Výsledky ročníku 2008
Junioři 19 let a mladší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmerda Tomáš | 286 | 91 | CZE | FENIX Ski Team Jeseník | 01:04:14 |
2 | Šroubek Vlastimil | 251 | 92 | CZE | SC Marathon Plzeň | 01:07:05 |
3 | Kubánek Marek | 196 | 90 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:13:00 |
4 | Krejčí Stanislav | 265 | 91 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:15:00 |
5 | Bielik Krzysztof | 218 | 91 | POL | LUKS Plowez | 01:16:56 |
6 | Vaníček Josef | 335 | 89 | CZE | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 01:17:15 |
7 | Záveský Filip | 373 | 93 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:20:43 |
8 | Halanič Jakub | 357 | 92 | CZE | TJ Jiskra Králíky | 01:23:48 |
9 | Buriánek Tomáš | 381 | 89 | CZE | SKI Klub Česká Třebová | 01:25:13 |
10 | Záveský Marek | 374 | 90 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:25:35 |
11 | Votava Michal | 369 | 90 | CZE | Vrchlabí | 01:27:35 |
12 | Krejčí Jiří | 173 | 90 | CZE | Prdlavka SSSR Modřice | 01:29:26 |
Juniorky 19 let a mladší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Vévodová Martina | 184 | 90 | CZE | AK Perná | 00:35:04 |
2 | Jirásková Hanka | 100 | 89 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:36:02 |
3 | Weissová Gabriela | 98 | 91 | CZE | X-AIR Ostrava | 00:36:28 |
4 | Johanidesová Lea | 274 | 89 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:37:38 |
5 | Stránská Michaela | 206 | 97 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:39:10 |
6 | Syrová Hana | 329 | 89 | CZE | Atletika Albrechtice | 00:40:20 |
7 | Mikulenková Tereza | 310 | 92 | CZE | Fenix Ski team Jeseník | 00:41:19 |
8 | Rosenbergová Michaela | 309 | 93 | CZE | Fenix Ski team Jeseník | 00:41:19 |
9 | Stránská Adéla | 205 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:42:22 |
10 | Portyšová Lucie | 312 | 90 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:43:50 |
11 | Jungová Adéla | 332 | 89 | CZE | Atletika Albrechtice | 00:45:04 |
12 | Procházková Michaela | 153 | 95 | CZE | USK Praha | 00:45:14 |
13 | Sontáková Lenka | 181 | 91 | CZE | Atletika Albrechtice | 00:48:00 |
14 | Jirásková Bára | 212 | 91 | CZE | Iscarex Česká Třebová | 00:50:34 |
Muži A 20-39 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Blaha Tomáš | 151 | 76 | CZE | AK Kroměříž | 01:00:20 |
2 | Žák Jiří | 42 | 71 | CZE | SCOTT VSK-VŠB-TU Ostrava | 01:02:17 |
3 | Horáček Michal | 207 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:02:20 |
4 | Zupančić Marjan | 240 | 71 | SVN | KGT Papez | 01:02:52 |
5 | Řemínek Matěj | 386 | 86 | CZE | AC Choceň | 01:02:58 |
6 | Šesták Karel | 154 | 71 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:03:31 |
7 | Hrdina Pavel | 339 | 88 | CZE | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 01:03:42 |
8 | Vítek Miroslav | 43 | 72 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:03:58 |
9 | Hanyš Zbyněk | 186 | 85 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:26 |
10 | Frelich Martin | 198 | 71 | CZE | SOKOL České Budějovic | 01:06:58 |
11 | Vacek Martin | 30 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:03 |
