Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Orlická běžecká liga mládeže

Ročník 2006

Celkové pořadí poháru

Žákyně nejmladší II. 95-96 (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vytlačilová TerezaAtletika Polička951268,961412/14 záv.
2Vodehnalová MartinaSpartak Letohrad951219,671312/13 záv.
3Tancerová KateřinaSokol Přísnotice951155,871212/12 záv.
4Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí961057,591312/13 záv.
5Maříková SimonaKB OEZ Letohrad961046,921312/13 záv.
6Aulichová KateřinaSokol Kameničná95769,171010/10 záv.
7Čerenkova DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší96523,0466/6 záv.
8Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto96380,6155/5 záv.
9Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová95318,3255/5 záv.
10Tkadlecová AnnaKKL Hlinsko v Čechách96186,1322/2 záv.
11Civišová AnnaVysoké Mýto95181,9822/2 záv.
12Hrudová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí95173,2522/2 záv.
13Couralová SimonaJiskra Vír96172,0122/2 záv.
14Rýznarová MichaelaSKI Skuhrov96150,4522/2 záv.
15Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto95150,2222/2 záv.
16Holíková KristýnaSKI Skuhrov96140,0822/2 záv.
17Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9695,5311/1 záv.
18Průšová RadkaTJ - Svitavy9690,1111/1 záv.
19Kolkowska EwelinaPyrzyce Pl9589,7711/1 záv.
20Hamerská DášaSKI Skuhrov9688,5622/2 záv.
21Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9587,3711/1 záv.
22Tancerová TerezaSokol Přísnotice9687,311/1 záv.
23Was MartynaPyrzyce Pl9586,0511/1 záv.
24Glaserová DominikaSKI klub Česká Třebová9584,9211/1 záv.
25Spilková KláraBK Vysoké Mýto9681,1533/3 záv.
26Skalická KarolínaŽamberk9681,0611/1 záv.
27Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9573,0711/1 záv.
28Karbowiak PavlínaPyrzyce Pl9573,0211/1 záv.
29Kovačičová KateřinaNové Město na Moravě9671,9611/1 záv.
30Staňková MarkétaSokol Osík9669,311/1 záv.
31Spilková EliškaBK Vysoké Mýto9555,3911/1 záv.
32Pešlová ZuzanaTJ Svitavy9653,6111/1 záv.
33Kubíčková LudmilaOrel Dolní Dobrouč9547,7911/1 záv.
34Němcová AliceFenix Jeseník9647,1911/1 záv.
35Lněničková HanaLitomyšl9541,0611/1 záv.
36Pecháčková KateřinaOrel Dolní Dobrouč9538,8211/1 záv.
37Galbová LucieTJ - Svitavy9631,4211/1 záv.
38Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9526,5211/1 záv.
39Geršlová VeronikaJablonné nad Orlicí9622,0111/1 záv.
40Pinkavová VeronikaČernovír9617,9811/1 záv.
41Jirásková LenkaJablonné nad Orlicí9617,3711/1 záv.
42Dvořáčková KristýnaAC Choceň9615,3111/1 záv.
43Páchová MichaelaŽamberk95---11/1 záv.
43Tichá RůženaOrel Semily96---11/1 záv.
43Maříková LenkaBŠ Praha95---11/1 záv.
43Kadidlová LenkaPolička96---11/1 záv.
43Ehrenbergerová BáraPolička96---11/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.3.2006Choceňský kros104
18.3.2006Okolo Trusnova162
1.4.2006Litomyšlská dvanáctka179
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
5.5.2006Běh na Rozálku182
7.5.2006Běh Javorkou320
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
10.6.2006Knířovský běh134
13.8.2006Černovírský kros141
27.8.2006Běh Svinnou175
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
20.9.2006Běh na dráze Jablonné nad Orlicí39
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
22.10.2006Ve stopě Líšnické patnáctky193
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93