Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2004

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hordějčuk VašekISCAREX Česká Třebová871290,671412/14 záv.
2Siegel JosefAC Choceň86840,2299/9 záv.
3Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí88743,1688/8 záv.
4Kacálek JaroslavAtletika Polička88679,4388/8 záv.
5Sejkora KarelAtletika Polička88677,7577/7 záv.
6Žák TomášAC Pardubice85671,387/7 záv.
7Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.85609,1566/6 záv.
8Zapalač MartinX-AIR Ostrava86480,3255/5 záv.
9Bartoň EduardSK Štíty85467,1766/6 záv.
10Červ JakubAtletika Polička89354,144/4 záv.
11Šopa DanielAC Choceň86350,5844/4 záv.
12Večeře TomášAtletika Polička90343,244/4 záv.
13Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník85322,0833/3 záv.
14Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk87297,6644/4 záv.
15Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí88295,2933/3 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelSK Hronov801248,682112/21 záv.
2Razým LukášISCAREX Česká Třebová791190,391312/13 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691139,272112/21 záv.
4Kolek PetrISCAREX Česká Třebová751064,561912/19 záv.
5Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751050,012112/20 záv.
6Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí841007,841412/14 záv.
7Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí70994,581412/14 záv.
8Král JindřichISCAREX Česká Třebová73979,761412/14 záv.
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82802,561912/19 záv.
10Kolář RadimISCAREX Česká Třebová69779,861111/11 záv.
11Klášterecký TomášOB Česká Třebová81668,81010/10 záv.
12Bielčik PetrLichkov71638,3999/9 záv.
13Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7263588/8 záv.
14Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí72614,966/6 záv.
15Mařík JiříMP Žamberk72588,8288/8 záv.
Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601291,71512/15 záv.
2Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí631203,591812/18 záv.
3Čechal JaroslavTS Letohrad611177,752012/20 záv.
4Siegel JosefAC Choceň581011,41010/10 záv.
5Skyba MartinBarnex Sport Brno62993,891212/12 záv.
6Razým JanISCAREX Česká Třebová57949,371412/14 záv.
7Krejčí StanislavASPV Těchonín63783,271412/14 záv.
8Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59777,841312/13 záv.
9Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí719,861010/10 záv.
10Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl63642,7677/7 záv.
11Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60607,721111/11 záv.
12Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí56549,4988/8 záv.
13Pokorný BřetislavVitana Byšice62517,977/7 záv.
14Novotný LuděkSK Žamberk62504,1977/7 záv.
15Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56503,911010/10 záv.
Muži C (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí531280,381612/16 záv.
2Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí511223,781312/13 záv.
3Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová501117,471712/17 záv.
4Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí511100,62312/23 záv.
5Ráb PavelTBH Sokol Parník521080,162212/22 záv.
6Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48999,012412/24 záv.
7Sadílek OtaAtletika Albrechtice46951,542312/23 záv.
8Krsek MiroslavESAB Vamberk49919,2399/9 záv.
9Koblížek JindřichŽamberk48838,291111/11 záv.
10Krumer MiroslavOstrov49833,081512/15 záv.
11Švec MiroslavSokol Potštejn52659,7677/7 záv.
12Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek51642,441010/10 záv.
13Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53548,7655/5 záv.
14Šalplachta JindřichFenix Jeseník47541,0666/6 záv.
15Novotný JiříKB Letohrad45532,651412/14 záv.
Muži D (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčik JindřichLichkov401347,212412/24 záv.
2Jelínek MatějHradec Králové421201,211512/15 záv.
3Král JosefISCAREX Česká Třebová401101,712112/21 záv.
4Marek JiříBK Vysoké Mýto431066,061412/14 záv.
5Fiala JaroslavNový Věk Trusnov38746,7977/7 záv.
6Kalousek JanSK Žamberk41537,521212/12 záv.
7Leszkow PetrMK Hlinsko44459,6944/4 záv.
8Linhart MilošAC Náchod44403,3155/5 záv.
9Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34384,4499/9 záv.
10Strnad JosefSokol Žamberk44379,1244/4 záv.
11Brádle VáclavSokol Chuchelná37284,4444/4 záv.
12Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37272,3266/6 záv.
13Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha30239,0855/5 záv.
14Zeman PavelKRB Chrudim43206,7322/2 záv.
15Marek FrantišekČervený Kostelec41206,122/2 záv.
Juniorky (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skybová LucieARC Brno871273,551412/14 záv.
2Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová891130,81412/14 záv.
3Rychtaříková IvaAC Choceň85627,6777/7 záv.
4Schauerová LenkaAtletika Polička88566,3166/6 záv.
5Matyášová HanaDolní Dobrouč86448,3555/5 záv.
6Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89415,5544/4 záv.
7Stránská AdélaSKI Česká Třebová412,1355/5 záv.
8Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová87373,1944/4 záv.
9Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91365,0266/6 záv.
10Pechková JanaMaratonstav Úpice85285,4133/3 záv.
11Veselá MiroslavaSpartak OEZ Letohrad85266,5933/3 záv.
12Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová93260,9233/3 záv.
13Čechalová HanaTS Letohrad86254,4433/3 záv.
14Vlčková ZuzanaAtletika Polička91246,2733/3 záv.
15Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová93238,4333/3 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761139,271812/18 záv.
2Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 4771130,681412/14 záv.
3Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice701098,461712/17 záv.
4Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801095,771812/18 záv.
5Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801058,591712/17 záv.
6Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841008,851412/14 záv.
7Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí72920,5188/8 záv.
8Jančaříková LenkaAAC Brno70519,5955/5 záv.
9Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí79454,8644/4 záv.
10Hájková RenataMaratonstav Úpice75400,9844/4 záv.
11Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice76327,6333/3 záv.
12Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78324,344/4 záv.
13Švecová TerezaSokol Potštejn77275,7143/3 záv.
14Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová81264,255/5 záv.
15Dostálková LenkaAtletika Albrechtice77235,8933/3 záv.
Ženy B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují691301,641212/12 záv.
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641221,342012/20 záv.
3Novotná EvaLetohrad481194,231612/16 záv.
4Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto69805,951010/10 záv.
5Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová762,741010/10 záv.
6Jorová LudmilaLK Lanškroun62635,6966/6 záv.
7Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové63523,2655/5 záv.
8Jelínková MagdaHradec Králové520,421111/11 záv.
9Matyášová JanaDolní Dobrouč65393,8255/5 záv.
10Báčová AnnaTJ - Svitavy344,2333/3 záv.
11Siegelová MagdalenaAC Choceň289,5844/4 záv.
12Vacková HanaSK Hronov56257,2333/3 záv.
13Šádková IrenaAC Pardubice69244,1522/2 záv.
14Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54208,6322/2 záv.
15Klimešová AlenaBukovice63199,3944/4 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
13.3.2004Choceňský kros144
20.3.2004Okolo Trusnova179
27.3.2004Litomyšlská dvanáctka, 1. ročník200
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
2.5.2004Běh Javorkou333
7.5.2004Běh na Rozálku187
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
12.6.2004Knířovský běh123
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
14.8.2004CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník233
15.8.2004Černovírský kros53
22.8.2004Běh Svinnou162
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
5.9.2004Sázava - Lázek56
11.9.2004Čenkovice - Suchý vrch62
12.9.2004Jablonné n/O - Jamné n/O57
18.9.2004Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách101
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
11.12.2004Vánoční běh Parníkem115

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999