Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2005

Celkové pořadí poháru

Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601290,712212/22 záv.
2Siegel JosefAC Choceň5812371312/13 záv.
3Čechal JaroslavTS Letohrad611107,441812/18 záv.
4Skyba MartinBarnex Sport Brno621023,471312/13 záv.
5Razým JanISCAREX Česká Třebová57977,552012/20 záv.
6Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice62936,841212/12 záv.
7Krejčí StanislavASPV Těchonín63823,421612/16 záv.
8Bílý ZdeněkMK Pardubice59778,321212/12 záv.
9Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59745,281512/15 záv.
10Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová59648,811212/12 záv.
11Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56639,331412/14 záv.
12Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí56593,8788/8 záv.
13Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí64581,188/8 záv.
14Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě64473,9455/5 záv.
15Kynčl StanislavOK Jilemnice64428,4244/4 záv.
16Holický MilanAFK SKP Pardubice65407,7144/4 záv.
17Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl57372,744/4 záv.
18Novotný LuděkSK Žamberk62340,7155/5 záv.
19Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl63327,5644/4 záv.
20Poduška JosefMK Kladno62310,3333/3 záv.
21Sedlák JiříPřelouč58309,9477/7 záv.
22Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60305,8377/7 záv.
23Ženčák JaroslavTJ Šumperk61294,3633/3 záv.
24Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí63293,0833/3 záv.
25Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí61266,533/3 záv.
26Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové62186,2222/2 záv.
27Kovářík VáclavTJ JE Dukovany63183,6933/3 záv.
28Hausvater KarelSlavia Hradec Králové58179,9122/2 záv.
29Drážný LadislavTatran Písařov59179,7633/3 záv.
30Svoboda PetrMAX TRI Liberec60178,2422/2 záv.
31Zátopek JiříX-AIR Ostrava60176,1622/2 záv.
32Vanta JosefTC Dobruška62174,5622/2 záv.
33Dlabka LudvíkSokol Kunvald60166,6233/3 záv.
34Pečenka LiborKHB Radegast61161,2244/4 záv.
35Turbak JaroslavSebranice63141,2622/2 záv.
36Neruda MiroslavChrudim56139,6822/2 záv.
37Zatloukal MarekKopečkáři65136,9622/2 záv.
38Hynek PetrSK Nové Město nad Metují63135,4922/2 záv.
39Knápek LubomírLK Šumperk59135,4822/2 záv.
40Šlajs TomášKOB Choceň60134,1922/2 záv.
41Šilar Tomášneregistrován63123,933/3 záv.
42Tomšů PetrMlýn Janderov64121,8633/3 záv.
43Tarant LadislavLíšnice60119,4222/2 záv.
44Kykal KvětoslavTJ Lubná61115,5322/2 záv.
45Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko62100,9311/1 záv.
46Hudcovic TomášNové Město nad Metují6598,1411/1 záv.
47Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6296,6311/1 záv.
48Karlík FrantišekSKP Most6596,311/1 záv.
49Kolínek FrantišekAK Perná5694,0511/1 záv.
50Krátký JosefLABE TRI CLUB HK6593,7333/3 záv.
51Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6491,1911/1 záv.
52Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6089,4611/1 záv.
53Stránský TomášSparta Praha6587,8111/1 záv.
54Dostál JiříBC Morava6486,0111/1 záv.
55Pecháček VratislavZDH Svinná6085,3722/2 záv.
56Havlík MiroslavČalounictví Bořitov5884,0711/1 záv.
57Tománek JiříAtletika Polička6282,122/2 záv.
58Vávra JaromírSpektizální kormidelník6381,0711/1 záv.
59Štěpař PetrSušice6479,7811/1 záv.
60Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6079,3811/1 záv.
61Mátl PavelSokol Opatov u Třebíče6579,1411/1 záv.
62Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6077,9411/1 záv.
63Mocker FrantišekAC Česká Lípa5876,6133/3 záv.
64Kysilka VladimírAC Vysoké Mýto6275,5111/1 záv.
65Šimek ŠtefanSokol Mořice5674,2111/1 záv.
66Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6172,0511/1 záv.
67Klimeš BedřichSokol Bukovice5671,3922/2 záv.
68Kacálek JaroslavAtletika Polička5670,6422/2 záv.
69Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6470,1211/1 záv.
70Dostál LadislavSTŠ MO Moravská Třebová5667,811/1 záv.
71Bednařík OtakarZářecká Lhota6365,0911/1 záv.
72Štyndl MiroslavAtletika Polička5763,8811/1 záv.
73Fikejs VladimírSokol Žamberk5763,2911/1 záv.
74Nagl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí5860,0411/1 záv.
75Gdula PetrHrochův Týnec6159,711/1 záv.
76Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5959,3711/1 záv.
77Pisarčík TomášVelká Bíteš6355,1811/1 záv.
78Klapal FrantišekOOB Vamberk6452,3711/1 záv.
79Schaffer PetrMlýn Janderov6051,6811/1 záv.
80Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5650,5411/1 záv.
81Klepárník OtakarPolička5750,5311/1 záv.
82Čejka LubomírZhoř6550,1511/1 záv.
83Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6549,2811/1 záv.
84Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5848,111/1 záv.
85Spilko ZdeněkBK Vysoké Mýto6444,8511/1 záv.
86Smolák PetrBK Vysoké Mýto6442,8811/1 záv.
87Zavoral MilošCafé Bayer Pardubice5642,6811/1 záv.
88Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5640,7611/1 záv.
89Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6339,7911/1 záv.
90Páriš AttilaKRB Chrudim6039,5611/1 záv.
91Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6538,7711/1 záv.
92Půlpán RomanKOB Choceň6538,4211/1 záv.
92Fišter ŠtefanAC Čáslav6438,4211/1 záv.
94Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5738,2411/1 záv.
95Menning DagVFA endLOS Dresden6438,2211/1 záv.
96Zoubek KarelTJ Sokol Vanovice6037,1511/1 záv.
97Pokorný MilanSK Vraclav6434,8711/1 záv.
98Kalandra StanislavTJ Svitavy6033,2811/1 záv.
99Zoubek JiříSCWS Lučany6532,8611/1 záv.
100Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6532,0111/1 záv.
100Starenko JanŽamberk6532,0111/1 záv.
102Ptáček JosefAnenská Studánka6430,8811/1 záv.
103Rejl JiříSokol Srch6326,1211/1 záv.
104Vlček JosefSK OB Týniště nad Orlicí5625,1711/1 záv.
105Pucholt JiříSokol Unhošť5923,8611/1 záv.
106Matějíček PetrOrel Dolní Dobrouč6423,411/1 záv.
107Exler PavelŽamberk5821,8522/2 záv.
108Azeb NabilOK 99 Hradec Králové6420,5811/1 záv.
109Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6517,3533/3 záv.
110Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald5814,811/1 záv.
111Koudelka MartinTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5913,311/1 záv.
112Štolba ZdeněkSDH Svinná6112,1211/1 záv.
113Matějík DaliborAtletika Albrechtice6510,6411/1 záv.
114Válek VratislavKČT Žamberk568,6211/1 záv.
115Jiráska JanKrálíky565,3311/1 záv.
116Bečvařík JiříSplašená lokomotiva604,2711/1 záv.
117Novotný PřemyslSKI Pastviny59---55/5 záv.
117Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí59---11/1 záv.
117Balcar AlešOK 99 Hradec Králové57---11/1 záv.
117Smrček VladimírST Chvojkovice Brod62---11/1 záv.
117Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí56---11/1 záv.
117Kubelka PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí60---11/1 záv.
117Růžička KarelČeská Ves56---11/1 záv.
117Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto62---11/1 záv.
117Krmela LadislavSDH Svinná64---11/1 záv.
117Přívětivý JiříBranky61---22/2 záv.
117Václavek ZdeněkDlouhá Třebová65---11/1 záv.
117Hruška MilanSportovní spolek Radost Červený Kostelec59---11/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
5.3.2005Choceňský kros81
12.3.2005Litomyšlská dvanáctka73
19.3.2005Okolo Trusnova151
23.4.2005Běh Javorkou305
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
6.5.2005Běh na Rozálku137
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu239
4.6.2005Knířovský běh112
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
14.8.2005Černovírský kros137
21.8.2005CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
28.8.2005Běh Svinnou139
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2005Sázava - Lázek60
10.9.2005Lesní běh Rokytnice v Orlických horách95
11.9.2005Silniční běh Jablonné - Jamné49
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
10.12.2005Vánoční běh Parníkem128

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999