Výsledky ročníku 2014

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kovář Jáchym1796CZETJ Jiskra Litomyšl01:02:27
2Gaura Adam8396CZETJ TŽ Třinec01:06:27
3Kostecký Tomáš21397CZETj Šumperk01:12:34
4Chrascina Marek7697CZETj Tž Třinec01:13:09
5Kačerovský Michal13898CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí01:14:26
6Czeczotka Marek8498CZETJ Třinec01:19:08
7Vondra Vojtěch6598CZEVencl tým Ústí nad Orlicí01:19:55
8Brzobohatý Václav19998CZEISCAR ČR01:24:42
9Gregora Jakub26898CZEActivity Lanškroun01:25:57
10Kalousek Jiří12495CZELanáč DM01:26:09
11Vebr Patrik6398CZEVencl tým Ústí nad Orlicí01:33:15

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Lichý Tomáš6994CZETJ TŽ Třinec01:01:39
2Janata Milan20185CZETJ Maratonstav Úpice01:02:05
3Blaha Tomáš9976CZEAK Asics Kroměříž01:02:46
4Záveský Filip2793CZEISCAREX Česká Třebová01:03:32
5Kopecký Jan9490CZEHvězda SKP Pardubice01:03:53
6Berka Martin31385CZEAC Syner Turnov01:04:24
7Procházka Jan14784CZEInov8 team01:04:33
8Hrdina Pavel12088CZEAK Perná01:05:00
9Magál Jiří10077CZEISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ01:05:13
10Ježek Přemysl15182CZEAC Slovan Liberec01:05:57
11Kučera Ladislav2476CZEISCAREX Česká Třebová01:06:56
12Maceček Tomáš18791CZEPearl Izumi Czech Team01:07:42
13Herda Jan10783CZETJ SOKOL Hradec Králové01:07:51
14Berka Radim31882CZEKozákov01:08:40
15Kostecký Jan19191CZETJ Šumperk01:08:43
16Machotka Dominik16594CZEActivity Lanškroun01:10:48
17Vacek Libor13386CZEActivity Lanškroun01:13:25
18Chlubna Jan16484CZETJ Nové Město na Moravě01:13:56
19Kubíček Jan32787CZEJiskra Litomyšl01:14:17
20Krunčík Pavel15285CZESki Skuhrov01:14:24
21Roháček Jan17582CZEXC SPORT.CZ01:14:30
22Lachnit Jan6780CZETJ Liga 100 Olomouc01:15:32
23Krupka Lukáš20483CZECyklopoint Jičín01:16:09
24Turek Martin14280CZE   01:16:18
25Černý Zdeněk17685CZEAC PRAHA 189001:16:37
26Svozil Vít12292CZEÚstí nad Orlicí01:16:44
27Valenta Tomáš33376CZEPardubice01:16:46
28Částek Michal11775CZEFort SMC Ústí nad Orlicí01:17:05
29Šolc Vítězslav13491CZEBKL Machov01:17:16
30Veselý Ondřej10686CZETřebíč01:17:18
31Macháček Lukáš5379CZEHOVRCH01:17:34
32Rücker Jakub28888CZEBonbon Lhota01:17:49
33Jetelina Petr16985CZEJedem s medem01:18:04
34Pešek Ondřej28285CZEKOB Choceň01:18:28
35Kalný Petr15481CZEKRB Chrudim01:18:39
36Minář Marek30394CZEOKNOPLAST 01:18:44
37Radiměřský Karel787CZEISCAREX Česká Třebová01:19:14
38Palla Radovan31680CZEBystřice pod Hostýnem01:19:44
39Novák Lukáš5482CZEAC SAKÉ KATEŘINKY01:20:12
40Nechvíl Petr9791CZEAC Choceň01:20:17
41Vinduška Petr19093CZEActivity Lanškroun01:21:13
42Macek Jan21880CZEHS Jeseníky01:21:17
43Nechvíl Lukáš10383CZEHeřmanův Městec01:21:24
44Vogel Michal8276CZEŠumperk01:22:00
45Saňák Martin10278CZESK DAMA SPORT ŠUMPERK01:23:40
46Vintera Petr19875CZEBorci Zdar01:24:35
47Kochánek Petr20387CZENOTABLE Česká Třebová01:24:47
48Vařeka Pavel6875CZEOrrero - Litovel01:25:27
49Hubáček Pavel8776CZEŠumperk01:26:37
50Jasiok Lumír3678CZETrek132401:26:46
51Oberländer Jan24375CZESokol Senohraby01:26:55
52Fišnar Jiří33676CZE-01:27:32
53Janů Libor16778CZEŠumperk01:27:58
54Marhold Petr19678CZEChoceň01:27:59
55Kolář Michal26286CZENotable01:28:14
56Lux Bronislav33581CZEKrnov01:28:49
57Navrátil Jakub17183CZEFBK Olomouc01:29:01
58Přibil Milan26186CZENotable01:29:50
59Tešnar Marek13175CZEX-TRAIL Orlová01:30:28
60Křene Tomáš30980CZELanškroun01:30:35
61Chudý Jonáš14890CZETriClub Dobruška01:31:57
62Tempír Jiří11675CZESokol Štíty01:32:29
63Vodička Oldřich24177CZEOK Loko Pardubice01:33:44
64Hlaváč Libor4778CZEBORCI zdar!01:34:36
65Elčkner Martin20286CZENOTABLE Česká Třebová01:34:38
66Dryml Mojmír3486CZEXCSPORT.CZ01:34:41
67Holovský Jakub5086CZEMaty01:35:04
68Mimra Jiří25683CZE-01:35:10
69Kubeš David14975CZEActivity Lanškroun01:35:39
70Roleček Milan12676CZEPěčín01:36:09
71Hyksa Tomáš22583CZENechťáci01:36:29
72Marhold Luboš19577CZEHorní Jelení01:36:41
73Cieciuch Maciej24975POLOlaws Zlotoryja01:36:58
74Červenka Jaroslav17779CZEDobřenice01:37:18
75Růžička Tomáš13985CZECTB Brandýs nad Orlicí01:37:48
76Malý Lukáš20783CZEMHPC Králíky01:37:55
77Pucholt Tomáš27994CZETJ Sokol Unhošť01:38:14
78Řiháček Štěpán28783CZEMotor Journal01:39:39
79Fryauf Jan32489CZE-01:41:05
80Šimůnek Jan2682CZEŠimůnek, s.r.o.01:47:32
81Dvořáček Jan19779CZETrailrun.cz01:49:43
82Bok Ivan3388CZEČsOL - jednota Ústí nad Orlicí01:52:46
83Kebrle Milan1375CZEISCAREX Česká Třebová01:57:38
84Nasku Petr9175CZEVysoké Mýto01:57:48
85Škrob Martin1981CZEISCAREX Česká Třebová02:00:18
86Pilgr Luděk2876CZEOB Česká Třebová02:00:47
87Pumprla Rostislav8985CZESK Salith Sumtex CZ02:02:24

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Žák Jiří11871CZEŽAKIS Team01:07:42
2Vacek Martin1569CZEISCAREX Česká Třebová01:09:55
3Wallenfels Jiří21172CZETJ Sokol Královské Vinohrady01:10:34
4Boháček Petr22374CZEEurofoam sport team01:12:25
5Valigura Martin31073CZEXCSPORT.CZ01:14:30
6Kábrt Michal11572CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:14:30
7Chalk Steve9365GBRSK Radiosport Bílovice nad Svitavou01:17:50
8Jadrný Lubomír8873CZECzech outdoor extreme team01:18:08
9Veselý Pavel18866CZEHSK Horní Rokytnice01:19:30
10Smetana Josef22169CZEEurofoam sport team01:21:02
11Lorenčík Aleš21473CZEChrudim01:23:28
12Skyva Petr21065CZESKI-OB Šternberk01:23:56
13Frank Pavel8668CZETJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN01:24:00
14Barnet Miroslav32265CZEKUS Jablonné nad Orlicí01:25:02
15Zachař Jiří12572CZESruby01:26:31
16Gregora Zdenek26773CZEActivity Lanškroun01:27:08
17Půlpán Roman18465CZEKOB Choceň01:27:45
18Bláha Kamil33272CZEAC SPED Pardubice01:27:47
19Vích Petr17473CZEOlomouc01:27:54
20Marek Martin30670CZEDuke Rožnov p.R.01:29:02
21Jasiok Přemysl7874CZETrek132401:29:05
22Pelikán Michal18974CZEbezklubák01:30:55
23Silnoušek Jiří19372CZESKI-OB Šternberk01:31:06
24Krejsa Miroslav19470CZEneregistrován01:32:17
25Rapčák Michal25973CZEBK Malá Lipovka01:34:01
26Lubojacki Kamil7471CZETJ TŽ Třinec01:34:48
27Král Libor30768CZEAZ Ekotherm Šumperk01:36:04
28Belobrad Ivan9566CZEŽamberk01:37:54
29Strouhal Tomáš12774CZEFortex Ski Moravský Beroun01:40:23
30Borek Pavel9074CZEgreen street01:41:28
31Brzobohatý Václav20073CZEISCAR ČR01:43:28
32Skácel Jindřich4374CZEBORCI zdar!01:44:32
33Sadílek Jindřich16673CZEActivity Lanškroun01:45:29
34Pšenica Julius30567SVK-01:50:00
35Crighton Nathan30474CZEYogi01:52:00

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Ožana Václav11964CZEŽAKIS Team01:09:36
2Vacarda Vladimír17059CZEAC Slovan Liberec01:11:12
3Vaněk Petr15361CZEAC Praha01:13:45
4Škrabánek Petr20560CZEMK Seitl Ostrava01:13:55
5Jančík Bořek11164CZESvartes Hořice01:13:59
6Sedlák Radek22263CZEEurofoam sport team01:17:43
7Stránský Aleš960CZEISCAREX Česká Třebová01:19:49
8Jelínek Zbyněk17863CZETJ Liga100 Olomouc01:20:04
9Skalický Josef3562CZEARTLA Žichlínek01:22:36
10Elischer Ivan14460CZEAC Ústí nad Labem01:23:22
11Sedláček Roman6264CZEActivity Lanškroun01:24:04
12Hausvater Karel5258CZESlavia OB Hradec Králové01:24:12
13Vysocký Vladimír6458CZECzech Skyrunning01:24:59
14Šolc Vítězslav4957CZEBKL Machov01:25:22
15Kalous Tomáš16264CZEŽamberk01:27:00
16Kosek Miroslav23955CZEASPV Těchonín01:30:11
17Roháček Michal15561CZEXCSPORT.CZ01:31:09
18Šrůtek Stanislav32958CZETJ Maratonstav Úpice01:33:32
19Hojač Mojmír22958CZEHO Tanvald01:33:39
20Dědek Miroslav27860CZEKarlovy Vary01:34:53
21Groš Štefan31161CZES.K.Valašského Království01:36:28
22Vanta Josef4462CZESK Hronov01:37:38
23Sedlák Jiří18558CZEPřelouč01:38:34
24Učeň František31263CZEBoskovice01:48:41
25Šebek Jindřich30156CZEFORT SMC Ústí nad Orlicí01:48:48
26Dohnal Martin862CZEISCAREX Česká Třebová01:49:46
27Rücker Oldřich29055CZEBonbon Lhota01:50:55
28Grätz Luděk4158CZESokol Ústí nad Orlicí01:52:07
29Blaško Štefan9659CZEHorní Morava01:54:59
30Kuděla Petr3757CZEBKK01:55:11
31Bajer Milan33455CZECafe Bajer Pardubice02:03:43
32Pucholt Jiří8159CZETJ Sokol Unhošť02:04:26

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Smrčka Miloš11054CZETJ SOKOL Hradec Králové01:08:47
2Pechek František10953CZETJ Maratonstav Úpice01:18:46
3Krupička Miroslav15953CZEJiskra Ustí nad Orlicí01:21:22
4Tempír František14649CZESokol Štíty01:21:44
5Krsek Miroslav27649CZEMK Luková01:23:33
6Javůrek Jiří18048CZETJ Maratonstav Úpice01:26:30
7Brožek Radmil7354CZEKRB Chrudim01:29:12
8Sporek Miroslav33754CZELoučná nad Desnou01:31:55
9Rus Zdeněk12352CZEKČT Nýrsko01:32:57
10Bubeníček Jiří15751CZESKI Skuhrov nad Bělou01:36:51
11Leszkow Josef18251CZEMaratonklub Hlinsko01:38:28
12Červ Miloslav15850CZEŠimůnek, s.r.o.01:41:57
13Hlaváček Zdeněk15654CZESKP Rychnov nad Kněžnou01:45:52
14Sadílek Ota3946CZEactivity Lanškroun01:46:34
15Sponar Jan33150CZETesla Brno01:50:15
16Bouček Petr28445CZE-02:13:11

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelka Josef17344CZESpartak Police01:31:58
2Leszkow Petr18144CZEMaratonklub Hlinsko01:32:01
3Marek František4841CZESK Hronov01:42:29
4Tomíšek Jindřich4039CZEOrel Horní Moštěnice01:53:33
5Merta Jaroslav1035CZEISCAREX Česká Třebová02:04:41
6Sedláček František7940CZESokol Rychnov nad Kněžnou02:09:48
7Fejgl Zdeněk18342CZEBěžecký klub Vratimov02:16:37
8Rossi Otto643CZEISCAREX Česká Třebová02:16:53
9Soukup Jiří20927CZETJ Liga 100 Hradec Králové03:24:59

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Stránská Michaela2197CZEIscarex Česká Třebová00:34:54
2Strouhalová Anna12801CZEFenix Ski Team Jeseník00:41:08
3Mrazková Karolína7195CZETJ TŽ Třinec00:41:54
4Chlebiková Aneta9297CZETJ TŽTřinec00:45:06
5Lubojacká Ivana7598CZETJ TŽ Třinec00:49:22
6Borková Agáta5602CZEBrzdy Horní Čermná01:03:28

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vévodová Martina15090CZEAK Perná01:16:54
2Horová Pavla24094CZEOK Loko Pardubice01:24:48
3Stránská Adéla2291CZEISCAREX Česká Třebová01:31:02
4Haramulová Lenka14087CZEPraha 501:33:14
5Chmelková Kristýna12187CZETJ Liga 100 Olomouc01:34:39
6Kalousová Alena16380CZEŽamberk01:38:50
7Portyšová Lucie2090CZEISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ01:39:37
8Widimská Julie5585CZEAC SAKÉ KATEŘINKY01:48:50
9Kudělová Eliška3889CZEBKK02:10:57
10Peterková Veronika16084CZETJ Svitavy02:14:29

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelková Táňa1672CZETJ Sokol Hradec Králové01:11:31
2Mertová Michaela29276CZEActivity Lanškroun01:18:34
3Barnetová Denisa3073CZEWellness Hotel Vista**** Dolní Morava01:23:48
4Kreidlová Lenka8571CZEMTPN01:29:16
5Honsová Hana16179CZEActivity Lanškroun01:35:38
6Holíková Markéta20873CZESki Skuhrov01:36:34
7Šimůnková Pavla2377CZEŠimůnek, s.r.o.01:37:02
8Malik Agnieszka24877POLZumbu01:37:29
9Klimánková Eva32073CZEBrno01:38:00
10Kalná Jitka17975CZEKRB Chrudim01:38:41
11Všetečková Pavla7275CZEMotor Journal01:42:12
12Pirklová Markéta379CZEISCAREX Česká Třebová01:42:20
13Fojtíková Hana10579CZEŽamberk01:46:51
14Čožíková Dagmar13279CZELetohrad02:00:51
15Horáčková Pavla1877CZEAC Moravská Slavia Brno02:05:00

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Matyášová Jana1265CZEDolní Dobrouč01:25:43
2Krátká Anna10169CZEŽAKIS Team01:28:39
3Jirásková Eva7764CZELanškroun01:46:13
4Sejkorová Lenka1163CZEISCAREX Česká Třebová01:47:21
5Nechvílová Miroslava9860CZEAC Choceň02:15:04

Ženy D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pechková Šárka10856CZETJ Maratonstav Úpice01:35:46
2Bajerová Ilona14158CZEMaraton tým Pavla Nováka01:43:02
3Šlechtová Marie6652CZETJ Sokol Jaroměř01:46:51
4Vackova Hana4556CZESokol Starkoč01:51:55
5Keprtová Miloslava448CZEISCAREX Česká Třebová01:53:34
6Rossi Lenka554CZEISCAREX Česká Třebová01:57:52
7Vraštilová Miloslava256CZETJ Maratonstav Úpice02:06:37
8Cupalová Eva6047CZESokol Bučovice02:13:41

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Strouhal Jakub12901CZEFenix Ski Team Jeseník00:34:28
2Píč Karel14593CZESKI Skuhrov nad Bělou00:36:20
3Chlup Jiří26670CZEActivity Lanškroun00:37:42
4Froš Štěpán24273CZEOK LOKOMOTIVA Pardubice00:38:10
5Chlup Tomáš26500CZEActivity Lanškroun00:38:17
6Šindelka Antonín33072CZERadiosport Bílovice N. Svitavou00:38:30
7Bílý Zdeněk24559CZEHvězda SKP Pardubice00:40:34
8Holíková Zuzana25399CZESKI Skuhrov nad Bělou00:40:48
9Dobšíček Pavel29680CZESK Hronov00:41:59
10Metelka Pavel27368CZEOK99 Hradec Králové00:42:35
11Nunvář Martin29475CZEDrapák Polička00:43:25
12Pražák Tomáš26071CZEBPR Ústí n. Orl.00:44:08
13Kobliha Milan28557CZELRS Vyškov00:44:44
14Kreidl Tomáš32603CZEneregistrován00:44:55
15Černá Jitka21679CZEmyzorliceoutdoor.cz00:45:05
16Kulhánková Kristýna25400CZESKI Skuhrov nad Bělou00:45:27
17Šlechtová Jaroslava22874CZELažany00:45:51
18Cinková Jitka24468CZEDL Ponorka Pardubice00:46:32
19Částková Eva23880CZEBežecký klub Částkovi00:46:34
20Strouhalová Jana13074CZEFortex Ski Moravský Beroun00:46:43
21Jirásková Šárka25295CZESKI Skuhrov nad Bělou00:46:46
22Smažíková Petra25799CZESKI Skuhrov nad Bělou00:47:33
23Stehno Jan17281CZE-00:47:58
24Zemanová Nika25599CZESKI Skuhrov nad Bělou00:48:15
25Kopecký Libor31956CZEAC Vysoké Mýto00:48:54
26Šír Daniel27595CZE-00:49:08
27Bulička Dominik21703CZEAK Kroměříž00:50:00
28Obstová Kateřina26499CZEActivity Lanškroun00:50:42
29Štěbra Mirulín29354CZENoprosu Varnsdorf00:51:01
30Dostálová Petra29878CZELanškroun00:51:04
31Borek Petr5870CZEBrzdy Horní Čermná00:51:11
32Dvořáková Eva28355CZEProstějov00:51:48
33Konupčíková Pavla30080CZESEXBOMBY s.r.o.00:52:15
34Kábrt Aleš11405CZELoko Trutnov00:54:01
35Dostálová Viktorie29703CZEBUDO KLUB Lanškroun00:54:07
36Šolc Jan23404CZEBKL Machov00:55:19
37Kotrle Jakub27198CZEŠumperk00:55:19
38Vebr Dominik23603CZEVencl Tým Ústí nad Orlicí00:55:30
39Vebr Michal23778CZEČeská Třebová00:55:34
40Nechvílová Kateřina10482CZEHeřmanův Městec00:55:35
41Borek Viktor5704CZEBrzdy Horní Čermná00:55:51
42Krasula Josef21958CZEneregistrován00:56:13
43Pešek Kamil31780CZEOB Česká Třebová00:56:47
44Bielčik Jindřich28640CZELichkov00:57:08
45Gregora Filip27402CZEActivity Lanškroun00:57:28
46Borková Adéla5975CZEBrzdy Horní Čermná00:57:37
47Mikyska Jakub28004CZESKITRI Jablonné nad Orlicí00:58:29
48Hruška Vladislav21204CZESKI Klub Česká Třebová00:58:40
49Šimůnek Jan2903CZEISCAREX Česká Třebová00:59:06
50Gregorová Monika27000CZEActivity Lanškroun00:59:06
51Chaloupková Marie23353CZEISCAREX Česká Třebová01:00:10
52Kábrtová Pavla11200CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:00:35
53Kábrt Martin11306CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:00:35
54Tomšová Vladimíra23265CZEŽeny Tanvald01:01:39
55Souček Karel23057CZEHO Tanvald01:01:40
56Pohl Martin26991CZE-01:03:27
57Mikysková Barbora27702CZESKITRI Jablonné nad Orlicí01:03:55
58Mikyska Michal28174CZESKITRI Jablonné nad Orlicí01:03:56
59Konupčíková Markéta29981CZESEXBOMBY s.r.o.01:05:38
60Metelka Tomáš27208CZEHradec Králové01:06:41
61Malá Lucie31599CZEneregistrován01:07:25
62Glaserová Milena23163CZETanvald01:08:04
63Kreidl Lukáš32805CZEneregistrován01:09:05
64Šolcová Ema23560CZEMachov01:09:17
65Kreidl Vladimir32574CZEneregistrován01:09:28
66Šimůnková Zdena22058CZEISCAREX Česká Třebová01:10:57
67Sedláčková Hedvika6166CZEActivity Lanškroun01:12:14
68Koutná Kristýna32193CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:12:24
69Janišová Denisa 32392CZEČeská Třebová01:12:25
70Kovář Miloslav25144CZEKČT Česká Třebová01:14:09
71Hegerová Iveta29185CZE-01:14:43
72Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová01:14:50
73Kovářová Věra 24774CZEKČT Česká Třebová01:16:10
74Petránková Květa28960CZE-01:16:11
75Kovářová Věra25051CZEKČT Česká Třebová01:16:14
76Gregrová Marie24656CZEBrno01:16:24
77Elischer Areta31466CZE-01:18:44
78Matyáš Pavel29561CZEDolní Dobrouč01:27:41
79Horáková Martina26391CZE-01:27:43
80Křečková Hana30287CZETrailrun.cz01:27:54
81Šteinmetzová Veronika30894CZENotable01:28:35
82Benešová Marcela25884CZENotable01:28:37
83Šanda Josef22789CZENechťáci01:38:43
84Ptáčníková Eliška22462CZEPrachovice01:42:52
85Hyksová Hedvika22682CZENechťáci01:55:18

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/2327
Celkový počet startujících: 319

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena