Ročník 2021
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
---|---|---|---|---|---|
Kalousek Jan | 71 | Malšovice | 28 | 28 | 26 |
Vacek Michal | 04 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 27 | 27 | 25 |
Němec Radek | 77 | Litomyšl | 25 | 25 | 24 |
Borek Petr | 70 | Brzdy Horní Čermná | 25 | 25 | 23 |
Kyral Jiří | 91 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 24 | 24 | 23 |
Vacek Jiří | 77 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 24 | 24 | 23 |
Matyášová Jana | 65 | SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí | 23 | 23 | 21 |
Fliedr Tomáš | 76 | F-bike klub Sádek | 23 | 23 | 23 |
Chaloupka Jan | 90 | RUN TEAM ŠIROKÝ DŮL | 22 | 22 | 20 |
Kovář Lukáš | 01 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 20 | 20 | 18 |
Tlapák Jaroslav | 87 | AK Iscarex Česká Třebová | 20 | 20 | 19 |
Ráb Pavel | 52 | Česká Třebová | 19 | 19 | 17 |
Kubišta Oto | 53 | AK ISCAREX Česká Třebová | 19 | 19 | 17 |
Jirásková Eva | 64 | TJ Maratonstav Úpice | 18 | 18 | 18 |
Grätz Luděk | 58 | Ústí nad Orlicí | 18 | 18 | 16 |
Fliedr Jiří | 80 | F-BIKE KLUB SÁDEK | 18 | 18 | 16 |
Hlaváčková Pavla | 92 | Ústí nad Orlicí | 18 | 18 | 18 |
Pirklová Kateřina | 76 | Letohrad | 16 | 16 | 14 |
Pavelcová Romana | 72 | Atletika Žamberk | 16 | 16 | 16 |
Sedláček Roman | 64 | SBR Tri- team Litomyšl | 16 | 16 | 15 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Buriánek Roman | 65 | ISCAREX Česká Třebová | 16 | 16 | 14 |
Sontáková Lenka | 91 | Spinning Eva Lanškroun | 16 | 16 | 16 |
Simon Petr | 72 | Polička | 16 | 16 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | AK Iscarex Česká Třebová | 15 | 15 | 15 |
Pešlová Ivana | 63 | TJ Svitavy | 15 | 15 | 15 |
Fabová Sylva | 79 | Spinning Eva Lanškroun | 14 | 14 | 14 |
Skalická Nela | 11 | Atletika tj Lanškroun | 14 | 14 | 12 |
Šilarová Michaela | 02 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 14 | 14 | 14 |
Chaloupková Barbora | 87 | RUN TEAM Široký Důl | 14 | 14 | 14 |
Vacek Martin | 69 | AK Iscarex Česká Třebová | 14 | 14 | 14 |
Kyncl Tomáš | 74 | Holice | 13 | 13 | 13 |
Šolc Vítězslav | 57 | BKL Machov | 13 | 13 | 13 |
Janíčková Patricie | 02 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 13 | 13 | 12 |
Barvínková Romana | 79 | Atletika Žamberk | 13 | 13 | 13 |
Kvačková Viktorie | 08 | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 12 | 12 | 11 |
Krátká Anna | 69 | Hvězda Pardubice | 12 | 12 | 12 |
Kouba Radim | 11 | AK ISCAREX Česká Třebová | 11 | 11 | 9 |
Šebek Michal | 84 | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 11 | 11 | 11 |
Kovářová Anna | 75 | OB Česká Třebová | 11 | 11 | 10 |
Kostřicová Blanka | 61 | Česká Třebová | 11 | 11 | 9 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mannlová Jana | 80 | AK Iscarex ČT | 11 | 11 | 11 |
Kristejn Jiří | 09 | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 11 | 11 | 11 |
Borek Viktor | 04 | Brzdy Horní Čermná | 11 | 11 | 10 |
Malátek Antonín | 77 | Pardubice | 11 | 11 | 10 |
Bočkaj Carlos | 72 | STG Česká Třebová | 11 | 11 | 10 |
Fajfr František | 72 | Vencl servis Žamberk | 11 | 11 | 11 |
Němcová Natálie | 11 | TJ Jiskra Litomyšl | 11 | 11 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | AK ISCAREX Česká Třebová | 10 | 10 | 8 |
Šedová Tereza | 03 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 10 | 10 | 10 |
Flídrová Lenka | 84 | AK Iscarex Česká Třebová | 10 | 10 | 8 |
Vašina Tadeáš | 14 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 10 | 10 | 0 |
Kouba Tomáš | 80 | Sokol Česká Třebová | 10 | 10 | 9 |
Sedlák Jiří | 58 | Přelouč | 10 | 10 | 10 |
Marešová Tereza | 07 | Atletika Lanškroun | 10 | 11 | 10 |
Vašina Matěj | 12 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 10 | 10 | 9 |
Bubeníček Jiří | 51 | Skuhrov nad Bělou | 10 | 10 | 10 |
Kristejnová Šarlota | 15 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 9 | 9 | 0 |
Řehák Lubomír | 09 | AK Iscarex Česká Třebová | 9 | 9 | 7 |
Fliedrová Adéla | 10 | F-Bike Klub Sádek | 9 | 9 | 9 |
Zezulková Simona | 08 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 9 | 9 | 8 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Šebková Martina | 92 | Česká Třebová | 9 | 9 | 7 |
Hurych Adam | 06 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 8 | 8 | 7 |
Moravec Jan | 02 | JM Team Letohrad | 8 | 8 | 8 |
Hájková Ludmila | 75 | OB Česká Třebová | 8 | 8 | 7 |
Skalická Nikol | 07 | Atletika Lanškroun | 8 | 9 | 8 |
Kristejnová Aneta | 07 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 8 | 8 | 8 |
Hanuš Petr | 64 | 3D Fittness RT | 8 | 8 | 8 |
Nechvílová Miroslava | 60 | AC Choceň | 8 | 8 | 7 |
Kubišta Michal | 90 | Dlouhá Třebová | 7 | 7 | 7 |
Bílý Zdeněk | 59 | MK Pardubice | 7 | 7 | 7 |
Hájek Martin | 01 | 3D Fitness RT | 7 | 7 | 6 |
Pecháček Miroslav | 48 | Orel Dolní Čermná | 7 | 7 | 7 |
Šrůtek Stanislav | 58 | TJ Maratonstav Úpice | 7 | 7 | 7 |
Řemínek Matěj | 86 | AC Choceň | 7 | 7 | 5 |
Hejl Radek | 72 | Letohrad | 7 | 7 | 7 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | SKP Rychnov nad Kněžnou | 7 | 7 | 7 |
Šimůnková Pavla | 77 | AK Iscarex Česká Třebová | 7 | 7 | 5 |
Dušek Pavel | 70 | Orel Dolní Dobrouč | 7 | 7 | 7 |
Rybička Dominik | 09 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 7 | 7 | 5 |
Přibylová Agáta | 15 | Lanškroun | 6 | 6 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Krištof Vojtěch | 12 | Atletika Polička | 6 | 6 | 6 |
Leszkow Petr | 44 | MK Hlinsko | 6 | 6 | 6 |
Šimůnek Jan | 82 | ISCAREX Česká Třebová | 6 | 6 | 4 |
Pilík Stanislav | 50 | Panský mlýn Rakovník | 6 | 6 | 6 |
Mitvalská Bára | 09 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 6 | 6 | 5 |
Fliedr Tomáš | 13 | F-BIKE klub Sádek | 6 | 6 | 6 |
Koudelka Drahomír | 71 | Meixner | 6 | 6 | 6 |
Vacek Martin | 15 | TJ Dlouhá Třebová | 6 | 7 | 0 |
Koubová Elen | 09 | Atletický klub ISCAREX Česká Třebová | 6 | 6 | 5 |
Menclová Šárka | 13 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 6 | 6 |
Přibylová Beáta | 13 | Spartak Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Holubář Patrik | 00 | Ústí nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Fajfr Marek | 06 | Vencl team Ústí nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Šimůnek Jan | 03 | AK Iscarex Česká Třebová | 6 | 6 | 6 |
Krupička Miroslav | 53 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Pácha Ondřej | 09 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Pilgr Luděk | 76 | OB Česká Třebová | 6 | 6 | 4 |
Kristejn Zdeněk | 79 | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Pražák Tomáš | 71 | Jiskra Hylváty | 6 | 6 | 6 |
Moravec Jiří | 96 | JM Team Letohrad | 6 | 6 | 6 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Javůrek Jiří | 48 | TJ Maratonstav Úpice | 6 | 6 | 6 |
Rous Martin | 09 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 6 | 6 | 6 |
Dvořáková Ema | 04 | AK Iscarex Česká Třebová | 6 | 6 | 5 |
Hübl Radek | 88 | Vencl tým Ústí n.O. | 6 | 6 | 6 |
Šimek Petr | 77 | Řetůvka | 6 | 6 | 6 |
Zajíc Jan | 53 | Hvězda Pardubice z. s. | 6 | 6 | 4 |
Hájek Dominik | 06 | Vencl tým | 5 | 5 | 5 |
Barvínek Štěpán | 13 | Atletika Žamberk | 5 | 5 | 5 |
Bureš Martin | 74 | Česká Třebová | 5 | 5 | 5 |
Milesová Iva | 77 | PSK Olymp Praha | 5 | 5 | 5 |
Mareš František | 11 | Atletika Lanškroun | 5 | 5 | 5 |
Vacek Jiří | 87 | Čumíš na mě? | 5 | 5 | 5 |
Cvrček Martin | 79 | Planeta ZEMĚ | 5 | 5 | 3 |
Dostál Ladislav | 56 | Moravská Třebová | 5 | 5 | 5 |
Borková Agáta | 02 | Brzdy Horní Čermná | 5 | 5 | 4 |
Živný Marek | 91 | Orel - 3D Fitness Race Team | 5 | 5 | 5 |
Havlík Lukáš | 04 | Hvězda Pardubice | 5 | 5 | 4 |
Chaloupek Ondřej | 07 | Atletika TJ Lanškroun | 5 | 5 | 5 |
Jansa Štěpán | 11 | TJ Spartak Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Váchová Adéla | 13 | TJ Spartak Letohrad | 5 | 5 | 5 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Šponar Josef | 47 | Sokol Žamberk OB | 5 | 5 | 5 |
Křenek Adam | 14 | La Gang | 5 | 5 | 0 |
Vacarda Vladimír | 59 | ELEVEN RUN TEAM | 5 | 5 | 5 |
Cvrček Jáchym | 10 | Planeta ZEMĚ | 5 | 9 | 3 |
Vagenknecht František | 77 | Nová Paka | 5 | 5 | 5 |
Košnar Filip | 91 | DRILLO TEAM | 5 | 5 | 3 |
Moravec Martin | 84 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 5 | 5 | 5 |
Dvořák Pavel | 75 | Česká Třebová | 5 | 5 | 4 |
Stránská Adéla | 91 | AK Iscarex Česká Třebová/ INOV-8 team | 5 | 5 | 5 |
Cvrček Kristián | 14 | Planeta ZEMĚ | 4 | 6 | 1 |
Pospíšil Petr | 79 | TJ Sokol Opava | 4 | 4 | 4 |
Dejdarová Tereza | 10 | AK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ | 4 | 4 | 2 |
Šedivý Eliáš | 08 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Krejsová Barbora | 15 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 4 | 4 | 1 |
Urbanová Anna | 09 | Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | ISCAREX junior team Česká Třebová | 4 | 4 | 2 |
Skalický Josef | 62 | Žichlínek | 4 | 4 | 4 |
Knápková Anežka | 10 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Ožana Václav | 64 | FIT BEZ DIET | 4 | 4 | 4 |
Trejbal Karel | 51 | SKP Mladá Boleslav | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Jeřábek Jiří | 74 | Holice | 4 | 4 | 4 |
Vácha Jan | 11 | KB Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Nováková Barbora | 83 | Sokol Kunvald | 4 | 4 | 4 |
Bruger Jiří | 64 | Kopřivnice | 4 | 4 | 4 |
Krátký Luboš | 62 | Atletika TJ Lanškroun | 4 | 4 | 4 |
Sobotka Vlastimil | 99 | Dobroběh Vysoké Mýto | 4 | 4 | 3 |
Dvořák Miroslav | 75 | Bystré | 4 | 4 | 4 |
Radiměřský Karel | 87 | AK Iscarex Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Bielčik Petr | 71 | Czech Outdoor Extreme Team | 4 | 4 | 4 |
Stejskal Petr | 11 | Atletika Jablonné | 4 | 4 | 4 |
Dušek Vladimír | 79 | Sokol Ústí nad Orlicí | 4 | 4 | 2 |
Hartman Tomáš | 14 | KB Letohrad | 4 | 4 | 0 |
Stránský Milan | 83 | Sokol Ústí nad Orlicí | 4 | 4 | 2 |
Blechová Nikol | 10 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Šolc Jan | 04 | BKL Machov | 4 | 4 | 4 |
Knápek Lubomír | 59 | LK Šumperk | 4 | 4 | 4 |
Brugerová Martina | 73 | Kopřivnice | 4 | 4 | 4 |
Langhammer Václav | 78 | Štíty | 4 | 4 | 4 |
Suchodol Josef | 67 | 3D Fitness RT | 4 | 4 | 4 |
Goňová Nikola | 97 | OB Žamberk | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hájek Aleš | 15 | OB Česká Třebová | 4 | 4 | 0 |
Hartmanová Eliška | 17 | MŠ Dolní Dobrouč | 4 | 4 | 0 |
Šmída Oldřich | 48 | TJ Maratonstav Úpice | 4 | 4 | 4 |
Haas Jan | 84 | Kasper Swix Team | 4 | 4 | 4 |
Moravec Vojtěch | 08 | TJ Spartak Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Záveský Jan | 95 | Orel Česká Třebová | 4 | 4 | 3 |
Fliedrová Karolína | 13 | F-Bike klub Sádek | 4 | 4 | 2 |
Bajer Milan | 55 | Cafe Bajer Pardubice | 4 | 4 | 4 |
Stránský Jakub | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Lorenc Marek | 93 | RUN TEAM Široký Důl | 4 | 4 | 4 |
Nový Jakub | 09 | Biatlon Letohrad | 4 | 4 | 4 |
Šedová Jana | 73 | - | 4 | 4 | 4 |
Peterková Veronika | 84 | TJ Svitavy | 4 | 4 | 3 |
Špinlerová Vanesa | 09 | Atletika Žamberk | 4 | 4 | 4 |
Kapalčík Šimon | 95 | Jablonné nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Stránská Michaela | 97 | AK Iscarex Česká Třebová | 4 | 4 | 4 |
Strnad Tomáš | 69 | 3D Fitness Race Team | 4 | 4 | 4 |
Šutera Josef | 79 | Atletika Polička | 4 | 4 | 4 |
Metelková Táňa | 72 | OK99 Hradec Králové | 4 | 4 | 4 |
Moravcová Elena | 11 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 4 | 4 | 4 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kaniová Eliška | 85 | Team LightBIKE Lipová Lázně | 4 | 4 | 4 |
Zelinková Eliška | 14 | Activity Lanškroun | 4 | 4 | 0 |
Buřil František | 66 | Vidochov | 4 | 4 | 4 |
Pešek Ondřej | 85 | KOB Choceň | 3 | 3 | 3 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | Sport Studené | 3 | 3 | 3 |
Friml Adam | 15 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 0 |
Heger Šimon | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Bielčik Jindřich | 40 | Lichkov | 3 | 3 | 2 |
Málek Michael | 07 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Tejklová Thea | 13 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Chaloupková Dorota | 18 | RUN TEAM ŠIROKÝ DŮL | 3 | 3 | 0 |
Hellerová Hana | 61 | Hradec Králové | 3 | 3 | 3 |
Bříza David Dejv | 15 | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 0 |
Páchová Karolína | 07 | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Koutníková Rozálie | 09 | Biatlon Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Vebr Michal | 78 | DSC Gym Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Štruncová Ella | 08 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Blechová Nela | 12 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Záruba Jan | 77 | Studenec | 3 | 3 | 3 |
Jansa Matěj | 08 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mihulka Jiří | 11 | Atletika Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Kubíčková Nina | 07 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Kumpošt Radovan | 08 | AK Iscarex Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Strnad Vít | 08 | Biatlon Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Dušek Adam | 12 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Suchodol Ondřej | 07 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Šimková Kristýna | 14 | Řetůvka | 3 | 3 | 0 |
Slabý Jan | 90 | Tvoje Máma | 3 | 3 | 3 |
Frydrychová Marie | 12 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Klement Daniel | 15 | Lanškroun | 3 | 3 | 0 |
Hlaváček Martin | 83 | Sokol Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 1 |
Sucháčková Karolína | 08 | Česká Třebová | 3 | 3 | 1 |
Číhař Tomáš | 70 | Chvojenec | 3 | 3 | 3 |
Pirklová Patricie | 09 | Šneci v běhu | 3 | 3 | 2 |
Goldbach Václav | 50 | SK Týniště nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Moskvová Agáta | 05 | Biatlon Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Kučera Ladislav | 76 | AK Iscarex Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Katzer Tomáš | 12 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Lipenská Kristýna | 09 | TJ Svitavy, z.s. | 3 | 3 | 3 |
Jančík Bořek | 64 | Salming/Run4fun | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Fistr Miroslav | 68 | Šumperk Dolomiten | 3 | 3 | 3 |
Turek Jiří | 00 | STG Česká Třebová | 3 | 3 | 1 |
Fojtíková Hana | 79 | Pasivity Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Nimshausová Hana | 81 | KOB Choceň | 3 | 3 | 3 |
Švestková Stružková Hana | 83 | AK Račí Údolí | 3 | 3 | 3 |
Šilar Jiří | 83 | - | 3 | 3 | 2 |
Rousová Tereza | 12 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 3 | 3 | 2 |
Dušek Ondřej | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Sadílek Ota | 46 | Activity Lanškroun | 3 | 3 | 1 |
Knápková Rozálie | 13 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Kopecká Tereza | 12 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Fajfr Aleš | 09 | Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Švestková Adélka | 17 | AK Račí údolí | 3 | 3 | 0 |
Jakešová Lucie | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Adamec Lukáš | 87 | Horo Česká Třebová | 3 | 3 | 2 |
Stejskal Adam | 12 | Atletika Jablonné nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Kumpoštová Andrea | 05 | AK Iscarex Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Kvapil Jaroslav | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Veselý Jakub | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Hejlová Kateřina | 06 | AK Iscarex Česká Třebová | 3 | 3 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Nováková Denisa | 10 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Faltusová Ema | 08 | TJ Spartak Letohard | 3 | 3 | 3 |
Málková Lucie | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Adamcová Valérie | 14 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 0 |
Hanuš Adam | 08 | Biatlon Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Stránská Magda | 71 | AK ISCAREX Česká Třebová | 3 | 3 | 3 |
Strnad Jan | 11 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Nováková Alisa | 12 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Költö Tobias | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Ettlerová Ema | 16 | LIBCHAVY | 3 | 3 | 0 |
Bujok Tomasz | 70 | Hylváty | 3 | 3 | 3 |
Petrová Štěpánka | 07 | AK Iscarex Česká Třebová | 3 | 4 | 2 |
Kubíček Jan | 87 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 3 | 3 |
Hájek Martin | 18 | OB Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Štěch Jakub | 12 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Motlová Lucie | 02 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Kalous Petr | 77 | SK Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Vašíček Roman | 74 | TJ Maratonstav Úpice | 3 | 3 | 3 |
Štěpán Jakub | 11 | Atletika Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Doleček Přemysl | 07 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Novák Josef | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 3 | 3 | 3 |
Mikysková Darja | 08 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Dejdarová Barbora | 17 | Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Šejbová Markéta | 11 | Svitavy - Svitap | 3 | 3 | 3 |
Koutníková Viktorie | 13 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Fišerová Dagmar | 75 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 3 | 3 |
Chaloupková Bedřiška | 16 | RUN TEAM ŠIROKÝ DŮL | 3 | 3 | 0 |
Švestková Johanka | 14 | AK Račí údolí | 3 | 3 | 0 |
Tlapáková Naděžda | 09 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Pilgr Vladimír | 14 | OB Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Adamská Kateřina | 11 | ISCAREX TEAM | 3 | 3 | 2 |
Grossmannová Lucie | 08 | Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Veselý Jan | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Blechová Natálie | 14 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 0 |
Scheuer Jan | 66 | Lanškroun | 3 | 3 | 3 |
Kopecká Klára | 10 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Šuterová Kateřina | 83 | Atletika Polička | 3 | 3 | 3 |
Brunclík Ivo | 58 | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 3 | 3 | 3 |
Pelikovský Michal | 84 | Žamberk | 3 | 3 | 3 |
Mihulka Jan | 13 | SDH Bohousová | 3 | 3 | 3 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Adamcová Veronika | 12 | biatlon Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Krsek Daniel | 12 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Kubíčková Nikita | 02 | klub Biatlon Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | SK Donocykl Vysoké Mýto | 3 | 3 | 3 |
Rokosová Ivana | 82 | Rocky Team | 3 | 3 | 3 |
Svobodová Klára | 09 | TJ Spartak Letohrad | 3 | 3 | 3 |
Fenclová Marta | 76 | AC Pardubice | 3 | 3 | 3 |
Flídr Nikolas | 14 | Česká Třebová | 3 | 3 | 0 |
Přibylová Zoja | 18 | - | 3 | 3 | 0 |
Hlaváček Daniel | 13 | - | 3 | 3 | 1 |
Červ Miloslav | 50 | Atletika Polička | 2 | 2 | 2 |
Mikysková Elen | 07 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Šourková Marcela | 89 | Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Juránek Stanislav | 56 | Orel Starý Lískovec | 2 | 2 | 2 |
Lipenská Karolína | 18 | TJ Svitavy, z.s. | 2 | 2 | 0 |
Borková Adéla | 75 | Brzdy Horní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Lóži David | 98 | Záchlumí | 2 | 2 | 2 |
Holovský Jakub | 86 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Břízová Denisa | 13 | biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Zdařilová Zuzana | 83 | Orel Židenice | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hruban Jan | 66 | Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Kovář Jáchym | 96 | Mizuno team | 2 | 2 | 2 |
Mlynář Petr | 71 | Dolní Dobrouč 529 | 2 | 2 | 2 |
Valachová Kateřina | 01 | Hasičky Česká Rybná | 2 | 2 | 2 |
Vaníčková Štěpánka | 10 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Stejskal Pavel | 09 | Atletika Jablonné n. O. | 2 | 2 | 2 |
Kupková Sofie | 18 | Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Hartmannová Jitka | 13 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Dubský Roman | 78 | Přibyslav | 2 | 2 | 2 |
Berková Daniela | 08 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 1 |
Štumpf Eduard | 80 | Sokol Kunvald | 2 | 2 | 2 |
Lorencová Sára | 14 | Polička | 2 | 2 | 0 |
Brychtová Kristýna | 13 | Cerekvice nad Loučnou | 2 | 2 | 2 |
Malá Markéta | 08 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Šilar František | 97 | Horní Čermná | 2 | 2 | 2 |
Mančál Vojtěch | 09 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Tmej Patrik | 91 | Farmtec Team | 2 | 2 | 2 |
Petráňová Jana | 72 | Dlouhoňovice | 2 | 2 | 2 |
Fliedrová Zdenka | 80 | F-Bike Klub Sádek | 2 | 2 | 2 |
Ježek Přemysl | 82 | AC Slovan Liberec | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Colburn Kateřina | 83 | USA | 2 | 2 | 2 |
Moravec Matěj | 12 | Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Doležal Stanislav | 38 | BK Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Volák Ondřej | 00 | Běžecký klub Náchod | 2 | 2 | 2 |
Schless Adam | 04 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Mach František | 50 | SKI Club Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 |
Malý Adam | 06 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Zima Matěj | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 2 | 2 |
Simon Martin | 80 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 2 | 2 |
Tichý Pavel | 63 | AC Náchod | 2 | 2 | 1 |
Chmelíčková Zuzana | 02 | Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Uherová Jana | 72 | Přibyslav | 2 | 2 | 2 |
Adamec Josef | 81 | SK Studené | 2 | 2 | 2 |
Bartoš Dalibor | 75 | LIAZ Jablonec nad Nisou | 2 | 2 | 2 |
Doležal Martin | 70 | SPS Sázava | 2 | 2 | 2 |
Razým Daniel | 08 | TJ Dlouhá Třebová | 2 | 2 | 2 |
Bednář Matěj | 12 | Dobrovíz | 2 | 2 | 2 |
Stránská Vendulka | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Lánová Tereza | 06 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kaválková Nikola | 15 | - | 2 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Klinecká Jana | 81 | MK Hlinsko | 2 | 2 | 2 |
Brandejsová Martina | 88 | Orel Orlice | 2 | 2 | 2 |
Hrabáčková Nela | 08 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Faltusová Anežka | 14 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Málková Lenka | 76 | PerníkOFF Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Ferancová Vendula | 09 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Čípová Aneta | 06 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Moravcová Klára | 83 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kudláčková Kristýna | 10 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Štěpánek Ondřej | 11 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Lipina Tomáš | 66 | Mk Seitl Ostrava | 2 | 2 | 2 |
Vodička Jan | 45 | MK Radslavice | 2 | 2 | 2 |
Ettler Alex | 18 | Libchavy | 2 | 2 | 0 |
Serbousková Sára | 04 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Šípková Eliška | 04 | SDH Lukavice | 2 | 2 | 2 |
Jandejsková Eliška | 14 | Atletika TJ Lanškroun | 2 | 2 | 0 |
Chasák Leoš | 80 | TJ Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Křenek Adam | 05 | SK ANTE Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 |
Andrš Marek | 12 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Kalous Ladislav | 81 | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Musil Filip | 03 | BČR Team Men | 2 | 2 | 2 |
Štosová Barbora | 05 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Hermann Jakub | 03 | KB Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Šafář Václav | 06 | Atletika Polička | 2 | 2 | 2 |
Ludková Magdalena | 14 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Zadina Jaroslav | 64 | Třemošnice | 2 | 2 | 2 |
Hrubý Jan | 04 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Petráž Jiří | 14 | Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Mazal Petr | 80 | Polička | 2 | 2 | 1 |
Mlynář Vlastimil | 64 | Orel Dolní Dobrouč | 2 | 2 | 2 |
Jurajda Pavel | 74 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Válek Jan | 75 | Velká Morava | 2 | 2 | 2 |
Preislerová Elena Marie | 06 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Kupková Zina | 12 | Fénix SKI Team Jeseník | 2 | 2 | 2 |
Vejběra Jan | 66 | Moje kolo | 2 | 2 | 2 |
Stratilová Anna | 10 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Novotná Dorota | 09 | Sokol Hradec Králové | 2 | 2 | 2 |
Voleská Vilma | 14 | Orel Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Ondráková Adéla | 11 | SK NMNM | 2 | 2 | 2 |
Brychtová Veronika | 10 | Cerekvice nad Loučnou | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pečenka Libor | 61 | KHB Radegast | 2 | 2 | 1 |
Hurych Jan | 04 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Teclová Barbora | 05 | ISTT | 2 | 2 | 2 |
Král Jindřich | 73 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Petráňová Jana | 02 | Dlouhoňovice | 2 | 2 | 2 |
Urban Radek | 90 | Šedivec | 2 | 2 | 2 |
Gaži Lukáš | 00 | Jenblbniteam | 2 | 2 | 2 |
Václavíková Dita | 10 | AK Slovan Moravská Třebová | 2 | 2 | 1 |
Barvínek Daniel | 06 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kupka Filip | 16 | - | 2 | 2 | 0 |
Řehák Marek | 07 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Vetchá Rozálie | 07 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 2 |
Berka Luděk | 72 | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 2 | 2 |
Suchomelová Emílie | 13 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Schorná Matyášová Pavla | 80 | Mizuno team - TJ Maratonstav Úpice | 2 | 2 | 2 |
Brichtová Anna | 15 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Malý Luboš | 79 | Dlouhoňovice | 2 | 2 | 2 |
Žitníková Lenka | 78 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Jetmarová Ester | 70 | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Harcula Michal | 03 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kaplánek Jiří | 83 | SEŠ-LOST z L.A. | 2 | 2 | 2 |
Doucha Jiří | 71 | Hvězda Pardubice | 2 | 2 | 1 |
Rotrekl Jan | 83 | Rudoltice v Čechách | 2 | 2 | 2 |
Lehká Jana | 79 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Dušek Jakub | 03 | Orel Dolní Dobrouč | 2 | 2 | 2 |
Scherrer Jaroslav | 60 | Orel Moravské Budějovice | 2 | 2 | 2 |
Novotný Přemysl | 59 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Šutera Matěj | 15 | Atletika Polička | 2 | 2 | 0 |
Maidl Šimon | 04 | Wikov SKI Skuhrov n.B. | 2 | 2 | 2 |
Hradecký Jaromír | 85 | Skuteč | 2 | 2 | 2 |
Simon Jakub | 00 | Polička | 2 | 2 | 2 |
Marková Nikola | 05 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Matějáková Alena | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 2 | 2 |
Uher Jan | 04 | Přibyslav | 2 | 2 | 2 |
Jirčík Miroslav | 76 | 3D FITNESS RACE TEAM | 2 | 2 | 2 |
Gregor Jan | 04 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kábrtová Jitka | 71 | TJ Maratonstav Úpice | 2 | 2 | 2 |
Válková Simona | 02 | Dolní Morava | 2 | 2 | 2 |
Rašner Jiří | 08 | TJ Šumperk | 2 | 2 | 1 |
Bednář Filip | 14 | Dobrovíz | 2 | 2 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kvaček Antonín | 04 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kánská Lucie | 04 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Nechvílová Kateřina | 82 | Heřmanův Městec | 2 | 2 | 1 |
Novotný Luděk | 62 | 3D Fitness Race Team | 2 | 2 | 2 |
Brožek Radmil | 54 | KRB Chrudim | 2 | 2 | 2 |
Macko Milan | 72 | STG Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Faltus Daniel | 13 | Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kovářová Jana | 02 | LPU | 2 | 2 | 2 |
Šír Václav | 48 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 2 | 2 | 2 |
Tomanová Veronika | 11 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Krmaš Václav | 80 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 2 | 2 | 2 |
Jirásko Dušan | 73 | SK Srch | 2 | 2 | 2 |
Špaček Martin | 85 | Fitness Kopidlno | 2 | 2 | 2 |
Andrš Petr | 84 | OB Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Hanák Petr | 84 | Není | 2 | 2 | 2 |
Nečas Martin | 92 | neregistrován | 2 | 2 | 2 |
Hegerová Rozálie | 07 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Dudková Jana | 92 | Rozběháme Svratku | 2 | 2 | 2 |
Ryba Vilém | 15 | Spartak Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Borková Johanka | 07 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Brom Matyáš | 18 | Týn nad Vltavou | 2 | 2 | 0 |
Zadina Václav | 04 | Třemošnice | 2 | 2 | 2 |
Semirád Jan | 03 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Málek Tomáš | 74 | PerníkOFF Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Koubek Matěj | 13 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Pecháčková Denisa | 12 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kovář Milan | 74 | České Budějovice | 2 | 2 | 2 |
Křivka Adam | 08 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Mlynář Vojtěch | 98 | Orel Dolní Dobrouč | 2 | 2 | 2 |
Preislerová Viola Žofie | 14 | AK ISCAREX Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Kalášková Klaudie | 06 | Lukavice287 | 2 | 2 | 2 |
Stejskalová Aneta | 12 | Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Štolfa Šimon | 03 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Ducháček Mikeš | 16 | Sokol Řetová | 2 | 2 | 0 |
Štvrtecký David | 05 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Dušková Adéla | 14 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Šafář Samuel | 07 | Atletika Polička | 2 | 2 | 2 |
Voleský Oskar | 17 | Orel Česká Třebová | 2 | 2 | 0 |
Bříza Oliver | 16 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 0 |
Koreček Richard | 76 | Nepasický cykloteam | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hrubá Klára | 04 | Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Krejsa Šimon | 10 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Chudějová Andrea | 04 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Krištof Jan | 07 | Atletika Polička | 2 | 2 | 2 |
Polívka Tomáš | 98 | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 2 | 2 |
Jordán Jan | 05 | Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Prchalová Magdaléna | 10 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Havlíková Tereza | 13 | Hlinsko | 2 | 2 | 2 |
Kobelka Michal | 87 | Linhartice | 2 | 2 | 2 |
Koutníková Josefína | 18 | Lanškroun | 2 | 2 | 0 |
Janů Libor | 78 | Šumperk | 2 | 2 | 2 |
Šolc Vítězslav | 91 | BK Náchod | 2 | 2 | 2 |
Kubíčková Zuzana | 04 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 2 | 2 | 2 |
Stejskal Daniel | 09 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Doležal Petr | 82 | Hlinsko | 2 | 2 | 2 |
Dresler Lukaš | 11 | Výprachtice | 2 | 2 | 2 |
Zámečník Petr | 93 | Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Švestka Šimon | 17 | AK Račí údolí | 2 | 2 | 0 |
Kozáková Denisa | 79 | Hvězda SKP Pardubice | 2 | 2 | 2 |
Fišer Radek | 05 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kristejn Lukáš | 89 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Uher Juraj | 73 | Přibyslav | 2 | 2 | 2 |
Jirků Adam | 04 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 2 | 2 | 1 |
Bednář Josef | 50 | Počáply | 2 | 2 | 2 |
Dostálková Lenka | 77 | Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Vít Čestmír | 45 | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 |
Dufková Šárka | 81 | Kameničná | 2 | 2 | 2 |
Pávek Pavel | 77 | Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Pechová Helena | 93 | Rozběháme Svratku | 2 | 2 | 2 |
Petržílek Zdeněk | 55 | KRB Chrudim | 2 | 2 | 2 |
Adamcová Lucie | 82 | SK Studené | 2 | 2 | 2 |
Jirásko Lubomír | 71 | SK Srch | 2 | 2 | 2 |
Andršová Adéla | 10 | Atletika Žamberk | 2 | 2 | 2 |
Motlová Sára | 11 | TJ Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Kaválek Ondřej | 83 | Orel Orlice | 2 | 2 | 1 |
Hegerová Tereza | 11 | Atletika TJ Lanškroun | 2 | 2 | 2 |
Dufek Štěpán | 14 | Kameničná | 2 | 2 | 0 |
Bílek David | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | 2 | 2 | 2 |
Lipenský Martin | 69 | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 2 | 2 | 2 |
Klein Radim | 13 | Spartak Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Salivarová Sophia | 06 | AK Iscarex Česká Třebová | 2 | 2 | 1 |
Brom Tomáš | 16 | Týn nad Vltavou | 2 | 2 | 0 |
Koubek Ondřej | 15 | Lanškroun | 2 | 2 | 0 |
Kovář Pavel | 05 | Biatlon Letohrad | 2 | 2 | 2 |
Filip Jiří | 72 | Jamné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Šípek Vojta | 93 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Martinec Štěpán | 19 | - | 1 | 1 | 0 |
Králová Petra | 11 | Atletika žamberk | 1 | 1 | 1 |
Toman Václav | 72 | Sokol Hradec Králové-Slavoj Český Brod | 1 | 1 | 1 |
Flegl Vlastimil | 53 | Brtev | 1 | 1 | 1 |
Šklíba Karel | 50 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Charvát Matyáš | 11 | AC Spartak | 1 | 1 | 1 |
Petřík Jakub | 99 | Bohuslavice | 1 | 1 | 1 |
Melicharová Jana | 89 | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 |
Kremláčk Vojtěch | 96 | Račice n.T. | 1 | 1 | 1 |
Javůrek Petr | 82 | Sokol Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Tuza Vojtěch | 11 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Smolka Aleš | 79 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Číhař Tomáš | 00 | Chvojenec | 1 | 1 | 1 |
Křivohlávek Ondřej | 76 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Jindra Jiří | 62 | Dolní Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Vacek Jakub | 81 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Gogola Ján | 77 | Imel | 1 | 1 | 1 |
Andrš Filip | 81 | Helvíkovice | 1 | 1 | 1 |
Modrý Václav | 81 | Hasiči Račice n.T. | 1 | 1 | 1 |
Kubeš David | 75 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Valenta Jakub | 08 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Štanderová Klára | 14 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Balcar Jakub | 05 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Morávková Olga | 85 | HO Stěžery | 1 | 1 | 1 |
Kubová Lucie | 06 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Kallehauge Jesper | 66 | Praha 1 | 1 | 1 | 1 |
Vařeka Jan | 96 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Halberštát Jan | 98 | PSK Olymp Praha | 1 | 1 | 1 |
Stejskalová Lucie | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Dohnal Filip | 96 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Basarabová Ivana | 85 | - | 1 | 1 | 1 |
Munsterová Michaela | 12 | Frýdek-Místek | 1 | 1 | 1 |
Kuřík Martin | 08 | Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
Kamenická Vendula | 02 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Veličková Elen | 17 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Hátle Michal | 92 | - | 1 | 1 | 1 |
Štolfa Štěpán | 98 | Spartak Police nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Doskočil Jakub | 12 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Řimalová Nela | 18 | Karle | 1 | 1 | 0 |
Benešová Anna | 16 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Nastoupilová Vanesa | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Kastnerová Jitka | 85 | Dolče Gusto | 1 | 1 | 1 |
Veverka Michal | 83 | Ledoplavci Rychnov/Kn. | 1 | 1 | 1 |
Středa Petr | 64 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Ducháček Vít | 08 | Sokol Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 1 |
Rudolecká Jana | 76 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Nouzovský Miloš | 76 | AC Gomango Högner | 1 | 1 | 1 |
Klazar Filip | 06 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Vlachynský Ondřej | 14 | HC Kralupy Nad Vltavou | 1 | 1 | 0 |
Hendrychová Petra | 81 | Čenkovice | 1 | 1 | 1 |
Štyndl Miroslav | 57 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Dušková Tereza | 12 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Šafář Tomáš | 09 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Novotná Markéta | 78 | Zdravé úsměvy | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kocmánek Tomáš | 10 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Vondra David | 94 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Šulc Dominik | 11 | TJ Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Enter Miroslav | 06 | - | 1 | 1 | 1 |
Ondrušek Pavel | 89 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Machová Eliška | 09 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Kořínková Lucka | 10 | Atletika žamberk | 1 | 1 | 1 |
Zábraha Petr | 74 | Rychnov n.K. | 1 | 1 | 1 |
Houdek Kryštof | 18 | Houdek Team | 1 | 1 | 0 |
Svec Jiří | 84 | - | 1 | 1 | 1 |
Fajfr Šimon | 12 | Praha | 1 | 1 | 1 |
Bryscejn Ondřej | 03 | KB Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Paďourová Renata | 87 | TJ Žichlínek | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Jiří | 98 | AC Vysoké Mýto | 1 | 1 | 0 |
Fejfar Ondřej | 89 | AK Kroměříž | 1 | 1 | 1 |
Šilarová Liliana | 13 | Spinning Eva Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Burešová Monika | 06 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pecháček Miroslav | 48 | Orel Dolní Čermná | 1 | 1 | 7 |
Marek Jakub | 03 | 4sports team | 1 | 1 | 1 |
Zvoník Petr | 72 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hynek Dominik | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Černý Dominik | 11 | Orel Vyškov | 1 | 2 | 1 |
Pešava Jan | 00 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Martincová Helena | 50 | Orientační běh Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Králík Michal | 62 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jančaříková Lenka | 70 | Orel Židenice - AAC Brno | 1 | 1 | 1 |
Tobiška Václav | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Nela | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Skalický Petr | 10 | SK Kolářka Praha | 1 | 2 | 1 |
Petrásová Žaneta | 00 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Maurerová Adéla | 05 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jarošová Petra | 79 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Truhlářová Elena | 65 | Sokol Kobylisy | 1 | 1 | 1 |
Fojt Ondřej | 01 | Orel Brno Obřany | 1 | 1 | 0 |
Smolák Petr | 64 | Orel Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Ciencialová Eva | 78 | - | 1 | 1 | 1 |
Pipta Michal | 76 | Pilsner Urquel | 1 | 1 | 1 |
Mikyska Šimon | 10 | - | 1 | 1 | 1 |
Jílek Štěpán | 80 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Gieselová Iva | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Souček Šimon | 08 | TJ MARATONSTAV ÚPICE | 1 | 1 | 1 |
Cviková Karolína | 10 | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Popelková Aneta | 09 | 4 Sports Team Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Andrle Jony | 10 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Krupičková Elen | 19 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Junek Adam | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Haas Karel | 73 | OK Lokomotiva Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Šrolerová Veronika | 13 | Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Datinská Viola | 08 | 4 Sports Team Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Balášová Elena | 12 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Morávek Tomáš | 84 | HO Stěžery | 1 | 1 | 1 |
Kaiserová Lenka | 76 | BAK Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Halas Petr | 73 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Dobešová Nicol | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Prokopová Lenka | 81 | SVVAT | 1 | 1 | 1 |
Mundil Martin | 04 | Praha | 1 | 1 | 1 |
Kalousová Šárka | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Veigertová Gabriela | 00 | AC TJ Jičín | 1 | 1 | 1 |
Štiglerová Sylvie | 99 | Univerzitní sportovní klub Praha | 1 | 1 | 1 |
Dorazilová Veronika | 14 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Reichman Mirko | 76 | Pilsner Urquel | 1 | 1 | 1 |
Beneš Marek | 08 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Nagy Lukáš | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Kašpar David | 12 | - | 1 | 1 | 0 |
Vetchý Kryštof | 04 | AK Iscarex Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Havlín Jan | 66 | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 |
Stránský Vítězslav | 82 | Fruit Bike Factory | 1 | 1 | 1 |
Rozkošný Jakub | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Neumanová Anežka | 18 | - | 1 | 1 | 0 |
Klášterecký Antonín | 14 | Židlochovice | 1 | 1 | 0 |
Vlachynská Karolína | 10 | KB Klecany | 1 | 1 | 1 |
Dušek Tomáš | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Šafář Mateo | 18 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Bočkaj Vojtěch | 05 | - | 1 | 1 | 0 |
Novotná Aneta | 05 | KB Staré Město pod Landštejnem | 1 | 1 | 1 |
Koblížek Miroslav | 92 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Voleská Viktorie | 15 | Rychlé Šípy | 1 | 1 | 0 |
Holický Milan | 65 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Suchomelová Linda | 16 | Nekoř | 1 | 1 | 0 |
Dynterová Michaela | 03 | TJ SOKOL BĚLOVES | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Oliver Petiška | 09 | HCM Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Macháček Eda | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Kopecký Vojtěch | 06 | T.J. Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Vyplelová Marie Anna | 17 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Horna Radek | 72 | 3D Fitness Race Team | 1 | 1 | 1 |
Svatoň Jiří | 85 | SK Čechovka Hořice | 1 | 1 | 1 |
Fajfr Jakub | 12 | Praha | 1 | 1 | 1 |
Šejbl Václav | 44 | ATK Písek | 1 | 1 | 1 |
Kostková Barbara | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 1 | 1 |
Závodní Jana | 82 | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Hrochová Tereza | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Švestková Pavla | 17 | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 1 |
Fantová Julie | 18 | Tetín | 1 | 1 | 0 |
Burešová Anna | 15 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pčola Marek | 75 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Živná Tereza | 93 | - | 1 | 1 | 1 |
Tázlerová Anna | 07 | Atletika Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Fiedler Jan | 56 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Maršálek Ondřej | 86 | Cyklo-Ski klub Polička | 1 | 1 | 1 |
Krakovičová Tereza | 88 | Fastandlight.cz Blansko | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Janata Milan | 85 | Salming/Run4fun | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Anežka | 15 | Orlické Podhůří | 1 | 1 | 0 |
Chaloupka Jan | 79 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Matyáš Jiří | 05 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Krejčí Jakub | 89 | BK Záchytka Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Janyšková Radka | 88 | Čumíš na mě? | 1 | 1 | 1 |
Triebová Viktorie | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Slívová Anna | 05 | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice | 1 | 1 | 1 |
Chrobáková Karolína | 00 | SEŠ-LOST z L.A. | 1 | 1 | 1 |
Mihulková Leontýna | 16 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Ulrich Josef | 37 | liga 100 praha | 1 | 1 | 1 |
Garabík Tomáš | 82 | F-BIKE KLUB SÁDEK | 1 | 1 | 1 |
Poláček Vítek | 15 | Anenská Studánka | 1 | 1 | 0 |
Akak Ondřej | 05 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Krunčík Pavel | 85 | SK Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Jonášová Klára | 12 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Václavek Ondřej | 87 | Písečná | 1 | 1 | 1 |
Grundová Marie | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Spoustová Aneta | 08 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Dařbujánová Dorothea | 09 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pražáková Nelinka | 17 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Bajer Miloslav | 55 | Café Bajer Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kubicová Ivana | 81 | SK ČNB | 1 | 1 | 1 |
Kadová Marie | 05 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Vancl Filip | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Háková Zuzana | 12 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Stejskal Jan | 05 | SK Žambek | 1 | 1 | 1 |
Diviš Pavel | 11 | Střela Žebrák | 1 | 1 | 1 |
Procházková Renata | 86 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Bártová Ester | 10 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Mück Arnošt | 59 | Hranice | 1 | 1 | 1 |
Kunsmüller Jan | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Kalousová Julie | 12 | Kameničná | 1 | 1 | 1 |
Hartman Karel | 72 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Stewartová Miriam | 64 | Spartak Praha 4 | 1 | 1 | 1 |
Bena Petr | 69 | Štefko Running Team | 1 | 1 | 1 |
Nádhera Petr | 67 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Kvášová Barbora | 07 | BH Skytyna | 1 | 1 | 1 |
Kaška Pavel | 67 | SK Kyšperk | 1 | 1 | 1 |
Veselý Pavel | 66 | HSK Horní Rokytnice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Havlíčková Rozálie | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Stránský Lukáš | 14 | Sokol Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Dreslerová Amálie | 16 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Roušavá Nela | 15 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 0 |
Berka Leo | 07 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Lesák František | 75 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Kholová Eliška | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Vítek Miroslav | 72 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Hejna Ondřej | 02 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Dušek Milan | 76 | SK Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Šacl Jiří | 94 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Nováková Natálie | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Lorenčík Aleš | 73 | Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Holčáková Adéla | 04 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Suchomelová Barbora | 18 | žamberk | 1 | 1 | 0 |
Dvořáková Tereza | 07 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Brichta Ondřej | 97 | Pilsner Urquel | 1 | 1 | 1 |
Nožka Standa | 75 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Kopecká Ráchel | 10 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Vrbková Pavla | 90 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Horáková Johana | 12 | Kostelec na Hané | 1 | 1 | 1 |
Švanda Jiří | 77 | Heřmanice | 1 | 1 | 1 |
Brusenbauchová Nela | 08 | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Majvald Adam | 12 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Kosáčková Alice | 12 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Hrdinová Martina | 90 | TJ LOKOMOTIVA BŘECLAV | 1 | 1 | 1 |
Švestka Vojtěch | 15 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 0 |
Faltusová Kristýna | 11 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Siegel Josef | 15 | Brno -Jundrov | 1 | 1 | 0 |
Pavlišta Vít | 85 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Kouřilová Soňa | 01 | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 1 | 1 | 1 |
Hudcovic Tomáš | 65 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Sýkora Vojtěch | 98 | VSK Univerzita Brno | 1 | 1 | 1 |
Fialová Veronika | 87 | Boskovice | 1 | 1 | 1 |
Cejnarová Eliška | 99 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Pelíšek David | 90 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1 | 1 |
Krabec Jakub | 02 | AC TJ Jičín | 1 | 1 | 1 |
Jakeš Vojtěch | 93 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Fišer Vojtěch | 18 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Skalický Daniel | 14 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Chaloupecký Patrik | 93 | Heřmanice | 1 | 1 | 1 |
Petr Jiří | 80 | Lezník | 1 | 1 | 1 |
Matoušek Ondřej | 06 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Krausová Barbora | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Slavík Radek | 66 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Pfeifer Radek | 03 | SDH Česká Rybná | 1 | 1 | 1 |
Kristejn Oliver | 13 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Gajdár Michal | 91 | Bardejov | 1 | 1 | 1 |
Sodomková Sofie | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Čížek Josef | 71 | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 |
Pokorná Eva | 87 | Brno | 1 | 1 | 1 |
Milfait Mia Ronja | 16 | Dukla Praha | 1 | 1 | 0 |
Krsek Jaroslav | 51 | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Jiroušková Ema | 09 | - | 1 | 1 | 1 |
Groh Stanislav | 46 | AC Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Sponar Jan | 50 | Tesla Brno | 1 | 1 | 1 |
Daňková Silvie | 20 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Prausová Jasmína | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Baboráková Tereza | 16 | Červená Voda | 1 | 1 | 0 |
Kadič Martin | 09 | Kameničná | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Válková Zuzana | 18 | Svinná | 1 | 1 | 0 |
Háková Barbora | 10 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Štefková Žofie | 20 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Dinevová Aneta | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Procházka Jan | 60 | Zastávka | 1 | 1 | 1 |
Mrklovský Miroslav | 72 | Sokol Kameničná | 1 | 1 | 1 |
Kalousek Jiří | 10 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Vávra Vojtěch | 12 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Hanušová Erika | 16 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Šternerová Hana | 63 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Myšáková Ema | 15 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 0 |
Kaplan Max | 14 | Sruby | 1 | 1 | 0 |
Verster Rigardt | 88 | Stěžery | 1 | 1 | 1 |
Havlenová Elena | 14 | Havlena | 1 | 1 | 0 |
Dostálová Vendula | 10 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Rossi Lenka | 54 | ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Beriová Barbora | 17 | Králíky | 1 | 1 | 0 |
Nedvědová Karolína | 09 | T.J. Sokol Kolín | 1 | 1 | 1 |
Vítek Filip | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Hejlová Hana | 80 | - | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Rýz Bohuslav | 77 | Dobroběh Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Blažejová Anita | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Lorenc František | 68 | Mohelnice | 1 | 1 | 1 |
Vojtková Marie | 61 | neregistrována | 1 | 1 | 1 |
Hlavatík Jan | 85 | Jump sport F-M | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Tomáš | 16 | Draci | 1 | 1 | 0 |
Schauer Vojtěch | 20 | Atletika Polička | 1 | 1 | 0 |
Novotný Petr | 76 | Pilsner Urquel | 1 | 1 | 1 |
Lux Radek | 84 | vysavač | 1 | 1 | 1 |
Kopecká Adéla | 06 | Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Votava Matyáš | 15 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Horák Lukáš | 07 | Tj sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Šutera Josef | 13 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Exlerová Naďa | 60 | - | 1 | 1 | 1 |
Sedláčková Lenka | 86 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Orálková Andrea | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Macurová Barbora | 99 | 2BWINNER TEAM | 1 | 1 | 1 |
Kos Jan | 15 | Červená Voda | 1 | 1 | 0 |
Žáková Barbora | 08 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Švestka Jakub | 19 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Severová Petra | 76 | Ho Ho Ho | 1 | 1 | 1 |
Bukovjan Filip | 90 | 2BWINNER TEAM | 1 | 1 | 1 |
Ženkl Karel | 78 | K2 Engee Lhota team | 1 | 1 | 1 |
Hübnerová Anna | 15 | Hejnice | 1 | 1 | 0 |
Svobodová Nela | 11 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Čech Jaroslav | 41 | Liga 100 Praha | 1 | 1 | 1 |
Pekařová Jana | 02 | AC Turnov, z. s. | 1 | 1 | 1 |
Maříková Eliška | 11 | AK Iscarex Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Jabůrková Jitka | 79 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Tesařová Agáta | 13 | - | 1 | 1 | 0 |
Fišer Čeněk | 16 | Dlouhoňovice | 1 | 1 | 0 |
Čestmír Vít | 45 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Peterka Jáchym | 15 | Olomouc | 1 | 1 | 0 |
Mašek Petr | 79 | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Janíčková Natálie | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Topinková Lenka | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 1 |
Chmelař Jaromír | 58 | Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Pezda Šimon | 14 | Irontime | 1 | 1 | 0 |
Michlová Adéla | 07 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Křepela Jiří | 11 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Jelenová Kateřina | 91 | Bolehošť | 1 | 1 | 1 |
Uchytil Milan | 74 | KPA Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Plecháčková Veronika | 11 | Černovír | 1 | 1 | 1 |
Adamcová Martina | 93 | Čumíš na mě? | 1 | 1 | 1 |
Kroulík Matyáš | 19 | Orlické Podhůří - Říčky | 1 | 1 | 0 |
Šperka Oldřich | 56 | Jedovnice | 1 | 1 | 1 |
Daniel Jáchym | 16 | Olomouc | 1 | 1 | 0 |
Prachařová Karolína | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Atalošová Aneta | 09 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Kubíčková Alena | 09 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Kabrda Jáchym | 12 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Válková Petra | 82 | Svinná | 1 | 1 | 0 |
Štěfek Jakub | 16 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Diblík Romana | 81 | Helvikovice | 1 | 1 | 1 |
Prieslová Markéta | 10 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Bartoň Jan | 84 | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Mrázková Anna Terézia | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Hanik Maxim | 07 | AK Iscarex Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Doležal Adam | 10 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Rajnetová Lenka | 95 | Hasiči Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Bečvář Jakub | 05 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Musilová Denisa | 88 | SDH Dlouhoňovice | 1 | 1 | 1 |
Kutík Richard | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Kaňovský Petr | 76 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 1 |
Venzara Bartoloměj | 96 | Heřmanice | 1 | 1 | 1 |
Haufová Zuzana | 02 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Stránská Lucie | 17 | Sokol Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Dostál Václav | 82 | SKI klub Říčky | 1 | 1 | 1 |
Roháček Jan | 82 | XCSPORT.CZ/Runsporteam | 1 | 1 | 1 |
Beranová Lucie | 16 | Atletika TJ Lanškoun | 1 | 1 | 0 |
Nechvílová Ela | 10 | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 |
Langhammer Ondřej | 12 | Štíty | 1 | 1 | 1 |
Kaválek Tomáš | 19 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Viktora Milan | 90 | Hasiči Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Hegr Ondřej | 05 | FBC Polička | 1 | 1 | 1 |
Střížková Anežka | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Dufková Anežka | 11 | Kameničná | 1 | 1 | 1 |
Rybička Jindřich | 19 | - | 1 | 1 | 0 |
Novák Petr | 77 | Teplice | 1 | 1 | 1 |
Sasyn René | 00 | TJ Dukla Praha | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Borovičková Lenka | 73 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Novotná Veronika | 02 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Lukášová Tereza | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 1 | 1 |
Költö Matěj | 03 | Kb Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Voříšek Vilém | 12 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Honzíček Michal | 88 | KRB Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Šupich Martin | 77 | Wikov | 1 | 1 | 1 |
Bromová Hana | 86 | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 |
Opravil Jan | 87 | Štíty | 1 | 1 | 1 |
Machová Veronika | 08 | Sokol Nový Hrádek | 1 | 1 | 1 |
Koryčanský Tomáš | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Žák Jiří | 71 | FIT BEZ DIET | 1 | 1 | 1 |
Houdková Natálie | 09 | TJ NMNM | 1 | 1 | 1 |
Švejda Jáchym | 09 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Faltejsková Nella | 15 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Buďárková Laura | 10 | T.J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Pantůček Tomáš | 14 | Slemeno | 1 | 1 | 0 |
Malínková Veronika | 11 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Zeman Daniel | 83 | AC Gomango | 1 | 1 | 1 |
Hubinka Filip | 12 | Člupek - Němčice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Svoboda Mojmír | 66 | AB SPED Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Felgr Toník | 18 | Černovír | 1 | 1 | 0 |
Šíma Jiří | 83 | SRK | 1 | 1 | 1 |
Burinová Lucie | 86 | Orel Brno Obřany | 1 | 1 | 0 |
Pechancová Pavlína | 83 | Dolče Gusto | 1 | 1 | 1 |
Filip Martin | 86 | Voklobáci | 1 | 1 | 1 |
Cesenek Ivo | 87 | amatér | 1 | 1 | 1 |
Peškarová Ester | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Martinec Vojtěch | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Tomanová Sofie | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Flégl Zdeněk | 85 | Slatina n.Z. | 1 | 1 | 1 |
Škrobánek Jaroslav | 04 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Petróci Adéla | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jedlička Václav | 61 | SK Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Tuzová Klára | 09 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Frosch Petr | 75 | OK Lokomotiva Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Smrček Jiří | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Mikysková Iveta | 72 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Křivohlávek Tomáš | 95 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Jirásek Jakub | 05 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Špaček Jaroslav | 68 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Pospíšilová Kateřina | 05 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Mohaut Martin | 86 | Prosport Sezemice | 1 | 1 | 1 |
Kubešová Johanka | 17 | Svinná | 1 | 1 | 0 |
Jurčanová Barbora | 81 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Valentová Nela | 11 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Štantejský Matěj | 05 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Derner Martin | 14 | Josefov | 1 | 1 | 0 |
Balcerová Markéta | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Vařeka Martin | 91 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Hanák Karel | 56 | Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Steklá Barbora | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Doleček Josef | 79 | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Baše Marek | 90 | TJ Sokol Žďár n.O. | 1 | 1 | 1 |
Kušík Vojtěch | 10 | Šumperk | 1 | 1 | 0 |
Kamenický Petr | 69 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Veličková Michaela | 94 | - | 1 | 1 | 1 |
Hauf Jan | 99 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Řízek Pavel | 80 | Indigo cycling team RK | 1 | 1 | 1 |
Benešová Barbora | 10 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Navrátil Adam | 16 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Lachnit Honza | 80 | Ladermon Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Veverka Tomáš | 84 | OOB Vamberk | 1 | 1 | 1 |
Heger Zbyněk | 66 | 3D Fitness Race Team | 1 | 1 | 1 |
Štreit Theodor | 93 | Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Duchová Karolína | 10 | Úpice | 1 | 1 | 1 |
Růžička Jakub | 19 | Pasivity Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Novák Jiří | 13 | Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Klein David | 20 | SK Štíty | 1 | 1 | 0 |
Vlašic Jakub | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Štyndl Onřej | 14 | Litomyšl | 1 | 2 | 1 |
Dvořák Brutus | 06 | Zebra Team | 1 | 1 | 0 |
Novotna Natalie | 02 | - | 1 | 1 | 1 |
Kocmánkiová Dominika | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Vondra Josef | 71 | SKP Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Suldovská Barbora | 16 | Atletika TJ Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Erben Antonín | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Sedláček Filip | 84 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Brlica Pavel | 93 | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 1 | 1 | 1 |
Ondrušová Klaudie | 17 | Orel Obřany | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Machová Jolana | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Korityáková Izabela | 11 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Houdek Štěpán | 14 | TJ Atletika NMNM | 1 | 1 | 0 |
Švec Martin | 87 | VK Choceň | 1 | 1 | 1 |
Fajfrová Andrea | 77 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Šembera Jiří | 91 | Pijatlon | 1 | 1 | 1 |
Brzobohatá Johanna | 14 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 0 |
Palla Martin | 01 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Málek Michal | 07 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Zelený Luděk | 61 | Doma Žďár | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Jiří | 11 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Fejk Jiří | 95 | Pasivity Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Marek Jiřík | 11 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Hynek Filip | 16 | Žampach | 1 | 1 | 0 |
Tempír Jáchym | 13 | Sokol Štíty | 1 | 1 | 1 |
Černý Radek | 78 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Pešek Kryštof | 15 | Babice nad Svitavou | 1 | 1 | 0 |
Martincová Lucie | 13 | - | 1 | 1 | 1 |
Králik Pavel | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | 1 | 1 |
Tobišková Karolína | 03 | Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Skálová Renata | 08 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Chalupníková Dorota | 12 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Krejsová Marie | 14 | Kameničná | 1 | 1 | 0 |
Javůrek Filip | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Smolák Šimon | 08 | Orel Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Čiháková Vendula | 11 | Hradec Kralove | 1 | 1 | 1 |
Piptová Magda | 75 | Pilsner Urquel | 1 | 1 | 1 |
Mikyska Václav | 75 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Křivda Petr | 77 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jílková Lucie | 10 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Urbášek Karel | 95 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Gloza Ondřej | 02 | AK Štenberk z.s. | 1 | 1 | 1 |
Součková Tereza | 07 | TJ Sokol Jaroměř Atletika | 1 | 1 | 1 |
Cviková Veronika | 06 | Atletika tj sokol Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Poslušná Anna | 88 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Andrlík Jiří | 13 | - | 1 | 1 | 1 |
Krupka Adam | 01 | Run4fun | 1 | 1 | 1 |
Haasová Klára | 06 | OK Lokomotiva Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Datinský Ondřej | 11 | 4sports Team Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Balášová Hana | 15 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Morávek Vlastislav | 76 | KUS Sopotnice | 1 | 1 | 1 |
Kalánek Jiří | 78 | AC Cerekvice nad Lučnou | 1 | 1 | 1 |
Váňová Daniela | 12 | Ledoplavci Rychnov/Kněž. | 1 | 1 | 1 |
Halasová Anežka | 11 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Dobroucký Jakub | 14 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Pšenička Jiří | 46 | Sypa Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Barvínek Tomáš | 82 | Dlouhoňovice | 1 | 1 | 1 |
Mundil Petr | 00 | ČBK | 1 | 1 | 1 |
Kamenická Kateřina | 73 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Hartmanová Eliška | 11 | Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Stolárik Peter | 47 | Mestský športový klub Vrbové | 1 | 2 | 1 |
Doseděl Tomáš | 16 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Beneš Milan | 78 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Najman Zdeněk | 95 | Letohrad, Kunčice | 1 | 1 | 1 |
Kynčlová Dagmar | 72 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Kašpar Václav | 70 | OOB Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Vetchý Mikuláš | 19 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Hažmuka Šimon | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Duch Matyáš | 12 | Úpice | 1 | 1 | 1 |
Rubeš Miroslav | 45 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Berková Karolína | 13 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Linhart Karel | 50 | BK ReKa Křižanov | 1 | 1 | 1 |
Klášterecký Matouš | 18 | Židlochovice | 1 | 1 | 0 |
Vlachynská Libuše | 62 | Sabzo | 1 | 1 | 1 |
Hendrych Petr | 11 | HC Stadion Litoměřice | 1 | 1 | 1 |
Štveráková Kateřina | 08 | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Šafář Michal | 79 | Jiskra Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Louda Petr | 64 | AC Česká Lípa | 1 | 1 | 1 |
Koblížková Eliška | 92 | Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Holíková Veronika | 08 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Suchý Jaroslav | 81 | Krabčice | 1 | 1 | 1 |
Eliášek Jiří | 69 | Kobra Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Šebek Pavel | 89 | Stachy | 1 | 1 | 1 |
Bříza Maxmilián | 16 | KVS Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Macháček Jakub | 19 | Kunvald | 1 | 1 | 0 |
Kopřivová Barbora | 93 | Sokol Přísnotice | 1 | 1 | 1 |
Vysoká Tereza | 09 | Velké Březno | 1 | 1 | 1 |
Houdek Jáchym | 16 | Houdek Team | 1 | 1 | 0 |
Svatošová Lucie | 88 | Rychnov n.K. | 1 | 1 | 1 |
Šejbl Zdeněk | 82 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pachtová Iva | 65 | MK Seitl Ostrava | 1 | 1 | 1 |
Malá Péťa | 92 | Dolní Dobrouč 505 | 1 | 1 | 1 |
Zavřelová Barbora | 92 | Zavři Němčice | 1 | 1 | 1 |
Hronek Jaroslav | 91 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Fassati Kristýna | 88 | Sokol Josefov | 1 | 1 | 1 |
Burešová Karla | 80 | Orel Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Koutníková Rozárie | 09 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Fikejs Vladimír | 57 | TJ Sokol Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Marťin Plodek | 02 | Javornice | 1 | 1 | 1 |
Jančařík Tomáš | 05 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Tobiáš Sofie Karolína | 14 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Fišerová Beáta | 10 | TJ Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 1 |
Skalický Martin | 75 | Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Krejsa Matěj | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jaroš Josef | 06 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Trnečková Šárka | 13 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Fogl Tadeáš | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Šmahel Michal | 94 | ASK Slavia Praha | 1 | 1 | 1 |
Chrobáková Lenka | 69 | SEŠ-LOST z L.A. | 1 | 1 | 1 |
Pilná Radka | 06 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mikulášek Vítek | 03 | KB Staré Město pod Landštejnem | 1 | 1 | 1 |
Kristek Michal | 03 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Jílek Ladislav | 78 | Babka | 1 | 1 | 1 |
Čulík Martin | 84 | - | 1 | 1 | 1 |
Polák Marek | 73 | HO Lemra Brno - Vinohrady | 1 | 1 | 1 |
Andrla Tomáš | 17 | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 0 |
Mizerák Radek | 88 | Runsport team | 1 | 1 | 1 |
Jonášová Zdeňka | 64 | Hradecký spinning klub | 1 | 1 | 1 |
Haas Filip | 04 | OK Lokomotiva Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Špunar Tomáš | 83 | 311 veganrunning | 1 | 1 | 1 |
Dařbujánová Valentina | 09 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Prchal Pavel | 59 | GP Kolín | 1 | 1 | 1 |
Bajtová Jolana | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Moravec Milan | 84 | #gladiatorraceteam | 1 | 1 | 1 |
Kubík Ondřej | 81 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Kaiser Jiří | 77 | Loko Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Vaníček Vojtěch | 85 | Zavři Němčice | 1 | 1 | 1 |
Hála Filip | 85 | Podkováři EU | 1 | 1 | 1 |
Stejskal Martin | 92 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Diviš Petr | 87 | Divous team | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Profous Daniel | 96 | Fenix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Müller Ondřej | 88 | Klub sportovního plavání Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kalousová Karla | 20 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Večeře Tomáš | 90 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Štigler Jan | 62 | - | 1 | 1 | 1 |
Doležalová Lucie | 13 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Beňa Tomáš | 98 | Orel Domanín | 1 | 1 | 0 |
Nadrchalová Zuzana | 88 | - | 1 | 1 | 1 |
Květoň Vladimír | 68 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Kaška Zdeněk | 64 | SK Kyšperk | 1 | 1 | 1 |
Dreslerová Amalie | 16 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Nepustilová Alena | 69 | - | 1 | 1 | 1 |
Lesák Jakub | 96 | OB Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Klampflová Eva | 64 | Vrchaři Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Vítková Adéla | 07 | ZŠ Žamberk, Nádražní 743 | 1 | 1 | 1 |
Hejnová Ema | 07 | TJ sokol atletika Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Studnička Oldřich | 99 | - | 1 | 1 | 1 |
Nováková Nela | 18 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 0 |
Lorenčíková Jana | 74 | Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Voleská Olívie | 16 | Rychlé Šípy | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Holčáková Jolana | 06 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Tereza | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Nykl Tomáš | 04 | FBC Polička | 1 | 1 | 1 |
Machač Lukáš | 11 | Atletika Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 |
Vršanová Julie | 08 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Hordějčuk Benedikt | 17 | Orel Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Švanda Matyáš | 09 | Sport REG | 1 | 1 | 1 |
Šejbalová Markéta | 11 | Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Brychta Jakub | 08 | Cerekvice nad Loučnou | 1 | 1 | 1 |
Makovská Monika | 09 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Kosař Kryštof | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Záveský Filip | 93 | AK ISCAREX Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Hrdličková Adéla | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Faltusová Magdalena | 16 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Siegelová Anna | 16 | Moravany | 1 | 1 | 0 |
Bureš Martin | 85 | Široký Důl | 1 | 1 | 1 |
Pavlová Karolína | 07 | Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Koutná Adéla | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Hůlka Tomáš | 07 | Tj sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Szabó Isabella | 11 | Kameničná | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Ficner Lukáš | 17 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Černíková Kateřina | 89 | Cyklotony | 1 | 1 | 1 |
Pergner Petr | 61 | LDN Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Krajč Zdeněk | 54 | Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Adéla | 10 | TJ Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 1 |
Skalický Jakub | 15 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Petr Ondřej | 91 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Matoušová Ivana | 91 | Dolče Gusto | 1 | 1 | 1 |
Kraussová Dominika | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Trejtnarová Iva | 07 | ZŠ Žamberk, Nádražní 743 | 1 | 1 | 1 |
Šlechtová Marie | 52 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Chobot Hynek | 69 | STAPRO Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Mihulka Lukáš | 13 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Uhlíř Vojtěch | 09 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Gajdoš Matěj | 09 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Čížek Pavel | 64 | Běžimespolečně-Břehy | 1 | 1 | 1 |
Pokorný Dominik | 03 | Milun running academy | 1 | 1 | 1 |
Minář Luboš | 84 | - | 1 | 1 | 1 |
Krtil Josef | 76 | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 |
Jiroušková Jana | 79 | Prestige cycling team Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Grossmannová Klára | 04 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Dařbuján Lukáš | 77 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Bahníková Vanesa | 13 | Libišany | 1 | 1 | 1 |
Kubíčková Zuzana | 05 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Kadič Pavla | 87 | Kameničná | 1 | 1 | 1 |
van den Berg Petr | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Háková Johana | 12 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Diviš Jan | 13 | Střela Žebrák | 1 | 1 | 1 |
Procházková Anna | 18 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Bártová Adéla | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Mrkvica Jan | 11 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Kalousek Josef | 09 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Vávrová Šárka | 08 | ZŠ Žamberk, Nádražní 743 | 1 | 1 | 1 |
Steskalová Aneta | 12 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Doležal Matyáš | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 1 | 1 |
Razým Matyáš | 11 | TJ Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 1 |
Bednář Petr | 93 | Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Myslivcová Denisa | 77 | Lípa n.O. | 1 | 1 | 1 |
Havlíček Filip | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Beriová Daniela | 08 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Nekovařík Filip | 95 | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 |
Keltošová Tereza | 11 | Fenix Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Vítek Jan | 09 | Lokomotiva Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Strnadlová Adriana | 05 | TJ Sokol Opava | 1 | 1 | 1 |
Rýz Štěpán | 07 | Dobroběh Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Blažek Filip | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Lorenc Josef | 18 | Králíky | 1 | 1 | 0 |
Vojtová Klára | 13 | OK 99 | 1 | 1 | 1 |
Hlobil Petr | 74 | Run4fun | 1 | 1 | 1 |
Suchodol Štěpán | 06 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Dvořáková Anežka | 10 | TGM Polička | 1 | 1 | 1 |
Brebis Aleš | 07 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Luža Tomáš | 74 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Kopecká Evelína | 18 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Votavová Eliška | 20 | Polička | 1 | 1 | 0 |
Horák Miroslav | 79 | amatér | 1 | 1 | 1 |
Fáber Viliam | 62 | Jablonská bežecká liga | 1 | 1 | 1 |
Ort Lukáš | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Kos Roman | 78 | Kosáci | 1 | 1 | 1 |
Záleský Milan | 92 | Čumíš na mě? | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Švestka Matěj | 12 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 1 |
Shorný Mikuláš | 08 | Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
Bureš Filip | 09 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pavelka Jiří | 80 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Koudelka František | 11 | SK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Hudcová Adéla | 07 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Svobodová Nikola | 14 | SK NMNM | 1 | 1 | 0 |
Fiala Ondřej | 82 | Rozběháme Boskovicko | 1 | 1 | 1 |
Čejka František | 13 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Pelant Vojta | 83 | EPO-TEAM | 1 | 1 | 1 |
Jakeš Josef | 65 | SK OB Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Tesařová Denisa | 09 | Chrudim | 1 | 1 | 0 |
Fišer Patrik | 11 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Chadimová Tereza | 90 | Atletika polička | 1 | 1 | 1 |
Peterková Dana | 65 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Kraus Václav | 64 | Přelouč | 1 | 1 | 1 |
Touc Petr | 73 | SK Skalka - Podbřezí | 1 | 1 | 1 |
Sláma Jan | 59 | Kvasiny | 1 | 1 | 1 |
Chmelař Vítězslav | 87 | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pfeifer Pavel | 07 | SDH Česká Rybná | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Michlová Tereza | 10 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Jelenová Tereza | 05 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Frydrýšek Šimon | 11 | Slezan Frýdek-Místek | 1 | 1 | 1 |
Sochorová Vendukla | 08 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Čirip Lukáš | 79 | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Ploc Jaroslav | 84 | Benešovský běžecký klub | 1 | 1 | 1 |
Milfait Blanka | 77 | Sci Nordico Dolomiti | 1 | 1 | 1 |
Kroupa Lukáš | 07 | Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
Vacek Martin | 15 | Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 0 |
Spilko Ondřej | 98 | BJB Vysoké Mýto | 1 | 1 | 0 |
Daniel Michal | 92 | Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Prachařová Marta | 75 | - | 1 | 1 | 1 |
Babák Jáchym | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Moravcová Klára | 83 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Kubíčková Bára | 14 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 0 |
Hák Jaroslav | 46 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Štefek Ondřej | 17 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Diblík Tomáš | 81 | Helvikovice | 1 | 1 | 1 |
Přikryl Matěj | 05 | - | 1 | 1 | 1 |
Bartoňová Barbora | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Mrázková Marie | 81 | - | 1 | 1 | 1 |
Kuhn František | 06 | Tj Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Kalousek Jan | 13 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Vašinová Beata | 20 | TJ SOKOL Černovír | 1 | 1 | 0 |
Štěpánková Linda | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Doležal Jíří | 54 | Rožnov pod Radhoštem | 1 | 1 | 1 |
Musilová Erika | 91 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Vernerová Anežka | 07 | Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
Hauptová Kristýna | 97 | Brzdy Horní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Dostálková Andrea | 84 | Všichni za mnou! | 1 | 1 | 1 |
Rohlík Václav | 80 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Beranová Tereza | 13 | Atletika TJ Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Kaválková Eliška | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Víšek Lukáš | 82 | Lajdáci | 1 | 1 | 1 |
Dufková Marie | 13 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Rybová Ela | 10 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Bittner David | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Liška Martin | 94 | - | 1 | 1 | 1 |
Klepárník Otakar | 57 | Cyklo - Ski Polička | 1 | 1 | 1 |
Vojtíšek Pavel | 11 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Dvořák Pavel | 82 | atletika Alojzov | 1 | 1 | 1 |
Satoriová Martina | 92 | Spartak OEZ Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Brandejs Josef | 49 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Lukš Petr | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 1 | 1 | 1 |
Vorlíčková Jana | 95 | KILPI KOME KLUB | 1 | 1 | 1 |
Horáček Šimon | 08 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Šustr Pavel | 66 | Tábor | 1 | 1 | 1 |
Sedláček Václav | 10 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Opravilová Anežka | 16 | Štíty | 1 | 1 | 0 |
Koryťák Petr | 12 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Žák Marek | 76 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Hovadová Alena | 08 | Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Švejdová Eliška | 11 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Šesták Karel | 71 | Kasper Swix team | 1 | 1 | 1 |
Paulů Blanka | 54 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Malínková Zuzana | 14 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Koubová Marcela | 80 | Rybník | 1 | 1 | 1 |
Zeman Jindřich | 07 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Hubka Filip | 07 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Svobodová Alena | 10 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Fencl Petr | 69 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Šimek Jakub | 03 | KOB Choceň | 1 | 1 | 1 |
Čáp Bohuslav | 51 | Orel Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Pechek František | 53 | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | 1 |
Marešová Eva | 87 | Postřelmov | 1 | 1 | 1 |
Tempír Vilém | 16 | Sokol Štíty | 1 | 1 | 0 |
Filipčík Anastázia | 13 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Češka Milan | 89 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Pešková Jana | 82 | OB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Maryška Jan | 02 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Krátký František | 43 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Janeček Roman | 06 | ČT | 1 | 1 | 1 |
Fleglová Nicol | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Skuček Pavel | 91 | BE Orlica | 1 | 1 | 0 |
Chládková Nikola | 07 | Activity Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Metelka Ondřej | 01 | OK99 Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jedličková Tereza | 08 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Typlová Stella | 18 | - | 1 | 1 | 0 |
Frydrych Jiří | 78 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Smrčka Stanislav | 79 | Zdraví ve mlýně Choceň | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Cihlář Jan | 70 | Loko Beroun | 1 | 1 | 1 |
Plášil Matěj | 99 | TJ Sokol Senohraby | 1 | 1 | 1 |
Milá Lenka | 73 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Daněk Jáchym | 16 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Pospíšilová Pavla | 07 | - | 1 | 1 | 1 |
Mojžíšková Ema | 07 | Klub sportovního plavání Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Juříček Daniel | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Valík František | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Dernerová Veronika | 14 | Josefov | 1 | 1 | 0 |
Přibylová Zoja | 16 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Bandík Jan | 08 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Kuchařová Lucie | 01 | Orel Domanín | 1 | 1 | 1 |
Radová Stela | 16 | - | 1 | 1 | 0 |
Bašičová Tereza | 11 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Musil Jan | 73 | BK PEKELNI BEZCI CYKLO-SPINN SOSNOVÁ U C.L. | 1 | 1 | 1 |
Kušíková Kateřina | 84 | SRTG Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Káňa Filip | 06 | SSK Vítkovice | 1 | 1 | 1 |
Venclová Jolana | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Hauf Jan | 71 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Stránská Kristina | 07 | AK Iscarex Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Dostál Matěj | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Robotka Jonáš | 10 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Beran Jan | 83 | TJ Spartak Police nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Lán Filip | 80 | OK Slavia Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Kaválek Aleš | 98 | Náchod | 1 | 1 | 1 |
Veverková Kateřina | 87 | - | 1 | 1 | 1 |
Strejček Jiří | 83 | Praha | 1 | 1 | 1 |
Bílá Romana | 96 | - | 1 | 1 | 1 |
Lipenský Bohumír | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Klein Jakub | 17 | Sokol Štíty | 1 | 1 | 0 |
Vlk Dušan | 72 | Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Hladík Dominik | 94 | - | 1 | 1 | 1 |
Šubrtová Natálie | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Josef | 14 | Draci | 1 | 1 | 0 |
Salabová Dana | 52 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Novotná Sára | 07 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Ludwigová Justýna | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Kolář Ivo | 88 | Active Tour Team - Stamimax | 1 | 1 | 1 |
Vondra Vojtěch | 98 | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Holubová Lucie | 15 | Sopotnice | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Suldovský Pavel | 77 | Horní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Erben Eduard | 12 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Sedláček Jakub | 13 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Opálka Jaromír | 93 | - | 1 | 1 | 1 |
Machová Rozálie | 12 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Korner Jan | 10 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Houdek Tobiáš | 14 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Svědiroh Miroslav | 65 | Cihelna Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Fajstauerová Daniela | 04 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Brzobohatý Ludvík | 18 | TJ Šumperk | 1 | 1 | 0 |
Pallová Gabriela | 91 | - | 1 | 1 | 1 |
Železný Vojtěch | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 1 | 1 |
Hubálek Miloš | 72 | KUS Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Leoš | 74 | TJ Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Felgr Jan | 19 | Černovír | 1 | 1 | 0 |
Šilarová Veronika | 06 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Burianová Eliška | 12 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Marek Lukáš | 07 | 4Sports Team | 1 | 1 | 1 |
Hynek Tomáš | 79 | DS Pancíř | 1 | 1 | 1 |
Červ Jakub | 89 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pešek Martin | 67 | Náchod | 1 | 1 | 1 |
Martinec Josef | 15 | Dolní Heřmanice | 1 | 1 | 0 |
Králová Magdalena | 10 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jandečka Tomáš | 06 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Toman Radek | 87 | AFK Kornice | 1 | 1 | 1 |
Fiurášková Nela | 05 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Sklenářová Eva | 81 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Charvát David | 15 | HC Spartak | 1 | 1 | 0 |
Petráž Radim | 18 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Mazálek Tomáš | 91 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Krejsová Petra | 79 | ometky Boskovice | 1 | 1 | 1 |
Turek Martin | 80 | A. C. Sparta Praha | 1 | 1 | 1 |
Friede Jan | 77 | Wikov Hronov | 1 | 1 | 1 |
Smoláková Jiřina | 69 | Orel Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Čiháková Zuzana | 09 | Hradec Kralove | 1 | 1 | 1 |
Pirkl Michal | 81 | Šneci v běhu | 1 | 1 | 0 |
Jílková Nela | 12 | TJ Svitavy | 1 | 1 | 1 |
Gogela Martin | 01 | AK Olomouc | 1 | 1 | 1 |
Šourek Vítězslav | 81 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Pospíšil Josef | 85 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Andrlová Marie | 19 | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 0 |
Kubátová Anna | 11 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Juránek Stanislav | 87 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Válek Vít | 13 | Svinná | 1 | 1 | 1 |
Staffa Pavel | 75 | TJ Sokol Račice n.T. | 1 | 1 | 1 |
Balášová Terezie | 10 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Morávková Dana | 81 | KUS Sopotnice | 1 | 1 | 1 |
Kubová Klára | 09 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Vanta Josef | 62 | Triclub Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Halasová Anna | 03 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Dočkal Daniel | 05 | TJ Atletika Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Půlpán Roman | 65 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Munsterová Johane | 11 | Frýdek-Místek | 1 | 1 | 1 |
Kurcanová Aytan | 11 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Kamenická Rebeka | 13 | Orel Židenice | 1 | 1 | 1 |
Veldová Michala | 02 | T.J.Sokol České Budějovice | 1 | 1 | 1 |
Dosedělová Nikol | 14 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Řimalová Ema | 16 | Karle | 1 | 1 | 0 |
Beneš Petr | 87 | Blansko | 1 | 1 | 1 |
Nastoupilová Nicol | 13 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kynclová Sofie | 08 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Kašpárek Martin | 67 | TJ Velichovky | 1 | 1 | 1 |
Vetešníková Veronika | 10 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Hebr Václav | 74 | Jamné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Středa Jakub | 93 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Rudolecká Anna | 10 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 1 |
Berky Ernest | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Nosek Filip | 98 | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Linhart Milan | 64 | KBA Grafitec Dobruška | 1 | 1 | 1 |
Klášterecký Tomáš | 81 | Židlochovice | 1 | 1 | 1 |
Vlachynský Aleš | 79 | Odolená Voda | 1 | 1 | 1 |
Hendrych Vojta | 18 | Litoměřice | 1 | 1 | 0 |
Novotná Kateřina | 78 | BAK Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Lounek Jaroslav | 69 | Častolovice | 1 | 1 | 1 |
Kočajdová Nela | 10 | SDH Bohousová | 1 | 1 | 1 |
Holingrová Natálie | 08 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Suchý Jiří | 90 | Rozběháme Svratku | 1 | 1 | 1 |
Elichová Andrea | 81 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Ondráková Bára | 14 | SK NMNM | 1 | 1 | 0 |
Machalíková Veronika | 84 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Vystavilová Anna | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Houdek Jiří | 11 | TJ Atletika NMNM | 1 | 1 | 1 |
Svatý Jakub | 13 | Svinná | 1 | 1 | 1 |
Fajfr Matěj | 09 | Praha | 1 | 1 | 1 |
Brydlová Jana | 77 | FARMTEC TEAM | 1 | 1 | 1 |
Padalíková Zuzana | 86 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Kotyza Tomáš | 92 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Zavřelová Jana | 68 | Zavři Němčice | 1 | 1 | 1 |
Svetlák Simon | 12 | Atletika Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Fejfar Aleš | 69 | TJ Spartak Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Šilar Tomáš | 63 | SK Staročernsko | 1 | 1 | 1 |
Burešová Lucie | 05 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Pecha Stanislav | 15 | Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Marčík Vladimír | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Zolman Filip | 08 | Atletika Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Hýblová Elena | 18 | - | 1 | 1 | 0 |
Tejkl Miroslav | 92 | - | 1 | 1 | 1 |
Filáčková Tereza | 08 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Peřinová Barbora | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Martincová Dominika | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Král Josef | 58 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Jančaříková Karolína | 08 | Orel Židenice - UNI Brno | 1 | 1 | 1 |
Tobiška Václav | 44 | Orientační běh | 1 | 1 | 1 |
Skalický Miroslav | 67 | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 |
Petrášek Miroslav | 78 | AC Rumburk | 1 | 1 | 1 |
Matys Vladimír | 84 | CHDP sport Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Jaroš Matěj | 07 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Trnková Ema | 06 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Fojt Leoš | 57 | Orel Brno Obřany | 1 | 1 | 0 |
Pilný Vojtěch | 12 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Mikyska Kamil | 84 | Letohrad, Červená | 1 | 1 | 1 |
Jílek Petr | 74 | Fanoušek F-BIKE KLUB SÁDEK | 1 | 1 | 1 |
Urbánek Jiří | 76 | Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 |
Gerhátová Silvie | 11 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Souček Ondřej | 06 | TJ MARATONSTAV ÚPICE | 1 | 1 | 1 |
Cvik Vojtěch | 03 | 1. FC Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Andrle Alěš | 17 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 0 |
Mižikár Jan | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Krupičková Adéla | 11 | KKL Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Srnská Tereza | 98 | F-Bikeklub Sádek | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Darmovzal Jan | 90 | INDIVIDUÁLNÍ | 1 | 1 | 1 |
Baláš Miroslav | 68 | Mistrovice | 1 | 1 | 1 |
Kubišta Martin | 03 | ENJOY RIDING TEAM | 1 | 1 | 1 |
Kaiserová Kateřina | 03 | BAK Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Vanická Blanka | 72 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Halas Matěj | 13 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Stejskal Pavel | 75 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Divíšek Radim | 07 | SDH Bohousová | 1 | 1 | 1 |
Prokopec Martin | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Barvínek Martin | 80 | KPP Dlouhoňovice | 1 | 1 | 1 |
Műller Tomáš | 83 | Jen blbni | 1 | 1 | 1 |
Kupka Mikuláš | 08 | Fénix SKI Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Kalousová Sára | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Večeřová Alena | 93 | - | 1 | 1 | 1 |
Hartmannová Eliška | 11 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Štiglerová Sylvana | 64 | - | 1 | 1 | 1 |
Doležalová Vladimíra | 74 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Reichman Michal | 96 | Pilsner Urquel | 1 | 1 | 1 |
Beneš František | 19 | - | 1 | 1 | 0 |
Nagy Adam | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Kvítek Pavel | 86 | KOVO Praha | 1 | 1 | 1 |
Kašová Barbora | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Vetchý Jan | 85 | AK Iscarex Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Stránský Tomáš | 12 | Sokol Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Drožd Jiří | 57 | Mopos Pce | 1 | 1 | 1 |
Rozkošná Erika | 11 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Berková Barbora | 17 | TJ Jiskra Králíky | 1 | 1 | 0 |
Neuman Jiří | 74 | Kraskov | 1 | 1 | 1 |
Leszkow Josef | 51 | MK Hlinsko | 1 | 1 | 1 |
Klampflová Hana | 93 | Vrchaři Vrchlabí | 1 | 1 | 1 |
Vítková Veronika | 89 | Nahořany | 1 | 1 | 1 |
Heller Tomáš | 81 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Studnička Ondřej | 02 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Sádlo Dominik | 95 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 |
Nováková Zuzana | 13 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Lorencová Radka | 93 | Široký Důl | 1 | 1 | 1 |
Voleská Rozálie | 19 | Orel Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Holická Martina | 93 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Suchomelová Johana | 16 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Dyntera Michal | 72 | TJ SOKOL BĚLOVES | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Scott Ella | 13 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Brichtová Kateřina | 18 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Oberländer Jan | 75 | Sokol Senohraby | 1 | 1 | 1 |
Machač Patrik | 07 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 1 | 1 |
Kopecký Eliáš | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Vyplel Jeroným | 16 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Hordějčuková Gabriela | 18 | Orel Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Svatá Dominika | 11 | Svinná | 1 | 1 | 1 |
Šejbl Petr | 83 | - | 1 | 1 | 0 |
Brychta Jiří | 74 | TJ Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Pacholík Max | 11 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Malá Alena | 12 | - | 1 | 1 | 1 |
Hroch Michal | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1 | 1 |
Faltusová Stela | 13 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Siegelová Ema | 13 | Moravany | 1 | 1 | 1 |
Bureš Pavel | 76 | Orel Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Pawlak Daniel | 79 | LKS Iskra Jaszkowa | 1 | 1 | 1 |
Mančál Jindřich | 11 | - | 1 | 1 | 1 |
Živná Helena | 59 | OREL Orlice | 1 | 1 | 1 |
Hurta Šimon | 06 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Tarant Ladislav | 60 | Tragéd team Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Ficnerová Klára | 19 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Simonová Kristýna | 11 | ISCAREX Junior team Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Černoch Jakub | 07 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Marný Tomáš | 05 | Poděbrady | 1 | 1 | 1 |
Krakovič Vojtěch | 88 | Fast and light | 1 | 1 | 1 |
Jakoubek Jakub | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Fišerová Alena | 86 | Dlouhoňovice | 1 | 1 | 1 |
Skalický Jiří | 12 | TJ Slavoj Suchdol | 1 | 2 | 1 |
Petr Radek | 85 | Králíky | 1 | 1 | 1 |
Matuchová Terezie | 12 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Krčová Martina | 72 | KVS Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Třešňák Jakub | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Šlesingerová Victoria | 13 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Chrascina Marek | 97 | TJ TŽ Třinec | 1 | 1 | 1 |
Mihulková Laura | 15 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Jezbera Roman | 70 | Sám za sebe 6 | 1 | 1 | 1 |
Uhlířová Helena | 87 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Galbavá Tereza | 13 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Cogan Rudolf | 71 | Nová Paka | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Pokorný Jan | 64 | SRK Rychnov n.K. | 1 | 1 | 1 |
Minář Marek | 94 | Runsport team | 1 | 1 | 1 |
Krummer Jan | 96 | Prestige Cycling Team | 1 | 1 | 1 |
Jiroutová Kristýna | 07 | AK Iscarex Česká Třebová | 1 | 1 | 0 |
Vacková Michaela | 77 | Dlouhá Třebová | 1 | 1 | 0 |
Šponarová Michaela | 12 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Dařbuján Matouš | 07 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Pražák Vojta | 14 | Žamberk | 1 | 1 | 0 |
Kadidlo Jiří | 72 | CK Slovan Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Váňa Martin | 81 | Ledoplavci Rychnov n. Kněžnou | 1 | 1 | 1 |
Háková Veronika | 13 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Diviš Martin | 79 | Divous team | 1 | 1 | 1 |
Procházková Martina | 72 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Bártová Aneta | 96 | Chotěboř | 1 | 1 | 1 |
Mrkvica Václav | 08 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Kunčický Jan | 99 | USK Praha | 1 | 1 | 1 |
Kalousková Jana | 75 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Veber Josef | 75 | LK Chodov | 1 | 1 | 1 |
Hartman Karel | 77 | Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Stewart Eddie | 56 | Spartak Praha 4 | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Rebmann Cornelia | 11 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Belobradová Karolína | 99 | Pasivity Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Nádhera Jiří | 93 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Kvapil Josef | 15 | Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Karlíková Kristýna | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Havlíček Jaroslav | 77 | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Berka Jakub | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 |
Leplt Jiří | 61 | Pivovar Miletín | 1 | 1 | 1 |
Keprta Miroslav | 70 | Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Vítek Michal | 85 | RMT Dlouhoňovice | 1 | 1 | 1 |
Hejlová Lucie | 07 | - | 1 | 1 | 0 |
Strnadová Beáta | 17 | - | 1 | 1 | 0 |
Dušek Lukáš | 91 | Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Sabota Marek | 15 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Nováková Lenka | 80 | Stěžery | 1 | 1 | 1 |
Knápek Šimon | 07 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Vokrouhlík Michal | 83 | Prague | 1 | 1 | 1 |
Hojný Jáchym | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Suchodol Vít | 04 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Brebisová Beáta | 10 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Lužová Karolína | 05 | Orel Žatčany | 1 | 1 | 0 |
Vrbka Tomáš | 99 | Ledeč | 1 | 1 | 1 |
Horáková Barunka | 15 | Kostelec na Hané | 1 | 1 | 0 |
Fáberová Valerie | 63 | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Outrata Štěpán | 07 | AC Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Maidl Štěpán | 04 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Kos Roman | 75 | Kosáci | 1 | 1 | 1 |
Hrdina Pavel | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 1 | 1 |
Faltusová Kristína | 11 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Siegel Josef | 58 | Choceň | 1 | 1 | 1 |
Bureš Jan | 18 | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Pavelka Viktor | 10 | Fenix Ski Team Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Malušková Kateřina | 07 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Koudelková Ema | 08 | SK Vrchlabi SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 1 | 1 |
Žila Miloš | 62 | Elite Sport Bojkovice | 1 | 1 | 1 |
Hudcová Natálie | 09 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Sychrovský Tomáš | 11 | Sokol Nový Hrádek | 1 | 1 | 1 |
Fialová Nikola | 11 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Simon Jakub | 08 | Rybník | 1 | 1 | 0 |
Čejková Barbora | 06 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Jakeš Miloš | 72 | Runsport | 1 | 1 | 1 |
Thunová Michaela | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Skalický Adam | 18 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Chaloupecký David | 96 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Matoušek Josef | 79 | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Krause Tomáš | 08 | Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
Janischová Nikol | 06 | Atletika TJ Lanškroun | 1 | 1 | 1 |
Trávníčková Lucie | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Slavíček Ondřej | 82 | USK Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Chmelíčková Monika | 05 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Pfeifer Petr | 07 | SDH Česká Rybná | 1 | 1 | 1 |
Jendrišak Milan | 82 | Šumperk | 1 | 1 | 1 |
Gabriel Aleš | 65 | Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Sodomková Amálie | 18 | Sportareál České Petrovice | 1 | 1 | 0 |
Číž Ondřej | 83 | Jen Blbni Team | 1 | 1 | 1 |
Pocsai Sándor | 70 | Čerti Kunčina | 1 | 1 | 0 |
Milfait Eliška Anna | 13 | DUKLA Praha | 1 | 1 | 1 |
Grepl Pavel | 78 | - | 1 | 1 | 1 |
Danielová Janika | 18 | Olomouc | 1 | 1 | 0 |
Prachařová Renáta | 90 | Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Baborák David | 15 | Červená Voda | 1 | 1 | 0 |
Moravec Jakub | 99 | JM Team Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Kada Jiří | 00 | Orel Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 0 |
Válková Vendula | 11 | Svinná | 1 | 1 | 1 |
Hák Michal | 75 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Štěfková Aneta | 13 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Diblíková Liliana | 13 | TJ SOKOL Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Přikrylová Zuzana | 81 | Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Bartoš Adam | 14 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Mrklovský Jan | 12 | Sokol Kameničná | 1 | 1 | 1 |
Kulhavá Šárka | 93 | OK Lokomotiva Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kalousek Jan | 71 | Malšovice | 1 | 1 | 1 |
Vaško Adam | 89 | Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Štěrba František | 05 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Doležal Luboš | 54 | Cyklotony | 1 | 1 | 1 |
Musilová Kristýna | 14 | SDH Dlouhoňovice | 1 | 1 | 0 |
Kvaček Lukáš | 79 | Sokol Klášterec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Verster Ivana | 84 | Stěžery | 1 | 1 | 1 |
Hausvater Karel | 58 | OK Slavia Hradec Králové | 1 | 1 | 1 |
Bergmannová Šárka | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Langrová Markéta | 95 | Začátečník | 1 | 1 | 1 |
Kaválková Lucie | 92 | SDH Nekoř | 1 | 1 | 1 |
Hejlová Ella | 13 | Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Rýdlo Ondřej | 06 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Blaha Tomáš | 76 | AK Asics Kroměříž | 1 | 1 | 1 |
Nováková Aneta | 11 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Locker Tomáš | 98 | Spartak Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 0 |
Klímová Soňa | 16 | Lišná | 1 | 1 | 0 |
Vojtíšek Pavel | 78 | Polička | 1 | 1 | 1 |
Suchodol Kryštof | 11 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Sázel Patrik | 93 | Kolárna | 1 | 1 | 1 |
Brandejsová Marie | 53 | Orel Orlice | 1 | 1 | 0 |
Novotný Ondřej | 09 | Lokomotiva ČT plavání | 1 | 1 | 1 |
Luňák Jiří | 78 | PEWAG | 1 | 1 | 1 |
Komínová Petra | 72 | Běžímespolečně-Břehy | 1 | 1 | 1 |
Vorlová Daniela | 12 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Horáčková Ella | 16 | Sázava | 1 | 1 | 0 |
Exler Pavel | 58 | 3D Fitness Race Team | 1 | 1 | 1 |
Sedláčková Hedvika | 66 | SBR Tri- team Litomyšl | 1 | 1 | 0 |
Brožková Venuše | 08 | ZŠ Nádtažní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Opravilová Barbora | 20 | Štíty | 1 | 1 | 0 |
Macková Johana | 92 | Trutnov | 1 | 1 | 1 |
Korytářová Karolína | 07 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Žák Ondřej | 10 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Hrabáček Denis | 12 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Švestka David | 83 | AK Račí údolí | 1 | 1 | 1 |
Faltus Jan | 93 | Horní Heřmanice | 1 | 1 | 1 |
Severa Václav | 89 | Vamos team | 1 | 1 | 1 |
Bukáček Marek | 04 | Atletika Polička | 1 | 1 | 1 |
Málková Anna | 01 | USK Praha | 1 | 1 | 1 |
Koucký Jiří | 79 | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 |
Zemanová Majda | 14 | Chleny | 1 | 1 | 0 |
Carbol Vilém | 15 | Výprachtice | 1 | 1 | 0 |
Jabůrek David | 11 | Orel Vyškov | 1 | 1 | 1 |
Teplý Jaroslav | 78 | - | 1 | 1 | 1 |
Fišer Antonín | 14 | Dlouhoňovice | 1 | 1 | 0 |
Šíšková Tereza | 11 | SK NMNM | 1 | 1 | 1 |
Češka Radek | 82 | MRT TEAM | 1 | 1 | 1 |
Máša Jan | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 1 | 1 |
Krátký Josef | 65 | Hvězda Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Janečková Tereza | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Tomášová Barbora | 96 | TK Choceň | 1 | 1 | 1 |
Slabáková Lenka | 66 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 1 | 1 |
Chlupáč Dominik | 93 | AKBK | 1 | 1 | 1 |
Křepela Jan | 07 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Jelen Lukáš | 07 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 |
Uchytil Jiří | 06 | TJ Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 |
Frydrychová Charlota | 13 | La Gang | 1 | 1 | 1 |
Snášel Jan | 84 | - | 1 | 1 | 1 |
Cink Radim | 12 | Červená Voda | 1 | 1 | 1 |
Plecháček Jiří | 14 | Černovír | 1 | 1 | 0 |
Miler Jiří | 75 | AC Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 |
Kroulík Filip | 16 | Orlické Podhůří - Říčky | 1 | 1 | 0 |
Gorlier Etienne | 88 | Lyon, Francie | 1 | 1 | 1 |
Špale David | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 1 | 1 |
Daněk Radomir | 64 | VHS Brno | 1 | 1 | 1 |
Potočková Tereza | 09 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Kubíčková Adéla | 05 | Biatlon Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Juříková Nikol | 09 | FENIX SKI TEAM Jeseník | 1 | 1 | 1 |
Valíková Kateřina | 85 | - | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Hájková Lucie | 07 | OB Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Štěch Josef | 14 | Orel Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 0 |
Diblík Mikuláš | 15 | Helvikovice | 1 | 1 | 0 |
Bárta Michal | 76 | - | 1 | 1 | 1 |
Kučírek Tomáš | 92 | SK OMT Pardubice | 1 | 1 | 1 |
Kalous Sebastian | 14 | - | 1 | 1 | 0 |
Hanáková Markéta | 12 | Orel Vyškov | 1 | 2 | 1 |
Štěpánek Martin | 74 | MP Týniště n.O. | 1 | 1 | 1 |
Dolečková Iva | 84 | - | 1 | 1 | 1 |
Rajnet Rudolf | 73 | Hasiči Dolní Dobrouč | 1 | 1 | 1 |
Bečková Eliška | 09 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Musil Libor | 75 | Praha 9 | 1 | 1 | 1 |
Kušíková Kristýna | 10 | Šumperk | 1 | 1 | 0 |
Venoušová Terezie | 05 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 1 | 1 |
Hauf Matěj | 05 | Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Dostál Václav | 42 | Černožice | 1 | 1 | 1 |
Ročňáková Miloslava | 45 | Zvole | 1 | 1 | 1 |
Beran Zdeněk | 80 | XCT.cz Horní Heřmanice | 1 | 1 | 1 |
Nechvíl Petr | 91 | AC Choceň | 1 | 1 | 1 |
Langhammer Lukáš | 08 | Štíty | 1 | 1 | 1 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Veverková Natálie | 13 | Atletika Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Strejček Jonatan | 15 | - | 1 | 1 | 0 |
Novák Pavel | 81 | KRB Chrudim | 1 | 1 | 1 |
Vlková Blanka | 72 | Kunvald | 1 | 1 | 1 |
Suchá Tereza | 10 | Atletika Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Dvořák Martin | 03 | Klub biatlonu Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Borovičková Anna | 14 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 0 |
Novotná Tereza | 92 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 1 | 1 |
Lukáš Patrik | 11 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Kolda Jiří | 73 | Opatov | 1 | 1 | 1 |
Vondráček Jakub | 03 | TJ Spartak Letohrad | 1 | 1 | 1 |
Holubová Šárka | 15 | Sopotnice | 1 | 1 | 0 |
Šumberová Lucie | 72 | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Erlebachová Jitka | 08 | Jilemnice | 1 | 1 | 1 |
Sedláček Jan | 11 | Zhoř | 1 | 1 | 1 |
Opletal Marek | 95 | neregistrován | 1 | 1 | 1 |
Machová Vanda | 08 | Sokol Nový Hrádek | 1 | 1 | 1 |
Korotvičková Ela | 11 | T. J. Sokol Studenec | 1 | 1 | 1 |
Houdková Emílie | 16 | Choceň | 1 | 1 | 0 |
Švédová Sofie | 16 | Lanškroun | 1 | 1 | 0 |
Jméno | Ročník | Team | Počet závodů | Počet startů | Bodovaných startů |
Falta Jan | 93 | Výprachtice | 1 | 1 | 1 |
Šerák Martin | 78 | Orel Obřany | 1 | 1 | 1 |
Pantůček Jakub | 12 | Slemeno | 1 | 1 | 1 |
Malík Vít | 69 | CEWC Borovany | 1 | 1 | 1 |
Hubený Jakub | 13 | Orel Česká Třebová | 1 | 1 | 1 |
Svoboda Miloš | 74 | TJ Lukavice | 1 | 1 | 1 |
Felgr Petr | 88 | Černovír | 1 | 1 | 1 |
Silberová Dorota | 08 | ZŠ Nádražní 743 Žamberk | 1 | 1 | 1 |
Pecháčková Tereza | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 |
Marek Ondřej | 93 | Žichlínek | 1 | 1 | 1 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.