2005 - 20. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 803 | 34 | S:9/375, A:11/278, B:14/150 |
2 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 734 | 15 | S:6/414, A:3/186, B:6/134 |
3 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 722 | 11 | S:5/411, A:3/210, B:3/101 |
4 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 655 | 11 | S:4/339, A:3/184, B:4/132 |
5 | Šádková Irena | AC Pardubice | 69 | 455 | 5 | S:3/315, A:2/140, B:0/0 |
6 | Přívětivá Svatava | KHB Radegast | 64 | 324 | 8 | S:2/102, A:3/158, B:3/64 |
7 | Klimešová Alena | Bukovice | 63 | 258 | 5 | S:2/132, A:2/102, B:1/24 |
8 | Mališová Karla | USK Praha | 60 | 233 | 3 | S:2/198, A:0/0, B:1/35 |
9 | Šokalová Ludmila | TiS VILHELM Frýdek Místek | 56 | 216 | 3 | S:2/162, A:1/54, B:0/0 |
10 | Klampflová Eva | Vrchlabí | 64 | 210 | 3 | S:1/105, A:1/70, B:1/35 |
11 | Tůmová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 69 | 157 | 4 | S:0/0, A:2/102, B:2/55 |
12 | Hanáková Miroslava | ACP Olymp Brno | 66 | 151 | 2 | S:1/81, A:1/70, B:0/0 |
13 | Lednická Zdenka | AK Zlín | 56 | 136 | 2 | S:1/66, A:1/70, B:0/0 |
14 | Melichová Miloslava | Svatobor | 56 | 119 | 4 | S:1/51, A:0/0, B:3/68 |
14 | Vergeinerová Eva | Osečná | 62 | 119 | 3 | S:1/72, A:0/0, B:2/47 |
16 | Valentová Květa | AVC Praha | 56 | 117 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/24 |
17 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 99 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/27 |
18 | Polachová Lenka | TJ LIGA 100 Olomouc | 69 | 84 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/27 |
19 | Jeníková Karolína | Spartak Praha 4 | 68 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
20 | Šrámková Štefánia | xxx | 68 | 78 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/24 |
21 | Tvrdá Zdeňka | TJ Technoplast Chropyně | 56 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
21 | Gromusová Alexandra | Olymp Brno | 62 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
21 | Živělová Vladimíra | TJ Liga 100 Olomouc | 61 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
24 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 68 | 2 | S:1/48, A:0/0, B:1/20 |
25 | Metelková Ivana | Vrbno pod Pradědem | 61 | 67 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/22 |
26 | Šroubková Marta | Sokol Plzeň | 61 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
26 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
26 | Vašinová Ivana | SK Ostravice | 65 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
29 | Likusová Dagmar | CK Silesia Orlová | 70 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
30 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
31 | Martinová Eva | TJ Sokol Valteřice | 58 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
31 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
31 | Antošová Radomila | za sebe | 58 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
34 | Suchanová Pavla | Kovo Praha | 63 | 53 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/53 |
35 | Jastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | 64 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
36 | Benešová Jolana | Redpoint Teplice nad Metují | 69 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
37 | Martincová Ivana | Moravská Slávia Brno | 63 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
38 | Bošková Vladimíra | Sokol Volyně | 67 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
38 | Sembolová Barbara | Vinis Třanovice | 64 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
40 | Přibylová Erika | BK Jílové | 66 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
41 | Rubínová Kateřina | Mokrá - Horákov | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
41 | Lukášková Zlata | Liga 2000 Strašice | 68 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
41 | Crhová Ivana | BK visky | 66 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
44 | Sazamová Kateřina | Úvaly | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
44 | Bláhová Jaroslava | Nový Bydžov | 67 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
44 | Ženčáková Marie | Salón Zdena | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 852 | 18 | S:6/426, A:6/284, B:6/142 |
2 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 660 | 10 | S:3/303, A:4/256, B:3/101 |
3 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 491 | 7 | S:4/348, A:2/116, B:1/27 |
4 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 434 | 7 | S:2/186, A:3/186, B:2/62 |
5 | Leszkowová Ivana | MK Hlinsko | 53 | 255 | 6 | S:1/72, A:2/106, B:3/77 |
6 | Janečková Anežka | AK Zlín | 47 | 236 | 4 | S:2/174, A:0/0, B:2/62 |
7 | Skálová Lenka | MK Seitl Ostrava | 54 | 118 | 2 | S:0/0, A:2/118, B:0/0 |
8 | Kociánová Marie | Křenovice | 46 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
9 | Hrozová Milena | LRS - ČD Vyškov | 59 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/59 | |
10 | Sochorcová Růžena | AVC Praha | 41 | 58 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/58 |
11 | Svobodová Dana | Příbram | 52 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
11 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
13 | Požgayová Jana | AVC Praha | 55 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
14 | Winterová Alena | TJ Rumburk | 49 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
15 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
16 | Zlatníková Vlasta | LIAZ Jablonec | 41 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítek Miroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 72 | 809 | 16 | S:6/402, A:5/266, B:5/141 |
2 | Brýdl Pavel | X-AIR Ostrava | 80 | 796 | 20 | S:6/390, A:8/272, B:6/134 |
3 | Zoubek Zdeněk | CZE | 69 | 699 | 20 | S:6/306, A:7/254, B:7/139 |
4 | Cupák Martin | Marpole MTB Vrchlabí | 71 | 594 | 12 | S:5/321, A:4/210, B:3/63 |
5 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 544 | 19 | S:7/267, A:6/176, B:6/101 |
6 | Vymazal Petr | AD CYKLO Brodek | 75 | 509 | 9 | S:5/333, A:2/114, B:2/62 |
7 | Ondráček Tomáš | VSK Universita Brno | 77 | 497 | 10 | S:5/315, A:2/102, B:3/80 |
8 | Blaha Tomáš | AK Kroměříž | 76 | 462 | 10 | S:4/258, A:3/132, B:3/72 |
9 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 440 | 12 | S:4/210, A:4/154, B:4/76 |
10 | Vagenknecht Roman | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 436 | 18 | S:6/159, A:5/166, B:7/111 |
11 | Bláha Jan | Sokol České Budějovice | 71 | 419 | 5 | S:3/279, A:2/140, B:0/0 |
12 | Dobšíček Pavel | CZE | 80 | 370 | 9 | S:3/219, A:1/54, B:4/97 |
13 | Pechek Petr | CZE | 83 | 351 | 5 | S:3/246, A:1/70, B:1/35 |
14 | Bednarz Libor | X-AIR Ostrava | 80 | 344 | 13 | S:4/162, A:6/146, B:2/36 |
15 | Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 71 | 332 | 17 | S:6/159, A:5/118, B:5/55 |
16 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 328 | 15 | S:5/126, A:6/142, B:4/60 |
17 | Magál Jiří | Dukla Liberec | 77 | 315 | 3 | S:3/315, A:0/0, B:0/0 |
18 | Haman Václav | ČSK SKI Jilemnice | 81 | 294 | 7 | S:5/228, A:1/48, B:1/18 |
19 | Dedek Aleš | AD CYKLO Brodek | 75 | 259 | 5 | S:3/180, A:1/48, B:1/31 |
20 | Hanyš Zbyněk | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 85 | 245 | 8 | S:4/123, A:3/108, B:1/14 |
21 | Žák Jiří | CZE | 71 | 243 | 4 | S:3/216, A:0/0, B:1/27 |
22 | Horák Ondřej | AK Kroměříž | 75 | 229 | 3 | S:2/159, A:1/70, B:0/0 |
23 | Kysela Vojtěch | TJ ROB Liberec | 81 | 225 | 10 | S:5/126, A:2/68, B:3/31 |
24 | Mazač Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 68 | 223 | 9 | S:4/138, A:0/0, B:5/85 |
25 | Pomikálek Josef | MK Kladno | 75 | 217 | 5 | S:3/168, A:1/30, B:1/19 |
26 | Polášek Jan | AO Slavia Havířov | 80 | 215 | 3 | S:2/153, A:1/62, B:0/0 |
27 | Kacíř Vlastimil | Český Těšín | 79 | 195 | 9 | S:5/81, A:4/114, B:0/0 |
28 | Havlíček Jan | ASK Slavia Praha | 79 | 186 | 2 | S:2/186, A:0/0, B:0/0 |
29 | Vrabec Martin | Olfin Car Vella Trutnov | 79 | 183 | 3 | S:3/183, A:0/0, B:0/0 |
30 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 178 | 15 | S:4/27, A:5/96, B:5/55 |
31 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 172 | 12 | S:6/78, A:3/68, B:3/26 |
32 | Wurst Milan | Biatlon Karviná | 82 | 170 | 5 | S:2/78, A:3/92, B:0/0 |
33 | Berka Martin | Kozákov | 85 | 162 | 5 | S:4/147, A:0/0, B:1/15 |
34 | Kolek Petr | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 75 | 158 | 7 | S:2/18, A:4/116, B:1/24 |
35 | Randák Karel | SKI Jilemnice | 71 | 156 | 5 | S:2/96, A:0/0, B:3/60 |
35 | Janata Milan | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 156 | 5 | S:2/60, A:2/74, B:1/22 |
37 | Holub Petr | Olfin Car Vella - Trutnov | 66 | 153 | 3 | S:3/153, A:0/0, B:0/0 |
38 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 151 | 6 | S:2/72, A:1/38, B:3/41 |
39 | Mihulka Jindřich | 3 SPEED Praha | 70 | 142 | 9 | S:2/9, A:4/88, B:3/45 |
40 | Holub Miroslav | Bukovice | 66 | 141 | 4 | S:1/39, A:2/80, B:1/22 |
41 | Krupička Robert | CZE | 78 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
42 | Koukal Martin | SKP Jablonec nad Nisou | 78 | 137 | 2 | S:1/93, A:1/44, B:0/0 |
43 | Polášek Jan | SK Hranice | 83 | 134 | 3 | S:1/45, A:1/62, B:1/27 |
44 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 127 | 3 | S:0/0, A:2/100, B:1/27 |
45 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 124 | 13 | S:6/36, A:3/48, B:4/40 |
46 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 123 | 7 | S:2/27, A:2/42, B:3/54 |
47 | Vedral Petr | LSK Lomnice | 82 | 116 | 2 | S:1/72, A:1/44, B:0/0 |
47 | Sehnal Tomáš | DRÁSAL Team Holešov | 73 | 116 | 4 | S:2/66, A:1/28, B:1/22 |
47 | Faschingbauer Pavel | CZE | 73 | 116 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/35 |
50 | Valoušek Zbyněk | TJ Dukla Liberec | 84 | 111 | 2 | S:2/111, A:0/0, B:0/0 |
50 | Kožíšek Dušan | SKP Harachov | 83 | 111 | 3 | S:2/87, A:0/0, B:1/24 |
52 | Kunst Michal | SK Nové Město n. M. | 80 | 109 | 3 | S:1/45, A:1/40, B:1/24 |
52 | Koutný Tomáš | Odolena Voda | 77 | 109 | 4 | S:1/15, A:2/76, B:1/18 |
54 | Najdek Rastislav | Biking Raková | 79 | 108 | 2 | S:1/60, A:1/48, B:0/0 |
55 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 107 | 4 | S:3/93, A:0/0, B:1/14 |
56 | Štefko Robert | CZE | 68 | 103 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/31 |
57 | Karkoška Petr | BC Orlová | 73 | 102 | 4 | S:3/78, A:1/24, B:0/0 |
58 | Maceček Vlado | AK Kroměříž | 75 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
59 | Jakoubek Tomáš | SKI Jablonec nad Nisou | 79 | 96 | 2 | S:2/96, A:0/0, B:0/0 |
60 | Linhart Radek | TJČZU Praha | 76 | 94 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/22 |
61 | Šimurda Martin | Kašperské Hory | 72 | 89 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/35 |
62 | Šesták Karel | Maratonstav Úpice | 71 | 88 | 3 | S:0/0, A:1/48, B:2/40 |
63 | Schejbal Petr | Liberec | 71 | 84 | 5 | S:5/84, A:0/0, B:0/0 |
64 | Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 77 | 81 | 6 | S:1/6, A:2/52, B:3/23 |
64 | Žaludek Přemysl | DT SWISS Zlín | 77 | 81 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/24 |
66 | Žuška Marcel | HO Baník 1. Máj Karviná | 83 | 80 | 4 | S:3/54, A:1/26, B:0/0 |
67 | Velička Aleš | X-AIR Ostrava | 73 | 74 | 3 | S:2/54, A:1/20, B:0/0 |
67 | Bitala Václav | PSK Olymp Praha | 77 | 74 | 2 | S:1/30, A:1/44, B:0/0 |
67 | Šlechta Dan | Ryba Team | 76 | 74 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/20 |
70 | Razým Lukáš | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 72 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/27 |
70 | Svoboda Petr | SKI Jilemnice | 68 | 72 | 3 | S:3/72, A:0/0, B:0/0 |
72 | Martínek Filip | Sokol Vysoké Mýto | 69 | 70 | 2 | S:1/30, A:1/40, B:0/0 |
73 | Valter Dalibor | Beroun | 69 | 67 | 3 | S:2/33, A:1/34, B:0/0 |
74 | Horálek Radek | SN Zdravotník Praha | 80 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
74 | Brunát Vlastimil | Zbůch | 71 | 66 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/22 |
74 | Malý Jan | Cyklo SKI Lomnice nad Popelkou | 73 | 66 | 2 | S:1/42, A:1/24, B:0/0 |
77 | Vlček Tomáš | Gumárny Zubří | 80 | 64 | 4 | S:1/3, A:2/46, B:1/15 |
78 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 63 | 7 | S:3/15, A:1/14, B:3/34 |
79 | Kristek Jiří | Retia Pardubice | 67 | 62 | 6 | S:3/15, A:2/34, B:1/13 |
79 | Novotný Jiří | Maratonstav Úpice | 85 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
81 | Kubričan Pavel | Dukla Brandýs n. Labem | 83 | 61 | 3 | S:2/45, A:0/0, B:1/16 |
82 | Beran Jan | Spartak Police nad Metují | 83 | 60 | 2 | S:0/0, A:2/60, B:0/0 |
82 | Novotný Viktor | Fenix Team Jeseník | 82 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
84 | Štantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 57 | 4 | S:3/39, A:1/18, B:0/0 |
85 | Mlejnek Pavel | SKI OB Šternberk | 74 | 56 | 2 | S:1/48, A:1/8, B:0/0 |
86 | Szebesta Pavel | Jakl Karviná | 68 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
86 | Pop Tomáš | Atex TUFO Zlín | 71 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
86 | Čarňanský Ondřej | PROGRESS TEAM | 81 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
86 | Michálek Michal | Sokol Mělnice | 73 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
86 | Kratochvíl Miloš | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 75 | 54 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/20 |
91 | Hrouza Michal | KOS Krnov | 78 | 53 | 6 | S:3/9, A:3/44, B:0/0 |
92 | Voldřich Petr | Stachy | 78 | 52 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/16 |
93 | Kumstát Michal | Prostějov | 82 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
93 | Erlebach David | Kunčice | 71 | 51 | 3 | S:3/51, A:0/0, B:0/0 |
93 | Filipec Petr | TJ Slezan Frýdek Místek | 70 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
96 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 50 | 2 | S:0/0, A:2/50, B:0/0 |
97 | Částek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 75 | 49 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/49 |
97 | Jindra Petr | KER-TEAM Praha | 71 | 49 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/13 |
99 | Šmíd Petr | Baník Osek | 69 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
99 | Michl Petr | Dukla Liberec | 70 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
99 | Goldschmidt Roman | AC Moravský Krumlov | 73 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
99 | Pleticha Richard | Atletika Kadaň | 75 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
99 | Doucha Jiří | Start Náchod | 71 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
99 | Rapčan Lukáš | AKA FUKA Team Přerov | 78 | 48 | 3 | S:2/30, A:0/0, B:1/18 |
99 | Erben Libor | JOUDA TEAM Koberovy | 83 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
99 | Pavlišta Vít | AC Slovan Liberec | 85 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
107 | Holec Pavel | X-AIR Ostrava | 85 | 46 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/19 |
108 | Sikora Jakub | TJ TŽ Třinec | 84 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
108 | Dragolov Daniel | Fenix Jeseník | 67 | 44 | 2 | S:0/0, A:2/44, B:0/0 |
110 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 43 | 7 | S:2/6, A:0/0, B:5/37 |
111 | Cogan Rudolf | TJ Sokol Nová Paka | 71 | 42 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/18 |
111 | Hudeček Martin | Helia Trade CZ | 72 | 42 | 7 | S:3/9, A:3/24, B:1/9 |
111 | Schorný Luboš | KB Staré Město pod Laštejnem | 75 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
114 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 41 | 4 | S:0/0, A:3/30, B:1/11 |
115 | Pohl Václav | HKO Police n/M. | 80 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
115 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 40 | 5 | S:4/12, A:1/28, B:0/0 |
117 | Petr Jiří | INS Atelier Náchod | 74 | 39 | 2 | S:1/3, A:1/36, B:0/0 |
117 | Šretr Radek | Dukla Liberec | 82 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
117 | Kika Roman | Liga 100 Olomouc | 67 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
117 | Daňko Miroslav | LABE TRI CLUB HK | 73 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
117 | Ouřecký Miloš | Loko OB Pardubice | 67 | 39 | 4 | S:2/15, A:1/10, B:1/14 |
122 | Rubáček Norbert | Avalanche Team VUT VSK Brno | 80 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
122 | Motl Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 78 | 38 | 3 | S:0/0, A:1/20, B:2/18 |
122 | Janeš Jaromír | SK OMT Pardubice | 79 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
122 | Vaš Matěj | Sparta Praha | 83 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
122 | Scholz Vladimír | Pila Machov | 79 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
122 | Kluz Miroslav | Mosty u Jablunkova | 70 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
128 | Pivrnec Petr | BC Sport Lomnice nad Popelkou | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Polach Rostislav | SK DAMA Sport Šumperk | 75 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
130 | Gajdoš Dušan | Červený Kostelec | 73 | 35 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/9 |
130 | Pokorný Lubomír | KER Team Praha | 75 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
132 | Beran Jiří | Spartak Police nad Metují | 77 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
132 | Raška Zbyněk | CK Valašské království | 75 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
132 | Černohorský Miroslav | ČP Tanvald | 70 | 34 | 6 | S:5/33, A:0/0, B:1/1 |
132 | Mareček Jan | neregistrován | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 | |
136 | Pohůnek Roman | Ústí nad Labem | 78 | 33 | 2 | S:1/3, A:1/30, B:0/0 |
137 | Kuřík Jan | Orel Studenec | 66 | 32 | 5 | S:3/9, A:1/12, B:1/11 |
137 | Kuba Miloš | KB Nové Město na Moravě | 67 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
139 | Lohynský Jaroslav | Maratonstav Úpice | 72 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
139 | Kůra Luboš | Klatovy | 82 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
141 | Vala Robert | SK OMT Pardubice | 77 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
141 | Kuczynski Marian | Nýdek | 69 | 30 | 7 | S:3/9, A:3/16, B:1/5 |
141 | Loužil Jan | Jablonec nad Nisou | 80 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
141 | Dunka Štěpán | SAC Špindlerův Mlýn | 72 | 30 | 2 | S:2/30, A:0/0, B:0/0 |
141 | Glajcar Roman | SKI Alp Třinec | 67 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
141 | Skalický Roman | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 30 | 3 | S:3/30, A:0/0, B:0/0 |
147 | Lenhart Vít | ACS Přerov TEAM | 82 | 28 | 7 | S:3/9, A:2/4, B:2/15 |
147 | Matěcha Miroslav | TJ Hvězda Trnovany | 82 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
147 | Štolfa Martin | Spartak Police nad Metují | 74 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
147 | Pálka Jiří | Valašská Bystřice | 85 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
151 | Bětík Miroslav | AK Kroměříž | 72 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
151 | Filipčík Miroslav | SKI Strakonice | 73 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
151 | Veber Tomáš | AC Domažlice | 74 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
151 | Raboch Ivan | MK Spartak Žebrák | 66 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
151 | Sztymon Pavel | FC Bužkovec Petřvald | 73 | 27 | 2 | S:2/27, A:0/0, B:0/0 |
151 | Pohůnek Petr | Ústí nad Labem | 74 | 27 | 2 | S:1/3, A:1/24, B:0/0 |
151 | Rašner Tomáš | RELAX Olomouc | 69 | 27 | 6 | S:4/12, A:1/2, B:1/13 |
151 | Kučera Michal | USK VŠEM Ústí nad Labem | 72 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
159 | Štangler David | Loko Trutnov | 74 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
159 | Vít Antonín | SK Sportprestiž Praha | 85 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
159 | Lehotský Jiří | Melvins Team Vrchlabí | 76 | 26 | 5 | S:3/9, A:1/14, B:1/3 |
159 | Blaschke Karel | Loko Teplice | 85 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
163 | Fučík Aleš | LSK Lomnice | 81 | 25 | 2 | S:1/3, A:1/22, B:0/0 |
163 | Neradil Svatopluk | ŠELA SPORT Přerov | 80 | 25 | 4 | S:2/6, A:1/6, B:1/13 |
163 | Pátek Miroslav | KOS Krnov | 76 | 25 | 2 | S:1/3, A:1/22, B:0/0 |
166 | Štamtejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
166 | Míšek Petr | Prachatice | 79 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
166 | Vavruška Jiří | Bižuterie Jablonec | 78 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
166 | Hrstka Ivo | Profikol Brno | 68 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
166 | Komárek Tomáš | TJ Záblatí | 75 | 24 | 4 | S:4/24, A:0/0, B:0/0 |
166 | Špringr Zdeněk | Sokol Milovice | 70 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
166 | Mikuš Martin | Klub Lyžařů Turnov | 82 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
166 | Šerý Karel | Zruč-Senec | 71 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
166 | Havel Tomáš | Olymp Praha | 75 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
166 | Höll Petr | Tatran Chodov | 68 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
166 | Rataj Jan | Dukla Praha | 73 | 24 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/24 |
166 | Nohejl Lukáš | LABE TRI CLUB HK | 75 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
166 | Adamec Josef | ATC Nekoř | 81 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
166 | Česenek Zbyněk | Hudy Sport | 68 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
180 | Pánek Libor | AKA FUKA Team Přerov | 79 | 23 | 3 | S:2/9, A:0/0, B:1/14 |
181 | Hron Tomáš | Tatran Prachatice | 77 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
181 | Kos Jiří | Pernštejn Tým | 80 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
181 | Švarc Petr | Tri klub Příbram | 66 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
181 | Šnobl Martin | Los Rapidos Olomouc | 74 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
181 | Kalista Jiří | Loko Praha | 71 | 22 | 2 | S:1/6, A:0/0, B:1/16 |
181 | Kacerovský Martin | Žatecká prádelna | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
181 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
188 | Nemček Jaroslav | Biatlon Karviná | 84 | 21 | 3 | S:1/3, A:2/18, B:0/0 |
188 | Řoutil Ladislav | Šternberské listy | 81 | 21 | 4 | S:3/9, A:0/0, B:1/12 |
188 | Bolehovský Pavel | KER TEAM | 71 | 21 | 2 | S:1/3, A:1/18, B:0/0 |
188 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 21 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/18 |
188 | Latka Tomáš | MK SEITL Ostrava | 70 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
193 | Kocourek Jan | Tatran Prachatice | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
193 | Klakurka Václav | AD CYKLO Brodek | 83 | 20 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/17 |
193 | Dvořák Miroslav | SSK Horka nad Moravou | 73 | 20 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/17 |
193 | Slepička Pavel | MK Spartak Žebrák | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
193 | Veselý Petr | Plzeň | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
193 | Jerie Miroslav | Horní Jiřetín | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
193 | Keller Michal | MK Kopřivnice | 75 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
193 | Štogl Karel | neregistrován | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
193 | Minařík Petr | AK Zlín | 76 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
202 | Černý Milan | Tatran Chodov | 74 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
202 | Kašpar Jan | FEL Praha | 71 | 19 | 2 | S:1/3, A:1/16, B:0/0 |
202 | Rosol Jiří | Loko Beroun | 74 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
202 | Horný Pavel | Ak Kroměříž | 73 | 19 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/16 |
206 | Ledvina Jan | Tatran Chodov | 74 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
206 | Kubále Josef | Mladá Vožice | 72 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
206 | Vagenknecht Tomáš | Enika MTB Nová Paka | 84 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
206 | Havelka Petr | TJ AC Praha 1890 | 72 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
206 | Šandera Pavel | CTK Netolice | 75 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
206 | Šindelek Vladan | Pržno | 67 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
206 | Pospíšil Jan | SOU Spoje Brno | 85 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
206 | Rabiňák Martin | RC Basset | 79 | 18 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/15 |
206 | Gregoriades Tomáš | USK Praha | 83 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
206 | Hejtmánek Jiří | HS Jeseníky | 69 | 18 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/15 |
216 | Strnad Karel | Spartak Klenčí | 77 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
216 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 70 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
216 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
216 | Kresl Ladislav | AC Slavoj Český Krumlov | 72 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
216 | Rozkydal Martin | X-AIR Ostrava | 67 | 17 | 2 | S:1/3, A:1/14, B:0/0 |
216 | Vodička Josef | Sportcentrum Jičín | 80 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
216 | Vašíček Martin | SKI Radvanice | 71 | 17 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/14 |
216 | Černý Jiří | Semily | 80 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
216 | Veselý Ondřej | SCMT | 77 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
225 | Németa Milan | TT Cyklo Renova Cvikov | 78 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
225 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
225 | Pešek Filip | Mercy s.r.o. | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 | |
225 | Šebek Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 84 | 16 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/13 |
225 | Soukup Václav | Město Hronov | 67 | 16 | 3 | S:0/0, A:2/14, B:1/2 |
225 | Němeček Jaroslav | ISS Karviná | 84 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
225 | Polák Pavel | TJ Jiskra Tanvald | 67 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
225 | Petráček Luboš | Pernštejn Tým | 80 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
233 | Daňko Miroslav | Grabštejn | 77 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
233 | Ladka Tomáš | SK SEITL Ostrava | 70 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
233 | Kupka Martin | Cerekvice | 82 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
233 | Fiedler Jindřich | Tatran Prachatice | 75 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
233 | Krejčí Lukáš | Frýdek Místek | 76 | 15 | 4 | S:1/3, A:2/10, B:1/2 |
233 | Bernard Vladimír | Sokol na Mělníce | 71 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
233 | Mrózek Marian | Třinec | 73 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
233 | Přichystal Lukáš | VSK Universita Brno | 81 | 15 | 2 | S:2/15, A:0/0, B:0/0 |
233 | Pirk Tomáš | Lékařský TRI klub Praha | 73 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
233 | Říha Petr | Smart Team | 68 | 15 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/15 |
243 | Hradecký Petr | Klub BIATLONU OEZ Letohrad | 85 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
243 | Dobeš Vlastimil | SKI Valašské Meziříčí | 70 | 14 | 3 | S:2/6, A:1/8, B:0/0 |
243 | Rumpertesz Petr | HO Baník 1. Máj Karviná | 78 | 14 | 6 | S:3/9, A:2/4, B:1/1 |
246 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 78 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
246 | Stošek Pavel | Biatlon Karviná | 84 | 13 | 4 | S:1/3, A:3/10, B:0/0 |
246 | Chochola Petr | TJ Tuchlovice | 77 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
249 | Charvát Zbyšek | Jablonec nad Nisou | 82 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
249 | Levý Tomáš | Žamberk | 67 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
249 | Pohl Jan | Spartak Police nad Metují | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
249 | Vodák Jiří | Bejcy Olomouc | 71 | 12 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/12 |
249 | Trávníček Rostislav | TJ Slezan Frýdek-Místek | 68 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
249 | Mielec Jaromír | FIZA Ostrava | 69 | 12 | 4 | S:2/6, A:2/6, B:0/0 |
249 | Pauer Michal | Kladno | 77 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
249 | Wala Petr | MC Wallo Havířov | 71 | 12 | 2 | S:1/6, A:1/6, B:0/0 |
249 | Paus Aleš | Orel Hranice | 78 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
249 | Václavek Pavel | Frýdek Místek | 81 | 12 | 2 | S:0/0, A:2/12, B:0/0 |
259 | Růžička Marek | ČKL Harrachov | 85 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
259 | Blažek Martin | SK Janské Lázně | 71 | 11 | 2 | S:1/3, A:1/8, B:0/0 |
259 | Hála Filip | Výprachtice | 85 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
259 | Kolouch David | MC NET FM Čapla Team | 76 | 11 | 2 | S:1/9, A:1/2, B:0/0 |
259 | Klimeš Jan | TJ Sokol Olešnice | 73 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
259 | Doleček Josef | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
259 | Sazama Zdeněk | Úvaly | 67 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
259 | Malík Vít | FSC+Borovany | 69 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
267 | Rampas Václav | SQS Vláknová optika Nová Paka | 67 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
267 | Heger Jiří | Olomouc | 69 | 10 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/10 |
267 | Héger Ivo | Bejcy Olomouc | 67 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
267 | Vorlíček Petr | BĚKODO Teplice | 68 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
267 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
267 | Perutka Tomáš | Orel Bystřice pod Hostýnem | 75 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
267 | Cejzlar Roman | Maratonstav Úpice | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
267 | Pirkl Pavel | Horní Sytová | 79 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
267 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 85 | 10 | 3 | S:0/0, A:1/2, B:2/8 |
276 | Hák Michal | Sokol Studenec | 75 | 9 | 3 | S:3/9, A:0/0, B:0/0 |
276 | Kočara Jiří | HO Vítkovice | 70 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
276 | Lhota Aleš | Miletín | 78 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
276 | Neradil Tomáš | MXM Hulín | 74 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
276 | Smrčka Petr | BK Říčany | 69 | 9 | 2 | S:1/3, A:1/6, B:0/0 |
276 | Moštěk Jan | Kokořín | 82 | 9 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/6 |
282 | Kramoliš Štěpán | Opava | 84 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
282 | Kohoutek Jan | Ski Jilemnice | 82 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
282 | Háger Ivo | Olomouc | 67 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
282 | Bednarz Luděk | X-AIR Ostrava | 74 | 8 | 3 | S:2/6, A:1/2, B:0/0 |
282 | Šerý Pavel | Zruč - Senec | 71 | 8 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/5 |
282 | Herman Milan | BĚKODO Teplice | 68 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
282 | Skřičil Vlastimil | Hrabůvka | 67 | 8 | 3 | S:2/6, A:1/2, B:0/0 |
282 | Dušek Martin | Litomyšl | 77 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
282 | Volný Petr | TJ Gumárny Zubří | 79 | 8 | 3 | S:1/3, A:1/2, B:1/3 |
282 | Kuře Petr | IVT Náchod | 75 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
292 | Skalský Miloš | Náchod | 67 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
292 | Štregl Petr | Dolní Branná | 73 | 7 | 2 | S:1/3, A:1/4, B:0/0 |
292 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
292 | Vernarský Jaroslav | TJ Slezan Frýdek-Místek | 67 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
292 | Malovaný Ondřej | xxx | 82 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
292 | Franek Alan | BK SAK LOŽISKA KARNIVÁ | 71 | 7 | 3 | S:1/3, A:2/4, B:0/0 |
298 | Zátopek Stanislav | Nový Jičín | 72 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
298 | Vodička Oldřich | PIM RC | 77 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
298 | Minařík Martin | TTC Olomouc | 67 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
298 | Vaněk Petr | Olomouc | 70 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
298 | Melčák Tomáš | MK Kopřivnice | 75 | 6 | 2 | S:0/0, A:2/6, B:0/0 |
298 | Hamr Jakub | AK Bílina | 84 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
298 | Cmol Martin | TJ Gumárny Zubří | 79 | 6 | 3 | S:1/3, A:1/2, B:1/1 |
298 | Fencl Petr | AC Pardubice | 69 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
298 | Binar Luboš | HOBUK | 66 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
298 | Saidl Filip | TJ Záblatí | 73 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
298 | Keclík Petr | Musado Praha | 70 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
298 | Krátký Ivo | LSR Vyškov | 68 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
298 | Zícha Ondřej | Sokol Královské Vinohrady | 82 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
311 | Pajurek Jan | TJ Sokol Nová Paka | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 | |
311 | Zeman Zdeněk | Všechovice | 68 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
311 | Neuvirt Petr | 3 Team Praha | 73 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
311 | Martinek Radek | neregistrován | 68 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
311 | Wolf David | S. P. Cutisin Kořenov | 72 | 5 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/2 |
311 | Zemánek Petr | DRACY Přerov | 68 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
311 | Tončík Petr | MULTIP Nový Jičín | 71 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
318 | Večeřa Jan | neregistrován | 83 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
318 | Lukeš Roman | Horská Služba Krkonoše | 70 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
318 | Šrůtek David | BKL Machov | 80 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
318 | Šulc Petr | Pavlišov | 78 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
318 | Šulc Jan | Teves Continental Jičín | 70 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
318 | Vála Josef | Česká Třebová | 73 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
318 | Pokorný Jan | TJ VOKD Poruba | 88 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
318 | Zlatník Daniel | neregistrován | 66 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
326 | Zouhar Martin | AC 1890 Praha | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Gromus Tomáš | TJ HORAL Rýmařov | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pavel Tomáš | Cyklo Max Rock Machine | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Oswald Petr | Prostřední Bečva | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Ehler Tomáš | VSK Humanita Praha | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Ovečka Dalibor | AC Prostějov | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Křenek Aleš | CK Stará Ves | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Zifčák Robin | FORTEX Moravský Beroun | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Vyšinský Martin | Neratovice | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Brzák Milan | RCP Hradec Králové | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Jankto Petr | Citron team | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Švanda Jiří | SDH Heřmanice | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Přibyl Miloš | PIM RC Praha | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Veselý Pavel | neregistrován | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Žofka Pavel | HD Alpa | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pokorný Jan | TJ VOKD Poruba | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Jílek Roman | TJ Liga 100 Olomouc | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Peřina Michal | AŠK DA Olomouc | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Látal Jaromír | LOS Rapidos Olomouc | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pudel Jaroslav | SKI OB Šternberk | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Soviš Ivo | SIVO | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Hamerský Jaromír | Citron team | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Tomášek Jaroslav | Olomouc | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Antl Pavel | neregistrován | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Starosta Jaroslav | DGP FEL Praha | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Podroužek Dušan | AC Slovan Liberec | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Ibehej Jan | ČKS SKI Jilemnice | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Závada David | HEAD Litovel | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Strouhal Tomáš | SKI Slavoj Bruntál | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Rybář Kamil | Lomnice nad Popelkou | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Klenor Jan | PATRIA DIRECT | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Baďura Jan | BETA BRNO OB | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kielar Ondřej | Za sebe | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Floriš Petr | neregistrován | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Koláček Martin | OUTDOOR Team UHK | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Jelínek Pavel | neregistrován | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Machačka Martin | TJ Spartak Rokytnice | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Chlup Jiří | Staré Město | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Přinda Lukáš | TU Liberec | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Bergr Tomáš | LSK Lomnice | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Klekner Jiří | SKI Klub Jablonec n. Nisou | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Seeman Tomáš | Medicína Praha | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Veverka Aleš | Praha | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Suchý Jiří | FEL Praha | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Votoček Filip | Jilemnice | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Riedl Martin | neregistrován | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Cenek Jaroslav | SPPPS Vratimov | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Holý Roman | PIM RC Praha | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pavlas Jiří | SK Pašerák Písařov | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Wróbel Přemysl | AO Slavia Havířov | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Neugebauer Erich | BK Sak LOŽISKA KARNIVÁ | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Motl Martin | KERTEAM | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pomikálek Jan | KZ MTB Team | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Mareš Libor | SK Vyhlídka Šternberk | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pleskač Patrik | ISCARTOP Brno | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kožnar Aleš | Kožnar SKI team Jilemnice | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kiedroň Ryszard | Třinec | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Zvěřina Jan | AC Hájek | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Jelen Petr | SKI Jilemnice | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Štrégl Petr | SQS Vláknová optika Nová Paka | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 | |
326 | Motyka Jan | Horní Suchá | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Goláň Josef | ADDICT Run Rožnov pod Radhoštěm | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Heger Adam | neregistrován | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Vytlačil Jiří | VSK VŠB - TU Ostrava | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kušůtek Jaroslav | Vsetín | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Dobiáš Oldřich | Sokol Vestec | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Martan Jiří | OK Harcov | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Krunčík Milan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kopecký Tomáš | Vrbno pod Pradědem | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Ježek J. | Sn Liberec | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Landa František | Sn Liberec | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Vrba Ivo | TTS Osek nad Bečvou | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Krejčí Lukáš | SKI klub Jablonec nad Nisou | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Stašek Jiří | Česká Skalice | 67 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
326 | Škoda Stanislav | Spartak Rokytnice | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pytlíček Dušan | Olomouc | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kašpar Libor | Frenštát p. R. | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Vodseďálek Aleš | Dukla Liberec | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Skácel Jindřich | Universita Brno | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Němeček Radim | Olomouc | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Mynář Miroslav | Trisk Olomouc | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Navařík Martin | X-AIR Ostrava | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Chocholáč Jan | TJ Valašské Meziříčí | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Chlum Patrik | SK Semily | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Šenigl Filip | PIM RC | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Votava David | DL Liberec | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pok Pavel | DR.A.CY. | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Tomšík David | sprtteam.mushing.cz | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Otta Luboš | Praha 6 | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Tomeš Alexej | Spartak Rokytnice n. J. | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Večeřa Roman | Klub Biatlonu Prostějov | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kalista Jan | PSK Olymp Praha | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Tér Ivan | TEROVA Bez. n. Met. | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Kilinger Robert | Cyklomax | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Malý Lukáš | UHC Králíky | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Volf David | Cutisim | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Švec Martin | Uhelná Příbram | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Tůma Pavel | Hronov | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Oswald Pavel | IFT Ofice | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Lemotský Jiří | Nelvins Team Vrchlabí | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Nohejl Tomáš | Author Team Praha | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Pechal Pavel | Rožnov pod Radhoštěm | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Novák Vít | Hradec Králové | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Škarka Miroslav | CZŠ Zlín | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Junek Libor | SKI Jilemnice | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Temňák Lukáš | SDH Heřmanice | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Rejzek Martin | FEL Praha | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Vaněk Martin | TJ Sokol Stodůlky | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Drygalski Henryk | Trutnov Triatlon | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
326 | Brada Ondřej | FEL Praha | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
438 | Jirásek Stanislav | BKL Machov | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Peška Robert | HO Škrovád | 67 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Bartoš Edwin | neregistrován | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Gavenda Tomáš | B-team | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Albrecht Pavel | Lopaty | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Vlček Martin | Mladkov | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Tuharský Martin | SEBE | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Kalina Tomáš | Lepus.cz | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Tomčík Petr | Moltip Nový Jičín | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Valový Aleš | B-team | 85 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Waclawek Marek | TJ Dolní Lomná | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Boháč Radek | SEBE | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Kotzur Radomír | Jablunkov | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Vítek Michal | Brno | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Matuszek Jiří | HO Baník Karviná | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Olšer Tomáš | AK Duchcov | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
438 | Hanousek Václav | Lázně Bělohrad | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
455 | Tomeš Jaroslav | Ostroměř | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Gernat Vladimír | Sokol Kovač | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Dostál Pavel | DRACY Přerov | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Vasátko Martin | Mercy Praha | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Marek Miroslav | Orel Veřovice | 81 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Šimon Štěpán | Orel Polešovice | 76 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Skýba Pavel | Šárovcova Lhota | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Dvořák Pavel | AK Fuka Team Přerov | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Kuča Petr | DRACY Přerov | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Pilgr Aleš | OB Česká Třebová | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Lajtoch David | DRACY Přerov | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Konečný Jaroslav | DRACY Přerov | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Antanian Rouben | SQS Vláknová optika Nová Paka | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Trebichavský Pavel | Jaroměř | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Novák Jan | Maraton Centrum Jičín | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Gajdošík Jan | neregistrován | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Mervart Michal | BGS Technik Náchod | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Rakovčík Marek | SQS Vláknová optika Nová Paka | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 | |
455 | Kolář Petr | Česká Třebová | 67 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
455 | Holub Martin | Dřevohostice | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kynčl Stanislav | OK Jilemnice | 64 | 844 | 14 | S:5/423, A:4/280, B:5/141 |
2 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 839 | 17 | S:6/426, A:6/284, B:5/129 |
3 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 790 | 23 | S:8/396, A:7/262, B:8/132 |
4 | Poduška Josef | MK Kladno | 62 | 779 | 13 | S:5/375, A:4/264, B:4/140 |
5 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 655 | 16 | S:5/321, A:5/220, B:6/114 |
6 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 558 | 18 | S:5/279, A:5/180, B:8/99 |
7 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 515 | 16 | S:7/243, A:4/176, B:5/96 |
8 | Zoubek Jiří | SCWS Lučany | 65 | 384 | 12 | S:5/195, A:4/138, B:3/51 |
9 | Kovářík Václav | TJ JE Dukovany | 63 | 381 | 13 | S:5/159, A:4/152, B:4/70 |
10 | Nečas Josef | Úpice | 58 | 377 | 13 | S:5/174, A:5/150, B:3/53 |
11 | Plašil Milan | S.L. Mlázovice | 59 | 301 | 5 | S:3/204, A:1/62, B:1/35 |
12 | Krupka Milan | Slovan Jiřetín pod Jedlovou | 56 | 300 | 9 | S:6/222, A:1/32, B:2/46 |
13 | Sádovský Luboš | Jablonec nad Nisou | 65 | 283 | 5 | S:3/189, A:2/94, B:0/0 |
14 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 279 | 14 | S:6/141, A:3/74, B:5/64 |
15 | Zahradník Jan | TJ Slavoj Čáslav | 56 | 234 | 6 | S:4/180, A:1/34, B:1/20 |
16 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 232 | 4 | S:1/81, A:2/124, B:1/27 |
17 | Velička Zdeněk | X-AIR Ostrava | 62 | 224 | 4 | S:3/192, A:1/32, B:0/0 |
18 | Kacíř Zdeněk | Český Těšín | 56 | 221 | 6 | S:3/123, A:3/98, B:0/0 |
19 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 219 | 11 | S:4/84, A:5/108, B:2/27 |
20 | Janoušek Martin | Jiskra Josefův Důl | 63 | 216 | 3 | S:2/162, A:1/54, B:0/0 |
21 | Čipera Radek | SKI Radvanice | 64 | 212 | 4 | S:2/120, A:2/92, B:0/0 |
22 | Wálek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 210 | 4 | S:1/72, A:3/138, B:0/0 |
23 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 199 | 15 | S:6/33, A:4/114, B:5/52 |
24 | Pucholt Jiří | Sokol Unhošť | 59 | 198 | 10 | S:4/90, A:3/64, B:3/44 |
25 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 190 | 6 | S:1/39, A:3/118, B:2/33 |
26 | Baláž Roman | Baláž ExtremeTeamOstrava | 65 | 173 | 3 | S:1/81, A:2/92, B:0/0 |
26 | Šnevajs Radomír | Vsetín | 63 | 173 | 5 | S:1/48, A:2/74, B:2/51 |
28 | Balatka Miroslav | SKI Club Jablonec nad Nisou | 59 | 171 | 3 | S:3/171, A:0/0, B:0/0 |
29 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 168 | 5 | S:1/57, A:2/70, B:2/41 |
30 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 167 | 9 | S:1/15, A:3/90, B:5/62 |
31 | Rys Jaromír | SKP Holešov | 64 | 166 | 4 | S:3/138, A:1/28, B:0/0 |
31 | Musil Ladislav | SK Slavičín | 56 | 166 | 8 | S:4/78, A:2/54, B:2/34 |
31 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 166 | 4 | S:2/126, A:0/0, B:2/40 |
34 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 157 | 8 | S:4/90, A:2/46, B:2/21 |
35 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 148 | 7 | S:2/42, A:2/62, B:3/44 |
36 | Dúbravčík Zdeněk | AC Slovan Mariánské Lázně | 64 | 140 | 3 | S:0/0, A:1/70, B:2/70 |
37 | Tomíček Josef | ČSK Vysoké nad Jizerou | 59 | 124 | 3 | S:2/117, A:0/0, B:1/7 |
38 | Eppert Roman | Canis Lupus City | 59 | 121 | 8 | S:5/54, A:2/50, B:1/17 |
39 | Truhlář Petr | Spartak Police nad Metují | 63 | 102 | 3 | S:0/0, A:2/80, B:1/22 |
40 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 99 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/27 |
41 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 98 | 4 | S:1/24, A:2/58, B:1/16 |
42 | Knápek Lubomír | LK Šumperk | 59 | 96 | 2 | S:1/42, A:1/54, B:0/0 |
42 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 96 | 4 | S:0/0, A:1/48, B:3/48 |
44 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 94 | 3 | S:2/75, A:0/0, B:1/19 |
45 | Vévoda Ivan | Sokol Švábenice | 60 | 93 | 2 | S:1/45, A:1/48, B:0/0 |
46 | Zatloukal Marek | Kopečkáři | 65 | 92 | 3 | S:1/48, A:0/0, B:2/44 |
47 | Pavlica Petr | ŠSK Újezd nad Lesy | 63 | 91 | 3 | S:2/72, A:0/0, B:1/19 |
47 | Urbánek Jiří | Staří psi Liberec | 56 | 91 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/19 |
49 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 90 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/24 |
49 | Schutz Petr | TJ Orlová Lutyně | 62 | 90 | 2 | S:1/54, A:1/36, B:0/0 |
51 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 89 | 3 | S:0/0, A:1/48, B:2/41 |
52 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 88 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/22 |
53 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 87 | 6 | S:3/39, A:2/42, B:1/6 |
54 | Hrubý Antonín | TJ Dolní Lhota | 64 | 84 | 2 | S:2/84, A:0/0, B:0/0 |
54 | Kokeš Vlastimil | TC DUKO Rýmařov | 65 | 84 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/27 |
56 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 83 | 5 | S:1/3, A:1/38, B:3/42 |
57 | Klampfl Pavel | TJ Spartak Vrchlabí | 64 | 82 | 3 | S:1/39, A:1/30, B:1/13 |
58 | Blažek Josef | Maršovice | 58 | 81 | 2 | S:2/81, A:0/0, B:0/0 |
59 | Christoph Jaroslav | LBC Nové Město nad Metují | 64 | 80 | 2 | S:1/36, A:1/44, B:0/0 |
60 | Orlich Petr | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 78 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/24 |
60 | Jadrníček Petr | Lokomotiva Ostrava | 57 | 78 | 2 | S:1/66, A:1/12, B:0/0 |
62 | Tvrzník Petr | 33 ŠS 'DOSS ALTO | 56 | 76 | 2 | S:0/0, A:2/76, B:0/0 |
62 | Groš Štefan | Foto Morava | 61 | 76 | 2 | S:1/42, A:1/34, B:0/0 |
64 | Novotný Jiří | FEL Praha | 60 | 75 | 2 | S:2/75, A:0/0, B:0/0 |
65 | Gombita Josef | Most | 58 | 72 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/24 |
66 | Vlach Miroslav | Spartak Police nad Metují | 60 | 71 | 3 | S:0/0, A:2/62, B:1/9 |
66 | Šindelek Daniel | Atletika F-M | 65 | 71 | 2 | S:1/33, A:1/38, B:0/0 |
68 | Knápek Ladislav | LKM Černilov | 61 | 68 | 2 | S:1/36, A:1/32, B:0/0 |
69 | Olšjak Ladislav | SKP České Budějovice | 59 | 67 | 3 | S:0/0, A:1/40, B:2/27 |
69 | Pospíšil Antonín | AC Trial Plzeň | 60 | 67 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/19 |
71 | Pavlica Oldřich | TJ Slezan Frýdek Místek | 60 | 66 | 2 | S:1/36, A:1/30, B:0/0 |
71 | Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 61 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
73 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 65 | 2 | S:1/27, A:1/38, B:0/0 |
74 | Kubeček Ladislav | Maratonstav Úpice | 62 | 64 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/16 |
75 | Vojkůvka Zdeněk | TJ Chuchelná | 61 | 63 | 3 | S:2/45, A:1/18, B:0/0 |
76 | Tík František | JD Vodňany | 57 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
77 | Vaněk Petr | RT Praha | 61 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Valenta Michal | AVC Praha | 62 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Šilar Tomáš | neregistrován | 63 | 60 | 3 | S:0/0, A:1/34, B:2/26 |
80 | Průcha Josef | Jiskra Tanvald | 60 | 58 | 3 | S:2/36, A:1/22, B:0/0 |
80 | Hejnyš Miroslav | Spartak Police nad Metují | 60 | 58 | 2 | S:0/0, A:2/58, B:0/0 |
80 | Huspeka Miroslav | BaH Tri Č.Budějovice | 59 | 58 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/22 |
80 | Mach Václav | TJ Maratonstav Úpice | 55 | 58 | 2 | S:0/0, A:2/58, B:0/0 |
80 | Uher Jaroslav | TJ Sušice | 57 | 58 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/58 |
85 | Balihar Jiří | So Nová Paka | 59 | 57 | 4 | S:2/15, A:2/42, B:0/0 |
85 | Mátl Pavel | Sokol Opatov u Třebíče | 65 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Vrága Zdeněk | Rožnov pod Radhoštěm | 58 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
88 | Pešek Milan | Dvůr Králové nad Labem | 60 | 56 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/20 |
88 | Dobiáš Jaroslav | PJR Radhošť | 63 | 56 | 3 | S:1/12, A:2/44, B:0/0 |
88 | Tomečka Libor | CETRIS Hranice | 62 | 56 | 2 | S:1/30, A:1/26, B:0/0 |
91 | Gabriel Evžen | SKI Klub Chřiby | 65 | 55 | 6 | S:2/6, A:2/30, B:2/19 |
92 | Rajtr Josef | Enervit Team | 65 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
92 | Ernest Miroslav | Dubí | 62 | 54 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/20 |
92 | Knop Miroslav | SKI klub Jablonec n. Nisou | 62 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
92 | Hepnar Luboš | SKI OB Šternberk | 63 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
96 | Dumek Václav | Jiskra Tanvald | 62 | 53 | 2 | S:1/33, A:1/20, B:0/0 |
97 | Slowioczek Roman | Jablunkov | 59 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
97 | Vejvoda Jiří | SK ASSPRO Náchod | 62 | 51 | 3 | S:0/0, A:2/44, B:1/7 |
97 | Votava Vladimír | Špindlerův Mlýn | 63 | 51 | 2 | S:2/51, A:0/0, B:0/0 |
100 | Drážný Ladislav | Tatran Písařov | 59 | 50 | 3 | S:1/15, A:0/0, B:2/35 |
101 | Martynek Josef | SKI Mosty | 57 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
101 | Hartych Stanislav | Spartak Rokytnice n. J. | 65 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
101 | Králíček Tomáš | FC Puškvorec | 63 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
101 | Dvorský Jaroslav | ŠSK Gymnázium Trutnov | 64 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
101 | Nývlt Jiří | Olfin Vella Trutnov | 59 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
106 | Přívětivý Jiří | Branky | 61 | 47 | 4 | S:1/3, A:2/40, B:1/4 |
107 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Pisarčík Tomáš | Velká Bíteš | 63 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 45 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/45 |
107 | Beneš Stanislav | Ádr Klub | 65 | 45 | 2 | S:1/21, A:1/24, B:0/0 |
111 | Krajča Rudolf | Vzácný kytky | 65 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
112 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 43 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/16 |
113 | Štefek Jaroslav | CS Maraton Team Žďár nad Sázavou | 62 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
113 | Krupka Peter | AC Moravská Slávia Brno | 65 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
113 | Trnka Milan | Trutnov | 56 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
116 | Vinklárek Jiří | TJ Rožnov pod Radhoštěm | 61 | 40 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/19 |
116 | Hrabec Josef | Mikulov Ekolux | 61 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Bohatý Tomáš | Jump Sport Frýdek Místek | 59 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
119 | Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 63 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
119 | Koubek Libor | Sklepovští Sršáni | 57 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
119 | Kmuníček Miloš | Maratonklub Kladno | 61 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
122 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 38 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/38 |
122 | Žoužela Radek | LRS Vyškov | 60 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
122 | Szpuk Roman | Meteor.St. Churáňov | 60 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
125 | Vejnar Josef | SKI Vysoké nad Jizerou | 57 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
125 | Zelený Luděk | AC Náchod | 61 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
125 | Mrva Pavel | Popovice | 60 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
125 | Schaffer Petr | Mlýn Janderov | 60 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
125 | Klimeš Michal | HS Jeseníky | 63 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
125 | Pazdera Zbyšek | Olymp Praha | 62 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
131 | Burian Zdeněk | SABZO | 57 | 35 | 2 | S:1/3, A:1/32, B:0/0 |
132 | Frabša Michal | TJ KOVO Praha | 65 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
132 | Štěpánek Vladimír | Roveň 89 Rychnov nad Kněžnou | 60 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
132 | Minář Oldřich | Hodslavice | 63 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
135 | Rožánek Vladimír | SABZO | 58 | 33 | 2 | S:1/3, A:1/30, B:0/0 |
135 | Rauscher Pavel | Fenix Ski Team Jeseník | 60 | 33 | 2 | S:2/33, A:0/0, B:0/0 |
135 | Koláček Ivo | HS Radhošť | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
135 | Chmelík Martin | LTC | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
139 | Vávra Radek | TJ Jiskra Hořice | 63 | 32 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/14 |
139 | Gatial Milan | JTM - GA Šternberk | 65 | 32 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/17 |
139 | Fulka Jiří | SK Redpoint Teplice nad Metují | 60 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
139 | Razým Jan | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 57 | 32 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/14 |
143 | Zuzánek Zdeněk | Tatran Jablonec nad Nisou OB | 59 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
143 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 31 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/15 |
143 | Březina Ladislav | Sokol Ostravice | 61 | 31 | 3 | S:1/3, A:2/28, B:0/0 |
143 | Suchý Jiří | Praha 4 | 59 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
147 | Syrovátka Miloš | TJ Autoškoda | 63 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
147 | Flegl Bohumil | Skiboby Dobruška | 60 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
147 | Růžička Vladimír | Ústí nad Labem | 62 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
147 | Růžička Karel | Česká Ves | 56 | 30 | 2 | S:2/30, A:0/0, B:0/0 |
147 | Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
152 | Malysa Jiří | SK Prestar | 65 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
152 | Zejman Josef | Novis Praha | 61 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
152 | Zeman Vladimír | ASPV Rožnov pod Radhoštěm | 56 | 28 | 2 | S:1/6, A:1/22, B:0/0 |
152 | Trnovský Miloslav | HOBUK | 65 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
156 | Petrou Jan | Velešín | 64 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
156 | Švirk Robert | Jork Dobříš | 65 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
156 | Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 60 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
159 | Dietrich Daniel | Litvínov | 65 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
159 | Vrobel Miroslav | Veřovice | 61 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
161 | Hojač Mojmír | TJ Jiskra Tanvald | 58 | 25 | 3 | S:2/15, A:1/10, B:0/0 |
162 | Keller Antonín | Orel Veřovice | 63 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
162 | Benda Miroslav | AC Domažlice | 62 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
162 | Krčmář Petr | TJ Sušice | 58 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
162 | Vávra David | Sklepovští Sršáni | 57 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
162 | Augustin František | SKI Jilemnice | 61 | 24 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/15 |
162 | Černý Michal | Raspenava | 64 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
162 | Stránský Tomáš | Sparta Praha | 65 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
162 | Gromus Petr | AK Olomouc | 56 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
162 | Hruška Milan | Sportovní spolek Radost Červený Kostelec | 59 | 24 | 3 | S:2/6, A:1/18, B:0/0 |
171 | Balcar Pavel | SKP Rychnov nad Kněžnou | 56 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
171 | Leplt Jiří | TT Miletice | 61 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
171 | Váchal Martin | Tatran Chodov | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
171 | Hudcovic Tomáš | Nové Město nad Metují | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
171 | Škrha Jiří | Náchod | 61 | 22 | 2 | S:1/12, A:0/0, B:1/10 |
171 | Dietrich Petr | Hájovna Lom | 62 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
171 | Kawulok Zbyšek | TJ Dolní Lomná | 62 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
171 | Drahorád Ctirad | Tatran Železná Ruda | 59 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
179 | Bezucha Jiří | TTC Olomouc | 62 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
179 | Stržínek Karel | CK Stará Ves | 64 | 21 | 2 | S:1/6, A:0/0, B:1/15 |
179 | Strouhal Zdeněk | BK Praha | 59 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
182 | Kawulok Stanislav | Dolní Lomná | 56 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
182 | Pergner Petr | Zámek Dobříš | 61 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
182 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
185 | Vávra Martin | TJ Jiskra Hořice | 63 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
185 | Janda Antonín | AC Obora Hvězda | 58 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
187 | Mocker Milan | Dolní Žleb | 64 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
187 | Suchý Jaromír | Hradec Králové | 61 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
187 | Gabko Jan | BK Vsetín Bobrky | 59 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
187 | Kříž Vladimír | Podbrdský Ski Klub | 58 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
187 | Tomíšek Ladislav | LIAZ Jablonec | 58 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
187 | Hutař Zdeněk | Šternberk | 56 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
187 | Kubiska Miroslav | Nemocnice Domažlice | 62 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
187 | Mikloš Libor | Raškovice | 60 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
187 | Tišer Robert | Sprint Liberec | 62 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
196 | Veselý Miroslav | GLASSMAN TT Teplice | 63 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
196 | Holan Martin | Liga 100 Praha | 63 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
196 | Link René | Rožnov pod Radhoštěm | 62 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
199 | Němeček Jiří | TJ Liga 100 Olomouc | 56 | 16 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/13 |
199 | Jamrik Miroslav | Orlová | 57 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
199 | Otta Jiří | Puro Klima Praha | 56 | 16 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/13 |
199 | Hojda Petr | Spartak Klenčí | 57 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
199 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 85 | 16 | 3 | S:1/3, A:0/0, B:2/13 |
204 | Štěpánek Petr | VSK Přírodověda | 65 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
204 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
204 | Kožnar Jan | Kožnar SKI team Jilemnice | 64 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
204 | Fiala Pavel | BK Říčany | 57 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
204 | Hejdler Libor | Triatlon Kdyně | 58 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
204 | Fojcík Vavřinec | Sokol Hnojník | 59 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
204 | Kasal Milan | Liberec | 64 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
204 | Čeladník Miroslav | Čekyně | 59 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
212 | Najman Evžen | Morkovice | 65 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
212 | Šádek Jiří | Lomnice n. Pop. | 59 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
212 | Hanel Miroslav | AC Slovan Liberec | 57 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
212 | Mašek Roman | Novis Praha | 61 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
212 | Martiňák Zdeněk | L 100 Frýdek Místek | 60 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
217 | Bláha Stanislav | Nový Bydžov | 63 | 13 | 2 | S:1/6, A:0/0, B:1/7 |
218 | Bažanowski Rostislav | Polanka nad Odrou | 65 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
218 | Bednář Michal | M+W Zander | 61 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
218 | Zoubek Karel | TJ Sokol Vanovice | 60 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
218 | Exner Vladimír | Stéblová | 56 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
218 | Kobr Drahoslav | Zloboch Rokytnice nad Jizerou | 56 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
223 | Dolejš Radomír | Sabzo Praha | 58 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
223 | Slabý Josef | Sedlec - Prčice | 61 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
225 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
225 | Horák Otakar | APIS Bezdědice | 56 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
227 | Šnýdr Záboj | Kuboj Štenberk | 61 | 9 | 2 | S:1/3, A:1/6, B:0/0 |
227 | Řehák Pavel | Sportcentrum Jičín | 60 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
227 | Váša František | Sklepovští Sršáni | 56 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
227 | Stuchlík Karel | BK Kravaře | 61 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
231 | Zajíček Pavel | Lokomotiva Mlázovice | 60 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
231 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
231 | Laibl Aleš | BK Běkodo Teplice | 64 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
231 | Sygeryč Bohdan | MK Pardubice | 56 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
231 | Kolčárek Rostislav | neregistrován | 61 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
236 | Pecháček Vratislav | ZDH Svinná | 60 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
237 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 56 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
237 | Šmída Miloslav | Baník Stříbro | 60 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
239 | Hoedl Karl | Microchip Vídeň - A | 64 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
240 | Kube Josef | Dvůr Králové nad Labem | 63 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
241 | Tér Dušan | TEROVA Bez. n. Met. | 65 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Šíma Zdeněk | Praha 5 | 61 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Bečvařík Jiří | Splašená lokomotiva | 60 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Štůsek Dušan | B. K. Vratimov | 57 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Ježowicz Eduard | Vedryně | 59 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Jiráska Jan | Králíky | 56 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Marosz Vladislav | Vedryně | 64 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Ducháček Bedřich | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 59 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
241 | Tuťálek Vlastimil | TJ Doksy | 61 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
250 | Sýkora Vladimír | Ostrava | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
250 | Fišer Petr | Teves Continental Libáň | 63 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 851 | 17 | S:6/426, A:6/284, B:5/141 |
2 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 812 | 22 | S:9/411, A:8/272, B:5/129 |
3 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 758 | 13 | S:4/372, A:5/258, B:4/128 |
4 | Šír Václav | Spartak Rokytnice n. J. | 48 | 685 | 19 | S:8/309, A:7/262, B:4/114 |
5 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 662 | 18 | S:7/324, A:6/224, B:5/114 |
6 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 490 | 16 | S:7/249, A:4/162, B:5/79 |
7 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 485 | 10 | S:4/294, A:1/62, B:5/129 |
8 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 441 | 37 | S:10/171, A:12/168, B:15/102 |
9 | Šalplachta Jindřich | Fenix Ski Team Jeseník | 47 | 435 | 10 | S:4/225, A:4/168, B:2/42 |
10 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 411 | 14 | S:6/192, A:4/150, B:4/69 |
11 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 398 | 13 | S:5/204, A:5/142, B:3/52 |
12 | Smola Josef | MKS Ostrava | 51 | 396 | 12 | S:4/150, A:5/180, B:3/66 |
13 | Talaš Jaromír | S.K.D. Otrokovice | 54 | 392 | 12 | S:5/183, A:4/140, B:3/69 |
14 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 337 | 15 | S:7/153, A:4/132, B:4/52 |
15 | Kubr Václav | Hvězda SKP Pardubice | 55 | 308 | 7 | S:3/168, A:2/100, B:2/40 |
16 | Palas Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 53 | 287 | 6 | S:5/243, A:1/44, B:0/0 |
17 | Farář Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 286 | 10 | S:5/171, A:2/52, B:3/63 |
18 | Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 50 | 262 | 8 | S:5/189, A:2/56, B:1/17 |
19 | Čivrný Jiří | AC Slovan Liberec | 53 | 252 | 3 | S:2/198, A:1/54, B:0/0 |
20 | Šimůnek Jaromír | SKP Jablonec nad Nisou | 55 | 221 | 3 | S:2/186, A:0/0, B:1/35 |
21 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 212 | 9 | S:3/123, A:2/40, B:4/49 |
22 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 208 | 6 | S:3/111, A:2/78, B:1/19 |
23 | Hanke Miroslav | SKI Podlázky | 55 | 198 | 3 | S:3/198, A:0/0, B:0/0 |
24 | Švrček Jiří | Ostrava | 53 | 196 | 5 | S:3/138, A:1/40, B:1/18 |
25 | Brož Jiří | MK Seitl Ostrava | 54 | 181 | 7 | S:3/84, A:2/68, B:2/29 |
26 | Šlégr Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 179 | 5 | S:1/54, A:2/74, B:2/51 |
26 | Kober Josef | KS STAV TU | 50 | 179 | 6 | S:2/84, A:1/34, B:3/61 |
28 | Přívětivý Miroslav | KHB Radegast | 53 | 176 | 5 | S:1/54, A:3/100, B:1/22 |
29 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 175 | 5 | S:2/111, A:0/0, B:3/64 |
30 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 162 | 3 | S:1/60, A:2/102, B:0/0 |
31 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 147 | 5 | S:1/42, A:1/44, B:3/61 |
32 | Stibor Milan | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 141 | 8 | S:3/39, A:3/80, B:2/22 |
33 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 133 | 7 | S:2/39, A:1/28, B:4/66 |
34 | Balatka Jaroslav | SKP Maják Jablonec nad Nisou | 54 | 132 | 2 | S:2/132, A:0/0, B:0/0 |
34 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 132 | 2 | S:2/132, A:0/0, B:0/0 |
36 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 124 | 7 | S:2/39, A:2/56, B:3/29 |
37 | Stuchlík Zdeněk | ARECO Hradec Králové | 50 | 115 | 3 | S:2/81, A:1/34, B:0/0 |
38 | Zahula Jan | ČD Tanvald | 50 | 112 | 3 | S:2/99, A:0/0, B:1/13 |
39 | Kvita Josef | MK Kopřivnice | 51 | 108 | 2 | S:2/108, A:0/0, B:0/0 |
40 | Rinka Erich | MKS Ostrava | 54 | 103 | 4 | S:1/30, A:1/36, B:2/37 |
41 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 101 | 4 | S:0/0, A:0/0, B:4/101 |
42 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 99 | 2 | S:1/51, A:1/48, B:0/0 |
43 | Nejman Libor | AC Náchod | 53 | 98 | 3 | S:0/0, A:3/98, B:0/0 |
44 | Pěgřimek Milan | Sokol Hnojník | 54 | 94 | 5 | S:2/30, A:2/52, B:1/12 |
44 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 94 | 4 | S:1/42, A:1/26, B:2/26 |
46 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 93 | 5 | S:1/9, A:1/30, B:3/54 |
47 | Strakoš Jiří | Tatra Kopřivnice | 50 | 92 | 2 | S:0/0, A:2/92, B:0/0 |
47 | Dubec Jiří | Edel Zlaté Hory | 51 | 92 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/35 |
49 | Kovárník Stanislav | ACOH Praha | 48 | 91 | 2 | S:1/51, A:1/40, B:0/0 |
50 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 90 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/90 |
51 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 89 | 3 | S:1/30, A:1/44, B:1/15 |
52 | Rechtenberg Karel | PJR Frenštát p. R. | 47 | 82 | 4 | S:2/36, A:2/46, B:0/0 |
53 | Holec František | TiS VILHELM Frýdek Místek | 46 | 78 | 2 | S:2/78, A:0/0, B:0/0 |
53 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 78 | 3 | S:1/18, A:2/60, B:0/0 |
55 | Krejčí Josef | Frýdek Místek | 49 | 75 | 7 | S:2/12, A:3/54, B:2/9 |
56 | Kudlička Svatopluk | LRS Vyškov | 50 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
57 | Řezníček Jaroslav | Maratonstav Úpice | 53 | 71 | 3 | S:0/0, A:1/38, B:2/33 |
58 | Westrmaier Jiří | SK Westrmaier Kolová | 53 | 69 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/69 |
59 | Bělka Jaroslav | LRS ČD Vyškov | 52 | 68 | 5 | S:2/27, A:1/18, B:2/23 |
60 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 66 | 4 | S:2/6, A:2/60, B:0/0 |
61 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 62 | 3 | S:0/0, A:2/48, B:1/14 |
61 | Matěcha Miroslav | TJ Hvězda Trnovany | 55 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
61 | Ambrož Jaroslav | AC Praha | 54 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
64 | Bureš Jindřich | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 61 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/61 |
65 | Kubíček František | Liga 100 Ostrava | 46 | 60 | 2 | S:0/0, A:2/60, B:0/0 |
65 | Adámek Petr | SABZO | 54 | 60 | 2 | S:1/6, A:1/54, B:0/0 |
65 | Němec Jiří | SKP Praha | 48 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
68 | Skrbek Břetislav | Tatran Jablonec nad Nisou | 48 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
68 | Skyva Ladislav | TJ Liga 100 Olomouc | 53 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
70 | David Ludvík | Sokol Slavkov u Brna | 51 | 55 | 5 | S:1/3, A:2/32, B:2/20 |
70 | Krejsa Václav | Bering Praha | 52 | 55 | 5 | S:4/39, A:1/16, B:0/0 |
72 | Kabot Jan | Sokol Oldřichovice | 52 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
72 | Hovorka Karel | TJ Petřiny Praha | 51 | 54 | 2 | S:2/54, A:0/0, B:0/0 |
74 | Kukla Miroslav | Liga 100 Olomouc | 54 | 53 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/20 |
75 | Siegel Milan | Hasiči Radešov | 54 | 52 | 2 | S:1/24, A:1/28, B:0/0 |
76 | Matucha Jiří | Hotel Arnika Špindlerův Mlýn | 55 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
77 | Čepelka Oldřich | Tima Liberec | 48 | 50 | 4 | S:0/0, A:1/16, B:3/34 |
78 | Gregor Jaroslav | AC OH Praha | 51 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
78 | Najdek Bohumír | Racing Olešná | 55 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
78 | Tůma František | MK Kladno | 53 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
78 | Bém Miroslav | TJ Jiskra Tanvald | 55 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
82 | Červ Miloslav | ČTBK ISCAREX Česká Třebová | 50 | 46 | 3 | S:1/15, A:1/22, B:1/9 |
83 | Hacmanda Rostislav | Sn Liberec | 53 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
83 | Tománek Pavel | Veřovice | 55 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
83 | Černý Bohumil | Duchek Team Hluboká | 49 | 45 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/24 |
86 | Hlavsa František | Cleaners Pohořelice | 47 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
86 | Martínek Jiří | Liga 100 Zlín | 49 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
86 | Wawrzyczek Josef | Biatlon Karviná | 54 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
89 | Lerch Vladislav | ČD UŽST Olomouc | 48 | 43 | 3 | S:2/27, A:0/0, B:1/16 |
90 | Sedláček Oldřich | OLDS Liberec | 48 | 42 | 2 | S:1/36, A:0/0, B:1/6 |
90 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 42 | 4 | S:1/3, A:0/0, B:3/39 |
92 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 41 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/41 |
92 | Bláha Eduard | ED Motol | 52 | 41 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/17 |
94 | Kreml Bohumil | Stavmost | 53 | 40 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/40 |
94 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 40 | 4 | S:1/3, A:1/16, B:2/21 |
94 | Doležal Luboš | SK Redpoint Teplice nad Metují | 54 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
94 | Božek Václav | neregistrován | 49 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
94 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 40 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/13 |
99 | Junek Vladimír | Studenec | 54 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
99 | Mizera Ladislav | Gumárny Zubří | 53 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
101 | Schwarz Jiří | PJR Frenštát p. R. | 51 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
101 | Kotlář Vladimír | Merklovice | 54 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
103 | Plch Alois | Plki Tým Brno | 49 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
103 | Hyvnar Josef | Kopřivnice | 49 | 36 | 2 | S:0/0, A:2/36, B:0/0 |
103 | Nejman Bedřich | AC Náchod | 50 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
103 | Smeták Václav | Most | 50 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
107 | Fliegl Miloslav | Sokol Hlubočepy | 54 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
108 | Svatoň Vladimír | MC Metuje | 55 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
109 | Pirk Jan | Lékařský TRI klub Praha | 48 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
110 | Pospíšil Vojtěch | TJ Železárny Prostějov | 55 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
110 | Novák Pavel | Liga 100 Praha | 53 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
112 | Rücker Oldřich | Lhota | 55 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
112 | Přinda Oldřich | USK Slavia TU LBC | 51 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
112 | Kosáček Václav | KHS Jilemnice | 49 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
115 | Rynka Erich | Kardio Hlučín | 54 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
115 | Horyna Dušan | Poniklá | 54 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
117 | Michler Petr | Liga 100 Praha | 55 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
117 | Hájek Vladimír | Baška Frýdek Místek | 55 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
117 | Kolář Leopold | SG Vrbno pod Pradědem | 54 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
117 | Přibík Jiří | PSK Klatovy | 50 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
117 | Chochola Vladimír | MK Kladno | 50 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
117 | Vraštil Miroslav | TTC Olomouc | 51 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
117 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 27 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/27 |
117 | Pospíšil Česlav | TTS Osek n. B. | 51 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
125 | Krajč Zdeněk | Trutnov | 54 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
125 | Komárek Bedřich | SK Hlubočky | 53 | 26 | 2 | S:1/12, A:0/0, B:1/14 |
125 | Chytil Vladimír | CETRIS Hranice | 50 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
128 | Průša Josef | Slavoj Obecnice | 52 | 25 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/25 |
129 | Vályi Ladislav | Prokopák | 55 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
129 | Trombik Emil | Český Těšín | 46 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
129 | Michl Václav | Poděbrady Kanoistika | 54 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
129 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
129 | Šíma Josef | SKP Bruntál | 53 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
134 | Voráč Zbyněk | SK Velká Bystřice | 47 | 23 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/8 |
135 | Hasmanda Rostislav | Liberec | 53 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
135 | Kuncl František | SKIP Příbram | 50 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
135 | Polej Jiří | Sokol Hronov | 46 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
138 | Soviš Ivan | Horská služba Rýmařov | 46 | 21 | 2 | S:1/6, A:0/0, B:1/15 |
138 | Urbiš Vilém | TJ SKI Slavoj Bruntál | 54 | 21 | 2 | S:1/3, A:1/18, B:0/0 |
140 | Hanzlík Josef | Sokol Hartmenice | 51 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
141 | Nechvátal František | Orel Kněžice | 53 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
141 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 19 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/19 |
141 | Paulus Jaroslav | Jablonec n. N. | 53 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
141 | Čada Jiří | KČT Nýrsko | 48 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
141 | Havlín Antonín | AC OH Praha | 55 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
141 | Pour Svatopluk | Obecnice | 52 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
147 | Šorna Josef | MK Ventil Smrčí | 53 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
147 | Cipl František | BON BON Praha | 51 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
147 | Mach Ladislav | Lužany | 47 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
147 | Kvapil Vojtěch | Suchý Důl | 48 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
151 | Molhanc Karel | Nýrsko | 50 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
151 | Meixner Miloslav | SK Vyhlídka Šternberk | 55 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
151 | Klesnil Karel | neregistrován | 55 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
151 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 17 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/14 |
151 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 17 | 2 | S:1/6, A:0/0, B:1/11 |
156 | Bílek Vratislav | TJ Butoves | 48 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
156 | Kolmaš Oldřich | DIMER Olomouc | 52 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
156 | Doucha František | AVC Praha | 52 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
159 | Kadavý Zdeněk | OK Chrastava | 49 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
159 | Horák Jaroslav | Elite Varnsdorf | 48 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
161 | Sedlák Boris | AVC Praha | 49 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
161 | Zelený Jiří | Orel Kněžice | 53 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
163 | Fendrych František | SK Hakoach Praha | 52 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
164 | Kalvoda Břetislav | Cyklosprint Cvikov | 55 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
164 | Jakš Jaromír | Entity Production Brno | 51 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
164 | Drahoš Josef | SOŠ Jablunkov | 52 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
164 | Kvassay Ladislav | B. K. Vratimov | 54 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
168 | Mifek Jiří | AZUB Chrudim | 54 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
168 | Špigl Jaroslav | Lužany | 48 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
170 | Horčička Vratislav | Ennetbürgen | 49 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
171 | Zbořil Antonín | Orel Zlín | 49 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
171 | Hrnčíř Jaroslav | TJ Jánské Lázně | 49 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
171 | Jandura Pavel | Sokol Jičín | 46 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
171 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 9 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/6 |
175 | Vorlíček Rudolf | BK Běkodo Teplice | 47 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
175 | Quittner Wilhelm | SQS Vláknová optika Nová Paka | 52 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
177 | Ulman Josef | TJ Doksy | 51 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
178 | Špidla Vladimír | TJ Maratonstav Úpice | 51 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Vaněk Jaromír | TJ LIGA 100 Olomouc | 48 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Jurča Jiří | Rožnov pod Radhoštěm | 54 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Horyna Miroslav | Zahradní Město | 54 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Stracený Milan | BĚKODO Teplice | 49 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
178 | Husička Jiří | Olomouc | 48 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Kubíček Pavel | Orel Žďár nad Sázavou | 53 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
185 | Šmída Oldřich | Červený Kostelec | 48 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek František | Červený Kostelec | 41 | 775 | 16 | S:7/405, A:5/242, B:4/128 |
2 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 732 | 16 | S:8/372, A:4/240, B:4/120 |
3 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 730 | 11 | S:4/396, A:3/194, B:4/140 |
4 | Biemann Götz | SKI Harrachov | 43 | 633 | 9 | S:3/303, A:4/264, B:2/66 |
5 | Herbst Manfred | Jeseník | 41 | 545 | 17 | S:4/240, A:7/204, B:6/101 |
6 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 511 | 11 | S:4/252, A:3/158, B:4/101 |
7 | Kašpar Josef | AVC Praha | 38 | 435 | 9 | S:4/240, A:4/164, B:1/31 |
8 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 408 | 5 | S:2/198, A:3/210, B:0/0 |
9 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 356 | 9 | S:1/60, A:4/200, B:4/96 |
10 | Podžorný Ervin | Český Těšín | 41 | 311 | 5 | S:2/147, A:3/164, B:0/0 |
11 | Šteinc Ludvík | SC Control Vrchlabí | 41 | 305 | 6 | S:2/165, A:1/54, B:3/86 |
12 | Krejcar Petr | TJ Maratonstav Úpice | 45 | 293 | 5 | S:2/153, A:1/70, B:2/70 |
13 | Fejgl Zdeněk | SK TiS VILHELM Frýdek Místek | 42 | 291 | 8 | S:2/111, A:3/118, B:3/62 |
14 | Vedral Břetislav | Smržovka | 43 | 248 | 4 | S:3/204, A:1/44, B:0/0 |
15 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 246 | 5 | S:3/186, A:1/36, B:1/24 |
16 | Hrach Jan | SAK Ložiska Karviná | 44 | 245 | 3 | S:1/105, A:2/140, B:0/0 |
17 | Balko Peter | TiS VILHELM Frýdek Místek | 44 | 226 | 4 | S:1/66, A:3/160, B:0/0 |
18 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 207 | 6 | S:1/60, A:1/48, B:4/99 |
19 | Vodička Jan | Radslavice | 45 | 181 | 3 | S:2/150, A:0/0, B:1/31 |
20 | Málek Zdeněk | AVC Praha | 43 | 157 | 4 | S:2/108, A:0/0, B:2/49 |
21 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 146 | 4 | S:2/117, A:0/0, B:2/29 |
22 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 136 | 3 | S:0/0, A:1/70, B:2/66 |
23 | Cahel Pavel | Sokol Brno | 38 | 133 | 3 | S:1/45, A:2/88, B:0/0 |
24 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 129 | 3 | S:1/54, A:1/48, B:1/27 |
25 | Červenka Karel | Loko Most | 41 | 120 | 2 | S:1/66, A:1/54, B:0/0 |
26 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
27 | Čech Karel | SF Praha | 45 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
28 | Bednařík Jiří | Mniší | 45 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
29 | Lech Jiří | PLKI Tým Brno | 37 | 89 | 2 | S:0/0, A:1/70, B:1/19 |
30 | Nanke Werner | BK Kravaře | 38 | 88 | 3 | S:0/0, A:2/88, B:0/0 |
30 | März František | Sokol Kout | 43 | 88 | 3 | S:1/45, A:0/0, B:2/43 |
32 | Dobrý Jaroslav | Liga 100 Olomouc | 39 | 87 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/27 |
33 | Kubíček Mojmír | Frenštát p. R. | 44 | 84 | 2 | S:2/84, A:0/0, B:0/0 |
33 | Cenek Jaroslav | SPPPS Vratimov | 41 | 84 | 2 | S:2/84, A:0/0, B:0/0 |
35 | Rataj Stanislav | Sokol Sedlec-Prčice | 42 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
35 | Navara Petr | MK Kopřivnice | 45 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
37 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 79 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/22 |
38 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 77 | 3 | S:0/0, A:1/36, B:2/41 |
39 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 76 | 2 | S:1/42, A:1/34, B:0/0 |
40 | Tlustý Ladislav | MK Kladno | 40 | 75 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/24 |
41 | Stuchlík Karel | BK Kravaře | 37 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
42 | Janový Petr | AC Trial Plzeň | 45 | 70 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/70 |
43 | Engliš Jiří | CVK Opava | 38 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
43 | Říha Miroslav | Sokol Sadská | 45 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
45 | Vimr Adolf | TJ Dvůr Králové nad Labem | 43 | 62 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/20 |
45 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 62 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/24 |
47 | Zálešák František | KD Havířov | 37 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
48 | Marek František | Jiskra Týn nad Vlt. | 44 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
49 | Werner Nanke | BK Kravaře | 38 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
50 | Kubík Josef | Ptačina Adamov | 38 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
51 | Novák Jan | Krosnov | 41 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
51 | Bubeník Jiří | Vyškov | 44 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
53 | Tatarka Josef | TIS Vilhelm Frýdek Místek | 36 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
53 | Novák Jan | Krosnov | 41 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
55 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
56 | Janků Ladislav | Sokol Bystročice | 42 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
56 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
58 | Šimůnek Lubomír | Kopřivnice | 44 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
59 | Rossi Otto | MK Seitl Ostrava | 43 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
60 | Kučera Otakar | TJ Přeštice | 45 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
60 | Svoboda Jan | Příbram | 43 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
60 | Schrötter Jiří | SK Vyhlídka Šternberk | 45 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
63 | Pechar Václav | Nový Jičín | 44 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
64 | Zapletal Josef | AK Kroměříž | 43 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
65 | Bejdák Silvestr | Brusné | 43 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
65 | Klíma Václav | Sokol Kamenný Újezd | 45 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
65 | Milfait Jiří | YORK DOBŘÍŠ | 41 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
65 | Rejnek Karel | Sport Horažďovice | 45 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
69 | Hirner Gerhard | Olomouc | 43 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
69 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
71 | Kortus František | TJ Kašperské Hory | 40 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
71 | Zábranský Ladislav | AC Slovan Liberec | 41 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
71 | Malý Zdeněk | Sokol Beroun | 42 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
71 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
71 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
76 | Nypl Jaroslav | Stará Paka | 41 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
76 | Kotrc Vladimír | SKI Klub Šumava | 41 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
76 | Wendelberger Miroslav | Klatovy | 39 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
76 | Mikoláš Milan | Beroun | 42 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
76 | Ollé Ludvík | KD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav | 39 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
81 | Sládek Karel | Armaturka Ústí nad Labem | 45 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
81 | Kresl Ladislav | AC Český Krumlov | 39 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
83 | Bechyně Karel | TJ KOVO Praha | 44 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
84 | Kylián Zdeněk | Plzeň | 40 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
85 | Vavřička Jaroslav | IZV Hořovice | 39 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
86 | Šulc Vladimír | Armaturka Ústí nad Labem | 40 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
86 | Dočkálek Antonín | AVC Praha | 38 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
88 | Čapek Antonín | Beroun | 41 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
88 | Zahálka Pavel | Děčín | 43 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
90 | Skalička Jiří | Selin Příbram | 42 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
91 | Zikmund Jan | AVC Praha | 44 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buchar Jan | ATL Elektro Vrchlabí | 33 | 846 | 14 | S:6/426, A:4/280, B:4/140 |
2 | Merta Jaroslav | Fenix Ski Team Jeseník | 35 | 818 | 26 | S:7/381, A:10/292, B:9/145 |
3 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 732 | 27 | S:9/363, A:11/238, B:7/131 |
4 | Šťastný Jaromír | Liga 100 Praha | 30 | 689 | 16 | S:6/324, A:5/236, B:5/129 |
5 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 573 | 9 | S:4/339, A:2/140, B:3/94 |
6 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 566 | 8 | S:4/384, A:2/124, B:2/58 |
7 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 318 | 6 | S:1/81, A:3/178, B:2/59 |
8 | Jarkovský Oldřich | Jiskra Mostek | 34 | 294 | 6 | S:1/81, A:2/124, B:3/89 |
9 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 35 | 291 | 3 | S:3/291, A:0/0, B:0/0 |
10 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 214 | 6 | S:1/72, A:1/54, B:4/88 |
11 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 151 | 4 | S:1/60, A:1/38, B:2/53 |
12 | Zikeš František | TJ Slezan Frýdek-Místek | 28 | 125 | 2 | S:1/81, A:1/44, B:0/0 |
13 | Volný Jaromír | PJR Frenštát p. R. | 35 | 116 | 2 | S:0/0, A:2/116, B:0/0 |
14 | Oškera Oldřich | Pohorská Jednota Radhošť | 23 | 100 | 2 | S:1/60, A:1/40, B:0/0 |
15 | Leheček Antonín | AVC Praha | 31 | 66 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/66 |
15 | Kraus Vojtěch | LRS Vyškov | 31 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
17 | Kintzl Emil | TJ Kašperské Hory | 34 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
18 | Pacner Ivan | SABZO Praha | 26 | 40 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/40 |
19 | Pazdera Ladislav | Liga 100 Praha | 35 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
19 | Tomášek František | Jiskra Otrokovice | 25 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
19 | Málek Daniel | Jílové | 34 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
22 | Mašl Vladimír | BKÚ Mělník | 34 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
23 | Porde Josef | Sokol Roudnice nad Labem | 32 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
24 | Hladík Karel | Baník Příbram | 25 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
25 | Sklenář Jaroslav | Sokol Králův Dvůr | 24 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
26 | Zelinka Miloslav | Sabzo Praha | 24 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.