Výsledky ročníku 2008

Junioři 19 let a mladší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šmerda Tomáš28691CZEFENIX Ski Team Jeseník01:04:14
2Šroubek Vlastimil25192CZESC Marathon Plzeň01:07:05
3Kubánek Marek19690CZEPSK Olymp Praha01:13:00
4Krejčí Stanislav26591CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:15:00
5Bielik Krzysztof21891POLLUKS Plowez01:16:56
6Vaníček Josef33589CZEABK Bravo Jablonné nad Orlicí01:17:15
7Záveský Filip37393CZEOrel Česká Třebová01:20:43
8Halanič Jakub35792CZETJ Jiskra Králíky01:23:48
9Buriánek Tomáš38189CZESKI Klub Česká Třebová01:25:13
10Záveský Marek37490CZEOrel Česká Třebová01:25:35
11Votava Michal36990CZEVrchlabí01:27:35
12Krejčí Jiří17390CZEPrdlavka SSSR Modřice01:29:26

Juniorky 19 let a mladší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vévodová Martina18490CZEAK Perná00:35:04
2Jirásková Hanka10089CZEISCAREX Česká Třebová00:36:02
3Weissová Gabriela9891CZEX-AIR Ostrava00:36:28
4Johanidesová Lea27489CZEJiskra Ústí nad Orlicí00:37:38
5Stránská Michaela20697CZEISCAREX Česká Třebová00:39:10
6Syrová Hana32989CZEAtletika Albrechtice00:40:20
7Mikulenková Tereza31092CZEFenix Ski team Jeseník00:41:19
8Rosenbergová Michaela30993CZEFenix Ski team Jeseník00:41:19
9Stránská Adéla20591CZEISCAREX Česká Třebová00:42:22
10Portyšová Lucie31290CZEISCAREX Česká Třebová00:43:50
11Jungová Adéla33289CZEAtletika Albrechtice00:45:04
12Procházková Michaela15395CZEUSK Praha00:45:14
13Sontáková Lenka18191CZEAtletika Albrechtice00:48:00
14Jirásková Bára21291CZEIscarex Česká Třebová00:50:34

