Výsledky ročníku 2013

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Lichý Tomáš19194CZETJ TŽ Třinec00:59:37
2Skoupý Jan22894CZEAK Šternberk01:10:20
3Moravec Jiří696CZEISCAREX Česká Třebová01:11:16
4Chrascina Marek19497CZETJ TŽ Třinec01:12:37
5Mikula Jan10696CZESeverka Šumperk01:14:22
6Pucholt Tomáš2994CZETJ Sokol Unhošť01:18:35
7Czeczotka Marek19598CZETJ TŽ Třinec01:18:45
8Brzobohatý Václav16498CZEBike & Ski Bakajda01:26:37

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Magál Jiří277CZEISCAREX Česká Třebová00:57:30
2Bajza Jakub13090CZEAK Kroměříž00:58:43
3Pelíšek David24890CZEAK Olomouc00:58:53
4Blaha Tomáš8276CZEAK ASICS Kroměříž01:00:46
5Míč Robert23092CZEVSK Univerzita Brno01:00:59
6Losman Petr25979CZEKerteam01:01:15
7Wurst Milan25582CZEAK Šternberk01:03:20
8Hrdina Pavel16788CZEAK Perná01:03:25
9Ondráček Tomáš27877CZETriexpert Brno01:03:40
10Krška Jan10886CZESK Nové Město na Moravě01:04:43
11Kostecký Jan23391CZETJ Šumperk01:04:59
12Kura Hynek22292CZESk Nové Město na Moravě01:05:08
13Sedláček Václav21186CZEATLAS CZECH REPUBLIC01:05:19
14Flegl Vlastimil15886CZEKrčský prales01:05:32
15Dvořák Pavel13382CZEBiatlon Prostějov01:06:15
16Ježek Přemysl12982CZEAC Slovan Liberec01:06:46
17Herda Jan4983CZESKP Nymburk01:07:06
18Chlubna Jan13284CZEAO Nové Město na Moravě01:08:02
19Stárek Martin26380CZEPraha01:08:19
20Kubíček Jan27187CZEJiskra Litomyšl01:08:36
21Helleší Jiří10279CZEhellesi.cz01:08:39
22Jetelina Petr5185CZEHO Rychleby01:09:06
23Boháček Petr11674CZEEurofoam Sport01:09:10
24Honzíček Michal7188CZEChrudim01:10:34
25Kazda Ladislav27975CZE-01:11:01
26Matras Tomáš24080CZESK Chrast01:11:23
27Valenta Tomáš20976CZEPardubice01:11:30
28Pešek Ondřej8785CZEK.O.B Choceň01:12:17
29Pátek Michal8686CZEK.O.B Choceň01:12:45
30Řehák Pavel27084CZEOB Vamberk01:12:46
31Lachnit Jan3680CZETJ Liga 100 Olomouc01:13:07
32Losenský Pavel13677CZETJ Sokol Unhošť01:13:09
33Částek Michal11275CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:14:35
34Vogel Michal3376CZEŠumperk01:14:46
35Odložil Petr4178CZEHrabová01:14:48
36Plhoň Patrik9580CZELoosers Boskovice01:14:58
37Vinduška Petr16193CZEActivity Lanškroun01:15:16
38Štumpf Eduard16280CZE3D fitness race team- Sokol Kunvald01:16:08
39Fišnar Jiří28176CZELoučná nad Desnou01:16:35
40Kovařík Zbyněk23974CZE-01:16:53
41Švorčík Petr476CZEISCAREX Česká Třebová01:17:39
42Hejl Jakub3889CZEAVP UJEP01:17:47
43Růžička Martin26083CZE-01:19:07
44Janů Libor9378CZE-01:19:21
45Pilgr Luděk1176CZEOB Česká Třebová01:19:38
46Šplíchal Jan18583CZETJ Starkoč01:20:09
47Bulín Martin4385CZEPřerov01:20:39
48Bombera Jiří25685CZEMěstečko Trnávka01:21:40
49Roleček Milan13476CZEPěčín01:22:26
50Marhold Petr9678CZEChoceň01:22:47
51Cibulka Jiří8975CZEHoro Česká Třebová01:22:50
52Bittner Jiří25474CZE-01:23:08
53Kučera Tomáš7276CZESK Rover Praha01:23:23
54Myšár Petr28086CZEHK Choceň01:23:33
55Jasiok Přemysl10974CZEVáclavovice01:24:04
56Stančo Ladislav25377CZEČelákovice01:24:14
57Tempír Jiří10375CZESokol Štíty01:24:15
58Vlasák Radim19979CZE-01:24:48
59Tkadlčík Zbyněk13774CZEŠrazet01:25:17
60Jašek Ondřej10777CZEAtletika Zábřeh01:26:09
61Rada Pavel20074CZEMoira Brno01:26:33
62Vondra Jan23875CZELanškroun01:26:33
63Marhold Luboš10177CZEHorní Jelení01:27:04
64Vanžura Leoš19384CZEPenzion Jiřinka01:27:15
65Pirkl Martin9788CZEHoro Česká Třebová01:28:19
66Vraňan Josef21481CZEPardubice01:28:57
67Radiměřský Karel2687CZEAtletika Polička01:29:38
68Blaško Radek11080CZEHorní Morava01:29:50
69Valouch Milan6988CZERBSD Olomouc01:30:47
70Borek Pavel24174CZE-01:31:08
71Hlaváč Libor4278CZEAK Holub01:34:39
72Švestka David25083CZERačí údolí01:36:46
73Musil Tomáš2582CZEbez klubové příslušnosti01:37:15
74Cholasta Jiří5283CZEHO Rychleby01:38:34
75Červenka Jaroslav17579CZEDobřenice01:39:53
76Kebrle Milan1375CZEISCAREX Česká Třebová01:51:09
77Švec Martin27477CZEUhelná Příbram01:57:26

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Král Jindřich1073CZEISCAREX Česká Třebová01:03:05
2Jančík Bořek9064CZESvartes Hořice01:05:13
3Malý Jan5373CZESokol Nová Paka01:05:49
4Vacek Martin969CZEISCAREX Česká Třebová01:07:11
5Vítek Miroslav13572CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:07:59
6Petráš Rostislav5765CZENovojický Kotuč01:08:17
7Martínek Jarda24769CZETRISK Olomouc01:09:28
8Ožana Václav15964CZETJ Nové Město na Moravě01:10:56
9Škrabálek Jan27370CZEKrčský prales01:12:50
10Lipenský Martin15269CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:13:01
11Kábrt Michal5572CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:13:07
12Braniš Pavel11169CZEPříbram01:14:15
13Nemšák Miroslav22069CZETJ Sokol Černovír01:15:05
14Smetana Josef11769CZEEurofoam Sport01:15:36
15Brzobohatý Pavel14672CZEATLETIKA ZÁBŘEH01:16:12
16Kristek Jiří12667CZERETIA Pardubice01:16:20
17Sedláček Roman2264CZEActivity Lanškroun01:18:14
18Frank Pavel6868CZETJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN01:18:30
19Souček Jan10565CZEŠumperk01:21:16
20Scheuer Jan2166CZEActivity Lanškroun01:22:03
21Belobrad Ivan7066CZEŽamberk01:23:04
22Vašíček Martin8871CZETJ Maratonstav Úpice01:24:28
23Lubojacki Kamil19071CZETJ TŽ Třinec01:25:11
24Skyva Petr22965CZESKI - OB Šternberk01:25:25
25Odehnal Tomáš26168CZESkalice nad Svitavou01:25:37
26Půlpán Roman8565CZEK.O.B Choceň01:26:23
27Bednář Zbyněk25173CZESokol Jamné01:26:26
28Utěšený Jiří6370CZEOlomouc01:26:40
29Jančařík Petr4568CZEAAC Brno01:27:07
30Pokluda Tomáš17070CZECHRT Brno01:29:08
31Myšák Milan16666CZESokol Jehnědí01:29:58
32Bartoš Antonín5473CZESKP Šumperk01:31:59
33Mlynář Vlastimil7364CZEOrel Dolní Dobrouč01:33:43
34Silnoušek Jiří7472CZEski-ob Šternberk01:35:17
35Šváb Jiří19669CZECyklo Polach a Syn01:35:34
36Skoták Jiří20764CZEMotor Journal01:38:22
37Kroul Josef2373CZEAtletika Zábřeh01:40:32
38Brzobohatý Václav16573CZEISCAR ČR01:41:57
39Mészáros Robert4073SVKSenec01:42:25
40Borek Petr6070CZEBrzdy Horní Čermná01:42:46
41Frýdl Miroslav18764CZEHradec Králové01:46:58

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Škrabánek Petr11360CZEMK Seitl Ostrava01:12:54
2Šrámek Jaromír15358CZEKUS Šumperk01:13:05
3Sedlák Radek11563CZEEurofoam Sport01:14:51
4Vévoda Ivan12860CZEAK Perná01:15:18
5Tichý Pavel15463CZEAC Náchod01:15:23
6Vacarda Vladimír9959CZEAC Slovan Liberec01:15:42
7Skalický Josef3262CZEŽichlínek01:19:46
8Vanta Josef15762CZESK Hronov01:20:35
9Šrůtek Stanislav7558CZETJ Maratonstav Úpice01:20:41
10Tarant Jiří5858CZEPraha 1001:22:40
11Nečas Josef4758CZEMaratonstav Úpice01:25:19
12Sporek Miroslav28254CZELoučka01:26:16
13Bednarský Jiří6562CZEŠumperk01:27:54
14Fáber Viliam23562CZE3D Fitnes race team01:28:15
15Dlabka Ludvík23160CZE3D Fitnes race team01:29:20
16Dědek Miroslav11460CZEKarlovy Vary01:29:37
17Kobliha Milan16957CZELRS Vyškov01:30:13
18Kopecký Libor6456CZEAC Vysoké Mýto01:31:33
19Skomorowski Stanisław17957POLKB Rybnicka Kużnia01:32:15
20Appleby Neville14454AUSCairns Road Runners Club Australia01:33:48
21Lanta Stanislav18663CZEVelké Poříčí01:34:06
22Šperka Oldřich20856CZEMotor Journal01:34:55
23Macháček Martin20655CZE-01:35:22
24Učeň František26263CZEBoskovice01:37:37
25Grätz Luděk4658CZESokol Ústí nad orlicí01:40:12
26Blaško Štefan4459CZEHorní Morava01:47:21
27Pucholt Jiří2859CZETJ Sokol Unhošť01:48:10
28Jankovský Dalibor9461CZEOlomouc01:59:18

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Krupička Miroslav26453CZEJiskra Ustí nad Orlicí01:16:03
2Pechek František7953CZETJ Maratonstav Úpice01:18:52
3Šmída Oldřich15548CZETJ Maratonstav Úpice01:19:49
4Tempír František12549CZESokol Štíty01:22:16
5Javůrek Jiří4848CZEMaratonstav Úpice01:24:20
6Bříza Vladimír15651CZEKRB Chrudim01:24:22
7Mareš Bohumil14151CZELEAR Brno01:29:33
8Švec Miroslav19852CZESokol Potštejn01:32:41
9Červ Miloslav23250CZEAtletika Polička01:33:31
10Jašek Pavel24945CZETJ Liga 100 Olomouc01:39:39
11Šafář Jaroslav27651CZENAA Ústí nad Orlicí01:40:16
12Volf Břetislav3452CZEACTIVITY Lanškroun01:41:49
13Tučný Jan3547CZEMK Pardubice01:44:32
14Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová02:11:51

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Marek František5041CZESK Hronov01:36:45
2Bielčik Jindřich10440CZELichkov01:48:33
3Fejgl Zdeněk9142CZEBěžecký klub Vratimov01:50:47
4Miles Jiří18142CZE-01:55:16
5Tomíšek Jindřich8139CZEOrel Horní Moštěnice01:55:27
6Rossi Otto2043CZEISCAREX Česká Třebová02:02:11
7Soukup Jiří17427CZETJ Liga 100 Hradec Králové03:15:05

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Divišová Kateřina19797CZETJ Šumperk00:37:14
2Poláčková Pavlína26596CZEEKOL Team o. s.00:37:28
3Bořánková Karolína22795CZESKI - OB Šternberk00:37:39
4Bednarská Veronika6697CZEAtletika Šumperk00:39:54
5Lubojacká Ivana19298CZETJ TŽ Třinec00:43:42
6Kábrtová Pavla5600CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší00:54:35

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Stránská Adéla1491CZEISCAREX Česká Třebová01:15:53
2Pechková Jana7885CZETJ Maratonstav Úpice01:16:16
3Jirásková Hanka1789CZEISCAREX Česká Třebová01:16:29
4Vévodová Martina18090CZEAK Perná01:18:47
5Dušková Lenka580CZEISCAREX Česká Třebová01:22:21
6Rybáčková Soňa5983CZEMK Kladno01:22:45
7Košárková Iva25781CZEPobo Opava01:25:40
8Filipiová Eva23486CZETJ Šumperk01:27:24
9Krčková Šárka14788CZETJ Liga 100 Olomouc01:30:36
10Povalová Eva6284CZE-01:36:49
11Honsová Hana27779CZEActivity Lanškroun01:37:35
12Příkopová Eva11886CZETěchonín01:38:01
13Šichová Radka9280CZEBrno01:54:02

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelková Táňa16072CZETJ Sokol Hradec Králové01:09:55
2Milesová Iva14877CZEKrčský prales01:10:06
3Mertová Michaela23676CZEActivity Lanškroun01:14:14
4Barnetová Denisa17773CZEHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)01:20:37
5Mikulecká Marcela1673CZEISCAREX Česká Třebová01:25:43
6Rychnovská Dagmar22575CZEAC Nové Město nad Metují01:26:47
7Všetečková Pavla3775CZEMotor Journal01:30:16
8Hrušková Darina775CZEČeská Třebová01:51:13

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Matyášová Jana3065CZEDolní Dobrouč01:24:31
2Jirásková Eva7764CZELanškroun01:29:56
3Gori Anita14566AUSCairns Road Runners Club Australia01:35:59
4Sejkorová Lenka863CZEISCAREX Česká Třebová01:46:26

Ženy D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Paulů Blanka8454CZEMaratonstav Úpice01:17:23
2Hynštová Marie12757CZEVyškov01:28:15
3Pechková Šárka8056CZETJ Maratonstav Úpice01:30:20
4Šlechtová Marie3152CZETJ Sokol Jaroměř01:35:15
5Klaclová Renata1258CZEISCAREX Česká Třebová01:43:29
6Dvořáková Eva14255CZEBiatlon Prostějov01:45:02
7Vraštilová Miloslava356CZETJ Maratonstav Úpice01:50:10
8Rossi Lenka1954CZEISCAREX Česká Třebová01:52:05
9Cupalová Eva9847CZESokol Bučovice02:03:56

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Martinek Ondřej24697CZEAK Olomouc00:33:35
2Moravec Filip22388CZE3D Fitness Race Team00:35:05
3Bielčik Petr22471CZEMT Novák00:36:01
4Matoušek Denis18288CZE-00:36:23
5Živný Marek16891CZEOrel Orlice00:36:29
6Poláček Martin27270CZEEKOL TEAM o.s.00:37:25
7Metelka Ondřej24501CZEOK 99 Hradec Králové00:37:43
8Stránský Aleš23760CZEISCAREX Česká Třebová00:38:24
9Moravec Jakub20399CZEJM Team Letohrad00:43:39
10Metelková Michaela24305CZEOK99 Hradec Králové00:45:35
11Vanžura Lukáš21293CZEPenzion Jiřinka00:46:38
12Macháček Martin20598CZE-00:47:07
13Diviš Miroslav20172CZEStříbrňáci00:47:15
14Dostál Tadeáš12306CZEBUDO KLUB Lanškroun00:47:34
15Skyvová Kristýna22670CZESKI - OB Šternberk00:47:55
16Dombrovska Aiga3987LVALTTC00:48:02
17Dostálová Petra12278CZEBUDO KLUB Lanškroun00:48:12
18Uhrner Petr27558CZETJ Sport Mladkov00:48:24
19Divišová Alice20271CZEStříbrňáci00:48:27
20Dostálová Viktorie12403CZEBUDO KLUB Lanškroun00:49:04
21Dostál Miroslav12178CZEBUDO KLUB Lanškroun00:49:18
22Moravec Jan20402CZEJM Team Letohrad00:50:40
23Matyášová Hana15086CZESDH Koloměřice00:50:47
24Vašut Michal25278CZE-00:50:48
25Pokluda Jakub17398CZEŠerelor00:50:49
26Appleby Ella14902AUSCairns Road Runners Club Australia00:50:50
27Zadražil David25879CZE-00:51:00
28Borek Viktor13904CZESpartak OEZ Letohrad00:53:06
29Borková Adéla14075CZEBrzdy Horní Čermná00:56:10
30Horáčková Pavla21077CZEAC Moravská Slavia Brno00:56:54
31Chaloupková Marie1853CZEISCAREX Česká Třebová00:57:12
32Borková Agáta13802CZESpartak OEZ Letohrad00:58:03
33Pokludová Barbora17102CZECHRT Brno00:58:06
34Vanžurová Jiřina21357CZEPenzion Jiřinka00:58:20
35Čtvrtečková Petra13169CZEISCAREX Česká Třebová01:01:40
36Sedláčková Hedvika16366CZEActivity Lanškroun01:05:39
37Šimůnková Zdena1558CZEISCAREX Česká Třebová01:06:18
38Pokludová Lucie17270CZECHRT Brno01:07:23
39Kovář Miloslav18344CZEKČT Česká Třebová01:12:22
40Kovářová Věra18451CZEKČT Česká Třebová01:12:25
41Hegerová Iveta21685CZEneregistrována01:14:33
42Pojezdalová Naďa24251CZETýniště nad Orlicí01:15:10
43Kostinková Veronika22186CZEneregistrována01:16:41
44Petránková Květa21760CZEneregistrována01:16:43
45Matyáš Miroslav21859CZEneregistrován01:16:45
46Matyášová Lenka21962CZEneregistrována01:16:56
47Heger Jan21576CZEneregistrován01:24:26
48Matyáš Pavel15161CZEDolní Dobrouč01:24:28
49Frýdlová Jana18968CZE-01:28:30
50Frýdl Michal18899CZE-01:28:32
51Metelka Tomáš24408CZEHradec Králové01:28:45

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/2179
Celkový počet startujících: 266

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena