2017 - 32. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Křeček Jiří | Eleven Run Team | 98 | 644 | 12 | S:6/402, A:2/110, B:4/132 |
2 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 587 | 13 | S:4/270, A:5/200, B:4/117 |
3 | Krupka Adam | Indičtí běžci | 01 | 546 | 10 | S:5/375, A:1/62, B:4/109 |
4 | Plášil Matěj | Sokol Senohraby | 99 | 514 | 11 | S:6/336, A:2/100, B:3/78 |
5 | Krupka Milan | Indičtí běžci | 03 | 439 | 8 | S:4/315, A:1/48, B:3/76 |
6 | Novák David | AC Vysoké Mýto | 98 | 410 | 5 | S:4/375, A:0/0, B:1/35 |
7 | Požár Borek | Běžecký klub F-C Kadaň | 00 | 406 | 5 | S:4/336, A:1/70, B:0/0 |
8 | Provazník Josef | ČKS SKI Jilemnice | 99 | 299 | 5 | S:2/132, A:2/140, B:1/27 |
9 | Zemánek Vojtěch | Vinotéka U Karla Frenštát pod Radhoštěm | 01 | 254 | 4 | S:2/153, A:1/70, B:1/31 |
10 | Bulička Vojtěch | AK Kroměříž | 10 | 218 | 5 | S:2/138, A:3/80, B:0/0 |
11 | Matějka Šimon | CZE | 99 | 210 | 2 | S:2/210, A:0/0, B:0/0 |
12 | Moravec Jan | JM Team Letohrad | 02 | 187 | 5 | S:2/117, A:2/52, B:1/18 |
13 | Kačerovský Michal | CZE | 98 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
13 | Czeczotka Marek | CZE | 98 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
15 | Vyšanský Eduard | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 142 | 3 | S:2/123, A:0/0, B:1/19 |
16 | Lukeš Tomáš | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
17 | Krupa Luboš | Lubíci | 98 | 135 | 2 | S:1/105, A:1/30, B:0/0 |
18 | Bořánek Michal | Kerteam | 00 | 128 | 2 | S:1/66, A:1/62, B:0/0 |
18 | Vencl Jiří | Activity Lanškroun | 98 | 128 | 5 | S:0/0, A:1/36, B:4/92 |
20 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 120 | 3 | S:0/0, A:2/98, B:1/22 |
21 | Štolfa Štěpán | SKI Police | 98 | 118 | 2 | S:0/0, A:2/118, B:0/0 |
22 | Vrbovský Benjamín | Fenix Ski team Jeseník | 106 | 2 | S:1/36, A:1/70, B:0/0 | |
23 | Makovička Milan | Olfin Car SKI TEAM | 01 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
23 | Horník Adam | Sport Club Plzeň | 01 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
23 | Juračák Erik | Tobi Sport team | 98 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
23 | Wittek David | TJ Sokol Opava | 98 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
23 | Pešava Jan | Jablonné nad Orlicí | 00 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
28 | Sýkora Petr | AK Škoda Plzeň | 00 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
28 | Prášek Adam | ČKS SKI Jilemnice | 99 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
28 | Kozlovský Vladimír | Fenix Ski Klub Jeseník | 99 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
28 | Sokol Marek | Atletika Poruba | 02 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
32 | Bílek David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 92 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/35 |
33 | Medek Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 02 | 86 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/24 |
34 | Špaček David | TJ Rožnov p. R. | 01 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
34 | Tarana Jan Adam | Mattoni Free Run FM | 99 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
34 | Schütz Michael | ČSK SKI Jilemnice | 00 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
34 | Doleček Vojtěch | Mistrovice | 99 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
38 | Cenek Jáchym | Fenix SKI Team Jeseník | 02 | 79 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/31 |
39 | Holman Tomáš | ČKS SKI Jilemnice | 01 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
39 | Baletka David | Funny team | 05 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
39 | Novák Jakub | Bakako Nová Paka | 01 | 72 | 3 | S:0/0, A:1/30, B:2/42 |
39 | Mrázek Zdeněk | Team Mrázek | 00 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
39 | Patkoló Samuel | Cyklopoint Jičín | 00 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
44 | Franěk Jan | Triklub Příbram | 98 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
44 | Ardamica David | Ardy Team | 01 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
44 | Černocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | 98 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
44 | Mánek Jiří | Fischer ski klub Šumava | 98 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
44 | Vandrovec Václav | Best4Run tým | 01 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
49 | Číhař Tomáš | Chvojenec | 00 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
49 | Tvarůžka Tomáš | Kroměříž | 08 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
49 | Žalčík Kim | Fenix Ski Klub Jeseník | 99 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
49 | Čermák Jiří | AC Turnov | 02 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
53 | Stibol Jakub | AC Moravská Slávka Brno | 01 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
53 | Bárta Petr | Bárta Team | 01 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
53 | Koubek Tomáš | BBK | 98 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
53 | Švejda Jakub | Fischer ski klub Šumava | 00 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
57 | Tůma Lukáš | LSK Lomnice nad Popelkou | 02 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
57 | Jon Jakub | SK Nové Město nad Metují | 01 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
59 | Albrecht Matyáš | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 99 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
60 | Vabroušek Filip | AK Zlín | 99 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Solowski Tobiáš | TJ Dolní Lomná | 01 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Hradil Pavel | Valachirun | 98 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Sedláček Miroslav | Hořovice | 99 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Mánek Ondřej | Fischer ski klub Šumava | 01 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
65 | Osolsobě Jan | Atletický klub AHA Vyškov, z. s. | 98 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
65 | Šimek Matěj | Hvězda Pardubice | 02 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
67 | Durďák Tomáš | Vinotéka U Václava | 01 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
67 | Bednarský Václav | TJ Šumperk, z.s. | 01 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
67 | Tischler Josef | Fischer ski klub Šumava | 00 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
70 | Broj Marcel | BROJ TEAM ZLINICE | 00 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
71 | Petrilák Matouš | OK Dobříš | 04 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
71 | Tuharský Erik | OB TJ TŽ Třinec | 01 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
71 | Bureš Josef | ISCAREX Junior team ČT | 06 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
71 | Jansa Radek | SPARTAK Police nad Metují | 00 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
71 | Heinz Pavel | TATA A SYN | 99 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
71 | Červený Daniel | Fischer ski klub Šumava | 99 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
77 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 42 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/42 |
77 | Vondra Vojtěch | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | 98 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
79 | Slováček Jiří | Mattoni FreeRun Zlín | 03 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
79 | Štolfa Šimon | SPARTAK Police nad Metují | 03 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
79 | Burian Dominik | Gymnázium Příbram | 01 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
79 | Tyl Radek | SK Universe | 00 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
79 | Limburský Jan | Orel Brno Obřany | 01 | 40 | 2 | S:0/0, A:1/18, B:1/22 |
79 | Čmelík Martin | --- | 01 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
79 | Vachuta Matěj | Fischer Ski klub Šumava | 00 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
86 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 39 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/39 |
86 | Vebr Patrik | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | 98 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
88 | Trégr Jiří | FL Nové Strašecí | 99 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
88 | Gabko Tomáš | Klub Biatlonu Vsetín-Bobrky | 98 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
88 | Kupczak Dominik | Třinec | 00 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
88 | Fiodor Lukáš | Slopné | 02 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
88 | Kleiner Jan | SPARTAK Police nad Metují | 00 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
93 | Švoch Šimon | --- | 98 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
93 | Nieslanik Adam | Milíkov | 01 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
93 | Novotný Jonáš | SK Club Strakonice | 02 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
93 | Říha Jaroslav | Orel Kuřim / Uni Brno | 99 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
93 | Jansa Tomáš | SPARTAK Police nad Metují | 00 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
98 | Šturm Matěj | TJ Sokol Dvůr Králové nad Labe | 98 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
98 | Srbecký Filip | Active Tour Cycling Team | 99 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
98 | Bočánek Michal | Kerteam | 00 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
98 | Strouhal Jakub | Fenix Ski Team Jeseník | 01 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
98 | Doležal Vít | SK Slavia Jičín | 98 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
98 | Běluša Ondřej | ŠAK Židlochovice | 05 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
104 | Palla František | Biatlon Halenkovice | 03 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
104 | Sedláček Lukáš | Pískovna team | 01 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
104 | Linhart Matěj | RAK Borovany | 99 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
104 | Šilhánek Martin | Čenkov | 99 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
108 | Krátký Luboš | AK Žatec | 00 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
109 | Fojtů Vojtěch | Orel | 98 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
109 | Haltof Marek | OB TJ TŽ Třinec | 02 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
109 | Čajan Petr | Hluboš | 98 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
109 | Kráčalík František | SK Újezd | 98 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
109 | Hojdekr Jan | Sokol Stachy | 01 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
114 | Bílý Tomáš | Otmarov Z | 99 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
114 | Vašátko Marek | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 01 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
114 | Štěpánek Radek | Orel Brno Obřany | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 | |
114 | Paleček Ondřej | RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou | 01 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
118 | Šolc Petr | BKL Machov | 02 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
118 | Chval Zdeněk | HC Vimperk | 99 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
118 | Nikel Adam | Pískovna team | 00 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
121 | Krunčík Jakub | Žďár nad Metují | 01 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
121 | Tyl Marek | TJ Dolní Lomná | 03 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
121 | Favero Marco | --- | 99 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
121 | Smola Jan | OREL Jednota Hulín | 00 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
125 | Zábojník Marcel | Beroun | 98 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
125 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
125 | Maryška Jan | WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou | 02 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
128 | Bialožyt Marek | OB TJ TŽ Třinec | 03 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
128 | Zlámal Roman | Jarohněvice | 98 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
130 | Vávra Jakub | TJ Jiskra Hořice | 02 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
130 | Petrlík Michal | AC Rumburk | 99 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
130 | Procházka Luděk | Benešovský běžecký klub | 99 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
130 | Czeczotka Vojtěch | Třinec | 00 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
130 | Šimůnek Jan | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
130 | Krutílek Ondřej | --- | 03 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
130 | Švácha Filip | AC Česká Lípa | 98 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
137 | Urban Matyáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 00 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
137 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
137 | Šana Ondřej | --- | 01 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
137 | Vaníček Zdeněk | Miletín | 98 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
137 | Juřík Marek | Fénix Ski Team Jeseník | 04 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
137 | Szotkowski Dawid | SKI Mosty | 04 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
143 | Fiala Vojtěch | SDH Bílá Třemešná | 98 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
143 | Velc Roman | Fenix ski team Jeseník | 04 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
143 | Skalický Jakub | ZŠ Josefa Šíra Horní Branná | 04 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
143 | Procházka Lukáš | Benešovský běžecký klub | 03 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
143 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
143 | Szmek Petr | Milíkov | 99 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
143 | Vacek Michal | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
150 | Rejha Jan | - | 99 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
150 | Kašník Sebastián | - | 03 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
150 | Heilig Jan | USK | 01 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
153 | Matouš Adam | ČKS SKI Jilemnice | 98 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
153 | Tyl Vilem | SK Universe | 08 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
153 | Cienciala Tomáš | SKI Mosty | 02 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
153 | Sehnal Vojtěch | K. O. Poděbrady | 98 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
157 | Plášil Jan | Sokol Senohraby | 02 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
158 | Vizner Martin | Alexovice | 04 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
159 | Ćmiel Lukáš | Milíkov | 99 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
160 | Grohmann Bohumil | Krvavé záda | 98 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
160 | Franek Lukáš | BK SAK Karviná | 02 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
162 | Cienciala David | Horní Těrlicko | 00 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
163 | Kawulok Radek | SKI Mosty | 06 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
164 | Szkandera Vojtěch | SSK Dolní Lomná | 04 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
165 | Franek Vojtěch | BK SAK Karviná | 08 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
166 | Franek Ondřej | BK SAK Karviná | 00 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
166 | Kotas Adam | Třinec | 98 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
166 | Tuharský Tobiáš | OB TJ TŽ Třinec | 07 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | 82 | 844 | 22 | S:9/423, A:8/280, B:5/141 |
2 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 710 | 15 | S:5/342, A:4/234, B:6/134 |
3 | Turek Martin | www.zakisova-skolabehu.com | 80 | 556 | 16 | S:8/288, A:4/182, B:4/86 |
4 | Lysák Vlastimil | Vinotéka U Karla | 86 | 427 | 8 | S:2/141, A:4/224, B:2/62 |
5 | Ambros Jakub | AKEZ Kopřivnice | 87 | 423 | 6 | S:2/186, A:3/202, B:1/35 |
6 | Fejfar Ondřej | Inov-8 team | 89 | 409 | 6 | S:5/378, A:0/0, B:1/31 |
7 | Kovář Jáchym | ICEBUG - TJ Dukla Praha | 96 | 341 | 5 | S:4/306, A:0/0, B:1/35 |
7 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 341 | 11 | S:4/156, A:3/112, B:4/73 |
9 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 317 | 9 | S:2/102, A:3/126, B:4/89 |
10 | Hruška Jan | Kasper Swix Team | 89 | 291 | 5 | S:3/210, A:1/54, B:1/27 |
10 | Janů Jan | CZE | 93 | 291 | 3 | S:3/291, A:0/0, B:0/0 |
12 | Hübl Radek | Run Sport Team | 88 | 281 | 5 | S:2/153, A:1/62, B:2/66 |
13 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 243 | 4 | S:2/138, A:1/70, B:1/35 |
14 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 239 | 4 | S:2/186, A:0/0, B:2/53 |
15 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 237 | 5 | S:2/147, A:1/44, B:2/46 |
16 | Chrascina Marek | CZE | 97 | 234 | 3 | S:3/234, A:0/0, B:0/0 |
17 | Dryml Mojmír | Hvězda Pardubice | 86 | 230 | 5 | S:2/114, A:1/54, B:2/62 |
18 | Krupička Robert | CZE | 78 | 210 | 2 | S:2/210, A:0/0, B:0/0 |
18 | Berka Martin | AC Turnov | 85 | 210 | 3 | S:2/186, A:0/0, B:1/24 |
20 | Pavlišta Vít | CZE | 85 | 198 | 2 | S:2/198, A:0/0, B:0/0 |
21 | Wurst Milan | Horedole | 82 | 190 | 4 | S:2/93, A:1/62, B:1/35 |
22 | Šolc Vítězslav | Redpoint | 91 | 185 | 5 | S:2/75, A:2/92, B:1/18 |
23 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 180 | 6 | S:2/84, A:1/40, B:3/56 |
24 | Lichý Tomáš | Salomon/SvetBehu.cz | 94 | 175 | 3 | S:2/105, A:1/70, B:0/0 |
25 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 151 | 3 | S:2/120, A:0/0, B:1/31 |
26 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 141 | 3 | S:1/57, A:2/84, B:0/0 |
26 | Beran Jan | Ski Police | 83 | 141 | 3 | S:1/39, A:2/102, B:0/0 |
28 | Kučera Martin | Elevenrunteam VSR.UNI.BRN | 80 | 136 | 2 | S:1/66, A:1/70, B:0/0 |
29 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 78 | 121 | 3 | S:2/102, A:0/0, B:1/19 |
30 | Třešňák Radim | Liberec | 84 | 120 | 2 | S:2/120, A:0/0, B:0/0 |
31 | Šplíchal Jan | Sokol Valteřice | 83 | 118 | 3 | S:2/90, A:1/28, B:0/0 |
32 | Novák Lukáš | AC SAKÉ Kateřinky | 82 | 117 | 2 | S:2/117, A:0/0, B:0/0 |
33 | Dufka Vladislav | Paslerův statek Bischofstein | 91 | 116 | 3 | S:0/0, A:3/116, B:0/0 |
34 | Štěpánek Pavel | TJ Vysoké nad Jizerou | 96 | 114 | 2 | S:2/114, A:0/0, B:0/0 |
34 | Černý Zdeněk | Czech Outdoor Extrem Team | 85 | 114 | 2 | S:2/114, A:0/0, B:0/0 |
36 | Háze Martin | AO SP Vrchlabí | 85 | 113 | 3 | S:2/93, A:0/0, B:1/20 |
37 | Štantejský Michal | Raidlight Team | 84 | 112 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/19 |
38 | Krunčík Pavel | SK Týniště nad Orlicí | 85 | 108 | 5 | S:2/36, A:1/34, B:2/38 |
39 | Plný David | Enervit | 93 | 106 | 2 | S:0/0, A:2/106, B:0/0 |
40 | Holas Martin | Undead Team Liščák | 85 | 105 | 3 | S:2/90, A:0/0, B:1/15 |
40 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
40 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 88 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
43 | Mašek Petr | AO Spartak Vrchlabí | 79 | 102 | 5 | S:1/30, A:1/34, B:3/38 |
43 | Bednarský Vojtěch | TNF Bike Team | 97 | 102 | 2 | S:2/102, A:0/0, B:0/0 |
45 | Roháček Jan | Runsport Team | 82 | 101 | 3 | S:1/57, A:1/24, B:1/20 |
46 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 100 | 3 | S:1/66, A:0/0, B:2/34 |
47 | Raška Daniel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 96 | 99 | 2 | S:1/51, A:1/48, B:0/0 |
47 | Čech Jan | ČKS SKI Jilemnice | 93 | 99 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/27 |
49 | Nápravník Jakub | TJ Maratonstav Úpice | 87 | 97 | 5 | S:3/63, A:1/26, B:1/8 |
50 | Moravec Jiří | Orel Orlice - ISCAREX Česká Třebová | 96 | 96 | 3 | S:0/0, A:3/96, B:0/0 |
50 | Hostička Jan | Příbram | 79 | 96 | 3 | S:1/21, A:1/48, B:1/27 |
50 | Myšák Tomáš | Muscle Bank Hradec Králové | 85 | 96 | 2 | S:2/96, A:0/0, B:0/0 |
53 | Urbánek Jiří | HO Slavie Liberec | 87 | 91 | 2 | S:1/57, A:1/34, B:0/0 |
54 | Juran Martin | Modra | 91 | 89 | 3 | S:1/18, A:1/44, B:1/27 |
55 | Trejbal Michal | SKP Mladá Boleslav | 82 | 88 | 3 | S:1/42, A:1/36, B:1/10 |
56 | Šiška Petr | Jilemnice | 86 | 85 | 3 | S:2/72, A:0/0, B:1/13 |
57 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 81 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/27 |
57 | Rexa Martin | Kerda Sport | 79 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
57 | Fousek Jan | MK Seitl Ostrava | 91 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
60 | Kostka Tomáš | Frenštát pod Radhoštěm | 87 | 80 | 3 | S:1/12, A:1/44, B:1/24 |
60 | Jirka Jan | AC Náchod | 83 | 80 | 3 | S:0/0, A:2/66, B:1/14 |
62 | Stezka Martin | Liberec | 84 | 78 | 3 | S:2/60, A:0/0, B:1/18 |
63 | Motl Ondřej | ASK Slavia Rumburk | 94 | 75 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/27 |
64 | Petrášek Miloslav | TJ Rumburk | 78 | 74 | 2 | S:1/36, A:1/38, B:0/0 |
65 | Frei Martin | AK Kroměříž | 86 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
65 | Pytlík Jiří | MK Seitl Ostrava | 91 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
65 | Buba Michal | MK Seitl Ostrava | 83 | 72 | 2 | S:1/48, A:1/24, B:0/0 |
65 | Janata Milan | Maratonstav Úpice | 85 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
69 | Kreisinger Jan | SK Studenec | 84 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
69 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 70 | 2 | S:1/48, A:0/0, B:1/22 |
69 | Kalenda Jan | AK Zlín | 85 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
69 | Macoun Jan | T. J. Sokol České Budějovice | 92 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
73 | Fliedr Jiří | F - Bike klub Sádek | 80 | 69 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/15 |
74 | Vízek Ondřej | Nac Premier | 84 | 67 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/16 |
75 | Sedláček Jan | TJ Sušice | 78 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
75 | Filipec Petr | Tobi Sport team | 84 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
75 | Gräf Jakub | Dukla Liberec | 91 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
75 | Kokošek Oldřich | Lightbike team | 88 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
79 | Dubčák Pavel | --- | 86 | 64 | 2 | S:0/0, A:2/64, B:0/0 |
80 | Kozlík Lukáš | SUNAKASHI Praha | 89 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
81 | Dumek Václav | Jiskra Tanvald | 87 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
81 | Srb Vladimír | Czech Outdoor Extrem Team | 78 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
81 | Procházka Michal | Perňa System / USK | 82 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
81 | Šrůtek David | BKL Machov | 80 | 60 | 2 | S:0/0, A:2/60, B:0/0 |
81 | Kala Jiří | CK Příbram Fany Gastro | 87 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
81 | Kantek Miroslav | VSK Univerzita Brno | 93 | 60 | 2 | S:2/60, A:0/0, B:0/0 |
87 | Šustek František | Česká Třebová | 83 | 57 | 3 | S:2/45, A:0/0, B:1/12 |
87 | Veselý Radek | Mílaři Domažlice | 92 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
87 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
87 | Janeček Roman | Caramba Team | 81 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
87 | Palla Radovan | Bystřice pod Hostýnem | 80 | 57 | 2 | S:2/57, A:0/0, B:0/0 |
92 | Šilar Zdeněk | Run sport Team | 81 | 55 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/55 |
93 | Řezáč Martin | Mushing team Ostrava | 82 | 54 | 2 | S:1/36, A:1/18, B:0/0 |
93 | Bauer Václav | - | 78 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
93 | Kožnar František | ČKS SKI Jilemnice | 96 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
93 | Kubíček Jiří | Mattoni Freerun Zlín | 91 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
93 | Ekl Tomáš | Iron Stars Beroun | 83 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
93 | Razým Vladislav | Sport Club Plzeň | 88 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
93 | Rypl Miroslav | Dukla Liberec | 92 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
93 | Blabla Tomáš | Janovice | 82 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
93 | Košnar Filip | Trailrun.cz | 91 | 54 | 4 | S:0/0, A:1/18, B:3/36 |
102 | Hochman Zdeněk | Orel Blučina | 85 | 51 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/19 |
102 | Badač Martin | Tobi Sport team | 90 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
102 | Burt Pavel | Sport Club Plzeň | 97 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
102 | Mocek Tomáš | Pardubice | 79 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
102 | Třešňák Tomáš | AC Česká Lípa | 79 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
102 | Ehl Jaroslav | SKI Skuhrov nad Bělou | 81 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
102 | Kraus Jakub | žádný | 92 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
102 | Ehl Petr | HO SKOL | 78 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
110 | Hak Tomáš | Vítězná | 78 | 50 | 3 | S:1/21, A:0/0, B:2/29 |
111 | Derka Radim | Přerov | 91 | 49 | 2 | S:1/39, A:1/10, B:0/0 |
111 | Smetana Jan | Rumburk | 82 | 49 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/17 |
113 | Tláskal Jan | --- | 83 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
113 | Sokol Martin | AXON Sport Team | 79 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
113 | Hurdálek Robert | TJ Lokomotiva Trutnov | 78 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
113 | Kordík Jan | Risolino | 83 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
113 | Ambrož Radek | Liga 100 Olomouc | 93 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
113 | Šubrt Jan | Sokol Horní Sytová | 97 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
113 | Šilpert Pavel | Cyklo RD | 83 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
113 | Otáhal Lucian | Kryštofovo Údolí | 80 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
113 | Sýkorá Jan | Decathlon Kalenji ČB | 93 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
113 | Radomský Marek | Ostrava | 89 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
123 | Flegl Vlastimil | AO Spartak Vrchlabí | 86 | 47 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/47 |
124 | Kapalčík Šimon | Mistrovice | 95 | 46 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/18 |
125 | Samek Kamil | Kostelní Hlavno | 78 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
125 | Černohous Pavel | Jablonská běžecká liga | 79 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
125 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 45 | 3 | S:1/33, A:2/12, B:0/0 |
125 | Veselouš Filip | SDH BLANSKO Jablonec n.Jiz. | 95 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
125 | Schütz Filip | ČKS SKI Jilemnice | 97 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
125 | Helcel Martin | MH Bike Havířov | 88 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
125 | Bernard Adam | Frenštát p. R. | 84 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
132 | Vavruška Jiří | Kerda Sport Liberec | 78 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
132 | Pešta Martin | Bakako Nová Paka | 78 | 44 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/12 |
132 | Hartl Tomáš | Sokol Římov | 80 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
132 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
132 | Pražan Jan | Trimill Team | 78 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
132 | Zítka Zdeněk | Suchý Důl | 85 | 44 | 2 | S:0/0, A:2/44, B:0/0 |
132 | Flašar Jan | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 86 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
132 | Friček Martin | Horní Vltavice | 79 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
140 | Balcar Michal | Červený Kostelec | 85 | 43 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/5 |
141 | Wágner Jan | Jablonné nad Orlicí | 84 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
141 | Škuca Zbyněk | Frenštát p. R. | 87 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
141 | Kotek Tomáš | Tomáš Kotek | 85 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
141 | Brtva Pavel | Julboway | 94 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
141 | Červenka Pavel | Rokytnice nad Jizerou | 86 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
141 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 87 | 42 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/22 |
147 | Prais Marcel | Sokol Křemže | 93 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
147 | Zátopek Filip | Olympia Bruntál | 97 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
147 | Hochmut Milan | Spartak Rožmitál | 87 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
147 | Nekoranec Matěj | Titan trilife | 97 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
147 | Hrdina Pavel | AK Perná | 88 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
147 | Duch Miroslav | TJ MARATONSTAV Úpice | 79 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
153 | Hubner Jan | Špindlerův Mlýn | 85 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
153 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 39 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/18 |
153 | Toman Radek | AFK Kornice | 87 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
153 | Klufa Jozef | Gerresheimer | 79 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
153 | Kolenčík Vojtěch | Aréna Pavly Kladivové | 84 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
153 | Staroň Richard | Brno | 86 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
159 | Bialožyt Michal | SK Žabovřesky Brno | 87 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
159 | Dvořáček Jan | Trailrun.cz/Runsport.cz | 79 | 38 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/12 |
159 | Bartyzal Josef | - | 84 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
159 | Ludík Jiří | POHNI | 89 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
159 | Poláček Michal | Valašské Meziříčí | 89 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
159 | Švrček Filip | Lednice | 81 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
159 | Franěk Ondřej | Praha 6 | 90 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
166 | Valachovič Tibor | SKTG ČB | 89 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
166 | Zlámal Aleš | Kasper Swix Team | 87 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
166 | Havrlík Matouš | Lhotka | 90 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
166 | Šilhánek Petr | Vranovice | 88 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
166 | Jurek Jan | Trojanovice | 84 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
166 | Honzíček Michal | KRB Chrudim | 88 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
166 | Petr Martin | Homolští Chrti | 78 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
166 | Koudelka Lukáš | AK Drnovice | 83 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
166 | Hrbek Filip | - | 89 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
166 | Sucharda Štěpán | AC Lomnice | 86 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
166 | Reif Luboš | Domažlice | 81 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
166 | Boháč Jan | Run 4 Run | 81 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
178 | Mahovský František | Blučina | 83 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
179 | Tomek Jiří | Orel Židenice | 97 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
179 | Sova Patrik | Mattoni FreeRun Zlín | 90 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
179 | Scholz Vladimír | Pila Machov | 79 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
179 | Kuncl Petr | Kunclův mlýn | 83 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
179 | Ježek Martin | SK Stará Paka | 83 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
179 | Březina David | Všenory | 89 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
179 | Vejvoda Michal | T.J.Sokol Jičín | 82 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
179 | Pryszcz Patrik | Košařiska | 78 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
187 | Pergler Josef | Metylovice | 84 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
187 | Fátor Hynek | Kasper Swix Team | 97 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
187 | Hladík Pavel | Hvězda Pardubice z.s. | 96 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
187 | Peteřík Tomáš | AT Dian | 80 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
191 | Škrlant Martin | Žebrák | 79 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
191 | Zrzavý Martin | - | 91 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
191 | Kolisko Vladimír | TJ Horní Kostelec | 80 | 32 | 2 | S:1/12, A:1/20, B:0/0 |
191 | Pohl Martin | SKI Police | 78 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
191 | Dostál Jan | Vella Náchod | 86 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
191 | Szymanik Adam | Chotěbuz | 96 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
191 | Vaculík Michal | --- | 82 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
191 | Knotek David | - | 82 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
191 | Baďura Jan | FENIX SKI Team Jeseník | 87 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
200 | Krajča Stanislav | TJ Liga 100 Olomouc | 83 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
200 | Davídek Dušan | Vrchlabí | 81 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
202 | Sýkora Jan | TJ Dukla Praha | 92 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
202 | Hornych Véna | SKI Police | 78 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Kučírek Vojtěch | TJ TŽ Třinec | 93 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Pešek Ondřej | KOB Choceň | 85 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Flachs Michal | Zličín | 87 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Misař Tomáš | M.T.D.E. | 85 | 30 | 2 | S:0/0, A:2/30, B:0/0 |
202 | Čtvrtečka Roman | Nový Jičín | 84 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
202 | Hradecký Tomáš | Adidas Runners Prague | 91 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
202 | Tichák Jiří | - | 81 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Jílek Pavel | Cyklo Malát Klatovy | 78 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
202 | Kawulok Martin | Hrádek ve Slezsku | 84 | 30 | 2 | S:0/0, A:2/30, B:0/0 |
202 | Keznikl Roman | CK Verne | 83 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Velička Ondřej | BpH - www.ultramaratonec. | 83 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Fejk Lukáš | Carla.kupkolo.cz | 88 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
202 | Chudý Jonáš | Triop | 90 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Švach Štěpán | --- | 95 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Horák Libor | - | 88 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
202 | Lýsek Igor | Mosty u Jablunkova | 80 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
220 | Boža Václav | Lowellpro running | 96 | 29 | 2 | S:1/27, A:1/2, B:0/0 |
221 | Kaluža Luboš | NVPP | 82 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
221 | Brych Jiří | Blaník Strunkovice | 88 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
221 | Hejl Dušan | SPARTAK Police nad Metují | 84 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
221 | Crha Zdeněk | Maraton Klub Kladno | 79 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
221 | Procházka Tomáš | Mezihoří | 78 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
221 | Hrevuš Alexandr | SPORT Břehy u Přelouče | 79 | 28 | 5 | S:2/9, A:1/2, B:2/17 |
221 | Dvořák Matěj | Sokol Hluboká | 97 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
228 | Harnoš Petr | Veselí nad Moravou | 86 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
228 | Havran Jan | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
228 | Hanslián Filip | MONTAINTIME FBLT | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
228 | Hrdina Jakub | Sklárna AJETO Lindava | 90 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
228 | Mifek Zdeněk | Klenčí | 80 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
228 | Votoček Filip | ČKS SKI Jilemnice | 84 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
228 | Jor Martin | Runsport team | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
228 | Lhota Aleš | Pivovar Miletín | 78 | 27 | 2 | S:1/3, A:1/24, B:0/0 |
228 | Hakl František Marián | Brno | 92 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
228 | Vybíral Lukáš | Silný team Uničov | 87 | 27 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/24 |
228 | Kubíček Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 87 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
239 | Kubeček Martin | Bischofstein | 87 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Hartman Marek | FL Nové Strašecí | 90 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Hromek Petr | AK Drnovice | 82 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Šedivý Petr | SDH Soběnov | 88 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Pýcha Lukáš | Wikov Hronov | 84 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Sikora Robin | TJ Dolní Lomná | 90 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Tomanec Filip | --- | 87 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Švrček Michal | Velké Bílovice | 84 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
239 | Hnízdo Miroslav | CK Verne | 86 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
248 | Špecián Jiří | -------- | 82 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
248 | Černý Michal | PSK Olymp Praha | 94 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
248 | Heguduš Jakub | BBK | 91 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
248 | Lán Filip | OK Slavia Hradec Králové | 80 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
248 | Krummer Radek | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 88 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
248 | Lachnit Jan | TJ Liga 100 Olomouc | 80 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
248 | Svatý Ondřej | Rokytnice nad Jizerou | 84 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
248 | Skřivánek Pavel | Liaz Jablonec | 85 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
248 | Čivrný Jiří | Semily | 80 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
248 | Jančík Miroslav | Moravští vrabci | 87 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
248 | Bordovský Pavel | Trojanovice | 85 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
248 | Moravec Martin | Orel Vencl tým Ústí nad Orlicí | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 | |
248 | Buryška Tomáš | RUN SPORT TEAM | 88 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
248 | Petrányi Radoslav | Bonbon Praha | 86 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
248 | Bílek Jan | SKT Brankovice | 93 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
248 | Pluháček Zdeněk | Mikulov | 85 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
248 | Minařík Tomáš | Valachbajk Tým | 81 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
248 | Kurfurst Pavel | Vsetín | 78 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
248 | Pummer Jan | Běžecký kemp Kuprovka | 85 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
248 | Živný Marek | Orel 3D Fitnessrace Team | 91 | 24 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/24 |
248 | Dušek Patrik | DusekBrothers.com | 87 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
248 | Kmecík Tomáš | SRT Mikulášovice | 80 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
270 | Koryťák Radek | Jeseničtí orli | 88 | 23 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/20 |
271 | Vrkoč Michal | Sepekov | 83 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
271 | Vlček Josef | Za sebe | 89 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
271 | Pelikán Karel | BBK Benešov | 79 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
271 | Boháč Ladislav | Cukrářství u Boháčů | 92 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
271 | Pešl Josef | TT Loko Beroun | 85 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
271 | Veselý Jan | KTK Software | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
271 | Myšák Petr | HK Choceň | 86 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
271 | Zogata Andrzej | SKI Mosty | 86 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
271 | Jelínek Martin | Char Brno | 89 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
271 | Horák Jaromír | Teplákovky | 92 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
271 | Novotný David | TREAT Adventure | 81 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
271 | Souček Tomáš | TP Consulting Liberec | 83 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
283 | Kubáň Antonín | Frenštát p. R. | 92 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
283 | Mlčkovský Jiří | Fejfar kemp | 81 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
283 | Krčál Michal | Brno | 83 | 21 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/18 |
286 | Mlejnek Martin | TP Consulting Liberec | 86 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
286 | Chlud Jan | --- | 92 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
286 | Zahraj Krystian | Jablunkov | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
286 | Kupka Martin | AK Štikov | 82 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
286 | Česal Martin | Litvínov | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
286 | Bakalík Tomáš | SDH Roštění | 89 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
286 | Čumpelík Robin | FC Bolešín | 81 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
286 | Vlček Pavel | Loděnice | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
286 | Tomášek Filip | 78 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 | |
286 | Švec Luděk | DUKO Rýmařov | 78 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
286 | Rozsíval Josef | Ostrý trénink | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
286 | Peroutka Tomáš | Velké Němčice | 85 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
286 | Benda Jaroslav | Jerusalém | 91 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
299 | Přikryl Roman | BKB | 88 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
299 | Hradecký Jaromír | Skuteč | 85 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
299 | Sedláček Antonín | Banáni - Jeseník | 88 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
299 | Kožíšek Dušan | Dukla Liberec | 83 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
299 | Kahánek Radek | AC TJ Jičín | 90 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
299 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 85 | 19 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/1 |
299 | Janů Libor | Šumperk | 78 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
306 | Štekl Radomír | Nové Strašecí | 82 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
306 | Trasák Jan | KER Team | 80 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
306 | Horáček Filip | Běžci z Rya | 78 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
306 | Rozkoš Tomáš | neregistrován | 84 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
306 | Ocásek Michal | New Balance Aspire Sports | 88 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
306 | Vlk David | Řetechov | 93 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
306 | Jindřišek Štěpán | - | 95 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
306 | Maruška Miroslav | TP Consulting Liberec | 84 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
306 | Zelený Matěj | Bražecký mládenci | 89 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
315 | Mareček Lukáš | - | 88 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
315 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
315 | Šmarda Dominik | - | 95 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
315 | Hodeček Miroslav | Havířov | 88 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
315 | Minář Martin | Activity Lanškroun | 84 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
320 | Kovář Jan | CTC FORT SMC | 81 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
320 | Pinkas Tomáš | Dolní Dobrouč Švábák | 79 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
320 | Chaloupka Jan | Mladkov - Široký důl | 90 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
320 | Křenek Tomáš | Lanškroun | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
320 | Šáfr Vladimír | Triexpert | 81 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
320 | Kovář Daniel | ENJOY SPORT | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
320 | Janečka Jiří | Orel Vizovice | 89 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
320 | Kuběna Rudolf | SPS Prezidium Praha | 87 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
320 | Skopalík Zbyněk | KVS Olomouc | 78 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
320 | Nitsche Patrik | Char Brno | 90 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
330 | Kautský Radovan | VSK Humanita Praha | 79 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
330 | Stézka Martin | Tata Dvojčat Liberec | 84 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
330 | Frydrych Broňa | Les | 89 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
330 | Pánek Tomáš | SK Stará Paka | 85 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
330 | Holaj Jiří | Cyklo Ski Žitník Lomnice n. P. | 82 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
330 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
330 | Matal Jakub | FK 1932 Hrušovany u Brna | 92 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
330 | Kovařík Radovan | Hradec Králové | 85 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
338 | Dycka Jan | Podrážek | 80 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
338 | Hejl Libor | Hostomice | 82 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
338 | Hanousek Václav | Jičín | 80 | 14 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/14 |
338 | Tomeš Jakub | B-zone | 92 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
338 | Červenka Jaroslav | - | 79 | 14 | 3 | S:1/9, A:0/0, B:2/5 |
338 | Sadílek Jan | JISVA Zlín | 96 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
338 | Kalina Lukáš | Harrachov | 85 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
338 | Naprávník Jakub | TJ MARATONSTAV Úpice | 87 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
338 | Lipták Radim | Pepa Team F-M | 79 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
338 | Daneš Martin | GUMOTEX Břeclav | 85 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
338 | Budina Jakub | Trailrun.cz | 93 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
349 | Kramář Michal | TJ Sokol Janov | 95 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
349 | Hála Filip | Podkováři EU | 85 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
349 | Kalivoda Martin | Horská chata na Perl | 84 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
349 | Dulík Roert | Židlochovice | 78 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
349 | Minařík Daniel | - | 78 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
354 | Kotlář Lukáš | Běžecký camp Kuprovka | 80 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
354 | Kováček Stanislav | MK Seitl Ostrava | 83 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
354 | Kozubík Pavel | --- | 92 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
354 | Vávra Petr | Vorvani | 94 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
354 | Valenta Jakub | - | 78 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
354 | Veselý Petr | Praha | 78 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
354 | Zelený Filip | Bražecký mládenci | 92 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
354 | Novotný Jiří | Vrchlabí | 85 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
354 | Hrabal Tomáš | Kroměříž | 85 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
354 | Letko Zbyněk | HZS KHK PS Jičín | 88 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
354 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 78 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
354 | Badin Tomáš | FK 1932 Hrušovany u Brna | 91 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
366 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
366 | Čeřovský Jakub | TJ Lázně Bělohrad | 83 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
366 | Jílek Josef | AK Slovan Moravská Třebová | 89 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
366 | Malík Marek | HARD ROCK RUNNERS | 78 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
366 | Lejsek Marek | SKP Kornspitz Jablonec | 85 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
366 | Herbst Luboš | Herbstíci Praha | 79 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
372 | Lesák Jakub | OB TJ Sokol Žamberk | 96 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
372 | Machnik Vojtěch | Valašské Meziříčí | 83 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
372 | Krupka Jiří | T.J. Sokol Jičín | 81 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
372 | Polický Tomáš | Velké Poříčí | 84 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
372 | Daněk Pavel | FK 1932 Hrušovany u Brna | 90 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
372 | Vávra Pavel | Vorvani | 90 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
372 | Navrátil Michal | NWOW | 88 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
379 | Jirák Vojtěch | U zdechlé ludry | 93 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
379 | Svoboda Jakub | HO Vrchlabí | 84 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
379 | Netolický Kamil | SRTG Vyškov | 90 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
379 | Šlégl Jiří | TJ Sokol Podlazky-Dalovice | 92 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
379 | Kvičera Vojtěch | - | 83 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
379 | Němec Roman | - | 80 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
385 | Renský Michal | Náchod | 79 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
385 | Vrba Ivo | Rocktechnik Triatlon | 80 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
385 | Pacák Marcel | Třinec | 85 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
385 | Mrázek Petr | SK Hasiči Brno / Orel Vyškov | 78 | 8 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/6 |
385 | Hofman Vít | Nové Strašecí | 92 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
385 | Martuška Jan | MSK Břeclav | 91 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
385 | Vrána Jan | --- | 94 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
385 | Stránský Tomáš | Česká Třebová - MRT | 84 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
385 | Zajíček Tomáš | Mlázovice | 92 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
385 | Pospíšil Jaroslav | Bike&Run Team Stará Paka | 78 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
395 | Galandák Michal | HS Špindlerův Mlýn | 89 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
395 | Holešínský Miroslav | Běžec z Břeclavských rovin | 81 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
395 | Macháček Antonín | CFD Boys | 84 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
398 | Konopásek Radek | Krušovice | 89 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
398 | Mitáček Jiří | Freerun Zlín | 91 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
398 | Tofel František | NVPP Team | 94 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
398 | Pěsničák Rostislav | Bezvabeh.cz | 92 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
398 | Svacha Kathy | Chrlice | 82 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
398 | Fikar Ondřej | Hořice | 88 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
398 | Švejda Roman | Česká Třebová - MRT | 78 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
398 | Čapek Martin | Syřenov | 78 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
398 | Blecha Tomáš | TJ Zentiva | 79 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
398 | Kořán Petr | AK Žatec | 83 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
398 | Koubek - Kejzlar Jan | CARE.cz | 79 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
398 | Mandík Karel | - | 78 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
410 | Pešek Kamil | OB Česká Třebová | 80 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
410 | Gabriel Jakub | Vrchlabí | 93 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
410 | Havran Josef | - | 79 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
410 | Jüptner Petr | SC Alemannia Fuchsberg | 78 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
414 | Andrýsek Václav | Krvavé záda | 97 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
414 | Medlík Jan | NWOW | 91 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
414 | Štěpán Pavel | Bražecký mládenci | 92 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
414 | Kratochvíl Martin | Lhotka TJ | 85 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
414 | Königsmark Karel | Vrchaři Vrchlabí | 90 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
414 | Macek Martin | Easy Fitness Zlín | 82 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
414 | Dařílek Michal | Lanškroun | 78 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
414 | Machnik Tomáš | Dolní Lomná | 90 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
422 | Paluska Lukáš | Příznivci běhu Stránka | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
422 | Kůtek Jiří | TJ SKP Valdice | 90 | 3 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/3 |
422 | Strapek Tomáš | Supíkovice | 86 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
422 | Bird Darian | Horoměřice Athletics | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
422 | Czagan Jan | SDH Dědek | 93 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
422 | Voříšek Vojtěch | - | 94 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
422 | Dušek Libor | Sklípek Vrchlabí | 83 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
422 | Bouda Zdeněk | Death A.D. Huť | 80 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
422 | Kačín Miroslav | Březina | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
431 | Paus Aleš | Orel Hranice | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Kučera Jan | --- | 94 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Juřica Pavel | MK Seitl Ostrava | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Rys Rudolf | Holešov | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Cenek Jiří | Slečinky Napajedla | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Hronek Jaroslav | Orel Obřany | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Muller Ondřej | Partnerschaft | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Kurfürst Pavel | --- | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Pavlas Radek | 1. FC Neubuz | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Večeřa Jan | Trainingbro.com | 96 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Divoký Michal | Orlová | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Maňas František | Řetechov | 95 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Růžička Radim | --- | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Hejník Jan | --- | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Neradil Svatopluk | Líšná | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Smětal Tomáš | --- | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Vácha Štěpán | --- | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Djokic Jakub | Val. Meziříčí | 86 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Čunek Jiří | Valašské Meziříčí | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Rapčan Lukáš | Draci tým | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Švihálek Jiří | --- | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Žaloudík Jiří | Sport pro Krnov | 86 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Procházka Jan | --- | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Lysek Jan | TJ Dolní Lomná | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Nezdara Ondřej | --- | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Stanovský Jakub | Partnerschaft | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Brcko Jan | Brno | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Lysek Michal | TJ Dolní Lomná | 94 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Franc Pavel | VOLFSYSTEMS | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
431 | Lotter Jan | Třinec | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Podermanski David | Jablunkov | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Šana Radek | --- | 96 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Chytil Petr | Buštěhrad | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Marosz Vojtěch | NVPP | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Jelínek Milan | OREL Jednota Bystřice p.H | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Strejček Jiří | Rysy | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Perlík Kimi | Mýto | 97 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Zahrádka Aleš | Lochovice | 91 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Krajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | 95 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Jun Tomáš | ZŠ MŠ Nové Strašecí | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Klindera Pavel | Příbram | 94 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Veselý Tomáš | Nové Strašecí | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Krahulec Marek | Lochovice ABK | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Kejklíček Petr | Vrchaři Vrchlabí | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
431 | Grec Pavel | Orel Vyškov | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Zmrhal Vladimír | Uherské Hradiště | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Tříska Michal | Orel Domanín | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Pavlíček Roman | Hlinsko p. Host | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Lačík Lukáš | Český Těšín | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Polách Antonín | Horní Bečva | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Březina Martin | SDH Metylovice | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Solař Michael | Mattoni FreeRun Zlín | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Kantor Petr | Vendryně | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Stebel Lukáš | Český Těšín | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Čermák Michal | Praha | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Kršík Milan | Libomyšl | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Hetmer Patrik | Czech Paralympic SKI Team | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Boháč Pavel | Horní Lomná | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Marosz Břetislav | NVPP | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Stachoň Zdeněk | MS Rusava | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Cienciala Bogdan | NVPP | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Blecha Jiří | Bubákovští kocouři | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Šťovíček Pavel | Sukorady | 90 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
431 | Kisza Martin | Třinec | 96 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Waloszek Bárt | Český Těšín | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Szymanik Filip | Chotěbuz | 94 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Puczok Radek | BSvČT&S3T | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Heindrich Tomáš | Běžecká skupina v Českém Těšíně | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Lysek Jakub | Dolní Lomná | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Zajíc Jan | Ostrava | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Malý Špětán | SDH a Pekárna Nowina | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Střeštík Martin | Bystřice | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Lokvenc Jan | Dlužíš mi pivo | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Zápeca Miroslav | Valchy Team | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Špolek Libor | Lhotka TJ | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Křivánek Jan | Lhotka TJ | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Siročák Petr | Tři křížky CF | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Jánský Zdeněk | FL Nové Strašecí | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Jánský Michal | Nové Strašecí | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Mikula Jan | Floorbal Jablonec | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
431 | Křepelka Karel | Pro radost | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
512 | Zhouf Martin | - | 93 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Solich Robert | KŘP KhK | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Podzimek Petr | - | 89 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Karlec Jan | Horní Počernice | 87 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Šorm Radek | TJ Lázně Bělohrad | 95 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Čepelka Petr | 86 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 | |
512 | Jeřábek Patrik | Radkův team | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Puc Vítězslav | Clean - air s.r.o. | 84 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Trník Josef | Bazarhorice | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Horký Petr | Microrisc s.r.o. | 92 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Špidlen Karel | - | 95 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Pecina Jan | vodní záchraná služba Dvůr Králové | 82 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Bernkopf Miloš | Dobrá Voda u Hořic | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Samek Ondřej | Zdobín | 85 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Kejzar Marek | - | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Šuk Michal | Notthor | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Havel Lukáš | brouk Kvapník | 82 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Musil Ondřej | dezoláti z HP | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Zajíček Jiří | HZS Mělník | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Kvirenc Radim | Geodit Real s.r.o. | 93 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Vondráček Lukáš | Radkův team | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Jandura Michal | TJ Sokol Jičín | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Zverec Miroslav | Raketky Pecka | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Pecháček Ondřej | Šárovcova Lhota | 86 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Abel Roman | TC Batalion | 89 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Šafka Jiří | LP Elektroinstalace, s.r.o. | 81 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Seidl Martin | Pivokrevníci Dr. Šafky Ostroměř | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Koprnický Jan | LP Elektroinstalace s.r.o. | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Koutský Lukáš | Brtev | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Kadlec Jaroslav | 2KSys | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Starý Jan | NWOW | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Hladík Richard | neregistrován | 81 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Henych Tomáš | KoKa Team | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Strejček Pavel | TJVV | 81 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Rudolf Jiří | U zdechlé ludry | 90 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Rozum Jan | JABLOTRON ALARMS a.s | 91 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Lahtinen Michal | runing Golden Gate CZ | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Nádhera Jiří | Hradec Králové | 93 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Šindelář Jiří | JABLOTRON | 81 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Hátle David | HZS - ČR | 81 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Hons Michal | TJ Sokol Lázně Bělohrad | 87 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Šulc Jan | MICRORISC s.r.o. | 96 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Čeřovský Matěj | AČR | 89 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Škvrna Pavel | FC Narval Chodovice | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Kučera Marcel | TEST Stružinec | 85 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
512 | Kout Tomáš | TJ Lázně Bělohrad | 95 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vagenknecht František | Aster Jičín | 77 | 840 | 12 | S:4/420, A:4/280, B:4/140 |
2 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.com | 71 | 781 | 24 | S:9/387, A:7/262, B:8/132 |
3 | Záruba Jan | SIX MONKEYS | 77 | 655 | 20 | S:7/327, A:7/226, B:6/102 |
4 | Wallenfels Jiří | Sokol Vinohrady | 72 | 608 | 14 | S:4/309, A:5/196, B:5/103 |
5 | Bartoš Dalibor | LIAZ Jablonec nad Nisou | 75 | 546 | 8 | S:3/315, A:4/196, B:1/35 |
6 | Malý Jan | Eleven Run Team | 73 | 432 | 7 | S:3/246, A:2/124, B:2/62 |
7 | Hejl Radek | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 72 | 351 | 7 | S:1/105, A:2/118, B:4/128 |
8 | Oberländer Jan | Sokol Senohraby | 75 | 345 | 10 | S:5/207, A:2/78, B:3/60 |
9 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 302 | 6 | S:2/165, A:1/62, B:3/75 |
10 | Vopršálek Miroslav | Brück team | 71 | 279 | 7 | S:5/228, A:1/34, B:1/17 |
11 | Blaha Tomáš | ASICS Kroměříž | 76 | 245 | 3 | S:1/105, A:2/140, B:0/0 |
11 | Horák Ondřej | AK Kroměříž | 75 | 245 | 4 | S:1/105, A:1/70, B:2/70 |
13 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 202 | 3 | S:1/105, A:1/62, B:1/35 |
14 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 75 | 199 | 4 | S:2/132, A:1/40, B:1/27 |
15 | Čermák Jiří | Staněk Sport Turnov | 74 | 197 | 4 | S:3/177, A:0/0, B:1/20 |
16 | Kincl Marek | TJ Maratonstav Úpice | 74 | 162 | 5 | S:0/0, A:1/54, B:4/108 |
17 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 161 | 7 | S:2/90, A:1/20, B:4/51 |
18 | Krupka Milan | Indičtí běžci | 72 | 139 | 5 | S:3/120, A:1/6, B:1/13 |
19 | Vymazal Petr | SK Salix Grymov | 75 | 131 | 3 | S:1/81, A:0/0, B:2/50 |
19 | Bednář Pavel | ŠNECI na MAX | 68 | 131 | 3 | S:2/93, A:1/38, B:0/0 |
21 | Novotný Jiří | Dukla Liberec | 71 | 129 | 2 | S:2/129, A:0/0, B:0/0 |
21 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 129 | 4 | S:2/102, A:0/0, B:2/27 |
21 | Kubasa Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 77 | 129 | 4 | S:1/39, A:2/74, B:1/16 |
24 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 125 | 3 | S:2/108, A:0/0, B:1/17 |
25 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 124 | 3 | S:0/0, A:1/62, B:2/62 |
26 | Šír Vladimír | Klub Josefa Buďárka Jilemnice | 76 | 119 | 3 | S:1/54, A:1/48, B:1/17 |
27 | Janík Tomáš | Spona Teplice | 68 | 116 | 3 | S:2/90, A:1/26, B:0/0 |
27 | Žaludek Přemysl | Kola Malenovice | 77 | 116 | 2 | S:0/0, A:2/116, B:0/0 |
29 | Ulich Petr | MT Dobruška | 68 | 111 | 3 | S:1/57, A:0/0, B:2/54 |
29 | Sobek Lumír | --- | 75 | 111 | 3 | S:1/45, A:2/66, B:0/0 |
31 | Szebesta Pavel | Burik Running Team | 68 | 106 | 2 | S:1/72, A:1/34, B:0/0 |
32 | Kubeš David | Activity Lanškroun | 75 | 105 | 4 | S:1/57, A:0/0, B:3/48 |
33 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 104 | 4 | S:1/51, A:0/0, B:3/53 |
33 | Chrudina Robert | - | 73 | 104 | 4 | S:2/48, A:2/56, B:0/0 |
33 | Vašíček Roman | Radvanice | 74 | 104 | 3 | S:1/42, A:2/62, B:0/0 |
36 | Helcel Richard | BK SAK Karviná | 72 | 97 | 2 | S:1/57, A:1/40, B:0/0 |
37 | Uchytil Milan | KPA Pardubice | 74 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
37 | Matějka Roman | LSK Lomnice nad Popelkou | 75 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
37 | Kovář Roman | Fortex Moravský Beroun | 77 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
37 | Holiš Martin | Čs.spořitelna Accolade | 74 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
41 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 92 | 2 | S:1/60, A:1/32, B:0/0 |
42 | Pohl Jan | SKI Police | 76 | 90 | 2 | S:0/0, A:2/90, B:0/0 |
43 | Erben Jaroslav | Kunčice nad Labem | 74 | 88 | 3 | S:1/54, A:0/0, B:2/34 |
44 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 86 | 3 | S:1/51, A:0/0, B:2/35 |
45 | Urban Jakub | Skialp Dolní Morava | 72 | 85 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/19 |
46 | Suchý Jiří | FEL Praha | 76 | 83 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/17 |
47 | Melišík Jan | Redpoint Eleven Team | 74 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
47 | Široký Stanislav | AK Blansko Dvorská | 77 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
47 | Skoták David | Run 2be Fit | 76 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
47 | Huk Petr | Jablonec nad Nisou | 76 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
47 | Říha Pavel | Frýdlant nad Ostravicí | 77 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
47 | Majer Pavel | Domažlice | 76 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
53 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 80 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/20 |
54 | Machačka Martin | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 75 | 79 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/19 |
54 | Rozsypal Vladislav | STS Chvojkovice Brod | 70 | 79 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/22 |
56 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 78 | 2 | S:0/0, A:2/78, B:0/0 |
57 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 75 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/27 |
57 | Jirásek Marek | TJ Sokol Kbely | 73 | 75 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/31 |
59 | Novotný Luděk | Carla.kupkolo.cz | 74 | 74 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/20 |
60 | Hammerle Petr | HSC Capartice | 72 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
60 | Pospíšil Vít | Zdravotník Praha | 68 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
60 | Linhart Radek | Kerda Liberec | 76 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
60 | Škapa Marek | MK Seitl Ostrava | 71 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
64 | Šimurda Martin | Fischer Ski klub Šumava | 72 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
64 | Bláha Jan | - | 72 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
66 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 69 | 3 | S:1/27, A:2/42, B:0/0 |
67 | Kašpařík Tomáš | SK Přerov | 75 | 67 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/19 |
68 | Strnad Karel | TJ Spartak Klenčí | 77 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
68 | Walter Zdeněk | Zahrádky | 72 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
68 | Kauler Martin | TJ Sokol Mšeno | 76 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
68 | Malátek Antonín | Pardubice | 77 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
68 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
68 | Kolář Radek | Ulita Hobra Orientering | 69 | 66 | 2 | S:0/0, A:2/66, B:0/0 |
74 | Jedziniak Michal | Ostrava | 74 | 65 | 3 | S:1/27, A:2/38, B:0/0 |
75 | Kubíček Zdeněk | OK Mnichovo Hradiště | 72 | 63 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/18 |
76 | Houska Jindřich | OK Dobříš | 76 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
77 | Uher Juraj | Nové Město nad Metují | 73 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Bandžuch Martin | SK Kdyně | 75 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Macíček Martin | Frenstat Runners | 75 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Rozsypal Jan | STS Chvojkovice Brod | 70 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Hák Michal | Sokol Studenec | 75 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Drbohlav Tomáš | Chabrus Příšovice | 77 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
83 | Ledvina Petr | Pampeliška Olomouc | 73 | 59 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/20 |
84 | Anton Pavel | Klíčany | 69 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
84 | Fogl Marek | Jablonné - Standa tým | 72 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
86 | Pröller Miroslav | Česká Lípa | 70 | 56 | 2 | S:1/24, A:1/32, B:0/0 |
87 | Kaplan Viktor | Jablonec nad Nisou | 74 | 55 | 2 | S:1/21, A:1/34, B:0/0 |
88 | Kolář Petr | Gerresheimer | 72 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
88 | Rosol Jiří | Loko Beroun | 74 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
88 | Groh Petr | CA Horts | 76 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
88 | Němec Jan | Strašice | 71 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
88 | Kluz Miroslav | 1. běžecký Jablunkov | 70 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
88 | Hašpl Marcel | Oddíl 2015 | 77 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
88 | Choleva Petr | Lítací Jelen | 74 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
88 | Valíček Radek | Osek | 74 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
96 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 53 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/53 |
96 | Pejša Jan | Sedlčany | 75 | 53 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/15 |
98 | Horák Petr | Orel Silůvky | 76 | 52 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/22 |
99 | Dinter Jiří | Pepa Team Frýdek – Místek | 73 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
99 | Frank Pavel | TJ-Granitol Moravský Beroun | 68 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
99 | Macura Jan | Horizont Blansko | 72 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
99 | Kaňovský Petr | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
99 | Levička Zbyněk | Domažlice | 69 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
104 | Raška Zbyněk | SK ZaFaR Frenštát p. R. | 75 | 50 | 2 | S:1/24, A:1/26, B:0/0 |
105 | Malík Vit | CEWC Borovany | 69 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
105 | Daněk Jiří | Uh. Hradiště | 76 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
105 | Stančo Ladislav | SK Hory Beraní Hlavy Čelákovice | 77 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
105 | Sás Ladislav | AK Šternberk z.s. | 72 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
105 | Elger Martin | - | 73 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
105 | Štefek Josef | Wolfs Domažlice | 71 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
105 | Mrovec Dušan | Extreme sport club | 69 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
105 | Prouza Robert | Trojanovice | 77 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
113 | Hron Tomáš | Šumavský triatlon | 77 | 47 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/19 |
114 | Krátký Ivo | LKS Vyškov | 68 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
114 | Raška Radek | AK Emila Zátopka Kopřivnice | 76 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
114 | Svoboda Petr | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
114 | Simon Petr | Polička | 72 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
114 | Hanyš Petr | ČR | 70 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
114 | Přinda Lukáš | Slavia Orienteering | 77 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
120 | Selinger Stephan | FH OOE Sports Team | 72 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Fliedr Tomáš | F-BIKE KLUB Sádek u Poličky | 76 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
120 | Vítek Miroslav | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Obr Tomáš | Body ID | 77 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Sadílek Martin | Jisva Zlín | 69 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Odvárka Jiří | TJ Jiskra Horní Maršov | 77 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Hartíg David | Burik Running Team | 73 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Havel Lukáš | Olfincar Ski Team Trutnov | 74 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Rücker Pavel | BONBON Machov | 76 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
120 | Vajsar Jiří | Stvořitel | 77 | 44 | 2 | S:0/0, A:2/44, B:0/0 |
130 | Stoszek Jan | VZS Ostrava | 76 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Sosna Dalibor | TJ Baník Ostrava | 73 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Škoda Aleš | Olfin Car Ski Team Trutnov | 75 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Broj Adrian | BROJ TEAM ZLINICE | 68 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
130 | Baletka Stanislav | Funny team | 70 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
135 | Šilar Martin | Trutnov | 76 | 41 | 2 | S:1/33, A:1/8, B:0/0 |
136 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Bielčik Petr | Czech Outdoor Extreme Team | 71 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Friede Jan | Wikov Hronov | 77 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Čáp Ondřej | SK Dobruška | 74 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Hrubý Martin | neregistrován | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Ohnůtek Zdeněk | Lucoklima Running Team | 75 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Hofman Jaroslav | AC Rumburk | 71 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
136 | Votava Martin | Králův Dvůr - Popovice | 71 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
145 | Pietrzyk Rostislav | FMT Group | 77 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
145 | Svoboda Marek | Zumbarda | 75 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
145 | Kubeček Jáchym | HK Pardubice | 77 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
148 | Štolfa Martin | SPARTAK Police nad Metují | 74 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
148 | Suchý Pavel | RC Falkenštejn Krásná Lípa | 69 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
148 | Vašák Jan | Koloredov | 75 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
148 | Slánský René | Běhatlon Val. Klobouky | 72 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
148 | Bačo Radomír | OREL Val. Klobouky | 76 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
153 | Polák Michal | Bakako Nová Paka | 77 | 37 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/37 |
154 | Chýlek Patrik | Tichá | 73 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
154 | Číhař Tomáš | Chvojenec | 70 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
154 | Křivohlávek Pavel | Nový Malín | 70 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
154 | Bergr Tomáš | LSK Lomnice nad Popelkou | 71 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
154 | Vítek Josef | AC Rumburk | 69 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
154 | Veselý Petr | SK Squash Plzeň | 73 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
154 | Camarda Oliver | Magion | 75 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
154 | Špernoga Petr | - | 75 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
154 | Gult Martin | Wikov Hronov | 75 | 36 | 2 | S:0/0, A:2/36, B:0/0 |
154 | Tuharsky Martin | OB TJ TŽ Třinec | 77 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
154 | Vondra Josef | Hvězda Pardubice | 71 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
154 | Beneš Edvard | SK Já | 73 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
154 | Tončík Petr | MULTIP Nový Jičín | 71 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
154 | Mařík Jiří | 3D Fitness Raceteam | 72 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
154 | Kalista Jiří | SK Praga Praha | 71 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
154 | Šíma Jan | Č. Krumlov | 70 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
170 | Jánošík Rudolf | Vlašim | 71 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
170 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 35 | 2 | S:0/0, A:1/22, B:1/13 |
172 | Haňur Roman | BBKBOR | 69 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
172 | Dohnal Jiří | Běhatlon VK | 76 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
172 | Jelínek Oldřich | Hronov | 73 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
172 | Novotný Jiří | Kladníky | 77 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
172 | Matula Štěpán | Olympia Kladno | 70 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
172 | Vít Pavel | Vella Náchod | 71 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
172 | Ptáček Miloš | Petrovičky | 70 | 34 | 2 | S:0/0, A:2/34, B:0/0 |
179 | Šubrt Jan | Horní Sytová | 68 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
179 | Tešnar Marek | Petřvald | 75 | 33 | 2 | S:1/21, A:1/12, B:0/0 |
179 | Cicvárek Jakub | Turnov | 77 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
179 | Melčák Tomáš | PJR Frenštát p. R. | 75 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
183 | Mordáč Stanislav | Třinec | 74 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
183 | Kocanda Ivo | IKstav Červený Kostelec | 70 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
183 | Chochola Petr | ZŠMŠ Nové Strašecí | 77 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
183 | Řehoř František | Ski klub Šumava | 70 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
183 | Lavička David | Ghost Team | 73 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
183 | Brulík Pavel | SRTG ČB | 77 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
189 | Mikyska Michal | SKITRI Jablonné nad Orlicí | 74 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
189 | Wojtyla Jaromír | VZS Ostrava | 70 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
189 | Odvárko Michal | RH Kartouzy Valdice | 74 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
189 | Borský Petr | JISVA Zlín | 72 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
189 | Tončík Martin | Nový Jičín | 72 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
189 | Boček Josef | Strakonice | 68 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
189 | Kuřík Michal | Trvalková školka Studenec | 76 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
189 | Beran Jiří | SKI Police | 77 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
189 | Průka Jaroslav | Trhové Sviny | 74 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
189 | Czagan Jan | SDH Dědek | 71 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
189 | Šebek Dušan | SK Horymír Neumětely | 72 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
200 | Šandera Martin | Bonbon Jičín | 76 | 28 | 2 | S:0/0, A:2/28, B:0/0 |
200 | Pokluda Ondřej | SP Malenovice | 69 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Pořický Jiří | Odolena Voda | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Koubek Václav | BBK | 68 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Horák Čestmír | Přerov - Předmostí | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Rylko Václav | 1.běžecký Jablunkov | 72 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
200 | Bičík Tomáš | Delta Team | 68 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
207 | Fritscher Adam | Liga 100 Olomouc | 75 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
207 | Janeček Leoš | Jablonec | 72 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
207 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 27 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/27 |
207 | Jon Jiří | SK Nové Město nad Metují | 68 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
207 | Ondra Vladimír | Diversity Beast | 68 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
207 | Bouda Jiří | HYBAJ Team Nový Jičín | 71 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
207 | Zeman Tomáš | BK Bohdánkov | 77 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
214 | Šolc Jan | Šolc Team | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
214 | Cienciala Tomáš | Splašení Goroli | 70 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
214 | Urbánek Jiří | Splašená lokomotiva Chlumec n/C | 76 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
214 | Bělohlav Petr | HC Hluboká | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
218 | Tvarůžka Tomáš | Kroměříž | 72 | 24 | 3 | S:1/6, A:2/18, B:0/0 |
218 | Ardamica David | Dolní Bukovsko | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Sychrovský Martin | Wikov Hronov | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Drbohlav Jiří | Lomnice nad Popelkou | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Dubják Petr | Jiskra Zruč nad Sázavou | 70 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Stoger Karel | BKB | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Hřídel Radek | Příbram | 74 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Hirš Jan | - | 74 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Huvar Roztislav | Orel Domanín | 75 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Ščerba Marek | MONTAINTIME FELT AROPEC | 69 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Doležal Michal | Plzeň | 75 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Wolf David | ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o. Rokytnic | 72 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Krejsa Tomáš | Kus Sopotnice | 77 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
218 | Krpenský Jaroslav | Valašské Klobouky | 75 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Čtvrtlík Jaroslav | Kolex Valašské Klobouky | 72 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
218 | Šťastný Michal | Běhám pro radost | 76 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Roštejnský Michal | Kerda Sport Liberec | 77 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
235 | Stolařík Jan | - | 76 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
235 | Žák Marek | JESENIČTÍ ORLI | 76 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
235 | Šubert Pavel | Neběžecký kroužek | 74 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Dvořák Tomáš | Atlet Šestajovice | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Bublák Roman | Nesmíš to vzdát! | 71 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
235 | Diviš Jiří | CBC team | 75 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
235 | Haluzík Marek | Dracy | 74 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
242 | Jakl Petr | Hřibojedy | 72 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
242 | Mareček Aleš | KHS Jilemnice | 75 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
242 | Maliňák Tomáš | Rožnov p. R. | 71 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
242 | Serbus Jan | Polabská smečka | 74 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
246 | Čermák Leo | - | 76 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
246 | Mana Jiří | Velký Ořechov | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
246 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
246 | Hnát Petr | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 74 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
246 | Vávra Pavel | Vorvani | 68 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
246 | Lebeda Petr | BBK Benešov | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
246 | Zemánek Petr | Draci | 68 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
246 | Polák Tomáš | Běžecký kroužek Varnsdorf | 76 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
254 | Skalický Roman | HS Strážné | 71 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
254 | Vaňous Martin | Ústí nad Orlicí | 69 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
254 | Kugler Karel | - | 72 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
254 | Račák Adam | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 77 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
254 | Brendl Jan | Spedos | 75 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
254 | Soviš Ivo | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 71 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
260 | Vlček Martin | Sokol Mladkov | 75 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
260 | Jaroš Jiří | Běžci z Rya | 68 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
260 | Vomlela Jan | Kulhající angličtináři | 75 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
260 | Hergesell Jiří | Vračkovice | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
260 | Mlynář Petr | Dolní Dobrouč | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
260 | Grimm Zdeněk | Grimm team | 77 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
260 | Szmek Dalibor | Bukovec | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
260 | Zeman Radek | Slavoj Osek | 70 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
260 | Rožník Libor | --- | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
260 | Provazník Zdeněk | Orel Vyškov | 74 | 18 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/16 |
260 | Kožuszník Marek | Vělopolí | 74 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
260 | Bílek Pavel | Vrbice | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
260 | Brádle Petr | Dobrá Voda u Hořic | 68 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
260 | Fiala Lubomír | L+L Team | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
260 | Halaj Jan | Náchod | 77 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
260 | Rašner Tomáš | Olomouc | 69 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
276 | Michl Petr | WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou | 70 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
276 | Lejnar Martin | SDH Zruč nad Sázavou | 72 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
278 | Monczka Daniel | Karviná | 76 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
278 | Žák Jiří | - | 69 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
278 | Bauer Martin | SK Ďolík | 77 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
278 | Vokatý Tomáš | Nová Paka | 71 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
278 | Špůrek Petr | Koloběžka Vracovice | 71 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
278 | Kunčár Zdeněk | Activity Lanškroun | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
278 | Hamerský Jarek | AD Tým | 76 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
278 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
278 | Růžička Martin | Mikulov | 73 | 16 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/14 |
278 | Schejbal Jan | RunSport Team | 76 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
288 | Dittrich Jan | Běžecký camp Kuprovka | 74 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
288 | Červinka Jiří | OB Vrchlabí | 70 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
288 | Valtček Ludvík | Praha Kobylisy | 68 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
288 | Skýpala Karel | Sokol Frenštát | 69 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
288 | Janků Petr | Liga 100 Olomouc | 74 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
293 | Filipek Bogdan | Vendryně | 74 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
293 | Švach Petr | --- | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
293 | Valeš Pavel | Dvůr Králové | 76 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
293 | Říha Karel | Seběhrdy | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
293 | Dušek Miloš | Sokol Lomnice n.P. | 74 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
293 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
293 | Pok Pavel | D.R.A.C.Y. | 74 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
293 | Sedláček Radek | Odpadlík | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
293 | Bergmann David | Hradec Králové | 74 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
302 | Sobotka Jiří | CFD Boys | 73 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
302 | Bydžovský Roman | Sklípek | 69 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
302 | Picka Jan | Chramiště | 72 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
305 | Valčík Pavel | --- | 77 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
305 | Fojtů Pavel | Orel Valašské Klobouky | 69 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
305 | Čistý Martin | Lhotka | 75 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
305 | Procházka Luděk | BBK Benešov | 70 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
305 | Dostál Pavel | - | 69 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
305 | Volák Pavel | Ulita Hobra Orienteering Broumov | 70 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
305 | Záruba Martin | MěÚ Dvůr Králové nad Labem | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
305 | Havel Tomáš | KPMG Running Club | 73 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
305 | Kobr Otakar | Krby Kobr | 74 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
305 | Janásek Aleš | Výškovice | 72 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
315 | Pražák Tomáš | Jiskra Hylváty Kuželky | 71 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
315 | Dušek Vladimír | Výprachtice | 71 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
315 | Ščudla Jaroslav | LKP Jičín | 74 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
318 | Kuchař Jan | SDH Vojnice | 76 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
318 | Heinz Pavel | TATA A SYN | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
318 | Stečínský Martin | Opatov | 75 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
318 | Hochman Filip | FLOPY software | 73 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
318 | Stuchlík Michal | Wikov Hronov | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
318 | Sedláček Jaroslav | OK Roztoky | 68 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
318 | Czylok Pavel | Běžecká skupina v Českém Těšíně | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
325 | Němec Radek | Litomyšl | 77 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
325 | Bukovský Jarmil | - | 71 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
327 | Čihák Petr | TJ Jiskra Hořice | 69 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
327 | Váňa Josef | --- | 74 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
327 | Karkoška Petr | BK SAK Karviná | 73 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
327 | Slatinský Martin | Chomýž | 76 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
327 | Bünter Michal | ZŠ MŠ Nové Strašecí | 72 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
332 | Čeřovský Jan | HO-Hořice | 75 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
332 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová - MRT | 75 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
334 | Filip Lukáš | Korfbal Kolín | 75 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
334 | Riessler Otto | JISVA Zlín | 68 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
334 | Dubský Aleš | Zvičina | 71 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
334 | Souček Vladimír | TJ Červený Kostelec | 73 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
334 | Res Martin | Valachytour | 77 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
339 | Čeřovský Jaroslav | Lešany | 77 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
339 | Kolda Jiří | Opatov | 73 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
341 | Šafr Jiří | Vysoké Mýto | 77 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
341 | Světinský Radek | Dacani Hvozdná | 77 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
341 | Brož Vlastimil | Český Těšín | 76 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
341 | Karásek Jiří | Kartouzy | 70 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
341 | Navrátil Michal | DR.A.CY | 74 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
346 | Zajíček Petr | Poruba | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
346 | Kotek Martin | VZS Ostrava | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
346 | Flégl Jaromír | Hořice | 71 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
346 | Homola Filip | VZS Ostrava | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
350 | Kubisz Roman | KPM Třinec | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Sláma Jiří | Vella tým Náchod | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Dvořák Miroslav | Horka nad Moravou | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Horák Marek | Sebe | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Gamba Sedláček | Auto Gamba | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Klát Jaroslav | --- | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Hudec Petr | --- | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Andrýsek Jiří | Krvavé záda | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Bombik Tomas | Tom Bike | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Ocieczek Marek | Frýdek-Místek | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Jaroněk Martin | mattoni freerun zlin | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Kadlec Martin | --- | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Smrček Pavel | Babičkov | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Plachý Tomáš | --- | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Šana Radek | --- | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Vizner Marek | Alexovice | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Szkandera Martin | SSK Dolní Lomná | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Bambušek Petr | Loučka | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Tyl Josef | SK Universe | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Zaremba Miroslav | Šárka | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Seneta Libor | - | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
350 | Smola Marek | OREL Jednota Hulín | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Gabko Slavomír | Klub Biatlonu Vsetín - Bobrky | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Neugebauer Erich | BK SAK Karviná | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Holeček Jiří | Svědci Kozubovi | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Konečný Jaroslav | --- | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Sikmund Radek | Bystřice pod Hostýnem | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Machala Jiří | Bystřice p. H. | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Spargel Ladislav | Orel Židenice | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Kocúr Roman | BK SAK Karviná | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Kosík Michal | Orel Domanín | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Szonowski Roman | Chotěbuz | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Styrnal Petr | Běžecká skupina v Českém Těšíně | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Ernst Tomáš | 1.běžecký Jablunkov | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Mucha Bohdan | MBMM | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Gluch Marek | Karviná | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Franek Alan | BK SAK Karviná | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Dostál Pavel | Dracy | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Lipowski Kamil | KPM Hrádek | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
350 | Hamrozi Martin | MHrun Třinec | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
391 | Mádle Daniel | Formula Uno | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Beránek Milan | Ho Hořice | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Valeš Petr | Formula Uno | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Loner Miroslav | Šárovcova lhota | 68 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Žďárský Václav | FC Narval Chodovice | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Haken Miroslav | TJ Sokol Hořice | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Košťál Karel | Hořice | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Podlipný Jiří | Lázně Bělohrad | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Merhulík Pavel | Formula Uno | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Holeček Martin | VZS ČČK Dvůr Králové nad Labem | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Beránek Miroslav | za sebe | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Rechcigl Stanislav | 0 | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | David Václav | Smiřice | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Dušek Martin | Libřice | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Střelka Hynek | HaD elektronika | 68 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
391 | Schánilec Antonín | Dolní Nová Ves | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 837 | 15 | S:5/423, A:4/272, B:6/142 |
2 | Buřil František | Vidochov | 66 | 806 | 18 | S:7/405, A:6/268, B:5/133 |
2 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 806 | 32 | S:12/408, A:10/260, B:10/138 |
4 | Ožana Václav | www.zakisova-skolabehu.com | 64 | 783 | 26 | S:9/399, A:7/262, B:10/122 |
5 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 571 | 13 | S:5/306, A:4/176, B:4/89 |
6 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 521 | 15 | S:6/270, A:4/158, B:5/93 |
7 | Šrůtek Stanislav | Maratonstav Úpice | 58 | 516 | 28 | S:9/264, A:9/158, B:10/94 |
8 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 435 | 7 | S:2/198, A:2/140, B:3/97 |
9 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 403 | 13 | S:4/201, A:3/114, B:6/88 |
10 | Zátopek Jiří | AK EZ Kopřivnice | 60 | 377 | 7 | S:3/225, A:3/132, B:1/20 |
11 | Groš Štefan | SK Valašského Království | 61 | 360 | 11 | S:4/195, A:4/118, B:3/47 |
12 | Vanta Josef | Triclub Dobruška | 62 | 346 | 8 | S:4/246, A:2/64, B:2/36 |
13 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 323 | 13 | S:5/192, A:2/60, B:6/71 |
14 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 248 | 5 | S:0/0, A:3/178, B:2/70 |
15 | Vinklárek Jiří | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 61 | 223 | 5 | S:2/123, A:3/100, B:0/0 |
16 | Čipera Radek | Radvanice | 64 | 211 | 5 | S:1/66, A:3/128, B:1/17 |
17 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 206 | 3 | S:1/105, A:1/70, B:1/31 |
18 | Skalický Josef | Activity Lanškroun Farma Žichlínek | 62 | 179 | 5 | S:1/60, A:2/70, B:2/49 |
19 | Valenta Michal | Prales Tužín | 62 | 167 | 7 | S:0/0, A:3/102, B:4/65 |
20 | Chroust Jan | BK Falkenštejn Krásná Lípa | 60 | 162 | 5 | S:2/93, A:1/36, B:2/33 |
21 | Gombita Josef | Most | 58 | 157 | 4 | S:2/111, A:1/26, B:1/20 |
22 | Škrabánek Petr | MK Seitl Ostrava | 60 | 143 | 2 | S:1/81, A:1/62, B:0/0 |
23 | Pšenica Július | --- | 67 | 127 | 3 | S:1/57, A:2/70, B:0/0 |
24 | Cimprich Marcel | Šenov | 66 | 124 | 5 | S:2/81, A:1/10, B:2/33 |
25 | Hruban Jan | Česká Třebová | 66 | 107 | 3 | S:1/66, A:0/0, B:2/41 |
26 | David Ivan | Stříbro | 64 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
27 | Drbohlav Bohumil | Jablonec nad Nisou | 63 | 100 | 3 | S:2/93, A:0/0, B:1/7 |
28 | Jokel Lubomír | Atlet Šestajovice | 64 | 96 | 2 | S:0/0, A:2/96, B:0/0 |
29 | Jelínek Zbyněk | TJ Liga100 Olomouc | 63 | 91 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/31 |
30 | Petrlík Miloslav | AC Rumburk | 67 | 88 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/22 |
31 | Krátký Josef | Hvězda Pardubice | 65 | 86 | 3 | S:1/48, A:1/24, B:1/14 |
32 | Pešek Milan | Carla.kupkolo.cz | 60 | 81 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/24 |
32 | Jakoubek Roman | ČLA Trutnov | 67 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
34 | Nádhera Petr | HK | 67 | 78 | 3 | S:1/51, A:1/16, B:1/11 |
34 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 78 | 4 | S:2/45, A:1/14, B:1/19 |
36 | Nečas Josef | Úpice | 58 | 76 | 3 | S:1/33, A:1/26, B:1/17 |
37 | Kožíšek Václav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 66 | 74 | 2 | S:1/42, A:1/32, B:0/0 |
37 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 74 | 2 | S:0/0, A:2/74, B:0/0 |
39 | Rys Jiří | Triatlon Mladá Boleslav | 64 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
39 | Pospíšil Antonín | Tlučná | 60 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
41 | Nývlt Jiří | Olfin Car Ski team Trutnov | 59 | 70 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/22 |
41 | Bukovjan Vlastimil | --- | 61 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
43 | Zálešák Josef | Orel Vyškov | 67 | 68 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/24 |
43 | Votava Vladimír | Ski Alp Club Šp.Mlýn | 63 | 68 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/14 |
45 | Nypl Martin | Jablonec nad Nisou | 66 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
45 | Jindra David | BRID Team | 60 | 66 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/22 |
47 | Bílý Zdeněk | SKP Hvězda Pardubice | 59 | 62 | 2 | S:1/48, A:1/14, B:0/0 |
47 | Tůma Jaroslav | SK EGO Šindlovy Dvory | 63 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | KRATOCHVÍL Pavel | Sokol Rudíkov | 60 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | Matouch Bronislav | Zlín | 65 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
51 | Mück Arnošt | Hranice na Moravě | 59 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
51 | Fáber Viliam | Jablonská běžecká liga | 62 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
51 | Januška Ivan | Šanov | 58 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/24 |
51 | Beroušek Pavel | Sokol Postřekov | 62 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
51 | Lipina Tomáš | MK Seitl Ostrava | 66 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
56 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
56 | Valach Petr | LPU Pardubice | 65 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
58 | Slamiak Stanislav | Bonbon | 62 | 56 | 2 | S:0/0, A:2/56, B:0/0 |
58 | Baláž Roman | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 65 | 56 | 2 | S:0/0, A:2/56, B:0/0 |
60 | Maršálek Tomáš | Racing Olešná | 64 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
60 | Novák Jaroslav | Č. Krumlov | 64 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Karas Tomáš | Triatlon Příbram | 67 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Gargulák Josef | --- | 62 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Hojač Mojmír | HO Tanvald | 58 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
65 | Matějovský Pavel | AVC/SABZO | 65 | 52 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/24 |
66 | Kožnar Aleš | ČKS SKI Jilemnice | 66 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
66 | Jakš Martin | Jablonec nad Nisou | 66 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
66 | Vavreček Miroslav | Bechyně | 63 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
66 | Zelenka Jan | CVZ Kdyně | 67 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
70 | Tomečka Libor | Hranice | 62 | 50 | 2 | S:0/0, A:2/50, B:0/0 |
71 | Vlasák Jaroslav | AVL Stříbro | 58 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
71 | Dostálek Petr | Bouda | 67 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
71 | Chudárek Eduard | --- | 65 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
71 | Šrachta Vladimír | Cvikov | 60 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
71 | Salawa Jiří | Policie Hlučín | 67 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
71 | Kobr Jiří | SK Zolboch | 62 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
71 | Macháč Jaroslav | TJ Sokol Valašské Klobouky | 58 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
71 | Voráček Karel | Cyklo Velešín | 62 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
71 | Šlapák Michal | Bubeneč | 63 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
71 | Hejnyš Miroslav | SKI Police | 60 | 48 | 2 | S:0/0, A:2/48, B:0/0 |
71 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
71 | Šimunek Martin | Botanka Running | 66 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
83 | Zelený Luděk | DomaŽďár | 61 | 47 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/11 |
84 | Matějka Miloš | Stříbro | 60 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
84 | Novák Tonda | DAK Dobrošov | 62 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
86 | Kučírek Petr | Třinec | 58 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
86 | Flaks Jan | AC Nýřany | 62 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
86 | Malát Jan | BBK Boršov | 66 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
89 | Grätz Luděk | Ústí nad Orlicí | 58 | 42 | 2 | S:0/0, A:1/24, B:1/18 |
89 | Kubiska Miroslav | Nemocnice Domažlice | 62 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
89 | Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 63 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
89 | Dvorský Ladislav | MK Seitl Ostrava | 65 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
89 | Hartych Stanislav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 65 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
89 | Vrabec Milan | Staněk Sport Trutnov | 60 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
95 | Hegeduš Josef | BBK | 66 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
95 | Hanuš Petr | CHT Pardubice | 64 | 40 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/40 |
95 | Martynek Vladislav | SKI Mosty | 59 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
95 | Bezchleba Karel | Jiřetín pod Jedlovou | 61 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
95 | Muck Arnošt | Hranice | 59 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
95 | Šustr Pavel | Liga 2000 Tábor | 66 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
101 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 39 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/39 |
101 | Dufek Václav | Velosport Domažlice | 58 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
101 | Plíhal Jan | KRB Koberovy | 67 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
101 | Jurášek Michal | Praha | 67 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
101 | Stejskal Jirka | Vinaři Mařatice | 62 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
106 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
106 | Švihel Miroslav | BS Slopné | 58 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
106 | Kroupa Evžen | BBK Boršov | 67 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
106 | Kunc Josef | Orel Vyškov | 60 | 38 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/18 |
106 | Šatra Alois | Tatran Velké Hydřice | 58 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
111 | Krejzl Henrich | BK SAK Karviná | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
111 | Augustin František | ČKS SKI Jilemnice | 61 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
111 | Slowioczek Roman | MK Seitl Jablunkov | 59 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
111 | Šiman Eduard | Záběhlice | 65 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
111 | Zdeněk Libor | Cyklo Velešín | 66 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
111 | Suchodol Josef | 3D Fitness Race Team | 67 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
111 | Žákovec Pavel | Sokol Kolinec | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
118 | Sobotka Josef | Mor. Nová Ves | 64 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
118 | Pavlíček František | Soběnov | 58 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
118 | Turek Jiří | Chaloupky | 62 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
121 | Mojžíšek Pavel | Horní Datyně | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
122 | Vopařil Jiří | JISVA Zlín | 64 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
122 | Jandejsek Zdeněk | Sport Studené | 61 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
122 | Chládek Josef | OB Žamberk | 59 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
122 | Beránek Josef | MK Kladno | 58 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
126 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
126 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
128 | Tyl Hynek | SK Universe | 65 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Pudil Jaroslav | M2 Sport Bečvář Strakonice | 61 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Novotný Luděk | 3D Fitness Raceteam | 62 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Týč Lubomír | Dlouhý Most | 61 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Štěpánek Petr | Spartak Praha 4 | 65 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Odvrša Pavel | Bystřice pod Hostýnem | 62 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Měřínský Jaroslav | AK Perná | 61 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
128 | Elich Jiří | Apache Loko Trutnov | 64 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
136 | Němec Miloš | Bonbon | 59 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
136 | Šnevajs Radomír | KHB Radegast | 63 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
136 | Orth Milan | IRISH Pub Břeclav | 61 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
136 | Ševčík Pavel | Zombie Opava | 61 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
140 | Tůma Jiří | OA Vlašim | 63 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
140 | Obdržálek Vít | Hrabová | 65 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
140 | Kašparec Petr | AJETO Lindava | 62 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
143 | Myšák Milan | Jehnědí | 66 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
143 | Schovánek Milan | Krčský les | 62 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
143 | Stránský Jiří | Cvikov | 63 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
143 | Dražan Libor | UNIVERSITA Obrany | 60 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
143 | Kočí Tomáš | Mosty u Jablunkova | 62 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
148 | Matějíček Luboš | TJ Nové Město n. M. | 62 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
148 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
148 | Souček Jan | Šumperk | 65 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
148 | Mika Ivo | Orel Obřany | 66 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
148 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 66 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
153 | Březina Ladislav | MK Seitl Ostrava | 61 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
153 | Vavák Libor | BK Sadská | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
153 | - Tonda | DAK Dobrošov | 62 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
153 | Kyselý Petr | TJ Zduchovice | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
153 | Škopek Pavel | Vlašim | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
153 | Turbak Jaroslav | Sebranice | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
153 | Krbílek Dalibor | Gemini | 62 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
153 | Vlček Bohumil | Praha 13 | 60 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
161 | Válek Jan | Praha 5 | 64 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
161 | Kučera Petr | TEST Stružinec | 61 | 21 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/21 |
163 | Zářecký Miloš | Dosman Dolní Chabry | 61 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
163 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
163 | Volný Petr | Relax Medvědice | 59 | 20 | 2 | S:0/0, A:2/20, B:0/0 |
163 | Tuháček Milan | SK Prdlavky | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
163 | Nováček Josef | SDH Čučice | 58 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
163 | Trojan Jaroslav | LIGA 100 Olomouc | 62 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
163 | Zoubek Daniel | KPM Nymburk | 67 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
170 | Sychrovský Pavel | Vrchaři z Poděbrad | 67 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
170 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
172 | Uxa Tomáš | URT Beroun | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
172 | Plašil Milan | Mlázovice | 59 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
172 | Novotný Milan | Prostějov | 59 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
172 | Šedivý Michal | SANANIM | 65 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
172 | Matějíček Petr | Dolní Dobrouč | 64 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
172 | Kufa Leon | Třinec | 64 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
178 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
178 | Stržínek Karel | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
180 | Kořenek Jiří | Zdravá výživa Vsetín | 64 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
180 | Holeš Pavel | Pecka | 65 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
180 | Zika Tomáš | Český Těšín | 67 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
180 | Butzke Petr | Kotva Braník | 59 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
184 | Kopecký Jan | - | 67 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
184 | Otta Roman | Q sport Vrchlabí | 61 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
184 | Sehnal Tomáš | K. O. Poděbrady | 67 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
187 | Daněk Ivo | Zlín | 67 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
187 | Nadažy Radek | SK Šafrata Bohumín | 65 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
189 | Koutník Lumír | TJ Vrchlabí | 67 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
189 | Machek Pavel | Vidoň | 61 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
191 | Petrilák Miroslav | Orlov | 66 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
191 | Werner Oldřich | Wikov Hronov | 64 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
193 | Kruliš Jiří | MK Seitl Havířov | 61 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
193 | Kuřík Jan | Orel Studenec | 66 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
193 | Dolejš Radomír | AVC/SABZO | 58 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
196 | Skřivánek Miloslav | Lezecký kroužek Prachov | 62 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
197 | Mašek Roman | SNB Praha | 61 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
197 | Pavelka Radek | Opava | 66 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
199 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
200 | Vávra Radek | TJ Jiskra Hořice | 63 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
201 | Kučera Pavel | CK Pedál | 66 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
202 | Samek Petr | OÚ Zábřezí-Řečice | 59 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmída Oldřich | Maratonstav Úpice | 48 | 845 | 22 | S:10/438, A:7/270, B:5/137 |
2 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 724 | 19 | S:7/357, A:5/236, B:7/131 |
3 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 693 | 18 | S:8/372, A:6/224, B:4/97 |
4 | Javůrek Jiří | Spona Teplice | 48 | 603 | 16 | S:6/291, A:6/206, B:4/106 |
5 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 570 | 13 | S:4/300, A:4/160, B:5/110 |
6 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 563 | 19 | S:7/264, A:6/204, B:6/95 |
7 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 526 | 9 | S:3/246, A:3/186, B:3/94 |
8 | Šimůnek Jaromír | SKP Kornspitz Jablonec nad Nisou | 55 | 496 | 7 | S:6/426, A:1/70, B:0/0 |
9 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 350 | 11 | S:5/207, A:2/54, B:4/89 |
9 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 350 | 4 | S:2/210, A:2/140, B:0/0 |
11 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 269 | 6 | S:0/0, A:5/242, B:1/27 |
12 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 259 | 6 | S:3/168, A:1/36, B:2/55 |
13 | Vejnar Josef | ČSK SKI Vysoké nad Jizerou | 57 | 188 | 3 | S:2/153, A:0/0, B:1/35 |
14 | Mach František | SKI Club Jablonec nad Nisou | 50 | 182 | 3 | S:1/81, A:1/70, B:1/31 |
15 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 166 | 4 | S:2/93, A:1/54, B:1/19 |
16 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 161 | 4 | S:1/66, A:1/40, B:2/55 |
17 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 151 | 4 | S:0/0, A:1/54, B:3/97 |
18 | Antoš Jiří | SKI Jilemnice | 57 | 147 | 3 | S:2/123, A:0/0, B:1/24 |
19 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
20 | Kvita Josef | AK Emila Zátopka Kopřivnice | 51 | 137 | 2 | S:1/93, A:1/44, B:0/0 |
21 | Přívětivý Miroslav | DD Všechovice | 53 | 120 | 3 | S:0/0, A:3/120, B:0/0 |
22 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 119 | 4 | S:0/0, A:2/70, B:2/49 |
23 | Šlégr Jiří | SK Autorest | 54 | 118 | 3 | S:1/54, A:1/44, B:1/20 |
24 | Královec Jiří | Mílaři Domažlice | 51 | 108 | 2 | S:1/72, A:1/36, B:0/0 |
25 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 105 | 2 | S:0/0, A:1/70, B:1/35 |
26 | Strakoš Jiří | Tatra Kopřivnice | 50 | 96 | 2 | S:0/0, A:2/96, B:0/0 |
27 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
28 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 90 | 3 | S:1/48, A:2/42, B:0/0 |
29 | Cipl František | Bonbon | 51 | 88 | 2 | S:0/0, A:2/88, B:0/0 |
30 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 86 | 3 | S:0/0, A:1/40, B:2/46 |
31 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 84 | 3 | S:0/0, A:2/60, B:1/24 |
32 | Gromus Petr | AK Olomouc | 56 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
33 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 73 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/73 |
34 | Švec Miroslav | Dědkostav Potštejn | 52 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
34 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
34 | Jadrníček Petr | Poruba - Pedro | 57 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
34 | Alekseev Alexander | Horní Černá Studnice | 56 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
34 | Palas Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 53 | 72 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/27 |
39 | Prokop Jiří | CGS Tyres Zlín | 56 | 66 | 2 | S:0/0, A:2/66, B:0/0 |
39 | Sponar Jan | Tesla Brno | 50 | 66 | 2 | S:0/0, A:2/66, B:0/0 |
39 | Obšil Přemysl | Klub 50 Hanáci“ | 53 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
39 | Štěpánek Quido | Jablonská běžecká liga | 57 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
39 | Fait Karel | AGP Domažlice | 50 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
44 | Valíček Václav | ČZ Strakonice | 50 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
44 | Pullman Miroslav | ASV Jablonec | 50 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
46 | Čepelka Oldřich | Hodkovice nad Mohelkou | 48 | 60 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/15 |
46 | Neradil Jiří | Frenštát p. R. | 49 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
46 | Najdek Bohumír | Racing Olešná | 55 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
46 | Hojda Petr | TJ Spartak Klenčí | 57 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
50 | Pecháček Miroslav | Orel Dolní Čermná | 48 | 58 | 3 | S:0/0, A:1/20, B:2/38 |
51 | Bajer Miloslav | cafabajer | 55 | 57 | 2 | S:1/27, A:1/30, B:0/0 |
51 | Švrček Jiří | Ostrava | 53 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
51 | Hudák Jiří | Bílina | 55 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
51 | Kubal Vlastimil | Stod | 50 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
55 | Sosna Vlastimil | PJR Frenštát p. R. | 49 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
55 | Brabec Miloslav | TJ ŽDH Rokycany | 56 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
55 | Holeš Bohumil | JISVA Zlín | 48 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
55 | Zahula Jan | ČD Tanvald | 50 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
55 | Novák Zdeněk | Lomikar Domažlice | 52 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
55 | Přinda Oldřich | Liberec | 51 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
55 | Sedláček Jaroslav | H.K. Varnsdorf | 48 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
62 | Raclavský Vlastimil | Liga 100 Olomouc | 55 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
62 | Kumsta Zdeněk | AC Mladá Boleslav | 52 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
64 | Dvorský Emil | Líně | 55 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
64 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
66 | Macháček Martin | - | 55 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
66 | Sehnal Adrien | Dukla Praha | 53 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
68 | Mráček Pavel | Příznivci běhu Stránka | 55 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
69 | Buda Boleslav | Bystřice - Suchý | 57 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
69 | Vynikal Bedřich | AVA | 52 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
71 | Pešat Jan | Veslařský klub Perun Ostrava | 56 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
71 | Chytil Vladimír | DD Všechovice | 50 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
71 | Gregor Jaroslav | Běchovice | 51 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
71 | Borek Josef | TJ Znojmo | 49 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
71 | Nosek Miroslav | Orel Židenice | 55 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
76 | Pavlas Antonín | Přibyslav | 56 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
76 | Doležal Jaromír | SABZO Praha | 57 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
76 | Bajer Milan | Cafe Bajer | 55 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
79 | Kubišta Oto | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
79 | Molčan Petr | Příbram | 57 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
81 | Kobr Drahoslav | SK Zolboch | 56 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
82 | Drahoš Josef | Jablunkov | 52 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
82 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
82 | Kuncl František | Dynamo Záhoří | 50 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
82 | Brtník Jiří | Orel Obřany | 52 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
86 | Vaněk Jaroslav | TJ Liga 100 Olomouc | 48 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
87 | Havlíček Ladislav | - | 51 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
87 | Filip Karel | Nové Strašecí | 55 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
89 | Westrmaier Jiří | Kolová | 53 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
90 | Fančovič Marian | TJ Liga 100 Olomouc | 52 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
90 | Kozelka Miloš | Amatér | 57 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
92 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 56 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
92 | Chochola Vladimír | MK Kladno | 50 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
94 | Peška Antonín | KČT OB Holešov | 48 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
94 | Werner Petr | Liga 100 Praha | 51 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
96 | Dvořák Ladislav | TJ Sokol Velké Hamry I. | 48 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
96 | Doležal Jiří | --- | 54 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
96 | Ge Evžen | Maratonské Vrány | 54 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
96 | Doležálek Zdeněk | Liga 2000 Tábor | 55 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
100 | Hájíček František | AVC Praha | 51 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
100 | Průša Josef | Slavoj Obecnice | 52 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
100 | Mayer Jan | Atletika Benešov | 54 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
103 | Holas Jaromír | - | 52 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
103 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 54 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
103 | Smetana Karel | BBK Benešov | 51 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
106 | Cinka Ivan | BBK Benešov | 57 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
106 | Kučera Vilém | Hradištko | 51 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
108 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
108 | Palisch Dieter | HS Horice | 49 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
110 | Šesták Jindřich | KKK Praha | 56 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
111 | Novotný Jaroslav | TEP Trutnov | 55 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
112 | Fendrych František | Sokol Velim | 52 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metelka Josef | Spartak Police | 44 | 870 | 27 | S:10/438, A:7/286, B:10/146 |
2 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 808 | 12 | S:5/423, A:4/280, B:3/105 |
3 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 763 | 21 | S:7/357, A:8/280, B:6/126 |
4 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 614 | 12 | S:4/303, A:4/216, B:4/95 |
5 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 484 | 9 | S:2/198, A:4/204, B:3/82 |
6 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 329 | 8 | S:2/153, A:2/88, B:4/88 |
7 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 290 | 4 | S:2/174, A:2/116, B:0/0 |
8 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 247 | 5 | S:2/141, A:1/48, B:2/58 |
9 | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 45 | 162 | 2 | S:2/162, A:0/0, B:0/0 |
10 | Merta Jaroslav | JESENÍK | 35 | 112 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/31 |
11 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice, Orel Úpice | 44 | 102 | 2 | S:0/0, A:2/102, B:0/0 |
12 | Jašek Pavel | TJ Liga 100 Olomouc | 45 | 97 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/35 |
13 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
13 | Lýsek Jaroslav | Klub důchodců | 45 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
15 | Kamenec Ivan | In TeS | 43 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
16 | März František | Sokol Kout | 43 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
16 | Jantsch Vítězslav | ELEVEN RUN TEAM | 35 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
18 | Bubeník Jiří | Orel Vyškov | 44 | 71 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/27 |
19 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
19 | Plecháček Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
21 | Mucha Petr | Kobylisy | 47 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
21 | Mikšovský Zdeněk | AK Včelná | 45 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
23 | Tomíšek Jindřich | Orel Horní Moštěnice | 39 | 58 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/22 |
24 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 55 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/19 |
25 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
26 | Tolar Vladimír | SV Stříbro | 40 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
26 | Procházka Václav | MK Seitl Ostrava | 45 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
28 | Počta Jan | Ostrava | 45 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
28 | Jelínek Matěj | Černilov | 42 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
28 | Čech Karel | KAK Praha | 45 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
28 | Klíma Jan | Ústí nad Orlicí | 47 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
28 | Bielčik Jindřich | Elma tým | 40 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
33 | Čapek Antonín | AVC Praha | 41 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
33 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
33 | Maixner Václav | Orel Cebín AK Tišnov | 41 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
36 | Holý Josef | AC Moravská Slávia a Orel | 41 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
36 | Placheta Rostislav | Šachy Hostomice | 40 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
36 | Beskydský Dědek | Klub důchodců Orlová | 45 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
39 | Krátký František | Králíky | 43 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
39 | Mach Ladislav | Šachy Lužany | 47 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
41 | Březina Jiří | SK Přerov | 39 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
42 | Boháč Karel | Liga 2000 Tábor | 47 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
42 | Dostál Václav | Černožice | 42 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
44 | Kříž Vladimír | Sportink Příbram | 43 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
45 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikešová Jana | SOKOL/BAKAKO Nová Paka | 91 | 864 | 25 | S:9/435, A:9/290, B:7/139 |
2 | Maršánová Lucie | CZE | 90 | 396 | 4 | S:4/396, A:0/0, B:0/0 |
3 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 367 | 7 | S:2/165, A:3/162, B:2/40 |
4 | Stránská Adéla | Inov-8 team | 91 | 302 | 4 | S:3/267, A:0/0, B:1/35 |
5 | Ožanová Zuzana | Běžecký Klub Brno | 91 | 244 | 4 | S:2/147, A:1/62, B:1/35 |
6 | Hloušková Monika | CZE | 85 | 210 | 2 | S:2/210, A:0/0, B:0/0 |
7 | Vlčková Iveta | Inov-8 team / Bežecký kemp Kuprovka | 83 | 186 | 2 | S:2/186, A:0/0, B:0/0 |
8 | Nováková Petra | CZE | 93 | 151 | 2 | S:1/81, A:1/70, B:0/0 |
9 | Solánská Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 143 | 3 | S:1/72, A:1/40, B:1/31 |
10 | Beranová Anna | SKI Police | 91 | 140 | 2 | S:0/0, A:2/140, B:0/0 |
10 | Luštincová Lucie | Lusti team | 93 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
12 | Esentierová Adéla | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 88 | 132 | 2 | S:0/0, A:2/132, B:0/0 |
12 | Lenčová Jana | AC TJ Jičín | 92 | 132 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/27 |
14 | Šenkeříková Hana | Kopřivnice | 83 | 127 | 2 | S:1/93, A:1/34, B:0/0 |
15 | Khýrová Aneta | Carla kupkolo | 93 | 124 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/31 |
16 | Brázdová Veronika | Sykora Running | 90 | 110 | 2 | S:0/0, A:2/110, B:0/0 |
17 | Krejčiříková Denisa | VZS Ostrava | 88 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
17 | Nováková Barbora | Sokol Kunvald | 83 | 105 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/105 |
17 | Beroušková Kateřina | LK Tatran Chodov | 91 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
17 | Schützová Sandra | ČKS SKI Jilemnice | 91 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
17 | Běloušková Kristina | Team SingleBe Bikes | 89 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
22 | Kollertová Eva | MT Dobruška | 83 | 100 | 3 | S:1/60, A:0/0, B:2/40 |
23 | Flídrová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 96 | 3 | S:0/0, A:1/48, B:2/48 |
23 | Formánková Martina | DHL IT Services | 86 | 96 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/24 |
25 | Grabcová Klára | Český Krumlov | 86 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
25 | Krejčiříková Ivona | VZS Ostrava | 88 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
25 | Dolejšová Petra | Atletika Klatovy | 88 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
25 | Zelená Marie | ALPSPORT.CZ | 85 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
29 | Boháčová Lucie | neregistrována | 83 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
29 | Marková Nikola | Tobi Sport team | 96 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
29 | Hendrychová Zuzka | Nová Paka | 89 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
29 | Fryšarová Eva | Bejky Tým - ZaBěhu.cz | 90 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
33 | Horutová Veronika | SK ZaFaR Frenštát p.R. | 88 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
33 | Brantlová Jana | Mílaři Domažlice | 95 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
33 | Hrochová Tereza | AK ŠKODA Plzeň | 96 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
33 | Fojtková Jitka | Liga 100 Olomouc | 87 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
33 | Vričanová Eva | TJ Spartak | 91 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
38 | Galaczová Eva | 1.běžecký Jablunkov | 96 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
38 | Hrstková Vladěna | Kerteam | 87 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
38 | Poláčková Pavlína | Ak Drnovice | 96 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
41 | Košťáková Monika | - | 88 | 68 | 2 | S:1/48, A:0/0, B:1/20 |
42 | Veselková Klára | Lichnov | 92 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
42 | Kollegová Alena | CK Vítkovice | 84 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
42 | Peteříková Vendula | ASK Slavia Praha | 89 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
42 | Kožnarová Kristýna | ČKS SKI Jilemnice | 94 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
42 | Čížková Jana | Maja | 87 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
47 | Králová Štěpánka | Tour de Bier Týn nad Vltavou | 86 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | Bartáková Martina | KVK Česká Lípa | 83 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | Kožíšková Kristýna | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 96 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | Frantová Andrea | Kolo Beroun | 85 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | Kolínová Michaela | AK Perná | 96 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
53 | Ruská Alexandra | Miláno Holýšov | 84 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
53 | Brtvová Nikola | Báječné ženy v běhu | 91 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
53 | Bártová Václava | Jilemnice | 83 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
56 | Václavková Jana | TJ Liga 100 Olomouc | 89 | 58 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/58 |
57 | Paroubková Diana | AT PETE | 93 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
57 | Uhrová Pavla | Morávka | 87 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
57 | Čechová Anna | ČKS SKI Jilemnice | 93 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
60 | Hiršová Lenka | Břasy | 93 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Jínková Veronika | Mattoni FreeRun Zlín | 86 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Kamínková Petra | Lokomotiva Olomouc | 91 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Poklopová Lenka | Fortex SKI Moravský Beroun | 89 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
60 | Nováková Miroslava | - | 87 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
60 | Veričanová Eva | Rokytnice nad Jizerou | 91 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
60 | Linková Nikol | Babičkov | 92 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
67 | Fenďová Zuzana | Pecky z Pecky | 88 | 51 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/51 |
67 | Gracová Kateřina | Vinaři Mařatice | 86 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
69 | Skoupá Vendula | --- | 85 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
69 | Vajsarová Ranáta | Sokol Police | 85 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
69 | Lánová Michaela | Hradec Králové | 86 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
69 | Skupieňová Kristýna | ROCKTECHNIK TRIATLON | 89 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
73 | Chromeková Helena | --- | 86 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
73 | Stachoňová Bára | ZBM | 84 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
73 | Kukuczková Pavla | HO Mosty | 93 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
73 | Zítková Radka | Náchod | 88 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
73 | Haraštová Markéta | Hvozdec/CC | 95 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
78 | Chudárková Barbora | --- | 92 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
78 | Pfefferová Renáta | Běžecká skupina v Českém Těšíně | 86 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
78 | Chytilová Michaela | Buštěhrad | 91 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
78 | Povalová Eva | - | 84 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
82 | Horáčková Jana | Orel Studenec | 85 | 39 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/39 |
83 | Ćmielová Daniela | Milíkov | 96 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
83 | Vajsarová Renáta | SOKOL Police nad Metují | 85 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
83 | Michalčíková Tamar | --- | 92 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
83 | Fussová Markéta | Mattoni FreeRun Zlín | 88 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
87 | Hnízdilová Lenka | Za hezčí zadeček | 86 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
87 | Mahovská Iveta | Rugby Club Zlín | 90 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
87 | Hořínková Dita | KB Střelka | 94 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
87 | Poulová Stanislava | --- | 92 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
87 | Nývltová Tereza | Olfin Car Ski team Trutnov | 89 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
92 | Ivanová Petra | PÍSEČNÁ | 83 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
92 | Pokorná Eva | Brno | 87 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
92 | Vítková Veronika | SKP Kornspitz Jablonec | 88 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
92 | Matějíková Jana | TJ Liga 100 Olomouc | 90 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
96 | Kršíková Marie | Libomyšl | 87 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
96 | Macková Markéta | Orel Kuřim | 87 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
96 | Benešová Aneta | Náchod | 87 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
96 | Píšková Iveta | Easy Fitness Zlín | 87 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
100 | Sikorová Jarmila | Třinec | 84 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
100 | Houžvičková Kateřina | Příbram | 84 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
100 | Drábková Kateřina | KČT OB Holešov | 84 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
103 | Krausová Aneta | Long České Budějovice | 90 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
103 | Mairychová Kateřina | Pardubice | 86 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
103 | Hronová Markéta | Atletika Chrudim | 90 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
103 | Pacholíková Petra | TC Batalion | 90 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
103 | Kopřivová Barbora | Sokol Přísnotice | 93 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
108 | Hošťálková Jitka | --- | 88 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
108 | Hnízdilová Radka | Za hezčí zadeček | 90 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
108 | Konderlová Tereza | NVPP Team | 96 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
111 | Bieleszová Dominika | 1.běžecký Jablunkov | 93 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
111 | Škeříková Petra | ROPETA Praha | 83 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
113 | Bartošová Denisa | X-TRAIL Orlová | 92 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
113 | Blažková Lenka | SMT | 88 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
113 | Šárová Andrea | Votice | 84 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
116 | Boháčová Hana | Dolní Lomná | 86 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
116 | Kleknerová Kristýna | Za hezčí zadeček | 97 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
118 | Vlachová Hutová Eliška | Brno | 88 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
118 | Buriánová Andrea | Praha | 89 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
118 | Grundová Štěpánka | Krby Kobr | 93 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
118 | Krejčová Lucie | Sobčice | 85 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
118 | Bialožytová Tereza | Beta Třinec | 90 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
123 | Kubínová Jana | Ostrý trénink | 87 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
123 | Stebelová Simona | Český Těšín | 91 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
123 | Palasová Petra | Vetcare | 85 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
123 | Peroutková Alena | Velké Němčice | 87 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
123 | Schejbalová Dana | - | 92 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
123 | Tučková Zuzana | FL Nové Strašecí | 93 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
129 | Jandová Lucie | FL Nové Strašecí | 96 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
129 | Březinová Kateřina | Baška | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
129 | Seifrtová Martina | - | 84 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
129 | Krovlíková Dora | Předletice | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
133 | Doubková Zuzana | Tanvald | 84 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
133 | Panožková Martina | - | 94 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
135 | Samková Kateřina | Zdobín | 93 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
135 | Převrátilová Simona | Za hezčí zadeček | 96 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
137 | Fleglova Petra | Foxo | 85 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
138 | Vaštová Kamila | Microrisc s.r.o. | 88 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
139 | Šafková Jana | LP Elektro | 93 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
140 | Beranová Marta | www.kupkolo.cz | 85 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
141 | Straková Barbora | Microrisc | 86 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Delingerová Marie | AK Kroměříž | 76 | 388 | 7 | S:2/186, A:1/62, B:4/140 |
2 | Čermáková Jitka | Staněk Sport Turnov | 75 | 361 | 5 | S:3/291, A:0/0, B:2/70 |
3 | Rychnovská Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 75 | 314 | 4 | S:3/279, A:0/0, B:1/35 |
4 | Cimprichová Jana | Šenov | 74 | 266 | 5 | S:2/186, A:1/38, B:2/42 |
5 | Šedová Jana | Sruby | 73 | 253 | 6 | S:1/105, A:1/44, B:4/104 |
6 | Brumlichová Romana | Medvědí doupě Hronov | 76 | 233 | 4 | S:0/0, A:3/202, B:1/31 |
7 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 212 | 4 | S:1/72, A:1/70, B:2/70 |
8 | Schorná Pavla | CZE | 210 | 2 | S:2/210, A:0/0, B:0/0 | |
9 | Dohnalová Monika | Pecka | 74 | 205 | 3 | S:2/186, A:0/0, B:1/19 |
10 | Gregorová Kamila | CZE | 81 | 198 | 2 | S:2/198, A:0/0, B:0/0 |
11 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 180 | 4 | S:0/0, A:2/118, B:2/62 |
12 | Čermáková Zdena | LSK Lomnice nad Popelkou | 74 | 168 | 3 | S:1/93, A:1/48, B:1/27 |
13 | Poborská Helena | PSK Olymp Praha | 78 | 163 | 2 | S:1/93, A:1/70, B:0/0 |
14 | Krausová Darina | AKEZ Kopřivnice | 74 | 141 | 2 | S:1/93, A:1/48, B:0/0 |
15 | Žaludková Jana | Kola Malenovice | 75 | 140 | 2 | S:0/0, A:2/140, B:0/0 |
16 | Stoklasová Eva | Kasper Swix Team | 75 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Fanturová Lenka | VSK FTVS | 78 | 105 | 2 | S:0/0, A:1/70, B:1/35 |
16 | Schorná Matyášová Pavla | CZE | 80 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Kynclová Zuzana | Velké Popovice | 82 | 105 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/24 |
16 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Šibravová Lenka | Kerteam | 82 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
16 | Pinkrová Kristýna | Nevolice | 81 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
23 | Ledvinová Jana | Pampeliška Olomouc | 82 | 103 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/31 |
24 | Macháčková Tereza | TJ Doksy | 78 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
24 | Řezníčková Miroslava | Klenčí p. Č. | 75 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
24 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
24 | Vondráčková Iva | Jablonská běžecká liga | 75 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
24 | Krpenská Radka | Valašské Klobouky | 79 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
29 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 89 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/89 |
30 | Bouchalová Klára | Run Sport Team | 79 | 86 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/24 |
31 | Jirásková Kateřina | Praha 10 | 76 | 83 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/35 |
32 | Fojtíková Hana | Pasivity Žamberk | 79 | 82 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/16 |
33 | Tichá Libuše | Brnířov | 82 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
33 | Kadlecová Hana | Praha | 76 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
33 | Mládková Monika | SK Chudobinec | 79 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
33 | Slaninová Radka | USK Akademik Cheb | 76 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
33 | Černá Petra | Báječné ženy v běhu | 77 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
33 | Svobodová Martina | Orel Obřany | 75 | 81 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/27 |
39 | Hronová Jana | Šumavský triatlon | 80 | 79 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/17 |
40 | Křížová Lenka | BBK Benešov | 79 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
40 | Dupáčková Lenka | Praha | 82 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
40 | Podjuklová Iva | SK Hranice | 74 | 72 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/24 |
40 | Hammerlová Petra | HSC Capartice | 76 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
44 | Trnková Štěpánka | SABZO | 73 | 71 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/31 |
45 | Robinson Martina | 1.běžecký Jablunkov | 79 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
45 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
45 | Müllerová Hana | AK Perná | 74 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
45 | Foltová Helena | ČOV K. Újezd | 79 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
49 | Sýkorová Šárka | Hradec Králové | 76 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
49 | Kreidlová Jitka | Orel Židenice | 75 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
49 | Renská Lenka | Náchod | 80 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
49 | Kirpatrick Margita | Goral Marathon Team | 73 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
49 | Šolcová Veronika | Šolc Team | 76 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
49 | Dirnerová Alžběta | AVA | 82 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
49 | Hornychová Marie | SKI Police | 80 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
49 | Anderlová Dorota | AC Moravská Slávia Brno | 78 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
57 | Grimmová Michaela | Grimm team | 80 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
57 | Maryšlerová Monika | Orel Obřany | 74 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/24 |
59 | Myslivcová Denisa | - | 77 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Šteklová Petra | FL Nové Strašecí | 81 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Hanková Eliška | AR Čimelice | 82 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Nepustilová Monika | BKB | 81 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Petrová Lenka | Homolští Chrti | 78 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Byrtusová Jana | 1.běžecký Jablunkov | 82 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Schwaningerová Petra | RockMachine Cyklo Max | 82 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Krafková Ita | TT Cyklorenova Cvikov | 81 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Bryksí Barbora | Machov | 79 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
59 | Zichová Miroslava | Slavičín | 81 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
69 | Škařoupková Ivana | Orel Vyškov | 74 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
69 | Hlávková Tereza | Body ID | 80 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
69 | Blumentritová Ivana | Adventní běhání Praha | 78 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
69 | Klimešová Simona | Run4fun | 82 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
69 | Matoušková Jitka | Lonqrun ČB | 73 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
74 | Ardamicová Radka | Ardy Team | 81 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
74 | Spáčilová Šalerová | Růženky a Cobray Team | 74 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
74 | Manová Michaela | --- | 80 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
74 | Szmeková Iveta | Milíkov | 73 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
74 | Malá Dagmar | Police nad Metují | 73 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
74 | Pankowská Anna | Beroun | 81 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
80 | Brychtová Romana | Cerekvice nad Loučnou | 79 | 42 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/42 |
80 | Košťálová Olga | - | 77 | 42 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/42 |
82 | Manová Martina | Velký Ořechov | 76 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
82 | Húdoková Žaneta | Košařiska | 80 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
82 | Tyrková Iveta | Lonqrun ČB | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
82 | Sichálková Tamara | Mattoni Freerun Zlín | 73 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
86 | Fujii Sachiko | Osaka Speed | 78 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
86 | Bejčková Zlatuše | Příbram | 74 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
86 | Zikmundová Lucie | AK Zlín | 76 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
89 | Czeczotková Helena | NVPP Team | 74 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
89 | Chocholová Ivana | ZŠ Jince | 79 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
89 | Vargas Dagmar | --- | 82 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
92 | Pončová Eva | RunSport Team | 74 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
93 | Bátorová Jana | Orel Obřany | 81 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
93 | Ciencialová Alena | Třinec | 81 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
93 | Novosadová Petra | --- | 79 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
93 | Řehůřková Silvia | Jince | 81 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
97 | Kollarczyková Monika | Běžecká skupina v Českém Těšíně | 75 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
97 | Švecová Simona | Dacani Hvozdná | 77 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
97 | Dudová Vendula | --- | 76 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
97 | Gololobovová Blanka | AVC Praha | 73 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
101 | Štastná Lucie | - | 79 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
101 | Herbst Jarmila | Herbstíci Praha | 74 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
101 | Holubová Eva | Běžci z Rya | 80 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
101 | Mejsnarová Lenka | Roztoky u Jilemnice | 74 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
101 | Kolínková Hana | AK Perná | 74 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
101 | Kubicová Ivana | SDH Svinaře | 81 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
101 | Vaňková Světlana | Lázně Bělohrad | 74 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
108 | Dvořáková Petra | Atlet Šestajovice | 74 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
108 | Konečná Martička | DRACY | 76 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
108 | Szotkowska Beata | SKI Mosty | 74 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
108 | Jašková Lenka | Rungo pro ženy | 75 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
112 | Jámborová Daša | Dukla Praha | 78 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
112 | Zlámalová Jana | Jarohněvice | 73 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
112 | Stoklásková Pavla | Běžecká skupina v Českém Těšíně | 74 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
115 | Jampílková Lucie | L+L team | 73 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Pechová Markéta | nevyplněno | 76 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Bárová Romana | FENIX SKI TEAM JESENÍK | 78 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Gromusová Barbora | TOMSKI.cz | 79 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Vaculová Jana | DDB | 79 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
115 | Brettschneiderová Kateřina | Litvínov | 73 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
121 | Bocková Kateřina | BoMa Way | 77 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
121 | Zemčíková Veronika | Compex | 77 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
123 | Honsová Hana | Activity Lanškroun | 79 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
123 | Zelníková Slávka | Čadca | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
123 | Škorpilová Jana | SC Jičín | 74 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
123 | Hozacká Zuzana | DDB, Holasice | 80 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
123 | Hurnická Martina | Brno | 76 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
123 | Čagánková Kateřina | FENIX SKI TEAM JESENÍK | 77 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
123 | Trvalcová Jitka | DESIGN WELD s.r.o. | 77 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
123 | Blumentritová Simona | Adventní běhání Praha | 78 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
131 | Střílková Ivana | Měnín | 79 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
131 | Slowiková Lenka | Písek | 74 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
131 | Podlipná Veronika | - | 81 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
131 | Hrušková Darina | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
135 | Dycková Šárka | Vysoké Mýto | 82 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
135 | Pazderová Alena | Vysoké Mýto | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
135 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
135 | Valešová Jana | Formula Uno | 78 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
139 | Kostyšynová Eva | Náchod | 77 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
139 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
141 | Vondráčková Martina | Aster team | 76 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
141 | Fialová Renata | Bílá Třemešná | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
141 | Cicha Olga | NVPP Team | 79 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
144 | Vánská Lucie | Šneček | 81 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
145 | Chrzaszczová Adéla | Karviná | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
145 | Zdeňková Hana | - | 75 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
147 | Krsková Markéta | Seminaria | 74 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
148 | Kováčová Edita | Bystřice | 79 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
148 | Hronová Vendula | Indičtí běžci | 81 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
150 | Valečková Kateřina | Jablotron | 77 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
151 | Feberová Monika | Karviná | 73 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
151 | Lárová Romana | Dvůr Králové nad Labem | 79 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
153 | Zachovalová Eva | KoKa Team | 80 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
154 | Mildnerová Jitka | JABLOTRON | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
155 | Šustová Jana | ZZS KHK JC | 78 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
156 | Čeřovská Olga | Lešany | 81 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 844 | 14 | S:5/423, A:4/280, B:5/141 |
2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 823 | 35 | S:12/420, A:12/272, B:11/131 |
3 | Dvořáková Eva | Prostějov | 55 | 800 | 14 | S:5/411, A:4/248, B:5/141 |
4 | Pštrossová Marie | SNB Praha | 59 | 314 | 5 | S:1/93, A:3/194, B:1/27 |
5 | Lukášová Mirka | Praha | 61 | 291 | 4 | S:2/198, A:1/62, B:1/31 |
6 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 271 | 4 | S:2/165, A:2/106, B:0/0 |
7 | Grohová Jaroslava | Spartak Vrchlabí | 51 | 255 | 3 | S:3/255, A:0/0, B:0/0 |
8 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 229 | 4 | S:1/93, A:1/70, B:2/66 |
9 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 221 | 5 | S:1/81, A:1/54, B:3/86 |
10 | Mališová Karla | USK Praha | 60 | 210 | 3 | S:1/105, A:1/70, B:1/35 |
11 | Vlachynská Libuše | AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 62 | 209 | 4 | S:0/0, A:3/178, B:1/31 |
12 | Šokalová Ludmila | Pepa Team F-M | 56 | 143 | 2 | S:1/81, A:1/62, B:0/0 |
13 | Budinská Hana | AC Moravská Slavia Brno | 60 | 138 | 2 | S:2/138, A:0/0, B:0/0 |
14 | Hořejšová Hana | Příbram | 60 | 114 | 3 | S:0/0, A:2/92, B:1/22 |
15 | Svačinová Blažena | Pampeliška Olomouc | 52 | 112 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/31 |
16 | Jurošková Miluše | Orel Židenice | 58 | 89 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/89 |
17 | Gromusová Alexandra | Vsacan Tour Vsetín | 62 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
18 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 72 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/24 |
18 | Slobodová Irena | Frenštát p. R. | 61 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
20 | Hynštová Marie | AK Drnovice | 57 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
20 | Vaněčková Lada | SB Slopné | 62 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
22 | Hrozová Milena | Orel LRS Vyškov | 53 | 67 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/27 |
23 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 61 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
24 | Škubalová Jana | Kroměříž-Salzkotten team | 61 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
24 | Vacková Hana | SOKOL Starkoč | 56 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
24 | Ročňáková Miloslava | M tým Zvole | 45 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
27 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
27 | Valentová Květa | Hasiči Praha | 56 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
29 | Tovaryšová Hana | SK Přerov | 61 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
30 | Dolejšová Jitka | Praha 4 | 60 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
31 | Butzková Ludmila | Kotva Braník | 61 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
32 | Drymlová Alena | - | 62 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
33 | Bartošová Milada | Příbram | 53 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
34 | Horká Jana | Počáply | 50 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
35 | Holasová Jarmila | - | 54 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | 82 | 808 | 22 | S:4/396, A:4/272, B:4/140 |
2 | Vagenknecht František | Aster Jičín | 77 | 667 | 12 | S:4/339, A:4/226, B:4/102 |
3 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 636 | 15 | S:4/318, A:4/194, B:4/124 |
4 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.com | 71 | 485 | 23 | S:4/219, A:4/174, B:4/92 |
5 | Turek Martin | www.zakisova-skolabehu.com | 80 | 470 | 15 | S:4/234, A:4/166, B:4/70 |
6 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 464 | 15 | S:4/240, A:4/146, B:4/78 |
7 | Ambros Jakub | AKEZ Kopřivnice | 87 | 423 | 6 | S:2/186, A:3/202, B:1/35 |
8 | Fejfar Ondřej | Inov-8 team | 89 | 406 | 6 | S:4/375, A:0/0, B:1/31 |
9 | Lysák Vlastimil | Vinotéka U Karla | 86 | 379 | 8 | S:2/117, A:4/208, B:2/54 |
10 | Kovář Jáchym | ICEBUG - TJ Dukla Praha | 96 | 341 | 5 | S:4/306, A:0/0, B:1/35 |
11 | Záruba Jan | SIX MONKEYS | 77 | 326 | 19 | S:4/141, A:4/126, B:4/59 |
12 | Buřil František | Vidochov | 66 | 323 | 17 | S:4/150, A:4/114, B:4/59 |
13 | Ožana Václav | www.zakisova-skolabehu.com | 64 | 315 | 23 | S:4/159, A:4/100, B:4/56 |
14 | Vacarda Vladimír | Eleven Run Team | 59 | 311 | 24 | S:4/168, A:4/94, B:4/49 |
15 | Janů Jan | CZE | 93 | 291 | 3 | S:3/291, A:0/0, B:0/0 |
16 | Bartoš Dalibor | --- | 75 | 290 | 7 | S:3/162, A:3/112, B:1/16 |
17 | Wallenfels Jiří | Sokol Vinohrady | 72 | 283 | 13 | S:3/102, A:4/116, B:4/65 |
18 | Hübl Radek | Run Sport Team | 88 | 278 | 5 | S:2/150, A:1/62, B:2/66 |
19 | Křeček Jiří | Eleven Run Team | 98 | 277 | 8 | S:4/183, A:2/56, B:2/38 |
20 | Malý Jan | Eleven Run Team | 73 | 271 | 7 | S:3/159, A:2/80, B:2/32 |
21 | Hejl Radek | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 72 | 264 | 7 | S:1/81, A:2/84, B:4/99 |
22 | Hruška Jan | Kasper Swix Team | 89 | 254 | 5 | S:3/186, A:1/44, B:1/24 |
23 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 243 | 4 | S:2/138, A:1/70, B:1/35 |
24 | Chrascina Marek | CZE | 97 | 234 | 3 | S:3/234, A:0/0, B:0/0 |
25 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 231 | 9 | S:2/81, A:3/90, B:4/60 |
26 | Blaha Tomáš | ASICS Kroměříž | 76 | 229 | 3 | S:1/105, A:2/124, B:0/0 |
27 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 227 | 4 | S:2/174, A:0/0, B:2/53 |
28 | Herda Jan | SKP Nymburk | 83 | 218 | 5 | S:2/147, A:1/32, B:2/39 |
29 | Berka Martin | AC Turnov | 85 | 210 | 3 | S:2/186, A:0/0, B:1/24 |
29 | Krupička Robert | CZE | 78 | 210 | 2 | S:2/210, A:0/0, B:0/0 |
31 | Pavlišta Vít | CZE | 85 | 198 | 2 | S:2/198, A:0/0, B:0/0 |
32 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 191 | 4 | S:2/111, A:2/80, B:0/0 |
33 | Horák Ondřej | AK Kroměříž | 75 | 180 | 4 | S:1/48, A:1/62, B:2/70 |
34 | Lichý Tomáš | Salomon/SvetBehu.cz | 94 | 175 | 3 | S:2/105, A:1/70, B:0/0 |
35 | Dryml Mojmír | Hvězda Pardubice | 86 | 166 | 4 | S:1/66, A:1/54, B:2/46 |
35 | Wurst Milan | Horedole | 82 | 166 | 4 | S:2/87, A:1/48, B:1/31 |
37 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 151 | 3 | S:2/120, A:0/0, B:1/31 |
38 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 145 | 5 | S:1/60, A:1/40, B:3/45 |
39 | Kučera Ladislav | ISCAREX Česká Třebová | 76 | 140 | 3 | S:1/51, A:1/54, B:1/35 |
40 | Šolc Vítězslav | Redpoint | 91 | 138 | 4 | S:1/48, A:2/78, B:1/12 |
41 | Kučera Martin | Elevenrunteam VSR.UNI.BRN | 80 | 136 | 2 | S:1/66, A:1/70, B:0/0 |
42 | Zemánek Vojtěch | Vinotéka U Karla Frenštát | 01 | 133 | 3 | S:1/57, A:1/54, B:1/22 |
43 | Krupka Adam | Indičtí běžci | 01 | 130 | 7 | S:3/99, A:1/20, B:3/11 |
44 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 126 | 8 | S:2/45, A:2/44, B:4/37 |
45 | Kincl Marek | TJ Maratonstav Úpice | 74 | 118 | 5 | S:0/0, A:1/38, B:4/80 |
46 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 115 | 5 | S:0/0, A:2/72, B:3/43 |
47 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 112 | 8 | S:3/60, A:2/34, B:3/18 |
47 | Radiměřský Karel | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 112 | 6 | S:2/51, A:1/30, B:3/31 |
49 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 111 | 5 | S:0/0, A:3/76, B:2/35 |
50 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 110 | 3 | S:1/42, A:2/68, B:0/0 |
51 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
51 | Voják Jiří | Mílaři Domažlice | 88 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
53 | Novák David | AC Vysoké Mýto | 98 | 101 | 3 | S:2/81, A:0/0, B:1/20 |
54 | Šmída Oldřich | Maratonstav Úpice | 48 | 100 | 9 | S:4/72, A:2/20, B:3/8 |
55 | Bednarský Vojtěch | TNF Bike Team | 97 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
55 | Čech Jan | ČKS SKI Jilemnice | 93 | 99 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/27 |
57 | Beran Jan | Ski Police | 83 | 98 | 3 | S:1/18, A:2/80, B:0/0 |
58 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 97 | 3 | S:0/0, A:1/48, B:2/49 |
59 | Štantejský Michal | Raidlight Team | 84 | 96 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/15 |
60 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 78 | 93 | 3 | S:2/78, A:0/0, B:1/15 |
60 | Štěpánek Pavel | TJ Vysoké nad Jizerou | 96 | 93 | 2 | S:2/93, A:0/0, B:0/0 |
62 | Černý Zdeněk | Czech Outdoor Extrem Team | 85 | 90 | 2 | S:2/90, A:0/0, B:0/0 |
62 | Dufka Vladislav | Paslerův statek Bischofstein | 91 | 90 | 3 | S:0/0, A:3/90, B:0/0 |
64 | Plný David | Enervit | 93 | 88 | 2 | S:0/0, A:2/88, B:0/0 |
65 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 86 | 3 | S:1/42, A:1/30, B:1/14 |
66 | Žaludek Přemysl | Kola Malenovice | 77 | 84 | 2 | S:0/0, A:2/84, B:0/0 |
66 | Šimůnek Jaromír | SKP Kornspitz Jablonec nad Nisou | 55 | 84 | 3 | S:3/84, A:0/0, B:0/0 |
68 | Rexa Martin | Kerda Sport | 79 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
68 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 81 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/27 |
70 | Lukeš Tomáš | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 79 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/22 |
71 | Třešňák Radim | Liberec | 84 | 78 | 2 | S:2/78, A:0/0, B:0/0 |
72 | Moskva Roman | Pasivity Žamberk | 75 | 73 | 3 | S:1/30, A:1/24, B:1/19 |
73 | Frei Martin | AK Kroměříž | 86 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
73 | Pešava Jan | Jablonné nad Orlicí | 00 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
73 | Fousek Jan | MK Seitl Ostrava | 91 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
76 | Macoun Jan | T. J. Sokol České Budějovice | 92 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
76 | Kreisinger Jan | SK Studenec | 84 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
76 | Kalenda Jan | AK Zlín | 85 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
76 | Vymazal Petr | SK Salix Grymov | 75 | 70 | 3 | S:1/39, A:0/0, B:2/31 |
80 | Raška Daniel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 96 | 69 | 2 | S:1/33, A:1/36, B:0/0 |
81 | Hostička Jan | Příbram | 79 | 67 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/27 |
82 | Janata Milan | Maratonstav Úpice | 85 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
82 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 66 | 3 | S:1/51, A:0/0, B:2/15 |
82 | Pytlík Jiří | MK Seitl Ostrava | 91 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
82 | Holiš Martin | Čs.spořitelna Accolade | 74 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
82 | Sedláček Jan | TJ Sušice | 78 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
82 | Gräf Jakub | Dukla Liberec | 91 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
88 | Háze Martin | AO Spartak Vrchlabí | 85 | 65 | 2 | S:1/48, A:0/0, B:1/17 |
89 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 64 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/19 |
90 | Plášil Matěj | Sokol Senohraby | 99 | 63 | 5 | S:2/30, A:1/12, B:2/21 |
91 | Kozlík Lukáš | SUNAKASHI Praha | 89 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
92 | Juračák Erik | Tobi Sport team | 98 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
92 | Juran Martin | Modra | 91 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/24 |
92 | Adamec Milan | Orel Vyškov | 77 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/22 |
92 | Motl Ondřej | ASK Slavia Rumburk | 94 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/20 |
96 | Krunčík Pavel | SK Týniště nad Orlicí | 85 | 58 | 4 | S:1/21, A:1/18, B:2/19 |
96 | Zátopek Jiří | AK EZ Kopřivnice | 60 | 58 | 4 | S:3/54, A:1/4, B:0/0 |
98 | Procházka Michal | Perňa System / USK | 82 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
98 | Kostka Tomáš | Vinotéka u Karla Frenštát p. Radhoštěm | 87 | 57 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/19 |
98 | Huk Petr | Jablonec nad Nisou | 76 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
98 | Oberländer Jan | Sokol Senohraby | 75 | 57 | 5 | S:1/9, A:2/22, B:2/26 |
98 | Skoták David | Run 2be Fit | 76 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
98 | Kučera Lukáš | VSK Univerzita Brno | 81 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
98 | Matějka Roman | LSK Lomnice nad Popelkou | 75 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
105 | Petrášek Miloslav | TJ Rumburk | 78 | 56 | 2 | S:1/24, A:1/32, B:0/0 |
105 | Roháček Jan | Runsport Team | 82 | 56 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/11 |
107 | Kokošek Oldřich | Lightbike team | 88 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
107 | Novák Lukáš | AC SAKÉ Kateřinky | 82 | 54 | 2 | S:2/54, A:0/0, B:0/0 |
107 | Rypl Miroslav | Dukla Liberec | 92 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
107 | Bláha Jan | - | 72 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
107 | Černocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | 98 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
107 | Veselý Radek | Mílaři Domažlice | 92 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
113 | Šilar Zdeněk | Run sport Team | 81 | 53 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/53 |
114 | Požár Borek | Běžecký klub F-C Kadaň | 00 | 52 | 2 | S:1/18, A:1/34, B:0/0 |
115 | Provazník Josef | ČKS SKI Jilemnice | 99 | 51 | 4 | S:1/15, A:2/24, B:1/12 |
115 | David Ivan | Stříbro | 64 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
115 | Srb Vladimír | Czech Outdoor Extrem Team | 78 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
115 | Filipec Petr | Tobi Sport team | 84 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
115 | Škapa Marek | MK Seitl Ostrava | 71 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
120 | Ekl Tomáš | Iron Stars Beroun | 83 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
120 | Razým Vladislav | Sport Club Plzeň | 88 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
120 | Šimurda Martin | Fischer Ski klub Šumava | 72 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
120 | Pohl Jan | SKI Police | 76 | 48 | 2 | S:0/0, A:2/48, B:0/0 |
120 | Kala Jiří | CK Příbram Fany Gastro | 87 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
120 | Bauer Václav | - | 78 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
126 | Stezka Martin | Táta dvojčat | 84 | 47 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/8 |
127 | Flegl Vlastimil | AO Spartak Vrchlabí | 86 | 46 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/46 |
128 | Linhart Radek | Kerda Liberec | 76 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
128 | Janeček Roman | Caramba Team | 81 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
128 | Dumek Václav | Jiskra Tanvald | 87 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
131 | Štolfa Štěpán | SKI Police | 98 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
131 | Vandrovec Václav | Best4Run tým | 01 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
131 | Hurdálek Robert | TJ Lokomotiva Trutnov | 78 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
131 | Ambrož Radek | Liga 100 Olomouc | 93 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
131 | Franěk Jan | Triklub Příbram | 98 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
136 | Szebesta Pavel | Burik Running Team | 68 | 42 | 2 | S:1/36, A:1/6, B:0/0 |
136 | Jirásek Marek | TJ Sokol Kbely | 73 | 42 | 2 | S:0/0, A:1/22, B:1/20 |
136 | Blabla Tomáš | Janovice | 82 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
136 | Novotný Jiří | Dukla Liberec | 71 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
140 | Helcel Richard | BK SAK Karviná | 72 | 41 | 2 | S:1/27, A:1/14, B:0/0 |
141 | Kantek Miroslav | VSK Univerzita Brno | 93 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
141 | Říha Pavel | Frýdlant nad Ostravicí | 77 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
141 | Mocek Tomáš | Pardubice | 79 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
141 | Majer Pavel | Domažlice | 76 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
141 | Makovička Milan | Olfin Car SKI TEAM | 01 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
146 | Flašar Jan | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 86 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
146 | Bořánek Michal | Kerteam | 00 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
146 | Daněk Jiří | Uh. Hradiště | 76 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
149 | Fliedr Jiří | F - Bike klub Sádek | 80 | 37 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/4 |
149 | Vavruška Jiří | Kerda Sport Liberec | 78 | 37 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/37 |
151 | Široký Stanislav | AK Blansko Dvorská | 77 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
151 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 36 | 4 | S:1/21, A:1/2, B:2/13 |
151 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
151 | Burt Pavel | Sport Club Plzeň | 97 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
151 | Kožnar František | ČKS SKI Jilemnice | 96 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
156 | Krupka Milan | Indičtí běžci | 03 | 35 | 3 | S:2/33, A:1/2, B:0/0 |
157 | Mánek Jiří | Fischer ski klub Šumava | 98 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
157 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 34 | 2 | S:0/0, A:2/34, B:0/0 |
157 | Sýkorá Jan | Decathlon Kalenji ČB | 93 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
157 | Bialožyt Michal | SK Žabovřesky Brno | 87 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
157 | KRATOCHVÍL Pavel | Sokol Rudíkov | 60 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
157 | Kašpařík Tomáš | SK Přerov | 75 | 34 | 2 | S:0/0, A:1/22, B:1/12 |
157 | Kubíček Jiří | Mattoni Freerun Zlín | 91 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
164 | Ulich Petr | MT Dobruška | 68 | 33 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/33 |
164 | Vízek Ondřej | Nac Premier | 84 | 33 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/9 |
164 | Kraus Jakub | žádný | 92 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
164 | Schütz Filip | ČKS SKI Jilemnice | 97 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
164 | Myšák Tomáš | Muscle Bank Hradec Králové | 85 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
169 | Houska Jindřich | OK Dobříš | 76 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
169 | Rücker Pavel | BONBON Machov | 76 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
169 | Stibol Jakub | AC Moravská Slávka Brno | 01 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
169 | Selinger Stephan | FH OOE Sports Team | 72 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
169 | Valíček Radek | Osek | 74 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
169 | Hradil Pavel | Valachirun | 98 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
169 | Hašpl Marcel | Oddíl 2015 | 77 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
176 | Davídek Dušan | Vrchlabí | 81 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
176 | Mahovský František | Blučina | 83 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
178 | Třešňák Tomáš | AC Česká Lípa | 79 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
178 | Ehl Petr | HO SKOL | 78 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
178 | Prášek Adam | ČKS SKI Jilemnice | 99 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
178 | Švejda Jakub | Fischer ski klub Šumava | 00 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
178 | Pospíšil Antonín | Tlučná | 60 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
178 | Wittek David | TJ Sokol Opava | 98 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
178 | Hrubý Martin | neregistrován | 73 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
178 | Hrdina Pavel | AK Perná | 88 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
178 | Sadílek Martin | Jisva Zlín | 69 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
178 | Rosol Jiří | Loko Beroun | 74 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
188 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 29 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/29 |
189 | Friček Martin | Horní Vltavice | 79 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Duch Miroslav | TJ MARATONSTAV Úpice | 79 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Kubasa Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 77 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Hochmut Milan | Spartak Rožmitál | 87 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Vašák Jan | Koloredov | 75 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Pryszcz Patrik | Košařiska | 78 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Kluz Miroslav | 1. běžecký Jablunkov | 70 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Nekoranec Matěj | Titan trilife | 97 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
189 | Čipera Radek | Radvanice | 64 | 28 | 2 | S:0/0, A:2/28, B:0/0 |
199 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
199 | Ehl Jaroslav | SKI Skuhrov nad Bělou | 81 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
199 | Kozlovský Vladimír | Fenix Ski Klub Jeseník | 99 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
199 | Rys Jiří | Triatlon Mladá Boleslav | 64 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
199 | Fliedr Tomáš | F-BIKE KLUB Sádek u Poličky | 76 | 27 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/27 |
199 | Horník Adam | Sport Club Plzeň | 01 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
199 | Krajča Stanislav | TJ Liga 100 Olomouc | 83 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
199 | Havran Jan | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
199 | Kauler Martin | TJ Sokol Mšeno | 76 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
199 | Toman Radek | AFK Kornice | 87 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
209 | Moravec Jakub | JM Team Letohrad | 99 | 26 | 4 | S:0/0, A:1/2, B:3/24 |
209 | Vabroušek Filip | AK Zlín | 99 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
209 | Malík Vit | CEWC Borovany | 69 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
209 | Tláskal Jan | --- | 83 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
209 | Balcar Michal | Červený Kostelec | 85 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
209 | Šíma Jan | Č. Krumlov | 70 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
209 | Havel Lukáš | Olfincar Ski Team Trutnov | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
216 | Poláček Michal | Valašské Meziříčí | 89 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
216 | Hartl Tomáš | Sokol Římov | 80 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
216 | Radomský Marek | Ostrava | 89 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
216 | Harnoš Petr | Veselí nad Moravou | 86 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
216 | Čivrný Jiří | Semily | 80 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
216 | Šimunek Martin | Botanka Running | 66 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
216 | Sokol Martin | AXON Sport Team | 79 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
216 | Malátek Antonín | Pardubice | 77 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
216 | Honzíček Michal | KRB Chrudim | 88 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
216 | Ohnůtek Zdeněk | Lucoklima Running Team | 75 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
216 | Srbecký Filip | Active Tour Cycling Team | 99 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
216 | Hladík Pavel | Hvězda Pardubice z.s. | 96 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
216 | Macíček Martin | Frenstat Runners | 75 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
229 | Jirka Jan | AC Náchod | 83 | 23 | 3 | S:0/0, A:2/20, B:1/3 |
229 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 23 | 5 | S:0/0, A:1/2, B:4/21 |
229 | Mašek Petr | AO Spartak Vrchlabí | 79 | 23 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/7 |
229 | Hochman Zdeněk | Orel Blučina | 85 | 23 | 2 | S:0/0, A:1/10, B:1/13 |
233 | Jánošík Rudolf | Vlašim | 71 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
233 | Friede Jan | Wikov Hronov | 77 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
233 | Slánský René | Běhatlon Val. Klobouky | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
233 | Jokel Lubomír | Atlet Šestajovice | 64 | 22 | 2 | S:0/0, A:2/22, B:0/0 |
233 | Buryška Tomáš | RUN SPORT TEAM | 88 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
233 | Skřivánek Pavel | Liaz Jablonec | 85 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
233 | Čáp Ondřej | SK Dobruška | 74 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
233 | Koudelka Lukáš | AK Drnovice | 83 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
233 | Fritscher Adam | Liga 100 Olomouc | 75 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
233 | Prais Marcel | Sokol Křemže | 93 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
243 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 21 | 2 | S:0/0, A:1/18, B:1/3 |
243 | Sýkora Jan | TJ Dukla Praha | 92 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
243 | Drbohlav Tomáš | Chabrus Příšovice | 77 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
243 | Mück Arnošt | Hranice na Moravě | 59 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
243 | Kordík Jan | Risolino | 83 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
243 | Jakoubek Roman | ČLA Trutnov | 67 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
249 | Šrůtek David | BKL Machov | 80 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
249 | Strouhal Jakub | Fenix Ski Team Jeseník | 01 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
249 | Vítek Miroslav | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
249 | Boháč Jan | Run 4 Run | 81 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
249 | Haňur Roman | BBKBOR | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
249 | Švrček Filip | Lednice | 81 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
249 | Pražan Jan | Trimill Team | 78 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
249 | Ščerba Marek | MONTAINTIME FELT AROPEC | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
257 | Jor Martin | Runsport team | 87 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
257 | Hanslián Filip | MONTAINTIME FBLT | 87 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
257 | Rozsypal Vladislav | STS Chvojkovice Brod | 70 | 19 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/4 |
257 | Škrabánek Petr | MK Seitl Ostrava | 60 | 19 | 2 | S:1/15, A:1/4, B:0/0 |
257 | Moravec Martin | Orel Vencl tým Ústí nad Orlicí | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 | |
262 | Vybíral Lukáš | Silný team Uničov | 87 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
262 | Štolfa Martin | SPARTAK Police nad Metují | 74 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Šrachta Vladimír | Cvikov | 60 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Šilpert Pavel | Cyklo RD | 83 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
262 | Hartíg David | Burik Running Team | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Nypl Martin | Jablonec nad Nisou | 66 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
262 | Pospíšil Vít | Zdravotník Praha | 68 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
262 | Špaček David | TJ Rožnov p. R. | 01 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
262 | Juránek Stanislav | Orel Židenice | 87 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
262 | Veselý Petr | SK Squash Plzeň | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Tůma Jaroslav | SK EGO Šindlovy Dvory | 63 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Pešl Josef | TT Loko Beroun | 85 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
262 | Šilhánek Petr | Vranovice | 88 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Zátopek Filip | Olympia Bruntál | 97 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Votava Martin | Králův Dvůr - Popovice | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
262 | Bočánek Michal | Kerteam | 00 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
262 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 18 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/2 |
262 | Helcel Martin | MH Bike Havířov | 88 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
262 | Ježek Martin | SK Stará Paka | 83 | 18 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/18 |
262 | Beroušek Pavel | Sokol Postřekov | 62 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
282 | Doležal Vít | SK Slavia Jičín | 98 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
282 | Cenek Jáchym | Fenix SKI Team Jeseník | 02 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
282 | Jelínek Martin | Char Brno | 89 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
282 | Jelínek Zbyněk | TJ Liga100 Olomouc | 63 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
282 | Bílek David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
287 | Sedláček Miroslav | Hořovice | 99 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Vejvoda Michal | T.J.Sokol Jičín | 82 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
287 | Matouch Bronislav | Zlín | 65 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Tomek Jiří | Orel Židenice | 97 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Bartyzal Josef | - | 84 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 16 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/13 |
287 | Březina David | Všenory | 89 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Kolář Radek | Ulita Hobra Orientering | 69 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Čermák Jiří | Staněk Sport Turnov | 74 | 16 | 3 | S:2/15, A:0/0, B:1/1 |
287 | Lachnit Jan | TJ Liga 100 Olomouc | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
287 | Dubják Petr | Jiskra Zruč nad Sázavou | 70 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
287 | Janeček Leoš | Jablonec | 72 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
287 | Dostál Jan | Vella Náchod | 86 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Bielčik Petr | Czech Outdoor Extreme Team | 71 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
287 | Solowski Tobiáš | TJ Dolní Lomná | 01 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
302 | Diviš Jiří | CBC team | 75 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
302 | Peroutka Tomáš | Velké Němčice | 85 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
302 | Medek Jakub | Fenix SKI Team Jeseník | 02 | 15 | 2 | S:0/0, A:1/8, B:1/7 |
302 | Palla Radovan | Bystřice pod Hostýnem | 80 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
302 | Kubíček Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 87 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
302 | Krejsa Tomáš | Kus Sopotnice | 77 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
302 | Hammerle Petr | HSC Capartice | 72 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
302 | Vašátko Marek | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 01 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
302 | Kožíšek Dušan | Dukla Liberec | 83 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
302 | Čermák Jiří | AC Turnov | 02 | 15 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/15 |
302 | Walter Zdeněk | Zahrádky | 72 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
302 | Souček Jan | Šumperk | 65 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
314 | Vanta Josef | Triclub Dobruška | 62 | 14 | 2 | S:1/12, A:0/0, B:1/2 |
314 | Přikryl Roman | BKB | 88 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
314 | Karas Tomáš | Triatlon Příbram | 67 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
314 | Krejčí Jaromír | Ski klub Pastviny | 66 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
314 | Pešta Martin | Baroko Nová Paka | 78 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
314 | Jindra David | BRID Team | 60 | 14 | 2 | S:0/0, A:1/8, B:1/6 |
314 | Gargulák Josef | --- | 62 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
314 | Urbánek Jiří | Slavia Liberec | 87 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
314 | Stolařík Jan | - | 76 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
314 | Bukovjan Vlastimil | --- | 61 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
314 | Pelikán Karel | BBK Benešov | 79 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
325 | Jančík Miroslav | Moravští vrabci | 87 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
325 | Česal Martin | Litvínov | 88 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
325 | Lebeda Petr | BBK Benešov | 75 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
325 | Koryťák Radek | Jeseničtí orli | 88 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
325 | Belobrad Ivan | Pasivity Žamberk | 66 | 13 | 3 | S:0/0, A:1/8, B:2/5 |
330 | Vrbovský Benjamín | Fenix Ski team Jeseník | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 | |
330 | Horák Jaromír | Teplákovky | 92 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
330 | Groh Petr | CA Horts | 76 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
330 | Dušek Patrik | DusekBrothers.com | 87 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
330 | Kupka Martin | AK Štikov | 82 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
330 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
330 | Krummer Radek | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 88 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
330 | Scholz Vladimír | Pila Machov | 79 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
330 | Veselouš Filip | SDH BLANSKO Jablonec n.Jiz. | 95 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
330 | Hodeček Miroslav | Havířov | 88 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
330 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
330 | Novák Jaroslav | Č. Krumlov | 64 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
330 | Chudárek Eduard | --- | 65 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
330 | Holas Martin | Undead Team Liščák | 85 | 12 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/3 |
330 | Knotek David | - | 82 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
330 | Uchytil Milan | KPA Pardubice | 74 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
330 | Doleček Vojtěch | Mistrovice | 99 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
347 | Vopršálek Miroslav | Brück team | 71 | 11 | 3 | S:2/9, A:1/2, B:0/0 |
347 | Skalický Josef | Žichlínek | 62 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
347 | Žák Marek | JESENIČTÍ ORLI | 76 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
347 | Kahánek Radek | AC TJ Jičín | 90 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
347 | Hradecký Jaromír | Skuteč | 85 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
347 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 11 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/2 |
353 | Voráček Karel | Cyklo Velešín | 62 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 57 | 10 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/10 |
353 | Tuharsky Martin | OB TJ TŽ Třinec | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Sedláček Antonín | Banáni - Jeseník | 88 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
353 | Hergesell Jiří | Vračkovice | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
353 | Obr Tomáš | Body ID | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Franěk Ondřej | Praha 6 | 90 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Janů Libor | Šumperk | 78 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
353 | Ludík Jiří | POHNI | 89 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Urban Jakub | Skialp Dolní Morava | 72 | 10 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/1 |
353 | Hofman Jaroslav | AC Rumburk | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Bárta Petr | Bárta Team | 01 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Šturm Matěj | TJ Sokol Dvůr Králové nad Labe | 98 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
353 | Horák Petr | Orel Silůvky | 76 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
353 | Stoger Karel | BKB | 76 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
353 | Mach František | SKI Club Jablonec nad Nisou | 50 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
353 | Pejša Jan | Sedlčany | 75 | 10 | 2 | S:0/0, A:1/4, B:1/6 |
370 | Lejnar Martin | SDH Zruč nad Sázavou | 72 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
370 | Hnát Petr | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 74 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
370 | Zlámal Aleš | Kasper Swix Team | 87 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
370 | Macura Jan | Horizont Blansko | 72 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
370 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
370 | Machačka Martin | Spartak Rokytnice n.Jiz. | 75 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
370 | Paleček Ondřej | RFOBL TEAM Rychnov nad Kněžnou | 01 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
370 | Nitsche Patrik | Char Brno | 90 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
370 | Krčál Michal | Brno | 83 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
370 | Zálešák Josef | Orel Vyškov | 67 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
370 | Choleva Petr | Lítací Jelen | 74 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
370 | Mrázek Zdeněk | Team Mrázek | 00 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
370 | Maryška Jan | WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou | 02 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
383 | Šiška Petr | Jilemnice | 86 | 8 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/5 |
383 | Ardamica David | Ardy Team | 01 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
383 | Rozkoš Tomáš | neregistrován | 84 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
383 | Mareček Lukáš | - | 88 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
383 | Matal Jakub | FK 1932 Hrušovany u Brna | 92 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
383 | Trojan Jaroslav | LIGA 100 Olomouc | 62 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
383 | Camarda Oliver | Magion | 75 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
383 | Pánek Tomáš | SK Stará Paka | 85 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
383 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
383 | Szymanik Adam | Chotěbuz | 96 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
383 | Havrlík Matouš | Lhotka | 90 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
383 | Velička Ondřej | BpH - www.ultramaratonec. | 83 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
383 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
396 | Daneš Martin | GUMOTEX Břeclav | 85 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
396 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
396 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
396 | Hak Tomáš | Vítězná | 78 | 7 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/7 |
396 | Špůrek Petr | Koloběžka Vracovice | 71 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
396 | Drbohlav Jiří | Lomnice nad Popelkou | 76 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
396 | Roštejnský Michal | Kerda Sport Liberec | 77 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
403 | Roleček Milan | Pěčín | 76 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
403 | Baláž Roman | --- | 65 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Rozsíval Josef | Ostrý trénink | 88 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
403 | Sýkora Petr | AK Škoda Plzeň | 00 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
403 | Polák Michal | Bakako Nová Paka | 77 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
403 | Dinter Jiří | Pepa Team Frýdek – Místek | 73 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
403 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Vyšanský Eduard | ČKS SKI Jilemnice | 00 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
403 | Dostálek Petr | Bouda | 67 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Kuncl Petr | Kunclův mlýn | 83 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Bezchleba Karel | Jiřetín pod Jedlovou | 61 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Šír Vladimír | KJB Jilemnice | 76 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Brendl Jan | Spedos | 75 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
403 | Mánek Ondřej | Fischer ski klub Šumava | 01 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Švec Luděk | DUKO Rýmařov | 78 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
403 | Mrovec Dušan | Extreme sport club | 69 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
403 | Melišík Jan | Redpoint Eleven Team | 74 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
403 | Malát Jan | BBK Boršov | 66 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
403 | Stančo Ladislav | SK Hory Beraní Hlavy Čelákovice | 77 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
403 | Šmarda Dominik | - | 95 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
423 | Januška Ivan | Šanov | 58 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
423 | Čumpelík Robin | FC Bolešín | 81 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
423 | Švácha Filip | AC Česká Lípa | 98 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
423 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
423 | Kovář Jan | CTC FORT SMC | 81 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
423 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
429 | Pullman Miroslav | ASV Jablonec | 50 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
429 | Čmelík Martin | --- | 01 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
429 | Suchý Pavel | RC Falkenštejn Krásná Lípa | 69 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
429 | Pohl Martin | SKI Police | 78 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
429 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
429 | Tischler Josef | Fischer ski klub Šumava | 00 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
429 | Vlček Bohumil | Praha 13 | 60 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
429 | Valenta Michal | Prales Tužín | 62 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
429 | Tichák Jiří | - | 81 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
429 | Mařík Jiří | 3D Fitness Raceteam | 72 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
429 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
440 | Budina Jakub | Trailrun.cz | 93 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Trejbal Michal | SKP Mladá Boleslav | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
440 | Polák Tomáš | Běžecký kroužek Varnsdorf | 76 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Badač Martin | Tobi Sport team | 90 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
440 | Frydrych Broňa | Les | 89 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Tůma Jiří | OA Vlašim | 63 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Ráb Pavel | Česká Třebová | 52 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Fogl Marek | Jablonné - Standa tým | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
440 | Jašek Pavel | TJ Liga 100 Olomouc | 45 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
440 | Sobek Lumír | Dobratice | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
440 | Kovář Roman | Fortex Moravský Beroun | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
440 | Kubíček Zdeněk | OK Mnichovo Hradiště | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
454 | Odvárka Jiří | TJ Jiskra Horní Maršov | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
454 | Řehoř František | Ski klub Šumava | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
454 | Nováček Josef | SDH Čučice | 58 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
454 | Tomeš Jakub | B-zone | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
454 | Hegeduš Josef | BBK | 66 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
454 | Hejl Dušan | SPARTAK Police nad Metují | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
454 | Walek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
454 | Kapalčík Šimon | Mistrovice | 95 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
454 | Kalista Jiří | SK Praga Praha | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
454 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
454 | Procházka Luděk | Benešovský běžecký klub | 99 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
454 | Novotný Milan | Prostějov | 59 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
454 | Dubčák Pavel | Zlín | 86 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
467 | Pinkas Tomáš | Dolní Dobrouč Švábák | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
467 | Letko Zbyněk | HZS KHK PS Jičín | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
467 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
467 | Račák Adam | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
467 | Stržínek Karel | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 64 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
467 | Dulík Roert | Židlochovice | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
467 | Michl Petr | WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.