Ročník 2004
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 114 | 13 | 13 záv. |
2 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 101 | 10 | 10 záv. |
3 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 98 | 12 | 11 záv. |
4 | Stříhavková Lucie | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 80 | 10 | 10 záv. | |
5 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 42 | 6 | 6 záv. |
6 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 36 | 5 | 5 záv. |
7 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 30 | 4 | 4 záv. |
8 | Greplová Alžběta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 19 | 2 | 2 záv. |
9 | Flídrová Klára | AC Choceň | 97 | 15 | 3 | 3 záv. |
10 | Kulhavá Eliška | OB Sokol Žamberk | 96 | 14 | 2 | 2 záv. |
11 | Hrdinová Klára | ZŠ Jamné nad Orlicí | 96 | 12 | 2 | 2 záv. |
12 | Jedličková Veronika | Sk Žamberk | 96 | 11 | 2 | 2 záv. |
12 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 11 | 2 | 2 záv. |
12 | Coufalová Karolína | TJ Jiskra Králíky | 95 | 11 | 1 | 1 záv. |
15 | Aulichová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 10 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 178 | 18 | 18 záv. |
2 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 138 | 17 | 17 záv. |
3 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 54 | 17 | 17 záv. |
4 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 29 | 7 | 7 záv. |
4 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 29 | 5 | 5 záv. |
6 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 23 | 4 | 4 záv. |
7 | Vašík Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 95 | 20 | 2 | 2 záv. |
8 | Veselý Michal | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 18 | 2 | 2 záv. |
9 | Langer Patrik | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 96 | 14 | 2 | 2 záv. |
9 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 14 | 2 | 2 záv. |
11 | Šifra Radovan | ZŠ A. Jiráska | 96 | 13 | 2 | 2 záv. |
12 | Rejnuš David | ZŠ Rudoltice | 95 | 11 | 1 | 1 záv. |
12 | Marek Jan | ZŠ + MŠ Horní Třešňovec | 95 | 11 | 1 | 1 záv. |
12 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 11 | 1 | 1 záv. |
12 | Záleský Dominik | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 11 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 132 | 12 | 12 záv. |
2 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 97 | 11 | 11 záv. |
3 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 89 | 11 | 11 záv. |
4 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 70 | 11 | 11 záv. |
5 | Faltusová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 48 | 7 | 7 záv. |
6 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 31 | 9 | 9 záv. |
7 | Skalická Zuzana | AC Choceň | 94 | 26 | 3 | 3 záv. |
8 | Košíková Tereza | Schmier klub Nové Město na Moravě | 93 | 19 | 2 | 2 záv. |
8 | Schejbalová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 19 | 3 | 3 záv. |
10 | Hejkrlíková Kristýna | Jiráskova | 93 | 17 | 2 | 2 záv. |
11 | Barnetová Alenka | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 14 | 2 | 2 záv. | |
11 | Jánešová Daniela | ZŠ A. Jiráska | 93 | 14 | 2 | 2 záv. |
13 | Remešová Hana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 13 | 3 | 3 záv. |
13 | Bárnetová Alena | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 13 | 4 | 4 záv. |
15 | Karasová Martina | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 12 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 181 | 18 | 18 záv. |
2 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 158 | 18 | 18 záv. |
3 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 131 | 15 | 15 záv. | |
4 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 63 | 11 | 11 záv. |
5 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 55 | 8 | 8 záv. |
6 | Remeš Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 25 | 3 | 3 záv. |
7 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 22 | 5 | 5 záv. |
8 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 20 | 7 | 7 záv. |
9 | Marek Jiří | Horní Třešňovec | 93 | 18 | 2 | 2 záv. |
10 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 15 | 7 | 7 záv. |
11 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 11 | 3 | 3 záv. |
11 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 11 | 2 | 2 záv. |
11 | Bartůněk David | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 11 | 2 | 2 záv. |
14 | Skalický Daniel | ZŠ A. Jiráska | 94 | 10 | 2 | 2 záv. |
14 | Holek Martin | Schmier klub Nové Město na Moravě | 94 | 10 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 146 | 15 | 15 záv. |
2 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 136 | 16 | 16 záv. |
3 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 65 | 13 | 13 záv. |
4 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 43 | 8 | 8 záv. |
5 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 39 | 5 | 5 záv. |
6 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 35 | 8 | 8 záv. |
7 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 30 | 10 | 10 záv. |
8 | Schejbal Olda | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 29 | 3 | 3 záv. |
9 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 28 | 4 | 4 záv. |
10 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 25 | 4 | 4 záv. |
11 | Dostál Mirek | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 20 | 2 | 2 záv. |
12 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 91 | 19 | 4 | 4 záv. |
13 | Buchta Jan | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 16 | 2 | 2 záv. |
13 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 16 | 7 | 7 záv. |
15 | Mundok Marian | Rakovník | 91 | 15 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 128 | 15 | 15 záv. |
2 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 113 | 19 | 19 záv. |
3 | Stránská Adéla | SKI Česká Třebová | 107 | 13 | 13 záv. | |
4 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 96 | 13 | 13 záv. |
5 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 73 | 7 | 7 záv. |
6 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 38 | 9 | 9 záv. |
7 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 35 | 7 | 7 záv. |
8 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 31 | 10 | 10 záv. | |
9 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 23 | 5 | 5 záv. |
10 | Langrová Žaneta | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 91 | 22 | 2 | 2 záv. |
11 | Krejčí Michaela | Schmier klub Nové Město na Moravě | 91 | 19 | 2 | 2 záv. |
12 | Zachařová Veronika | Dobrovského | 91 | 18 | 2 | 2 záv. |
12 | Richtrová Andrea | Atletika Albrechtice | 92 | 18 | 6 | 6 záv. |
14 | Satoriová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 17 | 2 | 2 záv. |
15 | Ručová Karolína | ŠAK Pardubice | 91 | 16 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karlová Veronika | Nový Věk Triatlonu | 90 | 98 | 11 | 11 záv. |
2 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 46 | 7 | 7 záv. |
3 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 42 | 4 | 4 záv. |
4 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 39 | 6 | 6 záv. |
5 | Henclová Radka | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 31 | 3 | 3 záv. | |
6 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 30 | 4 | 4 záv. |
7 | Krejčí Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 22 | 2 | 2 záv. |
7 | Vacková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 22 | 3 | 3 záv. |
9 | Syrová Hana | ZŠ A. Jiráska | 89 | 20 | 2 | 2 záv. |
10 | Pospíšilová Markéta | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 18 | 2 | 2 záv. |
10 | Lipenská Radka | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 18 | 3 | 3 záv. |
12 | Košíková Vendula | Schmier klub Nové Město na Moravě | 89 | 16 | 2 | 2 záv. |
12 | Šimonová Monika | Nové Město na Moravě | 90 | 16 | 2 | 2 záv. |
12 | Levá Nikola | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 16 | 2 | 2 záv. |
15 | Míková Kristýna | ZŠ Dobrovského | 89 | 12 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 151 | 15 | 15 záv. |
2 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 139 | 15 | 15 záv. |
3 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 87 | 10 | 10 záv. |
4 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 40 | 5 | 5 záv. |
5 | Morkes Radek | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 32 | 5 | 5 záv. |
6 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 30 | 5 | 5 záv. |
7 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 19 | 3 | 3 záv. |
7 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 19 | 2 | 2 záv. |
9 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 15 | 3 | 3 záv. |
10 | Vinter Jan | ZŠ A. Jiráska | 89 | 13 | 2 | 2 záv. |
11 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 12 | 2 | 2 záv. |
11 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 12 | 2 | 2 záv. |
13 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 11 | 1 | 1 záv. |
13 | Matějka Petr | Dobrovského | 89 | 11 | 1 | 1 záv. |
15 | Ingr Michal | Jiráskova | 90 | 10 | 2 | 2 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 96 | 10 | 10 záv. |
3 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 75 | 7 | 7 záv. |
5 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 31 | 3 | 3 záv. |
7 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 20 | 2 | 2 záv. |
9 | Slonková Lenka | Nové Město na Moravě | 88 | 15 | 2 | 2 záv. |
11 | Novotná Karolína | Jeseník | 88 | 11 | 1 | 1 záv. |
11 | Vacková Veronika | ZŠ Dobrovského | 88 | 11 | 1 | 1 záv. |
11 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 11 | 1 | 1 záv. |
17 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 9 | 1 | 1 záv. |
17 | Klímová Iva | Schmier klub Nové Město na Moravě | 87 | 9 | 1 | 1 záv. |
17 | Klimešová Ivona | Gymnázium Lanškroun | 88 | 9 | 1 | 1 záv. |
17 | Sedláková Lenka | Přelouč | 88 | 9 | 1 | 1 záv. |
25 | Svatoňová Martina | Gymnázium Lanškroun | 88 | 8 | 1 | 1 záv. |
25 | Fialová Tereza | AO Nové Město na Moravě | 88 | 8 | 1 | 1 záv. |
25 | Hrdinová Lenka | Jablonné nad Orlicí | 87 | 8 | 1 | 1 záv. |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 108 | 12 | 12 záv. |
3 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 95 | 11 | 11 záv. |
5 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 59 | 10 | 10 záv. |
7 | Hordějčuk Vašek | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 54 | 7 | 7 záv. |
9 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 40 | 4 | 4 záv. |
11 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 35 | 4 | 4 záv. |
13 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 33 | 5 | 4 záv. |
15 | Tomášek Lukáš | Atletika Polička | 88 | 26 | 4 | 4 záv. |
17 | Skořepa Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 22 | 2 | 2 záv. |
19 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 12 | 2 | 2 záv. |
19 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 12 | 2 | 2 záv. |
23 | Kubínek František | Orel Blažovice | 88 | 11 | 1 | 1 záv. |
23 | Seidlman Milan | ZŠ A. Jiráska | 88 | 11 | 1 | 1 záv. |
27 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 9 | 2 | 2 záv. |
27 | Wolf Jiří | SPŠ a SOU Lanškroun | 87 | 9 | 1 | 1 záv. |
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
3.1.2004 | Běh na Andrlův chlum | 28 |
13.3.2004 | Choceňský kros | 87 |
27.3.2004 | Litomyšlská dvanáctka | 105 |
25.4.2004 | Memoriál Q. Štěpánka | 178 |
1.5.2004 | Běh kolem poličských hradeb | 187 |
2.5.2004 | Běh Javorkou | 82 |
7.5.2004 | Běh na Rozálku | 92 |
12.5.2004 | Přespolní běh v Kypuši | 146 |
16.5.2004 | Běh Choceňskými sady | 70 |
22.5.2004 | Běh do Zámeckého vrchu | 0 |
23.5.2004 | Nekořský kros | 71 |
12.6.2004 | Knířovský běh | 51 |
15.8.2004 | Černovírský kros | 49 |
22.8.2004 | Běh Svinnou | 59 |
16.9.2004 | Okresní běh mládeže na dráze v Jablonném n. Orl. | 118 |
25.9.2004 | Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry | 237 |
10.10.2004 | Běh Údolím Orlice | 181 |
13.10.2004 | Běh do sjezdovky v Lanškrouně | 224 |
23.10.2004 | Ve stopě líšnické 15 | 172 |
11.12.2004 | Vánoční běh Parníkem | 115 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.