Výsledky ročníku 2010
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frühauf Petr | 88 | 91 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:04:28 |
2 | Ondrášek Pavel | 272 | 92 | CZE | TJ Šumperk | 01:04:48 |
3 | Štochl Jan | 94 | 92 | CZE | TJ Lokomotiva Teplice | 01:05:05 |
4 | Schejbal Oldřich | 165 | 91 | CZE | AK Olymp Brno | 01:05:35 |
5 | Titěra Jan | 296 | 92 | CZE | ŠAK SG Jablonec nad Nisou | 01:07:00 |
6 | Gräf Jakub | 181 | 91 | CZE | Dukla Liberec - DULI | 01:07:36 |
7 | Kučinský Josef | 159 | 91 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:07:56 |
8 | Štoček Fabián | 236 | 94 | CZE | ČKS SKI Jilemnice | 01:09:03 |
9 | Šmerda Tomáš | 288 | 91 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 01:10:11 |
10 | Lichý Tomáš | 95 | 94 | CZE | SK Skialp Beskydy | 01:10:20 |
11 | Fellner Adam | 280 | 93 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 01:11:13 |
12 | Voják Martin | 142 | 93 | CZE | Mílaři Domažlice | 01:12:43 |
13 | Rypl Miroslav | 87 | 92 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:13:37 |
14 | Pňáček Tomáš | 279 | 94 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 01:16:19 |
15 | Krejčí Stanislav | 105 | 91 | CZE | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 01:18:12 |
16 | Pavel Jan | 156 | 95 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:18:48 |
17 | Motl Ondřej | 143 | 94 | CZE | TJ Rumburk | 01:21:20 |
18 | Hýbl Jaroslav | 227 | 93 | CZE | SK Nové Město na Moravě | 01:22:19 |
19 | Müller Daniel | 68 | 93 | CZE | TJ Šumperk | 01:35:50 |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kubešová Petra | 189 | 91 | CZE | SK Jeseniova | 00:35:16 |
2 | Stránská Michaela | 31 | 97 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:36:11 |
3 | Rosenbergová Michaela | 278 | 93 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:36:31 |
4 | Beroušková Kateřina | 112 | 91 | CZE | Mílaři Domažlice | 00:37:08 |
5 | Ostrejšová Karolína | 171 | 94 | CZE | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:38:48 |
6 | Klaclová Šárka | 114 | 93 | CZE | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:39:41 |
7 | Divišová Kateřina | 71 | 97 | CZE | TJ Šumperk | 00:40:17 |
8 | Stránská Adéla | 30 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:41:48 |
9 | Weissová Gabriela | 41 | 91 | CZE | X-AIR Ostrava | 00:43:48 |
10 | Šambergerová Anna | 115 | 95 | CZE | PSK Olymp Praha | 00:47:06 |
11 | Kožíšková Kristýna | 263 | 96 | CZE | Sokol České Budějovic | 00:55:45 |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Krupička Robert | 8 | 78 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 00:56:47 |
2 | Havlíček Jan | 64 | 79 | CZE | ASK Slavia Praha | 00:57:21 |
3 | Blaha Tomáš | 13 | 76 | CZE | AK Kroměříž | 00:59:17 |
4 | Pechek Petr | 16 | 83 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 00:59:38 |
5 | Voják Jiří | 9 | 88 | CZE | Mílaři Domažlice | 00:59:54 |
6 | Brýdl Pavel | 26 | 80 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 01:00:57 |
7 | Gerych David | 203 | 77 | CZE | AK Kroměříž | 01:01:31 |
8 | Fejfar Ondřej | 119 | 89 | CZE | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01:01:51 |
9 | Janata Milan | 153 | 85 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:02:06 |
10 | Havelka Jan | 176 | 79 | CZE | TJ Maratonstav Upice | 01:02:15 |
11 | Horáček Michal | 4 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:02:18 |
12 | Štantejský Michal | 107 | 84 | CZE | SAC Špindlerův Mlýn | 01:03:52 |
13 | Novotný Viktor | 287 | 82 | CZE | Fenix ski team Jeseník | 01:04:34 |
14 | Hanyš Zbyněk | 19 | 85 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:35 |
15 | Rexa Martin | 266 | 79 | CZE | KERDA Team | 01:04:41 |
16 | Hamr Jan | 180 | 86 | CZE | AK Bílina | 01:05:37 |
17 | Hrdina Pavel | 97 | 88 | CZE | ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí | 01:06:26 |
18 | Kaleta Daniel | 166 | 82 | CZE | Hrádek ve Slezsku | 01:07:27 |
19 | Oberländer Jan | 179 | 75 | CZE | Sokol Senohraby | 01:07:29 |
20 | Herda Jan | 116 | 83 | CZE | Mytreneek cz | 01:08:20 |
21 | Rosenberg David | 28 | 86 | CZE | Mizuno World Sport | 01:08:27 |
22 | Tejchman Jakub | 135 | 88 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:08:38 |
23 | Šimůnek Jan | 6 | 82 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:09:27 |
24 | Zapalač Martin | 144 | 86 | CZE | Ivan Svědík Running Team | 01:10:51 |
25 | Chlubna Jan | 103 | 84 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:11:20 |
26 | Klášterecký Tomáš | 83 | 81 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:11:42 |
27 | Hübl Radek | 15 | 88 | CZE | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 01:12:17 |
28 | Flegl Vlastimil | 254 | 86 | CZE | Vrchlabí | 01:12:34 |
29 | Skopalík Zbyněk | 177 | 78 | CZE | KVS Náměšť na Hané | 01:14:10 |
30 | Král Jindřich | 141 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:14:47 |
31 | Bambas Josef | 293 | 71 | CZE | Fokoláre Brno | 01:15:22 |
32 | Doleček Josef | 32 | 79 | CZE | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 01:15:59 |
33 | Kašše Jakub | 169 | 80 | CZE | HO Jurije Gagarina | 01:16:35 |
34 | Šplíchal Jan | 239 | 83 | CZE | TJ Starkoč | 01:16:35 |
35 | Ehl Petr | 264 | 78 | CZE | HO Komorni vytah LB | 01:17:48 |
36 | Dvořák Pavel | 204 | 82 | CZE | Fosa Prostějov | 01:18:06 |
37 | Sehnal Tomáš | 291 | 73 | CZE | KHB Radegast | 01:18:45 |
38 | Suchánek Lukáš | 295 | 79 | CZE | KHB Radegast | 01:19:03 |
39 | Clemenz Silvio | 216 | 79 | GER | PSV Zittau | 01:20:12 |
40 | Čermák David | 197 | 76 | CZE | Rožnov pod Radhoštěm | 01:20:33 |
41 | Kábrt Michal | 256 | 72 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:21:30 |
42 | Hubáček Pavel | 101 | 76 | CZE | Sporton Šumperk | 01:21:35 |
43 | Brzobohatý Pavel | 154 | 72 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:21:45 |
44 | Vizner Marek | 149 | 72 | CZE | Horolezecký oddíl Holešov | 01:21:52 |
45 | Sichálek Tomáš | 292 | 73 | CZE | H.O. Holešov | 01:21:56 |
46 | Jirka Jan | 253 | 83 | CZE | STAMP Náchod | 01:22:15 |
47 | Pilgr Luděk | 168 | 76 | CZE | OB Česká Třebová | 01:24:15 |
48 | Adamec Tomáš | 212 | 85 | CZE | Letohrad | 01:24:47 |
49 | Kašpar Jiří | 150 | 74 | CZE | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 01:24:51 |
50 | Baják Marek | 49 | 72 | CZE | TJ Sokol Velké Bílovice | 01:25:12 |
51 | Černý Miroslav | 163 | 74 | CZE | Králíky | 01:25:30 |
52 | Bednařík Martin | 297 | 72 | CZE | Sádlík - nábytek | 01:25:39 |
53 | Brokeš Martin | 208 | 71 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:25:59 |
54 | Vondra Jan | 199 | 75 | CZE | BUDO klub Lanškroun | 01:26:08 |
55 | Hejl Jakub | 65 | 89 | CZE | AVP, viking.cz | 01:26:44 |
56 | Šulc Luboš | 21 | 76 | CZE | Team Pavlišov | 01:27:11 |
57 | Marhold Petr | 93 | 78 | CZE | Choceň | 01:27:15 |
58 | Sedláček Tomáš | 158 | 71 | CZE | MAKA sport Moravská Třebová | 01:27:20 |
59 | Marhold Luboš | 69 | 77 | CZE | Choceň | 01:27:43 |
60 | Odstrčilík Tomáš | 226 | 83 | CZE | Martinice | 01:28:46 |
61 | Částek Michal | 134 | 75 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:29:38 |
62 | Strouhal Tomáš | 102 | 74 | CZE | Fortex SKI Moravský Beroun | 01:29:59 |
63 | Jašek Ondřej | 160 | 77 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:30:32 |
64 | Neset Tomáš | 161 | 77 | CZE | HO Horal Rýmařov | 01:31:27 |
65 | Rumpertesz Petr | 124 | 78 | CZE | Fenix Jeseník | 01:32:43 |
66 | Štefek Richard | 222 | 74 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 01:33:14 |
67 | Hájek Václav | 196 | 90 | CZE | Česká Třebová | 01:33:46 |
68 | Sejkora Patrik | 274 | 78 | CZE | Lanškroun | 01:33:57 |
69 | Novák Lukáš | 167 | 82 | CZE | AC SAKÉ KATEŘINKY | 01:34:11 |
70 | Křenek Tomáš | 229 | 80 | CZE | TJ Sokol Výprachtice | 01:37:58 |
71 | Havelka Miloslav | 162 | 80 | CZE | MAKA sport Moravská Třebová | 01:38:24 |
72 | Nikodým Lukáš | 48 | 80 | CZE | TJ Šumperk | 01:39:45 |
73 | Žídek Roman | 173 | 77 | CZE | Baláž Extreme Team Ostrava | 01:39:46 |
74 | Mildorf Lukáš | 152 | 79 | CZE | HO Start Ostrava | 01:40:49 |
75 | Kebrle Milan | 140 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:45:15 |
76 | Brzobohatý Václav | 3 | 73 | CZE | ISCAR ČR | 01:45:22 |
77 | Vařeka Pavel | 59 | 75 | CZE | Orrero - Litovel | 01:45:27 |
78 | Střecha Martin | 54 | 73 | CZE | - | 01:47:04 |
79 | Kroul Josef | 209 | 73 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:48:13 |
80 | Kraus Jiří | 108 | 73 | CZE | AČR Jindřichův Hradec | 01:50:03 |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Petráš Rostislav | 61 | 65 | CZE | Novojický Kotuč | 01:03:57 |
2 | Ožana Václav | 79 | 64 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:05:14 |
3 | Jančík Bořek | 42 | 64 | CZE | Svartes Hořice | 01:05:24 |
4 | Ulich Petr | 47 | 68 | CZE | MT Nové Město nad Metují | 01:05:45 |
5 | Beshir Ervin | 207 | 67 | CZE | Adidas Team | 01:05:54 |
6 | Vacek Martin | 91 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:08:53 |
7 | Ducháček Jan | 70 | 68 | CZE | Ústí nad Orlicí | 01:12:00 |
8 | Malina Libor | 157 | 70 | CZE | Maraton Klub Kladno | 01:12:46 |
9 | Mihulka Jindřich | 273 | 70 | CZE | Logitron | 01:13:51 |
10 | Kaván Lubomír | 282 | 61 | CZE | Chřibská | 01:14:48 |
11 | Rončák Jan | 259 | 67 | CZE | Fortex SKI Moravský Beroun | 01:15:07 |
12 | Lipenský Martin | 232 | 69 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:16:30 |
13 | Valenta Michal | 128 | 62 | CZE | Praha 4 | 01:16:36 |
14 | Marhan Milan | 190 | 68 | CZE | HO Banka Praha | 01:23:31 |
15 | Černoch Jiří | 133 | 67 | CZE | Trisk Olomouc | 01:23:46 |
16 | Klimeš Jiří | 252 | 61 | CZE | AC Náchod | 01:24:00 |
17 | Krejčí Stanislav | 85 | 63 | CZE | ASPV Těchonín | 01:25:24 |
18 | Haničinec Ivo | 184 | 67 | CZE | BS Slopné | 01:25:44 |
19 | Myšák Milan | 172 | 66 | CZE | Sokol Jehnědí | 01:26:51 |
20 | Pavel Jan | 155 | 67 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:26:57 |
21 | Kunčar Vít | 185 | 66 | CZE | CRAFT TEAM Luhačovice | 01:27:13 |
22 | Březina Radomír | 194 | 67 | CZE | Ostrava | 01:27:36 |
23 | Valtera Petr | 195 | 67 | CZE | Hradec Králové | 01:30:32 |
24 | Ranš Slavoj | 174 | 62 | CZE | Černošice | 01:32:54 |
25 | Bezucha Jiří | 238 | 62 | CZE | OS Pohyb a zdraví | 01:33:55 |
26 | Mlynář Vlastimil | 121 | 64 | CZE | Orel Dolní Dobrouč | 01:34:30 |
27 | Žofka Pavel | 294 | 69 | CZE | Alpa Ostrava | 01:38:17 |
28 | Janovský Zdeněk | 200 | 65 | CZE | Strání | 01:42:18 |
29 | Šulc Jiří | 120 | 62 | CZE | Chřibská | 01:44:33 |
30 | Záveský Richard | 122 | 63 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:45:43 |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Smrčka Miloš | 62 | 54 | CZE | BK Říčany | 01:04:39 |
2 | Stránský Aleš | 29 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:38 |
3 | Kolínek František | 66 | 56 | CZE | AK Perná | 01:08:47 |
4 | Krupička Miroslav | 137 | 53 | CZE | Ústí nad Orlicí | 01:10:55 |
5 | Zátopek Jiří | 127 | 60 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:11:38 |
6 | Pechek František | 52 | 53 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:12:24 |
7 | Vacarda Vladimír | 145 | 59 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:16:31 |
8 | Gombita Josef | 63 | 58 | CZE | Loučná 956 | 01:16:53 |
9 | Šrámek Jaromír | 74 | 58 | CZE | KVS Šumperk | 01:18:04 |
10 | Jindra David | 147 | 60 | CZE | Fit Club Hájek | 01:18:19 |
11 | Hamerník Jan | 109 | 55 | CZE | Fit Club Hájek | 01:19:18 |
12 | Štoček Michal | 235 | 60 | CZE | SKI Jilemnice | 01:21:03 |
13 | Bombera Jiří | 44 | 55 | CZE | Moravská Třebová | 01:23:49 |
14 | Šlégr Jiří | 230 | 54 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:23:58 |
15 | Nečas Josef | 90 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:24:46 |
16 | Hrdina Vilém | 260 | 56 | CZE | Praha 8 | 01:25:45 |
17 | Clemenz Heimo | 215 | 59 | GER | Connex Zittau | 01:29:19 |
18 | Skomorowski Stanisław | 33 | 57 | POL | SBD Energetyk Rybnik | 01:29:28 |
19 | Zoubek Karel | 50 | 60 | CZE | Vanovice | 01:31:33 |
20 | Marek Dalimil | 45 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:33:45 |
21 | Jelínek Karel | 80 | 51 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:35:50 |
22 | Šebek Jindřich | 170 | 56 | CZE | Fort SMC Ustí nad Orlicí | 01:36:46 |
23 | Krupka Milan | 58 | 56 | CZE | TJ Rumburk | 01:38:53 |
24 | Eppert Roman | 289 | 59 | CZE | Canis Team | 01:39:12 |
25 | Leszkow Josef | 76 | 51 | CZE | MK Hlinsko | 01:40:02 |
26 | Kašpar Jiří | 60 | 53 | CZE | Šumperk | 01:40:07 |
27 | Volf Břetislav | 285 | 52 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:43:41 |
28 | Rücker Oldřich | 286 | 55 | CZE | Bon Bon Lhota | 01:46:14 |
29 | Blaško Štefan | 118 | 59 | CZE | Horní Morava | 01:47:19 |
30 | Růžička Karel | 55 | 56 | CZE | Česká Ves | 01:47:43 |
31 | Pucholt Jiří | 35 | 59 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:50:44 |
32 | Mařík Jiří | 233 | 55 | CZE | EKOFAS Ostrava | 02:10:09 |
33 | Stříbrný Rostislav | 290 | 52 | CZE | Moravská Slávia Brno | 02:10:58 |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šmída Oldřich | 39 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:12:02 |
2 | Javůrek Jiří | 38 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:15:43 |
3 | Šír Václav | 125 | 48 | CZE | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 01:17:25 |
4 | Tempír František | 24 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:20:53 |
5 | Šalplachta Jindřich | 57 | 47 | CZE | Fenix Ski Team Jeseník | 01:30:36 |
6 | Červ Miloslav | 20 | 50 | CZE | Atletika Polička | 01:31:12 |
7 | Sadílek Ota | 22 | 46 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:31:50 |
8 | Leszkow Petr | 78 | 44 | CZE | MK Hlinsko | 01:37:09 |
9 | Les Josef | 40 | 47 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:37:51 |
10 | Lelek Vít | 104 | 50 | CZE | Čolek Team Červený Kostelec | 01:43:29 |
11 | Křenek Miroslav | 231 | 50 | CZE | TJ Sokol Výprachtice | 01:47:15 |
12 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:57:32 |
13 | Kopeček Ivan | 111 | 49 | CZE | Moravská Slavia Brno | 02:02:00 |
Muži E | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Janeček Jaroslav | 86 | 40 | CZE | PSK Union Praha | 00:46:23 |
2 | Merta Jaroslav | 34 | 35 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:47:54 |
3 | Culka Václav | 164 | 35 | CZE | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 00:52:09 |
4 | Král Josef | 129 | 40 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:58:08 |
5 | Brádle Václav | 56 | 37 | CZE | Sokol Chuchelná | 00:58:56 |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Schorná Matyášová Pavla | 175 | 80 | CZE | CZE | 01:08:31 |
2 | Gregorová Kamila | 106 | 81 | CZE | AC Tepo Kladno | 01:08:44 |
3 | Mertová Michaela | 183 | 76 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:09:24 |
4 | Poborská Helena | 12 | 78 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:13:11 |
5 | Mannová Michaela | 202 | 82 | CZE | TJ Dvůr Králové nad Labem | 01:13:56 |
6 | Havlová Petra | 178 | 76 | CZE | BK Říčany | 01:19:42 |
7 | Jirásková Hanka | 5 | 89 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:21:24 |
8 | Vévodová Martina | 98 | 90 | CZE | AK Perná | 01:22:44 |
9 | Dušková Lenka | 18 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:22:55 |
10 | Pastorová Petra | 250 | 77 | CZE | Baláž Extreme Team Ostrava | 01:24:41 |
11 | Tržilová Iva | 92 | 86 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:33:23 |
12 | Navrátilová Lucie | 228 | 80 | CZE | TJ Lokomotiva Trutnov | 01:33:39 |
13 | Kollertová Eva | 46 | 83 | CZE | MT Nové Město nad Metují | 01:37:14 |
14 | Portyšová Lucie | 96 | 90 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:41:07 |
15 | Záveská Anna | 123 | 88 | CZE | OB Česká Třebová | 01:41:17 |
16 | Stříhavková Petra | 14 | 79 | CZE | AC Choceň | 01:41:47 |
17 | Vytlačilová Lenka | 139 | 84 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:45:15 |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Metelková Táňa | 11 | 72 | CZE | SK Týniště nad Orlicí | 01:08:42 |
2 | Sekyrová Ivana | 10 | 71 | CZE | AK Sokolov | 01:11:28 |
3 | Kynčlová Dagmar | 126 | 72 | CZE | Jilemnice | 01:19:10 |
4 | Barnetová Denisa | 17 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:19:34 |
5 | Ottová Radka | 138 | 66 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:31:36 |
6 | Tumová Eva | 89 | 69 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:34:59 |
7 | Matalová Jana | 188 | 73 | CZE | Ostrava | 01:35:33 |
8 | Šumberová Lucie | 53 | 72 | CZE | Orel Česká Třebová | 01:35:43 |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Mališová Karla | 146 | 60 | CZE | Fit Club Hájek | 01:22:36 |
2 | Matyášová Jana | 117 | 65 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:25:53 |
3 | Jirásková Eva | 77 | 64 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:31:59 |
4 | Pechková Šárka | 84 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:34:19 |
5 | Machalická Libuše | 151 | 64 | CZE | Fortex SKI Moravsky Beroun | 01:36:32 |
6 | Vraštilová Miloslava | 2 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:44:35 |
7 | Budinská Hana | 110 | 60 | CZE | Moravská Slavia Brno | 01:48:40 |
8 | Sejkorová Lenka | 75 | 63 | CZE | Česká Třebová | 01:49:16 |
Ženy D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 7 | 54 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:17:04 |
2 | Keprtová Miloslava | 67 | 48 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:41:01 |
3 | Šlechtová Marie | 51 | 52 | CZE | Slavia Hradec Králové | 01:42:40 |
4 | Chaloupková Marie | 242 | 53 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:49:50 |
5 | Cupalová Eva | 206 | 47 | CZE | Sokol Bučovice | 01:55:30 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pusz Pawel | 191 | 81 | POL | ULKS Bystryca Klodzka | 00:30:55 |
2 | Kostecký Jan | 255 | 91 | CZE | TJ Šumperk | 00:32:27 |
3 | Kautz Robert | 284 | 94 | CZE | Fenix ski Team Jeseník | 00:33:17 |
4 | Kubíček Jakub | 221 | 91 | CZE | CK Stará Ves | 00:34:22 |
5 | Pucholt Tomáš | 36 | 94 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 00:35:28 |
6 | Živný Marek | 267 | 91 | CZE | Orel Orlice | 00:36:19 |
7 | Špaček Jiří | 275 | 64 | CZE | HS Dolní Morava | 00:36:51 |
8 | Profous Daniel | 281 | 96 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:37:12 |
9 | Pastor Daniel | 244 | 99 | CZE | - | 00:38:01 |
10 | Schreier Jakub | 283 | 96 | CZE | Fenix SKI Jeseník | 00:38:45 |
11 | Hanyš Oldřich | 251 | 59 | CZE | Sokol Frýdštejn | 00:39:51 |
12 | Pastor Patrik | 243 | 01 | CZE | - | 00:41:31 |
13 | Pastor Richard | 246 | 71 | CZE | - | 00:41:32 |
14 | Pavel Tomáš | 258 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00:41:47 |
15 | Mannlová Jana | 193 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:42:17 |
16 | Metelka Ondřej | 241 | 01 | CZE | OK 99 Hradec Králové | 00:42:43 |
17 | Strouhal Jakub | 219 | 01 | CZE | SKI Fortex Moravský Beroun | 00:42:49 |
18 | Kyncl Jiří | 130 | 58 | CZE | Česká Třebová | 00:42:58 |
18 | Strouhalová Anna | 220 | 01 | CZE | SKI Fortex Moravský Beroun | 00:42:58 |
20 | Černoch Michal | 198 | 77 | CZE | Dlouhoňovice | 00:44:00 |
21 | Hofmanová Veronika | 182 | 78 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:44:09 |
22 | Stříhavka Jindřich | 82 | 00 | CZE | AC Choceň | 00:44:18 |
23 | Stříhavka Jindřich | 81 | 71 | CZE | AC Choceň | 00:44:19 |
24 | Brzobohatý Václav | 25 | 98 | CZE | AŠMB oddíl plavání | 00:45:02 |
25 | Štočková Věra | 234 | 61 | CZE | SKI Jilemnice | 00:45:48 |
26 | Uhrner Petr | 248 | 58 | CZE | TJ Sport Mladkov | 00:45:50 |
27 | Pešek Kamil | 211 | 80 | CZE | Kameničky | 00:46:02 |
28 | Strouhalová Jana | 218 | 74 | CZE | SKI Fortex Moravský Beroun | 00:46:08 |
29 | Pastor David | 245 | 02 | CZE | - | 00:46:34 |
30 | Dresler Roman | 217 | 81 | CZE | Lanškroun | 00:46:47 |
31 | Supík Svatopluk | 240 | 67 | CZE | Hella Mohelnice | 00:47:54 |
32 | Dufek Tomáš | 192 | 72 | CZE | Pardubice | 00:48:26 |
33 | Šamberger Karel | 113 | 58 | CZE | - | 00:48:41 |
34 | Kábrtová Pavla | 257 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00:48:44 |
35 | Divišová Alice | 72 | 71 | CZE | Šumperk | 00:49:04 |
36 | Kyncl Jan | 131 | 82 | CZE | Česká Třebová | 00:49:17 |
37 | Šantavý Zbyněk | 249 | 80 | CZE | RS ISCAR s.r.o | 00:51:32 |
38 | Kožíšek Václav | 262 | 66 | CZE | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 00:52:00 |
39 | Doležalová Helena | 214 | 70 | CZE | Atletika Zábřeh | 00:53:59 |
40 | Šejnoha Pavel | 132 | 82 | CZE | Česká Třebová | 00:57:33 |
41 | Pilgrová Jana | 210 | 82 | CZE | OB Česká Třebová | 00:57:58 |
42 | Kožíšková Lenka | 261 | 66 | CZE | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 01:06:29 |
43 | Vacardová Alice | 265 | CZE | - | 01:06:30 | |
44 | Havlíčková Libuše | 237 | 55 | CZE | - | 01:08:14 |
45 | Pucholtová Alena | 223 | 65 | CZE | Unhošť | 01:12:49 |
46 | Pucholt Jakub | 224 | 01 | CZE | Unhošť | 01:14:48 |
47 | Chroust Jan | 213 | 60 | CZE | Krásná Lípa | 01:17:53 |
48 | Vévodová Daniela | 205 | 65 | CZE | AK Perná | 01:20:18 |
49 | Pucholtová Lenka | 225 | 92 | CZE | Unhošť | 01:21:47 |
50 | Matyášová Hana | 268 | 86 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:26:20 |
51 | Matyáš Martin | 270 | 85 | CZE | ZŠ Dolní Dobrouč | 01:26:23 |
52 | Maixnerová Jana | 269 | 86 | CZE | - | 01:27:20 |
53 | Brzobohatá Martina | 186 | 78 | CZE | ISCAR | 01:27:38 |
54 | Brzobohatá Eliška | 187 | 04 | CZE | ISCAR | 01:27:39 |
55 | Petráš Martin | 277 | 97 | CZE | - | 01:27:52 |
56 | Kubíček Milan | 276 | 91 | CZE | - | 01:27:54 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1698
Celkový počet startujících: 285