Výsledky ročníku 2007

Junioři 19 let a mladší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Zapalač Dušan21890CZEX-AIR Ostrava01:03:38
2Kaminski Petr11892CZESlavia Havířov01:08:13
3Hrdina Pavel2088CZEABK Bravo Jablonné nad Orlicí01:09:03
4Hřib Jakub23388CZEAK ASICS Kroměříž01:09:23
5Hübl Radek14088CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:12:21
6Drbohlav Martin26289CZEJablonec nad Nisou01:29:36
7Matějka Petr10489CZEISCAREX Česká Třebová01:56:42
8Krpelán Ondřej1290CZEKráliky02:30:18

Muži A 20-39 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kimutai Dickson686KENKeňa00:58:52
2Novotný Viktor21782CZEFENIX Ski Team Jeseník01:01:54
3Vymazal Petr6175CZEAK ASICS Kroměříž01:02:20
4Šesták Karel13471CZEX-AIR Ostrava01:02:28
5Vacek Martin6969CZEISCAREX Česká Třebová01:03:03
6Oberländer Jan13675CZESokol Senohraby01:05:01
7Vlček Tomáš18280CZEGumárny Zubří01:05:17
8Král Jindřich7173CZEISCAREX Česká Třebová01:06:18
9Bednarz Libor3180CZEX-AIR Ostrava01:07:58
10Flegl Vlastimil13886CZEVrchlabí01:08:02
11Sehnal Tomáš27973CZEDrásal Holešov01:08:04
12Horáček Michal13375CZEISCAREX Česká Třebová01:08:43
13Zapalač Martin14686CZEX-AIR Ostrava01:08:56
14Kosgei Henry C.583KENKeňa01:08:56
15Velička Aleš3773CZEX-AIR Ostrava01:09:31
16Wcisło Adam20573POLLKS ISKRA Jaszkowa01:10:31
17Pross David22975CZESKI Skuhrov nad Bělou01:10:36
18Kolek Petr12175CZEISCAREX Česká Třebová01:10:53
19Klášterecký Tomáš7881CZEISCAREX Česká Třebová01:12:30
20Krunčík Pavel23285CZESKI Skuhrov nad Bělou01:13:00
21Kala Milan18378CZEDTC Litomyšl01:14:39
22Uliasz Jerzy20669POLLKS Iskra Jaszkova - POL01:15:38
23Valter Dalibor20069CZEKBP Jablonec nad Nisou01:15:46
24Schejbal Petr4671CZELiberec01:16:12
25Benák Jan23982CZEHradec Králové01:16:16
26Landa Jiří18977CZEKovářov01:17:02
27Suchánek Lukáš15479CZEKHB Radegast01:18:01
28Škapa Marek3671CZEX-AIR Ostrava01:18:12
29Jančařík Petr13768CZEAAC Brno01:19:08
30Urban Rostislav20173CZEHydraulikservis.cz01:19:49
31Novák Lukáš3582CZEAC SAKÉ Kateřinky01:20:02
32Žabenský Miroslav15878CZEAC Mariánské Lázně01:20:44
33Sás Ladislav19772CZEAK Šternberk01:21:30
34Dvořák Miroslav5373CZEHorka nad Moravou01:21:33
35Novák Pavel18081CZEPohled01:21:57
36Kalianko Štěpán18675CZETTC Olomouc01:22:41
37Kebrle Milan1375CZEISCAREX Česká Třebová01:23:53
38Řoutil Ladislav4381CZETJ Liga 100 Olomouc01:24:21
39Rumpertesz Petr3378CZEFENIX Ski Team Jeseník01:24:33
40Gregor Jan26479CZEVelešín01:25:24
41Valczykiewicz Mariusz20782POLLKS ISKRA Iaszkowa - POL01:25:33
42Dudka Piotr26084POLLZS Bystryca Klodzka - POL01:26:30
43Vizner Marek27872CZEH. O. Holešov01:26:41
44Stančo Ladislav1477CZEČelákovice01:27:21
45Vaněk Petr10770CZEOlomouc01:28:31
46Heger Jiří24969CZESmart Team01:29:06
47Král Libor20268CZEAZ Ekotherm Šumperk01:29:09
48Bednarz Luděk3074CZEX-AIR Ostrava01:29:18
49Hejtmánek Jiří21569CZE-01:30:31
50Čada Lukáš11977CZESCHOTT Electronic Packaging Lanškroun01:30:47
51Brzobohatý Václav2273CZEIscar ČR s.r.o.01:31:54
52Floriš Petr11672CZESCHOTT Electronic Packaging Lanškroun01:33:10
53Heger Vojtěch15374CZEISCAREX Česká Třebová01:34:05
54Makowski Zbigniew11170POLWKB META Lubliniec - POL01:34:46
55Šimůnek Jan14482CZEISCAREX Česká Třebová01:36:44
56Szabados Peter2176CZEMK Seitl Ostrava01:38:15
57Vodák Jiří13171CZESmart Team Olomouc01:41:40
58Kiedroň Ryszard22272CZETřinec01:41:51
59Petr Jaromír12577CZEČeská Třebová01:42:04
60Stanislawczyk Jacek4568POLWKB META Lubliniec - POL01:42:12
61Prokop Michal26579CZECyrlibába01:42:43
62Leśniewski Piotr28076Biegajznami.pl Lublin - POL01:43:43
63Suvák Jan8580CZEKolín01:44:50
64Krejčí Michal1972CZEKB Manušice01:48:06

Muži B 40-49 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kynčl Stanislav23464CZESKP Hvězda Pardubice01:00:52
2Poduška Josef5062CZEAC Kladno01:02:05
3Celerin Milan11265SVKTAT Martin - SVK01:02:47
4Stránský Aleš8160CZEISCAREX Česká Třebová01:05:55
5Holub Petr24766CZEOlfin Car Vella Trutnov01:07:15
6Moravčík Zdeněk9162CZEDTC Litomyšl01:07:33
7Zátopek Jiří13560CZEX-AIR Ostrava01:08:00
8Glajcar Roman19167CZESKI Alp Třinec01:08:28
9Tomíček Josef21159CZEČSK Vysoké nad Jizerou01:13:34
10Ševčík Pavel21061CZEZOMBIE Opava01:13:40
11Mrva Pavel9260CZEPopovice01:13:41
12Szwed Krzysztof4165POLWKB META Lublinec - POL01:14:03
13Kristek Jiří4467CZERetia Pardubice01:15:45
14Ketzl Martin23767CZEWAU Uhříněves01:16:51
15Šnevajs Radomír13263CZEKHB Radegast01:17:14
16Dostálek Petr27667CZEASPV Těchonín01:17:19
17Soukup Petr19865CZEKovohutě Příbram01:17:36
18Nečas Josef17858CZEÚpice01:18:18
19Pergner Petr18561CZEZámek Dobříš01:19:18
20Krejčí Bronislav5164CZEPrdlavka SSSR Modřice01:20:08
21Myšák Milan5666CZESokol Jehnědí01:20:22
22Kovařík Václav23563CZESpartak Třebíč01:20:32
23Vaňous Bohuslav2663CZEX-Sports Racing Žamberk01:21:24
24Dvorský Ladislav2965CZEMK Seitl Ostrava01:21:49
25Veselý Petr23067CZEAK Koměříž01:22:00
26Pilnáček Petr27765CZEBK Vysoké Mýto01:24:29
27Eppert Roman10559CZECanis Team01:24:38
28Pucholt Jiří4859CZETJ Sokol Unhošť01:28:03
29Krejčí Stanislav7463CZEASPV Těchonín01:28:24
30Hynek Petr1063CZESK Nové Město nad Metují01:28:25
31Gatial Milan19665CZEJTM - GA Šternberk01:28:50
32Rys Jaromír5564CZEPraha01:29:08
33Tomšů Petr25764CZESokol Bukovice01:29:19
34Mocker František5258CZEAC Česká Lípa01:30:08
35Korenyev Volodymyr16559CZEISCAREX Česká Třebová01:30:19
36Kordziński Kazimierz4058POLWKB META Lublinec - POL01:30:55
37Twardzik Grzegorz11367POLWKB META Lublinec - POL01:30:55
38Bažanowski Rostislav26365CZEMK Seitl Ostrava01:31:20
39Pečenka Libor22061CZEKHB Radegast01:31:48
40Mimra Luděk12058CZEVeslařský klub Perun Ostrava02:30:34

Muži C 50-59 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Smrčka Miloš254CZEBK Říčany01:03:56
2Kolínek František3456CZEAK Perná01:07:02
3Pechek František10153CZETJ Maratonstav Úpice01:08:10
4Špacír Ladislav6255CZELokomotiva Břeclav01:09:09
5Šmída Oldřich9548CZETJ Maratonstav Úpice01:11:09
6Kocyba Henryk4255POLWKB META Lublinec - POL01:12:05
7Krupička Miroslav7353CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:12:56
8Tempír František8849CZESokol Štíty01:13:45
9Šír Václav20948CZESpartak Rokytnice nad Jizerou01:14:14
10Javůrek Jiří6448CZEJiskra Horní Maršov01:15:05
11Wálek Bronislav19257CZEHrádek ve Slezsku01:15:16
12Krupka Milan2556CZETJ Rumburk01:16:33
13Sporek Miroslav20454CZELoučká nad Desnov01:20:15
14Černý Vladimír22152CZEHAC Praha01:21:09
15Růžička Karel6056CZEŘetězárna Česká Ves01:22:42
16Pešat Jan4756CZEVeslařský klub Perun Ostrava01:22:48
17Hájek František17949CZEFGT Stolany01:22:51
18Mach Václav10055CZETJ Maratonstav Úpice01:25:42
19Dudzik Jacek20355POLLKS Iskra Jaszkowa - POL01:28:08
20Smola Josef24851CZEMK Seitl Ostrava01:30:03
21Brož Jiří17754CZEMK SEITL Ostrava01:30:41
22Šafář Jaroslav17451CZENAA Ústí nad Orlicí01:31:35
23Farář Jaroslav18450CZETJ Maratonstav Úpice01:31:39
24Klimeš Bedřich25656CZESokol Bukovice01:32:45
25Stibor Milan9650CZETJ Maratonstav Úpice01:34:36
26Volf Břetislav2452CZELanškroun01:35:22
27Jiránek Mirko9354CZETJ Maratonstav Úpice01:36:33
28Křenek Miroslav8250CZETJ Sokol Výprachtice01:37:35
29Sadílek Václav21650CZE-01:37:45
30Krejsa Václav12452CZELiga 100 Praha01:38:14
31Pilgr Bohuslav12251CZEOB Česká Třebová01:38:45
32Švrček Jiří1753CZEOstrava01:43:35
33Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová01:46:29
34Michler Petr7655CZELiga 100 Praha01:48:37
35Mařík Jiří24355CZEOstrava01:54:46
36Rücker Oldřich26655CZELhota02:01:10

Muži D 60-69 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Leszkow Petr6344CZEMK Hlinsko01:18:16
2Groh Stanislav5846CZEAC Vrchlabí01:19:29
3Melišík Milan11747CZETrutnov01:20:41
4Kadavý Jan26847CZEJablonec nad Nisou01:24:06
5Vodička Jan3245CZEMK Radslavice01:25:40
6Sadílek Ota8646CZEAtletika Albrechtice01:26:01
7Marek František23841CZESK Hronov01:27:22
8Les Josef9847CZETJ Maratonstav Úpice01:29:23
9Lanta Jiří9744CZETJ Maratonstav Úpice01:33:48
10Marek Jiří14843CZEOrel Vysoké Mýto01:37:25
11Sedláček František14340CZESokol Rychnov nad Kněžnou01:45:04
12Ryska Pavel10644CZELitvínov01:55:50
13Rossi Otto6643CZEMK Seitl Ostrava01:57:09

Muži E 70 let a starší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Libra Jiří23637CZELBC Nové Město nad Metují01:26:58
2Jantsch Vítězslav26935CZELIAZ Jablonec01:36:07
3Merta Jaroslav335CZEISCAREX Česká Třebová01:36:23
4Havlíček Zdeněk17535CZEVrchlabí01:36:45
5Zálešák František19037CZEKD Havířov01:38:13
6Jarkovský Oldřich10934CZETJ Mostek01:43:58
7Culka Václav13935CZELiga 100 Kostelec nad Orlicí01:50:44
8Soukup Jiří21427CZETJ Liga 100 Hradec Králové02:30:32

Juniorky 19 let a mladší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vévodová Martina8490CZEAK Perná00:36:06
2Syrová Hana14589CZEAtletika Albrechtice00:41:59
3Stránská Michaela8097CZEISCAREX Česká Třebová00:43:06
4Portyšová Lucie2790CZEISCAREX Česká Třebová00:44:31

Ženy A 20-34 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pichrtová Anna773CZEX-AIR Ostrava01:02:54
2Havlová Petra20876CZEBK Říčany01:13:21
3Lauterbachová Lucie8381CZEAtletika Albrechtice01:18:50
4Mertová Michaela8776CZEAtletika Albrechtice01:24:49
5Mannlová Jana6880CZEISCAREX Česká Třebová01:26:17
6Vytlačilová Lenka17184CZEISCAREX Česká Třebová01:27:48
7Dušková Lenka6580CZEISCAREX Česká Třebová01:32:13
8Tylšová Daniela7078TJ Maratonstav Úpice01:35:29
9Šimůnková Pavla15177CZEISCAREX Česká Třebová01:37:38
10Krňávková Eva7275CZETrisk Olomouc01:38:12
11Kovářová Anna12375CZEOB Česká Třebová01:49:21
12Kohutová Veronika25089CZEOrlová01:53:02

Ženy B 35-44 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Jančaříková Lenka870CZEAAC Brno01:21:57
2Hanáková Miroslava22366CZESokol Bučovice01:23:09
3Tůmová Eva9969CZETJ Maratonstav Úpice01:28:59
4Kubrová Dagmar21963CZEHvězda SKP Pardubice01:31:15
5Jirásková Eva7764CZEISCAREX Česká Třebová01:36:50
6Šumberová Lucie12672CZEOrel Česká Třebová01:41:33
7Klimešová Alena25563CZESokol Bukovice01:42:31

Ženy C 45-54 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka1154CZETJ Maratonstav Úpice01:18:30
2Mališová Karla12860USK Praha01:22:40
3Martinová Eva19358CZETJ Sokol Valteřice01:27:16
4Vraštilová Miloslava456CZEJilemnice01:37:14
5Rossi Lenka6754CZEMK Seitl Ostrava01:49:00
6Šimůnková Zdena10858CZEISCAREX Česká Třebová02:02:41

Ženy D 55 let a starší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Grohová Jaroslava5951CZETJ Dvůr Králové nad Labem01:35:10
2Keprtová Miloslava2348CZEČeská Třebová01:45:49

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Macíček Miroslav17661CZEBROSE Kopřivnice00:33:05
2Krejčí Stanislav14191CZEJiskra Ústí nad Orlicí00:33:14
3Krmela Pavel14978CZETJ Rychnov00:35:37
4Pospíšil Petr21279CZEHorolezecký klub Choceň00:35:54
5Chlup Jiří15070CZETJ Rychnov00:35:54
6Golek Diana17283POLWKB META Lublinec - POL00:37:01
7Voleský Martin15791CZEOrel Česká Třebová00:37:54
8Čermák Miroslav18776CZETatry.cz00:39:00
9Wolf Vojtěch8900CZERáječek00:39:11
10Mališ Robert27393CZEOdry TJ00:39:44
11Vencl Jan14259CZEJiskra Ústí nad Orlicí00:40:45
12Zdeněk Bílý19559CZEHvězda SKP Pardubice00:40:52
13Markowski Adam17393POLWKB META Lubliniec - POL00:40:55
14Halanič Jakub23192CZETJ Jiskra Králíky00:41:07
15Hanák Marek22491CZETJ Sokol Bučovice00:41:48
16Spurný Daniel1899CZESmart Team00:42:00
17Čížek Miloš18860CZE-00:42:12
18Uhrner Petr19458CZESport Mladkov00:42:14
19Fiala Jaroslav27038CZENový Věk Trusnov00:42:19
20Martinek Tomáš25191CZESmart Team00:43:11
21Pustina František16356CZE-00:43:31
22Pucholt Tomáš4994CZESokol Unhošť00:43:42
23Večeřová Michaela24681CZESmart Team00:44:01
24Olejáková Markéta3879CZEX-AIR Ostrava00:45:48
25Kaminski Libor15669CZE-00:45:50
26Hanák Petr22594CZETJ Sokol Bučovice00:46:47
27Hanák Petr22664CZETJ Sokol Bučovice00:46:48
28Pilgrová Jana26782CZEOB Česká Třebová00:48:05
29Krejčí Jiří5490CZEPrdlavka SSSR Modřice00:50:23
30Wolf Filip24497CZE-00:51:50
31Jeníčková Hana18159CZENový Věk TT Trusnov00:52:08
32Kubíček Jan21350CZELitomyšl00:53:06
33Vraštil Marián22783CZE-00:53:54
34Kojecký Radovan22882CZE-00:53:54
35Wolf Petr9000CZERáječek00:57:41
36Závodníková Helena16757CZERS Iscar, Brno00:59:25
37Závodník Viktor16654CZERS Iscar, Brno00:59:26
38Čumpelík Vladimír25339CZEKRB Chrudim01:00:04
39Holinková Marcela25461CZEKRB Chrudim01:00:38
40Valterová Ivana19973CZEKBP Praha01:00:43
41Kaminská Simona15568CZE-01:00:47
42Havlíčková Libuše24555CZE-01:01:27
43Dubnová Alena16071CZEJasenná01:05:18
44Říhová Petra1693CZESmart Team01:11:54
45Říha Petr1568CZESmart Team01:11:54
46Martinková Ivana25867CZE-01:12:01
47Martinek Radek25968CZE-01:12:14
48Mondeková Marcela16465CZE-01:12:16
49Vejrek Radan16169CZE-01:27:31
50Duben Josef15967CZEJasenná01:27:39
51Vejrková Pavlína16274CZE-01:29:01
52Vodičková Milada25247CZERadslavice01:29:44
53Rosenberg Aleš27575CZEISCAREX Česká Třebová01:30:10
54Sedláčková Jaroslava15246CZERychnov nad Kněžnou01:30:44
55Rosenbergová Michaela27497CZEISCAREX Česká Třebová01:35:46
56Rosenbergová Lusice272CZE-01:35:53
57Rosenbergová Bohumila27176CZEISCAREX Česká Třebová01:36:03
58Kristková Martina17079CZET-Lab01:36:21
59Mravec Marcel16875CZET-Lab01:36:22
60Šafařík Ladislav16977CZET-Lab01:36:25
61Doležalová Blanka24262CZE-01:45:37
62Doležalová Lenka24086CZE-01:45:44
63Doležal Otmar24157CZEISCAR01:45:53

VIP

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kebrle Milan1375ISCAREX Česká Třebová01:23:53
2Hynek Petr1063SK Nové Město nad Metují01:28:25
3Brzobohatý Václav2273Iscar ČR s.r.o.01:31:54
4Vraštilová Miloslava456Jilemnice01:37:14
5Kiedroň Ryszard22272Třinec01:41:51
6Šimůnek Jan149ISCAREX Česká Třebová01:46:29

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1246
Celkový počet startujících: 269

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena