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Smrčka Miloš2454BK Říčany01:03:53
2Pechek František5253TJ Maratonstav Úpice01:05:19
3Špacír Ladislav2055Lokomotiva Břeclav01:08:33
4Javůrek Jiří448Jiskra Horní Maršov01:11:21
5Šír Václav6748Spartak Rokytnice n. J.01:12:11
6Malatín Štefan24055AAC Brno01:15:53
7Dubec Jiří22051Edel Zlaté Hory01:16:26
8Kubr Václav15055Hvězda SKP Pardubice01:19:35
9Kovárník Stanislav12948ACOH Praha01:20:00
10Šalplachta Jindřich4347Fenix Ski Team Jeseník01:20:31
11Zahula Jan11550ČD Tanvald01:22:31
12Křenek Miroslav17150TJ Sokol Výprachtice01:23:45
13Talaš Jaromír1054S.K.D. Otrokovice01:24:21
14Sadílek Ota7846Atletika Albrechtice01:24:32
15Kadavý Jan23047Jablonec nad Nisou01:25:13
16Smola Josef251MKS Ostrava01:26:02
17Dudzik Jacek16255LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:26:19
18Wendlig Miroslav17553Atletika Albrechtice01:26:37
19Švrček Jiří20953Ostrava01:27:08
20Farář Jaroslav5150TJ Maratonstav Úpice01:27:22
21Ehrig Rudolf7648ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:28:30
22Červ Miloslav7550ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:29:03
23Krejsa Václav14852Bering Praha01:29:58
24Šafář Jaroslav8351TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:31:25
25Krumer Miroslav17849Ostrov01:34:42
26Kubíček Pavel14453Orel Žďár nad Sázavou01:35:36
27Zajíc Jan6653Hvězda SKP Pardubice01:35:50
28Brož Jiří20454MK Seitl Ostrava01:36:27
29Stibor Milan5050TJ Maratonstav Úpice01:37:56
30Pilgr Bohuslav20551OB Česká Třebová01:38:11
31Volf Břetislav21452Lanškroun01:38:28
32Lerch Vladislav15748ČD UŽST Olomouc01:39:31
33Velechovský Jiří3555SAZS Králíky01:40:32
34Lelek Vít9950Čolek Team Červený Kostelec01:40:48
35Šimůnek Jan149ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:52:16
36Špidla Vladimír13551TJ Maratonstav Úpice02:02:32

Muži D - cena firmy LDM, spol. s r.o.

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Libra Jiří22437LBC Nové Město nad Metují01:20:20
2Marek František341Červený Kostelec01:21:16
3Leszkow Petr15844MK Hlinsko01:23:38
4Krejcar Petr18145TJ Maratonstav Úpice01:24:28
5Lanta Jiří13644TJ Maratonstav Úpice01:28:19
6Pytelka Václav2945Plzeň01:32:20
7Vedral Břetislav14243Smržovka01:32:48
8Tomíšek Jindřich15539Orel Horní Moštěnice01:35:58
9Tlustý Ladislav4540MK Kladno01:39:09
10Kubík Josef20038Ptačina Adamov01:48:43
11Cahel Pavel21638Sokol Brno02:11:17

Muži E - cena firmy GEBESAN, spol. s r.o.

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Buchar Jan3033ATL Elektro Vrchlabí01:33:05
2Havlíček Zdeněk6835Vrchlabí01:33:55
3Culka Václav11435Liga 100 Kostelec nad Orlicí01:41:15
4Gaman Jaroslav16135Avanti Havířov01:45:00
5Merta Jaroslav935Fenix Ski Team Jeseník01:52:20
6Svatoš Otakar6034ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:55:13
7Babiak Wladyslaw16334LKS Iskra Jaszkowa - Polsko01:55:43
8Šťastný Jaromír15430Liga 100 Praha01:56:24

Juniorky - cena firmy Formplast a Lesy ČR

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pelantová Lucie11986TJ AC Praha 189000:35:40
2Klímová Ivana13287Schmier klub Nové Město na Moravě00:37:04
3Johanidesová Lea4089TJ Jiskra Ústí nad Orlicí00:37:04
4Rauscherová Lucie18887Fenix Ski Team Jeseník00:39:12
5Adamíková Eliška18686Fenix Ski Team Jeseník00:40:43
6Karlová Veronika4190TJ Sokol Hradec Králové00:42:24
7Zárybnická Lucie13187TJ JE Dukovany00:42:52
8Syrová Hana8089Atletika Albrechtice00:42:56
9Paďourová Renata9687ČTBK ISCAREX Česká Třebová00:44:25
10Stránská Adéla2391ISCAREX Česká Třebová00:44:45
11Sontáková Lenka7991Atletika Albrechtice00:46:11
12Jirásková Hanka1889ČTBK ISCAREX Česká Třebová00:46:23
13Jirásková Bára2791ČTBK ISCAREX Česká Třebová00:56:01

Ženy A - cena firmy KORADO, a.s.

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pichrtová Anna13373SK TiS VILHELM Frýdek Místek01:03:44
2Šádková Irena1769AC Pardubice01:06:21
3Milesová Iva777AC Kovošrot Praha01:09:28
4Metelková Táňa14672SK Týniště nad Orlicí01:10:51
5Kuncová Barbora10882AC Slovan Liberec01:13:12
6Vlčovská Marta1676AC Pardubice01:16:23
7Schorná Matyášová Pavla5780CZE01:17:30
8Čermáková Martina18380TJ Nová Paka01:19:12
9Barešová Milada5975ASK Blansko01:19:44
10Navrátilová Lucie2680Lokomotiva Trutnov01:22:14
11Dušková Lenka880ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:27:49
12Mannlová Jana1180ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:31:09
13Hofmanová Veronika3278ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:32:20

Ženy B - cena firmy Iscarex - Jan Šimůnek

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Mališová Karla23860USK Praha01:19:02
2Hanáková Miroslava3766ACP Olymp Brno01:24:04
3Kubrová Dagmar14963Hvězda SKP Pardubice01:25:37
4Jorová Ludmila17362LK Lanškroun01:32:17
5Ouřecká Renáta8770Atletika Albrechtice01:35:48
6Jirásková Eva7764ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:38:57

Ženy C - cena firmy ORLIMEX CZ, s.r.o.

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka4954TJ Maratonstav Úpice01:18:06

Lidový běh - Běháme pro zdraví s VZP ČR

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Holec Pavel3785X-AIR Ostrava00:30:51
2Kunst Michal5780Skalní krysy Ádr00:31:51
3Jarosz Dawid2488ULKS Czarna góra Bystrzyca Klodzka00:34:21
4Krejčí Stanislav5891ABK Bravo Jablonné nad Orlicí00:36:42
5Liška Pavel4863TK Ústí nad Orlicí00:37:03
6Arnošt Kamil5673USK Praha00:37:55
7Tarant Ladislav4060Líšnice00:38:17
8Halanič Jakub4592Králíky00:39:01
9Zajíc Jakub5089Hvězda SKP Pardubice00:39:22
10Stonawská Martina5189Fenix Ski Team Jeseník00:39:44
11Supík Svatopluk4167neregistrován00:40:54
12Čermák Miroslav5276Horolezecký klub Choceň00:41:03
13Hanák Marek4491TJ Sokol Bučovice00:41:16
14Čenský Jan6161SK Nohyb00:41:19
15Heger Jiří1769Olomouc00:42:28
16Motyčka Martin2286Kuželov00:43:06
17Novák Richard3585Freestyle - DM00:43:07
18Kratina Milan2190Kuželov00:43:38
19Večeřová Michaela1681Olomouc00:44:18
20Ondrušek Pavel6289JAC Brno00:44:25
21Klaclová Šárka1593SKI Klub Česká Třebová00:44:25
22Vinduška Petr3293Atletika Albrechtice00:45:39
23Mališ Robert6493ODRY00:45:59
24Háger Ivo3167Bejcy Olomouc00:46:04
25Leszkow Martin2072MK Hlinsko00:46:05
26Špindlerová Dagmar264Ústí nad Orlicí00:46:51
27Marek Jiří3343BK Vysoké Mýto00:47:10
28Dufek Filip5484neregistrován00:47:59
29Novotný Jiří5945KB Letohrad00:48:34
30Černá Kristýna1493SKI Klub Česká Třebová00:48:37
31Ondrušek Vladimír6392JAC Brno00:49:11
32Říha Petr2868neregistrován00:49:21
33Ouřecký Miloš6091LOKO OB Pardubice00:49:29
34Pucholt Tomáš3894Sokol Unhošť00:49:34
35Vodák Jiří3071Bejcy Olomouc00:49:36
36Martinek Tomáš2791neregistrován00:50:14
37Hanák Petr4394TJ Sokol Bučovice00:50:34
38Hanák Petr4264TJ Sokol Bučovice00:50:35
39Martinek Radek2968neregistrován00:51:28
40Šklíba Karel550TJ Maratonstav Úpice00:52:02
41Morajda Lucian2356ULSK Czarna Gora Bystrzyca Klodzka00:52:22
42Jeníčková Hana1059HK Ústí nad Orlicí00:53:25
43Smoláková Valérie3493BK Vysoké Mýto00:54:17
44Smolák Petr3694BK Vysoké Mýto00:54:18
45Valert Michal5575neregistrován00:54:22
46Hrdina Jaroslav3947Černovír00:54:46
47Halaničová Lucie4694Králíky00:55:01
48Půlpánová Zdeňka943KRB Chrudim00:56:54
49Čumpelík Vladimír2539KRB Chrudim00:58:33
50Holinková Marcela2661KRB Chrudim00:58:45
51Smrčková Jitka654BK Říčany00:59:34
52Kadaňková Petra5386neregistrován01:01:41
53Roubíček Zdeněk352ISCAR ČR s.r.o.01:01:59
54Lišková Růžena4965Ústí nad Orlicí01:02:33
55Šlégrová Eva755neregistrován01:08:53
56Roubíčková Zuzana493ISCAR ČR s.r.o.01:09:26
57Holubová Kateřina4774Žďár nad Metují01:09:49
58Kozel Karel1152Jiskra Dolní Brusnice01:11:36
59Kultová Veronika887neregistrován01:11:54
60Šimůnková Zdena1858ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:15:14
61Maláková Miroslava1956ČTBK ISCAREX Česká Třebová01:16:08
62Metelková Naďa1351Týnyště nad Orlicí01:34:26
63Metelka Pavel1268Hradec Králové01:41:26

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/923
Celkový počet startujících: 287

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena