Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2018 - 33. ročník

Průběžné pořadí poháru

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Záruba JanSix Monkeys7765125S:8/336, A:11/218, B:6/97
2Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.cz7164215S:4/321, A:6/214, B:5/107
3Vagenknecht FrantišekAster Jičín7763212S:3/276, A:7/286, B:2/70
4Záveský VojtěchLázně Bělohrad784496S:4/351, A:2/98, B:0/0
5Malý JanELEVEN RUN TEAM734116S:4/309, A:2/102, B:0/0
6Pešta MartinBakako Nová Paka7837813S:5/198, A:5/134, B:3/46
7Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7137213S:5/210, A:5/112, B:3/50
8Kovář RomanTJ Liga 100 Olomouc773485S:3/267, A:1/54, B:1/27
9Blaha TomášAK ASICS Kroměříž763154S:2/210, A:1/70, B:1/35
10Oberländer JanTJ Sokol Senohraby752697S:3/159, A:3/94, B:1/16
11Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun752604S:1/93, A:2/132, B:1/35
12Vacek MartinISCAREX Česká Třebová692095S:1/93, A:0/0, B:4/116
13Malátek AntonínPardubice772084S:2/132, A:1/54, B:1/22
14Hejl RadekLetohrad722064S:1/105, A:0/0, B:3/101
15Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady721994S:2/123, A:2/76, B:0/0
16Rektor AntonínModřany751552S:1/93, A:1/62, B:0/0
17Moskva RomanPasivity Žamberk751475S:1/48, A:1/38, B:3/61
18Čermák JiříStaněk sport Turnov741454S:1/54, A:2/72, B:1/19
19Linhart RadekKerda Liberec761402S:1/105, A:0/0, B:1/35
20Hak TomášVítězná781363S:1/60, A:2/76, B:0/0
21Vítek Miroslav-721322S:0/0, A:2/132, B:0/0
22Rozsypal VladislavSTS Chvojkovice Brod701283S:1/54, A:2/74, B:0/0
23Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov781252S:1/81, A:1/44, B:0/0
24Cupák MartinSpartak Vrchlabí711242S:0/0, A:2/124, B:0/0
25Klvaň NorbertSokol Kolín721202S:1/93, A:0/0, B:1/27
25Šír VladimírKlub Josefa Buďárka Jilemnice761203S:2/96, A:1/24, B:0/0
27Borek PetrBrzdy Horní Čermná701196S:1/39, A:1/30, B:4/50
27Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice771194S:1/33, A:3/86, B:0/0
29Král VítězslavTJ Sokol Královské Vinohrady761142S:0/0, A:2/114, B:0/0
30Žajdlík FilipSplašení Goroli771082S:1/60, A:1/48, B:0/0
30Mrklovský MiroslavSokol Kameničná721084S:0/0, A:1/44, B:3/64
32Chrudina Robert-731064S:2/78, A:2/28, B:0/0
33Suda JosefSK Přimda781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
34Škoda AlešOlfin car Ski team Trutnov751003S:2/84, A:1/16, B:0/0
35Liška MilošTriathlon Lipno71931S:1/93, A:0/0, B:0/0
35Bolehovský PavelKER TEAM71931S:1/93, A:0/0, B:0/0
37Vymazal PetrOlomouc75922S:1/72, A:0/0, B:1/20
38Polej JiříHronov71912S:1/57, A:1/34, B:0/0
39Zoubek ZdeněkSKI Klub W. Samesche Lučany69873S:1/57, A:1/16, B:1/14
40Adamec MilanOrel Vyškov77852S:0/0, A:1/54, B:1/31
41Žák Jiří, Ing.www.zakisova-skolabehu.cz71811S:1/81, A:0/0, B:0/0
41Matějka RomanLSK Lomnice nad Popelkou75811S:1/81, A:0/0, B:0/0
41Fürbach MartinStrakonice75811S:1/81, A:0/0, B:0/0
44Janů LiborŠumperk78802S:1/60, A:0/0, B:1/20
45Lhota AlešPivovar Miletín78782S:2/78, A:0/0, B:0/0
46Ředina MilanMK Prostějov71762S:1/60, A:0/0, B:1/16
47Škapa MarekMK Seitl Ostrava71721S:1/72, A:0/0, B:0/0
48Král JindřichISCAREX Česká Třebová73701S:0/0, A:1/70, B:0/0
48Bureš MartinČeská Třebová74703S:0/0, A:1/30, B:2/40
50Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová76662S:0/0, A:0/0, B:2/66
50Friede JanWikov77662S:1/36, A:1/30, B:0/0
50Chrudina Robert, Mgr.Ostrava73661S:1/66, A:0/0, B:0/0
50Farář Martinveselejší Farář77661S:1/66, A:0/0, B:0/0
50Doubek MiroslavMAV Lomnice nad Popelkou77661S:1/66, A:0/0, B:0/0
50Dominik OndřejMK Seitl Ostrava77661S:1/66, A:0/0, B:0/0
50Peška TomášKasper Swix Team74661S:1/66, A:0/0, B:0/0
57Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová73652S:0/0, A:1/48, B:1/17
58Šimurda MartinFischer Ski klub Šumava Vimper72621S:0/0, A:1/62, B:0/0
58Dufek JanFitness freedom RT Hustopečem73621S:0/0, A:1/62, B:0/0
58Rendl JosefTJ Packa Praha76621S:0/0, A:1/62, B:0/0
58Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72621S:0/0, A:1/62, B:0/0
58Penc OndřejCyklo Tony77621S:0/0, A:1/62, B:0/0
58Bláha JanAK Kroměříž71621S:0/0, A:1/62, B:0/0
58Petrášek MiloslavSlovan Liberec78621S:0/0, A:1/62, B:0/0
58Bláha TomášAK Kroměříž76621S:0/0, A:1/62, B:0/0
66Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou75601S:1/60, A:0/0, B:0/0
66Pilgr LuděkOB Česká Třebová76604S:1/12, A:0/0, B:3/48
66Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí69601S:1/60, A:0/0, B:0/0
66Kolín JanOK Jilemnice77601S:1/60, A:0/0, B:0/0
66Mičkal JiříValašská Bystřice78601S:1/60, A:0/0, B:0/0
66Dlab LadislavRoztoky70602S:0/0, A:2/60, B:0/0
72Ledvina PetrPampeliška Olomouc73592S:1/42, A:0/0, B:1/17
73Skopalík ZbyněkKVS Olomouc78582S:1/42, A:0/0, B:1/16
74Walter ZdeněkZahrádky72571S:1/57, A:0/0, B:0/0
74Rada MartinJeštěd SkyRace74571S:1/57, A:0/0, B:0/0
76Kocourek LubomírTRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ74562S:1/42, A:0/0, B:1/14
76Krupka MilanIndičtí běžci72563S:1/36, A:2/20, B:0/0
78Krátký LubošSweep Chomutov77541S:1/54, A:0/0, B:0/0
78Sedláček JanTJ Sušice78541S:0/0, A:1/54, B:0/0
78Schwarz OndřejPJR Frenštát77541S:1/54, A:0/0, B:0/0
78Číhař TomášChvojenec70541S:1/54, A:0/0, B:0/0
78Čamek PetrSedmikráska77541S:1/54, A:0/0, B:0/0
78Bauer VáclavKleť78541S:0/0, A:1/54, B:0/0
78Filip JiříJamné nad Orlicí72541S:1/54, A:0/0, B:0/0
85Mikula DavidJablonne76511S:1/51, A:0/0, B:0/0
85Kvíčala TomášFM75511S:1/51, A:0/0, B:0/0
85Elger Martin-73511S:1/51, A:0/0, B:0/0
85Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice71511S:1/51, A:0/0, B:0/0
85Slánský RenéBěhatlon Valašské Klobouky72512S:0/0, A:1/32, B:1/19
85Odvárka JiříTJ Jiskra Horní Maršov77511S:1/51, A:0/0, B:0/0
85Čížek Petr, Ing.OB TJ Spartak Adamov71511S:1/51, A:0/0, B:0/0
92Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou78481S:1/48, A:0/0, B:0/0
92Jašek RomanAO - Kobeřice73481S:1/48, A:0/0, B:0/0
92Havel LukášOlfin car Ski team Trutnov74481S:1/48, A:0/0, B:0/0
92Kulda JanTJ Sokol Olešnice73481S:1/48, A:0/0, B:0/0
92Pejša Jansmí být prázdné75481S:0/0, A:1/48, B:0/0
92Simon PetrPolička72483S:0/0, A:0/0, B:3/48
92Kubíček ZdeněkOK Mnichovo Hradiště72481S:1/48, A:0/0, B:0/0
92Vavruška JiříKerda sport Liberec78481S:0/0, A:1/48, B:0/0
92Svoboda OndřejOK Slavia Hradec Králové76481S:0/0, A:1/48, B:0/0
92Simon PetrPolička74481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Tvarůžka TomášKroměříž72463S:1/36, A:1/2, B:1/8
103Maliňák Tomáš, Ing.Rožnovská kavárna71451S:1/45, A:0/0, B:0/0
103Gross PetrSun sport team76451S:1/45, A:0/0, B:0/0
103Vích PetrOlomouc73451S:1/45, A:0/0, B:0/0
103Holinka JanSport Paudera70451S:1/45, A:0/0, B:0/0
103Mikyska MichalJBL Jablonné nad Orlicí Standa Tým74451S:1/45, A:0/0, B:0/0
103Czagan JanSDH Dědek71451S:1/45, A:0/0, B:0/0
109Kocanda IvoIKstav Červený Kostelec70441S:0/0, A:1/44, B:0/0
109Švarc NorbertMílaři Domažlice72441S:0/0, A:1/44, B:0/0
109Fic MartinSTS Chvojkovice Brod B74441S:0/0, A:1/44, B:0/0
109Pryszcz PatrikKošařiska78441S:0/0, A:1/44, B:0/0
109Hašpl MarcelOddíl 201577441S:0/0, A:1/44, B:0/0
114Vacek JiříDlouhá Třebová77423S:0/0, A:0/0, B:3/42
114Maravaud Yannick-71421S:1/42, A:0/0, B:0/0
114Chovanec PetrBK Sak Karviná73421S:1/42, A:0/0, B:0/0
114Svoboda MarekZumbarda75421S:1/42, A:0/0, B:0/0
114Valdman MilošKruh78422S:2/42, A:0/0, B:0/0
119Brožík JiříBěžecký klub Hodonín71401S:0/0, A:1/40, B:0/0
119Veselý PetrSquashclub Plzeň73401S:0/0, A:1/40, B:0/0
119Mařík Jiří3D Fitness Raceteam72401S:0/0, A:1/40, B:0/0
119Dočkálek LiborSTS Chvojkovice Brod B73401S:0/0, A:1/40, B:0/0
119Pohl JanSKI Police nad Metují76401S:0/0, A:1/40, B:0/0
124Vomlela JanKulhající angličtináři75391S:1/39, A:0/0, B:0/0
124Kalousek Jan-71393S:0/0, A:1/6, B:2/33
124Kaplan ViktorJablonec nad Nisou74391S:1/39, A:0/0, B:0/0
124Kašpárek Jiří-75391S:1/39, A:0/0, B:0/0
128Hartíg DavidBurik Running Team73381S:0/0, A:1/38, B:0/0
128Daněk JiříUherské Hradiště76381S:0/0, A:1/38, B:0/0
128Reidlinger MarkusLAC Harlekin77381S:0/0, A:1/38, B:0/0
128Majer PavelDomažlice76381S:0/0, A:1/38, B:0/0
128Votava MartinKrálův Dvůr71381S:0/0, A:1/38, B:0/0
128Ardamica DavidARDY team76381S:0/0, A:1/38, B:0/0
128Krejsa TomášKUS Sopotnice77381S:0/0, A:1/38, B:0/0
135Mordáč StanislavTřinec74361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Vít PavelVella Náchod71361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Kuřík MichalTrvalkova školka Studenec76361S:1/36, A:0/0, B:0/0
135Kubenka LukášBěhající varhaníci75361S:1/36, A:0/0, B:0/0
135Toman IgorVyškov72361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Paul RomanNo name club73361S:1/36, A:0/0, B:0/0
135Roleček MilanPěčín76361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Brendl JanSpedos75361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Novotný JiříKladníky77361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Žemlička MiloslavVčelákov71361S:1/36, A:0/0, B:0/0
135Černý JosefKdyně78361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Šima JanCyklo Netolice70361S:0/0, A:1/36, B:0/0
135Maleček MartinŽižkovský tygři75361S:0/0, A:1/36, B:0/0
148Tešnar MarekPetřvald75352S:1/33, A:1/2, B:0/0
148Vintrlík MartinKřepice77351S:0/0, A:0/0, B:1/35
150Rylko Václav1.běžecký Jablunkov72341S:0/0, A:1/34, B:0/0
150Sehnal TomášKHB Radegast73341S:0/0, A:1/34, B:0/0
150Bandžuch MartinSK Kdyně75341S:0/0, A:1/34, B:0/0
150Šilar MartinTrutnov76342S:0/0, A:2/34, B:0/0
150Chochola PetrZŠ Nové Strašecí77341S:0/0, A:1/34, B:0/0
155Venzara DavidSK OMT76331S:1/33, A:0/0, B:0/0
155Dubový PavelLibina72331S:1/33, A:0/0, B:0/0
155Slíva PavelPomalé šípy Kopřivnice71331S:1/33, A:0/0, B:0/0
158Jedziniak Michal-74322S:0/0, A:2/32, B:0/0
158Hammerle PetrHSC Capartice72321S:0/0, A:1/32, B:0/0
158Hochman FilipFLOPY software73321S:0/0, A:1/32, B:0/0
158Erlebach DavidKunčice nad Labem71321S:0/0, A:1/32, B:0/0
158Haňur RomanBBK69321S:0/0, A:1/32, B:0/0
158Polák TomášSK Tatenice72321S:0/0, A:1/32, B:0/0
158Sikora RenéTJ TŽ Třinec72321S:0/0, A:1/32, B:0/0
158Kubeš DavidActivity Lanškroun75322S:0/0, A:0/0, B:2/32
166Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky76311S:0/0, A:0/0, B:1/31
166Janečka SvatoplukCyklogat Malenovice72311S:0/0, A:0/0, B:1/31
166Randák KarelČKS SKI Jilemnice71311S:0/0, A:0/0, B:1/31
169Rybář AndrejL. A. Ryby72301S:1/30, A:0/0, B:0/0
169Barášek Aleš4timing.cz75301S:0/0, A:1/30, B:0/0
169Tomášek Filip78301S:1/30, A:0/0, B:0/0
169Havel TomášTady je Fejfarovo73301S:1/30, A:0/0, B:0/0
169Zajíček PetrPoruba70301S:1/30, A:0/0, B:0/0
169Bednář PetrPraha 878301S:1/30, A:0/0, B:0/0
169Jelínek JiříVrchlabí76301S:0/0, A:1/30, B:0/0
169Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem74301S:0/0, A:1/30, B:0/0
169Puškáš AttilaCZ70301S:1/30, A:0/0, B:0/0
169Klím TomášX-TRAIL ORLOVÁ75301S:0/0, A:1/30, B:0/0
169Sýkora TomášRC Partizan Beograd77301S:0/0, A:1/30, B:0/0
180Vebr MichalČeská Třebová78292S:0/0, A:0/0, B:2/29
181Brothánek AntonínTC Dvořák Č.B.72281S:0/0, A:1/28, B:0/0
181Matula ŠtěpánOlympia Kladno70281S:0/0, A:1/28, B:0/0
181Ticháček JanDěčín74281S:0/0, A:1/28, B:0/0
181Pechanec JanMFF76281S:0/0, A:1/28, B:0/0
181Bačo RadomírOrel Valašské Klobouky76281S:0/0, A:1/28, B:0/0
181Polák MichalBakako Nová Paka77281S:0/0, A:1/28, B:0/0
181Rabada FrantišekSV Stříbro71281S:0/0, A:1/28, B:0/0
188Morávek VlastislavKUS Sopotnice76271S:0/0, A:0/0, B:1/27
188Lavička DavidGhost Team73271S:0/0, A:0/0, B:1/27
188Kocur LukášOrel Šitbořice77271S:0/0, A:0/0, B:1/27
188Račák AdamTAXI Rokytnice n.Jiz.77271S:1/27, A:0/0, B:0/0
188Žídek RomanPustá Polom77271S:1/27, A:0/0, B:0/0
193Čáp OndřejSK Dobruška74261S:0/0, A:1/26, B:0/0
193Schejbal JanRunsport team76261S:0/0, A:1/26, B:0/0
193Szmek DaliborBukovec73261S:0/0, A:1/26, B:0/0
193Kolář PetrGerresheimer72261S:0/0, A:1/26, B:0/0
193Průka JaroslavTrhové Sviny74261S:0/0, A:1/26, B:0/0
193Svoboda PavelSK Vlaška69261S:0/0, A:1/26, B:0/0
199Chmela MarekPrakšice74241S:0/0, A:0/0, B:1/24
199Štefek JosefWolfs Domažlice71241S:0/0, A:1/24, B:0/0
199Hrstka MichalPondělní dietáři Nymburk76241S:1/24, A:0/0, B:0/0
199Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
199Bělohlav PetrHC Knights74241S:0/0, A:1/24, B:0/0
199Bergmann DavidHradec Králové74241S:0/0, A:1/24, B:0/0
199Jüptner PetrAC Alemania Fuchsberg78241S:0/0, A:1/24, B:0/0
199Haufert ArnoštVarnsdorf72241S:0/0, A:0/0, B:1/24
199Krochot Daniel-77241S:0/0, A:1/24, B:0/0
199Kika JiříZtracená team78241S:1/24, A:0/0, B:0/0
199Jeziorski PiotrPíšť78241S:0/0, A:1/24, B:0/0
210Vítek RobertLetohrad78221S:0/0, A:0/0, B:1/22
210Hrouza MichalKrnov78221S:0/0, A:1/22, B:0/0
210Novotný JiříDukla Liberec71221S:0/0, A:0/0, B:1/22
210Pražan JanTRIMILL CykloTeam78221S:0/0, A:0/0, B:1/22
210Fousek VlastimilVorvani78221S:0/0, A:1/22, B:0/0
210Blažek MartinRýchory71221S:0/0, A:1/22, B:0/0
210Krtička MichalWikov Hronov73221S:0/0, A:1/22, B:0/0
210Fiala LubomírL+L Team69221S:0/0, A:1/22, B:0/0
210Květon JiříOrel Židlochovice73221S:0/0, A:0/0, B:1/22
210Levička ZbyněkDomažlice69221S:0/0, A:1/22, B:0/0
210Dvorský PetrHolýšov78221S:0/0, A:1/22, B:0/0
210Dvořák KarelČistý sport69221S:0/0, A:1/22, B:0/0
222Mandík Karel-78211S:1/21, A:0/0, B:0/0
223Vašák JanBratři75201S:0/0, A:1/20, B:0/0
223Bednář ZbyněkTišnov - Jamné73201S:0/0, A:0/0, B:1/20
223Vykysalý PetrLokomotiva Beroun72201S:0/0, A:1/20, B:0/0
223Klingr Miloš76201S:0/0, A:1/20, B:0/0
223Malátil AntonínPardubice77201S:0/0, A:0/0, B:1/20
223Dřímal MiroslavMaraton tym Pavla Novaka76201S:0/0, A:1/20, B:0/0
223Bartoš DaliborLIAZ Jablonec75201S:0/0, A:0/0, B:1/20
223Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov70201S:0/0, A:1/20, B:0/0
223Doležal MartinSPS Sázava70201S:0/0, A:0/0, B:1/20
223Czylok PavelBěžecká skupina Český Těšín77201S:0/0, A:1/20, B:0/0
233Petr JaromírSCHOTT Lanškroun77191S:0/0, A:0/0, B:1/19
233Schejbal PetrLiberec71191S:0/0, A:0/0, B:1/19
233Žák MarekJeseničtí Orli76191S:0/0, A:0/0, B:1/19
236Zvonek LukášMattoni FreeRun Zlín75181S:0/0, A:0/0, B:1/18
236Toman ZdeněkDolní Dobrouč71181S:0/0, A:0/0, B:1/18
236Kosina Stanislav77181S:0/0, A:1/18, B:0/0
236Ocásek Zbyněk---77181S:0/0, A:1/18, B:0/0
236Lenoch VítězslavSK Bobrava75181S:0/0, A:0/0, B:1/18
236Růžička TomášHorní Rokytnice78181S:1/18, A:0/0, B:0/0
236Plavec HynekD.Dušníky78181S:0/0, A:1/18, B:0/0
236Kubíček ZděněkOK Mnichovo Hradiště72181S:0/0, A:0/0, B:1/18
236Viej RadomírLubno76181S:0/0, A:1/18, B:0/0
236Suchý PavelRC Falkenštejn Krásná Lípa69181S:0/0, A:0/0, B:1/18
246Ohnůtek ZdeněkLucoklima Running Team75171S:0/0, A:0/0, B:1/17
246Mlynář PetrDolní Dobrouč71171S:0/0, A:0/0, B:1/17
246Sedláček GambaAuto Gamba69172S:0/0, A:1/2, B:1/15
246Kubuš MarekMoravany78171S:0/0, A:0/0, B:1/17
246Cibulka JiříHoro Česká Třebová75171S:0/0, A:0/0, B:1/17
251Borek MartinZAPPA Česká Třebová72161S:0/0, A:0/0, B:1/16
251Pokorný MartinSK Zahořany - ChytreNaDomacnost.cz74161S:0/0, A:1/16, B:0/0
251Strouhal TomášFortex Ski Moravský Beroun74161S:0/0, A:0/0, B:1/16
251Olša MartinSAKO Bystřice pod Hostýnem76161S:0/0, A:1/16, B:0/0
251Cechmeister BohumilSokol Přísnotice74161S:0/0, A:0/0, B:1/16
256Málek JindřichSki Klub Masters Rokytnice72151S:1/15, A:0/0, B:0/0
256Súkeník MilanRajhrad70151S:0/0, A:0/0, B:1/15
256Kábela JanSP Malenovice78151S:0/0, A:0/0, B:1/15
259Hofman JaroslavRC Falkenštejn Krásná Lípa71141S:0/0, A:0/0, B:1/14
259Nadymáček VladimírProstějov75141S:0/0, A:0/0, B:1/14
259Vašíček RomanRadvanice74142S:0/0, A:2/14, B:0/0
259Tesař Roman-76141S:0/0, A:0/0, B:1/14
259Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem76141S:0/0, A:1/14, B:0/0
259Šubert PavelNeběžecký kroužek74141S:0/0, A:1/14, B:0/0
259Svoboda ZdeněkJeseník75141S:0/0, A:0/0, B:1/14
259Brada LukášSkaštice78141S:0/0, A:0/0, B:1/14
259Souček VladimírTJ Červený Kostelec73141S:0/0, A:1/14, B:0/0
259Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov69141S:0/0, A:1/14, B:0/0
269Věchet LadislavČeská Lípa70131S:0/0, A:0/0, B:1/13
269Veselý PetrPaseky78131S:0/0, A:0/0, B:1/13
269Borský PetrJISVA Zlín72131S:0/0, A:0/0, B:1/13
272Ryšavý PetrDolní Podluží75121S:0/0, A:0/0, B:1/12
272Čáslavský MichalČeská Třebová70121S:0/0, A:0/0, B:1/12
272Horák ČestmírPřerov - Předmostí71121S:0/0, A:1/12, B:0/0
272Valeš PavelDvůr Králové nad Labem76121S:0/0, A:1/12, B:0/0
272Monczka DanielKarviná76121S:0/0, A:1/12, B:0/0
272Kořínek IvoLhotka76121S:0/0, A:1/12, B:0/0
278Čtvrtlík JaroslavKolex Valašské Klobouky72111S:0/0, A:0/0, B:1/11
279Hamrský JarekAD Team76101S:0/0, A:1/10, B:0/0
279Stuchlík MichalWikov Hronov74101S:0/0, A:1/10, B:0/0
279Vokůrka TomášSK Doubravan Újezd74101S:0/0, A:1/10, B:0/0
279Dubský AlešChalupáři Zv71101S:0/0, A:1/10, B:0/0
279Cienciala TomášSplašení Goroli70101S:0/0, A:1/10, B:0/0
279Vláčilík ZdeněkSP Malenovice77101S:0/0, A:0/0, B:1/10
279Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč70101S:0/0, A:0/0, B:1/10
286Kepka JiříBaskeťáci Vsetín6991S:0/0, A:0/0, B:1/9
287Šana Radek-7281S:0/0, A:1/8, B:0/0
287Pokluda OndřejSP Malenovice6982S:0/0, A:1/2, B:1/6
287Sojka KarelZbečno7781S:0/0, A:1/8, B:0/0
287Vacek MiroslavLTC Bukovice7781S:0/0, A:1/8, B:0/0
287Šafařík MartinHZS KHK7081S:0/0, A:1/8, B:0/0
287Benesz RadomírLepus.cz7781S:0/0, A:1/8, B:0/0
287Stečínský MartinOpatov7581S:0/0, A:0/0, B:1/8
294Filip LukášKorfbal Kolín7571S:0/0, A:0/0, B:1/7
294Růžička Pavel-7871S:0/0, A:0/0, B:1/7
296Kubík JiříČernovice7761S:0/0, A:1/6, B:0/0
296Plhoň JakubKČT OB Bystřice p.H.7861S:0/0, A:1/6, B:0/0
296Sagoč OndřejTandem Rucki & co spol. s r.o7861S:0/0, A:1/6, B:0/0
296Seneta LiborZZS KHK7261S:0/0, A:1/6, B:0/0
296Šafr JiříVysoké Mýto7761S:0/0, A:0/0, B:1/6
301Kolda JiříOpatov7351S:0/0, A:0/0, B:1/5
301Slavík TomášTPE Obeciny7651S:0/0, A:0/0, B:1/5
303Čeřovský JanHO-Hořice7541S:0/0, A:1/4, B:0/0
303Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7641S:0/0, A:1/4, B:0/0
303Švach PetrPedro Team6941S:0/0, A:0/0, B:1/4
303Pohl MartinSKI Police nad Metují7841S:0/0, A:1/4, B:0/0
303Houžvička MilošPříbram7841S:0/0, A:1/4, B:0/0
308Pavelka AlešValachiarun.cz7631S:0/0, A:0/0, B:1/3
308Kubičík DavidSSC Otrokovice7232S:0/0, A:1/2, B:1/1
308Kurfürst Pavel---7832S:0/0, A:1/2, B:1/1
308Jaroněk MartinMattoni Freerun Zlín6932S:0/0, A:1/2, B:1/1
312Novotný Marek-7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Jiříček Jaromír---7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Kaňka JanČeský běžecký klub7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Králík Marian-7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Krutilek Petr---7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Skýpala KarelTJ Sokol Frenštát6921S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Beránek Miroslav.7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Trombik MilanPísek7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Kreml TomášOstrava7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Čmiel PetrMosty u Jablunkova7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Jandura PavelTJ Sokol Jičín7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Weiter RomanOrel Vyškov7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Pol PavelDR.A.CY.7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Rapčan LukášDRACY Team7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Smrček PavelDeníčky7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Karkoška PetrBK SAK Karviná7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Leitner JosefPříbram6921S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Adamec LeonardARTMEDICA CENTRUM6921S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Sypták JiříHranice7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Švarc MiloslavStřela Žebrák7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Dostal PavelDRACY7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Holeček JiříSvědci Kozubovi7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Pospíšil PetrHZS Královéhradeckého kraje7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Christoph DavidNové město nad Metují7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Kantor PetrNVPP Team7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Laboj RadomírNávsí6921S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Urbas ArmandBěžecká skupina v Českém Těšíně6921S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Gult MartinWikov Hronov7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Karásek JiříKartouzy7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Gukkert RomanBrtevští6921S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Mana JiříTenistrenér Zlín7521S:0/0, A:0/0, B:1/2
312Kubisz RomanKPM Třinec7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Kocúr RomanBK SAK Karviná7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Zápeca MiroslavValachytour7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Ernst Tomáš1.běžecký Jablunkov7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Lipowski KamilKPM Hrádek7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Vybíral JakubČervený Hrádek7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Štefek Radim1.běžecký Jablunkov7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Čeřovský JaroslavLešany7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Koprnický JanTeam za podporu Šafkovi kulhavé nohy7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Navrátil MichalDR.A.CY.7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Vizner MarekSK Alexovice7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Gluch MarekNevyměknem!!!7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Tyl JosefSK Universe7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Bambušek PetrLoučka u Valašského Meziříčí7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Bombik TomasTomBike7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Ptáček MilošWikov Hronov7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Dušek MartinLibřice7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Čermák TomášLánov7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Junek Aleš7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Tauš PetrOrel Vyškov7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Frankovič JanListopaďák.cz7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Mucha BohdanBSvČT , MBMM7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Brož VlastimilBorci zdar !7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Valeš PetrformulaUNO7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Beránek MilanHO-Hořice7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Machala JiříBystřice pod Hostýnem7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Jeřábek PatrikRadkův team7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Provazník ZdeněkOrel Vyškov7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Spargel LadislavOrel Židenice7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Hradil PetrBystřice pod Hostýnem7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
312Kollert LukášHasiči Velká Ledhuje7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
375Valerián Radim-7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
375Vidlář PetrSP Malenovice7111S:0/0, A:0/0, B:1/1
375Šimoník RomanSport klub Kopec7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
375Kadlec Martin---7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
375Zeman FilipMattoni FreeRun Zlín7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
375Michna Romansourozenci s.r.o.7711S:0/0, A:0/0, B:1/1


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2018Chřibská - Studenec47
21.4.2018Horní Maršov - Pomezní Boudy79
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2018Píďův běh Vrchlabí - Strážné78
19.5.2018Běh na Děvín52
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2018Běh na Čerchov75
2.6.2018Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd48
9.6.2018Běh na Kohout59
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
30.6.2018Okolo Výhonu80
1.7.2018ME v běhu do vrchu 2018, Skopje, Makedonie240
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
14.7.2018Běh na Hvězdu157
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2018Šachty - Štěpánka86
28.7.2018Běh na Lysou horu87
29.7.2018Běh na Kozubovou256
4.8.2018HOLBA Běh na Šerák, MČR, kvalifikace na MS117
5.8.2018Běh na Sokolí vrch77
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
18.8.2018Běh na Svatý Hostýn, MČR veteránů247
25.8.2018Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch89
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů93
2.9.2018Sázava - Lázek65
8.9.2018Běh k mohyle Hanče a Vrbaty63
16.9.2018Slopenská desítka129
22.9.2018Jilemnice - Žalý93

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
29.9.20182Hrady
30.9.2018Běh na Hejšovinu
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna
10.11.2018Běh Dlouhými záhony

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník