Výsledky ročníku 2006

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Jeníček Ondřej9888Jiskra Ústí nad Orlicí01:03:07
2Fejfar Ondřej5389SŠ Apl. Kyb. Hradec Králové01:03:27
3Kubíček Jan18887Jiskra Litomyšl01:05:42
4Hrdina Pavel14788ABK Bravo Jablonné nad Orlicí01:06:21
5Večeře Tomáš10990Atletika Polička01:06:52
6Smékal Vlastimil16589Fenix Ski team Jeseník01:07:34
7Hübl Radek7188TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:10:29
8Klíma Jiří787AK ASICS Kroměříž01:10:56
9Červ Jakub11089Atletika Polička01:11:44

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Horák Ondřej6175AK ASICS Kroměříž00:57:33
2Dedek Aleš475AK ASICS Kroměříž00:58:53
3Vymazal Petr575AK ASICS Kroměříž00:59:55
4Brýdl Pavel13680X-AIR Ostrava01:00:41
5Blaha Tomáš676AK ASICS Kroměříž01:01:10
6Novotný Viktor16682FENIX Jeseník01:01:23
7Šesták Karel8871TJ Maratonstav Úpice01:01:26
8Rosenberg David13086Fenix Ski Team Jeseník01:01:54
9Razým Lukáš10279ISCAREX Česká Třebová01:03:49
10Horáček Michal10175ISCAREX Česká Třebová01:03:59
11Adamec Milan18477Orel Vyškov01:04:10
12Černý Jaroslav15586TJ Lokomotiva Trutnov01:05:33
13Vagenknecht Roman8975TJ Maratonstav Úpice01:05:48
14Sehnal Tomáš15673DRÁSAL Holešov01:06:29
15Oberländer Jan7875Sokol Senohraby01:07:03
16Klášterecký Tomáš10081ISCAREX Česká Třebová01:07:12
17Šebek Michal9984Jiskra Ústí n. Orlicí01:09:23
18Král Jindřich8273ISCAREX Česká Třebová01:09:43
19Kolek Petr18075OB Česká Třebová01:10:03
20Bednarz Libor14180X-AIR Ostrava01:10:11
21Minařík Martin13867TTC Olomouc01:10:39
22Sedláček Tomáš13286SKOB Beta Třinec01:11:18
23Částek Michal5175Fort SMC Ústí nad Orlicí01:11:33
24Tempir Tomáš14277TJ Sokol Štíty01:12:07
25Vošický Pavel19175SK DAMA Sport Šumperk01:12:16
26Šplíchal Jan12183TJ Starkoč01:12:41
27Schejbal Petr13571Liberec01:13:18
28Valter Dalibor13469Jablonec nad Nisou01:13:25
29Repáň Pavel14073X-AIR Ostrava01:13:48
30Suchánek Lukáš6079KHB Radegast01:14:04
31Žák Tomáš1085AC Pardubice01:14:08
32Novotný Jiří7071Kateřinky01:14:20
33Fojt Robert18376LABE TRI CLUB HK01:14:23
34Kováčik Jozef7683-01:15:24
35Kristek Jiří18267Retia Pardubice01:15:40
36Rumpertesz Petr378Fenix Jeseník01:16:29
37Rabiňák Martin2579Niedzwiedz01:16:55
38Jančařík Petr3468AAC Brno01:17:58
39Mazač Jaroslav9068TJ Maratonstav Úpice01:18:57
40Kalous Petr17277SK Žamberk01:20:14
41Dvořák Miroslav3673SŠK Horka nad Moravou01:20:40
42Šimůnek Jan1582ISCAREX Česká Třebová01:20:47
43Heger Vojtěch11574ISCAREX Česká Třebová01:21:00
44Závodnik Martin11879ISCARTOP Brno01:21:02
45Smolák Vojtěch5774ISCAREX Česká Třebová01:21:21
46Kebrle Milan6975ISCAREX Česká Třebová01:22:48
47Vítek Miroslav14672TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:22:53
48Beneš Michal11178Atletika Polička01:23:07
49Brzák Milan12871RCP Hradec Králové01:23:57
50Řoutil Ladislav17381Šternberské listy01:24:40
51Kalianko Štěpán13975TTC Olomouc01:25:04
52Floriš Petr6872SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun01:25:50
53Heger Jiří4669Smart Team01:26:22
54Vaněk Petr17170Olomouc01:27:34
55Kadavý Martin12484ISCAREX Česká Třebová01:30:51
56Debicki Wojciech12579Fila team01:31:18
57Zgagacz Pawel12670Namyslow01:31:38
58Rašner Tomáš17469RELAX Olomouc01:37:34
59Rikan Václav19273Velké Opatovice01:42:44
60Polívka Vladimír9576Splašená Lokomotiva Chlumec01:57:15

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Čotov Ivan11966Lubná01:01:43
2Poduška Josef3362AC TEPO Kladno01:01:58
3Kynčl Stanislav9764Hvězda SKP Pardubice01:02:32
4Stránský Aleš3260ISCAREX Česká Třebová01:03:55
5Holub Petr2466PeTe Adr team01:04:57
6Holub Miroslav15766Bukovice01:05:17
7Zátopek Jiří16960X-AIR Ostrava01:07:34
8Ševčík Pavel18961Zombie Ostrava01:09:30
9Velička Zdeněk17662X-AIR Ostrava01:10:33
10Kovářík Václav16063TJ Spartak Třebíč01:13:33
11Mrva Pavel6260Popovice01:13:49
12Šnevajs Radomír10463KHB Radegast01:14:46
13Jindra David7460ACOH Praha01:15:20
14Tichý Pavel16263AC Náchod01:17:42
15Tomšů Petr17764Mlýn Janderov01:19:13
16Nečas Josef12358Maratonstav Úpice01:20:18
17Dvorský Ladislav14965Ostrava01:22:11
18Vokřál Vladimír7765neregistrován01:23:10
19Zoubek Karel5560TJ Sokol Vanovice01:25:12
20Sedlák Jiří12958Přelouč01:27:02
21Krejčí Stanislav2863ASPV Těchonín01:27:15
22Korenyev Volodymyr8159ISCAREX Česká Třebová01:27:27
23Bečvařík Jiří9660Splašená lokomotiva Chlumec01:29:52
24Pucholt Jiří2759Sokol Unhošť01:32:17
25Pečenka Libor5661KHB Radegast01:32:53
26Hrabec Josef17561Ekolux Mikulov01:41:06

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Smrčka Miloš954BK Říčany01:04:30
2Špacír Ladislav1755Lokomotiva Břeclav01:07:55
3Pechek František8353TJ Maratonstav Úpice01:09:55
4Javůrek Jiří1848Jiskra Horní Maršov01:12:45
5Tempír František7949Sokol Štíty01:13:51
6Šmída Oldřich9248Maratonstav Úpice01:14:32
7Krupka Milan9456TJ Rumburk01:16:48
8Šlégr Jiří9154TJ Maratonstav Úpice01:17:51
9Zahradník Jan10756TJ Slavoj Čáslav01:18:43
10Kopecký Libor17956AC Vysoké Mýto01:21:59
11Růžička Karel5456Česká Ves01:22:04
12Ondruš Jan10855SK Týniště nad Orlicí01:22:17
13Kučera Zdeněk16155AC Náchod01:23:58
14Šalplachta Jindřich1947FENIX Jeseník01:24:13
15Brož Jiří14354MK Seitl Ostrava01:25:59
16Šafář Jaroslav4951NAA Ústí nad Orlicí01:27:50
17Sadílek Václav16750Atletika Albrechtice01:28:11
18Křenek Miroslav6350TJ Sokol Výprachtice01:29:10
19Smola Josef12251MK Seitl Ostrava01:29:10
20Krejsa Václav6752Bering Praha01:29:43
21Tučný Jan6647MK Pardubice01:32:33
22Bumbálek Luboš2655HO Kamzík Sedlčany01:32:53
23Jiráska Jan11656Králíky01:33:30
24Švrček Jiří15153Ostrava01:34:27
25Volf Břetislav4852Lanškroun01:34:54
26Šimůnek Jan149ISCAREX Česká Třebová01:37:04
27Klimeš Bedřich18656Sokol Bukovice01:39:24
28Veselý Milan11248Sokol Kolín01:40:27
29Michler Petr2355Liga 100 Praha01:49:24
30Rücker Oldřich14555Lhota02:01:12

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelka Josef15944Spartak Police nad Metují01:17:13
2Fus Jan11441WKB PIAST, Polsko01:18:11
3Leszkow Petr15244MK Hlinsko01:19:14
4Biemann Götz14843Jiskra Harrachov01:21:09
5Holec František16446SLEZAN Frýdek01:22:18
6Groh Stanislav1446AC Vrchlabí01:22:21
7Marek František1241Červený Kostelec01:22:30
8Sadílek Ota3946Atletika Albrechtice01:24:08
9Kubíček František14446Liga 100 Ostrava01:28:50
10Vodička Jan6445Šela Sport Přerov01:29:19
11Lanta Jiří9344Maratonstav Úpice01:32:38
12Fejgl Zdeněk4742BK Vratimov01:33:47
13Marek Jiří18743Orel Vysoké Mýto01:35:12
14Linhart Miloš1344AC Náchod01:36:49
15Sedláček František8040Sokol Rychnov nad Kněžnou01:37:12
16Rossi Otto2243MK Seitl Ostrava01:49:16
17Král Josef5940ISCAREX Česká Třebová01:59:13

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Merta Jaroslav2035Fenix Ski TEAM Jeseník01:29:37
2Havlíček Zdeněk19035Vrchlabí01:34:31
3Culka Václav6535Liga 100 Kostelec nad Orlicí01:43:50
4Šťastný Jaromír17830Liga 100 Praha01:51:31
5Svatoš Otakar5034ISCAREX Česká Třebová02:00:11
6Zikeš František16328TJ Slezan Frýdek-Místek02:03:23

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Klímová Ivana3087BATT Nové Město na Moravě00:36:21
2Grohová Karolína10590TJ Dvůr Králové nad Labem00:37:14
3Vévodová Martina4590AK Perná00:38:57
4Portyšová Lucie5890ISCAREX Česká Třebová00:41:02
5Kvapilová Lenka13188LIAZ Jablonec nad Nisou00:42:36
6Stránská Adéla3191ISCAREX Česká Třebová00:46:12
7Sontáková Lenka15891Atletika Albrechtice00:46:33
8Kohutová Veronika15089Orlová01:38:15

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pichrtová Anna12073X-AIR Ostrava01:04:11
2Milesová Iva11777AC Kovošrot Praha01:07:25
3Mostecká Jana12782PSK Olymp Praha01:15:36
4Pechková Jana8585TJ Maratonstav Úpice01:18:38
5Twardochleb Barbara11380Polska01:19:27
6Bečková Lucie4281Atletika Albrechtice01:21:23
7Mertová Michaela4176Atletika Albrechtice01:24:48
8Dušková Lenka1180ISCAREX Česká Třebová01:27:06
9Mannlová Jana2980ISCAREX Česká Třebová01:29:22
10Zatloukalová Lenka13385Sk Prostějov01:30:02
11Popovová Martina3874SNB Praha01:37:18
12Šumberová Lucie16872Orel Česká Třebová01:39:57

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Jančaříková Lenka3570AAC Brno01:19:54
2Mališová Karla7260USK Praha01:20:23
3Ouřecká Renáta4070Atletika Albrechtice01:27:16
4Tůmová Eva8669TJ Maratonstav Úpice01:28:25
5Jirásková Eva864ISCAREX Česká Třebová01:35:26
6Klimešová Alena18563Bukovice01:39:33
7Rubínová Kateřina15367ASPV Mokrá - Horákov01:43:05
8Minaříková Jana18166Liga 100 Olomouc01:46:22
9Přívětivá Svatava15464KHB Radegast02:06:05

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka8754TJ Maratonstav Úpice01:17:17
2Grohová Jaroslava10651TJ Dvůr Králové nad Labem01:30:54
3Šokalová Ludmila17056TJ Slezan Frýdek Místek01:33:06
4Rossi Lenka2154MK Seitl Ostrava01:38:48
5Keprtová Miloslava1648Česká Třebová01:41:01

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pigula Sebastian30388ULKS MlodzikPolska00:33:37
2Pankowski Lukasz30190ULKS MlodzikPolska00:34:02
3Roskosz Bartosz30289ULKS MlodzikPolska00:34:47
4Vévoda Ivan30460Sokol Švábenice00:37:45
5Voleský Martin28091SKI Klub Česká Třebová00:38:09
6Pospíšil Petr27179Horolezecký klub Choceň00:40:12
7Jindra Adam26890TJ Sokol Stodůlky00:40:57
8Čermák Miroslav27276Horolezecký klub Choceň00:41:25
9Marek Dalimil27960ISCAREX Česká Třebová00:41:53
10Vencl Jan29859Jiskra Ústí nad Orlicí00:42:32
11Večeřová Michaela29981Smart Team00:43:29
12Martínek Tomáš26991Smart team Olomouc00:44:21
13Moravec Milan26284-00:44:23
14Říha Petr30068Smart Team00:45:06
15Medková Eva26380-00:45:45
16Vodák Jiří27071Smart Team Olomouc00:46:14
17Leszkow Martin26672MK Hlinsko00:46:26
18Šimůnková Pavla29777ISCAREX Česká Třebová00:48:19
19Krabec Dušan27864Králíky00:48:37
20Pucholt Tomáš26494Sokol Unhošť00:49:22
21Jeníčková Hana27559Nový Věk TT Trusnov00:49:48
22Lacná Jindřiška29452Ostrava00:50:50
23Miles Jiří28442neregistrován00:51:46
24Velechovský Jiří27455SAZS Králíky00:54:27
25Zatloukalová Lucie28892-00:56:31
26Pucholtová Lenka26592Unhošť00:58:30
27Zatloukal Ladislav29070-00:59:01
28Zatloukal Jakub28995 00:59:22
29Závodníková Helena28357Moravec Benešov01:00:41
30Závodník Viktor28254Moravec Benešov, cykl. odd. krále Boleslava 101:00:43
31Čumpelík Vladimír27739KRB Chrudim01:01:26
32Holinková Marcela27661KRB Chrudim01:01:28
33Šlégrová Eva27355SK Autotest01:05:09
34Portyšová Jitka28170-01:11:29
35Maláková Miroslava29656ISCAREX Česká Třebová01:15:19
36Šimůnková Zdena29558ISCAREX Česká Třebová01:15:43
37Vodičková Milada26747-01:20:15
38Michlerová Vlasta29354-01:26:57
39Gryčová Margita28571 01:31:38
40Gryč Jan28671 01:31:39

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1024
Celkový počet startujících: 222

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena