hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2015

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč PankrácAC Choceň061321,051512/15 záv.
2Barvínek DanielAtletika Žamberk061253,391412/14 záv.
3Mlynář MarekVencl team UO07818,4999/9 záv.
4Bureš JosefISCAREX Junior Česká Třebová06643,2177/7 záv.
5Bryška TomášATJ Svitavy07630,5577/7 záv.
6Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0748455/5 záv.
7Dostál TadeášBudo klub Lanškroun06469,7655/5 záv.
8Lochman MartinISCAREX Junior team ČT07458,3188/8 záv.
9Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad06413,7855/5 záv.
10Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad06358,3355/5 záv.
11Hrdina ŠimonTJ Spartak Letohrad06346,2255/5 záv.
12Málek MichaelTJ Spartak Letohrad07344,0244/4 záv.
13Nový TomášTJ Spartak Letohrad06290,6255/5 záv.
14Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad07269,0844/4 záv.
15Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0625633/3 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klementová LuisaActivity Lanškroun061309,711712/17 záv.
2Červená VeronikaDukla Polička061140,051312/13 záv.
3Vetchá RozálieActivity Lanškroun071095,871111/11 záv.
4Chládková NikolaActivity Lanškroun07949,391612/16 záv.
5Lánová AnetaISCAREX Junior Česká Třebová07764,151010/10 záv.
6Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun06748,91010/10 záv.
7Hájková BarboraLanškroun06733,061010/10 záv.
8Marholdová AnetaHorní Jelení07569,151312/13 záv.
9Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07568,4266/6 záv.
10Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad06555,9566/6 záv.
11Kristenová AndreaISCAREX Junior Česká Třebová07549,81712/17 záv.
12Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad06502,8966/6 záv.
13Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová07476,9455/5 záv.
14Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad06455,6455/5 záv.
15Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí07444,3355/5 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregor JanISCAREX Junior team ČT041255,782012/20 záv.
2Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř041222,731712/17 záv.
3Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT041222,162212/22 záv.
4Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř041082,311612/16 záv.
5Topinka JonášActivity Lanškroun051015,821412/14 záv.
6Vetchý KryštofActivity Lanškroun04993,751212/12 záv.
7Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04982,062212/22 záv.
8Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto05420,7555/5 záv.
9Schless AdamTJ Spartak Letohrad04366,9555/5 záv.
10Suchodol VítTJ Spartak Letohrad04356,7144/4 záv.
11Rybka LukášTJ Spartak Letohrad04333,3944/4 záv.
12Rybka FilipTJ Spartak Letohrad05327,3855/5 záv.
13Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky04295,8444/4 záv.
14Jedlička LukášAtletika Žamberk04272,0533/3 záv.
15Kunt StanislavOB Žamberk04228,7744/4 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0413321912/19 záv.
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT041207,451212/12 záv.
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT051150,232212/22 záv.
4Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad051035,251212/12 záv.
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04948,861212/12 záv.
6Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05890,491312/13 záv.
7Červená EliškaDukla Polička04869,011010/10 záv.
8Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05452,3955/5 záv.
9Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany04405,0944/4 záv.
10Šilarová LucieHorní Třešňovec05397,8766/6 záv.
11Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04380,7244/4 záv.
12Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04344,6144/4 záv.
13Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad05325,0855/5 záv.
14Slánská DanielaActivity Lanškroun05305,1144/4 záv.
15Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad05300,9155/5 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun021294,671612/16 záv.
2Vebr DominikISCAREX Junior team ČT031241,42212/22 záv.
3Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad02664,0677/7 záv.
4Kapoun JanAtletika Polička03627,4988/8 záv.
5Boháč ServácAC Choceň02512,6655/5 záv.
6Költö MatějTJ Spartak Letohrad03500,255/5 záv.
7Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad02415,9344/4 záv.
8Semirád JanTJ Spartak Letohrad03374,7644/4 záv.
9Lána JanTJ Spartak Letohrad02341,9644/4 záv.
10Hynek LukášTJ Spartak Letohrad02339,3444/4 záv.
11Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad03331,4944/4 záv.
12Zamastil AlexAC Vysoké Mýto02328,8555/5 záv.
13Bergman JakubTJ Spartak Letohrad02327,8555/5 záv.
14Harcula MichalTJ Spartak Letohrad03311,6144/4 záv.
15Hermann JakubTJ Spartak Letohrad03298,9444/4 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř021256,771312/13 záv.
2Hanáková KláraActivity Lanškroun021247,691712/17 záv.
3Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021220,641512/15 záv.
4Jansová DenisaTJ Sokol Deštné02938,541010/10 záv.
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02712,942112/21 záv.
6Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun03565,4566/6 záv.
7Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03407,7555/5 záv.
8Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad02369,544/4 záv.
9Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03365,1944/4 záv.
10Halasová LudmilaOrel Šitbořice03310,1244/4 záv.
11Kolegarová AnetaOrel Židanice02294,7733/3 záv.
12Kolegarová AnnaOrel Židenice02277,433/3 záv.
13Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad02263,5733/3 záv.
14Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad02223,8733/3 záv.
15Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad02204,4333/3 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun001339,291712/17 záv.
2Boháč BonifácAC Choceň011242,781412/14 záv.
3Gregora JanActivity Lanškroun001140,471212/12 záv.
4Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00583,3577/7 záv.
5Hai HonzaActivity Lanškroun01390,5555/5 záv.
6Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka01389,444/4 záv.
7Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad01331,5544/4 záv.
8Levý DavidTJ Spartak Letohrad01287,3644/4 záv.
9Limburský JanOrel Brno-Obřany01225,6844/4 záv.
10Urban MatyášTJ Spartak Letohrad00203,1122/2 záv.
11Toman AdamPasivity Žamberk01193,7722/2 záv.
12Miler AdamTJ Sokol Jaroměř00191,7333/3 záv.
13Slavík OndřejOrel Šitbořice01189,7722/2 záv.
14Strnad AdamTJ Spartak Letohrad00185,3322/2 záv.
15Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00166,422/2 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Derková MartinaActivity Lanškroun01832,7699/9 záv.
2Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad01724,5777/7 záv.
3Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01566,2177/7 záv.
4Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01489,8855/5 záv.
5Frydrychová EliškaAC Choceň/Choceň01430,7944/4 záv.
6Gregorová MonikaActivity Lanškroun00430,566/6 záv.
7Smrčková NatálieSpartak Letohrad01278,8133/3 záv.
8Kuncová MartinaOrel Vyškov01218,6622/2 záv.
9Filipová LucieOrel Pozořice00208,4522/2 záv.
10Kačenová NatálieBiatlon Letohrad00199,4922/2 záv.
11Kořenková JanaFenix Ski Team Jeseník00197,4933/3 záv.
12Veselková ZuzanaAC Pardubice01196,1422/2 záv.
13Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad01170,3822/2 záv.
14Nováčková HelenaFenix Ski Team Jeseník00168,6822/2 záv.
15Rotterová AnnaFenix Ski Team Jeseník00164,833/3 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981275,852012/20 záv.
2Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí981239,581912/19 záv.
3Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí981236,251712/17 záv.
4Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98773,3188/8 záv.
5Grzyb MateuszOpoczno sport team99351,7344/4 záv.
6Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska98310,1644/4 záv.
7Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník99308,8933/3 záv.
8Křeček JiříAtletika Kolín98272,133/3 záv.
9Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník98267,1433/3 záv.
10Moravec JakubJM Team Letohrad99216,5555/5 záv.
11Gregora JakubActivity Lanškroun98202,322/2 záv.
12Trnka PavelAtletika Polička99195,6644/4 záv.
13Vencl JiříNekoř98189,5666/6 záv.
14Provazník JosefSK Nové Město nad Metují99182,9222/2 záv.
15Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují98174,9122/2 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí981279,991212/12 záv.
2Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř991229,611412/14 záv.
3Obstová KateřinaActivity Lanškroun991107,781212/12 záv.
4Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí98887,3588/8 záv.
5Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř99768,181212/12 záv.
6Gregorová LenkaActivity Lanškroun98361,9455/5 záv.
7Marková VeronikaAC Pardubice98314,2133/3 záv.
8Kolegarová GabrielaOrel Židenice99217,6533/3 záv.
9Vondrová LadaAtletika Polička99214,222/2 záv.
10Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř99134,2633/3 záv.
11Tichá KateřinaOrel Brno-Obřany99128,3644/4 záv.
12Kristková MichaelaAtletika Jablonné nad Orlicí99121,4122/2 záv.
13Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě99107,9411/1 záv.
14Elblová BarboraOrel Židenice99106,5511/1 záv.
15Perná EliškaAC Pardubice99104,6411/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymDUKLA Praha961698,331615/16 záv.
2Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961530,321515/15 záv.
3Jureček MichalISCAREX Česká Třebová961460,442015/20 záv.
4Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97853,8288/8 záv.
5Hladík PavelHvězda SKP Pardubice96424,4744/4 záv.
6Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98295,7433/3 záv.
7Křeček JiříAtletika Kolín98280,8133/3 záv.
8Nováček OndřejOrel Kuřim97279,2433/3 záv.
9Pavlas JanActivity Lanškroun96273,8833/3 záv.
10Procházka JakubTJ Spartak Letohrad96213,5422/2 záv.
11Pokorný DavidSpartak Rychnov nad Kněžnou97212,822/2 záv.
12Roček MartinVysoká u Holic97211,7522/2 záv.
13Schreier JakubFenix Ski Team Jeseník96201,8933/3 záv.
14Grzyb MateuszOpoczno Sport Team99199,8222/2 záv.
15Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98193,5622/2 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí881553,881515/15 záv.
2Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761459,61515/15 záv.
3Nechvíl PetrAC Choceň911452,991615/16 záv.
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871338,983915/39 záv.
5Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí811286,891515/15 záv.
6Jor MartinActivity Lanškroun871189,931515/15 záv.
7Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou851143,221815/18 záv.
8Záveský FilipISCAREX Česká Třebová931129,021111/11 záv.
9Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka791041,51212/12 záv.
10Hrdina PavelAK Perná881006,821010/10 záv.
11Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84874,241111/11 záv.
12Živný Marek3D Fitnes race team91854,311515/15 záv.
13Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76844,951715/17 záv.
14Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90653,3277/7 záv.
15Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka76628,5788/8 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751644,12115/21 záv.
2Hejl RadekKrálíky721638,873415/34 záv.
3Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová691453,412115/21 záv.
4Moskva RomanPasivity Žamberk751333,831915/19 záv.
5Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou721313,382015/20 záv.
6Scheuer JanActivity Lanškroun1227,982215/22 záv.
7Kačerovský MichalActivity Lanškroun691189,932015/20 záv.
8Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí731166,481615/16 záv.
9Zachař JiříSruby721113,581515/15 záv.
10Doucha JiříHvězda SKP Pardubice711029,411313/13 záv.
11Kubeš DavidActivity Lanškroun751013,092215/22 záv.
12Belobrad IvanPasivity Žamberk66939,312615/26 záv.
13Fajfr František3D Fitness Race Team72930,191010/10 záv.
14Doležal MartinSPS Sázava70836,671212/12 záv.
15Kratochvíl MilošHvězda Pardubic75704,7177/7 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651655,473015/30 záv.
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6016532315/23 záv.
3Krátký LubošLanškroun621447,531915/19 záv.
4Sedláček RomanActivity Lanškroun641367,042215/22 záv.
5Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM591352,991515/15 záv.
6Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek621054,121515/15 záv.
7Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz64956,721010/10 záv.
8Razým JanISCAREX Česká Třebová57826,471414/14 záv.
9Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58700,982715/27 záv.
10Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56657,131515/15 záv.
11Kalous TomášRun Sport Team64567,6377/7 záv.
12Jančík BořekSVARTES Hořice64530,555/5 záv.
13Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice59485,041010/10 záv.
14Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová62404,2477/7 záv.
15Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí61398,7244/4 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou511633,063515/35 záv.
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531608,772715/27 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička501287,531915/19 záv.
4Hájek FrantišekFGT Stolany491249,61313/13 záv.
5Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí50958,471111/11 záv.
6Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54880,171715/16 záv.
7Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51841,571515/15 záv.
8Krsek MiroslavM. K. Luková49783,5588/8 záv.
9Pechek FrantišekMaratonstav Úpice53759,3877/7 záv.
10Sadílek OtaActivity Lanškroun46755,42315/23 záv.
11Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48737,9188/8 záv.
12Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí53516,555/5 záv.
13Tempír FrantišekSokol Štíty49487,655/5 záv.
14Kosek MiroslavASPV Těchonín55481,0755/5 záv.
15Švec MiroslavSokol Potštejn52395,2955/5 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko441765,111515/15 záv.
2Bielčik JindřichLichkov401650,912515/25 záv.
3Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421403,131515/15 záv.
4Rossi OttoISCAREX Česká Třebová431152,832015/20 záv.
5Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39918,851111/11 záv.
6Krátký FrantišekKrálíky43869,8966/6 záv.
7Marek JiříOrel Vysoké Mýto43738,5488/8 záv.
8Metelka JosefSPARTAK Police44694,0466/6 záv.
9Doležal StanislavBK Pardubice38601,666/6 záv.
10Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35271,1155/5 záv.
11Plecháček JiříMaratonstav Úpice44216,433/3 záv.
12Vodička JanM.K. Radslavice45208,7122/2 záv.
13Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40204,5733/3 záv.
14Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM35195,8822/2 záv.
15Vorel MilanSlatiňany40193,4344/4 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971341,71211/11 záv.
2Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí98492,5955/5 záv.
3Průšová RadkaTJ Svitavy96375,6844/4 záv.
4Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě96291,4333/3 záv.
5Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou99122,3911/1 záv.
6Vocásková RenataTJ Sokol Kolín-atletika96121,3111/1 záv.
7Novotná KláraOK 99 Hradec Králové97113,2211/1 záv.
8Pulgretová KateřinaNové Město na Moravě99113,211/1 záv.
9Žárská KlaudieSpartak Dubnica nad Váhom99112,311/1 záv.
10Palčovičová VeronikaŽilina00107,0511/1 záv.
11Marková VeronikaAC Pardubice98104,9311/1 záv.
12Novotná DoraTJ Spartak Letohrad97102,5311/1 záv.
13Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou00102,422/2 záv.
14Svobodová Jolanta-97102,0211/1 záv.
15Goňová NikolaŽamberk97101,7511/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911838,211715/17 záv.
2Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax821270,321615/16 záv.
3Krátká HanaLanškroun951146,911515/15 záv.
4Vévodová MartinaAK Perná901134,821010/10 záv.
5Lauterbachová LucieLíšnice81890,0999/9 záv.
6Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84798,599/9 záv.
7Sontáková LenkaActivity Lanškroun91763,561010/10 záv.
8Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice85663,0466/6 záv.
9Marholdová LucieChoceň83578,3988/8 záv.
10Hubková KateřinaSvetBehu.cz84544,0966/6 záv.
11Hronová MarkétaCZECH TRI K. Team90351,4544/4 záv.
12Šimáková KláraHradec Králové83343,9144/4 záv.
13Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka84333,455/5 záv.
14Janů IvaŠumperk81287,6433/3 záv.
15Turbaková KateřinaSebranice94243,5144/4 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721598,621414/14 záv.
2Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771511,13015/30 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801505,452215/22 záv.
4Dostálová PetraLanškroun781283,081414/14 záv.
5Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová791206,963615/36 záv.
6Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk791042,071313/13 záv.
7Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79963,4699/9 záv.
8Honsová HanaActivity Lanškroun79716,5588/8 záv.
9Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72640,5799/9 záv.
10Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73578,0666/6 záv.
11Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80557,7799/9 záv.
12Barvínková RomanaŽamberk79496,2255/5 záv.
13Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75492,252215/22 záv.
14Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí72465,6755/5 záv.
15Fenclová MartaAC Pardubice76450,4944/4 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651869,253415/34 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701652,883415/34 záv.
3Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691592,781815/18 záv.
4Jirásková EvaLanškroun641188,61615/16 záv.
5Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631072,62815/28 záv.
6Cinková JitkaPardubice68633,6799/9 záv.
7Hellerová HanaHradec Králové61509,5299/9 záv.
8Jetmarová EsterSokol Hylváty70485,5177/7 záv.
9Šternerová HanaHradec Králové63374,2899/9 záv.
10Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová69336,655/5 záv.
11Jonášová ZdeňkaHradec Králové64336,1955/5 záv.
12Slabáková LenkaOrel Židanice66277,1644/4 záv.
13Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu68236,6777/7 záv.
14Zavřelová JanaNěmčice68191,3522/2 záv.
15Chlubnová ZdeňkaPardubice62182,2722/2 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová541621,692915/29 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481532,52715/27 záv.
3Nechvílová MiroslavaAC Choceň601519,332315/23 záv.
4Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice451042,071515/15 záv.
5Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová58678,6677/7 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56496,1977/7 záv.
7Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice56430,2244/4 záv.
8Vacková HanaSokol Starkoč56411,3844/4 záv.
9Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54409,7533/3 záv.
10Dvořáková EvaBiatlon Prostějov55365,1644/4 záv.
11Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58349,666/6 záv.
12Mališová KarlaUSK Praha60237,0922/2 záv.
13Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.60224,2522/2 záv.
14Procházková IrenaTJ Háje57179,1522/2 záv.
15Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl54168,4722/2 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí881514,031515/15 záv.
2Kovář JáchymDUKLA Praha961509,151515/15 záv.
3Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751466,632015/20 záv.
4Hejl RadekKrálíky721450,313315/33 záv.
5Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761407,151515/15 záv.
6Nechvíl PetrAC Choceň911376,211615/16 záv.
7Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová691280,862115/21 záv.
8Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí811221,151515/15 záv.
9Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871219,453915/39 záv.
10Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651175,72815/28 záv.
11Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601160,022115/21 záv.
12Jor MartinActivity Lanškroun871113,591515/15 záv.
13Moskva RomanPasivity Žamberk751106,761815/18 záv.
14Záveský FilipISCAREX Česká Třebová931104,461111/11 záv.
15Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961083,821414/14 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911576,191715/17 záv.
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721514,221414/14 záv.
3Matyášová JanaDolní Dobrouč651503,453415/34 záv.
4Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701342,363415/34 záv.
5Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801287,122215/22 záv.
6Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691210,151815/18 záv.
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771185,313015/30 záv.
8Vévodová MartinaAK Perná90984,881010/10 záv.
9Dostálová PetraLanškroun78977,421414/14 záv.
10Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax82890,91615/16 záv.
11Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79877,0699/9 záv.
12Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97858,5588/8 záv.
13Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79840,423515/35 záv.
14Krátká HanaLanškroun95775,251515/15 záv.
15Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk79750,111313/13 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20151. Pekelný kilometr85
4.4.2015Svitavská 10112
8.4.2015Jarní hodinovka na dráze37
10.4.20151. Zemská míle152
11.4.2015Křížová 10347
12.4.2015Jaroměřský kros - MČR veteránů367
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
29.4.2015Pardubická devítka401
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
2.5.2015Letohradská pětka309
2.5.2015Svitavský stýpl27
6.5.20152. Pekelný kilometr99
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
20.5.2015Malá cena Monaka145
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2015Nekořský kros195
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2015Báječný letní kros133
10.6.2015Memoriál Václava Čevony 3 km dráha54
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
1.7.20154. Pekelný kilometr107
8.7.2015Pardubická pětka na dráze61
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
1.8.2015Běh údolím řeky Bělé117
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR305
16.8.2015Černovírský kros146
28.8.20153. Zemská míle161
29.8.20155. Pekelný kilometr133
29.8.2015Pekelný kilometr 201589
30.8.2015Sázava - Lázek73
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2015Jablonné - Suchý vrch86
12.9.2015Kopa běh68
13.9.2015Kunětická devítka81
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
3.10.2015Zemská míle 2015175
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
4.10.2015Běh údolím Orlice288
10.10.2015Heřmanická Osmička136
11.10.2015Hradecký maraton295
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2015Přespolní běh lyžařů v Letohradě285
31.10.2015Sokolský půlmaraton87
7.11.2015Malá Pardubická176
14.11.2015Perníková 972
5.12.2015Čertovský běh94
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104