Muži A 20-39 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Blaha Tomáš15176CZEAK Kroměříž01:00:20
2Žák Jiří4271CZESCOTT VSK-VŠB-TU Ostrava01:02:17
3Horáček Michal20775CZEISCAREX Česká Třebová01:02:20
4Zupančić Marjan24071SVNKGT Papez01:02:52
5Řemínek Matěj38686CZEAC Choceň01:02:58
6Šesták Karel15471CZEX-AIR Ostrava01:03:31
7Hrdina Pavel33988CZEABK Bravo Jablonné nad Orlicí01:03:42
8Vítek Miroslav4372CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:03:58
9Hanyš Zbyněk18685CZEISCAREX Česká Třebová01:04:26
10Frelich Martin19871CZESOKOL České Budějovic01:06:58
11Vacek Martin3069CZEISCAREX Česká Třebová01:07:03
12Rosenberg David30586CZEXSTREAM Racing team01:07:13
13Klášterecký Tomáš27581CZEISCAREX Česká Třebová01:07:35
14Sellner Alex20071DEUWSV otterskirchen01:07:48
15Fortune Bernard29869IRLIMRA01:09:34
16Král Jindřich873CZEISCAREX Česká Třebová01:09:57
17Dvořák Pavel2482CZEFOSA Prostějov01:10:44
18Melišík Jan32374CZERedpoint Pearl Izumi01:12:00
19Valter Dalibor31569CZE-01:13:22
20Benák Jan28982CZEHradec Králové01:13:54
21Herda Jan27783CZEDobřichov01:14:00
22Nemšák Miroslav4169CZETJ Sokol Černovír01:14:04
23Honsa Petr2578CZEKolonie Říčany01:14:51
24Doleček Josef35079CZEFORT SMC Ústí nad Orlicí01:15:44
25Jeníček Ondřej34888CZEFort SMS Ústí nad Orlicí01:15:45
26Novák Lukáš14682CZEAC SAKÉ KATEŘINKY01:17:08
27Šimůnek Jan982CZEISCAREX Česká Třebová01:17:24
28Suchánek Lukáš31779CZEKHB Radegast01:17:33
29Mocek Tomáš38379CZEHvězda Pardubice01:17:48
30Kebrle Milan1375CZEISCAREX Česká Třebová01:18:59
31Staniek Martin37274CZE-01:19:42
32Krejčí Lukáš12976CZEPepa Team Frýdek-Místek01:21:50
33Floriš Petr17472CZESCHOTT Lanškroun01:22:12
34Hübl Radek19588CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:23:20
35Hejkrlík Filip38479CZESKP Spartak Slatiňany01:23:24
36Novák Pavel38581CZEKRB Chrudim01:23:51
37Marhold Luboš2777CZEChoceň01:24:14
38Šebek Michal35284CZEFORT SMC Ústí nad Orlicí01:24:49
39Pilgr Luděk17876CZEOB Česká Třebová01:25:10
40Novák Martin17284CZEneregistrovaný01:25:51
41Petr Jaromír18777CZESCHOTT Electronic Packaging Lanškroun01:26:01
42Jašek Ondřej35377CZEAtletika Zábřeh01:28:29
43Heger Jiří16969CZESMART Team01:28:53
44Rosinski Michal21985POLLUKS Plowez01:28:59
45Švanda Jiří2177CZESDH Heřmanice01:29:45
46Pokluda Tomáš9170CZEBrno01:30:52
47Malý Lukáš38283CZEFBC Sokol Ústí nad Orlicí01:31:53
48Horych Pavel34470CZEMK Kladno01:32:20
49Markowski Zbigniew19470POLWKB META Lublinec01:32:28
50Čada Lukáš13977CZESCHOTT Electronic Packaging Lanškroun01:33:38
51Kiedroň Ryszard2272CZETřinec01:34:25
52Rygielski Marcin16673POLTS CORSA Toruń01:35:36
53Minář Petr36372SVKŠtíty01:37:56
54Brzobohatý Václav2873CZEISCAR ČR01:39:01
55Vágner Jan26484CZEHS Říčky01:40:19
56Szabados Peter7376SVKMK Seitl Ostrava01:41:24
57Nikodým Lukáš12280CZETJ Šumperk01:42:19
58Kubíček Lukáš33377CZESKM Litomyšl01:42:41
59Kubíček Jan35487CZEJiskra Litomyšl01:43:26
60Dvořák Miroslav18373CZEHorka nad Moravou01:43:57
61Vodák Jiří17072CZESMART Team01:45:30

Muži B 40-49 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Müller Erwin23466CHETeam Switzerland01:04:03
2Poduška Josef1562CZEMK Kladno01:04:12
3Ulich Petr35668CZEMT Nové Město nad Metují01:05:39
4Celerin Milan19065SVKSVK01:05:53
5Ožana Václav6564CZETJ Nové Město na Moravě01:06:25
6Moravčík Zdeněk36862CZEDTC Litomyšl01:07:22
7Vacarda Vladimír18059CZEAC Slovan Liberec01:08:26
8Šroubek Vlastimil7761CZESC Marathon Plzeň01:08:58
9Petronyuk Viktor4960UKRTJ CZU Praha01:09:04
10Petráš Rostislav5865CZENovojický Kotuč FC01:09:29
11Stránský Aleš1160CZEISCAREX Česká Třebová01:09:32
12Krejčí Jaromír30666CZESki klub Pastviny01:10:07
13Zátopek Jiří15960CZEX-AIR Ostrava01:11:35
14Ducháček Jan28768CZEÚstí nad Orlicí01:11:37
15Mrva Pavel14360CZEPopovice01:13:21
16Valenta Michal15562CZEAVC Praha01:13:49
17Čechlovský Martin14965CZESK Maxtri Liberec01:14:32
18Macíček Miroslav31161CZEDODO Kopřivnice01:15:03
19Hanuš Petr13164CZEChládek a Tintěra Pardubice01:15:59
20Krejčí Stanislav6263CZEASPV Těchonín01:16:08
21Jindra David17660CZEAC Obora Hvězda Praha01:16:43
22Szwed Krzysztof19265POLWKB META Lublinec01:16:45
23Vojkůvka Jan10868CZEEKOFAS OSTRAVA01:16:48
24Zoubek Jiří15865CZESWSL Lučany nad Nisou01:17:29
25Liška Pavel2663CZETK Ústí nad Orlicí01:18:16
26Svoboda Petr13760CZESK MAXTRI Liberec01:19:51
27Pácha Zdeněk21768CZEBaška01:20:20
28Votava Vladimír37063CZESKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn01:22:02
29Hekrle František28260CZESokol Parník Česká Třebová01:22:11
30Hodek Roman17560CZEOchotnické divadlo Sokol Kunvald01:22:34
31Macuh Peter24561SVNSLO team01:23:54
32Jeníček Pavel18559CZEHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí01:24:00
33Janík Tomáš9068CZEKnínice u Ústí n.L. (neregistrovaný)01:24:02
34Hynek Petr26363CZESK Nové Město nad Metují01:24:06
35Vysoudil Oldřich6861CZESK Temenice01:24:54
36Jančařík Petr17168CZEAAC Brno01:25:08
37Šilar Tomáš12063CZESK Staročernsko01:25:47
38Smolák Petr5064CZEBKVM Vysoké Mýto01:26:04
39Krejčí Bronislav6764CZEPrdlavka SSSR Modřice01:27:07
40Novák František5964CZEAmatér Bořislav01:27:58
41Ducháček Bedřich2359CZEISCAREX Česká Třebová01:28:14
42Pilnáček Petr13265CZEBK Vysoké Mýto01:29:10
43Holan Martin6363CZETJ Zentiva01:29:24
44Řehoř Pavel31668CZERS ISCAR s.r.o01:29:27
45Bezucha Jiří18262CZETTC Olomouc01:30:26
46Tovar Luis22263VENVenezuela01:30:45
47Vokřál Vladimír14765CZEBrno01:31:15
48Pečenka Libor4661CZEKHB Radegast01:31:28
49Eppert Roman6959CZECanis Team01:32:00
50Stařecký Tomáš18962CZEŘíše hvězd01:33:01
51Rygál Libor13662CZESK Maxtri Liberec01:33:44
52Voda Jan16559CZEMost01:34:36
53Pospíšil Pavel25964CZE-01:34:48
54Káňa Petr6664CZETJ Kostice01:35:50
55Korenyev Volodymyr25559UKRISCAREX Česká Třebová01:40:41
56Stankiewicz Iwona3459POLWKB Piast Wroclaw01:44:48
57Halbrštat Petr9667CZETK Znojmo01:47:33
58Záveský Richard37563CZEOrel Česká Třebová01:56:58

Muži C 50-59 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Prager Franz20157DEUWSV Otterskirchen01:06:25
2Earwaker Colin30256NZLLake City Rotorua01:07:18
3Kolínek František6456CZEAK Perná01:08:05
4Špacír Ladislav3855CZELokomotiva Břeclav01:09:09
5Gombita Josef20458CZEMost01:13:24
6Kocyba Henryk19155POLWKB META Lublinec01:13:38
7Symington Stuart37857SCODunbar01:14:01
8Tempír František5549CZESokol Štíty01:14:33
9Sobek Miroslav35956SVKMatador Púchov01:15:38
10Burn Robert11453ENGThirsk& Sowerby Harriers01:16:15
11Pechek František12853CZEMaratonstav Úpice01:16:34
12Walton Brian10253ENGRC Horwich01:16:39
13Duleba Andrej36558SVKMatador Púchov01:16:57
14Baďura Aleš7857CZEindependiente01:17:28
15Šrutek Stanislav7958CZETJ Maratonstav Úpice01:17:41
16Sviták Stanislav35850SVKAK Žilina01:17:56
17Liška Lubomír36653SVKUnie behu do vrchu01:18:10
18Nečas Josef5158CZEMaratonstav Úpice01:20:15
19Hauser Andrew23255ENGHolmfirth Harriers01:21:10
20Hrdina Vilém17756CZEHO Banka Praha01:21:28
21Lípa Václav8752CZETJ Zentiva01:21:38
22Černý Vladimír8352CZEHAC Praha01:22:30
23Stankiewicz Antoni3358POLWKB Piast Wroclaw01:22:50
24Hájek František10349CZEFGT Stolany01:23:01
25Klemenc Tone24755SLOSLO team01:25:52
26Vaníček Petr14249CZEKolonie Říčany01:26:03
27Hamerník Jan14855CZEÚvaly01:26:45
28Talaš Jaromír7254CZESKD Otrokovice01:27:00
29Leszkow Josef10451CZEMaraton-klub Hlinsko01:27:22
30Kordziński Kazimierz24958POLWKB Meta Lubliniec01:27:28
31Růžička Karel11956CZETJ Řetězárna Česká Ves01:27:32
32Sadílek Václav14050CZEAlbrechtice01:29:00
33Švidernoch Milan7058CZEX-AIR Ostrava01:30:19
34Červ Miloslav28550CZEISCAREX Česká Třebová01:30:35
35Brož Jiří21054CZEMK Seitl Ostrava01:32:18
36Farář Jaroslav9350CZEMaratonstav Úpice01:32:47
37Read David Christopher11657ENGThirsk and Sowerby Harriers01:35:00
38Volf Břetislav10552CZEAtletika Albrechtice01:35:27
39Mach Václav16155CZEMaratonstav Úpice01:35:34
40Krumer Miroslav1249CZEMK Ostrov01:35:46
41Šebek Jindřich3656CZEFort smc01:36:42
42Skomorowski Stanisław13357POLSBD Energetyk Rybnik01:36:49
43Mařík Jiří13455CZEEKOFAS OSTRAVA01:38:02
44Hrnčíř Jaroslav34049CZE-01:38:09
45Pilgr Bohuslav17951CZEOB Česká Třebová01:39:48
46Musil Ladislav4756CZESK Slavičín - atletika01:40:10
47Pustina František29956CZEINA Lanškroun01:41:37
48Krejsa Václav8452CZERentia Praha01:47:26
49Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová01:49:57
50Carrera Pedro22156VENVENEZUELA02:10:30
51Hájíček František29251CZEAVC Praha02:12:06

Muži D 60-69 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šmída Oldřich8148CZETJ Maratonstav Úpice01:10:49
2Javůrek Jiří3948CZEJiskra Horní Maršov01:12:44
3Šír Václav16448CZETJ Spartak01:15:16
4Evans Richard (Dic)11046WALCardiff A.A.C.01:18:02
5Vladár Ján36448SVKKBBS Turčianské Teplice01:18:35
6Rajec Pavol36146SVKJogging klub Dubnica n./V.01:19:39
7Bašista Vincent8642SVKAK Spartak Dubnica nad Váhom01:19:50
8Scheiber Kaspar23539CHETörli sport - Team01:21:01
9Melišík Milan1447CZETrutnov01:22:38
10Leszkow Petr444CZEMaraton-klub Hlinsko01:23:37
11Ford Martin8943ENGCheltenham & County Harriers01:24:43
12Van Noten Omer22447BELROBA01:25:13
13Sadílek Ota5646CZEAtletika Albrechtice01:25:28
14Šalplachta Jindřich10647CZEFenix Ski Jesení­k01:25:54
15Buckle Kenneth7541WALCheltenham and County Harriers01:26:41
16Shemilt James8547ENGYork Acorn01:27:14
17Vodička Jan8045CZEMK Radslavice01:27:46
18Marek František5741CZESK Hronov01:29:35
19Janový Petr5345CZEAC-Trial Plzeň01:30:10
20Burns Keith37742SCOCarnethy Hill Runners01:35:14
21Šůcha Václav7646CZESV Stříbro01:35:39
22Říha Miroslav4545CZESokol Sadská01:35:40
23Volek Ivo20348CZERodáci Rýmařov01:35:56
24Kubíček František20846CZEBest Car Dobré Pole01:36:09
25Fejgl Zdeněk21442CZEBK Vratimov01:40:59
26Les Josef4047CZETJ Maratonstav Úpice01:42:24
27Wikeley Alan11544ENGThirsk and Sowerby Harriers01:42:44
28Janeček Jaroslav11840CZEPSK Union Praha01:44:55
29Soviš Ivan25446CZEHS Rýmařov01:48:12
30Čepelka Oldřich13048CZETima Liberec01:48:38
31Král Josef1940CZEISCAREX Česká Třebová01:49:34
32Rossi Otto9443CZEMK Seitl Ostrava01:57:32
33Trontelj Miro24640SVNAK Koper02:01:15
34Linhart Miloš10144CZESK Hronov02:05:53

Muži E 70 let a starší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Waldie Brian14438ENGCARNETHY HRC01:24:30
2Libra Jiří237CZELBC Nové Město nad Metují01:25:43
3Collins John8237WALSwansea Harriers AC01:31:08
4Hrovat Franc24136SLOGorenjski glas01:39:44
5Merta Jaroslav1735CZEISCAREX Česká Třebová01:43:43
6Reš Jaka24435SLOGorenjski glas01:45:15
7Menarry Alexander23132ENGDurham Fell Runners01:51:03
8Soukup Jiří7427CZETJ LIGA 100 Hradec Králové02:27:36

Ženy A 20-34 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Mertová Michaela25876CZEAtletika Albrechtice01:13:51
2Petronyukova Myroslava25787UKRAC Kovosrot Praha01:15:30
3Lauterbachová Lucie21181CZEAtletika Albrechtice01:21:42
4Weissová Zuzana37687CZETJ Gumárny Zubří01:22:17
5Arseniuk Anna22081POLLUKS Plowez01:23:52
6Mannlová Jana13880CZEISCAREX Česká Třebová01:28:42
7Šimůnková Pavla1077CZEISCAREX Česká Třebová01:38:29
8Stříhavková Petra14579CZEAC-Chocen01:40:39
9Kollertová Eva35583CZEMT Nové Město nad Metují01:44:24

Ženy B 35-44 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Hanáková Miroslava12466CZETJ Sokol Bučovice01:22:58
2Wiesnerová Lenka6069CZESpartak Police nad Metují01:25:06
3Trobec Urša24367SVNTK Kobarid01:26:56
4Davies Susan23664WALPresteigne Pacers01:28:05
5Mlynarska Mariola19371POLWKB META Lublinec01:32:10
6Ouřecká Renáta20970CZEAtletika Albrechtice01:35:07
7Ottová Radka16066CZEMaratonstav Úpice01:38:07
8Kowalska Ewa25365POLGovena Toruń01:38:22
9Tamimova Lenka36766CZEPelhrimov01:39:19
10Durnová Marta23964CZEBranopac Veselí na Moravě01:41:13
11Minaříková Jana37166CZETJ Liga 100 Olomouc01:41:55
12Jirásková Eva5464CZEISCAREX Česká Třebová01:42:24
13Přívětivá Svatava3164CZEKHB Radegast02:17:59

Ženy C 45-54 let

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka554CZEMaratonstav Úpice01:19:10
2Vaněčková Lada3562CZESK ŠTÍPA - ZLÍN01:23:41
3Mališová Karla12160CZEUSK Praha01:26:30
4Kubrová Dagmar11163CZEHvězda SKP Pardubice01:30:04
5Valentová Květa15656CZEAVC Praha01:32:24
6Shotter Jean23362ENGHolmfirth Harriers01:34:05
7Kováříková Pavla9955CZEBarnex Sport Brno01:40:27
8Vraštilová Miloslava1856CZEJilemnice01:42:19
9Hendrickx Vicky Octavie22555BELBELGIUM01:46:02
10Rossi Lenka9254CZEMK Seitl Ostrava01:53:47
11Šimůnková Zdena758CZEISCAREX Česká Třebová01:57:46

Ženy D 55 let a starší

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Grm Olga24249SVNTrmasti01:31:36
2Grohová Jaroslava3251CZETJ Dvůr Králové nad Labem01:40:50
3Keprtová Miloslava1648CZEISCAREX Česká Třebová01:46:56

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Dobšíček Pavel28880CZESK Hronov00:29:01
2Kolek Petr32775CZEISCAREX Česká Třebová00:31:06
3Chlup Jiří33070CZETJ Rychnov00:32:45
4Krmela Pavel33178CZETJ Rychnov na Moravě00:33:54
5Pospíšil Petr30379CZEHorolezecký klub Choceň00:35:08
6Schwarz Josef36055CZESK Chotěboř00:35:29
7Smolák Petr34594CZEBK Vysoké Mýto00:35:49
8Supík Martin27992CZEHella Mohelnice00:36:01
9Divíšek Jan29393CZETJ Jiskra Králíky00:37:49
10Čermák Miroslav29476CZETatry.cz00:38:25
11Uhrner Petr32858CZETJ Sport Mladkov00:38:35
12Andrlík Tomáš29779CZE-00:38:42
13Čížek Miloš29560CZESK Choceň00:39:03
14Hanák Marek33791CZETJ Sokol Bučovice00:39:20
15Demel Jan25695CZEABK Liberec00:39:34
16Dušková Lenka28080CZEISCAREX Česká Třebová00:39:47
17Večeřová Michaela31881CZESmart Team00:40:09
18Čenský Jan34961CZESK Nohyb00:40:22
19Valterová Ivana31373CZEJablonec n. N.00:42:57
20Hanák Petr33664CZETJ Sokol Bučovice00:43:03
21Spurná Jana34176CZESmart Team Olomouc00:43:07
22Brzobohatý Václav2998CZEPlavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav00:43:07
23Novák Aleš26774CZE-00:43:37
24Supík Svatopluk27867CZEHella Mohelnice00:44:08
25Jorová Ludmila16362CZEISCAREX Česká Třebová00:44:21
26Fryauf Jan33489CZEAtletika Albrechtice00:45:04
27Štancl Ladislav34262CZEBK Vysoké Mýto00:45:07
28Moravčíková Zdena36267CZEDTC Litomyšl00:45:36
29Pospíšilová Blanka26065CZE-00:45:51
30Suchánek Pavel26680CZE-00:46:01
31Dittrichová Alena28368CZE-00:46:23
32Hanák Petr33894CZETJ Sokol Bučovice00:46:36
33Nováková Martina25265CZEAmatér Bořislav00:48:02
34Lacná Jindřiška23852CZEOstrava00:48:37
35Krejčí Josef30049CZEPepa Team Frýdek Místek00:49:37
36Dobiášová Petra32681CZEVlašim00:49:51
37Smoláková Alexandra34398CZEBK Vysoké Mýto00:50:05
38Smoláková Valérie34693CZEBK Vysoké Mýto00:50:05
39Martínek Radek32567CZESmart Team00:50:45
40Kiedroň Dorota27298CZETřinec00:51:06
41Procházková Irena16257CZETJ Háje00:51:14
42Cupalová Eva12347CZETJ Sokol Bučovice00:51:26
43Kučera Tomáš34794CZEAC Tepo Kladno00:52:47
44Carrera Jesus22389VENVenezuela00:53:46
45Wolf Filip38097CZE-00:53:52
46Půlpánová Zdeňka26243CZEKRB Chrudim00:55:01
47Velechovský Jiří30455CZESAZS Králíky00:57:33
48Wolf Petr37965CZE-00:57:47
49Kiedroň Agnieszka27101CZETřinec00:58:50
50Kubát Jan27650CZE-00:58:53
51Havlíčková Libuše24855CZE-00:59:02
52Pospíšilová Kristýna26192CZE-00:59:15
53Horych Eduard35197CZEKladno01:03:19
54Pláničková Eva28454CZEAtletika Tábor01:03:48
55Sasgary Adrian29193AUTWien01:05:52
56Smoláková Gabriela29073CZERybníky Lanškroun01:05:53
57Mondeková Marcela30165CZE-01:05:58
58Gruberová Věra29652CZERentia Praha01:06:27
59Sandrini Margit30847ITAAmateur Sport Club Berg01:06:39
60Aufderklamm Roland30743ITAAmateur-Sport-Club-Berg01:06:46
61Pešek Kamil32180CZEOB Česká Třebová01:11:53
62Pilgrová Jana32082CZEOB Česká Třebová01:11:54
63Pilgrová Anna32251CZEOB Česká Třebová01:18:13
64Pilgrová Natalia31984RUSToljatti01:18:40
65Kubíčková Marie23746CZE-01:21:12
66Vodičková Milada25047CZERadslavice01:21:16
67Kiedroň Mateusz27304CZETřinec01:41:07
68Kiedroň Barbora27074CZETřinec01:41:07

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1456
Celkový počet startujících: 342

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena