Výsledky ročníku 2012
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janů Jan | 217 | 93 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:01:17 |
2 | Havlíček Josef | 215 | 94 | CZE | T.J. Sokol České Budějovice | 01:02:31 |
3 | Lichý Tomáš | 180 | 94 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:05:02 |
4 | Bidmon Jiří | 190 | 93 | CZE | Atletika Chrudim | 01:05:28 |
5 | Záveský Filip | 6 | 93 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:06:28 |
6 | Voják Martin | 189 | 93 | CZE | Mílaři Domažlice | 01:08:32 |
7 | Štoček Fabián | 292 | 94 | CZE | ČKS SKI Jilemnice | 01:08:45 |
8 | Bechný Michal | 193 | 94 | CZE | AK SSK Vítkovice | 01:09:57 |
9 | Pavel Jan | 163 | 95 | CZE | Lokomotiva Trutnov | 01:10:17 |
10 | Pucholt Tomáš | 128 | 94 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:14:26 |
11 | Cink Martin | 142 | 94 | CZE | AC Pardubice | 01:19:00 |
12 | Vinduška Petr | 176 | 93 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:22:17 |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Homoláč Jiří | 206 | 90 | CZE | AK Kroměříž | 00:56:54 |
2 | Magál Jiří | 2 | 77 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:57:57 |
3 | Voják Jiří | 188 | 88 | CZE | Mílaři Domažlice | 00:58:08 |
4 | Bajza Jakub | 116 | 90 | CZE | AK ASICS Kroměříž | 00:58:39 |
5 | Kučera Martin | 224 | 80 | CZE | VSK Univerzita Brno | 00:59:44 |
6 | Šedivý Jan | 49 | 84 | CZE | TJ Sokol Kbely | 01:00:51 |
7 | Pavlišta Vít | 177 | 85 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:01:06 |
8 | Blaha Tomáš | 134 | 76 | CZE | AK Kroměříž | 01:01:20 |
9 | Losman Petr | 144 | 79 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:01:23 |
10 | Havlíček Jan | 205 | 79 | CZE | ASK Slavia Praha | 01:01:43 |
11 | Ondráček Tomáš | 303 | 77 | CZE | Triexpert adidas team | 01:02:03 |
12 | Mrázek Jan | 148 | 81 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:02:14 |
13 | Horák Ondřej | 270 | 75 | CZE | FORTEX Moravský Beroun | 01:02:46 |
14 | Hübl Radek | 53 | 88 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:04:46 |
15 | Herda Jan | 23 | 83 | CZE | SK Týniště nad Orlicí | 01:04:57 |
16 | Král Jindřich | 143 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:46 |
17 | Dvořák Pavel | 107 | 82 | CZE | Biatlon Prostějov | 01:05:56 |
18 | Kubíček Jan | 286 | 87 | CZE | TJ Jiskra Litomyšl | 01:06:35 |
19 | Hrdina Pavel | 149 | 88 | CZE | AK Perná | 01:08:18 |
20 | Mareš Jiří | 284 | 87 | CZE | Kerteam | 01:08:51 |
21 | Kazda Ondřej | 39 | 82 | CZE | Bíglíci | 01:09:31 |
22 | Ježek Přemysl | 184 | 82 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:09:56 |
23 | Henek Vladan | 310 | 80 | CZE | RBK Blansko | 01:10:07 |
24 | Miřejovský Jiří | 154 | 79 | CZE | Jiskta Ústí nad Orlicí | 01:10:31 |
25 | Friček Martin | 261 | 79 | CZE | Plzeň | 01:10:36 |
26 | Morávek Vlastislav | 136 | 76 | CZE | KUS Sopotnice | 01:10:39 |
27 | Vagenknecht Roman | 304 | 75 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:10:50 |
28 | Hejzlar Jonatan | 93 | 87 | CZE | - | 01:11:18 |
29 | Chlubna Jan | 89 | 84 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:11:28 |
30 | Ostruszka Michal | 191 | 92 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:12:26 |
31 | Udržal Tomáš | 156 | 80 | CZE | OK Lokomotiva Pardubice | 01:12:59 |
32 | Kalný Petr | 82 | 81 | CZE | Atletika Chrudim | 01:13:46 |
33 | Šmirják Miloslav | 174 | 89 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:16:03 |
34 | Buriánek Miroslav | 160 | 73 | CZE | DB Labroxer | 01:16:08 |
35 | Losenský Pavel | 91 | 77 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:16:11 |
36 | Šplíchal Jan | 232 | 83 | CZE | TJ Starkoč | 01:16:17 |
37 | Novák Lukáš | 54 | 82 | CZE | AC SAKÉ KATEŘINKY | 01:16:24 |
38 | Pavelka Radim | 170 | 79 | CZE | Marathon Team Klimkovice | 01:16:49 |
39 | Bednář Zbyněk | 281 | 73 | CZE | TJ Jamné | 01:17:15 |
40 | Palla Radovan | 322 | 80 | CZE | Bystřice pod Hostýnem | 01:17:22 |
41 | Plhoň Patrik | 321 | 80 | CZE | Loosers Blansko | 01:17:35 |
42 | Kovařík Zbyněk | 25 | 74 | CZE | Březová nad Svitavou | 01:17:44 |
43 | Vavák Michal | 106 | 80 | CZE | Club deportivo Kutná Hora | 01:18:17 |
44 | Zajíc Jiří | 227 | 80 | CZE | Hasiči HK | 01:19:14 |
45 | Vogel Michal | 52 | 76 | CZE | Šumperk | 01:19:17 |
46 | Staněk Petr | 152 | 74 | CZE | TJ Velké Těšany | 01:19:24 |
47 | Nechvíl Lukáš | 100 | 83 | CZE | Choceň | 01:19:26 |
48 | Škovránek Ondřej | 42 | 79 | CZE | Horolezci Šumperk | 01:19:55 |
49 | Fišnar Jiří | 293 | 76 | CZE | Kouty | 01:19:56 |
50 | Jasenský Oldřich | 151 | 82 | CZE | AK Asics Kroměříž | 01:20:06 |
51 | Saňák Martin | 41 | 78 | CZE | SK Dama Sport Šumperk | 01:21:05 |
52 | Urbánek Ondřej | 109 | 92 | CZE | Česká Třebová | 01:21:26 |
53 | Žabenský Miroslav | 185 | 78 | CZE | AC Mariánské Lázně | 01:21:57 |
54 | Kocián Petr | 273 | 78 | CZE | - | 01:22:35 |
55 | Kosek Štěpán | 175 | 89 | CZE | Studené Crew | 01:23:27 |
56 | Stezka Martin | 169 | 84 | CZE | Chřibská | 01:23:28 |
57 | Herbs Jan | 129 | 75 | CZE | Vrchaři Vrchlabí | 01:24:32 |
58 | Šimůnek Jan | 3 | 82 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:26:14 |
59 | Jašek Ondřej | 230 | 77 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:26:34 |
60 | Penič Martin | 313 | 82 | CZE | HO LETOHRAD | 01:26:41 |
61 | Socha Ladislav | 297 | 75 | CZE | Horní Sloupnice | 01:26:49 |
62 | Benák Jan | 237 | 82 | CZE | Hradec Králové | 01:27:07 |
63 | Strouhal Tomáš | 167 | 74 | CZE | Fortex SKI Moravský Beroun | 01:28:07 |
64 | Vondra Jan | 243 | 75 | CZE | BUDO klub Lanškroun | 01:28:15 |
65 | Tempír Jiří | 158 | 75 | CZE | Sokol Štíty | 01:28:16 |
66 | Janků Petr | 324 | 74 | CZE | Profi Cargo | 01:28:51 |
67 | Hanák Marek | 95 | 91 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 01:28:58 |
68 | Štefek Richard | 252 | 74 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 01:30:12 |
69 | Roleček Milan | 115 | 76 | CZE | Pěčín | 01:31:07 |
70 | Skalický Petr | 247 | 73 | CZE | - | 01:31:31 |
71 | Bartoš Antonín | 105 | 73 | CZE | Stříbrňáci | 01:32:41 |
72 | Hájek Václav | 78 | 90 | CZE | Česká Třebová | 01:38:35 |
73 | Částečka Roman | 24 | 73 | CZE | Hrabůvka | 01:39:34 |
74 | Jankovský Aleš | 186 | 86 | CZE | Schafer - Menk | 01:40:53 |
75 | Sadílek Jindřich | 117 | 73 | CZE | Activity Lanškroun | 01:41:25 |
76 | Žídek Robert | 150 | 78 | CZE | Ostrava | 01:43:10 |
77 | Hlaváč Libor | 29 | 78 | CZE | AK Holub | 01:43:20 |
78 | Čiernik Jan | 99 | 79 | CZE | - | 01:43:28 |
79 | Kraus Jiří | 97 | 73 | CZE | - | 01:44:52 |
80 | Kebrle Milan | 13 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:45:02 |
81 | Skácel Jindřich | 181 | 74 | CZE | AC Moravská Slavia Brno | 01:45:36 |
82 | Nikodým Lukáš | 34 | 80 | CZE | Nový Malín | 01:47:05 |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Wallenfels Jiří | 161 | 72 | CZE | TJ Sokol Královské Vinohrady | 01:05:24 |
2 | Vacek Martin | 8 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:05:43 |
3 | Žák Jiří | 63 | 71 | CZE | Technika Brno Extreme | 01:06:07 |
4 | Ožana Václav | 61 | 64 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:09:01 |
5 | Nemšák Miroslav | 153 | 69 | CZE | TJ Sokol Černovír | 01:11:49 |
6 | Vítek Miroslav | 178 | 72 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:12:17 |
7 | Grün Gustav | 101 | 68 | CZE | AC Okrouhlá | 01:15:04 |
8 | Brzobohatý Pavel | 165 | 72 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:16:01 |
9 | Kábrt Michal | 57 | 72 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:16:28 |
10 | Pinkas Martin | 92 | 67 | CZE | Sokol Dobříkov | 01:17:51 |
11 | Zachař Jiří | 179 | 72 | CZE | Sruby | 01:19:19 |
12 | Ambrož Radomír | 44 | 63 | CZE | SANELA Lanškroun | 01:19:26 |
13 | Kristek Jiří | 157 | 67 | CZE | RETIA Pardubice | 01:19:43 |
14 | Pavel Jan | 164 | 67 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:21:08 |
15 | Frank Pavel | 263 | 68 | CZE | Moravský Beroun | 01:21:51 |
16 | Zoubek Jiří | 145 | 65 | CZE | SWSL Lučany nad Nisou | 01:22:24 |
17 | Sedláček Roman | 45 | 64 | CZE | Lanškroun | 01:23:49 |
18 | Skyva Petr | 210 | 65 | CZE | AK Šternberk | 01:25:19 |
19 | Jančařík Petr | 173 | 68 | CZE | AAC Brno | 01:27:50 |
20 | Belobrad Ivan | 112 | 66 | CZE | Žamberk | 01:27:54 |
21 | Pokluda Tomáš | 296 | 70 | CZE | Mokrá Hora | 01:28:27 |
22 | Pisarčík Tomáš | 103 | 63 | CZE | Velká Bíteš | 01:28:40 |
23 | Myšák Milan | 182 | 66 | CZE | Sokol Jehnědí | 01:29:52 |
24 | Krátký Ivo | 323 | 68 | CZE | LSR Vyškov | 01:31:09 |
25 | Nesporý Jan | 147 | 70 | CZE | SK Nadoraz | 01:31:20 |
26 | Bělohlávek Jiří | 48 | 71 | CZE | Pardubice | 01:32:28 |
27 | Mlynář Vlastimil | 84 | 64 | CZE | Orel Dolní Dobrouč | 01:33:44 |
28 | Krejčí Stanislav | 58 | 63 | CZE | ASPV Těchonín | 01:34:20 |
29 | Mezník Vladimír | 40 | 64 | CZE | Bíglíci | 01:35:54 |
30 | Tomšů Petr | 294 | 64 | CZE | Mlýn Janderov | 01:38:37 |
31 | Silnoušek Jiří | 96 | 72 | CZE | Šternberk | 01:42:29 |
32 | Borek Petr | 113 | 70 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 01:42:41 |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Stránský Aleš | 17 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:06:46 |
2 | Šrámek Jaromír | 162 | 58 | CZE | KVS Šumperk | 01:11:34 |
3 | Vévoda Ivan | 159 | 60 | CZE | AK Perná | 01:11:47 |
4 | Krupička Miroslav | 124 | 53 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:12:20 |
5 | Moravčík Zdeněk | 319 | 62 | CZE | ORBEA Czech | 01:14:33 |
6 | Pechek František | 66 | 53 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:15:08 |
7 | Vanta Josef | 65 | 62 | CZE | SK Hronov | 01:17:32 |
8 | Valenta Michal | 62 | 62 | CZE | HZS Praha | 01:18:37 |
9 | Šrůtek Stanislav | 64 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:20:31 |
10 | Jindra David | 171 | 60 | CZE | AC Obora Hvězda Praha | 01:21:24 |
11 | Nečas Josef | 68 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:22:55 |
12 | Štoček Michal | 291 | 60 | CZE | ČKS SKI Jilemnice | 01:25:08 |
13 | Chroust Jan | 47 | 60 | CZE | SČK Krásná Lípa | 01:28:48 |
14 | Skalický Josef | 102 | 62 | CZE | Žichlínek | 01:30:16 |
15 | Čamek Miloslav | 240 | 55 | CZE | BC Morava | 01:30:31 |
16 | Jandejsek Zdeněk | 111 | 61 | CZE | Studené | 01:30:39 |
17 | Kubr Václav | 87 | 55 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:30:42 |
18 | Kopecký Libor | 166 | 56 | CZE | AC Vysoké Mýto | 01:31:25 |
19 | Lisa Otto | 30 | 59 | CZE | Orrero Tri Dvory | 01:32:22 |
20 | Fišnar Jan | 295 | 54 | CZE | Loučná | 01:33:05 |
21 | Pucholt Jiří | 32 | 59 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:33:09 |
22 | Clemenz Heimo | 301 | 59 | GER | Jonsdorf | 01:34:34 |
23 | Roháček Michal | 110 | 61 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 01:35:11 |
24 | Ranš Slavoj | 90 | 62 | CZE | CB Černošice | 01:36:03 |
25 | Marek Dalimil | 46 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:37:00 |
26 | Šebek Jindřich | 308 | 56 | CZE | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:39:14 |
27 | Eppert Roman | 226 | 59 | CZE | Canis Team | 01:41:15 |
28 | Fröhlich Svatopluk | 51 | 55 | CZE | bezeckaskola.cz | 01:43:50 |
29 | Kašpar Jiří | 320 | 53 | CZE | Orrero Tři Dvory | 01:43:53 |
30 | Blaško Štefan | 31 | 59 | CZE | Horní Morava | 01:44:55 |
31 | Šulc Jiří | 80 | 62 | CZE | Chřibská | 01:53:50 |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Tadeusz Jasek | 266 | 51 | POL | EKO-Instal Zywiec | 01:12:06 |
2 | Rus Zdeněk | 233 | 52 | CZE | KČT Nýrsko | 01:18:04 |
3 | Tempír František | 26 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:18:50 |
4 | Javůrek Jiří | 133 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:19:18 |
5 | Sikora Stefan | 269 | 49 | POL | Bielsko Biała | 01:20:29 |
6 | Hájek František | 275 | 49 | CZE | FGT Stolany | 01:21:09 |
7 | Kubíček Václav | 257 | 47 | CZE | Víno Karabina | 01:22:01 |
8 | Šír Václav | 132 | 48 | CZE | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 01:22:04 |
9 | Rydrych Jan | 280 | 49 | CZE | Ujezd nad Lesy | 01:24:54 |
10 | Černý Vladimír | 121 | 52 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:25:36 |
11 | Sadílek Václav | 317 | 50 | CZE | Albrechtice | 01:29:26 |
12 | Vodička Jan | 283 | 45 | CZE | SK Salix Grymov | 01:32:48 |
13 | Sadílek Ota | 20 | 46 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:36:33 |
14 | Tučný Jan | 70 | 47 | CZE | MK Pardubice | 01:39:50 |
15 | Říha Miroslav | 125 | 45 | CZE | Sokol Sadská | 01:43:55 |
16 | Volf Břetislav | 43 | 52 | CZE | Atletika Albrechtice | 01:48:39 |
17 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:58:40 |
Muži E | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Marek František | 73 | 41 | CZE | SK Hronov | 01:30:29 |
2 | Srovnal Otakar | 289 | 42 | CZE | Loko Zábřeh | 01:41:41 |
3 | Šteinc Ludvík | 127 | 41 | CZE | AC Vrchlabí | 01:46:52 |
4 | Tomíšek Jindřich | 235 | 39 | CZE | Obec Říkovice | 01:47:02 |
5 | Janeček Jaroslav | 168 | 40 | CZE | PSK Union Praha | 01:47:25 |
6 | Merta Jaroslav | 11 | 35 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:58:38 |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Divišová Kateřina | 192 | 97 | CZE | Atletika Šumperk | 00:34:51 |
2 | Klampflová Hana | 126 | 93 | CZE | AC Dvůr Králové nad Labem | 00:39:44 |
3 | Juríčková Marta | 223 | 94 | CZE | AK SSK Vítkovice | 00:42:41 |
4 | Brantlová Jana | 282 | 95 | CZE | MÍLAŘI Domažlice | 00:44:45 |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Havlová Pavla | 220 | 82 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:11:43 |
2 | Gomzyk-Omová Michaela | 155 | 81 | CZE | AC Turnov | 01:14:40 |
3 | Duchová Iveta | 315 | 86 | CZE | OK Lokomotiva Pardubice | 01:14:53 |
4 | Macháčková Šárka | 108 | 83 | CZE | Triexpert Adidas Team | 01:19:30 |
5 | Dušková Lenka | 14 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:20:05 |
6 | Příhodová Klára | 172 | 88 | CZE | TJ Neratovice | 01:26:49 |
7 | Hermanová Zuzana | 37 | 87 | CZE | OK Lokomotiva Pardubice | 01:28:41 |
8 | Kazdová Lenka | 38 | 84 | CZE | Bíglíci | 01:29:07 |
9 | Filipiová Eva | 221 | 86 | CZE | TJ Šumperk | 01:29:37 |
10 | Chmelková Kristýna | 98 | 87 | CZE | Olomouc | 01:34:35 |
11 | Hofmanová Veronika | 12 | 78 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:36:24 |
12 | Dupalová Barbora | 262 | 82 | CZE | Olomouc | 01:39:38 |
13 | Portyšová Lucie | 19 | 90 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:39:59 |
14 | Stránská Adéla | 15 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:48:34 |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Metelková Táňa | 72 | 72 | CZE | SK Týniště nad Orlicí | 01:10:04 |
2 | Milesová Iva | 183 | 77 | CZE | PSK Olymp Praha | 01:11:23 |
3 | Fenclová Marta | 141 | 76 | CZE | AC Pardubice | 01:12:08 |
4 | Mertová Michaela | 10 | 76 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:13:44 |
5 | Mikulecká Marcela | 123 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:26:33 |
6 | Šumberová Lucie | 59 | 72 | CZE | Česká Třebová | 01:37:56 |
7 | Šimůnková Pavla | 4 | 77 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:40:51 |
8 | Černá Markéta | 76 | 70 | CZE | Lanškroun | 01:42:46 |
9 | Čierniková Linda | 85 | 77 | CZE | - | 01:49:06 |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Mališová Karla | 71 | 60 | CZE | USK Praha | 01:23:19 |
2 | Matyášová Jana | 75 | 65 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:24:13 |
3 | Hanáková Miroslava | 94 | 66 | CZE | TJ Sokol Bučovice | 01:25:28 |
4 | Ottová Radka | 131 | 66 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:30:46 |
5 | Naxerová Jana | 114 | 66 | CZE | USK CS Plzeň | 01:30:59 |
6 | Vlachynská Libuše | 225 | 62 | CZE | AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 01:33:12 |
7 | Sejkorová Lenka | 77 | 63 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:40:35 |
8 | Jirásková Eva | 60 | 64 | CZE | Lanškroun | 01:44:21 |
9 | Klaclová Renata | 7 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:47:58 |
10 | Kubrová Dagmar | 86 | 63 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:49:13 |
11 | Tovaryšová Hana | 234 | 61 | CZE | SK Přerov | 02:11:29 |
Ženy D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 69 | 54 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:16:57 |
2 | Banasiak Alicja | 268 | 52 | POL | TKKF Beskidek Bielsko-Biała | 01:29:46 |
3 | Vacková Hana | 236 | 56 | CZE | SK Hronov | 01:33:20 |
4 | Šlechtová Marie | 33 | 52 | CZE | Slavia Hradec Králové - orientační běh | 01:41:24 |
5 | Procházková Irena | 55 | 57 | CZE | TJ Háje | 01:44:47 |
6 | Dvořáková Eva | 88 | 55 | CZE | Biatlon Prostějov | 01:45:07 |
7 | Keprtová Miloslava | 16 | 48 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:52:10 |
8 | Vraštilová Miloslava | 18 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:56:13 |
9 | Cupalová Eva | 74 | 47 | CZE | Bučovice | 01:58:41 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Turek Martin | 254 | 80 | CZE | FBŠ Bohemians Praha | 00:31:09 |
2 | Skopalík Zbyněk | 267 | 78 | CZE | KUS Náměšť na Hané | 00:34:38 |
3 | Strouhal Jakub | 258 | 01 | CZE | Fenix SKI team Jeseník | 00:34:49 |
4 | Štefek Martin | 255 | 96 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:36:04 |
5 | Strouhalová Anna | 259 | 01 | CZE | Fenix SKI team Jeseník | 00:36:43 |
6 | Šicha Martin | 140 | 81 | CZE | Brno | 00:36:49 |
7 | Metelka Ondřej | 276 | 01 | CZE | OK 99 Hradec Králové | 00:37:07 |
8 | Živný Marek | 50 | 91 | CZE | Orel Orlice | 00:38:09 |
9 | Schwarz Josef | 245 | 55 | CZE | SK Chotěboř | 00:38:51 |
10 | Remarová Eliška | 244 | 99 | CZE | Chotěboř | 00:38:58 |
11 | Pavel Tomáš | 138 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00:40:29 |
12 | Mlynář Vojtěch | 83 | 98 | CZE | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00:41:01 |
13 | Štefková Jitka | 256 | 99 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:42:23 |
14 | Štočková Věra | 290 | 61 | CZE | SKI Jilemnice | 00:43:07 |
15 | Novák Richard | 302 | 85 | CZE | OBEC DOLN9 MORAVA | 00:43:17 |
16 | Mikyska Michal | 278 | 74 | CZE | Jablonné nad Orlicí | 00:44:17 |
17 | Kábrtová Pavla | 56 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00:44:22 |
18 | Divišová Alice | 265 | 71 | CZE | Stříbrňáci | 00:44:38 |
19 | Pucholtová Lenka | 251 | 92 | CZE | Sokol Unhošť | 00:44:49 |
20 | Machalická Libuše | 137 | 64 | CZE | Olomouc | 00:45:33 |
21 | Adamová Eva | 311 | 87 | CZE | VBM | 00:45:39 |
22 | Uhrner Petr | 279 | 58 | CZE | Sport Mladkov | 00:46:04 |
23 | Metelková Michaela | 277 | 05 | CZE | Hradec Králové | 00:46:09 |
24 | Malířová Tereza | 238 | 82 | CZE | - | 00:46:17 |
25 | Hrušková Darina | 307 | 75 | CZE | Česká Třebová | 00:46:24 |
26 | Strouhalová Jana | 260 | 74 | CZE | SKI Fortex Moravský Beroun | 00:46:44 |
27 | Pokluda Jakub | 300 | 98 | CZE | ŠERELOR | 00:47:23 |
28 | Dittrichová Alena | 306 | 68 | CZE | - | 00:47:41 |
29 | Matyášová Hana | 274 | 86 | CZE | Dolní Dobrouč | 00:49:35 |
30 | Dostál Miroslav | 239 | 78 | CZE | BUDO KLUB Lanškroun | 00:50:38 |
31 | Bartošová Monika | 271 | 98 | CZE | Atletika Šumperk | 00:50:39 |
32 | Remarová Jana | 246 | 63 | CZE | SK Chotěboř | 00:51:06 |
33 | Švajdová Kateřina | 272 | 96 | CZE | Atletika Šumperk | 00:51:42 |
34 | Šimůnek Jan | 5 | 03 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:51:51 |
35 | Červ Miloslav | 305 | 50 | CZE | Atletika Polička | 00:51:53 |
36 | Chaloupková Marie | 242 | 53 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:53:05 |
37 | Filipi Martin | 231 | 74 | CZE | ISCAREX team | 00:53:44 |
38 | Miles Jiří | 253 | 42 | CZE | - | 00:55:18 |
39 | Pucholt Jakub | 249 | 01 | CZE | Unhošť | 00:57:35 |
40 | Juřena Vilda | 309 | 03 | CZE | - | 00:59:07 |
41 | Borek Viktor | 119 | 04 | CZE | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00:59:10 |
42 | Pokludová Barbora | 299 | 02 | CZE | Chrt Brno | 00:59:12 |
43 | Portyšová Jitka | 312 | 70 | CZE | - | 00:59:13 |
44 | Borková Agáta | 120 | 02 | CZE | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00:59:16 |
45 | Hladil Roman | 135 | 77 | CZE | Vranová Lhota | 00:59:47 |
46 | Borková Adéla | 118 | 75 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 00:59:52 |
47 | Sedláčková Hedvika | 241 | 66 | CZE | Lanškroun | 01:00:03 |
48 | Maixnerová Jana | 314 | 86 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:01:05 |
49 | Matyáš Martin | 316 | 85 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:01:05 |
50 | Kovář Miloslav | 229 | 44 | CZE | - | 01:04:38 |
51 | Kučerová Lucie | 264 | 91 | CZE | KOB Kladno | 01:05:23 |
52 | Pokludová Lucie | 298 | 70 | CZE | Chrt Brno | 01:08:20 |
53 | Štorek Roman | 248 | 82 | CZE | Unhošť | 01:09:53 |
54 | Pucholtová Alena | 250 | 65 | CZE | Unhošť | 01:11:07 |
55 | Kovářová Věra | 228 | 51 | CZE | - | 01:11:11 |
56 | Naxera Jan | 287 | 05 | CZE | Plzeň | 01:15:14 |
57 | Naxera Jan | 288 | 64 | CZE | Plzeň | 01:15:33 |
58 | Matyáš Pavel | 285 | 61 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:24:13 |
59 | Hladil Jakub | 200 | 06 | CZE | Vranová Lhota | 01:50:51 |
60 | Šmerák Jakub | 199 | 07 | CZE | Vranová Lhota | 01:50:54 |
61 | Šmeráková Jitka | 198 | 79 | CZE | Vranová Lhota | 01:50:54 |
62 | Hladilová Emílie | 196 | 55 | CZE | Vranová Lhota | 02:09:01 |
63 | Hladil Roman | 197 | 04 | CZE | Vranová Lhota | 02:09:01 |
64 | Hladil Jan | 195 | 51 | CZE | Vranová Lhota | 02:09:01 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/2048
Celkový počet startujících: 291