Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX

Ročník 2000

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sygeryč DanielAC Choceň894455 záv.
2Kristejn LukášLetohrad892933 záv.
3Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí892222 záv.
4Šejna JiříAC Choceň901722 záv.
5Janouch KarelAC Choceň891522 záv.
6Nastoupil PetrJablonné nad Orlicí901222 záv.
7Šeda JanSruby931111 záv.
7Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová891122 záv.
9Janota MartinOrel Orlice89911 záv.
9Vágner AlešKB Letohrad90911 záv.
9Vencl JanÚstí nad Orlicí95911 záv.
9Bašarin TomášChoceň90922 záv.
9Honc LukášLetohrad89911 záv.
14Faltus LukášKB Letohrad90811 záv.
14Třináctý JanGymnázium Žamberk89811 záv.
Nejmladší žákyně (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čechalová MarkétaTS Letohrad895788 záv.
2Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová894555 záv.
3Kyllarová AnetaJablonné nad Orlicí893344 záv.
4Karpíšková MarkétaAC Choceň902744 záv.
5Krejsová TerezaLetohrad - Komenského892222 záv.
6Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí891944 záv.
6Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová891922 záv.
8Matějíčková KateřinaAC Choceň891333 záv.
9Plocková RenataSokol Žamberk921111 záv.
9Fáberová JanaAtletika Jablonné891122 záv.
11Dostálková NikolaSokol Žamberk91911 záv.
11Vávrová JanaZŠ Horní Čermná89911 záv.
13Müllerová IrenaSKI Klub Česká Třebová89811 záv.
13Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí89811 záv.
13Stránská AdélaSKI Klub Česká Třebová811 záv.
Mladší žáci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí877177 záv.
2Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí883144 záv.
3Pomikálek MarcelMistrovice872022 záv.
3Moravec MartinHorní Čermná2022 záv.
5Hordějčuk VašekCyklo Česká Třebová871622 záv.
6Wotawa DanielTJ Sokol Žamberk881111 záv.
6Vacek JiříAtletika Albrechtice861111 záv.
8Novotný MichalATC Nekoř871022 záv.
9Vyčítal AlešZŠ Česká Třebová Parník87911 záv.
9Andrle MartinGymnázium Žamberk88911 záv.
9Smejkal LukášChoceň88911 záv.
12Štětina JanGymnázium Žamberk87811 záv.
12Hotmar MichalLOKO Česká Třebová88811 záv.
12Starý TomášČeská Třebová87811 záv.
12Kapoun PetrČeská Třebová87811 záv.
Mladší žákyně (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí886577 záv.
2Kůrková AndreaAC Choceň875966 záv.
3Balcarová MarkétaSKI Klub Česká Třebová873133 záv.
4Šedová VeronikaSruby872333 záv.
5Nerudová SandraSKI Česká Třebová872022 záv.
6Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad881522 záv.
7Zapletalová BarbaraSKI Česká Třebová1222 záv.
8Ryšavá GabrielaTJ Sokol Damníkov871111 záv.
9Neškudlová IvaJablonné nad Orlicí881022 záv.
10Málková MarcelaKB Letohrad87911 záv.
10Michalová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová88922 záv.
12Ročková KláraÚstí nad Orlicí87811 záv.
12Neumanová MartinaLOKO Česká Třebová88811 záv.
14Goňová NelaOrel Orlice711 záv.
14Bašarinová KrystínaAC Choceň88711 záv.
Starší žáci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Budina LiborTJ Jiskra Ústí n. Orlicí855355 záv.
2Půlpán JanAC Choceň864988 záv.
3Martiňák JakubŽamberk3644 záv.
4Abraham PetrAC Choceň862955 záv.
5Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí852733 záv.
6Kaláb MilošAtletika Jablonné nad Orlicí862544 záv.
7Siegel JosefAC Choceň862244 záv.
8Řemínek MatějAC Choceň862177 záv.
9Koblížek JiŕíLetohrad851922 záv.
10Bureš JiříAC Moravská Třebová851111 záv.
11Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí86911 záv.
11Kmeť MichalDolní Čermná85911 záv.
11Navrátil MichalŽamberk85911 záv.
14Dostál PetrHC PD Šumperk85811 záv.
14Müller MichalKB OEZ Letohrad86822 záv.
Starší žákyně (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Čechalová HanaTS Letohrad866588 záv.
2Rychtaříková IvaAC Choceň856477 záv.
3Podhorníková MartinaAC Choceň864577 záv.
4Matyášová HanaDolní Dobrouč863133 záv.
5Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad851522 záv.
6Imlaufová TerezaTJ AO Jablonné nad Orlicí851433 záv.
7Leinweberová MartinaLetohrad861222 záv.
8Dušková LadaKB OEZ Letohrad851111 záv.
8Trojková ZuzanaJablonné nad Orlicí851111 záv.
8Ruščáková MichaelaSKP Duha Fort Lanškroun851111 záv.
8Hlavsová TerezaMistrovice1111 záv.
12Moravcová PetraKlub BIATLONU Letohrad86911 záv.
12Lavrenčíková JindraLO Rokytnice86911 záv.
14Nastoupilová PetraMistrovice86811 záv.
14Filipová JanaAC Jablonné nad Orlicí85822 záv.
Dorostenky
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová844444 záv.
2Fuchsová MartinaAC Choceň842933 záv.
3Spoustová MichaelaSZŠ Lanškroun831111 záv.
4Mlejnková LucieSZŠ Lanškroun84911 záv.
4Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová84911 záv.
4Škodová PetraKOB Choceň83911 záv.
7Bílá OlgaSZŠ Lanškroun83811 záv.
8Císařová HanaChoceň84711 záv.
9Rozumová VendulaSZŠ Lanškroun84611 záv.
10Bílková VeronikaSZŠ Lanškroun83511 záv.
11Ráciková PavlínaSZŠ Lanškroun83411 záv.
12Hangoniová PetraSZŠ Lanškroun84311 záv.
13Pekáriková JanaSZŠ Lanškroun84211 záv.
13Šedá VeronikaSZŠ Lanškroun83211 záv.
Dorostenci (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek TomášAC Jablonné837088 záv.
2Tauchman JiříAC Choceň845355 záv.
3Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí832222 záv.
4Moravec MartinISCAREX Česká Třebová842033 záv.
5Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí841822 záv.
5Nechvíl LukášAC Choceň831822 záv.
7Kubelka MartinAC Jablonné nad Orlicí841722 záv.
8Vlášek PetrZŠ Třebovská841522 záv.
9Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí831422 záv.
10Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí76911 záv.
11Petik Lukáš84711 záv.
11Kaválek OndřejOrel Orlice83711 záv.
11Šilar MilanÚstí nad Orlicí83711 záv.
14Vacek JiříAtletika Jablonné nad Orlicí84611 záv.
14Wágner JanAC Turnov84611 záv.
Juniorky (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová845155 záv.
2Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová814055 záv.
3Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad813033 záv.
4Čechalová HanaTS Letohrad862433 záv.
5Pilgrová JanaOB Česká Třebová821822 záv.
6Hlavsová TerezaKB OEZ Letohrad861111 záv.
6Ruščáková MichaelaSKP Duha Fort Lanškroun851111 záv.
6Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová911122 záv.
6Moravcová KláraKB OEZ Letohrad831111 záv.
6Hildebrandová MarikaOrel Česká Třebová821111 záv.
11Krčmářová MartinaŽamberk82911 záv.
11Lásková LenkaAC Choceň81911 záv.
11Dušková LadaKB OEZ Letohrad85911 záv.
14Krejčíková KateřinaAC Choceň81811 záv.
14Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89811 záv.
Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82911010 záv.
2Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí816666 záv.
3Vacek TomášAC Jablonné835366 záv.
4Klášterecký TomášChleba s máslem814055 záv.
5Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová823144 záv.
6Exler PavelSokol Žamberk822433 záv.
7Adamec JosefNekoř811822 záv.
8Ryšavý RadekJiskra Ústí nad Orlicí821322 záv.
9Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí831111 záv.
9Šlesingr MichalKB OEZ Letohrad831111 záv.
11Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí871022 záv.
12Adamec PetrJiskra Ústí nad Orlicí81911 záv.
12Moravec OndřejKB OEZ Letohrad84911 záv.
14Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí84811 záv.
14Nastoupil LukášTJ Spartak OEZ Letohrad85811 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová787377 záv.
2Čtvrtečková PetraAC Jablonné nad Orlicí697288 záv.
3Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí795555 záv.
4Šedová JanaAC Choceň733033 záv.
5Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová812633 záv.
6Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí722022 záv.
7Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová841822 záv.
8Vojtová JanaLO Žamberk791722 záv.
9Dušková LenkaLanškroun801522 záv.
9Eisenvortová GabrielaLoko Česká Třebová751522 záv.
11Strnadová HelenaKFC Nekoř781111 záv.
11Ehrenbergerová MonikaOEZ Letohrad811111 záv.
11Kaplanová EvaSPORT PROROV. Žamberk791111 záv.
14Skalická JitkaŽamberk73911 záv.
15Kubínová JaroslavaJablonné nad Orlicí73811 záv.
Ženy B
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová621411313 záv.
2Novotná EvaClub 21 Letohrad481291313 záv.
3Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641081414 záv.
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová841010 záv.
5Ehrenbergerová MartaOEZ Letohrad572944 záv.
6Havlová JaroslavaKB Letohrad65911 záv.
7Řemínková JanAC Choceň611 záv.
7Ducháčková BronislavaSokol Řetová58611 záv.
9Holíková MarieAnenská Studánka48511 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691261616 záv.
2Dobšíček PavelAC Jablonné nad Orlicí1131212 záv.
3Pilgr LuděkOB Česká Třebová76791111 záv.
4Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí72751212 záv.
5Myška JiříISCAREX Česká Třebová73631010 záv.
6Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí63571010 záv.
7Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí724444 záv.
8Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí784244 záv.
9Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová74341313 záv.
10Čechal JaroslavTS Letohrad61331616 záv.
11Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí793144 záv.
12Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí662744 záv.
13Faltus DavidKUS Jablonné nad Orlicí712344 záv.
14Kratochvíl MilošTJ Jiskra Ústí n. Orlicí752133 záv.
15Kaválek TomášTJ Jiskra Ústí n. Orlicí811922 záv.
Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601541414 záv.
2Čechal MilanISCAREX Česká Třebová591231414 záv.
3Razým JanISCAREX Česká Třebová571011414 záv.
4Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí51951616 záv.
5Filip LubošAC Choceň596577 záv.
6Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí535166 záv.
7Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54401010 záv.
8Šlajs TomášAC Choceň3266 záv.
9Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí562644 záv.
10Krása RomanISCAREX Česká Třebová532488 záv.
11Pilgr BohuslavOB Česká Třebová512277 záv.
12Papáček JanOseva Choceň541522 záv.
13Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí601422 záv.
13Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice531455 záv.
15Jiráska JanKrálíky561322 záv.
Muži C (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sadílek OtaAtletika Albrechtice461251818 záv.
2Skalický JiříSokol Žamberk501171212 záv.
3Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová501071111 záv.
4Bielčík JindřichClub 21 Letohrad921616 záv.
5Novotný JiříClub 21 Letohrad45561515 záv.
6Krsek MiroslavESAB Vamberk494444 záv.
7Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice504366 záv.
8Švadlena JiříKOB Choceň463844 záv.
9Černý MilanAC Choceň483777 záv.
10Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49341515 záv.
11Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová342999 záv.
12Sadílek VáclavTJ Kulina502866 záv.
13Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová372266 záv.
13Krátký FrantišekJiskra Králíky432222 záv.
15Čípa JiříLoko Česká Třebová501733 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
4.3.2000Choceňský kros 9.ročník102
23.4.2000Memoriál Q. Štěpánka149
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
5.5.2000Běh na Rozálku, 2. ročník156
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
20.5.2000Běh do vrchu Rudoltice Zámeček, 19.ročník66
28.5.2000Za zlatým klíčem Rokytenky41
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
9.7.2000Česká Třebová - Kozlovský kopec126
29.7.2000CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník102
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
3.9.2000Sázava - Lázek86
13.9.2000Okresní běh mládeže na dráze106
23.9.2000Čenkovice - Suchý vrch100
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
9.12.2000Vánoční běh Parníkem133

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník