Výsledky ročníku 2011
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondrášek Pavel | 129 | 92 | CZE | TJ Šumperk | 01:04:09 |
2 | Záveský Filip | 19 | 93 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:53 |
3 | Marshall Jakub | 179 | 94 | CZE | SK Nové Město na Moravě | 01:05:10 |
4 | Štoček Fabián | 243 | 94 | CZE | Holderness USA | 01:05:42 |
5 | Fellner Adam | 333 | 93 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 01:07:47 |
6 | Grün Vojtěch | 192 | 92 | CZE | VSK Univerzita Brno | 01:08:40 |
7 | Pavel Jan | 57 | 95 | CZE | LOKO Trutnov | 01:10:20 |
8 | Cink Martin | 206 | 94 | CZE | AC Pardubice | 01:13:44 |
9 | Pucholt Tomáš | 30 | 94 | CZE | MK Kladno | 01:18:26 |
10 | Smolák Petr | 93 | 94 | CZE | BKVM Vysoké Mýto | 01:18:55 |
11 | Vinduška Petr | 196 | 93 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:20:54 |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Dlugosz Andrzej | 121 | 78 | POL | RMD Montrail | 00:59:06 |
2 | Bajza Jakub | 207 | 90 | CZE | AK Kroměříž | 00:59:44 |
3 | Horák Ondřej | 329 | 75 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:00:09 |
4 | Bierczak Maciej | 122 | 91 | POL | POL | 01:00:36 |
5 | Ondráček Tomáš | 326 | 77 | CZE | Triexpert Brno | 01:00:58 |
6 | Blaha Tomáš | 111 | 76 | CZE | AK ASICS Kroměříž | 01:01:21 |
7 | Kunst Michal | 87 | 80 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 01:02:35 |
8 | Kautz Michal | 331 | 89 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 01:03:13 |
9 | Pelíšek David | 200 | 90 | CZE | AK Olomouc | 01:03:23 |
10 | Štantejský Michal | 127 | 84 | CZE | SAC Špindlerův Mlýn | 01:03:34 |
11 | Wurst Milan | 181 | 82 | CZE | AK šternberk | 01:03:41 |
12 | Novotný Viktor | 188 | 82 | CZE | Horedole | 01:03:58 |
13 | Chytil David | 306 | 87 | CZE | VSK UNI Brno | 01:04:28 |
14 | Ježek Přemysl | 223 | 82 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:06:28 |
15 | Šimůnek Jan | 18 | 82 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:06:34 |
16 | Hrdina Pavel | 13 | 88 | CZE | ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí | 01:06:52 |
17 | Vymazal Petr | 11 | 75 | CZE | SK Salix Grymov | 01:07:19 |
18 | Horáček Michal | 7 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:35 |
19 | Janíček Jakub | 259 | 78 | CZE | ACSS Uherské Hradiště | 01:08:23 |
20 | Herda Jan | 158 | 83 | CZE | U.A.C. | 01:08:30 |
21 | Cink Tomáš | 176 | 87 | CZE | Ústí nad Orlicí | 01:09:02 |
22 | Hejzlar Jonatan | 261 | 87 | CZE | - | 01:09:34 |
23 | Oberländer Jan | 70 | 75 | CZE | BK Říčany | 01:10:05 |
24 | Chlubna Jan | 308 | 84 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:10:27 |
25 | Bednarz Libor | 180 | 80 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:10:42 |
26 | Klášterecký Tomáš | 155 | 81 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:10:59 |
27 | Axmann Karel | 290 | 83 | CZE | Vlčí Důl | 01:11:28 |
28 | Čermák David | 119 | 76 | CZE | - | 01:11:56 |
29 | Řídel Jakub | 214 | 75 | CZE | TERC | 01:12:53 |
