Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 137 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 159 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 133 1 100% 100% 100% - - - - 100%
4. Pekelný kilometr 124 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 149 1 - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Dufková Marie Pardubice 5
Cvrček Jáchym Planeta ZEMĚ 5
Gregorová Anna Activity Lanškroun 5
Bečičková Helena Česká Třebová - Parník 5
Havlíková Tereza Hlinsko 5
Skalická Nikol Atletika TJ Lanškroun 5
Červ Miloslav Atletika Polička 5
Sadílek Ota Activity Lanškroun 5
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 5
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 5
Broulíková Alžběta - 5
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 5
Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 5
Svoboda Ludvík NUTMI 5
Hruban Jan Česká Třebová 5
Broulíková Amálie - 5
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 5
Macko Milan SRTG Česká Třebová 5
Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 5
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 5
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 5
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 5
Bečička Jindřich Česká Třebová - Parník 5
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 5
Václavíková Dita AK Slovan Moravská Třebová 5
Miškolci Tadeáš TJ Atletika Lanškroun 5
Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun 5
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Kosárová Petra SRTG Česká Třebová 4
Machalíková Veronika Česká Třebová 4
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 4
Horáčková Klára Česká Třebová 4
Sedláček Roman Activity Lanškroun 4
Hájek Martin Pasivity Žamberk 4
Kostřicová Blanka Česká Třebová 4
Machalíková Viktorie Dlouhá Třebová 4
Brzobohatá Johanna Zábřeh 4
Rašner Jiří TJ Šumperk 4
Gregorová Eliška Activity Lanškroun 4
Flídr Nikolas Česká Třebová 4
Čejková Klára ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 4
Hájková Ludmila CET (OB Česká Třebová) 4
Krejčí Jolana AK Slovan Moravská Třebová 4
Pilgr Luděk OB Česká Třebová 4
Vetchá Rozálie ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Kouba Radim ISCAREX Junior Team Česká Třebová 4
Budilová Anežka Habeš Česká Třebová 4
Cvrček Martin Planeta ZEMĚ 4
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 4
Kubátová Anna ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 4
Vytlačil Matěj Česká Třebová 4
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4
Hegerová Tereza Atletika TJ Lanškroun 4
Machalík Jaroslav TJ Sokol Dlouhá Třebová 4
Novák Josef Horní Čermná 4
Dvořák Pavel Česká Třebová 4
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 4
Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 4
Telecký Josef - 4
Svobodová Anna NUTMI 4
Vytlačilová Aneta Česká Třebová 4
Serbousková Sára ISCAREX junior team Česká Třebová 4
Broulíková Anežka ISCAREX Junior team ČT 4
Hanik Maxim ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Rábová Martina Česká Třebová 4
Simonová Kristýna ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Horáček Filip Česká Třebová 4
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Pazderová Alena Vysoké Mýto 4
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 4
Číž Ondřej Jen Blbni 4
Svobodová Renata NUTMI 4


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr137/111
2. Pekelný kilometr159/123
3. Pekelný kilometr133/106
4. Pekelný kilometr124/96
5. Pekelný kilometr149/119