Výsledky ročníku 2014
Junioři | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kovář Jáchym | 17 | 96 | CZE | TJ Jiskra Litomyšl | 01:02:27 |
2 | Gaura Adam | 83 | 96 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:06:27 |
3 | Kostecký Tomáš | 213 | 97 | CZE | Tj Šumperk | 01:12:34 |
4 | Chrascina Marek | 76 | 97 | CZE | Tj Tž Třinec | 01:13:09 |
5 | Kačerovský Michal | 138 | 98 | CZE | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 01:14:26 |
6 | Czeczotka Marek | 84 | 98 | CZE | TJ Třinec | 01:19:08 |
7 | Vondra Vojtěch | 65 | 98 | CZE | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 01:19:55 |
8 | Brzobohatý Václav | 199 | 98 | CZE | ISCAR ČR | 01:24:42 |
9 | Gregora Jakub | 268 | 98 | CZE | Activity Lanškroun | 01:25:57 |
10 | Kalousek Jiří | 124 | 95 | CZE | Lanáč DM | 01:26:09 |
11 | Vebr Patrik | 63 | 98 | CZE | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 01:33:15 |
Muži A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Lichý Tomáš | 69 | 94 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:01:39 |
2 | Janata Milan | 201 | 85 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:02:05 |
3 | Blaha Tomáš | 99 | 76 | CZE | AK Asics Kroměříž | 01:02:46 |
4 | Záveský Filip | 27 | 93 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:03:32 |
5 | Kopecký Jan | 94 | 90 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 01:03:53 |
6 | Berka Martin | 313 | 85 | CZE | AC Syner Turnov | 01:04:24 |
7 | Procházka Jan | 147 | 84 | CZE | Inov8 team | 01:04:33 |
8 | Hrdina Pavel | 120 | 88 | CZE | AK Perná | 01:05:00 |
9 | Magál Jiří | 100 | 77 | CZE | ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ | 01:05:13 |
10 | Ježek Přemysl | 151 | 82 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:05:57 |
11 | Kučera Ladislav | 24 | 76 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:06:56 |
12 | Maceček Tomáš | 187 | 91 | CZE | Pearl Izumi Czech Team | 01:07:42 |
13 | Herda Jan | 107 | 83 | CZE | TJ SOKOL Hradec Králové | 01:07:51 |
14 | Berka Radim | 318 | 82 | CZE | Kozákov | 01:08:40 |
15 | Kostecký Jan | 191 | 91 | CZE | TJ Šumperk | 01:08:43 |
16 | Machotka Dominik | 165 | 94 | CZE | Activity Lanškroun | 01:10:48 |
17 | Vacek Libor | 133 | 86 | CZE | Activity Lanškroun | 01:13:25 |
18 | Chlubna Jan | 164 | 84 | CZE | TJ Nové Město na Moravě | 01:13:56 |
19 | Kubíček Jan | 327 | 87 | CZE | Jiskra Litomyšl | 01:14:17 |
20 | Krunčík Pavel | 152 | 85 | CZE | Ski Skuhrov | 01:14:24 |
21 | Roháček Jan | 175 | 82 | CZE | XC SPORT.CZ | 01:14:30 |
22 | Lachnit Jan | 67 | 80 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:15:32 |
23 | Krupka Lukáš | 204 | 83 | CZE | Cyklopoint Jičín | 01:16:09 |
24 | Turek Martin | 142 | 80 | CZE | 01:16:18 | |
25 | Černý Zdeněk | 176 | 85 | CZE | AC PRAHA 1890 | 01:16:37 |
26 | Svozil Vít | 122 | 92 | CZE | Ústí nad Orlicí | 01:16:44 |
27 | Valenta Tomáš | 333 | 76 | CZE | Pardubice | 01:16:46 |
28 | Částek Michal | 117 | 75 | CZE | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 01:17:05 |
29 | Šolc Vítězslav | 134 | 91 | CZE | BKL Machov | 01:17:16 |
30 | Veselý Ondřej | 106 | 86 | CZE | Třebíč | 01:17:18 |
31 | Macháček Lukáš | 53 | 79 | CZE | HOVRCH | 01:17:34 |
32 | Rücker Jakub | 288 | 88 | CZE | Bonbon Lhota | 01:17:49 |
33 | Jetelina Petr | 169 | 85 | CZE | Jedem s medem | 01:18:04 |
34 | Pešek Ondřej | 282 | 85 | CZE | KOB Choceň | 01:18:28 |
35 | Kalný Petr | 154 | 81 | CZE | KRB Chrudim | 01:18:39 |
36 | Minář Marek | 303 | 94 | CZE | OKNOPLAST | 01:18:44 |
37 | Radiměřský Karel | 7 | 87 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:19:14 |
38 | Palla Radovan | 316 | 80 | CZE | Bystřice pod Hostýnem | 01:19:44 |
39 | Novák Lukáš | 54 | 82 | CZE | AC SAKÉ KATEŘINKY | 01:20:12 |
40 | Nechvíl Petr | 97 | 91 | CZE | AC Choceň | 01:20:17 |
41 | Vinduška Petr | 190 | 93 | CZE | Activity Lanškroun | 01:21:13 |
42 | Macek Jan | 218 | 80 | CZE | HS Jeseníky | 01:21:17 |
43 | Nechvíl Lukáš | 103 | 83 | CZE | Heřmanův Městec | 01:21:24 |
44 | Vogel Michal | 82 | 76 | CZE | Šumperk | 01:22:00 |
45 | Saňák Martin | 102 | 78 | CZE | SK DAMA SPORT ŠUMPERK | 01:23:40 |
46 | Vintera Petr | 198 | 75 | CZE | Borci Zdar | 01:24:35 |
47 | Kochánek Petr | 203 | 87 | CZE | NOTABLE Česká Třebová | 01:24:47 |
48 | Vařeka Pavel | 68 | 75 | CZE | Orrero - Litovel | 01:25:27 |
49 | Hubáček Pavel | 87 | 76 | CZE | Šumperk | 01:26:37 |
50 | Jasiok Lumír | 36 | 78 | CZE | Trek1324 | 01:26:46 |
51 | Oberländer Jan | 243 | 75 | CZE | Sokol Senohraby | 01:26:55 |
52 | Fišnar Jiří | 336 | 76 | CZE | - | 01:27:32 |
53 | Janů Libor | 167 | 78 | CZE | Šumperk | 01:27:58 |
54 | Marhold Petr | 196 | 78 | CZE | Choceň | 01:27:59 |
55 | Kolář Michal | 262 | 86 | CZE | Notable | 01:28:14 |
56 | Lux Bronislav | 335 | 81 | CZE | Krnov | 01:28:49 |
57 | Navrátil Jakub | 171 | 83 | CZE | FBK Olomouc | 01:29:01 |
58 | Přibil Milan | 261 | 86 | CZE | Notable | 01:29:50 |
59 | Tešnar Marek | 131 | 75 | CZE | X-TRAIL Orlová | 01:30:28 |
60 | Křene Tomáš | 309 | 80 | CZE | Lanškroun | 01:30:35 |
61 | Chudý Jonáš | 148 | 90 | CZE | TriClub Dobruška | 01:31:57 |
62 | Tempír Jiří | 116 | 75 | CZE | Sokol Štíty | 01:32:29 |
63 | Vodička Oldřich | 241 | 77 | CZE | OK Loko Pardubice | 01:33:44 |
64 | Hlaváč Libor | 47 | 78 | CZE | BORCI zdar! | 01:34:36 |
65 | Elčkner Martin | 202 | 86 | CZE | NOTABLE Česká Třebová | 01:34:38 |
66 | Dryml Mojmír | 34 | 86 | CZE | XCSPORT.CZ | 01:34:41 |
67 | Holovský Jakub | 50 | 86 | CZE | Maty | 01:35:04 |
68 | Mimra Jiří | 256 | 83 | CZE | - | 01:35:10 |
69 | Kubeš David | 149 | 75 | CZE | Activity Lanškroun | 01:35:39 |
70 | Roleček Milan | 126 | 76 | CZE | Pěčín | 01:36:09 |
71 | Hyksa Tomáš | 225 | 83 | CZE | Nechťáci | 01:36:29 |
72 | Marhold Luboš | 195 | 77 | CZE | Horní Jelení | 01:36:41 |
73 | Cieciuch Maciej | 249 | 75 | POL | Olaws Zlotoryja | 01:36:58 |
74 | Červenka Jaroslav | 177 | 79 | CZE | Dobřenice | 01:37:18 |
75 | Růžička Tomáš | 139 | 85 | CZE | CTB Brandýs nad Orlicí | 01:37:48 |
76 | Malý Lukáš | 207 | 83 | CZE | MHPC Králíky | 01:37:55 |
77 | Pucholt Tomáš | 279 | 94 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 01:38:14 |
78 | Řiháček Štěpán | 287 | 83 | CZE | Motor Journal | 01:39:39 |
79 | Fryauf Jan | 324 | 89 | CZE | - | 01:41:05 |
80 | Šimůnek Jan | 26 | 82 | CZE | Šimůnek, s.r.o. | 01:47:32 |
81 | Dvořáček Jan | 197 | 79 | CZE | Trailrun.cz | 01:49:43 |
82 | Bok Ivan | 33 | 88 | CZE | ČsOL - jednota Ústí nad Orlicí | 01:52:46 |
83 | Kebrle Milan | 13 | 75 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:57:38 |
84 | Nasku Petr | 91 | 75 | CZE | Vysoké Mýto | 01:57:48 |
85 | Škrob Martin | 19 | 81 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:00:18 |
86 | Pilgr Luděk | 28 | 76 | CZE | OB Česká Třebová | 02:00:47 |
87 | Pumprla Rostislav | 89 | 85 | CZE | SK Salith Sumtex CZ | 02:02:24 |
Muži B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Žák Jiří | 118 | 71 | CZE | ŽAKIS Team | 01:07:42 |
2 | Vacek Martin | 15 | 69 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:09:55 |
3 | Wallenfels Jiří | 211 | 72 | CZE | TJ Sokol Královské Vinohrady | 01:10:34 |
4 | Boháček Petr | 223 | 74 | CZE | Eurofoam sport team | 01:12:25 |
5 | Valigura Martin | 310 | 73 | CZE | XCSPORT.CZ | 01:14:30 |
6 | Kábrt Michal | 115 | 72 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:14:30 |
7 | Chalk Steve | 93 | 65 | GBR | SK Radiosport Bílovice nad Svitavou | 01:17:50 |
8 | Jadrný Lubomír | 88 | 73 | CZE | Czech outdoor extreme team | 01:18:08 |
9 | Veselý Pavel | 188 | 66 | CZE | HSK Horní Rokytnice | 01:19:30 |
10 | Smetana Josef | 221 | 69 | CZE | Eurofoam sport team | 01:21:02 |
11 | Lorenčík Aleš | 214 | 73 | CZE | Chrudim | 01:23:28 |
12 | Skyva Petr | 210 | 65 | CZE | SKI-OB Šternberk | 01:23:56 |
13 | Frank Pavel | 86 | 68 | CZE | TJ-GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN | 01:24:00 |
14 | Barnet Miroslav | 322 | 65 | CZE | KUS Jablonné nad Orlicí | 01:25:02 |
15 | Zachař Jiří | 125 | 72 | CZE | Sruby | 01:26:31 |
16 | Gregora Zdenek | 267 | 73 | CZE | Activity Lanškroun | 01:27:08 |
17 | Půlpán Roman | 184 | 65 | CZE | KOB Choceň | 01:27:45 |
18 | Bláha Kamil | 332 | 72 | CZE | AC SPED Pardubice | 01:27:47 |
19 | Vích Petr | 174 | 73 | CZE | Olomouc | 01:27:54 |
20 | Marek Martin | 306 | 70 | CZE | Duke Rožnov p.R. | 01:29:02 |
21 | Jasiok Přemysl | 78 | 74 | CZE | Trek1324 | 01:29:05 |
22 | Pelikán Michal | 189 | 74 | CZE | bezklubák | 01:30:55 |
23 | Silnoušek Jiří | 193 | 72 | CZE | SKI-OB Šternberk | 01:31:06 |
24 | Krejsa Miroslav | 194 | 70 | CZE | neregistrován | 01:32:17 |
25 | Rapčák Michal | 259 | 73 | CZE | BK Malá Lipovka | 01:34:01 |
26 | Lubojacki Kamil | 74 | 71 | CZE | TJ TŽ Třinec | 01:34:48 |
27 | Král Libor | 307 | 68 | CZE | AZ Ekotherm Šumperk | 01:36:04 |
28 | Belobrad Ivan | 95 | 66 | CZE | Žamberk | 01:37:54 |
29 | Strouhal Tomáš | 127 | 74 | CZE | Fortex Ski Moravský Beroun | 01:40:23 |
30 | Borek Pavel | 90 | 74 | CZE | green street | 01:41:28 |
31 | Brzobohatý Václav | 200 | 73 | CZE | ISCAR ČR | 01:43:28 |
32 | Skácel Jindřich | 43 | 74 | CZE | BORCI zdar! | 01:44:32 |
33 | Sadílek Jindřich | 166 | 73 | CZE | Activity Lanškroun | 01:45:29 |
34 | Pšenica Julius | 305 | 67 | SVK | - | 01:50:00 |
35 | Crighton Nathan | 304 | 74 | CZE | Yogi | 01:52:00 |
Muži C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Ožana Václav | 119 | 64 | CZE | ŽAKIS Team | 01:09:36 |
2 | Vacarda Vladimír | 170 | 59 | CZE | AC Slovan Liberec | 01:11:12 |
3 | Vaněk Petr | 153 | 61 | CZE | AC Praha | 01:13:45 |
4 | Škrabánek Petr | 205 | 60 | CZE | MK Seitl Ostrava | 01:13:55 |
5 | Jančík Bořek | 111 | 64 | CZE | Svartes Hořice | 01:13:59 |
6 | Sedlák Radek | 222 | 63 | CZE | Eurofoam sport team | 01:17:43 |
7 | Stránský Aleš | 9 | 60 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:19:49 |
8 | Jelínek Zbyněk | 178 | 63 | CZE | TJ Liga100 Olomouc | 01:20:04 |
9 | Skalický Josef | 35 | 62 | CZE | ARTLA Žichlínek | 01:22:36 |
10 | Elischer Ivan | 144 | 60 | CZE | AC Ústí nad Labem | 01:23:22 |
11 | Sedláček Roman | 62 | 64 | CZE | Activity Lanškroun | 01:24:04 |
12 | Hausvater Karel | 52 | 58 | CZE | Slavia OB Hradec Králové | 01:24:12 |
13 | Vysocký Vladimír | 64 | 58 | CZE | Czech Skyrunning | 01:24:59 |
14 | Šolc Vítězslav | 49 | 57 | CZE | BKL Machov | 01:25:22 |
15 | Kalous Tomáš | 162 | 64 | CZE | Žamberk | 01:27:00 |
16 | Kosek Miroslav | 239 | 55 | CZE | ASPV Těchonín | 01:30:11 |
17 | Roháček Michal | 155 | 61 | CZE | XCSPORT.CZ | 01:31:09 |
18 | Šrůtek Stanislav | 329 | 58 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:33:32 |
19 | Hojač Mojmír | 229 | 58 | CZE | HO Tanvald | 01:33:39 |
20 | Dědek Miroslav | 278 | 60 | CZE | Karlovy Vary | 01:34:53 |
21 | Groš Štefan | 311 | 61 | CZE | S.K.Valašského Království | 01:36:28 |
22 | Vanta Josef | 44 | 62 | CZE | SK Hronov | 01:37:38 |
23 | Sedlák Jiří | 185 | 58 | CZE | Přelouč | 01:38:34 |
24 | Učeň František | 312 | 63 | CZE | Boskovice | 01:48:41 |
25 | Šebek Jindřich | 301 | 56 | CZE | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 01:48:48 |
26 | Dohnal Martin | 8 | 62 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:49:46 |
27 | Rücker Oldřich | 290 | 55 | CZE | Bonbon Lhota | 01:50:55 |
28 | Grätz Luděk | 41 | 58 | CZE | Sokol Ústí nad Orlicí | 01:52:07 |
29 | Blaško Štefan | 96 | 59 | CZE | Horní Morava | 01:54:59 |
30 | Kuděla Petr | 37 | 57 | CZE | BKK | 01:55:11 |
31 | Bajer Milan | 334 | 55 | CZE | Cafe Bajer Pardubice | 02:03:43 |
32 | Pucholt Jiří | 81 | 59 | CZE | TJ Sokol Unhošť | 02:04:26 |
Muži D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Smrčka Miloš | 110 | 54 | CZE | TJ SOKOL Hradec Králové | 01:08:47 |
2 | Pechek František | 109 | 53 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:18:46 |
3 | Krupička Miroslav | 159 | 53 | CZE | Jiskra Ustí nad Orlicí | 01:21:22 |
4 | Tempír František | 146 | 49 | CZE | Sokol Štíty | 01:21:44 |
5 | Krsek Miroslav | 276 | 49 | CZE | MK Luková | 01:23:33 |
6 | Javůrek Jiří | 180 | 48 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:26:30 |
7 | Brožek Radmil | 73 | 54 | CZE | KRB Chrudim | 01:29:12 |
8 | Sporek Miroslav | 337 | 54 | CZE | Loučná nad Desnou | 01:31:55 |
9 | Rus Zdeněk | 123 | 52 | CZE | KČT Nýrsko | 01:32:57 |
10 | Bubeníček Jiří | 157 | 51 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 01:36:51 |
11 | Leszkow Josef | 182 | 51 | CZE | Maratonklub Hlinsko | 01:38:28 |
12 | Červ Miloslav | 158 | 50 | CZE | Šimůnek, s.r.o. | 01:41:57 |
13 | Hlaváček Zdeněk | 156 | 54 | CZE | SKP Rychnov nad Kněžnou | 01:45:52 |
14 | Sadílek Ota | 39 | 46 | CZE | activity Lanškroun | 01:46:34 |
15 | Sponar Jan | 331 | 50 | CZE | Tesla Brno | 01:50:15 |
16 | Bouček Petr | 284 | 45 | CZE | - | 02:13:11 |
Muži E | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Metelka Josef | 173 | 44 | CZE | Spartak Police | 01:31:58 |
2 | Leszkow Petr | 181 | 44 | CZE | Maratonklub Hlinsko | 01:32:01 |
3 | Marek František | 48 | 41 | CZE | SK Hronov | 01:42:29 |
4 | Tomíšek Jindřich | 40 | 39 | CZE | Orel Horní Moštěnice | 01:53:33 |
5 | Merta Jaroslav | 10 | 35 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:04:41 |
6 | Sedláček František | 79 | 40 | CZE | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 02:09:48 |
7 | Fejgl Zdeněk | 183 | 42 | CZE | Běžecký klub Vratimov | 02:16:37 |
8 | Rossi Otto | 6 | 43 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 02:16:53 |
9 | Soukup Jiří | 209 | 27 | CZE | TJ Liga 100 Hradec Králové | 03:24:59 |
Juniorky | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Stránská Michaela | 21 | 97 | CZE | Iscarex Česká Třebová | 00:34:54 |
2 | Strouhalová Anna | 128 | 01 | CZE | Fenix Ski Team Jeseník | 00:41:08 |
3 | Mrazková Karolína | 71 | 95 | CZE | TJ TŽ Třinec | 00:41:54 |
4 | Chlebiková Aneta | 92 | 97 | CZE | TJ TŽTřinec | 00:45:06 |
5 | Lubojacká Ivana | 75 | 98 | CZE | TJ TŽ Třinec | 00:49:22 |
6 | Borková Agáta | 56 | 02 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 01:03:28 |
Ženy A | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Vévodová Martina | 150 | 90 | CZE | AK Perná | 01:16:54 |
2 | Horová Pavla | 240 | 94 | CZE | OK Loko Pardubice | 01:24:48 |
3 | Stránská Adéla | 22 | 91 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:31:02 |
4 | Haramulová Lenka | 140 | 87 | CZE | Praha 5 | 01:33:14 |
5 | Chmelková Kristýna | 121 | 87 | CZE | TJ Liga 100 Olomouc | 01:34:39 |
6 | Kalousová Alena | 163 | 80 | CZE | Žamberk | 01:38:50 |
7 | Portyšová Lucie | 20 | 90 | CZE | ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ | 01:39:37 |
8 | Widimská Julie | 55 | 85 | CZE | AC SAKÉ KATEŘINKY | 01:48:50 |
9 | Kudělová Eliška | 38 | 89 | CZE | BKK | 02:10:57 |
10 | Peterková Veronika | 160 | 84 | CZE | TJ Svitavy | 02:14:29 |
Ženy B | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Metelková Táňa | 16 | 72 | CZE | TJ Sokol Hradec Králové | 01:11:31 |
2 | Mertová Michaela | 292 | 76 | CZE | Activity Lanškroun | 01:18:34 |
3 | Barnetová Denisa | 30 | 73 | CZE | Wellness Hotel Vista**** Dolní Morava | 01:23:48 |
4 | Kreidlová Lenka | 85 | 71 | CZE | MTPN | 01:29:16 |
5 | Honsová Hana | 161 | 79 | CZE | Activity Lanškroun | 01:35:38 |
6 | Holíková Markéta | 208 | 73 | CZE | Ski Skuhrov | 01:36:34 |
7 | Šimůnková Pavla | 23 | 77 | CZE | Šimůnek, s.r.o. | 01:37:02 |
8 | Malik Agnieszka | 248 | 77 | POL | Zumbu | 01:37:29 |
9 | Klimánková Eva | 320 | 73 | CZE | Brno | 01:38:00 |
10 | Kalná Jitka | 179 | 75 | CZE | KRB Chrudim | 01:38:41 |
11 | Všetečková Pavla | 72 | 75 | CZE | Motor Journal | 01:42:12 |
12 | Pirklová Markéta | 3 | 79 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:42:20 |
13 | Fojtíková Hana | 105 | 79 | CZE | Žamberk | 01:46:51 |
14 | Čožíková Dagmar | 132 | 79 | CZE | Letohrad | 02:00:51 |
15 | Horáčková Pavla | 18 | 77 | CZE | AC Moravská Slavia Brno | 02:05:00 |
Ženy C | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Matyášová Jana | 12 | 65 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:25:43 |
2 | Krátká Anna | 101 | 69 | CZE | ŽAKIS Team | 01:28:39 |
3 | Jirásková Eva | 77 | 64 | CZE | Lanškroun | 01:46:13 |
4 | Sejkorová Lenka | 11 | 63 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:47:21 |
5 | Nechvílová Miroslava | 98 | 60 | CZE | AC Choceň | 02:15:04 |
Ženy D | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Pechková Šárka | 108 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 01:35:46 |
2 | Bajerová Ilona | 141 | 58 | CZE | Maraton tým Pavla Nováka | 01:43:02 |
3 | Šlechtová Marie | 66 | 52 | CZE | TJ Sokol Jaroměř | 01:46:51 |
4 | Vackova Hana | 45 | 56 | CZE | Sokol Starkoč | 01:51:55 |
5 | Keprtová Miloslava | 4 | 48 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:53:34 |
6 | Rossi Lenka | 5 | 54 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:57:52 |
7 | Vraštilová Miloslava | 2 | 56 | CZE | TJ Maratonstav Úpice | 02:06:37 |
8 | Cupalová Eva | 60 | 47 | CZE | Sokol Bučovice | 02:13:41 |
Lidový běh | Pořadí | Závodník | Číslo | Ročník | Národnost | Team | Cílový čas |
1 | Strouhal Jakub | 129 | 01 | CZE | Fenix Ski Team Jeseník | 00:34:28 |
2 | Píč Karel | 145 | 93 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:36:20 |
3 | Chlup Jiří | 266 | 70 | CZE | Activity Lanškroun | 00:37:42 |
4 | Froš Štěpán | 242 | 73 | CZE | OK LOKOMOTIVA Pardubice | 00:38:10 |
5 | Chlup Tomáš | 265 | 00 | CZE | Activity Lanškroun | 00:38:17 |
6 | Šindelka Antonín | 330 | 72 | CZE | Radiosport Bílovice N. Svitavou | 00:38:30 |
7 | Bílý Zdeněk | 245 | 59 | CZE | Hvězda SKP Pardubice | 00:40:34 |
8 | Holíková Zuzana | 253 | 99 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:40:48 |
9 | Dobšíček Pavel | 296 | 80 | CZE | SK Hronov | 00:41:59 |
10 | Metelka Pavel | 273 | 68 | CZE | OK99 Hradec Králové | 00:42:35 |
11 | Nunvář Martin | 294 | 75 | CZE | Drapák Polička | 00:43:25 |
12 | Pražák Tomáš | 260 | 71 | CZE | BPR Ústí n. Orl. | 00:44:08 |
13 | Kobliha Milan | 285 | 57 | CZE | LRS Vyškov | 00:44:44 |
14 | Kreidl Tomáš | 326 | 03 | CZE | neregistrován | 00:44:55 |
15 | Černá Jitka | 216 | 79 | CZE | myzorliceoutdoor.cz | 00:45:05 |
16 | Kulhánková Kristýna | 254 | 00 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:45:27 |
17 | Šlechtová Jaroslava | 228 | 74 | CZE | Lažany | 00:45:51 |
18 | Cinková Jitka | 244 | 68 | CZE | DL Ponorka Pardubice | 00:46:32 |
19 | Částková Eva | 238 | 80 | CZE | Bežecký klub Částkovi | 00:46:34 |
20 | Strouhalová Jana | 130 | 74 | CZE | Fortex Ski Moravský Beroun | 00:46:43 |
21 | Jirásková Šárka | 252 | 95 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:46:46 |
22 | Smažíková Petra | 257 | 99 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:47:33 |
23 | Stehno Jan | 172 | 81 | CZE | - | 00:47:58 |
24 | Zemanová Nika | 255 | 99 | CZE | SKI Skuhrov nad Bělou | 00:48:15 |
25 | Kopecký Libor | 319 | 56 | CZE | AC Vysoké Mýto | 00:48:54 |
26 | Šír Daniel | 275 | 95 | CZE | - | 00:49:08 |
27 | Bulička Dominik | 217 | 03 | CZE | AK Kroměříž | 00:50:00 |
28 | Obstová Kateřina | 264 | 99 | CZE | Activity Lanškroun | 00:50:42 |
29 | Štěbra Mirulín | 293 | 54 | CZE | Noprosu Varnsdorf | 00:51:01 |
30 | Dostálová Petra | 298 | 78 | CZE | Lanškroun | 00:51:04 |
31 | Borek Petr | 58 | 70 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 00:51:11 |
32 | Dvořáková Eva | 283 | 55 | CZE | Prostějov | 00:51:48 |
33 | Konupčíková Pavla | 300 | 80 | CZE | SEXBOMBY s.r.o. | 00:52:15 |
34 | Kábrt Aleš | 114 | 05 | CZE | Loko Trutnov | 00:54:01 |
35 | Dostálová Viktorie | 297 | 03 | CZE | BUDO KLUB Lanškroun | 00:54:07 |
36 | Šolc Jan | 234 | 04 | CZE | BKL Machov | 00:55:19 |
37 | Kotrle Jakub | 271 | 98 | CZE | Šumperk | 00:55:19 |
38 | Vebr Dominik | 236 | 03 | CZE | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 00:55:30 |
39 | Vebr Michal | 237 | 78 | CZE | Česká Třebová | 00:55:34 |
40 | Nechvílová Kateřina | 104 | 82 | CZE | Heřmanův Městec | 00:55:35 |
41 | Borek Viktor | 57 | 04 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 00:55:51 |
42 | Krasula Josef | 219 | 58 | CZE | neregistrován | 00:56:13 |
43 | Pešek Kamil | 317 | 80 | CZE | OB Česká Třebová | 00:56:47 |
44 | Bielčik Jindřich | 286 | 40 | CZE | Lichkov | 00:57:08 |
45 | Gregora Filip | 274 | 02 | CZE | Activity Lanškroun | 00:57:28 |
46 | Borková Adéla | 59 | 75 | CZE | Brzdy Horní Čermná | 00:57:37 |
47 | Mikyska Jakub | 280 | 04 | CZE | SKITRI Jablonné nad Orlicí | 00:58:29 |
48 | Hruška Vladislav | 212 | 04 | CZE | SKI Klub Česká Třebová | 00:58:40 |
49 | Šimůnek Jan | 29 | 03 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 00:59:06 |
50 | Gregorová Monika | 270 | 00 | CZE | Activity Lanškroun | 00:59:06 |
51 | Chaloupková Marie | 233 | 53 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:00:10 |
52 | Kábrtová Pavla | 112 | 00 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:00:35 |
53 | Kábrt Martin | 113 | 06 | CZE | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 01:00:35 |
54 | Tomšová Vladimíra | 232 | 65 | CZE | Ženy Tanvald | 01:01:39 |
55 | Souček Karel | 230 | 57 | CZE | HO Tanvald | 01:01:40 |
56 | Pohl Martin | 269 | 91 | CZE | - | 01:03:27 |
57 | Mikysková Barbora | 277 | 02 | CZE | SKITRI Jablonné nad Orlicí | 01:03:55 |
58 | Mikyska Michal | 281 | 74 | CZE | SKITRI Jablonné nad Orlicí | 01:03:56 |
59 | Konupčíková Markéta | 299 | 81 | CZE | SEXBOMBY s.r.o. | 01:05:38 |
60 | Metelka Tomáš | 272 | 08 | CZE | Hradec Králové | 01:06:41 |
61 | Malá Lucie | 315 | 99 | CZE | neregistrován | 01:07:25 |
62 | Glaserová Milena | 231 | 63 | CZE | Tanvald | 01:08:04 |
63 | Kreidl Lukáš | 328 | 05 | CZE | neregistrován | 01:09:05 |
64 | Šolcová Ema | 235 | 60 | CZE | Machov | 01:09:17 |
65 | Kreidl Vladimir | 325 | 74 | CZE | neregistrován | 01:09:28 |
66 | Šimůnková Zdena | 220 | 58 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:10:57 |
67 | Sedláčková Hedvika | 61 | 66 | CZE | Activity Lanškroun | 01:12:14 |
68 | Koutná Kristýna | 321 | 93 | CZE | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 01:12:24 |
69 | Janišová Denisa | 323 | 92 | CZE | Česká Třebová | 01:12:25 |
70 | Kovář Miloslav | 251 | 44 | CZE | KČT Česká Třebová | 01:14:09 |
71 | Hegerová Iveta | 291 | 85 | CZE | - | 01:14:43 |
72 | Šimůnek Jan | 1 | 49 | CZE | ISCAREX Česká Třebová | 01:14:50 |
73 | Kovářová Věra | 247 | 74 | CZE | KČT Česká Třebová | 01:16:10 |
74 | Petránková Květa | 289 | 60 | CZE | - | 01:16:11 |
75 | Kovářová Věra | 250 | 51 | CZE | KČT Česká Třebová | 01:16:14 |
76 | Gregrová Marie | 246 | 56 | CZE | Brno | 01:16:24 |
77 | Elischer Areta | 314 | 66 | CZE | - | 01:18:44 |
78 | Matyáš Pavel | 295 | 61 | CZE | Dolní Dobrouč | 01:27:41 |
79 | Horáková Martina | 263 | 91 | CZE | - | 01:27:43 |
80 | Křečková Hana | 302 | 87 | CZE | Trailrun.cz | 01:27:54 |
81 | Šteinmetzová Veronika | 308 | 94 | CZE | Notable | 01:28:35 |
82 | Benešová Marcela | 258 | 84 | CZE | Notable | 01:28:37 |
83 | Šanda Josef | 227 | 89 | CZE | Nechťáci | 01:38:43 |
84 | Ptáčníková Eliška | 224 | 62 | CZE | Prachovice | 01:42:52 |
85 | Hyksová Hedvika | 226 | 82 | CZE | Nechťáci | 01:55:18 |
Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/2327
Celkový počet startujících: 319