Výsledky ročníku 2012

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Janů Jan21793CZEHvězda SKP Pardubice01:01:17
2Havlíček Josef21594CZET.J. Sokol České Budějovice01:02:31
3Lichý Tomáš18094CZETJ TŽ Třinec01:05:02
4Bidmon Jiří19093CZEAtletika Chrudim01:05:28
5Záveský Filip693CZEISCAREX Česká Třebová01:06:28
6Voják Martin18993CZEMílaři Domažlice01:08:32
7Štoček Fabián29294CZEČKS SKI Jilemnice01:08:45
8Bechný Michal19394CZEAK SSK Vítkovice01:09:57
9Pavel Jan16395CZELokomotiva Trutnov01:10:17
10Pucholt Tomáš12894CZETJ Sokol Unhošť01:14:26
11Cink Martin14294CZEAC Pardubice01:19:00
12Vinduška Petr17693CZEAtletika Albrechtice01:22:17

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Homoláč Jiří20690CZEAK Kroměříž00:56:54
2Magál Jiří277CZEISCAREX Česká Třebová00:57:57
3Voják Jiří18888CZEMílaři Domažlice00:58:08
4Bajza Jakub11690CZEAK ASICS Kroměříž00:58:39
5Kučera Martin22480CZEVSK Univerzita Brno00:59:44
6Šedivý Jan4984CZETJ Sokol Kbely01:00:51
7Pavlišta Vít17785CZEAC Slovan Liberec01:01:06
8Blaha Tomáš13476CZEAK Kroměříž01:01:20
9Losman Petr14479CZEPSK Olymp Praha01:01:23
10Havlíček Jan20579CZEASK Slavia Praha01:01:43
11Ondráček Tomáš30377CZETriexpert adidas team01:02:03
12Mrázek Jan14881CZEPSK Olymp Praha01:02:14
13Horák Ondřej27075CZEFORTEX Moravský Beroun01:02:46
14Hübl Radek5388CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:04:46
15Herda Jan2383CZESK Týniště nad Orlicí01:04:57
16Král Jindřich14373CZEISCAREX Česká Třebová01:05:46
17Dvořák Pavel10782CZEBiatlon Prostějov01:05:56
18Kubíček Jan28687CZETJ Jiskra Litomyšl01:06:35
19Hrdina Pavel14988CZEAK Perná01:08:18
20Mareš Jiří28487CZEKerteam01:08:51
21Kazda Ondřej3982CZEBíglíci01:09:31
22Ježek Přemysl18482CZEAC Slovan Liberec01:09:56
23Henek Vladan31080CZERBK Blansko01:10:07
24Miřejovský Jiří15479CZEJiskta Ústí nad Orlicí01:10:31
25Friček Martin26179CZEPlzeň01:10:36
26Morávek Vlastislav13676CZEKUS Sopotnice01:10:39
27Vagenknecht Roman30475CZETJ Maratonstav Úpice01:10:50
28Hejzlar Jonatan9387CZE-01:11:18
29Chlubna Jan8984CZETJ Nové Město na Moravě01:11:28
30Ostruszka Michal19192CZETJ TŽ Třinec01:12:26
31Udržal Tomáš15680CZEOK Lokomotiva Pardubice01:12:59
32Kalný Petr8281CZEAtletika Chrudim01:13:46
33Šmirják Miloslav17489CZEMK Seitl Ostrava01:16:03
34Buriánek Miroslav16073CZEDB Labroxer01:16:08
35Losenský Pavel9177CZETJ Sokol Unhošť01:16:11
36Šplíchal Jan23283CZETJ Starkoč01:16:17
37Novák Lukáš5482CZEAC SAKÉ KATEŘINKY01:16:24
38Pavelka Radim17079CZEMarathon Team Klimkovice01:16:49
39Bednář Zbyněk28173CZETJ Jamné01:17:15
40Palla Radovan32280CZEBystřice pod Hostýnem01:17:22
41Plhoň Patrik32180CZELoosers Blansko01:17:35
42Kovařík Zbyněk2574CZEBřezová nad Svitavou01:17:44
43Vavák Michal10680CZEClub deportivo Kutná Hora01:18:17
44Zajíc Jiří22780CZEHasiči HK01:19:14
45Vogel Michal5276CZEŠumperk01:19:17
46Staněk Petr15274CZETJ Velké Těšany01:19:24
47Nechvíl Lukáš10083CZEChoceň01:19:26
48Škovránek Ondřej4279CZEHorolezci Šumperk01:19:55
49Fišnar Jiří29376CZEKouty01:19:56
50Jasenský Oldřich15182CZEAK Asics Kroměříž01:20:06
51Saňák Martin4178CZESK Dama Sport Šumperk01:21:05
52Urbánek Ondřej10992CZEČeská Třebová01:21:26
53Žabenský Miroslav18578CZEAC Mariánské Lázně01:21:57
54Kocián Petr27378CZE-01:22:35
55Kosek Štěpán17589CZEStudené Crew01:23:27
56Stezka Martin16984CZEChřibská01:23:28
57Herbs Jan12975CZEVrchaři Vrchlabí01:24:32
58Šimůnek Jan382CZEISCAREX Česká Třebová01:26:14
59Jašek Ondřej23077CZEAtletika Zábřeh01:26:34
60Penič Martin31382CZEHO LETOHRAD01:26:41
61Socha Ladislav29775CZEHorní Sloupnice01:26:49
62Benák Jan23782CZEHradec Králové01:27:07
63Strouhal Tomáš16774CZEFortex SKI Moravský Beroun01:28:07
64Vondra Jan24375CZEBUDO klub Lanškroun01:28:15
65Tempír Jiří15875CZESokol Štíty01:28:16
66Janků Petr32474CZEProfi Cargo01:28:51
67Hanák Marek9591CZETJ Sokol Bučovice01:28:58
68Štefek Richard25274CZESKI Skuhrov nad Bělou01:30:12
69Roleček Milan11576CZEPěčín01:31:07
70Skalický Petr24773CZE-01:31:31
71Bartoš Antonín10573CZEStříbrňáci01:32:41
72Hájek Václav7890CZEČeská Třebová01:38:35
73Částečka Roman2473CZEHrabůvka01:39:34
74Jankovský Aleš18686CZESchafer - Menk01:40:53
75Sadílek Jindřich11773CZEActivity Lanškroun01:41:25
76Žídek Robert15078CZEOstrava01:43:10
77Hlaváč Libor2978CZEAK Holub01:43:20
78Čiernik Jan9979CZE-01:43:28
79Kraus Jiří9773CZE-01:44:52
80Kebrle Milan1375CZEISCAREX Česká Třebová01:45:02
81Skácel Jindřich18174CZEAC Moravská Slavia Brno01:45:36
82Nikodým Lukáš3480CZENový Malín01:47:05

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Wallenfels Jiří16172CZETJ Sokol Královské Vinohrady01:05:24
2Vacek Martin869CZEISCAREX Česká Třebová01:05:43
3Žák Jiří6371CZETechnika Brno Extreme01:06:07
4Ožana Václav6164CZETJ Nové Město na Moravě01:09:01
5Nemšák Miroslav15369CZETJ Sokol Černovír01:11:49
6Vítek Miroslav17872CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:12:17
7Grün Gustav10168CZEAC Okrouhlá01:15:04
8Brzobohatý Pavel16572CZEAtletika Zábřeh01:16:01
9Kábrt Michal5772CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:16:28
10Pinkas Martin9267CZESokol Dobříkov01:17:51
11Zachař Jiří17972CZESruby01:19:19
12Ambrož Radomír4463CZESANELA Lanškroun01:19:26
13Kristek Jiří15767CZERETIA Pardubice01:19:43
14Pavel Jan16467CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:21:08
15Frank Pavel26368CZEMoravský Beroun01:21:51
16Zoubek Jiří14565CZESWSL Lučany nad Nisou01:22:24
17Sedláček Roman4564CZELanškroun01:23:49
18Skyva Petr21065CZEAK Šternberk01:25:19
19Jančařík Petr17368CZEAAC Brno01:27:50
20Belobrad Ivan11266CZEŽamberk01:27:54
21Pokluda Tomáš29670CZEMokrá Hora01:28:27
22Pisarčík Tomáš10363CZEVelká Bíteš01:28:40
23Myšák Milan18266CZESokol Jehnědí01:29:52
24Krátký Ivo32368CZELSR Vyškov01:31:09
25Nesporý Jan14770CZESK Nadoraz01:31:20
26Bělohlávek Jiří4871CZEPardubice01:32:28
27Mlynář Vlastimil8464CZEOrel Dolní Dobrouč01:33:44
28Krejčí Stanislav5863CZEASPV Těchonín01:34:20
29Mezník Vladimír4064CZEBíglíci01:35:54
30Tomšů Petr29464CZEMlýn Janderov01:38:37
31Silnoušek Jiří9672CZEŠternberk01:42:29
32Borek Petr11370CZEBrzdy Horní Čermná01:42:41

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Stránský Aleš1760CZEISCAREX Česká Třebová01:06:46
2Šrámek Jaromír16258CZEKVS Šumperk01:11:34
3Vévoda Ivan15960CZEAK Perná01:11:47
4Krupička Miroslav12453CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:12:20
5Moravčík Zdeněk31962CZEORBEA Czech01:14:33
6Pechek František6653CZETJ Maratonstav Úpice01:15:08
7Vanta Josef6562CZESK Hronov01:17:32
8Valenta Michal6262CZEHZS Praha01:18:37
9Šrůtek Stanislav6458CZETJ Maratonstav Úpice01:20:31
10Jindra David17160CZEAC Obora Hvězda Praha01:21:24
11Nečas Josef6858CZETJ Maratonstav Úpice01:22:55
12Štoček Michal29160CZEČKS SKI Jilemnice01:25:08
13Chroust Jan4760CZESČK Krásná Lípa01:28:48
14Skalický Josef10262CZEŽichlínek01:30:16
15Čamek Miloslav24055CZEBC Morava01:30:31
16Jandejsek Zdeněk11161CZEStudené01:30:39
17Kubr Václav8755CZEHvězda SKP Pardubice01:30:42
18Kopecký Libor16656CZEAC Vysoké Mýto01:31:25
19Lisa Otto3059CZEOrrero Tri Dvory01:32:22
20Fišnar Jan29554CZELoučná01:33:05
21Pucholt Jiří3259CZETJ Sokol Unhošť01:33:09
22Clemenz Heimo30159GERJonsdorf01:34:34
23Roháček Michal11061CZESKI Skuhrov nad Bělou01:35:11
24Ranš Slavoj9062CZECB Černošice01:36:03
25Marek Dalimil4660CZEISCAREX Česká Třebová01:37:00
26Šebek Jindřich30856CZEFORT SMC Ústí nad Orlicí01:39:14
27Eppert Roman22659CZECanis Team01:41:15
28Fröhlich Svatopluk5155CZEbezeckaskola.cz01:43:50
29Kašpar Jiří32053CZEOrrero Tři Dvory01:43:53
30Blaško Štefan3159CZEHorní Morava01:44:55
31Šulc Jiří8062CZEChřibská01:53:50

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Tadeusz Jasek26651POLEKO-Instal Zywiec01:12:06
2Rus Zdeněk23352CZEKČT Nýrsko01:18:04
3Tempír František2649CZESokol Štíty01:18:50
4Javůrek Jiří13348CZETJ Maratonstav Úpice01:19:18
5Sikora Stefan26949POLBielsko Biała01:20:29
6Hájek František27549CZEFGT Stolany01:21:09
7Kubíček Václav25747CZEVíno Karabina01:22:01
8Šír Václav13248CZETJ Spartak Rokytnice nad Jizerou01:22:04
9Rydrych Jan28049CZEUjezd nad Lesy01:24:54
10Černý Vladimír12152CZEPSK Olymp Praha01:25:36
11Sadílek Václav31750CZEAlbrechtice01:29:26
12Vodička Jan28345CZESK Salix Grymov01:32:48
13Sadílek Ota2046CZEAtletika Albrechtice01:36:33
14Tučný Jan7047CZEMK Pardubice01:39:50
15Říha Miroslav12545CZESokol Sadská01:43:55
16Volf Břetislav4352CZEAtletika Albrechtice01:48:39
17Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová01:58:40

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Marek František7341CZESK Hronov01:30:29
2Srovnal Otakar28942CZELoko Zábřeh01:41:41
3Šteinc Ludvík12741CZEAC Vrchlabí01:46:52
4Tomíšek Jindřich23539CZEObec Říkovice01:47:02
5Janeček Jaroslav16840CZEPSK Union Praha01:47:25
6Merta Jaroslav1135CZEISCAREX Česká Třebová01:58:38

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Divišová Kateřina19297CZEAtletika Šumperk00:34:51
2Klampflová Hana12693CZEAC Dvůr Králové nad Labem00:39:44
3Juríčková Marta22394CZEAK SSK Vítkovice00:42:41
4Brantlová Jana28295CZEMÍLAŘI Domažlice00:44:45

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Havlová Pavla22082CZEPSK Olymp Praha01:11:43
2Gomzyk-Omová Michaela15581CZEAC Turnov01:14:40
3Duchová Iveta31586CZEOK Lokomotiva Pardubice01:14:53
4Macháčková Šárka10883CZETriexpert Adidas Team01:19:30
5Dušková Lenka1480CZEISCAREX Česká Třebová01:20:05
6Příhodová Klára17288CZETJ Neratovice01:26:49
7Hermanová Zuzana3787CZEOK Lokomotiva Pardubice01:28:41
8Kazdová Lenka3884CZEBíglíci01:29:07
9Filipiová Eva22186CZETJ Šumperk01:29:37
10Chmelková Kristýna9887CZEOlomouc01:34:35
11Hofmanová Veronika1278CZEISCAREX Česká Třebová01:36:24
12Dupalová Barbora26282CZEOlomouc01:39:38
13Portyšová Lucie1990CZEISCAREX Česká Třebová01:39:59
14Stránská Adéla1591CZEISCAREX Česká Třebová01:48:34

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelková Táňa7272CZESK Týniště nad Orlicí01:10:04
2Milesová Iva18377CZEPSK Olymp Praha01:11:23
3Fenclová Marta14176CZEAC Pardubice01:12:08
4Mertová Michaela1076CZEISCAREX Česká Třebová01:13:44
5Mikulecká Marcela12373CZEISCAREX Česká Třebová01:26:33
6Šumberová Lucie5972CZEČeská Třebová01:37:56
7Šimůnková Pavla477CZEISCAREX Česká Třebová01:40:51
8Černá Markéta7670CZELanškroun01:42:46
9Čierniková Linda8577CZE-01:49:06

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Mališová Karla7160CZEUSK Praha01:23:19
2Matyášová Jana7565CZEDolní Dobrouč01:24:13
3Hanáková Miroslava9466CZETJ Sokol Bučovice01:25:28
4Ottová Radka13166CZETJ Maratonstav Úpice01:30:46
5Naxerová Jana11466CZEUSK CS Plzeň01:30:59
6Vlachynská Libuše22562CZEAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště01:33:12
7Sejkorová Lenka7763CZEISCAREX Česká Třebová01:40:35
8Jirásková Eva6064CZELanškroun01:44:21
9Klaclová Renata758CZEISCAREX Česká Třebová01:47:58
10Kubrová Dagmar8663CZEHvězda SKP Pardubice01:49:13
11Tovaryšová Hana23461CZESK Přerov02:11:29

Ženy D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka6954CZETJ Maratonstav Úpice01:16:57
2Banasiak Alicja26852POLTKKF Beskidek Bielsko-Biała01:29:46
3Vacková Hana23656CZESK Hronov01:33:20
4Šlechtová Marie3352CZESlavia Hradec Králové - orientační běh01:41:24
5Procházková Irena5557CZETJ Háje01:44:47
6Dvořáková Eva8855CZEBiatlon Prostějov01:45:07
7Keprtová Miloslava1648CZEISCAREX Česká Třebová01:52:10
8Vraštilová Miloslava1856CZETJ Maratonstav Úpice01:56:13
9Cupalová Eva7447CZEBučovice01:58:41

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Turek Martin25480CZEFBŠ Bohemians Praha00:31:09
2Skopalík Zbyněk26778CZEKUS Náměšť na Hané00:34:38
3Strouhal Jakub25801CZEFenix SKI team Jeseník00:34:49
4Štefek Martin25596CZESKI Skuhrov nad Bělou00:36:04
5Strouhalová Anna25901CZEFenix SKI team Jeseník00:36:43
6Šicha Martin14081CZEBrno00:36:49
7Metelka Ondřej27601CZEOK 99 Hradec Králové00:37:07
8Živný Marek5091CZEOrel Orlice00:38:09
9Schwarz Josef24555CZESK Chotěboř00:38:51
10Remarová Eliška24499CZEChotěboř00:38:58
11Pavel Tomáš13800CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší00:40:29
12Mlynář Vojtěch8398CZEVencl tým Ústí nad Orlicí00:41:01
13Štefková Jitka25699CZESKI Skuhrov nad Bělou00:42:23
14Štočková Věra29061CZESKI Jilemnice00:43:07
15Novák Richard30285CZEOBEC DOLN9 MORAVA00:43:17
16Mikyska Michal27874CZEJablonné nad Orlicí00:44:17
17Kábrtová Pavla5600CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší00:44:22
18Divišová Alice26571CZEStříbrňáci00:44:38
19Pucholtová Lenka25192CZESokol Unhošť00:44:49
20Machalická Libuše13764CZEOlomouc00:45:33
21Adamová Eva31187CZEVBM 00:45:39
22Uhrner Petr27958CZESport Mladkov00:46:04
23Metelková Michaela27705CZEHradec Králové00:46:09
24Malířová Tereza23882CZE-00:46:17
25Hrušková Darina30775CZEČeská Třebová00:46:24
26Strouhalová Jana26074CZESKI Fortex Moravský Beroun00:46:44
27Pokluda Jakub30098CZEŠERELOR00:47:23
28Dittrichová Alena30668CZE-00:47:41
29Matyášová Hana27486CZEDolní Dobrouč00:49:35
30Dostál Miroslav23978CZEBUDO KLUB Lanškroun00:50:38
31Bartošová Monika27198CZEAtletika Šumperk00:50:39
32Remarová Jana24663CZESK Chotěboř00:51:06
33Švajdová Kateřina27296CZEAtletika Šumperk00:51:42
34Šimůnek Jan503CZEISCAREX Česká Třebová00:51:51
35Červ Miloslav30550CZEAtletika Polička00:51:53
36Chaloupková Marie24253CZEISCAREX Česká Třebová00:53:05
37Filipi Martin23174CZEISCAREX team00:53:44
38Miles Jiří25342CZE-00:55:18
39Pucholt Jakub24901CZEUnhošť00:57:35
40Juřena Vilda30903CZE-00:59:07
41Borek Viktor11904CZETJ Spartak OEZ Letohrad00:59:10
42Pokludová Barbora29902CZEChrt Brno00:59:12
43Portyšová Jitka31270CZE-00:59:13
44Borková Agáta12002CZETJ Spartak OEZ Letohrad00:59:16
45Hladil Roman13577CZEVranová Lhota00:59:47
46Borková Adéla11875CZEBrzdy Horní Čermná00:59:52
47Sedláčková Hedvika24166CZELanškroun01:00:03
48Maixnerová Jana31486CZEDolní Dobrouč01:01:05
49Matyáš Martin31685CZEDolní Dobrouč01:01:05
50Kovář Miloslav22944CZE-01:04:38
51Kučerová Lucie26491CZEKOB Kladno01:05:23
52Pokludová Lucie29870CZEChrt Brno01:08:20
53Štorek Roman24882CZEUnhošť01:09:53
54Pucholtová Alena25065CZEUnhošť01:11:07
55Kovářová Věra22851CZE-01:11:11
56Naxera Jan28705CZEPlzeň01:15:14
57Naxera Jan28864CZEPlzeň01:15:33
58Matyáš Pavel28561CZEDolní Dobrouč01:24:13
59Hladil Jakub20006CZEVranová Lhota01:50:51
60Šmerák Jakub19907CZEVranová Lhota01:50:54
61Šmeráková Jitka19879CZEVranová Lhota01:50:54
62Hladilová Emílie19655CZEVranová Lhota02:09:01
63Hladil Roman19704CZEVranová Lhota02:09:01
64Hladil Jan19551CZEVranová Lhota02:09:01

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/2048
Celkový počet startujících: 291

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena