Výsledky ročníku 2006
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeníček Ondřej | 98 | 88 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:03:07 | |
2 | Fejfar Ondřej | 53 | 89 | SŠ Apl. Kyb. Hradec Králové | 01:03:27 | |
3 | Kubíček Jan | 188 | 87 | Jiskra Litomyšl | 01:05:42 | |
4 | Hrdina Pavel | 147 | 88 | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 01:06:21 | |
5 | Večeře Tomáš | 109 | 90 | Atletika Polička | 01:06:52 | |
6 | Smékal Vlastimil | 165 | 89 | Fenix Ski team Jeseník | 01:07:34 | |
7 | Hübl Radek | 71 | 88 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:10:29 | |
8 | Klíma Jiří | 7 | 87 | AK ASICS Kroměříž | 01:10:56 | |
9 | Červ Jakub | 110 | 89 | Atletika Polička | 01:11:44 | |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Horák Ondřej | 61 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 00:57:33 | |
2 | Dedek Aleš | 4 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 00:58:53 | |
3 | Vymazal Petr | 5 | 75 | AK ASICS Kroměříž | 00:59:55 | |
4 | Brýdl Pavel | 136 | 80 | X-AIR Ostrava | 01:00:41 | |
5 | Blaha Tomáš | 6 | 76 | AK ASICS Kroměříž | 01:01:10 | |
6 | Novotný Viktor | 166 | 82 | FENIX Jeseník | 01:01:23 | |
7 | Šesták Karel | 88 | 71 | TJ Maratonstav Úpice | 01:01:26 | |
8 | Rosenberg David | 130 | 86 | Fenix Ski Team Jeseník | 01:01:54 | |
9 | Razým Lukáš | 102 | 79 | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:49 | |
10 | Horáček Michal | 101 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:59 | |
11 | Adamec Milan | 184 | 77 | Orel Vyškov | 01:04:10 | |
12 | Černý Jaroslav | 155 | 86 | TJ Lokomotiva Trutnov | 01:05:33 | |
13 | Vagenknecht Roman | 89 | 75 | TJ Maratonstav Úpice | 01:05:48 | |
14 | Sehnal Tomáš | 156 | 73 | DRÁSAL Holešov | 01:06:29 | |
15 | Oberländer Jan | 78 | 75 | Sokol Senohraby | 01:07:03 | |
16 | Klášterecký Tomáš | 100 | 81 | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:12 | |
17 | Šebek Michal | 99 | 84 | Jiskra Ústí n. Orlicí | 01:09:23 | |
18 | Král Jindřich | 82 | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 01:09:43 | |
19 | Kolek Petr | 180 | 75 | OB Česká Třebová | 01:10:03 | |
20 | Bednarz Libor | 141 | 80 | X-AIR Ostrava | 01:10:11 | |
21 | Minařík Martin | 138 | 67 | TTC Olomouc | 01:10:39 | |
22 | Sedláček Tomáš | 132 | 86 | SKOB Beta Třinec | 01:11:18 | |
23 | Částek Michal | 51 | 75 | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:11:33 | |
24 | Tempir Tomáš | 142 | 77 | TJ Sokol Štíty | 01:12:07 | |
25 | Vošický Pavel | 191 | 75 | SK DAMA Sport Šumperk | 01:12:16 | |
26 | Šplíchal Jan | 121 | 83 | TJ Starkoč | 01:12:41 | |
27 | Schejbal Petr | 135 | 71 | Liberec | 01:13:18 | |
28 | Valter Dalibor | 134 | 69 | Jablonec nad Nisou | 01:13:25 | |
29 | Repáň Pavel | 140 | 73 | X-AIR Ostrava | 01:13:48 | |
30 | Suchánek Lukáš | 60 | 79 | KHB Radegast | 01:14:04 | |
31 | Žák Tomáš | 10 | 85 | AC Pardubice | 01:14:08 | |
32 | Novotný Jiří | 70 | 71 | Kateřinky | 01:14:20 | |
33 | Fojt Robert | 183 | 76 | LABE TRI CLUB HK | 01:14:23 | |
34 | Kováčik Jozef | 76 | 83 | - | 01:15:24 | |
35 | Kristek Jiří | 182 | 67 | Retia Pardubice | 01:15:40 | |
36 | Rumpertesz Petr | 3 | 78 | Fenix Jeseník | 01:16:29 | |
37 | Rabiňák Martin | 25 | 79 | Niedzwiedz | 01:16:55 | |
38 | Jančařík Petr | 34 | 68 | AAC Brno | 01:17:58 | |
39 | Mazač Jaroslav | 90 | 68 | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:57 | |
40 | Kalous Petr | 172 | 77 | SK Žamberk | 01:20:14 | |
41 | Dvořák Miroslav | 36 | 73 | SŠK Horka nad Moravou | 01:20:40 | |
42 | Šimůnek Jan | 15 | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 01:20:47 | |
43 | Heger Vojtěch | 115 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:00 | |
44 | Závodnik Martin | 118 | 79 | ISCARTOP Brno | 01:21:02 | |
45 | Smolák Vojtěch | 57 | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:21 | |
46 | Kebrle Milan | 69 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:22:48 | |
47 | Vítek Miroslav | 146 | 72 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:22:53 | |
48 | Beneš Michal | 111 | 78 | Atletika Polička | 01:23:07 | |
49 | Brzák Milan | 128 | 71 | RCP Hradec Králové | 01:23:57 | |
50 | Řoutil Ladislav | 173 | 81 | Šternberské listy | 01:24:40 | |
51 | Kalianko Štěpán | 139 | 75 | TTC Olomouc | 01:25:04 | |
52 | Floriš Petr | 68 | 72 | SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun | 01:25:50 | |
53 | Heger Jiří | 46 | 69 | Smart Team | 01:26:22 | |
54 | Vaněk Petr | 171 | 70 | Olomouc | 01:27:34 | |
55 | Kadavý Martin | 124 | 84 | ISCAREX Česká Třebová | 01:30:51 | |
56 | Debicki Wojciech | 125 | 79 | Fila team | 01:31:18 | |
57 | Zgagacz Pawel | 126 | 70 | Namyslow | 01:31:38 | |
58 | Rašner Tomáš | 174 | 69 | RELAX Olomouc | 01:37:34 | |
59 | Rikan Václav | 192 | 73 | Velké Opatovice | 01:42:44 | |
60 | Polívka Vladimír | 95 | 76 | Splašená Lokomotiva Chlumec | 01:57:15 | |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Čotov Ivan | 119 | 66 | Lubná | 01:01:43 | |
2 | Poduška Josef | 33 | 62 | AC TEPO Kladno | 01:01:58 | |
3 | Kynčl Stanislav | 97 | 64 | Hvězda SKP Pardubice | 01:02:32 | |
4 | Stránský Aleš | 32 | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:55 | |
5 | Holub Petr | 24 | 66 | PeTe Adr team | 01:04:57 | |
6 | Holub Miroslav | 157 | 66 | Bukovice | 01:05:17 | |
7 | Zátopek Jiří | 169 | 60 | X-AIR Ostrava | 01:07:34 | |
8 | Ševčík Pavel | 189 | 61 | Zombie Ostrava | 01:09:30 | |
9 | Velička Zdeněk | 176 | 62 | X-AIR Ostrava | 01:10:33 | |
10 | Kovářík Václav | 160 | 63 | TJ Spartak Třebíč | 01:13:33 | |
11 | Mrva Pavel | 62 | 60 | Popovice | 01:13:49 | |
12 | Šnevajs Radomír | 104 | 63 | KHB Radegast | 01:14:46 | |
13 | Jindra David | 74 | 60 | ACOH Praha | 01:15:20 | |
14 | Tichý Pavel | 162 | 63 | AC Náchod | 01:17:42 | |
15 | Tomšů Petr | 177 | 64 | Mlýn Janderov | 01:19:13 | |
16 | Nečas Josef | 123 | 58 | Maratonstav Úpice | 01:20:18 | |
17 | Dvorský Ladislav | 149 | 65 | Ostrava | 01:22:11 | |
18 | Vokřál Vladimír | 77 | 65 | neregistrován | 01:23:10 | |
19 | Zoubek Karel | 55 | 60 | TJ Sokol Vanovice | 01:25:12 | |
20 | Sedlák Jiří | 129 | 58 | Přelouč | 01:27:02 | |
21 | Krejčí Stanislav | 28 | 63 | ASPV Těchonín | 01:27:15 | |
22 | Korenyev Volodymyr | 81 | 59 | ISCAREX Česká Třebová | 01:27:27 | |
23 | Bečvařík Jiří | 96 | 60 | Splašená lokomotiva Chlumec | 01:29:52 | |
24 | Pucholt Jiří | 27 | 59 | Sokol Unhošť | 01:32:17 | |
25 | Pečenka Libor | 56 | 61 | KHB Radegast | 01:32:53 | |
26 | Hrabec Josef | 175 | 61 | Ekolux Mikulov | 01:41:06 | |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Smrčka Miloš | 9 | 54 | BK Říčany | 01:04:30 | |
2 | Špacír Ladislav | 17 | 55 | Lokomotiva Břeclav | 01:07:55 | |
3 | Pechek František | 83 | 53 | TJ Maratonstav Úpice | 01:09:55 | |
4 | Javůrek Jiří | 18 | 48 | Jiskra Horní Maršov | 01:12:45 | |
5 | Tempír František | 79 | 49 | Sokol Štíty | 01:13:51 | |
6 | Šmída Oldřich | 92 | 48 | Maratonstav Úpice | 01:14:32 | |
7 | Krupka Milan | 94 | 56 | TJ Rumburk | 01:16:48 | |
8 | Šlégr Jiří | 91 | 54 | TJ Maratonstav Úpice | 01:17:51 | |
9 | Zahradník Jan | 107 | 56 | TJ Slavoj Čáslav | 01:18:43 | |
10 | Kopecký Libor | 179 | 56 | AC Vysoké Mýto | 01:21:59 | |
11 | Růžička Karel | 54 | 56 | Česká Ves | 01:22:04 | |
12 | Ondruš Jan | 108 | 55 | SK Týniště nad Orlicí | 01:22:17 | |
13 | Kučera Zdeněk | 161 | 55 | AC Náchod | 01:23:58 | |
14 | Šalplachta Jindřich | 19 | 47 | FENIX Jeseník | 01:24:13 | |
15 | Brož Jiří | 143 | 54 | MK Seitl Ostrava | 01:25:59 | |
16 | Šafář Jaroslav | 49 | 51 | NAA Ústí nad Orlicí | 01:27:50 | |
17 | Sadílek Václav | 167 | 50 | Atletika Albrechtice | 01:28:11 | |
18 | Křenek Miroslav | 63 | 50 | TJ Sokol Výprachtice | 01:29:10 | |
19 | Smola Josef | 122 | 51 | MK Seitl Ostrava | 01:29:10 | |
20 | Krejsa Václav | 67 | 52 | Bering Praha | 01:29:43 | |
21 | Tučný Jan | 66 | 47 | MK Pardubice | 01:32:33 | |
22 | Bumbálek Luboš | 26 | 55 | HO Kamzík Sedlčany | 01:32:53 | |
23 | Jiráska Jan | 116 | 56 | Králíky | 01:33:30 | |
24 | Švrček Jiří | 151 | 53 | Ostrava | 01:34:27 | |
25 | Volf Břetislav | 48 | 52 | Lanškroun | 01:34:54 | |
26 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 01:37:04 | |
27 | Klimeš Bedřich | 186 | 56 | Sokol Bukovice | 01:39:24 | |
28 | Veselý Milan | 112 | 48 | Sokol Kolín | 01:40:27 | |
29 | Michler Petr | 23 | 55 | Liga 100 Praha | 01:49:24 | |
30 | Rücker Oldřich | 145 | 55 | Lhota | 02:01:12 | |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Metelka Josef | 159 | 44 | Spartak Police nad Metují | 01:17:13 | |
2 | Fus Jan | 114 | 41 | WKB PIAST, Polsko | 01:18:11 | |
3 | Leszkow Petr | 152 | 44 | MK Hlinsko | 01:19:14 | |
4 | Biemann Götz | 148 | 43 | Jiskra Harrachov | 01:21:09 | |
5 | Holec František | 164 | 46 | SLEZAN Frýdek | 01:22:18 | |
6 | Groh Stanislav | 14 | 46 | AC Vrchlabí | 01:22:21 | |
7 | Marek František | 12 | 41 | Červený Kostelec | 01:22:30 | |
8 | Sadílek Ota | 39 | 46 | Atletika Albrechtice | 01:24:08 | |
9 | Kubíček František | 144 | 46 | Liga 100 Ostrava | 01:28:50 | |
10 | Vodička Jan | 64 | 45 | Šela Sport Přerov | 01:29:19 | |
11 | Lanta Jiří | 93 | 44 | Maratonstav Úpice | 01:32:38 | |
12 | Fejgl Zdeněk | 47 | 42 | BK Vratimov | 01:33:47 | |
13 | Marek Jiří | 187 | 43 | Orel Vysoké Mýto | 01:35:12 | |
14 | Linhart Miloš | 13 | 44 | AC Náchod | 01:36:49 | |
15 | Sedláček František | 80 | 40 | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 01:37:12 | |
16 | Rossi Otto | 22 | 43 | MK Seitl Ostrava | 01:49:16 | |
17 | Král Josef | 59 | 40 | ISCAREX Česká Třebová | 01:59:13 | |
Muži E | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Merta Jaroslav | 20 | 35 | Fenix Ski TEAM Jeseník | 01:29:37 | |
2 | Havlíček Zdeněk | 190 | 35 | Vrchlabí | 01:34:31 | |
3 | Culka Václav | 65 | 35 | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 01:43:50 | |
4 | Šťastný Jaromír | 178 | 30 | Liga 100 Praha | 01:51:31 | |
5 | Svatoš Otakar | 50 | 34 | ISCAREX Česká Třebová | 02:00:11 | |
6 | Zikeš František | 163 | 28 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 02:03:23 | |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Klímová Ivana | 30 | 87 | BATT Nové Město na Moravě | 00:36:21 | |
2 | Grohová Karolína | 105 | 90 | TJ Dvůr Králové nad Labem | 00:37:14 | |
3 | Vévodová Martina | 45 | 90 | AK Perná | 00:38:57 | |
4 | Portyšová Lucie | 58 | 90 | ISCAREX Česká Třebová | 00:41:02 | |
5 | Kvapilová Lenka | 131 | 88 | LIAZ Jablonec nad Nisou | 00:42:36 | |
6 | Stránská Adéla | 31 | 91 | ISCAREX Česká Třebová | 00:46:12 | |
7 | Sontáková Lenka | 158 | 91 | Atletika Albrechtice | 00:46:33 | |
8 | Kohutová Veronika | 150 | 89 | Orlová | 01:38:15 | |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pichrtová Anna | 120 | 73 | X-AIR Ostrava | 01:04:11 | |
2 | Milesová Iva | 117 | 77 | AC Kovošrot Praha | 01:07:25 | |
3 | Mostecká Jana | 127 | 82 | PSK Olymp Praha | 01:15:36 | |
4 | Pechková Jana | 85 | 85 | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:38 | |
5 | Twardochleb Barbara | 113 | 80 | Polska | 01:19:27 | |
6 | Bečková Lucie | 42 | 81 | Atletika Albrechtice | 01:21:23 | |
7 | Mertová Michaela | 41 | 76 | Atletika Albrechtice | 01:24:48 | |
8 | Dušková Lenka | 11 | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 01:27:06 | |
9 | Mannlová Jana | 29 | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 01:29:22 | |
10 | Zatloukalová Lenka | 133 | 85 | Sk Prostějov | 01:30:02 | |
11 | Popovová Martina | 38 | 74 | SNB Praha | 01:37:18 | |
12 | Šumberová Lucie | 168 | 72 | Orel Česká Třebová | 01:39:57 | |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Jančaříková Lenka | 35 | 70 | AAC Brno | 01:19:54 | |
2 | Mališová Karla | 72 | 60 | USK Praha | 01:20:23 | |
3 | Ouřecká Renáta | 40 | 70 | Atletika Albrechtice | 01:27:16 | |
4 | Tůmová Eva | 86 | 69 | TJ Maratonstav Úpice | 01:28:25 | |
5 | Jirásková Eva | 8 | 64 | ISCAREX Česká Třebová | 01:35:26 | |
6 | Klimešová Alena | 185 | 63 | Bukovice | 01:39:33 | |
7 | Rubínová Kateřina | 153 | 67 | ASPV Mokrá - Horákov | 01:43:05 | |
8 | Minaříková Jana | 181 | 66 | Liga 100 Olomouc | 01:46:22 | |
9 | Přívětivá Svatava | 154 | 64 | KHB Radegast | 02:06:05 | |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 87 | 54 | TJ Maratonstav Úpice | 01:17:17 | |
2 | Grohová Jaroslava | 106 | 51 | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01:30:54 | |
3 | Šokalová Ludmila | 170 | 56 | TJ Slezan Frýdek Místek | 01:33:06 | |
4 | Rossi Lenka | 21 | 54 | MK Seitl Ostrava | 01:38:48 | |
5 | Keprtová Miloslava | 16 | 48 | Česká Třebová | 01:41:01 | |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pigula Sebastian | 303 | 88 | ULKS MlodzikPolska | 00:33:37 | |
2 | Pankowski Lukasz | 301 | 90 | ULKS MlodzikPolska | 00:34:02 | |
3 | Roskosz Bartosz | 302 | 89 | ULKS MlodzikPolska | 00:34:47 | |
4 | Vévoda Ivan | 304 | 60 | Sokol Švábenice | 00:37:45 | |
5 | Voleský Martin | 280 | 91 | SKI Klub Česká Třebová | 00:38:09 | |
6 | Pospíšil Petr | 271 | 79 | Horolezecký klub Choceň | 00:40:12 | |
7 | Jindra Adam | 268 | 90 | TJ Sokol Stodůlky | 00:40:57 | |
8 | Čermák Miroslav | 272 | 76 | Horolezecký klub Choceň | 00:41:25 | |
9 | Marek Dalimil | 279 | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 00:41:53 | |
10 | Vencl Jan | 298 | 59 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:42:32 | |
11 | Večeřová Michaela | 299 | 81 | Smart Team | 00:43:29 | |
12 | Martínek Tomáš | 269 | 91 | Smart team Olomouc | 00:44:21 | |
13 | Moravec Milan | 262 | 84 | - | 00:44:23 | |
14 | Říha Petr | 300 | 68 | Smart Team | 00:45:06 | |
15 | Medková Eva | 263 | 80 | - | 00:45:45 | |
16 | Vodák Jiří | 270 | 71 | Smart Team Olomouc | 00:46:14 | |
17 | Leszkow Martin | 266 | 72 | MK Hlinsko | 00:46:26 | |
18 | Šimůnková Pavla | 297 | 77 | ISCAREX Česká Třebová | 00:48:19 | |
19 | Krabec Dušan | 278 | 64 | Králíky | 00:48:37 | |
20 | Pucholt Tomáš | 264 | 94 | Sokol Unhošť | 00:49:22 | |
21 | Jeníčková Hana | 275 | 59 | Nový Věk TT Trusnov | 00:49:48 | |
22 | Lacná Jindřiška | 294 | 52 | Ostrava | 00:50:50 | |
23 | Miles Jiří | 284 | 42 | neregistrován | 00:51:46 | |
24 | Velechovský Jiří | 274 | 55 | SAZS Králíky | 00:54:27 | |
25 | Zatloukalová Lucie | 288 | 92 | - | 00:56:31 | |
26 | Pucholtová Lenka | 265 | 92 | Unhošť | 00:58:30 | |
27 | Zatloukal Ladislav | 290 | 70 | - | 00:59:01 | |
28 | Zatloukal Jakub | 289 | 95 | 00:59:22 | ||
29 | Závodníková Helena | 283 | 57 | Moravec Benešov | 01:00:41 | |
30 | Závodník Viktor | 282 | 54 | Moravec Benešov, cykl. odd. krále Boleslava 1 | 01:00:43 | |
31 | Čumpelík Vladimír | 277 | 39 | KRB Chrudim | 01:01:26 | |
32 | Holinková Marcela | 276 | 61 | KRB Chrudim | 01:01:28 | |
33 | Šlégrová Eva | 273 | 55 | SK Autotest | 01:05:09 | |
34 | Portyšová Jitka | 281 | 70 | - | 01:11:29 | |
35 | Maláková Miroslava | 296 | 56 | ISCAREX Česká Třebová | 01:15:19 | |
36 | Šimůnková Zdena | 295 | 58 | ISCAREX Česká Třebová | 01:15:43 | |
37 | Vodičková Milada | 267 | 47 | - | 01:20:15 | |
38 | Michlerová Vlasta | 293 | 54 | - | 01:26:57 | |
39 | Gryčová Margita | 285 | 71 | 01:31:38 | ||
40 | Gryč Jan | 286 | 71 | 01:31:39 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1024
Celkový počet startujících: 222