Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běžecké závody

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Běh do vrchu na Andrlův chlum 90 2 90% 100% 90% 90% 80% 80% 85% 88%
Velká Pardubická Cross Country 59 - - - - - - - - -
MS veteránů v atletice 2019, Toruń, Polsko 6 - - - - - - - - -
MČR v krosu žactva a dorostu 2019, Mladá Boleslav 477 - - - - - - - - -
Běh na Palici 0 - - - - - - - - -
MS v běhu z Dlouhé Třebové do Řetové s pitím dvou lahvových piv 23 - - - - - - - - -
Rybnický triatlon 0 - - - - - - - - -
Ještětický běh 0 - - - - - - - - -
Hronov - Náchod 613 - - - - - - - - -
Svitavský Štěpánský kros 105 - - - - - - - - -
Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic - NEKONÁ SE!!! 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Šimůnek Jan ISCAREX TEAM 4
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 4
Vacek Michal Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 4
Kučera Ladislav ISCAREX Česká Třebová 3
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 3
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 2
Bílek David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2
Fátor Jan Slavia Hradec Králové 2
Bláha Milan AF KŘOVICE 2
Stránská Vendula TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2
Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 2
Krátká Anna Hvězda SKP Pardubice 2
Vebr Dominik TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 2
Pilgr Bohuslav OB Česká Třebová 2
Klusoň Oldřich Dannyho smečka 2
Kalousová Tereza VENCL TÝM ÚSTÍ NAD ORLICÍ 2
Leszkow Petr MK Hlinsko 2
Šedová Tereza Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 2
Dvořáček Jan Trailrun.cz 2
Fišer David Tvoje máma 2
Stránský Jakub TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2
Hruban Jan Česká Třebová 2
Kacálková Vendula SKP Duha Lanškroun 2
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 2
Pilgr Luděk OB Česká Třebová 2
Jonášová Zdeňka HRADECKÝ SPINNING KLUB 2
Bukáček Marek Atletika Polička 2
Paleček Ondřej RFOBL TEAM RYCHNOV N. KN. 2
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 2
Slabý Jan Tvoje máma 2
Dufka Vladislav Červený Kostelec 2
Pullman Miroslav Jablonec nad Nisou 2
Šolc Vítězslav BKL MACHOV 2
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 2
Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 2
Ožana Václav AO Nové Město na Moravě 2
Radiměřský Karel Atletika Polička 2
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 2
Kubišta Michal RCR Bikes 2
Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 2
Sedláčková Zuzana SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Kozák Ondřej Vysoké Mýto 1
Češková Tereza Petra Spartak Praha 4 1
Vašata Ondřej TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1
Němec Viktor A. C. TEPO Kladno 1
Hrčková Bára AK Emila Zátopka Kopřivnice 1
Šimková Tereza Ž3 SPORT 1
Křížová Izabela Atletický klub Hodonín,z.s. 1
Dohnal Jakub TJ VS Tábor, z. s. 1
Vlášek Josef KAMENEC 1
Pajer Jan ČESKÁ SKALICE 1
Ilšner Martin NÁCHOD 1
Slavíková Kamila NÁCHOD 1
Kunrt Miroslav TJ LIGA 100 OLOMOUC 1
Dušková Kateřina AC Slovan Liberec, z.s. 1
Vysoký Jiří INTEGRAF 1
Petr Jiří INS ATELIER NÁCHOD 1
Balcar Jaroslav VYSOKOV 1
Srb Vladimír Jihlava 1
Lukš Petr T. J. Sokol České Budějovice 1
Filipcová Iveta NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Zeleny Vladimir SDH BĚLOVES 1
Pošepná Karolína AC Mladá Boleslav z.s. 1
Kantor Jan 1
Benešová Iva RUN4FUN HRADEC KRÁLOVÉ 1
Strnadová Elena AC Pardubice 1
Mareček Jan STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 1
Gult Michal WIKOV 1
Raška Vojtěch Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Klimentová Ema AK Šternberk z.s. 1
Borsová Karolína VELKÉ POŘÍČÍ 1
Syrový Aleš Bike Club Svitavy 1
Melega Tomáš POPRAD 1
Havlíček Radek AC Čáslav z.s. 1
Rýdlová Denisa RUNSPORT TEAM 1
Koptík Lukáš Univerzitní sportovní klub Praha 1
Bundilová Eliška AK Šternberk z.s. 1
Týfa Michal POLICE NAD METUJÍ 1
Mitrenga Nikodem TJ TŽ Třinec 1
Hoffman David NÁCHOD 1
Čermák Michal NÁCHOD 1
Válek Leoš TJ Sokol Hradec Králové 1
Nechutová Vendula Bike Freaks Holice 1
Hošťálek Ondřej Atletický klub Prostějov, z. s. 1
Sikorová Sára TJ Šumperk, z.s. 1
Krejčíř Jakub ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 1
Vítková Klára RUN4RUN 1
Novotný Radim 1
Hübl Radek RUNSPORT/SALOMON TEAM 1
Skotálek Jan FbK OT 1
Kučerová Eliška TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Ducháčová Ema TJ Sokol Hradec Králové 1
Votýpka Michal TJ Jiskra Nový Bor 1
Pernica Adam AC Čáslav z.s. 1
Jelínek Martin SK ZLÍN 1
Apltauerová Alena AC Čáslav z.s. 1
Špaček Miloslav NÁCHOD 1
Linhart Lukáš SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Felkl Tomáš NÁCHOD 1
Žďárský Tomáš NÁCHOD 1
Pokorná Anežka - 1
Kalandra Jan NÁCHOD 1
Bělunková Michaela Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Stránská Adéla INOV-8 TEAM 1
Mallát Aleš NÁCHOD 1
Goldbach Václav SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ 1
Prokop Ondřej NÁCHOD 1
Kleinová Ivana SDH VELKÉ POŘÍČÍ 1
Bobek Lukáš AC Mladá Boleslav z.s. 1
Svoboda Jiří NÁCHOD 1
May Petr BEZDĚKOV NAD METUJÍ 1
Hanyk Michal AC Turnov 1
Rozlívka Libor Javorník 1
Kolín Jakub AC Mladá Boleslav z.s. 1
Bubák David ČERVENÝ KOSTELEC 1
Truneček Štěpán Jiří FAMILY TEAM 1
Míl Tomáš HELLA STÍNÍCÍ TECHNIKA 1
Hladík Miroslav STG Svitavy 1
Šebela Jiří FÉNIX SPORT BLANSKO 1
Kovačičová Barbora AC Čáslav 1
Musil Radek 1
Horák Michal COLAS CZ A.S. 1
Ševců Petr WIKOV 1
Kramlová Lucie NÁCHOD 1
Čížková Martina STG Svitavy 1
Veselý Petr OLFINCAR TRUTNOV 1
Novák Josef Horní Čermná 1
Hron Vilém Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Skalský Miloš AC NÁCHOD 1
Kubelka Tomáš Vencl Team Ústí nad Orlicí 1
Dostálová Hana ČERNOŽICE 1
Vojtěch Šperka Svitavy 1
Pavlíčková Vendula TJ Jiskra Nový Bor 1
Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM 1
Alexa Kryštof A. C. TEPO Kladno 1
Sodomka Martin 1
Langenberger Lukáš CHILDREN OF OLYMP 1
Ernestová Sofie SK Nové Město nad Metují 1
Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 1
Placatková Tereza SK Sporting Příbram 1
Kábrt Jan NÁCHOD 1
Baxa Jakub NIKITA 1
Štencl Radek PRONAJME.CZ 1
Maixnerová Michaela GREEN4PLAN S.R.O. 1
Formanová Pavlína AK ŠKODA Plzeň 1
Zoubek Michal ERIKA COPY SHOP 1
Přibylová Klára FITMAMI NÁCHOD 1
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 1
Šupich Martin WIKOV 1
Máslová Nelly NIKDO 1
Haláček Roman HRADEC KRÁLOVÉ 1
Richtrová Anna 1
Koditková Ilona Hnátnice 1
Brožek Radmil KRB Chrudim 1
Tomášek Michal Maleč tým 1
Mevsza Mikola 1
Herbs Václav A. C. TEPO Kladno 1
Schejbal Pavel AC Slovan Liberec, z.s. 1
Košťál Petr MALÉ SVATOŇOVICE 1
Carpentier Melanie AK ŠKODA Plzeň 1
Václavíková Anna TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Seidl Jaroslav ČERVENÝ KOSTELEC 1
Kozojed Ondřej Bechyňský atlet.klub Bechyně 1
Chlubnová Zdeňka Pardubice 1
Vávrová Veronika AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Neumayer Matyáš TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Hřebačka Matěj Atletický klub Hodonín,z.s. 1
Kroužel Tomáš SKP Nymburk, z.s. 1
Doležal Jakub FIT RUN HRONOV 1
Vlk Pavel JOPECO 1
Parák David Svitavy - Lačnov 1
Jakoubková Karla VĚTVE K DRCENÍ 1
(MS) Bolehovský Michal PSK Olymp Praha, z.s. 1
Smutný Martin BAŠTA TEAM 1
Kůst Josef BAMBALL.CZ 1
Dvořák Pavel TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Werner Oldřich WIKOV 1
Piknerová Zuzana TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Jonáková Lucie T.J. Sokol Říčany a Radošovice 1
Bárta Jan WIKOV 1
Starý Josef Svitavy 1
Macháček Petr ČERNILOV 1
Flaman Zoe SKP Union Cheb - z.s. 1
Zezula Denis SKP Duha Lanškroun 1
Pour Ondřej ASK Lovosice 1
Karlík Jáchym VYSOKÁ SRBSKÁ 1
Beranová Anna SKI POLICE NAD METUJÍ 1
Studnička Jaroslav SKIALP KLUB KRÁKORKA 1
Mareth Karel ČESKÁ SKALICE 1
Hach Lukáš Štefko Running Team 1
Řehák Ondřej SK Nové Město nad Metují 1
Klír Jan SKP Nymburk, z.s. 1
Brdičková Kateřina TJ Dukla Praha 1
Tesner Čeněk USK PROVOD Ústí n/L. 1
Melišíková Viktorie TJ Dukla Praha 1
Hejl Matěj CONTINENTAL ADRŠPACH 1
Sadílek Ota Activity Lanškroun 1
Korec Matěj SRTG Svitavy 1
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 1
Umlaufová Ema NÁCHOD 1
Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 1
Holá Zuzana AK Most 1
Kovařík Vojtěch ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Červ Miloslav Atletika Polička 1
Vaníček Benjamín AC Turnov, z. s. 1
Němcová Andrea Atletika Jihlava z.s. 1
Hrábek Jan HRONOV 1
Šimáková Klára HRADEC KRÁLOVÉ 1
Křepelka Karel PRO RADOST 1
Dědič František Dětřichov u Moravské Třebové 1
Vlach Daniel ELEKTROPROJEKCE VLACH 1
Odehnal Jan VSK Univerzita Brno 1
Husár Gabriel Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Sláma Martin ČK 1
Kulda Jan INTEGRAF RUNNING TEAM 1
Dušek Martin Libřice 1
Vrbský Michal INS ATELIER NÁCHOD 1
Pešlová Ivana TJ Svitavy 1
Ježková Tereza Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Bacílek Matěj A. C. TEPO Kladno 1
Špiroch Jiří TJ Baník Stříbro, spolek 1
Lisková Miroslava AC Mladá Boleslav z.s. 1
Fialová Michaela AK ŠKODA Plzeň 1
Zelený Filip BRAŽECKÝ MLÁDENCI 1
Popelková Aneta - 1
Kalousová Tereyie MATTONI FREERUN NÁCHOD BĚLOVES 1
Beneš Jan Univerzitní sportovní klub Praha 1
Středa Marcel 1
Manová Kateřina VELKÉ POŘÍČÍ 1
Grosman Daniel BC NOVÁ TROJKA 1
Ráb Pavel Česká Třebová 1
Kličková Barbora Spartak Praha 4 1
Bohun Sebastian TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Svobodová Zuzana Svitavy 1
Mazačová Simona UPICE 1
Hanzlová Markéta SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1
Rut Martin Ž3 SPORT 1
Kolovrátník Jiří JIROUS 1
Budil Jakub Atletika Písek, z.s. 1
Tůma Ondřej TJ Dukla Praha 1
Miljanecová Kristýna TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Hobryy Roman TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Sedlaček Jan SK PLHOV NÁCHOD 1
Vajsar Jiří STVOŘITEL 1
Názlerová Barbora AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Hornychová Kateřina HRONOV 1
Sichrovský Benjamin NÁCHOD 1
Kratochvíl Miloš Hvězda Pardubice 1
Čudová Sabina NÁCHOD 1
Vilčková Karolína TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Noval Martin 1
Hrůša Vojtěch TJ SOKOL HK 1
Skoda Petr PRAHA 5 1
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 1
Drbola Jan AC Turnov, z. s. 1
Vondra Josef HVĚZDA PARDUBICE Z.S. 1
Pelešková Gabriela AC Čáslav z.s. 1
Ječmínek Miroslav ERIKA COPY SHOP 1
Antoš Marek Svitavy 1
Somrová Šárka A. C. TEPO Kladno 1
Lepšová Iva BRAŽECKÁ DĚVČATA 1
Zárubová Veronika BENFIKA 1
Podjuklová Kristýna SK Hranice, z.s. 1
Kadlecová Barbora TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Bednář Miloš VEGETARIAN CLUB 1
Štolfa Štěpán SKI POLICE NAD METUJÍ 1
Málek Marek TJ Sokol Kolín-atletika 1
Gajdoš Dušan ČERVENÝ KOSTELEC 1
Procházková Nela TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Kirsch Radomír TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 1
Švejnoha Jakub AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Matuška Václav VELKÁ JESENICE 1
Hanek Štěpán AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Roflíková Marcela BBB 1
Kolda Jiří Opatov 1
Brumlichová Romana MEDVĚDÍ DOUPĚ 1
Troníček Jiří PRAHA 3 1
Mičková Kateřina TJ Nové Město na Moravě z.s. 1
Hermanová Renata MOPSE 1
Schuster Jan Pohledy 1
Kostyšynová Eva RUN4RUN 1
Čejková Klára Česká Třebová 1
Holubová Adéla T. J. Sokol České Budějovice 1
Šenková Zuzana SSK Vítkovice, z.s. 1
Králíček Michal TJ SOKOL OPOČNO 1
Cír Filip ČESKÁ SKALICE 1
Vencláková Kateřina HRADEC KRÁLOVÉ 1
Nováček Petr Moravská Třebová 1
Hrnčířová Tereza ASK Lovosice 1
Šípková Barbora INS-NÁCHOD 1
Kubasová Leona TJ MARATONSTAV Úpice 1
Domáň,St. Ladislav 547 01 NÁCHOD 1
Vodehnalová Jitka FTK Olomouc 1
Pavelek Jiří TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Jandáček Jakub WIKOV 1
Adamcová Vanessa TJ Sokol Kolín-atletika 1
Socha Ladislav Litomyšl 1
Lamka Jiří PRAHA 1
Eliáš Petr Úřad MČ Praha 12 1
Zahálka Štěpán ASK Lovosice 1
Pitoňák Jakub TJ Jiskra Nový Bor 1
Jukl Lukáš Pardubice 1
Bartošová Jindra Kynologové Svatý Jiří 1
Stehlíková Tereza NÁCHOD 1
Machová Jana NOVÝ HRÁDEK 1
Fojtíček Eduard AC Slovan Liberec, z.s. 1
Zítko Jakub NÁCHOD 1
Prchal Zdeněk Z3 SPORT 1
Kautzká Karolína AC Turnov, z. s. 1
Bezdíčková Dominika ASK Blansko 1
Suchý Jaroslav KRABČICE 1
Marzová Štěpánka MÍLAŘI Domažlice 1
Hájková Ludmila CET Česká Třebová 1
Rek Stanislav AMMANN 1
Kociánová Viktorie TJ Olympia Bruntál z.s. 1
Brklová Andrea NÁCHOD 1
Tlamka Filip Elite Sport Boskovice, z. s. 1
Mertlík Kuba OBČERSTVENÍ NA ŠPALKÁCH 1
Helebrantová Kateřina AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Šalátová Veronika TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Kosková Eliška KOSKA FAMILY TEAM 1
Čada Petr AC Mladá Boleslav z.s. 1
Müller Jan USK PROVOD Ústí n/L. 1
Šedová Jana - 1
Kozáková Denisa HVĚZDA PARDUBICE 1
Chaloupka Milan VSK Univerzita Brno 1
Vašina Jan NÁCHOD 1
Neradová Sylva Mozarťák 1
Hrdina Pavel TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 1
Šimon Leoš NÁCHOD 1
Křížová Viktorie Elite Sport Boskovice, z. s. 1
Dolák Pavel SK ANTE Žďár nad Sázavou 1
Vlček Michal WIMEX 1
Pajer Jan VELKÝ TŘEBEŠOV 1
Indra Daniel Atletický klub Prostějov, z. s. 1
Šmarda Dominik Svitavy 1
Künstler Marek Atletický klub Olomouc z.s. 1
Dvořáček Adam Svitavy 1
Vyvialová Klára ASK Lovosice 1
Petr Radek KRÁLÍKY 1
Jiráský Jakub YOLO BAND 1
Balcar Tomáš PRAHA 1
Šretrová Lucie SKI POLICE NAD METUJÍ 1
Mačát Václav TJ Slovan Moravská Třebová 1
Filipec Jan AC Mladá Boleslav z.s. 1
Zelinka Michal Spartan 1
Pospíšil Adam AC Turnov, z. s. 1
Kantor Mikuláš BC NOVÁ TROJKA 1
Benešová Štěpánka NÁCHOD 1
Štrosová Aneta USK Praha 1
Marek Jakub Konrad Tools Team 1
Habr Jan DZS NÁCHOD 1
Rašková Anna AC Domažlice, z. s. 1
Klimeš Martin CONTINENTAL ADRŠPACH 1
Brabencová Irena MTTONI FREERUN LIBEREC 1
Szkatula František TJ TŽ Třinec 1
Melichar Pavel TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1
Havlíčková Veronika NÁCHOD 1
Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa 1
Korba Jan - 1
Burdychová Dagmar RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 1
Tyrychtrová Tereza BATŇOVICE 1
Mitterwald Patrik SKI POLICE 1
Hoffman Pavel HOFFÍCI 1
Čermák Pavel NÁCHOD 1
Valoušek Ondřej AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Nechvílová Michaela AC Pardubice 1
Hovorka Karel TJ PETŘINY PRAHA 1
Šíl Petr TRUTNOV 1
Krejčiřík Roman TJ GÁBINKA 1
Cvrček Martin Planeta ZEMĚ 1
Vítková Veronika NAHOŘANY 1
Nyklickova Veronika BKL MACHOV 1
Hübner Richard TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Skoumalová Anežka TJ Znojmo, z.s. 1
Kučerová Ema ASK Lovosice 1
Duchacz Slawek KKZK 1
Voženílek Miroslav Dračí lodě Ponorka Pardubice 1
Pešava Jan JABLONNÉ NAD ORLICÍ 1
Jeništa Daniel VELKÉ POŘÍČÍ 1
Apltauerová Hana AC Čáslav z.s. 1
Špale David AK ŠKODA Plzeň 1
Linhart Miloš PRAHA 8 1
Felklová Kateřina NÁCHOD 1
Zeiskova Markéta KASPER SWIX TEAM 1
Poláček Jan NÁCHOD 1
Kalašová Magda Atletika Líbeznice, z.s. 1
Ben Abdellatif Jonas Triatlet Karlovy Vary 1
Malý Jaroslav PRAHA 1
Prouzová Šárka JENŠTEJN 1
Klement Tomáš JAC Brno 1
Boháč Bonifác Vencl Tým Ústí nad Orlicí 1
Svoboda Mojmír Hvězda Pardubice 1
Mazač Jaroslav WIKOV 1
Hanzálek Michal PRAHA 1
Rubešová Michaela Atletika Jižní Město 1
Kolisko Vladimír ČERVENÝ KOSTELEC 1
Bubeníček Petr BUBUTEAM 1
Trunečková Kateřina Jana FAMILY TEAM 1
Milata Pavel LOKO TRUTNOV 1
Hladíková Lucie SDH NAHOŘANY 1
Šebestová Kateřina AC Domažlice, z. s. 1
Kováčiková Veronika NÁCHOD 1
Musilová Jana ALBI 1
Horáková Anežka NÁCHOD 1
Severová Petra Ho Ho Ho 1
Čmelík Josef RÁDLO 1
Veselý Šimon Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Novák Michal TJ Olympia Bruntál 1
Hronová Markéta Atletika Chrudim 1
Škarban Jan AK ŠKODA Plzeň 1
Kubias Ondřej Pardubice 1
Dostálová Vendula TJ SOKOL JAROMĚŘ 1
Vojtová Andrea STG Svitavy 1
Pavlík Mojmír TJ Sokol Kolín-atletika 1
Jarešová Radmila Jablonné 1
Altrichter Jakub Atletika Jihlava z.s. 1
Šolc Matěj SK Sporting Příbram, Z.S. 1
Langr Jiří TŘEBNOUŠEVES 1
Fajfr František VENCL SERVIS ŽAMBERK 1
Zajíc Vojtěch AK ŠKODA Plzeň 1
Plecháčová Andrea TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Kábrtová Jitka SOKOL STUDNICE 1
Baxa Kryštof TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Štěpán Václav BRAŽECKÝ MLÁDENCI 1
Majoroš Michal MM LANŽOV 1
Friebelová Eva TJ MARATONSTAV ÚPICE 1
Zoubková Erika ERIKA COPY SHOP 1
Přikrylová Dana SK Aritma Praha 1
Kibire Kipruto Moses KENYA 1
Bílý Zdeněk Hvězda Pardubice 1
Surga David TJ Dukla Praha 1
Matějovic Šimon MÍLAŘI Domažlice 1
Haluzík Michal Atletický klub Olomouc z.s. 1
Richtrová Eva NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Kofroň Radek T. J. Sokol České Budějovice 1
Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí 1
Tomšíková Lenka RUN4FUN 1
Mezerová Anna TJ Dukla Praha 1
Herda Jan SKP Nymburk 1
Schenk Martin Česká Třebová 1
Košťálová Ivanka HOŘICE 1
Carpentier Philippe AK ŠKODA Plzeň 1
Václavíková Věra HOSTINNÉ 1
Seidlová Lucie WIKOV 1
Krabec Jakub AC TJ Jičín 1
Chvátalová Vendula ASK Slavia Praha 1
Nidrová Sofie TJ Dukla Praha 1
Hřebíček Alois AK Šternberk z.s. 1
Šimůnek Jaromír SKP KORNSPITZ JABLONEC 1
Krtička Michal WIKOV 1
Doležal Lukáš Spartan Training Group 1
Vlková Andrea TJ Sokol Kolín-atletika 1
Paráková Jitka Svitavy-Lačnov 1
Jakubská Beáta TJ Sokol Hradec Králové 1
(MS) Chlupáčová Tereza PSK Olymp Praha, z.s. 1
Šnajdr Lubor ŽĎÁR NAD METUJÍ 1
Kvapil Antonín AC Mladá Boleslav z.s. 1
Dvořák Pavel Česká Třebová 1
Werner Tomáš CHILDREN OF OLYMP 1
Jonáš Radek SK Srch 1
Bartlová Petra VELKÉ POŘÍČÍ 1
Štecher Filip Athletic club Mariánské Lázně, z.s. 1
Macháčková Blanka ERIKA COPY SHOP 1
Flašarová Lenka SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1
Zezula Tomáš Bike club Svitavy 1
Pražák Ondřej MALÉ POŘÍČÍ 1
Karola David SK Hranice, z.s. 1
Beranová Kateřina ČESKÁ SKALICE 1
Štyndl Miroslav Atletika Polička 1
Marethová Alena ČESKÁ SKALICE 1
Hadravová Kateřina AC Česká Lípa 1
Řehula Šimon T. J. Sokol České Budějovice 1
Breitrová Adéla SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Tezcan Ivana Maratonstav Úpice 1
Melšová Martina - 1
Hejna Leoš SKH HRADEC KRÁLOVÉ 1
Sádlová Adéla SPORTOVNÍ KLUB NOVÉ MĚSTO NAD M 1
Korec Petr SRTG Svitavy 1
Buřil František VIDOCHOV 1
Urban Michal PRONAX GROUP S.R.O. 1
Motáň Michal Atletický klub Olomouc z.s. 1
Holeček Mirek NOVÉ MĚSTO NAD METUJI 1
Kovářová Anna OB Česká Třebová 1
Červinka Jáchym AC Mladá Boleslav z.s. 1
Vaňková Kristýna AC Čáslav 1
Němec Matěj ČERVENÝ KOSTELEC 1
Hrábková Natálie HRONOV 1
Šimeček Petr SK ZLÍN 1
Kresta Roman Orel Židenice 1
Divíšková Pavlina SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1
Vlachová Hana BÉDA TEAM 1
Olbortová Adéla ČESKÁ SKALICE 1
Hynek Tomáš FbK Svitavy 1
Šlapák David AC Slovan Liberec, z.s. 1
Kulda Jiří TJ MARATONSTAV ÚPICE 1
Dušek Vladimír VMK 1
Vršek Jan 1
Pešlová Patricie Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Jílek Lukáš 1
Bahenský Petr T. J. Sokol České Budějovice 1
Špok David AK ŠKODA Plzeň 1
Lopour Šimon BYAC Brno 1
Ficencová Barbora SK Nové Město nad Metují 1
Zelený Jan NÁCHOD 1
Popelková Hana neregistrována 1
Beneš Jiří STETSON RYCHNOV NAD KNĚŽNOU 1
Středová Kamila PRAHA 1
Manuel Lurdes Gloria TJ VS Tábor, z. s. 1
Grosmanová Zuzana BC NOVÁ TROJKA 1
Ráboň Miloš Brno 1
Kligl Lukáš POTREFENÝ KACHNY 1
Bohuslav Tomáš YOLO BAND 1
Švorcová Marie JASENNÁ 1
Mcclurkin David HOZENÝ TYČKY 1
Harazin Jan AMÁLKA 1
Rutová Hana Z3 SPORT 1
Komárek Miroslav Litomyšl 1
Budín Ondřej TJ Znojmo, z.s. 1
Turek Vojtěch TJ TŽ Třinec 1
Minol Dan TJ Dukla Praha 1
Hodač Filip Univerzitní sportovní klub Praha 1
Sedláček Jaroslav PSK Olymp Praha 1
Valachová Lucie Tereza TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1
Nečas Josef KLUB UPICE 1
Hort David BERGER TEAM 1
Siegelová Nikola 1
Kratochvílová Jitka Kraťáci 1
Culka Václav NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Vimmerová Nikola TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Novotný Jakub HORO Česká Třebová 1
Huaman Daniel GRYZZLY 1
Škodová Dagmar BROUMOV 1
Kubričan Pavel SAUCONY 1
Dreisig Mikuláš Atletika Jihlava z.s. 1
Vorálek Václav Atletika Jihlava z.s. 1
Peluňka Jan PRAHA 10 1
Jedlička Jiří DL Pardubice 1
Antoš Michal ASTRATEX 1
Souček Ondřej Maratonstav Úpice 1
Feilhauerová Ema Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Záveská Anna Šnečinky 1
Podolák Lukáš Atletika Stará Boleslav, z.s. 1
Kadlecová Vendula ASK Slavia Praha 1
Bednaříková Emma TJ Znojmo, z.s. 1
Štoudková Pavla AK Olymp Brno, spolek 1
Malina František AC Čáslav z.s. 1
Gieselová Iva TJ Šumperk, z.s. 1
Prokop Matěj CLOVEK LEVYT 1
Kirschova Eva TRIATLON TEAM TRUTNOV 1
Bláha Milan FA KŘOVICE 1
Švichký Tomáš Moravská Třebová 1
Matušková Jana VELKÁ JESENICE 1
Hanousek Jakub POLICE NAD METUJÍ 1
Rohulán Vojtěch TJ SLAVOJ HOLEŠOVICE 1
Koldovský Michal Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Brychová Eva DOBŘANY 1
Troníček Lukáš PRAHA 3 1
Míková Barbora TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1
Herrmann Dominik TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Schusterová Zuzana HRONOV 1
Kotraba Jan TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Čepelka Petr RUN4FUN 1
Homola Jakub TJ VS Tábor, z. s. 1
Serafin Oliver SK Aritma Praha 1
Králíčková Lucie HASIČI KRAMOLNA NTC 1
Číž Ondřej Jen Blbni Team 1
Venoušová Terezie TJ Šumperk, z.s. 1
Novák David TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Hrnčířová Vendula USK PROVOD Ústí n/L. 1
Šípková Karolína TJ Nové Město na Moravě z.s. 1
Kubeček Antonín PROBRO 1
Dorazinová Nela SK Jeseniova 1
Vodička Jan TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Pavelek Ondřej TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Janečková Kateřina ATELIEROF 1
Adamec Jan Moravská Třebová 1
Sochůrek Radek TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Lampárek Jiří STG Svitavy 1
Elich Jiří APACHE LOKO TRUTNOV 1
Zahrádková Eliška AK Most 1
Pittnerová Adéla Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Juklová Kateřina Pardubice 1
Bartošová Veronika SK Jeseniova 1
Steinsová Adéla SK Sporting Příbram, Z.S. 1
Macola Jiří Plchůvky 1
Foller David CZECH WILD RUNNERS TEAM 1
Zítková Radka RUN4RUN 1
Prchlík Matěj ASK Lovosice 1
Kavalkova Lucie ERIKA COPY SHOP 1
Bezdíčková Jana Hvězda Pardubice z.s. 1
Sulák Matěj AK Šternberk z.s. 1
Mašek Petr KRÁSNÁ HORA NAD VLTAVOU 1
Hák Jaroslav SOKOL STUDENEC 1
Renský Michal RUN4RUN 1
Kočíb Zdeněk SK ZLÍN 1
Brodzianská Nela NOŽKOVINOVÝ PARŤÁCI 1
Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 1
Mervartová Michaela Atletika Chrudim, z.s. 1
Helebrantová Petra AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Šantavý Jakub SKP Nymburk, z.s. 1
Kosková Viktorie KOSKA FAMILY TEAM 1
Cagašová Anna TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Müller Martin NÁCHOD 1
Kozáková Denisa HRONOV 1
Chalupská Julie Atletika Jihlava z.s. 1
Vávra Ivan NÁCHOD 1
Nesvadba Dan AK Šternberk 1
Hrdinka Jirka RUN4FUN 1
Simon Martin DOPRAVNI ZDRAVOTNÍ SLUŽBA NÁCHOD 1
Krmaš Václav SOOB SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽN 1
Doleček Josef FORT SMC Ústí nad Orlicí 1
Vlček Milan SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Pajerová Jana SDH VELKÝ TŘEBEŠOV 1
Ivasienková Anna AK ŠKODA Plzeň 1
Smékal Kryštof TJ Olympia Bruntál z.s. 1
Kupec David ČESKÁ SKALICE 1
Waclawik Andrzej TJ TŽ Třinec 1
Petrová Kateřina PRAHA 1
Jirková Ivana Moravská Třebová 1
Balcarová Michaela PRAHA 1
Staněk Antonín SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Macek Petr KAMAPETR 1
Zelman Milan TJ SOKOL STARKOČ 1
Pospíšil Tomáš GENARO 1
Kantorová Ema BC NOVÁ TROJKA 1
Benešová Veronika AK ŠKODA Plzeň 1
Strouhal Ivo Moravská Třebová 1
Marek Jiří Svitavy 1
Habr Lukáš DZS NÁCHOD 1
Rasmussen Frank - 1
Klimešová Simona HRADEC KRALOVE 1
Bradáč Adam ASK Lovosice 1
Ťahanová Viktorie TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Melichar Petr VELKÉ POŘIČÍ 1
Havlová Veronika AK ŠKODA Plzeň 1
Ryšavý Tomáš SRTG Česká Třebová 1
Korbel Matyáš TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1
Burdychová Lenka ALBI 1
Ulich Petr MT 1
Mlích Ondřej ASK Slavia Praha 1
Hofman Jan STŘIHOV 1
Černá Klaudie Atletika Stará Boleslav, z.s. 1
Vanclová Anna NÁCHOD 1
Nedopilková Barbora TJ Olympia Bruntál z.s. 1
Hovorková Milena TJ PETŘINY PRAHA 1
Šilar Vítězslav - 1
Krejsar Ondra INS ATELIER NÁCHOD 1
Daněk Oldřich A. C. Sparta Praha 1
Vitoul Martin Atletický klub Olomouc z.s. 1
Nývlt Matěj HASIČI KRAMOLNA NTC 1
Hudečková Lucie AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Slaba Albert TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Kučerová Karolína Atletika Benešov 1
Duchová Aneta RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 1
Vrána Filip Jundrov 1
Pešek Kamil OB Česká Třebová 1
Ježek Daniel SKAUTI 3. ODDÍL NÁCHOD 1
Apolen Jan ATLETIKA Kadaň z.s. 1
Špeldová Michaela ALBI 1
Linhartová Ester NÁCHOD 1
Fenclová Marta AC Pardubice 1
Zelená Marcela GREENTEAM 1
Polák Martin CONTINETAL ADRŠPACH 1
Kalecká Karolína PRAHA 1
Benedová Lenka SK Srch 1
Maly Marketa SK PLHOV NÁCHOD 1
Grégr Jakub AK Šternberk 1
Půčková Anna TJ Jiskra Nový Bor 1
Klepáčová Natálie ASK Lovosice 1
Boháč Ladislav VELKÉ POŘÍČÍ 1
Svoboda Petr Svitavy 1
Mazáč Josef MAZÁCI 1
Hanzelka Daniel Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Rücker Jakub BONBON MACHOV 1
Kolisková Monika ČERVENÝ KOSTELEC 1
Bubeníčková Simona BUBUTEAM 1
Truxová Anděla CONTINENTAL ADRŠPACH 1
Milesová Iva PSK Olymp Praha 1
Hladíková Marie NÁCHOD 1
Šebo Jan SKP Union Cheb - z.s. 1
Kovář Lukáš OB Loko Česká Třebová 1
Navrátil Václav 1
Horáková Lenka BRNO 1
Shejbalová Jana RUN magazine team 1
Krátký František KRÁLÍKY 1
Čmelík Michal RÁDLO 1
Vetchá Rozálie Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 1
Novák Michal TJ Baník Stříbro, spolek 1
Škarda Jan ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Kubíková Andrea VIZNOV 1
Douša Václav JENSTEJN 1
Vokáčová Adéla Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Pazderová Alena Vysoké Mýto 1
Jarošová Karolína ASK Slavia Praha 1
Andrejs Jan NÁCHOD 1
Šolc Vítězslav - 1
Laštůvka Martin CYKLO TONY 1
Faltová Eliška AC Česká Lípa 1
Zajíček Miroslav ASK Slavia Praha 1
Plecháčová Tereza TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Baxová Tereza NIKITA 1
Štěrba Petr Brno 1
Majorošová Martina MM LANŽOV 1
Friede Jan WIKOV 1
Zrůstová Veronika TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Procházka Michal Orlov 1
Kimutai Jepkogei Hellen KENYA 1
Bíman David AK Škoda Plzeň 1
Surga Jakub TJ Dukla Praha 1
Matolín Maximilian TJ Dukla Praha 1
Hamata Lukáš TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Řihák Jan ČERVENÝ KOSTELEC 1
Koláčná Lenka PROSTĚ BĚŽ 1
Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí 1
Trávníček Štěpán TJ Baník Stříbro 1
Michl Martin NÁCHOD 1
Herková Tereza Atletický klub Hodonín,z.s. 1
Scheuer Jan Lanškroun 1
Košťálová Olga HOŘICE 1
Ceé Michaela ASK Lovosice 1
Vaculíková Edita TJ Dukla Praha 1
Král Jan Svitavy 1
Číla Martin BASKETBAL LOKOMOTIVA LIBEREC 1
Vebr Michal Česká Třebová 1
Nigrin Jiří SOKOL OTOVICE 1
Hřebíčková Ludmila AK Šternberk z.s. 1
Šimůnková Julie AC Čáslav z.s. 1
Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 1
Doležal Stanislav BK PARDUBICE 1
Voborník Dominik NÁCHOD 1
Paslerová Linda ŽENY V BĚHU 1
Janák Robert PRAHA 7 1
(MS) Garguláková Alžbeta Slovensko 1
Snizek Nicole AC Čáslav z.s. 1
Kvízova Zdeňka NOVE MĚSTO NAD METUJI 1
Dvořáková Jindřiška Moravská Třebová 1
Wolczyk David BRNO 1
Bartoň Petr SOKOL 1
Štefanová Adéla TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 1
Machalický Jan ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 1
Zika Adam Ž3 SPORT 1
Pražák Petr MALÉ POŘÍČÍ 1
Kašpar Tomáš ALBI 1
Berka Jakub AK Slovan Moravská Třebová 1
Suchá Nikola Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1
Marini Martin AC Rumburk, z.s. 1
Hájek Dominik CET Česká Třebová 1
Řehůřek Martin Radiměř 1
Kluzová Michaela TJ TŽ Třinec 1
Brejška Ivan T. J. Sokol České Budějovice 1
Tichý Petr PROXION S.R.O. 1
Menclová Lucie VYSOKÁ SRBSKÁ 1
Hejnová Lucie OREL RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 1
Sádlová Radana SKIALP KLUB KRÁKORKA 1
Kořínek Adam TJ Dukla Praha 1
Burkhardtová Anne AC TJ Jičín 1
Urbánek Jakub JAC Brno 1
Moudrá Edita PRAHA 1
Holičová Karolína AC Rumburk, z.s. 1
Kovářová Zuzana TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Česenek Ivo NÁCHOD 1
Vaňous Martin Geodézie Ústí nad Orlicí 1
Němec Ondřej AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Hrábková Tereza HRONOV 1
Šimek Zdeněk DOLNÍ BENEŠOV 1
Krinwaldová Lucie AC Mladá Boleslav z.s. 1
Dočekalová Klára ČESKÁ SKALICE 1
Vlachová Nikol HRONOV 1
Oupic Martin TRUTNOV 1
Hynková Renata NACHOD 1
Slavík Petr TRUTNOV 1
Kumstátová Pavla TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Dusil Jakub TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Vymlátilová Adéla MORAVSKÁ TŘEBOVÁ 1
Peterka Jiří TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1
Jilek Pavel MAZÁCI 1
Baláš Martin DOLNÍ RADECHOVÁ 1
Špringrová Ivona MARATONSTAV ÚPICE 1
Lošťáková Sára AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Fidler Martin ELEKTRO VIOLA S.R.O 1
Zelený Jiří GREENTEAM 1
Poruba Martin SSK Vítkovice, z.s. 1
Kalvoda Jan PRAHA 9 1
Beneš Petr HOCK HOROLEZECKÝ ODDÍL 1
Štrégl Matyáš Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Mařas Matěj AC Turnov, z. s. 1
Gruber Matyáš TJ Dukla Praha 1
Rada Michal T. J. Sokol České Budějovice 1
Klika Daniel Slovan Bohnice 1
Boketta Nico Atletika Jižní Město z.s. 1
Sýkorová Anna TJ Šumperk, z.s. 1
Mecera Petr PROVODOV 1
Hauschke Ondřej CONTINENTAL ADRŠPACH 1
Růža Tomáš VSK Univerzita Brno 1
König Antonín Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 1
Tvrdík Jonáš KIGKIG 1
Miřejovský Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1
Hoferka Adam TJ SOKOL OPOČNO 1
Sedláček Roman SBR Tri- team Litomyšl 1
Valášek Jan HRONOV 1
Nechanická Jessica TJ SOKOL Nová Paka 1
Hortová Michaela BERGER TEAM 1
Sigmundová Adéla ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 1
Kraus Tomáš TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Cvejn Miloš BRAŽECKÝ MLÁDENCI 1
Vintr Matyáš TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1
Novotný Jan AK LOMNICE NAD POPELKOU 1
Hubenková Klára TJ VS Tábor, z. s. 1
Škodová Michaela BROUMOV 1
Drejsl Lukáš WIKOV 1
Vostatková Rozálie ASK Slavia Praha 1
Pergler Michal ŠAK při ZŠ Přeštice 1
Jelen Pavel HVĚZDA PARDUBICE Z.S. 1
Antušková Klára Univerzitní sportovní klub Praha 1
Součková Karolína ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Lhota Aleš PIVOVAR MILETÍN 1
Fejfar Lukáš Lysá nad Labem 1
Závorková Vendula WIKOV 1
Pohanka Martin AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Kadraba Petr USK PROVOD Ústí n/L. 1
Belaníková Anna AK Olomouc 1
Straka Filip AC Čáslav z.s. 1
Malina Miroslav RAČETICE 1
Glet Ondřej SK Hranice, z.s. 1
Prokop Michal POŘÍČŠTÍ ORLI 1
Klapalová Zuzana Pecinda 1
Bláhovec Jiří Běžíme.cz 1
Švígler Jan AC Domažlice, z. s. 1
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 1
Hanousek Vítězslav KORUNKA BĚLOVES 1
Roidlová Martina Svitavy 1
Koleta Petr HRONOV 1
Brychta Jiří IS Running Team 1
Trpková Silvie TJ VS Tábor, z. s. 1
Mikulková Natálie AK Most 1
Herzogová Irena NÁCHOD 1
Schveinerová Viktorie TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Kotyza Jan 1
Čepelková Pavlína KOLÍN 1
Honl Martin AK ŠKODA Plzeň 1
Serbousková Sára Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 1
Králík Petr SILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR 1
Čížek David Svitavy 1
Vesecká Nikol SK Sporting Příbram, Z.S. 1
Novák Filip RFOBL TEAM RYCHNOV 1
Hromádko Jaroslav AČR - Vojenská policie Pardubice 1
Skácelík Jiří FbK Svitavy 1
Kubeček Petr PROBRO 1
Dostál Václav ČERNOŽICE 1
Vojtas Filip DYNAMO 1
Pavelek Vojtěch TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Janků Jiří AK Slovan Moravská Třebová 1
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 1
Sodomka Jaroslav 1
Landsmannová Eliška Atletika Jižní Město z.s. 1
Ellinger Denis ASK Blansko 1
Zahradník Bedřich Atletický klub Olomouc z.s. 1
Pittnerová Tereza Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Junek Aleš 1
Baše Marek VELKÉ SVATOŇOVICE 1
Štencl Josef WIKOV 1
Magnusek Martin NÁCHOD 1
Folwarczny David TJ TŽ Třinec 1
Žižlavská Renata POTU SLÁVA 1
Přibil Milan Notable 1
Kavička Petr Hvězda Pardubice z.s. 1
Bidrmanová Alžběta AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Šulcová Veronika FARMET A.S. 1
Máslo Jan JAKO PO MÁSLE 1
Hák Michal SOKOL STUDENEC 1
Richter Lukáš Psinek 1
Kocourek Lubomír TRAILRUN.CZ RUNSPORT.CZ 1
Broulík David STG Česká Třebová 1
Tmejová Tereza Chotěnov 1
Mervartová Tereza Atletika Chrudim, z.s. 1
Heller Tomáš HRADEC KRÁLOVÉ 1
Šarounová Markéta TJ Sokol Hradec Králové 1
Košťál Jakub HOŘICE / WWW.JAKUBKOSTAL.CZ 1
Čáp Ondřej SK ĎÁBLICE 1
Váchová Magda Atletika Jižní Město z.s. 1
Muller Radoslav Řetová 1
Šefcová Eva SKI POLICE NAD METUJÍ 1
Kožíšková Anna Atletika Chrudim, z.s. 1
Chalupský Ivo IGW 1
Vavroušek Michal Univerzitní sportovní klub Praha 1
Netíková Lenka NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Hrdinová Martina TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV 1
Simon Petr Polička 1
Krososková Kristýna AC Čáslav z.s. 1
Dolejš Marek Atletika Jižní Město z.s. 1
Vlčková Iveta SK BABICE / INOV-8 TEAM 1
Izotov Alexej SK Aktis Praha z.s. 1
Smola Josef NÁCHOD 1
Kuřík Jiří OREL STUDENEC 1
Dvořák Dalibor TJ Olympia Bruntál z.s. 1
Wajsar Ervín RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 1
Petrů Pepek HASIČI MĚSTA NÁCHODA 1
Jirková Kristýna HRONOV 1
Bambuch Lukáš BYAC Brno 1
Stankov Patrik TJ Slezan Frýdek-Místek 1
Mach Marek NOVÝ HRÁDEK 1
Fišer Jakub Tvoje máma 1
Zemánková Aneta - 1
Pospíšilová Barbora AC Turnov, z. s. 1
Kapoun Jan Atletika Polička 1
Beran Jan SKI POLICE NAD METUJÍ 1
Stuchlík Lukáš HVĚZDA PARDUBICE 1
Marek Jiří TJ Svitavy 1
Habr Martin TJ SOKOL OLEŠNICE 1
Rautenkranc Miroslav SK Donocykl Vysoké Mýto 1
Klimpl Zdeněk Sparťan Pardubice 1
Brádle Petr DOBRÁ VODA U HOŘIC 1
Teplá Hana Atletika Jižní Město z.s. 1
Meliš Josef CHRUDIM 4 1
Hazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Šachová Šárka Česká Třebová 1
Korcová Andrea SAJOUVAKCI 1
Burdychová Naďa SOKOL BURDYCH 1
Ullwer Jiří BENFIKA 1
Moka Michal KRB Chrudim 1
Hofman Kamil NÁCHOD 1
Černíková Kateřina CYKLO TONY 1
Vandasová Adéla TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1
Nejedlá Lucie TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1
Hoznauer Aleš SLAVOJ ŘEVNICE 1
Krempa Milan AC GOMANGO HOGNER 1
Dařbuján Lukáš PARDUBICE 1
Vitoušová Olga Choceň 1
Nývltová Lenka HASIČI KRAMOLNA NTC 1
Hurdálek Robert Lokomotiva Trutnov 1
Kudrnová Anna SK Babice 1
Vrba Lukáš Šneci v běhu 1
Pešina Marek Svitavy 1
Ježek Ondřej TJ Sokol Ústí nad Orlicí 1
Babjáková Nela AK Most 1
Špéra Václav Atletický klub Hodonín,z.s. 1
Lipská Lucie Hradec nad Svitavou 1
Fendrychova Renata RUN4RUN 1
Zelenka Jan AVENIR FINANCIAL GROUP TRUTNOV 1
Polák Petr TJ Chvojkovice-Brod 1
Kalibová Kateřina AK Most 1
Beneš David AC Čáslav z.s. 1
Stránský Milan VMK 1
Mandíková Daniela Atletika Jižní Město z.s. 1
Grégrová Kristýna AK Šternberk z.s. 1
Klepsová Zuzana NONAME 1
Boháč Vojtěch AC Čáslav z.s. 1
Svobodová Barbora VSK Univerzita Brno 1
Mazáč Ondřej GRYZZLY 1
Hanzelková Amálie Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Rudolfová Jana DRACI TRUTNOV 1
Kollárová Marina TJ Sokol Královské Vinohrady 1
Buchcarová Natálie AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Tučková Aneta NOŽKOVINOVÝ PARŤÁCI 1
Milfait Petr MIMI FANCLUB OSTRAVA 1
Hlaváček Zdeněk SKP RYCHNOV NAD KNĚŽNOU 1
Šebrlová Kateřina SK Aritma Praha 1
Kovář Petr Řetůvka 1
Vágenknechtová Andrea HOŘICE 1
Navrátilová Blanka Bady Prostějov 1
Horákovská Adéla TJ Nové Město na Moravě z.s. 1
Shevchenko Serhii 1
Kratochvíl Jan SKH KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE 1
Čmelíková Jitka RÁDLO 1
Vetchý Jan ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ / SALOMON A 1
Nováková Agáta AC Čáslav z.s. 1
Hrubý Petr AC Čáslav z.s. 1
Skládalová Radka ŽENY V BĚHU 1
Kubín Martin TRUTNOV 1
Drábová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Vokolek Michal AC Pardubice 1
Peinlová Šárka Ž3 SPORT 1
Jašek Jan Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Ansorgová Michaela BROUMOV 1
Leplt Jiří SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Faltýnková Martina FITMAMI NÁCHOD 1
Žák Jan Ž3 SPORT 1
Plevová Barbora AC TJ Jičín 1
Kácovský Jiří BAK SEAL 6 TEAM 1
Bažout Dominik Atletika Chrudim, z. s. 1
Stewartová Miriam Spartak Praha 4 1
Malá Dagmar NÁCHOD 1
Frunc Zdenek BÉDA TEAM 1
Procházková Jana VELKÉ POŘÍČÍ 1
Kindová Kristýna Atletika Stará Boleslav, z.s. 1
Bitnar Jaroslav RUN4RUN 1
Švarcová Tereza Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 1
Matuška Jaroslav AK Slovan Moravská Třebová 1
Hanák Karel Svitavy 1
Říhová Zdeňka NÁCHOD 1
Kolář Jakub TJ Svitavy 1
Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí 1
Trčka Ondřej Svitavy 1
Michl Miroslav NÁCHOD 1
Herman Leoš MOPSE 1
Schrötter Michal NÁCHOD 1
Kostelecký Vladimír VELLA TEAM NÁCHOD 1
Čejka Miloš Česká Třebová 1
Šelong Vojtěch TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Král Jindřich ISCAREX Č.T. 1
Čílová Veronika JIZERSKÁ LÉKÁRNA 1
Vencl Lukáš Přívrat 1
Ningerová Klára TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Hríbová Eliška ASK Slavia Praha 1
Doležal Vít TJ AC JIČÍN 1
Voborník Vlastimil HRADEC KRÁLOVÉ 1
Patzák Jindřich NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Jančík Viktor ALBI 1
(MS) Karasová Daniela SK Sporting Příbram, Z.S. 1
Šober Filip HRONOV 1
Labík David HVĚZDA PARDUBICE 1
Ebert Jakub Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1
Würknerová Adriana TJ Baník Stříbro, spolek 1
Pipek Jan SK Babice 1
Jošt David TJ VS Tábor, z. s. 1
Bartoň Vojtěch HRONOV 1
Stehlík Jirka RÁDOBY 1
Machová Alžběta NÁCHOD 1
Florián Jan KLADNO 1
Zikmundová Anna NÁCHOD 1
Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM 1
Kašpárek Martin TJ VELICHOVKY 1
Berka Martin AK Slovan Moravská Třebová 1
Suchánková Zdeňka ČESKÁ SKALICE 1
Martinec Jan NÁCHOD 1
Hájek Lukáš WIKOV 1
Reichl Tomáš USK PROVOD Ústí n/L. 1
Kněbortová Švermová Antonie AC Turnov, z. s. 1
Brejtr Martin 1
Tichý Vladimír FIM HRADEC KRÁLOVÉ 1
Mendreková Kateřina TJ Jäkl Karviná, z. s. 1
Hejzlar Jakub NÁCHOD 1
Saidl Filip SKI POLICE NAD METUJÍ 1
Kosíková Lenka Votice Team 1
Burová Tereza TJ TŽ Třinec 1
Urbánek Matyáš BYAC Brno 1
Mrštný Tomáš Dědřichov 1
Holub Miroslav SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Sedláčková Ilona RUN4FUN 1
Kozák Marcel NÁCHOD 1
Češka Jiří Pavel Spartak Praha 4 1
Vaňura Ondřej Sokol Běrunice 1
Němec Radek PennyMann 1
Hrádocký Richard TJ Dukla Praha 1
Šimková Kamila SPARTAK VRCHLABÍ SMOLA 1
Krišica Marek TJ TŽ Třinec 1
Dočkal Daniel TJ Jiskra Humpolec 1
Vlachynská Libuše Bar který neexistuje 1
Hynková Veronika AC Pardubice 1
Slavík Šimon Atletika Stará Boleslav, z.s. 1
Kunrt Jaroslav SK DOLAR HAJNICE 1
Dušková Adéla DZS NÁCHOD 1
Vymlátilová Marie NOVÁ VES 1
Petr Emanuel HRADEC KRÁLOVÉ 1
Jiráková Jana SOKOL STARKOČ 1
Balcar Jan PS NÁCHOD-KAMENEC 1
Šrámek Lukáš WIKOV 1
Loufková Barbora TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Filip Vojtěch Vítězsl TJ Dukla Praha 1
Zelený Matěj BRAŽECKÝ MLÁDENCI 1
Porubčanová Zuzana ASK ELNA Počerady 1
Káňová Kristýna Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Beneš Petr HRADEC KRÁLOVÉ 1
Strejček Jiří Praha 1
Marčík Vladimír ADIDAS RUNNERS PRAGUE 1
Gult Martin WIKOV 1
Klimentová Anna TJ Jiskra Nový Bor 1
Borová Hana SSK Vítkovice, z.s. 1
Synáček Petr USK PROVOD Ústí n/L. 1
Melčák Matěj Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Havlíček Jiří NÁCHOD 1
Růžičková Natálie AC Turnov, z. s. 1
Kopik Tomasz Poland 1
Bundil Tomáš AK Šternberk z.s. 1
Tvrdík Michal NOVÁČ REPREZENT 1
Miškovský Nickolas Atletický klub Prostějov, z. s. 1
Hoferka Dušan SILNIČNÍ PRÁCE KOČNAR 1
Valášková Bohumila ČESKÁ SKALICE 1
Nechuta Marek Bike Freaks Holice 1
Hošek Ondřej SK Sporting Příbram, Z.S. 1
Sikorová Markéta TJ TŽ Třinec 1
Kreiselová Slávka TRUTNOV 1
Cvejn Tomáš NÁCHOD 1
Vít Stanislav NÁCHOD 1
Novotný Jiří Svitavy 1
Hubka Lukáš DOLDYSPORT.CZ 1
Škopová Vlasta HRONOV 1
Kučerová Aneta Atletika Benešov 1
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 1
Vostřel Radek AK Žatec 1
Perner Michal AC Čáslav z.s. 1
Jelen Petr HRONOV 1
Apltauer Václav AC Čáslav 1
Soukup Jiří TJ Liga 100 Hradec Králové 1
Libra Jiří LBC NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Fejfarová Tereza VPU 1
Žďárská Aneta RUN4RUN 1
Pohlová Adéla JAC Brno 1
Kahánková Jitka RAKETOVÉ KECKY 1
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 1
Straka Jakub AC Čáslav z.s. 1
Malina Miroslav AC Čáslav z.s. 1
Glos Petr NOVÁ PAKA 1
Prokop Ondřej ČAU 1
Klauz Jiří BAKOV NAD JIZEROU 1
Blažek Martin ACS RÝCHORY 1
Svoboda Benjamin TJ Dukla Praha 1
Mauerová Kristýna STG Svitavy 1
Hanušová Lada NÁCHOD 1
Roubíček Milan ACES TEAM K.VARY 1
Koletová Michaela HRONOV 1
Bryksí Bára BKL MACHOV 1
Truhlářová Kateřina Moravská Třebová 1
Mikuška Pavel SLAVOJ BABÍ 1
Hesová Barbora TJ VS Tábor, z. s. 1
Schwarczová Aneta AK ŠKODA Plzeň 1
Koutník Lumír A.O. Spartak Vrchlabí 1
Čermák Jiří AC Turnov, z. s. 1
Musiiatchenko Dmytro OSTRUW WIELKOPOLSKY 1
Horák Jakub Hvězda Pardubice z.s. 1
Šetlíková Barbora AC Domažlice, z. s. 1
Kramešová Eliška Atletika Jižní Město z.s. 1
Čížek Robert STG Svitavy 1
Veselková Adéla AC Rumburk, z.s. 1
Novák Jiří Hasiči Ústí nad Orlicí 1
Hron Antonín Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1
Skala Albert MÍLAŘI Domažlice 1
Kubecová Lucie MÍLAŘI Domažlice 1
Dostálová Adéla SK Hranice, z.s. 1
Vojtasová Denisa DYNAMO 1
Pavlas David USK PROVOD Ústí n/L. 1
Janků Karel Svitavy 1
Adámková Anna Zlín 1
Sodomka Marek NÁCHOD 1
Langenberger Adam CHILDREN OF OLYMP 1
Erbenová Markéta NÁCHOD 1
Zajíc Jakub Hvězda Pardubice 1
Placatka Matěj SK Sporting Příbram 1
Jurák Pavel VELKÉ POŘÍČÍ 1
Bašová Petra 1
Štencl Petr 1
Magnusek Milan SK SMRČINA 1
Formánková Tereza Holice v Čechách 1
Zlámalíková Zuzana JASENNÁ 1
Přibilová Zuzana 1
Kazdová Lenka PRAHA 1
Biederman Michal SHYBUJ.CZ 1
Sulejmani Denis Univerzitní sportovní klub Praha 1
Máslo Václav ŽĎÁRECKÁ 614 1
Hakl Radek LOUDALOVÉ 1
Richter Vladislav Svitavy 1
Koditek Jonáš K.O.B. Ústí nad Orlicí 1
Brož Jan NÁMĚRKA 1
Tojnarová Jolana J AND M 1
Metelka Josef SKI POLICE NAD METUJÍ 1
Hellerová Hana HRADEC KRÁLOVÉ 1
Sasynová Karolína TJ TŽ Třinec 1
Košťál Jakub AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Čapková Kristýna NÁCHOD 1
Vacková Hana TJ SOKOL STARKOČ 1
Šeflová Adéla AC Slovan Liberec, z.s. 1
Kozojed Martin Bechyňský atlet.klub Bechyně 1
Charvátová Tereza AK Olymp Brno, spolek 1
Vávrová Nela AC Mladá Boleslav z.s. 1
Neumanová Adéla USK PROVOD Ústí n/L. 1
Hrdlička Matěj SK Jeseniova 1
Kroulíková Žaneta TJ Spartak Letohrad 1
Dolejška Luboš QS.ISO.RK - DEVOSS 1
Vlk Jiří VERNÉŘOVICE 1
Pánek Benedikt T. J. Sokol České Budějovice 1
Jakoubek Roman TRUTNOV 1
(MS) Bátovský Boris Slovensko 1
Smola Miloslav Česká Třebová 1
Küschner Tadeáš TJ Šumperk, z.s. 1
Dvořák Jan ZÁBRODÍ 1
Wambua Mutuku Elijah KENYA 1
Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 1
Jíšová Zuzana TJ VS Tábor, z. s. 1
Bareš Luboš WIKOV 1
Štarha Radim ÚSTÍ NAD ORLICÍ 1
Macháček Adam HRADEC KÁLOVÉ 1
Fišer Jan PŘF UK 1
Zemánková Naděžda Letovice 1
Potácelová Kristýna TJ Olympia Bruntál z.s. 1
Karfíková Veronika AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Beran Jan HVĚZDA PARDUBICE Z.S. 1
Stuchlík Michal WIKOV 1
Marek Lukáš 4 sport team 1
Habr Petr ŽERNOV PRO RADOST 1
Řehák Marek Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 1
Klimplová Alena FC Pardubice 1
Brádlová Adéla DOBRÁ VODA U HOŘIC 1
Teplá Magdaléna ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1
Melišík Jan REDPOINT TEAM 1
Hejčl Petr PROVODOV-ŠONOV 1
Sadílek Jindřich Activity Lanškroun 1
Kordina Zdeněk AC SLOVAN LIBEREC 1
Bureš Josef Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 1
Umlauf Tadeáš VINNÝ KROUŽEK O.S. 1
Moravcová Dana RUN4RUN 1
Hojný Martin AC Mladá Boleslav z.s. 1
Kovařík Pavel RUN4RUN 1
Černý Martin TJ LEHOVEC 1
Vaněk Josef TJ SOKOL KARATE NÁCHOD 1
Nemchenko Maryna 1
Hrabák Daniel TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1
Silvan Tomáš Ž3 SPORT 1
Kremser Jan SSK Vítkovice, z.s. 1
Davidík Jakub TJ Baník Stříbro 1
Vítová Markéta TJ SOKOL LHOTA Č.KOSTELEC 1
Odehnal Jakub VSK Univerzita Brno 1
Hurych Adam - 1
Sláma Jiří VELLA TEAM NÁCHOD 1
Kuhn František Maratonstav Úpice 1
Dundrová Klára ZA ČOKOLÁDU 1
Vrbovský Benjamin SSK Vítkovice, z.s. 1
Pešinová Barbora Svitavy 1
Ježková Kristýna JAC Brno 1
Bača Jáchym Atletika Chrudim, z. s. 1
Šperka Pavel Svitavy 1
Lisková Magdaléna AC Mladá Boleslav z.s. 1
Feranec Adam SSK Vítkovice, z.s. 1
Zelenková Michaela AVENIR FINANCIAL GROUP TRUTNOV 1
Polánka Petr POTU SLÁVA 1
Kalina Pavel TŘEMOŠNICE 1
Beneš František TJ SOKOL LHOTA Č. KOSTELEC 1
Střecha Vojtěch Atletický klub Hodonín,z.s. 1
Gribbin Daniel SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1
Půlpánová Petra NÁCHOD 1
Klíček Petr TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Bohatá Nela AC Slovan Liberec, z.s. 1
Svobodová Veronika SK Hranice, z.s. 1
Mazáč Tomáš GRYZZLY 1
Hanzl Pavel PRKENICE 1
Rut Jiří HC SRŠNI VELKÉ POŘÍČÍ 1
Kollárová Stella TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1
Bučková Natálie Atletika Jihlava z.s. 1
Tučný Jan MK PARDUBICE 1
Milionová Rozálie TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1
Hluší Natálie SK Speed Brno, spolek 1
Šedivý Petr WWW.TESTADO.CZ 1
Vaidiš Daniel SKP Union Cheb - z.s. 1
Navrátilová Eva Atletika Jihlava z.s. 1
Horníková Michaela LIPÍ 1
Šícha Jan PRAHA 1
Kratochvíl Marek TRI-SKI HORNÍ POČERNÍCE/ BRAŽECKÝ M 1
Čtvrtečková Nela HASIČI KRAMOLNA NTC 1
Vetchý Kryštof Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.s 1
Nováková Jarmila TJ Jiskra Nový Bor 1
Hrubý Radek AK ŠKODA Plzeň 1
Škoda Michal NÁCHOD 1
Dražan Marián SK Sporting Příbram, Z.S. 1
Vokoun Štěpán BĚLÁ POD BEZDĚZEM 1
Pekařová Jana AC Turnov, z. s. 1
Javůrek Filip TJ Sokol Hradec Králové 1
Antl Jan TJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 1
Soldán Michal HASIČI KRAMOLNA NTC 1
Leplt Jiří PIVOVAR MILETÍN 1
Faraday Martin PRAHA 1
Žák Michal Ž3 SPORT 1
Plný David ENERVIT TEAM 1
Kačur Dan ASK Lovosice 1
Bednář Josef SK Počaply 1
Stoklasová Zuzana TJ Nové Město na Moravě z.s. 1
Malá Gábina TJ Maratonstav Úpice 1
Gabriško Miroslav TJ Baník Stříbro, spolek 1
Procházková Kateřina - 1
Kipkogei Nelson KENYA 1
Biwott Jepkurui Gladys KENYA 1
Švec Daniel AK Žatec 1
Matuška Martin RUN4RUN 1
Hanek Kryštof AC Moravská Slavia Brno, spolek 1
Ročková Věra WIKOV 1
Kolář Petr Březová nad Svitavou 1
Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí 1
Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 1
Mičková Karolína TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. 1
Hermanová Karolína MOPSE 1
Schrötter Šimon HRONOV 1
Kostková Barbara T. J. Sokol České Budějovice 1
Čejková Gabriela Česká Třebová 1
Holub Šimon Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Šenkeříková Simona Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Králíček Aleš HASIČI KRAMOLNA NTC 1
Cinková Jitka AC Pardubice 1
Vencl Václav SPACE 1
Norocelová Eva STG Česká Třebová 1
Hřích Jan AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. 1
Šimurda Matěj Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 1
Kryčfalušij Tomáš TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1
Domáň Ladislav NÁCHOD 1
Voborníková Anežka SK LIPÍ 1
Paurová Pavlína AC Mladá Boleslav z.s. 1
Janda Jakub T. J. Sokol České Budějovice 1
(MS) Völflová Natálie TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 1
Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 1
Lachout Karel TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1
Eimer Lukáš HRADEC KRÁLOVÉ 1
Žabokrtský Milan CHLOUMEK 1
Pištora Martin NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1
Judová Petra BĚHNA Z TRAUČE 1
Bartoš Tomáš DOBRUŠKA 1
Stehlíková Kateřina NÁCHOD 1
Máchová Ivana Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1
Florian Tomáš INTEGRAF RUNNING TEAM 1
Zitko Erich ZKOPECDOKOPEC 1
Pražáková Veronika RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ 1
Katsiaryna Prashuk ACHILES LESZNO 1
Berková Ema TJ Šumperk, z.s. 1
Suchardová Veronika AC TJ Jičín 1
Martínek David Atletika Stará Boleslav, z.s. 1
Hájková Hana Cafe Bajer 1
Rejmont Luboš HARAMBE 1
Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí 1
Březinová Alena RUN4RUN 1
Tlamichová Aurora Atletika Stará Boleslav, z.s. 1
Mertlík Jiří BÉDA TEAM 1
Hejzlar Miroslav KOB DOBRUŠKA 1
Sakong Chepkurui Ndiwa KENYA 1
Kosková Benicie KOSKA FAMILY TEAM 1
Bystřičanová Barbora TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1
Mucha Vladimír JADERNIČKA 1


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Běh do vrchu na Andrlův chlum90
Velká Pardubická Cross Country59
MS veteránů v atletice 2019, Toruń, Polsko6
MČR v krosu žactva a dorostu 2019, Mladá Boleslav477/477
Běh na Palici-
MS v běhu z Dlouhé Třebové do Řetové s pitím dvou lahvových piv23
Rybnický triatlon-
Ještětický běh-
Hronov - Náchod613/613
Svitavský Štěpánský kros105
Silvestrovský běh okolo Dlouhoňovic - NEKONÁ SE!!!-