Výsledky ročníku 2010

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Frühauf Petr8891CZEPSK Olymp Praha01:04:28
2Ondrášek Pavel27292CZETJ Šumperk01:04:48
3Štochl Jan9492CZETJ Lokomotiva Teplice01:05:05
4Schejbal Oldřich16591CZEAK Olymp Brno01:05:35
5Titěra Jan29692CZEŠAK SG Jablonec nad Nisou01:07:00
6Gräf Jakub18191CZEDukla Liberec - DULI01:07:36
7Kučinský Josef15991CZEX-AIR Ostrava01:07:56
8Štoček Fabián23694CZEČKS SKI Jilemnice01:09:03
9Šmerda Tomáš28891CZEFenix SKI Team Jeseník01:10:11
10Lichý Tomáš9594CZESK Skialp Beskydy01:10:20
11Fellner Adam28093CZEFenix SKI Team Jeseník01:11:13
12Voják Martin14293CZEMílaři Domažlice01:12:43
13Rypl Miroslav8792CZEPSK Olymp Praha01:13:37
14Pňáček Tomáš27994CZEFenix SKI Team Jeseník01:16:19
15Krejčí Stanislav10591CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí01:18:12
16Pavel Jan15695CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:18:48
17Motl Ondřej14394CZETJ Rumburk01:21:20
18Hýbl Jaroslav22793CZESK Nové Město na Moravě01:22:19
19Müller Daniel6893CZETJ Šumperk01:35:50

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kubešová Petra18991CZESK Jeseniova00:35:16
2Stránská Michaela3197CZEISCAREX Česká Třebová00:36:11
3Rosenbergová Michaela27893CZEFenix SKI Team Jeseník00:36:31
4Beroušková Kateřina11291CZEMílaři Domažlice00:37:08
5Ostrejšová Karolína17194CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí00:38:48
6Klaclová Šárka11493CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí00:39:41
7Divišová Kateřina7197CZETJ Šumperk00:40:17
8Stránská Adéla3091CZEISCAREX Česká Třebová00:41:48
9Weissová Gabriela4191CZEX-AIR Ostrava00:43:48
10Šambergerová Anna11595CZEPSK Olymp Praha00:47:06
11Kožíšková Kristýna26396CZESokol České Budějovic00:55:45

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Krupička Robert878CZEJiskra Ústí nad Orlicí00:56:47
2Havlíček Jan6479CZEASK Slavia Praha00:57:21
3Blaha Tomáš1376CZEAK Kroměříž00:59:17
4Pechek Petr1683CZETJ Maratonstav Úpice00:59:38
5Voják Jiří988CZEMílaři Domažlice00:59:54
6Brýdl Pavel2680CZESK Nové Město nad Metují01:00:57
7Gerych David20377CZEAK Kroměříž01:01:31
8Fejfar Ondřej11989CZETJ Dvůr Králové nad Labem01:01:51
9Janata Milan15385CZETJ Maratonstav Úpice01:02:06
10Havelka Jan17679CZETJ Maratonstav Upice01:02:15
11Horáček Michal475CZEISCAREX Česká Třebová01:02:18
12Štantejský Michal10784CZESAC Špindlerův Mlýn01:03:52
13Novotný Viktor28782CZEFenix ski team Jeseník01:04:34
14Hanyš Zbyněk1985CZEISCAREX Česká Třebová01:04:35
15Rexa Martin26679CZEKERDA Team01:04:41
16Hamr Jan18086CZEAK Bílina01:05:37
17Hrdina Pavel9788CZEABK BRAVO Jablonné nad Orlicí01:06:26
18Kaleta Daniel16682CZEHrádek ve Slezsku01:07:27
19Oberländer Jan17975CZESokol Senohraby01:07:29
20Herda Jan11683CZEMytreneek cz01:08:20
21Rosenberg David2886CZEMizuno World Sport01:08:27
22Tejchman Jakub13588CZEPSK Olymp Praha01:08:38
23Šimůnek Jan682CZEISCAREX Česká Třebová01:09:27
24Zapalač Martin14486CZEIvan Svědík Running Team01:10:51
25Chlubna Jan10384CZETJ Nové Město na Moravě01:11:20
26Klášterecký Tomáš8381CZEISCAREX Česká Třebová01:11:42
27Hübl Radek1588CZEVencl tým Ústí nad Orlicí01:12:17
28Flegl Vlastimil25486CZEVrchlabí01:12:34
29Skopalík Zbyněk17778CZEKVS Náměšť na Hané01:14:10
30Král Jindřich14173CZEISCAREX Česká Třebová01:14:47
31Bambas Josef29371CZEFokoláre Brno01:15:22
32Doleček Josef3279CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí01:15:59
33Kašše Jakub16980CZEHO Jurije Gagarina01:16:35
34Šplíchal Jan23983CZETJ Starkoč01:16:35
35Ehl Petr26478CZEHO Komorni vytah LB01:17:48
36Dvořák Pavel20482CZEFosa Prostějov01:18:06
37Sehnal Tomáš29173CZEKHB Radegast01:18:45
38Suchánek Lukáš29579CZEKHB Radegast01:19:03
39Clemenz Silvio21679GERPSV Zittau01:20:12
40Čermák David19776CZERožnov pod Radhoštěm01:20:33
41Kábrt Michal25672CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:21:30
42Hubáček Pavel10176CZESporton Šumperk01:21:35
43Brzobohatý Pavel15472CZEAtletika Zábřeh01:21:45
44Vizner Marek14972CZEHorolezecký oddíl Holešov01:21:52
45Sichálek Tomáš29273CZEH.O. Holešov01:21:56
46Jirka Jan25383CZESTAMP Náchod01:22:15
47Pilgr Luděk16876CZEOB Česká Třebová01:24:15
48Adamec Tomáš21285CZELetohrad01:24:47
49Kašpar Jiří15074CZECTC Fort Ústí nad Orlicí01:24:51
50Baják Marek4972CZETJ Sokol Velké Bílovice01:25:12
51Černý Miroslav16374CZEKrálíky01:25:30
52Bednařík Martin29772CZESádlík - nábytek01:25:39
53Brokeš Martin20871CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:25:59
54Vondra Jan19975CZEBUDO klub Lanškroun01:26:08
55Hejl Jakub6589CZEAVP, viking.cz01:26:44
56Šulc Luboš2176CZETeam Pavlišov01:27:11
57Marhold Petr9378CZEChoceň01:27:15
58Sedláček Tomáš15871CZEMAKA sport Moravská Třebová01:27:20
59Marhold Luboš6977CZEChoceň01:27:43
60Odstrčilík Tomáš22683CZEMartinice01:28:46
61Částek Michal13475CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:29:38
62Strouhal Tomáš10274CZEFortex SKI Moravský Beroun01:29:59
63Jašek Ondřej16077CZEAtletika Zábřeh01:30:32
64Neset Tomáš16177CZEHO Horal Rýmařov01:31:27
65Rumpertesz Petr12478CZEFenix Jeseník01:32:43
66Štefek Richard22274CZESKI Skuhrov nad Bělou01:33:14
67Hájek Václav19690CZEČeská Třebová01:33:46
68Sejkora Patrik27478CZELanškroun01:33:57
69Novák Lukáš16782CZEAC SAKÉ KATEŘINKY01:34:11
70Křenek Tomáš22980CZETJ Sokol Výprachtice01:37:58
71Havelka Miloslav16280CZEMAKA sport Moravská Třebová01:38:24
72Nikodým Lukáš4880CZETJ Šumperk01:39:45
73Žídek Roman17377CZEBaláž Extreme Team Ostrava01:39:46
74Mildorf Lukáš15279CZEHO Start Ostrava01:40:49
75Kebrle Milan14075CZEISCAREX Česká Třebová01:45:15
76Brzobohatý Václav373CZEISCAR ČR01:45:22
77Vařeka Pavel5975CZEOrrero - Litovel01:45:27
78Střecha Martin5473CZE-01:47:04
79Kroul Josef20973CZEAtletika Zábřeh01:48:13
80Kraus Jiří10873CZEAČR Jindřichův Hradec01:50:03

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Petráš Rostislav6165CZENovojický Kotuč01:03:57
2Ožana Václav7964CZETJ Nové Město na Moravě01:05:14
3Jančík Bořek4264CZESvartes Hořice01:05:24
4Ulich Petr4768CZEMT Nové Město nad Metují01:05:45
5Beshir Ervin20767CZEAdidas Team01:05:54
6Vacek Martin9169CZEISCAREX Česká Třebová01:08:53
7Ducháček Jan7068CZEÚstí nad Orlicí01:12:00
8Malina Libor15770CZEMaraton Klub Kladno01:12:46
9Mihulka Jindřich27370CZELogitron01:13:51
10Kaván Lubomír28261CZEChřibská01:14:48
11Rončák Jan25967CZEFortex SKI Moravský Beroun01:15:07
12Lipenský Martin23269CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:16:30
13Valenta Michal12862CZEPraha 401:16:36
14Marhan Milan19068CZEHO Banka Praha01:23:31
15Černoch Jiří13367CZETrisk Olomouc01:23:46
16Klimeš Jiří25261CZEAC Náchod01:24:00
17Krejčí Stanislav8563CZEASPV Těchonín01:25:24
18Haničinec Ivo18467CZEBS Slopné01:25:44
19Myšák Milan17266CZESokol Jehnědí01:26:51
20Pavel Jan15567CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:26:57
21Kunčar Vít18566CZECRAFT TEAM Luhačovice01:27:13
22Březina Radomír19467CZEOstrava01:27:36
23Valtera Petr19567CZEHradec Králové01:30:32
24Ranš Slavoj17462CZEČernošice01:32:54
25Bezucha Jiří23862CZEOS Pohyb a zdraví01:33:55
26Mlynář Vlastimil12164CZEOrel Dolní Dobrouč01:34:30
27Žofka Pavel29469CZEAlpa Ostrava01:38:17
28Janovský Zdeněk20065CZEStrání01:42:18
29Šulc Jiří12062CZEChřibská01:44:33
30Záveský Richard12263CZEOrel Česká Třebová01:45:43

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Smrčka Miloš6254CZEBK Říčany01:04:39
2Stránský Aleš2960CZEISCAREX Česká Třebová01:05:38
3Kolínek František6656CZEAK Perná01:08:47
4Krupička Miroslav13753CZEÚstí nad Orlicí01:10:55
5Zátopek Jiří12760CZEX-AIR Ostrava01:11:38
6Pechek František5253CZETJ Maratonstav Úpice01:12:24
7Vacarda Vladimír14559CZEAC Slovan Liberec01:16:31
8Gombita Josef6358CZELoučná 95601:16:53
9Šrámek Jaromír7458CZEKVS Šumperk01:18:04
10Jindra David14760CZEFit Club Hájek01:18:19
11Hamerník Jan10955CZEFit Club Hájek01:19:18
12Štoček Michal23560CZESKI Jilemnice01:21:03
13Bombera Jiří4455CZEMoravská Třebová01:23:49
14Šlégr Jiří23054CZETJ Maratonstav Úpice01:23:58
15Nečas Josef9058CZETJ Maratonstav Úpice01:24:46
16Hrdina Vilém26056CZEPraha 801:25:45
17Clemenz Heimo21559GERConnex Zittau01:29:19
18Skomorowski Stanisław3357POLSBD Energetyk Rybnik01:29:28
19Zoubek Karel5060CZEVanovice01:31:33
20Marek Dalimil4560CZEISCAREX Česká Třebová01:33:45
21Jelínek Karel8051CZEPSK Olymp Praha01:35:50
22Šebek Jindřich17056CZEFort SMC Ustí nad Orlicí01:36:46
23Krupka Milan5856CZETJ Rumburk01:38:53
24Eppert Roman28959CZECanis Team01:39:12
25Leszkow Josef7651CZEMK Hlinsko01:40:02
26Kašpar Jiří6053CZEŠumperk01:40:07
27Volf Břetislav28552CZEAtletika Albrechtice01:43:41
28Rücker Oldřich28655CZEBon Bon Lhota01:46:14
29Blaško Štefan11859CZEHorní Morava01:47:19
30Růžička Karel5556CZEČeská Ves01:47:43
31Pucholt Jiří3559CZETJ Sokol Unhošť01:50:44
32Mařík Jiří23355CZEEKOFAS Ostrava02:10:09
33Stříbrný Rostislav29052CZEMoravská Slávia Brno02:10:58

