Výsledky ročníku 2005
Junioři - cena firmy T-Lab s.r.o. | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamr Jan | 6 | 86 | AK Bílina | 01:02:25 | |
2 | Rosenberg David | 185 | 86 | AK Šumperk | 01:06:15 | |
3 | Zapalač Martin | 112 | 86 | X-AIR Ostrava | 01:07:19 | |
4 | Černý Jaroslav | 62 | 86 | LOKO Trutnov | 01:07:29 | |
5 | Jeníček Ondřej | 70 | 88 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:08:56 | |
6 | Sikora Jakub | 202 | 90 | Fenix Ski Team Jeseník | 01:09:01 | |
7 | Hrdina Pavel | 63 | 88 | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 01:10:29 | |
8 | Nesvadba Petr | 184 | 86 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 01:10:46 | |
9 | Sikora Robin | 201 | 90 | Fenix Ski Team Jeseník | 01:10:49 | |
10 | Tejchman Jakub | 42 | 88 | TJ Šumperk | 01:15:20 | |
11 | Klíma Jiří | 170 | 87 | TTS Osek n. B. | 01:16:29 | |
12 | Strejček Jan | 152 | 86 | AC Pardubice | 01:18:36 | |
13 | Daněk Tomáš | 172 | 86 | TJ Sokol Výprachtice | 01:18:58 | |
14 | Lysek Jan | 203 | 89 | Fenix Ski Team Jeseník | 01:21:21 | |
15 | Lánský Josef | 125 | 87 | SK Sporting Příbram | 01:21:31 | |
16 | Hejl Jakub | 233 | 89 | Ho Holešovice | 01:24:40 | |
17 | Kuczynski Michal | 226 | 91 | Nýdek | 01:26:01 | |
18 | Kozel Martin | 147 | 89 | Lokomotiva Trutnov | 01:27:31 | |
Muži A - cena firmy ISCAR ČR s.r.o. | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Magál Jiří | 189 | 77 | Dukla Liberec | 00:55:37 | |
2 | Havlíček Jan | 120 | 79 | ASK Slavia Praha | 00:55:57 | |
3 | Bláha Jan | 223 | 71 | Sokol České Budějovice | 00:58:16 | |
4 | Vymazal Petr | 102 | 75 | AK Kroměříž | 00:58:35 | |
5 | Horák Ondřej | 104 | 75 | AK Kroměříž | 00:59:30 | |
6 | Ondráček Tomáš | 179 | 77 | VSK Universita Brno | 00:59:51 | |
7 | Brýdl Pavel | 111 | 80 | X-AIR Ostrava | 01:00:20 | |
8 | Blaha Tomáš | 103 | 76 | AK Kroměříž | 01:00:36 | |
9 | Žák Jiří | 143 | 71 | TJ Nové Město na Moravě | 01:00:47 | |
10 | Dedek Aleš | 101 | 75 | AK Kroměříž | 01:02:14 | |
11 | Razým Lukáš | 74 | 79 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:02:39 | |
12 | Vítek Miroslav | 64 | 72 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:03:08 | |
13 | Holub Miroslav | 117 | 66 | Bukovice | 01:04:34 | |
14 | Polach Rostislav | 105 | 75 | SK DAMA Sport Šumperk | 01:04:41 | |
15 | Zoubek Zdeněk | 5 | 69 | ABK Liberec | 01:04:50 | |
16 | Horáček Michal | 122 | 75 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:05:08 | |
17 | Tymków Lukasz | 198 | 81 | PWG Odra Brzew | 01:05:57 | |
18 | Vagenknecht Roman | 48 | 75 | TJ Maratonstav Úpice | 01:07:50 | |
19 | Hanyš Zbyněk | 25 | 85 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:08:00 | |
20 | Wcisło Adam | 164 | 73 | LKS ISKRA Jaszkowa | 01:09:17 | |
21 | Karkoška Petr | 90 | 73 | BC Orlová | 01:09:42 | |
22 | Havelka Petr | 58 | 72 | TJ AC Praha 1890 | 01:10:07 | |
23 | Kolek Petr | 231 | 75 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:12:04 | |
24 | Bogdał Roman | 197 | 79 | Międzygórze Polska | 01:12:45 | |
25 | Mazač Jaroslav | 56 | 68 | TJ Maratonstav Úpice | 01:12:49 | |
26 | Klášterecký Tomáš | 61 | 81 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:12:49 | |
27 | Vodička Oldřich | 118 | 77 | PIM RC | 01:13:13 | |
28 | Horný Pavel | 106 | 73 | Ak Kroměříž | 01:13:29 | |
29 | Šenigl Filip | 92 | 76 | PIM RC | 01:13:38 | |
30 | Zouhar Martin | 121 | 85 | AC 1890 Praha | 01:14:04 | |
31 | Zvěřina Jan | 176 | 79 | AC Hájek | 01:14:15 | |
32 | Pátek Miroslav | 211 | 76 | KOS Krnov | 01:15:18 | |
33 | Ouřecký Miloš | 88 | 67 | Loko OB Pardubice | 01:15:33 | |
34 | Hrouza Michal | 212 | 78 | KOS Krnov | 01:15:47 | |
35 | Žák Tomáš | 19 | 85 | AC Pardubice | 01:15:57 | |
36 | Jančařík Petr | 241 | 68 | AAC Brno | 01:16:18 | |
37 | Krunčík Pavel | 81 | 85 | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 01:16:38 | |
38 | Valter Dalibor | 168 | 69 | neregistrován | 01:16:49 | |
39 | Černohorský Miroslav | 126 | 70 | ČP Tanvald | 01:17:08 | |
40 | Bogdał Paweł | 199 | 76 | Miedzygorze PL | 01:17:08 | |
41 | Sztymon Pavel | 91 | 73 | FC Bužkovec Petřvald | 01:17:10 | |
42 | Pánek Libor | 151 | 79 | AKA FUKA Team Přerov | 01:17:37 | |
43 | Dudka Piotr | 160 | 84 | LZS Bystryca Klodzka | 01:17:38 | |
44 | Hamr Jakub | 124 | 84 | AK Bílina | 01:17:47 | |
45 | Rabiňák Martin | 38 | 79 | RC Basset | 01:17:49 | |
46 | Mihulka Jindřich | 86 | 70 | 3 SPEED Praha | 01:17:50 | |
47 | Nemšák Miroslav | 85 | 69 | TJ Sokol Černovír | 01:18:00 | |
48 | Veselý Pavel | 213 | 75 | neregistrován | 01:18:22 | |
49 | Šebek Michal | 69 | 84 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:18:23 | |
50 | Baďura Jan | 94 | 68 | BETA BRNO OB | 01:18:51 | |
51 | Uliasz Jerzy | 165 | 69 | LKS Iskra Jaszkova - Polsko | 01:19:13 | |
52 | Hudeček Martin | 174 | 72 | Helia Trade CZ | 01:19:54 | |
53 | Kristek Jiří | 232 | 67 | Retia Pardubice | 01:20:17 | |
54 | Krátký Ivo | 36 | 68 | LSR Vyškov | 01:20:29 | |
55 | Kalista Jan | 190 | 82 | PSK Olymp Praha | 01:21:10 | |
56 | Fencl Petr | 47 | 69 | AC Pardubice | 01:22:11 | |
57 | Zícha Ondřej | 153 | 82 | Sokol Královské Vinohrady | 01:22:17 | |
58 | Temňák Lukáš | 97 | 77 | SDH Heřmanice | 01:22:34 | |
59 | Kuczynski Marian | 227 | 69 | Nýdek | 01:22:59 | |
60 | Heger Vojtěch | 46 | 74 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:23:01 | |
61 | Rumpertesz Petr | 33 | 78 | HO Baník 1. Máj Karviná | 01:23:25 | |
62 | Pavlas Jiří | 195 | 82 | SK Pašerák Písařov | 01:24:55 | |
63 | Šerý Pavel | 107 | 71 | Zruč - Senec | 01:24:55 | |
64 | Brzák Milan | 139 | 71 | RCP Hradec Králové | 01:25:26 | |
65 | Vaněk Petr | 193 | 70 | Olomouc | 01:25:30 | |
66 | Lenhart Vít | 169 | 82 | ACS Přerov TEAM | 01:27:13 | |
67 | Přibyl Miloš | 235 | 67 | PIM RC Praha | 01:29:46 | |
68 | Řoutil Ladislav | 134 | 81 | Šternberské listy | 01:30:11 | |
69 | Floriš Petr | 187 | 72 | neregistrován | 01:30:44 | |
70 | Rašner Tomáš | 206 | 69 | RELAX Olomouc | 01:30:50 | |
71 | Švanda Jiří | 98 | 77 | SDH Heřmanice | 01:31:44 | |
72 | Holý Roman | 234 | 70 | PIM RC Praha | 01:34:15 | |
73 | Dvořák Miroslav | 191 | 73 | SSK Horka nad Moravou | 01:34:36 | |
74 | Švec Martin | 167 | 77 | Uhelná Příbram | 01:35:51 | |
75 | Walczykiewicz Mariusz | 166 | 82 | LKS Iskra Jaszkova - Polsko | 01:36:09 | |
76 | Malý Lukáš | 219 | 83 | UHC Králíky | 01:36:26 | |
77 | Kebrle Milan | 13 | 75 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:36:47 | |
78 | Pleskač Patrik | 123 | 82 | ISCARTOP Brno | 01:37:26 | |
79 | Žofka Pavel | 218 | 69 | HD Alpa | 01:38:03 | |
80 | Kiedroň Ryszard | 222 | 72 | Třinec | 01:42:04 | |
Muži B - cena firmy ISCAREX s.r.o. | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kynčl Stanislav | 215 | 64 | AFK Chrudim | 00:59:42 | |
2 | Poduška Josef | 39 | 62 | MK Kladno | 01:03:10 | |
3 | Kolínek František | 100 | 56 | AK Perná | 01:04:13 | |
4 | Stránský Aleš | 22 | 60 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:04:50 | |
5 | Ožana Václav | 145 | 64 | TJ Nové Město na Moravě | 01:05:38 | |
6 | Zátopek Jiří | 177 | 60 | X-AIR Ostrava | 01:08:14 | |
7 | Mátl Pavel | 196 | 65 | Sokol Opatov u Třebíče | 01:08:52 | |
8 | Orlich Petr | 207 | 61 | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:09:42 | |
9 | Čechal Jaroslav | 65 | 61 | TS Letohrad | 01:13:47 | |
10 | Zatloukal Marek | 180 | 65 | Kopečkáři | 01:15:19 | |
11 | Pisarčík Tomáš | 192 | 63 | Velká Bíteš | 01:16:20 | |
12 | Knápek Lubomír | 237 | 59 | LK Šumperk | 01:16:25 | |
13 | Zdeněk Bílý | 210 | 59 | MK Pardubice | 01:17:17 | |
14 | Schaffer Petr | 229 | 60 | Mlýn Janderov | 01:17:25 | |
15 | Zahradník Jan | 182 | 56 | TJ Slavoj Čáslav | 01:17:47 | |
16 | Nečas Josef | 225 | 58 | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:32 | |
17 | Šebek Jindřich | 208 | 56 | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:19:17 | |
18 | Korenyev Volodymyr | 34 | 59 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:20:33 | |
19 | Kovářík Václav | 221 | 63 | TJ JE Dukovany | 01:20:37 | |
20 | Krupka Milan | 31 | 56 | Slovan Jiřetín pod Jedlovou | 01:20:50 | |
21 | Menning Dag | 217 | 64 | VFA endLOS Dresden | 01:21:37 | |
22 | Razým Jan | 73 | 57 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:21:39 | |
23 | Drážný Ladislav | 194 | 59 | SK Pašerák Písařov | 01:21:41 | |
24 | Zoubek Karel | 93 | 60 | TJ Sokol Vanovice | 01:21:57 | |
25 | Sedlák Jiří | 128 | 58 | Přelouč | 01:22:43 | |
26 | Tomšů Petr | 228 | 64 | Mlýn Janderov | 01:23:06 | |
27 | Zoubek Jiří | 137 | 65 | SCWS Lučany | 01:23:17 | |
28 | Krejčí Stanislav | 84 | 63 | ASPV Těchonín | 01:23:56 | |
29 | Pucholt Jiří | 44 | 59 | Sokol Unhošť | 01:26:06 | |
30 | Hojač Mojmír | 138 | 58 | TJ Jiskra Tanvald | 01:28:55 | |
31 | Mocker František | 156 | 58 | AC Česká Lípa | 01:31:03 | |
32 | Jiráska Jan | 141 | 56 | Králíky | 01:31:52 | |
33 | Pečenka Libor | 130 | 61 | KHB Radegast | 01:32:06 | |
34 | Bečvařík Jiří | 140 | 60 | Splašená lokomotiva | 01:32:12 | |
35 | Ducháček Bedřich | 89 | 59 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:35:23 | |
36 | Hruška Milan | 127 | 59 | Sportovní spolek Radost Červený Kostelec | 01:38:48 | |
37 | Růžička Karel | 236 | 56 | Česká Ves | 01:40:47 | |
38 | Gabriel Evžen | 14 | 65 | SKI Klub Chřiby | 01:41:52 | |
Muži C - cena firmy Ing. Ivan Kuboušek | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Smrčka Miloš | 24 | 54 | BK Říčany | 01:03:53 | |
2 | Pechek František | 52 | 53 | TJ Maratonstav Úpice | 01:05:19 | |
3 | Špacír Ladislav | 20 | 55 | Lokomotiva Břeclav | 01:08:33 | |
4 | Javůrek Jiří | 4 | 48 | Jiskra Horní Maršov | 01:11:21 | |
5 | Šír Václav | 67 | 48 | Spartak Rokytnice n. J. | 01:12:11 | |
6 | Malatín Štefan | 240 | 55 | AAC Brno | 01:15:53 | |
7 | Dubec Jiří | 220 | 51 | Edel Zlaté Hory | 01:16:26 | |
8 | Kubr Václav | 150 | 55 | Hvězda SKP Pardubice | 01:19:35 | |
9 | Kovárník Stanislav | 129 | 48 | ACOH Praha | 01:20:00 | |
10 | Šalplachta Jindřich | 43 | 47 | Fenix Ski Team Jeseník | 01:20:31 | |
11 | Zahula Jan | 115 | 50 | ČD Tanvald | 01:22:31 | |
12 | Křenek Miroslav | 171 | 50 | TJ Sokol Výprachtice | 01:23:45 | |
13 | Talaš Jaromír | 10 | 54 | S.K.D. Otrokovice | 01:24:21 | |
14 | Sadílek Ota | 78 | 46 | Atletika Albrechtice | 01:24:32 | |
15 | Kadavý Jan | 230 | 47 | Jablonec nad Nisou | 01:25:13 | |
16 | Smola Josef | 2 | 51 | MKS Ostrava | 01:26:02 | |
17 | Dudzik Jacek | 162 | 55 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:26:19 | |
18 | Wendlig Miroslav | 175 | 53 | Atletika Albrechtice | 01:26:37 | |
19 | Švrček Jiří | 209 | 53 | Ostrava | 01:27:08 | |
20 | Farář Jaroslav | 51 | 50 | TJ Maratonstav Úpice | 01:27:22 | |
21 | Ehrig Rudolf | 76 | 48 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:28:30 | |
22 | Červ Miloslav | 75 | 50 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:29:03 | |
23 | Krejsa Václav | 148 | 52 | Bering Praha | 01:29:58 | |
24 | Šafář Jaroslav | 83 | 51 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:31:25 | |
25 | Krumer Miroslav | 178 | 49 | Ostrov | 01:34:42 | |
26 | Kubíček Pavel | 144 | 53 | Orel Žďár nad Sázavou | 01:35:36 | |
27 | Zajíc Jan | 66 | 53 | Hvězda SKP Pardubice | 01:35:50 | |
28 | Brož Jiří | 204 | 54 | MK Seitl Ostrava | 01:36:27 | |
29 | Stibor Milan | 50 | 50 | TJ Maratonstav Úpice | 01:37:56 | |
30 | Pilgr Bohuslav | 205 | 51 | OB Česká Třebová | 01:38:11 | |
31 | Volf Břetislav | 214 | 52 | Lanškroun | 01:38:28 | |
32 | Lerch Vladislav | 157 | 48 | ČD UŽST Olomouc | 01:39:31 | |
33 | Velechovský Jiří | 35 | 55 | SAZS Králíky | 01:40:32 | |
34 | Lelek Vít | 99 | 50 | Čolek Team Červený Kostelec | 01:40:48 | |
35 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:52:16 | |
36 | Špidla Vladimír | 135 | 51 | TJ Maratonstav Úpice | 02:02:32 | |
Muži D - cena firmy LDM, spol. s r.o. | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Libra Jiří | 224 | 37 | LBC Nové Město nad Metují | 01:20:20 | |
2 | Marek František | 3 | 41 | Červený Kostelec | 01:21:16 | |
3 | Leszkow Petr | 158 | 44 | MK Hlinsko | 01:23:38 | |
4 | Krejcar Petr | 181 | 45 | TJ Maratonstav Úpice | 01:24:28 | |
5 | Lanta Jiří | 136 | 44 | TJ Maratonstav Úpice | 01:28:19 | |
6 | Pytelka Václav | 29 | 45 | Plzeň | 01:32:20 | |
7 | Vedral Břetislav | 142 | 43 | Smržovka | 01:32:48 | |
8 | Tomíšek Jindřich | 155 | 39 | Orel Horní Moštěnice | 01:35:58 | |
9 | Tlustý Ladislav | 45 | 40 | MK Kladno | 01:39:09 | |
10 | Kubík Josef | 200 | 38 | Ptačina Adamov | 01:48:43 | |
11 | Cahel Pavel | 216 | 38 | Sokol Brno | 02:11:17 | |
Muži E - cena firmy GEBESAN, spol. s r.o. | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Buchar Jan | 30 | 33 | ATL Elektro Vrchlabí | 01:33:05 | |
2 | Havlíček Zdeněk | 68 | 35 | Vrchlabí | 01:33:55 | |
3 | Culka Václav | 114 | 35 | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 01:41:15 | |
4 | Gaman Jaroslav | 161 | 35 | Avanti Havířov | 01:45:00 | |
5 | Merta Jaroslav | 9 | 35 | Fenix Ski Team Jeseník | 01:52:20 | |
6 | Svatoš Otakar | 60 | 34 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:55:13 | |
7 | Babiak Wladyslaw | 163 | 34 | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 01:55:43 | |
8 | Šťastný Jaromír | 154 | 30 | Liga 100 Praha | 01:56:24 | |
Juniorky - cena firmy Formplast a Lesy ČR | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pelantová Lucie | 119 | 86 | TJ AC Praha 1890 | 00:35:40 | |
2 | Klímová Ivana | 132 | 87 | Schmier klub Nové Město na Moravě | 00:37:04 | |
3 | Johanidesová Lea | 40 | 89 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:37:04 | |
4 | Rauscherová Lucie | 188 | 87 | Fenix Ski Team Jeseník | 00:39:12 | |
5 | Adamíková Eliška | 186 | 86 | Fenix Ski Team Jeseník | 00:40:43 | |
6 | Karlová Veronika | 41 | 90 | TJ Sokol Hradec Králové | 00:42:24 | |
7 | Zárybnická Lucie | 131 | 87 | TJ JE Dukovany | 00:42:52 | |
8 | Syrová Hana | 80 | 89 | Atletika Albrechtice | 00:42:56 | |
9 | Paďourová Renata | 96 | 87 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 00:44:25 | |
10 | Stránská Adéla | 23 | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 00:44:45 | |
11 | Sontáková Lenka | 79 | 91 | Atletika Albrechtice | 00:46:11 | |
12 | Jirásková Hanka | 18 | 89 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 00:46:23 | |
13 | Jirásková Bára | 27 | 91 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 00:56:01 | |
Ženy A - cena firmy KORADO, a.s. | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pichrtová Anna | 133 | 73 | SK TiS VILHELM Frýdek Místek | 01:03:44 | |
2 | Šádková Irena | 17 | 69 | AC Pardubice | 01:06:21 | |
3 | Milesová Iva | 7 | 77 | AC Kovošrot Praha | 01:09:28 | |
4 | Metelková Táňa | 146 | 72 | SK Týniště nad Orlicí | 01:10:51 | |
5 | Kuncová Barbora | 108 | 82 | AC Slovan Liberec | 01:13:12 | |
6 | Vlčovská Marta | 16 | 76 | AC Pardubice | 01:16:23 | |
7 | Schorná Matyášová Pavla | 57 | 80 | CZE | 01:17:30 | |
8 | Čermáková Martina | 183 | 80 | TJ Nová Paka | 01:19:12 | |
9 | Barešová Milada | 59 | 75 | ASK Blansko | 01:19:44 | |
10 | Navrátilová Lucie | 26 | 80 | Lokomotiva Trutnov | 01:22:14 | |
11 | Dušková Lenka | 8 | 80 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:27:49 | |
12 | Mannlová Jana | 11 | 80 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:31:09 | |
13 | Hofmanová Veronika | 32 | 78 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:32:20 | |
Ženy B - cena firmy Iscarex - Jan Šimůnek | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Mališová Karla | 238 | 60 | USK Praha | 01:19:02 | |
2 | Hanáková Miroslava | 37 | 66 | ACP Olymp Brno | 01:24:04 | |
3 | Kubrová Dagmar | 149 | 63 | Hvězda SKP Pardubice | 01:25:37 | |
4 | Jorová Ludmila | 173 | 62 | LK Lanškroun | 01:32:17 | |
5 | Ouřecká Renáta | 87 | 70 | Atletika Albrechtice | 01:35:48 | |
6 | Jirásková Eva | 77 | 64 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:38:57 | |
Ženy C - cena firmy ORLIMEX CZ, s.r.o. | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 49 | 54 | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:06 | |
Lidový běh - Běháme pro zdraví s VZP ČR | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Holec Pavel | 37 | 85 | X-AIR Ostrava | 00:30:51 | |
2 | Kunst Michal | 57 | 80 | Skalní krysy Ádr | 00:31:51 | |
3 | Jarosz Dawid | 24 | 88 | ULKS Czarna góra Bystrzyca Klodzka | 00:34:21 | |
4 | Krejčí Stanislav | 58 | 91 | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 00:36:42 | |
5 | Liška Pavel | 48 | 63 | TK Ústí nad Orlicí | 00:37:03 | |
6 | Arnošt Kamil | 56 | 73 | USK Praha | 00:37:55 | |
7 | Tarant Ladislav | 40 | 60 | Líšnice | 00:38:17 | |
8 | Halanič Jakub | 45 | 92 | Králíky | 00:39:01 | |
9 | Zajíc Jakub | 50 | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 00:39:22 | |
10 | Stonawská Martina | 51 | 89 | Fenix Ski Team Jeseník | 00:39:44 | |
11 | Supík Svatopluk | 41 | 67 | neregistrován | 00:40:54 | |
12 | Čermák Miroslav | 52 | 76 | Horolezecký klub Choceň | 00:41:03 | |
13 | Hanák Marek | 44 | 91 | TJ Sokol Bučovice | 00:41:16 | |
14 | Čenský Jan | 61 | 61 | SK Nohyb | 00:41:19 | |
15 | Heger Jiří | 17 | 69 | Olomouc | 00:42:28 | |
16 | Motyčka Martin | 22 | 86 | Kuželov | 00:43:06 | |
17 | Novák Richard | 35 | 85 | Freestyle - DM | 00:43:07 | |
18 | Kratina Milan | 21 | 90 | Kuželov | 00:43:38 | |
19 | Večeřová Michaela | 16 | 81 | Olomouc | 00:44:18 | |
20 | Ondrušek Pavel | 62 | 89 | JAC Brno | 00:44:25 | |
21 | Klaclová Šárka | 15 | 93 | SKI Klub Česká Třebová | 00:44:25 | |
22 | Vinduška Petr | 32 | 93 | Atletika Albrechtice | 00:45:39 | |
23 | Mališ Robert | 64 | 93 | ODRY | 00:45:59 | |
24 | Háger Ivo | 31 | 67 | Bejcy Olomouc | 00:46:04 | |
25 | Leszkow Martin | 20 | 72 | MK Hlinsko | 00:46:05 | |
26 | Špindlerová Dagmar | 2 | 64 | Ústí nad Orlicí | 00:46:51 | |
27 | Marek Jiří | 33 | 43 | BK Vysoké Mýto | 00:47:10 | |
28 | Dufek Filip | 54 | 84 | neregistrován | 00:47:59 | |
29 | Novotný Jiří | 59 | 45 | KB Letohrad | 00:48:34 | |
30 | Černá Kristýna | 14 | 93 | SKI Klub Česká Třebová | 00:48:37 | |
31 | Ondrušek Vladimír | 63 | 92 | JAC Brno | 00:49:11 | |
32 | Říha Petr | 28 | 68 | neregistrován | 00:49:21 | |
33 | Ouřecký Miloš | 60 | 91 | LOKO OB Pardubice | 00:49:29 | |
34 | Pucholt Tomáš | 38 | 94 | Sokol Unhošť | 00:49:34 | |
35 | Vodák Jiří | 30 | 71 | Bejcy Olomouc | 00:49:36 | |
36 | Martinek Tomáš | 27 | 91 | neregistrován | 00:50:14 | |
37 | Hanák Petr | 43 | 94 | TJ Sokol Bučovice | 00:50:34 | |
38 | Hanák Petr | 42 | 64 | TJ Sokol Bučovice | 00:50:35 | |
39 | Martinek Radek | 29 | 68 | neregistrován | 00:51:28 | |
40 | Šklíba Karel | 5 | 50 | TJ Maratonstav Úpice | 00:52:02 | |
41 | Morajda Lucian | 23 | 56 | ULSK Czarna Gora Bystrzyca Klodzka | 00:52:22 | |
42 | Jeníčková Hana | 10 | 59 | HK Ústí nad Orlicí | 00:53:25 | |
43 | Smoláková Valérie | 34 | 93 | BK Vysoké Mýto | 00:54:17 | |
44 | Smolák Petr | 36 | 94 | BK Vysoké Mýto | 00:54:18 | |
45 | Valert Michal | 55 | 75 | neregistrován | 00:54:22 | |
46 | Hrdina Jaroslav | 39 | 47 | Černovír | 00:54:46 | |
47 | Halaničová Lucie | 46 | 94 | Králíky | 00:55:01 | |
48 | Půlpánová Zdeňka | 9 | 43 | KRB Chrudim | 00:56:54 | |
49 | Čumpelík Vladimír | 25 | 39 | KRB Chrudim | 00:58:33 | |
50 | Holinková Marcela | 26 | 61 | KRB Chrudim | 00:58:45 | |
51 | Smrčková Jitka | 6 | 54 | BK Říčany | 00:59:34 | |
52 | Kadaňková Petra | 53 | 86 | neregistrován | 01:01:41 | |
53 | Roubíček Zdeněk | 3 | 52 | ISCAR ČR s.r.o. | 01:01:59 | |
54 | Lišková Růžena | 49 | 65 | Ústí nad Orlicí | 01:02:33 | |
55 | Šlégrová Eva | 7 | 55 | neregistrován | 01:08:53 | |
56 | Roubíčková Zuzana | 4 | 93 | ISCAR ČR s.r.o. | 01:09:26 | |
57 | Holubová Kateřina | 47 | 74 | Žďár nad Metují | 01:09:49 | |
58 | Kozel Karel | 11 | 52 | Jiskra Dolní Brusnice | 01:11:36 | |
59 | Kultová Veronika | 8 | 87 | neregistrován | 01:11:54 | |
60 | Šimůnková Zdena | 18 | 58 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:15:14 | |
61 | Maláková Miroslava | 19 | 56 | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 01:16:08 | |
62 | Metelková Naďa | 13 | 51 | Týnyště nad Orlicí | 01:34:26 | |
63 | Metelka Pavel | 12 | 68 | Hradec Králové | 01:41:26 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/923
Celkový počet startujících: 287