Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2020

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
Velká Pardubická Cross Country 70 - - - - - - - - -
10 jarních kilometrů 0 - - - - - - - - -
Běh za břehem 0 - - - - - - - - -
Svitavská 10 0 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Memoriál Ivana Belobrada 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Kvalifikace na ME Peklák 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Knířovský běh 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha 40 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 80 2 100% 100% 100% 90% 100% 90% - 97%
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - potichu 87 - - - - - - - - -
Běh na Jeřáb 83 2 100% 100% 100% 100% 90% 100% 100% 99%
Širokodolský kros 68 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Sádecká pila 33 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 148 - - - - - - - - -
Běh kolem Ostrova 97 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 124 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 143 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 41 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 2.9. 25 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 38 4 80% 95% 95% 83% 95% 85% 88% 89%
Jablonné - Jamné - Suchý vrch 49 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Kopa kros 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 111 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 190 1 90% 90% 80% 90% 100% - 80% 88%
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 202 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 22 - - - - - - - - -
Českotřebovská trojka na dráze 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka - na dráze 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros - MČR veteránů 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Kyral Jiří Ústí nad Orlicí 13
Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 11
Hruban Jan Česká Třebová 11
Vacek Jiří Vencl Tým Ústí nad Orlicí 10
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 10
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 9
Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec, z.s. 9
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 9
Ráb Pavel Česká Třebová 9
Němec Radek Litomyšl 9
Sedláček Roman SBR Tri- team Litomyšl 8
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 8
Kovář Lukáš Orientační běh Česká Třebová 8
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 8
Šimek Petr Řetůvka 8
Havlík Lukáš Hvězda Pardubice 7
Kalousek Jan Malšovice 7
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 7
Pešlová Ivana TJ Svitavy 7
Vacek Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 7
Tlapák Jaroslav ISCAREX Česká Třebová 6
Šilarová Michaela Vencl tým Ústí nad Orlicí 6
Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 6
Kovářová Anna OB Česká Třebová 6
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 6
Bílý Zdeněk MK Pardubice 6
Kovářová Jana OB Česká Třebová 6
Cinková Jitka AC Pardubice 6
Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun 6
Šolc Vítězslav BKL Machov 6
Hlaváčková Pavla Ústí nad Orlicí 6
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 6


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
Velká Pardubická Cross Country70/70
10 jarních kilometrů-
Běh za břehem-
Svitavská 10-
1. Pekelný kilometr-
1. Zemská míle-
Běh Javorkou-
Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse-
Memoriál Q. Štěpánka-
Běh kolem poličských hradeb-
Letohradská pětka-
2. Pekelný kilometr-
Běh Choceňskými sady-
Běh do Zámeckého vrchu-
Memoriál Ivana Belobrada-
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem-
Nekořský kros-
3. Pekelný kilometr-
2. Zemská míle-
Kvalifikace na ME Peklák-
Běh alejí-
Knířovský běh-
Běh přes Červený vrch-
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha40/39
Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
Běh na Kozlovský kopec80/80
4. Pekelný kilometr-
Králický Sněžník - potichu87/87
Běh na Jeřáb83/82
Širokodolský kros68/68
Sádecká pila33/33
Svinnský ISCAREX kros148/107
Běh kolem Ostrova97/96
Černovírský kros-
5. Pekelný kilometr124/95
3. Zemská míle-
Výprachtice - Buková hora143/113
Sázava - Lázek41/41
Běh na Kuňku - 2.9.25/25
Lubenská 10 cross38/24
Jablonné - Jamné - Suchý vrch49/49
Kopa kros-
Králický Lískovec-
Pardubická devítka111/111
Cross po lyžařských tratích190/125
4. Zemská míle-
Heřmanická osmička-
Strážný - nahoru a dolů-
Běh údolím Orlice 202/157
Běh na Kuňku22/22
Českotřebovská trojka na dráze-
Memoriál Q. Štěpánka - na dráze-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Jaroměřský kros - MČR veteránů-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020-