Ročník 2003
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 70 | 8 | 8 záv. |
2 | Střihavková Lucie | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 69 | 7 | 7 záv. | |
3 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 26 | 3 | 3 záv. |
4 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 22 | 2 | 2 záv. |
5 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 17 | 3 | 3 záv. |
6 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 16 | 3 | 3 záv. |
7 | Maříková Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 12 | 2 | 2 záv. |
8 | Holznerová Zuzana | Orel Valašské Klobouky | 95 | 11 | 1 | 1 záv. |
8 | Skotáková Tereza | Ústí nad Orlicí | 11 | 1 | 1 záv. | |
10 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 9 | 2 | 2 záv. |
10 | Hejnová Marie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 94 | 9 | 1 | 1 záv. |
12 | Rohalová Kateřina | Česká Třebová | 95 | 8 | 1 | 1 záv. |
12 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 8 | 1 | 1 záv. |
12 | Vávrová Vilma | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 8 | 1 | 1 záv. |
12 | Vebrová Adéla | AC Vysoké Mýto | 94 | 8 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 74 | 7 | 7 záv. |
2 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 39 | 5 | 5 záv. |
3 | Vacek Jiří | ZŠ Jamné nad Orlicí | 94 | 18 | 2 | 2 záv. |
3 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 18 | 3 | 3 záv. |
3 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 18 | 2 | 2 záv. |
6 | Heger Vojtěch | Kozlov | 95 | 16 | 3 | 3 záv. |
7 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 13 | 2 | 2 záv. |
8 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 12 | 3 | 3 záv. |
9 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 11 | 1 | 1 záv. |
9 | Vencl Jan | ZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků | 94 | 11 | 1 | 1 záv. |
9 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 11 | 1 | 1 záv. |
12 | Křičenský Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 10 | 3 | 3 záv. |
13 | Řehák Alex | Česká Třebová | 95 | 9 | 1 | 1 záv. |
13 | Jurásek Šimon | Orel Brno Židenice | 94 | 9 | 1 | 1 záv. |
13 | Lukes Matěj | Sokol Žamberk | 94 | 9 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 73 | 7 | 7 záv. |
2 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 65 | 7 | 7 záv. |
3 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 55 | 9 | 9 záv. | |
4 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 53 | 7 | 7 záv. |
5 | Šteflová Pavlína | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 45 | 7 | 7 záv. |
6 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 37 | 7 | 7 záv. |
7 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 26 | 6 | 6 záv. |
8 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 25 | 4 | 4 záv. |
9 | Faltusová Kristýna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 22 | 6 | 6 záv. |
10 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 21 | 8 | 8 záv. |
11 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 20 | 2 | 2 záv. |
12 | Adamcová Martina | TJ Spartak Letohrad | 93 | 11 | 2 | 2 záv. |
12 | Němcová Zuzana | Olympia Bruntál | 92 | 11 | 1 | 1 záv. |
14 | Matějková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 9 | 2 | 2 záv. |
14 | Vávrová Markéta | Biatlon Letohrad | 92 | 9 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 100 | 11 | 11 záv. |
2 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 11 | 11 záv. | |
3 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 86 | 9 | 9 záv. |
4 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 44 | 10 | 10 záv. |
5 | Bartůněk David | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 36 | 7 | 7 záv. |
6 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 34 | 6 | 6 záv. |
7 | Záleský Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 92 | 28 | 3 | 3 záv. |
8 | Brožek Radovan | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 19 | 4 | 4 záv. |
9 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 12 | 2 | 2 záv. |
10 | Chalupný Václav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 8 | 3 | 3 záv. |
10 | Lána Jáchym | TJ Svitavy | 92 | 8 | 1 | 1 záv. |
10 | Mareš Stanislav | ZŠ Dolní Čermná | 92 | 8 | 1 | 1 záv. |
13 | Jukl Jiří | Atletika Polička | 92 | 7 | 1 | 1 záv. |
13 | Svoboda Michal | Olympie Bruntál | 92 | 7 | 1 | 1 záv. |
13 | Šeda Jan | Sruby | 93 | 7 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 88 | 8 | 8 záv. |
2 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 66 | 9 | 9 záv. |
3 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 61 | 7 | 7 záv. |
4 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 91 | 34 | 7 | 7 záv. |
5 | Faltus Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 21 | 3 | 3 záv. |
6 | Exler Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 17 | 2 | 2 záv. |
7 | Dudek Milan | Nový Věk | 91 | 16 | 3 | 3 záv. |
7 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 16 | 2 | 2 záv. |
9 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 15 | 6 | 6 záv. |
9 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 15 | 3 | 3 záv. |
9 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 15 | 2 | 2 záv. |
12 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | 14 | 2 | 2 záv. |
13 | Kroupa Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 12 | 2 | 2 záv. |
14 | Jurásek Vojtěch | Orel Brno Židenice | 90 | 11 | 1 | 1 záv. |
14 | Vágner Aleš | KB Letohrad | 90 | 11 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 102 | 10 | 10 záv. |
2 | Stránská Adéla | SKI Klub Česká Třebová | 68 | 8 | 8 záv. | |
3 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 64 | 11 | 11 záv. |
4 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 31 | 5 | 5 záv. |
5 | Langrová Žaneta | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 91 | 28 | 3 | 3 záv. |
6 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 26 | 3 | 3 záv. |
7 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 24 | 5 | 5 záv. |
8 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 22 | 3 | 3 záv. |
9 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 21 | 7 | 7 záv. |
10 | Vacková Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 15 | 2 | 2 záv. |
11 | Holčáková Sabrina | Olympia Bruntál | 91 | 11 | 1 | 1 záv. |
11 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 11 | 1 | 1 záv. |
13 | Halecká Elena | ZŠ Ústí nad Orlicí Komenského | 90 | 9 | 1 | 1 záv. |
13 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 9 | 2 | 2 záv. |
15 | Šimášková Edita | TJ Černovír | 91 | 8 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 95 | 9 | 9 záv. |
2 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 52 | 7 | 7 záv. |
3 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 32 | 4 | 4 záv. |
4 | Dudková Kateřina | Nový Věk | 88 | 31 | 3 | 3 záv. |
5 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 26 | 4 | 4 záv. |
6 | Szüllöová Monika | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 16 | 3 | 3 záv. |
7 | Dudková Tereza | AC Vysoké Mýto | 88 | 11 | 1 | 1 záv. |
7 | Chalupná Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 11 | 3 | 3 záv. |
9 | Bartošová Simona | TJ Spartak OEZ Letohrad | 88 | 9 | 1 | 1 záv. |
9 | Marešová Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | 89 | 9 | 1 | 1 záv. |
9 | Schubertová Markéta | Olympia Bruntál | 88 | 9 | 1 | 1 záv. |
12 | Krejsová Tereza | TJ Spartak OEZ Letohrad | 89 | 8 | 1 | 1 záv. |
12 | Hejnová Lucie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 88 | 8 | 1 | 1 záv. |
12 | Rousková Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | 89 | 8 | 1 | 1 záv. |
12 | Němcová Kamila | Olympia Bruntál | 89 | 8 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 82 | 9 | 9 záv. |
2 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 81 | 9 | 9 záv. |
3 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 70 | 10 | 10 záv. |
4 | Jeníček Ondřej | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 88 | 62 | 6 | 6 záv. |
5 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 56 | 9 | 9 záv. |
6 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 40 | 6 | 6 záv. |
7 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 37 | 7 | 7 záv. |
8 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 28 | 5 | 5 záv. |
9 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 21 | 5 | 5 záv. |
10 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 15 | 2 | 2 záv. |
11 | Švec Marek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 12 | 4 | 4 záv. |
12 | Kocálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 9 | 1 | 1 záv. |
12 | Zavřel Jiří | KOB Choceň | 89 | 9 | 3 | 3 záv. |
12 | Kubínek František | Orel Blažovice | 88 | 9 | 1 | 1 záv. |
12 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 9 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 59 | 6 | 6 záv. |
3 | Moravcová Petra | TJ Spartak OEZ Letohrad | 86 | 22 | 2 | 2 záv. |
5 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 20 | 2 | 2 záv. |
7 | Nerudová Sandra | Plavecký oddíl Č. T. | 87 | 11 | 1 | 1 záv. |
7 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 11 | 1 | 1 záv. |
7 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 11 | 1 | 1 záv. |
7 | Jiskrová Veronika | AC Vysoké Mýto | 86 | 11 | 1 | 1 záv. |
15 | Novotná Eliška | Orel Olešnice | 87 | 9 | 1 | 1 záv. |
15 | Hrouzková Andrea | AC Pardubice | 86 | 9 | 1 | 1 záv. |
15 | Hrdinová Lenka | Jablonné nad Orlicí | 87 | 9 | 1 | 1 záv. |
21 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 8 | 1 | 1 záv. |
21 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 8 | 1 | 1 záv. | |
21 | Novotná Pavla | Tis Vilhelm F-M | 86 | 8 | 1 | 1 záv. |
27 | Janďourková Radka | Tis Vilhelm F-M | 87 | 7 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcinčin Jakub | Jiskra Ústí nad Orlicí | 86 | 75 | 7 | 7 záv. |
3 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 43 | 7 | 7 záv. |
5 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 39 | 5 | 5 záv. |
7 | Hordějčuk Vašek | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 33 | 4 | 4 záv. |
9 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 29 | 5 | 5 záv. |
11 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 23 | 3 | 3 záv. |
13 | Skořepa Jakub | ATC Žďár nad Sázavou | 87 | 17 | 2 | 2 záv. |
15 | Honzák Tomáš | SK Žamberk | 86 | 13 | 2 | 2 záv. |
17 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 12 | 3 | 3 záv. |
19 | Petronjuk Alex | AC Kovošrot | 86 | 11 | 1 | 1 záv. |
19 | Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 86 | 11 | 1 | 1 záv. |
23 | Šlofar Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 87 | 9 | 1 | 1 záv. |
23 | Kaláb Miloš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 86 | 9 | 1 | 1 záv. |
23 | Hruška Petr | SKP DUHA Lanškroun | 86 | 9 | 1 | 1 záv. |
23 | Kočová Markéta | TJ Černovír | 84 | 9 | 1 | 1 záv. |
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
4.1.2003 | Běh na Andrlův chlum, 30. ročník | 26 |
8.3.2003 | Choceňský kros, 12. ročník | 88 |
27.4.2003 | Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník | 103 |
2.5.2003 | Běh na Rozálku, 5. ročník | 113 |
4.5.2003 | Běh Javorkou, 9. ročník | 109 |
11.5.2003 | Běh choceňskými sady, 26. ročník | 83 |
24.5.2003 | Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník | 89 |
17.8.2003 | Černovírský kros, 2. ročník | 101 |
10.9.2003 | Okresní běh mládeže v Jablonném nad Orlicí | 149 |
27.9.2003 | Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník | 205 |
25.10.2003 | Ve stopě líšnické 15, 4. ročník | 75 |
13.12.2003 | Vánoční běh Parníkem, 13. ročník | 70 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.