Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2005

Celkové pořadí poháru

Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí721240,691512/15 záv.
2Razým LukášISCAREX Česká Třebová791218,241612/16 záv.
3Dobšíček PavelSK Hronov801149,851212/12 záv.
4Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751146,111912/19 záv.
5Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691117,71712/17 záv.
6Šebek MichalJiskra Ústí n. Orlicí84990,711612/16 záv.
7Kolek PetrISCAREX Česká Třebová75940,191412/14 záv.
8Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová81926,91512/14 záv.
9Adamec JosefATC Nekoř81925,871111/11 záv.
10Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí80906,681212/12 záv.
11Šutera JosefAtletika Polička79835,211010/10 záv.
12Bielčik PetrLichkov71814,461212/12 záv.
13Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69749,831212/12 záv.
14Král JindřichISCAREX Česká Třebová73682,7988/8 záv.
15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82676,191712/17 záv.
16Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová74666,211612/16 záv.
17Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.75618,7677/7 záv.
18Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí79599,2188/8 záv.
19Bogdał PawełMiedzygorze PL76583,9688/8 záv.
20Bogdał RomanMiędzygórze Polska79580,6188/8 záv.
21Brýdl PavelX-AIR Ostrava80486,455/5 záv.
22Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.85471,1377/7 záv.
23Kuba MilošKB Nové Město na Moravě67368,6844/4 záv.
24Dostálek PetrASPV Těchonín67364,1466/6 záv.
25Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí70360,0855/5 záv.
26Fajfr FrantišekŽamberk72358,2444/4 záv.
27Blaha TomášAK Kroměříž76356,1644/4 záv.
28Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice71303,2733/3 záv.
29Mihulka Jindřich3 SPEED Praha70300,1955/5 záv.
30Pilgr LuděkTJ Loko Česká Třebová76295,0744/4 záv.
31Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě78291,5133/3 záv.
32Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí75284,7433/3 záv.
33Kalous PetrSK Žamberk77282,5155/5 záv.
34Ulich PetrMT Nové Město nad Metují68265,7233/3 záv.
35Svoboda MojmírHvězda Pardubice66264,5143/3 záv.
36Bogdał LukaszMiędzygórze Polska82256,5344/4 záv.
37Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová75252,3999/9 záv.
38Zelinger MichalLanškroun69235,0433/3 záv.
39Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí75234,5833/3 záv.
40Strnad TomášSK Žamberk69232,3544/4 záv.
41Wcislo AdamLKS Iskra Jaszkowa - Polsko231,0933/3 záv.
42Kouřil KarelAC Vysoké Mýto72214,8833/3 záv.
43Kašpar JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí74213,6833/3 záv.
44Krupička RobertSaucony Team78210,4522/2 záv.
45Krejsa TomášFerodo Repsol Racing77202,0833/3 záv.
46Kotouč MartinSSK Vítkovice85195,2322/2 záv.
47Waloszczyk BartekSwietoszow Pl73186,5822/2 záv.
48Šesták KarelMaratonstav Úpice71172,4122/2 záv.
49Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk75170,422/2 záv.
50Hradecký PetrSpartak OEZ Letohrad85166,7422/2 záv.
51Chmelík JosefSK Polička73163,322/2 záv.
52Ouřecký MilošLoko OB Pardubice67157,7933/3 záv.
53Holub MiroslavBukovice66157,6122/2 záv.
54Glaser VáclavSMC FORT SMS Ústí nad Orlicí70157,2922/2 záv.
55Doucha JiříStart Náchod71153,5222/2 záv.
56Bednarz LiborX-AIR Ostrava80149,0922/2 záv.
57Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - Polsko69146,2533/3 záv.
58Mařík JiříMP Žamberk72139,1622/2 záv.
59Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.80133,7722/2 záv.
60Mocek TomášAC Vysoké Mýto79128,8222/2 záv.
61Vodička OldřichPIM RC77126,7222/2 záv.
62Kolář RadimISCAREX Česká Třebová69123,322/2 záv.
63Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice68119,5322/2 záv.
64Vála JosefČeská Třebová73118,0522/2 záv.
65Levý TomášSK Žamberk67115,9322/2 záv.
66Novotný JiříŠámalovci115,6422/2 záv.
67Mikelka OskarSKM Vraclav78115,5322/2 záv.
68Kristek JiříRetia Pardubice67110,5433/3 záv.
69Málek MichalAC Čáslav84103,5911/1 záv.
70Magál JiříDukla Liberec77103,511/1 záv.
71Havlíček JanASK Slavia Praha79102,3311/1 záv.
72Čotov IvanEko Drill Zlín66100,7611/1 záv.
73Pelouch LeošSK Chotěboř75100,7411/1 záv.
74Novák PavelAtletika Jihlava70100,3311/1 záv.
75Vyžrálek IvoSK Kolis Moravský Krumlov7397,7911/1 záv.
76Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7297,5211/1 záv.
77Škapa MarekX-AIR Ostrava7197,522/2 záv.
78Rozprým JiříSK Žamberk7797,0111/1 záv.
79Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6996,2133/3 záv.
80Bláha JanSokol České Budějovice7194,1811/1 záv.
81Michl PetrDukla Liberec7093,8111/1 záv.
82Vymazal PetrAK Kroměříž7593,0511/1 záv.
83Koukal MartinSKP Jablonec nad Nisou7893,0411/1 záv.
84Walczykiewicz MariuszLKS Iskra Jaszkova - Polsko8292,2733/3 záv.
85Horák OndřejAK Kroměříž7589,8211/1 záv.
86Kaválek TomášOrel Orlice8189,4411/1 záv.
87Janeš JaromírSK OMT Pardubice7989,3411/1 záv.
88Ondráček TomášVSK Universita Brno7788,5811/1 záv.
89Pešek OndřejKOB Choceň8587,5222/2 záv.
90Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6987,3911/1 záv.
91Kunst MichalJiskra Harrachov8087,2111/1 záv.
92Štumpf EduardSokol Kunvald8085,8422/2 záv.
93Myška JiříAtletika Polička7385,7211/1 záv.
94Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7185,2611/1 záv.
95Suchodol JosefŽamberk6784,9922/2 záv.
96Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7684,7211/1 záv.
97Smejkal LukášSKAO Chotěboř8584,1811/1 záv.
98Kala MilanDTC Litomyšl7884,0411/1 záv.
99Klíma TomášRPG Brno8083,7211/1 záv.
100Bogdał RawekMiedzygorze PL83,6711/1 záv.
101Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7983,2711/1 záv.
102Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8382,2311/1 záv.
103Pozler TomášSK OMT Pardubice7681,8311/1 záv.
104Erbs DušanAC Pardubice7981,5211/1 záv.
105Dedek AlešAK Kroměříž7580,1111/1 záv.
106Jedlička MichalSlávia OB Hradec Králové7377,8811/1 záv.
106Komanec VáclavSlávia OB Hradec Králové8477,8811/1 záv.
108Daňko MiroslavGrabštejn7774,0811/1 záv.
109Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7673,9411/1 záv.
110Vošický PavelSK DAMA Sport Šumperk7571,9911/1 záv.
111Zoubek ZdeněkABK Liberec6970,9611/1 záv.
112Rubáček NorbertOrel Rtyně v Podkrkonoší8070,8211/1 záv.
113Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7368,4911/1 záv.
114Hudec JiříRybník6868,3311/1 záv.
115Krčál JaroslavOK Lokomotiva Pardubice8467,311/1 záv.
116Nymša MiroslavTJ Černovír6967,2711/1 záv.
117Tymków LukaszPWG Odra Brzew8166,9911/1 záv.
118Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8066,3621/1 záv.
119Šimek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8465,8911/1 záv.
120Navrátil MichalSK Žamberk8565,0211/1 záv.
121Chlubna JanNové Město na Moravě8463,5711/1 záv.
122Hotař JiříNová Ves7360,6311/1 záv.
123Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7560,3411/1 záv.
124Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česká Třebová8559,7511/1 záv.
125Bezdíček OndřejTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7957,7311/1 záv.
126Konfršt PetrChotěboř8657,5911/1 záv.
127Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7357,1911/1 záv.
128Gyombe Martinneregistrován56,6211/1 záv.
129Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7955,0611/1 záv.
130Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8054,2511/1 záv.
131Karkoška PetrBC Orlová7353,7611/1 záv.
132Havelka PetrTJ AC Praha 18907252,2711/1 záv.
133Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto8551,1811/1 záv.
134David PavelČernilov7250,0711/1 záv.
135Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7849,0511/1 záv.
136Hodek RomanSokol Kunvald48,111/1 záv.
137Přikryl MilanTJ Spartak OEZ Letohrad8546,0911/1 záv.
138Neruda MilanHorolezci Česká Třebová6645,9322/2 záv.
139Brandstein MartinSKONT Pardubice8344,7811/1 záv.
140Vtípil MiroslavMars Svratka8344,2411/1 záv.
141Braness MiroslavAtletika Polička784411/1 záv.
142Chlup JiříStaré Město7442,4811/1 záv.
143Horný PavelAk Kroměříž7340,4111/1 záv.
144Šenigl FilipPIM RC7639,8311/1 záv.
145Šmíd Jaroslavneregistrován7938,5911/1 záv.
146Lauterbach PatrikŽamberk7238,5511/1 záv.
147Zouhar MartinAC 1890 Praha8538,3311/1 záv.
148Zvěřina JanAC Hájek7937,6811/1 záv.
149Hemer JindřichTrusnov7537,4611/1 záv.
150Tomek JozefAC Čáslav7937,2311/1 záv.
151Brandejs MiroslavAtletika Polička7836,2511/1 záv.
152Netuka MartinSlávia OB Hradec Králové7336,1911/1 záv.
153Dvořák MiroslavSSK Horka nad Moravou7335,1222/2 záv.
154Šos MilanSDH Svinná7934,7211/1 záv.
155Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7234,1211/1 záv.
156Pátek MiroslavKOS Krnov7633,9811/1 záv.
157Lakota MartinAC CHoceň7232,7511/1 záv.
158Hrouza MichalKOS Krnov7832,2511/1 záv.
159Borovec AlexChoceň31,9511/1 záv.
160Žák TomášAC Pardubice8531,711/1 záv.
161Bříza DavidŽamberk8231,3311/1 záv.
162Jančařík PetrAAC Brno6830,4611/1 záv.
163Sedlák RadekOK Brtevští Berani7529,3511/1 záv.
164Myšák MilanSokol Jehnědí6628,9911/1 záv.
165Valter Daliborneregistrován6928,611/1 záv.
166Černohorský MiroslavČP Tanvald7027,4811/1 záv.
167Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7327,3611/1 záv.
168Tóth Rostislavneregistrován7827,0511/1 záv.
169Exler PavelTETTEX Praha8226,8622/2 záv.
170Pánek LiborAKA FUKA Team Přerov7925,7911/1 záv.
171Dudka PiotrLZS Bystryca Klodzka8425,7211/1 záv.
172Hála FilipVýprachtice8525,611/1 záv.
173Hamr JakubAK Bílina8425,1911/1 záv.
174Rabiňák MartinRC Basset7925,0811/1 záv.
175Šlajs TomášKOB Choceň8324,5811/1 záv.
176Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7524,3711/1 záv.
177Hejkrlík FilipHvězda Pardubice7924,1611/1 záv.
178Křivda IvanKOB Choceň6723,7511/1 záv.
179Formánek PetrVerměřovice8323,6111/1 záv.
180Veselý Pavelneregistrován7523,1511/1 záv.
181Pospíšil PetrChoceň7922,7111/1 záv.
182Baďura JanBETA BRNO OB6821,4411/1 záv.
183Holubec MiroslavBystřec761911/1 záv.
184Jána MiroslavAtletika Polička7918,411/1 záv.
185Hudeček MartinHelia Trade CZ7217,7211/1 záv.
186Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7717,5311/1 záv.
187Cvrček MartinSK Polička7917,2322/2 záv.
188Kolář PetrČeská Třebová6717,0911/1 záv.
189Vanický PetrTJ Liboc7316,911/1 záv.
190Krátký IvoLSR Vyškov6815,6311/1 záv.
191Čečka JiříSlávia OB Hradec Králové7615,2411/1 záv.
192Vomočil MichalSDH Svinná7714,7811/1 záv.
193Günter OszwaldTJ Sokol Damníkov6814,5511/1 záv.
194Kalista JanPSK Olymp Praha8213,2411/1 záv.
195Krištof PetrAtletika Polička7512,1711/1 záv.
196Formánek VladimírVerměřovice7910,9911/1 záv.
197Kaválek OndřejOrel Orlice8310,8322/2 záv.
198Šesták MartinM6669,5511/1 záv.
199Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady829,2911/1 záv.
200Kuchyňka PavelČeská Třebová789,1611/1 záv.
201Temňák LukášSDH Heřmanice778,311/1 záv.
202Kuczynski MarianNýdek696,811/1 záv.
203Netolický MilanChoceň766,5322/2 záv.
204Rumpertesz PetrHO Baník 1. Máj Karviná785,3111/1 záv.
205Pilgr AlešOB Česká Třebová80422/2 záv.
206Heger JiříOlomouc693,2611/1 záv.
207Švadlena PavelKOB Choceň752,5911/1 záv.
208Kopecký MilanSvinná732,5111/1 záv.
209Korbel MichalKOB Choceň77---11/1 záv.
209Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí71---11/1 záv.
209Večeřa Janneregistrován83---11/1 záv.
209Sládek FrantišekSládek Team83---11/1 záv.
209Leštínský TomášKOB Dobruška78---11/1 záv.
209Lenhart VítACS Přerov TEAM82---11/1 záv.
209Rašner TomášRELAX Olomouc69---11/1 záv.
209Souček KarelSlávia OB Hradec Králové66---11/1 záv.
209Čermák MiroslavHorolezecký klub Choceň76---11/1 záv.
209Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová80---11/1 záv.
209Mazura TomášPardubice78---11/1 záv.
209Kubík RomanSokol Bořice67---11/1 záv.
209Molinger LuděkNáchod72---11/1 záv.
209Holý RomanPIM RC Praha70---11/1 záv.
209Kiedroň RyszardTřinec72---11/1 záv.
209Štosek JaromírAnenská Studánka67---11/1 záv.
209Pavlas JiříSK Pašerák Písařov82---11/1 záv.
209Vlček MartinMladkov75---11/1 záv.
209Macháček LubomírKOB Choceň75---11/1 záv.
209Háger IvoOlomouc67---11/1 záv.
209Vodák JiříBejcy Olomouc71---11/1 záv.
209Říha PetrBejcy Olomouc68---11/1 záv.
209Martinek Radekneregistrován68---11/1 záv.
209Macháček MilanKOB Choceň77---11/1 záv.
209Jirásko DušanSokol Srch73---11/1 záv.
209Žofka PavelHD Alpa69---11/1 záv.
209Vaněk PetrOlomouc70---11/1 záv.
209Přibyl MilošPIM RC Praha67---11/1 záv.
209Floriš Petrneregistrován72---11/1 záv.
209Jirásko LubomírSokol Srch71---11/1 záv.
209Švec MartinUhelná Příbram77---11/1 záv.
209Jaško MichalSDH Svinná75---11/1 záv.
209Malý LukášUHC Králíky83---11/1 záv.
209Jireček VratislavHusovka76---11/1 záv.
209Švanda JiříSDH Heřmanice77---11/1 záv.
209Pleskač PatrikISCARTOP Brno82---11/1 záv.
209Šerý PavelZruč - Senec71---11/1 záv.
209Brzák MilanSplašená lokomotiva---11/1 záv.
209Řoutil LadislavŠternberské listy81---11/1 záv.
209Sládek MartinSládek Team79---11/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
5.3.2005Choceňský kros81
12.3.2005Litomyšlská dvanáctka73
19.3.2005Okolo Trusnova151
23.4.2005Běh Javorkou305
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
6.5.2005Běh na Rozálku137
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
4.6.2005Knířovský běh112
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
14.8.2005Černovírský kros137
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
28.8.2005Běh Svinnou139
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2005Sázava - Lázek60
10.9.2005Lesní běh Rokytnice v Orlických horách95
11.9.2005Silniční běh Jablonné - Jamné49
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
10.12.2005Vánoční běh Parníkem128

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999