Ročník 2019
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
---|---|---|---|---|---|
Borek Petr | 70 | Brzdy Hor.Čermná | 54 | 55 | 45 |
Vacek Jiří | 77 | Dlouhá Třebová | 53 | 53 | 44 |
Jirásková Eva | 64 | TJ Maratonstav Úpice | 39 | 39 | 31 |
Borková Agáta | 02 | Brzdy Horní Čermná | 37 | 38 | 32 |
Krumer Miroslav | 49 | MK Ostrov | 36 | 36 | 29 |
Vacek Michal | 04 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 35 | 39 | 25 |
Hruban Jan | 66 | Česká Třebová | 35 | 35 | 30 |
Skalická Nela | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 34 | 35 | 25 |
Sejkorová Lenka | 63 | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 34 | 27 |
Skalická Nikol | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 34 | 35 | 24 |
Grätz Luděk | 58 | Ústí nad Orlicí | 34 | 34 | 26 |
Fabová Sylva | 79 | Spinning Eva Lanškroun | 34 | 34 | 29 |
Koubová Elen | 09 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 34 | 36 | 23 |
Pecháček Miroslav | 48 | Orel Dolní Čermná | 33 | 33 | 28 |
Heger Šimon | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 33 | 35 | 25 |
Kouba Radim | 11 | ISCAREX Junior Team Česká Třebová | 32 | 35 | 22 |
Němec Radek | 77 | Litomyšl | 31 | 31 | 24 |
Matyášová Jana | 65 | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 31 | 31 | 26 |
Mannlová Jana | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 31 | 31 | 22 |
Rašner Jiří | 08 | TJ Šumperk | 30 | 31 | 22 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Chaloupka Jan | 90 | Mladkov - Široký důl | 29 | 29 | 25 |
Gregorová Anna | 10 | Activity Lanškroun | 29 | 29 | 21 |
Tlapák Jaroslav | 87 | Česká Třebová | 29 | 29 | 27 |
Hejl Radek | 72 | Letohrad | 28 | 28 | 26 |
Řehák Lubomír | 09 | Activity Lanškroun | 28 | 28 | 22 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 28 | 29 | 20 |
Sedláček Roman | 64 | ACTIVITY Lanškroun | 27 | 27 | 20 |
Krátká Anna | 69 | Hvězda Pardubice | 27 | 27 | 24 |
Radiměřský Karel | 87 | ISCAREX Česká Třebová | 27 | 27 | 18 |
Šolc Vítězslav | 57 | BKL Machov | 26 | 26 | 26 |
Dejdarová Tereza | 10 | Iscarex Junior Team ČT | 25 | 25 | 19 |
Kouba Tomáš | 80 | Sokol Česká Třebová | 25 | 25 | 21 |
Marešová Tereza | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 25 | 27 | 20 |
Václavíková Dita | 10 | AK SLOVAN Moravská Třebová | 25 | 27 | 16 |
Bureš Martin | 74 | ISCAREX Česká Třebová | 25 | 25 | 18 |
Krejčí Magdalena | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 24 | 26 | 18 |
Sontáková Lenka | 91 | Activity Lanškroun | 24 | 24 | 19 |
Vacarda Vladimír | 59 | Eleven Run Team | 24 | 24 | 23 |
Borek Viktor | 04 | Brzdy Horní Čermná | 24 | 25 | 19 |
Mareš Ondřej | 10 | TJ Atletika Jablonné nad Orlicí | 24 | 25 | 18 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Brzobohatá Johanna | 14 | Zábřeh | 23 | 23 | 1 |
Buriánek Roman | 65 | ISCAREX Česká Třebová | 23 | 23 | 20 |
Hájek Martin | 01 | Pasivity Žamberk | 23 | 23 | 17 |
Pešlová Ivana | 63 | TJ Svitavy | 23 | 23 | 20 |
Nechvílová Miroslava | 60 | Choceň | 23 | 23 | 20 |
Vacek Martin | 69 | ISCAREX Česká Třebová | 22 | 22 | 19 |
Hegerová Tereza | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 22 | 22 | 17 |
Němcová Natálie | 11 | TJ Jiskra Litomyšl | 22 | 22 | 15 |
Gregorová Eliška | 12 | Activity Lanškroun | 22 | 22 | 1 |
Chaloupek Ondřej | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 22 | 24 | 16 |
Rybička Dominik | 09 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 22 | 23 | 17 |
Krejčí Jolana | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 22 | 22 | 18 |
Adamec Lukáš | 87 | Horo Česká Třebová | 22 | 22 | 18 |
Hermanová Eliška | 05 | Ústí nad Orlicí | 21 | 24 | 16 |
Preislerová Elena Marie | 06 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 21 | 22 | 16 |
Dvořáková Ema | 04 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 21 | 21 | 14 |
Simonová Kristýna | 11 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 21 | 23 | 14 |
Moravec Jan | 02 | JM Team Letohrad | 21 | 21 | 15 |
Svojanovský Miroslav | 11 | Activity Lanškroun | 21 | 24 | 14 |
Simon Petr | 72 | Polička | 21 | 21 | 18 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kubišta Oto | 53 | ISCAREX Česká Třebová | 20 | 20 | 18 |
Hejlová Kateřina | 06 | ISCAREX Junior team ČT | 20 | 20 | 15 |
Bureš Josef | 06 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 20 | 21 | 15 |
Serbousková Sára | 04 | ISCAREX Junior Team ČT | 20 | 20 | 15 |
Steklá Barbora | 08 | TJ Svitavy | 20 | 21 | 15 |
Petrová Štěpánka | 07 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 20 | 21 | 16 |
Holubář Patrik | 00 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 20 | 20 | 18 |
Šilarová Michaela | 02 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 19 | 21 | 15 |
Dvořák Pavel | 75 | Česká Třebová | 19 | 19 | 12 |
Koubová Marcela | 80 | Rybník | 19 | 19 | 18 |
Sobotka Vlastimil | 99 | Dobroběh Vysoké Mýto | 19 | 19 | 13 |
Stránský Aleš | 60 | ISCAREX Česká Třebová | 18 | 18 | 15 |
Gregora Lukáš | 08 | Activity Lanškroun | 18 | 18 | 13 |
Šedová Tereza | 03 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 18 | 19 | 14 |
Flídrová Lenka | 84 | ISCAREX Česká Třebová | 18 | 18 | 14 |
Maťátko Daniel | 86 | Lodní klub Dolní Čermná | 18 | 18 | 16 |
Malátek Antonín | 77 | Pardubice | 17 | 17 | 16 |
Hájek Dominik | 06 | OB Česká Třebová | 17 | 17 | 13 |
Bukáček Marek | 04 | Atletika Polička | 17 | 17 | 17 |
Boháč Bonifác | 01 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 17 | 17 | 14 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Leszkow Petr | 44 | MK Hlinsko | 17 | 17 | 16 |
Černá Markéta | 70 | ISCAREX Česká Třebová | 17 | 17 | 14 |
Belobrad Ivan | 66 | Pasivity Žamberk | 17 | 17 | 17 |
Šimůnek Jan | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 16 | 16 | 11 |
Švec Miroslav | 52 | Dědkostav Potštejn | 16 | 16 | 16 |
Veselý Jakub | 10 | KB Letohrad | 16 | 16 | 13 |
Jonášová Zdeňka | 64 | Hradecký Spinnig Klub | 16 | 16 | 14 |
Razým Matyáš | 11 | TJ Dlouhá Třebová | 16 | 17 | 12 |
Veselý Jan | 10 | TJ Spartak Letohrad | 16 | 16 | 13 |
Mareš Vít | 07 | KCK Jablonné nad Orlicí | 16 | 17 | 12 |
Dufková Marie | 13 | AC Pardubice | 16 | 16 | 1 |
Razým Daniel | 08 | Dlouhá Třeb. | 16 | 17 | 12 |
Ožana Václav | 64 | zakisova-skolabehu.com | 16 | 16 | 15 |
Kalousek Jan | 71 | - | 15 | 15 | 15 |
Štyndl Miroslav | 57 | Atletika Polička | 15 | 15 | 10 |
Šimek Petr | 77 | Řetůvka | 15 | 15 | 12 |
Brychtová Veronika | 10 | Cerekvice nad Loučnou | 15 | 16 | 13 |
Pazderová Alena | 75 | Vysoké Mýto | 15 | 15 | 11 |
Novák Josef | 97 | Brzdy Horní Čermná | 14 | 14 | 10 |
Svobodová Klára | 09 | KB Letohrad | 14 | 14 | 12 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Chlubna Jan | 84 | TJ Nové Město na Moravě | 14 | 14 | 14 |
Kvačková Viktorie | 08 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 14 | 14 | 14 |
Klímová Ivana | 87 | Atletika Polička | 14 | 14 | 13 |
Faltusová Radka | 72 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 14 | 14 | 13 |
Resler Filip | 09 | Atletika TJ Lanškroun | 14 | 15 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | OB Česká Třebová | 14 | 14 | 10 |
Kubešová Klára | 06 | Activity Lanškroun | 14 | 14 | 11 |
Brychtová Kristýna | 13 | Cerekvice nad Loučnou | 14 | 14 | 0 |
Brusenbauch Alan | 11 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 14 | 14 | 10 |
Hofmanová Veronika | 78 | ISCAREX Česká Třebová | 14 | 14 | 9 |
Havlík Lukáš | 04 | SKI klub Hlinsko | 14 | 15 | 10 |
Rábová Martina | 92 | Česká Třebová | 14 | 14 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | ISCAREX Česká Třebová | 13 | 13 | 9 |
Krupička Miroslav | 53 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 13 | 13 | 13 |
Šebek Michal | 84 | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 13 | 13 | 12 |
Stejskal Adam | 12 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 13 | 13 | 1 |
Vetchá Rozálie | 07 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 13 | 13 | 7 |
Brychtová Romana | 79 | Cerekvice nad Loučnou | 13 | 13 | 13 |
Rous Martin | 09 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 13 | 13 | 13 |
Horáčková Klára | 13 | Česká Třebová | 13 | 13 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Čejková Klára | 08 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 13 | 13 | 5 |
Horáček Filip | 13 | Česká Třebová | 13 | 13 | 0 |
Ráb Pavel | 52 | Česká Třebová | 13 | 13 | 10 |
Jandejsková Eliška | 14 | Atletika TJ Lanškroun | 13 | 13 | 0 |
Fajfr Marek | 06 | OB Žamberk | 13 | 13 | 12 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | SKP Rychnov nad Kněžnou | 13 | 13 | 13 |
Potoček Vojtěch | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 13 | 13 | 12 |
Štantejský Matěj | 05 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 13 | 14 | 8 |
Bílý Zdeněk | 59 | Maraton klub Pce | 12 | 12 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | Chládek a Tiňtěra | 12 | 12 | 11 |
Dušek Pavel | 70 | Orel Dolní Dobrouč | 12 | 12 | 12 |
Kostřicová Blanka | 61 | Česká Třebová | 12 | 12 | 9 |
Kristejn Jiří | 09 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 12 | 12 | 12 |
Peterková Veronika | 84 | TJ Svitavy | 12 | 12 | 12 |
Gregora Filip | 02 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 12 | 13 | 9 |
Hájková Ludmila | 75 | CET (OB Česká Třebová) | 12 | 12 | 8 |
Sklenářová Eva | 81 | Letohrad | 11 | 11 | 9 |
Doucha Jiří | 71 | Hvězda Pardubice | 11 | 11 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | Activity Lanškroun | 11 | 11 | 7 |
Tomíšek Jindřich | 39 | Orel Horní Moštěnice | 11 | 11 | 10 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Krátký Luboš | 62 | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 11 | 8 |
Vašina Matěj | 12 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 11 | 12 | 3 |
Mareš František | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 11 | 11 | 9 |
Hübl Radek | 88 | Vencl tým | 11 | 11 | 10 |
Kovář Lukáš | 01 | OB Česká Třebová | 11 | 11 | 9 |
Brychta Jakub | 08 | Cerekvice nad Loučnou | 11 | 12 | 10 |
Jandejsek Michael | 09 | Atletika TJ Lanškroun | 10 | 10 | 6 |
Hauptová Kristýna | 97 | neregistrována | 10 | 10 | 7 |
Šmída Oldřich | 48 | Maratonstav Úpice | 10 | 10 | 10 |
Cvrček Jáchym | 10 | Planeta ZEMĚ | 10 | 15 | 5 |
Matějková Viktoria Ela | 07 | TJ Svitavy | 10 | 12 | 8 |
Váně Jakub | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 10 | 10 | 6 |
Vebr Dominik | 03 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 10 | 11 | 8 |
Vinkler Štěpán | 08 | Mistrovice | 10 | 10 | 10 |
Červ Miloslav | 50 | Atletika Polička | 10 | 10 | 6 |
Flídr Nikolas | 14 | Česká Třebová | 10 | 10 | 1 |
Stránská Vendulka | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 10 | 10 | 9 |
Kubátová Anna | 11 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 10 | 10 | 6 |
Faltusová Štěpánka | 10 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 10 | 10 | 10 |
Janíčková Patricie | 02 | Výprachtice | 10 | 10 | 7 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Šponar Josef | 47 | Orientační běh Žamberk | 10 | 10 | 10 |
Vinkler Matouš | 09 | Mistrovice | 10 | 10 | 10 |
Krátký Josef | 65 | Hvězda Pardubice | 9 | 9 | 9 |
Macko Milan | 72 | SRTG Česká Třebová | 9 | 9 | 5 |
Kačerovský Michal | 69 | Activity Lanškroun | 9 | 9 | 6 |
Vebrová Monika | 79 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | 9 | 9 | 5 |
Pirkl Vít | 10 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 9 | 10 | 7 |
Cinková Jitka | 68 | AC Pardubice | 9 | 9 | 9 |
Kovářová Anna | 75 | OB Česká Třebová | 9 | 9 | 7 |
Šimůnek Jan | 03 | Iscarex Junior ČT | 9 | 9 | 6 |
Fajfr František | 72 | Vencl servis Žamberk | 9 | 9 | 8 |
Kumpoštová Andrea | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 9 | 9 | 7 |
Havlíková Tereza | 13 | Hlinsko | 9 | 9 | 1 |
Dryml Mojmír | 86 | Hvězda Pardubice | 9 | 9 | 7 |
Moskvová Agáta | 05 | KB Letohrad | 9 | 9 | 9 |
Hronová Markéta | 90 | Obec Čistá | 8 | 8 | 7 |
Dostálek Šimon | 10 | MY OD Kopřivy | 8 | 8 | 8 |
Faltus František | 13 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 8 | 8 | 0 |
Bielčik Jindřich | 40 | Lichkov | 8 | 8 | 6 |
Svojanovská Nikol | 16 | Rudoltice | 8 | 8 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kyral Jiří | 91 | Ústí nad Orlicí | 8 | 8 | 8 |
Nechvíl Petr | 91 | AC Choceň | 8 | 8 | 4 |
Javůrek Jiří | 48 | TJ Maratonstav Úpice | 8 | 8 | 8 |
Miškolci Tadeáš | 10 | TJ Atletika Lanškroun | 8 | 14 | 3 |
Kristejnová Aneta | 07 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 8 | 8 | 8 |
Jarešová Radmila | 76 | Jablonné n. O. | 8 | 8 | 8 |
Nováková Barbora | 83 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 8 | 8 | 8 |
Fišer David | 80 | Tvoje Máma České Libchavy | 8 | 8 | 8 |
Svojanovská Růžena | 08 | Activity Lanškroun | 8 | 9 | 4 |
Keprtová Miloslava | 48 | ISCAREX Česká Třebová | 8 | 8 | 5 |
Šimůnek Jan | 49 | ISCAREX Česká Třebová | 8 | 8 | 4 |
Kapoun Jan | 03 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 8 | 8 | 6 |
Vašina Tadeáš | 14 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 8 | 9 | 0 |
Novotný Přemysl | 59 | 3D Fitness Race Team | 8 | 8 | 8 |
Řehák Marek | 07 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 8 | 8 | 5 |
Novotný Luděk | 62 | 3D Fitness Raceteam | 7 | 7 | 7 |
Motlová Mia | 13 | - | 7 | 7 | 0 |
Bednář Josef | 50 | Počáply | 7 | 7 | 7 |
Dušek Ondřej | 10 | TJ Spartak Letohrad | 7 | 7 | 7 |
Jirásková Liliana | 13 | BBB Lanškroun | 7 | 7 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Fajfr Aleš | 09 | Žamberk | 7 | 7 | 7 |
Hanuš Adam | 08 | Biatlon Letohrad | 7 | 7 | 7 |
Cvrček Martin | 79 | Planeta ZEMĚ | 7 | 7 | 3 |
Dušek Adam | 12 | KB Letohrad | 7 | 7 | 1 |
Bubeníček Jiří | 51 | Ski Skuhrov n. B. | 7 | 7 | 5 |
Krátká Hana | 95 | Atletika TJ Lanškroun | 7 | 7 | 5 |
Vinkler Ondřej | 12 | Mistrovice | 7 | 7 | 1 |
Kaplan Max | 14 | Sruby | 7 | 7 | 0 |
Vondra Vojtěch | 98 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 7 | 7 | 5 |
Vytlačilová Aneta | 95 | Česká Třebová | 7 | 7 | 4 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | SK Donocykl Vysoké Mýto | 7 | 7 | 7 |
Tučný Jan | 47 | MK Pardubice | 7 | 7 | 7 |
Moskva Vojtěch | 08 | Orel Letohrad | 7 | 7 | 7 |
Jansa Matěj | 08 | TJ Spartak Letohrad | 7 | 7 | 7 |
Vetchý Kryštof | 04 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 7 | 7 | 4 |
Moravec Martin | 84 | Vencl tým | 7 | 7 | 7 |
Skalický Petr | 10 | Dejvice | 7 | 7 | 4 |
Knápková Anežka | 10 | KB Letohrad | 7 | 7 | 6 |
Švestková Stružková Hana | 83 | AK Račí Údolí | 7 | 7 | 7 |
Málková Lucie | 10 | TJ Spartak Letohrad | 7 | 7 | 7 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Skalický Miroslav | 67 | Vysoké Mýto | 7 | 7 | 4 |
Vebr Patrik | 98 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 7 | 7 | 5 |
Dostálek Petr | 67 | My Od Kopřivy | 7 | 7 | 7 |
Petržílek Zdeněk | 55 | KRB Chrudim | 6 | 6 | 6 |
Šutera Josef | 79 | Atletika Polička | 6 | 6 | 6 |
Šrolerová Jana | 05 | TJ Spartak Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Fišerová Beáta | 10 | TJ Dlouhá Třebová | 6 | 7 | 5 |
Číž Ondřej | 83 | Jen Blbni Team | 6 | 6 | 3 |
Pullman Miroslav | 50 | Jablonec nad Nisou | 6 | 6 | 6 |
Stejskal Daniel | 09 | Spartak Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Venclová Eliška | 14 | Přívrat | 6 | 6 | 0 |
Tichý Pavel | 63 | AC Náchod | 6 | 6 | 4 |
Skalický Jan | 16 | Sokol Dejvice | 6 | 6 | 0 |
Jansa Štěpán | 11 | Biatlon Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Machalíková Veronika | 84 | Česká Třebová | 6 | 6 | 3 |
Kubešová Eliška | 03 | Activity Lanškroun | 6 | 7 | 6 |
Stránský Jakub | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Svobodová Martina | 79 | AZAS Dolní Čermná | 6 | 6 | 6 |
Barvínek Daniel | 06 | TJ Spartak Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Preislerová Viola Žofie | 14 | AK ISCAREX Česká Třebová | 6 | 6 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Páchová Karolína | 07 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Faltusová Ema | 08 | TJ Spartak Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Bláha Milan | 57 | Křovice | 6 | 6 | 6 |
Kučera Ladislav | 76 | ISCAREX Česká Třebová | 6 | 6 | 5 |
Švorčík Petr | 76 | ISCAREX Česká Třebová | 6 | 6 | 6 |
Mařík Jiří | 72 | 3D Fitness Raceteam | 6 | 6 | 6 |
Kubová Klára | 09 | KB Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Řehořek Bohumír | 57 | FK Stará garda Damníkov | 6 | 6 | 2 |
Slabý Jan | 90 | Tvoje máma | 6 | 6 | 6 |
Louda Petr | 64 | AC Česká Lípa | 6 | 6 | 3 |
Kolda Jiří | 73 | Opatov | 6 | 6 | 5 |
Ferancová Vendula | 09 | TJ Spartak Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Ducháček Vít | 08 | Sokol Řetová | 6 | 7 | 5 |
Šrůtek Stanislav | 58 | Maratonstav Úpice | 6 | 6 | 6 |
Vítek Miroslav | 72 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Vacek Jiří | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 6 | 6 | 1 |
Dvořák Pavel | 82 | AC Prostějov | 6 | 6 | 6 |
Telecký Josef | 82 | - | 6 | 6 | 3 |
Brožek Radmil | 54 | KRB Chrudim | 6 | 6 | 6 |
Klusoňová Vendula | 11 | Dannyho smečka | 6 | 6 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pácha Ondřej | 09 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Svoboda Mojmír | 66 | Hvězda Pardubice | 6 | 6 | 5 |
Klusoň Oldřich | 80 | Dannyho smečka | 6 | 6 | 3 |
Šuterová Kateřina | 83 | Atletika Polička | 6 | 6 | 6 |
Svoboda Ludvík | 73 | SRTG Česká Třebová | 6 | 6 | 2 |
Stratilová Anna | 10 | TJ Spartak Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Havelka Jan | 79 | Optika Vodehnal | 5 | 5 | 5 |
Koutníková Viktorie | 13 | TJ Spartak Letohrad | 5 | 5 | 0 |
Vytlačil Matěj | 15 | Česká Třebová | 5 | 5 | 1 |
Broulíková Amálie | 12 | - | 5 | 5 | 1 |
Šír Václav | 48 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 5 | 5 | 5 |
Drda Vlastimil | 83 | DS Vicena | 5 | 5 | 5 |
Bečičková Helena | 12 | Česká Třebová - Parník | 5 | 5 | 1 |
Holovský Jakub | 86 | Matkrys | 5 | 5 | 5 |
Prchalová Magdaléna | 10 | TJ Spartak Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Kopecká Klára | 10 | TJ SPARTAK Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Tomanová Monika | 77 | Žďár n.S. | 5 | 5 | 5 |
Kozáková Denisa | 79 | Hvězda Pardubice | 5 | 5 | 5 |
Buřil František | 66 | Vidochov | 5 | 5 | 5 |
Křivka Adam | 08 | TJ Spartak Letohard | 5 | 5 | 5 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kunrt Jaroslav | 75 | SK Dolar Hajnice | 5 | 5 | 5 |
Bříza Vladimír | 51 | KRB Chrudim | 5 | 5 | 5 |
Suchodol Štěpán | 06 | TJ Spartak Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Kalousová Alena | 80 | Žamberk | 5 | 5 | 5 |
Fistr Miroslav | 68 | Dolomiten Šumperk | 5 | 5 | 5 |
Stejskal Petr | 11 | Atletika Jablonné | 5 | 5 | 5 |
Kebrle Milan | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 2 |
Krunčík Pavel | 85 | SK Týniště nad Orlicí | 5 | 5 | 5 |
Hlaváčková Pavla | 92 | Ústí nad Orlicí | 5 | 5 | 2 |
Mikysková Darja | 08 | TJ Spartak Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Fabián Tomáš | 96 | Cyklo team Kolárna | 5 | 5 | 5 |
Vaníček Ondřej | 09 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 5 | 5 | 4 |
Broulíková Anežka | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 1 |
Petrová Kateřina | 10 | ISCAREX Junior Česká Třebová | 5 | 5 | 3 |
Kopecká Tereza | 12 | KB Letohrad | 5 | 5 | 0 |
Borková Johanka | 07 | ISCAREX Junior team ČT | 5 | 5 | 2 |
Kalous Petr | 77 | SK Žamberk | 5 | 5 | 4 |
Skalický Jiří | 12 | TJ Slavoj Suchdol | 5 | 5 | 1 |
Záruba Jan | 77 | Studenec | 5 | 5 | 5 |
Nový Jakub | 09 | KB Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pražák Tomáš | 71 | Jiskra Hylváty - Kuželky | 5 | 5 | 5 |
Živný Marek | 91 | 3D Fitness race team | 5 | 5 | 5 |
Hanzlíčková Hana | 09 | Activity Lanškroun | 5 | 5 | 2 |
Kalousová Tereza | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | 5 | 5 | 5 |
Kovářová Jana | 02 | OB Česká Třebová | 5 | 5 | 4 |
Dostál Ladislav | 56 | Moravská Třebová | 5 | 5 | 5 |
Sedlák Vojtěch | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 5 | 5 | 2 |
Přibylová Beáta | 13 | Lanškroun | 5 | 5 | 0 |
Svobodová Renata | 76 | NUTMI | 5 | 5 | 2 |
Bujok Tomasz | 70 | ÚO | 5 | 5 | 5 |
Suchodol Lukáš | 08 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 5 | 5 | 5 |
Krunka Kamil | 86 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 5 | 5 |
Skalická Anežka | 12 | - | 5 | 5 | 0 |
Hájek Aleš | 15 | OB Česká Třebová | 5 | 5 | 0 |
Svobodová Anna | 03 | NUTMI | 5 | 5 | 2 |
Cvrček Kristián | 14 | Planeta ZEMĚ | 5 | 5 | 0 |
Nádhera Petr | 67 | Hradec Králové | 5 | 5 | 5 |
Němec Jakub | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 5 | 3 |
Broulíková Alžběta | 12 | - | 5 | 5 | 1 |
Gombita Josef | 58 | Most | 5 | 5 | 5 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bečička Jindřich | 14 | Česká Třebová - Parník | 5 | 5 | 1 |
Žák Jiří | 71 | www.zakisova-skolabehu.com | 5 | 5 | 5 |
Moravcová Elena | 11 | Sokol Klášterec | 5 | 5 | 5 |
Hanik Maxim | 07 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 5 | 5 | 2 |
Fliedr Tomáš | 76 | F-bike klub Sádek | 5 | 5 | 4 |
Doležal Stanislav | 38 | BK Pardubice | 5 | 5 | 5 |
Dušková Lenka | 80 | ISCAREX Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Vacek Václav | 09 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 5 | 5 | 1 |
Kubeš David | 75 | Activity Lanškroun | 5 | 5 | 3 |
Morávek Vlastislav | 76 | KUS Sopotnice | 5 | 5 | 3 |
Kosárová Petra | 78 | SRTG Česká Třebová | 5 | 5 | 2 |
Kovář Milan | 74 | České Budějovice | 4 | 4 | 4 |
Valíková Klára | 13 | Orel Česká Třebová | 4 | 4 | 0 |
Štěchová Jana | 79 | Orel Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 0 |
Stejskal Pavel | 09 | Jablonné nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Čáp Bohuslav | 51 | Orel Hradec Králové | 4 | 4 | 4 |
Kristejn Zdeněk | 79 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Holý Josef | 41 | OREL Židenice | 4 | 4 | 4 |
Sucháčková Karolína | 08 | Česká Třebová | 4 | 4 | 2 |
Knápková Rozálie | 13 | XCT Horní Heřmanice | 4 | 4 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hamplová Tereza | 03 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 2 |
Kubíčková Adéla | 05 | Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 4 |
Moravec Jiří | 96 | Orel Orlice | 4 | 4 | 4 |
Špatenka Matěj | 09 | TJ Lanškroun | 4 | 4 | 2 |
Nádherová Hana | 68 | Hradec Králové | 4 | 4 | 4 |
Fojt Leoš | 57 | Orel Obřany | 4 | 4 | 0 |
Budilová Anežka | 16 | Habeš Česká Třebová | 4 | 4 | 2 |
Pirklová Markéta | 79 | ISCAREX Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Šafr Jiří | 77 | Vysoké Mýto | 4 | 4 | 3 |
Moravec Jakub | 99 | JM Team Letohrad | 4 | 4 | 1 |
Brusenbauchová Nela | 08 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 3 |
Jančařík Petr | 68 | AAC Brno | 4 | 4 | 4 |
Grossmannová Lucie | 08 | Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Chrásková Leontýna | 10 | ISCAREX Junior Česká Třebová | 4 | 4 | 2 |
Svojanovský Martin | 87 | Rudoltice | 4 | 4 | 1 |
Fišarová Klára | 09 | TJ Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 3 |
Dehnerová Veronika | 11 | RC Dětský svět | 4 | 4 | 2 |
Štembera Petr | 69 | Pardubice | 4 | 4 | 4 |
Nimshausová Hana | 81 | Vysoké Mýto | 4 | 4 | 4 |
Gronych Radek | 67 | Komňátka | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Königová Tereza | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 4 | 4 | 1 |
Sekyrová Jana | 63 | Svitavy | 4 | 4 | 3 |
Marek Šimon | 13 | Brzdy Horní Čermná | 4 | 4 | 0 |
Štěchová Zuzana | 09 | Orel Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 3 |
Simon Jakub | 00 | Polička | 4 | 4 | 4 |
Trejbal Karel | 51 | SKP Mladá Boleslav | 4 | 4 | 4 |
Limburský Jan | 01 | Orel Brno Obřany | 4 | 4 | 4 |
Vacek Martin | 15 | Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 0 |
Zicha Jakub | 06 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Špatenková Linda | 12 | Lanškroun | 4 | 4 | 0 |
Pechek František | 53 | TJ Maratonstav Úpice | 4 | 4 | 4 |
Štěch Josef | 14 | Orel Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 0 |
Jančík Bořek | 64 | SVARTES Hořice | 4 | 4 | 4 |
Friml Jiří | 96 | NUTMI | 4 | 4 | 2 |
Klampflová Eva | 64 | Vrchaři Vrchlabí | 4 | 4 | 4 |
Menzelová Denisa | 10 | TJ SPARTAK Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Dušek Jakub | 03 | Orel Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 4 |
Plíva Vladimír | 57 | Orel Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 4 |
Hovadová Aneta | 06 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Seidl Lukáš | 05 | SK Dobruška | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Stará Emma | 09 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Vorel Milan | 40 | Slatiňany | 4 | 4 | 4 |
Dvořáček Jan | 79 | Trailrun.cz | 4 | 4 | 4 |
Záveský Filip | 93 | ISCAREX Česká Tř. | 4 | 4 | 3 |
Sedláček Pavel | 53 | Orel Židenice | 4 | 4 | 1 |
Kubíček Jan | 87 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 4 | 4 |
Pirkl Jaroslav | 76 | Česká Třeb. | 4 | 4 | 2 |
Jedličková Tereza | 08 | SK Žamberk | 4 | 4 | 4 |
Zajíček Vojtěch | 08 | TJ Lanškroun | 4 | 4 | 2 |
Koblovská Veronika | 05 | AK Moravská Třebová | 4 | 5 | 2 |
Machalíková Viktorie | 13 | TJ Sokol Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 0 |
Hanik Alex | 10 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 1 |
Hrušková Anna | 08 | ISCAREX Junior Česká Třebová | 4 | 4 | 1 |
Špinlerová Vanesa | 09 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Králová Denisa | 12 | Malé Svatoňovice | 4 | 4 | 0 |
Štruncová Ella | 08 | Biatlon Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Horák Ondřej | 75 | FORTEX Moravský Beroun | 4 | 4 | 4 |
Machalík Jaroslav | 13 | Dlouhá Třebová | 4 | 4 | 0 |
Fenclová Marta | 76 | AC Pardubice | 4 | 4 | 4 |
Mannelová Alžběta | 13 | Lanškroun | 4 | 4 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Skalický Vojtěch | 03 | - | 4 | 4 | 1 |
Holický Milan | 65 | Pardubice | 4 | 4 | 4 |
Valíková Anežka | 15 | Orel Česká Třebová | 4 | 4 | 0 |
Teplá Justýna | 15 | AC Vysoké Mýto | 4 | 4 | 0 |
Fojt Ondřej | 01 | Orel Brno-Obřany | 4 | 4 | 1 |
Dolečková Lucie | 05 | AK Moravská Třebová | 4 | 5 | 2 |
Herda Jan | 83 | SKP Nymburk | 4 | 4 | 4 |
Mück Arnošt | 59 | Hranice | 4 | 4 | 4 |
Štěch Jakub | 12 | Orel Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 0 |
Koutníková Rozárie | 09 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Krátký František | 43 | Králíky | 4 | 4 | 4 |
Růžičková Kateřina | 07 | SRTG Česká Třebová | 4 | 6 | 2 |
Sláma Martin | 68 | Vých.Č Televize V1 | 4 | 4 | 4 |
Šnýdrová Sabina | 09 | Atletika TJ Lanškroun | 4 | 4 | 2 |
Mlynář Petr | 71 | Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 3 |
Vinklerová Lucie | 15 | Mistrovice | 4 | 4 | 0 |
Strnad Tomáš | 69 | 3D Fitness RT | 4 | 4 | 4 |
Koblovský Jakub | 05 | AK Moravská Třebová | 4 | 4 | 2 |
Soukup Jiří | 27 | TJ Liga 100 Hradec Králové | 4 | 4 | 4 |
Mrklovský Miroslav | 72 | Sokol Kameničná | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kunrt Miroslav | 49 | TJ Liga 100 Olomouc | 4 | 4 | 4 |
Kapalčík Šimon | 95 | Mistrovice | 4 | 4 | 4 |
Urbanová Anna | 09 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Zvercová Marie | 08 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Borek Martin | 72 | ZAPPA Česká Třebová | 4 | 4 | 3 |
Vondráček Jakub | 03 | Jablonné n. O. | 3 | 3 | 3 |
Matějíček Petr | 64 | Orel Dolní Dobrouč | 3 | 3 | 3 |
Kliment Michal | 78 | Borohrádek | 3 | 3 | 3 |
Chaloupková Petra | 05 | Kostelec nad Orlicí | 3 | 3 | 2 |
Kubíčková Nina | 07 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Provazník Zdeněk | 74 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Hrubá Klára | 04 | KB Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Štábl Jiří | 86 | Vranová Lhota | 3 | 3 | 3 |
Koutný Tobiáš | 16 | - | 3 | 3 | 1 |
Hejlová Ella | 13 | Letohrad | 3 | 3 | 0 |
Limburská Eliška | 99 | Orel Brno-Obřany | 3 | 3 | 1 |
Slavík Radek | 66 | Střední škola podnikání VM s.r.o. | 3 | 3 | 3 |
Beranová Lucie | 16 | - | 3 | 3 | 0 |
Svobodová Barbora | 06 | Jiskra ÚO | 3 | 3 | 2 |
Vejběra Jan | 66 | Cyklo POKR Pardubice | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kunc Josef | 60 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Kamenický Petr | 69 | Orel Židenice | 3 | 3 | 0 |
Jakešová Lucie | 10 | KB Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Jančaříková Lenka | 70 | AAC Brno | 3 | 3 | 3 |
Král David | 16 | Malé Svatoňovice | 3 | 3 | 1 |
Pilgr Bohuslav | 51 | OB Česká Třebová | 3 | 3 | 1 |
Bártová Kateřina | 15 | - | 3 | 3 | 1 |
Jirásko Dušan | 73 | SK Srch | 3 | 3 | 3 |
Zeman Jindřich | 07 | AC Choceň | 3 | 3 | 2 |
Halas Hynek | 10 | Orel Šitbořice | 3 | 3 | 3 |
Faltus Tomáš | 08 | SK Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Špaček Martin | 85 | Fitness Kopidlno | 3 | 3 | 3 |
Kumpošt Radovan | 08 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 1 |
Kamenická Kateřina | 73 | Orel Židenice | 3 | 3 | 0 |
Adamec Milan | 77 | OREL Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Vopršálek Miroslav | 71 | Bohemia Rings Team | 3 | 3 | 3 |
Strnad Vít | 08 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Šlaichrt Matěj | 88 | Triathlon Team Chrudim | 3 | 3 | 3 |
Kroupová Dominika | 10 | Orel Obřany | 3 | 3 | 3 |
Machač Lukáš | 11 | Sokol Valašské Meziříčí | 3 | 3 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Jonášová Klára | 12 | Orel Obřany | 3 | 3 | 0 |
Moravcová Klára | 83 | Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Soural Lukáš | 82 | OREL Židenice | 3 | 3 | 3 |
Moskva Roman | 75 | PASIVITY Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Culka Václav | 35 | Nové Město nad Metují | 3 | 3 | 3 |
Kosíková Markéta | 04 | Orel Domanín | 3 | 3 | 3 |
Kalous Jáchym | 15 | Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 0 |
Marhold Petr | 78 | Choceň | 3 | 3 | 3 |
Jedlička Václav | 61 | SK Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Novák Pavel | 81 | KRB Chrudim | 3 | 3 | 3 |
Strnad Adam | 00 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Štulpová Vilemína | 15 | Orel Obřany | 3 | 3 | 0 |
Sléžka Michal | 83 | Atletika Zábřeh | 3 | 3 | 3 |
Klusoňová Jolana | 13 | - | 3 | 3 | 1 |
Honzák Tomáš | 10 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Zvercová Zdislava | 05 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Kudlička Svatopluk | 50 | OREL Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Lánová Tereza | 06 | KB Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Lorenc Tomáš | 86 | Atletika Polička | 3 | 3 | 3 |
Zdařilová Zuzana | 83 | OREL Židenice | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Beneš Michal | 83 | RUNSPORT TEAM | 3 | 3 | 2 |
Halasová Anna | 03 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Sokol Nicolas Dominik | 13 | - | 3 | 3 | 0 |
Sedlák Jiří | 58 | Přelouč | 3 | 3 | 3 |
Přibylová Agáta | 15 | Lanškroun | 3 | 3 | 0 |
Zvercová Adéla | 09 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Moravec Vojtěch | 08 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Mánek Eliáš | 15 | - | 3 | 3 | 0 |
Štábl Martin | 86 | neregistrován | 3 | 3 | 3 |
Teplý Tobiáš | 12 | AC Vysoké Mýto | 3 | 3 | 0 |
Doležal Adam | 10 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Roháček Jan | 82 | XC Sport CZ | 3 | 3 | 2 |
Vodička Jan | 45 | MK Radslavice | 3 | 3 | 3 |
Novák Jakub | 01 | Bakako Nová Paka | 3 | 3 | 3 |
Stratilová Eliška | 09 | KB Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Urban Matyáš | 00 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Horák Leoš | 64 | Café Bajer Pardubice | 3 | 3 | 3 |
Beranová Tereza | 13 | Atletika TJ Lanškroun | 3 | 3 | 0 |
Miřejovský Jiří | 79 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Kalousek Josef | 09 | Orel Dolní Dobrouč | 3 | 4 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Akak Ondřej | 05 | Atletika Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Andrš Petr | 84 | OB Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Balla Zikmund | 54 | Legalsport Pardubice | 3 | 3 | 3 |
Tůma Jakub | 11 | Atletika Šumperk | 3 | 3 | 2 |
Ludwigová Justýna | 15 | Lokoman Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Scheuer Jan | 66 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Polášková Laura | 10 | AK Moravská Třebová | 3 | 3 | 1 |
Halas Matěj | 13 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 0 |
Kubasa Jiří | 77 | TJ Maratonstav Úpice | 3 | 3 | 3 |
Sedláček Václav | 10 | Orel Žatčany | 3 | 3 | 3 |
Költö Matěj | 03 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Zezulka Antonín | 08 | SK Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Hansgut David | 80 | Orel - Obřany | 3 | 3 | 0 |
Spargel Ladislav | 73 | Orel Židenice | 3 | 3 | 3 |
Boháčová Nela | 14 | Polička | 3 | 3 | 0 |
Málková Karolína | 04 | SK Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Kalousek Jan | 13 | OREL Dolní Dobrouč | 3 | 3 | 0 |
Fišer Radek | 05 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Jakeš Miloš | 72 | Runsport | 3 | 3 | 3 |
Kaplanová Karolína | 07 | Sokol Sruby | 3 | 3 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Friebelová Eva | 62 | TJ Maratonstav Úpice | 3 | 3 | 3 |
Křivohlávek Tomáš | 95 | Salomon/Suunto | 3 | 3 | 3 |
Machač Patrik | 07 | Sokol Valašské Meziříčí | 3 | 3 | 1 |
Juránek Stanislav | 56 | Orel Starý Lískovec | 3 | 3 | 2 |
Kosíková Michaela | 06 | Orel Domanín | 3 | 3 | 3 |
Pecháček Dominik | 08 | KB Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Mareš Jiří | 13 | - | 3 | 3 | 0 |
Doležalová Lucie | 13 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 0 |
Topinková Lenka | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 3 | 3 |
Maryška Jan | 02 | WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou | 3 | 3 | 3 |
Picek Lukáš | 15 | - | 3 | 3 | 0 |
Kreidlová Jitka | 75 | Orel Židenice | 3 | 3 | 3 |
Mazač Jaroslav | 68 | Wikov Hronov | 3 | 3 | 3 |
Kresta Roman | 65 | Orel Židenice | 3 | 3 | 3 |
Schauerová Lenka | 88 | ATLETIKA Polička, spolek | 3 | 3 | 3 |
Váchová Adéla | 13 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 0 |
Palán Šimon | 08 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Kosík Michal | 76 | Orel Domanín | 3 | 3 | 0 |
Maráková Blanka | 00 | Orel Židenice | 3 | 3 | 3 |
Koutná Dorota | 12 | - | 3 | 3 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Doležal Pavel | 84 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 0 |
Burianová Eliška | 12 | Orel Obřany | 3 | 3 | 0 |
Vagenknecht František | 77 | Nová Paka | 3 | 3 | 3 |
Milata Pavel | 61 | LOKO Trutnov | 3 | 3 | 3 |
Kuncová Monika | 99 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Marková Nikola | 05 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Šternerová Hana | 63 | Hradec Králové | 3 | 3 | 3 |
Skalická Eliška | 07 | - | 3 | 3 | 1 |
Rousová Tereza | 12 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 0 |
Lederer Vladimír | 62 | Cyklo RD Pardubice | 3 | 3 | 3 |
Lorenc Jiří | 12 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 0 |
Dušek Petr | 11 | Horní Třešňovec | 3 | 3 | 1 |
König Antonín | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 3 | 3 | 2 |
Mohelský Tomáš | 89 | AIR Jordan Brno | 3 | 3 | 3 |
Provazník Rafael | 10 | Orel Vyškov | 3 | 5 | 3 |
Motlová Lucie | 02 | KB Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Šilarová Michaela | 01 | Orel Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Kalousková Jana | 75 | Orel Dolní Dobrouč | 3 | 3 | 0 |
Štěch Ondřej | 81 | Dolní Dobrouč | 3 | 3 | 0 |
Resler Mikuláš | 11 | Lanškroun | 3 | 3 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Petr Jiří | 80 | Lezník | 3 | 3 | 3 |
Tůma Tomáš | 08 | Atletika Šumperk | 3 | 3 | 2 |
Klička Ondřej | 88 | TJ Svitavy | 3 | 3 | 3 |
Poledník Michal | 89 | Otice | 3 | 3 | 3 |
Horáčková Pavla | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 3 | 3 |
Kubasová Leona | 04 | TJ Maratonstav Úpice | 3 | 3 | 3 |
Jor Martin | 87 | RunSport team | 3 | 3 | 3 |
Hronek Jaroslav | 91 | Orel Obřany | 3 | 3 | 2 |
Hubálková Kristýna | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 3 | 3 | 2 |
Kalousek Jiří | 10 | Orel Dolní Dobrouč | 3 | 3 | 3 |
Fišerová Adéla | 10 | TJ Dlouhá Třebová | 3 | 3 | 3 |
Doleček Josef | 79 | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Ježek Přemysl | 82 | AC Slovan Liberec | 3 | 3 | 3 |
Ludwig Adrian | 17 | Spolek Bobina Triatlon Olomouc | 3 | 3 | 0 |
Horáček Michal | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Kopecký Eliáš | 15 | Lanškroun | 3 | 3 | 0 |
Bílek David | 03 | Penzion Pod rozhlednou | 3 | 3 | 3 |
Kubová Lucie | 06 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Boháčová Adéla | 12 | Polička | 3 | 3 | 1 |
Kalous Tomáš | 64 | Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Koutník Lumír | 67 | AO Spartak Vrchlabí | 3 | 3 | 3 |
Doležalová Vladimíra | 74 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 0 |
Petráž Jiří | 14 | Česká Třebová | 3 | 3 | 1 |
Kessnerová Martina | 76 | Orel Obřany | 3 | 3 | 0 |
Picek Václav | 13 | Lanškroun | 3 | 3 | 0 |
Vacková Hana | 56 | Sokol Starkoč | 3 | 3 | 3 |
Smrčka Stanislav | 79 | Vege jídelna Zahrada | 3 | 3 | 3 |
Sedláček Jakub | 13 | Orel Žatčany | 3 | 3 | 0 |
Prchal Pavel | 59 | GP Kolín | 3 | 3 | 3 |
Jonášová Ilona | 86 | Orel - Obřany | 3 | 3 | 0 |
Šedová Kamila | 08 | AC V.Mýto | 3 | 3 | 3 |
Kubišta Michal | 90 | RCR Bikes | 3 | 3 | 2 |
Fišarová Kateřina | 09 | TJ Dlouhá Třebová | 3 | 3 | 2 |
Brom Tomáš | 16 | Bromíci Týn nad Vltavou | 3 | 3 | 0 |
Hladík Pavel | 96 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 3 | 3 |
Škeřík Filip | 86 | TJ Sokol Jehnědí | 3 | 3 | 3 |
Burianová Lucie | 86 | Orel - Obřany | 3 | 3 | 0 |
Šafář Jaroslav | 51 | NAA Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 2 |
Holoch Matěj | 11 | Orel Vyškov | 3 | 3 | 3 |
Štulpa Max | 12 | Orel Obřany | 3 | 3 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Suchodolová Tereza | 05 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Horák Petr | 76 | Orel Silůvky | 3 | 3 | 3 |
Šedivý Eliáš | 08 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Machalík Stanislav | 80 | SKB Česká Třebová | 3 | 3 | 2 |
Vévodová Martina | 90 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 3 | 3 |
Hebr Václav | 74 | Jamné nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Frydrych Tomáš | 77 | Zábřeh | 2 | 2 | 2 |
Dostál Jiří | 64 | Liga 100 Olomouc Amgis | 2 | 2 | 2 |
Kratochvíl Miloš | 75 | Hvězda Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Vršanová Julie | 08 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Bašičová Tereza | 11 | Fenix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Hledík Jan | 96 | NUTMI | 2 | 2 | 1 |
Streitová Aneta | 07 | Fénix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Grec Pavel | 80 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 1 |
Holíková Veronika | 08 | Wikov SKI Skuhrov | 2 | 2 | 2 |
Strouhalová Anna | 01 | Fénix Ski Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Kristejnová Šarlota | 15 | - | 2 | 2 | 0 |
Mika Ivo | 66 | Orel Obřany Brno | 2 | 2 | 2 |
Suchodol Ondřej | 07 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Krňávek Vojtěch | 54 | Dolní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mikysková Svatava | 03 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Šeda Antonín | 13 | Sruby | 2 | 2 | 0 |
Švecová Tereza | 10 | AC Choceň | 2 | 2 | 2 |
Halasová Anežka | 11 | OREL Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Hanus Kryštof | 09 | Atletika Jablonné | 2 | 2 | 2 |
Fencl Petr | 69 | Pardubice | 2 | 2 | 1 |
Vejdová Tereza | 10 | Iscarex ČT | 2 | 2 | 1 |
Hubinková Veronika | 05 | ZŠ Trstěnice | 2 | 2 | 2 |
Hartmanová Eliška | 11 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kalousková Tereza | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 3 | 0 |
Teplý Jaroslav | 78 | Horse club Mário Bučina | 2 | 2 | 2 |
Bruger Jiří | 64 | Kopřivnice | 2 | 2 | 2 |
Pešová Aneta | 06 | Fenix Ski team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Havran Jan | 93 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Fojt Vojtěch | 07 | Orel Brno-Obřany | 2 | 2 | 2 |
Kyncl Tomáš | 80 | Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Petr Ondřej | 91 | Lezník | 2 | 2 | 2 |
Langer Milan | 80 | RDQ Property | 2 | 2 | 2 |
Král Jindřich | 73 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Bujok Michal | 08 | Hylváty | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bandíková Monika | 06 | Fénix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Neradová Sylva | 00 | Mozarťák | 2 | 2 | 2 |
Giesel Libor | 73 | SKP Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Vrba Lukáš | 85 | Šneci v běhu | 2 | 2 | 2 |
Grätz Ondřej | 84 | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 1 |
Skřivánková Dana | 67 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Pittner Roman | 74 | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 2 | 2 | 2 |
Unzeitig Lubomír | 84 | - | 2 | 2 | 2 |
Holčáková Adéla | 04 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Jílek Jakub | 92 | KVS Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Novotný Jiří | 71 | UNO Srch | 2 | 2 | 2 |
Grubhoffer Daniel | 14 | Pomezí | 2 | 2 | 1 |
Kříž Tomáš | 83 | Draci Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Černohous Pavel | 79 | JBL Standa tým | 2 | 2 | 2 |
Sedláčková Lenka | 86 | Orel Žatčany | 2 | 2 | 0 |
Zezulka Petr | 57 | Králíky | 2 | 2 | 2 |
Bezděk Adam | 08 | ISCAREX Junior Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Mocek Tomáš | 79 | AC Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Svoboda Filip | 12 | TJ Sebranice | 2 | 2 | 0 |
Bláhovec Jiří | 92 | bezime.cz | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Juřík Marek | 04 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Malá Tereza | 96 | NUTMI | 2 | 2 | 1 |
Kajzrlík Daniel | 13 | Choceň | 2 | 2 | 0 |
Hubená Magdaléna | 11 | Orel Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Motl Libor | 84 | Hněvkov | 2 | 2 | 2 |
Hartmannová Eliška | 11 | TJ SPARTAK Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Málková Veronika | 17 | SK Žamberk | 2 | 2 | 0 |
Kalousek Jiří | 95 | Červená Voda | 2 | 2 | 2 |
Telecký Josef | 14 | Opatovec | 2 | 2 | 1 |
Gdula Petr | 61 | Hvězda SKP Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Skalický Petr | 73 | Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Dreslerová Amálie | 16 | - | 2 | 2 | 0 |
Šabata František | 09 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Jelen Lukáš | 07 | Wikov SKI Skuhrov n.B. | 2 | 2 | 2 |
Ulrich Matěj | 08 | Choceň | 2 | 3 | 2 |
Plíva Michal | 00 | OREL Dolní Dobrouč | 2 | 2 | 1 |
Žáková Barbora | 08 | Fénix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Novotná Tereza | 09 | TJ Svitavy | 2 | 2 | 1 |
Ludwig Marcel | 89 | Spolek Bobina Olomouc | 2 | 2 | 1 |
Šmarda Dominik | 95 | Pasr | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Knápek Šimon | 07 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Poláková Eliška | 00 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 1 |
Lužová Karolína | 05 | Orel Žatčany | 2 | 2 | 2 |
Krsek Jaroslav | 51 | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 1 |
Valenta Lukáš | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 2 | 2 | 1 |
Mlynář Vlastimil | 64 | Orel Dolní Dobrouč | 2 | 2 | 1 |
Hampl Alois | 70 | Ostrov | 2 | 2 | 2 |
Chudějová Andrea | 04 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Vašíček Martin | 71 | TJ Maratonstav Úpice | 2 | 2 | 2 |
Hánová Karolína | 11 | RC Dětský svět | 2 | 2 | 1 |
Hubálek Miloš | 72 | KUS Jablonné nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Málková Anna | 63 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Telecká Petra | 88 | Spartan Race Svitavy | 2 | 2 | 1 |
Kupková Zina | 12 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 0 |
Vlašic Jakub | 09 | - | 2 | 2 | 2 |
Doležílek Jakub | 86 | Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Skalický Martin | 77 | Orel Dolní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Janů Jan | 93 | Mizuno | 2 | 2 | 2 |
Nováček Petr | 79 | Kunčina | 2 | 2 | 2 |
Čejková Barbora | 06 | AC Choceň | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Žák Marek | 76 | Fénix Ski Klub Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Bednářová Natálie | 06 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Ježek Jaromír | 13 | - | 2 | 2 | 0 |
Michlová Adéla | 07 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Lux Petr | 76 | Tvoje Máma | 2 | 2 | 2 |
Horáková Jana | 71 | Café Bajer Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Švanda Jiří | 77 | Heřmanice | 2 | 2 | 2 |
Berková Nikola | 10 | TJ Jiskra Králíky | 2 | 2 | 2 |
Houdek Tobiáš | 14 | Choceň | 2 | 2 | 0 |
Jurajda Pavel | 74 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Vašátko Lukáš | 08 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Svoboda Pavel | 07 | Fenix Ski Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Haniková Ema | 13 | FK Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Boháč Pankrác | 06 | Jiskra UNO Choceň | 2 | 2 | 2 |
Kulhaj Václav | 87 | Bludov | 2 | 2 | 2 |
Radová Stela | 16 | - | 2 | 2 | 0 |
Marcinčín Jakub | 86 | Orel Orlice | 2 | 2 | 2 |
Šimek Petr | 73 | Kolšov | 2 | 2 | 2 |
Vlachopulosová Eleni | 11 | Fenix Ski Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Bajer Milan | 55 | Cafe Bajer Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Lerchová Kateřina | 03 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Kreidl Václav | 09 | Orel Židenice | 2 | 2 | 2 |
Liška Pavel | 63 | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Slabihoudová Tereza | 07 | AC Pardubice | 2 | 3 | 0 |
Křepela Vojtěch | 97 | Nové Město na Moravě | 2 | 2 | 2 |
Urbanová Věra | 80 | - | 2 | 2 | 2 |
Holoch Petr | 77 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Grosičová Tereza | 10 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Dušková Linda | 01 | Hvězda Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Schaffer Petr | 60 | Mlýn Janderov | 2 | 2 | 2 |
Pokorný Jan | 64 | Spartak Rychnov nad Kněžnou | 2 | 2 | 2 |
Zářecký Marek | 09 | ISCAREX junior TEAM | 2 | 2 | 0 |
Vácha Jan | 11 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Suchomel František | 06 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Poslušná Anna | 88 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Ondrušek Pavel | 89 | Orel Obřany | 2 | 2 | 1 |
Horák Tomáš | 08 | Orel Silůvky | 2 | 2 | 2 |
Hák Michal | 75 | Sokol Studenec | 2 | 2 | 2 |
Sedláček Filip | 84 | Orel Žatčany | 2 | 2 | 0 |
Berková Karolína | 13 | TJ Jiskra Králíky | 2 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Válková Veronika | 09 | Fenix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Mizerák Radek | 88 | Runsport team | 2 | 2 | 2 |
Šedová Jana | 73 | - | 2 | 2 | 2 |
Žitníková Lenka | 78 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Moravčík Zdeněk | 62 | Trisport Shop | 2 | 2 | 2 |
Hanáková Klára | 02 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 1 |
Feja Michal | 12 | SK Dobruška | 2 | 2 | 0 |
Kabourková Petra | 77 | Fortex SKI Moravský Beroun | 2 | 2 | 2 |
Hrůša Vojtěch | 99 | Tj Sokol Hradec Králové | 2 | 2 | 2 |
Morávková Ella | 13 | KUS Sopotnice | 2 | 2 | 1 |
Kaleta Daniel | 82 | Hrádek ve Slezsku | 2 | 2 | 2 |
Tarant Ladislav | 60 | Tragéd team Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kalousová Rozálka | 17 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 2 | 2 | 0 |
Jabůrková Jitka | 79 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Havlíčková Sabina | 12 | OREL Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Vítková Veronika | 89 | Nahořany | 2 | 2 | 2 |
Doležal Milan | 72 | Horal Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Kaška Zdeněk | 64 | SK Kyšperk | 2 | 2 | 2 |
Hejtmánek Jan | 89 | Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Pevný Kryštof | 07 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Skálová Monika | 10 | Atletika Dobruška | 2 | 2 | 2 |
Klas Štěpán | 07 | AC Choceň | 2 | 2 | 2 |
Grec Radka | 84 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 1 |
Slabáková Lenka | 66 | Orel Židenice | 2 | 2 | 2 |
Ducháček Matěj | 11 | Sokol Řetová | 2 | 2 | 2 |
Černá Hana | 05 | Atletika NMNM | 2 | 2 | 2 |
Schuster Jan | 77 | - | 2 | 2 | 2 |
Jirků Radek | 09 | SK Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Otevřelová Kristýna | 87 | Columbia Montrail | 2 | 2 | 2 |
Vanta Josef | 62 | Triclub Dobruška | 2 | 2 | 2 |
Hrdina Pavel | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 2 | 2 |
Svoboda Jiří | 11 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Kubíčková Zuzana | 05 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Číhař Tomáš | 70 | Chvojenec | 2 | 2 | 2 |
Fenclová Hana | 10 | Pardubice | 2 | 2 | 1 |
Kuchyňka Pavel | 78 | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 |
Hubková Kateřina | 84 | Choceň | 2 | 2 | 2 |
Kuncová Martina | 01 | OREL Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Šilarová Petra | 87 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Jabůrek David | 11 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Divácký Přemysl | 49 | OREL Židenice | 2 | 2 | 2 |
Brugerová Martina | 73 | Kopřivnice | 2 | 2 | 2 |
Kyncl Tomáš | 74 | Holice | 2 | 2 | 2 |
Kovář Jáchym | 96 | Mizuno team | 2 | 2 | 2 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | Studené | 2 | 2 | 2 |
Bujok Richard | 04 | Hylváty | 2 | 2 | 2 |
Stránská Michaela | 97 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Lechnýř Dominik | 11 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Burešová Anna | 15 | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 0 |
Pilgrová Natalia | 84 | Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Barvínková Romana | 79 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Grec Johana | 16 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Sabovová Michaela | 86 | Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Holec Radek | 99 | Zábřeh | 2 | 2 | 2 |
Metelka Josef | 44 | SKI Police | 2 | 2 | 2 |
Suchodol Kryštof | 11 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Křížová Tereza | 87 | Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Jirčík Miroslav | 76 | 3D FITNESS Race Team | 2 | 2 | 2 |
Halas Vojtěch | 05 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Kubátová Amálie | 09 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Padalík Ondřej | 84 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Vaníčková Štěpánka | 10 | TJ SPARTAK Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kubíčková Dominika | 13 | OREL Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Vávra Lukáš | 88 | - | 2 | 2 | 2 |
Moravec Marian | 71 | Schiller Choceň TT | 2 | 2 | 2 |
Kuchař Adam | 07 | Domanín | 2 | 2 | 2 |
Čížová Tereza | 12 | Jen Blbni Team | 2 | 2 | 0 |
Korytářová Ema | 05 | Fénix Ski Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Kajzrlík Tomáš | 14 | Choceň | 2 | 2 | 0 |
Vejběrová Eva | 76 | Colas.cz | 2 | 2 | 2 |
Hubený Jakub | 13 | Orel Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Šrolerová Veronika | 13 | KB Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Šimková Kristýna | 14 | Řetůvka | 2 | 2 | 0 |
Vítek Michal | 85 | Dlouhoňovice | 2 | 2 | 2 |
Fojt Lukáš | 09 | Orel Obřany | 2 | 2 | 2 |
Brychta Jiří | 00 | TJ NMNM | 2 | 2 | 2 |
Nemšák Miroslav | 69 | Runsport team | 2 | 2 | 2 |
Skalický Petr | 78 | - | 2 | 2 | 2 |
Novák David | 98 | Salomon/Suunto | 2 | 2 | 2 |
Novotný Jakub | 88 | HORO Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Benda Ondřej | 83 | Run magazínem team | 2 | 2 | 2 |
Jirásko Lubomír | 71 | SK Srch | 2 | 2 | 2 |
Krtička Michal | 73 | Wikov Hronov | 2 | 2 | 2 |
Šebestová Nela | 96 | Lodní klub Dolní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Valentová Barbora | 14 | Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Papáček Jan | 14 | České Libchavy | 2 | 2 | 1 |
Svobodová Alena | 10 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Felgr Štěpán | 09 | Sopotnice | 2 | 2 | 2 |
Večeře Tomáš | 90 | Atletika Polička | 2 | 2 | 2 |
Hartman Tomáš | 14 | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 0 |
Hýbl Zdeněk | 80 | Zábřeh | 2 | 2 | 2 |
Řemínek Matěj | 86 | AC Choceň | 2 | 2 | 2 |
Kamenická Rebeka | 13 | Orel Židenice | 2 | 2 | 0 |
Tlapáková Naďa | 09 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Šimonek Pavel | 66 | Hvězda SKP Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Brych Jiří | 40 | Liga 100 Hradec Králové | 2 | 2 | 2 |
Lachmanová Věra | 73 | Dejvice | 2 | 2 | 0 |
Sirový Aleš | 70 | Bike Club Svitavy | 2 | 2 | 1 |
Skalický Martin | 75 | Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Krátká Zuzana | 12 | - | 2 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Krejčí Jaromír | 66 | Ski klub Pastviny | 2 | 2 | 2 |
Vyňuchalová Karolína | 07 | AC Pardubice | 2 | 3 | 0 |
Strnad Vítek | 09 | AC Pardubice | 2 | 3 | 0 |
Plch Tadeáš | 18 | - | 2 | 2 | 0 |
Žák Ondřej | 10 | Fenix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Holovský Kryštof | 16 | Matkrys | 2 | 2 | 0 |
Michlová Tereza | 10 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Černoch Michal | 77 | FC Dlouhoňovice | 2 | 2 | 1 |
Šebesta Ondřej | 90 | Lodní klub Dolní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Šnýdr Nikolas | 16 | Lanškroun | 2 | 2 | 0 |
Ženčák Jakub | 88 | Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Bernard Jakub | 13 | Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Vašátko Marek | 01 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Hanousek Jakub | 91 | Police nad Metují | 2 | 2 | 2 |
Číž Josef | 71 | Bohdaneč | 2 | 2 | 2 |
Kábrtová Jitka | 71 | Sokol Studnice | 2 | 2 | 2 |
Cvček Kristián | 14 | Praha planeta Země | 2 | 2 | 0 |
Richtr Michal | 81 | RunSport team | 2 | 2 | 2 |
Brzobohatý Ludvík | 18 | TJ Šumperk | 2 | 2 | 0 |
Bajer Miloslav | 55 | Café Bajer Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Gajdoš Matěj | 09 | Fenix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Kramář Michal | 95 | Sokol Janov | 2 | 2 | 2 |
Uher Juraj | 73 | Přibyslav | 2 | 2 | 2 |
Strnad Jan | 11 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Holochová Anna | 12 | OREL Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Dušková Tereza | 12 | Jen Blbni Team | 2 | 2 | 0 |
Křivohlávek Miroslav | 67 | Orlice | 2 | 2 | 2 |
Černá Věra | 73 | MK Hlinsko | 2 | 2 | 2 |
Běloušková Kristina | 89 | Proseč | 2 | 2 | 2 |
Suchomelová Emílie | 13 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Haas Jan | 84 | Kasper Swix Team Trutnov | 2 | 2 | 2 |
Chasák Sebastián | 13 | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 0 |
Morávková Lucie | 15 | KUS Sopotnice | 2 | 2 | 1 |
Málek Michael | 07 | neuvedeno | 2 | 2 | 2 |
Kaleta Karel | 43 | Hrádek ve Slezsku | 2 | 2 | 2 |
Venclová Alžběta | 93 | Orel Dolní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Hurt David | 76 | Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Štanglerová Jitka | 77 | Choceň | 2 | 2 | 2 |
Kotlářová Jindřiška | 84 | Vege jidelna Zahrada | 2 | 2 | 2 |
Brom Matyáš | 18 | Bromíci Týn nad Vltavou | 2 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Adamcová Valérie | 14 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 0 |
Fliedr Jiří | 80 | F-BIKE KLUB Sádek u Poličky | 2 | 2 | 1 |
Hecl Miloš | 76 | KVS Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Marhold Jan | 08 | Choceň | 2 | 3 | 2 |
Frydrychová Radka | 74 | AC Choceň | 2 | 2 | 1 |
Lanta Stanislav | 63 | Velké Poříčí | 2 | 2 | 2 |
Bulguri Pavlína | 82 | AK Račí údolí | 2 | 2 | 2 |
Matějíček Šimon | 08 | Orel Dolní Dobrouč | 2 | 3 | 1 |
Skálová Renata | 08 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Krčová Martina | 72 | KVS Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Vychytil Matouš | 17 | České Libchavy | 2 | 2 | 1 |
Batěk Miroslav | 54 | Hrabišín | 2 | 2 | 2 |
Hobler Miloš | 71 | Leština | 2 | 2 | 2 |
Lipina Tomáš | 66 | MK Seitl Ostrava | 2 | 2 | 2 |
Urbánková Eva | 08 | AK Moravská Třebová | 2 | 2 | 1 |
Gronych Robin | 05 | Komňátka | 2 | 2 | 1 |
Šmíd František | 60 | STF Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Macanová Marie | 05 | Jakubovice 36 | 2 | 2 | 2 |
Kolářová Jana | 02 | OB Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Prachařová Renáta | 90 | Dolní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Berková Barbora | 17 | TJ Jiskra Králíky | 2 | 2 | 0 |
Horník Kryštof | 03 | Fenix Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Solánská Jana | 85 | TJ Maratonstav Úpice | 2 | 2 | 2 |
Mokrejš Leoš | 93 | Vysoké Mýto | 2 | 2 | 2 |
Svoboda Jiří | 78 | AZAS Dolní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Kubíčková Zuzana | 04 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Hanus Štěpán | 12 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 | 2 | 1 |
Filipová Denisa | 91 | Moravičany | 2 | 2 | 2 |
Jabůrek Radim | 08 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Havlíčková Markéta | 78 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Simon Jakub | 08 | - | 2 | 2 | 0 |
Kouřilová Julie | 08 | Fenix ski team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Stejskalová Aneta | 12 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Doležal Jaromír | 74 | Překlady Hrochová | 2 | 2 | 2 |
Petr Rostislav | 14 | Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Hejlová Sára | 16 | Verměřovice | 2 | 2 | 0 |
Frydrych Broňa | 89 | Les | 2 | 2 | 1 |
Král Václav | 82 | Severka Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Vondra Vojtěch | 10 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 1 |
Neruda Miroslav | 56 | KRB Chrudim | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Rybová Ella | 10 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Vrbovský Benjamin | 02 | Fenix Ski Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Turek Martin | 80 | AC Sparta Praha | 2 | 2 | 1 |
Grec Josef | 11 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Metelková Táňa | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 2 | 2 |
Krmaš Václav | 80 | SOOB Rychnov nad Kněžnou | 2 | 2 | 2 |
Zavřelová Olga | 72 | NUTMI | 2 | 2 | 1 |
Beneš Marek | 08 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Elich Jakub | 13 | AC Pardubice | 2 | 2 | 0 |
Horníček Mojmír | 76 | Bphdíkov | 2 | 2 | 2 |
Mišák Tomáš | 11 | AC Pardubice | 2 | 2 | 0 |
Bezděk Vojtěch | 09 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Svobodová Karolína | 04 | Fenix Ski Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Kuchařová Lucie | 01 | Orel Domanín | 2 | 2 | 2 |
Korytářová Karolína | 07 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Pumprla Rostislav | 85 | SK Salith Sport z.s. | 2 | 2 | 2 |
Sýkorová Kateřina | 11 | Habeš Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Kosuciński Slawomir | 81 | Loko Trutnov | 2 | 2 | 2 |
Veselý Jaroslav | 03 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Dítě Marek | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Koudelka Drahomír | 71 | Meixner Consulting | 2 | 2 | 2 |
Kaniová Eliška | 85 | Team LightBIKE | 2 | 2 | 2 |
Květoň Vladimír | 68 | KVS Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Jandečka Tomáš | 06 | AC Choceň | 2 | 2 | 1 |
Rous Matěj | 07 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Nerad Petr | 11 | Praha | 2 | 2 | 2 |
Stránská Adéla | 91 | Inov-8 team | 2 | 2 | 2 |
Krátký Lukáš | 09 | Lanškroun | 2 | 2 | 1 |
Barvínek Štěpán | 13 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 0 |
Jaroš Josef | 06 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 1 |
Hlavatá Jana | 96 | Mladějov | 2 | 2 | 2 |
Jelenová Tereza | 05 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Zákravský Michal | 74 | Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Štys Pavel | 78 | RETIA Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Václavíková Zuzana | 80 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 2 | 0 |
Ehl Jaroslav | 81 | SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Švec Martin | 87 | VK Choceň | 2 | 2 | 0 |
Halas Pavel | 99 | Orel Šitbořice | 2 | 2 | 0 |
Sedláčková Hedvika | 66 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 1 |
Vaníček Vojtěch | 07 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hamplová Tereza | 05 | Activity Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Hansgutová Viola | 09 | Orel Obřany | 2 | 2 | 2 |
Felgrová Adriana | 11 | neuvedeno | 2 | 2 | 2 |
Kučera Tomáš | 76 | SK Rover Praha | 2 | 2 | 2 |
Kajzrlík Aleš | 81 | Zahrádkáři Choceň | 2 | 2 | 2 |
Hartmannová Barbora | 09 | SK Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Kostelecká Julie | 08 | JS Ginabela | 2 | 2 | 2 |
Delingerová Marie | 76 | SKI Fortex Moravský Beroun | 2 | 2 | 2 |
Pešek Pavel | 90 | SBR TRI Team Lit. | 2 | 2 | 2 |
Tlapáková Naděžda | 09 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Šimoník Jiří | 01 | Orel Židenice | 2 | 2 | 2 |
Andrlová Denisa | 11 | AC Pardubice | 2 | 2 | 0 |
Jančaříková Karolína | 08 | Orel Židenice | 2 | 2 | 2 |
Friede Jan | 77 | Wikov Hronov | 2 | 2 | 2 |
Rossi Lenka | 54 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Voleský Oskar | 17 | Orel Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Stránský Vítězslav | 82 | ufo-ride.cz | 2 | 2 | 2 |
Pirklová Kateřina | 76 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Uliasz Jerzy | 69 | LKS ISKRA Jaszkowa | 2 | 2 | 2 |
Mičkerová Michaela | 04 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Černoch Oskar | 07 | Fenix Ski team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Knápek Lubomír | 59 | LK Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Polák Tomáš | 72 | P.V.O. | 2 | 2 | 2 |
Beňa Tomáš | 98 | Orel Domanín | 2 | 2 | 0 |
Luža Tomáš | 74 | Orel Žatčany | 2 | 2 | 0 |
Valenta Jakub | 08 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Ženčáková Barbora | 88 | Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Houdková Emílie | 16 | Choceň | 2 | 2 | 0 |
Šefcová Eva | 64 | SKI Police nad Metují | 2 | 2 | 2 |
Jurčáková Lucie | 07 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Hanousek Jiří | 88 | Road Racing Podorlicko | 2 | 2 | 2 |
Fejová Viktorie | 06 | SK Dobruška | 2 | 2 | 2 |
Šesták Karel | 71 | Kasper SWIX Team Trutnov | 2 | 2 | 2 |
Kořínková Šárka | 03 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Kacálková Vendula | 02 | SKP Duha Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Švorc Jan | 63 | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 |
Vepřek Martin | 90 | OCR Runners Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Hauptová Alice | 97 | Letohrad - Kunčice | 2 | 2 | 2 |
Kupka Mikuláš | 08 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Havlík Tomáš | 05 | Vysoké Mýto | 2 | 2 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Vlachová Ester | 11 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 2 |
Marholdová Nikola | 10 | Choceň | 2 | 3 | 2 |
Bajerová Viktorie | 08 | ŠAK Pardubice | 2 | 2 | 0 |
Maryšlerová Monika | 74 | Orel Obřany | 2 | 2 | 2 |
Gajdošová Viktorie | 06 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Kreidlová Veronika | 07 | Orel Židenice | 2 | 2 | 2 |
Rýdlová Denisa | 82 | Runsport team | 2 | 2 | 2 |
Kleiberová Eliška | 99 | Orel Židenice | 2 | 2 | 0 |
Jedličková Zuzana | 93 | SK Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Uherová Jana | 72 | Přibyslav | 2 | 2 | 2 |
Pokorný Radek | 75 | Komorní filharmonie Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Lusková Leontýna | 12 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Benešová Ela | 12 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 0 |
Kolomý Adam | 00 | Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Kubias Ondřej | 74 | Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Chrásková Kornelie | 12 | - | 2 | 2 | 1 |
Vašátko Jan | 05 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Hrobař Rudolf | 47 | SKP Rychnov nad Kněžnou | 2 | 2 | 2 |
Šenkýř David | 13 | Orel Silůvky | 2 | 2 | 0 |
Vávrová Radka | 90 | - | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hrušková Darina | 75 | ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Šimek Ondřej | 05 | ISCAREX Junior team ČT | 2 | 2 | 2 |
Jadrný Lubomír | 73 | Czech Outdoor extreme team | 2 | 2 | 2 |
Dokoupilová Zdenka | 64 | Orel Žatčany | 2 | 2 | 0 |
Kysilko Filip | 85 | Šanov | 2 | 2 | 2 |
Frydryšek Šimon | 11 | Slezan F-M | 2 | 2 | 2 |
Kreidl Jan | 12 | Orel Židenice | 2 | 2 | 0 |
Vychytil Tadeáš | 14 | České Libchavy | 2 | 2 | 1 |
Bayerová Lenka | 68 | TJ Sokol Unhošť | 2 | 2 | 2 |
Tylšová Daniela | 78 | TJ Loko Trutnov | 2 | 2 | 1 |
Hochman Zdeněk | 85 | Orel Blučina | 2 | 2 | 2 |
Slabihoud Pavel | 10 | AC Pardubice | 2 | 3 | 0 |
Křepela Jiří | 11 | Wikov SKI Skuhrov n.B. | 2 | 2 | 2 |
Jetmarová Ester | 70 | Sokol Hylváty | 2 | 2 | 2 |
Nováková Sylva | 66 | Nová Paka | 2 | 2 | 2 |
Honzák Tomáš | 86 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Miková Renata | 72 | Orel Obřany | 2 | 2 | 0 |
Luska Jiří | 14 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Šmíd Vojtěch | 08 | TJ Svitavy | 2 | 2 | 1 |
Poskerová Nela | 08 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Ondrová Lada | 73 | Choceň | 2 | 2 | 2 |
Chamlar Lukáš | 88 | Zábřeh | 2 | 2 | 2 |
Zemanová Majda | 14 | Chleny | 2 | 2 | 0 |
Svědiroh Miroslav | 65 | Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Kubín Alex | 14 | Lanškroun | 2 | 2 | 0 |
Průšová Radka | 96 | TJ Svitavy | 2 | 2 | 2 |
Hanušová Aneta | 10 | AC Choceň | 2 | 2 | 2 |
Fenclová Zuzana | 14 | AC Pardubice | 2 | 2 | 0 |
Jabůrek Radim | 75 | Orel Vyškov | 2 | 2 | 0 |
Altenburger Matyáš | 12 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Jakubský Filip | 02 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Nagy Adam | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Tobiáš Sofie Karolína | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Mareth Karel | 71 | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 |
Stejskalová Michaela | 01 | SDH Mistrovice | 1 | 1 | 1 |
Formánková Johana | 10 | Verměřovice | 1 | 1 | 1 |
Kynčlová Dagmar | 72 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Doležal Martin | 70 | SPS Sázava | 1 | 1 | 1 |
Rohovský Tomáš | 05 | Orel Silůvky | 1 | 1 | 1 |
Brychtová Zuzana | 80 | TJ Jihlava | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kaška Šimon | 17 | Kašáci | 1 | 1 | 0 |
Petr Rostislav | 14 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Vojáčková Blanka | 61 | Nový Malín | 1 | 1 | 1 |
Babnič Jakub | 88 | - | 1 | 1 | 1 |
Jandík Jakub | 07 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Nečasová Helena | 80 | - | 1 | 1 | 1 |
Topinka Jonáš | 13 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 0 |
Hejnová Ema | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Maršík Matyáš | 10 | TJ Lokomotiva | 1 | 1 | 1 |
Štochl Pavel | 85 | Sokol Luková | 1 | 1 | 1 |
Langr Vojtěch | 88 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Král Vojtěch | 08 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Rozlívka Libor | 68 | Javorník | 1 | 1 | 1 |
Bukáč Václav | 78 | Farmtec | 1 | 1 | 1 |
Kechrt Tomáš | 81 | Prime sport | 1 | 1 | 1 |
Baráková Kateřina | 10 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Janoušková Martina | 81 | Jablonné n. O. | 1 | 1 | 1 |
Netušilová Vendula | 10 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Trnková Ema | 06 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Gloser Tomáš | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Leederová Yasmine | 15 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Skalický Vojtěch | 10 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Doubrava Tomáš | 12 | TJ Dlouhá Třeb. | 1 | 1 | 0 |
Rychecká Adéla | 10 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Burešová Monika | 06 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Klas Šimon | 07 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Pilná Radka | 06 | Wikov SKI Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Javůrek Filip | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Týblová Marie | 41 | Orel Kuřim | 1 | 1 | 0 |
Matušáková Veronika | 97 | - | 1 | 1 | 0 |
Linhartová Ema | 14 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Slabá Veronika | 92 | Tvoje máma | 1 | 1 | 1 |
Dubský Štěpán | 06 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Křenek Tomáš | 80 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Šaclová Patricie | 01 | TJ Nové Město | 1 | 1 | 1 |
Carpentier Philippe | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Pivko Jakub | 15 | Orel Obřany | 1 | 1 | 0 |
Wawrzyczková Zuzana | 74 | Šanov | 1 | 1 | 1 |
Bednář Michal | 91 | Petrovice | 1 | 1 | 1 |
Jelínková Julie | 06 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Nováková Lada | 93 | AK Olymp Brno | 1 | 1 | 1 |
Urban Viktor | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Miča Petr | 79 | SDH Bratrušov | 1 | 1 | 1 |
Gromus Daniel | 78 | HO Rýmařov | 1 | 1 | 1 |
Lorenc Marek | 93 | Široký Důl | 1 | 1 | 1 |
Šlesingerová Victoria | 13 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Dušek Tomáš | 15 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Šatr Jiří | 77 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
černá Ellen | 12 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Klučka Zdeněk | 76 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Pocsai Sándor | 70 | Čerti Kunčina | 1 | 1 | 1 |
Žanda Adam | 91 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Běhůnek Svatoslav | 81 | - | 1 | 1 | 1 |
Jílková Karolína | 16 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Homa Marta | 78 | KŁODZKO przyTWIERDZA | 1 | 1 | 1 |
Grulich Marek | 97 | Univerzita Obrany | 1 | 1 | 1 |
Lukošik Filip | 06 | - | 1 | 1 | 1 |
Šmíd Adam | 11 | Hradec nad Svitavou | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Tomáš | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Schonbaum Lukáš | 87 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Černovská Barbora | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Knytl Pavel | 68 | CC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Popelková Hana | 81 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Zbořil Vlastimil | 78 | - | 1 | 1 | 1 |
Beneš Martin | 76 | Bašta team | 1 | 1 | 1 |
Jirků Adam | 04 | TJ Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Oláh Robert | 74 | - | 1 | 1 | 1 |
Václavský Lukáš | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Horák Lukáš | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Hájková Jitka | 78 | Karel a jeho holky | 1 | 1 | 1 |
Macanová Anežka | 03 | Jakubovice 36 | 1 | 2 | 1 |
SMOLICHA JOSEF | 56 | Nový Malín | 1 | 1 | 1 |
Elich Tomáš | 78 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kolaříková Markéta | 98 | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Pozlerová Edita | 07 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Zemanová Gabriela | 75 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Berka Jakub | 88 | AK Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jodasová Zuzana | 09 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Otevřel Vít | 88 | Columbia | 1 | 1 | 1 |
Horníček Ondra | 07 | Dolní Libchavy | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Miščíková Antonie | 14 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Macháčková Klára | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Sokol Martin | 73 | Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Falt Pavel | 12 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Kubelka Martin | 01 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Sedlák Jakub | 87 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Chmel Petr | 15 | Hr. Králové | 1 | 1 | 0 |
König, Petrová, Vetchá, Preislerová E. | ISCAREX 2 | 1 | 1 | 0 | |
Přibyl Libor | 83 | LA Squash Gang | 1 | 1 | 1 |
Zíka Tomáš | 10 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Bezděková Dorotka | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Judová Aneta | 91 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Paďourová Renata | 87 | TJ Žichlínek | 1 | 1 | 1 |
Vaňous Bohuslav | 63 | Jamné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Hrazdira Jan | 69 | Staněk sport Turnov | 1 | 1 | 1 |
Mohoutová Anna | 07 | Šak Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Svoboda Jiří | 05 | Nové M. NM | 1 | 1 | 1 |
Hanák Tonda | 11 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Macurová Bára | 06 | Fénix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Součková Jana | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Fanfrdla Dalimil | 73 | Matyteam | 1 | 1 | 1 |
Sekyra Michal | 92 | Běžíme.cz | 1 | 1 | 1 |
Číhař Tomáš | 00 | Chvojenec | 1 | 1 | 1 |
Korbelová Eliška | 12 | KOB Choceň | 1 | 1 | 1 |
Zůbek Tobias | 14 | - | 1 | 1 | 1 |
Blažejová Anita | 12 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 0 |
Jurošková Miluše | 58 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Pařízková Magdalena | 97 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Vavřín Jaromír | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Moravec Matěj | 12 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Šperlich Adam | 99 | OCR Runners Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Kuchyňka Ondřej | 10 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Severová Štěpánka | 06 | OREL Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Clemenz Lilli | 10 | PSV Zittau | 1 | 1 | 0 |
Kos Roman | 78 | Jiskra 2008 | 1 | 1 | 1 |
Pur Václav | 55 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Bojanovská Alena | 75 | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 |
Kaláb Matyáš | 10 | - | 1 | 1 | 0 |
Pavlík Mojmír | 04 | TJ Sokol Kolín - atletika | 1 | 1 | 1 |
Sýkorová Simona | 09 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Malý Pavel | 54 | Kanoistika | 1 | 1 | 1 |
Filip Jiří | 72 | Jamné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Kuncová Karolína | 14 | Brzdy Horní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Daniel Filip | 06 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Kot Stanislav | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Řehák Jan | 88 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Brandejsová Marie | 53 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Pechová Helena | 93 | NMNM | 1 | 1 | 1 |
Veselý Pavel | 66 | HSK Horní Rokytnice | 1 | 1 | 1 |
Ivanova Petra | 83 | Pisecna | 1 | 1 | 1 |
Müller Patrik | 97 | Vamberk | 1 | 1 | 1 |
Havlenová Elena | 14 | Havlena | 1 | 1 | 0 |
Marek Michal | 78 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Vendula | 11 | Svinná | 1 | 1 | 1 |
Kušíková Kateřina | 84 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Šimková Tereza | 11 | Vendolí | 1 | 1 | 1 |
Dittrich Ondřej | 11 | Borová | 1 | 1 | 1 |
Koukol Sebastian | 11 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Reslová Hana | 93 | Fenix Team | 1 | 1 | 1 |
Kaňka Lukáš | 78 | Dynamit Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Vítek Pavel | 75 | OB Chrast | 1 | 1 | 1 |
Marešová Eliška | 10 | - | 1 | 1 | 0 |
Dolejš Mikuláš Jiří | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Ristovský Jan | 00 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Brychtová Lucie | 13 | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 0 |
Kapoun Petr | 75 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Vodehnal Martin | 80 | Prestige Cycling Team Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Arnoldová Veronika | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Navrátilová Petra | 75 | - | 1 | 1 | 1 |
Toncr Vojtěch | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Marko Tibor | 89 | - | 1 | 1 | 0 |
Štěpánek Radek | 98 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Froš Štěpán | 73 | Café Bajer Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Skalická Anežka | 10 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Doskočilová Martina | 80 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Rousek Jiří | 85 | Mohelnice | 1 | 1 | 1 |
Kazda Petr | 70 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Petruň Dominik | 11 | - | 1 | 1 | 0 |
Vondra Josef | 71 | Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Janků Štěpán | 97 | Buřtíci | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Trávníčková Lucie | 16 | SKI Team Herálec | 1 | 1 | 0 |
Herel Luboš | 71 | Lesk Kolín | 1 | 1 | 1 |
Matějíček Libor | 79 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Stránská Magda | 71 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Lebedová Stela | 16 | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Skalický Štěpán | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Doubek Petr | 77 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Krátký Ondřej | 12 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Rybička, Rašková, Rybičková, Rybička | Rybičky | 1 | 1 | 0 | |
Bureš Pavel | 76 | Kerhartice | 1 | 1 | 0 |
Klapka Miroslav | 70 | SK Lvíček Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Pilgrová Alexandra | 09 | OB Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Barvínková Jana | 86 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Jarošová Zuzana | 89 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Novák František | 12 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Turbaková Barbora | 90 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Hlavatá Viktorie | 12 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Matrasová Tereza | 15 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Držmíšková Kristýna | 11 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Krejčiříková Denisa | 88 | VZS Ostrava | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Sabota Marek | 15 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Kliková Eliška | 01 | Kolín | 1 | 1 | 1 |
Waniek Petr | 62 | Waniek květiny | 1 | 1 | 1 |
Jelínek Jaromír | 77 | KRB Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Nováková Emily | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Mertlíková Eliška | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Strouhal Jakub | 01 | Fénix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Gremlica Filip | 83 | 1 | 1 | 1 | |
Lopour Miroslav | 88 | Fenix Tým | 1 | 1 | 1 |
Šaríková Daniela | 11 | TJ Jiskra Králíky | 1 | 1 | 1 |
Čepelka Oldřich | 48 | Loudové | 1 | 1 | 1 |
Klosse Jan | 05 | KB Plzeň - Litice | 1 | 1 | 0 |
Plíva Vojtěch | 87 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Žalčíková Marion | 66 | FEJE | 1 | 1 | 1 |
Bednarský Vojtěch | 97 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Mihulka Stanislav | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Lukášová Karolína | 10 | TJ Sokol Dvůr Králové nad Labe | 1 | 1 | 1 |
Smejkalová Liliana | 10 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Schlegelová Nela | 07 | - | 1 | 1 | 1 |
Polej Jiří | 71 | Hronov | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Zavřelová Barbora | 92 | Zavři Němčice | 1 | 1 | 1 |
Benedová Lenka | 85 | SK Srch | 1 | 1 | 1 |
Odložil Petr | 78 | Hrabová | 1 | 1 | 1 |
Václavková Eliška | 05 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Horák František Václav | 16 | Dolní Dobrouč | 1 | 2 | 0 |
Mikysková Klára | 14 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Šustek Samuel | 12 | Spartak Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Macák Daniel | 78 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Smoláková Jiřina | 69 | Orel Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Ehlová Anežka | 17 | SKI Skuhrov | 1 | 1 | 0 |
Šebrle Vojtěch | 18 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Kohlová Aneta Lia | 05 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Poživilová Barbora | 00 | Run4Fun Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Zeman Vladimír | 51 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Jiskrová Nikola | 14 | Janov | 1 | 1 | 0 |
Orság Josef | 64 | Pomalé šípy Kopřivnice | 1 | 1 | 1 |
Valíček Robert | 01 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Horká Barbora | 94 | OCR Runners Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Minarský Martin | 70 | Olšany | 1 | 1 | 1 |
Halas Petr | 73 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Macháček Vít | 12 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Sojma Petr | 73 | CC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Kubát Radek | 75 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Chlupáčová Anežka | 07 | Slavia Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Kondrátová Natálie | 06 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Přemyslovský Jan | 85 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Jordán Jan | 05 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Paclíková Kateřina | 91 | - | 1 | 1 | 1 |
Vaníček Vojtěch | 85 | Zavři Němčice | 1 | 1 | 1 |
Hovorková Nikola | 92 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Macková Miluše | 63 | Orel Kuřim | 1 | 1 | 0 |
Souček Ondřej | 06 | Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Faltusová Ludmila | 90 | - | 1 | 1 | 1 |
Cibula Vít | 77 | Accu Team Praha | 1 | 1 | 1 |
Kopřiva Ondřej | 15 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Provazník Gabriel | 07 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Žouželka Tomáš | 76 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Papežík Matěj | 01 | - | 1 | 1 | 0 |
Vaško Milan | 78 | Slatiňany | 1 | 1 | 1 |
Felgrová Lucie | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kučerová Barbora | 05 | ZŠ Trstenice | 1 | 1 | 1 |
Severová Antonie | 12 | OREL Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Čižová Tereza | 12 | Jen Blbni Team | 1 | 1 | 0 |
Kornaś Marcin | 78 | Ząbkowicka GrupaFRANKEN | 1 | 1 | 1 |
Pultarová Veronika | 01 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Bohatý Karel | 74 | Vodáci Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Pavlík Jiří | 64 | Vodáci Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Swieliulski Mateusz | 01 | ULKS Bystrzyca Klodzka | 1 | 1 | 1 |
Fiedler Vojtěch | 89 | Hnátnice 321 | 1 | 1 | 1 |
Šilar Zdeněk | 81 | Runsport Team | 1 | 1 | 1 |
Kostka Tomáš | 74 | V 12 Team | 1 | 1 | 1 |
Razým Lukáš | 79 | TJ Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 0 |
Brabcová Lenka | 73 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Pecháčková Tereza | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Hyška Václav | 12 | Praha - Vinoř | 1 | 1 | 0 |
Mudrová Beáta | 09 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Marek Lukáš | 07 | 4 sport team | 1 | 1 | 1 |
Štěch Jakub | 15 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Kusá Nela | 09 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Šimková Jitka | 82 | TJ Sokol Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Demlová Karolína | 11 | ISCAREX Junior TEAM Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Repíková Karolína | 99 | TJ Sokol Jaroměř - Josefov 1 | 1 | 1 | 1 |
Brožková Denisa | 04 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Pešek Vladimír | 03 | Kostelec n.O. | 1 | 1 | 1 |
Vít Čestmír | 45 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Adamský Štěpán | 11 | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 1 |
Tmej Michal | 89 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Kvapilová Barbora | 87 | - | 1 | 1 | 1 |
Simonová Jana | 75 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Doleček Ondřej | 02 | Sokol Damníkov | 1 | 1 | 1 |
Říha Jakub | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Brychta Jiří | 74 | TJ NMNM | 1 | 1 | 1 |
Kaplanová Magdaléna | 10 | Jablonné n.O. | 1 | 1 | 1 |
Petr Jaromír | 77 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Vobořilová Zuzana | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Andrš Milan | 58 | OB Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Navrátil Pavel | 90 | GoMango | 1 | 1 | 1 |
Tomeš Oliver | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Hejl Martin | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Maříková Michaela | 06 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Štěpán Jan | 81 | Orlimex team | 1 | 1 | 0 |
Friml Jiří | 97 | - | 1 | 1 | 0 |
Lacina Pavel | 75 | Libhošť | 1 | 1 | 1 |
Šítek Vojtěch | 09 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Dorazilová Kristýna | 09 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Rous Josef | 78 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Kavička Petr | 02 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 1 | 1 |
Petrovová Michaela | 10 | TJ Loko Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Volf Karel | 66 | Karel a jeho holky | 1 | 1 | 1 |
Balcarová Nikola | 14 | KOB Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Janků Barbora | 07 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Traslerová Markéta | 09 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Hepner David | 76 | Slavia OB Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Masničáková Blanka | 74 | Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Strakoš Jaroslav | 86 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Lauterbachová Lucie | 81 | Líšnice | 1 | 1 | 1 |
Dostálová Eva | 78 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Ryba David | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Bureš J., Štantejský, Dvořáková, Stránská M. | ISCAREX 3 | 1 | 1 | 0 | |
Klabanová Yvona | 14 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Votavová Kristýna | 06 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Janůrková Barbora | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 1 | 1 |
Novák Daniel | 68 | - | 1 | 1 | 0 |
Tůma David | 83 | - | 1 | 1 | 0 |
Hlaváčková Jana | 08 | JS Ginabela | 1 | 1 | 1 |
Matejov Jonáš | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Stratil Petr | 82 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Graciasová Barbora | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Lhota Aleš | 78 | A&A | 1 | 1 | 1 |
Škrach Adam Marian | 08 | - | 1 | 1 | 1 |
Krejčí Klára | 79 | Běleč n.O. | 1 | 1 | 1 |
Čada Lukáš | 77 | Schott Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Klepárník Otakar | 57 | Medesa Polička | 1 | 1 | 1 |
Bečvářová Bára | 09 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Nováková Aneta | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Holá Terezka | 09 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Menšíková Denisa | 99 | Orlimex team | 1 | 1 | 0 |
Strnádek Hugo | 09 | SOKOL VALTEŘICE | 1 | 1 | 1 |
Lohrer Adrian | 09 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Slámová Denisa | 00 | Slávia Praha | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kristejn Denis | 10 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Celá Jaromíra | 79 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Klofáčová Kateřina | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Bednářová Zuzana | 06 | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 1 |
Ježková Andrea | 78 | - | 1 | 1 | 1 |
Vacek Jiří | 87 | Rotten Apple | 1 | 1 | 1 |
Holubář Radim | 11 | Hustířany | 1 | 1 | 1 |
Mičková Viktorie | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Štýbnarová Radka | 86 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Groulík František | 10 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Libor | 74 | Gladiator Race | 1 | 1 | 1 |
Křivohlávková Eliška | 10 | Verměřovice | 1 | 1 | 1 |
Schenk Martin | 85 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Černoch Tomáš | 11 | Dlouhoňovice | 1 | 1 | 1 |
Závodní Lukáš | 79 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Benbenek Jan | 88 | TJ Sokol Plesná | 1 | 1 | 1 |
Obadálek Lukáš | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Václavek Jan | 96 | Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 1 |
Horáček Václav | 05 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Mikysková Ája | 12 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Šulcová Vanesa | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Hadač Pavel | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Smola Miloslav | 69 | Ústecká 529, Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Dymák Pavel | 87 | Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Šebestová Emily | 12 | FEJE | 1 | 1 | 0 |
Chaloupek Jakub | 07 | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Koděrová Kristýna | 05 | Sokol Kolin atletika | 1 | 1 | 1 |
Pourová Aine | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Beránek Jan | 75 | Turecký sport | 1 | 1 | 1 |
Jiruška Petr | 86 | NUTMI | 1 | 1 | 0 |
Orálková Andrea | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Horáková Šárka | 77 | Orel Silůvky | 1 | 1 | 1 |
Minář Martin | 84 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Svatá Dominika | 11 | Svinná | 1 | 1 | 1 |
Macháček Daniel | 09 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Exnarová Vendula | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Kubálek Lukáš | 92 | Run magazine team | 1 | 1 | 1 |
Sedláček Stanislav | 10 | Sokol Řetová | 1 | 1 | 1 |
Kolovrátník Jiří | 77 | JIROUS | 1 | 1 | 1 |
Ženíšek Daniel | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bernt Bartoloměj | 09 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Pacholíková Aneta | 10 | - | 1 | 1 | 1 |
Vaníček Bruno | 09 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Houdková Ludmila | 62 | - | 1 | 1 | 1 |
Švestková Eliška | 12 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 0 |
Solowski Tobias | 01 | FEJE | 1 | 1 | 1 |
Kubíček Ondřej | 10 | Nekoř | 1 | 1 | 1 |
Šegitová Terezie | 14 | Lukavice | 1 | 1 | 0 |
Kopecký Ladislav | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Prohnal Pavel | 59 | GP Kolín | 1 | 1 | 1 |
Zolman Filip | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jureček Michal | 96 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Pánková Pavlína | 98 | - | 1 | 1 | 1 |
Hron Antonín | 05 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Svobodová Adéla | 85 | Hasiči Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Majoroš Michal | 86 | MM Lanžov | 1 | 1 | 1 |
Felgr Petr | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Kubový Kryštof | 07 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Ševčíková Anežka | 01 | TJ Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 |
Korityaková Izabela | 11 | FEJE | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Boháčová Kristýna | 87 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Pavlas Antonín | 56 | Stříbrné Hory | 1 | 1 | 1 |
Moskvová Jitka | 75 | PASIVITY Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Švorčík Josef | 15 | Zábřeh | 1 | 1 | 0 |
Hartman Karel | 72 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Šrámek Vít | 00 | RLC Barbarians Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Ficner Tomáš | 11 | - | 1 | 1 | 0 |
Šiko Radek | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Cviková Veronika | 06 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Kostecký Jan | 91 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Bouček Petr | 13 | město | 1 | 1 | 0 |
Pecháček Miroslav | 84 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Vepřek Vlastimil | 63 | Lesnice | 1 | 1 | 1 |
Hýbl Pavel | 07 | Atletika Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Mucha Zdeněk | 11 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 1 |
Marek Jakub | 03 | Konrad Tools Team | 1 | 1 | 1 |
Stará Ema | 09 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Fišer Petr | 95 | Kvasiny | 1 | 1 | 1 |
Šimek Vladimír | 75 | DOLS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Reimer Tobiáš Pavel | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pešatová Nikola | 12 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 0 |
Vintr Matyáš | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Jakeš Josef | 65 | SK OB Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Myslivcová Denisa | 77 | Lípa n.O. | 1 | 1 | 1 |
Havlíková Emily | 17 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Mareš Petr | 64 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Doktor Ondřej | 93 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Koutník Zdeněk | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Richtrová Hana | 82 | Run Sport Team | 1 | 1 | 1 |
Kaplanová Ellen | 10 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Petiška Ondřej | 97 | Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Andrlík Samuel | 17 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Nastoupil Petr | 63 | AZAS Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Tomášová Barbora | 96 | TK Choceň | 1 | 1 | 1 |
Mařík Fanda | 14 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Štemerová Věra | 83 | - | 1 | 1 | 1 |
Frejvaldová Martina | 08 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Kyzlink Karel | 69 | Asett Blansko | 1 | 1 | 1 |
Kozlová Lada | 91 | Ostrava Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Rosendorfová Pavlína | 05 | ZŠ a MŠ Trstěnice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kaválek Ondřej | 83 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Petrov Michal | 78 | Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Vokrouhlík Michal | 83 | - | 1 | 1 | 1 |
Bakešová Denisa | 02 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Janischová Nikol | 06 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Touc Jiří | 06 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Hellerová Hana | 61 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Mašek Petr | 79 | AO Spartak Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Štolfa Šimon | 03 | Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Garabík Tomáš | 82 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Lauterbach Matyas | 08 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Růžička Vladimír | 62 | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Buňka Ondřej | 17 | - | 1 | 1 | 1 |
Keszelová Zuzana | 90 | Bike sport Mohelnice | 1 | 1 | 1 |
Picek Vašek | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Bartoňková Nina | 90 | AK Drnovice | 1 | 1 | 1 |
Tučková Daniela | 10 | Neznášov | 1 | 1 | 1 |
Hladká Magdalena | 12 | SOKOL VALTEŘICE | 1 | 1 | 0 |
Matějková Ema | 11 | Strážná | 1 | 1 | 1 |
Stránský Tomáš | 09 | KVS Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Goňová Nikola | 97 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Lesák František | 75 | Orientační běh Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Krejčí Jakub | 89 | BK Záchytka Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Rypka Rudolf | 72 | Česká Třebová Trávník 1977 | 1 | 1 | 1 |
Buziová Sabina | 94 | Podanky | 1 | 1 | 1 |
Klein Jakub | 17 | SK Štíty | 1 | 1 | 0 |
Vymlátilová Marie | 61 | Nová Ves - Kunčina | 1 | 1 | 1 |
Jedlínská Ema | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Novák Štěpán | 13 | Holice | 1 | 1 | 0 |
Uhlíř Martin | 89 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Hojgrová Veronika | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Mencák Jiří Max | 14 | JS Ginabela | 1 | 1 | 0 |
Locker Ondřej | 05 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Dulajová Dagmar | 74 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Kriklová Alena | 79 | Jaroměřice | 1 | 1 | 1 |
Šafář Tomáš | 09 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Klobásková Marta | 03 | JAC Brno | 1 | 1 | 1 |
Plch Matyáš | 10 | - | 1 | 1 | 1 |
Novotná Dora | 97 | - | 1 | 1 | 1 |
Urdová Daniela | 07 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Štursa Jan | 12 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Lounová Markéta | 76 | - | 1 | 1 | 1 |
Šlosr Adam | 08 | Polička TGM | 1 | 1 | 1 |
Dušková Žaneta | 09 | Horní Třešňovec | 1 | 1 | 0 |
Křivohlávek Pavel | 70 | Nový Malín | 1 | 1 | 1 |
Schejbal Oldřich | 91 | Rafans Team | 1 | 1 | 1 |
Černoch Jakub | 07 | Dlouhoňovice | 1 | 1 | 1 |
Klvaňa Milan | 75 | SK OB Chrast | 1 | 1 | 1 |
Poláček Jan | 68 | Náchod | 1 | 1 | 1 |
Zaucha Marta | 82 | KŁODZKO przyTWIERDZA | 1 | 1 | 1 |
Bém Adam | 13 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 0 |
Jindrová Anna | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Nuen Jan | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Vacková Linda | 14 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Hoplíčková Anna | 06 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Mikulecká Melissa | 08 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Suchý Jakub | 15 | AK Herálec | 1 | 1 | 0 |
Habas Tobiáš | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Šmídová Sofie | 09 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Tereza | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Česák Matouš | 11 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Kobzová Kristýna | 00 | OCR Runners Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Pospíšil Jan | neregistrován | 1 | 1 | 1 | |
Zelinková Eliška | 14 | Sázava | 1 | 1 | 0 |
Benko Jan | 74 | Litomyšl | 1 | 1 | 1 |
Jiroušová Adéla | 17 | AZAS Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Onrušková Klaudie | 17 | Orel - Obřany | 1 | 1 | 0 |
Válek Radim | 81 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Milerová Anna | 94 | Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Háková Michaela | 71 | Sokol Valteřice | 1 | 1 | 1 |
Smyčka Lukáš | 82 | - | 1 | 1 | 1 |
Ettler Matěj | 14 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 0 |
Kryštof Vojtěch | 12 | Atletika Polička | 1 | 1 | 0 |
Sedláček Jiří | 79 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Chládek Kryštof | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Kolomý Jáchym | 13 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Zemková Monika | 07 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Pachel Jiří | 08 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Vančura Václav | 78 | Kosí bratři | 1 | 1 | 1 |
Mlčochová Jiřina | 87 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Švejdová Adéla | 08 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Hálová Sabina | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Machová Rozálie | 12 | Jimramov | 1 | 1 | 0 |
Šolc Vojtěch | 02 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Kubíček Daniel | 08 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Procházka Daniel | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Zlatník Jiří | 05 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Bílá Ella | 09 | NEPTUN Praha | 1 | 1 | 1 |
Palánová Adéla | 02 | Středočeši - Hostivice | 1 | 1 | 1 |
Hroch Michal | 10 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Maivaldová Šárka | 78 | Koclířov | 1 | 1 | 1 |
Fejfarová Sofie | 11 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Šenkýř Petr | 75 | Orel Silůvky | 1 | 1 | 1 |
Císlerová Veronika | 12 | Chrudim | 1 | 1 | 0 |
Kořínková Lucie | 10 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Ptáček Jakub | 96 | Anenská Studánka | 1 | 1 | 1 |
Kabrhel Tomáš | 92 | Litomyšl | 1 | 1 | 1 |
Paulů Blanka | 54 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Veber Jakub | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Hubáčková Marieta | 10 | NMN | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Haramulová Lenka | 87 | Musher klub JCC | 1 | 1 | 1 |
Malínek Jan | 16 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Spoustová Aneta | 08 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Fiala Martin | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Šigutová Jana | 76 | TEAM 4 | 1 | 1 | 0 |
Pečenka František | 72 | Libotov | 1 | 1 | 1 |
Hurych Jan | 04 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Mrklovský Petr | 66 | REV58 Nový Jičín | 1 | 1 | 1 |
Tauerová Magdaléna | 12 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Hauf Matěj | 05 | neuvedeno | 1 | 1 | 1 |
Stankuš Alexandr | 78 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Kunsmuller Jan | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Kotlíková Petra | 82 | TJ Banes Pacov | 1 | 1 | 1 |
Řeháková Valentina | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Bromová Hana | 86 | Bromíci Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 0 |
Kalvodová Veronika | 04 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Peňaz Vojtěch | 03 | FEJE | 1 | 1 | 1 |
Adamcová Veronika | 12 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Jadrný Vojtěch | 12 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Mužíček Matyáš | 13 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Havlík Lukáš | 00 | Ski Klub Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Mareš Jan | 00 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Fliedr Tomáš | 13 | F-BIKE klub Sádek | 1 | 1 | 0 |
Šimon Sebastián | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Brůna Daniel | 04 | Sokol Klášterec | 1 | 1 | 1 |
Peterková Eliška | 05 | Dc Ostroměř | 1 | 1 | 1 |
Andrle David | 05 | Orel Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Janáčková Nina | 88 | Cafe Bajer Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Nakládalová Radka | 71 | Voleyball Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Heger Jakub | 11 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Freislerová Lada | 15 | Hnátnice | 1 | 1 | 0 |
Kysilková Adéla | 10 | Sebranice | 1 | 1 | 1 |
Šípek Vladimír | 85 | Sokol Nekoř | 1 | 1 | 1 |
Doležalová Dorota | 10 | - | 1 | 1 | 0 |
Rokosová Ivana | 82 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Kašpar Zdeněk | 64 | - | 1 | 1 | 1 |
Petrašová Elen | 10 | Litomyšl | 1 | 1 | 1 |
Vojtková Marie | 61 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Jánešová Michaela | 01 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Nedavašková Tereza | 13 | FEJE | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Topinková Kateřina | 15 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 0 |
Hejzlar Martin | 02 | LO Choceň | 1 | 1 | 1 |
Martínek Václav | 78 | Kentaur Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Stodůlka Jakub | 11 | SK Skalka | 1 | 1 | 1 |
Fučíková Hana | 67 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Launer Martin | 80 | Trpík | 1 | 1 | 1 |
Dostál Václav | 42 | Černožice | 1 | 1 | 1 |
Králová Lucie | 11 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Rudolecká Anna | 10 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Bulguris Petr | 79 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 1 |
Kessler Jiří | 73 | Štědrý běh | 1 | 1 | 1 |
Picek Lukáš | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Vondruška Bohuslav | 86 | TJ Sokol Hrabenov | 1 | 1 | 1 |
Barnetová Lenka | 98 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Trunečka Zbyněk | 96 | Bikesport Mohelnice | 1 | 1 | 1 |
Hladík Štěpán | 07 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Matějíčková Monika | 10 | - | 1 | 1 | 1 |
Stránský Milan | 83 | VMK | 1 | 1 | 0 |
Gogola Ján | 77 | Imel´ (SK) | 1 | 1 | 1 |
Škeřík Prokop | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Drbohlav Ondřej | 74 | Biatlon Klecany | 1 | 1 | 1 |
Rýdl Josef | 01 | TJ Sokol Nová Paka | 1 | 1 | 1 |
Klášterecký Antonín | 14 | behynavyhon.cz | 1 | 1 | 0 |
Pinkavová Andrea | 86 | - | 1 | 1 | 1 |
Vykydalová Blanka | 56 | Rychlé šipky Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Bechyně Radek | 67 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Tynková Kateřina | 06 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Hoferek Leopold | 71 | CZ CLINIC | 1 | 1 | 1 |
Matys Vladimír | 84 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Gregor Tomáš | 01 | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Dudová Vendula | 76 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Šafář Martin | 13 | Kamenec | 1 | 1 | 0 |
Čech Ondřej | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Pivokonský Ondřej | 05 | Sokol Pardubice | 1 | 2 | 0 |
Záhorec Adam | 04 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Bednářová Klára | 05 | Nekoř | 1 | 1 | 1 |
Jež Vojtěch | 12 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Nováková Veronika | 12 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 0 |
Michalčáková Nela | 07 | Mladkov | 1 | 1 | 1 |
Louda Jan | 80 | Loudové | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Černá Natálie | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Bělohlávek Jiří | 71 | ELDIS Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jindra Adam | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Novotný Zdeněk | 72 | LOKO OB | 1 | 1 | 1 |
Mikula Honza | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Gvědin Arťom | 73 | Orel Praha 4 | 1 | 1 | 1 |
Luska Jiří | 85 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Kroulík Filip | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Schwach Petr | 08 | HC Polička | 1 | 1 | 1 |
Červ Jakub | 89 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Kobliha Milan | 57 | LRS Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Zelený Luděk | 61 | DOMA Žďár | 1 | 1 | 1 |
Benešová Anna | 16 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Jiroušek Matias | 16 | Litomyšl | 1 | 1 | 0 |
Vágner Jan | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Milatová Veronika | 06 | Pardubice Gladiatorrace | 1 | 1 | 1 |
Šváb Petr | 11 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Macek Martin | 64 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Smrček Martin | 96 | Ledce | 1 | 1 | 1 |
Erlebach Vít | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Krystejn Adam | 11 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Chasák Leoš | 80 | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Kolbábek Kryštof | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Pražák Rostlislav | 73 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Zemanová Terezie | 13 | Orel Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Jonáš Martin | 09 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Ožanová Zuzana | 91 | fKlidu sport team | 1 | 1 | 1 |
Horynová Melanie | 13 | SK Počáply | 1 | 1 | 0 |
Švédová Elli | 13 | Králíky | 1 | 1 | 0 |
Halbrštát Čeněk | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Šolc Isten | 10 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Faltejsková Irena | 75 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Chocholouš Dalibor | 46 | Dubina Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kopecká Adéla | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Priesol Matěj | 00 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Julišová Kateřina | 08 | Orientační běh Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Palán Matouš | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Vargová Veronika | 81 | - | 1 | 1 | 1 |
Hrdličková Adéla | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Matyáš | 12 | Hasiči Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Maindl Šimon | 04 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Soukalová Klára | 05 | Korouhev | 1 | 1 | 1 |
Kubín Filip | 17 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Semrád Ladislav | 67 | Čáslav | 1 | 1 | 1 |
Korejtková Aneta | 09 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Pryjmak Zorjana | 91 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Bogdał Roman | 79 | ULKS Bystrzyca Klodzka | 1 | 1 | 1 |
Pátek Josef | 91 | - | 1 | 1 | 1 |
Vávrová Anna | 01 | - | 1 | 1 | 1 |
Hanušová Erika | 16 | KUS Jablonné n. Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Málek Marek | 05 | Sokol kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Špinar Aleš | 06 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Ferancová Kamila | 86 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Sibera Vojtěch | 08 | Nekoř | 1 | 1 | 1 |
Coufal Matěj | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Kosek Štěpán | 89 | Ostrava Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Rachidová Yvona | 66 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Pazdera Roman | 01 | TJ Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Vencl Matěj | 12 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Hůlka Tomáš | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mrázek Milan | 10 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Haška Pavel | 83 | Oddíl 2015 | 1 | 1 | 1 |
Mařáček František | 65 | TK Choceň | 1 | 1 | 1 |
Štancl Štěpán | 12 | SKI klub Deštné v Orlických horách | 1 | 1 | 0 |
Filková Šárka | 09 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Šíma Martin | 78 | Chrast | 1 | 1 | 1 |
Dařílková Karolína | 06 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Kotlandová Lucie | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Řeháková Lilly | 15 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Pelouch Leoš | 75 | SK Chotěboř | 1 | 1 | 1 |
Vilčová Anežka | 07 | TJ Sokol Žichlínek | 1 | 1 | 1 |
Abrahám Luděk | 02 | Jablonné n. O. | 1 | 1 | 1 |
Musilová Amálie | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Ticháček Jakub | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Mareš Erik | 10 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Štefanová Karolína | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Kvaček Antonín | 04 | SK Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Simon Martin | 80 | DZS Náchod | 1 | 1 | 1 |
Dobiáš Vojtěch | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Kout Tomáš | 87 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Richtr Michal | 08 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Andělová Adéla | 10 | Poděbrady | 1 | 1 | 0 |
Jambor Roman | 76 | Staré čivice | 1 | 1 | 1 |
Nagyová Zuzana | 08 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Tobiška Roman | 72 | - | 1 | 1 | 1 |
Hecl František | 02 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Marethová Alena | 72 | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 |
Stejskalová Tereza | 06 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Formánková Lola | 12 | Verměřovice | 1 | 1 | 1 |
Šíp Dominik | 01 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Roidlová Viktorie | 12 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Brýdl Lukáš | 86 | FbK Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Petráň Michal | 66 | Cafe Bajer | 1 | 1 | 1 |
Vojtíšek Pavel | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Bača Lukáš | 87 | SK Adamus | 1 | 1 | 1 |
Jandová Vendula | 08 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Topinka Tobiáš | 10 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Maršíková Evelyn | 11 | SK Letná | 1 | 1 | 1 |
Stodolová Eliška | 83 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Frydrychová Eliška | 01 | AC Choceň | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Dostal Jiří | 64 | Liga100olomouc/Amgis | 1 | 1 | 1 |
Králík Michal | 62 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Rubeš Miroslav | 45 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Keller Ivo | 77 | OB Chrast | 1 | 1 | 1 |
Vondráček Jakub | 02 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Barboříková Martina | 80 | Kiekert | 1 | 1 | 1 |
Jansa Filip | 02 | BT Junior | 1 | 1 | 1 |
Neugebauer Petr | 75 | Bělá pod Pradědem | 1 | 1 | 1 |
Trojáková Martina | 90 | Drakobijci Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Hirko Sebastián | 10 | Opatov | 1 | 1 | 1 |
Matějíček Petr | 05 | - | 1 | 1 | 1 |
Glosová Aneta | 14 | Kocbeře | 1 | 1 | 0 |
Lehká Adéla | 11 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Kraus Šimon | 07 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Rychecká Taťána | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Pilný Michal | 02 | KKL Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Vychytil František | 80 | Městys Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Baslerová Pavlína | 63 | hohoho | 1 | 1 | 0 |
Novák Lukáš | 82 | AC SAKÉ Kateřinky | 1 | 1 | 1 |
Týče Jan | 83 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hloušek Filip | 06 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Matuška Martin | 80 | Ohnišov | 1 | 1 | 1 |
Strejček Jiří | 83 | Praha 10 | 1 | 1 | 1 |
Lipenský Jiří | 74 | Fajn Tým | 1 | 1 | 1 |
Kreosová Eliška | 10 | Kus Sopotnice | 1 | 1 | 1 |
Čáslava Tomáš | 10 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Klimeš \Jakub | 09 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Pivko Vojtěch | 13 | Orel Obřany | 1 | 1 | 0 |
Zadrobílek Jan | 16 | neznámé | 1 | 1 | 0 |
Bednář Štěpán | 11 | FC Jiskra Králíky | 1 | 1 | 1 |
Jelínková Magdalena | 45 | Černilov | 1 | 1 | 1 |
Nováková Natálie | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Urbánek Jiří | 76 | Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 |
Holingrová Natálie | 08 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Mičánková Markéta | 09 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Štrumlová Zuzana | 07 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Šlesingr David | 11 | Bystřec | 1 | 1 | 1 |
Dušek Vladimír | 79 | - | 1 | 1 | 0 |
Kristková Markéta | 84 | Fortell | 1 | 1 | 1 |
Šauer Jiří | 00 | TJ Sokol Němčice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Klumpar Tadeáš | 10 | Semanín | 1 | 1 | 1 |
Podlešáková Monika | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Zapletal Jakub | 91 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Bekeová Veronika | 88 | - | 1 | 1 | 1 |
Jílková Lucie | 10 | Sádek | 1 | 1 | 1 |
Novotný Michal | 91 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Vacek Petr | 02 | Mistrovice | 1 | 1 | 1 |
Honců Nicol | 09 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Mikoška Eman | 71 | Ski-ob šternberk | 1 | 1 | 1 |
Grün Vojtěch | 92 | Salomon-Suunto/Elite Sport | 1 | 1 | 1 |
Lukošiková Lenka | 76 | - | 1 | 1 | 1 |
Šmíd Daniel | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Dvořáková Barbora | 09 | TJ atletika Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Krobot Petr | 88 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Černý Dominik | 11 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Kobek Josef | 77 | Čelákovice | 1 | 1 | 1 |
Pořický Jiří | 71 | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 |
Oláh Tomáš | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Vaculinová Eva | 92 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Horák Michal | 75 | Colas cz | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Milata Jan | 09 | Pardubice GladiatorRace | 1 | 1 | 1 |
Šutera Josef | 13 | Atletika Polička | 1 | 1 | 0 |
Hájková Lucie | 07 | OB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Macanová Anna | 10 | Jakubovice 36 | 1 | 1 | 1 |
Smolicha Tomáš | 95 | Nový Malín | 1 | 1 | 1 |
Elichová Ester | 10 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Krupička Robert | 78 | Run Sport Team | 1 | 1 | 1 |
Šeděnka Michal | 87 | Elite Sport Max Training team | 1 | 1 | 1 |
Chalupník Martin | 10 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Kolářová Elena | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Pozlerová Pavla | 79 | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 0 |
Zemanová Gréta | 08 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Berka Josef | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Johanová Ema | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Válková Petra | 82 | Příchozí | 1 | 1 | 0 |
Horníček Roman | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Švecová Věra | 78 | Damníkov | 1 | 1 | 1 |
Macháčková Petra | 04 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Faltejsek Martin | 02 | - | 1 | 1 | 1 |
Kubelka Martin | 70 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Chmelař Jaromír | 58 | Masty | 1 | 1 | 1 |
Žilka Jakub | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Bezdíčková Jana | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 1 | 1 |
Juhás André | 10 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Pajchl Marek | 77 | - | 1 | 1 | 1 |
Mohoutová Nela | 10 | Šak Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Hanák Vítek | 17 | Brno | 1 | 1 | 0 |
Madejewský Radek | 96 | Lubná | 1 | 1 | 1 |
Součková Tereza | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Farkašová Markéta | 83 | Olšany | 1 | 1 | 1 |
Korbelová Tereza | 12 | KOB Choceň | 1 | 1 | 1 |
Provazníková Silvie | 08 | - | 1 | 1 | 1 |
Bluchová Kateřina | 83 | TJ Sokol Maxičky | 1 | 1 | 1 |
Jurošová Olga | 67 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Pastor Patrik | 01 | PASIVITY Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Vavřín Lukáš | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Hrubá Michaela | 78 | 3D fitness racing team | 1 | 1 | 1 |
Malčík Michal | 75 | BK Kovotek | 1 | 1 | 1 |
Šperlich Jan | 04 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Shejbalová Lucie | 08 | AC Pardubice | 1 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Clemenz Silvio | 79 | PSV Zittau | 1 | 1 | 1 |
Kosáčková Alice | 12 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 0 |
Purkert Martin | 90 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Borák Martin | 90 | Libina | 1 | 1 | 1 |
Kaláb Patrik | 01 | TJ Sokol Kunčina | 1 | 1 | 1 |
Pavlišová Anna | 10 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Vejmelka Daniel | 86 | Praha | 1 | 1 | 1 |
Moučka Ondřej | 09 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Szabo David | 70 | SK Nové Zámky (SK) | 1 | 1 | 1 |
Hartmanová Eliška | 17 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Filipi Tobias | 15 | SK Donocykl | 1 | 1 | 0 |
Danielová Eva | 95 | Opočno | 1 | 1 | 1 |
Kotalík Vilém | 09 | Praha | 1 | 1 | 1 |
Řehák Jaroslav | 11 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Brdová Alžběta | 15 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Pecina Adam | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Müller Tomáš | 83 | Jen blbni | 1 | 1 | 1 |
Havlíček Filip | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Kuťák Miroslav | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Kouřilová Ema | 05 | Fenix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Řezníček Roman | 77 | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 |
Kánská Lucie | 04 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Petera Martin | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Tmej Patrik | 91 | Farmtec | 1 | 1 | 1 |
Havránek Matěj | 11 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Fojtík Zdeněk | 80 | Brodek u Přerova | 1 | 1 | 1 |
Karlík Michal | 64 | Loko Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Petr Radek | 85 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Arnošt Jiří | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Nečas Jiří | 69 | Vodáci Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Toncrová Kateřina | 08 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Marková Jolana | 13 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Štěpánek Vojtěch | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Fryauf Vincent | 11 | Janov | 1 | 1 | 1 |
Langhammerová Anežka | 94 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Skalická Dita | 75 | - | 1 | 1 | 1 |
Doskočilová Nikola | 10 | ZŠ Erudio | 1 | 1 | 1 |
Král Tomáš | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Rousová Pavlína | 81 | TJ Sokol Klášterec | 1 | 1 | 1 |
Petržálek Radek | 04 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bandyová Dominika | 10 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Janků Tomáš | 08 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Neradová Sylva | 99 | Mozarťák | 1 | 1 | 1 |
Hermann Jakub | 03 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Matějíček Luboš | 62 | HOVRCH | 1 | 1 | 1 |
Glacová Alexandra | 81 | - | 1 | 1 | 0 |
Skalický Vít | 12 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Doubek Tomáš | 87 | Cyklo Ski Polička | 1 | 1 | 1 |
Krátký Přemysl | 77 | Čeperka | 1 | 1 | 1 |
Rybka Lukáš | 04 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Klapka Vojtěch | 14 | SK Lvíček Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Vrbatová Tereza | 09 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Jasanská Tereza | 10 | - | 1 | 1 | 1 |
Turek David | 76 | Frýdek Místek | 1 | 1 | 1 |
Hlavatý Jakub | 16 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Matulová Julie | 04 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Skřivánková Elen | 07 | Šak Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Dubravová Michaela | 11 | Damníkov | 1 | 1 | 1 |
Krejčiříková Ivona | 88 | VZS Ostrava | 1 | 1 | 1 |
Čáp Petr | 04 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Klíma Jan | 47 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pittnerová Adéla | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Wawrzicková Zuzana | 74 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Bednář Marek | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Jelínek Matěj | 42 | Černilov | 1 | 1 | 1 |
Nováková Jana | 93 | - | 1 | 1 | 1 |
Strouhal Luděk | 84 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Groh Stanislav | 46 | AC Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Lorenc František | 68 | Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Šlechtová Jaroslava | 74 | Lažany | 1 | 1 | 1 |
Šaríková Karla | 09 | TJ Jiskra Králíky | 1 | 1 | 1 |
Čepelková Zuzana | 86 | Loudové | 1 | 1 | 1 |
Klossová Kristýna | 08 | TJ Plzeň Litice | 1 | 1 | 0 |
Plívová Kateřina | 03 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Záleská Sofie | 09 | TJ Jiskra Králíky | 1 | 1 | 1 |
Bedrníčková Nikola | 13 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Jilek Krzysztof | 97 | ULKS Bystrzyca Klodzka | 1 | 1 | 1 |
Novotný Jiří | 73 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Holý Ondřej | 13 | Dolní Třešňovec | 1 | 1 | 0 |
Mihulka Tadeáš | 14 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Grubhoffer Nicolas | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Lukesová Kateřina | 13 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Smejkalová Petra | 89 | Sport Races - Isaac Team | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Radek | 74 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Schless Adam | 04 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Černohous Vít | 09 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Knápková Tereza | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Pomezná Žofie | 13 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 0 |
Zavřelová Lilly | 17 | Pomezí | 1 | 1 | 0 |
Beneš Adam | 13 | Run Sport Team | 1 | 1 | 0 |
Ohlídal Václav | 13 | Pomezí | 1 | 1 | 0 |
Václavková Hana | 99 | Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 1 |
Mikysková Marika | 07 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Šustková Agáta | 10 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Hájek František | 49 | FGT Stolany | 1 | 1 | 1 |
Macáková Leona | 11 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Smoláková Valérie | 93 | Orel Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Eliáš Petr | 60 | Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Šebrlová Klára | 15 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Chaloupka Jan | 79 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kokštejn Pavel | 77 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Poživilová Kateřina | 61 | Bílá Třemešná | 1 | 1 | 1 |
Zemanová Anežka | 11 | Orel Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Jodas Filip | 11 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Osladil Matěj | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Valík František | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Horký Vítězslav | 69 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Švec Tomáš | 17 | Pomezí | 1 | 1 | 0 |
Macháček Vladimír | 80 | CZ CLINIC | 1 | 1 | 1 |
Sokol Daniel | 14 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Sedláčková Natálie | 10 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Chmel Filip | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Konečná Nelly | 10 | Rejlov | 1 | 1 | 1 |
Přibyl Jaroslav | 69 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Bezděk Matouš | 16 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Josef Jon | 09 | SOKOL VALTEŘICE | 1 | 1 | 1 |
Hovorková Stela | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Modrý Václav | 81 | Hasiči Račice n.T. | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Jan | 85 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Hána Tomáš | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Macků David | 13 | Černá u Bohdan. | 1 | 1 | 0 |
Souček Šimon | 08 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Šejnohová Monika | 76 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Cieciuch Maciej | 75 | Olaws Zlotoryja | 1 | 1 | 1 |
Koráb Filip | 17 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Provazník Josef | 99 | SOKOL VALTEŘICE | 1 | 1 | 1 |
Zpěvák Jiří | 67 | AZAS Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Blaška Dušan | 76 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Juříková Nikol | 09 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Parák David | 79 | Svitavy - Lačnov | 1 | 1 | 1 |
Hronovská Tereza | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Svobodová Barbora | 10 | Staré Hradiště | 1 | 1 | 0 |
Hanus Daniel | 10 | Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Malach Miroslav | 04 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Fellner Marek | 65 | Fenix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Severová Kamila | 92 | - | 1 | 1 | 1 |
Pumprla Martin | 95 | - | 1 | 1 | 1 |
Bohatý Oto | 07 | Vodáci Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Pavlík Lukáš | 03 | TJ Sokol Nasavrky | 1 | 1 | 1 |
Motlová Kateřina | 05 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Sýkora Jan | 78 | Parapety RS | 1 | 1 | 1 |
Hartmannová Jitka | 13 | SPLE | 1 | 1 | 0 |
Malušková Kateřina | 07 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Fikejs Vladimír | 57 | TJ Sokol Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Kunc Vojtěch | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Šilarová Karolína | 00 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Cvrčková Rosárie | 08 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Brabec Tobiáš | 11 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Indrák Vojtěch | 11 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Mudrová Natálie | 01 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Tengler Jáchym | 03 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Havelka Patrik | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Marek Lukáš | 11 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Dagmar | 75 | Spartak Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Kusá Tereza | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Diblík Jan | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Koubová Tereza | 10 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Brožková Lucie | 01 | KOB Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Kamlar Marek | 79 | OCR Runners Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Pešková Karolína | 79 | Truhlářství Pultar - Kohout | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Jakoubek Bohumil | 76 | Sokol | 1 | 1 | 1 |
Nádherová Hana | 67 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Stejskal Jan | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Kvasnička Michal | 87 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Doleček Vojtěch | 99 | Mistrovice | 1 | 1 | 1 |
Koutný Jiří | 86 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Říha Jaroslav | 53 | Tenis Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Kaplanová Veronika | 87 | Sruby | 1 | 1 | 0 |
Petr Jaromír | 14 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Voborníková Marie | 05 | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Navrátil Vlastimil | 55 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Maříková Viktorie | 16 | 3D Fitnes race team | 1 | 1 | 0 |
Štěpánek Dominik | 09 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Lakota Antonín | 95 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Šítková Adéla | 14 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Doseděl Tomáš | 16 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Král David | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Budinová Ela | 13 | Sokol Klášterec | 1 | 1 | 0 |
Kavková Barbora | 09 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Petrovová Pavlína | 83 | Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Volos Serhiy | 80 | Damníkov | 1 | 1 | 1 |
Janků Hana | 84 | - | 1 | 1 | 1 |
Trávníček Antonín | 13 | SKI Team Herálec | 1 | 1 | 0 |
Herčíková Markéta | 78 | Chlumec n.C. | 1 | 1 | 1 |
Masopustová Tereza | 96 | KD Petrovice | 1 | 1 | 1 |
Strakošová Vendula | 90 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Genčur Roman | 87 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Lauterbachová Marcela | 76 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Dostálová Hana | 70 | Černožice | 1 | 1 | 1 |
Rybenská Jitka | 75 | KRB Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Vrána Jiří | 79 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Matras David | 12 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Stratílková Adélka | 15 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Gráf Martin | 10 | - | 1 | 1 | 1 |
Libánský Jiří | 76 | Čelákovice | 1 | 1 | 1 |
Skřeček Jiří | 74 | SK Přerov | 1 | 1 | 1 |
Drexler Miroslav | 10 | Trstěnice | 1 | 1 | 0 |
Šabata Josef | 93 | Rafans Team | 1 | 1 | 1 |
Čada Ondřej | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Kletečka Petr | 77 | Odolená Voda | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pirklová Patricie | 09 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Bečvářová Kristýna | 02 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Jelenová Justýna | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Ulrich Matěj | 98 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Holan Matěj | 09 | Sokol Dvůr Králové | 1 | 1 | 1 |
Strnádek Jan | 11 | TJ Sokol Valteřice | 1 | 1 | 1 |
Lohrerová Elen | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Slavíček Ondřej | 82 | USK Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Salfický Jiří | 81 | RETIA | 1 | 1 | 0 |
Čeněk Jan | 87 | Kasper SWIX Team | 1 | 1 | 1 |
Klofáčová Natálie | 14 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Žáková Erika | 06 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Bednarská Veronika | 97 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Ježková Julie | 15 | - | 1 | 1 | 1 |
Holubec Kryštof | 11 | TJ Sokol Valteřice | 1 | 1 | 1 |
Migalová Gréta | 13 | Rychlá Rota Jeseník | 1 | 1 | 0 |
Groulíková Zuzana | 13 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Smejkalová Izabela | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Dvořák Martin | 03 | TJ Spartak OEZ Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Křivohlávková Ella | 14 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Černohous Hugo | 12 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Knapik Piotr | 73 | LKS Iskra Jaszkova | 1 | 1 | 1 |
Závodní Matěj | 17 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 0 |
Obadálek Michal | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Suldovský Šimon | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Haiková Lida | 75 | OB Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Lysák Vlastimil | 86 | Japa sport/fKlidusport | 1 | 1 | 1 |
Smolák Šimon | 08 | Orel Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Ehl František | 14 | SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 0 |
Koďousková Noemi | 10 | Atletika Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Pouzar Michal | 77 | - | 1 | 1 | 1 |
Zeman Jiří | 71 | AC Choceň | 1 | 1 | 0 |
Beránková Zuzana | 95 | Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 0 |
Jiskra Jakub | 17 | Janov | 1 | 1 | 0 |
Oravcová Leontýna | 05 | TJ Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Horáková Zdeňka | 57 | Liga 100 Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Minář Radek | 81 | AC Horní Studénky | 1 | 1 | 1 |
Svěbiroh Miroslav | 65 | Cihelna Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Macháček Jan | 63 | Café Bajer Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Sochorová Vendula | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Chlubnová Zdeňka | 62 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Berntová Astrid | 15 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 0 |
Jonová Štěpánka | 12 | Sokol Valteřice | 1 | 1 | 0 |
Mlynářová Eliška | 07 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Švestková Johanka | 14 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 0 |
Hamplová Šárka | 84 | Chlumec n.C. | 1 | 1 | 1 |
Macková Hana | 83 | Bratrušov | 1 | 1 | 1 |
Kubíček Tomáš | 08 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Chudý Ondřej | 09 | HC Mountfield Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Kopecký Vojtěch | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Prokop Martin | 07 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Zoubková Barbora | 93 | SKP Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jurga Oskar | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Hron Vilém | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Malá Kateřina | 78 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Ševčíková Veronika | 13 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Čížek Karel | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Kornás Jan | 10 | Zabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein | 1 | 1 | 1 |
Půlpán Roman | 65 | KOB Choceň | 1 | 1 | 1 |
Kajzlík Daniel | 13 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pavlíčková Rozálie | 11 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Hubálek Radek | 11 | KVS Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Motl Jakub | 01 | Fbk TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Srnská Amálie | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Fiebigerová Aneta | 14 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Šiková Denisa | 15 | LO Králíky | 1 | 1 | 0 |
Kostecký Tomáš | 97 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Bouchal Ondřej | 06 | AC Mladá Boleslav | 1 | 1 | 0 |
Verner Adam | 08 | TJ Atletika Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Muck Arnošt | 59 | Hranice | 1 | 1 | 1 |
Telecká Veronika | 17 | Opatovec | 1 | 1 | 1 |
Hauschková Dagmar | 65 | TJ Spartak Police nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Marek Jakub | 10 | Brzdy Horní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Kuřík Jiří | 50 | Orel Studenec | 1 | 1 | 1 |
Šimko Daniel | 83 | Cyklo Ski Polička | 1 | 1 | 1 |
Dejmková Marie | 03 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Koubek Matěj | 13 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Pešava Jan | 00 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 1 | 1 |
Vintrlík Martin | 77 | Chata Pěčin | 1 | 1 | 1 |
Adamec Tomáš | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Nádhera Jiří | 93 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Doleček František | 43 | Atletika Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 |
Koutníková Rozálie | 09 | TJ SPARTAK Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Ridzoňová Zuzana | 90 | Čierny Balog / SK | 1 | 1 | 1 |
Petiška Vojtěch | 99 | Slavia Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Vlašič Jakub | 09 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Andrlíková Izabel | 15 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Jančařík Tomáš | 05 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Nastoupilová Nicol | 13 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Tomečka Libor | 62 | Hranice | 1 | 1 | 1 |
Hejkrlík Filip | 79 | SAZBO | 1 | 1 | 1 |
Stempel Adam | 92 | Rafans Team | 1 | 1 | 1 |
Donátová Sandra | 91 | - | 1 | 1 | 1 |
Krakovič Vojtěch | 88 | Fast and light | 1 | 1 | 1 |
Rosinski Mariusz | 71 | Serock | 1 | 1 | 1 |
Bubla Daniel | 67 | PIM BK Divoká Šárka | 1 | 1 | 1 |
Kaválková Eliška | 17 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Volák Ondřej | 00 | Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Balcar Michal | 85 | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 |
Jankovič Libor | 06 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Němec Dominik | 09 | Trstěnice | 1 | 1 | 0 |
Touc Petr | 73 | SK Skalka-Podbřezí | 1 | 1 | 1 |
Helleší Jiří | 79 | Atletika Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Mašín Jaroslav | 85 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Štolfa Štěpán | 98 | Ski Police nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Garabíková Anna | 15 | Korouhev | 1 | 1 | 0 |
Lauterbach Tobiáš | 16 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Dostálek Vojtěch | 02 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Růžičková Alexandra | 17 | SDH Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Burdová Eva | 79 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Kholová Eliška | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Picka Matěj | 89 | SK Brádlerovy boudy | 1 | 1 | 1 |
Bartoš Jan | 84 | Beast Shapes | 1 | 1 | 1 |
Janů Libor | 78 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Nováček Vítězslav | 67 | Orel Kuřim | 1 | 1 | 0 |
Hlava Adam | 13 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Stránský Tomáš | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Gracias Kryštof | 13 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Lesák Lukáš | 05 | Orientační běh Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Škop Jiří | 74 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Dresler Lukáš | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Ryšavý Tomáš | 86 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Cacek Richard | 17 | Kamenec u Poličky | 1 | 1 | 0 |
Klein Radim | 13 | SK Štíty | 1 | 1 | 0 |
Pirkl, Pirklová, Pirkl, Hrušková | Míchanina | 1 | 1 | 0 | |
Bečvář David | 12 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 0 |
Jedziniak Michal | 74 | Korta | 1 | 1 | 1 |
Novák Václav | 10 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Uhlířová Andrea | 07 | Sokol Klášterec | 1 | 1 | 1 |
Hojný Daniel | 01 | TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Menclová Šárka | 13 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 0 |
Gregora Zdenek | 73 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Loder Fanda | 10 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Šlajs Tomáš | 60 | Cyklocentrum Choceň | 1 | 1 | 1 |
Dundáčková Zuzana | 82 | Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Kriklová Lenka | 10 | AK Moravská Třebová | 1 | 1 | 0 |
Šafář Václav | 06 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Klofáč Jan | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Bednářová Natálie | 04 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Ježek Martin | 96 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Novotná Ella | 10 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Štursová Kateřina | 13 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Grossmannová Tereza | 02 | K'B Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Ludvíková Martina | 93 | Hanušovice | 1 | 1 | 1 |
Slovák Jan | 11 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Schejbal Pavel | 02 | Slovan Liberec | 1 | 1 | 1 |
Knápek Jan | 86 | KK Klub | 1 | 1 | 1 |
Poláček Richard | 11 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 1 |
Bém Jáchym | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jindrová Nela | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Nunová Markéta | 07 | Horní Heřamanice | 1 | 1 | 1 |
Vacková Michaela | 77 | Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 0 |
Mikulecká Nela | 09 | AC Chcoceň | 1 | 1 | 1 |
Šudomová Šarlota | 13 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Habasová Romana | 08 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Luxová Nikoleta | 12 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Šmídová Tereza | 89 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Vanesa | 13 | Libišany | 1 | 1 | 0 |
Křováková Michaela | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Česák Miroslav | 86 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kocek Pavel | 72 | HO Škrovád | 1 | 1 | 1 |
Pospíšil Josef | 85 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Zeman Dominik | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Benková Romana | 78 | Litomyšl | 1 | 1 | 1 |
Jiroušová Aneta | 99 | - | 1 | 1 | 1 |
Oplatková Kateřina | 76 | Vikýřovice | 1 | 1 | 1 |
Válek Vít | 13 | svinná | 1 | 1 | 0 |
Horáková Karolína | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Milesová Iva | 77 | PSK Olymp Praha | 1 | 1 | 1 |
Švanda Ladislav | 80 | Sokol Kunčina | 1 | 1 | 1 |
Háková Zuzana | 12 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 0 |
Ettlerová Johana | 16 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 0 |
Krzaczkowska Sylwia | 84 | ULKS Bystryca Klodska | 1 | 1 | 1 |
Chládek Tomáš | 86 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Kolomý Štěpán | 96 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Preclík Pavel | 06 | TJ Sokol Lično | 1 | 1 | 0 |
Jonášová Lucie | 77 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Pacholík Denis | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Houdková Aneta | 95 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Mlynář Marek | 07 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Švercl Jiří | 08 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Halvová Lucie | 95 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Machút Michal | 67 | Běleč n.O. | 1 | 1 | 1 |
Šolcová Anežka | 04 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Faltus Jakub | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Šedová Tereza | 94 | AC Choceň | 1 | 1 | 0 |
Chrudina Robert | 73 | - | 1 | 1 | 1 |
Procházka František | 10 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Zoicas Daniel | 04 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Bílá Emma | 13 | XCT Horní Heřmanice | 1 | 1 | 0 |
Palánová Eliška | 13 | Středočeši - Hostivice | 1 | 1 | 0 |
Hrochová Tereza | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Moravcová Rozálie | 16 | KB Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Svoboda Tobiáš | 14 | Hasiči Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Maixner Martin | 89 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Šourek Martin | 07 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Fejfarová Viktorie | 08 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Kořínková Petra | 06 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Ptáček Jiří | 70 | Brzdy Horní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Boháč Servác | 02 | 1 | 1 | 1 | |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pavelka Viktor | 10 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Hubáčková Violeta | 13 | NMN | 1 | 1 | 0 |
Harašta Lukáš | 16 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Malínková Sára | 14 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Spoustová Tereza | 06 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Ficenec David | 06 | Mountfield HK | 1 | 1 | 1 |
Kulichová Žaneta | 86 | Běžci sobě | 1 | 1 | 1 |
Šigutová Johana | 99 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Rajnošek Zdeněk | 85 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Vepřek Jarmil | 88 | Ruda | 1 | 1 | 1 |
Husár Gabriel | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Mrkos Michal | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Tauš Petr | 76 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Haufová Zuzana | 02 | neuvedeno | 1 | 1 | 1 |
Marcinčínová Mariana | 17 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Štantejská Monika | 78 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Kunz Milan | 65 | - | 1 | 1 | 1 |
Dejdar Miroslav | 72 | Třebovice | 1 | 1 | 1 |
Kotová Alžběta | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Brossmannová Žaneta | 83 | Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kamarytová Karin | 08 | AC Pardubice | 1 | 2 | 0 |
Pergler Jan | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1 | 1 | 1 |
Adamec Jan | 83 | - | 1 | 1 | 1 |
Jahnová Petra | 76 | Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Mužíček Petr | 10 | Sokol Velké Hamry | 1 | 2 | 1 |
Timko Martin | 94 | ASK Slavia Praha | 1 | 1 | 1 |
Havlík Michael | 88 | AKMTR | 1 | 1 | 1 |
Stejskal Adam | 15 | Jedlová | 1 | 1 | 0 |
Fliedrová Adéla | 10 | F Bike klub Sádek | 1 | 1 | 1 |
Kvapil Adam | 11 | Peak Sport Litomyšl | 1 | 1 | 1 |
Brůnová Veronika | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Kaplan Ondřej | 74 | SDH Vysoká u Holic | 1 | 1 | 1 |
Vlachopulosová Izabela | 11 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Andrle Petr | 65 | Orel Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Janák Ondřej | 66 | - | 1 | 1 | 1 |
Nárovec Jiří | 90 | AK Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Tomáš Josef | 67 | TK Choceň | 1 | 1 | 1 |
Marhold Stanislav | 04 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Štembera Petr | 82 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Freislerová Stela | 17 | Hnátnice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kyšperka Václav | 13 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Šípková Karolína | 04 | NMMOR | 1 | 1 | 1 |
Kozlanská Šárka | 74 | KMB | 1 | 1 | 1 |
Roleček Milan | 76 | Pěčín | 1 | 1 | 1 |
Kašpárek Martin | 67 | Velichovky | 1 | 1 | 1 |
Petráž Ilona | 88 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Vokáčová Adéla | 05 | SPARTAK Vrchlabí Smola Konstrukce | 1 | 1 | 1 |
Janíčková Kristýna | 17 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Nedělová Nela | 12 | Borovnice | 1 | 1 | 0 |
Hejzlarová Aneta | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Stolariková Leona | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Launerová Eliška | 89 | Luková Fit | 1 | 1 | 1 |
Dostál Václav | 82 | Rychnov n.K. | 1 | 1 | 1 |
Rudolf Jirka | 08 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Bulička Vojtěch | 10 | AK Kroměříž | 1 | 1 | 1 |
Kesslerová Sylva | 75 | Štědrý běh | 1 | 1 | 1 |
Vopařilová Anna | 11 | - | 1 | 1 | 0 |
Bárta Adam | 92 | AK Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jansová Blanka | 77 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Norocelová Eva | 87 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Trusina Petr | 78 | Extrem F. Runners | 1 | 1 | 1 |
Hladíková Amálie | 07 | Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Matějka Milan | 56 | Staněk Sport Turnov | 1 | 1 | 1 |
Stránský Petr | 77 | KVS Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Goldbach Václav | 50 | SK Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Lerchová Štěpánka | 08 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Škeříková Mariana | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Drbohlavová Eliška | 06 | Biatlon Klecany | 1 | 1 | 1 |
Rýdlo Ondřej | 06 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Buřval Alex | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Klášterecký Tomáš | 81 | Behynavyhon.cz | 1 | 1 | 1 |
Vymazal Petr | 75 | Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Bechyňová Gabriela | 04 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Novák Pavel | 81 | KRB Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Hofmanová Alžběta | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Lněnička Tomáš | 79 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Šafář Samuel | 07 | Atlet.Polička | 1 | 1 | 1 |
Čechová Martina | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Klímová Saňa | 16 | Lišná | 1 | 1 | 0 |
Planička Jiří | 88 | Litovel | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bednářová Magdalena | 16 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Ježek David | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Nováková Zuzana | 13 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 0 |
Urbášek Daniel | 73 | Mohelnice | 1 | 1 | 1 |
Michalina Maruška | 10 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Šturm František | 09 | Sokol Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Grosmannová Klára | 04 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Šlížová Barbora | 00 | - | 1 | 1 | 1 |
Klusoňová Lada | 13 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Pokorný Jan | 11 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Jindra Jiří | 62 | Dolní Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Honzálková Adéla | 08 | Sádek | 1 | 1 | 1 |
Mikulecká Adéla | 10 | AC Chcoceň | 1 | 1 | 1 |
Lusková Gabriela | 78 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Šmída Ondřej | 10 | Sokol Lhota pod Libčany | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Eva | 55 | Prostějov | 1 | 1 | 1 |
Kroulík Václav | 11 | Opočno | 1 | 1 | 1 |
Schwarzbach Martin | 82 | JBT Team | 1 | 1 | 0 |
Poslušný Pavel | 83 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 0 |
Zelinka Marek | 07 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Benešová Barbora | 10 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Jiroušek Nikolas | 13 | Litomyšl | 1 | 1 | 0 |
Ondrušík Kateřina | 83 | AK Šternberk | 1 | 1 | 1 |
Valachová Monika | 82 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Horáková Adéla | 05 | TJ Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Miler Adam | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Šváb Vojtěch | 14 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Háková Barbora | 10 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Mach Martin | 74 | OCR Runners Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Smrček Pavel | 73 | Oblící | 1 | 1 | 1 |
Ešpandr David | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Krystejn David | 11 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Sedláček Gamba | 69 | Auto Gamba | 1 | 1 | 1 |
Zemková Denisa | 09 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Berková Katarína | 81 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Jonáš Radek | 76 | SK Srch | 1 | 1 | 1 |
Pačes Radim | 72 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
van den Berg Petr | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Hoško Marek | 90 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Mlčoch Lukáš | 11 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Švejda Jáchym | 09 | Atlet.Polička | 1 | 1 | 1 |
Halbrštát Ota | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Šolc Vítězslav | 91 | Machov | 1 | 1 | 1 |
Faltejsková Nella | 15 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Šedová Julie | 10 | Újezd u Chocně | 1 | 1 | 1 |
Choltová Eliška | 10 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Kopecká Anna | 99 | O-Runn Team | 1 | 1 | 1 |
Přívratská Tereza | 10 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Bielčík Petr | 71 | Lichkov | 1 | 1 | 1 |
Junek Martin | 12 | Nové M.n.M | 1 | 1 | 0 |
Vašátko Jan | 85 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Hrdý Jaroslav | 72 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Moravcová Amálka | 15 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Svoboda Michal | 77 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Maindl Štěpán | 04 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Soukalová Leona | 10 | Korouhev | 1 | 1 | 1 |
Fejfar Aleš | 69 | TJ Spartak Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Kubín Tomáš | 75 | Lu4Pun HK | 1 | 1 | 1 |
Semrád Pavel | 66 | KOB Choceň | 1 | 1 | 1 |
Cislerová Anna | 15 | Chrudim | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Korejtová Simona | 12 | Dolní Třešňovec | 1 | 1 | 0 |
Pšenica Július | 67 | Ivor-Solne | 1 | 1 | 1 |
Kabrda Jiří | 01 | NMMOR | 1 | 1 | 1 |
Pátek Vítězslav | 03 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Vávrová Markéta | 12 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Kuhn František | 06 | Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Síbrová Markéta | 09 | TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Coural Lukáš | 01 | Atletika Bystř.n P | 1 | 1 | 1 |
Racocha Filip | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Pazderkova Klara | 09 | Starkov | 1 | 1 | 1 |
Mrklovský Jan | 12 | Sokol Kameničná | 1 | 1 | 1 |
Tarant Petr | 85 | Žabno | 1 | 1 | 1 |
Hašpl Marcel | 77 | Oddíl 2015 / Pohořelice | 1 | 1 | 1 |
Fišar Radim | 94 | Černíkovice | 1 | 1 | 1 |
Kunrt Jaroslav | 00 | SK Dolar Hajnice | 1 | 1 | 1 |
Šimek Erik | 10 | TJ Sokol Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
David Václav | 74 | Smiřice | 1 | 1 | 1 |
Řeháková Markéta | 13 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Peňáz Jan | 11 | Fenix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Vilnerová Eva | 60 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Jadrná Valentýna | 12 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Musilová Anna | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Ticháček Matěj | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Havlíčková Tereza | 04 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Štefek Ondřej | 17 | Sokol Klášterec | 1 | 1 | 0 |
Kvaček Lukáš | 79 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Dobrý Denis | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Petera Tomáš | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Vitouch Jiří | 82 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Andělová Eliška | 10 | Poděbrady | 1 | 1 | 0 |
Jamborová Adéla | 10 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Najman František | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Toman Karel | 11 | Spartak Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Forst Alexandr | 77 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Kysilka Tomáš | 12 | Sebranice | 1 | 1 | 0 |
Šíp Jiří | 48 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Rokos David | 79 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Bryscejn Ondřej | 03 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Kašová Monika | 86 | - | 1 | 1 | 1 |
Petrányi Radoslav | 86 | BONBON Praha | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Vojtíšek Pavel | 78 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Báčová Lenka | 70 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Jáneš Pavel | 71 | - | 1 | 1 | 1 |
Nechvílová Ela | 10 | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 |
Topinková Barbora | 07 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 1 |
Hejtmánková Adéla | 08 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Martinec Jakub | 97 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Stodolová Veronika | 05 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Skalická Šárka | 75 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Ručka Martin | 00 | SSK Vítkovice | 1 | 1 | 1 |
Pfeifer Patrik | 08 | - | 1 | 1 | 1 |
Vondráčková Adéla | 04 | - | 1 | 1 | 1 |
Barnet Miroslav | 65 | KUS Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Nevěřil Petr | 76 | - | 1 | 1 | 1 |
Truhlářová Kateřina | 74 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Hirková Natálie | 08 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Stránský Jakub | 11 | KVS Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Glosová Nela | 09 | Tj Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Lengal Štěpán | 12 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Drábková Veronika | 96 | OCR Runners Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Rychnovská Dagmar | 75 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Klášterecká Daniela | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Pilný Tomáš | 13 | Hlinsko | 1 | 1 | 0 |
Jedlička Jiří | 73 | Dračí Legie Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Novák Michal | 11 | České Libchavy | 1 | 1 | 1 |
Tykva Adam | 09 | LO Králíky | 1 | 1 | 1 |
Strešňáková Veronika | 04 | SK Nové Město NM | 1 | 1 | 1 |
Gregor Jan | 04 | Klub biatlonu Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Slabihoud Aleš | 75 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Křepela Jan | 07 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Šafář Adam | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Čáslavová Karolína | 06 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Klimešová Jana | 70 | USK Praha | 1 | 1 | 1 |
Pivokonská Nela | 08 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Zadrobílek Tomáš | 14 | neznámé | 1 | 1 | 0 |
Bednářová Aneta | 07 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Jelínková Magdalena | 05 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Nováková Šarlota | 10 | Rudoltice | 1 | 1 | 1 |
Holiská Martina | 93 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Mičánková Veronika | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Lorencová Ema | 14 | Šedivec | 1 | 1 | 0 |
Šlesingrová Nikola | 08 | Bystřec | 1 | 1 | 1 |
Dušek Vladimír | 71 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Krištof Jan | 07 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Schaffer David | 88 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Černá Kristýna | 93 | Rosignol Racing Team | 1 | 1 | 1 |
Klumparová Amálka | 13 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Pokorná Radka | 10 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Zapletal Josef | 75 | 1 | 1 | 1 | |
Bělehrádek Pavel | 58 | TJ Čolek | 1 | 1 | 1 |
Jílková Naombi | 07 | Atletika Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Novotný Petr | 67 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Vacek Tomáš | 70 | Etape team | 1 | 1 | 1 |
Honsová Veronika | 82 | Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Miková Julie | 06 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Suchodol Vít | 04 | Biatlon OEZ Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Grusová Tereza | 08 | Sokol Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Luňáček Jaroslav | 78 | Maleč | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Daniela | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Kropáčková Anežka | 13 | Králíky | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Schuster Jan | 11 | Pohledy | 1 | 1 | 0 |
Černý František | 10 | TJ Jiskra Králíky | 1 | 1 | 1 |
Kobelka Martin | 97 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Portyšová Lucie | 90 | ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ | 1 | 1 | 1 |
Zejdová Eva | 83 | Orel Brno Obřany | 1 | 1 | 0 |
Beneš Milan | 78 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Jirouš Daniel | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Onderka Alois | 69 | Lipenští draci | 1 | 1 | 1 |
Šutera Matěj | 15 | Atlet.Polička | 1 | 1 | 0 |
Smolichová Jana | 71 | - | 1 | 1 | 1 |
Engliš Jiří | 38 | Sokol Opava | 1 | 1 | 1 |
Krupová Ivana | 73 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Šedivá Šárka | 07 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Chalupníková Dorota | 12 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Zemanová Magdalena | 14 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Johanová Sofie | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Ottová Lenka | 70 | Ottlens | 1 | 1 | 1 |
Válková Simona | 02 | Dolní Morava | 1 | 1 | 1 |
Mittner Leoš | 71 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Švéda Roman | 99 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Halasová Jana | 75 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Faltejsek Matouš | 09 | Letohrad - Orlice | 1 | 1 | 1 |
Kuběnka Radek | 67 | Žichlínek | 1 | 1 | 1 |
Chmelová Anna | 13 | Hradec Králové | 1 | 1 | 0 |
Konrád Josef | 78 | Horal Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Zima Matěj | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Bezkočka Marek | 07 | T.J. Sokol Kolín - atletika | 1 | 1 | 1 |
Juhás Nico | 09 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Pajtinová Lucie | 08 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Vařeka Jan | 96 | Raft Klub Gymnázium Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Hrdinová Kristýna | 92 | Růžovky | 1 | 1 | 1 |
Hanák Vojtěch | 15 | Svitavy | 1 | 1 | 0 |
Maidl Šimon | 04 | Wikov SKI Skuhrov n.B. | 1 | 1 | 1 |
Soukal Zdeněk | 12 | Korouhev | 1 | 1 | 0 |
Fassati Gabriela | 67 | TJ Sokol Jaroměř - Josefov 1 | 1 | 1 | 1 |
Semerádová Naďa | 77 | - | 1 | 1 | 1 |
Čihař Tomáš | 00 | Chvojenec | 1 | 1 | 1 |
Koreček Ondřej | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Prudil Martin | 11 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Zvercová Adélka | 09 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Boček Radovan | 64 | Linhartice | 1 | 1 | 1 |
Justová Barbora | 15 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Pastor Richard | 71 | PASIVITY Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Vavřinčíková Věra | 79 | Orel Domanín | 1 | 1 | 0 |
Morávek Ivan | 65 | - | 1 | 1 | 1 |
Malčiková Kristýna | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Spilko Ondřej | 98 | BJB Vysoké Mýto | 1 | 1 | 0 |
Kučírek Lukáš | 88 | Chromeč | 1 | 1 | 1 |
Sibera Radim | 73 | Nekoř | 1 | 1 | 1 |
Coritarová Lucie | 93 | - | 1 | 1 | 1 |
Kosár Adrian | 11 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Borčická Denisa | 09 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Kalábová Natálie | 11 | AK Moravská Třebová | 1 | 2 | 0 |
Pavlová Karolína | 07 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Veličková Elen | 17 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Možný Milan | 71 | Tc Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Szkanterová Nikola | 06 | Atletika NMNM | 1 | 1 | 1 |
Hartmanová Jitka | 13 | KVS Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Štald Petr | 74 | Němčice | 1 | 1 | 1 |
Šilberský Martin | 88 | Litovel | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Daňková Vladěna | 81 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Kotěrová Lucie | 90 | Luková | 1 | 1 | 1 |
Břečková Šárka | 02 | - | 1 | 1 | 1 |
Kalousová Jitka | 08 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pekárková Zuzana | 07 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Mundilová Soňa | 82 | Orlimex team | 1 | 1 | 0 |
Theerová Ella | 10 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Mareš Antonín | 11 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Stečínský Martin | 75 | Opatov | 1 | 1 | 1 |
Kuth Lukáš | 10 | AC Pardubice | 1 | 2 | 0 |
Diviš Petr | 87 | Divous team | 1 | 1 | 1 |
Richter Vladislav | 92 | FbK Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Brumlichová Romana | 76 | Medvědí doupě | 1 | 1 | 1 |
Kánský Petr | 00 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Nágl Dominik | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Tobiáš Jáchym | 06 | TJ Spartak Letohard | 1 | 1 | 1 |
Hebr František | 03 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Mareth Jan | 08 | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 |
Formánková Anežka | 12 | Verměřovice | 1 | 1 | 1 |
Kynčlová Anna | 08 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Šimůnek, Vetchý, Kumpoštová, Serbousková | ISCAREX 1 | 1 | 1 | 0 | |
Rohlík Václav | 80 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kašíková Kateřina | 04 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Vogel Michal | 76 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Atalošová Aneta | 09 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Nečas Josef | 58 | Úpice | 1 | 1 | 1 |
Toncrová Markéta | 10 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Langr Adam | 03 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Dostál Jan | 85 | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Kebrle Tobiáš | 14 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Petržálek Václav | 06 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Bandyová Margita | 07 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Janouch Martin | 06 | SK Nové Město n/M | 1 | 1 | 1 |
Trejtnar Pavel | 58 | Sokol Kunvald OB | 1 | 1 | 1 |
Hermann Matěj | 00 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Matějíček Martin | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Glocarová Thea | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Doubrava Tomáš | 90 | Kosov | 1 | 1 | 1 |
Krátký Vojtěch | 12 | Žichlínek | 1 | 1 | 0 |
Burešová Lucie | 05 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Klapková Anežka | 16 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Pilná Eliška | 05 | KKL Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Bašičová Adéla | 04 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Jasanský Michal | 14 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Novák Jakub | 09 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Hlavatý Matěj | 09 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Matušák Tomáš | 99 | - | 1 | 1 | 0 |
Středa Petr | 64 | neuvedeno | 1 | 1 | 1 |
Linhart Milan | 64 | KBA Grafitec Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Skřivánková Sofie | 10 | ŠAK Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Dubský Roman | 78 | Přibyslav | 1 | 1 | 1 |
Krejsa Tomáš | 77 | KUS Sopotnice | 1 | 1 | 1 |
Šachová Šárka | 91 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Capoušek Mirek | 70 | 3D Fitness RT | 1 | 1 | 1 |
Klíma Miroslav | 75 | - | 1 | 1 | 1 |
Pittnerová Tereza | 04 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Wawrzycková Hana | 99 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Bednář Matěj | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Jelínek Petr | 78 | Kostelec u Heřmanova Městce | 1 | 1 | 1 |
Nováková Kristýna | 08 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Urban Matyáš | 04 | Salomon Suunto | 1 | 1 | 1 |
Strouhal Tomáš | 74 | FSMB Moravský Beroun | 1 | 1 | 1 |
Grohová Jaroslava | 51 | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Šlechtová Marie | 52 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Kristejnová Ivana | 80 | TJ Sokol Klášterec | 1 | 1 | 1 |
Šarounová Markéta | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Černá Andrea | 91 | Viničné Šumice | 1 | 1 | 1 |
Klouzová Kamila | 10 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Plodek Martin | 02 | Javornice | 1 | 1 | 1 |
Zamecová Sofie | 17 | Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Bedroš Roman | 88 | Retia Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jílek Ondřej | 99 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Novotný Jiří | 07 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Vacek Martin | 93 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Holý Vojtěch | 08 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Mihulková Laura | 15 | Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Grubhoffer Nikolas | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Lukesová Terezie | 10 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Šmétka Robert | 76 | Dolní Libchavy | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Radek | 72 | Orlimex team | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Schmidt Erik | 09 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Černohousová Michaela | 94 | SK Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Knollová Lenka | 08 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Popelka David | 15 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Jiřík Marek | 11 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Ohlídalová Iva | 12 | Pomezí | 1 | 1 | 0 |
Václavová Dagmar | 73 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Horák Lubomír | 55 | Liga 100 Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Mikysková Sabina | 02 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Šustková Eliška | 03 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Macan Václav | 08 | Jakubovice | 1 | 1 | 1 |
Smolicha Josef | 56 | Nový Malín | 1 | 1 | 1 |
Šec Štěpán | 95 | Orlimex team | 1 | 1 | 0 |
Chaloupková Marie | 53 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Kolář Jakub | 01 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Pozler Tomáš | 76 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Zemanová Anna | 07 | Orel Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Bergmann David | 74 | Triexpert Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jodasová Eliška | 10 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Osladilová Kristýna | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Švecová Natálie | 07 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Halas Vojtěch | 13 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Macháčková Kateřina | 09 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Sokol Dominik Nicolas | 13 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 0 |
Sedláčková Zuzana | 13 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Chmel Matěj | 09 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Přibyl Josef | 82 | Postřelmov | 1 | 1 | 1 |
Zielińska Katarzyna | 82 | Kłodzko | 1 | 1 | 1 |
Juda Jiří | 64 | Kočičky | 1 | 1 | 1 |
Padalíková Zuzana | 86 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Vaňková Karolína | 89 | Atletika Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Hrabáčková Nela | 08 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Jan | 84 | Hasiči Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Hanák Karel | 56 | Terice, Jerka | 1 | 1 | 1 |
Macků Ondřej | 98 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Součková Elena | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Kubíčková Nikita | 02 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Šejvlová Vlasta | 80 | Třebechovice p.O. | 1 | 1 | 1 |
Číhala Marek | 77 | - | 1 | 1 | 1 |
Koráb Libor | 12 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Zůbek Adam | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Blažejová Anita | 10 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Juřinová Vanesa | 15 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Paráková Jitka | 81 | Svitavy-Lačnov | 1 | 1 | 1 |
Vavrečková Doubravka | 86 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Hrouza Michal | 78 | BK Krnov | 1 | 1 | 1 |
Hanuš Jeroným | 12 | Olomouc | 1 | 1 | 0 |
Malachová Tereza | 15 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Šperka Pavel | 73 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Fencl Jonáš | 99 | Loko OB Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Severová Kateřina | 81 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Clemenz Heimo | 59 | PSV Zittau | 1 | 1 | 1 |
Bohmová Emma | 16 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Kaláb Jaroslav | 69 | Kunčina | 1 | 1 | 0 |
Pavlík Matouš | 07 | TJ Sokol Nasavrky | 1 | 1 | 1 |
Vejdělková Iva | 67 | Bystré | 1 | 1 | 1 |
Hubený Vojtěch | 04 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Hartmanová Barbora | 09 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Malý Adam | 06 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Filáčková Tereza | 08 | Bohousová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kunčár Zdeněk | 73 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Daněk Jáchym | 16 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Ředina Milan | 71 | MK Prostějov | 1 | 1 | 1 |
Bradáč Jiří | 82 | AC Sparta Praha | 1 | 1 | 1 |
Pechek Tomáš | 91 | Vlasenice | 1 | 1 | 1 |
Ivaničová Michaela | 08 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Müller Marek | 78 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Havelková Kristýna | 00 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 1 | 1 | 1 |
Marek Martin | 74 | Běžecký Klub Nepolisy | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Pavla | 83 | KD Petrovice | 1 | 1 | 1 |
Kusá Viktorie | 13 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Šimková Marie | 11 | Řetůvka | 1 | 1 | 0 |
Brückner Miroslav | 79 | Horal Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Aleixo Natálie | 06 | Na Vyhlídce 579, Jablonné n.O. | 1 | 1 | 1 |
Jakubská Beáta | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Marešová Amálie | 14 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Stejskal Matěj | 08 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Koutný Jiří | 87 | JH Koutní | 1 | 1 | 1 |
Rishko Vadym | 00 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Vodehnal Jan | 73 | Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Arnold Tomáš | 10 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Navrátilová Marika | 05 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Tomšů Jan | 98 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Hejl Tomáš | 10 | - | 1 | 1 | 0 |
Maříková Zuzana | 97 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Štěpánek Martin | 93 | Podhořany | 1 | 1 | 1 |
Frolka Pavel | 78 | JK Ladies | 1 | 1 | 1 |
Lampárek Jiří | 84 | STG Svitavy | 1 | 1 | 0 |
Doskočil Jakub | 12 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Král Jan | 06 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Buiová Andrea | 90 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Kavková Karolína | 13 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 0 |
Petrovová Tereza | 07 | TJ Loko Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Vomela Jakub | 17 | Maršovice NmnM | 1 | 1 | 0 |
Bandík Jan | 08 | Fenix Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Janků Jiří | 87 | AK Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Trávníček Robert | 75 | Vodáci Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Giebl Radek | 75 | - | 1 | 1 | 1 |
Lebeda Štěpán | 10 | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 1 | 2 | 1 |
Dostálová Vendula | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Klampflová Hana | 93 | Vrchaři Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Pilgr Vladimír | 14 | OB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Vraštil Vojtěch | 12 | LO Králíky | 1 | 1 | 0 |
Novák Eliáš | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Matras Tomáš | 80 | SK Chrast | 1 | 1 | 1 |
Stratílková Eliška | 13 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Lichý Tomáš | 94 | Splašení goroli | 1 | 1 | 1 |
Skřivánek Petr | 66 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Krejčí Martin | 71 | AK SLOVAN Moravská Třebová | 1 | 1 | 0 |
Šabatka Petr | 81 | SK ELDIS Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Čadová Anna | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Pithart Tobiáš | 10 | ZŠ Benešovo nám.Pce | 1 | 1 | 0 |
Wágnerová Bára | 10 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Bednář Filip | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Nováková Denisa | 10 | Sokol Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Ulrichová Ema | 10 | Choceň | 1 | 2 | 1 |
Holanová Anežka | 09 | Sokol Dvůr Králové | 1 | 1 | 1 |
Menzelová Helena | 74 | Žampach | 1 | 1 | 0 |
Strnadová Elena | 05 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Gregorová Jana | 11 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Lolek Michal | 88 | TJ Sokol Troubelice | 1 | 1 | 1 |
Slavík Jiří | 76 | Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Dušek Josef | 76 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Kristejn Lukáš | 89 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Šantroch Vojtěch | 09 | Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Cenek Tomáš | 07 | Fenix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Klohna Radovan | 10 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Plíva Vojta | 18 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Bednarský Václav | 01 | Kolovna | 1 | 1 | 1 |
Ježková Tereza | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Novotný Jaromír | 60 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Holubovská Tereza | 14 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Mihalčin Milan | 59 | Cíkovice | 1 | 1 | 1 |
Grozmanová Lucie | 83 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Lukáš Matěj | 80 | SKP Ostrava z.s. | 1 | 1 | 1 |
Smejkalová Justina | 17 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Křivohlávková Viktorie | 10 | Horní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Schlegel David | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Černohous Jaroslav | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Zavřel Matěj | 14 | Pomezí | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bendová Ilona | 88 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Oberländer Jan | 75 | Sokol Senohraby | 1 | 1 | 1 |
Mikysková Elen | 07 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Šupík Ondřej | 12 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Lžíčař Filip | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Smoláková Anna | 97 | Orel Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Krudencová Kateřina | 90 | Růžovky | 1 | 1 | 1 |
Šebestová Valerie | 05 | FEJE | 1 | 1 | 1 |
Chaloupka František | 96 | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Kodym Vojta | 09 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Pouzarová Maria | 89 | - | 1 | 1 | 1 |
Zeman Michal | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Beranová Lili | 14 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Jiskrová Adéla | 12 | Janov | 1 | 1 | 0 |
Oriničová Simona | 78 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Valentová Petra | 91 | - | 1 | 1 | 1 |
Horákovská Adéla | 05 | Atletika NMNM | 1 | 1 | 1 |
Minářová Alena | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Macháček Petr | 75 | - | 1 | 1 | 1 |
Sodomka Kryštof | 13 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Chlupáč Dominik | 93 | RunSport Team | 1 | 1 | 1 |
Kondrát Adam | 07 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Preissler Tomáš | 03 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Zezulka Martin | 80 | - | 1 | 1 | 1 |
Berntová Ela | 11 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Pácl Jaromír | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Hovorková Eliška | 07 | - | 1 | 1 | 1 |
Mňuk Dominik | 14 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Macková Kateřina | 08 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Souček Jan | 65 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Faltusová Kateřina | 80 | TJ Sokol Klášterec | 1 | 1 | 1 |
Kubíčková Kateřina | 04 | Sokol Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Sejkora Daniel | 03 | ZŠ Trstenice | 1 | 1 | 1 |
Chvojková Veronika | 75 | CR 10 | 1 | 1 | 1 |
Kopřiva Miloš | 91 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Prokopová Tereza | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Zoulíková Iveta | 80 | OB Chrast | 1 | 1 | 1 |
Bláhová Terka | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jurgová Ema | 07 | AC Chcoceň | 1 | 1 | 1 |
Papáčková Ema | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Moravec Jaroslav | 58 | SK Tesutti sport Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Malá Tereza | 99 | - | 1 | 1 | 0 |
Špásová Anna | 10 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Severa Václav | 89 | - | 1 | 1 | 1 |
Čížová Bára | 97 | Jen Blbni Team | 1 | 1 | 0 |
Kornás Marcin | 78 | Zabkowicka Grupa Biegowa Frankenstein | 1 | 1 | 1 |
Pultarová Milada | 75 | Truhlářství Pultar - Kohout | 1 | 1 | 1 |
Bohatý Karel | 01 | Vodáci Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Pavlík Jakub | 99 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Vecheta Albert | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Motl Kryštof | 15 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Swiderová Veronika | 92 | Podanky | 1 | 1 | 1 |
Šrobánek Jaroslav | 04 | Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Fiedler Jan | 56 | Brno AC Mor.Slávia | 1 | 1 | 1 |
Kumprechtová Jana | 74 | Vodáci Třebechovice | 1 | 1 | 1 |
Šiková Kateřina | 13 | LO Králíky | 1 | 1 | 0 |
Bouchalová Nikola | 11 | - | 1 | 1 | 0 |
Pecháčková Agáta | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Verner Ondřej | 06 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Hynek Martin | 81 | Opočno | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hausvater Karel | 58 | Slavia OB Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Marek Jiří | 07 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Kuřová Magdaléna | 11 | Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Šimková Adéla | 13 | Vendolí | 1 | 1 | 0 |
Renzová Kristina | 05 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Kamenická Vendula | 02 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Víšek David | 75 | Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Adamská Klára | 14 | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 0 |
Jakeš Vojtěch | 93 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Havlín Jan | 66 | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 |
Kvapil Jakub | 14 | Praha 5 | 1 | 1 | 0 |
Říha František | 97 | RLC Barbarians Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Kaplanová Kateřina | 10 | AC Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Petr Jakub | 87 | Na Kotli 1176, Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Vlková Andrea | 04 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Navrátil Ivo | 73 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Tomek Jiří | 97 | Orel Židenice | 1 | 1 | 0 |
Hejl Martin | 13 | Verměřovice | 1 | 1 | 0 |
Mařík Kája | 14 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Štěpán Jakub | 11 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Lachnit Jan | 80 | TJ Liga 100 Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Šítek Michal | 79 | Celné | 1 | 1 | 1 |
Dopita Václav | 99 | Bike Club Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Krakovičová Tereza | 88 | Fast and light | 1 | 1 | 1 |
Buďarková Laura | 10 | T.j. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Kaválková Nikola | 15 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Balcarová Marie | 06 | AC Choceň | 1 | 1 | 0 |
Jankovičová Denisa | 09 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Trampota Matěj | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Hénková Alena | 86 | AK Drnovice | 1 | 1 | 1 |
Mašková Ivana | 91 | Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Straka Jiří | 77 | 5Strak | 1 | 1 | 1 |
Gdula Lukáš | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Lauterbachová Eliška | 14 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Dostálková Barbora Anna | 12 | MY od KOPŘIVY / Těchonín | 1 | 1 | 0 |
Bureš Filip | 09 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Kindl Zdeněk | 67 | - | 1 | 1 | 1 |
Pikal Karel | 49 | KVS Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Votava Matyáš | 15 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Bartošovský Jan | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Janů Petr | 03 | Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Nováčková Agáta | 04 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Tulis Petr | 74 | Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Matejov Jolana | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Graciasová Anna | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Skopalík Zbyněk | 78 | KVS Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Dresler Lukaš | 11 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Rýznar Marek | 81 | AC Horní Studénky | 1 | 1 | 1 |
Cach Jakub | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Klement Daniel | 15 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Vytlačil Marek | 91 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Bečvář Jakub | 05 | Wikov SKI Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Jehličková Monika | 79 | Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Novák Viktor | 76 | Kalírna CZ | 1 | 1 | 1 |
Holá Katarina | 11 | Dolní Třešňovec | 1 | 1 | 1 |
Menšík Michal | 71 | Orlimex team | 1 | 1 | 0 |
Strnad Vítek | 08 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Gregora, Vacek, Stránská, Šilarová | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 | |
Loderová Magdalena | 08 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Dus Ondřej | 85 | Sendražice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kristejn David | 80 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Šafářová Tereza | 81 | Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Čejková Petra | 75 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Klofáč Leoš | 83 | 1 | 1 | 1 | |
Plesl Josef | 08 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Žáková Amálie | 19 | www. zakisova-skolabehu.cz | 1 | 1 | 0 |
Bednářová Natálie | 05 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Novotná Nelly | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Vacek Jáchym | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Štveráková Karolína | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Grossmanová Lucie | 08 | TJ SPARTAK Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Slováková Anna | 13 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Dvořák Josef | 14 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Křivohlávek Václav | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Schejbal Petr | 71 | Liberec | 1 | 1 | 1 |
Závodní Andrea | 12 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 0 |
Jiráňová Petra | 90 | Jedlová | 1 | 1 | 1 |
Nýdl Matouš | 07 | 1.FC Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Vacková Tamara | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Mikyska Michal | 74 | JBL Standa tým | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Šulcová Barbora | 11 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Habrman Jaroslav | 57 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Smola Josef | 80 | Náchod | 1 | 1 | 1 |
Dvoreček Přemysl | 07 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Krsek Eliáš | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Šebesta Petr | 71 | OB Chrast | 1 | 1 | 1 |
Česáková Anežka | 08 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Kocmánkiová Dominika | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Zeman Jan | 09 | Orel Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Beran Zdeněk | 80 | XCT.cz Horní Heřmanice | 1 | 1 | 1 |
Jiruška Petr | 85 | - | 1 | 1 | 0 |
Orálek Adam | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Horáková Marie Anna | 14 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Mimrová Kateřina | 06 | KOB Choceň | 1 | 1 | 1 |
Švandová Johanka | 11 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 1 |
Hála Filip | 85 | Podkováři EU | 1 | 1 | 1 |
Macháček Adam | 06 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Exnar Jiří | 09 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Kuba Matyáš | 08 | Sokol Karla | 1 | 1 | 1 |
Chladil Lukáš | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kolomý Václav | 10 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Bernard Mikuláš | 98 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Jonášová Štěpánka | 10 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Pacholík Max | 11 | TJ Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Vaněček Pavel | 90 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Švestka David | 83 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 1 |
Hamáček Michal | 85 | Oddíl 2015 | 1 | 1 | 1 |
Macko David | 14 | FK Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Šolcová Markéta | 15 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Faltus Tadeáš | 17 | - | 1 | 1 | 1 |
Kubíček Matěj | 07 | Sokol Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Chudá Eliška | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Procházka Jiří | 77 | Sebranice | 1 | 1 | 1 |
Zölfl Ondřej | 03 | Člupek | 1 | 1 | 0 |
Pálka Jiří | 92 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Vašíček Jiří | 73 | Sokol Dubicko | 1 | 1 | 1 |
Hrochová Viktorie | 08 | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Moravec Filip | 13 | Sokol Klášterec | 1 | 1 | 0 |
Svoboda Zdeněk | 75 | Česká Ves | 1 | 1 | 1 |
Majerníková Věra | 11 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Sovák Jan | 10 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Číž Marek | 16 | Jen Blbni Team | 1 | 1 | 0 |
Ptáček Ondřej | 89 | Anenská Studánka | 1 | 1 | 1 |
Pávíčková Ema | 13 | Taneční škola Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Hubál Martin | 81 | CZ CLINIC | 1 | 1 | 1 |
Haraštová Amálie | 16 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Malinova Kateřina | 11 | TJ sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Špryncová Anežka | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Fichtnerová Adéla | 05 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Kulíšek Teodor | 17 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Šiklová Dagmar | 74 | CR 10 | 1 | 1 | 1 |
Cveček Martin | 74 | Traceur Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Košínová Gabriela | 77 | Triatlon Team Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Rašek Václav | 75 | Tri Club Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Borovec Alexandr | 76 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Pecháček Miroslav | 98 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Hýbl Jaroslav | 93 | Dimpex Kosov | 1 | 1 | 1 |
Mucha Tadeáš | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Tázlerová Anna | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Marcinčínová Šárka | 14 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Fišer Jan | 10 | - | 1 | 1 | 1 |
Šimek Samuel | 12 | TJ Sokol Jilemnice | 1 | 1 | 0 |
Dejdarová Barbora | 17 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Řehůřek Martin | 80 | - | 1 | 1 | 1 |
Kamarytová Michaela | 75 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Pernica Josef | 79 | - | 1 | 1 | 1 |
Jahodová Karolína | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Mužík Jiří | 91 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Tipelt Tadeáš | 17 | Letohrad - Orlice | 1 | 1 | 0 |
Stejskal Antonín | 49 | Víno Karabina | 1 | 1 | 1 |
Flos Jaroslav | 98 | DD Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Richtr Vít | 88 | - | 1 | 1 | 1 |
Kaplan Ondřej | 82 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Peterová Jana | 00 | O-Runn Team | 1 | 1 | 1 |
Andrle Tomáš | 17 | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 0 |
Janata Tomáš | 12 | Poniklá | 1 | 1 | 0 |
Nastoupil Dominik | 09 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Tomášek Michal | 88 | Maleč tým | 1 | 1 | 1 |
Hegerová Ella | 13 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Štemberová Elen | 12 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Frejvaldová Barbora | 05 | SK Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Kyšperková Barbora | 16 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Šípová Veronika | 08 | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Kozlová Karolína | 12 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Röllová Tereza | 07 | TJ Jiskra Králíky | 1 | 1 | 1 |
Brzybohatý Miroslav | 63 | Byšice u Mělníka | 1 | 1 | 1 |
Kašparková Eva | 74 | OOB Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Vokálová Michaela | 00 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Nedvědová Karolína | 09 | Tj Sokol Kolín-atletika | 1 | 1 | 1 |
Tóthová Anita | 11 | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Hél Filip | 96 | - | 1 | 1 | 1 |
Štolfa Martin | 74 | Ski Police nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Lauterbach David | 09 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Skalický Josef | 62 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Ruprechtová Iveta | 69 | - | 1 | 1 | 1 |
Bulvová Hana | 66 | SK OB Chrast | 1 | 1 | 1 |
Vopařilová Eliška | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Bařtipánová Ivana | 74 | BONBON Praha | 1 | 1 | 1 |
Jantsch Vítězslav | 35 | Eleven Run Team Jablonec | 1 | 1 | 1 |
North Petra | 76 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Tučková Barbora | 07 | Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Hladká Anna | 10 | SOKOL VALTEŘICE | 1 | 1 | 1 |
Matějka Petr | 89 | JBT Team | 1 | 1 | 0 |
Stránský Tomáš | 84 | M.R.T. | 1 | 1 | 1 |
Les Josef | 47 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Škeříková Rozálie | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Drda Vilém | 17 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Buřval Sebastian | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Pirkl Matyáš | 13 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Vymlátil Zdeněk | 82 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Novák Petr | 77 | Teplice | 1 | 1 | 1 |
Melezínková Sára | 07 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Gregora Jan | 00 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Lněničková Sára | 08 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Sládek František | 83 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Dufková Šárka | 81 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Krhovský Jan | 82 | CB Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Šafář Štěpán | 07 | Atlet.Polička | 1 | 1 | 1 |
Čejka František | 13 | AC Choceň | 1 | 1 | 0 |
Klinecká Jana | 81 | MK Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Plášil Matěj | 99 | Sokol Senohraby | 1 | 1 | 1 |
Bednářová Martina | 08 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Ježek Jakub | 07 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Novotková Kateřina | 87 | - | 1 | 1 | 1 |
Urbášek Karel | 95 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Holochová Pavla | 78 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Michalska Agnieszka | 73 | Kłodzko przyTwierdza | 1 | 1 | 1 |
Šturmová Josefína | 07 | Sokol Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 |
Grossmannová Klára | 04 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Lounek Jaroslav | 69 | Častolovice | 1 | 1 | 1 |
Šlor Robert | 83 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Dušková Terezka | 15 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Křivohlávek Oliver | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Schejbal Jan | 01 | Liberec | 1 | 1 | 1 |
Černík Marek | 10 | Atletika Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Zatloukalová Monika | 12 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Belzová Veronika | 06 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Jindřišková Barbora | 08 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Nožka Roman | 70 | Standa tým | 1 | 1 | 1 |
Honzíček Michal | 88 | KRB Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mikulecká Melinda | 12 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Suchý Adam | 10 | AK Herálec | 1 | 1 | 1 |
Haas Karel | 73 | OK Lokomotiva Pce | 1 | 1 | 1 |
Šmídová Jana | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Klára | 06 | TJ atletika Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Kroulíková Žaneta | 01 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Schwarzová Radka | 10 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Červenka Jiří | 87 | Kabuki Team | 1 | 1 | 1 |
Pospíšil Jan | 91 | RUN magazine team | 1 | 1 | 1 |
Zelinka Michal | 73 | STG Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Jiroušková Ema | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Ondrušková Klaudie | 17 | Orel Obřany | 1 | 1 | 0 |
Valachová Romana | 08 | Bohousová | 1 | 1 | 1 |
Horáková Eliška | 12 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Miler Jiří | 75 | LAWI Stars | 1 | 1 | 1 |
Švadlenka Jan | 86 | LAWI Stars | 1 | 1 | 1 |
Háková Johana | 12 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 0 |
Mach Tomáš | 07 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Ešpandrová Tereza | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Kryštof Holovský | 16 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Chasáková Natálie | 10 | TJ Sokol Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Zemková Ema | 15 | CTB Brandýs nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Berková Magdaléna | 11 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Vančáková Aneta | 12 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Houdek Jakub | 92 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Mlčoch Lukáš | 09 | AC Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Švejda Roman | 78 | Česká Třebová - MRT | 1 | 1 | 1 |
Halíř Adam | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Machková Marianna | 06 | Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Faltová Nikola | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Kopecká Apoléna | 11 | Rudoltice | 1 | 1 | 1 |
Přívratský Petr | 12 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Žižka David | 83 | TRX Team | 1 | 1 | 1 |
Bielčiková Georga | 16 | Lichkov | 1 | 1 | 0 |
Junek Tomáš | 15 | Nové M.n Mor. | 1 | 1 | 0 |
Palán Tomáš | 05 | Středočeši - Hostivice | 1 | 1 | 1 |
Maivald Robert | 76 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Fejfar Jiří | 14 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 0 |
Císlerová Martina | 85 | Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Kořínek Miloš | 72 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pštrossová Marie | 59 | SNB Praha | 1 | 1 | 1 |
Boháč Jaroslav | 85 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Kabrda Pavel | 10 | TJ Nové Město na Mor. | 1 | 1 | 1 |
Patterman Prokop | 03 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Mori Václav | 92 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Svojanovský Jiří | 10 | Rudoltice | 1 | 1 | 0 |
Háp Matouš | 08 | Atlet.Polička | 1 | 1 | 1 |
Málek Zdeněk | 85 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Feranec Karel | 12 | FC Jiskra 2008 | 1 | 1 | 0 |
Kührová Miluše | 77 | KRB Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Siegel Josef | 58 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Crhová Šarlota | 11 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Kosíková Andrea | 78 | Orel Domanín | 1 | 1 | 0 |
Borková Adéla | 75 | Brzdy Horní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Kalhous Roman | 59 | Věčný vývoj | 1 | 1 | 1 |
Venclová Barunka | 17 | Přívrat | 1 | 1 | 0 |
Hurych Adam | 06 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Tatka Marcin | 79 | Aby do mety | 1 | 1 | 1 |
Hastik Dalibor | 69 | - | 1 | 1 | 1 |
Maravaud Yannick | 71 | Libnařov | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Stanislav Jan | 02 | NUTMI | 1 | 1 | 0 |
Davidová Jana | 74 | KMB | 1 | 1 | 1 |
Kotlík Kamil | 77 | Praha HEGESH | 1 | 1 | 1 |
Řeháková Markéta | 15 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Kalvodová Michaela | 06 | OREL Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Peňaz Radek | 03 | FEJE | 1 | 1 | 1 |
Adamcová Vanessa | 03 | TJ Sokol Kolín Atletika | 1 | 1 | 1 |
Musilová Kristýna | 16 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Tichý Aleš | 80 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Mareš Jakub | 17 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Steigr Alexander | 06 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Kvačková Kateřina | 79 | TJ Sokol Klášterec | 1 | 1 | 1 |
Šimon Radovan | 09 | - | 1 | 1 | 0 |
Peterka Matěj | 12 | HC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Vitouch Martin | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Andrejsová Jessica | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jamborová Aneta | 08 | AC Pardubice | 1 | 2 | 0 |
Najman Zdeněk | 95 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Toman Luboš | 96 | Žichlínek | 1 | 1 | 1 |
Heclová Marie | 04 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Marhold Jan | 98 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Steklá, Preislerová, Dejdarová, Koubová | Zátopkovy děvčata | 1 | 1 | 0 | |
Frank Pavel | 68 | GRANITOL Moravský Beroun | 1 | 1 | 1 |
Šípek Matěj | 02 | TJ Damníkov | 1 | 1 | 1 |
Kozák Ondřej | 88 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Rokos Kryštof | 12 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Bryx Ondřej | 80 | AČR Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Kašpar Václav | 70 | OOB Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Petráš Jiří | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Vojtíšek Tomáš | 73 | AC Moravská Slávia Brno | 1 | 1 | 1 |
Badal Stanislav | 78 | SKP Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Jánešová Erika | 75 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Topinková Denisa | 10 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 1 |
Hejzlar David | 06 | LO Choceň | 1 | 1 | 1 |
Martinec Jindřich | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 1 |
Stodůlka František | 12 | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 0 |
Laštovicová Veronika | 88 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Skalický Jakub | 12 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Dostál Petr | 85 | - | 1 | 1 | 1 |
Králová Karolína | 14 | Sokol Hvozdnice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Rudišarová Martina | 84 | TJ Sokol Senohraby | 1 | 1 | 1 |
Bulguri Petr | 79 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 1 |
Kern Andrij | 93 | - | 1 | 1 | 1 |
Picek Ladislav | 75 | Skorogladiátoři z Holic | 1 | 1 | 1 |
Vondruška Bohuslav | 63 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Barnetová Jana | 95 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Jansa Petr | 76 | BT Junior | 1 | 1 | 1 |
Nikodýmová Nikola | 04 | Sokol Skuhrov | 1 | 1 | 1 |
Trunečka Zbyněk | 75 | - | 1 | 1 | 1 |
Matějíček Tadeáš | 15 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Stránský Lukáš | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Goga Tomáš | 84 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Leplt Jiří | 61 | Pivovar Miletín | 1 | 1 | 1 |
Drašner Adam Leoš | 78 | Domov na cestě | 1 | 1 | 1 |
Rychtera Václav | 93 | Pink Power - Pišánky | 1 | 1 | 0 |
Klášterecká Milada | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Pilný Vojtěch | 12 | Wikov SKI Skuhrov | 1 | 1 | 0 |
Jedlička Lukáš | 04 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Novák Oliver | 07 | Pardubice | 1 | 1 | 0 |
Matyášová Jitka | 01 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Stříhavka Jindřich | 71 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Gregor Tomáš | 00 | TJ NMNM | 1 | 1 | 1 |
Lipská Lucie | 81 | - | 1 | 1 | 1 |
Duchoň David | 71 | Praha-Újezd | 1 | 1 | 1 |
Čech Martin | 83 | Jiskra Humpolec | 1 | 1 | 1 |
Klimešová Pavlína | 94 | Čelákovice | 1 | 1 | 1 |
Pivokonský Libor | 79 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Zahálková Lucie | 05 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Bednářová Edita | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Michal Matěj | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Gronychová Neli | 07 | Komňátka | 1 | 1 | 0 |
Losman Miroslav | 51 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Šlesingrová Victoria | 13 | TJ SPARTAK Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Křivánková Lubomíra | 79 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Schaffer Martin | 81 | KLUK Z trpaslíka | 1 | 1 | 1 |
Pokorný Dominik | 03 | Spartak Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Zapomněl Adam | 10 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Jílková Nela | 12 | Sádek | 1 | 1 | 0 |
Grygar Kryštof | 95 | - | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Denisa | 93 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kroul Josef | 00 | Atletika Zábřeh | 1 | 1 | 1 |
Schwach Damián | 12 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Černý Radek | 78 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Kobelka Michal | 87 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Zejdová Kateřina | 08 | Orel Brno Obřany | 1 | 1 | 1 |
Benešová Aneta | 07 | Sokol Kolín atletika | 1 | 1 | 1 |
Jirouš Filip | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Vágner David | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Milatová Martina | 84 | Orel - Obřany | 1 | 1 | 0 |
Hák Jaroslav | 46 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Macanová Natálie | 10 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Smolka Aleš | 79 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Erben Antonín | 11 | Jaroměř TJ Sokol | 1 | 1 | 1 |
Krysl Michal | 78 | Colas.cz | 1 | 1 | 1 |
Kolářová Karolína | 92 | Orel Praha 4 | 1 | 1 | 1 |
Pravcová Anna Vanesa | 11 | TJ Jiskra Králíky | 1 | 1 | 1 |
Berková Daniela | 08 | TJ Jiskra Králiky | 1 | 1 | 1 |
Jonáková Ema | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Válková Vendula | 11 | Svinná | 1 | 1 | 1 |
Horvat David | 73 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mitvalská Adéla | 17 | Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Halasová Veronika | 01 | Orel Šitbořice | 1 | 1 | 0 |
Šolc Antonín | 08 | Dolní Dobrouč | 1 | 2 | 1 |
Faltejsek Ondřej | 08 | Orel Orlice | 1 | 1 | 1 |
Sedlický Petr | 78 | neregistrován | 1 | 1 | 0 |
Chmelová Klára | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Konůpek David | 77 | TURBO Chotěboř | 1 | 1 | 1 |
Přibylová Miloslava | 71 | neregistrována | 1 | 1 | 0 |
Zimola Petr | 90 | TJ Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Biberlová Adéla | 08 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Juliš Josef | 10 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Palán Matěj | 08 | Východočeši - Lhotka | 1 | 1 | 1 |
Vařeka Stanislav | 69 | Hojná účast | 1 | 1 | 1 |
Hrdinová Nikola | 11 | Horní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Moník Milan | 69 | MT Smiřice | 1 | 1 | 0 |
Hanáková Eva | 85 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Maidl Štěpán | 04 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Soukalová Daniela | 06 | Korouhev | 1 | 1 | 1 |
Fassati Kristýna | 88 | TJ Sokol Jaroměř - Josefov 1 | 1 | 1 | 1 |
Semirád Jan | 03 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Cilichová Anna | 07 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
Koreček Richard | 76 | Nepasický Cykloteam | 1 | 1 | 1 |
Bočkaj Carlos | 72 | SRTG Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Kabourek Tomáš | 77 | Fortex Ski Mor. Beroun | 1 | 1 | 1 |
Pastýř Štěpán | 03 | Staré Město | 1 | 1 | 1 |
Vavřínek Migal | 16 | Jeseník | 1 | 1 | 0 |
Hrubý Jan | 04 | Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Svobodová Tereza | 99 | Spartak Praha 4 | 1 | 1 | 1 |
Málek Jiří | 82 | kosteljinak.cz | 1 | 1 | 1 |
Špína Martin | 96 | Borek Pod Troskami | 1 | 1 | 1 |
Kudláček Milan | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Sibera Richard | 10 | Nekoř | 1 | 1 | 1 |
Costa E Silva Isabell | 12 | www.zakisova-slolabehu.cz | 1 | 1 | 0 |
Kalášek Matouš | 11 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pawlak Daniel | 79 | Lks Iskra Jaszkowa | 1 | 1 | 1 |
Vencl Jan | 91 | Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Hudcová Adéla | 07 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Mráz Ĺubomír | 62 | Železná Studnička | 1 | 1 | 1 |
Tarant Jiří | 58 | Masty | 1 | 1 | 1 |
Harvey Rozálie | 10 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Štancl Roman | 10 | SKI klub Deštné v Orlických horách | 1 | 1 | 1 |
Filiz Bagy | 06 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Kuneš Pavel | 85 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Šiler Matěj | 14 | Březiny | 1 | 1 | 0 |
Dařílek Michal | 78 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Kotík Tomáš | 73 | Skorogladiátoři z Holic | 1 | 1 | 1 |
Břeň Antonín | 17 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Kalousová Rozálie | 17 | Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Pelikánová Kateřina | 93 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Musil Libor | 70 | Praha Klánovice | 1 | 1 | 1 |
Thiele Ema | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Havlíčková Rozálie | 10 | Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Mareš Dominik | 13 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 0 |
Štefan Jan | 05 | TJ Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Flidr Nikolas | 14 | Česká Třeb. | 1 | 1 | 0 |
Kuttich Martin | 68 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Simon Marcel | 72 | Rybník | 1 | 1 | 0 |
Dlask Tomáš | 75 | Skorogladiátoři z Holic | 1 | 1 | 1 |
Kouštejn Pavel | 77 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Richtr Jáchym | 11 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Brůna Adam | 09 | Sokol Velké Hamry | 1 | 1 | 1 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.