30 | Smělý Daniel | 45 | 79 | CZE | Sokol Veltěž | 01:13:01 |
31 | Kábrt Michal | 75 | 72 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:13:57 |
32 | Hejl Jakub | 118 | 89 | CZE | AVP UJEP | 01:14:20 |
33 | Šebek Michal | 187 | 84 | CZE | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:14:56 |
34 | Vlasák Jakub | 256 | 84 | CZE | - | 01:14:59 |
35 | Blaha Milan | 49 | 77 | CZE | Oknoplast Šumperk | 01:15:00 |
36 | Kalný Petr | 112 | 81 | CZE | Atletika Chrudim | 01:15:55 |
37 | Losenský Pavel | 227 | 77 | CZE | SIX Monkyes | 01:15:57 |
38 | Stehlík Rudolf | 143 | 77 | CZE | HO Tisá | 01:16:30 |
39 | Pilgr Luděk | 146 | 76 | CZE | OB Česká Třebová | 01:16:30 |
40 | Vlasák Adam | 255 | 84 | CZE | - | 01:16:34 |
41 | Suchánek Lukáš | 218 | 79 | CZE | KHB Radegast | 01:16:44 |
42 | Gromus Tomáš | 80 | 76 | CZE | TJ Horal Rýmařov | 01:17:04 |
43 | Zapletal Martin | 283 | 85 | CZE | SK Vyhlídka Šternberk | 01:17:18 |
44 | Hubáček Pavel | 82 | 76 | CZE | Šumperk | 01:17:24 |
45 | Brzobohatý Pavel | 271 | 72 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:17:25 |
46 | Bednář Zbyněk | 140 | 73 | CZE | sokol Jamné | 01:17:28 |
47 | Novák Lukáš | 107 | 82 | CZE | AC SAKÉ KATEŘINKY | 01:17:32 |
48 | Kovařík Zbyněk | 151 | 74 | CZE | Březová nad Svitavou | 01:17:33 |
49 | Kosek Štěpán | 138 | 89 | CZE | Studene CREW | 01:17:38 |
50 | Doležal Milan | 229 | 72 | CZE | Horal Šumperk | 01:18:34 |
51 | Šulc Luboš | 65 | 76 | CZE | TEAM-PAVLIŠOV | 01:19:22 |
52 | Floriš Petr | 135 | 72 | CZE | SCHOTT Lanškroun | 01:19:40 |
53 | Wurzel Jakub | 313 | 80 | POL | VARPDERO | 01:19:53 |
54 | Koblic Jan | 205 | 76 | CZE | OB VAMBERK | 01:20:01 |
55 | Baják Marek | 42 | 72 | CZE | T.J.Sokol Velké Bílovice | 01:20:02 |
56 | Hůlka Lukáš | 210 | 82 | CZE | dental runners | 01:20:15 |
57 | Stárek Martin | 134 | 80 | CZE | TERC | 01:20:27 |
58 | Stoszek Jan | 195 | 76 | CZE | VZS Ostrava | 01:20:32 |
59 | Škovránek Ondřej | 199 | 79 | CZE | Horolezci Šumperk | 01:21:03 |
60 | Fišnar Jiří | 317 | 76 | CZE | Kouty | 01:21:08 |
61 | Knotek David | 232 | 82 | CZE | Knotek team | 01:21:12 |
62 | Vogel Michal | 141 | 76 | CZE | Šumperk | 01:21:13 |
63 | Randák Vojtěch | 106 | 74 | CZE | Sokol Betlem | 01:21:28 |
64 | Šanovec Jan | 298 | 78 | CZE | Vašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh | 01:22:19 |
65 | Stančo Ladislav | 157 | 77 | CZE | Čelákovice | 01:22:34 |
66 | Zachař Jiří | 132 | 72 | CZE | Sruby | 01:22:38 |
67 | Kašparů Jan | 311 | 80 | CZE | VARADERO | 01:22:55 |
68 | Hanák Marek | 193 | 91 | CZE | Sokol Bučovice | 01:22:58 |
69 | Havelka Jan | 166 | 79 | CZE | TJ Maratonstav Upice | 01:23:02 |
70 | Červený Matěj | 343 | 77 | CZE | - | 01:23:09 |
71 | Petránek Radim | 144 | 83 | CZE | Jablonné nad Orlicí | 01:23:10 |
72 | Novotný Tomáš | 318 | 75 | CZE | Šumperk | 01:24:01 |
73 | Marhold Petr | 104 | 78 | CZE | Choceň | 01:24:48 |
74 | Beneš Milan | 339 | 78 | CZE | Atletika Polička | 01:25:19 |
75 | Skopalík Zbyněk | 328 | 78 | CZE | KVS Náměšť na Hané | 01:25:31 |
76 | Řízek Marek | 113 | 72 | CZE | MARATHON DEČÍN | 01:25:53 |
77 | Blažek Jiří | 209 | 81 | CZE | dental runners | 01:26:14 |
78 | Vondra Jan | 296 | 75 | CZE | BUDO klub Lanškroun | 01:26:58 |
79 | Jašek Roman | 342 | 73 | CZE | AO Kobeřice | 01:27:01 |
80 | Knotek Jiří | 325 | 91 | CZE | Knotek team | 01:27:01 |
81 | Saňák Martin | 117 | 78 | CZE | Rapotín | 01:27:21 |
82 | Šimek Ladislav | 247 | 75 | CZE | Těchonín City | 01:27:29 |
83 | Marhold Luboš | 55 | 77 | CZE | Choceň | 01:27:32 |
84 | Jašek Ondřej | 228 | 77 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:27:42 |
85 | Hegedüs Robert | 184 | 79 | CZE | VZS Ostrava | 01:28:09 |
86 | Purkert Martin | 137 | 90 | CZE | Studene CREW | 01:28:31 |
87 | Strouhal Tomáš | 133 | 74 | CZE | FORTEX SKI Moravský Beroun | 01:29:20 |
88 | Bartoš Antonín | 59 | 73 | CZE | Petrov nad Desnou | 01:29:30 |
89 | Vařeka Pavel | 85 | 75 | CZE | Orrero - Litovel | 01:29:47 |
90 | Munk Rudolf | 182 | 79 | CZE | VZS Ostrava | 01:30:02 |
91 | Vaníček Radim | 114 | 82 | CZE | Jablonné nad Orlicí | 01:30:09 |
92 | Tomanek Radek | 312 | 76 | CZE | - | 01:30:12 |
93 | Vlasák Radim | 257 | 79 | CZE | - | 01:30:15 |
94 | Švestka David | 291 | 83 | CZE | Račí údolí | 01:31:39 |
95 | Sejkora Patrik | 110 | 78 | CZE | Lanškroun | 01:31:43 |
96 | Beremlijski Petr | 260 | 76 | CZE | VZS Ostrava | 01:32:06 |
97 | Nerud Pavel | 316 | 81 | CZE | Brno | 01:32:18 |
98 | Šebesta Jan | 297 | 75 | CZE | - | 01:33:25 |
99 | Knotek David | 323 | 82 | CZE | Knotek team | 01:34:47 |
100 | Mikula Petr | 139 | 91 | CZE | Studene CREW | 01:36:23 |
101 | Čada Lukáš | 103 | 77 | CZE | SCHOTT Lanškroun | 01:36:37 |
102 | Kroul Josef | 52 | 73 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:37:03 |
103 | Vaníček Jiří | 149 | 90 | CZE | Studene CREW | 01:37:04 |
104 | Blaško Radek | 109 | 80 | CZE | Horní Morava | 01:37:16 |
105 | Kebrle Milan | 185 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:38:49 |
106 | Kraus Jiří | 53 | 73 | CZE | - | 01:39:12 |
107 | Dinter Jiří | 147 | 73 | CZE | Lučina | 01:39:18 |
108 | Sůva Michal | 222 | 75 | CZE | - | 01:39:18 |
109 | Borek Pavel | 123 | 74 | CZE | Green street | 01:40:15 |
110 | Brzobohatý Václav | 83 | 73 | CZE | ISCAR ČR | 01:42:13 |
111 | Bednarz Luděk | 22 | 74 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:43:41 |
112 | Opatřil Petr | 78 | 72 | CZE | - | 01:44:06 |
113 | Dvořák Pavel | 190 | 82 | CZE | Biatlon Prostějov | 01:45:19 |
114 | Rumpertesz Petr | 77 | 78 | CZE | Fenix Jeseník | 02:01:57 |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Žák Jiří | 178 | 71 | CZE | Technika Brno Extreme | 01:02:00 |
2 | Petráš Rostislav | 91 | 65 | CZE | Novojický Kotuč | 01:03:34 |
3 | Vacek Martin | 15 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:04:59 |
4 | Poduška Josef | 159 | 62 | CZE | MK Kladno | 01:06:56 |
5 | Jančík Bořek | 90 | 64 | CZE | Svartes Hořice | 01:07:07 |
6 | Martinek Jaroslav | 309 | 69 | CZE | TRISK Olomouc | 01:08:38 |
7 | Šesták Karel | 177 | 71 | CZE | X-AIR Ostrava | 01:09:53 |
8 | Braniš Pavel | 276 | 69 | CZE | Příbram | 01:10:48 |
9 | Ožana Václav | 307 | 64 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:11:09 |
10 | Roučák Jan | 336 | 67 | CZE | Fortex-Ski | 01:11:48 |
11 | Lipenský Martin | 295 | 69 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:13:28 |
12 | Jabůrek Václav | 67 | 69 | CZE | Praha Kunratice | 01:15:16 |
13 | Veselý Pavel | 161 | 66 | CZE | HSK Horní Rokytnice | 01:15:40 |
14 | Pavel Jan | 56 | 67 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:17:44 |
15 | Vaněk Jan | 288 | 71 | CZE | SKI Team Nedašov | 01:19:36 |
16 | Ambrož Radomír | 81 | 63 | CZE | SANELA Lanškroun | 01:20:23 |
17 | Stříhavka Jindřich | 39 | 71 | CZE | AC Choceň | 01:22:08 |
18 | Špaček Jiří | 169 | 64 | CZE | HS Dolní Morava | 01:22:20 |
19 | Březina Radomír | 319 | 67 | CZE | Ostrava | 01:22:40 |
20 | Mareš Libor | 285 | 69 | CZE | SK Vyhlídka Šternberk | 01:22:41 |
21 | Vodička Jan | 136 | 68 | CZE | TTC Olomouc | 01:23:57 |
22 | Wojtyla Jaromír | 175 | 70 | CZE | VZS Ostrava | 01:25:24 |
23 | Bureš Daniel | 280 | 67 | CZE | SK Vyhlídka Šternberk | 01:25:36 |
24 | Rudický Radovan | 128 | 69 | CZE | MK SEITL OSTRAVA | 01:25:45 |
25 | Jančařík Petr | 148 | 68 | CZE | AAC Brno | 01:27:58 |
26 | Myšák Milan | 211 | 66 | CZE | Sokol Jehnědí | 01:28:11 |
27 | Beznoska Kamil | 41 | 63 | CZE | Čermná | 01:28:23 |
28 | Mlynář Vlastimil | 68 | 64 | CZE | Orel Dolní Dobrouč | 01:30:44 |
29 | Gatial Milan | 124 | 65 | CZE | JTM - GA Šternberk | 01:32:02 |
30 | Ranš Slavoj | 89 | 62 | CZE | Černošice | 01:32:31 |
31 | Višňa Zdeněk | 225 | 69 | CZE | GiViServis | 01:33:24 |
32 | Žofka Pavel | 246 | 69 | CZE | Rock Art | 01:34:23 |
33 | Tomšů Petr | 302 | 64 | CZE | Mlýn Janderov | 01:34:31 |
34 | Kozák Jan | 203 | 62 | CZE | Vinohradské Šlapky | 01:34:35 |
35 | Šulc Jiří | 27 | 62 | CZE | Chřibská | 01:35:09 |
36 | Janovsky Zdenek | 46 | 65 | CZE | Strani | 01:37:43 |
37 | Nemšák Miroslav | 156 | 69 | CZE | TJ Sokol Černovír | 01:39:52 |
38 | Kostovič Petr | 4 | 62 | CZE | www.behy.cz | 01:47:02 |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Smrčka Miloš | 10 | 54 | CZE | BK Říčany | 01:04:22 |
2 | Stránský Aleš | 6 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:34 |
3 | Kolínek František | 32 | 56 | CZE | AK Perná | 01:09:01 |
4 | Orlich Petr | 194 | 61 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:11:45 |
5 | Vacarda Vladimír | 152 | 59 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:15:08 |
6 | Pechek František | 35 | 53 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:16:38 |
7 | Šrůtek Stanislav | 33 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:22 |
8 | Jindra David | 183 | 60 | CZE | AC Obora Hvězda Praha | 01:20:02 |
9 | Štoček Michal | 241 | 60 | CZE | ČKS SKI Jilemnice | 01:20:11 |
10 | Dvořáček Vlastimil | 167 | 59 | CZE | SK Týniště nad Orlicí | 01:20:24 |
11 | Smutný Zdeněk | 2 | 57 | CZE | AHA Vyškov | 01:21:14 |
12 | Sporek Miroslav | 304 | 54 | CZE | Loučná nad Desnou | 01:22:49 |
13 | Brožek Radmil | 62 | 54 | CZE | KRB Chrudim | 01:24:32 |
14 | Roháček Michal | 204 | 61 | CZE | SKI SKUHROV NA BĚLOU | 01:24:42 |
15 | Nečas Josef | 172 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:24:57 |
16 | Kubr Václav | 154 | 55 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:25:51 |
17 | Zoubek Karel | 64 | 60 | CZE | Vanovice | 01:26:55 |
18 | Měřínský Jaroslav | 47 | 61 | CZE | AK Perná | 01:28:17 |
19 | Marek Dalimil | 186 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:29:23 |
20 | Kopecký Libor | 126 | 56 | CZE | AC Vysoké Mýto | 01:31:58 |
21 | Macháček Martin | 213 | 55 | CZE | TTC Javůrek | 01:33:39 |
22 | Eppert Roman | 219 | 59 | CZE | Canis Team | 01:36:28 |
23 | Knotek Ilja | 322 | 53 | CZE | Knotek team | 01:36:51 |
24 | Pucholt Jiří | 31 | 59 | CZE | Sokol Unhošť | 01:38:03 |
25 | Šebek Jindřich | 275 | 56 | CZE | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:40:13 |
26 | Krofta Jiří | 25 | 55 | CZE | VSK FTVS PRAHA | 01:40:32 |
27 | Volf Břetislav | 29 | 52 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:42:32 |
28 | Blaško Štefan | 108 | 59 | CZE | Horní Morava | 01:46:43 |
29 | Chroust Jan | 198 | 60 | CZE | Krásná Lípa | 01:47:46 |
30 | Kruliš Jiří | 197 | 61 | CZE | TOM B9 HAVÍŘOV | 01:57:07 |
31 | Wendlig Miroslav | 171 | 53 | CZE | Luková | 02:09:50 |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Jasek Tadeusz | 239 | 51 | POL | KS Zywiec | 01:10:17 |
2 | Javůrek Jiří | 34 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:15:51 |
3 | Tempír František | 43 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:18:52 |
4 | Šír Václav | 162 | 48 | CZE | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 01:21:37 |
5 | Cejnar Václav | 60 | 51 | CZE | SKP Hradec Králové | 01:21:54 |
6 | Hájek František | 294 | 49 | CZE | FGT Stolany | 01:28:48 |
7 | Červ Miloslav | 145 | 50 | CZE | Atletika Polička | 01:29:03 |
8 | Leszkow Petr | 105 | 44 | CZE | MK Hlinsko | 01:30:26 |
9 | Sadílek Ota | 73 | 46 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:30:42 |
10 | Les Josef | 61 | 47 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:32:02 |
11 | Navrátil Josef | 310 | 49 | CZE | SK Strančice | 01:32:44 |
12 | Farář Jaroslav | 272 | 50 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:34:55 |
13 | Říha Miroslav | 315 | 45 | CZE | Sokol Sadská | 01:38:04 |
14 | Jašek Pavel | 201 | 45 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:38:24 |
15 | Tučný Jan | 96 | 47 | CZE | MK Pardubice | 01:40:50 |
16 | Langmajer Jiří | 173 | 46 | CZE | opera Plzeň | 01:48:56 |
17 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:56:10 |
Muži E | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Šteinc Ludvík | 97 | 41 | CZE | AC Vrchlabí | 01:32:29 |
2 | Marek František | 92 | 41 | CZE | SK Hronov | 01:35:07 |
3 | Tomíšek Jindřich | 95 | 39 | CZE | Říkovice | 01:46:55 |
4 | Červenka Karel | 23 | 41 | CZE | Hora Svaté Kateřiny | 01:49:45 |
5 | Merta Jaroslav | 28 | 35 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:51:28 |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Stránská Michaela | 16 | 97 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:36:43 |
2 | Divišová Kateřina | 115 | 97 | CZE | TJ Šumperk | 00:38:57 |
3 | Hamilton Tess | 242 | 94 | USA | Hopkinton | 00:41:22 |
4 | Čerenkova Petra | 236 | 99 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00:44:01 |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Schorná Matyášová Pavla | 303 | 80 | CZE | CZE | 01:09:06 |
2 | Macháčková Šárka | 327 | 83 | CZE | AC Moravská Slavia Brno | 01:16:39 |
3 | Gereková Jana | 174 | 84 | SVK | VŠC Dukla Banská Bystrica | 01:17:39 |
4 | Pechková Jana | 37 | 85 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:19:04 |
5 | Dušková Lenka | 12 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:19:29 |
6 | Kriegelová Kateřina | 51 | 84 | CZE | Velké Losiny | 01:22:12 |
7 | Jirásková Hanka | 170 | 89 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:22:43 |
8 | Stružková Hana | 292 | 83 | CZE | Račí Údolí | 01:23:58 |
9 | Rybáčková Soňa | 48 | 83 | CZE | MK Kladno | 01:27:03 |
10 | Jerglíková Veronika | 86 | 78 | CZE | AO Kobeřice | 01:27:24 |
11 | Krejčíříková Denisa | 321 | 88 | CZE | VZS Ostrava | 01:27:43 |
12 | Vévodová Martina | 79 | 90 | CZE | AK Perná | 01:27:54 |
13 | Šimůnková Pavla | 20 | 77 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:32:48 |
14 | Krejčíříková Ivona | 320 | 88 | CZE | VZS Ostrava | 01:32:58 |
15 | Stránská Adéla | 14 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:33:10 |
16 | Stehlíková Jana | 130 | 80 | CZE | Ústí nad Labem | 01:34:35 |
17 | Portyšová Lucie | 101 | 90 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:35:36 |
18 | Stříhavková Petra | 38 | 79 | CZE | AC Choceň | 01:35:54 |
19 | Stehlíková Martina | 142 | 77 | CZE | Ústí nad Labem | 01:36:39 |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Metelková Táňa | 17 | 72 | CZE | BK Říčany | 01:07:55 |
2 | Fenclová Marta | 164 | 76 | CZE | AC Pardubice | 01:10:26 |
3 | Mertová Michaela | 245 | 76 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:11:37 |
4 | Kynčlová Dagmar | 69 | 72 | CZE | Jilemnice | 01:17:46 |
5 | Doubková Kateřina | 72 | 72 | CZE | AK Perná | 01:23:19 |
6 | Mikulecká Marcela | 160 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:30:13 |
7 | Šumberová Lucie | 26 | 72 | CZE | Česká Třebová | 01:36:29 |
8 | Smoláková Jiřina | 100 | 69 | CZE | BKVM Vysoké Mýto | 01:45:24 |
9 | Svobodová Jana | 24 | 73 | CZE | Seloutky | 01:45:56 |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Zatorska Izabela | 120 | 63 | POL | RMD montrail | 01:14:30 |
2 | Hynštová Marie | 71 | 57 | CZE | AHA Vyškov | 01:23:42 |
3 | Mališová Karla | 212 | 60 | CZE | USK Praha | 01:24:28 |
4 | Matyášová Jana | 88 | 65 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:28:18 |
5 | Durnová Marta | 273 | 64 | CZE | Branopac Veselí na Moravě | 01:29:28 |
6 | Ottová Radka | 98 | 66 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:32:03 |
7 | Jirásková Eva | 5 | 64 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:42 |
8 | Kubrová Dagmar | 153 | 63 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:40:23 |
9 | Sejkorová Lenka | 99 | 63 | CZE | Česká Třebová | 01:42:32 |
10 | Palmeová Eva | 226 | 63 | CZE | SKI Bratrouchov | 01:48:58 |
11 | Šimůnková Zdena | 8 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:23:32 |
Ženy D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 163 | 54 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:16:54 |
2 | Pechková Šárka | 36 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:30:26 |
3 | Slavíčková Jarmila | 131 | 56 | CZE | Brno | 01:33:50 |
4 | Šlechtová Marie | 50 | 52 | CZE | Slavia Hradec Králové | 01:42:53 |
5 | Dvořáková Eva | 191 | 55 | CZE | Fosa Prostějov | 01:47:51 |
6 | Keprtová Miloslava | 66 | 48 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:48:32 |
7 | Cupalová Eva | 102 | 47 | CZE | Sokol Bučovice | 01:58:22 |
8 | Vraštilová Miloslava | 3 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:59:12 |
9 | Hrozová Milena | 189 | 53 | CZE | Orel Vyškov | 02:09:17 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Kostecký Jan | 249 | 91 | CZE | TJ Šumperk | 00:32:43 |
2 | Pňáček Tomáš | 338 | 94 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:34:41 |
3 | Živný Marek | 270 | 91 | CZE | Orel Orlice Letohrad | 00:35:36 |
4 | Turek Martin | 237 | 80 | CZE | FBŠ Bohemians Praha | 00:36:08 |
5 | Kubíček Jakub | 254 | 91 | CZE | TJ Šumperk | 00:36:46 |
6 | Černý Vladimír | 224 | 52 | CZE | Olymp Praha | 00:38:37 |
7 | Vavřín Josef | 265 | 85 | CZE | TJ SOKOL Hnátnice | 00:39:24 |
8 | Pavel Tomáš | 58 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00:39:59 |
9 | Aliger Lukáš | 266 | 86 | CZE | TJ SOKOL Hnátnice | 00:41:24 |
10 | Hanáková Miroslava | 284 | 66 | CZE | Sokol Bučovice | 00:42:10 |
11 | Martinek Ondřej | 314 | 97 | CZE | AK Olomouc | 00:42:19 |
12 | Metelka Ondřej | 216 | 01 | CZE | OK 99 Hradec Králové | 00:42:33 |
13 | Stříhavka Jindřich | 40 | 00 | CZE | AC Choceň | 00:42:36 |
14 | Krátký Luboš | 252 | 62 | CZE | Lanškroun | 00:43:13 |
15 | Kukulová Martina | 248 | 95 | CZE | Cyklo Polách a syn | 00:43:16 |
16 | Krupka Milan | 150 | 56 | CZE | TJ Rumburk | 00:43:33 |
17 | Mannlová Jana | 264 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:43:34 |
18 | Rulíšek Pavel | 238 | 62 | CZE | IMOS BRNO | 00:43:49 |
19 | Hofmanová Veronika | 221 | 78 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:43:53 |
20 | Strouhal Jakub | 277 | 01 | CZE | SKI Fortex Moravský Beroun | 00:44:08 |
21 | Bílý Zdeněk | 332 | 59 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 00:44:23 |
22 | Machaček Martin | 324 | 98 | CZE | TTC Javůrek | 00:44:38 |
23 | Štočková Věra | 244 | 61 | CZE | SKI Jilemnice | 00:44:53 |
24 | Strouhalová Anna | 278 | 01 | CZE | SKI Fortex Moravský Beroun | 00:44:58 |
25 | Keclík Jan | 334 | 96 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:46:33 |
26 | Profous Daniel | 341 | 96 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:46:33 |
27 | Medek Filip | 337 | 97 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:46:33 |
28 | Pechoušek Jan | 335 | 97 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:46:33 |
29 | Strouhalová Jana | 279 | 74 | CZE | SKI Fortex Moravský Beroun | 00:47:21 |
30 | Divišová Alice | 116 | 71 | CZE | Šumperk | 00:48:09 |
31 | Hanák Petr | 286 | 94 | CZE | Sokol Bučovice | 00:48:18 |
32 | Ježek Ondřej | 267 | 85 | CZE | - | 00:48:31 |
33 | Brzobohatý Václav | 84 | 98 | CZE | TJ AŠMB - moderní pětiboj | 00:48:43 |
34 | Dufek Tomáš | 263 | 72 | CZE | Pardubice | 00:50:11 |
35 | Metelková Michaela | 215 | 05 | CZE | Hradec Králové | 00:50:39 |
36 | Kábrtová Pavla | 76 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00:50:43 |
37 | Coufalová Pavla | 258 | 77 | CZE | AC Moravská Slávia Brno | 00:50:59 |
38 | Schreier Jakub | 340 | 96 | CZE | Fenix SKI Team Jeseník | 00:51:10 |
39 | Kroul Josef | 299 | 00 | CZE | Magnus Orienteering | 00:51:15 |
40 | Šimůnek Jan | 165 | 03 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:51:21 |
41 | Mukařovská Veronika | 54 | 87 | CZE | - | 00:53:24 |
42 | Matyášová Hana | 274 | 86 | CZE | Dolní Dobrouč | 00:53:32 |
43 | Krátká Hana | 253 | 95 | CZE | Lanškroun | 00:55:41 |
44 | Podhorská Karolína | 220 | 78 | CZE | Lovosice | 00:56:58 |
45 | Hajzera Bohumil | 305 | 45 | CZE | HO Jeseník | 00:59:24 |
46 | Kroul Jiří | 300 | 05 | CZE | - | 00:59:25 |
47 | Durna Ivo | 282 | 61 | CZE | - | 01:02:33 |
48 | Pucholt Jakub | 269 | 01 | CZE | Unhošť | 01:02:38 |
49 | Smoláková Dominika | 262 | 00 | CZE | BK Vysoké Mýto | 01:05:36 |
50 | Matyáš Martin | 287 | 85 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:07:06 |
51 | Maixnerová Jana | 289 | 86 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:07:17 |
52 | Stříhavková Eliška | 230 | 02 | CZE | AC Choceň | 01:07:50 |
53 | Velechovský Jiří | 293 | 55 | CZE | SAZS Králíky | 01:08:16 |
54 | Frysová Petra | 74 | 85 | CZE | SK Salix Grymov | 01:08:54 |
55 | Kovář Miloslav | 234 | 44 | CZE | - | 01:10:47 |
56 | Pilgrová Natalia | 240 | 84 | RUS | Toljatti | 01:11:33 |
57 | Pucholtová Alena | 268 | 65 | CZE | Unhošť | 01:11:44 |
58 | Kovářová Věra | 235 | 51 | CZE | - | 01:14:56 |
59 | Hrubý Vojtěch | 330 | 74 | CZE | Bystřička | 01:17:01 |
60 | Motyčková Vlasta | 231 | 56 | CZE | ISCAREX TEAM | 01:20:51 |
61 | Hrubešová Eva | 233 | 71 | CZE | - | 01:20:51 |
62 | Zápecová Mirka | 232 | 70 | CZE | - | 01:20:52 |
63 | Matyáš Pavel | 281 | 61 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:27:59 |
64 | Brzobohatá Eliška | 250 | 04 | CZE | ISCAR | 02:04:45 |
65 | Brzobohatá Martina | 251 | 78 | CZE | ISCAR | 02:04:45 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1886
Celkový počet startujících: 333