Výsledky ročníku 2009
Junioři 19 let a mladší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Homoláč Jiří | 87 | 90 | CZE | VSK Univerzita Brno | 00:59:48 |
2 | Záveský Filip | 211 | 93 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:10:35 |
3 | Šmerda Tomáš | 292 | 91 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 01:11:02 |
4 | Krejčí Stanislav | 31 | 91 | CZE | Jiskra Ústí n.O. | 01:19:40 |
5 | Záveský Marek | 212 | 90 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:19:52 |
6 | Klapal Jan | 127 | 90 | CZE | OK Lokomotiva Pardubice | 01:21:19 |
7 | Divíšek Jan | 78 | 93 | CZE | TJ Jiskra Králíky | 01:29:24 |
8 | Pucholt Tomáš | 249 | 94 | CZE | Sokol Unhošť | 01:31:47 |
Muži A 20-39 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Magál Jiří | 7 | 77 | CZE | Dukla Liberec | 00:57:07 |
2 | Losman Petr | 299 | 79 | CZE | KER Team | 00:57:34 |
3 | Fejfar Ondřej | 118 | 89 | CZE | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01:00:13 |
4 | Novotný Mojmír | 300 | 82 | CZE | Fenix Ski Team Jeseník | 01:01:14 |
5 | Horáček Michal | 8 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:01:39 |
6 | Havelka Jan | 264 | 79 | CZE | Ekondice.cz | 01:02:13 |
7 | Janata Milan | 219 | 85 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:02:53 |
8 | Hrdina Pavel | 69 | 88 | CZE | ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí | 01:03:47 |
9 | Kunst Michal | 216 | 80 | CZE | Špindlerův Mlýn | 01:05:09 |
10 | Hanyš Zbyněk | 28 | 85 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:29 |
11 | Řemínek Matěj | 281 | 86 | CZE | AC Choceň | 01:05:58 |
12 | Kratochvíl Miloš | 195 | 75 | CZE | SKP Hvězda Pardubice | 01:06:55 |
13 | Štolfa Martin | 276 | 74 | CZE | Spartak Police nad Metují | 01:07:22 |
14 | Král Václav | 209 | 82 | CZE | Severka Šumperk | 01:08:05 |
15 | Štěrba Zbyněk | 265 | 83 | CZE | Hvězda Pardubice | 01:08:24 |
16 | Král Jindřich | 26 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:09:34 |
17 | Zahrádka Tomáš | 38 | 71 | CZE | ZHORTEAM | 01:09:42 |
18 | Buryška Tomáš | 75 | 88 | CZE | VSK Univerzita Brno | 01:09:55 |
19 | Dvořák Pavel | 114 | 82 | CZE | FOSA Prostějov | 01:09:56 |
20 | Hübl Radek | 159 | 88 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:11:12 |
21 | Klášterecký Tomáš | 266 | 81 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:11:39 |
22 | Šimůnek Jan | 17 | 82 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:12:15 |
23 | Jadrný Lubomír | 88 | 73 | CZE | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:12:59 |
24 | Košárek Pavel | 151 | 71 | CZE | SK Jamnice | 01:13:17 |
25 | Kolek Petr | 298 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:13:21 |
26 | Chlup Jiří | 283 | 70 | CZE | TJ Rychnov na Moravě | 01:13:35 |
27 | Lewicki Piotr | 85 | 74 | POL | LKS ISKRA Jaszkowa | 01:14:08 |
28 | Pokorný Jan | 263 | 75 | CZE | TJ VOKD Poruba | 01:14:29 |
29 | Částek Michal | 147 | 75 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:14:54 |
30 | Wyszkoň Franciszek | 285 | 81 | POL | Forma Wodzislaw Slaski | 01:15:49 |
31 | Floriš Petr | 133 | 72 | CZE | SCHOTT Lanškroun | 01:15:49 |
32 | Šrůtek David | 89 | 80 | CZE | BKL Machov | 01:16:31 |
33 | Cigler Luděk | 60 | 83 | CZE | AC Kovošrot Praha | 01:16:33 |
34 | Hejl Jakub | 290 | 89 | CZE | Wild Climb | 01:16:35 |
35 | Šplíchal Jan | 191 | 83 | CZE | Sokol Starkoč | 01:16:36 |
36 | Chlubna Jan | 158 | 84 | CZE | AO TJ Nové Město na Moravě | 01:16:47 |
37 | Urbánek Jiří | 293 | 76 | CZE | Chlumec nad Cidlinou | 01:17:31 |
38 | Škapa Marek | 36 | 71 | CZE | X-Air Ostrava | 01:17:43 |
39 | Černohorský Miroslav | 286 | 70 | CZE | KČP Josefův Důl | 01:18:01 |
40 | Žabenský Miroslav | 278 | 78 | CZE | AC Mariánské Lázně | 01:18:51 |
41 | Pilgr Luděk | 96 | 76 | CZE | OB Česká Třebová | 01:19:13 |
42 | Hrubý Vojtěch | 192 | 74 | CZE | Bystřička | 01:19:31 |
43 | Smolák Vojtěch | 21 | 74 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:05 |
44 | Jendrišák Milan | 203 | 82 | CZE | - | 01:21:39 |
45 | Šlanhof Josef | 116 | 74 | CZE | žádný | 01:21:43 |
46 | Zeman Tomáš | 221 | 78 | CZE | Písek | 01:22:01 |
47 | Novák Lukáš | 140 | 82 | CZE | AC SAKÉ KATEŘINKY | 01:22:12 |
48 | Cigler Jiří | 81 | 85 | CZE | AC Kovošrot Praha | 01:25:09 |
49 | Marhold Luboš | 35 | 77 | CZE | Choceň | 01:25:32 |
50 | Michalský Richard | 144 | 77 | CZE | Neorganizován | 01:26:09 |
51 | Houska Jindřich | 256 | 76 | CZE | - | 01:26:47 |
52 | Kebrle Milan | 13 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:28:10 |
53 | Vaníček Josef | 34 | 89 | CZE | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 01:30:09 |
54 | Nytra Matěj | 142 | 88 | CZE | AC MS Brno | 01:30:33 |
55 | Sejkora Patrik | 205 | 78 | CZE | Lanškroun | 01:31:44 |
56 | Kraus Jiří | 74 | 73 | CZE | Jindřichův Hradec | 01:32:09 |
57 | Neset Tomáš | 135 | 77 | CZE | Ho Horal Rýmařov | 01:32:20 |
58 | Sobczak Hubert | 214 | 87 | POL | Rawicz | 01:33:48 |
59 | Žídek Roman | 95 | 77 | CZE | Kravaře | 01:34:41 |
60 | Kubíček Lukáš | 273 | 77 | CZE | Litomyšl | 01:34:58 |
61 | Dvořák Miroslav | 157 | 73 | CZE | Horka nad Moravou | 01:35:10 |
62 | Brzobohatý Václav | 2 | 73 | CZE | ISCAR ČR | 01:35:41 |
63 | Šulc Luboš | 62 | 76 | CZE | TEAM-PAVLIŠOV | 01:36:08 |
64 | Vostrý Miroslav | 217 | 77 | CZE | MK Žebrák | 01:36:58 |
65 | Bednarz Luděk | 33 | 74 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:36:59 |
66 | Nikodým Lukáš | 42 | 80 | CZE | TJ Šumperk | 01:37:47 |
67 | Vodák Jiří | 128 | 71 | CZE | Smart team Olomouc | 01:45:35 |
68 | Mildorf Lukáš | 289 | 79 | CZE | HO Start Ostrava | 01:48:07 |
69 | Stradej Zdenek | 100 | 82 | CZE | Zahrada Praha | 01:58:51 |
70 | Rygielski Marcin | 258 | 73 | POL | TS Corsa Torun | 02:14:12 |
Muži B 40-49 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Soukup Radomír | 63 | 68 | CZE | AC Tábor | 01:01:52 |
2 | Poduška Josef | 152 | 62 | CZE | MK Kladno | 01:03:31 |
3 | Stránský Aleš | 23 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:54 |
4 | Kynčl Stanislav | 297 | 64 | CZE | OK Jilemnice | 01:04:13 |
5 | Vacek Martin | 27 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:54 |
6 | Ožana Václav | 113 | 64 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:05:17 |
7 | Ulich Petr | 291 | 68 | CZE | MT Nové Město nad Metují | 01:06:51 |
8 | Vrana Vladislav | 186 | 66 | SVK | TJ Slovan Skalité | 01:07:09 |
9 | Valenta Michal | 126 | 62 | CZE | AVC Praha | 01:07:49 |
10 | Magiera Janusz | 284 | 63 | POL | FORMA Wodzisław Śląski | 01:08:11 |
11 | Holický Milan | 197 | 65 | CZE | Pardubice | 01:10:15 |
12 | Orlich Petr | 150 | 61 | CZE | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:12:39 |
13 | Dziergas Mirosław | 261 | 60 | POL | Starostwo Żywiec | 01:13:44 |
14 | Vojtěch Tomáš | 271 | 65 | CZE | SKHS Janské Lázně | 01:14:10 |
15 | Nemšák Miroslav | 90 | 69 | CZE | TJ Sokol Černovír | 01:15:02 |
16 | Jindra David | 146 | 60 | CZE | AC Obora Hvězda Praha | 01:15:16 |
17 | Tichý Pavel | 105 | 63 | CZE | AC Náchod | 01:15:41 |
18 | Sychrovský Pavel | 155 | 67 | CZE | Poříčany | 01:16:13 |
19 | Hrubý Antonín | 288 | 64 | CZE | Cyklo Mokřinka Dolní Lhota | 01:16:37 |
20 | Uliasz Jerzy | 86 | 69 | POL | LKS ISKRA Jaszkowa | 01:16:37 |
21 | Novotný Milan | 268 | 65 | CZE | OK 99 Hradec Králové | 01:17:37 |
22 | Šnevajs Radomír | 149 | 63 | CZE | KHB Radegast | 01:18:35 |
23 | Szwed Krzysztof | 55 | 65 | POL | W WKB META LUBLINIEC | 01:19:59 |
24 | Březina Radomír | 229 | 67 | CZE | - | 01:20:04 |
25 | Pilnáček Petr | 275 | 65 | CZE | BK Vysoké Mýto | 01:20:07 |
26 | Fátor Miloslav | 270 | 64 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:20:51 |
27 | Pavel Jan | 143 | 67 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:21:21 |
28 | Fencl Petr | 122 | 69 | CZE | OK Loko Pardubice | 01:22:07 |
29 | Beznoska Kamil | 132 | 63 | CZE | Čermná | 01:22:58 |
30 | Barnet Miroslav | 138 | 65 | CZE | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:23:19 |
31 | Krátký Luboš | 72 | 62 | CZE | Lanškroun | 01:25:09 |
32 | Gregor Rosťa | 224 | 65 | CZE | - | 01:26:21 |
33 | Myšák Milan | 165 | 66 | CZE | Sokol Jehnědí | 01:26:30 |
34 | Luberda Petr | 101 | 65 | CZE | DVtech.cz České Budějovice | 01:26:32 |
35 | Heger Jiří | 277 | 69 | CZE | SMART Team | 01:27:04 |
36 | Krejčí Stanislav | 32 | 63 | CZE | ASPV Těchonín | 01:28:49 |
37 | Marek Dalimil | 168 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:28:59 |
38 | Hynek Petr | 160 | 63 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 01:32:00 |
39 | Mlynář Vlastimil | 73 | 64 | CZE | Orel Dolní Dobrouč | 01:32:48 |
40 | Žerníček Radek | 237 | 69 | CZE | Králiky | 01:35:30 |
41 | Záveský Richard | 213 | 63 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:35:34 |
42 | Rašner Tomáš | 141 | 69 | CZE | KVS Náměšť na Hané | 01:38:53 |
43 | Pečenka Libor | 189 | 61 | CZE | KHB Radegast | 01:39:40 |
44 | Ranš Slavoj | 136 | 62 | CZE | CB Černošice | 01:44:02 |
Muži C 50-59 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Smrčka Miloš | 112 | 54 | CZE | BK Říčany | 01:04:31 |
2 | Kolínek František | 98 | 56 | CZE | AK Perná | 01:07:00 |
3 | Filip Luboš | 238 | 59 | CZE | AC Choceň | 01:08:47 |
4 | Jasek Tadeusz | 262 | 51 | POL | Eko-Instal Żywiec | 01:09:50 |
5 | Pechek František | 106 | 53 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:10:17 |
6 | Kocyba Henryk | 71 | 55 | POL | WKB Meta Lubliniec | 01:10:44 |
7 | Špacír Ladislav | 61 | 55 | CZE | Lokomotiva Břeclav | 01:12:01 |
8 | Gombita Josef | 46 | 58 | CZE | Loučná 956 | 01:12:24 |
9 | Vacarda Vladimír | 68 | 59 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:13:10 |
10 | Siegel Josef | 121 | 58 | CZE | AC Choceň | 01:14:04 |
11 | Hamerník Jan | 196 | 55 | CZE | Úvaly | 01:16:35 |
12 | Kaše Jaroslav | 53 | 53 | CZE | Agricomp Brno | 01:16:55 |
13 | Bufka Zdeněk | 77 | 57 | CZE | AC Česká Lípa | 01:17:30 |
14 | Černý Vladimír | 45 | 52 | CZE | HAC Praha | 01:17:39 |
15 | Doležálek Zdeněk | 131 | 55 | CZE | Liga 2000 Tábor | 01:22:04 |
16 | Hrdina Vilém | 166 | 56 | CZE | PRAHA 8 | 01:22:27 |
17 | Straka Samuel | 178 | 58 | CZE | SBK Nový Vestec | 01:22:52 |
18 | Nečas Josef | 92 | 58 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:23:06 |
19 | Pur Václav | 235 | 55 | CZE | Šumperk | 01:24:23 |
20 | Kubr Václav | 109 | 55 | CZE | Hvězda Pardubice | 01:24:54 |
21 | Štyndl Miroslav | 66 | 57 | CZE | Atletika Polička | 01:24:58 |
22 | Růžička Karel | 102 | 56 | CZE | Česká Ves | 01:25:02 |
23 | Skomorowski Stanisław | 39 | 57 | POL | SBD Energetyk Rybnik | 01:25:52 |
24 | Dudzik Jacek | 84 | 55 | POL | LKS ISKRA Jaszkowa | 01:26:07 |
25 | Mach Václav | 161 | 55 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:26:36 |
26 | Jelínek Karel | 80 | 51 | CZE | Radlík | 01:28:03 |
27 | Kordziński Kazimierz | 56 | 58 | POL | WKB META LUBLINIEC | 01:28:55 |
28 | Smola Josef | 97 | 51 | CZE | MK Seitl | 01:29:29 |
29 | Červ Miloslav | 20 | 50 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:30:13 |
30 | Farář Jaroslav | 120 | 50 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:31:00 |
31 | Krupka Milan | 67 | 56 | CZE | TJ Rumburk | 01:31:05 |
32 | Eppert Roman | 125 | 59 | CZE | Canis Team | 01:33:50 |
33 | Švidernoch Milan | 117 | 58 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:37:30 |
34 | Pucholt Jiří | 139 | 59 | CZE | MK Kladno | 01:38:49 |
35 | Pilgr Bohuslav | 99 | 51 | CZE | OB Česká Třebová | 01:40:41 |
36 | Volf Břetislav | 59 | 52 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:44:37 |
37 | Krejsa Václav | 50 | 52 | CZE | Rentia Praha | 01:46:17 |
38 | Urbiš Vilém | 295 | 54 | CZE | TJ SKI Slavoj Bruntál | 01:46:45 |
39 | Šklíba Karel | 22 | 50 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:53:25 |
Muži D 60-69 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šmída Oldřich | 154 | 48 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:11:20 |
2 | Javůrek Jiří | 91 | 48 | CZE | TJ Jiskra Horní Maršov | 01:12:49 |
3 | Šír Václav | 163 | 48 | CZE | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 01:14:58 |
4 | Tempír František | 37 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:15:43 |
5 | Biemann Götz | 296 | 43 | CZE | SKI klub Harrachov | 01:20:11 |
6 | Kadavý Jan | 225 | 47 | CZE | Jablonec nad Nisou | 01:21:47 |
7 | Vodička Jan | 49 | 45 | CZE | MK Radslavice | 01:28:32 |
8 | Procházka Václav | 43 | 45 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:29:44 |
9 | Marek Jiří | 41 | 43 | CZE | Orel Vysoké Mýto | 01:34:04 |
10 | Sadílek Ota | 12 | 46 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:36:13 |
11 | Hlavsa František | 82 | 47 | CZE | ABK 99 Pohorelice | 01:36:19 |
12 | Lanta Jiří | 111 | 44 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:39:48 |
13 | Říha Miroslav | 173 | 45 | CZE | Sokol Sadská | 01:42:00 |
14 | Les Josef | 153 | 47 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:44:15 |
15 | Linhart Miloš | 294 | 44 | CZE | SK Hronov | 01:52:29 |
16 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:53:26 |
Muži E 70 let a starší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Hlusička Josef | 164 | 38 | CZE | Liga 100 Praha | 00:44:26 |
2 | Merta Jaroslav | 29 | 35 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:45:44 |
3 | Brádle Václav | 58 | 37 | CZE | Sokol Chuchelná | 00:52:21 |
Juniorky 19 let a mladší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Novotná Tereza | 267 | 92 | CZE | Sokol Hradec Králové | 00:35:05 |
2 | Vévodová Martina | 70 | 90 | CZE | AK Perná | 00:39:23 |
3 | Weissová Gabriela | 110 | 91 | CZE | X-Air Ostrava | 00:39:24 |
4 | Stránská Adéla | 24 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:40:01 |
5 | Jirásková Bára | 25 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:41:39 |
6 | Portyšová Lucie | 19 | 90 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:46:25 |
7 | Říhová Petra | 245 | 96 | CZE | SMART team | 01:03:14 |
Ženy A 20-34 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Mertová Michaela | 14 | 76 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:08:59 |
2 | Fenclová Marta | 123 | 76 | CZE | AC Pardubice | 01:12:14 |
3 | Hájková Renata | 176 | 75 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:14:49 |
4 | Jirásková Hanka | 9 | 89 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:18:15 |
5 | Hanušová Lenka | 115 | 79 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 01:20:59 |
6 | Dušková Lenka | 4 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:27 |
7 | Pechková Jana | 107 | 85 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:21:54 |
8 | Košárková Iva | 130 | 81 | CZE | OK Sparta Praha | 01:26:16 |
9 | Vytlačilová Lenka | 124 | 84 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:27:20 |
10 | Zemanová Dagmar | 220 | 77 | CZE | Atletika Písek | 01:31:53 |
11 | Šimůnková Pavla | 10 | 77 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:34:49 |
12 | Mannlová Jana | 5 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:35:38 |
13 | Stříhavková Petra | 52 | 79 | CZE | AC Choceň | 01:39:42 |
Ženy B 35-44 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pichrtová Anna | 179 | 73 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:04:47 |
2 | Šádková Irena | 129 | 69 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:09:41 |
3 | Metelková Táňa | 15 | 72 | CZE | SK Týniště nad Orlicí | 01:10:13 |
4 | Barnetová Denisa | 137 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:18:05 |
5 | Wiesnerová Lenka | 93 | 69 | CZE | Spartak Police nad Metují | 01:28:36 |
6 | Ottová Radka | 162 | 66 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:30:11 |
7 | Matyášová Jana | 134 | 65 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:33:50 |
8 | Šumberová Lucie | 48 | 72 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:37:23 |
9 | Pokorová Jaroslava | 47 | 72 | CZE | HAC Praha | 01:46:07 |
Ženy C 45-54 let | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Mališová Karla | 156 | 60 | CZE | Zentiva Praha | 01:25:38 |
2 | Kubrová Dagmar | 108 | 63 | CZE | Hvězda Pardubice | 01:27:29 |
3 | Valentová Květa | 167 | 56 | CZE | AVC Praha | 01:28:56 |
4 | Machalická Libuše | 234 | 64 | CZE | Fortex Moravský Beroun | 01:32:27 |
5 | Jirásková Eva | 11 | 64 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:37:19 |
6 | Vraštilová Miloslava | 30 | 56 | CZE | Jilemnice | 01:41:16 |
7 | Breburdová Hana | 44 | 61 | CZE | MK Kladno | 01:51:23 |
8 | Šimůnková Zdena | 6 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:07:31 |
9 | Přívětivá Svatava | 218 | 64 | CZE | KHB Radegast | 02:21:02 |
Ženy D 55 let a starší | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 119 | 54 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:15:53 |
2 | Keprtová Miloslava | 16 | 48 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:43:39 |
3 | Šlechtová Marie | 57 | 52 | CZE | Slavia Hradec Králové | 01:45:38 |
4 | Kašová Hana | 54 | 54 | CZE | Barnex sport Brno | 01:45:38 |
5 | Cupalová Eva | 94 | 47 | CZE | Sokol Bučovice | 01:54:15 |
6 | Hrozová Milena | 148 | 53 | CZE | Orel Vyškov | 02:06:47 |
7 | Gruberová Věra | 51 | 52 | CZE | Horní Počernice | 02:15:03 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Vondra David | 228 | 94 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:34:17 |
2 | Moravec Martin | 227 | 84 | CZE | Vencl tým | 00:34:21 |
3 | Macíček Miroslav | 208 | 61 | CZE | KHB Radegast | 00:35:09 |
4 | Bříza Václav | 230 | 70 | CZE | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00:35:20 |
5 | Hanyš Oldřich | 206 | 59 | CZE | Sokol Frýdštejn | 00:38:26 |
6 | Pospíšil Petr | 232 | 79 | CZE | CH3 Šumperk | 00:38:55 |
7 | Brebera Martin | 190 | 76 | CZE | - | 00:40:57 |
8 | Hrubý Kryštof | 287 | 96 | CZE | Atletika Poruba | 00:41:38 |
9 | Tempír Jiří | 233 | 75 | CZE | Sokol Štíty | 00:42:42 |
10 | Kuběnka Vladislav | 180 | 47 | CZE | Lokomotiva Česká Třebová | 00:42:47 |
11 | Metelka Ondřej | 282 | 01 | CZE | OK 99 Hradec Králové | 00:42:54 |
12 | Uhrner Petr | 241 | 58 | CZE | TJ Sport Mladkov | 00:43:31 |
13 | Siegerová Magda | 236 | 56 | CZE | AC Choceň | 00:44:49 |
14 | Brzobohatý Václav | 3 | 98 | CZE | Plavecký oddíl Autoškoda Mladá Boleslav | 00:45:15 |
15 | Čenský Jan | 185 | 61 | CZE | SK Nohyb | 00:45:16 |
16 | Hudetz Michael | 269 | 73 | CZE | - | 00:45:29 |
17 | Bříza Václav | 231 | 93 | CZE | Sokol Klášterec nad Orlicí | 00:45:42 |
18 | Králová Barbora | 172 | 98 | CZE | SKP Nymburk | 00:46:59 |
19 | Novák Aleš | 177 | 74 | CZE | - | 00:47:03 |
20 | Hrušková Darina | 207 | 75 | CZE | - | 00:47:20 |
21 | Dufek Tomáš | 175 | 72 | CZE | Pardubice | 00:48:11 |
22 | Dittrichová Alexa | 204 | 68 | CZE | SK Šumvald | 00:49:02 |
23 | Šichová Radka | 274 | 80 | CZE | - | 00:49:23 |
24 | Brusenbauch Karel | 182 | 47 | CZE | Česká Třebová | 00:49:42 |
25 | Kučera Tomáš | 193 | 94 | CZE | AC Tepo Kladno | 00:49:56 |
26 | Blaženec Vojtěch | 257 | 93 | CZE | TIOKA | 00:50:02 |
27 | Weisner Jiří | 240 | 95 | CZE | SP. Police n. Metují | 00:50:38 |
28 | Špindlerová Dagmar | 181 | 64 | CZE | Ústí nad Orlicí | 00:50:59 |
29 | Švec Pavel | 260 | 49 | CZE | TJ SVitavy | 00:51:17 |
30 | Stradějová Věra | 202 | 56 | CZE | Kychová team | 00:51:28 |
31 | Brusenbauchová Hana | 184 | 45 | CZE | SKI Klub Česká Třebová | 00:51:44 |
32 | Haničáková Lenka | 198 | 81 | CZE | DHL PRAHA | 00:51:49 |
33 | Weisner Jiří | 239 | 56 | CZE | SP. Police n. Metují | 00:52:14 |
34 | Pešek Kamil | 222 | 80 | CZE | Kameničky | 00:52:34 |
35 | Krátká Hana | 188 | 95 | CZE | Lanškroun | 00:54:40 |
36 | Straděj Zeněk | 201 | 56 | CZE | Kychová team | 00:54:58 |
37 | Tioka Dalibor | 250 | 71 | CZE | TIOKA | 00:55:56 |
38 | Jireček Vratislav | 171 | 76 | CZE | KOlín | 00:56:08 |
39 | Růžičková Hana | 226 | 56 | CZE | Česká Ves | 00:56:44 |
40 | Půlpánová Zdeňka | 210 | 43 | CZE | KRB Chrudim | 00:58:17 |
41 | Hrdina Jaroslav | 244 | 47 | CZE | Černovír | 00:58:38 |
42 | Jersonová Yvona | 280 | 54 | CZE | - | 01:01:06 |
43 | Pokluda Jakub | 247 | 98 | CZE | MOkrá Hora | 01:02:58 |
44 | Vodáková Sabina | 248 | 97 | CZE | Smart team Olomouc | 01:03:08 |
45 | Říha Petr | 246 | 68 | CZE | Smart Team Olomouc | 01:03:15 |
46 | Tioková Zuzana | 254 | 93 | CZE | TIOKA | 01:04:20 |
47 | Pilgrová Anna | 215 | 51 | CZE | Řetová | 01:04:33 |
48 | Šulcová Jana | 103 | 88 | CZE | TEAM-PAVLIŠOV | 01:06:22 |
49 | Kučerová Lucie | 194 | 91 | CZE | KOB Kladno | 01:06:53 |
50 | Pokludová Barbora | 174 | 02 | CZE | Mokrá Hora | 01:08:15 |
51 | Pokludová Lucie | 242 | 70 | CZE | Mokrá Hora | 01:08:57 |
52 | Pokluda Tomáš | 243 | 70 | CZE | Mokrá Hora | 01:08:57 |
53 | Vejrek Radan | 169 | 69 | CZE | Náchod | 01:11:29 |
54 | Vejrek Tomáš | 170 | 97 | CZE | - | 01:11:32 |
55 | Vytlačilová Marie | 183 | 57 | CZE | Kolík | 01:14:25 |
56 | Tioková Jana | 252 | 01 | CZE | TIOKA | 01:18:53 |
57 | Motyčková Vlasta | 200 | 56 | CZE | ISCAREX TEAM | 01:20:53 |
58 | Hoblerová Hana | 199 | 81 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:20:53 |
59 | Tioková Šárka | 255 | 72 | CZE | TIOKA | 01:32:44 |
60 | Blaženec David | 259 | 69 | CZE | Tioka | 01:32:56 |
61 | Vodičková Milada | 223 | 47 | CZE | Radslavice | 01:37:36 |
62 | MUžíková Vladka | 251 | 72 | CZE | TIOKA | 01:37:38 |
63 | Tioková Petra | 253 | 95 | CZE | TIOKA | 01:37:39 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1578
Celkový počet startujících: 288