12 | Rosenberg David | 305 | 86 | CZE | XSTREAM Racing team | 01:07:13 |
13 | Klášterecký Tomáš | 275 | 81 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:35 |
14 | Sellner Alex | 200 | 71 | DEU | WSV otterskirchen | 01:07:48 |
15 | Fortune Bernard | 298 | 69 | IRL | IMRA | 01:09:34 |
16 | Král Jindřich | 8 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:09:57 |
17 | Dvořák Pavel | 24 | 82 | CZE | FOSA Prostějov | 01:10:44 |
18 | Melišík Jan | 323 | 74 | CZE | Redpoint Pearl Izumi | 01:12:00 |
19 | Valter Dalibor | 315 | 69 | CZE | - | 01:13:22 |
20 | Benák Jan | 289 | 82 | CZE | Hradec Králové | 01:13:54 |
21 | Herda Jan | 277 | 83 | CZE | Dobřichov | 01:14:00 |
22 | Nemšák Miroslav | 41 | 69 | CZE | TJ Sokol Černovír | 01:14:04 |
23 | Honsa Petr | 25 | 78 | CZE | Kolonie Říčany | 01:14:51 |
24 | Doleček Josef | 350 | 79 | CZE | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:15:44 |
25 | Jeníček Ondřej | 348 | 88 | CZE | Fort SMS Ústí nad Orlicí | 01:15:45 |
26 | Novák Lukáš | 146 | 82 | CZE | AC SAKÉ KATEŘINKY | 01:17:08 |
27 | Šimůnek Jan | 9 | 82 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:17:24 |
28 | Suchánek Lukáš | 317 | 79 | CZE | KHB Radegast | 01:17:33 |
29 | Mocek Tomáš | 383 | 79 | CZE | Hvězda Pardubice | 01:17:48 |
30 | Kebrle Milan | 13 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:18:59 |
31 | Staniek Martin | 372 | 74 | CZE | - | 01:19:42 |
32 | Krejčí Lukáš | 129 | 76 | CZE | Pepa Team Frýdek-Místek | 01:21:50 |
33 | Floriš Petr | 174 | 72 | CZE | SCHOTT Lanškroun | 01:22:12 |
34 | Hübl Radek | 195 | 88 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:23:20 |
35 | Hejkrlík Filip | 384 | 79 | CZE | SKP Spartak Slatiňany | 01:23:24 |
36 | Novák Pavel | 385 | 81 | CZE | KRB Chrudim | 01:23:51 |
37 | Marhold Luboš | 27 | 77 | CZE | Choceň | 01:24:14 |
38 | Šebek Michal | 352 | 84 | CZE | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:24:49 |
39 | Pilgr Luděk | 178 | 76 | CZE | OB Česká Třebová | 01:25:10 |
40 | Novák Martin | 172 | 84 | CZE | neregistrovaný | 01:25:51 |
41 | Petr Jaromír | 187 | 77 | CZE | SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun | 01:26:01 |
42 | Jašek Ondřej | 353 | 77 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:28:29 |
43 | Heger Jiří | 169 | 69 | CZE | SMART Team | 01:28:53 |
44 | Rosinski Michal | 219 | 85 | POL | LUKS Plowez | 01:28:59 |
45 | Švanda Jiří | 21 | 77 | CZE | SDH Heřmanice | 01:29:45 |
46 | Pokluda Tomáš | 91 | 70 | CZE | Brno | 01:30:52 |
47 | Malý Lukáš | 382 | 83 | CZE | FBC Sokol Ústí nad Orlicí | 01:31:53 |
48 | Horych Pavel | 344 | 70 | CZE | MK Kladno | 01:32:20 |
49 | Markowski Zbigniew | 194 | 70 | POL | WKB META Lublinec | 01:32:28 |
50 | Čada Lukáš | 139 | 77 | CZE | SCHOTT Electronic Packaging Lanškroun | 01:33:38 |
51 | Kiedroň Ryszard | 22 | 72 | CZE | Třinec | 01:34:25 |
52 | Rygielski Marcin | 166 | 73 | POL | TS CORSA Toruń | 01:35:36 |
53 | Minář Petr | 363 | 72 | SVK | Štíty | 01:37:56 |
54 | Brzobohatý Václav | 28 | 73 | CZE | ISCAR ČR | 01:39:01 |
55 | Vágner Jan | 264 | 84 | CZE | HS Říčky | 01:40:19 |
56 | Szabados Peter | 73 | 76 | SVK | MK Seitl Ostrava | 01:41:24 |
57 | Nikodým Lukáš | 122 | 80 | CZE | TJ Šumperk | 01:42:19 |
58 | Kubíček Lukáš | 333 | 77 | CZE | SKM Litomyšl | 01:42:41 |
59 | Kubíček Jan | 354 | 87 | CZE | Jiskra Litomyšl | 01:43:26 |
60 | Dvořák Miroslav | 183 | 73 | CZE | Horka nad Moravou | 01:43:57 |
61 | Vodák Jiří | 170 | 72 | CZE | SMART Team | 01:45:30 |
Muži B 40-49 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Müller Erwin | 234 | 66 | CHE | Team Switzerland | 01:04:03 |
2 | Poduška Josef | 15 | 62 | CZE | MK Kladno | 01:04:12 |
3 | Ulich Petr | 356 | 68 | CZE | MT Nové Město nad Metují | 01:05:39 |
4 | Celerin Milan | 190 | 65 | SVK | SVK | 01:05:53 |
5 | Ožana Václav | 65 | 64 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:06:25 |
6 | Moravčík Zdeněk | 368 | 62 | CZE | DTC Litomyšl | 01:07:22 |
7 | Vacarda Vladimír | 180 | 59 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:08:26 |
8 | Šroubek Vlastimil | 77 | 61 | CZE | SC Marathon Plzeň | 01:08:58 |
9 | Petronyuk Viktor | 49 | 60 | UKR | TJ CZU Praha | 01:09:04 |
10 | Petráš Rostislav | 58 | 65 | CZE | Novojický Kotuč FC | 01:09:29 |
11 | Stránský Aleš | 11 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:09:32 |
12 | Krejčí Jaromír | 306 | 66 | CZE | Ski klub Pastviny | 01:10:07 |
13 | Zátopek Jiří | 159 | 60 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:11:35 |
14 | Ducháček Jan | 287 | 68 | CZE | Ústí nad Orlicí | 01:11:37 |
15 | Mrva Pavel | 143 | 60 | CZE | Popovice | 01:13:21 |
16 | Valenta Michal | 155 | 62 | CZE | AVC Praha | 01:13:49 |
17 | Čechlovský Martin | 149 | 65 | CZE | SK Maxtri Liberec | 01:14:32 |
18 | Macíček Miroslav | 311 | 61 | CZE | DODO Kopřivnice | 01:15:03 |
19 | Hanuš Petr | 131 | 64 | CZE | Chládek a Tintěra Pardubice | 01:15:59 |
20 | Krejčí Stanislav | 62 | 63 | CZE | ASPV Těchonín | 01:16:08 |
21 | Jindra David | 176 | 60 | CZE | AC Obora Hvězda Praha | 01:16:43 |
22 | Szwed Krzysztof | 192 | 65 | POL | WKB META Lublinec | 01:16:45 |
23 | Vojkůvka Jan | 108 | 68 | CZE | EKOFAS OSTRAVA | 01:16:48 |
24 | Zoubek Jiří | 158 | 65 | CZE | SWSL Lučany nad Nisou | 01:17:29 |
25 | Liška Pavel | 26 | 63 | CZE | TK Ústí nad Orlicí | 01:18:16 |
26 | Svoboda Petr | 137 | 60 | CZE | SK MAXTRI Liberec | 01:19:51 |
27 | Pácha Zdeněk | 217 | 68 | CZE | Baška | 01:20:20 |
28 | Votava Vladimír | 370 | 63 | CZE | SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn | 01:22:02 |
29 | Hekrle František | 282 | 60 | CZE | Sokol Parník Česká Třebová | 01:22:11 |
30 | Hodek Roman | 175 | 60 | CZE | Ochotnické divadlo Sokol Kunvald | 01:22:34 |
31 | Macuh Peter | 245 | 61 | SVN | SLO team | 01:23:54 |
32 | Jeníček Pavel | 185 | 59 | CZE | Horolezecký Klub Ústí nad Orlicí | 01:24:00 |
33 | Janík Tomáš | 90 | 68 | CZE | Knínice u Ústí n.L. (neregistrovaný) | 01:24:02 |
34 | Hynek Petr | 263 | 63 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 01:24:06 |
35 | Vysoudil Oldřich | 68 | 61 | CZE | SK Temenice | 01:24:54 |
36 | Jančařík Petr | 171 | 68 | CZE | AAC Brno | 01:25:08 |
37 | Šilar Tomáš | 120 | 63 | CZE | SK Staročernsko | 01:25:47 |
38 | Smolák Petr | 50 | 64 | CZE | BKVM Vysoké Mýto | 01:26:04 |
39 | Krejčí Bronislav | 67 | 64 | CZE | Prdlavka SSSR Modřice | 01:27:07 |
40 | Novák František | 59 | 64 | CZE | Amatér Bořislav | 01:27:58 |
41 | Ducháček Bedřich | 23 | 59 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:28:14 |
42 | Pilnáček Petr | 132 | 65 | CZE | BK Vysoké Mýto | 01:29:10 |
43 | Holan Martin | 63 | 63 | CZE | TJ Zentiva | 01:29:24 |
44 | Řehoř Pavel | 316 | 68 | CZE | RS ISCAR s.r.o | 01:29:27 |
45 | Bezucha Jiří | 182 | 62 | CZE | TTC Olomouc | 01:30:26 |
46 | Tovar Luis | 222 | 63 | VEN | Venezuela | 01:30:45 |
47 | Vokřál Vladimír | 147 | 65 | CZE | Brno | 01:31:15 |
48 | Pečenka Libor | 46 | 61 | CZE | KHB Radegast | 01:31:28 |
49 | Eppert Roman | 69 | 59 | CZE | Canis Team | 01:32:00 |
50 | Stařecký Tomáš | 189 | 62 | CZE | Říše hvězd | 01:33:01 |
51 | Rygál Libor | 136 | 62 | CZE | SK Maxtri Liberec | 01:33:44 |
52 | Voda Jan | 165 | 59 | CZE | Most | 01:34:36 |
53 | Pospíšil Pavel | 259 | 64 | CZE | - | 01:34:48 |
54 | Káňa Petr | 66 | 64 | CZE | TJ Kostice | 01:35:50 |
55 | Korenyev Volodymyr | 255 | 59 | UKR | ISCAREX Česká Třebová | 01:40:41 |
56 | Stankiewicz Iwona | 34 | 59 | POL | WKB Piast Wroclaw | 01:44:48 |
57 | Halbrštat Petr | 96 | 67 | CZE | TK Znojmo | 01:47:33 |
58 | Záveský Richard | 375 | 63 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:56:58 |
Muži C 50-59 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Prager Franz | 201 | 57 | DEU | WSV Otterskirchen | 01:06:25 |
2 | Earwaker Colin | 302 | 56 | NZL | Lake City Rotorua | 01:07:18 |
3 | Kolínek František | 64 | 56 | CZE | AK Perná | 01:08:05 |
4 | Špacír Ladislav | 38 | 55 | CZE | Lokomotiva Břeclav | 01:09:09 |
5 | Gombita Josef | 204 | 58 | CZE | Most | 01:13:24 |
6 | Kocyba Henryk | 191 | 55 | POL | WKB META Lublinec | 01:13:38 |
7 | Symington Stuart | 378 | 57 | SCO | Dunbar | 01:14:01 |
8 | Tempír František | 55 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:14:33 |
9 | Sobek Miroslav | 359 | 56 | SVK | Matador Púchov | 01:15:38 |
10 | Burn Robert | 114 | 53 | ENG | Thirsk& Sowerby Harriers | 01:16:15 |
11 | Pechek František | 128 | 53 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:16:34 |
12 | Walton Brian | 102 | 53 | ENG | RC Horwich | 01:16:39 |
13 | Duleba Andrej | 365 | 58 | SVK | Matador Púchov | 01:16:57 |
14 | Baďura Aleš | 78 | 57 | CZE | independiente | 01:17:28 |
15 | Šrutek Stanislav | 79 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:17:41 |
16 | Sviták Stanislav | 358 | 50 | SVK | AK Žilina | 01:17:56 |
17 | Liška Lubomír | 366 | 53 | SVK | Unie behu do vrchu | 01:18:10 |
18 | Nečas Josef | 51 | 58 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:20:15 |
19 | Hauser Andrew | 232 | 55 | ENG | Holmfirth Harriers | 01:21:10 |
20 | Hrdina Vilém | 177 | 56 | CZE | HO Banka Praha | 01:21:28 |
21 | Lípa Václav | 87 | 52 | CZE | TJ Zentiva | 01:21:38 |
22 | Černý Vladimír | 83 | 52 | CZE | HAC Praha | 01:22:30 |
23 | Stankiewicz Antoni | 33 | 58 | POL | WKB Piast Wroclaw | 01:22:50 |
24 | Hájek František | 103 | 49 | CZE | FGT Stolany | 01:23:01 |
25 | Klemenc Tone | 247 | 55 | SLO | SLO team | 01:25:52 |
26 | Vaníček Petr | 142 | 49 | CZE | Kolonie Říčany | 01:26:03 |
27 | Hamerník Jan | 148 | 55 | CZE | Úvaly | 01:26:45 |
28 | Talaš Jaromír | 72 | 54 | CZE | SKD Otrokovice | 01:27:00 |
29 | Leszkow Josef | 104 | 51 | CZE | Maraton-klub Hlinsko | 01:27:22 |
30 | Kordziński Kazimierz | 249 | 58 | POL | WKB Meta Lubliniec | 01:27:28 |
31 | Růžička Karel | 119 | 56 | CZE | TJ Řetězárna Česká Ves | 01:27:32 |
32 | Sadílek Václav | 140 | 50 | CZE | Albrechtice | 01:29:00 |
33 | Švidernoch Milan | 70 | 58 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:30:19 |
34 | Červ Miloslav | 285 | 50 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:30:35 |
35 | Brož Jiří | 210 | 54 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:32:18 |
36 | Farář Jaroslav | 93 | 50 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:32:47 |
37 | Read David Christopher | 116 | 57 | ENG | Thirsk and Sowerby Harriers | 01:35:00 |
38 | Volf Břetislav | 105 | 52 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:35:27 |
39 | Mach Václav | 161 | 55 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:35:34 |
40 | Krumer Miroslav | 12 | 49 | CZE | MK Ostrov | 01:35:46 |
41 | Šebek Jindřich | 36 | 56 | CZE | Fort smc | 01:36:42 |
42 | Skomorowski Stanisław | 133 | 57 | POL | SBD Energetyk Rybnik | 01:36:49 |
43 | Mařík Jiří | 134 | 55 | CZE | EKOFAS OSTRAVA | 01:38:02 |
44 | Hrnčíř Jaroslav | 340 | 49 | CZE | - | 01:38:09 |
45 | Pilgr Bohuslav | 179 | 51 | CZE | OB Česká Třebová | 01:39:48 |
46 | Musil Ladislav | 47 | 56 | CZE | SK Slavičín - atletika | 01:40:10 |
47 | Pustina František | 299 | 56 | CZE | INA Lanškroun | 01:41:37 |
48 | Krejsa Václav | 84 | 52 | CZE | Rentia Praha | 01:47:26 |
49 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:49:57 |
50 | Carrera Pedro | 221 | 56 | VEN | VENEZUELA | 02:10:30 |
51 | Hájíček František | 292 | 51 | CZE | AVC Praha | 02:12:06 |
Muži D 60-69 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šmída Oldřich | 81 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:10:49 |
2 | Javůrek Jiří | 39 | 48 | CZE | Jiskra Horní Maršov | 01:12:44 |
3 | Šír Václav | 164 | 48 | CZE | TJ Spartak | 01:15:16 |
4 | Evans Richard (Dic) | 110 | 46 | WAL | Cardiff A.A.C. | 01:18:02 |
5 | Vladár Ján | 364 | 48 | SVK | KBBS Turčianské Teplice | 01:18:35 |
6 | Rajec Pavol | 361 | 46 | SVK | Jogging klub Dubnica n./V. | 01:19:39 |
7 | Bašista Vincent | 86 | 42 | SVK | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 01:19:50 |
8 | Scheiber Kaspar | 235 | 39 | CHE | Törli sport - Team | 01:21:01 |
9 | Melišík Milan | 14 | 47 | CZE | Trutnov | 01:22:38 |
10 | Leszkow Petr | 4 | 44 | CZE | Maraton-klub Hlinsko | 01:23:37 |
11 | Ford Martin | 89 | 43 | ENG | Cheltenham & County Harriers | 01:24:43 |
12 | Van Noten Omer | 224 | 47 | BEL | ROBA | 01:25:13 |
13 | Sadílek Ota | 56 | 46 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:25:28 |
14 | Šalplachta Jindřich | 106 | 47 | CZE | Fenix Ski Jeseník | 01:25:54 |
15 | Buckle Kenneth | 75 | 41 | WAL | Cheltenham and County Harriers | 01:26:41 |
16 | Shemilt James | 85 | 47 | ENG | York Acorn | 01:27:14 |
17 | Vodička Jan | 80 | 45 | CZE | MK Radslavice | 01:27:46 |
18 | Marek František | 57 | 41 | CZE | SK Hronov | 01:29:35 |
19 | Janový Petr | 53 | 45 | CZE | AC-Trial Plzeň | 01:30:10 |
20 | Burns Keith | 377 | 42 | SCO | Carnethy Hill Runners | 01:35:14 |
21 | Šůcha Václav | 76 | 46 | CZE | SV Stříbro | 01:35:39 |
22 | Říha Miroslav | 45 | 45 | CZE | Sokol Sadská | 01:35:40 |
23 | Volek Ivo | 203 | 48 | CZE | Rodáci Rýmařov | 01:35:56 |
24 | Kubíček František | 208 | 46 | CZE | Best Car Dobré Pole | 01:36:09 |
25 | Fejgl Zdeněk | 214 | 42 | CZE | BK Vratimov | 01:40:59 |
26 | Les Josef | 40 | 47 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:42:24 |
27 | Wikeley Alan | 115 | 44 | ENG | Thirsk and Sowerby Harriers | 01:42:44 |
28 | Janeček Jaroslav | 118 | 40 | CZE | PSK Union Praha | 01:44:55 |
29 | Soviš Ivan | 254 | 46 | CZE | HS Rýmařov | 01:48:12 |
30 | Čepelka Oldřich | 130 | 48 | CZE | Tima Liberec | 01:48:38 |
31 | Král Josef | 19 | 40 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:49:34 |
32 | Rossi Otto | 94 | 43 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:57:32 |
33 | Trontelj Miro | 246 | 40 | SVN | AK Koper | 02:01:15 |
34 | Linhart Miloš | 101 | 44 | CZE | SK Hronov | 02:05:53 |
Muži E 70 let a starší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Waldie Brian | 144 | 38 | ENG | CARNETHY HRC | 01:24:30 |
2 | Libra Jiří | 2 | 37 | CZE | LBC Nové Město nad Metují | 01:25:43 |
3 | Collins John | 82 | 37 | WAL | Swansea Harriers AC | 01:31:08 |
4 | Hrovat Franc | 241 | 36 | SLO | Gorenjski glas | 01:39:44 |
5 | Merta Jaroslav | 17 | 35 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:43:43 |
6 | Reš Jaka | 244 | 35 | SLO | Gorenjski glas | 01:45:15 |
7 | Menarry Alexander | 231 | 32 | ENG | Durham Fell Runners | 01:51:03 |
8 | Soukup Jiří | 74 | 27 | CZE | TJ LIGA 100 Hradec Králové | 02:27:36 |
Ženy A 20-34 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Mertová Michaela | 258 | 76 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:13:51 |
2 | Petronyukova Myroslava | 257 | 87 | UKR | AC Kovosrot Praha | 01:15:30 |
3 | Lauterbachová Lucie | 211 | 81 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:21:42 |
4 | Weissová Zuzana | 376 | 87 | CZE | TJ Gumárny Zubří | 01:22:17 |
5 | Arseniuk Anna | 220 | 81 | POL | LUKS Plowez | 01:23:52 |
6 | Mannlová Jana | 138 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:28:42 |
7 | Šimůnková Pavla | 10 | 77 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:38:29 |
8 | Stříhavková Petra | 145 | 79 | CZE | AC-Chocen | 01:40:39 |
9 | Kollertová Eva | 355 | 83 | CZE | MT Nové Město nad Metují | 01:44:24 |
Ženy B 35-44 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Hanáková Miroslava | 124 | 66 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 01:22:58 |
2 | Wiesnerová Lenka | 60 | 69 | CZE | Spartak Police nad Metují | 01:25:06 |
3 | Trobec Urša | 243 | 67 | SVN | TK Kobarid | 01:26:56 |
4 | Davies Susan | 236 | 64 | WAL | Presteigne Pacers | 01:28:05 |
5 | Mlynarska Mariola | 193 | 71 | POL | WKB META Lublinec | 01:32:10 |
6 | Ouřecká Renáta | 209 | 70 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:35:07 |
7 | Ottová Radka | 160 | 66 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:38:07 |
8 | Kowalska Ewa | 253 | 65 | POL | Govena Toruń | 01:38:22 |
9 | Tamimova Lenka | 367 | 66 | CZE | Pelhrimov | 01:39:19 |
10 | Durnová Marta | 239 | 64 | CZE | Branopac Veselí na Moravě | 01:41:13 |
11 | Minaříková Jana | 371 | 66 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:41:55 |
12 | Jirásková Eva | 54 | 64 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:42:24 |
13 | Přívětivá Svatava | 31 | 64 | CZE | KHB Radegast | 02:17:59 |
Ženy C 45-54 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 5 | 54 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:19:10 |
2 | Vaněčková Lada | 35 | 62 | CZE | SK ŠTÍPA - ZLÍN | 01:23:41 |
3 | Mališová Karla | 121 | 60 | CZE | USK Praha | 01:26:30 |
4 | Kubrová Dagmar | 111 | 63 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:30:04 |
5 | Valentová Květa | 156 | 56 | CZE | AVC Praha | 01:32:24 |
6 | Shotter Jean | 233 | 62 | ENG | Holmfirth Harriers | 01:34:05 |
7 | Kováříková Pavla | 99 | 55 | CZE | Barnex Sport Brno | 01:40:27 |
8 | Vraštilová Miloslava | 18 | 56 | CZE | Jilemnice | 01:42:19 |
9 | Hendrickx Vicky Octavie | 225 | 55 | BEL | BELGIUM | 01:46:02 |
10 | Rossi Lenka | 92 | 54 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:53:47 |
11 | Šimůnková Zdena | 7 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:57:46 |
Ženy D 55 let a starší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Grm Olga | 242 | 49 | SVN | Trmasti | 01:31:36 |
2 | Grohová Jaroslava | 32 | 51 | CZE | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01:40:50 |
3 | Keprtová Miloslava | 16 | 48 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:46:56 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Dobšíček Pavel | 288 | 80 | CZE | SK Hronov | 00:29:01 |
2 | Kolek Petr | 327 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:31:06 |
3 | Chlup Jiří | 330 | 70 | CZE | TJ Rychnov | 00:32:45 |
4 | Krmela Pavel | 331 | 78 | CZE | TJ Rychnov na Moravě | 00:33:54 |
5 | Pospíšil Petr | 303 | 79 | CZE | Horolezecký klub Choceň | 00:35:08 |
6 | Schwarz Josef | 360 | 55 | CZE | SK Chotěboř | 00:35:29 |
7 | Smolák Petr | 345 | 94 | CZE | BK Vysoké Mýto | 00:35:49 |
8 | Supík Martin | 279 | 92 | CZE | Hella Mohelnice | 00:36:01 |
9 | Divíšek Jan | 293 | 93 | CZE | TJ Jiskra Králíky | 00:37:49 |
10 | Čermák Miroslav | 294 | 76 | CZE | Tatry.cz | 00:38:25 |
11 | Uhrner Petr | 328 | 58 | CZE | TJ Sport Mladkov | 00:38:35 |
12 | Andrlík Tomáš | 297 | 79 | CZE | - | 00:38:42 |
13 | Čížek Miloš | 295 | 60 | CZE | SK Choceň | 00:39:03 |
14 | Hanák Marek | 337 | 91 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 00:39:20 |
15 | Demel Jan | 256 | 95 | CZE | ABK Liberec | 00:39:34 |
16 | Dušková Lenka | 280 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:39:47 |
17 | Večeřová Michaela | 318 | 81 | CZE | Smart Team | 00:40:09 |
18 | Čenský Jan | 349 | 61 | CZE | SK Nohyb | 00:40:22 |
19 | Valterová Ivana | 313 | 73 | CZE | Jablonec n. N. | 00:42:57 |
20 | Hanák Petr | 336 | 64 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 00:43:03 |
21 | Spurná Jana | 341 | 76 | CZE | Smart Team Olomouc | 00:43:07 |
22 | Brzobohatý Václav | 29 | 98 | CZE | Plavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav | 00:43:07 |
23 | Novák Aleš | 267 | 74 | CZE | - | 00:43:37 |
24 | Supík Svatopluk | 278 | 67 | CZE | Hella Mohelnice | 00:44:08 |
25 | Jorová Ludmila | 163 | 62 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:44:21 |
26 | Fryauf Jan | 334 | 89 | CZE | Atletika Albrechtice | 00:45:04 |
27 | Štancl Ladislav | 342 | 62 | CZE | BK Vysoké Mýto | 00:45:07 |
28 | Moravčíková Zdena | 362 | 67 | CZE | DTC Litomyšl | 00:45:36 |
29 | Pospíšilová Blanka | 260 | 65 | CZE | - | 00:45:51 |
30 | Suchánek Pavel | 266 | 80 | CZE | - | 00:46:01 |
31 | Dittrichová Alena | 283 | 68 | CZE | - | 00:46:23 |
32 | Hanák Petr | 338 | 94 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 00:46:36 |
33 | Nováková Martina | 252 | 65 | CZE | Amatér Bořislav | 00:48:02 |
34 | Lacná Jindřiška | 238 | 52 | CZE | Ostrava | 00:48:37 |
35 | Krejčí Josef | 300 | 49 | CZE | Pepa Team Frýdek Místek | 00:49:37 |
36 | Dobiášová Petra | 326 | 81 | CZE | Vlašim | 00:49:51 |
37 | Smoláková Alexandra | 343 | 98 | CZE | BK Vysoké Mýto | 00:50:05 |
38 | Smoláková Valérie | 346 | 93 | CZE | BK Vysoké Mýto | 00:50:05 |
39 | Martínek Radek | 325 | 67 | CZE | Smart Team | 00:50:45 |
40 | Kiedroň Dorota | 272 | 98 | CZE | Třinec | 00:51:06 |
41 | Procházková Irena | 162 | 57 | CZE | TJ Háje | 00:51:14 |
42 | Cupalová Eva | 123 | 47 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 00:51:26 |
43 | Kučera Tomáš | 347 | 94 | CZE | AC Tepo Kladno | 00:52:47 |
44 | Carrera Jesus | 223 | 89 | VEN | Venezuela | 00:53:46 |
45 | Wolf Filip | 380 | 97 | CZE | - | 00:53:52 |
46 | Půlpánová Zdeňka | 262 | 43 | CZE | KRB Chrudim | 00:55:01 |
47 | Velechovský Jiří | 304 | 55 | CZE | SAZS Králíky | 00:57:33 |
48 | Wolf Petr | 379 | 65 | CZE | - | 00:57:47 |
49 | Kiedroň Agnieszka | 271 | 01 | CZE | Třinec | 00:58:50 |
50 | Kubát Jan | 276 | 50 | CZE | - | 00:58:53 |
51 | Havlíčková Libuše | 248 | 55 | CZE | - | 00:59:02 |
52 | Pospíšilová Kristýna | 261 | 92 | CZE | - | 00:59:15 |
53 | Horych Eduard | 351 | 97 | CZE | Kladno | 01:03:19 |
54 | Pláničková Eva | 284 | 54 | CZE | Atletika Tábor | 01:03:48 |
55 | Sasgary Adrian | 291 | 93 | AUT | Wien | 01:05:52 |
56 | Smoláková Gabriela | 290 | 73 | CZE | Rybníky Lanškroun | 01:05:53 |
57 | Mondeková Marcela | 301 | 65 | CZE | - | 01:05:58 |
58 | Gruberová Věra | 296 | 52 | CZE | Rentia Praha | 01:06:27 |
59 | Sandrini Margit | 308 | 47 | ITA | Amateur Sport Club Berg | 01:06:39 |
60 | Aufderklamm Roland | 307 | 43 | ITA | Amateur-Sport-Club-Berg | 01:06:46 |
61 | Pešek Kamil | 321 | 80 | CZE | OB Česká Třebová | 01:11:53 |
62 | Pilgrová Jana | 320 | 82 | CZE | OB Česká Třebová | 01:11:54 |
63 | Pilgrová Anna | 322 | 51 | CZE | OB Česká Třebová | 01:18:13 |
64 | Pilgrová Natalia | 319 | 84 | RUS | Toljatti | 01:18:40 |
65 | Kubíčková Marie | 237 | 46 | CZE | - | 01:21:12 |
66 | Vodičková Milada | 250 | 47 | CZE | Radslavice | 01:21:16 |
67 | Kiedroň Mateusz | 273 | 04 | CZE | Třinec | 01:41:07 |
68 | Kiedroň Barbora | 270 | 74 | CZE | Třinec | 01:41:07 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1456
Celkový počet startujících: 342