Výsledky ročníku 2015

Junioři

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Hladík Pavel7396CZEHvězda SKP Pardubice01:05:54
2Kačerovský Michal15398CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:09:04
3Moravec Jiří696CZEISCAREX Česká Třebová01:11:40
4Vondra Vojtěch9798CZETJ Jiskra Ústí Nad Orlicí01:16:06
5Vebr Patrik2298CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:22:12
6Jureček Michal20896CZEISCAREX Česká Třebová01:33:51
7Bulička Dominik7203CZEAK Kroměříž02:08:18

Muži A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Janů Jan7693CZEHvězda SKP Pardubice00:58:46
2Kučera Lukáš18381CZEVSK Univerzita Brno01:00:31
3Záveský Filip293CZEISCAREX Česká Třebová01:00:51
4Kučera Martin18480CZEVSK Univerzita Brno01:01:15
5Havlíček Jan1679CZEASK Slavia Praha01:01:32
6Blaha Tomáš19276CZEAK Kroměříž01:02:01
7Sádlo Dominik18995CZESK Nové Město nad Metují01:02:13
8Vagenknecht František16477CZEKP Nová Paka01:02:38
9Vaš David14190CZETJ Sokol České Budějovice01:03:11
10Hübl Radek7588CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí01:04:23
11Lichý Tomáš13994CZETJ TŽ Třinec01:04:52
12Hrdina Pavel19988CZEAK Perná01:04:53
13Dvořák Pavel16182CZEAC Prostějov01:05:55
14Ježek Přemysl9982CZEAC Slovan Liberec01:05:59
15Herda Jan8883CZESKP Nymburk01:06:02
16Kopecký Jan18090CZEHvězda SKP Pardubice01:06:38
17Kučera Ladislav376CZEISCAREX Česká Třebová01:08:13
18Sikora Ondřej26377CZEAtletika Zábřeh01:08:25
19Smatana Petr 9577CZEAK OLOMOUC01:09:59
20Hruška Jan12389CZEOlfin Car - Vella Trutnov01:10:51
21Šilar Zdeněk8081CZEÚstí nad Orlicí01:11:05
22Roháček Jan19482CZERunsport Team01:11:27
23Majoroš Michal7886CZEPolice nad Metují 01:12:41
24Havran Jan9493CZEISCAREX Česká Třebová01:13:07
25Kněžínek Vít31491CZEBabičina běžecká buňka01:13:32
26Lachnit Jan4280CZETJ Liga 100 Olomouc01:13:51
27Dryml Mojmír2486CZERunSport Team01:14:10
28Krunčík Pavel6485CZESki Skuhrov n. B.01:14:34
29Minář Marek28894CZEMagnus Orienteering01:15:22
30Malý Jiří13477CZEPlanet Toys01:15:35
31Kavrentzis Konstantin11581CZECyklo Polách a Syn01:15:42
32Heller Tomáš6381CZEHradec Králové01:16:21
33Kalný Petr10181CZEKRB Chrudim01:17:53
34Radiměřský Karel987CZEAtletika Polička01:18:35
35Šplíchal Jan24983CZESokol Valteřice01:18:41
36Beneš Milan8278CZEPolička01:19:11
37Honzíček Michal11388CZEKRB Chrudim01:19:53
38Lorenz Marek10379CZEBalaz extreme team Ostrava01:20:32
39Tatýrek Roman14294CZEPraha01:20:39
40Jor Martin4687CZEActivity Lanškroun01:20:40
41Pospíšil Josef32185CZEMoravská Třebová01:20:51
42Kavalír Josef23782CZESKP Mladá Boleslav01:21:13
43Šimák Jan12883CZEHradec Hrálové01:21:44
44Vortel Ondřej11987CZEČervenka01:22:11
45Trejbal Michal23882CZESKP Mladá Boleslav01:22:53
46Odložil Petr24678CZEHrabová01:22:59
47Mráz Václav15683CZEASK Slavia Praha01:22:59
48Švorčík Petr776CZEISCAREX Česká Třebová01:23:09
49Malý Lukáš12683CZEMHPC Králíky01:23:27
50Sáňka Ondřej31584CZE-01:23:30
51Janů Libor7478CZEŠumperk01:23:57
52Novák Lukáš9682CZEAC SAKÉ KATEŘINKY01:24:18
53Richter David16577CZETOFIDO01:25:10
54Kovář Jan5881CZESKB Ceska Trebova01:26:06
55Knotek David31182CZE-01:26:40
56Marhold Petr6278CZEChoceň01:27:39
57Musil Tomáš7782CZEOlomouc01:27:40
58Kochánek Petr17087CZENotable01:27:57
59Clemenz Silvio22979GERPSV Zittau01:28:46
60Roleček Milan15076CZEPěčín01:29:59
61Pumprla Rostislav3585CZESK Salith Sumtex01:30:13
62Blaško Radek32080CZEHorní Morava01:30:16
63Skála Jan11285CZERunSport Team 01:30:29
64Fryauf Jan13089CZEStokkur01:32:38
65Hyksa Tomáš10683CZEHoroTým Nechťák01:33:14
66Řiháček Štěpán31383CZE-01:35:05
67Makovec Aleš3877CZEpekařství Makovec s.r.o.01:35:09
68Novák Petr4377CZEHSK - cycling team01:35:16
69Růžička Tomáš16385CZECTB Cycling Team Brandýs01:35:21
70Červenka Jaroslav5979CZE AK Dobřenice01:36:37
71Vlasák Radim25979CZESokol Česká01:37:30
72Suk Martin10488CZERybník01:39:06
73Helia Michal4780CZEak kunice01:40:02
74Pernica Pavel4876CZEAK Kunice01:41:55
75Hrevuš Alexandr28679CZEBřehy u Přelouče01:43:18
76Bárta Adam32292CZEMoravská Třebová01:43:51
77Klášterecký Tomáš8181CZEISCAREX Česká Třebová01:45:31
78Gavlas Lubomír 11676CZEamater01:46:15
79Pilgr Luděk15276CZEOB Česká Třebová01:47:35
80Navratil Vít2181CZEfyzická osoba01:50:00
81Bok Ivan11088CZEČsOL UnO02:01:53
82Staněk Vratislav30681CZE-02:04:45
83Švec Martin25477CZEUhelná Příbram02:05:15
84Čudek Vladimír22679CZEČudla team02:06:48
85Šimůnek Jan31882CZEISCAREX Česká Třebová02:08:16
86Stránský Tomáš13781CZELight Core02:26:00

Muži B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Vacek Martin569CZEISCAREX Česká Třebová01:06:55
2Král Jindřich1573CZEISCAREX Česká Třebová01:07:21
3Malý Jan11773CZEELEVEN RUN TEAM01:08:57
4Kábrt Michal13172CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:16:13
5Chrudina Robert13873CZEOstrava01:18:09
6Zachař Jiří12772CZESruby01:18:17
7Dušil Jaroslav24570CZEŽár trvá01:18:32
8Scheuer Jan6966CZEActivity Lanškroun01:21:07
9Oberländer Jan5775CZESokol Senohraby01:23:36
10Hladík Vladimír12968CZEAJUR SPORT01:24:11
11Kristek Jiří25067CZERetia Pardubice01:24:15
12Jasiok Přemysl2574CZETREK 132401:26:08
13Bednář Zbyněk29373CZEJamné01:27:12
14Vlach Boris19373CZEAUSTERLITZ ADVENTURE01:27:18
15Tešnar Marek26675CZEPetřvald01:28:02
16Uher Juraj14873SVKTT1301:29:20
17Tempír Jiří11175CZESokol Štíty01:29:45
18Kunčár Zdeněk7173CZEActivity Lanškroun01:31:29
19Vích Petr26173CZEOlomouc01:31:47
20Kyzlink Karel19569CZEASK TT SKI BLANSKO01:32:07
21Jedziniak Michal14574CZEostrava01:34:44
22Belobrad Ivan6566CZEPASIVITY Žamberk01:35:11
23Myšák Milan15566CZETJ Sokol Jehnědí01:36:07
24Hejtmánek Miroslav23070CZEŽár trvá01:37:15
25Rapčák Michal29073CZEBK Malá Lipovka01:37:15
26Heger Jiří22569CZESMART Team01:37:27
27Bartoš Antonín2873CZESKP Šumperk01:38:36
28Nádhera Petr5267CZEHradec Králové01:42:39
29Olžbut Vít30574CZEZábřeh01:48:40
30Smrček Pavel25273CZEDeníčky01:50:42
31Pavelka Radek12466CZEJičín01:51:00
32Brzobohatý Václav24073CZEISCAR ČR01:51:04
33Konečný Jaroslav9269CZEŠťastní lidé02:00:50
34Nasku Petr10575CZEVysoké Mýto02:04:12
35Borek Petr3170CZEBrzdy Horní Čermná02:09:38

Muži C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Jančík Bořek7964CZESVARTES Hořice01:09:16
2Petráš Rostislav26565CZENovojický Kotuč01:09:49
3Filingr Čeněk9861CZEBěžecký klub F-C Kadaň01:10:33
4Stránský Aleš1360CZEISCAREX Česká Třebová01:13:38
5Vacarda Vladimír12259CZEELEVEN RUN TEAM01:18:06
6Klimeš Petr20758CZESlavoj Stará Boleslav01:19:41
7Hausvater Karel10758CZEOK Slavia Hradec Králové01:20:04
8Novotný Milan24865CZEOK 99 Hradec Králové01:23:06
9Sedláček Roman3764CZEActivity Lanškroun01:25:26
10Vanta Josef8762CZETriclub Dobruška01:26:26
11Skalický Josef3062CZEActivity La Žichlínek01:26:50
12Barnet Miroslav14465CZEKUS Jablonné nad Orlicí01:27:45
13Šrůtek Stanislav33058CZETJ Maratonstav Úpice01:28:00
14Dobiš Jan4957CZEAK Orličky01:30:43
15Groš Štefan23561CZESK Valašského Království01:36:32
16Kopecký Libor4456CZEAC Vysoké Mýto01:42:50
17Blaško Štefan5359CZEHorní Morava01:54:09
18Grätz Luděk2658CZESokol Ústí nad Orlicí01:55:48
19Kotlík Petr14356CZEHavířov01:59:20
20Kobliha Milan16057CZEBiatlon Prostějov02:13:12
21Halenka Milan12562CZEDolní Morava02:55:08

Muži D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Pechek František11853CZETJ Maratonstav Úpice01:21:26
2Javůrek Jiří6648CZEMaratonstav Úpice01:27:43
3Bubeníček Jiří9151CZESKI Skuhrov nad Bělou01:30:10
4Kosek Miroslav34355CZEASPV Těchonín01:31:16
5Tempír František34749CZESokol Štíty01:32:40
6Hájek František34449CZEFGT Stolany01:34:53
7Sporek Miroslav26454CZELoučná nad Desnou01:35:42
8Les Josef3947CZETJ Maratonstav Úpice01:41:27
9Macháček Martin31055CZE-01:44:00
10Červ Miloslav16250CZEATLETIKA POLIČKA01:48:31
11Goldbach Václav8950CZESK Týniště nad Orlicí01:48:44
12Hlaváček Zdeněk9054CZESKP Rychnov nad Kněžnou01:54:09
13Sadílek Ota5046CZEActivity Lanškroun02:00:42
14Špidla Vladimír21051CZETJ Maratonstav Úpice02:18:23
15Šimůnek Jan149CZEISCAREX Česká Třebová02:46:54

Muži E

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Metelka Josef5644CZESpartak Police01:36:34
2Leszkow Petr15444CZEMaraton klub Hlinsko01:44:22
3Jašek Pavel12045CZEtj liga 100 Olomouc01:55:18
4Plecháček Jiří34144CZETJ Maratonstav Úpice02:00:28
5Boušek Petr26245CZELedská02:10:13

Juniorky

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Stránská Michaela1197CZEISCAREX Česká Třebová00:32:34
2Poláčková Pavlína17396CZEAK Olymp Brno00:37:10
3Hrochová Tereza33196CZEAC Česká Lípa00:37:53
4Galaczová Eva13696CZETJ TŽ Třinec00:40:14
5Štefková Jitka32999CZESKI Skuhrov nad Bělou00:40:37
6Bednarská Veronika5497CZEAtletika Šumperk00:41:29
7Kulhánková Kristýna14600CZESKI Skuhrov nad Bělou00:51:39
8Borková Agáta3302CZEBrzdy Horní Čermná01:03:30

Ženy A

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Nováková Petra20293CZEPSK Olymp Praha01:06:09
2Fričková Pavla20182CZEPSK Olymp Praha01:12:50
3Vévodová Martina20090CZEAK Perná01:18:12
4Filipiová Eva17686CZETJ Šumperk01:28:08
5Haramulová Lenka14087CZEASK Slavia Praha01:28:13
6Stránská Adéla1291CZEISCAREX Česká Třebová01:28:30
7Novotná Markéta24794CZEOK 99 Hradec Králové01:30:55
8Schwaningerová Petra4582CZERock Machine Cyklomax01:45:46
9Meluzínová Andrea19681CZEVavřinec01:46:45
10Balcarová Kateřina13582CZETJ Loko Česká Třebová02:26:00

Ženy B

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Sekyrová Ivana1471CZEAK Sokolov01:11:29
2Mertová Michaela18676CZEActivity Lanškroun01:13:01
3Metelková Táňa8572CZETJ Sokol Hradec Králové01:14:06
4Hájková Renata17775CZETJ Maratonstav Úpice01:14:22
5Milesová Iva10977CZEPSK Olymp Praha01:16:36
6Barnetová Denisa10073CZEVellness Hotel Vista **** Dolní Morava01:24:27
7Honsová Hana14779CZEActivity lanškroun01:35:01
8Dušková Lenka880CZEISCAREX Česká Třebová01:35:33
9Šimůnková Pavla1077CZEISCAREX Česká Třebová01:43:10
10Fojtíková Hana5579CZEŽamberk01:46:40
11Krňávková Eva2775CZETriSK Olomouc01:48:58
12Myslivcová Denisa25177CZEDeníčky01:50:41
13Pirklová Markéta1779CZEISCAREX Česká Třebová01:51:15
14Dokoupilová Kateřina31278CZE-01:58:11

Ženy C

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Klimešová Jana20370CZEUSK Praha01:17:11
2Matyášová Jana8665CZEDolní Dobrouč01:23:38
3Krátká Anna8469CZEHvězda SKP Pardubice01:30:06
4Kabilová Martina8369CZEAces Team Karlovy Vary01:36:41
5Černá Markéta1870CZEISCAREX Česká Třebová01:37:44
6Machalická Libuše14964CZEOlomouc01:52:43
7Sejkorová Lenka2063CZEISCAREX Česká Třebová 01:55:15
8Jirásková Eva464CZELanškroun01:56:37
9Nádherová Hana5168CZEHradec Králové03:05:21

Ženy D

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Mališová Karla20460CZEUSK Praha01:32:26
2Pechková Šárka11456CZETJ Maratonstav Úpice01:40:09
3Klaclová Renata24358CZEISCAREX Česká Třebová02:09:17
4Vraštilová Miloslava4056CZETJ Maratonstav Úpice02:10:05
5Dvořáková Eva15755CZEBiatlon Prostějov02:13:12
6Keprtová Miloslava1948CZEISCAREX Česká Třebová02:30:30

Lidový běh

PořadíZávodníkČísloRočníkNárodnostTeamCílový čas
1Kadoch Michal2987CZESalomon team00:33:07
2Dočkálek Michal23992CZE-00:35:51
3Prášek Štefan34500CZEVSK Univerzita Brno00:36:59
4Pešta Martin31778CZECKFV Nová Paka00:39:31
5Plášil Matěj23199CZESokol Senohrady00:40:55
6Wastl Miroslav22160CZEHvězda SKP Pardubice00:40:59
7Mikyska Michal32874CZESKITRI Jablonné nad Orlicí00:41:43
8Shánělec Lukáš30076CZELipnoman00:44:31
9Vebr Dominik34603CZEISCAREX Junior team ČT00:44:48
10Linhart Jindřich22258CZEPSK Olymp Praha00:45:23
11Remarová Eliška29299CZESK Chotěboř00:45:27
12Marhold Luboš15177CZEHorní Jelení00:45:52
13Marholdová Lucie6183CZEChoceň00:47:06
14Ulrichová Pavla34096CZESKI Skuhrov nad Bělou00:47:29
15Melymuk Lisa31981CZE-00:48:00
16Čapek Matěj29196CZESK Chotěboř00:48:01
17Serbousková Sára30704CZEISCAREX Junior team ČT00:48:58
18Bendová Ilona25888CZEČeská Třebová00:49:44
19Mikyska Jakub32504CZESKITRI Jablonné nad Orlicí00:50:59
20Flídrová Lenka20584CZEISCAREX Česká Třebová00:51:16
21Vebr Michal34878CZEČeská Třebová00:51:20
22Frydrychová Kateřina33900CZESKI Skuhrov nad Bělou00:52:28
23Borek Viktor3404CZEBrzdy Horní Čermná00:52:54
24Čížová Barbora23296CZE-00:53:05
25Skounic Alfred30263CZEISCAR ČR00:53:15
26Kábrt Martin13306CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší00:53:26
27Šimůnek Jan28103CZEISCAREX Česká Třebová00:53:47
28Horáčková Pavla21977CZEAC Moravská Slavia Brno00:54:09
29Tumová Eva22069CZETJ Maratonstav Úpice00:54:42
30Moravec Jiří35067CZEJM Team Letohrad00:55:00
31Jireček Vratislav16899CZEVinotéka Kolín00:57:23
32Chládková Stanislava7076CZEActivity Lanškroun00:57:41
33Pilgr Bohuslav25351CZEOB Česká Třebová00:57:47
34Pečenka Libor20661CZEKHB Radegast00:57:56
35Marhold Jan30808CZEChoceň00:58:20
36Chaloupková Marie16653CZEISCAREX Česká Třebová00:58:53
37Moravec Jan34902CZETJ Team Letohrad00:59:10
38Borková Adéla3275CZEBrzdy Horní Čermná00:59:35
39Hladil Jakub28406CZEVranová Lhota01:00:24
40Kábrtová Pavla13200CZEAtletika Rtyně v Podkrkonoší01:00:34
41Konečná Martina9373CZEŠťastní lidé01:00:34
42Zemanová Nika33899CZESKI Skuhrov nad Bělou01:00:42
43Minaříková Iva6879CZEHorní Jelení01:00:57
44Jireček Vratislav16776CZEVinotéka Kolín01:01:30
45Mikysková Tereza32797CZESKITRI Jablonné nad Orlicí01:02:36
46Klimešová Petra29903CZEPSK Olymp Praha01:03:40
47Mikysková Barbora32602CZESKITRI Jablonné nad Orlicí01:04:09
48Hrdina Jaroslav26047CZEJiskra Ústí nad Orlicí01:04:38
49Strejček Jiří28756CZE-01:08:07
50Topinková Lenka21876CZEAC Moravská Slavia Brno01:09:11
51Hladil Roman16977CZEVranová Lhota01:10:07
52Preislerová Elena Marie22406CZEISCAREX Česká Třebová01:10:34
53Hofmanová Veronika22378CZEISCAREX Česká Třebová01:10:34
54Marholdová Aneta15807CZEHorní Jelení01:11:05
55Marholdová Michaela15977CZEHorní Jelení01:11:05
56Scheuerová Ilona22866CZEActivity Lanškroun01:12:50
57Šimůnková Zdena17258CZEISCAREX Česká Třebová01:13:15
58Kalousek Milan21662CZEAK Sokolov01:14:21
59Kovář Miloslav23644CZEKČT Česká Třebová01:15:10
60Hladil Roman28504CZEVranová Lhota01:17:19
61Kovářová Věra23451CZEKČT Česká Třebová01:18:06
62Skounic Alfred30103CZEISCAR ČR01:18:09
63Paulišová Agnesa30962CZEChoceň01:18:20
64Sedláčková Hedvika22766CZEActivity Lanškroun01:18:37
65Vondroušová Libuše28955CZE-01:20:08
66Petránková Květa29460CZE-01:20:59
67Matyáš Martin29585CZEDolní Dobrouč01:21:12
68Matyášová Hana29886CZEDolní Dobrouč01:21:16
69Motyčková Vlasta23356CZEISCAREX Česká Třebová01:23:36
70Matyášová Hana29786CZEDolní Dobrouč01:24:49
71Matyáš Pavel29661CZEDolní Dobrouč01:24:58
72Tobiáš Jáchym25606CZEŽamberk01:26:37
73Tobiášová Natálie25503CZEŽamberk01:26:42
74Brzobohatá Eliška30304CZEISCAR ČR01:31:04
75Bulička Vojtěch32410CZEAK Kroměříž01:32:05
76Buličková Jarmila32380CZEAK Kroměříž01:32:05
77Fojtíková Hana25752CZEŽamberk01:36:27
78Skounic Adam24206CZEISCAR ČR01:37:21
79Brzobohatá Martina30478CZEISCAR ČR01:37:49
80Skounicová Šárka24173CZEISCAR ČR01:37:50
81Steinmetzová Veronika17194CZENotable01:38:57
82Hyksa Tomáš12109CZEHoroTým Nechťák01:39:47
83Hyksa Lukáš34211CZENechťák01:40:02
84Hyksová Hedvika10882CZEHoroTým Nechťák01:40:16
85Peterka Milan28356CZESvitavy01:46:24
86Peterková Irena28255CZESvitavy01:46:26
87Komůrková Věra31653CZEŠiroký Důl01:59:15
88Pirkl Vít21710CZEISCAREX Junior team ČT03:08:33

Další informace naleznete na stránkách: iscarex.cz/vysledky/2404
Celkový počet startujících: 304

Poděkováni partnerům závodu, bez nich by to nešlo!
© Všechna práva vyhrazena