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šmída Oldřich3948CZETJ Maratonstav Úpice01:12:02
2Javůrek Jiří3848CZETJ Maratonstav Úpice01:15:43
3Šír Václav12548CZETJ Spartak Rokytnice nad Jizerou01:17:25
4Tempír František2449CZESokol Štíty01:20:53
5Šalplachta Jindřich5747CZEFenix Ski Team Jeseník01:30:36
6Červ Miloslav2050CZEAtletika Polička01:31:12
7Sadílek Ota2246CZEAtletika Albrechtice01:31:50
8Leszkow Petr7844CZEMK Hlinsko01:37:09
9Les Josef4047CZETJ Maratonstav Úpice01:37:51
10Lelek Vít10450CZEČolek Team Červený Kostelec01:43:29
11Křenek Miroslav23150CZETJ Sokol Výprachtice01:47:15
12Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová01:57:32
13Kopeček Ivan11149CZEMoravská Slavia Brno02:02:00

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Janeček Jaroslav8640CZEPSK Union Praha00:46:23
2Merta Jaroslav3435CZEISCAREX Česká Třebová00:47:54
3Culka Václav16435CZELiga 100 Kostelec nad Orlicí00:52:09
4Král Josef12940CZEISCAREX Česká Třebová00:58:08
5Brádle Václav5637CZESokol Chuchelná00:58:56

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Schorná Matyášová Pavla17580CZECZE01:08:31
2Gregorová Kamila10681CZEAC Tepo Kladno01:08:44
3Mertová Michaela18376CZEAtletika Albrechtice01:09:24
4Poborská Helena1278CZEPSK Olymp Praha01:13:11
5Mannová Michaela20282CZETJ Dvůr Králové nad Labem01:13:56
6Havlová Petra17876CZEBK Říčany01:19:42
7Jirásková Hanka589CZEISCAREX Česká Třebová01:21:24
8Vévodová Martina9890CZEAK Perná01:22:44
9Dušková Lenka1880CZEISCAREX Česká Třebová01:22:55
10Pastorová Petra25077CZEBaláž Extreme Team Ostrava01:24:41
11Tržilová Iva9286CZETJ Maratonstav Úpice01:33:23
12Navrátilová Lucie22880CZETJ Lokomotiva Trutnov01:33:39
13Kollertová Eva4683CZEMT Nové Město nad Metují01:37:14
14Portyšová Lucie9690CZEISCAREX Česká Třebová01:41:07
15Záveská Anna12388CZEOB Česká Třebová01:41:17
16Stříhavková Petra1479CZEAC Choceň01:41:47
17Vytlačilová Lenka13984CZEISCAREX Česká Třebová01:45:15

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelková Táňa1172CZESK Týniště nad Orlicí01:08:42
2Sekyrová Ivana1071CZEAK Sokolov01:11:28
3Kynčlová Dagmar12672CZEJilemnice01:19:10
4Barnetová Denisa1773CZEISCAREX Česká Třebová01:19:34
5Ottová Radka13866CZETJ Maratonstav Úpice01:31:36
6Tumová Eva8969CZETJ Maratonstav Úpice01:34:59
7Matalová Jana18873CZEOstrava01:35:33
8Šumberová Lucie5372CZEOrel Česká Třebová01:35:43

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Mališová Karla14660CZEFit Club Hájek01:22:36
2Matyášová Jana11765CZEDolní Dobrouč01:25:53
3Jirásková Eva7764CZEISCAREX Česká Třebová01:31:59
4Pechková Šárka8456CZETJ Maratonstav Úpice01:34:19
5Machalická Libuše15164CZEFortex SKI Moravsky Beroun01:36:32
6Vraštilová Miloslava256CZETJ Maratonstav Úpice01:44:35
7Budinská Hana11060CZEMoravská Slavia Brno01:48:40
8Sejkorová Lenka7563CZEČeská Třebová01:49:16

Ženy D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka754CZETJ Maratonstav Úpice01:17:04
2Keprtová Miloslava6748CZEISCAREX Česká Třebová01:41:01
3Šlechtová Marie5152CZESlavia Hradec Králové01:42:40
4Chaloupková Marie24253CZEISCAREX Česká Třebová01:49:50
5Cupalová Eva20647CZESokol Bučovice01:55:30

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pusz Pawel19181POLULKS Bystryca Klodzka00:30:55
2Kostecký Jan25591CZETJ Šumperk00:32:27
3Kautz Robert28494CZEFenix ski Team Jeseník00:33:17
4Kubíček Jakub22191CZECK Stará Ves00:34:22
5Pucholt Tomáš3694CZETJ Sokol Unhošť00:35:28
6Živný Marek26791CZEOrel Orlice00:36:19
7Špaček Jiří27564CZEHS Dolní Morava00:36:51
8Profous Daniel28196CZEFenix SKI Team Jeseník00:37:12
9Pastor Daniel24499CZE-00:38:01
10Schreier Jakub28396CZEFenix SKI Jeseník00:38:45
11Hanyš Oldřich25159CZESokol Frýdštejn00:39:51
12Pastor Patrik24301CZE-00:41:31
13Pastor Richard24671CZE-00:41:32
14Pavel Tomáš25800CZEAtletika Rtyně v Pokrkonoší00:41:47
15Mannlová Jana19380CZEISCAREX Česká Třebová00:42:17
16Metelka Ondřej24101CZEOK 99 Hradec Králové00:42:43
17Strouhal Jakub21901CZESKI Fortex Moravský Beroun00:42:49
18Kyncl Jiří13058CZEČeská Třebová00:42:58
18Strouhalová Anna22001CZESKI Fortex Moravský Beroun00:42:58
20Černoch Michal19877CZEDlouhoňovice00:44:00
21Hofmanová Veronika18278CZEISCAREX Česká Třebová00:44:09
22Stříhavka Jindřich8200CZEAC Choceň00:44:18
23Stříhavka Jindřich8171CZEAC Choceň00:44:19
24Brzobohatý Václav2598CZEAŠMB oddíl plavání00:45:02
25Štočková Věra23461CZESKI Jilemnice00:45:48
26Uhrner Petr24858CZETJ Sport Mladkov00:45:50
27Pešek Kamil21180CZEKameničky00:46:02
28Strouhalová Jana21874CZESKI Fortex Moravský Beroun00:46:08
29Pastor David24502CZE-00:46:34
30Dresler Roman21781CZELanškroun00:46:47
31Supík Svatopluk24067CZEHella Mohelnice00:47:54
32Dufek Tomáš19272CZEPardubice00:48:26
33Šamberger Karel11358CZE-00:48:41
34Kábrtová Pavla25700CZEAtletika Rtyně v Pokrkonoší00:48:44
35Divišová Alice7271CZEŠumperk00:49:04
36Kyncl Jan13182CZEČeská Třebová00:49:17
37Šantavý Zbyněk24980CZERS ISCAR s.r.o00:51:32
38Kožíšek Václav26266CZESK Čtyři Dvory České Budějovice00:52:00
39Doležalová Helena21470CZEAtletika Zábřeh00:53:59
40Šejnoha Pavel13282CZEČeská Třebová00:57:33
41Pilgrová Jana21082CZEOB Česká Třebová00:57:58
42Kožíšková Lenka26166CZESK Čtyři Dvory České Budějovice01:06:29
43Vacardová Alice265CZE-01:06:30
44Havlíčková Libuše23755CZE-01:08:14
45Pucholtová Alena22365CZEUnhošť01:12:49
46Pucholt Jakub22401CZEUnhošť01:14:48
47Chroust Jan21360CZEKrásná Lípa01:17:53
48Vévodová Daniela20565CZEAK Perná01:20:18
49Pucholtová Lenka22592CZEUnhošť01:21:47
50Matyášová Hana26886CZEDolní Dobrouč01:26:20
51Matyáš Martin27085CZEZŠ Dolní Dobrouč01:26:23
52Maixnerová Jana26986CZE-01:27:20
53Brzobohatá Martina18678CZEISCAR01:27:38
54Brzobohatá Eliška18704CZEISCAR01:27:39
55Petráš Martin27797CZE-01:27:52
56Kubíček Milan27691CZE-01:27:54

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1698
Celkový počet startujících: 285

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena