Výsledky ročníku 2013
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lichý Tomáš | 191 | 94 | CZE | TJ TŽ Třinec | 00:59:37 |
2 | Skoupý Jan | 228 | 94 | CZE | AK Šternberk | 01:10:20 |
3 | Moravec Jiří | 6 | 96 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:11:16 |
4 | Chrascina Marek | 194 | 97 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:12:37 |
5 | Mikula Jan | 106 | 96 | CZE | Severka Šumperk | 01:14:22 |
6 | Pucholt Tomáš | 29 | 94 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:18:35 |
7 | Czeczotka Marek | 195 | 98 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:18:45 |
8 | Brzobohatý Václav | 164 | 98 | CZE | Bike & Ski Bakajda | 01:26:37 |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Magál Jiří | 2 | 77 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:57:30 |
2 | Bajza Jakub | 130 | 90 | CZE | AK Kroměříž | 00:58:43 |
3 | Pelíšek David | 248 | 90 | CZE | AK Olomouc | 00:58:53 |
4 | Blaha Tomáš | 82 | 76 | CZE | AK ASICS Kroměříž | 01:00:46 |
5 | Míč Robert | 230 | 92 | CZE | VSK Univerzita Brno | 01:00:59 |
6 | Losman Petr | 259 | 79 | CZE | Kerteam | 01:01:15 |
7 | Wurst Milan | 255 | 82 | CZE | AK Šternberk | 01:03:20 |
8 | Hrdina Pavel | 167 | 88 | CZE | AK Perná | 01:03:25 |
9 | Ondráček Tomáš | 278 | 77 | CZE | Triexpert Brno | 01:03:40 |
10 | Krška Jan | 108 | 86 | CZE | SK Nové Město na Moravě | 01:04:43 |
11 | Kostecký Jan | 233 | 91 | CZE | TJ Šumperk | 01:04:59 |
12 | Kura Hynek | 222 | 92 | CZE | Sk Nové Město na Moravě | 01:05:08 |
13 | Sedláček Václav | 211 | 86 | CZE | ATLAS CZECH REPUBLIC | 01:05:19 |
14 | Flegl Vlastimil | 158 | 86 | CZE | Krčský prales | 01:05:32 |
15 | Dvořák Pavel | 133 | 82 | CZE | Biatlon Prostějov | 01:06:15 |
16 | Ježek Přemysl | 129 | 82 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:06:46 |
17 | Herda Jan | 49 | 83 | CZE | SKP Nymburk | 01:07:06 |
18 | Chlubna Jan | 132 | 84 | CZE | AO Nové Město na Moravě | 01:08:02 |
19 | Stárek Martin | 263 | 80 | CZE | Praha | 01:08:19 |
20 | Kubíček Jan | 271 | 87 | CZE | Jiskra Litomyšl | 01:08:36 |
21 | Helleší Jiří | 102 | 79 | CZE | hellesi.cz | 01:08:39 |
22 | Jetelina Petr | 51 | 85 | CZE | HO Rychleby | 01:09:06 |
23 | Boháček Petr | 116 | 74 | CZE | Eurofoam Sport | 01:09:10 |
24 | Honzíček Michal | 71 | 88 | CZE | Chrudim | 01:10:34 |
25 | Kazda Ladislav | 279 | 75 | CZE | - | 01:11:01 |
26 | Matras Tomáš | 240 | 80 | CZE | SK Chrast | 01:11:23 |
27 | Valenta Tomáš | 209 | 76 | CZE | Pardubice | 01:11:30 |
28 | Pešek Ondřej | 87 | 85 | CZE | K.O.B Choceň | 01:12:17 |
29 | Pátek Michal | 86 | 86 | CZE | K.O.B Choceň | 01:12:45 |
30 | Řehák Pavel | 270 | 84 | CZE | OB Vamberk | 01:12:46 |
31 | Lachnit Jan | 36 | 80 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:13:07 |
32 | Losenský Pavel | 136 | 77 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:13:09 |
33 | Částek Michal | 112 | 75 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:14:35 |
34 | Vogel Michal | 33 | 76 | CZE | Šumperk | 01:14:46 |
35 | Odložil Petr | 41 | 78 | CZE | Hrabová | 01:14:48 |
36 | Plhoň Patrik | 95 | 80 | CZE | Loosers Boskovice | 01:14:58 |
37 | Vinduška Petr | 161 | 93 | CZE | Activity Lanškroun | 01:15:16 |
38 | Štumpf Eduard | 162 | 80 | CZE | 3D fitness race team- Sokol Kunvald | 01:16:08 |
39 | Fišnar Jiří | 281 | 76 | CZE | Loučná nad Desnou | 01:16:35 |
40 | Kovařík Zbyněk | 239 | 74 | CZE | - | 01:16:53 |
41 | Švorčík Petr | 4 | 76 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:17:39 |
42 | Hejl Jakub | 38 | 89 | CZE | AVP UJEP | 01:17:47 |
43 | Růžička Martin | 260 | 83 | CZE | - | 01:19:07 |
44 | Janů Libor | 93 | 78 | CZE | - | 01:19:21 |
45 | Pilgr Luděk | 11 | 76 | CZE | OB Česká Třebová | 01:19:38 |
46 | Šplíchal Jan | 185 | 83 | CZE | TJ Starkoč | 01:20:09 |
47 | Bulín Martin | 43 | 85 | CZE | Přerov | 01:20:39 |
48 | Bombera Jiří | 256 | 85 | CZE | Městečko Trnávka | 01:21:40 |
49 | Roleček Milan | 134 | 76 | CZE | Pěčín | 01:22:26 |
50 | Marhold Petr | 96 | 78 | CZE | Choceň | 01:22:47 |
51 | Cibulka Jiří | 89 | 75 | CZE | Horo Česká Třebová | 01:22:50 |
52 | Bittner Jiří | 254 | 74 | CZE | - | 01:23:08 |
53 | Kučera Tomáš | 72 | 76 | CZE | SK Rover Praha | 01:23:23 |
54 | Myšár Petr | 280 | 86 | CZE | HK Choceň | 01:23:33 |
55 | Jasiok Přemysl | 109 | 74 | CZE | Václavovice | 01:24:04 |
56 | Stančo Ladislav | 253 | 77 | CZE | Čelákovice | 01:24:14 |
57 | Tempír Jiří | 103 | 75 | CZE | Sokol Štíty | 01:24:15 |
58 | Vlasák Radim | 199 | 79 | CZE | - | 01:24:48 |
59 | Tkadlčík Zbyněk | 137 | 74 | CZE | Šrazet | 01:25:17 |
60 | Jašek Ondřej | 107 | 77 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:26:09 |
61 | Rada Pavel | 200 | 74 | CZE | Moira Brno | 01:26:33 |
62 | Vondra Jan | 238 | 75 | CZE | Lanškroun | 01:26:33 |
63 | Marhold Luboš | 101 | 77 | CZE | Horní Jelení | 01:27:04 |
64 | Vanžura Leoš | 193 | 84 | CZE | Penzion Jiřinka | 01:27:15 |
65 | Pirkl Martin | 97 | 88 | CZE | Horo Česká Třebová | 01:28:19 |
66 | Vraňan Josef | 214 | 81 | CZE | Pardubice | 01:28:57 |
67 | Radiměřský Karel | 26 | 87 | CZE | Atletika Polička | 01:29:38 |
68 | Blaško Radek | 110 | 80 | CZE | Horní Morava | 01:29:50 |
69 | Valouch Milan | 69 | 88 | CZE | RBSD Olomouc | 01:30:47 |
70 | Borek Pavel | 241 | 74 | CZE | - | 01:31:08 |
71 | Hlaváč Libor | 42 | 78 | CZE | AK Holub | 01:34:39 |
72 | Švestka David | 250 | 83 | CZE | Račí údolí | 01:36:46 |
73 | Musil Tomáš | 25 | 82 | CZE | bez klubové příslušnosti | 01:37:15 |
74 | Cholasta Jiří | 52 | 83 | CZE | HO Rychleby | 01:38:34 |
75 | Červenka Jaroslav | 175 | 79 | CZE | Dobřenice | 01:39:53 |
76 | Kebrle Milan | 13 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:51:09 |
77 | Švec Martin | 274 | 77 | CZE | Uhelná Příbram | 01:57:26 |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Král Jindřich | 10 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:05 |
2 | Jančík Bořek | 90 | 64 | CZE | Svartes Hořice | 01:05:13 |
3 | Malý Jan | 53 | 73 | CZE | Sokol Nová Paka | 01:05:49 |
4 | Vacek Martin | 9 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:07:11 |
5 | Vítek Miroslav | 135 | 72 | CZE | Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:07:59 |
6 | Petráš Rostislav | 57 | 65 | CZE | Novojický Kotuč | 01:08:17 |
7 | Martínek Jarda | 247 | 69 | CZE | TRISK Olomouc | 01:09:28 |
8 | Ožana Václav | 159 | 64 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:10:56 |
9 | Škrabálek Jan | 273 | 70 | CZE | Krčský prales | 01:12:50 |
10 | Lipenský Martin | 152 | 69 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:13:01 |
11 | Kábrt Michal | 55 | 72 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:13:07 |
12 | Braniš Pavel | 111 | 69 | CZE | Příbram | 01:14:15 |
13 | Nemšák Miroslav | 220 | 69 | CZE | TJ Sokol Černovír | 01:15:05 |
14 | Smetana Josef | 117 | 69 | CZE | Eurofoam Sport | 01:15:36 |
15 | Brzobohatý Pavel | 146 | 72 | CZE | ATLETIKA ZÁBŘEH | 01:16:12 |
16 | Kristek Jiří | 126 | 67 | CZE | RETIA Pardubice | 01:16:20 |
17 | Sedláček Roman | 22 | 64 | CZE | Activity Lanškroun | 01:18:14 |
18 | Frank Pavel | 68 | 68 | CZE | TJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN | 01:18:30 |
19 | Souček Jan | 105 | 65 | CZE | Šumperk | 01:21:16 |
20 | Scheuer Jan | 21 | 66 | CZE | Activity Lanškroun | 01:22:03 |
21 | Belobrad Ivan | 70 | 66 | CZE | Žamberk | 01:23:04 |
22 | Vašíček Martin | 88 | 71 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:24:28 |
23 | Lubojacki Kamil | 190 | 71 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:25:11 |
24 | Skyva Petr | 229 | 65 | CZE | SKI - OB Šternberk | 01:25:25 |
25 | Odehnal Tomáš | 261 | 68 | CZE | Skalice nad Svitavou | 01:25:37 |
26 | Půlpán Roman | 85 | 65 | CZE | K.O.B Choceň | 01:26:23 |
27 | Bednář Zbyněk | 251 | 73 | CZE | Sokol Jamné | 01:26:26 |
28 | Utěšený Jiří | 63 | 70 | CZE | Olomouc | 01:26:40 |
29 | Jančařík Petr | 45 | 68 | CZE | AAC Brno | 01:27:07 |
30 | Pokluda Tomáš | 170 | 70 | CZE | CHRT Brno | 01:29:08 |
31 | Myšák Milan | 166 | 66 | CZE | Sokol Jehnědí | 01:29:58 |
32 | Bartoš Antonín | 54 | 73 | CZE | SKP Šumperk | 01:31:59 |
33 | Mlynář Vlastimil | 73 | 64 | CZE | Orel Dolní Dobrouč | 01:33:43 |
34 | Silnoušek Jiří | 74 | 72 | CZE | ski-ob Šternberk | 01:35:17 |
35 | Šváb Jiří | 196 | 69 | CZE | Cyklo Polach a Syn | 01:35:34 |
36 | Skoták Jiří | 207 | 64 | CZE | Motor Journal | 01:38:22 |
37 | Kroul Josef | 23 | 73 | CZE | Atletika Zábřeh | 01:40:32 |
38 | Brzobohatý Václav | 165 | 73 | CZE | ISCAR ČR | 01:41:57 |
39 | Mészáros Robert | 40 | 73 | SVK | Senec | 01:42:25 |
40 | Borek Petr | 60 | 70 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 01:42:46 |
41 | Frýdl Miroslav | 187 | 64 | CZE | Hradec Králové | 01:46:58 |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Škrabánek Petr | 113 | 60 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:12:54 |
2 | Šrámek Jaromír | 153 | 58 | CZE | KUS Šumperk | 01:13:05 |
3 | Sedlák Radek | 115 | 63 | CZE | Eurofoam Sport | 01:14:51 |
4 | Vévoda Ivan | 128 | 60 | CZE | AK Perná | 01:15:18 |
5 | Tichý Pavel | 154 | 63 | CZE | AC Náchod | 01:15:23 |
6 | Vacarda Vladimír | 99 | 59 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:15:42 |
7 | Skalický Josef | 32 | 62 | CZE | Žichlínek | 01:19:46 |
8 | Vanta Josef | 157 | 62 | CZE | SK Hronov | 01:20:35 |
9 | Šrůtek Stanislav | 75 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:20:41 |
10 | Tarant Jiří | 58 | 58 | CZE | Praha 10 | 01:22:40 |
11 | Nečas Josef | 47 | 58 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:25:19 |
12 | Sporek Miroslav | 282 | 54 | CZE | Loučka | 01:26:16 |
13 | Bednarský Jiří | 65 | 62 | CZE | Šumperk | 01:27:54 |
14 | Fáber Viliam | 235 | 62 | CZE | 3D Fitnes race team | 01:28:15 |
15 | Dlabka Ludvík | 231 | 60 | CZE | 3D Fitnes race team | 01:29:20 |
16 | Dědek Miroslav | 114 | 60 | CZE | Karlovy Vary | 01:29:37 |
17 | Kobliha Milan | 169 | 57 | CZE | LRS Vyškov | 01:30:13 |
18 | Kopecký Libor | 64 | 56 | CZE | AC Vysoké Mýto | 01:31:33 |
19 | Skomorowski Stanisław | 179 | 57 | POL | KB Rybnicka Kużnia | 01:32:15 |
20 | Appleby Neville | 144 | 54 | AUS | Cairns Road Runners Club Australia | 01:33:48 |
21 | Lanta Stanislav | 186 | 63 | CZE | Velké Poříčí | 01:34:06 |
22 | Šperka Oldřich | 208 | 56 | CZE | Motor Journal | 01:34:55 |
23 | Macháček Martin | 206 | 55 | CZE | - | 01:35:22 |
24 | Učeň František | 262 | 63 | CZE | Boskovice | 01:37:37 |
25 | Grätz Luděk | 46 | 58 | CZE | Sokol Ústí nad orlicí | 01:40:12 |
26 | Blaško Štefan | 44 | 59 | CZE | Horní Morava | 01:47:21 |
27 | Pucholt Jiří | 28 | 59 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:48:10 |
28 | Jankovský Dalibor | 94 | 61 | CZE | Olomouc | 01:59:18 |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Krupička Miroslav | 264 | 53 | CZE | Jiskra Ustí nad Orlicí | 01:16:03 |
2 | Pechek František | 79 | 53 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:52 |
3 | Šmída Oldřich | 155 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:19:49 |
4 | Tempír František | 125 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:22:16 |
5 | Javůrek Jiří | 48 | 48 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:24:20 |
6 | Bříza Vladimír | 156 | 51 | CZE | KRB Chrudim | 01:24:22 |
7 | Mareš Bohumil | 141 | 51 | CZE | LEAR Brno | 01:29:33 |
8 | Švec Miroslav | 198 | 52 | CZE | Sokol Potštejn | 01:32:41 |
9 | Červ Miloslav | 232 | 50 | CZE | Atletika Polička | 01:33:31 |
10 | Jašek Pavel | 249 | 45 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:39:39 |
11 | Šafář Jaroslav | 276 | 51 | CZE | NAA Ústí nad Orlicí | 01:40:16 |
12 | Volf Břetislav | 34 | 52 | CZE | ACTIVITY Lanškroun | 01:41:49 |
13 | Tučný Jan | 35 | 47 | CZE | MK Pardubice | 01:44:32 |
14 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:11:51 |
Muži E | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Marek František | 50 | 41 | CZE | SK Hronov | 01:36:45 |
2 | Bielčik Jindřich | 104 | 40 | CZE | Lichkov | 01:48:33 |
3 | Fejgl Zdeněk | 91 | 42 | CZE | Běžecký klub Vratimov | 01:50:47 |
4 | Miles Jiří | 181 | 42 | CZE | - | 01:55:16 |
5 | Tomíšek Jindřich | 81 | 39 | CZE | Orel Horní Moštěnice | 01:55:27 |
6 | Rossi Otto | 20 | 43 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:02:11 |
7 | Soukup Jiří | 174 | 27 | CZE | TJ Liga 100 Hradec Králové | 03:15:05 |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Divišová Kateřina | 197 | 97 | CZE | TJ Šumperk | 00:37:14 |
2 | Poláčková Pavlína | 265 | 96 | CZE | EKOL Team o. s. | 00:37:28 |
3 | Bořánková Karolína | 227 | 95 | CZE | SKI - OB Šternberk | 00:37:39 |
4 | Bednarská Veronika | 66 | 97 | CZE | Atletika Šumperk | 00:39:54 |
5 | Lubojacká Ivana | 192 | 98 | CZE | TJ TŽ Třinec | 00:43:42 |
6 | Kábrtová Pavla | 56 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 00:54:35 |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Stránská Adéla | 14 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:15:53 |
2 | Pechková Jana | 78 | 85 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:16:16 |
3 | Jirásková Hanka | 17 | 89 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:16:29 |
4 | Vévodová Martina | 180 | 90 | CZE | AK Perná | 01:18:47 |
5 | Dušková Lenka | 5 | 80 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:22:21 |
6 | Rybáčková Soňa | 59 | 83 | CZE | MK Kladno | 01:22:45 |
7 | Košárková Iva | 257 | 81 | CZE | Pobo Opava | 01:25:40 |
8 | Filipiová Eva | 234 | 86 | CZE | TJ Šumperk | 01:27:24 |
9 | Krčková Šárka | 147 | 88 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:30:36 |
10 | Povalová Eva | 62 | 84 | CZE | - | 01:36:49 |
11 | Honsová Hana | 277 | 79 | CZE | Activity Lanškroun | 01:37:35 |
12 | Příkopová Eva | 118 | 86 | CZE | Těchonín | 01:38:01 |
13 | Šichová Radka | 92 | 80 | CZE | Brno | 01:54:02 |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Metelková Táňa | 160 | 72 | CZE | TJ Sokol Hradec Králové | 01:09:55 |
2 | Milesová Iva | 148 | 77 | CZE | Krčský prales | 01:10:06 |
3 | Mertová Michaela | 236 | 76 | CZE | Activity Lanškroun | 01:14:14 |
4 | Barnetová Denisa | 177 | 73 | CZE | Hotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team) | 01:20:37 |
5 | Mikulecká Marcela | 16 | 73 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:25:43 |
6 | Rychnovská Dagmar | 225 | 75 | CZE | AC Nové Město nad Metují | 01:26:47 |
7 | Všetečková Pavla | 37 | 75 | CZE | Motor Journal | 01:30:16 |
8 | Hrušková Darina | 7 | 75 | CZE | Česká Třebová | 01:51:13 |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Matyášová Jana | 30 | 65 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:24:31 |
2 | Jirásková Eva | 77 | 64 | CZE | Lanškroun | 01:29:56 |
3 | Gori Anita | 145 | 66 | AUS | Cairns Road Runners Club Australia | 01:35:59 |
4 | Sejkorová Lenka | 8 | 63 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:46:26 |
Ženy D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Paulů Blanka | 84 | 54 | CZE | Maratonstav Úpice | 01:17:23 |
2 | Hynštová Marie | 127 | 57 | CZE | Vyškov | 01:28:15 |
3 | Pechková Šárka | 80 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:30:20 |
4 | Šlechtová Marie | 31 | 52 | CZE | TJ Sokol Jaroměř | 01:35:15 |
5 | Klaclová Renata | 12 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:43:29 |
6 | Dvořáková Eva | 142 | 55 | CZE | Biatlon Prostějov | 01:45:02 |
7 | Vraštilová Miloslava | 3 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:50:10 |
8 | Rossi Lenka | 19 | 54 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:52:05 |
9 | Cupalová Eva | 98 | 47 | CZE | Sokol Bučovice | 02:03:56 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Martinek Ondřej | 246 | 97 | CZE | AK Olomouc | 00:33:35 |
2 | Moravec Filip | 223 | 88 | CZE | 3D Fitness Race Team | 00:35:05 |
3 | Bielčik Petr | 224 | 71 | CZE | MT Novák | 00:36:01 |
4 | Matoušek Denis | 182 | 88 | CZE | - | 00:36:23 |
5 | Živný Marek | 168 | 91 | CZE | Orel Orlice | 00:36:29 |
6 | Poláček Martin | 272 | 70 | CZE | EKOL TEAM o.s. | 00:37:25 |
7 | Metelka Ondřej | 245 | 01 | CZE | OK 99 Hradec Králové | 00:37:43 |
8 | Stránský Aleš | 237 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:38:24 |
9 | Moravec Jakub | 203 | 99 | CZE | JM Team Letohrad | 00:43:39 |
10 | Metelková Michaela | 243 | 05 | CZE | OK99 Hradec Králové | 00:45:35 |
11 | Vanžura Lukáš | 212 | 93 | CZE | Penzion Jiřinka | 00:46:38 |
12 | Macháček Martin | 205 | 98 | CZE | - | 00:47:07 |
13 | Diviš Miroslav | 201 | 72 | CZE | Stříbrňáci | 00:47:15 |
14 | Dostál Tadeáš | 123 | 06 | CZE | BUDO KLUB Lanškroun | 00:47:34 |
15 | Skyvová Kristýna | 226 | 70 | CZE | SKI - OB Šternberk | 00:47:55 |
16 | Dombrovska Aiga | 39 | 87 | LVA | LTTC | 00:48:02 |
17 | Dostálová Petra | 122 | 78 | CZE | BUDO KLUB Lanškroun | 00:48:12 |
18 | Uhrner Petr | 275 | 58 | CZE | TJ Sport Mladkov | 00:48:24 |
19 | Divišová Alice | 202 | 71 | CZE | Stříbrňáci | 00:48:27 |
20 | Dostálová Viktorie | 124 | 03 | CZE | BUDO KLUB Lanškroun | 00:49:04 |
21 | Dostál Miroslav | 121 | 78 | CZE | BUDO KLUB Lanškroun | 00:49:18 |
22 | Moravec Jan | 204 | 02 | CZE | JM Team Letohrad | 00:50:40 |
23 | Matyášová Hana | 150 | 86 | CZE | SDH Koloměřice | 00:50:47 |
24 | Vašut Michal | 252 | 78 | CZE | - | 00:50:48 |
25 | Pokluda Jakub | 173 | 98 | CZE | Šerelor | 00:50:49 |
26 | Appleby Ella | 149 | 02 | AUS | Cairns Road Runners Club Australia | 00:50:50 |
27 | Zadražil David | 258 | 79 | CZE | - | 00:51:00 |
28 | Borek Viktor | 139 | 04 | CZE | Spartak OEZ Letohrad | 00:53:06 |
29 | Borková Adéla | 140 | 75 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 00:56:10 |
30 | Horáčková Pavla | 210 | 77 | CZE | AC Moravská Slavia Brno | 00:56:54 |
31 | Chaloupková Marie | 18 | 53 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:57:12 |
32 | Borková Agáta | 138 | 02 | CZE | Spartak OEZ Letohrad | 00:58:03 |
33 | Pokludová Barbora | 171 | 02 | CZE | CHRT Brno | 00:58:06 |
34 | Vanžurová Jiřina | 213 | 57 | CZE | Penzion Jiřinka | 00:58:20 |
35 | Čtvrtečková Petra | 131 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:01:40 |
36 | Sedláčková Hedvika | 163 | 66 | CZE | Activity Lanškroun | 01:05:39 |
37 | Šimůnková Zdena | 15 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:06:18 |
38 | Pokludová Lucie | 172 | 70 | CZE | CHRT Brno | 01:07:23 |
39 | Kovář Miloslav | 183 | 44 | CZE | KČT Česká Třebová | 01:12:22 |
40 | Kovářová Věra | 184 | 51 | CZE | KČT Česká Třebová | 01:12:25 |
41 | Hegerová Iveta | 216 | 85 | CZE | neregistrována | 01:14:33 |
42 | Pojezdalová Naďa | 242 | 51 | CZE | Týniště nad Orlicí | 01:15:10 |
43 | Kostinková Veronika | 221 | 86 | CZE | neregistrována | 01:16:41 |
44 | Petránková Květa | 217 | 60 | CZE | neregistrována | 01:16:43 |
45 | Matyáš Miroslav | 218 | 59 | CZE | neregistrován | 01:16:45 |
46 | Matyášová Lenka | 219 | 62 | CZE | neregistrována | 01:16:56 |
47 | Heger Jan | 215 | 76 | CZE | neregistrován | 01:24:26 |
48 | Matyáš Pavel | 151 | 61 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:24:28 |
49 | Frýdlová Jana | 189 | 68 | CZE | - | 01:28:30 |
50 | Frýdl Michal | 188 | 99 | CZE | - | 01:28:32 |
51 | Metelka Tomáš | 244 | 08 | CZE | Hradec Králové | 01:28:45 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/2179
Celkový počet startujících: 266