Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Orlická běžecká liga mládeže

Ročník 2007

Celkové pořadí poháru

Starší žáci r. 1992 - 1993 (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí931219,961512/15 záv.
2Siegel JakubAC Choceň921156,151111/11 záv.
3Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí931151,771212/12 záv.
4Mohelník PetrAtletika Polička921063,461212/12 záv.
5Halanič JakubTJ Jiskra Králíky92923,531010/10 záv.
6Divíšek JanTJ Jiskra Králíky93922,271312/13 záv.
7Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí92355,244/4 záv.
8Vinduška PetrAtletika Albrechtice335,4344/4 záv.
9Kabrhel TomášDTC Litomyšl92328,7844/4 záv.
10Trávníček MatějMARS Svratka92203,3622/2 záv.
11Staněk TomášOsík Litomyšl92176,922/2 záv.
12Heger MarekSKI klub Česká Třebová93157,0233/3 záv.
13Exler LiborSK Žamberk92155,6322/2 záv.
14Suchodol JiříKB OEZ Letohrad92147,6233/3 záv.
15Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad93143,8433/3 záv.
16Fellner AdamFenix Jeseník93112,4511/1 záv.
17Lukeš PetrTJ Slezan Frýdek Místek92106,0611/1 záv.
18Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93105,611/1 záv.
19Jehlička VladimírFenix Jeseník9398,4422/2 záv.
20Kučera RobertBATT Nové Město na Moravě9396,911/1 záv.
21Svoboda MichalOlympia Bruntál9296,6911/1 záv.
22Sieger JakubAC Choceň9295,9811/1 záv.
23Kučera TomášKKL Hlinsko v Čechách9295,3511/1 záv.
24Dostál LukášBATT Nové Město na Moravě9395,2211/1 záv.
25Šubert DanielŠAK Pardubice9394,6911/1 záv.
26Volar JanHradec Králové9293,1411/1 záv.
27Záveský FilipOB Česká Třebová9392,3311/1 záv.
28Šabata JosefSKI Skuhrov nad Bělou9390,7111/1 záv.
29Vávra MichalHvězda SKP Pardubice9389,0911/1 záv.
30Bednář KarelJablonné nad Orlicí9388,9811/1 záv.
31Kosek TomášAtletika Polička9284,8411/1 záv.
32Teplý JanMARS Svratka9378,5211/1 záv.
33Kopáček PetrŠAK Chrudim9263,0911/1 záv.
34Flégl OndřejTJ Dobruška9255,3711/1 záv.
35Klíma PetrPolička9353,3711/1 záv.
36Bednář JanNekoř9252,3911/1 záv.
37Žalčík AlešFenix Jeseník9347,5911/1 záv.
38Pidrman ZdeněkHvězda Pardubice9345,1311/1 záv.
39Hanuš PavelTK Choceň9344,3511/1 záv.
40Starenko Tomᚎamberk9339,6711/1 záv.
41Vecko DarekŽamberk9326,8411/1 záv.
42Vodička Tomᚎamberk9323,9911/1 záv.
43Šalčík AlešFenix SKI Team Jeseník93---11/1 záv.
43Markowski AdamWKB META Lubliniec - POL93---11/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.3.2007Choceňský kros154
18.3.2007Okolo Trusnova170
24.3.2007Saucony Litomyšlská dvanáctka164
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
4.5.2007Běh na Rozálku198
6.5.2007Běh Javorkou255
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
27.5.2007Nekořský kros86
16.6.2007Knířovský běh104
12.8.2007Černovírský kros148
26.8.2007Běh Svinnou182
22.9.2007Králický Lískovec110
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231