Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2017

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 95 - - - - - - - - -
Běh za břehem 153 2 95% 75% 95% 100% 90% 90% 100% 92%
Litomyšlská dvanáctka 132 9 80% 83% 95% 30% 20% 65% 68% 63%
Svitavská 10 149 6 55% 90% 100% 35% 45% 85% 55% 66%
1. Pekelný kilometr 133 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 114%
1. Zemská míle 126 - - - - - - - - -
Jarní půlmaraton 152 1 90% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 99%
Jaroměřský kros 317 - - - - - - - - -
Jarní hodinovka na dráze 21 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh Javorkou 252 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 331 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 198 2 - - - - - - - -
Svitavský stýpl - ZRUŠENO 0 - - - - - - - - -
Memoriál Quido Štěpánka 301 4 95% 55% 80% 75% 100% 70% 65% 77%
Běh kolem poličských hradeb 361 2 100% 100% 100% 100% 95% 100% 100% 99%
2. Pekelný kilometr 139 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 305 7 86% 85% 99% 63% 52% 90% 87% 80%
Běh Choceňskými sady 228 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Malá cena Monaka 146 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 281 5 100% 100% 100% 100% 90% 100% 100% 99%
Nekořský kros 146 3 100% - - - - - - 690%
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 177 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 130 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 463 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh na Kuňku - 7.6. 46 1 - - - - - - 100% 700%
Knířovský běh 193 4 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh přes Červený vrch 214 2 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 117%
Memoriál Václava Čevony 61 - - - - - - - - -
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD 141 - - - - - - - - -
Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu 87 5 100% 100% 98% 100% 98% 100% 100% 99%
Běh Mladkov - Suchý vrch 100 3 100% 100% 93% 100% 100% - 100% 116%
Běh na Kozlovský kopec 107 2 100% 100% 100% 100% 100% 95% 100% 99%
Pardubická pětka na dráze 39 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 111 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 169 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Černovírský kros 151 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 117%
Běh údolím řeky Bělé 105 2 100% 90% 95% 100% 100% - 100% 98%
3. Zemská míle 160 1 100% 100% 100% - 100% - 100% 120%
Výprachtice - Buková hora 127 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 125 - - - - - - - - -
Pekelný kilometr 2017 93 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 74 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh Sázava - Lázek 66 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh na Kuňku - 6.9. 40 - - - - - - - - -
Kopa kros 48 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton 55 1 100% 90% 80% 100% 100% 100% 100% 96%
Králický Lískovec 102 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 229 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 139 2 100% 100% 100% 100% 65% 100% 100% 95%
Zemská míle 2017 148 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 219 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 4.10. 35 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 205 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 45 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Velká Pardubická cross-country 194 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 399 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 146 7 100% 100% 70% 100% 100% 10% 95% 82%
Týnišťská desítka 184 1 100% 100% 100% - 70% 90% - 131%
Malá Pardubická cross-country 94 - - - - - - - - -
Perníková 9 102 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 39 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 57 - - - - - - - - -
Čertovský běh 76 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 125 3 100% 90% 100% 100% 80% 100% 90% 94%

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 47
Ráb Pavel Česká Třebová 43
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 41
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 40
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 39
Vacek Michal ISCAREX Junior team Česká Třebová 38
Hruban Jan Česká Třebová 36
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 35
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 35
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 35
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 35
Bielčik Jindřich ELMA Tým 33
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 32
Nechvílová Miroslava AC Choceň 31
Matyášová Jana Silvita sro ÚO 31
Heger Šimon Atletika Jablonné 30
Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 29
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 29
Brusenbauchová Nela ISCAREX Junior team ČT 28
Rybička Dominik ISCAREX junior team ČT 28
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 28
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior Česká Třebová 28
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 28
Čejková Klára ISCAREX Junior Team 28
Hejl Radek Vencl Tým Ústí nad Orlicí 28
Šedová Jana Sruby 28
Sadílek Ota Activity Lanškroun 27
Pavelcová Romana Atletika Žamberk 27
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 27
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 27
Vencl Jiří Activity Lanškroun 26
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 26
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 26
Bukáček Marek Atletika Polička 26
Jadrný Tomáš ISCAREX Junior team 26
Fliedr Tomáš F-BIKEKLUB Sádek 25
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 25
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 24
Moravec Jakub JM TEAM Letohrad 24
Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 24
Brusenbauch Alan ISCAREX junior team Česká Třebová 24
Vacarda Vladimír Eleven Run Team 24
Hanáková Klára Activity Lanškroun 23
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 23
Červ Miloslav Atletika Polička 23
Šolc Vítězslav BKL Machov 23
Kincl Marek TJ Maratonstav Úpice 23
Kapoun Jan Atletika Polička 23
Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 23
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 22
Kouba Radim Rybník 22
Matějková Viktoria Ela Lubník 22
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team Česká Třebová 22
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 22
Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 22
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 22
Vacek Lukáš ISCAREX Junior team Česká Třebová 22
Adamec Lukáš HORO Česká Třebová 22
Šedová Tereza Cyklo Bendl Vysoké Mýto 22


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů95/60
Běh za břehem153/153
Litomyšlská dvanáctka132/131
Svitavská 10149/148
1. Pekelný kilometr133
1. Zemská míle126
Jarní půlmaraton152/151
Jaroměřský kros317/281
Jarní hodinovka na dráze21/21
Běh Javorkou252/170
Pardubická devítka331/331
Běh na Rozálku198/198
Svitavský stýpl - ZRUŠENO-
Memoriál Quido Štěpánka301/300
Běh kolem poličských hradeb361/233
2. Pekelný kilometr139
Letohradská pětka305/224
Běh Choceňskými sady228/170
Malá cena Monaka146/146
Běh do Zámeckého vrchu281/188
Nekořský kros146/145
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy177/177
3. Pekelný kilometr130
Běh Dobroučským krajem463/313
Běh na Kuňku - 7.6.46/46
Knířovský běh193/145
Běh přes Červený vrch214/151
Memoriál Václava Čevony61/61
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu87/66
Běh Mladkov - Suchý vrch100/93
Běh na Kozlovský kopec107/107
Pardubická pětka na dráze39/39
4. Pekelný kilometr111
Svinnský ISCAREX kros169/123
Černovírský kros151/111
Běh údolím řeky Bělé105/105
3. Zemská míle160
Výprachtice - Buková hora127/118
5. Pekelný kilometr125
Pekelný kilometr 201793/93
Strážný - nahoru a dolů74/74
Běh Sázava - Lázek66/66
Běh na Kuňku - 6.9.40/40
Kopa kros48/48
Horský čtvrtmaraton55/55
Králický Lískovec102/88
Cross po lyžařských tratích229/164
4. Zemská míle139
Zemská míle 2017148/118
Běh údolím Orlice219/200
Běh na Kuňku - 4.10.35/34
Heřmanická osmička205/170
Pardubická desítka na dráze45/43
Velká Pardubická cross-country194/98
Přespolní běh lyžařů v Letohradě399/362
Kros okolo Žampachu a přes Kozince146/111
Týnišťská desítka184/183
Malá Pardubická cross-country94/60
Perníková 9102/73
Sokolský půlmaraton39/38
Běh 17. listopadu57/56
Čertovský běh76/76
Vánoční běh okolo Zlatého pásku125