Výsledky ročníku 2011

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Ondrášek Pavel12992CZETJ Šumperk01:04:09
2Záveský Filip1993CZEISCAREX Česká Třebová01:04:53
3Marshall Jakub17994CZESK Nové Město na Moravě01:05:10
4Štoček Fabián24394CZEHolderness USA01:05:42
5Fellner Adam33393CZEFenix SKI Team Jeseník01:07:47
6Grün Vojtěch19292CZEVSK Univerzita Brno01:08:40
7Pavel Jan5795CZELOKO Trutnov01:10:20
8Cink Martin20694CZEAC Pardubice01:13:44
9Pucholt Tomáš3094CZEMK Kladno01:18:26
10Smolák Petr9394CZEBKVM Vysoké Mýto01:18:55
11Vinduška Petr19693CZEAtletika Albrechtice01:20:54

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Dlugosz Andrzej12178POLRMD Montrail00:59:06
2Bajza Jakub20790CZEAK Kroměříž00:59:44
3Horák Ondřej32975CZEX-AIR Ostrava01:00:09
4Bierczak Maciej12291POLPOL01:00:36
5Ondráček Tomáš32677CZETriexpert Brno01:00:58
6Blaha Tomáš11176CZEAK ASICS Kroměříž01:01:21
7Kunst Michal8780CZESK Nové Město nad Metují01:02:35
8Kautz Michal33189CZEFenix SKI Team Jeseník01:03:13
9Pelíšek David20090CZEAK Olomouc01:03:23
10Štantejský Michal12784CZESAC Špindlerův Mlýn01:03:34
11Wurst Milan18182CZEAK šternberk01:03:41
12Novotný Viktor18882CZEHoredole01:03:58
13Chytil David30687CZEVSK UNI Brno01:04:28
14Ježek Přemysl22382CZEAC Slovan Liberec01:06:28
15Šimůnek Jan1882CZEISCAREX Česká Třebová01:06:34
16Hrdina Pavel1388CZEABK BRAVO Jablonné nad Orlicí01:06:52
17Vymazal Petr1175CZESK Salix Grymov01:07:19
18Horáček Michal775CZEISCAREX Česká Třebová01:07:35
19Janíček Jakub25978CZEACSS Uherské Hradiště01:08:23
20Herda Jan15883CZEU.A.C.01:08:30
21Cink Tomáš17687CZEÚstí nad Orlicí01:09:02
22Hejzlar Jonatan26187CZE-01:09:34
23Oberländer Jan7075CZEBK Říčany01:10:05
24Chlubna Jan30884CZETJ Nové Město na Moravě01:10:27
25Bednarz Libor18080CZEX-AIR Ostrava01:10:42
26Klášterecký Tomáš15581CZEISCAREX Česká Třebová01:10:59
27Axmann Karel29083CZEVlčí Důl01:11:28
28Čermák David11976CZE-01:11:56
29Řídel Jakub21475CZETERC01:12:53
30Smělý Daniel4579CZESokol Veltěž01:13:01
31Kábrt Michal7572CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:13:57
32Hejl Jakub11889CZEAVP UJEP01:14:20
33Šebek Michal18784CZEFORT SMC Ústí nad Orlicí01:14:56
34Vlasák Jakub25684CZE-01:14:59
35Blaha Milan4977CZEOknoplast Šumperk01:15:00
36Kalný Petr11281CZEAtletika Chrudim01:15:55
37Losenský Pavel22777CZESIX Monkyes01:15:57
38Stehlík Rudolf14377CZEHO Tisá01:16:30
39Pilgr Luděk14676CZEOB Česká Třebová01:16:30
40Vlasák Adam25584CZE-01:16:34
41Suchánek Lukáš21879CZEKHB Radegast01:16:44
42Gromus Tomáš8076CZETJ Horal Rýmařov01:17:04
43Zapletal Martin28385CZESK Vyhlídka Šternberk01:17:18
44Hubáček Pavel8276CZEŠumperk01:17:24
45Brzobohatý Pavel27172CZEAtletika Zábřeh01:17:25
46Bednář Zbyněk14073CZEsokol Jamné01:17:28
47Novák Lukáš10782CZEAC SAKÉ KATEŘINKY01:17:32
48Kovařík Zbyněk15174CZEBřezová nad Svitavou01:17:33
49Kosek Štěpán13889CZEStudene CREW01:17:38
50Doležal Milan22972CZEHoral Šumperk01:18:34
51Šulc Luboš6576CZETEAM-PAVLIŠOV01:19:22
52Floriš Petr13572CZESCHOTT Lanškroun01:19:40
53Wurzel Jakub31380POLVARPDERO01:19:53
54Koblic Jan20576CZEOB VAMBERK01:20:01
55Baják Marek4272CZET.J.Sokol Velké Bílovice01:20:02
56Hůlka Lukáš21082CZEdental runners01:20:15
57Stárek Martin13480CZETERC01:20:27
58Stoszek Jan19576CZEVZS Ostrava01:20:32
59Škovránek Ondřej19979CZEHorolezci Šumperk01:21:03
60Fišnar Jiří31776CZEKouty01:21:08
61Knotek David23282CZEKnotek team01:21:12
62Vogel Michal14176CZEŠumperk01:21:13
63Randák Vojtěch10674CZESokol Betlem01:21:28
64Šanovec Jan29878CZEVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh01:22:19
65Stančo Ladislav15777CZEČelákovice01:22:34
66Zachař Jiří13272CZESruby01:22:38
67Kašparů Jan31180CZEVARADERO01:22:55
68Hanák Marek19391CZESokol Bučovice01:22:58
69Havelka Jan16679CZETJ Maratonstav Upice01:23:02
70Červený Matěj34377CZE-01:23:09
71Petránek Radim14483CZEJablonné nad Orlicí01:23:10
72Novotný Tomáš31875CZEŠumperk01:24:01
73Marhold Petr10478CZEChoceň01:24:48
74Beneš Milan33978CZEAtletika Polička01:25:19
75Skopalík Zbyněk32878CZEKVS Náměšť na Hané01:25:31
76Řízek Marek11372CZEMARATHON DEČÍN01:25:53
77Blažek Jiří20981CZEdental runners01:26:14
78Vondra Jan29675CZEBUDO klub Lanškroun01:26:58
79Jašek Roman34273CZEAO Kobeřice01:27:01
80Knotek Jiří32591CZEKnotek team01:27:01
81Saňák Martin11778CZERapotín01:27:21
82Šimek Ladislav24775CZETěchonín City01:27:29
83Marhold Luboš5577CZEChoceň01:27:32
84Jašek Ondřej22877CZEAtletika Zábřeh01:27:42
85Hegedüs Robert18479CZEVZS Ostrava01:28:09
86Purkert Martin13790CZEStudene CREW01:28:31
87Strouhal Tomáš13374CZEFORTEX SKI Moravský Beroun01:29:20
88Bartoš Antonín5973CZEPetrov nad Desnou01:29:30
89Vařeka Pavel8575CZEOrrero - Litovel01:29:47
90Munk Rudolf18279CZEVZS Ostrava01:30:02
91Vaníček Radim11482CZEJablonné nad Orlicí01:30:09
92Tomanek Radek31276CZE-01:30:12
93Vlasák Radim25779CZE-01:30:15
94Švestka David29183CZERačí údolí01:31:39
95Sejkora Patrik11078CZELanškroun01:31:43
96Beremlijski Petr26076CZEVZS Ostrava01:32:06
97Nerud Pavel31681CZEBrno01:32:18
98Šebesta Jan29775CZE-01:33:25
99Knotek David32382CZEKnotek team01:34:47
100Mikula Petr13991CZEStudene CREW01:36:23
101Čada Lukáš10377CZESCHOTT Lanškroun01:36:37
102Kroul Josef5273CZEAtletika Zábřeh01:37:03
103Vaníček Jiří14990CZEStudene CREW01:37:04
104Blaško Radek10980CZEHorní Morava01:37:16
105Kebrle Milan18575CZEISCAREX Česká Třebová01:38:49
106Kraus Jiří5373CZE-01:39:12
107Dinter Jiří14773CZELučina01:39:18
108Sůva Michal22275CZE-01:39:18
109Borek Pavel12374CZEGreen street01:40:15
110Brzobohatý Václav8373CZEISCAR ČR01:42:13
111Bednarz Luděk2274CZEX-AIR Ostrava01:43:41
112Opatřil Petr7872CZE-01:44:06
113Dvořák Pavel19082CZEBiatlon Prostějov01:45:19
114Rumpertesz Petr7778CZEFenix Jeseník02:01:57

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Žák Jiří17871CZETechnika Brno Extreme01:02:00
2Petráš Rostislav9165CZENovojický Kotuč01:03:34
3Vacek Martin1569CZEISCAREX Česká Třebová01:04:59
4Poduška Josef15962CZEMK Kladno01:06:56
5Jančík Bořek9064CZESvartes Hořice01:07:07
6Martinek Jaroslav30969CZETRISK Olomouc01:08:38
7Šesták Karel17771CZEX-AIR Ostrava01:09:53
8Braniš Pavel27669CZEPříbram01:10:48
9Ožana Václav30764CZETJ Nové Město na Moravě01:11:09
10Roučák Jan33667CZEFortex-Ski01:11:48
11Lipenský Martin29569CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:13:28
12Jabůrek Václav6769CZEPraha Kunratice01:15:16
13Veselý Pavel16166CZEHSK Horní Rokytnice01:15:40
14Pavel Jan5667CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:17:44
15Vaněk Jan28871CZESKI Team Nedašov01:19:36
16Ambrož Radomír8163CZESANELA Lanškroun01:20:23
17Stříhavka Jindřich3971CZEAC Choceň01:22:08
18Špaček Jiří16964CZEHS Dolní Morava01:22:20
19Březina Radomír31967CZEOstrava01:22:40
20Mareš Libor28569CZESK Vyhlídka Šternberk01:22:41
21Vodička Jan13668CZETTC Olomouc01:23:57
22Wojtyla Jaromír17570CZEVZS Ostrava01:25:24
23Bureš Daniel28067CZESK Vyhlídka Šternberk01:25:36
24Rudický Radovan12869CZEMK SEITL OSTRAVA01:25:45
25Jančařík Petr14868CZEAAC Brno01:27:58
26Myšák Milan21166CZESokol Jehnědí01:28:11
27Beznoska Kamil4163CZEČermná01:28:23
28Mlynář Vlastimil6864CZEOrel Dolní Dobrouč01:30:44
29Gatial Milan12465CZEJTM - GA Šternberk01:32:02
30Ranš Slavoj8962CZEČernošice01:32:31
31Višňa Zdeněk22569CZEGiViServis01:33:24
32Žofka Pavel24669CZERock Art01:34:23
33Tomšů Petr30264CZEMlýn Janderov01:34:31
34Kozák Jan20362CZEVinohradské Šlapky01:34:35
35Šulc Jiří2762CZEChřibská01:35:09
36Janovsky Zdenek4665CZEStrani01:37:43
37Nemšák Miroslav15669CZETJ Sokol Černovír01:39:52
38Kostovič Petr462CZEwww.behy.cz01:47:02

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Smrčka Miloš1054CZEBK Říčany01:04:22
2Stránský Aleš660CZEISCAREX Česká Třebová01:07:34
3Kolínek František3256CZEAK Perná01:09:01
4Orlich Petr19461CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:11:45
5Vacarda Vladimír15259CZEAC Slovan Liberec01:15:08
6Pechek František3553CZETJ Maratonstav Úpice01:16:38
7Šrůtek Stanislav3358CZETJ Maratonstav Úpice01:18:22
8Jindra David18360CZEAC Obora Hvězda Praha01:20:02
9Štoček Michal24160CZEČKS SKI Jilemnice01:20:11
10Dvořáček Vlastimil16759CZESK Týniště nad Orlicí01:20:24
11Smutný Zdeněk257CZEAHA Vyškov01:21:14
12Sporek Miroslav30454CZELoučná nad Desnou01:22:49
13Brožek Radmil6254CZEKRB Chrudim01:24:32
14Roháček Michal20461CZESKI SKUHROV NA BĚLOU01:24:42
15Nečas Josef17258CZETJ Maratonstav Úpice01:24:57
16Kubr Václav15455CZEHvězda SKP Pardubice01:25:51
17Zoubek Karel6460CZEVanovice01:26:55
18Měřínský Jaroslav4761CZEAK Perná01:28:17
19Marek Dalimil18660CZEISCAREX Česká Třebová01:29:23
20Kopecký Libor12656CZEAC Vysoké Mýto01:31:58
21Macháček Martin21355CZETTC Javůrek01:33:39
22Eppert Roman21959CZECanis Team01:36:28
23Knotek Ilja32253CZEKnotek team01:36:51
24Pucholt Jiří3159CZESokol Unhošť01:38:03
25Šebek Jindřich27556CZEFORT SMC Ústí nad Orlicí01:40:13
26Krofta Jiří2555CZEVSK FTVS PRAHA01:40:32
27Volf Břetislav2952CZEAtletika Albrechtice01:42:32
28Blaško Štefan10859CZEHorní Morava01:46:43
29Chroust Jan19860CZEKrásná Lípa01:47:46
30Kruliš Jiří19761CZETOM B9 HAVÍŘOV01:57:07
31Wendlig Miroslav17153CZELuková02:09:50

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Jasek Tadeusz23951POLKS Zywiec01:10:17
2Javůrek Jiří3448CZETJ Maratonstav Úpice01:15:51
3Tempír František4349CZESokol Štíty01:18:52
4Šír Václav16248CZETJ Spartak Rokytnice nad Jizerou01:21:37
5Cejnar Václav6051CZESKP Hradec Králové01:21:54
6Hájek František29449CZEFGT Stolany01:28:48
7Červ Miloslav14550CZEAtletika Polička01:29:03
8Leszkow Petr10544CZEMK Hlinsko01:30:26
9Sadílek Ota7346CZEAtletika Albrechtice01:30:42
10Les Josef6147CZETJ Maratonstav Úpice01:32:02
11Navrátil Josef31049CZESK Strančice01:32:44
12Farář Jaroslav27250CZETJ Maratonstav Úpice01:34:55
13Říha Miroslav31545CZESokol Sadská01:38:04
14Jašek Pavel20145CZETJ Liga 100 Olomouc01:38:24
15Tučný Jan9647CZEMK Pardubice01:40:50
16Langmajer Jiří17346CZEopera Plzeň01:48:56
17Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová01:56:10

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Šteinc Ludvík9741CZEAC Vrchlabí01:32:29
2Marek František9241CZE SK Hronov01:35:07
3Tomíšek Jindřich9539CZEŘíkovice01:46:55
4Červenka Karel2341CZEHora Svaté Kateřiny01:49:45
5Merta Jaroslav2835CZEISCAREX Česká Třebová01:51:28

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Stránská Michaela1697CZEISCAREX Česká Třebová00:36:43
2Divišová Kateřina11597CZETJ Šumperk00:38:57
3Hamilton Tess24294USAHopkinton00:41:22
4Čerenkova Petra23699CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší00:44:01

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Schorná Matyášová Pavla30380CZECZE01:09:06
2Macháčková Šárka32783CZEAC Moravská Slavia Brno01:16:39
3Gereková Jana17484SVKVŠC Dukla Banská Bystrica01:17:39
4Pechková Jana3785CZETJ Maratonstav Úpice01:19:04
5Dušková Lenka1280CZEISCAREX Česká Třebová01:19:29
6Kriegelová Kateřina5184CZEVelké Losiny01:22:12
7Jirásková Hanka17089CZEISCAREX Česká Třebová01:22:43
8Stružková Hana29283CZERačí Údolí01:23:58
9Rybáčková Soňa4883CZEMK Kladno01:27:03
10Jerglíková Veronika8678CZEAO Kobeřice01:27:24
11Krejčíříková Denisa32188CZEVZS Ostrava01:27:43
12Vévodová Martina7990CZEAK Perná01:27:54
13Šimůnková Pavla2077CZEISCAREX Česká Třebová01:32:48
14Krejčíříková Ivona32088CZEVZS Ostrava01:32:58
15Stránská Adéla1491CZEISCAREX Česká Třebová01:33:10
16Stehlíková Jana13080CZEÚstí nad Labem01:34:35
17Portyšová Lucie10190CZEISCAREX Česká Třebová01:35:36
18Stříhavková Petra3879CZEAC Choceň01:35:54
19Stehlíková Martina14277CZEÚstí nad Labem01:36:39

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelková Táňa1772CZEBK Říčany01:07:55
2Fenclová Marta16476CZEAC Pardubice01:10:26
3Mertová Michaela24576CZEAtletika Albrechtice01:11:37
4Kynčlová Dagmar6972CZEJilemnice01:17:46
5Doubková Kateřina7272CZEAK Perná01:23:19
6Mikulecká Marcela16073CZEISCAREX Česká Třebová01:30:13
7Šumberová Lucie2672CZEČeská Třebová01:36:29
8Smoláková Jiřina10069CZEBKVM Vysoké Mýto01:45:24
9Svobodová Jana2473CZESeloutky01:45:56

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Zatorska Izabela12063POLRMD montrail01:14:30
2Hynštová Marie7157CZEAHA Vyškov01:23:42
3Mališová Karla21260CZEUSK Praha01:24:28
4Matyášová Jana8865CZEDolní Dobrouč01:28:18
5Durnová Marta27364CZEBranopac Veselí na Moravě01:29:28
6Ottová Radka9866CZETJ Maratonstav Úpice01:32:03
7Jirásková Eva564CZEISCAREX Česká Třebová01:36:42
8Kubrová Dagmar15363CZEHvězda SKP Pardubice01:40:23
9Sejkorová Lenka9963CZEČeská Třebová01:42:32
10Palmeová Eva22663CZESKI Bratrouchov01:48:58
11Šimůnková Zdena858CZEISCAREX Česká Třebová02:23:32

Ženy D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka16354CZETJ Maratonstav Úpice01:16:54
2Pechková Šárka3656CZETJ Maratonstav Úpice01:30:26
3Slavíčková Jarmila13156CZEBrno01:33:50
4Šlechtová Marie5052CZESlavia Hradec Králové01:42:53
5Dvořáková Eva19155CZEFosa Prostějov01:47:51
6Keprtová Miloslava6648CZEISCAREX Česká Třebová01:48:32
7Cupalová Eva10247CZESokol Bučovice01:58:22
8Vraštilová Miloslava356CZETJ Maratonstav Úpice01:59:12
9Hrozová Milena18953CZEOrel Vyškov02:09:17

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kostecký Jan24991CZETJ Šumperk00:32:43
2Pňáček Tomáš33894CZEFenix SKI Team Jeseník00:34:41
3Živný Marek27091CZEOrel Orlice Letohrad00:35:36
4Turek Martin23780CZEFBŠ Bohemians Praha00:36:08
5Kubíček Jakub25491CZETJ Šumperk00:36:46
6Černý Vladimír22452CZEOlymp Praha00:38:37
7Vavřín Josef26585CZETJ SOKOL Hnátnice00:39:24
8Pavel Tomáš5800CZEAtletika Rtyně v Pokrkonoší00:39:59
9Aliger Lukáš26686CZETJ SOKOL Hnátnice00:41:24
10Hanáková Miroslava28466CZESokol Bučovice00:42:10
11Martinek Ondřej31497CZEAK Olomouc00:42:19
12Metelka Ondřej21601CZEOK 99 Hradec Králové00:42:33
13Stříhavka Jindřich4000CZEAC Choceň00:42:36
14Krátký Luboš25262CZELanškroun00:43:13
15Kukulová Martina24895CZECyklo Polách a syn00:43:16
16Krupka Milan15056CZETJ Rumburk00:43:33
17Mannlová Jana26480CZEISCAREX Česká Třebová00:43:34
18Rulíšek Pavel23862CZEIMOS BRNO00:43:49
19Hofmanová Veronika22178CZEISCAREX Česká Třebová00:43:53
20Strouhal Jakub27701CZESKI Fortex Moravský Beroun00:44:08
21Bílý Zdeněk33259CZEHvězda SKP Pardubice00:44:23
22Machaček Martin32498CZETTC Javůrek00:44:38
23Štočková Věra24461CZESKI Jilemnice00:44:53
24Strouhalová Anna27801CZESKI Fortex Moravský Beroun00:44:58
25Keclík Jan33496CZEFenix SKI Team Jeseník00:46:33
26Profous Daniel34196CZEFenix SKI Team Jeseník00:46:33
27Medek Filip33797CZEFenix SKI Team Jeseník00:46:33
28Pechoušek Jan33597CZEFenix SKI Team Jeseník00:46:33
29Strouhalová Jana27974CZESKI Fortex Moravský Beroun00:47:21
30Divišová Alice11671CZEŠumperk00:48:09
31Hanák Petr28694CZESokol Bučovice00:48:18
32Ježek Ondřej26785CZE-00:48:31
33Brzobohatý Václav8498CZETJ AŠMB - moderní pětiboj00:48:43
34Dufek Tomáš26372CZEPardubice00:50:11
35Metelková Michaela21505CZEHradec Králové00:50:39
36Kábrtová Pavla7600CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší00:50:43
37Coufalová Pavla25877CZEAC Moravská Slávia Brno00:50:59
38Schreier Jakub34096CZEFenix SKI Team Jeseník00:51:10
39Kroul Josef29900CZEMagnus Orienteering00:51:15
40Šimůnek Jan16503CZEISCAREX Česká Třebová00:51:21
41Mukařovská Veronika5487CZE-00:53:24
42Matyášová Hana27486CZEDolní Dobrouč00:53:32
43Krátká Hana25395CZELanškroun00:55:41
44Podhorská Karolína22078CZELovosice00:56:58
45Hajzera Bohumil30545CZEHO Jeseník00:59:24
46Kroul Jiří30005CZE-00:59:25
47Durna Ivo28261CZE-01:02:33
48Pucholt Jakub26901CZEUnhošť01:02:38
49Smoláková Dominika26200CZEBK Vysoké Mýto01:05:36
50Matyáš Martin28785CZEDolní Dobrouč01:07:06
51Maixnerová Jana28986CZEDolní Dobrouč01:07:17
52Stříhavková Eliška23002CZEAC Choceň01:07:50
53Velechovský Jiří29355CZESAZS Králíky01:08:16
54Frysová Petra7485CZESK Salix Grymov01:08:54
55Kovář Miloslav23444CZE-01:10:47
56Pilgrová Natalia24084RUSToljatti01:11:33
57Pucholtová Alena26865CZEUnhošť01:11:44
58Kovářová Věra23551CZE-01:14:56
59Hrubý Vojtěch33074CZEBystřička01:17:01
60Motyčková Vlasta23156CZEISCAREX TEAM01:20:51
61Hrubešová Eva23371CZE-01:20:51
62Zápecová Mirka23270CZE-01:20:52
63Matyáš Pavel28161CZEDolní Dobrouč01:27:59
64Brzobohatá Eliška25004CZEISCAR02:04:45
65Brzobohatá Martina25178CZEISCAR02:04:45

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/1886
Celkový počet startujících: 333

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena