Výsledky ročníku 2007
Junioři 19 let a mladší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zapalač Dušan | 218 | 90 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:03:38 |
2 | Kaminski Petr | 118 | 92 | CZE | Slavia Havířov | 01:08:13 |
3 | Hrdina Pavel | 20 | 88 | CZE | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 01:09:03 |
4 | Hřib Jakub | 233 | 88 | CZE | AK ASICS Kroměříž | 01:09:23 |
5 | Hübl Radek | 140 | 88 | CZE | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:12:21 |
6 | Drbohlav Martin | 262 | 89 | CZE | Jablonec nad Nisou | 01:29:36 |
7 | Matějka Petr | 104 | 89 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:56:42 |
8 | Krpelán Ondřej | 12 | 90 | CZE | Králiky | 02:30:18 |
Muži A 20-39 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kimutai Dickson | 6 | 86 | KEN | Keňa | 00:58:52 |
2 | Novotný Viktor | 217 | 82 | CZE | FENIX Ski Team Jeseník | 01:01:54 |
3 | Vymazal Petr | 61 | 75 | CZE | AK ASICS Kroměříž | 01:02:20 |
4 | Šesták Karel | 134 | 71 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:02:28 |
5 | Vacek Martin | 69 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:03 |
6 | Oberländer Jan | 136 | 75 | CZE | Sokol Senohraby | 01:05:01 |
7 | Vlček Tomáš | 182 | 80 | CZE | Gumárny Zubří | 01:05:17 |
8 | Král Jindřich | 71 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:06:18 |
9 | Bednarz Libor | 31 | 80 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:07:58 |
10 | Flegl Vlastimil | 138 | 86 | CZE | Vrchlabí | 01:08:02 |
11 | Sehnal Tomáš | 279 | 73 | CZE | Drásal Holešov | 01:08:04 |
12 | Horáček Michal | 133 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:08:43 |
13 | Zapalač Martin | 146 | 86 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:08:56 |
14 | Kosgei Henry C. | 5 | 83 | KEN | Keňa | 01:08:56 |
15 | Velička Aleš | 37 | 73 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:09:31 |
16 | Wcisło Adam | 205 | 73 | POL | LKS ISKRA Jaszkowa | 01:10:31 |
17 | Pross David | 229 | 75 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 01:10:36 |
18 | Kolek Petr | 121 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:10:53 |
19 | Klášterecký Tomáš | 78 | 81 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:12:30 |
20 | Krunčík Pavel | 232 | 85 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 01:13:00 |
21 | Kala Milan | 183 | 78 | CZE | DTC Litomyšl | 01:14:39 |
22 | Uliasz Jerzy | 206 | 69 | POL | LKS Iskra Jaszkova - POL | 01:15:38 |
23 | Valter Dalibor | 200 | 69 | CZE | KBP Jablonec nad Nisou | 01:15:46 |
24 | Schejbal Petr | 46 | 71 | CZE | Liberec | 01:16:12 |
25 | Benák Jan | 239 | 82 | CZE | Hradec Králové | 01:16:16 |
26 | Landa Jiří | 189 | 77 | CZE | Kovářov | 01:17:02 |
27 | Suchánek Lukáš | 154 | 79 | CZE | KHB Radegast | 01:18:01 |
28 | Škapa Marek | 36 | 71 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:18:12 |
29 | Jančařík Petr | 137 | 68 | CZE | AAC Brno | 01:19:08 |
30 | Urban Rostislav | 201 | 73 | CZE | Hydraulikservis.cz | 01:19:49 |
31 | Novák Lukáš | 35 | 82 | CZE | AC SAKÉ Kateřinky | 01:20:02 |
32 | Žabenský Miroslav | 158 | 78 | CZE | AC Mariánské Lázně | 01:20:44 |
33 | Sás Ladislav | 197 | 72 | CZE | AK Šternberk | 01:21:30 |
34 | Dvořák Miroslav | 53 | 73 | CZE | Horka nad Moravou | 01:21:33 |
35 | Novák Pavel | 180 | 81 | CZE | Pohled | 01:21:57 |
36 | Kalianko Štěpán | 186 | 75 | CZE | TTC Olomouc | 01:22:41 |
37 | Kebrle Milan | 13 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:23:53 |
38 | Řoutil Ladislav | 43 | 81 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:24:21 |
39 | Rumpertesz Petr | 33 | 78 | CZE | FENIX Ski Team Jeseník | 01:24:33 |
40 | Gregor Jan | 264 | 79 | CZE | Velešín | 01:25:24 |
41 | Valczykiewicz Mariusz | 207 | 82 | POL | LKS ISKRA Iaszkowa - POL | 01:25:33 |
42 | Dudka Piotr | 260 | 84 | POL | LZS Bystryca Klodzka - POL | 01:26:30 |
43 | Vizner Marek | 278 | 72 | CZE | H. O. Holešov | 01:26:41 |
44 | Stančo Ladislav | 14 | 77 | CZE | Čelákovice | 01:27:21 |
45 | Vaněk Petr | 107 | 70 | CZE | Olomouc | 01:28:31 |
46 | Heger Jiří | 249 | 69 | CZE | Smart Team | 01:29:06 |
47 | Král Libor | 202 | 68 | CZE | AZ Ekotherm Šumperk | 01:29:09 |
48 | Bednarz Luděk | 30 | 74 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:29:18 |
49 | Hejtmánek Jiří | 215 | 69 | CZE | - | 01:30:31 |
50 | Čada Lukáš | 119 | 77 | CZE | SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun | 01:30:47 |
51 | Brzobohatý Václav | 22 | 73 | CZE | Iscar ČR s.r.o. | 01:31:54 |
52 | Floriš Petr | 116 | 72 | CZE | SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun | 01:33:10 |
53 | Heger Vojtěch | 153 | 74 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:34:05 |
54 | Makowski Zbigniew | 111 | 70 | POL | WKB META Lubliniec - POL | 01:34:46 |
55 | Šimůnek Jan | 144 | 82 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:44 |
56 | Szabados Peter | 21 | 76 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:38:15 |
57 | Vodák Jiří | 131 | 71 | CZE | Smart Team Olomouc | 01:41:40 |
58 | Kiedroň Ryszard | 222 | 72 | CZE | Třinec | 01:41:51 |
59 | Petr Jaromír | 125 | 77 | CZE | Česká Třebová | 01:42:04 |
60 | Stanislawczyk Jacek | 45 | 68 | POL | WKB META Lubliniec - POL | 01:42:12 |
61 | Prokop Michal | 265 | 79 | CZE | Cyrlibába | 01:42:43 |
62 | Leśniewski Piotr | 280 | 76 | Biegajznami.pl Lublin - POL | 01:43:43 | |
63 | Suvák Jan | 85 | 80 | CZE | Kolín | 01:44:50 |
64 | Krejčí Michal | 19 | 72 | CZE | KB Manušice | 01:48:06 |
Muži B 40-49 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kynčl Stanislav | 234 | 64 | CZE | SKP Hvězda Pardubice | 01:00:52 |
2 | Poduška Josef | 50 | 62 | CZE | AC Kladno | 01:02:05 |
3 | Celerin Milan | 112 | 65 | SVK | TAT Martin - SVK | 01:02:47 |
4 | Stránský Aleš | 81 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:55 |
5 | Holub Petr | 247 | 66 | CZE | Olfin Car Vella Trutnov | 01:07:15 |
6 | Moravčík Zdeněk | 91 | 62 | CZE | DTC Litomyšl | 01:07:33 |
7 | Zátopek Jiří | 135 | 60 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:08:00 |
8 | Glajcar Roman | 191 | 67 | CZE | SKI Alp Třinec | 01:08:28 |
9 | Tomíček Josef | 211 | 59 | CZE | ČSK Vysoké nad Jizerou | 01:13:34 |
10 | Ševčík Pavel | 210 | 61 | CZE | ZOMBIE Opava | 01:13:40 |
11 | Mrva Pavel | 92 | 60 | CZE | Popovice | 01:13:41 |
12 | Szwed Krzysztof | 41 | 65 | POL | WKB META Lublinec - POL | 01:14:03 |
13 | Kristek Jiří | 44 | 67 | CZE | Retia Pardubice | 01:15:45 |
14 | Ketzl Martin | 237 | 67 | CZE | WAU Uhříněves | 01:16:51 |
15 | Šnevajs Radomír | 132 | 63 | CZE | KHB Radegast | 01:17:14 |
16 | Dostálek Petr | 276 | 67 | CZE | ASPV Těchonín | 01:17:19 |
17 | Soukup Petr | 198 | 65 | CZE | Kovohutě Příbram | 01:17:36 |
18 | Nečas Josef | 178 | 58 | CZE | Úpice | 01:18:18 |
19 | Pergner Petr | 185 | 61 | CZE | Zámek Dobříš | 01:19:18 |
20 | Krejčí Bronislav | 51 | 64 | CZE | Prdlavka SSSR Modřice | 01:20:08 |
21 | Myšák Milan | 56 | 66 | CZE | Sokol Jehnědí | 01:20:22 |
22 | Kovařík Václav | 235 | 63 | CZE | Spartak Třebíč | 01:20:32 |
23 | Vaňous Bohuslav | 26 | 63 | CZE | X-Sports Racing Žamberk | 01:21:24 |
24 | Dvorský Ladislav | 29 | 65 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:21:49 |
25 | Veselý Petr | 230 | 67 | CZE | AK Koměříž | 01:22:00 |
26 | Pilnáček Petr | 277 | 65 | CZE | BK Vysoké Mýto | 01:24:29 |
27 | Eppert Roman | 105 | 59 | CZE | Canis Team | 01:24:38 |
28 | Pucholt Jiří | 48 | 59 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:28:03 |
29 | Krejčí Stanislav | 74 | 63 | CZE | ASPV Těchonín | 01:28:24 |
30 | Hynek Petr | 10 | 63 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 01:28:25 |
31 | Gatial Milan | 196 | 65 | CZE | JTM - GA Šternberk | 01:28:50 |
32 | Rys Jaromír | 55 | 64 | CZE | Praha | 01:29:08 |
33 | Tomšů Petr | 257 | 64 | CZE | Sokol Bukovice | 01:29:19 |
34 | Mocker František | 52 | 58 | CZE | AC Česká Lípa | 01:30:08 |
35 | Korenyev Volodymyr | 165 | 59 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:30:19 |
36 | Kordziński Kazimierz | 40 | 58 | POL | WKB META Lublinec - POL | 01:30:55 |
37 | Twardzik Grzegorz | 113 | 67 | POL | WKB META Lublinec - POL | 01:30:55 |
38 | Bažanowski Rostislav | 263 | 65 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:31:20 |
39 | Pečenka Libor | 220 | 61 | CZE | KHB Radegast | 01:31:48 |
40 | Mimra Luděk | 120 | 58 | CZE | Veslařský klub Perun Ostrava | 02:30:34 |
Muži C 50-59 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Smrčka Miloš | 2 | 54 | CZE | BK Říčany | 01:03:56 |
2 | Kolínek František | 34 | 56 | CZE | AK Perná | 01:07:02 |
3 | Pechek František | 101 | 53 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:08:10 |
4 | Špacír Ladislav | 62 | 55 | CZE | Lokomotiva Břeclav | 01:09:09 |
5 | Šmída Oldřich | 95 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:11:09 |
6 | Kocyba Henryk | 42 | 55 | POL | WKB META Lublinec - POL | 01:12:05 |
7 | Krupička Miroslav | 73 | 53 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:12:56 |
8 | Tempír František | 88 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:13:45 |
9 | Šír Václav | 209 | 48 | CZE | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 01:14:14 |
10 | Javůrek Jiří | 64 | 48 | CZE | Jiskra Horní Maršov | 01:15:05 |
11 | Wálek Bronislav | 192 | 57 | CZE | Hrádek ve Slezsku | 01:15:16 |
12 | Krupka Milan | 25 | 56 | CZE | TJ Rumburk | 01:16:33 |
13 | Sporek Miroslav | 204 | 54 | CZE | Loučká nad Desnov | 01:20:15 |
14 | Černý Vladimír | 221 | 52 | CZE | HAC Praha | 01:21:09 |
15 | Růžička Karel | 60 | 56 | CZE | Řetězárna Česká Ves | 01:22:42 |
16 | Pešat Jan | 47 | 56 | CZE | Veslařský klub Perun Ostrava | 01:22:48 |
17 | Hájek František | 179 | 49 | CZE | FGT Stolany | 01:22:51 |
18 | Mach Václav | 100 | 55 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:25:42 |
19 | Dudzik Jacek | 203 | 55 | POL | LKS Iskra Jaszkowa - POL | 01:28:08 |
20 | Smola Josef | 248 | 51 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:30:03 |
21 | Brož Jiří | 177 | 54 | CZE | MK SEITL Ostrava | 01:30:41 |
22 | Šafář Jaroslav | 174 | 51 | CZE | NAA Ústí nad Orlicí | 01:31:35 |
23 | Farář Jaroslav | 184 | 50 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:31:39 |
24 | Klimeš Bedřich | 256 | 56 | CZE | Sokol Bukovice | 01:32:45 |
25 | Stibor Milan | 96 | 50 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:34:36 |
26 | Volf Břetislav | 24 | 52 | CZE | Lanškroun | 01:35:22 |
27 | Jiránek Mirko | 93 | 54 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:36:33 |
28 | Křenek Miroslav | 82 | 50 | CZE | TJ Sokol Výprachtice | 01:37:35 |
29 | Sadílek Václav | 216 | 50 | CZE | - | 01:37:45 |
30 | Krejsa Václav | 124 | 52 | CZE | Liga 100 Praha | 01:38:14 |
31 | Pilgr Bohuslav | 122 | 51 | CZE | OB Česká Třebová | 01:38:45 |
32 | Švrček Jiří | 17 | 53 | CZE | Ostrava | 01:43:35 |
33 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:46:29 |
34 | Michler Petr | 76 | 55 | CZE | Liga 100 Praha | 01:48:37 |
35 | Mařík Jiří | 243 | 55 | CZE | Ostrava | 01:54:46 |
36 | Rücker Oldřich | 266 | 55 | CZE | Lhota | 02:01:10 |
Muži D 60-69 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Leszkow Petr | 63 | 44 | CZE | MK Hlinsko | 01:18:16 |
2 | Groh Stanislav | 58 | 46 | CZE | AC Vrchlabí | 01:19:29 |
3 | Melišík Milan | 117 | 47 | CZE | Trutnov | 01:20:41 |
4 | Kadavý Jan | 268 | 47 | CZE | Jablonec nad Nisou | 01:24:06 |
5 | Vodička Jan | 32 | 45 | CZE | MK Radslavice | 01:25:40 |
6 | Sadílek Ota | 86 | 46 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:26:01 |
7 | Marek František | 238 | 41 | CZE | SK Hronov | 01:27:22 |
8 | Les Josef | 98 | 47 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:29:23 |
9 | Lanta Jiří | 97 | 44 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:33:48 |
10 | Marek Jiří | 148 | 43 | CZE | Orel Vysoké Mýto | 01:37:25 |
11 | Sedláček František | 143 | 40 | CZE | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 01:45:04 |
12 | Ryska Pavel | 106 | 44 | CZE | Litvínov | 01:55:50 |
13 | Rossi Otto | 66 | 43 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:57:09 |
Muži E 70 let a starší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Libra Jiří | 236 | 37 | CZE | LBC Nové Město nad Metují | 01:26:58 |
2 | Jantsch Vítězslav | 269 | 35 | CZE | LIAZ Jablonec | 01:36:07 |
3 | Merta Jaroslav | 3 | 35 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:23 |
4 | Havlíček Zdeněk | 175 | 35 | CZE | Vrchlabí | 01:36:45 |
5 | Zálešák František | 190 | 37 | CZE | KD Havířov | 01:38:13 |
6 | Jarkovský Oldřich | 109 | 34 | CZE | TJ Mostek | 01:43:58 |
7 | Culka Václav | 139 | 35 | CZE | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 01:50:44 |
8 | Soukup Jiří | 214 | 27 | CZE | TJ Liga 100 Hradec Králové | 02:30:32 |
Juniorky 19 let a mladší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Vévodová Martina | 84 | 90 | CZE | AK Perná | 00:36:06 |
2 | Syrová Hana | 145 | 89 | CZE | Atletika Albrechtice | 00:41:59 |
3 | Stránská Michaela | 80 | 97 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:43:06 |
4 | Portyšová Lucie | 27 | 90 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:44:31 |
Ženy A 20-34 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pichrtová Anna | 7 | 73 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:02:54 |
2 | Havlová Petra | 208 | 76 | CZE | BK Říčany | 01:13:21 |
3 | Lauterbachová Lucie | 83 | 81 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:18:50 |
4 | Mertová Michaela | 87 | 76 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:24:49 |
5 | Mannlová Jana | 68 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:26:17 |
6 | Vytlačilová Lenka | 171 | 84 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:27:48 |
7 | Dušková Lenka | 65 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:32:13 |
8 | Tylšová Daniela | 70 | 78 | TJ Maratonstav Úpice | 01:35:29 | |
9 | Šimůnková Pavla | 151 | 77 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:37:38 |
10 | Krňávková Eva | 72 | 75 | CZE | Trisk Olomouc | 01:38:12 |
11 | Kovářová Anna | 123 | 75 | CZE | OB Česká Třebová | 01:49:21 |
12 | Kohutová Veronika | 250 | 89 | CZE | Orlová | 01:53:02 |
Ženy B 35-44 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Jančaříková Lenka | 8 | 70 | CZE | AAC Brno | 01:21:57 |
2 | Hanáková Miroslava | 223 | 66 | CZE | Sokol Bučovice | 01:23:09 |
3 | Tůmová Eva | 99 | 69 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:28:59 |
4 | Kubrová Dagmar | 219 | 63 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:31:15 |
5 | Jirásková Eva | 77 | 64 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:50 |
6 | Šumberová Lucie | 126 | 72 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:41:33 |
7 | Klimešová Alena | 255 | 63 | CZE | Sokol Bukovice | 01:42:31 |
Ženy C 45-54 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 11 | 54 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:30 |
2 | Mališová Karla | 128 | 60 | USK Praha | 01:22:40 | |
3 | Martinová Eva | 193 | 58 | CZE | TJ Sokol Valteřice | 01:27:16 |
4 | Vraštilová Miloslava | 4 | 56 | CZE | Jilemnice | 01:37:14 |
5 | Rossi Lenka | 67 | 54 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:49:00 |
6 | Šimůnková Zdena | 108 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:02:41 |
Ženy D 55 let a starší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Grohová Jaroslava | 59 | 51 | CZE | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01:35:10 |
2 | Keprtová Miloslava | 23 | 48 | CZE | Česká Třebová | 01:45:49 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Macíček Miroslav | 176 | 61 | CZE | BROSE Kopřivnice | 00:33:05 |
2 | Krejčí Stanislav | 141 | 91 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:33:14 |
3 | Krmela Pavel | 149 | 78 | CZE | TJ Rychnov | 00:35:37 |
4 | Pospíšil Petr | 212 | 79 | CZE | Horolezecký klub Choceň | 00:35:54 |
5 | Chlup Jiří | 150 | 70 | CZE | TJ Rychnov | 00:35:54 |
6 | Golek Diana | 172 | 83 | POL | WKB META Lublinec - POL | 00:37:01 |
7 | Voleský Martin | 157 | 91 | CZE | Orel Česká Třebová | 00:37:54 |
8 | Čermák Miroslav | 187 | 76 | CZE | Tatry.cz | 00:39:00 |
9 | Wolf Vojtěch | 89 | 00 | CZE | Ráječek | 00:39:11 |
10 | Mališ Robert | 273 | 93 | CZE | Odry TJ | 00:39:44 |
11 | Vencl Jan | 142 | 59 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:40:45 |
12 | Zdeněk Bílý | 195 | 59 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 00:40:52 |
13 | Markowski Adam | 173 | 93 | POL | WKB META Lubliniec - POL | 00:40:55 |
14 | Halanič Jakub | 231 | 92 | CZE | TJ Jiskra Králíky | 00:41:07 |
15 | Hanák Marek | 224 | 91 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 00:41:48 |
16 | Spurný Daniel | 18 | 99 | CZE | Smart Team | 00:42:00 |
17 | Čížek Miloš | 188 | 60 | CZE | - | 00:42:12 |
18 | Uhrner Petr | 194 | 58 | CZE | Sport Mladkov | 00:42:14 |
19 | Fiala Jaroslav | 270 | 38 | CZE | Nový Věk Trusnov | 00:42:19 |
20 | Martinek Tomáš | 251 | 91 | CZE | Smart Team | 00:43:11 |
21 | Pustina František | 163 | 56 | CZE | - | 00:43:31 |
22 | Pucholt Tomáš | 49 | 94 | CZE | Sokol Unhošť | 00:43:42 |
23 | Večeřová Michaela | 246 | 81 | CZE | Smart Team | 00:44:01 |
24 | Olejáková Markéta | 38 | 79 | CZE | X-AIR Ostrava | 00:45:48 |
25 | Kaminski Libor | 156 | 69 | CZE | - | 00:45:50 |
26 | Hanák Petr | 225 | 94 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 00:46:47 |
27 | Hanák Petr | 226 | 64 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 00:46:48 |
28 | Pilgrová Jana | 267 | 82 | CZE | OB Česká Třebová | 00:48:05 |
29 | Krejčí Jiří | 54 | 90 | CZE | Prdlavka SSSR Modřice | 00:50:23 |
30 | Wolf Filip | 244 | 97 | CZE | - | 00:51:50 |
31 | Jeníčková Hana | 181 | 59 | CZE | Nový Věk TT Trusnov | 00:52:08 |
32 | Kubíček Jan | 213 | 50 | CZE | Litomyšl | 00:53:06 |
33 | Vraštil Marián | 227 | 83 | CZE | - | 00:53:54 |
34 | Kojecký Radovan | 228 | 82 | CZE | - | 00:53:54 |
35 | Wolf Petr | 90 | 00 | CZE | Ráječek | 00:57:41 |
36 | Závodníková Helena | 167 | 57 | CZE | RS Iscar, Brno | 00:59:25 |
37 | Závodník Viktor | 166 | 54 | CZE | RS Iscar, Brno | 00:59:26 |
38 | Čumpelík Vladimír | 253 | 39 | CZE | KRB Chrudim | 01:00:04 |
39 | Holinková Marcela | 254 | 61 | CZE | KRB Chrudim | 01:00:38 |
40 | Valterová Ivana | 199 | 73 | CZE | KBP Praha | 01:00:43 |
41 | Kaminská Simona | 155 | 68 | CZE | - | 01:00:47 |
42 | Havlíčková Libuše | 245 | 55 | CZE | - | 01:01:27 |
43 | Dubnová Alena | 160 | 71 | CZE | Jasenná | 01:05:18 |
44 | Říhová Petra | 16 | 93 | CZE | Smart Team | 01:11:54 |
45 | Říha Petr | 15 | 68 | CZE | Smart Team | 01:11:54 |
46 | Martinková Ivana | 258 | 67 | CZE | - | 01:12:01 |
47 | Martinek Radek | 259 | 68 | CZE | - | 01:12:14 |
48 | Mondeková Marcela | 164 | 65 | CZE | - | 01:12:16 |
49 | Vejrek Radan | 161 | 69 | CZE | - | 01:27:31 |
50 | Duben Josef | 159 | 67 | CZE | Jasenná | 01:27:39 |
51 | Vejrková Pavlína | 162 | 74 | CZE | - | 01:29:01 |
52 | Vodičková Milada | 252 | 47 | CZE | Radslavice | 01:29:44 |
53 | Rosenberg Aleš | 275 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:30:10 |
54 | Sedláčková Jaroslava | 152 | 46 | CZE | Rychnov nad Kněžnou | 01:30:44 |
55 | Rosenbergová Michaela | 274 | 97 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:35:46 |
56 | Rosenbergová Lusice | 272 | CZE | - | 01:35:53 | |
57 | Rosenbergová Bohumila | 271 | 76 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:03 |
58 | Kristková Martina | 170 | 79 | CZE | T-Lab | 01:36:21 |
59 | Mravec Marcel | 168 | 75 | CZE | T-Lab | 01:36:22 |
60 | Šafařík Ladislav | 169 | 77 | CZE | T-Lab | 01:36:25 |
61 | Doležalová Blanka | 242 | 62 | CZE | - | 01:45:37 |
62 | Doležalová Lenka | 240 | 86 | CZE | - | 01:45:44 |
63 | Doležal Otmar | 241 | 57 | CZE | ISCAR | 01:45:53 |
VIP | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kebrle Milan | 13 | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 01:23:53 | |
2 | Hynek Petr | 10 | 63 | SK Nové Město nad Metují | 01:28:25 | |
3 | Brzobohatý Václav | 22 | 73 | Iscar ČR s.r.o. | 01:31:54 | |
4 | Vraštilová Miloslava | 4 | 56 | Jilemnice | 01:37:14 | |
5 | Kiedroň Ryszard | 222 | 72 | Třinec | 01:41:51 | |
6 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 01:46:29 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1246
Celkový počet startujících: 269