Jméno | Team | Startů |
---|---|---|
Kolínek František | AK Perná | 18 |
Sviták Stanislav | AK Žilina | 17 |
Bonassi Luciano | ATLETICA PARATICO | 16 |
Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 16 |
Sobek Miroslav | Slovenská Unie behu do vrchu | 15 |
Trontelj Miro | AK Koper | 15 |
Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 15 |
Tengattini Ezio | Atletica Paratico | 14 |
Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 13 |
Stránský Aleš | Czech Republic | 13 |
Duffy Peter | Northern Veterans A.C. | 13 |
Marcibálová Mária | Slavia Čadca | 13 |
Vogler Reinhart | GER | 13 |
Vlasatý Vladimír | Slovakia Mountain Running Team | 13 |
Baggia Bruno | Altetica Valli di Non e Sole | 13 |
Číž František | AK Baník Prievidza | 13 |
Torresani Franco | Atletica Trento | 13 |
Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 12 |
Trobec Urša | TK Kobarid | 12 |
Sandford Anne | Newcastle AC | 12 |
Krupka Milan | Czech Republic | 12 |
Jasek Tadeusz | K. S. Beskid-Joko Zywiec | 12 |
Roberts Craig | Great Britain &N.I. | 12 |
Bakyta Ján | Jogging klub Dubnica | 12 |
Leszkow Petr | Czech republic | 12 |
Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 12 |
Kováč Miroslav | Slovenský orol Trenčín | 11 |
Krischer Siegfried | Germany | 11 |
Roberts Alan | Vale of Aycesbury AC | 11 |
Donadoni Livio | ATLETICA PARATICO | 11 |
Šlégr Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 11 |
Šklíba Karel | TJ Maratonstav Úpice | 11 |
Belsito Roberto | Suedtirolteam | 10 |
Grant Bernard | Harrogate Harriers | 10 |
Olma Irmgard | VfB-LC Friedrichshafen | 10 |
Hajro Anton | Baník Sebedražie | 10 |
Burn Robert | England | 10 |
Vodička Jan | MK Radslavice | 10 |
Blum Siegfried | FC Unterkirnach | 10 |
Meffan Patrick | Athletics Nelson | 10 |
Plecháček Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 10 |
Buckle Kenneth | Cheltenham & County Harriers | 10 |
Spronk Marianne | SV Viktoria Goch | 10 |
Wikeley Alan | Thirsk and Sowerby Harriers | 10 |
Geerdink Björn | Marathon Pim Mulier | 10 |
Bauer Leni | LC Aichach | 10 |
Prager Franz | WSV Otterskirchen | 10 |
Milan Claudio | Amici Pianezza | 10 |
Rajec Pavol | ZTS Kabel Dubnica nad Váhom | 10 |
Sachs Christine | TV Geiselhöring | 10 |
Scheiber Kaspar | Törli sport - Team | 10 |
Šrutek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 10 |
Amarell Ludwig | Triathlon Club Suhl | 10 |
Van Noten Omer | ROBA | 10 |
Duleba Andrej | Povodie Púchov | 10 |
Cerello Angelo | ROAD RUNNER TEAM SAMARATE | 10 |
Tempír František | Sokol Štíty | 9 |
Berghaus Bärbel | Solinger LC | 9 |
Melling Zoe | Ireland | 9 |
Borůvka Jiří | SK Nové Město nad Metují | 9 |
Jankech Pavol | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 9 |
Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 9 |
Madaj Ľubomír | Ráztočno | 9 |
Bergler Uschi | LG Welfen | 9 |
Buck Lindsay Jean | Cumberland Fell Runners | 9 |
Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 9 |
Herington Steve | Hereford Couriers | 9 |
Fischer Anne | ATS Cuxhaven | 9 |
Puckl Franz | LSV 1990 Kitzbühel | 9 |
Spiška Jozef | Elektroplus Handlová | 9 |
Urban Josef | SABZO Praha | 9 |
Moscato Aurelio | Polisportiva Lib. Cernuschese | 9 |
Les Josef | KČT Třemošná | 9 |
Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 9 |
Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 9 |
Geerdink Maykel | Marathon Pim Mulier | 9 |
Poles Vittorio | GSA Caneva | 9 |
Hruška Milan | Spolek Radost Č.Kostelec | 9 |
Hobbs Nancy | American Trail Running Association | 8 |
Sturm Wolfgang | TSG Schnaitheim | 8 |
Ciresa Vittorio | Atletica 3V | 8 |
Sachs Werner | GER | 8 |
Gross Georg | TSV Marktoberdorf | 8 |
Kleinová Mária | Prievidza | 8 |
Spira Irina | LC Sport Ossi | 8 |
Budinská Eva | OÚ Poluvsie | 8 |
Dziergas Mirosław | Starostwo Żywieckie | 8 |
Pattis Rosa | Laufgemeinshaft Schlern | 8 |
Bichler Ludwig | FT Jahn Landsberg | 8 |
Padyšák Štefan | Jogg. Klub Dubnica N.V. | 8 |
Fries Elmar | TV Geiselhöring | 8 |
Fuhrmann Carmen | Team Klinikum Nürnberg | 8 |
Dzuroška Vladimír | Slovakia Mountain Running Association | 8 |
Leszkow Josef | Czech Republic | 8 |
Urh Ivan | KGT Papež | 8 |
Bellorini Ombretta | xxx | 8 |
Babka Jozef | Ž. P. Šport Podbrezová | 8 |
Řezníček Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 8 |
Grm Olga | SLO | 8 |
Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 8 |
Nolz Günther | Union Traismauer | 8 |
Pakosz Irena | Technik Komorno | 8 |
Winkler Luise | TSV Gershofen | 8 |
Macuh Peter | SLO team | 8 |
Spišková Valéria | Pegas Remata | 8 |
Micic Dragoslav | AK Veteran | 8 |
Heilig-Duventäster Marie-Luise | LG Welfen | 8 |
Beaty Andrew | Cumberland Fell Runners | 8 |
Fraquelli Giancarlo | Athletic Team Lario CO262 | 7 |
Bureš Jindřich | Maratonstav Úpice | 7 |
Galbani Annamaria | ASD La Michetta | 7 |
Hocevar Trontelj Silva | AK Koper | 7 |
Innocente Bruno | I-Borgosesia | 7 |
Deuss Peter | Mannlich | 7 |
Shuttleworth Colin | Clavton Le Moors Harriers | 7 |
Portigliotti Marino | G.S.A. VALSESIA | 7 |
Flunger Peter | TI Sparkasse | 7 |
Schmittner Gerlinde | TV Ochsenfurt | 7 |
Winn Jackie | Cumberland Fell Runners | 7 |
Tichý František | Jogging klub Dubnica | 7 |
Matiášek Petr | Athletic veteran club Praha | 7 |
Puchner Alois | LG-AU Pregerten | 7 |
Sovran Paolo | Atl. S. Martino T. | 7 |
Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 7 |
Tomíček Josef | ČSK Vysoké | 7 |
Ridley Susan | Edinburgh Southern Harriers | 7 |
Pletzer Rudolf | TSV Frickenhausen | 7 |
Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 7 |
Klemenc Anton | KGT Papež | 7 |
Winkler Karl | TSV Gershofen | 7 |
Imbrosci Vincenzo | G.S.A. VALSESIA | 7 |
Krám Miroslav | Maratonstav Úpice | 7 |
Convert Gilles | Clermont Athletisme | 7 |
Ford Martin | Cheltenham & County Harriers | 7 |
Menarry Alexander | Durham Fell Runners | 7 |
Burns William Keith | Carnethy HR | 7 |
Evans Clifford | Aberystwyth University | 7 |
Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Kálové | 7 |
Kozhin Petr | RUS-St. Petersburg | 7 |
Mocker František | ASK Děčín | 7 |
Cortinovis Michele | ATL Paratico | 7 |
Foley Sean | Ireland | 7 |
Weber Johann | LCAV Doubrava | 7 |
Moser Kurt | Team Switzerland | 7 |
Unterkircher Ambros | WSV Heiligenblut | 7 |
Fiamin Ivan | Bratislava | 7 |
Dugdale Evelyn | Kendal | 7 |
Junga Marián | Slovakia Mountain Running Team | 7 |
Walton Brian | Horwich RC | 7 |
Kubíček František | Relax Dobré Pole | 7 |
Hetherton Michael | Acorn Nestle York | 7 |
Dillon Kevin | Manchester Harriers | 7 |
Becconsall Sue | Bingley Harriers | 7 |
Hána Květoslav | VHS Plus Veselí nad Moravou | 7 |
Boesi Maria Grazia | ATL Paratico | 6 |
Malatín Štefan | AAC Brno | 6 |
Liko Anton | Jogging klub Dubnica | 6 |
Maniago Bruno | Atl. San Martino Coop Casarsa | 6 |
Žák Jiří | MK SEITL OSTRAVA | 6 |
Stelzer Herbert | Postsportverein Graz | 6 |
Robinson Brenda | ROCHDALE HARRIERS | 6 |
Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 6 |
Sedláček Pavel | Club Trialton BRNO | 6 |
Uher Jaroslav | TJ Sušice | 6 |
Vrábel Mikuláš | Slovak republic | 6 |
Pedrazza Giancarlo | ASV LG Schlern | 6 |
Morassi Alessandro | ITA | 6 |
Gorbunov Anton | TV Geiselhöring | 6 |
Tomes Elizabeth | England | 6 |
Watson Stephen | Cumberland Fell Runners | 6 |
Fairfax Louise | Tasmania | 6 |
De Crignis Graziano | Italy | 6 |
Menghi Nino | Atletica Mameli Ravenna | 6 |
Flora Piermario | U.S.ALDO MORO PALUZZA | 6 |
Monini Giuseppe | ASD Orecchiella G. | 6 |
Beha Meinrad | FC Unterkirnach | 6 |
Bayer Stephan | SC Mengersgereuth-Hämmern | 6 |
Krejcar Petr | Maratonstav Úpice | 6 |
Gatti Alberto | Atletica Paratico | 6 |
Karak Štefan | Slovenské elektrárne | 6 |
Graves Brian | Marshall Milton Keynes AC | 6 |
Besch Fritz | IGL Reutlingen | 6 |
Dojčár Juraj | Slovakia Mountain Running Team | 6 |
Cantamessi Giorgio | Atletica Paratico | 6 |
Moretti Roberto | ITA | 6 |
Stewart Elaine | Scotland | 6 |
Hoffmann Brigitte | LG Welfen | 6 |
Eagle Alison | Ilkley Harriers | 6 |
Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 6 |
Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 6 |
Valli Rocco | LA Torre | 6 |
Maurer Bernhard | LG Kraft Foods | 6 |
Tait David | Dark Peak | 6 |
Santamaria Marta | ITA | 6 |
Frýba Hugo | TJ Horní Kostelec | 6 |
Rataj Stanislav | Sokol Sedlec-Prčice | 6 |
Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 6 |
Buzzetti Giuseppe | gs csi morbegno | 6 |
Ward Adam | Carnethy | 6 |
Dudzik Jacek | neregistrován | 6 |
Earwaker Colin | New Zealand | 6 |
Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 6 |
Burdett Francis | USA | 6 |
Bertoni Massimo | Atletica Paratico | 6 |
Staffoni Maffeo | Atletica Paratico | 6 |
Re Angelo | Polisportiva Lib. Cernuschese | 6 |
Biasin Fulvio | Atletica San Martino | 6 |
Fontan Pier Paolo | Atletica Susa | 6 |
Schneider Heiko | GER | 6 |
Forster Paul | Wellington Harriers | 6 |
Antonini Giuseppe | ATLETICA PARATICO | 6 |
Morocutti Gionni | ITA | 6 |
Zipperle Marlene | Amateur Sport Club Berg | 6 |
Smrčka Miloš | BK Říčany | 6 |
Jäger Gertrud | TV Geiselhöring | 6 |
Stevanović Vlada | Veteran Beograd | 6 |
Senoner Hugo | Italy | 6 |
Lemoncello Phyllis | Fife Athletic Club | 6 |
Bresciani Giuseppe | Atletica Paratico | 6 |
Georg Andrzej | Polsko | 6 |
Marek František | TJ Červený Kostelec | 6 |
Dugdale Paul | Kendal | 6 |
Pštrossová Marie | CZE | 6 |
Derrigo Vera | Atletica Paratico | 6 |
Biemann Götz | CZ-Rokytnice nad Jizerou | 6 |
Covey Peter | Pudsey & Bramley | 6 |
Vrána Dušan | Slovakia Mountain Running Team | 6 |
Wálek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 5 |
Gardelliano Giovanni | Atletica Buja-Treppo Grande | 5 |
Krupička Miroslav | FORT SMC | 5 |
Davis Adrian R | Carnethy | 5 |
Jančík Bořek | Svartes Hořice | 5 |
Lessing Peter | LG Ortenau Nord | 5 |
Stecker Harald | TV Jahn Kempten | 5 |
Wolfberger Kurt | ATUS RAIKA Judenburg | 5 |
Petrova Oksana | Ukraine | 5 |
Janík Tomáš | CZE | 5 |
Hribernik Franc | Radovljica | 5 |
Rogelj Joze | BTC Bauer | 5 |
Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 5 |
Davies Susan | Croft Ambrey Running Club | 5 |
Baxter Peter | Westerlands CCC | 5 |
Stehlík Oldřich | TJ Liga 100 Praha | 5 |
Bowman Cliff | Waimea Harriers | 5 |
Reitmeir Helmut | LC Buchendorf | 5 |
Sikora Stefan | POL | 5 |
Bougon Didier | U-S-P-A | 5 |
Eppert Roman | Canis Team | 5 |
Jakubowski Marian | BAZALT Gracze - Polsko | 5 |
Aufderklamm Roland | Amateur Sport Club Berg | 5 |
Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 5 |
Kraus Anni | TG Viktoria Augsburg | 5 |
Urban Jaroslav | SSK ZS Kounice | 5 |
Peressutti Pierluigi | ITA | 5 |
Woods Sharon | Mynydd du | 5 |
McLoone Stephen | Greenock Glenpark Harriers | 5 |
Páleník Ervín | Lokomotiva Trenčín | 5 |
Mietzsch Denis | MTV 1881 Ingolstadt | 5 |
Tracanelli Giovanni | Atl. San Martino Amalte | 5 |
Hepburn John | Fort William | 5 |
Radomski Zbigniew | TKKF Beskidek Bielsko-Biała | 5 |
Taylor Peter | GB-Carlisle | 5 |
Read David Christopher | Thirsk and Sowerby Harriers | 5 |
Bertola Mauro | gs csi morbegno | 5 |
Hesselmann Rolf | LG Hünxe | 5 |
Sichermann Paul | 26 Kreis Ansbach | 5 |
Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 5 |
Petráš Rostislav | Novojický Kotuč FC | 5 |
Asquith Duncan | SKYRAC | 5 |
Füllöp Vladimír | Jogg. Klub Dubnica N.V. | 5 |
Krčmář Petr | Czech Republic | 5 |
Mach Václav | Maratonstav Úpice | 5 |
Schmittner Werner | TV Ochsenfurt | 5 |
Pesavento Heinz | VFL Freudenstadt | 5 |
Paul Bärbel | LG Welfen | 5 |
Líška Ľubomír | AK Žilina | 5 |
Mottram Jane | Cumberland Fell Runners | 5 |
Mayerhofer Willi | TV Geiselhöring | 5 |
Varga Vincent | Metropol Košice | 5 |
Brod Carsten | GER | 5 |
McNeilly Deon | Newcastle AC | 5 |
Pánek Pavel | ESO Novotný Jindřichův Hradec | 5 |
Merlak Konrad | Hotedrsica | 5 |
Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 5 |
Kakač Josef | AVC Praha | 5 |
Carofiglio Francesco | ITA | 5 |
Brown Willie John | Mourne Runners | 5 |
Matyášová Jana | CZE | 5 |
Tylš Jaroslav | Maratonstav Úpice | 5 |
Seiffert Gerold | SSV Ulm 1846 | 5 |
Marzec Stanisław | LKB RUDNIK | 5 |
Sventek Ladislav | ŠKP Čadca | 5 |
Pytel Janusz | Poland | 5 |
Volskyi Oleksandr | Ukraine | 5 |
Anderegg Albert | Switzerland | 5 |
Evans Dic | Cardiff A.A.C. | 5 |
Skomorowski Stanisław | SBD Energetyk Rybnik | 5 |
Normandale Andrew | England | 5 |
Badini Cristian | Atletica Paratico | 5 |
Stevenson John | Scotland | 5 |
Mrozinski Boleslaw | TSR Sila Ustron | 5 |
Obexer Martin | Telmekom-Team-Südtirol | 5 |
Müller Erwin | Team Switzerland | 5 |
Chwastyk Karol | Kąty Wrocławskie | 5 |
Carl Monica | LG Welfen | 5 |
Hrubý Milan | ASK Blansko | 5 |
Gombita Josef | Loučná 956 | 5 |
Kašpar Josef | AVC Praha | 5 |
Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 5 |
Vrana Dušan | Slovenská Unie behu do vrchu | 5 |
Armitage David | Cosmic Hill Bashers | 5 |
Kronschnabl Alfred | TSV Massing | 5 |
Domanský Ivo | AVC Praha | 5 |
Schmuck Helmut | LCC Wien | 5 |
Scott Elsbeth | Westerlands | 5 |
Romele Adamo | ATL Paratico | 5 |
Doležal Jaromír | SABZO Praha | 5 |
Kubeček Ladislav | Czech republic | 5 |
Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 5 |
Neill David | Staffordshire Moorlands AC | 5 |
Grob Armin | Team Switzerland | 5 |
Burn Christine | GBR | 5 |
Shotter Jean | Holmfirth Harriers | 5 |
Greenan Mags | Clonliffe Harriers | 5 |
Moras Danila | Leoni San Marco | 5 |
Fuhrmann Günter | Team Klinikum Nürnberg | 5 |
Mach František | Jablonec | 5 |
Babiak Wladyslaw | LKS Iskra Jaszkowa | 5 |
Crowe Desmond | Shettleston | 5 |
Škrleta Jan | TJ Nová Včelnice | 5 |
Violin Giuseppe | Atl. S. Martino T. | 5 |
Strobl Helmut | SVO Germaringen | 4 |
Spedding David | xxx | 4 |
Wolf Barbara | TG Viktoria Augsburg | 4 |
Armitage Sonia | Scotland | 4 |
Staroňová Anna | Slovak republic | 4 |
Brioni Giorgio | Atletica Paratico | 4 |
Sallier Vanessa | Rathfarnam WSAF | 4 |
Frei Werner | SC Auenstein | 4 |
Cornet Therese | France | 4 |
Testor Norbert | Sv Molten | 4 |
Müller Helmut | Amateur Sport Club Berg | 4 |
Orlandini Roberto | San Pellegrino | 4 |
Harvey Katherine | Altrincham | 4 |
Molinari Antonio | Atl. Trento Cmb Italia | 4 |
Prymakowska Barbara | Sokół Tarnów | 4 |
Pletzer Bettina | TSV Frickenhausen | 4 |
Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Käder Jürgen | TSG Schnaitheim | 4 |
Nesfeder Mark | Fauquier Mountain Runners | 4 |
Read David C | Thirsk and Sowerby Harriers | 4 |
Shannon Alwynne | Newcastle AC | 4 |
Leheček Antonín | AVC Praha | 4 |
Fontana Urbano | G.S. Voltan | 4 |
Oškera Oldřich | PJR Frenštát p. R. | 4 |
Mcdonald Martin | Ireland | 4 |
Kurek Edward Teodor | KATOWICE | 4 |
Schweigl Alexander | Telmekom Team Südtirol | 4 |
Pláničková Eva | Kadeřnictví Eva Tábor | 4 |
Dalla Longa Marco | Atletica Galliate | 4 |
Gauld Bill | GB-Edinburgh | 4 |
Naxerová Jana | Sportclub Plzeň | 4 |
Vieider Heinrich | Telmekom-Team-Südtirol | 4 |
Murray Helen | Lothian Running Club | 4 |
Woods Adrian | xxx | 4 |
Blair-Fish John | Scotland | 4 |
Zalisko Oksana | SK NU Lvivska Politechnika | 4 |
West Suzy | CSU | 4 |
Bell Peter | NIMRA | 4 |
Smith Allan Spencer | 3m gorseinon road runners | 4 |
Thompson Gordon Douglas | Preston Harriers | 4 |
Ursella Laura | Atletica Buja Treppo Grande | 4 |
Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 4 |
Clemens John | Mercia Fell Runners | 4 |
Frampton Duncan | xxx | 4 |
Šťavík Josef | BK Hodonín | 4 |
Sommer Erika | LG Welfen | 4 |
Setunský Oldřich | ŠK Houštka | 4 |
Schmid Maria | Tv Zwiesel | 4 |
Procházková Irena | BonBon Praha | 4 |
Trevisiol Paolo | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 4 |
Kenny Triss | Skipton AC | 4 |
Votano Antonio | Atletica Susa | 4 |
Kubík Josef | SK Ptačina | 4 |
Kendall Charles | France | 4 |
Del Barba Eugenia | Atletica Paratico | 4 |
Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Hanlon Dave | Dundee Hawkhill Harriers | 4 |
Neta Slavica | Serbia | 4 |
Šír Václav | TJ.SP. Rokytnice nad Jizerou | 4 |
Brown William John | Mourne Runners | 4 |
Scarcia Gianluca | ASD Atletica Capo di Leuca | 4 |
Balošáková Anna | ŠKP-Čadca | 4 |
Zippenfenig Franz | SKVG Pottenbrunn | 4 |
Flexeder Sieglinde | Germany | 4 |
Brady Gerry | Clonliffe | 4 |
Mocchi Fabio | Valle Brembana | 4 |
Evans Richard | Cardiff A.A.C. | 4 |
Wegele Angela | TSG Schnaitheim | 4 |
Brown Barbara | ACKC | 4 |
Stoppel Jürgen | hellblau.POWERTEAM | 4 |
Špringr Zdeněk | TJ Maratonstav Úpice | 4 |
Bathe Lothar | SC Berlin | 4 |
Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 4 |
Cornet Andre | France | 4 |
Melicherčík Bohuslav | Slovensko | 4 |
Tušar Mihaela | ŠD NANOS Podnanos | 4 |
Zollmann Marie Elisabeth | LAG Siegen | 4 |
Ciaccia Carlo | Atl. San Martino Coop Casarsa | 4 |
Elsner Frank | SV Bergdorf Höhn | 4 |
Kubicka Irmgard | LG-AU Pregarten | 4 |
Coden Danilo | Italy | 4 |
Trontelj Silva | neregistrována | 4 |
Vlachynská Libuše | AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 4 |
Pyke Stephen | Dark Peak Fell | 4 |
Friebelová Eva | Maratonstav Úpice | 4 |
Schabel Eugen | Rakousko | 4 |
Bajic Mario | Ljubljanske mlekarne | 4 |
Hynštová Marie | AHA Vyškov | 4 |
Pezze Ezio | ATLETICA PARATICO | 4 |
Beaty Kathleen | cumberland fell runners | 4 |
Voler Drago | TS Radenci | 4 |
Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 4 |
Cadei Giuseppe | ATL Paratico | 4 |
Donnelly Colin | Cambusland | 4 |
Petro Ladislav | Jogging klub Dubnica | 4 |
Hradňanský František | Baník Handlová | 4 |
Ferrari Gianfranco | Atletica 3V | 4 |
Haluza Marián | Slovakia Mountain Running Team | 4 |
Burkhardt Lothar | LG Welfen | 4 |
Emberger Maria | LG Pletzer Hopfgarten | 4 |
Rueda-Oppliger Fabiola | STADE GENEVE | 4 |
Vello Gianni | Atl. S. Martino Amaltea Asics | 4 |
Kulyk Oleksiy | Fenix Lwów | 4 |
McLoughlin Michael | Preston Harriers | 4 |
Kadeřábek Rudolf | Praha | 4 |
Härtl Anke | TV 1848 Coburg | 4 |
Nanke Werner | BK Kravaře | 4 |
Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 4 |
Carganico Antonio | gs csi morbegno | 4 |
Pattis Rosy | ITA | 4 |
Stifter Rudolf | LVR - Geiselhöring | 4 |
Grogan Kevin | Rathfarnham WSAF A.C. | 4 |
Roberts Mark | Borrowdale | 4 |
Krejsa Václav | Bering Praha | 4 |
Milesi Davide | GS Orobie | 4 |
Tolar Vladimír | SV Baník Stříbro | 4 |
Růžička Karel | Řetězárna Česká Ves | 4 |
Collins John | Swansea Harriers AC | 4 |
Künstler Roland | LG Welfen | 4 |
Steinbacher Wisi | TSV Wattwil | 4 |
Calorio Mara | Atletica Cumiana | 4 |
Bolla Antonello | ATLETICA CENTRO LARIO | 4 |
Chiara Carlluccio | GSA Valsesia | 4 |
Gorzolka Pawel | TRS Sila Ustron | 4 |
Bickel Josef | BLT Sparkasse Bludenz | 4 |
Jambor Miroslav | ŠKK Lednické Rovne | 4 |
Tovar Luis | Venezuela | 4 |
McGreevy Dominic | Newcastle AC | 4 |
Sandrini Margit | Amateur Sport Club Berg | 4 |
Hargreaves Jacqueline | Cumberland fell runners | 4 |
Res Jakob | Slovenia | 4 |
Nehring Wolfgang | VfL Pfullingen | 4 |
Profous Petr | USC Static | 4 |
Brod Jutta | TV Konstanz | 4 |
White Helen | Sportsworld | 4 |
Thurner Winfried | LT Furtwangen | 4 |
Valenta Michal | AVC Praha | 4 |
Buchar Jan | ATL Elektro Vrchlabí | 4 |
Ročňáková Miloslava | M-team Zvole | 4 |
Cvajnar Bojan | xxx | 4 |
Wahl Martin | individual | 4 |
Regitz Erika | TV Denzlingen | 4 |
Shemilt James | York A C | 4 |
Mc Veigh Marty | Newcastle AC | 4 |
Patton Dorothy | Cumberland Fell Runners | 4 |
Nagl Willi | LC Running Puchberg | 4 |
Kondziolka Danuta | Trs | 4 |
Steinhauser Peter Paul | SV Molten | 4 |
Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 4 |
Whitlie Stewart | Carnethy | 4 |
Balka Jerzy | xxx | 4 |
Cupalová Eva | TJ Sokol Bučovice | 4 |
Peichl Gerald | SSC Langnau a.A. | 4 |
Valle Franco | Italy | 4 |
Ruhland Kerstin | LSV 1990 Kitzbühel | 4 |
Procházka Václav | Maruš Team | 4 |
Ates Rudolf | Polsko | 4 |
Melicherová Ludmila | Bardejov | 4 |
Straub Annette | SSC Hanau-Rodenbach | 4 |
Tagliapietra Lucia | G.S. Voltan | 4 |
Bryson Robin | Newcastle | 4 |
Stich Barbara | LG Oberland | 4 |
Hájíček František | AVC Praha | 4 |
Furegon Erminia | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 4 |
Jokel Lubomír | CZE | 4 |
Banfi Mariano | xxx | 4 |
Kubr Václav | KRB Chrudim | 4 |
Falconi Massimo | Atletica Paratico | 4 |
Laney Maureen | Clayton le Moors | 4 |
Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 4 |
Williams Morgan (Timothy) | Ilkley Harriers | 4 |
Chytil Vladimír | DD Všechovice | 4 |
Kettyle Wesley | A.C.K.C | 4 |
Kožuh Bojan | KGT PAPEŽ | 4 |
Krčka Bohuslav | Czech republic | 4 |
Alexander David | West Cheshire AC | 4 |
Brakebusch Herbert | USA Aubenas | 4 |
Hauser Andy | Holmfirth Harriers | 4 |
Kreml Bohumil | Stavmost | 3 |
Baranski Boguslaw | MLUKS Trzebiatow | 3 |
Greenwood Ian | Clayton Le Moors Harriers | 3 |
Holmes Keith G. | England | 3 |
Birbeck Mark | Preston Harriers | 3 |
Fortune Bernard | Ireland | 3 |
Nicolaev Xenia | Athletics Federation | 3 |
Slobodová Jarmila | Team Slovakia | 3 |
Satini Stefania | Italy | 3 |
Straub Rupprecht | TSV Gershofen | 3 |
Švihel Miroslav | Czech republic | 3 |
Bigoni Michele | LA RECASTELLO RADICI GROUP | 3 |
Meyer Steffen | Rennsteiglaufverein/LG Süd | 3 |
Schirpke Andreas | TSV Essingen | 3 |
Galliano Silvio | s.d. baudenasca | 3 |
Grauch Chris | United states | 3 |
Mindžák Andrej | Liberec | 3 |
Reitberger Rudolf | SU IGLA long life | 3 |
Mc Gonigle Dermot | Newcastle | 3 |
James Robert | Cumberland Fell Runners | 3 |
Bauer Roman | LC Aichach | 3 |
Prowse Jo Anne | Keighley | 3 |
Conroy Cormac | Ireland | 3 |
Kellett Michael | IRL-Dublin | 3 |
Cericola Michele | Stil Car Cumiana | 3 |
Channing Paul | Portsmouth Joggers | 3 |
Fux Stanislav | TJ Loko Beroun | 3 |
Balošák Vladimír | ŠKP Čadca | 3 |
Burt Louise | Fife Athletic Club | 3 |
Zuček Miloslav | MK Beskyd Třinec | 3 |
Mader Klaus | MBB-SG Augsburg | 3 |
Varney Keith | Metro Aberdeen | 3 |
Bałka Jerzy | Poland | 3 |
Hörmann Otto | Germany | 3 |
Hendrickx Vicky Octavie | ROBA | 3 |
Roberts Jones Richard | Great Britain &N.I. | 3 |
Bogenhuber Max | australia | 3 |
Taylor Brendon | Rossendale | 3 |
Cristofoli Franco | ASD All. S. Martino Coop Casarsa | 3 |
Buck Lindsay | England (Cumberland Fell Runners) | 3 |
Tweraser Erika | Rakousko | 3 |
Rampf Roland | Mbb-SG Augsburg | 3 |
Jones Ann-Marie | Altrincham and District Athletics Club | 3 |
Mašek Roman | Novis TK Praha | 3 |
Wilson Julie | Dark Peak Fell Runners | 3 |
Reichör Franz | SV Gallneukirchen | 3 |
Greenan Seamus | Clonliffe | 3 |
Dudek Sylwester | Poland | 3 |
Schwarz Hans-Rudolf | Allblacks | 3 |
Brugnacchi Bruno | Grenoble | 3 |
Voda Jan | Sprint Sport Most | 3 |
Teraž Franci | Slovinkso | 3 |
Paulínyová Katarína | AK ZŤS Martin | 3 |
Pearson Graeme | Lake City Athletic | 3 |
Griffiths John | xxx | 3 |
Doubková Kateřina | AK Perná | 3 |
Carlsen Eva | NOR | 3 |
Contini Mauro | Atletica 3V | 3 |
Heinzle Elisabeth | Rakousko | 3 |
Rinka Erich | BK Kravaře | 3 |
Noble Lois | Scotland | 3 |
Černý Vladimír | HAC Praha | 3 |
Radulovic Radovan | Ahiles | 3 |
Gallagher Ronald | Scotland | 3 |
Pongratz Helga | Polizeisportverein Leoben | 3 |
Bartolomei Virgilio | Garfagnana | 3 |
Preislerová Jiřina | SABZO Praha | 3 |
Beaty Kate | Cumberland Fell Runners | 3 |
Hrnčíř Jaroslav | XXX | 3 |
Cromar Stephen | Dundee Hawkhill Harriers | 3 |
Wiącek Marek | WKB Piast Wrocław | 3 |
Bertazzoli Vittorio | ATL Paratico | 3 |
Ambrisi Nicola | TSG Schnaitheim | 3 |
Zounar Vladimír | ŠAK Chodov | 3 |
Reier Josef | SC Rödenthal | 3 |
Tománek Pavel | Sokol Veřovice | 3 |
Leonhard Wolfgang | TSV Stötten | 3 |
Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Zabczynski Dominik | ALPHAWOOLF/ RMD Montrail Team | 3 |
Šalplachta Jindřich | Fenix Ski Jeseník | 3 |
Norman Peter | Wrexham A.C. | 3 |
Hrabák Jiří | XXX | 3 |
Vogg Herbert | TG Viktoria Augsburg | 3 |
Pasterny Franciszek | TRSSIła Ustroń | 3 |
Jenny Kurt | Ssc Lagnau | 3 |
Haider Ludwig | ULC Steinangerl Götzens | 3 |
Eberhart Fritz | LG Donau-Ries | 3 |
Banasiak Alicja-Maria | TKKF Beskidek Bielsko-Biała | 3 |
Greco Michele | GS Orecchiella | 3 |
Jackson Stephen | Horwich Rmi Harriers | 3 |
Cizmesiya Angelika | ASD La Michetta | 3 |
Moran Michael | Rochdale Harriers & A.C. | 3 |
Vladar Jan | KB Turčianské Teplice | 3 |
Scott Jocelyn | Fife Athletic Club | 3 |
Bellini Ivano | Atletica 3V | 3 |
Bakker Aart | Altis Amersfoort | 3 |
Stoffel Roger | SC Visperterminen | 3 |
Martiš Vladimír | Jogging klub Dubnica n./V. | 3 |
Filippi Isabella | Atletica Paratico | 3 |
Stylski Marian | LKB Rudnik | 3 |
Florjančič Ivan | SLO | 3 |
Bielčik Jindřich | Lichkov | 3 |
Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 3 |
Moody Peter | Carmarthen Harriers | 3 |
Lorenz Werner | Tus Schönau | 3 |
Uhlárik Pavol | Maraton klub Rajec | 3 |
Oberauer Michael | Laufclub Aufi Und Owi | 3 |
Galbraith Claire | Newcastle AC | 3 |
Pellegatta Franco | G.S. CSI Morbegno | 3 |
Rungger Albert | ASV Jenesien Soltnflitzer | 3 |
Sýkora Jan | ZP Sport Podbrezova | 3 |
Biskupiak Henryk | SHA Ustron | 3 |
Triulzi Fabrizio | Italy | 3 |
Horňák Miloš | Slovak republic | 3 |
Blessing Walter | FC Unterkirnach | 3 |
Keppler Bernd | Möllner SV | 3 |
Hrivnak Ján | AK Banik Prievidza | 3 |
Haan Jean-Alain | USTA-EHA | 3 |
Froner Iginio | G.S. Valsugano | 3 |
Jermieson Ashley | Scotland | 3 |
Tyka Edward | K. B. Skalka Swietochlow | 3 |
Langer Thomas | TV Jahn Kempten | 3 |
O'Farrell Peter | Rathfarnham WSAF | 3 |
Krassa Manfred | ŠAK Chodov | 3 |
Zima Antonín | Liga 100 Praha | 3 |
Krejsa Josef | Sokol Mníšek pod Brdy | 3 |
Oliver Jane | Deeside Runners | 3 |
Spangaro Amedeo | STELLA ALPINA | 3 |
Dalla Torre Mauro | Atletica San Martino Coop Casarsa | 3 |
Jadrný Lubomír | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 3 |
Nezosi Giocondo | Atletica Paratico | 3 |
Blaško Milan | Šport Rysy Poprad | 3 |
Rainford John | Preston Harriers | 3 |
März František | Sokol Kout | 3 |
Müller Hans | KAC Klagenfurt | 3 |
Rossi Otto | MK Seitl Ostrava | 3 |
Barlascini Mario | G.S. CSI Morbegno | 3 |
Rüdisser Johannes | Auner Faschingszunft | 3 |
Hartmann Eckehard | LG Göttingen | 3 |
Gates Nigel | England | 3 |
Woods Alec | Great Britain &N.I. | 3 |
Jančařík Petr | Czech republic | 3 |
Neumann Helmut | Kissingen SV Berlin | 3 |
Mclaughlin Hazel | Lagan Valley | 3 |
Fendek František | Šuňava | 3 |
Fuchs Bedřich | TJ Dobříš | 3 |
Klampflová Eva | CZE | 3 |
Borrajo Del Rio Fernando | PAC-POMODORO | 3 |
Bounous Roberto | Riv Skf Villar Perosa | 3 |
Dolenc Polde | TS Radenska | 3 |
Zupančić Marjan | SLO team | 3 |
Milota Maciej | niezrzeszony | 3 |
Bauer Dieter | DJK Weiden | 3 |
Říha Miroslav | XXX | 3 |
Ghirello Gianfranco | Atletica Galliate | 3 |
Keller Elke | LG Filstal | 3 |
Guerini Giovanni | Atletica Paratico | 3 |
Čerepušťák Ondřej | AVC Praha | 3 |
Bohm Zdeněk | Liberec | 3 |
Patterson Jim | Newcastle AC | 3 |
Lantelme Pier Luigi | Amici Pianezza | 3 |
O'Kane Shileen | Ireland | 3 |
Dodds Wendy | Clayton Le Moors | 3 |
Leoni Carlo | G.S. CSI Morbegno | 3 |
Nehme Tanja | PSV-Grün-Weiß-Kassel | 3 |
Šimůnková Pavla | Czech republic | 3 |
Ryan Keith | Ireland | 3 |
Trickett David | Hallamshire Harriers Sheffield | 3 |
Gorfer Hubert | Telmekom-Team-Südtirol | 3 |
Scherg Jürgen | Non-Stop-Ultra Brakel | 3 |
Reichert Andrzej | Ujazd | 3 |
Spölgen Joachim | LGO Euskirchen/ Erftstadt | 3 |
Karas Karel | Běžecký klub Hodonín | 3 |
Höller Karl | SV Mölten Raiffeisen | 3 |
Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 3 |
Skalický Josef | Žichlínek | 3 |
Mennel Jürgen | individual | 3 |
Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Cufer Marjeta | Podbrdo | 3 |
Ungericht Anton | SC Meran | 3 |
Lasota Andrzej | LKB Rudnik | 3 |
Schlager Ruth | TSV Neustadt/Aisch | 3 |
Elis Miloš | SK Vrané n./V. | 3 |
Spinazze Luciano | Telmekom-Team-Südtirol | 3 |
Kubiatko Milan | KKM Čadca | 3 |
Daudrich Viktor | GER | 3 |
Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 3 |
Sadílek Václav | Atletika Albrechtice | 3 |
Becht Joachim | LT Furtwangen | 3 |
Kelly John | bilboa ac | 3 |
Blust Heinz | LG Hohenfels | 3 |
Smith Alan | Deeside Runners | 3 |
Taylor Roger | Preston Harriers | 3 |
Sedmák Stanislav | Ou Velké Kostolany | 3 |
Hull Greg | Leeds City Athletic Club | 3 |
Borovičková Lenka | SK Nové Město nad Metují | 3 |
Lavelli Rino | RUNNERS BERGAMO | 3 |
Chrenko Juraj | AK Baník Prievidza | 3 |
Stadler Alfred | SVO LA Germaringen | 3 |
Petrovic Milorad | VETERAN BEOGRAD | 3 |
Evans Richard (Dic) | Cardiff A.A.C. | 3 |
Casa Fabio | Runner Verese | 3 |
Savioli Elio | USC Marathon Verbania | 3 |
Wilkinson Garry Rychard | Clayton Harriers | 3 |
Matějovský Pavel | AVC Praha | 3 |
Valle Antonio | G.S. Voltan | 3 |
Janečková Anežka | AK Zlín | 3 |
Puchacz Andrzej | WKB Piast Wroclaw | 3 |
Rödhammer Hubert | ULC Bludenz | 3 |
Schäffler Karl | SG Nellingen | 3 |
Love Charles | Dundee Hawkhill Harriers | 3 |
Stolarczyk Stanislaw | xxx | 3 |
Cufer Vojko | xxx | 3 |
Pocai Emo | A.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA | 3 |
Müller Hans-Günter | Rennsteiglaufverein | 3 |
Schlenker Edmund | VfL Ostelsheim | 3 |
Shields James | xxx | 3 |
Orian Piotr | SzT \ORIAN-SHOW\ Zdzieszowice | 3 |
Trave Anna Magrethe | Lardal Idrettslag | 3 |
Moors Christine | TV Wallersdorf | 3 |
Hosp Franz | Läuferclub Bozen | 3 |
Westrmaier Jiří | SK Westrmaier Kolová | 3 |
Turetta Simone | Atletica 3V | 3 |
Galli Paolo | ATL Paratico | 3 |
Van Orden Tim | USA | 3 |
Cipl František | BON BON Praha | 3 |
Tomčány Miroslav | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 3 |
Wasson Gillian | Ireland | 3 |
Cappelletti Tarcisio | Atletica Team Loppio | 3 |
Keller Jürgen | Germany | 3 |
Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Kozak Erwin | AUT | 3 |
Stibor Milan | TJ Maratonstav Úpice | 3 |
Halbrštat Petr | TK Znojmo | 3 |
Ludvigsen Bjarne | NOR- Bergen | 3 |
Jurčík Ján | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 3 |
Fleming Gibson | Westerlands | 3 |
Bradley Nicholas | Meirionnydd running club | 3 |
Kuchenmeister Martin | TG Kitzingen | 3 |
Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Fowler Malcolm | Pennine Fell Runners | 3 |
Jarrett Henry George | Cumberland Fell Funners | 3 |
Celerin Milan | SVK | 3 |
Furár Milan | Slovak republic | 3 |
Cich Vladimír | Mac Rata | 3 |
Todesco Fiorenzo | Atl. S. Martino T. | 3 |
Muschler Liane | SC DHfK Leipzig | 3 |
Foidl Paula | LG-Pletzer Hopfgarten | 3 |
Renner Rudi | A-LC Kaltern | 3 |
Vidimová Ivana | Sokol Mníšek pod Brdy | 3 |
Duda Stanislav | Loko Ostrava | 3 |
Dzurošková Tatiana | Kanoe Tatra Klub | 3 |
Cufer Milojka | Athletic Federations of Slovenia | 3 |
Wiesner Jiří | Sport Team HSM Adršpach | 3 |
Bergmann Herta | LC Aichach | 3 |
Porde Josef | Sokol Roudnice nad Labem | 3 |
Overton Duncan | Keswick AC | 3 |
Lilley Kevin | England | 3 |
Meffan Wendy | Athletics Nelson | 3 |
Kerschbaumer Sigrun | LSV Kitzbühel | 3 |
Scesa Giuliano | G.S. GRAVELLONA | 3 |
Mrak Valerija | AD Posočje Rekreativec.si Scott team | 3 |
Michler Petr | Liga 100 Praha | 3 |
Milligan Douglas | Great Britain &N.I. | 3 |
Preece Ben | Deeside Runners | 3 |
Köhler Roman | VfL Waldkraiburg | 3 |
Méchaussie Daniel | Ain Est Athlétisme | 3 |
Morgan David | GB-Workington | 3 |
Hrivnaková Anna | BS Tatran Turany | 3 |
Kratochvíl Miroslav | Czech republic | 3 |
Czuta-Pakosz Irena | MLUKS TECHNIK KOMORNO | 3 |
Hlusička Josef | Liga 100 Sokolov | 3 |
Hanzlík Ondrej | Ak Baník Prievidza | 3 |
Krumer Miroslav | Ostrov | 3 |
Andrich Ivo | ITA | 3 |
Venturini Del Solaro Cleto | A.S.D. Caddese | 3 |
Carrera Pedro | Club de Atletismo Caracas | 3 |
Weisser Christa | FC Unterkirnach | 3 |
Norer Emanuela | LSV 1990 Kitzbühel | 3 |
Čechal Milan | SKI Česká Třebová | 3 |
Markovic Zoran | PPD Zeleznicar | 3 |
Hübner Hansjörg | Germany | 3 |
Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Barlow Stephen | Horwich Rmi Harriers | 3 |
Koal Gerd | NLLB Cottbus | 3 |
Hartmann Uwe | Saucony Saar | 3 |
Gatta Attilio | G.P.A. Lughesina | 3 |
Havran Miroslav | Profistav Litomyšl | 3 |
Risch Karin | LG-BEC | 3 |
Dziekoński Tadeusz | Poland | 3 |
Müller Britta | VFL Freudenstadt | 3 |
Hirschböck Friedrich | ULC Horn | 3 |
Mc Donald Martin | North Laois | 3 |
Prestegaard Christian | SK VIDAR | 3 |
Blackburn Thomas | Ireland | 3 |
Mangli Flavio | Runners Bergamo | 3 |
Brown Steve | Mynyddwyr de Cymru | 3 |
Medja Marija | SLO | 3 |
Freund Karl | TSV Lautlingen | 3 |
Hrovat Franc | Slovenia | 3 |
Haberl Peter | Sv Raika Reutte | 3 |
Patterson Malcolm | Glasgow | 3 |
Lanz Günter | FT 1844 Freiburg | 3 |
Pazdera Ladislav | Liga 100 Praha | 3 |
Tiefenbacher Willi | NF St. Veit/Gölsen | 3 |
Krupskyy Vasyl | Ukraine | 3 |
Cafarella Antonino | ATLETICA PARATICO | 3 |
Bruno Innocente | Italy | 3 |
Giovannini Annibale | ITA | 3 |
Normandale Andy | York Acorn RC | 3 |
Hesketh Anthony | Horwich | 3 |
Rogantini Zita | G.P. VALCHIAVENNA | 3 |
Tweraser Arnold | Rakousko | 3 |
Pavlica Dusan | neregistrován | 3 |
Roseano Attilio | Italy | 3 |
Hamilton Anita | Cosmic Hillbashers | 3 |
Müller Marc | TV Inzlingen 1950 e.V. | 3 |
Czetmayer Jozef | Matador Púchov | 3 |
Binder Hermann | Austria | 3 |
Hope John | Pudsey & Bramley | 3 |
Nooijer Elisabeth | Altis Amersfoort | 3 |
Bello Mario | ASD Atletica Capo di Leuca | 3 |
Louison Jean Claude | St. Germain/Lyon | 3 |
Johnson Barry | Cumberland Fell Runners | 3 |
Solmi Renata | Podistica Formiginese Mo 113 | 3 |
Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 3 |
Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 3 |
Bergner Axel | LC Bad Dürkheim | 3 |
Klimpera Jaroslav | AVC Praha | 3 |
Soukup Petr | Czech republic | 3 |
Suchán Vladimír | Trstín | 3 |
Bestenbreur Mareike | runnersworld | 3 |
Cisárik Emil | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 3 |
Reitinger Ladislav | L 2000 Sezimovo Ústí | 3 |
Sikora Alicja | Sprint Bielsko Biala | 3 |
Malgarida Angelo | U.S.MALONNO | 3 |
Szabó Ludvík | AVC Praha | 3 |
Gruber Alois | Union Rohrbach / Berg | 3 |
Asanger Franz | LG-AU Pregarten | 3 |
Freytag Karl-Heinz | LG Brandenkopf | 3 |
Dengler Wilhelm | LAV Stadtwerke Tübingen | 3 |
Budgett Suzanne | Horwich R.M.I. | 3 |
Plener Lilo | TV Erkheim | 3 |
Fiřt Vladimír | AVC Praha | 3 |
Chrenková Gizela | Slovak republic | 3 |
Magiera Janusz | FORMA Wodzisław Śląski | 3 |
Grolig Dorothea | Austria team2012 | 3 |
Fragiacomo Maria Cristina | ASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA | 3 |
Furtag Gerald | LG Donau-Ries | 3 |
Cupánek Josef | SK Přerov | 3 |
Seiser Walter | AST Süssen | 3 |
Aherne Joe | Irish Mountain Running Association | 2 |
Scheutjens Peter | av marvel | 2 |
Vyšinová Iveta | Karlovy Vary | 2 |
Tichý František | SVK | 2 |
Burns Keith | Carnethy Hill Runners | 2 |
Graeber Jürgen | DJK Sparta Langenhagen | 2 |
Bertarini Andrea | ITA | 2 |
Flegl Vlastimil | Brtev | 2 |
Knapp Albin | BLT-Volders | 2 |
Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 2 |
Tomanec Petr | TJ Svitavy | 2 |
Perlini Corrado | Italy | 2 |
Hoffmann Ingrid | TV Offenbach/Queich | 2 |
Rulcová Vlasta | Slovan Liberec | 2 |
Donghi Eugenio | Italy | 2 |
Wörrle Gerd | TSG Schnaitheim | 2 |
Körber Greta | SG Haspa | 2 |
Palonen Juha | Teuvan Rivakka | 2 |
Moravčík Zdeněk | DTC Litomyšl | 2 |
Vogelsberger Raimund | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Dušková Lenka | CZE | 2 |
Markowski Zbigniew | WKB META LUBLINIEC | 2 |
Accalai Adolfo | Italy | 2 |
Železník Peter | SVK | 2 |
Wikeley Margaret | GBR | 2 |
Laufer Wilfried | LG Baar | 2 |
Borsari Marco | S.A. Valchiese | 2 |
Krehl Günter | VfL Ostelsheim | 2 |
Wilmes Heiko | GER | 2 |
Hlávka Jozef | Jogging klub Dubnica n./V. | 2 |
Matanin Konečný Marcel | MŠK Vranov | 2 |
Hanstveit Oystein | Mjosdalen I.L | 2 |
Dalby Raymond | Rochdale Harriers & A.C. | 2 |
Mayall John | Rochdale Harriers & A.C. | 2 |
Woods Guy | England | 2 |
Mccann Eugene | Newcastle ac. | 2 |
Kolínková Hana | Czech republic | 2 |
Malir Sally | Ilkley Harriers | 2 |
Kulisz Bernhard | KSV | 2 |
Pflüger Dieter | AST Süßen | 2 |
De Eccher Lucio | Italy | 2 |
Jans Barbara | LGWelfen | 2 |
Cooke Linda | Stone Master Marathoners | 2 |
Maras Ladislav | JAMES | 2 |
Gigl Manfred | LCC Wien | 2 |
Zamparo Moreno | U.S. ALDO MORO PALUZZA | 2 |
Vladár Ján | KBBS Turčianské Teplice | 2 |
Jelínek Karel | Radlik | 2 |
Turnbull Drew | Westerlands | 2 |
Smith Elizabeth | Scotland | 2 |
Huber Andreas | TSV Wolfratshausen | 2 |
Cerroni Antonio | Runners Chieti | 2 |
von Burg René | Switzerland | 2 |
Bonaccorsi Gianfranco | Atletica Valle Bremban | 2 |
Paul Roland | LG Welfen | 2 |
Dziergas Miroslaw | Starostwo Zywieckie | 2 |
Bugáň Vendelín | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 2 |
Ronchi Guerino | ITA | 2 |
Goode Andrea | Meirionnydd running club | 2 |
Solberg Terje | Norway | 2 |
Humer Ernst | LCAV Doubrava | 2 |
Haller Maria | LSG Vorarlberg | 2 |
Hirschinger Klaus | LG Kapellen-Drusweiler | 2 |
Florjancic Ivan | SD Medicus-Ljubljana | 2 |
Knollhuber Ingrid | LG Mettenheim | 2 |
Zych Leslaw | Witar Tarnobrzeg | 2 |
Brancaleone Evelina | Atletica Agordina | 2 |
Kubečková Radka | Maratonstav Úpice | 2 |
Daško Jozef | Jogging klub Dubnica n/V. | 2 |
Holan Martin | TJ Zentiva | 2 |
Vavrušová Helena | Czech republic | 2 |
Mohr Theo | LG Sieg | 2 |
Pfeifer Heinz | TSV Eschollbrücken-Eich | 2 |
Konopka Ján | ŠKP Čadca | 2 |
Schumacher Martin | SVO LA Germaringen | 2 |
Heinrich Gert | TV Villingen | 2 |
Trollmann Christian | LC Waldviertel | 2 |
Cassidy Neil | Tynedale | 2 |
Bělka Jaroslav | LRS Vyškov | 2 |
Volf Jiří | SK Hranice | 2 |
Stich Walter | LG Oberland | 2 |
Fichtner Rudolf | TJ Doksy | 2 |
Kitka Jindřich | Ostrava | 2 |
Oberauer Eugen | Rakousko | 2 |
Di Bert Ljudmila | ATLETICA TRENTO CMB | 2 |
Scheidl Gerald | LC Waldviertel/ULC Horn | 2 |
Rasiuk Franciszek | Klub Biegacza Branice | 2 |
Krausse Raimund | GER | 2 |
Wachter Otto | BLT Sparkasse Bludenz | 2 |
Luža Ivan | AC Choceň | 2 |
Bosio Luciano | Italy | 2 |
Matuccia Luca | ASD Orecchiella G. | 2 |
Spenceley Andrew | Carnethy | 2 |
Garncarz Adolf | TRS Sila Ustron | 2 |
Nagell-Dahl Halldis | Norway | 2 |
Cagol Elke | LSG Karlsruhe | 2 |
Gawrys Czeslaw | Polsko | 2 |
Nejman Libor | SK Nové Město n. Metují | 2 |
Frabša Michal | Czech Republic | 2 |
Mondello Carlo | Atl. San Martino Coop Casarsa | 2 |
Schubert Reiner | TTS - Staufen | 2 |
Salvietti Luana Emilia | A.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA | 2 |
Kordziński Kazimierz | WKB Meta Lubliniec | 2 |
Tschohl Reinhard | BLT Sparkasse Bludenz | 2 |
Giovio Oscar | ATLETICA CENTRO LARIO | 2 |
Savić Miro | ACRONI TEAM | 2 |
Haagen Jos | Leichtathletik Nütterden eV | 2 |
Möstl Friedrich | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Šebek Dušan | SK Horymír Neumětely | 2 |
Smolar Simon | Ruse | 2 |
Pavlík Roman | KBBS Turčianske Teplice | 2 |
Cuntz Karl-Heinz | LG Kapellen-Drusweiler | 2 |
Hines Ian | Cornwall Orienteering Club | 2 |
Bänziger Peter | SV Rehetobel | 2 |
Müller Marlies | LSV Pirna | 2 |
Amateis Dario | GS Brancaleone | 2 |
Milekic Nenad | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Vanotti Enzo | ITA | 2 |
Worek Magdalena | Żabnica | 2 |
Holliday Steven | Cumberland Fell Runners | 2 |
Grimaz Marco | ITA | 2 |
Lewis Huw | Wales | 2 |
Přívětivá Svatava | KHB Radegast | 2 |
Szmel Ewa | KSBG Jelenia Gora | 2 |
Höpfner Marco | Sparda-Team Rechberghausen | 2 |
Mclure Neil | GBR | 2 |
Ptak Zbigniew | PK Therma Bielsko-Biała | 2 |
Kennedy Des | Dublin | 2 |
Howard Geoffrey | Ilkley Harriers | 2 |
Marko Pavol | Klub Kysuckého maratónu Čadca | 2 |
Turowska Krystyna | Jelenia Gora | 2 |
Huber Winfried | DEU LLC Marathon Regensburg | 2 |
Červenka Karel | Chemopetrol Litvínov | 2 |
Loužecký Miloš | Olymp Praha | 2 |
Bonanni Valentina | ITA | 2 |
Johnson Helen | xxx | 2 |
Cufer Peter | xxx | 2 |
Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 2 |
Oblak Alojz | xxx | 2 |
Jordan Remo | Switzerlad | 2 |
Vaccari Gianna Annita | Magic Team Monte Bianco | 2 |
Chyłek Jolanta | Szkoła Tańca ORIAN-SHOW | 2 |
Suchanová Pavla | TJ Kovo Praha | 2 |
Hoeller Karl | ITA | 2 |
Bush Norman | Ilkley Harriers | 2 |
Erhart Hans-Peter | LG Baar | 2 |
Förnbacher Dieter | FC Alemannia Unterkirnach | 2 |
Appius Aeneas | Törli Sportsteam | 2 |
Schonder Sabine | AST Süßen | 2 |
Trappe Thomas | LG Ortenau Nord | 2 |
Kuittinen Juhani | Pakilan Visa | 2 |
Neukomm Remo | ITA | 2 |
Kopeček Ivan | Moravská Slavia Brno | 2 |
Janoušek Martin | Czech Republic | 2 |
Brožek Radmil | KRB Chrudim | 2 |
Pietrosz Adam | BAZALT Gracze | 2 |
Santisteban Roncero Toni | SPA | 2 |
Gumirato Fabrizio | ITA | 2 |
Frgelec Jozef | Ž. P. Šport Podbrezová | 2 |
Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 2 |
Parrack Colin | Old Boxhillians | 2 |
Lampacher Manfred | Bludenz | 2 |
Zdeněk Bílý | Maratón klub Pardubice | 2 |
Schaaf Paul | Sparda-Team Rechberghausen | 2 |
Paul Baerbel | LG Welfen | 2 |
Dzida Eugeniusz | Skoczow | 2 |
Ulman Josef | AO Doksy | 2 |
Gomm Mickeal | Irish Mountain Running Accoc | 2 |
Figura Andrzej | xxx | 2 |
Adams Keith | Westerlands | 2 |
Bura Željko | Croatia | 2 |
Pellicioli Elisa | ITA | 2 |
Kachel Zdzisław | Żywiec | 2 |
Matzner Karel | TJ Vodní Stavby | 2 |
Bertolini Livio | Csi Morbegno | 2 |
Dolejš Jan | TJ Kyje | 2 |
Krywult Tadeusz | Trs | 2 |
Náhlovský Jiří | TJ Semily | 2 |
Wolter Michael | SV Bergdorf Höhn | 2 |
Zahálková Jindra | KB Chlumčany | 2 |
Liška Lubomír | Slovakia Mountain Running Team | 2 |
Dumas René | CH-Romont FR | 2 |
Schwndemann Hans | LG Ortenau Nord | 2 |
Hennig Rüdiger | LG Bradenkopf | 2 |
Brychta Jiří | TJ Nové Město na Moravě | 2 |
Roberts Philip | Rochdale Harriers & A.C. | 2 |
Kerley John | F-Chamonix | 2 |
Lordi Benedetto | Atletica Paratico | 2 |
Frotsching Anni | LAC Salzburg | 2 |
Baier Günter | Lg Stadt Hatterheim | 2 |
Patterson James | GBR | 2 |
Tysse Steinar | Mjosdalen I.L | 2 |
Benc Marian | Slovakia Mountain Running Team | 2 |
Plavan Marina | S.D.Baudenasca | 2 |
Halasová Viera | SVK | 2 |
Rankin Denis | BARF | 2 |
Sejkorová Lenka | Czech republic | 2 |
Gajdošík Miroslav | Slovak republic | 2 |
Barański Bogusław | MLUKS Trzebiatów | 2 |
Wilton Andy | xxx | 2 |
Knapp Cordula | TV Heppenheim | 2 |
Ciesielská Maria | Opole | 2 |
Gregor Jaroslav | AC OH Praha | 2 |
Ortiz Anita | Team Teva | 2 |
Šranc Dušan | Slovensko | 2 |
Jäger Manfred | TSV Bad Endorf Aicher Holzhaus Team | 2 |
Schneider Emmi | LC Diabü Eschenburg | 2 |
Reš Jaka | neregistrován | 2 |
Petris Luigi | ITA | 2 |
Neff Heinrich | FC Blau-Weiss Bellamont | 2 |
Worsley Steven | inverness harriers | 2 |
Ryall Joy | Tynedale | 2 |
Staronova Anna | LK OPALISKO | 2 |
Gessler Werner | TV Steinheim | 2 |
Falterer Edgar | Lc Buchendorf | 2 |
Szwed Krzysztof | WKB Meta Lubliniec | 2 |
Körber Klaus | SG Haspa | 2 |
Schwarz-Granzow Anja | TV 03 Breitenbach | 2 |
Weitkamp Frank | VfL Freudenstadt | 2 |
Trust Günter | LG Remscheid | 2 |
Fechler Bodo | ESV Flügelrad LG Nbg. | 2 |
Zanoni Diego | Atletica valli di non e sole | 2 |
Melinc Stojan | SLO | 2 |
Gwiazdon Katarzyna | Technik Komorno | 2 |
Long Gino | Atl. Gió 22 Rivera | 2 |
Quehenberger Johann | Su Abtenau | 2 |
Crestani Laurino | Atletica Valsesia | 2 |
Whitaker Jonathan | Ilkley Harriers | 2 |
Rakus Kornel | KS Kandahar | 2 |
Pávek Michal | hradní stráž | 2 |
Wilby Raymond | GB-Dingwall | 2 |
Hallmer Wilhelm | LLC Marathon Regensburg | 2 |
Raulfs Thorsten | Post-SV Holzminden | 2 |
Pechek Vladimír | Nová Včelnice | 2 |
Hlavka Jozef | Jogging klub Dubnica | 2 |
Matanin Marcel | Slovakia Mountain Running Team | 2 |
Buřil František | CZE | 2 |
Gamper Hansjörg | LSG Vorarlberg | 2 |
Short Elizabeth | australia | 2 |
Witkowski Zygmunt | Polsko | 2 |
Bratuša Lojzka | Maribor | 2 |
Reng Alwin | SV Fischbach 1912 e. V. | 2 |
Peterer Matthias | SLVS | 2 |
McCann Tish | Newcastle AC | 2 |
Carobbio Nives | ITA | 2 |
Ashton Sue | Chepstow | 2 |
Trotti Michela | G.S. CSI Morbegno | 2 |
Gil Barbara | MKS Kasztelan Sierc | 2 |
Faure-Brac Sylvie | France | 2 |
Zampieri Ennio | ITA | 2 |
Gusmeroli Dorino | Atl. Gió 22 Rivera | 2 |
Jelínek Matěj | Hradec Králové | 2 |
Kienast Martin | TS Gisingen | 2 |
Cuder Martino | Alpini Udine | 2 |
Williams Jason | GBR | 2 |
Mason Laudino | ITA | 2 |
Allegranza Aldo | G.S. Bognanco | 2 |
Oitzinger William | ITA | 2 |
Schlager Dietmar | Mitternachtsläufer Bischweier | 2 |
Bousser Etienne | France | 2 |
Sheard Phillip | Pudsey & Bramley | 2 |
Vaněčková Lada | SK Štípa - Zlín | 2 |
Schmiederer Alfons | SV Steinach | 2 |
Tomečka Libor | Cetris Hranice | 2 |
Baschiera Claudio | ITA | 2 |
Šikel Karel | Lázně Libverda a.s. | 2 |
Mc Henry Desi | Willowfield Harriers | 2 |
Malbo Christian | La Sanfloraine | 2 |
Liland Hanne | Varegg | 2 |
Konrad Josef | LG Baar | 2 |
Heinrich Henryk | TRS Sila | 2 |
Trombik Emil | Český Těšín | 2 |
Bechler Michael | TSG Schnaitheim | 2 |
Pieri Dennis | ITA | 2 |
Moro Serge | blagnac sc | 2 |
Scigocki Jan | LG Grossstrelitz | 2 |
Giupponi Daniela | Italy | 2 |
Bell David | Mourne Runners | 2 |
Menean Luigina | ITA | 2 |
Böhrer Jürgen | Tv Hatzenbühl | 2 |
Kozel Karel | Jiskra Dolní Brusnice | 2 |
Jiránek Mirko | TJ Maratonstav Úpice | 2 |
Ficon Jan | xxx | 2 |
Gaber Stane | SD Pungert | 2 |
Krauter Ute | TSG 78 Heidelberg | 2 |
Michelbach Jörg | Füssen | 2 |
Chrenka Jozef | Slovensko | 2 |
Jurina Ján | SVK | 2 |
Munaretto Maurizio | Atletica 3V | 2 |
Hočevar Trontelj Silva | Athletic Assotiation of Slovenia | 2 |
Ames Andrew | Boulder Road Runners | 2 |
Spenceley Hilary | Carnethy | 2 |
Schmidmaier Lorenz | TV Eggenfelden | 2 |
Cahel Pavel | Sokol Brno | 2 |
Fonyó Sándor | Hungary | 2 |
Angerer Elisabeth | Laufarena Allgäu | 2 |
Singer André | Chemnitzer LV MEGWARE | 2 |
Groeper Uta | TSV Kuppingen | 2 |
Kon Piotr | RWD Montrail Team | 2 |
Rigamonti Gianna | Italy | 2 |
Carty Neil | IRL | 2 |
Freshwater Craig | Great Britain &N.I. | 2 |
Smale Christopher | England | 2 |
Bagatin Erika | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 2 |
Crivelli Giuseppe | Societa atletica Mendrisiotto | 2 |
Plánka Vojtěch | KB Vseín | 2 |
Hupfer Martin | LT Furtwangen | 2 |
Strnad Simon | SLO | 2 |
Polewka Barbara | Glubczyce | 2 |
Amati Claudio | ATLETICA VALLI BERGAMASCHE | 2 |
Miles Petr | Krnap Vrchlabí | 2 |
Macleod Murdo | Scotland | 2 |
Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 2 |
Kálazy Jozef | AMK Nové Zámky | 2 |
Toniolo Mauro | Atletica Verbano | 2 |
Ettmüller Andreas | TV Erkheim | 2 |
Karotsch Frank | TG Stockach | 2 |
Naylor David | NONE | 2 |
Campitelli Camillo | Orecchiella Garfagnana | 2 |
Přívětivý Miroslav | Tatran Všechovice | 2 |
Collerone Alessandro | Sparda-Team Rechberghausen | 2 |
McMahon Gary | Redhill Road Runners | 2 |
Viel Giancarlo | GP LIVENZA – SACILE | 2 |
Linicus Stefanie | LG Eppsterin Hornau | 2 |
Helia Miroslav | Inter Slovnaft Bratislava | 2 |
Marchi Emanuele | fidal | 2 |
Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 2 |
Nordas Randi | Norway | 2 |
Čech Karel | SF Praha | 2 |
Rodgers Richard | Newcastle AC | 2 |
Lang Carmen | Sparda-Team Rechberghausen | 2 |
Belloni Paolo | Atletica 3V | 2 |
Zejman Josef | SNB Praha | 2 |
Huber Wolfgang | Germany | 2 |
Voráč Zbyněk | SK Velká Bystřice | 2 |
Hager Siegfried | TV Wels 1862 | 2 |
Johnson Joy | Sli Cualann | 2 |
Unterberger Birgit | OSC Berlin | 2 |
Gabrieli Gianpiero | ATL Paratico | 2 |
Bamber Steven | Preston Harriers | 2 |
Cvet Miran | KGT PAPEZ | 2 |
Masuch Marko | HTV Meissenheim | 2 |
Allgäuer Walter | TS Gisingen | 2 |
Ickstadt Rainer | LG BSN | 2 |
Hanstveit Birger | Norway | 2 |
Bowness Alan | Cumberland Fell Runners | 2 |
Murray Leo | tir chonnaill | 2 |
Hoeltz Ulrike | LSG Karlsruhe | 2 |
Porubčan Pavol | Slovak republic | 2 |
Anderson Laurie | Fife AC | 2 |
Tomes Francis | England | 2 |
Vegh Peter | SVK | 2 |
Appleby Alan | Preston Harriers | 2 |
Brentnall Alan | England | 2 |
Baumgardt Wilfried | Lc Siegertsbrunn | 2 |
Pfitscher Peter | SV Mölten Raiffeisen | 2 |
Fairmaner Bill | Cheshire Hill Racers | 2 |
Sági József | Hungary | 2 |
Gibbs Fred | Bingley Harriers | 2 |
Pigozzi Carlo | Italy | 2 |
Talik Jan | Groniczek Straconka | 2 |
Degrieck Ivan | Military Team Belgium | 2 |
Morris John | GB-Flintshire | 2 |
Mařík Jiří | EKOFAS Ostrava | 2 |
Lörsch Claudia | LSV Ladenburg | 2 |
Budinská Hana | Czech republic | 2 |
Hulme Tony | Cheshire Hill Racers | 2 |
Chemello Maria Pia | ITA | 2 |
Pohlmann Gaby | LC Bad Arolsen | 2 |
Rebroš Ján | KKM Čadca | 2 |
Barborseck Sandra | TV 03 Breitenbach | 2 |
Kacíř Zdeněk | Český Těšín | 2 |
Florentz Roland | France FRA | 2 |
Knoll Gottfried | Austria | 2 |
Magyar Silvo | SLO team | 2 |
Tomcany Miroslav | Jogging club Dubnica n/v | 2 |
Personeni Angelo | I-Angelo | 2 |
Eppler Klaus | TSV Meßstetten | 2 |
Šusterka Václav | AVC Praha | 2 |
Siftar Jozica | TS Radenci | 2 |
Wolter Reinhold | TB Emmendingen | 2 |
Hofstra Klaas Jan | LSV Invictus | 2 |
Maksimow Peter | Team Colorado/Inov-8 | 2 |
Řezáč Ivo | Chemopetro Litvínov | 2 |
Brown John | Salford | 2 |
Farnworth David | England | 2 |
Nissl Erna | xxx | 2 |
Pirkl Jaroslav | KOLA Novák | 2 |
Demeter Richard | Team Slovakia | 2 |
Hronová Božena | Sumavsky triatlon Prachatice/ Su-tri/ | 2 |
Goldsmith Neil | Altrincham | 2 |
Benč Marián | Slovak republic | 2 |
Smutný Zdeněk | AHA Vyškov | 2 |
Mesel Ludwig | LC Bad Dürkheim | 2 |
Chaloupka Vítězslav | PSK Praha | 2 |
Thoma André | Breitensport Sinzheim | 2 |
Ahrendts Manfred | LT Herbrechtingen | 2 |
Odorizzi Michele | Altetica valli di non e sole | 2 |
Hämmerer Heinz | LG Staufen | 2 |
Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Pollák Milan | KKM-Čadca | 2 |
Speer Peter | MBB-SG Ausburg | 2 |
Schmid Norbert | TV Erkheim | 2 |
Krupskiy Vasyl | Fenix Lwów | 2 |
Barrett Richard | Skipton AC | 2 |
Kalkbrenner Hans-Martin | TG Ötigheim | 2 |
Damrat Ralf | Germany | 2 |
Ruminski Thomas | SVE Hiddestorf | 2 |
Res Jaka | Imes Sezana | 2 |
Kuchcinski Waclaw | Polsko | 2 |
McCrickard Eamon | Newcastle AC | 2 |
Armstrong David | England | 2 |
Schröder Werner | neregistrován | 2 |
Hebel Jürgen | TV Erkheim | 2 |
Malý Jiří | AC Česká Lípa | 2 |
Melinz Johann | LC Guggenbach | 2 |
Gygax Michael | IRL | 2 |
Quehenberger Maria | Su Abtenau | 2 |
Seidel Ingrid | TV Büschergrund | 2 |
Gad Ľubomír | ŠK COPY-SERVIS LM | 2 |
Mikuštiak Jaroslav | SCP Ružomberok | 2 |
Ganaj Karel | SV Stříbro | 2 |
Wittig Klemens | LC Rapid Dortmund | 2 |
Biagioni Giorgio | Marciatori Barga | 2 |
Foidl Hermann | Lg Pletzer Hopfgarten | 2 |
Reng Annemarie | SV Fischbach 1912 e. V./GER | 2 |
Navarro Castro Jose | F C B | 2 |
Campanini Fernando | Atletico Agordina | 2 |
Koller Robert | xxx | 2 |
Stano Milan | AK-MŠK Žiar nad Hronom | 2 |
Jancová Oľga | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 2 |
Mališová Karla | USK Praha | 2 |
De Franceschi Luigi | SV Ohmenhausen | 2 |
Weißenhorn Peter | TV Erkheim | 2 |
Kyrcz Otto | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové OB | 2 |
Zanatta Renzo | ATLETICA CENTRO LARIO | 2 |
Moscatello Giorgio | Atletica Lessona | 2 |
Bellini Mauro | ITA | 2 |
Bakmaz Boris | Atletica Susa | 2 |
Chichon Louis | Gibraltar | 2 |
Müller Dietmar | LSV Pirna | 2 |
Burger Manfred | Tsv. Burgberg | 2 |
Uzman Cenk | Germany | 2 |
Tinsel Bernd | SC Oberlahn | 2 |
Barewski Bogdan | OTK Rzeznik | 2 |
Popracová Drahomíra | Slovak republic | 2 |
Mai Elli-Karin | LC Bayern | 2 |
Reiterer Robert | Telmekom-Team-Südtirol | 2 |
Svahn John | Norway | 2 |
Callister Ian | England | 2 |
Kolář Pavel | TJ VOKD Poruba | 2 |
Artmann Gabriele | Post Sv Holzminden | 2 |
Stedile Antonio | S.A. Valchiese | 2 |
Manning Tommy | USA | 2 |
Sládek Jaroslav | BBS Bratislava | 2 |
Morocutti Antonello | U.S.ALDO MORO PALUZZA | 2 |
Gjerstad Rune | Mjosdalen | 2 |
Kerschbaum Josef | Union Braunau | 2 |
Habison Gerald | LG Decker Itter | 2 |
Radtke Ulrich | Germany | 2 |
Heymes Christian | C.O.INSMING | 2 |
Martini Gabriella | ITA | 2 |
Roman Elzbieta | ULKS OPAL Kudowa | 2 |
Oberhofer Ferdinand | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Thompson Brian | Cumberland Fell Runners | 2 |
Berends Lindsey | Preston Harriers | 2 |
Hyclak Vladimír | Slovak republic | 2 |
Wade Bill | Holmfirth | 2 |
Handling Roger | Sunshine Coast MRC | 2 |
Lysyy Ihor | Ukraine | 2 |
Stuchlík Karel | BK Kravaře | 2 |
Iori Michele | Italy | 2 |
Braga Adelio | Italy | 2 |
Bartko Vladimír | Tatran Svit | 2 |
Rungger Gertraud | L.F. Sarntal Raiffeisen | 2 |
Bäuchle Peter | LG Filder | 2 |
Němec Jiří | Sach Louňovice | 2 |
Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 2 |
Arnold George | Preston Harriers | 2 |
Pacner Ivan | TJ Praga | 2 |
Hehir Gerry | DFR England | 2 |
Ghaleb Ursula | Marshall Milton Keynes AC | 2 |
Deagostini Sergio | xxx | 2 |
Zacharovský Dušan | Biathlon Turčianské Teplice | 2 |
Horňáková Zuzana | Slovak republic | 2 |
Viol Rossella | ITA | 2 |
Lippold Günther | LG Filder | 2 |
Pugnetti Maurizio | a.s.d.carniatletica | 2 |
Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Aubele Eugen | Bad-Reichenhall | 2 |
Beggers Timm | SV Unterjesingen | 2 |
Bognár Csaba | Hungary | 2 |
Jermieson Diana | Cosmic Hill Bashers | 2 |
Möstl Mathilde | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Whitehead Jonathan | England | 2 |
Goldammer Klaus | OSC Berlin | 2 |
Belz Hans-Joachim | Spvgg Möckmühl | 2 |
Booth Gordon | Longwood Harriers A.C. | 2 |
Rancati Franco | Atletica 3V | 2 |
Hupko Štefan | SVK | 2 |
Boschi Giuseppe | G.S.A. Corno Marco Itali | 2 |
Šesták Radim | Olympia Bruntál | 2 |
Imgraben Barbara | TV Britzingen | 2 |
Schmid Harald | TSG Schnaitheim | 2 |
Reid Michael | Great Britain &N.I. | 2 |
Endres Jürgen | LG Bamberg | 2 |
Kocyba Henryk | WKB META Lubliniec | 2 |
Renz Uwe | LSG Karlsruhe | 2 |
Ettmüller Georg | TV Erkheim | 2 |
McCavana Pat | Dublin | 2 |
Möller Georg | TB Tailfingen | 2 |
Hayles Linda | Calder Valley | 2 |
Maloney Gerard | IRL | 2 |
Trescher Bernhard | Freiburger FC | 2 |
Gertsch Claudia | TS-Schramberg | 2 |
Nicholls Peter | GBR | 2 |
McManus Ian | GB-Kilwinning | 2 |
Fregona Lucio | ITA | 2 |
Marchio Giorgio | Polisportiva Montereal | 2 |
Sloan Patricia | England | 2 |
Gutierrez Simon | United States of America | 2 |
Durrer Peter | Vilters | 2 |
Scrimaglia Adriano | Team G.S.Bognanco | 2 |
Lang Hans | LG ASV Neumarkt | 2 |
Kincel Pavol | TJ Belá | 2 |
Raisoni Marino | ITA | 2 |
Fullop Vladimír | Slovakia Mountain Running Team | 2 |
Mudge Angela | Carnethy | 2 |
Bulik Milan | Jogging klub Dubnica n.V. | 2 |
Finizio Anna | ITA | 2 |
Rauch Manfred | LG Pletzer Hopfgarten | 2 |
Vacková Hana | SK Hronov | 2 |
Kron Dietrich | Německo | 2 |
Vaníček Petr | Kolonie Říčany | 2 |
Anderson Robyn | Amathole Triathlon Club | 2 |
Gatial Milan | JTM - GA Šternberk | 2 |
Kubicka Irmi | LG-AU Pregarten | 2 |
Fornelli Maria Laura | A T P TORINO | 2 |
Ovsthus Oystein | Mjosdalen | 2 |
Pfleider Helga | VfL Freudenstadt | 2 |
De Crignis Paolo | ITA | 2 |
Linder Reinhard | A-LC Kaltern | 2 |
Beck Jürgen | LG Baar | 2 |
Piklová Alice | Větřní | 2 |
Deisenberger Franz | Laufsport Leogang | 2 |
Kotar Hedvika | Athletic Federations of Slovenia | 2 |
Stephen Jill | Great Britain &N.I. | 2 |
Pitton Walter | G.S.A. Caneva | 2 |
Huba Czeslaw | Cieszyn | 2 |
Ceroni Giovanni | ITA | 2 |
Dzięgielewski Marek | POL | 2 |
Csongrady Rudolf | AMK Nové Zámky | 2 |
Martinová Eva | Valteřice | 2 |
Sokol Stojanka | SRB | 2 |
Hulvátová Iveta | Slovak republic | 2 |
Lazar Albert | xxx | 2 |
Hýroš Pavol | Lokomotíva Vrútky | 2 |
Tikhonov Leonid | RUS | 2 |
Stümpfle Franz | TV Geiselhöring | 2 |
Kadavý Jan | Jablonné nad Nisou | 2 |
Dolenský Přemysl | TJ Auto Škoda Ml. Boleslav | 2 |
Špidla Vladimír | Maratonstav Úpice | 2 |
Minacci Silvio | G.S. Bognanco | 2 |
Magyar Sivester | xxx | 2 |
Gartner Willi | TV Eisental | 2 |
Mc Cauley Richard | Sli Cualann | 2 |
Otčenášek Luboš | AVC Praha | 2 |
Dornauer Johann | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Kuhar Goran | SLO | 2 |
Verucchi Paolo | ITA | 2 |
Groß Georg | SVO LA Germaringen | 2 |
Brown Mark | Gibraltar | 2 |
Trobec Urška | Slovenia | 2 |
Pieczurowski Sławomir | POL | 2 |
Nittel Brigitte | SV Kirchzarten | 2 |
Visconti Ursula | KLC Klagenfurt | 2 |
Blum Wilhelm | SK-VÖEST | 2 |
Pisarčík Tomáš | Velká Bíteš | 2 |
Fruet Alfred | Athletic Club 96 Alpikom | 2 |
Patterson Jim Samuel | Newcastle AC | 2 |
Motyka Tadeusz | Cisiec | 2 |
Plazzotta Franco | U.S. ALDO MORO PALUZZA | 2 |
Scheger Reinhard | ULC Bludenz | 2 |
Schierloh Irene | Great Britain &N.I. | 2 |
Ehrhardt Bernd | LG offenburg | 2 |
D'andrea Maria | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 2 |
Matis Daniel | Slovak republic | 2 |
Burschäpers Christiane | LG Eppstein Hornau | 2 |
Vallicella Alfonso | ITA | 2 |
Cígrová Anna | BS Tatran Turany | 2 |
Madé Giuseppina | Atletica Vignate | 2 |
Pernsteiner Walter | Austria | 2 |
Cadrobbi Piergiorgio | ATLETICA TRENTO CMB | 2 |
Kogoj Emil | individual | 2 |
Sychrovský Pavel | Poříčany | 2 |
Worthington Brian | Birchfield Harriers | 2 |
Mccrickard Eamon | Newcastle AC | 2 |
Pacher Hermann | GER | 2 |
Malý Vladimír | ŠAK Chodov | 2 |
Bažant Jan | SKP Mladá Boleslav | 2 |
Vilvo Konrad | TV Huchem-Stammeln | 2 |
Grzesik Andrzej | Zawisza Stara Kurznia | 2 |
Melišík Milan | Trutnov | 2 |
Sauter Manfred | Dornbirn | 2 |
Twardy Zdzislaw | OSiR Strzelce Opolskie | 2 |
Cetkovský Vladimír | ARC Brno | 2 |
Theiller Bernard | F-Husseren-Wesserling | 2 |
Paviour Mark | Croft Ambrey Running Club | 2 |
Bulva Jan | SK Nové Město na Mor. | 2 |
Beránek Roman | EKOFAS Ostrava | 2 |
Bortoluzzi Luigi | ITA | 2 |
Gadler Claudio | Gs Vallsugana | 2 |
Czekay Sven | GER | 2 |
Divjak Joze | Kranj | 2 |
Vannini Vanna | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 2 |
Pospiszyl Benedykt | Klub Biegacza Branice | 2 |
Toni Silvio | A.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA | 2 |
Essler Roland | Sport Ruscher Team | 2 |
Navarro Garcia Jose | F C B | 2 |
Gerlei Tamas | HUN | 2 |
Neuwald Andreas | SV Bergdorf Höhn | 2 |
Skalický Petr | Allianz | 2 |
Hoos Hans | LG Bradenkopf | 2 |
Mcloughlin Michael | Preston Harriers | 2 |
Labarre Denis | France | 2 |
Mekle Marion | AST Süßen | 2 |
Gusmeroli Luca Stefano | G.P. Valchiavenna Liquigas | 2 |
Teraz Franc | KGT Papez- Slovenia | 2 |
John Vladimír | PSK Olymp Praha | 2 |
Krofta Jiří | Liga 100 Praha | 2 |
Šůcha Václav | SV Stříbro | 2 |
Kadlec Jaroslav | Labe Tri Club Hradec Králové | 2 |
Buschini Fausto | G.S. Castellamia | 2 |
Doll Charly | sv.kirchzarten | 2 |
Bašista Vincent | Slovak republic | 2 |
Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Vezzoli Enrica | Atletica Franciaorta | 2 |
Janota Michal | Slovensko | 2 |
Broxap Jonathan | AC Kendal | 2 |
Farrow Catherine | llkley Harriers | 2 |
Tait Paul | Tynedale Harriers | 2 |
Šlajs Karel | AVC Praha | 2 |
Vítek Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 2 |
Frey Willibald | TV Inzlingen | 2 |
Dunham Dave | Central Mass Striders | 2 |
Crowe Des | GBR | 2 |
Sedov Vladimir | xxx | 2 |
Roman Krzysztof | ULKS Opal Kudowa Zdrój | 2 |
Uliasz Jerzy | LKS Iskra Jaszkova - POL | 2 |
Gaberdiel Ralf | TV Germania St.Ilgen | 2 |
Balyta Vasyl | Fenix | 2 |
Sonnhüter Erwin | TG Viktoria Augsburg | 2 |
Lyznicki Zigmund | xxx | 2 |
Amiel Pascal | FRA | 2 |
Wallis Mike | Clayton le Moors | 2 |
Harmatová Marta | Slovak republic | 2 |
Day Stephen | Wellington Scottish Athletics Club | 2 |
Ryska Pavel | LAUNDROMAT ŽATEC | 2 |
Janjatovic Mirko | KGT Papez | 2 |
Casadio Monica | ITA | 2 |
Kornamayer Christel | TV Biberach | 2 |
Henn Elisabeth | SC 88 Bruchhausen | 2 |
Brüstle Herbert | LSV - Feldkirch | 2 |
Roberts Peter | Buckley Runners | 2 |
Meloni Carlo | ITA | 2 |
Patridge Karen | Durham Fell Runners | 2 |
Croasdell Neil | CALDER VALLEY FELLRUNNERS | 2 |
Bém František | AC Slovan Liberec | 2 |
Plattner Elisabeth | Post SV Tirol | 2 |
Scharfetter Bertl | LC Oberpinzgau | 2 |
Booth Nicola | Thirsk & Sowerby Harriers | 2 |
Jones Gary | Unattached | 2 |
Solvberg Svein Arne | Norway | 2 |
Zimmermann Milan | Križik A. S. Prešov | 2 |
Vyšín Jiří | Karlovy Vary | 2 |
Burns Edward | Sheftleston | 2 |
Rott Florent | Unitas Brumath | 2 |
Kaleta Jan | LKS Swit Ciecina | 2 |
Buzzi Miriam | ITA | 2 |
Bianchi Walter | ITA | 2 |
Pour Svatopluk | Slavoj Obecnice | 2 |
Clarkson David | England | 2 |
Majcen Rolf | LC Running Puchberg | 2 |
Toobe Peter | TV Sinsheim 1861 | 2 |
Sweeney Steve | Ireland | 2 |
Nechvátal Jan | Třebíč | 2 |
Hollunder Bernhard | SV Waldkirch | 2 |
Stark Robert | LC Stockenboi | 2 |
Riedle Manfred | TSV Kimratshofen | 2 |
Hora Jan | Baník Stříbro | 2 |
Frei Maria | X-Trim ASKÖ Zeltweg | 2 |
Cornet Ivan | Arch | 2 |
Truska Jan | Marathonclub | 2 |
Lacny Andrzej | Polsko | 2 |
Vogelsberger Anita | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Gutsmiedl Josef | SC Gunzesried | 2 |
Dürrschnabel Robert | DJK Villingen | 2 |
Cresta Soccarso | G.S. CSI Morbegno | 2 |
Whitaker Helene | Ilkley Harriers | 2 |
Tuška Ján | Slovensko | 2 |
Smith Sullivan | Swansea Harriers | 2 |
Bongom Bjorn Harald | Varegg | 2 |
Stolf Lucio | Italy | 2 |
Märzinger Wolfgang | LG-AU Pregarten | 2 |
Bulík Milan | Slovak republic | 2 |
Lech Jiří | Brno | 2 |
Bernard Henryk | BBC Koblenz Horche | 2 |
Igo Roger | Military Team Belgium | 2 |
Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
May Christoph | TSV 1872 Pobershau | 2 |
Rudolphi Markus | 1. FC Kaiserslautern | 2 |
Bettinazzi Jürgen | ULC Bludenz | 2 |
Walter Reinhold | FC Unterkirnach | 2 |
Pessa Loris | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 2 |
Levell Paul | Mercia Fell Runners | 2 |
Stankiewicz Iwona | WKB Piast Wrocław | 2 |
Victoria John | Colorado Springs | 2 |
Gruber Robert | Kolland Topsport Gaal | 2 |
Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 2 |
Janový Petr | AC-TRIAL Plzeň | 2 |
Kotek Jaroslav | Baník Stříbro | 2 |
Buchal Vladimír | Slovak republic | 2 |
Landgraf Egon | LG Forchheim | 2 |
Hafner Franc | Lubljana | 2 |
Bolt Richard | Salomon Running | 2 |
Fuchsluger Andreas | ASKÖ Waidhofen | 2 |
Paul Gillian | Carnethy Hill Running Club | 2 |
Wiesenmaier Ralf | TSG Schnaitheim | 2 |
Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 2 |
Mason Franco | ITA | 2 |
Hyross Pavel | Slovakia Mountain Running Team | 2 |
Bourne Allan | Staffordshire Moorlands AC | 2 |
Eisinger Hans | VfA Neunkirchen | 2 |
Dabraio Vincenzo | Italy | 2 |
Popovová Jaroslava | AC Falcon Rokycany | 2 |
Andergassen Franz | A-LC Kaltern | 2 |
Spies Frank | Sparda-Team Rechberghausen | 2 |
Cipolla Agostino | FIDAL | 2 |
Gasparetto Luciano | ITA | 2 |
Vaughan Frankie | meirionnydd running club | 2 |
Gricar Marta | Slovenia | 2 |
Mohr Silvia | LG Sieg | 2 |
Bregar Metod | SLO | 2 |
Kühl Hartmut | TV 03 Breitenbach | 2 |
Arnolj Miloš | SLO team | 2 |
Weidlich Fritz | SC Sonthofen | 2 |
Slabý Josef | Sedlec-Prčice | 2 |
Dunaj-Spily Peter | xxx | 2 |
Stelzer Franz | LC Oberbindham | 2 |
Pitaš Vladimír | Maratonstav Úpice | 2 |
Volf Břetislav | Activity Lanškroun | 2 |
Baillon Chantal | Atletic Club Pierrelat | 2 |
Mounsey Ben | GBR | 2 |
Cronshaw Michael | North Fylde AC | 2 |
Šmýd Jaroslav | BK Hodonín | 2 |
Poduška Josef | AC Kladno | 2 |
Lux Michael | FC Alemania Unterkirnach | 2 |
Bosio Danilo | ITA | 2 |
Re Franco | Atletica Cumiana | 2 |
Bertilson Bo | Fredrikshof | 2 |
Spence Nicholas | xxx | 2 |
Walker Mark | England | 2 |
Tomasi Paolo | U.S.MALONNO | 2 |
Pernstich Hildegard | Atletic Club Bolzano | 2 |
Höfler Ivo | Villingen Schwenningen | 2 |
Lerch Vladislav | ŽST Olomouc | 2 |
Prandini Giacomo | Atletica Paratico | 2 |
Hast Armin | TV 03 Breitenbach | 2 |
Majzlan Blažej | MK Slovenský Orol Prievidza | 2 |
Battistella Guerrino | ITA | 2 |
McDonald Martin | North Laois | 2 |
Malý Zdeněk | Sokol Beroun | 2 |
Riesterer Herbert | FSV Schwenningen | 2 |
Geyer Thomas | FSV Schwenningen | 2 |
Keckeis Stefan | hellblau.POWERTEAM | 2 |
Vimr Adolf | TJ Dvůr Králové nad Labem | 2 |
Lipp-Scherzer Regine | Laz Salamander Kornw | 2 |
Frendino Pietro | Gp Miralago | 2 |
Kordyaczny Krzysztof | POL | 2 |
Moretti Cristina | ITA | 2 |
Marcolin Norina | ITA | 2 |
Melitopulos Peter | xxx | 2 |
Marsh Poulson John | Teviotdale Harriers | 2 |
Ferro Vincenzo | I-Quarona | 2 |
O'Doherty Michael | ENG | 2 |
Vrabec Vladislav | AC Slovan Liberec | 2 |
Ebiner Matt | neregistrován | 2 |
Seidl Silvia | TV Geiselhöring | 2 |
Lupták Július | xxx | 2 |
Stringer Graeme | Meirionnydd Running Club | 2 |
Junga Marian | SVK | 2 |
Lederer Hermann | BLC Greifenburg | 2 |
Klos Karl-Heinz | LC Donnersberg | 2 |
Reichert Remy | RAIDLIGHT CO INSMING | 2 |
Dall'armi Ivana | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 2 |
Possagno Rosanna | Atletica Villorba | 2 |
Karlík Michal | Czech Republic | 2 |
Woollons Simon | England | 2 |
Höller Peter | WSV Dorfgastein | 2 |
Mallen Michael | England | 2 |
Corelli Iolanda | Dopolavoro Ferrov. Udine | 2 |
Slivka Jan | KKM Čadca | 2 |
Zanellati Paola | ITA | 2 |
Lohmeier Bernhard | TV Geiselhöring | 2 |
Moser Amanda | Post SV Graz | 2 |
Scott Tom | Fife AC | 2 |
Abrahám Luděk | SK Hronov | 2 |
Teraz Franci | xxx | 2 |
Mucha Petr | TJ Sokol Kobylisy | 2 |
Segrado Marco | U.S. ALDO MORO PALUZZA | 2 |
Laššák Dušan | SVK | 2 |
Benz Joachim | LG Brandenkopf | 2 |
Pokorná Věnceslava | AC Kovošrot | 2 |
Wahli Jean-Pierre | GSM Bévilard | 2 |
Regner Manuel | TSG Schnaitheim | 2 |
Gaman Jaroslav | HBSK Havířov | 2 |
Hödl Maria | LCA Hochschwab | 2 |
Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 2 |
Porta Giorgio | Csi Morbegno | 2 |
Tomes Chris | England | 2 |
Erhardt Michael | LT Malschenberg | 2 |
Kaňa Jiří | AŠK Grafobal Skalica | 2 |
Griffiths Catherine Anne | Cosmic Hill Bashers | 2 |
Koleda Zdeno | MK Rajec | 2 |
Overton Patricia | England | 2 |
Schön Wolfgang | TSG Schnaitheim | 2 |
Pfisterer Ernst | Triathlon Hockenheim | 2 |
Fairfax Bruce | Tasmania | 2 |
McKibbin Alan | Newcastle AC | 2 |
Průša Jan | Sokol Praha Dejvice | 2 |
Fasser Kurt | LSV 1990 Kitzbühel | 2 |
Njastad Trygve | - | 2 |
Cattelan Graziana | Ideal Door Libertas Gen. Biagio | 2 |
Robinson Kristian | Rochdale HARRIERS | 2 |
Novák Zdeněk | Lomikar Domažlice | 2 |
Zawalski Wlodzimierz | TKKF Old Boys Bukowa | 2 |
Scesa Roberto | A.S. Caddese | 2 |
Romanelli Ivo | ITA | 2 |
Fiess Michael | LAG Wesertal | 2 |
Borowski Krzysztof | Blachownia | 2 |
Urmston William Colin | Clayton le Moors | 2 |
Sonnier Dominique | France | 2 |
Wagener Conny | LG Wittgenstein | 2 |
Botti Luciano | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 2 |
Barbonetti Pierino | Podistica Avezzano | 2 |
Stückl Xaver | SVO LA Germaringen | 2 |
Shaw Andy | Holmfirth | 2 |
Burtscher Martin | Radclub Axams | 2 |
Leibl Irmgard | GER TV Geiselhöring | 2 |
Amies John | Congleton Harriers | 2 |
Zugnoni Cinzia | GS CSI Morbegno | 2 |
Irion Walter | LG Tuttlingen-Fridingen | 2 |
Caldara Claudio | ATLETICA PARATICO | 2 |
Gebhard Werner | LC Völklingen | 2 |
Holzer Gerhard | TELMEKOMTEAM SÜDTIROL | 2 |
Bizjak Urska | Skofja loka | 2 |
Janjatovič Mirko | SLO | 2 |
Ghilardi Lauro | Atletica Marignana | 2 |
Mecl Karel | Běžecký klub Hodonín | 2 |
Guba Ivan | KKM Čadca | 2 |
Bloor Hilary | Dark Peak | 2 |
Dell´Orto Mario | Csi Morbegno | 2 |
Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 2 |
Whyatt Mike | Bowland Fell Runners | 2 |
Goldsmith Geraldine | Pennine | 2 |
Kirsch Petr | AK Most | 2 |
Adam Petr | SK Nove Mesto nad Metuji | 2 |
Šmucler Václav | LOB PLUS Plzeň | 2 |
Mertová Eva | XXX | 2 |
Kratochvíl Pavel | Czech republic | 2 |
Klein Norbert | VFL Kamen | 1 |
Ocvirk Eva | OK Japetić | 1 |
Dickinson John | Kendal | 1 |
Somers Geoff | Keswick AC | 1 |
Zimmermann Peter | LF Naheland Bad Kreuznach | 1 |
Husár Ferdinand | Trenčín | 1 |
Michael Erhardt | LT Malschenberg | 1 |
Chmiel Jerzy | Wisla | 1 |
Hammer Gernot | AUT | 1 |
Lüttel Uli | Karlsruher Lemminge | 1 |
Bosco Chiara | ITA | 1 |
Ražman Miroslav | Marathon Novo mesto | 1 |
Gajdoš Jaroslav | AK Perná | 1 |
Peifer Michael | LC Donnersberg | 1 |
Ehmer Marcus | TV Gelnhausen | 1 |
Jurášek Pavla | Slovak republic | 1 |
Müller Sandra | TV Scherzheim | 1 |
Czysty Zenon | ksmaraton Ostrów Wielkopolski | 1 |
Settle Geoff | Settle Harriers | 1 |
Wilson William | xxx | 1 |
Matheis Ralf | TSG Eisenberg | 1 |
Rott Karl-Heinz | SG Augsburg | 1 |
Vallejo Matteo Dulce Ma | ITA | 1 |
Lee David | Chorley Harriers | 1 |
Poljšok Aljoša | SLO | 1 |
Ambrisi Nico | TSG Schnaitheim | 1 |
Olivo Marino | ITA | 1 |
Dobson Geoff | Kendal | 1 |
Zoubek Jiří | SWSL Lučany | 1 |
Imhoff Andreas | TV Bad Bergzabern | 1 |
Miletto Daniele | Italy | 1 |
Cierzniewski Dariusz | Legnica | 1 |
Schmid Manfred | LLF-Fliess | 1 |
Harden Trevor | Unattached | 1 |
Maczynski Czeslaw | TKKF Plock | 1 |
Reider Rosi | Berglaufteam Lippurger | 1 |
Barralet Graham | Ashgrove Rangers Athletics Club | 1 |
Engert Reinhardt | Stahl Hennigsdorf | 1 |
Sum Karl-Heinz | SV Schapbach | 1 |
Kalin Erika | LC Uster I PluSport | 1 |
Nadine Barbier | At. Cl. Boug Pierrelat | 1 |
Dallio Graziano | VS Cermis | 1 |
Siebler Daniel | LAG obere Murg | 1 |
Mayer Rupert | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Byczek Marcin | Lublin | 1 |
Varga József | HUN | 1 |
Leonard Angela | Manchester YMCA Harriers | 1 |
Bianchin Mirco | ITA | 1 |
Pover Paul | Northern Vets | 1 |
Fölöp Vladimir | xxx | 1 |
Koestinger Guido | Switzerlad | 1 |
Andrijašević Neven | AK Sljeme | 1 |
Ortis Venanzio | ITA | 1 |
Šrachta Vladimír | Cvikov | 1 |
Jäger Karlheinz | HAPPY FITNESS 24H | 1 |
Mlakar Borut | SLO | 1 |
Claudia Schubert | GER | 1 |
Schneider Anita | TV Waldstraße Wiesbaden | 1 |
Wardęga Hieronim | Lechici Zielonka | 1 |
Haśkiewicz Stanisław | Krs Mors Jastrzębie Zdrój | 1 |
Majcherczyk Waclaw | MOSiR TKKF Czeladz | 1 |
Braun Moritz Christian | LG Offenburg | 1 |
Res Donald | Unattached | 1 |
Toole Paul | Stockport Harriers | 1 |
Gavillet Nicolas | Switzerlad | 1 |
Kučera Martin | SOUE Plzeň | 1 |
Bátora František | MK Slovenský Orol Prievidza | 1 |
Petris Gianni | Atl. S. Martino T. | 1 |
Evans Andrew | SETTLE HARRIERS | 1 |
Šwitoń Marian | LZS Sokol Bukownica | 1 |
Karvatka Andrzej | Polsko | 1 |
Nedvěd Pavel | ŠK Kladno | 1 |
Mccoy Jim | PSV Neustadt | 1 |
Candido Gino | ITA | 1 |
Ruzzon Luciano | GSA Pollone | 1 |
Venturini Nicola | Atletica Marignana | 1 |
Grimsdale Paul | Oxford City AC | 1 |
Leybourne Philip | Salford Harriers | 1 |
Procházka Zdenko | SK Kotlářka Praha | 1 |
Komenda Manfred | TV Lebach | 1 |
Pacaud Martine | C.O.INSMING | 1 |
Drandarakis Georgios | TSV Rottsweil | 1 |
Janíček Josef | Most | 1 |
Mollicone Claudio | Us Malonno | 1 |
Colombo Edoardo | Libertas Cento Torri | 1 |
Schreiner Franz | SU IGLA long life | 1 |
Weber Matthias | SKI Zug Murnau | 1 |
Hayton David | Cumberland Fell Runners | 1 |
Malseed Robert | Mayo AC | 1 |
Riedmann Bernd | ESV Gemunden | 1 |
Trevisan Daniele | ITA | 1 |
Gesi Diego | Torino 3 | 1 |
Kupiński Cezary | Poland | 1 |
Bayer Steffen | SilvercastlePforzheim | 1 |
Piatkowski Wacek | KKS Ekspres Katowice | 1 |
Falls Richard | Fellandale | 1 |
Szponik Franz-Josef | Germany | 1 |
Kazimierczak Miroslaw | Sanok | 1 |
De Moro Claudio | Atletica Paratico | 1 |
Skliwa Wolfgang | TSV Sonnefeld | 1 |
Zabala Arispe Juan Bautista | SPA | 1 |
Horák Jiří | Lokomotiva Trutnov | 1 |
McNeilly David | IRL | 1 |
Carroll PJ | North Laois Athletic Club | 1 |
Vignal Roger | ACO Firminy | 1 |
Gryniewicz Czeslaw | AKB Supermaraton-100 B-B | 1 |
Linne Friedrich | LG Burgwald | 1 |
Blažević Marko | Brace Slavonski Brod | 1 |
Puchinger Jochen | ALC Kirchberg | 1 |
Atilja Siniša | AK “BORIK” BJELOVAR | 1 |
Duess Peter | VfL Waldkraiburg | 1 |
Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 1 |
Jaroš Jan | KKM Čadca | 1 |
Schwarz Rudi | TV Scherzheim | 1 |
Weisshaar Tobias | Germany | 1 |
Hellmuth Otto | TV Zeil | 1 |
Marci Valerio | Atl. Giň 22 Rivera | 1 |
Brunclíková Jarmila | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 1 |
Robbiati Sergio Federico | Atletica Team Loppio | 1 |
Trussardi Elio | ITA | 1 |
Gilthorpe David | Saltwell Harriers | 1 |
Lademacher Ralf | Gut-Heil Neumünster | 1 |
Beckmann Roland | TSV Schmiden | 1 |
Pin Angela | ASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA | 1 |
Fawcett Ron | Dark Peak | 1 |
Tarocco Roberto | ITA | 1 |
Kenny Raymond Edward | GBR | 1 |
Norgate Andrew Richard | Longwood Harriers A.C. | 1 |
Delgado Pardo Fco. Javier | CANGURO AAC | 1 |
Zanon Beatrice | Amateur Sport Club Berg | 1 |
Hoyland Barbara | Holmifirth | 1 |
Melihen Erika | SLO | 1 |
Čechlovský Martin | SK Maxtri Liberec | 1 |
Guttierez Simon | TEVA/180S/SPORTHILL/POWERBAR | 1 |
Lombella Danilo | GS CSI MORBEGNO | 1 |
Quehenberger Hans | Salomon Team Austria | 1 |
Tausinger Igor | Český rozhlas Praha | 1 |
Fritz Helmut | CVJM-Haltingen | 1 |
Badano Francesca | Atletica Trento | 1 |
Pastel Jean-Claude | TV Bühlertal | 1 |
Stevanovic Vlada | VETERAN BEOGRAD | 1 |
Jennison Noreen | Westerlands CCC | 1 |
Mosla Kurt | neregistrován | 1 |
Crestani Assunta | GSA Valsesia | 1 |
Scubla Angelo | ITA | 1 |
Whitaker Jonathan | Unattached | 1 |
Herrmann Karl-Heinz | Master Curico | 1 |
Bücher Ruedi | Switzerland | 1 |
Roffare Mirco | ITA | 1 |
Tutenov Pavo | individual | 1 |
Gnauck Gerhard | Pirna | 1 |
Lang Horst | LG Brenztal TV Hürben | 1 |
Planchamp Olivier | CH-Collombey | 1 |
Fernandez Penafiel Marie del Carmen | Albatros Team | 1 |
King Christine | LG Badenova-Nord-Schwarzwald | 1 |
Nypl Jaroslav | Stará Paka | 1 |
Desco Elso | US Sanfront | 1 |
Smithurst John | Bingley Harriers | 1 |
Hubner Hansjorg | Tv Isny | 1 |
Merkel Michael | TG Ötigheim | 1 |
Cesar Normando Tadeu Br... | ABRAM | 1 |
Schäffler Roswitha | Lauf Club Marathon Rheifelden | 1 |
Vosseler Matthias | LG Filder | 1 |
Haider Josef | Tvn St. Martin | 1 |
Lovrić Ivo | AK Solin | 1 |
Bonhoure Philippe | C.U.L | 1 |
Rajtarová Janka | Slovak republic | 1 |
Funk Christian | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Kramer Markus | Lca Hochschwab | 1 |
Balbus Michal | TKKF Saturn Czeladz | 1 |
Pausin Enrico | ITA | 1 |
Ebenspanger Emilija | Savez gorskih vodiča Hrvatsk | 1 |
Stoll Klemens | SSV Niedersonthofen | 1 |
Johnson Richie | GBR | 1 |
Mueller Hans-Juergen | TSV 1860 Staffelstein | 1 |
Culos Egidio | ITA | 1 |
Seibold Kate | Knox Athletics | 1 |
Hilsenbek Karl | DJK Ellwangen | 1 |
Marzluf Birgit | TG Ötigheim | 1 |
Bulikova Božena | SVK | 1 |
Rosa Stefano | ITA | 1 |
Urban Adriano | ITA | 1 |
Gore Linda | Horwich | 1 |
Beranek Andrea | TSV Obervorschütz (Hessen) | 1 |
Podhradská Jana | Daňová | 1 |
Fink Bruno | LSV Feldkirch | 1 |
Lumina Federica | ATLETICA PARATICO | 1 |
Rauchenzauner Josef | LG Attergau | 1 |
Thöni Manfred | MARATHON TEAM FUßACH | 1 |
Gächt Thomas | LSV Feldkirch | 1 |
Banasiak Alicja | TKKF Beskidek Bielsko-Biała | 1 |
Edwards Juliet | Meirionnydd Runners | 1 |
Juffinger Anton | SV Thiersee | 1 |
Cwiklinski Waldemar | TKKF Czeladz | 1 |
Serena Angela | asd Freezone | 1 |
Burić Josip | AK Veteran Zagreb | 1 |
Rossmann Kai | Wörgl | 1 |
Vágner Jiří | XXX | 1 |
Gould Norman | Hunters Bog Trotters | 1 |
Lechner Josef | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Bernardi Fabio | Gpa San Marino | 1 |
Polačik Michal | Slovak republic | 1 |
Flach Kalli | LG Seligenstadt | 1 |
Klink Werner | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Alt Thorsten | Spiridon Frankfurt | 1 |
Oldrid Geoff | Aberystwyth AC | 1 |
Dittrich Wolfgang | Deutschland | 1 |
Soviš Jan | neregistrován | 1 |
Žonca Milan | KRB Torysa Prešov | 1 |
Ihler Alexander | TV 1846 Isny | 1 |
Mikuš František | Slovak republic | 1 |
Cíc Vladimír | MAC Rača | 1 |
Schlitter Manfred | TV 1846 Isny | 1 |
Wakolpinger Aloisia | SV Kitzsport | 1 |
Machala Petr | Primátor Náchod | 1 |
Božić Boris | MK Velika Gorica | 1 |
Reich Fernando | TV Ihringen | 1 |
Tobiaš Peter | Elektráreň Nováky | 1 |
Gameiro Antonio | Switzerlad | 1 |
Krsek Jaroslav | CTC FORT Ústí nad Orlicí | 1 |
Barnes Philip | Folkstone RC | 1 |
Peregrim Štefan | Slovak republic | 1 |
Emanuelli Oriano | podistica cervese | 1 |
Süess Stefan | LC Uzwil | 1 |
Kaiser Felix | Felix | 1 |
Murray Paul | Horwich | 1 |
Short Elisabeth | AUS | 1 |
Witkowski Grzegorz | Contract Warszawa | 1 |
Höfer Frank | SVS Emmerzhausen | 1 |
Bussmann Reinhard | LG Kreis Dachau | 1 |
Rudzinski Peter | Clydesdale Harriers | 1 |
Vanini Romano | Atletica Verbano | 1 |
Grebitschitscher Sepp | Kelag Villach | 1 |
Lempart Helen | memler.de | 1 |
Beyer Marc | VfB Hermsdorf Berlin | 1 |
Pospíchal Jaromír | TJ Sokol Nížkov | 1 |
Foccoli Umberto | ITA | 1 |
Koal Ingrid | NLLB Cottbus | 1 |
Andre Yves | CH-St-Jean VS | 1 |
Domeneghetti Claudio | Gspt 75 Ciet | 1 |
Spitzmüler Horst | LG Brandenkopf | 1 |
Jacko Bela | TV Haueneberstein | 1 |
Miotk Teresa | Olimp Gdynia | 1 |
Čižić Mladen | AK Veteran Zagreb | 1 |
Schnabl Gerti | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Walter Tina | DJK Schwäbisch Gmünd | 1 |
Maieron Paolo | ITA | 1 |
Brannan Tosh | Lothian | 1 |
Renambatz Jean-Piere | LG Bradenkopf | 1 |
Tomić Mato | RSD Uljanik | 1 |
Gattardi Anna Lucia | Atl. Gió 22 Rivera | 1 |
Kubicová Věra | VSK VŠB - TU Ostrava | 1 |
Bastari Simone | ITA | 1 |
Petek Tomo | Š. D. ŠMARTNO | 1 |
Ermacora Pierino | ITA | 1 |
Karabec Jozef | Loko Trenčín | 1 |
Nava Massimo | G.S. CSI Morbegno | 1 |
Davies Gareth | TJ Jäkl Karviná | 1 |
Silvani Stefano | G.P. VALCHIAVENNA | 1 |
Hollenstein Hans-Peter | Lustenau | 1 |
Cameron Gordon | Carnethy | 1 |
Russo Amodio | Atletica Verbano | 1 |
Velát Vladimír | Sokol Písek | 1 |
Griffon Max | CH-Charmey | 1 |
Levi Carlo | G.P. Valchiavenna Liquigas | 1 |
Primožič Igor | SLO | 1 |
Förster Dr. Holger | ASV Salzburg, Cup Nr 83 | 1 |
Archer Paul | ACTVAC | 1 |
Oxlade Colin | Broxbourne Runners | 1 |
Downie Jim | Keswick AC | 1 |
Stanko Jaromir | Slovak republic | 1 |
Cohen-Cols Vinciane | Belgium | 1 |
Schönhuber Irmi | LG Mettenheim | 1 |
Weatherhead David | Bingley Harriers | 1 |
Hawley Philip | Cumberland Fell Runners | 1 |
Brett Alexander | Highland Hill Runners | 1 |
Richardson Joseph | Cumberland Fell Runners | 1 |
Traxler Martin | Radcult Altach | 1 |
Georg Groß | SVO LA Germaringen | 1 |
Bäuml Brigitte | TV Geiselhöring | 1 |
Faivre Bernard | Rohan Athlétisme Saverne | 1 |
Szczepanski Zbyslaw | Raciborz | 1 |
Kaumann Angelika | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Neumeir Alexander | TB Cannstatt | 1 |
Skačan Stanislav | Eldus Šala | 1 |
Wysiński Wiesław | LKB Rudnik | 1 |
Honzák Jiří | XXX | 1 |
Mclntosh John | Rossendale Harriers | 1 |
Carnevali Claudio | G.S. Tommy Sport | 1 |
Sahler Peter | Härte Runners | 1 |
Vida Jozef | CK Real Fatria Prievidza | 1 |
Gruber Thomas | LG P Hopfgarten | 1 |
Lindič Stane | Marathon Novo mesto | 1 |
Blake Mike | Eryri | 1 |
Köplinger Erich | Slovak republic | 1 |
Ashton Gerry | CHEPSTOW | 1 |
Páleník Ervín | TJ Loko Trenčín | 1 |
Duckett Theresa | Horsforth Harriers | 1 |
Steffen Silke | Lauftreff TSG Schopfheim | 1 |
Moos Yolande | Switzerland | 1 |
Schwaiger Silvia | Slovak republic | 1 |
Weireter Jörg | Heidenheimer Sportbund | 1 |
Heitz Jürgen | LAG Obere Murg | 1 |
Brucks Markus | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Rispetto Alberto | ITA | 1 |
Trošok Lubomír | Poprad | 1 |
Kyncl Michal | SKI Česká Třebová | 1 |
Beck Rainer | FV Sportfreunde Forchheim | 1 |
Pikora Jaroslav | TJ Benešov u Semil | 1 |
Faulder William | Independant | 1 |
Tan Siew | smrun | 1 |
Kemter Arno | Laufart - Bregenz | 1 |
Nolan Peter | Macclesfield Harriers | 1 |
Dekeyzer Stefaan | RC Tienen | 1 |
Slavica Neta | VETERAN | 1 |
Houghton John | North Fylde AC | 1 |
Meija Ricardo | Ecatepec | 1 |
Cavallo Pierangelo | Pod. Valle Varaita | 1 |
Sappl Georg | St. Moritz | 1 |
Gusak Pejo | Brace Slavonski Brod | 1 |
Lochmatter Josy | Switzerland | 1 |
Bochenek Jacek | Skoczów | 1 |
Pytkowski Marek | Lechici Zielonka | 1 |
Friedrich Ilka | LC BlueLiner | 1 |
Koten Milan | TRI Club Jihlava | 1 |
Bächle Karl | LG Bradenkopf | 1 |
Pasadin Francisco | Switzerlad | 1 |
Durgnat Jacques | CH-Chernex | 1 |
Stepniewski Norbert | Poland | 1 |
Mörtl Michael | KAC Klagenfurt | 1 |
Cox Malcolm | Sunderland Strollers | 1 |
Scott George | Pennine | 1 |
Wette-Schiestl Adelheid | TV Endingen | 1 |
Hermann Franziskus | Switzerlad | 1 |
Marino Piero | xxx | 1 |
Buchal Vladimir | MSK AK Ziar nad Hronom | 1 |
Rock Jan | AC Obora Hvězda | 1 |
Gleirscher Florian | SV Schlickeralm Stubai | 1 |
Landi Antonietta | Sant´Orso Valle D´Aost | 1 |
Bellina Francesco | ITA | 1 |
Pizzi Edo | ITA | 1 |
Fenzlein Karl | TS Lichtenfels | 1 |
Kielczewski Grzegorz | LUKS Zórawina | 1 |
Abgottspon Anton | TV Stalden | 1 |
Nowak Czeslaw | Amatorski klub Biegacza | 1 |
Depreux Roland | Vige-Noordzee | 1 |
Zech Alexander | LC Chiemgau Steige | 1 |
Menhert Katrin | Bautzener LV Rot-Wei ?> 90 | 1 |
Schäfer Hans-Gerd | Freiburger Turnerschaft von 1844 | 1 |
Hafner Gerhard | Werfenveg | 1 |
Lotric Marian | Gorenjski glas | 1 |
Ragogna Francesco | G.S.A. Caneva | 1 |
Füchtner Matthias | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Krajtl Svatopluk | VUOS Pardubice | 1 |
Bakke Svein-Erik | Sportsklubben Rye | 1 |
Stockner Bernd | MARATHON TEAM FUßACH | 1 |
Joel St-Louis | Sherbrooke | 1 |
Mrkojević Tihomir | AK Žumberak – Sošice | 1 |
Cucchiaro Antonio | ITA | 1 |
Seemann Thorsten | Non-Stop-Ultra | 1 |
Wiesinger Andreas | Fisherman`s Friend | 1 |
Hignett Jeff | Rossendale Harriers | 1 |
Martinucci Lorena | Valchiavenna | 1 |
Umrath Renate | TSG Schnaitheim | 1 |
Lašák Dušan | Atletický klub Martin | 1 |
Bennett Alison | Ilkley Harriers | 1 |
Filippi Diego | ITA | 1 |
Klapež Jakov | AK Veteran Zagreb | 1 |
Addison Ian | Keswick AC | 1 |
Obermoser Sandra | ALC Kirchberg | 1 |
Di Lenardo Pierino | ITA | 1 |
Ziersch Wilfried | TSV Sonnefeld | 1 |
Chiaverini Maurizio | Citta'Di Genova | 1 |
Scherer Eduard | LAV Stadtwerke Tübingen | 1 |
Vuillen Gildo | Sant'Orso Valle D'Aost | 1 |
Jones Rod | GB-Monmouth | 1 |
Müller Carsten-Olaf | SSV Ulm 1846 | 1 |
Cutajar Matthew | MLT | 1 |
Sellner Alex | WSV otterskirchen | 1 |
Williams Donald | Eryri | 1 |
Mason John | Woodkirk Striders | 1 |
Rossetto Elio | ITA | 1 |
Utz Marco | LG Brandenkopf | 1 |
Gorzołka Paweł | - | 1 |
Lazovic Sergio | ITA | 1 |
Poirier Lionel | Colmar MC | 1 |
Fischer Hanspaul | FAST Dornbirn | 1 |
Kligl Damir | Croatia | 1 |
Allasia Cinzia | U.S.A. Cafesse | 1 |
OHara Paul | Keswick AC | 1 |
Dind Samuel | Switzerland | 1 |
Šošić Ivica | AK SOLIN | 1 |
Živělová Vladimíra | TJ Liga 100 Olomouc | 1 |
Hýrošš Pavel | Slovak republic | 1 |
Mietkiewicz Ryszard | TKKF Saturn Czeladz | 1 |
Christl Paul | Lc Aichach | 1 |
Wagner Peter | LG-Geroldseck Lahr e.V. | 1 |
Hanley Catherine | AMRA | 1 |
MacDonald-Jones Glenn | Newport and District Running C | 1 |
Bouška Miloslav | Sokol Přínostice | 1 |
Rees Ronald | Pennine | 1 |
Timmermann Gerhard | TSV Berkersheim | 1 |
Barentsen Ernst | DBT Erneuzen | 1 |
Penninger Josef | Eberschwang | 1 |
Eisold Wolfgang | TSV Balgeheim | 1 |
Murisier Jean-Francois | Switzerland | 1 |
Daghero Dario | Atletica Cumiana | 1 |
Sheard Jane | Pudsey & Bramley AC | 1 |
Winteler Myrtha | LSVS | 1 |
Hodgkiss Alan | Telford AC | 1 |
Maul Robert | SSV Wertach | 1 |
Busa Maria | ITA | 1 |
Rubis Elio | Atletica Valle Brembana | 1 |
Vanderschaeghe Roland | Vige-Noordzee | 1 |
Leitner Alois | LCAV Doubrava | 1 |
Bertuzzi Leandro | ITA | 1 |
Popovová Martina | SNB Praha | 1 |
Andergassen Johanna | ALC Kaltern | 1 |
Opetnik Siegfried | AUT | 1 |
Doležal Stanislav | BK Pardubice | 1 |
Spiller Manfred | TV Bitz | 1 |
Isbrecht Ulrich | LG Rüthen | 1 |
Schmieder Sylvia | LAG Obere Murg | 1 |
Walsh Paul | Lytham St Annes RRC | 1 |
Harter Carlheinz | TSV Herrlingen | 1 |
Mahlburg Brigitte | TV Haueneberstein | 1 |
Tomczak Irma | WKB Piast | 1 |
Gašparić Tomislav | AK Ka tim | 1 |
Barwick David | Littledown Harriers | 1 |
Pertoldi Riccardo | ITA | 1 |
Erdlenbruch Michael | LG Leinf. Echterdingen | 1 |
Šváb Jiří | Start Česká Třebová | 1 |
Kämmerer Hauke | LT Wendeplatte | 1 |
Nalewajka Edward | NKB-Klobuck | 1 |
Signer Stefan | SC Eggerstanden | 1 |
Wood Denis | Borrowdale | 1 |
Callanan Patricia | IRL | 1 |
Ruprecht Günther | SKC Modeon | 1 |
Gričar Marta | AK RADEČE | 1 |
Bidoli Gianpaolo | Italy | 1 |
Prestegard Christian | KONDIS-Norway | 1 |
Forgiarini Laura | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 1 |
Kokeš Arnošt | AC-Maraton-Kučera Třebíč | 1 |
Ansell Rick | Tring RC | 1 |
Ottogalli Giuseppe | ITA | 1 |
Dorr Thierry | C.O.INSMING | 1 |
Stainthorpe Ian | England | 1 |
Cleworth Stephen | Unattached | 1 |
Schofield Derek | Rossendale Harriers | 1 |
Waterhouse Jane | Central AC | 1 |
Havlíček Ivo | Lánov | 1 |
Breitenmoser Ignaz | MILA Rheintal | 1 |
Ricardo Gonzalez | Ajijic | 1 |
Townsley Steve | Unattached | 1 |
Gehring Karlheinz | LF Naheland | 1 |
Kuhlmann Michael | PizOL | 1 |
Faccioli Genzianella | Podistica Valchiusella | 1 |
Symonds Trevor | NYMAC | 1 |
Katavič Pejo | AK Veteran Zagreb | 1 |
De Biasio Mario | Polisportiva Montereal | 1 |
Šír Tibor | Slovak republic | 1 |
Wujko Jozef | TKKF Czeladz | 1 |
Holzner Julius | LTC Graz | 1 |
Mcgreevy Domnic | ireland | 1 |
Cardini Paolo | Podistica Dora Baltea | 1 |
Vettorel Giacomo | ITA | 1 |
Blackburncallanan Patr | Mooreabbey Milers | 1 |
Franco Charbonnier | GS Bognanco | 1 |
Aronica Michael | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Pagnutti Giancarlo | ITA | 1 |
Držík Miroslav | BBS Bratislava | 1 |
Janků Ladislav | Obec Olomouc | 1 |
Montgomery John | Buckley Runners | 1 |
Weihsbrodt Bruno | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Brown William J | ireland | 1 |
Riley Bob | Cumberland Fell Runners | 1 |
Giangregorio Mauro | Atl. San Marco Busto A. | 1 |
Kusterer Sabine | SV Oberkollbach | 1 |
Becerra Nicolette | Switzerland | 1 |
Piekut Stefan | BOP TKKF Płock | 1 |
Faron Robert | UKS warta Kamienica | 1 |
Tagliati Massimiliano | ITA | 1 |
Nittel Lothar | FT Freiburg | 1 |
Deck Michael | LSG Karlsruhe | 1 |
Šlachta Marián | Slovak republic | 1 |
Horst Linke | NLLB Cottbus | 1 |
Medňanský František | neregistrován | 1 |
Sangoi Alessandra | ITA | 1 |
Visini Giuseppe | ITA | 1 |
Guglielminotti Valetta Giuse | Gsa Pollone | 1 |
Litscher Berni | MILA Rheintal | 1 |
Blumentritova Simona | CZE | 1 |
Purkiss-Mcendoo Shaun | Richmond and Zetland Harriers | 1 |
Frey Irmgard | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Košík Slavomír | Slovak republic | 1 |
Avataneo Mateo | ITA | 1 |
Pařízek Jaroslav | Toner | 1 |
Duncan Alan | Bowland Fell Runners | 1 |
Jędrysik Bogdan | TKKF HADES Mikołów | 1 |
Moro Luigino | ITA | 1 |
Costarella Luciano | Maratona Di Torino | 1 |
Scibona Emanuele | GSPT 75 Ciet | 1 |
Wernet Christian | LT Furtwangen | 1 |
Hentschel Oskar | TSV Rottsweil | 1 |
Marek Jan | TRS Sila Ustron | 1 |
Brzeski Piotr | Visegrad Maraton Rytro | 1 |
Tučný Jan | MK Pardubice | 1 |
Giugno Alessio | Atletica Paratico | 1 |
Lajovic-Zakrajsek Alenicica | AK Pivka | 1 |
Pitau Maurizio | ITA | 1 |
Fellay Solange | Switzerland | 1 |
Kerridge Jane | Deeside Runners | 1 |
Novák Petr | SNB Praha | 1 |
Denambride Joel | Esperance Faverges | 1 |
Zawadzki Roman | AKB Knurow | 1 |
Hrovat Janez | DU Begunje | 1 |
Mendorf Edgar | SC Önsbach | 1 |
Sbrizzai Roberto | ITA | 1 |
Habermann Andreas | TV Huchem-Stammeln | 1 |
Lorenz Richarda | TV Bad Bergzabern | 1 |
Böhrer Gerhard | SSV Reutlingen | 1 |
Radomski Zbigniev | TKKF BESKIDEK BIELSKO-BIALA | 1 |
Taylor Neil | Byngley | 1 |
Fruncová Jana | TOGAZ Náchod | 1 |
Kožáni Pavel | XXX | 1 |
Bailly Christian | Esperance Faverges | 1 |
Patterson Samuel James | Great Britain &N.I. | 1 |
Dyrda Teresa | Skok Poludnie | 1 |
Jíra Jiří | AMBES Liberec | 1 |
Mozina Tanja | TSG Schnaitheim | 1 |
Crook William George | Shetland Athletic Club | 1 |
Widmoser Michael | LG Hopfgarten | 1 |
Hewitt Anne | Spectrum Striders | 1 |
Martinelli Giovanni | Atletica Villazzano | 1 |
Buczak Jarosław | KL Pondzie Pińczów | 1 |
Rolle Giacomo | Libertas Forno | 1 |
Golob Ivan | neregistrován | 1 |
Lanzetti Giovanni | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Benco Peter | MAC Rača | 1 |
Pleasance Joanne | Thirsk and Sowerby Harriers | 1 |
Adamo Gianni | ITA | 1 |
Smyk Robert | OTK Rzeźnik | 1 |
Zick Wolfgang | TV Erkheim | 1 |
Hulin Sebastian | Yachts Satum Team | 1 |
Metelka Josef | TJ Sokol Studnice | 1 |
Vrhunc Jože | SLO | 1 |
Halili Kamer | AK Veteran Zagreb | 1 |
Lueck Werner | LC Solbad Ravensberger | 1 |
Bornschlegl Johannes | WSV Bad Tölz | 1 |
Thomas Matthias | FC Ebershauseh | 1 |
Peace Nicholas | Ilkley Harriers | 1 |
Eden Lyn | Nidd Valley | 1 |
Strafford Alison | Blengdale Runners AC | 1 |
Lauzer Zbigniew | Bielsko Biała | 1 |
Berdux Dieter | LG BSN | 1 |
Podžorný Ervin | Český Těšín | 1 |
Fiorentini Marino Paolo | ITA | 1 |
Alber Martin | Telmekom-Team-Südtirol | 1 |
Oefele Josef | LC Aichach | 1 |
Dießner Georg | SV Telfes | 1 |
Sondej Wiesław | CARS-POL Sokołów Małopolski | 1 |
Zipp Heinz | LG Neckar-Enz | 1 |
Hutter Ilja Matthias | HSV Karlsbad | 1 |
Michálik Frntišek | TN | 1 |
Chrástek Pavel | Běžecký klub Hodonín | 1 |
Schild Norbert | LCAV Doubrava | 1 |
Handel Karl-Heinz | TV Bad Brückenau | 1 |
Tiefenbacher Willibald | Austria | 1 |
Kresojević Ana | AK Veteran Zagreb | 1 |
Barbey Pierrette | Switzerland | 1 |
Pellaud Sylvain | Switzerland | 1 |
Eichberger Hans Jürgen | TV Hatzenbühl | 1 |
Stua William | ITA | 1 |
Jurczak Szczepan | KB Huta Katow | 1 |
Mullett Andy | England | 1 |
D'Erbée Léon | Marathon Soest | 1 |
Winkelmann Eric | Switzerland | 1 |
Rouca Karel | Triatlet Karlovy Vary | 1 |
Van Der Westhuizen Paul | Great Britain &N.I. | 1 |
Grainger Moira | Scotland | 1 |
Bertocchi Daniela | ITA | 1 |
Polo Roberto | ITA | 1 |
Fletcher Marian | South Cheshire Harriers | 1 |
Knee David | Hartlepool Burn Road Harriers | 1 |
Amedeo Aureliano | C.S. Zeloforamagno | 1 |
Olszowski Władysław | Międzybrodzie Bialskie | 1 |
Dohr Karoline | LC-WESTSTEIERMARK | 1 |
Miller Duncan | Unattached | 1 |
Číkovský Ján | Maratón Šamorín | 1 |
Schmid-Dressel Gina | GER | 1 |
Walker Nigel | Kendal | 1 |
Häringer Renate | SV Waldkirch | 1 |
Brady Gary | Clonliffe | 1 |
Reindl Albert | LG Mettenheim | 1 |
Tomasiak Jan | Visegrad Maraton Rytro | 1 |
Kruse Sabine | Recklinghäuser LC | 1 |
Barthová Zuzana | Slovak republic | 1 |
Perosini Lorena | ITA | 1 |
Engner Mike | England | 1 |
Sundby Trond | balestrand IL | 1 |
Kaltak Asim | Athletic Federations of Slovenia | 1 |
Danesin Gabriele | ITA | 1 |
Siegrist Frank | VCK Sport | 1 |
Hofmann Hans-Jürgen | SV ULM | 1 |
Mayr Helmut | GER | 1 |
Rungaldier Sepp | ASV Jenesien Soltnflitzer | 1 |
Greguš Dušan | Slovak republic | 1 |
Lerchl Erwin | xxx | 1 |
Biasolo Nathalie | Italy | 1 |
Prata Giorgio | ITA | 1 |
Kogut Zbigniew | Polsko | 1 |
Angelucci Valerio | Runners Chieti | 1 |
Dönz Erich | Renntiere Silbertal | 1 |
Staack Helgo | IGL Reutlingen | 1 |
Jakasović Miroslav | AK Sljeme | 1 |
Moatt Richard | Unattached | 1 |
Clayton Neil | Skyrac AC | 1 |
Schneider Manfred | TV Kippenheim | 1 |
Warrington Barry | Unattached | 1 |
Hatzl Ferdinand | TI-Sparkasse | 1 |
Majzlan Juraj | MK Slovenský Orol Prievidza | 1 |
Braunreiter Hubert | Seniorenbund Klaus OÖ | 1 |
Reschke Roman | 9 RWT | 1 |
Torelli Cecilia | Avis Villanova | 1 |
Kudełka Janusz | Bydgoszcz | 1 |
Battistella Maurizio | ITA | 1 |
Evans Mike | GBR | 1 |
Sygeryč Bohdan | MC Pardubice | 1 |
Käshammer Roland | LG Ortenau Nord/TV Kappelr | 1 |
Daws Simon | Telford AC | 1 |
Sindera Miroslaw | TKKF MOSiR Czelad | 1 |
Wößner Elisabeth | AST Süßen | 1 |
Holubec Jaroslav | Bohemians Praha | 1 |
Cannon Russell | Helm Hill | 1 |
Ryffel Lorenz | 3athlon Bern | 1 |
Verrington Daniel | xxx | 1 |
Grob George | xxx | 1 |
Lichtenegger Andreas | ASKÖ Sport Lichten | 1 |
Biscontin Igor | ITA | 1 |
Prokop Zdeněk | Maratonstav Úpice | 1 |
Komyakov Konstantin | Amateur Ski League | 1 |
Arnau Garzo Jose Antonio | SPA | 1 |
Pachman Otakar | Sabzo Praha | 1 |
Dresely Manuel | - | 1 |
Statham Mick | Stone Master Marathoners | 1 |
Comelli Fabio | ITA | 1 |
Weedall Michael | England | 1 |
Hecktor Matthias | TUS06 Heltersberg | 1 |
Malyszko Stanislaw | Polsko | 1 |
Brommond Hans-Joachim | SV Ulm | 1 |
Riezinger Fritz | LCAV Doubrava | 1 |
Třísková Katarína | Czech republic | 1 |
Gfeller Paul | Switzerlad | 1 |
Pichler Roland | ALC Kaltern | 1 |
Fanton Andrea | ITA | 1 |
T.B. Cesar Normando | Abram | 1 |
Keddie Tony | DPFR | 1 |
Niedziela Stefan | Amator Klub Biegacza Knurow | 1 |
De Sousa Jorge | CLAC | 1 |
Škopac Ivica | AK “BORIK” BJELOVAR | 1 |
Žáček Stanislav | BK Děčín | 1 |
McNulty Sheila | Radcliffe AC | 1 |
Carton Hubert | Arch | 1 |
Vincenzo Imbrosci | G.S.A. VALSESIA | 1 |
Grzonka Henryk | Energetyk Rybnik | 1 |
Lippi Federica | ITA | 1 |
Blersch Kurt | VfL Freudenstadt | 1 |
Pugh Rod | JW Kilmarnock Harriers | 1 |
Freschi Debora | ITA | 1 |
Atkinson Rob | Northumberland Fell Runners | 1 |
Pankratow Arnold | LT Bittermark Dortmund | 1 |
Dugdale William | England | 1 |
Steiner Heinz | LG Raiffeisen Telfs | 1 |
Jasanský Radek | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Moretti Giancarlo | US MALONNO | 1 |
Corradini Fulvio | Atletica Valli di Non e Sole | 1 |
Wells Barry | NewcastleAC | 1 |
Marcon Celestino | ITA | 1 |
Brunton Val | Westerlands | 1 |
Laidlaw Colin | Lytham St Annes RRC | 1 |
Bedussi Gian Paolo | Atletica Rebo Gussago | 1 |
Pinzani Remigio | ITA | 1 |
Fehninger Harald | TG Ötigheim | 1 |
Taschieri Norma | ITA | 1 |
Keppeler Rupert | TSV Gershofen | 1 |
Noselli Marco | ITA | 1 |
Della Pietra Lorenzo | ITA | 1 |
Slowioczek Roman | Jablunkov | 1 |
Zappella Giuseppe | Atletica Paratico | 1 |
Celuch Milan | SLAVIA HAVÍŘOV | 1 |
Vojáček Pavel | Pivovar Krakonoš Trutnov | 1 |
Lopatka Kazimierz | Chorzow | 1 |
Quirke Sean | Ireland | 1 |
Fromm Jürgen | SSC Hanau-Rodenbach | 1 |
Kovář Jiří | SKI Česká Třebová | 1 |
Baďura Aleš | Independiente | 1 |
Paterson Stuart | Australia | 1 |
Dvořáková Eva | Czech republic | 1 |
Stevenson Richie | Manx Fell Runners | 1 |
Jereb Marijan | xxx | 1 |
Whitehead Duncan | England | 1 |
Hesko Christine | TV Steinheim | 1 |
Marshall Charles | Keighley & Craven AC | 1 |
Goetz Helmut | SV Ulm | 1 |
Langer Anja | TSG Schnaitheim | 1 |
Beltran Victor | Beltran teem | 1 |
Fertakowski Zdzislaw | KS Topole-Katowice | 1 |
Kirk Alan | Pennine | 1 |
Adair John | Holmfirth | 1 |
O'Donoghue William | Ireland | 1 |
Zeman Jiří | LOKO Beroun | 1 |
Hudec Goran | individual | 1 |
Merluzzi Anna | ITA | 1 |
Cetnarski Thomas | USC Freiburg | 1 |
Scharbach Wilfried | SV Waldkirch | 1 |
Luberda Petr | DVtech.cz | 1 |
Boose Christine | CAN | 1 |
Thiem Hans-Thomas | TV Mering | 1 |
Furey Brian | Ireland | 1 |
Kraska Tadeusz | Radom | 1 |
Balderachi Pierre | As Créditfonciefrance | 1 |
Eccheli Alessandro | U.S. QuerciaTrentigrana | 1 |
Stopka Vladimír | Slovak republic | 1 |
Mühling Inge | SSC Berlin | 1 |
Seidl Walter | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Wild Wolfgang | Germany | 1 |
Bündner Heinz | FC Nordkirchen | 1 |
Rosenfalder Ingrid | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Urbánek Jindřich | Lesy ČR Choceň | 1 |
Gorini Gilberto | ATLETICA PARATICO | 1 |
Huntley Raymond | Heaton Harriers | 1 |
Miasojedow Bozena | OTK Rzeznik | 1 |
Chilton Steve | Barnet District AC | 1 |
Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 1 |
Vydra David | Lokomotiva Trutnov | 1 |
Hamilton Iain | Irvine Athletics | 1 |
Luszuzymak Tadeusz | Radlin | 1 |
Rauscher Wolfgang | SV Auingen | 1 |
Thurre Patrice | Switzerlad | 1 |
Gaglia Michele | ITA | 1 |
Krejčí Vladimír | SK Vyhlídka Šternberk | 1 |
Egger Josef | TS Bludenz | 1 |
Strmeň Benjamín | Lesy SR Banská Bystrica | 1 |
Junger Herbert | Nussdorf | 1 |
Cziganyik Rezso | HUN | 1 |
Serr Maria | SC Lauf/LG Ort. Nord | 1 |
Hlavsa Josef | Primátor Náchod | 1 |
Matějček Hanuš | SVRS Baník Stříbro | 1 |
Burn Mervin | Thirsk and Sowerby Harriers | 1 |
Roth Patrick | Switzerlad | 1 |
Vallainc Felice | Pont Saint Martin | 1 |
Grabner Michael | Union Windischgars | 1 |
Lederer Joachim | LCM Rheinfelden | 1 |
Beroušek Pavel | MÍLAŘI DOMAŽLICE | 1 |
Poletto Lucio | ITA | 1 |
Flanderka Karl | LG Schefflenztal | 1 |
Klose Klaus | TSG Schnaitheim | 1 |
Oliver David | Deeside Runners | 1 |
Dobranic Branko | AK Žumberak – Sošice | 1 |
Span Ernst | SV Telfes | 1 |
Zorzi Mario | ITA | 1 |
Ilzhöfer Helmut | TSV Essingen | 1 |
Cichopek Bożena | TKKF HADES Mikołów | 1 |
Schmelzle Barbara | TB Emmendingen | 1 |
Waldie Brian | Carnethy HRC | 1 |
Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 1 |
Macina Gian Luigi | Gpa San Marino | 1 |
Brachetti Grazia | ITA | 1 |
Tokarczyk Marek i | segrad Maraton Rytro/hotel Perła Połudn | 1 |
Ganter Axel | GER | 1 |
Krueger Erika | TSV Reichenbach | 1 |
Baron Lorella | ITA | 1 |
Pergola Mirella | ITA | 1 |
Emmerson David | Unattached | 1 |
Sulser Daniela | TV Oberschan | 1 |
Kalazi Jozef | AMK Nové Zámky | 1 |
Musil Ladislav | SK Slavičín - atletika | 1 |
Woditsch Michael | Wien | 1 |
Hoffmann Anja | TV Haueneberstein | 1 |
Mayer Josef | KČT TJ Nýrsko | 1 |
Buvet Mauro | Pont Saint Martin | 1 |
Ruga Roberto | ATLETICA CENTRO LARIO | 1 |
Lendaro Robert | SLO | 1 |
Bianchi Giorgio | U.S.Qeuercia Trentingrana | 1 |
Potočná Gabriela | Slovak republic | 1 |
Fojtík Zbyněk | Olymp Praha | 1 |
Kočí Jiří | XXX | 1 |
Andrews Peter | Denby Dale Travellers | 1 |
Orlicki Stasiu | Piast Gliwice | 1 |
Donat Dino | ITA | 1 |
Sprenzinger Jeannette | SVG Ruhstorf/Rott | 1 |
Jacyszyn Lechosław | UKS \Orlik\ SP3 Bytom | 1 |
Mitchell Paul | Bingley Harriers | 1 |
Clark Jenny | OWLS AC | 1 |
Schneehage Carsten | LC Bad Dürkheim | 1 |
Wańczyk Paweł | VISEGRAD MARATON RYTRO | 1 |
Haselbeck Franz | LG Chiemgau Süd | 1 |
Mairhofer Lois | SC Hinterthiersee | 1 |
Braun Dominique | Quechula | 1 |
Renschler Herbert | VFL Freudenstadt | 1 |
Tonin Bruno | ITA | 1 |
Kubr Vaclav | AC Laura Praha | 1 |
Bath Ann | 26.2 RRC | 1 |
Petranovic Zvonimir | krizevci | 1 |
Estrade Bruno | C.O.INSMING | 1 |
Svoboda Petr | SK MAXTRI Liberec | 1 |
Karnutsch Gabriel | SV Mölten Raiffeisen Amateursportverein | 1 |
Šimko Dušan | Slovak republic | 1 |
McCauley Jenny | IRL | 1 |
Campigotto Maria Teresa | ITA | 1 |
Rüth Gudrun | EK Schwaikheim | 1 |
Vendramin Danilo | GS Voltan | 1 |
Binder Josef | TVN Wals | 1 |
Förster Tim-Henning | TSV Korbach | 1 |
Kölmel Maren | TV Haueneberstein | 1 |
Arici Nicolette | Atletica Paratico | 1 |
O´Murchu Brian | Ireland | 1 |
Dr. Schwarzenbohler Manfred | LAG NÖ Mitte | 1 |
Stare Katarina | TK Bohinj | 1 |
Jandrečić Antonija | AK JASTREB 99 | 1 |
Moll Karin | LSV Feldkirch | 1 |
Collepiccolo Andrea | ITA | 1 |
Schrattenecker Josef | LCAV Doubrava | 1 |
Weber Hans | LCAV Doubrava | 1 |
Hayes Mike | Dark Peak | 1 |
Malloch Ewen | GBR | 1 |
Brierley Chris | Northern Vets | 1 |
Riedel Hermann | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Trenkwalder Ernst | Berglaufteam Lippurger | 1 |
Geronimi Armando | Valchiavenna | 1 |
Kundert Hanspeter | Laufteam Bircher Thun/smrun | 1 |
Piacenza Ezio | Atletica Cumiana | 1 |
Falkenberg Anja | Germany | 1 |
Kavs Miran | SLO | 1 |
Neyer Getrud | Bludenz | 1 |
De Luca Giorgio | ITA | 1 |
Skapski Ryszard | SZWLA Stargard | 1 |
Yetton David | Portsmouth Joggers | 1 |
Carr Kieran | Clayton le Moors | 1 |
Saksida Marko | SLO | 1 |
Gruschwitz Katrin | WSV Aschau | 1 |
Linhart Miloš | SK Hronov | 1 |
Blanzan Luca | ITA | 1 |
Fredino Pietro | Italy | 1 |
Köppel Marion | Germany | 1 |
Aspinall Mark | Clayton Le Moors Harriers | 1 |
Palkovič Vladislav | Bobo Team Větřní | 1 |
Janusz Magiera | Wodzisław Śląski | 1 |
Corminboeuf Brigitte | Switzerland | 1 |
Weisse Isolde | TSV Kuppingen | 1 |
Helfenberger Claudia | LC Uzwil | 1 |
Marcher Berthold | Lafa Gais | 1 |
Rizzini Marco | ITA | 1 |
Trueman Jim | Pennine | 1 |
Gill Valerie | Black Combe Runners | 1 |
Lachermaier Kai | SG Stern Rastatt | 1 |
Becker Rainer | München | 1 |
Piliar Jozef | UMB B. Bystrica | 1 |
Favaro Diego | ATLETICA AUDACE NOALE | 1 |
Tarantola Salvatore | G.S.A. Pollone | 1 |
Noonan Patric | Kenilworth Runners | 1 |
Del Negro Aldo | ITA | 1 |
Slivka Ján | Slovak republic | 1 |
Zangerl Robin | LT Phyio Lechner Jenbach | 1 |
Melichar Pavel | Maratonstav Úpice | 1 |
Čech Jaroslav | Liga 100 Praha | 1 |
Sarti Gabriele | ITA | 1 |
Gutbrod Dr. Jochen | IGL Reutlingen | 1 |
Lohn Miklos | HUN | 1 |
Bocking Alan | Cheshire Hill Racers | 1 |
Płotek Halina | ZDW Głubczyce | 1 |
Frigura Vasile | ITA | 1 |
Koubek Pavel | BD Náchod | 1 |
Bachmeier Karl | FV Wendelstein | 1 |
Pasquier Jasmine | Switzerland | 1 |
Ďurovcová Daniéla | Slovak republic | 1 |
Steurer Josef-Albert | ZSV Laufteam Wolfurt | 1 |
Jemec Matic | SLO | 1 |
Moser Horst | AUT | 1 |
Cragg Johathan | Durham Fell Runners | 1 |
Scottney Richard | Pennine | 1 |
Wheeler Martyn | West End Runners | 1 |
Hermesdorf Wilfried | TG Konz | 1 |
Büchel Oliver | Ski-Klub Prüm | 1 |
Rodak Mihael | AK “BORIK” BJELOVAR | 1 |
Glos Jerzy | RKS Energetyk Rybnik | 1 |
Lang Alexander | USC Freiburg | 1 |
Bello Renzo | Amici Pianezza | 1 |
Piłatowski Mirosław | KRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój | 1 |
Ferguson Richard | USA | 1 |
Killi Heiner | LG Offenburg | 1 |
Abram Marko | SLO | 1 |
Nuschl Ján | Elán Rožňava | 1 |
Dervillez Jean Pierre | Team Risoul 05 | 1 |
Smith Jacky | sheffield running club | 1 |
Zehentmeir Franz | USV Weissbach | 1 |
Mercaton Rene | CH-Torgon | 1 |
Schäfer Rolf | TS Schramberg | 1 |
Vopat Jan | xxx | 1 |
Hager Hermann | WSV Oberaudorf | 1 |
Raineri Agatino | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Fuhrmann Gunter | Team Klinikum Niirnberg | 1 |
Královec Jiří | Mílaři Domažlice | 1 |
Baladie Patrick | ASPTT Annecy | 1 |
Eagan Peter | Keswick AC | 1 |
Stoklásek František | Sokol Stonařov | 1 |
Mucin Michele | ITA | 1 |
Seibel Wolfgang | TV Hauenstein/Pfalz | 1 |
Hill Janet | Springfield Striders | 1 |
Martynek Vladislav | SKI Mosty | 1 |
Bukowski Marian | KTA PASAT Końskie | 1 |
Roppoca Ivano | ITA | 1 |
Unser Harald | Wir sind eins | 1 |
Lataste Jana | Club IBAL France | 1 |
Benz Ulrich | LG Brandenkopf | 1 |
Pluskal Miroslav | XXX | 1 |
Findley David | Cumberland Fell Runners | 1 |
Klausová Anna | Olymp Praha | 1 |
Agg John | Unattached | 1 |
Di Priamo Alessandro | ITA | 1 |
Šoltés Jozef | Slovak republic | 1 |
Zilly-Stump Barbara | BSG Fiducia IT AG | 1 |
Krčmár Jozef | BBS Bratislava | 1 |
Bambach Katja | LLG Landstuhl | 1 |
Edison Stephen | Unattached | 1 |
Müller Hans | KAC Leichtathletik | 1 |
Cvelbar Igor | SLO | 1 |
Senger Andreas | GER | 1 |
Williams Steve | London Heathside | 1 |
Hitzl Franz | LCAV Doubrava | 1 |
Massey Dave | Horwich R.M.I. | 1 |
Bürgler Johannes | HSV St. Johann/PG. | 1 |
Rossi Otaldo | GSA Valsesia | 1 |
Gottifredi Davide | Verceia | 1 |
Leathley Brian | Clayton le Moors | 1 |
Berktold Richard | TV. Hindelang | 1 |
Pokorný Pavel | Kovošrot Praha | 1 |
Fitoš Eduard | Soliton Nitra | 1 |
Kling Christian | LLC Marathon Regensburg | 1 |
Allenbach Jean-Martin | Rohan Athlétisme Saverne | 1 |
Olbert Tomáš | MK Herducka | 1 |
Diskin Majella | Kerry | 1 |
Soukup Radomír | AC KABLO Kladno | 1 |
Zochol Edmund | LKS Ziemi Puckiej | 1 |
Iannelli Corrado | ITA | 1 |
Miko Slobodan | individual | 1 |
Schleissheimer Alfons | TSG Schnaitheim | 1 |
Waibel Anton | TSV Rottweil | 1 |
Hansch Uwe | osc Lobau | 1 |
Mach Tomáš | Primátor Náchod | 1 |
Regner Manuel | TSG Schnaitheim | 1 |
Tiszová Alžbeta | AO VSŽ Košice | 1 |
Gambardi Olga | G.S. Voltan | 1 |
Król Dariusz | Towarzystwo Aktywny Relaks Wołomin | 1 |
Barizza Giuliano | ITA | 1 |
Perathoner Manuela | ASV Gherdeina Runners | 1 |
Elsäßer Wolfgang | LC 80 Pforzheim | 1 |
Kadlecová Alena | Slovak republic | 1 |
Dakskobler Jozef | SLO | 1 |
Shepley Sebastian | Tipton Harriers | 1 |
Wisniewski Marian | TP S. A. TP Dublitel | 1 |
Mauro Toniolo | I-Castello Cabiaglio | 1 |
Rudigier Günter | ULC Bludenz | 1 |
Vaněk Petr | AC Praha | 1 |
Graziano De Crignis | I-Ravascletto | 1 |
Lemaitre Bruno | Switzerlad | 1 |
Beston Dave | Calder Valley | 1 |
Knox Chris | Keswick AC | 1 |
Anderson Ann | osmic Podstrunnic Club Aberdeen Scotlan | 1 |
Orešković Zoran | individual | 1 |
Dolog Peter | Lokomotiva Vrútky | 1 |
Łogiewa Andrzej | KB Jóżefinka Katowice | 1 |
Ivanovičová Jarko | KKM-Čadca | 1 |
Minuz Maurizio | Atl. Giň 22 Rivera | 1 |
Ciskowski Tadeusz | neregistrován | 1 |
Walter Imhof | Switzerlad | 1 |
Hartley Andrew David | Louth AC | 1 |
Maier Hans | TLV Simonswald | 1 |
Brandl Gertraud | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Gassmann Daniela | TSV Galgenen | 1 |
Kubíček Pavel | Orel Žďár nad Sázavou | 1 |
Bass Roland | ASV Scheppach Adolzfurt | 1 |
Pesando Severina | Amici Pianezza | 1 |
Svedoník Josef | - | 1 |
Kaňa Petr | TJ Kostice | 1 |
Nascimbeni Alberto | Atletica Cumiana | 1 |
Davies Andrew | GBR | 1 |
Höll Petr | Tatran Chodov | 1 |
McAndrews Robert | Colorado Springs | 1 |
Calmbach Andrea | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Rusjan Simon | SLO | 1 |
Veger Gerard | MPM Hengelo | 1 |
Lettry Marino | Sant´Orso Valle D´Aost | 1 |
Bieniecka-Magryś Anna | ALPHAWOOLF/ OTK Rzeźnik | 1 |
Pribula Vladimír | KRB Torysa Prešov | 1 |
Koledová Zideková Jana | Maraton klub Rajec | 1 |
Overton Trish | Keswick AC | 1 |
Stanek Frantisek | SK Vysna Sebastova | 1 |
Janáčková Jitka | Maratonstav Úpice | 1 |
Molčan Peter | TJ Junior Čupka BB | 1 |
Codella Mario | Italy | 1 |
Havlis Václav | Jaster Liberec | 1 |
Mali Nuša | SLO | 1 |
Brenner Piccinin Verena | ITA | 1 |
Richard Christophe | Esperance Faverges | 1 |
Geissler Siegi | Trigantium bregenz | 1 |
Baumann Konrad | Murrtal Runners | 1 |
Pfisterer Hans | HSV Hockenheim | 1 |
Szabo Peter | Slovak republic | 1 |
Katzer Joachim | LG Fulda | 1 |
Sisto Danilo | ITA | 1 |
Wutti Toni | AUT | 1 |
Hones Johann | xxx | 1 |
Mckittrick Clare | Charnwood AC | 1 |
Saffigna Carl | STRADBROKE ISLAND KANGAROOS | 1 |
Vian Federico | ITA | 1 |
Gruber Hans | Breitensport Sinzheim | 1 |
Linden Jürgen | LT Schweich | 1 |
Průša Jan | SOKOL PRAHA DEJVICE | 1 |
Frank Pavel | GRANITOL Moravský Beroun | 1 |
Aschieris Adriano | Atletica Susa | 1 |
Pala Stefan | NKB-Klobuck | 1 |
Dubey Stéphane | Switzerlad | 1 |
Stefanski Rolf | SV Langendreer 04 | 1 |
Moorhouse Mick | Matlock AC | 1 |
Schützeneder Herbert | ASK Nettingsdorf/Lauf | 1 |
Weinmayer Florian | LT Breitenbach | 1 |
Manzi Emanuele | Italy | 1 |
Trontelj Miroslav | AK Koper | 1 |
Giavina Sabino | Italy | 1 |
Kvasnička František | Ferodo Kostelec nad Orlicí | 1 |
Bechyně František | KČT Nýrsko | 1 |
Fath Wolfgang | VLG Niedersteinbach | 1 |
Talaš Jaromír | SKD Otrokovice | 1 |
Kelly Tim | Bowland Fell Runners | 1 |
Degano Stephano | ITA | 1 |
Slamiak Stanislav | Czech republic | 1 |
Horyna Anthony | - | 1 |
Meier Alexander | CH-Balsthal | 1 |
Caudera Giorgio | Atletica Cumiana | 1 |
Vivod Milan | SLO | 1 |
Lloyd Jayne | Wales | 1 |
Boardman Michael | Stockport Harriers | 1 |
Püthe Tina | ASC Rosellen/Neuss | 1 |
Babiak Władysław | LKS Iskra -Bagietka Jaszkowa Dolna | 1 |
Dunne Liam | IRL | 1 |
Štěpánková Eva | Biatlon Beroun | 1 |
Jelenc Ivo Janez | SLO | 1 |
Moroni Rosanna | Amici Pianezza | 1 |
Covini Reinhold | Skiclub Imst | 1 |
Scodellaro Renato | ITA | 1 |
Herdt Rudolf | GER | 1 |
Margiore Andrea | ITA | 1 |
Bucan Rade | Lubljana | 1 |
Robinson Phil | Otley AC | 1 |
Turati Silvano | Comacina Atleti.eu | 1 |
Glaser Harald | TV Britzingen | 1 |
Pittinio Rasabla | U.S. Aldo Moro Paluzza | 1 |
Fend Wolfgang | LaufArt | 1 |
Kevický Florian | Slovak republic | 1 |
Novel Fabrizio | ITA | 1 |
Denifl Franz | MC Sonnenstein | 1 |
Hruška Milan | Maratonstav Úpice | 1 |
Volný Jaromír | SSK Vítkovice | 1 |
Häderle Matthias | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Loretan Marco | Seewer Team | 1 |
Boler Neville | Dark Peak | 1 |
Tchórzewska-Pietrzyk Anna | Poland | 1 |
Fuchs Andreas | Verein Union Eisene | 1 |
Kozuh Bojan | KGT PAPEZ | 1 |
Bajerová Ilona | PERSONCONSULT MORAVIA | 1 |
Stock Tim | Macclesfield Harriers | 1 |
Jirčík Miroslav | SKI Česká Třebová | 1 |
Mraz Borut | SLO | 1 |
Crowe Kate | GBR | 1 |
Seeder Heldur-Valdek | EST | 1 |
Wielopolski Marek | Ansbach | 1 |
Hicks Stephen | Borrowdale | 1 |
Martino Candido | GS Porte | 1 |
Romanin Paola | ITA | 1 |
Larkin Peter | Scotland | 1 |
Beneš Petr | Maratonstav Úpice | 1 |
Pleschke Peter | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Klammer Johann | FAST Dornbirn | 1 |
Oberle Klaus | LG Geroldseck Lahr | 1 |
Di Centa Paolo | ITA | 1 |
Socha Václav | Sdružení vytrvalců Stříbro | 1 |
Ziegler Jürgen | GER | 1 |
Hulme Martin | Corstorphine AAC | 1 |
Meulli Ermes | ITA | 1 |
Charters Ian | Horwich R.M.I. | 1 |
Schelvis Wouter | A.V. Sprint Breda (NL) | 1 |
Vučemilović Boris | AK Solin | 1 |
Hall Mike | Elvet Striders | 1 |
Lukášková Zlata | AC Falcon Rokycany | 1 |
Borowski Ralf | TUS Rüppurr | 1 |
Rati Corrado | ITA | 1 |
Gabrieli Gianpero | Atletica Paratico | 1 |
Hinz Adelhein | LG Vogelsberg | 1 |
Maslanka Tomasz | POL | 1 |
Rosinski Zbigniew | WKB META Lublinec | 1 |
Gorza Valeri | Italy | 1 |
Law Sally | Unattached | 1 |
Berger Ken | team husky | 1 |
Pohl Udo | TV Haueneberstein | 1 |
Firth Andrew | Clayton le Moors | 1 |
Klepal Petr | Blansko | 1 |
Alexander Karen | Acorns AC | 1 |
Ogilvie Trevor | Lake CIty Athletic | 1 |
Digmayerová Ivana | Czech republic | 1 |
Šorfa Luboš | Žďár na Moravě | 1 |
Ziswiler Reto | Team Switzerland | 1 |
Hynek Václav | XXX | 1 |
Mičić Dragoslav | Veteran Beograd | 1 |
Christen Hans | Switzerlad | 1 |
Schindler Hermann | WSV Oberhof 05 | 1 |
Wäger Wolfgang | GER | 1 |
Hanimann Andreas | xxx | 1 |
Mac Donald Carline | Wellington Harriers | 1 |
Rebros Jan | KKM Čadca | 1 |
Tihonovich Andrey | Russia | 1 |
Eigelsreiter Ernst | ASK Ortner Loosdorf | 1 |
Studer Reinhold | Switzerlad | 1 |
Munz Bernhard | GER | 1 |
Da Re Pasqualina | ITA | 1 |
Shaw Chris | Clyayton le Moors | 1 |
Höck Inge | Augsburg | 1 |
Burtscher Reingard | Bludenz | 1 |
Rowe Alex | GREAT BRITAIN & NI | 1 |
van Noten Omer | ROBA | 1 |
Leigh Nick | GBR | 1 |
Knodel Ralf | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Amos Danielle | Switzerland | 1 |
Onomoni Riccardo | Atletica Susa | 1 |
Spettel Karl | ZSV Laufteam Wolfurt | 1 |
Zuin Delfino | ITA | 1 |
Iriza Luis Alfredo | VARGAS | 1 |
Mills Danny | York Postal Harriers | 1 |
Cindrić Marijan | Vrbovec | 1 |
Schmidt Reimund | SV Telfes | 1 |
Wally Ernst | KE Team | 1 |
Harris Paul | Abbey Runners | 1 |
Magliaretta Maurizio | ITA | 1 |
Brakebusch Odile | ASAD Aubenas | 1 |
Reininger Rudi | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Tomazic Mladen | Pohorje | 1 |
Gartner Iztok | Slovenia | 1 |
Person Jan | Primator Náchod | 1 |
Šuštaršič Meteja | AK PORTOVALD NOVO MESTO | 1 |
Kamas Tomáš | Slovak republic | 1 |
Danler Hubert | LT Breitenbach | 1 |
Šifrar Primož | SLO | 1 |
Hofmanová Veronika | SKI Česká Třebová | 1 |
Mazzero Diego | ITA | 1 |
Caldara Fabrizio | ITA | 1 |
Ruoff Peter | Rennschweine Aystetten | 1 |
Vastušková Iveta | Slovak republic | 1 |
Grendene Isidoro | Libertas Forno | 1 |
Lesi Zoltan | HUN | 1 |
Bichler Hans | SV Schlickeralm Stubai | 1 |
Foradori Diego | ATLETICA CLARINA TRENTINO | 1 |
Kohler Veiko | LZ Burg Windeck | 1 |
Anna Heiko | TSG Eppstein | 1 |
Ostrowierch Tarasij | Klub Biegacza w Hajnowce | 1 |
Dormann Manfred | TV Bad Brückenau | 1 |
Stadnyk Olha | AVS LO | 1 |
Modolo Giampaolo | ITA | 1 |
Schnitzler Thomas | TV Mering | 1 |
Wassermann Brigitte | TSV Kandel | 1 |
Hauser Gerald | ASV Waldburg | 1 |
Maksimović Radmila | AK Šibenik | 1 |
Brechbuehl Robert | Switzerlad | 1 |
Reynolds John | Unattached | 1 |
Toscan Rinaldo | ITA | 1 |
Gebhart Bertram | Laufgruppe Suchard | 1 |
Kufel Piotr | AKB Supermaraton-100 | 1 |
Bauer Berta | Get Fit | 1 |
Peyrani Anna | To095 | 1 |
Evitt Kenneth | Thirsk and Sowerby Harriers | 1 |
Sylwester Dudek | LKB RUDNIK | 1 |
Kaspar Wendelin | TV Kippenheim | 1 |
Němec Ondřej | AK Kroměříž | 1 |
De Benedetti Mario | Atletica Est Torino | 1 |
Singler Jörg | SC Ainring | 1 |
Wright Kevin | Springfield Striders | 1 |
Holzknecht Franz | LC Steinangerl Axa | 1 |
McGaff Tom | Cheshire Hill Racers | 1 |
Čapek Antonín | AVC Praha | 1 |
Saalmann Petra | TSV Cappel | 1 |
Verstappen Eric | Athletics Nelson | 1 |
Groneová Dagmar | KB Osrblie | 1 |
Liebich Norbert | Breitensport Sinzheim | 1 |
Bizzarini Walter | ITA | 1 |
Proněk Stanislav | Liga 100 Hradec Králové | 1 |
Koníček Vladimir | Slovak republic | 1 |
Arnold Reimund | xxx | 1 |
Pádraig Mac Criostail | Rathfarnham WSAF | 1 |
Drole Vida | SLO | 1 |
Confortola Antonella | ITA | 1 |
Schulz Harald | TSG Eppstein | 1 |
Weibb Winfried | Germany | 1 |
Heim Heiderun | ULC Arido Dornbirn | 1 |
Mandl Bernhard | TV Isny | 1 |
Brown Jim | BARF | 1 |
Righi Patrick | TELMEKOMTEAM SÜDTIROL | 1 |
Ghirardi Pierluigi | Italy | 1 |
Kuss Veronika | LT Furtwangen | 1 |
Picotti Stefano | ITA | 1 |
Farmer Maria | LCA Hochschwab | 1 |
Taggart Lloyd | England | 1 |
Kelleher Derry | City of Norwich AC | 1 |
Nimmo Ian | Carnethy HRC | 1 |
Dean Paolo | ITA | 1 |
Skrzypski Marian | KRS TKKF\jastrząb\Ruda Śląska | 1 |
Hornung Edith | USC Freiburg | 1 |
Meder Jörg | LAG Wesertal | 1 |
Casaro Elena | ITA | 1 |
Viranek Mirko | Maratonstav Úpice | 1 |
Gubitzer Wilhelm | VfL Ostelsheim | 1 |
Blum Raimund | Dornbirn | 1 |
Pulger Stefan | LG Rhein-Wied | 1 |
Freudenburg Zachary | Netherlands | 1 |
Kornmayer Christel | LG Brandenkopf | 1 |
Paragoni Ivano | ITA | 1 |
Štekláč Jozef | SBS Lokomotiva Vrůtky | 1 |
Morgan Thomas | MDC | 1 |
Costa Giancarlo | Atletica Monterosa | 1 |
Wenin Oswald | TELMEKOM TEAM SÜDTIROL | 1 |
Mare Sergio | ITA | 1 |
Tucak Branko | ak solin | 1 |
Girolami Angelo | A.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA | 1 |
Lais Norbert | FC unterkirnach | 1 |
Pirk Jan | lékařský triklub Praha | 1 |
Feistel Werner | LCAV Doubrava | 1 |
Novák František | Amatér Bořislav | 1 |
Demeter Ján | Lutiše | 1 |
Smejkal Libor | Technika Brno | 1 |
Zatorska Izabela | CW-X Montrail Teaem-Wrocanka | 1 |
Menardi Gianfranco | Asd Dragonero Caraglie | 1 |
Cerepusták Ondra | Sokol Kolín | 1 |
Savs Ivan | Slovenia | 1 |
Volek Ivo | Rodáci Rýmařov | 1 |
Haas Siegfried | RSC Neukirchen | 1 |
Böhm Alexander | GER | 1 |
Raclavský Vlastimil | TJ Liga 100 Olomouc | 1 |
Taylor Jo | Lancaster Morecambe AC | 1 |
Kowalczyk Mieczyslaw | Amatorski klub Biegacza | 1 |
Dwerasa Erika | ALC Wels | 1 |
Stewhauser Peter | SV Molton | 1 |
Jesenko Andreja | SLO | 1 |
Mottram Catherine | England | 1 |
Seddon Gregory | BLACKPOOL WYRE AND FYLDE AC | 1 |
Heuer Tom | TUS 06 Heltersberg | 1 |
Martin Günter | ULC Bludenz | 1 |
Buckley Anne | Bingley Harriers | 1 |
Rohn Horst | TSV Schmiden | 1 |
Goldsmith Lisa | La Sportiva | 1 |
Feuerstein Paul | RV Wiking Bregenz | 1 |
Kirschke Viola | TSG 78 Heidelberg | 1 |
Adama Nicola | Maraton. Cassano Magna | 1 |
O'Hare Jack | IRL | 1 |
Devine Gary | England | 1 |
Smulders Rob | Netherlands | 1 |
Zervas Torsten | LG Seligenstadt | 1 |
Hufnagel Michael | KA Weiherfeld | 1 |
Merz Luisa | ATLETICA CLARINA TRENTINO | 1 |
Chaintreuil Daniel | E.A.Cluny | 1 |
Schawalder Alexander | MILA Rheintal/Jäckli + Seitz Team | 1 |
Vrana Vladislav | TJ Slovan Skalité | 1 |
Lucidi Giordano | Podistica Valtenna | 1 |
Booth Steve | Great Britain &N.I. | 1 |
Thin Jamie | Hunters Bog Trotters | 1 |
Furuczová Jela | Farmaceut Bratislava | 1 |
Ballay André | CH-Lavey-Village | 1 |
Pawlowski Dietmar | TSG Schnaitheim | 1 |
Eckner Hubert | LG Hof/Bayern | 1 |
Storz Werner | TV Müllheim | 1 |
Jones Graham | Unattached | 1 |
Mullarkey Peter John | Saltwell Harriers | 1 |
Čurgali Teofil | AC Nitra | 1 |
Wilkinson Shaun | Keighley and Craven AC | 1 |
Klein Petr | Jičín | 1 |
Aherne Kathleen | imra | 1 |
Ocvirk Ralf | Germany | 1 |
Didero Paola | Atletica Susa | 1 |
Zimmermann Reinhard | TSV Sonnefeld | 1 |
Hussain Bashir | Stockport Harriers | 1 |
Michaelis-Steck Heidemarie | LG Brenztal | 1 |
Chojnacki Stanislaw | MOSiR Czeladz | 1 |
Schianchi Jean | Ebmatingen | 1 |
Vyskočil Jaromír | Sokol Kolín | 1 |
Hammer Norbert | X-Tri Team Zeltweg | 1 |
Lüttel Waltraud | IGL Viernheim | 1 |
Bosco Ornella | Libertas Forno | 1 |
Razum Branko | AK “Rudolf Perešin” | 1 |
Krempl Marjan | neregistrován | 1 |
Pekár Martin | Slovak republic | 1 |
Ehrensperger Toni | SV Kitzsport | 1 |
Stroh Helmuth | MNL Bischweier | 1 |
Juraszek Antoni | Infonet Zywiec | 1 |
Muller Tomasz | NKB-Klobuck | 1 |
Czyz Grzegorz | Automatyka Tarnow- Azoty | 1 |
Hobbs Nancy Hobbs | USA | 1 |
Burns Paul | East Down AC | 1 |
Rotti Massimo | Gsa Valsesia | 1 |
Vallet Herve | Esperance Faverges | 1 |
Graf Alfons | SV Waldkirch | 1 |
Leeser Achim | SV Lonsee | 1 |
Pollak Milan | KKM Čadca | 1 |
Flego Vania | ITA | 1 |
Dočkálek Antonín | AVC Praha | 1 |
Spedicati Stefano | ITA | 1 |
Inglin Karl | LR-Ebikon | 1 |
Milic Dubravko | AK Veteran Zagreb | 1 |
Walker Chris | Bingley Harriers | 1 |
Harding Alison | Tring RC | 1 |
Bradley Neil | Springfield Striders | 1 |
Gardner Julie | Dark Peak | 1 |
Barralon Michel | ASPTT Annecy | 1 |
Perner Evi | memler.de | 1 |
Engesser Reiner | Power Team SV-Lauffen | 1 |
Summer Martin | ulc dornbirn | 1 |
Kälin Erika | LC Uster / SC am Bachtel / Plusport | 1 |
Nadkaski Marek | Mok Moszana Dolna | 1 |
Dambach Thomas | TSV 1886 Kandel | 1 |
Siegel Josef | AC Choceň | 1 |
Wolf Gunther | LG Odenwals | 1 |
Hoffmann Karl | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Mayer Wilhelm | TV Rodenkirchen | 1 |
Čada Jiří | KČT Nýrsko | 1 |
Rumgay Ken | Lochaber AC | 1 |
Varga Juliska | HUN | 1 |
Biancuzzi Stefano | ITA | 1 |
Power Ger | 3 Roc | 1 |
Folvačni Dragan | Brace Slavonski Brod | 1 |
Kofler Annaiiese | Amateur Sport Club Berg | 1 |
Andriulli Giovanni | Indifesarun-Montescaglioso | 1 |
Dongilli Marco | Gsa Valsesia | 1 |
Mlakar Sonja | VIRUS JEANS | 1 |
Claudio Milan | AtleticaSusa | 1 |
Wareing Geoff | Unattached | 1 |
Haslam Sue | Scarbourough AC | 1 |
Majdan Helena | Szczecin | 1 |
Braun Ulrich | LG Lage-Detmold | 1 |
Topinková Lenka | Czech republic | 1 |
Gavini Federico | ITA | 1 |
Kučera Petr | SK salix Grymov | 1 |
Batruch Wilhelm | Zagorz | 1 |
Evans Carol | SETTLE HARRIERS | 1 |
Swjatecki Jerzy | Bulk-Cargo Port | 1 |
Karwatska Jolanta | Polsko | 1 |
Davis Geoff | Unattached | 1 |
Holt Jack | Clayton le Moors | 1 |
Mccraw Ron | Ochil Hill Runners | 1 |
Candotti Marco | ITA | 1 |
Verbič Urška | SLO | 1 |
Grion Milena | ITA | 1 |
Líbal Drahomír | Jiskra Vratislavice | 1 |
Bird Graham | Aire Valley Runners | 1 |
Foschi Mario | England Team | 1 |
Komendová Vlasta | Liga 100 Praha | 1 |
Armour Allan | Glossepdale | 1 |
Pacaud Pascal | C.O.INSMING | 1 |
Drasler Boris | SLO | 1 |
Janíček Milan | BK Lysá pod Makytou | 1 |
Molzbichler Hermann | LSG Vorarlberg | 1 |
Colosio Chiara Serena | ATLETICA PARATICO | 1 |
Schröder Ralf | LC Mengerskirchen | 1 |
Weber Ralf | LG Braunschweig | 1 |
Hearn Denis | Scarborough AC | 1 |
Malý Jan | Sokol Nová Paka | 1 |
Brisotto Ornella | ITA | 1 |
Riefer Markus | SSC Hanau-Rodenbach | 1 |
Kupka Anton | Slovak republic | 1 |
Picart Jacqueline | Esperance Faverges | 1 |
Keates Ali | Great Britain &N.I. | 1 |
Nicolelli Adriano | Tranese Unione Industr | 1 |
de Nooijer Elisabeth | Altis | 1 |
Škoda Kryštof | Náchod | 1 |
Horcher Oliver | TV Bühlertal | 1 |
Mcneilly Dean | Newcastle AC | 1 |
Carson Connor | GBR | 1 |
Villa Danilo | Atletica Team Loppio | 1 |
Grzech Tadeusz | Therma Tychy | 1 |
Linzer Benno | LAC Wolfsberg | 1 |
Blazonija Savo | Pd Sisak | 1 |
Freitag Werner | TSV 1860 Staffelstein | 1 |
Atkins Janet | Chorley Harriers | 1 |
Paľová Alžbeta | SVK | 1 |
Steindl Kurt | Atletica Vignate | 1 |
Jaroš Ján | KKM-Čadca | 1 |
Moravi Dagmar | Tri-Team Kleinwalsertal | 1 |
Cornet Thérese | ASVEL VILLEURBANNE | 1 |
Hemmerich Hubert | LAC Quelle FÜ/MÜ/WÜ | 1 |
Marciak Czeslaw | MOSiR TKKF Czeladz | 1 |
Brunini Fabrizio | Atletica Marignana | 1 |
Roberto Massimo | Us San Michele | 1 |
Giner Oliver | 1.Raika TTCI | 1 |
Ladurner Robert | Full Sport Naturafit | 1 |
Bedell Nigel | Keighley and Craven AC | 1 |
Pinder Graham | Glaxo Hoad Hill Harriers | 1 |
Taruselli Roberto | ITA | 1 |
Delgrosso Ivan | ATLETICA VALSESIA | 1 |
Slota Andrej | Ondrašek Těšín | 1 |
Cejnar Václav | Olymp Hradec Králové | 1 |
Satta Marinella | xxx | 1 |
Boettcher Bernie | Beaver Creek 180s La Sportiva | 1 |
Tavčar Brane | SLO | 1 |
Frlaus Michal | AK Remontas Kadaň | 1 |
Kovač Nikola | MK HRVATSKI SOKOL-GPP OSIJEK | 1 |
Baddley Peter | Unattached | 1 |
Dvořáček Ivo | DSA Mladé Buky | 1 |
Steve Joel | Asptt Nice | 1 |
Mosquera Rivas Maria Em | COL | 1 |
Scuderi Sebastiano | Cedas Fiat | 1 |
Herrmann Veronika | TSV Genkingen | 1 |
Marmushev Gennady | TSKA | 1 |
Bucher Ruedi | LAT Sense | 1 |
Rofka Solveig | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Tvedt Jon | Norway | 1 |
Gobbato Roberto | ITA | 1 |
Lang Rosemarie | TSV Schmiden | 1 |
Beltowska-Krol Anna | PKS Jadwiga Krakow | 1 |
Planer Werner | ASKÖ-SPK-Hainfeld | 1 |
Fernbach Jörg | RC 1898 Radeberg | 1 |
Kinsella John | Ireland | 1 |
Achenbach Paul | TV Büschergrund | 1 |
Nývlt Jiří | Olfin Vella Trutnov | 1 |
Destro Patrizia | Leonmarket | 1 |
Smitka Dezider | ŽP Šport Podbrezová | 1 |
Zelichowski Marek | Zagorze | 1 |
Huck Ernest | Thirsk and Sowerby Harriers | 1 |
Merkel Stefan | SG Stern Gaggenau | 1 |
Cescut Omar | ITA | 1 |
Schäfter Heinz | Senioren Laufv. Schweiz | 1 |
Lowe David | Unattached | 1 |
Bonny Denise | CH-Payerne | 1 |
Thaler Edeltraud | Telmekom-Team-Südtirol | 1 |
Furač Vladimir | Savez gorskih vodiča hrvatske | 1 |
Krämer Rainer | SC Prinz Eugen | 1 |
Balcar Luboš | neregistrován | 1 |
Stoll Walter | Lt Altburg | 1 |
Johnson Robert | Unattached | 1 |
Mueller Helmut | ITA | 1 |
Culpan Dave | Calder Valley | 1 |
Seidel Frank | GER | 1 |
Hilton Brian | Leeds City Athletic Club | 1 |
Marzotto Liliana | Podistica Caragliese | 1 |
Bullock Peter | Lichfield Running Club | 1 |
Rosado Michel | Switzerland | 1 |
Gorella Cristian | ITA | 1 |
Lauko Martin | Bratislava | 1 |
Beránek Ludvík | LKMB Liberec | 1 |
Podkrajšek Fani | ŠD IZLAKE | 1 |
Fink Marcus | SV Büchenbronn | 1 |
Lumley Philip | DPFR | 1 |
Borschel Thomas | La Sportiva Moutain Running | 1 |
Thudium Heinz | LG Baar | 1 |
Gacoń Karolina | LKB Rudnik | 1 |
Edwards Michael | Wrexham A.C. | 1 |
Streit Ulrich | CH-Lyss | 1 |
Jung Marco | Trail & SnowRunning Germany e.V. | 1 |
Muller Helmuth | Amateur Sport Club Berg | 1 |
Cyprián Marián | Jogging club Dubnica nad Váhom | 1 |
Sergi Cosimo | Italy | 1 |
Wilson Alison | Fellandale | 1 |
Rosso Alessandro | Us Maurina Imperia | 1 |
Valanzano Giancarlo | Amici Del Mombarone | 1 |
Goulding Stephen | Pewsey Vale Running Club | 1 |
Lechner Thomas | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Bernardi Giuliana | ITA | 1 |
Polák Jozef | Dolany | 1 |
Flacher Andreas | Thurtalrunners | 1 |
Klinke Karsten | LG Berliner Luft | 1 |
Althaus Gerd | Remschneider Schwimmverein | 1 |
Oldroyd John | Lancaster Morecambe AC | 1 |
Dittus Thomas | GER | 1 |
Žontar Aleš | SLO | 1 |
Ikica Daniel | Croatia | 1 |
Mikuš Ján | ZŤŠČ-BAŃA Cígel Prievidza | 1 |
Cicci Lino | US MALONNO | 1 |
Schlorhaufer Josef | TSV Höchstadt | 1 |
Wala Petr | MC Walló Havířov | 1 |
Hanstveit Per Bjarte | Norway | 1 |
Machalická Libuše | TJ Liga 100 Olomouc | 1 |
Božová Danica | AO Svit | 1 |
Reichel Hannes | TSV 1872 Pobershau | 1 |
Tockner Helmut | LCA Hochschwab | 1 |
Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 1 |
Embacher Thomas | Shotokan KC Lauterach | 1 |
Šulc Jiří | Chřibská | 1 |
Kaiser Peter | TV Bühlertal | 1 |
Murray Stephen | Cumberland Fell Runners | 1 |
Dalcolmo Roland | LT Altburg | 1 |
Hoff Klaus | L G S V Klingenmünster | 1 |
Mayer Dominique | individuel 67 | 1 |
Butler Jonnie | Keighley and Craven AC | 1 |
Rueb Enrico | LMC Rheinfelden | 1 |
Vanko Miroslav | Slovak republic | 1 |
Lempart Waldemar | memler.de | 1 |
Beznoska Kamil | Čermná | 1 |
Pospiech Karol | Forma Wodzisław Śląski | 1 |
Focke Marc | Switzerlad | 1 |
Kobald Karlheinz | Shotokan KC Lauterach | 1 |
Andreetta Gildo | ITA | 1 |
Orlando Michele | ITA | 1 |
Dona Paolo | Valchiavenna | 1 |
Spoegler Albert | SC Zermatt | 1 |
Miřejovský Jiří | Czech republic | 1 |
Schnaitter Hermann | LG Mettenheim | 1 |
Walter Ursula | SC Neubulach | 1 |
Harwood Stephen | Keswick AC | 1 |
Maillard Marie Jo | Switzerland | 1 |
Bastian Bernd | Turnverein Michelbach 1892 | 1 |
Ernst Anton | TSG Maxdorf | 1 |
Nava Perez Justina Gabriela | Albatros Team | 1 |
Davies Glen | Mercia | 1 |
Silvio Toni | Italy | 1 |
Hollensteiner Angela | ASK Ortner Loosdorf | 1 |
Cammalleri Gaetano | Tranese Unione Industr | 1 |
Russo Pantaleone | Atletica Verbano | 1 |
Velička Zdeněk | X-AIR Ostrava | 1 |
Grigio Veleria | ITA | 1 |
Levis Arwel | Eryri Harriers | 1 |
Bihl Karl | TV Bühlertal | 1 |
Primus Marco | ITA | 1 |
Forster Karon | Spectrum Striders | 1 |
Kolkenbrock Rainer | SV Otterberg | 1 |
Archer Susan | ACTVAC | 1 |
Oxley Simon | Settle Harriers | 1 |
Doxryd Christopher | Spring Amal | 1 |
Staňková Markéta | TJ Lomnice nad Popelkou | 1 |
Jancova Olga | Jogging klub Dubnica | 1 |
Molinari Sergio | ITA | 1 |
Colam Catherine | Keswick AC | 1 |
Schöni Sandra | Switzerland | 1 |
Weatherhead Peter | Wirral Athletic | 1 |
Haworth Anne | Keswick AC | 1 |
Malir Sally (Sarah) | llkley Harriers | 1 |
Breucq Roger Pierre | neregistrován | 1 |
Trčka Josef | Sokol Opava | 1 |
Georgeot Nicole | Switzerland | 1 |
Kulmon Petr | bezeckaskola.cz | 1 |
Baur Alexander | Volksbank Runing Team | 1 |
Pfluger Rainer | - | 1 |
Fajstaver Jiří | Ski Jilemnice | 1 |
Szczotka Roman | LKS Gorki Wielkie | 1 |
Kaupp Rainer | TSG Backnang | 1 |
Neunecker Bernd | LG Kämpfelbach | 1 |
De Finis Luigina | ATP Torino Maratona | 1 |
Skala Vladimir | KBBS Turčianske Teplice | 1 |
Wysocka Maria | Koalicija Polska | 1 |
Hook John | Unattached | 1 |
Saiz Sanchez Gregorio | Club Atletico Maderas Buelna | 1 |
Vida Zvonko | AK Veteran Zagreb | 1 |
Gruenig Wilhelm | TSV Eschollbrücken-Eich | 1 |
Lindl Dieter | PSV Linz | 1 |
Bland Anthony | Borrowdale | 1 |
Przybylko Krzysztof | P.C.Lipowa | 1 |
Fratus Stefano | Atletica Paratico | 1 |
Kopp Anton | Jogging klub Dubnica n./V. | 1 |
Ducly Attilio | Fiamme Gialle Aosta | 1 |
Steger Anita | Lg-Telfs | 1 |
Jansen Roger | Netherlands | 1 |
Cooper Robert | Tamalpa Runners | 1 |
Schwartz Norbert | TSV Annweiler | 1 |
Weis Werner | TV Biberach | 1 |
Hejnyš Miroslav | Hobuk Bukovice | 1 |
Maraschi Giuliana | ITA | 1 |
Bruder Martin | PTSV Konstanz | 1 |
Rist Hubert | LG Radolfzell | 1 |
Kynčl Stanislav | OK Jilemnice | 1 |
Beck Walter | LAC Insheim | 1 |
Pikulski Mieczysław | KL Pondzie Pińczów | 1 |
Tanasič Marko | SLO | 1 |
Noll Gunther | Austria | 1 |
Slawek Tadeusz | Goleszow | 1 |
Houštecká Naděžda | Olymp Praha | 1 |
Meiklejohn Alan | Fife Athletic Club | 1 |
Cavannagh Shaun | Ellenborough AC | 1 |
Saraceno Luigi | Indifesarun-Montescaglioso | 1 |
Lock Dawn | Lytham St Annes RRC | 1 |
Bochenek Maria | LKS Pogórze /Skoczów | 1 |
Pytlik Lucjan | Radlin | 1 |
Friend Kate | Carnethy | 1 |
Kotlárik Michal | Slovak republic | 1 |
Bachlechner Hans | Union Lienz | 1 |
Pascal Camus | AC Biot | 1 |
Durgnat Yvette | Chernex | 1 |
Stepto Paul | Stockport Harriers | 1 |
Mosca Michele | ITA | 1 |
Cox Martin | Great Britain &N.I. | 1 |
Weyrich Veronika | Naturfreunde Salzburg | 1 |
Hermann Lampert | SC Oppenau | 1 |
Marinuzzi Giuseppe | ITA | 1 |
Buchanan Hugh | Central AC | 1 |
Rock Lydia | TV Rehlingen | 1 |
Turner Josef | FC Ebershausen | 1 |
Gleirscher Hermine | SV Schlickeralm | 1 |
Landwehr Herbert | Germany | 1 |
Pizzichini Renzo | ITA | 1 |
Fercher Arnold | Virgen | 1 |
Abgottspon Medard | CH-Visp | 1 |
Nowakowska Geneveta | Polsko | 1 |
Dereani Beniamino | ITA | 1 |
Smith Fred | Saltwell Harriers | 1 |
Zechmeister Alfred | Polizeisportvereinigung Linz | 1 |
Huber Angelica | SC Meran | 1 |
Meniconi Sandro | ITA | 1 |
Cerrotta Andreas | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Schäfer Heiko | RC 1898 Radeberg | 1 |
von Gunten Hans | swiss masters running | 1 |
Hagemann Peter | Switzerland | 1 |
Lotrič Marjan | SLO | 1 |
Bonacina Cristina | Italy | 1 |
Ragogna Giuseppe | ITA | 1 |
Fugger Richard | LCM Rheinfelden | 1 |
Paulen Jozef | Slovak republic | 1 |
Johansson Bernt | OLC Stubai | 1 |
Mroško Ladislav | Rekreatour Svit | 1 |
Sega Claudio | Ottica Guerra Pedersan | 1 |
Wießler Fatima | Roßkopfrunner Gundelfingen | 1 |
Hikolitsch Alfred | Kelchsau 26 | 1 |
Bugán Vendelín | Slovak republic | 1 |
Ronchi Maria Teresa | ITA | 1 |
Undeutsch Susanne | ASV Andlersdorf | 1 |
Goodison Brian | Abbey Runners | 1 |
Laskowski-Pfrommer Solv... | LT Altburg | 1 |
Benning Nicole | EK Schwaikheim | 1 |
Klauer Uwe | Freiburger FC | 1 |
Addison Mike | Helm Hill | 1 |
Obermoser Toni | SV Kitzsport | 1 |
Di Lenardo Simonetta | ITA | 1 |
Soldi Franco | USC Marathon Verbania | 1 |
Zikmund Jan | AVC Praha | 1 |
Hümmer Bernhard | TSV 1860 Staffelstein | 1 |
Meža Boža | SLO | 1 |
Chicco Marco | ITA | 1 |
Scherer Guillermo | Switzerlad | 1 |
Vuilleumier Alain | GS Malleray Bévillard | 1 |
Strain Fulvio | ITA | 1 |
Jones Watkin David | Teviotdale Harriers | 1 |
Müller Christof | TSG-Maxdorf | 1 |
Cuthbert Graham | Bristol and West AC | 1 |
Seman Ivan | Slovak republic | 1 |
Hirst David | Deeside Runners | 1 |
Burgalassi Christian | AC Digne | 1 |
Rossi Adriano | ITA | 1 |
Uzelac Billy | Germany | 1 |
Gosparini Andrea | ITA | 1 |
Lazzaroni Mario | Atletica Paratico | 1 |
Pojda Zvonimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 1 |
Fischer Pavel | Spartak Přerov | 1 |
Klika Antonín | Lokomotiva Beroun | 1 |
Dinga Ján | Baník Prievidza | 1 |
Sossi Sergio | ITA | 1 |
Živný Miloš | TJ Žďas Žďár n./S. | 1 |
Iacuzzo Piergiorgio | ITA | 1 |
Chromý Milan | MKL Kremnica | 1 |
Wagner Runald | LG Hünxe | 1 |
MacDonald-Jones Helen | Newport and District Running C | 1 |
Refree Alan | Unattached | 1 |
Timmermann Stefan | TSV Blaichach | 1 |
Galloway Michael | Dundee Hawkhill Harriers | 1 |
Krnc Matjaž | SLO | 1 |
Barentsen Erwin-Frank | MD Rotterdam | 1 |
Penzo Francesco | ITA | 1 |
El Madi El Yazid | Maroko | 1 |
Kadeřábek Lubor | AVC Praha | 1 |
Mürle Thomas | TSG 78 Heidelberg | 1 |
Daglish Graham | Elvet Striders | 1 |
Winterthun Cato | BKK Bil | 1 |
Hodgson David | Fellandale | 1 |
Maulbetsch Hilde | FC Kirnbach | 1 |
Busato Paolo | ITA | 1 |
Ručigaj Zdravc | SLO | 1 |
Leitner Josef | BLT-Volders | 1 |
Pöpperl-Macht Jürgen | Post SV Rosenheim | 1 |
Knöpfel Anja | GER | 1 |
Anderlová Dorota | Czech republic | 1 |
Opočenský Stanislav | Olfin Vella Trutnov | 1 |
Doležálek Zdeněk | Liga 2000 Tábor | 1 |
Spilman Kevin | Cheltenham Harriers | 1 |
Zywiol Danuta | Cieszyn | 1 |
Isidori Ettore | ITA | 1 |
Mingozzi Mauro | Avis Villanova | 1 |
Ciric Dragan | SRB | 1 |
Walsh Phil | Preston Harriers | 1 |
Harth Dieter | LAZ Obernburg-Miltenberg | 1 |
Mahlburg Rudolf | Breitensp. Sinzheim e.V. | 1 |
Brandel Mattias | TSG Schnaitheim | 1 |
Reiter Josef | SV Schwarzach | 1 |
Gasparini Adriano | ITA | 1 |
Kubiak Jerzy | Polsko | 1 |
Peruch Aldo | ITA | 1 |
Erhard Ingrid | - | 1 |
Švach Petr | Czech republic | 1 |
Kamphuis Annelies | Achill. TOP Kerkrad | 1 |
Nalter Hannes | SV Schlickeralm | 1 |
Daško Milan | Slovak republic | 1 |
Wood Fred | Sunderland Strollers | 1 |
Holder Stephen Charles | GBR | 1 |
Calligaro Giuseppe | ITA | 1 |
Ruprechter Richard | LT Breitenbach | 1 |
Vaz Pinto Baltazar | Switzerlad | 1 |
Gricini Eleonora | ITA | 1 |
Lessona Ugo | GSPT 75 Ciet | 1 |
Preston Christine | K CAC | 1 |
Forker Siegbert | TV Kuppenheim | 1 |
Kokh Oleh | Fenix | 1 |
Antolak Edward | MOSiR TKKF Czeladz | 1 |
Dorušek Pavel | Klenoty Slavičín | 1 |
Stampf Peter | TSG Schnaitheim | 1 |
James William | CFR | 1 |
Moiola Maria Grazia | U.S. Quercia Marsini | 1 |
Closuit Bertrand | Switzerlad | 1 |
Schofield Graham | Horwich RMI | 1 |
Waters Andrew | Barnsley AC | 1 |
Havlíček Michal | ACES Team K.Vary | 1 |
Breitner Peter | TV Maikammer | 1 |
Riccesi Chiara | ITA | 1 |
Geiger Michael | Bartholomäberg | 1 |
Kuhn Mario | CH-Vevey | 1 |
Bauer Theo | LG Ortenau Nord | 1 |
Pfeilsticker Dietrich | Lauftreff Altburg | 1 |
Fae Giuseppe | ITA | 1 |
Synnott James | Ireland | 1 |
Kathan Norbert | Saeco-Power-Team Koblach | 1 |
De Cecco Riccardo | ITA | 1 |
Wurm Harald | biomagazin.at | 1 |
Homar Macuh Irena | SLO team | 1 |
Mcguckin Brian | Ireland | 1 |
Caregnato Emila | Atletica Savoia | 1 |
Veverka Josef | AK Čejkovice | 1 |
Gross Luděk | TJ Znojmo | 1 |
Blackett Joe | Dark Peak | 1 |
Pršek Henrich | Slovak republic | 1 |
Franco Dario | Atletica Cumiana | 1 |
Arrighini Mario | Atletica Rebo Gussago | 1 |
Pahud Jean-Luc | Switzerland | 1 |
Duane Nora | - | 1 |
Stecula Leszek | UOM Bytom | 1 |
Jánošík Rudolf | RC Vlašim | 1 |
Conroy Ian | Ireland | 1 |
Schunder Michael | SV Pädagogik Hildburghsn. | 1 |
Weikert Thomas | TG Viktoria Augsburg | 1 |
Manina Guido | Podistica Bussoleno | 1 |
Rimann Markus | Switzerlad | 1 |
Giannarelli Vincenzo Emilio | Italy | 1 |
Kuszell Yvonne | Podistica Dora Baltea | 1 |
Farovik Klas | Nore Neset II | 1 |
Tai David | Dark Peak Fell Funners | 1 |
Kellner Heike | TV Heppenheim | 1 |
Nixon Ernest | Eden Runners | 1 |
Decreamer Geert | Vige-Noordzee | 1 |
Sládek Augustín | Slávia VŠD Žilina | 1 |
Žalac Darko | AK JASTREB 99 | 1 |
Hortig Berndt | LCA Hochschwab | 1 |
Medrala Czeslaw | AKB Supermaraton-100 | 1 |
Castellan Davide | ITA | 1 |
Sanna Enrico | Maraton. Cassano Magna | 1 |
Visintini Marco | ITA | 1 |
Guignard Philippe | Switzerlad | 1 |
Litt Michael | Cumberland Fell Runners | 1 |
Blümmel Barbara | SV Kirchzarten | 1 |
Purvis Alan | Elvet Striders | 1 |
Frey Michael | GER | 1 |
Kositz Christian | Härte Runners | 1 |
Avrillon Stéphane | esperance Faverges | 1 |
Park Steven | Ellenborough AC | 1 |
Duncan Bruc | Bingley Harriers | 1 |
Štenkler Denis | SLO | 1 |
Jeggo Paul | Springfield | 1 |
Costenaro Luigi | xxx | 1 |
Wernet Ewald | SV Steinach | 1 |
Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 1 |
Brzeski Tomasz | Visegrad Maraton Rytro | 1 |
Robinson Colin | Rochdale Harriers | 1 |
Tüllmann Klaus | LG Rülzheim | 1 |
Lalor Joe | IMRA | 1 |
Pittendreigh Karl | Chorley Harriers | 1 |
Fellermayr Peter | LG Mettenheim | 1 |
Kerschat Michael | ULC Bludenz | 1 |
Novák Tomáš | TJ Doksy | 1 |
Denca Jan | Rudnik | 1 |
Śmieszek Zbigniew | K.S.Forest Limanowa | 1 |
Zawadzki Stanislav | LKS Iskra Jaszkowa | 1 |
Hrozová Milena | Orel Vyškov | 1 |
Čermák Miloslav | Liga 100 Olomouc | 1 |
Volgger Manfred | Lafa Gais | 1 |
Habicher Othmar | Reschenseelaufteam | 1 |
Frunstein Hélene | thann | 1 |
Bajári Gábor | Hungary | 1 |
Dyrda Wladyslaw | KB Huta Katowice | 1 |
Stiegmann Annemarie | LG Lage-Detmold | 1 |
Mozová Daniela | Slovak republic | 1 |
Crosato Roberto | ITA | 1 |
Sedlák Luděk | Sokol Roztoky | 1 |
Wieczorek Walerian | LKS JSKRA JASZKOWA | 1 |
Hewitt Nick | Bowland Fell Runners | 1 |
Martinelli Matteo | U.S.Stella Alpina Cara | 1 |
Buczyński Arkadiusz | MOSiR Bukowno | 1 |
Romagnolo Agostino | Atletica Verbano | 1 |
Gologranc Alojz | Athletic Federations of Slovenia | 1 |
Laouar Rachid | ASPTT Annecy | 1 |
Benda Miroslav | Mílaři Domažlice | 1 |
Plebani Osvaldo | ITA | 1 |
Klacl Petr | SKI Česká Třebová | 1 |
Adamo Nicola | ITA | 1 |
Di Blasi Manfred | GS CSI Morbegno | 1 |
Šnýdr Záboj | AK Šternberk | 1 |
Zídka Jiří | Hacar Trutnov | 1 |
Hull Bea | LG SWM München | 1 |
Metlika Sandro | ITA | 1 |
Chappell Philip | Ilkley Harriers | 1 |
Scheinhütte-Geiger Ingrid | xxx | 1 |
Vrobel Miroslav | Veřovice | 1 |
Hall Ann | Abbey Runners | 1 |
Luger Bertram | nu für mi | 1 |
Boroša Julije | individual | 1 |
Raso Agostino | ITA | 1 |
Thommen Roland | SLVS | 1 |
Peacock David | Hanlith Harrier | 1 |
Eder Ewald | Peilstein | 1 |
Gorlero Leone | Us Maurina Imperia | 1 |
Lavaroni Paolo | ITA | 1 |
Berendi Antal | Hungary | 1 |
Poeschel Hans | DJK Ellw.-SG Virngrund | 1 |
Fiorentini Marino Paolo | ATLETICA CENTRO LARIO | 1 |
Alberti Franca | S.A. Valchiese | 1 |
Oehry Ferdinand | LSV Feldkirch | 1 |
Dietl Albert | WSV Oberaudorf | 1 |
Songini Dario | G.S Valgerola | 1 |
Huzior Piotr | ATTIQ/ FAKE Runners Nowy Targ | 1 |
Schilling Frider | TSV Öttlingen | 1 |
Wackler Steffen | GER | 1 |
Handley Lynne | GB-Monmouth | 1 |
Lynch Fred | Red Rose RRC | 1 |
Bošnjak Predrag | AK JASTREB 99 | 1 |
Tiefenthaler Klaus | SC Ainring | 1 |
Kresojević Franjo | AK Veteran Zagreb | 1 |
Barbier Marc | Pierrelatte | 1 |
Eichelberger Walter | S.V. Post Zug | 1 |
Stüber Wilfried | VFL Waldkraiburg | 1 |
D'Iincal Dario | ITA | 1 |
Sharp Stephen | Cumberland Fell Runners | 1 |
Matúš Ján | TO Holíč | 1 |
Burt Mike | Unattached | 1 |
Rouiller Stephane | Switzerlad | 1 |
Van Der Westhuizen Sonja | Great Britain &N.I. | 1 |
Gramshammer Wolfgang | LC Sport Ossi | 1 |
Lehmann Günter | LT Furtwangen | 1 |
Polonioli Giuseppe | U.S.MALONNO | 1 |
Kninech Bouchaib | ASPTT Annecy | 1 |
Onderka Alois | TJ Sokol Třebařov | 1 |
Zufferey Vivian | Switzerlad | 1 |
Invernizzi Roberto | Polisportiva La Torre | 1 |
Miller Ellen | Vail Running Club | 1 |
Cimenti Claudio | ITA | 1 |
Walker Peter | England | 1 |
Härle Peter | MARATHON TEAM FUßACH | 1 |
Madsen Christian | DEN | 1 |
Reindl Josef | keiner | 1 |
Tomasiak Robert | VISEGRAD MARATON RYTRO | 1 |
Garner Paul | Unattached | 1 |
Krusel Albert | LG Emsdetten | 1 |
Bartko Ondrej | Slovak republic | 1 |
Perottino Alberto | Atletica Savoia | 1 |
Engstler Andreas | ULC Bludenz | 1 |
Šuňová Ludmila | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 1 |
Kaltenbach Siegfried | LT Furtwangen | 1 |
Nagell-Dahl Halldis Marit | NOR | 1 |
Dangelmaier Hans | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Siek Henryk | Poznan | 1 |
Wölfel Wilhelm | VFL-Engelskirchen | 1 |
Hofmann Klaus | TuS Greishen | 1 |
Mayr Hermann | LT Breitenbach | 1 |
Varuzza Moreno | ITA | 1 |
Greguška Peter | Slovak republic | 1 |
Lerchl Erwin | LC Oberpinzgau | 1 |
Białorczyk-Jarzębowska Magdalena | TORK Wilkowice | 1 |
Pravato Claudio | ITA | 1 |
Köhler Karl-Heinz | LG Bad Soden/Sulzbach/Neuenhain | 1 |
Osladil Miroslav | IRICO Olomouc | 1 |
Doods Wendy | Clayton le Moors | 1 |
Stachow Boleslaw | Karkonoskie Stow. Biegaczy | 1 |
Jakša Matej | SLO | 1 |
Cleary Robert | IRL | 1 |
Schneider Marc | LG Götzis 07 | 1 |
Warszawski Jerzy | PGNiG Zielona Góra | 1 |
Haubenwallner Josef | HRC-Jaritzberg | 1 |
Makin Herris Frank | Holme Pierrepont RC | 1 |
Brázdil Peter | Slovak republic | 1 |
Resedaritz Andreas | LCA Hochschwab | 1 |
Torello Viera Carlo | ITA | 1 |
Gałosz Lesław | Polni | 1 |
Kudlička Svatopluk | LRS Vyškov | 1 |
Bauch Helmut | TSV Berkersheim | 1 |
Petrović Milorad | SRB | 1 |
Kašička Dušan | Trenčín | 1 |
Nellist Graham | Unattached | 1 |
Dawson Jerry | Cumberland Fell Runners | 1 |
Wozny Eric | Crac | 1 |
Holý Josef | Brno | 1 |
McDonough John | York Acorn RC | 1 |
Rygál Libor | SK Maxtri Liberec | 1 |
Verseghy Anna | Kremnica | 1 |
Ličko Matúš | Slovak republic | 1 |
Prokopiuk Aleksander | Moderator Hajnowka | 1 |
Fracheboud Monique | Switzerland | 1 |
Arnold Franz | LG Badenova-Nord-Schwarzwald | 1 |
Pachole Majda | SLO | 1 |
Drew Ian | Istead Lfield Harriers | 1 |
Staub Felix | Switzerland | 1 |
Janiszewska Marianna | Bulk-Cargo Port | 1 |
Monego Enrico | RCK Kreuzlingen | 1 |
Comelli Luciano | ITA | 1 |
Schuler Barbara | MP-Team Dornbirn | 1 |
Heeks Anne | Loughton AC | 1 |
Mamić Andi | SLO | 1 |
Gfrerer Richard | xxx | 1 |
Kurz Rupert | Union Kirchham | 1 |
Beardmore Neil | GBR | 1 |
Pichorner Herfried | LSC Rennweg/Katschberg | 1 |
Faraon Claudia | ITA | 1 |
Tabacco Dario | Italy | 1 |
Keeling-Roberts Chris | Manchester DistOrientClub | 1 |
Nikolić Ivan | MK HRVATSKI SOKOL-GPP OSIJEK | 1 |
De Vack-Reichel Carol | LG Baar | 1 |
Škorpil Miloš | AC Praha 1890 | 1 |
Zacharias Anne | TSV Öttlingen | 1 |
McSherry Robert | Durham Fell Runners | 1 |
Samec Milan | KRB Partizánske | 1 |
Viol Achim | TSV Burgberg | 1 |
Gsandtner Andreas | Linz | 1 |
Lippi Thierry | E.A.B | 1 |
Puglisi Salvatore | ITA | 1 |
Kordziolka Danuta | Polsko | 1 |
Atzlinger Othmar | LG Kirchdorf/Kr. | 1 |
Pannewitz Harald | TB Tailfingen | 1 |
Dugić Željko | AK Sljeme | 1 |
Steiner Mario | LLG Landstuhl | 1 |
Cortinovis Gianbosco | Italy | 1 |
Schweikart Frank | GER | 1 |
Welsh Ali | Bowland Fellrunners | 1 |
Heneghan Peter | Horwich RMI | 1 |
Marcoz Leandro | Pont Saint Martin | 1 |
Brusdeilins Sven | SV Vorwärts Zwickau | 1 |
Roberts Louise | Keswick | 1 |
Tschohll Reinhard | BLT Sparkasse Bludenz | 1 |
Girardi Edda | ITA | 1 |
Laidlaw Colin David | Lytham St Annes Road Runners | 1 |
Beer Martin | Tri Dornbirn | 1 |
Piol Maura | ITA | 1 |
Fehrenbach Michael | LT Furtwangen | 1 |
Tasini Carlo | GPA San Marino | 1 |
Nothegger Thomas | ASV Kössen | 1 |
Della Valle Paolo | ITA | 1 |
Zaręba Jolanta | Rzeszów | 1 |
Mellingen Anbjorn | BERGEN POLITIS IDRETTSLAG | 1 |
Cencini Daniele | ITA | 1 |
Savic Vladimir | Athletic Federations of Slovenia | 1 |
Vojkůvka Jan | EKOFAS Ostrava | 1 |
Lopez Carlos | CITGO Petroleum Corporation | 1 |
Bogenhuber Maximillian | Bushies | 1 |
Rabanek Wilhelm | LG Attergau | 1 |
Taylor Christopher | Mercia | 1 |
Kovář Roman | FORTEX SKI Moravský Beroun | 1 |
Patkolo Štefan | TJ Lomnice nad Popelkou | 1 |
Dvorský Jaroslav | Auto-Remo Velká Lomnica | 1 |
Möstl Josef | Bad Heilbrunn | 1 |
Šebek Jindřich | Fort smc | 1 |
Whitehead Joanne | England | 1 |
Marszalek Wladyslaw | Zywiec | 1 |
Rogelj Jožica | Marathon Novo mesto | 1 |
Goholka Pawel | Polsko | 1 |
Belussi Luana | Italy | 1 |
Fessler Konrad | xxx | 1 |
Kirk David | Hartlepool Burn Road Harriers | 1 |
Adam Andreas | TV 1849 Gernsbach | 1 |
Deutschmann Wolfgang | Marathon Team Fussach | 1 |
Smolić Nikola | CRO | 1 |
Zemczak Jozef | CKiR Fiat Auto Pol. B-B | 1 |
Hudec Marián | Slovak republic | 1 |
Merotto Roberto | ITA | 1 |
Cezner Tomislav | individual | 1 |
Scharbert Bernd | TSV Solingen | 1 |
Vráblová Margita | AMK Nové Zámky | 1 |
Lübke Hans-Jürgen | TG Viktoria Augsburg | 1 |
Booth Bill | Keswick AC | 1 |
Ranalter Andreas | SV Schlickeralm | 1 |
Thierstein Irene | LSV Feldkirch | 1 |
Furjan Branko | Atletski klub “Gojanec” | 1 |
Baldo Michele | ITA | 1 |
Pavlík Silvester | Slovak republic | 1 |
Echtler Martin | SVO LA Germaringen | 1 |
Jones Brenda | Bro Dysynni AC | 1 |
Muidža Stevan | RSD Uljanik | 1 |
Cuntz Karlheinz | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Seifert Ronny | LT Furtwangen | 1 |
Wilk Tadeusz | TKKF-MOSiR Czeladz | 1 |
Hinterecker Wolfgang | Sparda Team Rechbergh. | 1 |
Mashiter David | Clayton le Moors | 1 |
Bunk Christian | VCK Sport | 1 |
Rosenfelder Gerhard | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Urbani Maria | ITA | 1 |
Šoltys Marek | ENERGYTEAM | 1 |
Micallef Marica | MLT | 1 |
Chippendale Margaret | Pennine | 1 |
Scherzinger Thomas | PTSV Jahn Freiburg | 1 |
Vykysaly Stanislav | Slovakia | 1 |
Hamilton Robert | Ilkley Harriers | 1 |
Lutchuk Igorvasyl | MRC of UAF | 1 |
Bosch Stefan | TSG Schnaitheim | 1 |
Ravizza Sergio | Sd Baudenasca | 1 |
Thurston Les | Bishops Stortford Running Club | 1 |
Gagliardi Gianfilippo | USC Marathon Verbania | 1 |
Baradello Luca | ITA | 1 |
Peer Norbert | Axams | 1 |
Egger Josef | SC Sonthofen | 1 |
Jungman Josef | Praha 3 | 1 |
Müller Monika | Triathlon-Club Lindenberg | 1 |
Czigányik Rezső | Hungary | 1 |
Šesták Karel | TJ Maratonstav Úpice | 1 |
Wilson Micah | Dark Peak Fell Runners | 1 |
Hlavsová Iva | Primátor Náchod | 1 |
Matějíček Hanuš | SV Stříbro | 1 |
Rothen Daniel | Switzerlad | 1 |
Vallaro Ezio | Cus Torino Sai | 1 |
Grabska Renata | Ruch dla zdrowia Rzeszów | 1 |
Lederer Regina | LCM Rheinfelden | 1 |
Berry Mike | Black Combe Runners | 1 |
Flannelly Brian | Ireland | 1 |
Klotz Berthold | LSG Karlsruhe | 1 |
Dobrić Slaven | individual | 1 |
Zorzut Milena | ITA | 1 |
Cicm Vladimír | SBS Bratislava | 1 |
Schmid Franz | LT-Hellbrunn | 1 |
Waldie Chris | Unattached | 1 |
Hanušová Lenka | SK Nové Město nad Metují | 1 |
Reid Don | Westerlands | 1 |
Tokić Bonny | Croatia | 1 |
Ganter Thomas | LT Furtwangen | 1 |
Krüger Dagmar | BSG Fiducia IT AG | 1 |
Baroni Antonio | ITA | 1 |
Perin Antonio | ITA | 1 |
Ender Herbert | Saeco-Power-Team Koblach | 1 |
Sulser Josef | Full Sport Naturafit | 1 |
Mykura William | Carnethy | 1 |
Wohlschlegel Peter | LG Geroldseck | 1 |
Mayer Kurt | Trofaiach | 1 |
Buzzacchero Simona | ITA | 1 |
Ruggiero Rosario | Avis Villanova | 1 |
Vanta Josef | SK Hronov | 1 |
Greene Shane | Pudsey & Bramley | 1 |
Lenihan John | An Riocht | 1 |
Bianchi Ivano | Atletica Marignana | 1 |
Potočný Ladislav | Slovak republic | 1 |
Fok Marian | Chorzow | 1 |
Kočí Josef | TJ Sokol Jezbiny | 1 |
Andriani Rolando | GSPT 75 Ciet | 1 |
Ormerod Laurence | Settle Harriers | 1 |
Donati Donato | ITA | 1 |
Mitchinson James | Unattached | 1 |
Clark Phil | Kendal | 1 |
Schneehage Henning | LC Bad Dürkheim | 1 |
Wanner Rolf | Karlsruher SC | 1 |
Hasenohr Osswald | LG Bradenkopf | 1 |
Maisch Christof | Laufwahn gaggenau | 1 |
Braun Engelbert | TV Bühlertal | 1 |
Rentschler Helmut | LT Altburg | 1 |
Gauthier Dominique | Esperance Faverges | 1 |
Svobodová Dana | Příbram | 1 |
Davies Susan R. | Croft Ambrey RC | 1 |
Simoncini Giovanni | xxx | 1 |
Wörndl Gerhard | Askö Li. Bad Goise | 1 |
Holloway Dave | Unattached | 1 |
McCauley Richard | IRL | 1 |
Rutter John | Keswick AC | 1 |
Venier Michele | ITA | 1 |
Grimes Sandra | OWLS Leicester AC | 1 |
Lewis John | GBR | 1 |
Binder Jürgen | TuS 06 Heltersberg | 1 |
Forsyth Stewart | Lytham St Annes RRC | 1 |
Kolmorgen Marco | LG Neumünster | 1 |
Armbruster Willi | SC Önsbach | 1 |
Paál Emőke | Hungarian doctors sport club | 1 |
Dr.erker Marian | LTC Graz | 1 |
Stařecký Tomáš | Říše hvězd | 1 |
Moller Dietmar | LSV Pirna | 1 |
Schreck Hermann | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Weber Jan | salomon-run.cz | 1 |
Hayler Mark | Lancaster Morecambe AC | 1 |
Malo Stefan | LC Donnersberg | 1 |
Briggs Gareth | GBR | 1 |
Rieder Alexander | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Trentin Virginio | ITA | 1 |
Gerstmayr Helmut | Augsburg | 1 |
Künkeler Axel | Heppenheimer Skiclub | 1 |
Bayer Franz | SV Waldkirch | 1 |
Piasecki Ireneusz | Champion Czempin | 1 |
Falkenstein Dorothea | TV Maikammer | 1 |
Sznapka Eugeniusz | TKKF HADES Mikołów | 1 |
Kawecki Marian | Klub Biegacza Branice | 1 |
De Luca Marino | ITA | 1 |
Škec Stanko | KAV Zadar | 1 |
Yildiz Durali | TUR | 1 |
Hopkinson Christopher | Shelton Striders | 1 |
Carrara Marina | Italy | 1 |
Salamun Igor | Maribor | 1 |
Gruszka Marian | Amator Klub Biegacza Knurow | 1 |
Pucarević Živadin | Veteran Beograd | 1 |
Freeman Steve | AC Ambleside | 1 |
Kopper Erich | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Pallegatta Franco | GS CSI MORBEGNO | 1 |
Dudziak Andrzej | Leczna | 1 |
Stein Paul | AUS | 1 |
Jany Karl | OLG D.-KALTENBRUNN | 1 |
Morath Colin | Abbey Runners | 1 |
Schwarz Johannes | Zwettl | 1 |
Weissenberger Hubert | LG Hohenfels | 1 |
Brumat Riccardo | ITA | 1 |
Rizzo Beppino | ITA | 1 |
Trummer Anton | SK Frutigen | 1 |
Gilles Convert | Clermont Athletisme | 1 |
Lachner Peter | keiner | 1 |
Becker Volker | München | 1 |
Favaro Massimo | Atletica Verbano | 1 |
Targuš Viktor | hrvatski sokol osijek | 1 |
Kenneth Buckle | GBR | 1 |
Del Zotto Stefano | ITA | 1 |
Slivka Miloš | TJ Veselí nad Moravou | 1 |
Zangl Christian | keiner | 1 |
Howard Michael | Radcliffe AC | 1 |
Sartor Maurizio | ITA | 1 |
Gutbrod Jochen | IGL Reutlingen | 1 |
Lohner Jürgen | GER | 1 |
Böcking Werner | SVS Emmerzhausen | 1 |
Płotek Krzysztof | KRUS Głubczyce | 1 |
Friis Christian | DEN | 1 |
Koukalová Dana | Sokol Proseč | 1 |
Backes Horst | Saar 50 Saarbrücken | 1 |
Passeri Massimo | ITA | 1 |
Durovec Miroslav | Dubnica nN | 1 |
Steurer Reiner | LG Ortenau Nord | 1 |
Jendrichovská Danka | Slovak republic | 1 |
Moser Horst | LAG Obere Murg | 1 |
Cragnolini Fabrizio | ITA | 1 |
Scremin Mirco | ITA | 1 |
Wheelton Mark | Macclesfield Harriers | 1 |
Herr Joachim | LT Furtwangen | 1 |
Markoč Teodor | SLO | 1 |
Büchel Werner | Laufsportverein Feldkich | 1 |
Glover Anthony | IRL | 1 |
Placido Giancarlo | Runners Chieti | 1 |
Ferguson Stuart | Durham Fell Runners | 1 |
Killig Lothar | LG Brandenkopf | 1 |
Abrantes José | POR-Icogne | 1 |
Nuttall David | Clayton le Moors | 1 |
Derych Peter | Epoc | 1 |
Smith Mark | Pennine | 1 |
Měřínský Jaroslav | AK Perná | 1 |
Červenka Štefan | Slovak republic | 1 |
Schäfer Thomas | TSV Harburg | 1 |
Lovás Ján | Slovak republic | 1 |
Bonassi Cristiana | ITA | 1 |
Terebun Edward | Bielsk Podlaski | 1 |
Balažić Mladen | Atletski klub “Gojanec” | 1 |
Paulinyova Katarina | SVK | 1 |
Stokseth Qyvind | NOR | 1 |
Mück Arnošt | Czech republic | 1 |
Cufer Stanko | Yoviland | 1 |
Seibert Emil | TV Bad Bergzabern | 1 |
Wignall Robin | Altrincham | 1 |
Hilles Renate | LG Eppstein hornau | 1 |
Bulena Jaroslav | Maratonklub Hlinsko | 1 |
Ros Luca | ITA | 1 |
Gorbunov Dr. Anton | TSV Geisselhöring | 1 |
Lataste Pierre | Club IBAL France | 1 |
Beran Josef | Sokol Černožice | 1 |
Plzák Jiří | neregistrován | 1 |
Findley Sandra | Cumberland Fell Runners | 1 |
Klavžar Erik | SLO | 1 |
Agliotti Fausto | ITA | 1 |
Obradovic Berislav | AK Trim Zagreb | 1 |
Di Stefano Karen | xxx | 1 |
Pečenka Libor | KHB Radegast | 1 |
Edmondson Tony | Cumberland AC | 1 |
Strappato Sergio | ITA | 1 |
Senković Senka | individual | 1 |
Williams Stuart | North Fylde AC | 1 |
Hlabian Elena | ITA | 1 |
Burgon Christopher | Watford Joggers | 1 |
Gottwaldová Marcela | TJ Dvůr Králové nad Labem | 1 |
Leban Marko | SLO | 1 |
Berky Robert | AMK Nové Zámky | 1 |
Pokorný Vlastislav | bez členství | 1 |
Fitzpatrick Kate | Scotland | 1 |
Klingler Klaus | AST Süßen | 1 |
Oldfield Paul | Unattached | 1 |
Dißlbacher Josef | LCAV Doubrava | 1 |
Soulan Paolo | Atl. San Martino Amalt | 1 |
Mikoláš Milan | Beroun | 1 |
Schlenker Eddy | VfL Ostelsheim | 1 |
Wajdzik Piotr | Skoczow | 1 |
Řeha Roman | ARON team | 1 |
Tittaferrante Renato | ITA | 1 |
Gambarri Giacomo | A.S. Caddese | 1 |
Kröll Hans | Wörgl | 1 |
Percel Vladimír | Baník Horka | 1 |
Sucher Oliver | SFC Rheinstetten | 1 |
Kaehler CHristian | TSG 78 Heidelberg | 1 |
Dal Bo Emilio | ITA | 1 |
Shields Hanah | City of Derry | 1 |
Wiśniewski Marian | Szczecin | 1 |
Mawhirt Paul | Newcastle AC | 1 |
Bušková Irena | OAT Lomnice nad Popelkou | 1 |
Vaníček Jaroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 1 |
Grazioso Clemes | ITA | 1 |
Lemancewicz Jan | ES-System Wikasy | 1 |
Bětík Miroslav | KVS Pozlovice | 1 |
Flunger Rosi | AUT | 1 |
Knox Jim | Teviotdale Harriers | 1 |
Orian Anna | SzT \ORIAN-SHOW\ Zdzieszowice | 1 |
Dolstra Heiko | Lag Wesertal | 1 |
Špirek Jaroslav | MŠK Vranov | 1 |
Łopatka Kazimierz | Chorzów | 1 |
Ivers Syl | Ireland | 1 |
Mio Andrea | ITA | 1 |
Citron Daris | ITA | 1 |
Walter Iris | TV Meisenheim | 1 |
Maier Norbert | TV 1846 Isny | 1 |
Brandl Gudrun | LC Bayern | 1 |
Reitwiesner Ewald | TV Bad Brückenau | 1 |
Bassan Luca | ITA | 1 |
Erholtz Brandy | New Balance/Power Bar/Injinji/Team Colorado | 1 |
Sventek Ing. Ladislav | ŠKP-Čadca | 1 |
Kandler Hans | Schwaz | 1 |
Nascimbeni Romina | ITA | 1 |
Davies Chris | Saddleworth Runners | 1 |
Šilar Tomáš | SK Staročernsko | 1 |
Holland James | Stone Master Marathoners | 1 |
McAra Grahm | Cheshire Hill Racers | 1 |
Calmbach Uli | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Rusling Barbara | MALTBY RUNNING CLUB | 1 |
Griffiths Neville | Spectrum Striders | 1 |
Leuchtner Alexander | Rastatter TV | 1 |
Biernawski Piotr | ATTIQ/ FAKE Runners Nowy Targ | 1 |
Prieschl Wolfgang | PSV Linz | 1 |
Fornelli Laura Maria | A.S.D. PODISTICA VALLE VARAITA | 1 |
Koligar Mojca | SLO | 1 |
Ovsthus Aksel | Norway | 1 |
Doujak Valentin | Kelag Energy Running Team | 1 |
Staník Jozef | Slovak republic | 1 |
Molčan Petr | Czech republic | 1 |
Schönegger Albin | Union-Raika Lienz | 1 |
Watson Sylvia | Valley Striders | 1 |
Havlová Marie | Olfincar-Vella Trutnov | 1 |
Mali Tone | SLO | 1 |
Richards Mark | Goyt Valley Striders | 1 |
Tratinek Siegfried | BLT Sparkasse Bludenz | 1 |
Gentille Daniele | Switzerlad | 1 |
Kuklová Eva | KRB Partyzánske | 1 |
Szajda Adam | KB Witar Tarnobrzeg | 1 |
Katzlberger Herbert | LG INNVIERTEL | 1 |
de Crignis Graziano | TEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT | 1 |
Sitek Ryszard | Radlin | 1 |
Wutz Beate | TV. Hindelang | 1 |
Honeyman Steven | North York Moors AC | 1 |
Carlsen Jon Harald | NOR | 1 |
Vicente Laurent | Ales Cévennes athlétisme | 1 |
Gruber Hermann | LG Attergau | 1 |
Linder Jörg | RSV Tria Bühlertal | 1 |
Blair-Smith Andrew | Serpentine Running Club | 1 |
Průša Josef | Slavoj Obecnice | 1 |
Franković Orsat | AK Sljeme | 1 |
Kopf Karin | Lg Bradenkopf | 1 |
Asguith Duncan | Skyrac | 1 |
Paladini Edoardo | A.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA | 1 |
Dubugnon Christian | Switzerland | 1 |
Štefe Janez | SLO | 1 |
Janovčík Miroslav | Slovakia Mountain Running Team | 1 |
Moormann Bernd | LV Einheit Greiz | 1 |
Schwab Otto | Gazelle Pforzheim | 1 |
Weinzierl Christa | TV Geiselhöring | 1 |
Heinzle Hermann | ULC Arido Dornbirn | 1 |
Mařák Oldřich | KB Míkovice | 1 |
Bruatto Roberto | Cedas Fiat | 1 |
Riolo Carlo | TV Isny | 1 |
Kvita Josef | MK Kopřivnice | 1 |
Beck Edeltraud | Tsv Münnerstadt | 1 |
Fátor Miloslav | Lokomotiva Trutnov | 1 |
Kemperl Bojan | KGT Papez | 1 |
Nodale Denis | ITA | 1 |
Slater Barry | Settle Harriers | 1 |
Zambelli Antionio | Ottica Guerra Pedersan | 1 |
Höschele Jochen | EK Schwaikheim | 1 |
Meier Karin | Tus Eintracht Minden | 1 |
Cavalieri Enrico | ITA | 1 |
Santos Jose | Naturaventura | 1 |
Gunda Jozef | Slovak republic | 1 |
Loacker Roland | Tri-Team Union Bludenz | 1 |
Bobák Stanislav | Ž. P. Šport Podbrezová | 1 |
Kot Eugeniusz | OSiR TKKF Czeladz | 1 |
Babjak Pavol | KRŠ Banská Bystrica | 1 |
Parry Lesley | Cleethorpes AC | 1 |
Dür Michael | LSG Vorarlberg | 1 |
Stephan Joachim | USC Freiburg | 1 |
Jelić Mladen | OK KAPELA | 1 |
Cowey David | East Hull Harriers | 1 |
Scott David | Ochil Hill Runners | 1 |
Weston Alison | Ilkley Harriers | 1 |
Bucan Sonja | Athletic Federations of Slovenia | 1 |
Robinson Rhiannon | England | 1 |
Turek Martin | CZE | 1 |
Glass Charles | USA | 1 |
Lampert Robert | LSV Feldkirch | 1 |
Bell Val | Scarborough | 1 |
Pittino Gianni | ITA | 1 |
Kief Christiane | LG MuLi | 1 |
Aab Wolfgang | LC 80 Pforzheim | 1 |
Novello Maurizio | ITA | 1 |
Denifl Konrad | SV Schlickeralm Stubai | 1 |
Smith Andy | Telford AC | 1 |
Zebbidies Hans | SFG München | 1 |
Hruška-Plocháň Marián | Spartak Dubnica nad Váhom | 1 |
Menguzzato Michele | ITA | 1 |
Ceroi Fabio | ITA | 1 |
Volonte Elio | G.S.A. Corno Marco Itali | 1 |
Haerer Gertrud | LG Bamberg | 1 |
Bolgnesi Silvia | Italy | 1 |
Radulović Radovan | Serbia | 1 |
Tedeschi Francesco | ITA | 1 |
Kraemer Frank | TSG 78 Heidelberg | 1 |
Dzidowski Aleksander | Poland | 1 |
Stockdale Alan | Skipton AC | 1 |
Joa Bernhard | TSV Lambrecht | 1 |
Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 1 |
Cruz Enrique Espinoza | Venezuela | 1 |
Seeger Horst | FC Alemania Unterkirnach | 1 |
Wiesendanger Reini | Glarus | 1 |
Hiess Rudi | Erste | 1 |
Martinoli Daniele | ATLETICA PARATICO | 1 |
Romano Maria | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 1 |
Ulrich Beat | TZ March-Grynaou | 1 |
Gomulski Jan | Trafford AC | 1 |
Larmour Colin | Cosmic Hillbashers | 1 |
Benevento Nicola | Atletica Verbano | 1 |
Plešinger Stanislav | Sokol Kolín | 1 |
Fijak Jerzy | Supermaraton | 1 |
Adams Rebecca | Derwent AC | 1 |
Oberlechner Doris | Sport Expert | 1 |
Di Cristoforo Vincenzo | Atletica 3V | 1 |
Sochorcová Růžena | AVC Praha | 1 |
Ziegler Thomas | SV Vimbuch | 1 |
Meurs Jan-Willem | Veteranen Nederland | 1 |
Schenk Jaroslav | SKI Česká Třebová | 1 |
Vučemilović Sunčica | AK Solin | 1 |
Hall Peter | Barrow Athletic Club | 1 |
Lukášová Mirka | Praha | 1 |
Rattay Reintraut | LG Peiner Land | 1 |
Thompson Katy | Clayton le Moors | 1 |
Willey Ginny | Middleton Harriers | 1 |
Hinze Stefan | LG DUV | 1 |
Maslo Günther | TSV Essingen | 1 |
Buratti Mauro | ITA | 1 |
Roško Július | MŠK Brezno | 1 |
Urushchak Ivan | Ukraine | 1 |
Gorzolka Jan | TRS Sila Ustron | 1 |
Layton Brian | Tring RC | 1 |
Berger Martin | LG Ortenau Nord | 1 |
Kleppe Bjorn Helge | Norway | 1 |
Alexander Matthew | Republic of Ireland | 1 |
Ogorevc Branko | AK JASTREB 99 | 1 |
Digmayerova Ivana | iThinkBeer.com | 1 |
Šorli Marta | SLO | 1 |
Zítka Jiří | Olympie Bruntál | 1 |
Midtseter Valter | Mjosdalen I.L | 1 |
Christi Bernhard | Lauftreff | 1 |
Schindler Reinhold | TV Hatzenbühl | 1 |
Wagner Elke | TG Ötigheim | 1 |
Haninec Jiří | Slovak republic | 1 |
Macdomhnaill Damien | Ireland | 1 |
Tikhanov Leonid | Rusko | 1 |
Galler Horst | Saeco-Power-Team Koblach | 1 |
Kristín Lubomír | Jogging klub Dubnica | 1 |
Pelos Aldo | ITA | 1 |
Eisel Hans-Dieter | SC Oberlahn | 1 |
Stülb Georg | TV Hermeskeil | 1 |
Munzel Wolfgang | LAZ-Obernburg-Miltenberg | 1 |
Da Rui Massimo | ITA | 1 |
Shaw Michael | NYMAC | 1 |
Winn John | Ellenborough AC | 1 |
Hodapp Peter | TV Freiburg St. Georgen | 1 |
Mauch Margot | LG Eppstein Hornau | 1 |
Burtscher Sigi | TS Bludenz | 1 |
Rozman Andrej | SLO | 1 |
Van Noten Orner | ROBA | 1 |
Grasselli Denis | ITA | 1 |
Leimgruber Jörg | smrun | 1 |
Bertolini Luigi | ASD ORECCHIELLA GARFAGNANA | 1 |
Popig Harald | D V V Coburg | 1 |
Ancillao Franco | ITA | 1 |
Opalinski Arkadiuss | POL | 1 |
Spicer Rony | Rossendale Harriers | 1 |
Irmgard Olma | LGWelfen | 1 |
Cinel Michele | ITA | 1 |
Schmidt Roman | Vysoká n. L. | 1 |
Walsh Martin | Lytham St Annes RRC | 1 |
Harrison Matt | GBR | 1 |
Brakebusch-Leveque Odi | USA Aubenas | 1 |
Reiß Klaus | MNL Bischweier | 1 |
Gärtner Udo | Kelag Energy Running Team | 1 |
Krzeminski Marek | GB Grupa Wrocławskie Krasnale | 1 |
Bartoš Dušan | Atletika Písek | 1 |
Kamenić Zlatko | individual | 1 |
Nakhle Elias | Switzerland | 1 |
Dannenhauer Gerhard | TSG Backnang | 1 |
Mazzoleni Tarcisio | ITA | 1 |
Caldart Giovanni | ITA | 1 |
Rupar Robert | SLO | 1 |
Vatua Fabio | ITA | 1 |
Gretton VB | Henfield Joggers | 1 |
Leskiewicz Zofia | TKKF - Beskidek Bielsko-Biała | 1 |
Premat Yves | F-Morzine | 1 |
Kohm Roland | MNL Bischweier | 1 |
Anna Pia Mirra | Italy | 1 |
Oswald Uwe | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Dorn Günther | LSG Vorarlberg | 1 |
Staffner Gabi | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Jakupović Ekrem | KAV Zadar | 1 |
Mohorič Srečko | Slovenia | 1 |
Clemens Sven | Union Raika Lienz | 1 |
Schober Eduard | TB Weiden | 1 |
Wassermann Hermann | TSV Kandel | 1 |
Hauser Pavol | ŠK Vyšná Šebastová | 1 |
Breckell Steve | Clayton le Moors | 1 |
Totaro Lucia | ITA | 1 |
Geddes Carol | Retford AC | 1 |
Kugele Martina | LT Altburg | 1 |
Ewert Hans-Hendrik | FC Alemania Unterkirnach | 1 |
Syme Andrew | Racelite Garmisch | 1 |
Kašparec Petr | Sklárna AJETO Lindava | 1 |
Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 1 |
De Benedictis Paolo | LG Stadt Hatterheim | 1 |
Singleton -Lawley Veronica | Bedford Harriers | 1 |
Wrigley Neil | Horwich R.M.I. | 1 |
Holzknecht Henriette | Berglaufteam Lippurger | 1 |
McGonigle Dermot | Newcastle AC | 1 |
Čapoš Peter | neregistrován | 1 |
Sabbadini Antonio | U.S.MALONNO | 1 |
Verte Patrick | BEL | 1 |
Groß Frank | LG Offenburg | 1 |
Liedtke Dietmar | BSBV Berlin | 1 |
Blackburn Anna | GBR | 1 |
Prošek Josef | Strašáci Strašecí | 1 |
Framton Duncan | England | 1 |
Konieczny Mieczyslaw | Zielona Gora | 1 |
Arnold Tom | DJK Weiden | 1 |
Droszczak Jozef | Brenna | 1 |
Stavitz Josef | Olymp Praha | 1 |
Janko Roman | sportunion rainbach | 1 |
Monk Andy | Unattached | 1 |
Coniglio Salvatore | GSPT Torino | 1 |
Schulz Rita | SC Bottrop | 1 |
Weichinger Klaus | SV Schlickeralm Stubai | 1 |
Heim Stefan | IGL Reutlingen | 1 |
Manfrin Valentino | ITA | 1 |
Trobec Urska | SVN - KGT Papez | 1 |
Küst Margarita | Breitensp. Sinzheim e.V. | 1 |
Pieczurowski Slawomir | LUKS Żórawina | 1 |
Tagliaferri Claudio | ITA | 1 |
Deane Paul | Ireland | 1 |
Škvor Václav | CK-Sport | 1 |
Zahalová Jindra | CZE | 1 |
Horný Pavel | SK Přerov | 1 |
Meder Jorg | Germany | 1 |
Casey Jackie | Barrow in Furness Striders AC | 1 |
Šandová Irena | Sokol Kolín | 1 |
Virgolini Fabrizio | ITA | 1 |
Puntel Evelina | ITA | 1 |
Freund Erika | LuT Aschaffenburg | 1 |
Korte Irena | TSV Eschollbrücken-Eich | 1 |
Aurelio Moscato | Polisportiva Lib. Cernuschese | 1 |
Paráková Mária | BS Nový Smokovec | 1 |
Dumas René | Road Runners Club Ticino | 1 |
Stella Francesco | Atletica Sernaglia Mobilificio Villanova | 1 |
Jebousek Arnošt | Česká Třebová | 1 |
Morgan Tyrone | England | 1 |
Costa Giorgio | Avis Villanova | 1 |
Schwörer Fridolin | SV Waldkirch | 1 |
Wenin Richard | TELMEKOMTEAM SÜDTIROL | 1 |
Henning Hubertus | TSV 1850/09 Korbach | 1 |
Marega Daniela | ITA | 1 |
Brychta Jiri | CZE | 1 |
Robertson Jane | Westerlands | 1 |
Tuček Josef | Květina Sezemice | 1 |
Giroud Bernard | CMI Tullins | 1 |
Lais Norbert | FC Alemania Unterkirnach | 1 |
Behan Anikó | Hungary | 1 |
Fejgl Zdeněk | BK Vratimov | 1 |
Kern Bernadette | Lauftreff TSG Schopfheim | 1 |
Novák Karel | Union Praha | 1 |
Smejkal Othmar | RSV Tria Bühlertal | 1 |
Zatorska Izabela | POL | 1 |
Sawczyński Eugeniusz | Mołoczki | 1 |
Haase Arne | Baden-Baden | 1 |
Lorentz Mathieu | FV Sportfreunde Forchheim | 1 |
Racz Stefan | xxx | 1 |
Taylor Ken | Rossendale | 1 |
Fruch Lino | ITA | 1 |
Kowalska Ewa | Govena Toruń | 1 |
Bailey Lan | Newcastle AC | 1 |
Dworak Jerzy | TRS Sila Ustron | 1 |
Stiasni Velimir | AK Krapina | 1 |
Jetmarová Ester | CZE | 1 |
Cromm Rolf | TV Herkenrath | 1 |
Sedej Dejan | SLO | 1 |
Wichers Hubertha | AUS | 1 |
Heukemes Achim | SC Roth | 1 |
Martinát Vlastimil | Czech republic | 1 |
Buckley Christine | Hunters Bog Trotters | 1 |
Roither Richard | LG Attergau | 1 |
Uboldi Silvana | ITA | 1 |
Plazzotta Aldo | ITA | 1 |
Fiala Jaroslav | Nový věk Pardubice | 1 |
Kirst Boris | SC Haag | 1 |
Adamczyk Viktor | MRRC München | 1 |
Dewhurst Glenn | AUS | 1 |
Zetek Jiří | AK Valašské Meziříčí | 1 |
Hufnagl Hans | LG Kirchdorf | 1 |
Scheber Kaspar | CH-Luzern | 1 |
Halbleib Jürgen | Roßkopfrunner Gundelfingen | 1 |
Luck Rolf | SRL Triathlon Koblenz | 1 |
Borková Mária | AMK Nové Zámky | 1 |
Ranyard Peter | BBC Running Club | 1 |
Fus Jan | Polsko | 1 |
Kraus Walter | Tg Viktoria Augsburg | 1 |
Ballek Vladimir | Slovak republic | 1 |
Payne John | Unattached | 1 |
Eckner Josef | LC Running Puchberg | 1 |
Stöttner Alois | Polizeisportvereingung Linz | 1 |
Jones Haydon | Mercia | 1 |
Müller Bernd | LG Bad Sod./Neuenhain | 1 |
Curtis Alison | Unattached | 1 |
Fink Michael | SV Thal | 1 |
Klein Reinhard | USC Freiburg | 1 |
Dido Fabrizio | Italsotra | 1 |
Sommer Gerhard | SV Oberkollbach | 1 |
Zingg Annemarie | Switzerland | 1 |
Hutchinson Wilf | Concordia | 1 |
Michalčík Karel | BK Kravaře | 1 |
Cholewa Jan | Sucha Beskidzka | 1 |
Schieler Uwe | GER | 1 |
Výškrabka Ján | Slovak republic | 1 |
Lütticken Irmgard | PST Trier | 1 |
Bosco Tiziano | G.S. Cbr Borgaretto | 1 |
Tichý Jozef | Jogging klub Dubnica | 1 |
Gajewski Marek | PGE Rzeszów | 1 |
Kremser Karl | TSV Königsdorf | 1 |
Baráth Marek | Slovak republic | 1 |
Pelc Czeslaw | Rybnik | 1 |
Ehrhard Peter | Todmorden Harriers | 1 |
Strouhal Zdeněk | KRB Jouda Team Koberovy | 1 |
Jurčik Ján | KKM Čadca | 1 |
Müller Udo | TV Scherzheim | 1 |
D' Artista Daniela | Runners Chieti | 1 |
Seufferth Ander | SC Eibsee Grainau Hervis Garmisch-Partenk. | 1 |
Wimmer Peter | SC Roth | 1 |
Hobmaier Reinmund | PTSV Rosenheim | 1 |
Matiašek Petr | CZE | 1 |
Rottweiler Oliver | TV Eutingen | 1 |
Graf Karl-Heinz | USC Freiburg | 1 |
Legge Sarah | Carnegie Harriers | 1 |
Bertelsen Richard | Mjosdalen | 1 |
Fleming Douglas | Horwich RMI | 1 |
Knapp Josef | Rajka Volders | 1 |
Ambrosini Stefano | ITA | 1 |
Ölmez Halil | TuS Griesheim | 1 |
Zucca Paolo | Ata Acqui Terme | 1 |
Innerhofer Andrea | telmekom team südtirol | 1 |
Milinković Josip | AK Velebit 2001 Gospić | 1 |
Cigánik Peter | SBS Lokomotiva Vrůtky | 1 |
Walker John | Cumberland Fell Runners | 1 |
Harding Kevin | Tring RC | 1 |
Maddaleni Romina | ITA | 1 |
Bradley Nich | Meirionnydd Running Club | 1 |
Reifer Markus | SSC Hanau-Rodenbach | 1 |
Tománek Stanislav | TJ Nová Včelnice | 1 |
Gardner Stewart | Northumberland Fell Runners | 1 |
Pernet Béatrice | Switzerland | 1 |
Engl Franz | Gmunden | 1 |
Summer Petra | hellblau.POWERTEAM | 1 |
Nadler Albert | Switzerlad | 1 |
Siegele Johann | Svs-Schwechat | 1 |
Wolf Hubert | TV Huchem-Stammeln | 1 |
Hoffmann Peter | LC Bad Dürkheim | 1 |
Gregoris Philippe | Esperance Faverges | 1 |
Biasin Fulvia | ASD Atl. S. Martino Coop Casarsa | 1 |
Poyatos Evangelio Monts | ITA | 1 |
Fontan Giolio | Atletica Susa | 1 |
Kofler Annaliese | ITA | 1 |
Andrýsková Jana | Praha Stodůlky | 1 |
Ortiz Renfigo Pedro Elias | DAVID SERRANO | 1 |
Srivastava Angela | Ilkley Harriers | 1 |
Jagodzinski Roman | KB Huta Katowice | 1 |
Mlinz Flavio | TEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT | 1 |
Clavien Daniel | Switzerlad | 1 |
Schneider Ernst | TV Müllheim | 1 |
Warhurst Ian | Pennine | 1 |
Hasselmann Rolf | LG Hünxe | 1 |
Majerčák Vojtech | PNT Kežmarok | 1 |
Braun-Michel Katharina | TV Inzlingen 1950 e.V. | 1 |
Topor Jaroslav | ŠKP Skalica | 1 |
Gawel Tadeusz | KB Huta Katowice | 1 |
Battaglin Fiorenzo | G.S.A. Pollone | 1 |
Swoboda Marek | W.Z.K. | 1 |
Kary Dieter | TSV Auerbach | 1 |
Davis James | Cumberland Fell Runners | 1 |
Worth John | Headington Roadrunners | 1 |
Holt Rod | Glossopdale | 1 |
Čanecký Ivan | ŠKP Skalité | 1 |
Verčič Klemen | SLO | 1 |
Grismondi Giacomo | ITA | 1 |
Libo Milan | Slovak republic | 1 |
Birkhahn Ulrich | TSV Obervorschütz | 1 |
Proctor William | xxx | 1 |
Fossa Emanuela | ITA | 1 |
Komlenović Duro | MARATON KLUB KUTINA | 1 |
Pace Enzo | Runners Chieti | 1 |
Draudt Lars | LG Rülzheim | 1 |
Staskiewicz Marian | LZS Widziszewo | 1 |
Janíček Róbert | Slovak republic | 1 |
Mon-Williams Mark | Unattached | 1 |
Colquhoun David | New Zealand | 1 |
Webster Geoffrey | Valley Striders | 1 |
Rieger Jörg | LG Vulkaneifel | 1 |
Getto Albert | GER | 1 |
Kurbjuhn Ivo | SV Ulm | 1 |
Bayer-Klier Catherine | TSV 1886 Kandel | 1 |
Piccinin Gianpaolo | ITA | 1 |
Faltermeier Franz | LT Heinsacker | 1 |
Szyller Jerzy | B-B | 1 |
Kebell Sharron | Unattached | 1 |
Niederkofler Johann | Sv Molten | 1 |
De Pay Gudrun | Tsv Trochtelfingen | 1 |
Škoda Václav | COM Plzeň | 1 |
Žabíček Václav | SK Hranice | 1 |
Horčičák Alois | Liga 100 Praha | 1 |
Carson John | Eryri | 1 |
Salt Rob | Charnwood AC | 1 |
Villegas Cleofas | Salvajes | 1 |
Grzesczak Boguslav | Warszawa | 1 |
Lípa Václav | TJ Zentiva | 1 |
Blease Simon | England | 1 |
Frelich Martin | SOKOL České Budějovice | 1 |
Korčok Július | Slovak republic | 1 |
Atkinson Barry | Knavesmire Harriers | 1 |
Dufka Radim | Maratonstav Úpice | 1 |
Steindl Mario | LAC Amateure Steyr | 1 |
Jarosz Marek | JW 3841 Rzeszów | 1 |
Morent Norbert | TSG Luetkirch | 1 |
Cornforth Paul | Borrowdale | 1 |
Schwarzböck Johann | LCAV Doubrava | 1 |
Weizenegger-Waller Markus | Saeco-Power-Team | 1 |
Henderson Jane | England | 1 |
Brunnbauer Hanspeter | Arlberg Runners Club | 1 |
Trybulec Frederyk | Mielec | 1 |
Ginipro Pierangelo | Cedas Fiat | 1 |
Laffan Joseph | Limerick | 1 |
Bednář Miroslav | AC Čáslav | 1 |
Pinel Massimo | ITA | 1 |
Fedrigo Nadia | ITA | 1 |
Tarussio Giovanni | ITA | 1 |
Kent Nigel | City of Sheffield | 1 |
Normand Ivor | Hunters Bog Trotters | 1 |
Delić Enes | RSD Uljanik | 1 |
Slovák Milan | Trian Club Banská Bystrica | 1 |
Zapletal Jiří | SKI Česká Třebová | 1 |
Celak Dariusz | Sucha Beskidzka | 1 |
Saul Jane | Northumberland Fell Runners | 1 |
Vogler Josef | SG Stadtwerke Freising | 1 |
Longman Trevor | Macclesfield Harriers | 1 |
Bogdányi Ľuboš | Slovak republic | 1 |
Tavčar Marko | SLO | 1 |
Fröhle Siegfried | LSG Vorarlberg | 1 |
Kovačić Mirjana | AK JASTREB 99 | 1 |
Bader Klaus | TSV Burgberg | 1 |
Pastieriková Alexandra | Slovak republic | 1 |
Dvořáčková Dagmar | Czech republic | 1 |
Stevenson Brian | Pudsey & Bramley | 1 |
Jenskins Alan | Telford Harriers | 1 |
Moss Gerrard | Stockport Harriers | 1 |
Crettex Bernard | CH-Martingny | 1 |
Scuro Fiore | Avis Villanova | 1 |
Whitaker Roger | Cumberland Fell Runners | 1 |
Herschel Hans | Achern | 1 |
Marot Véronique | England | 1 |
Buchmayer Jörg | Switzerlad | 1 |
Rofka Stefan | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Tvrzník Petr | TJ TŽ Jablunkov | 1 |
Godde Martin | RLC (Recklinghäuser LA - Club 1952) | 1 |
Langegger H.J. | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Beltrame Alfio | ITA | 1 |
Plangg Fredi | Vereinslos | 1 |
Kircher Hubert | LG Hardt | 1 |
Acker Marcus | MATAB | 1 |
O Callaghan Helen | IRL | 1 |
Detiege Filip | RCT | 1 |
Smitran Sonja | AK Marathon 2006 | 1 |
Zelinka Miloslav | Sabzo Praha | 1 |
Huckel Andreas | Sportfreunde Forchheim | 1 |
Cesena Candido | Atletica Verbano | 1 |
Schaiter Hermann | Südtiroler Laufverein Sparkasse | 1 |
Vozila Branko | individual | 1 |
Hain-Anderer Maria | LG Radolfzell | 1 |
Lowrie Martyn | England | 1 |
Bono Claude | Esperance Faverges | 1 |
Rakuša Zdravko | Marathon Novo mesto | 1 |
Theaker Damien | Helensburgh | 1 |
Furár Ivan | SVK | 1 |
Krämer Theodor | SV Ramsthal | 1 |
Balcar Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Paver Željko | AK Veteran Zagreb | 1 |
Eberharter Martin | LG P Hopfgarten | 1 |
Stona Enrico | Runners Valbossa-Azza | 1 |
Johnson Sue | Stafford Harriers | 1 |
Mueller Siegmar | LG Esslingen | 1 |
Cunningham Michael Curl... | bilboa ac | 1 |
Wilczek Joachim | LSG Vorarlberg | 1 |
Hinchcliffe Dave | Longwood Harriers A.C. | 1 |
Masarová Magdalena | BS Trnava | 1 |
Bultot Christian | Arch | 1 |
Rosbrook Michael | Orion Harriers | 1 |
Urban Josef | sabSABZO Praha | 1 |
Lauková Blaženka | Bratislava | 1 |
Beránek Miloslav | TJ Spartak Staré Ransko | 1 |
Podlipný Jaroslav | PSK Union Praha | 1 |
Vukelić Mile | AK Velebit 2001 Gospić | 1 |
Lunghi Luigi | ITA | 1 |
Bortolan Renzo | ITA | 1 |
Rausch Bernd | Spiridon Hochwald | 1 |
Thurner Herbert | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Krejčí Bronislav | Prdlavka SSSR Modřice | 1 |
Banchini Donato | A.S.D. Castiglione Ossola | 1 |
Egelseder Margit | LG-Kirchdorf | 1 |
Strieder Ernst | Laufgruppe Suchard | 1 |
Jung Philippe | lg muli | 1 |
Müller Joe | LSV 1979 Görlitz | 1 |
Czajecki Marcel | MOSiR TKKF Czeladz | 1 |
Serio Silvana | ITA | 1 |
Wilson Colin | Scotland | 1 |
Hlavňa Peter | Slovak republic | 1 |
Matěcha Miroslav | TJ Hvězda Trnovany | 1 |
Rosso Marco | Atl. Trento Cauit | 1 |
Valent Bohuslav | LK Opalisko Závažná Poruba | 1 |
Gozzano Marco | C. S. Forestale | 1 |
Lechtaler Enrico | Marathon Team Fussach | 1 |
Bernd Uwe | LG Rüsselsheim | 1 |
Polák Milan | KKM Čadca | 1 |
Flader Manfred | Post SV Tirol | 1 |
Klis Jan | TRS Sila Ustron | 1 |
Alvarez Daniel | SPA | 1 |
Olejnik Marian-Jan | LG-Esslingen/TE | 1 |
Divenuto Giuseppe | Italy | 1 |
Špacír Ladislav | Loko Břeclav | 1 |
Zoratti Mario | ITA | 1 |
Illg Jürgen | LG Weinstadt | 1 |
Ciccotosto Silvio | ATLETICA AUDACE NOALE | 1 |
Schlosser Eduard | LC Aichach | 1 |
Walch Jean-Pierre | Judo Club Phalsbourg | 1 |
Hanstveit Tor Gunnar | Norway | 1 |
Machon Marian | ZZ Kadra Andaluzja | 1 |
Bozzer Severino | Atl. S. Martino Coop Casarsa | 1 |
Todesco Fiorenza | ASD Atl. S. Martino Coop Casarsa | 1 |
Kruczkowski Dariusz | TS Regle Szklarska Poręba | 1 |
Barnickel Dieter | TS Lichtenfels | 1 |
Peresutti Manuela | ITA | 1 |
Šuligoj Ivan | SLO | 1 |
Musack Rainer | Lt. Sv Raika Kolsass - Weer | 1 |
Dall Armi Ivana | ITA | 1 |
Short Mike | Horwich RMI Harriers | 1 |
Hoff Marianne | Balestrand | 1 |
Mayer Georg | TSV Riedlingen | 1 |
Buttignol Walter | ITA | 1 |
Vaňková Eva | BK Vysoké Mýto | 1 |
Green Brian Patrick | Denby Dale Travellers | 1 |
Lemus Emiliano | Beltran Teem | 1 |
Pospíšil Antonín | XXX | 1 |
Kober Josef | Dolní Olešnice | 1 |
Andregg Albert | SUI | 1 |
Orlando Valerio | ITA | 1 |
Donadi Antonio | ITA | 1 |
Jacobs Trevor | ACT Veterans Athletics and Weston Creek Athletic | 1 |
Mirra Anna Pia | ITA | 1 |
Clare Galbraith | Northern Ireland | 1 |
Schnarrenberger Uwe | AST Süßen | 1 |
Walther Wessiak | ATV Graz | 1 |
Harzer Frieder | GER | 1 |
Mailler Jean-Michael | Switzerland | 1 |
Bratusa Loszka | TS Radenska | 1 |
Tommasini Flavio | Italy | 1 |
Gatti Isabella | Atletica Cumiana | 1 |
Kubín Přemysl | AŠ Mladá Boleslav | 1 |
Bastow Gary | Richmond and Zetland Harriers | 1 |
Peters Joachim | TSV 1850/09 Korbach | 1 |
Ertekin Abdullah Yavuz | TUR | 1 |
Svitak Stanislav | SVK | 1 |
Davies Ian | Retford AC | 1 |
Šimek Petr | SKI Česká Třebová | 1 |
Woodward Samantha | samantha | 1 |
Mccarthy Deborah | IRL | 1 |
Ruszkowski Janusz | LZS Bystryca Klodzka | 1 |
Gril Gilbert | Colmar Marathon Club | 1 |
Lewandowski Tadeuzs | Polsko | 1 |
Bihrer Martin | LG Bradenkopf | 1 |
Pritchard Colin | Carnethy/SCO | 1 |
Forster Kenneth | Spectrum Striders | 1 |
Arcieri Remo | Atletica Susa | 1 |
Doyle John | Pennine | 1 |
Molinaro Sereno | ITA | 1 |
Colamartino Francesco | ITA | 1 |
Schorb Michael | GER | 1 |
Weaving Paul | Cumberland Fell Runners | 1 |
Haworth Julie | Horwich RMI | 1 |
Breuss Hubert | xxx | 1 |
Ridolfi Alberto | ITA | 1 |
Trefon Emanuel | TKKF Piekary Sl. | 1 |
Geragioli Luciano | Atletica Marignana | 1 |
Baur Helmut | LG Winterlingen | 1 |
Pfurtscheller Georg | SV Schlickeralm Stubai | 1 |
Fakhari Mehrdad | TV Bühlertal | 1 |
Szeder Andrzej | Polsko | 1 |
Kavan Ivan | Pivovar Krakonoš Trutnov | 1 |
Neurath Herbert | DJK-GW Werl | 1 |
Wysocki Piotr | Ognisko TKKF Piekary | 1 |
Hooper Peter | Unattached | 1 |
Sajitz Olaf | LAZ Puma Rhein-Sieg | 1 |
Videčnik Anton | SLO | 1 |
Gründling Peter | LC Bad Dürkheim | 1 |
Lingg Michael | TV 1846 Isny | 1 |
Bland Christine | Unattached | 1 |
Przybytkowski Adam | Iskra Bagietka Jaszkowa | 1 |
Frazer Steve | Bingley Harriers | 1 |
Koppanyi Gabor | VLG Maximiliansau | 1 |
Ashworth Rob | Sourhport Waterloo AC | 1 |
Palezza Gianfranco | G.S. Voltan | 1 |
Ducon Alex | Stornway RC | 1 |
Steger Johann | Wetendorf | 1 |
Jansen Ron | Netherlands | 1 |
Morand Herve | Switzerlad | 1 |
Copeland Barry | Stonehaven Splash N Dash | 1 |
Schwarz Albert | TSV Rottweil | 1 |
Helber Michael | TG Viktoria Augsburg | 1 |
Marcel Frank | LAZ Puma Rhein-Sieg | 1 |
Bruegel Juergen | GER | 1 |
Ritzenthaler Jean | CSL Neuf-Brisach | 1 |
Troup Michael | St.Edmund Pacers | 1 |
Gilchrist Patrick | Keswick AC | 1 |
Becker Karl Heinz | TV Hermeskeil | 1 |
Pilatowska Beata | KRS MORS TKKF | 1 |
Faurlin Fabio | ITA | 1 |
Tanner Michael | SC Haag | 1 |
Kendall Charles | England | 1 |
Nolz Guenther | AUT | 1 |
Del Fabro Sarah | ITA | 1 |
Houštěcká Naděžda | AVC Praha | 1 |
Meinzer Stefan | LT TSV Graben | 1 |
Cavuoti Gabriele | ITA | 1 |
Sarf Tomo | LT Sentvid | 1 |
Vladár Jan | Slovenská Unie behu do vrchu | 1 |
Gusmeroli Giuliano | G.S. CSI Morbegno | 1 |
Locquet Philippe | Foulée Forézienne | 1 |
Böcher Wolfram | LC Donnersberg | 1 |
Płaskoński Piotr | Rusinów | 1 |
Kotrík Vladinír | Javor Štrbské Pleso | 1 |
Bachler Günter | Verein Union Eisene | 1 |
Pasin Margherita | ITA | 1 |
Durnová Marta | Branopac Veselí na Moravě | 1 |
Stern Florian | SV-Schlickeralm-Stubai | 1 |
Jelínková Magdalena | Černilov | 1 |
Coxon Syd | Tynedale | 1 |
Scott Richard | Keswick AC | 1 |
Wharton Mark | Great Britain &N.I. | 1 |
Hermann Matthias | Bautzner LV Rot-Weir.. 90 | 1 |
Mariotti Alfredo | U.S.MALONNO | 1 |
Buchar Drahomír | Liga 100 Vrchlabí | 1 |
Röckl Brigitte | SVG Ruhstorf/Rott | 1 |
Turner Kath | Macclesfield Harriers | 1 |
Glinski Tadeusz | Was Warszawa | 1 |
Lane Hilary | Abbey Runners | 1 |
Pizzolo Vanna | ITA | 1 |
Ferenbach Franz | SV Steinach | 1 |
Kieninger Renate | FC Unterkirnach | 1 |
Abler Marcus | Sportfreunde Forchheim | 1 |
Noworyta Jacek | KB Reebok Warszawa | 1 |
Derganc Anton | Rekreativno društvo Revoz Novo mesto | 1 |
Smith Gordy | GBR | 1 |
Zechner Anja | AUT | 1 |
Huber Henrich | Telmekom-Team-Südtirol | 1 |
Ceruti Giovanna | GSA Valsesia | 1 |
Schäfer Helmut | LG OG Nord-SV Freistett | 1 |
Von Klitzing Margit | LG Maifeld Pellenz | 1 |
Hagen Siegfried | Saeco-Power-Team Koblach | 1 |
Lotric Neda | Gorenjski glas | 1 |
Bonacina Paolo | ITA | 1 |
Raim Ladislav | Incoma Lázně Bělohrad | 1 |
Teraž Edi | neregistrován | 1 |
Pauler Oldřich | Slovak republic | 1 |
Stojević Mladen | AK Veteran Zagreb | 1 |
John Dietmar | LC Bayern | 1 |
Mroz Waclaw | Polsko | 1 |
Segasby Teresa | Keswick AC | 1 |
Wiesmann Karl-Heinz | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Hild Claude | A.S.L. Printzheim | 1 |
Martiš Vladimír | Unie behu do vrchu | 1 |
Buk Ryszard | AKB-Supermaraton 100 | 1 |
Rönsberg Siegrun | TSV PALLING | 1 |
Goodman Heather | Kendal | 1 |
Benz Felix | MILA Rheintal | 1 |
Plevák Milan | Slovak republic | 1 |
Finch Dick | Chepstow | 1 |
Klaunzer Erich | Union Raika Virgen | 1 |
Addison Shaun | Helm Hill | 1 |
Obernauer Albert | - | 1 |
Di Matteo Giovannino | Alta Valseriana | 1 |
Soles Dave | Dark Peak | 1 |
Žilinský Imrich | Lokomotiva Trenčín | 1 |
Hümmer Ulrike | TSV 1860 Staffelstein | 1 |
Meža Stanislav | individual | 1 |
Eder Helmut | Linz | 1 |
Štrajt Jiří | Město Rájec | 1 |
Jontes Roman | SLO | 1 |
Cutner Christine | Southport Waterloo AC | 1 |
Semproniel Angelo | ITA | 1 |
Williams John | Springfield Striders | 1 |
Hirth Dieter | TSV Rottweil | 1 |
Mason Leslie | Unattached | 1 |
Rossi Alessio | ITA | 1 |
Gossányi Gabriel | HAC Humenné | 1 |
Le Guen Emile | ASPTT Annecy | 1 |
Bergmann Dietmar | RC 1898 Radeberg | 1 |
Pokluda Tomáš | Brno | 1 |
Fischer Roland | LT Furtwangen | 1 |
Klíma Václav | Sokol Kamenný Újezd | 1 |
Allegretti Francesco | Banca d'Italia | 1 |
Ojeda Montesdeoca Juan Matias | TRIVALLE. GRAN CANARIA 2014 | 1 |
Dini Simone | ITA | 1 |
Zlatníková Vlasta | LIAZ Jablonec | 1 |
Iancer Riccardo | ITA | 1 |
Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 1 |
Chvastyk Karol | Polsko | 1 |
Wagner Sara | United states | 1 |
Hannah Paul | Rossendale Harriers | 1 |
MacEwen Alex | City of Edinburgh AC | 1 |
Bowbotham Ian | Harrogate Harriers | 1 |
Regali Pietro | A.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA | 1 |
Galovič Bartolomej | MK Rajec | 1 |
Krofl Ivanka | AK Žumberak – Sošice | 1 |
Penzo Monica | ITA | 1 |
Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 1 |
Murphy John William | Ford Halewood AC | 1 |
Dähne Gerhard | TV Biberach | 1 |
Shelly Richard | xxx | 1 |
Winterthun Irene | Statoil Bil | 1 |
Hodgson Michael | Fellandale | 1 |
Buschauer Urs | Switzerlad | 1 |
Ruckaberle Oliver | LAV asics Tübingen | 1 |
Vaněk Jaromír | TJ LIGA 100 Olomouc | 1 |
Gray David | Springfield Striders | 1 |
Leitner Thomas | Union Meggenhofen | 1 |
Bešo Čamil | Marathon Novo mesto | 1 |
Flower Ian | Unattached | 1 |
Knöpfel Gerd | LG Ortenau Nord | 1 |
Anders Boge | - | 1 |
Opolzer Petr | Jiskra Vratislavice | 1 |
Dolgan Niko | neregistrován | 1 |
Zywiol Tomasz | Cieszyn | 1 |
Itri Andrea | ITA | 1 |
Minikin Anthony | Keighley and Craven AC | 1 |
Ćirić Dragan | ARK Tron Palić | 1 |
Schmiederer Rita | LG Ortenau Nord | 1 |
Walsh Philippa | Preston Harriers | 1 |
Brandenburg Józef | xxx | 1 |
Tomecki Jerzy | TKKF Energo Myslowice | 1 |
Gasparotto Edoardo | ITA | 1 |
Basei Andrea | Atl. San Martino Amalte | 1 |
Peruš Boris | SLO | 1 |
Erhard Ludwig | Ft Jahn Landsberg | 1 |
Kamphuis Harry | Achill. TOP Kerkrad | 1 |
Sikkens Wietske | SV. Friesland | 1 |
Wood Keith | Saltwell Harriers | 1 |
Holiga Jan | Kbl Martin | 1 |
Mc Loone Stephen | Greenock | 1 |
Vciechowski Piotr | Poland | 1 |
Grieshaber Margarethe | VfL Freudenstadt | 1 |
Bielčik Petr | Lichkov | 1 |
Preston John | Keighley and Craven AC | 1 |
Formentin Ettorino | U.S. Quercia Trentingrana | 1 |
Antonelli Gianni | ITA | 1 |
Ouzký Vlastimil | AFKLoko Chomutov | 1 |
Dossard | ? | 1 |
Štancel Dušan | MAC Rača | 1 |
Jamieson Philllipa | individual | 1 |
Mojzyszek Maciej | Nowy Targ | 1 |
Clutterbuck Derek | Todmorden Harriers | 1 |
Scholz Christian | SVO LA Germaringen | 1 |
Wathall Steve | Retford AC | 1 |
Málek Daniel | Lyžařský oddíl Jílové | 1 |
Brennan Alex | IRL | 1 |
Ricci Adelmo | Atletica Canavesana | 1 |
Tracconaglia Guido | Atletica Rebo Gussago | 1 |
Geiger Thomas | Funkenzunft Bludenz | 1 |
Kühn Reiner | LG Stadt Hatterheim | 1 |
Bäuerle Rainer | TV Bretten / Lauftreff | 1 |
Pfister Margit | TSG Schnaitheim | 1 |
Faggi Giulio | G.S. CSI Morbegno | 1 |
Synnott Paul | England | 1 |
Katić Frano | AK Veteran Zagreb | 1 |
Netherwood Adrian | Bingley Harriers | 1 |
De Cillia Ilaria | ITA | 1 |
Sirági Peter | Banská Bystrica | 1 |
Wurm Heinrich | LG Donau-Ries | 1 |
Homec Stane | SLO | 1 |
McGuire Alex | Fife A.C. | 1 |
Vezzi Fulvio | ITA | 1 |
Gross Ulrich | Telmekom-Team-Südtirol | 1 |
Lilla Giovanni | GS Genzianella | 1 |
Blackladge John | Chrnwood AC | 1 |
Prsek Henrich | SVK | 1 |
Franco Flavio | ITA | 1 |
Kopajtić Nedjeljko | AK Veteran Zagreb | 1 |
Pająk Tadeusz | Świętochłowice | 1 |
Duay Elisabeth | CH-Réchy | 1 |
Janoško Emil | Slovak republic | 1 |
Moore Daniel | Bristol and West AC | 1 |
Constantine David | Unattached | 1 |
Schupp Dieter | GER | 1 |
Weilharter Hans | SV Reutte | 1 |
Heinz Anton | Augsburg | 1 |
Rimpf Johannes | TSG Schnaitheim | 1 |
Tronjeck Matthias | WSG 81 Königs Wusterh. | 1 |
Giannone Nicola | Atletica Est Torino | 1 |
Kütemeier Andreas | LC 92 Bad Salzufle | 1 |
Pieroni Maurizio | ITA | 1 |
Farrelly John | Ireland | 1 |
Nixon Michael | Stockport Harriers | 1 |
Dee Michael | Henfield Joggers | 1 |
Zaleski Henryk | Polsko | 1 |
Horvat Franc | SLO team | 1 |
Casula Vincenzo | ITA | 1 |
Vitaloni Roberto | Italy | 1 |
Guilhaume Nicolas | Switzerlad | 1 |
Litvaj Pavol | BS Tatran Turany | 1 |
Pürzer Peter | LG Domspitzmilch Regensburg | 1 |
Frey Werner | Club Ticino | 1 |
Kössl Günter | Fulpmes | 1 |
Ayres Kate | Cheshire Hill Racers | 1 |
Parke David | Scarborough AC | 1 |
Duncan Tony | Unattached | 1 |
Stenton Mick | Dark Peak | 1 |
Jejčič Darja | SLO | 1 |
Coussée Koenraad | AVRoeselare | 1 |
Scinardo Andrea | Whirpool | 1 |
Werth Christian | Amateur Sport Club Berg | 1 |
Herber Franz | LSG Vorarlberg | 1 |
Marek Jiří | CZE | 1 |
Bua Maričević Dunja | AK Sljeme | 1 |
Robinson Graham | Centurions | 1 |
Tůma Jiří | RC Vlašim | 1 |
Lambert Miloš | VK Lysa nad Labem | 1 |
Bell Geoff | Scarborough AC | 1 |
Pitter Vladimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 1 |
Felley Jean-Yves | Switzerland | 1 |
Novák Viliam | Slovak republic | 1 |
Dendl Alfred | run to the top | 1 |
Zawadzki Stanislaw | LKS ISKRA Jaszkowa | 1 |
Hrstka Miroslav | TJ Sokol Jesenice | 1 |
Menegatti Mauro | ITA | 1 |
Černić Damir | MK HRVATSKI SOKOL-GPP OSIJEK | 1 |
Scardicchio Michele | ASD La Michetta | 1 |
Völkl Franz | LCAV Doubrava | 1 |
Lorenz Werner | TUS Schonau | 1 |
Bohuslav Jaroslav | TJ JE Dukovany | 1 |
Bajčič Marino | neregistrován | 1 |
Dyrkolbotn Roy | Mjosdalen I.L | 1 |
Jirásek Pavel | Tschechei | 1 |
Mrak Dušan | SLO | 1 |
Crossley Tony | East Grinstead Dis | 1 |
Wieczorkowski Władysław | Poznań | 1 |
Buda Boleslav | Czech republic | 1 |
Ulbl Denis | SLO | 1 |
Golub Miroslav Jan | AK JASTREB 99 | 1 |
Lapanje Marinka | Idrija | 1 |
Bendedik Herbert | LG Attergau | 1 |
Fiedler Herbert | Böbing | 1 |
Klaclová Alena | SKI Česká Třebová | 1 |
Adamo Pancrazio | Maraton. Cassano Magna | 1 |
Di Caprio Daniele | ITA | 1 |
Zieba Stanislaw | PZU S. A. | 1 |
Metz Hannelore | TV Haueneberstein | 1 |
Charbonnier Franco | G.S. Bognanco | 1 |
Scheler Birgit | TSV Sonnefeld | 1 |
Vrták Jozef | Slovak republic | 1 |
Hall Kirsty | Great Britain &N.I. | 1 |
Lugli Alberto | ITA | 1 |
Gaber Zdenka | Slovenia | 1 |
Krauthelm Thomas | TV Bad Gronenbach | 1 |
Balychev Aleksandr | DUNA | 1 |
Peacock Vanessa | Clayton le Moors | 1 |
Rosenstiel Norbert | LG Baar | 1 |
Gort Hermann | LSV Feldkirch | 1 |
Pognant Gros Mauro | Iperco San Giorio | 1 |
Fiorese Armando | G.S. CSI Morbegno | 1 |
Klemenc Tone | SLO team | 1 |
Alekseev Alexandr | neregistrován | 1 |
Oemus Friedel | Dessauer SV 97 | 1 |
Dietrich Jörg | LC Warndt | 1 |
Sonnberger Gottfried | Union Bad Leonfeld | 1 |
Zippenfening Franz | SKVG Pottenbrunn | 1 |
Michelizza Tiziana | ITA | 1 |
Schillinger Bernd | LAG obere Murg | 1 |
Bothar Ivan | BK Sliac | 1 |
Reade Chris | Bowland Fell Runners | 1 |
Ties Christoph | TELMEKOMTEAM SÜDTIROL | 1 |
Galcanová Simona | CZE | 1 |
Kressnig Hubert | ULC Bludenz | 1 |
Barbiero Gianpietro | ITA | 1 |
Pellegrinetti Alessandr | ITA | 1 |
Eichhorn Harald | LG Bad Sod./Neuenhain | 1 |
Jurković Darko | AK “Rudolf Perešin” | 1 |
Mundal Kjell | Norway | 1 |
Da Canal Virgilio | ITA | 1 |
Sharples Jon | Clayton le Moors | 1 |
Winkler Karl Anton | GER | 1 |
Hocevar-Tronteli Silva | AK Koper | 1 |
Burthem Stephen | Warrington Ac | 1 |
Rovelli Giorgio | ITA | 1 |
van Gessel Herman | Athletics Nelson | 1 |
Granchielli Donato | Runners Chieti | 1 |
Lehotský Samuel | ŠKP Iskra Leopoldov | 1 |
Bertoldi Alberto | ITA | 1 |
Polovina Ismet | LSV Feldkirch | 1 |
Fliegl Miloslav | Sokol Hlubočepy | 1 |
Knobeloch Edith | TG Werste | 1 |
Amesbury Yvonne | Clwydian Range Runners | 1 |
Ondrášek Marek | SILVINI SKI TRAB TEAM | 1 |
Dolák Peter | HO Iames Bratislava | 1 |
Spencer Arthur David | Barrow in Furness Striders AC | 1 |
Zugg Werner | Laufgruppe Suchard | 1 |
Miller Jim | Great Britain &N.I. | 1 |
Cimenti Gaetano | ITA | 1 |
Schmidt Gerhard | SV Schwarzach | 1 |
Walker Stephen | Cumberland Fell Runner | 1 |
Harm Edwin | RTV Rastatt | 1 |
Magee Billy | Larne Athletics | 1 |
Reindl Theresia | TI - Leichtathletik | 1 |
Tomasini Markus | TS Jahn Lustenau | 1 |
Garner William | Preston Harriers | 1 |
Krystosik Henryk | AKM Olsztyn | 1 |
Perrone Davide | Us Caramagna | 1 |
Enrico Silvio | Atletica Zerbion-Aosta | 1 |
Šurik Tomáš | KKM-Čadca | 1 |
Kalusok Karin | TV Geiselhöring | 1 |
Nagelsdiek Thomas | LG Mettenheim | 1 |
Dangelmaier Helmut | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Sielski Norbert | Klub Biegacza Rybnik | 1 |
Wolff Bernhard | LG Rülzheim | 1 |
Hofmann Martin | SV Ulm | 1 |
Mayr Hubert | WSV Oberaudorf | 1 |
Calcara Giorgio | ITA | 1 |
Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 1 |
Greiner Ingrid | WWRa | 1 |
Lernelius Paula | Kendal | 1 |
Bibby Penny | Keswick AC | 1 |
Pravisani Ezio | ITA | 1 |
Fonyó Sándor | Hungary | 1 |
Köhler Martin | ULC Mödling | 1 |
Angerer Günther | Reschenseelaufteam | 1 |
Ostorero Paolo | Tranese Unione Industry | 1 |
Döppenschmidt Stephan | Frasdorf | 1 |
Jakubec Jan | TJ Spartak BEZ Bratislava | 1 |
Cleary Stephen | IRL | 1 |
Schnetzer Erwin | Ennenda | 1 |
Wartak Jan | KS Topole-Katowice | 1 |
Hauger Georg | TV Biberach | 1 |
Makin Tim | Durham Fell Runners | 1 |
Brazk Walter | BBC Koblenz Horche | 1 |
Resedaritz Andreras | LCA Hochschwab | 1 |
Tormen Luigi | ITA | 1 |
Geatano Cimenti | Italy | 1 |
Kudowicz Adam | SN Klasyk Warszawa | 1 |
Sýkora Jiří | Tatran Železná Ruda | 1 |
Kasović Mario | individual | 1 |
Day Kevin | Goyt valley Striders | 1 |
Singer Edwin | GER | 1 |
Wrede Beate | TSV 1850/09 Korbach | 1 |
McDougall Ian | Cumberland Fell Runners | 1 |
Cantarutti Fulvio | ITA | 1 |
Rygielski Marcin | TS Corsa Toruň | 1 |
Verseghyova Anna | Slovak republic | 1 |
Licko Matus | SVK | 1 |
Bitcher Richard | Unattached | 1 |
Prokůpek Luděk | TJ Doksy | 1 |
Fraczek Antoni | LKS-Myszkow | 1 |
Končnik Matej | SLO | 1 |
Drewnicka-Ogrodnik Joanna | Przemilow | 1 |
Staudt Alwine | TV Hermeskeil | 1 |
Janiszewski Mieczyslaw | Bulk-Cargo Port | 1 |
Monego Piera | ITA | 1 |
Compagnoni Flavio | Atletica Alta Valtelli | 1 |
Schulmeister Ernst | TV Scherzheim | 1 |
Wegener Christa | GutsMuths-Rennsteiglaufverein | 1 |
Man Libor | Zlín | 1 |
Brown David | Unattached | 1 |
Rigatti Giona | Switzerlad | 1 |
Trivanović Relja | AK Veteran Zagreb | 1 |
Kurz Werner | LT Breitenbach | 1 |
Bearhop Derek | Carnethy | 1 |
Pichrtová Anna | X-AIR Ostrava | 1 |
Taboni Angelo | Us Malonno | 1 |
Kehl Philipp | SVO Germaringen | 1 |
Nikolitsch Johann | Feuerwehr Hügelsheim | 1 |
Skowronski Kazimierz | Golonog | 1 |
Mecele Jozef | Slovalco Žiar nad Hronom | 1 |
Sanders Denise | Telford AC | 1 |
Gschiegl Franz | Austria-Alpin-Team | 1 |
Blomfield Anna | Rochdale Harriers & A.C. | 1 |
Freti Mauro | ITA | 1 |
Pantalon Rajko | KLUB ATLETSKIH VETERANA ZADAR | 1 |
Duguid Forbes | Deeside Runners | 1 |
Steinhauser Peter | TELMEKOM TEAM SÜDTIROL | 1 |
Jasinski Marek | Krolewski K.B. Ursynow Warszawa | 1 |
Moretti Vittorio | Amatori Sport | 1 |
Schweiss Michael | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Wendland Dieter | MNL Bischweier | 1 |
Hengartner Marcel | Team Switzerland | 1 |
Marcucci Rocco | Runners Chieti | 1 |
Brust Thomas | MRRC München | 1 |
Tschurtschenthaler Ludwig | SC Drei Zinnen-Rai | 1 |
Girardi Federico | GS Moncenisio | 1 |
Laignel Jules | CH-Martigny | 1 |
Piombardi Michele Pietro | G.S. Valgerola Ciapparelli | 1 |
Fehrenbach-Kienzler Gisela | LT Furtwangen | 1 |
Tassani-Prell Stephan | SC Ainring | 1 |
Keppler Uwe | LT Altburg | 1 |
Notman Mike | Unattached | 1 |
Della Zonca Giulia | ITA | 1 |
Smali Roberto | ITA | 1 |
Zareba Jolanta | Poland | 1 |
Hrivnák Ján | Slovak republic | 1 |
Mellor Jane | Pennine | 1 |
Centofante Giorgio | ITA | 1 |
Vojtěch Tomáš | SKHS Janské Lázně | 1 |
Haarstark Sigurd | Brasillia Heusenstamm | 1 |
Lopez De Dios Francisco | Spain | 1 |
Rabbachin Roberto | U.S.C. Marathon VB | 1 |
Taylor Dave | Dark Peak | 1 |
Fronková Anna | Mílaři Domažlice | 1 |
Kovář Rostislav | AK Olomouc | 1 |
Bagge John | Helm Hill | 1 |
Patriarca Massimo | ITA | 1 |
Dvorský Michal | SMSF SPLAVSKO | 1 |
Stewart Ercus | IMRA | 1 |
Croasdale Mark | Lancaster Morecambe AC | 1 |
Šebeň Jozef | neregistrován | 1 |
Hetherington Gary | Torrington AAC | 1 |
Marťan Pavel | AC Slovácka Slávia Uherské Hradiště | 1 |
Rogić Željko | individual | 1 |
Langes Michael | Sv Molten | 1 |
Plannendörfer Edgar | TV Herbolzheim | 1 |
Fessler-Jenny Markus | Intersport Racing Team Schruns | 1 |
Kirkpatrick Margita | Slovak republic | 1 |
Adam Markus | LG Ortenau Nord | 1 |
O'Hagan Edmund | Newry | 1 |
Devčić Berislav | AK Veteran Zagreb | 1 |
Šmolík Jan | XXX | 1 |
Zentner Lidia | Gazelle Pforzheim | 1 |
Huemerlehner Irene | Steyrling | 1 |
Merta Halina | MOSiR Czeladz | 1 |
Chachula Ľubomír | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 1 |
Scharf Norbert | ESV Offenburg | 1 |
Vracic Mario | ŠRI ČINMOJ MARATON TEAM | 1 |
Hakeman Noel | Dallam RC | 1 |
Lubrecht Rolf | TSV Berkersheim | 1 |
Thierstein Kurt | LSV Feldkirch | 1 |
Furrer Mario | Switzerlad | 1 |
Krassnitzer Dietmar | Keiner | 1 |
Baldwin Mike | Ilkley Harriers | 1 |
Pavol Peter | Slovak republic | 1 |
Eckart Karl | ÖTK Wien | 1 |
Štor Aleš | SLO | 1 |
Jones Damian | GSK Hoad Hill Harriers | 1 |
Muir Adrian | Calder Valley | 1 |
Cuntz Renate | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Hinterlechner Walter | SV Telfes | 1 |
Masiero Stefano | ITA | 1 |
Bunn Nigel | Thames Valley OC | 1 |
Dickenson Andy | Dark Peak | 1 |
Šoltys Milan | Batizovce | 1 |
Zimmermann August | LLC Walchsee | 1 |
Miccoli Michele | ASD La Michetta | 1 |
Chiquet Myriam | Switzerland | 1 |
Scheucher Franz | LG ST. Wolfgang | 1 |
Vymazal Petr | Liga 100 Olomouc | 1 |
Hamilton Roberto | Wharfedale Harriers | 1 |
Lüthi Jean-Pierre | Switzerlad | 1 |
Ravlić Anto | Brace Slavonski Brod | 1 |
Tible Mario | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Gagula Velid | individual | 1 |
Barančíková Helena | Slovak republic | 1 |
Peers Alan | Spectrum Striders | 1 |
Egger Martin | BLT-Volders | 1 |
Strnádková Jana | TJ Sokol Dolní Kalná | 1 |
Jungmann Alfons | FC Tönnishäuschen | 1 |
Müller Panagiota | Neubiberg | 1 |
Czupryna Krzysztof | Katowice | 1 |
Wilson Stephen | Cumberland Fell Runners | 1 |
Hlinková Jaroslava | Liga 100 Praha | 1 |
Burnett Colin | Milton Keynes AC | 1 |
Rothweiler Thomas | SV Dörlinbach | 1 |
Grabski Stanislaw | Rzeszów | 1 |
Lednická Zdenka | LS Zlín | 1 |
Bersier Yvonne | Sarn | 1 |
Poli Ruggero | ITA | 1 |
Flaswinkel Peter | neregistrován | 1 |
Knäble Rosi | LG Brandenkopf | 1 |
Amato Giuseppe | ITA | 1 |
Oliver Margaret | Eryri Warriers | 1 |
Dobroucká Miloslava | Česká Třebová | 1 |
Spaun Renate | LG Attergau | 1 |
Zottarelli Gianni | Sai Frecce Bianche | 1 |
Cicutin Lara | ITA | 1 |
Waldl Reinhold | LCAV Doubrava | 1 |
Hanušová Petra | Maratonstav Úpice | 1 |
Macoratti Laura | ITA | 1 |
Bradarić Željko | individual | 1 |
Garbati Roberto | Atletica Susa | 1 |
Krüger Erika | TSV Reichenbach | 1 |
Baronova Jana | SMTA Nltra | 1 |
Perin Tiziano | ITA | 1 |
Sülzen Marc | LG Rhein-Wied | 1 |
Kalb Wolfgang | LSG Vorarlberg | 1 |
Naab Christine | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Dallacosta Mauro | Ottica Guerra Pedersan | 1 |
Siciarz Andrzej | Krakow-Ski | 1 |
Wojnowski Jan | AKB Supermaraton-100 B-B | 1 |
Hoffmann Gerald | LCAV Doubrava | 1 |
Mayer Reinhardt | GER | 1 |
Rugo Renzo | ITA | 1 |
Vaquero Sánchez Emi | Spain | 1 |
Greenway Tracey Jayne | GBR | 1 |
Lennartz Birgit | LLG St. Augustin | 1 |
Bianchi Stefano | US MALONNO | 1 |
Poulin Tina-Marie | Warren Street | 1 |
Andrić Miloje | AK Veteran Zagreb | 1 |
Országh Milan | Slovak republic | 1 |
Dond Robert | AK Vrbovec | 1 |
Jagatić Mijo | AK Žumberak – Sošice | 1 |
Miyachi Fujio | JPN | 1 |
Clark Sue | Peninsula Road Runner | 1 |
Schneetter Johannes | U-VBK Gmunden | 1 |
Haśkiewicz Stanislaw | KS DIAMENT Jastrzębie | 1 |
Maisenbaccher Hans | FC Unterkirnach | 1 |
Braun Harald | Karlsruher SC | 1 |
Tonon Massimo | ITA | 1 |
Gava Tiziano | ITA | 1 |
Kuc Witold | AKB Knurow | 1 |
Batka Jerzy | Wejherowskie Towarzystwo Cyklist6w | 1 |
Petříček Stanislav | Krakovany | 1 |
Svoljšak Barbara | SLO | 1 |
Karpinski Zdzislaw | KB Witar Tarnobrzeg | 1 |
Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 1 |
Davies Terri | Maldwyn Harriers | 1 |
Simonetti Giovanni | ITA | 1 |
Wörner Steffen | GER | 1 |
Hollstein Werner | LC Donnersberg | 1 |
Canatmessi Giorgio | Atletica Paratico | 1 |
Vento Vito | Atletica Monte Maddale | 1 |
Grimm Kurt | Union Lienz | 1 |
Lewis Scott | Mercia | 1 |
Bingham Hugh | Tynedale | 1 |
Probst Alois | UOV Zürich | 1 |
Fortescue John | Abbey Runners | 1 |
Komar Izabela | LKB Rudnik | 1 |
Armellin Luigi | ITA | 1 |
Paar Gudrun | LCA Hochschwab | 1 |
Dragojević Ana | AK Ka tim | 1 |
Starešinić Vlado | S.D.”Sava”,Sesvete | 1 |
Schreiber Jörg | GER | 1 |
Brindley Tracey | Scottish Athletics | 1 |
Riedlberger Werner | LC Chiemgau Steige | 1 |
Bayer Klaus | TSV 1886 Kandel | 1 |
Piaszczyk Stanislaw | xxx | 1 |
Falla Mauro | Gsa Pollone | 1 |
Szőllős András | Hungary | 1 |
Kazanin Viktor | Klub masterov | 1 |
De Luca Roberto | ITA | 1 |
Škevin Višnja | AK Sljeme | 1 |
Young Paul | Dark Peak | 1 |
Hoppert Wily | TSV-Hildrizhausen | 1 |
Carrera Juana | VEN-Caracas | 1 |
Salasco Paola | Podistica Valchiusella | 1 |
Vigl Karl | ASC L.F. Sarntal Raiffeisen | 1 |
Grygiel Bolesław | MMKS Kędzierzyn Koźle | 1 |
Linke Horst | GER | 1 |
Blassnig Josef | Union Raika Lienz | 1 |
Kopyt Jan | KB Reebok | 1 |
Astner Sepp | Itter Nr. 169 | 1 |
Palli Stefan | ULC Dornbirn | 1 |
Janžekovič Stanko | SLO | 1 |
Morath Hetta | Abbey Runners | 1 |
Cornet André | ASVEL VILLEURBANNE | 1 |
Schwarz Josef | SK Chotěboř | 1 |
Weissensteiner Christine | ASV LG Schlern | 1 |
Hellaner Hansi | TSV Bad Endorf | 1 |
Bruna Marcello | Libertas Forno | 1 |
Rizzotti Emiliana | ITA | 1 |
Truscott John | Redhill Road Runners | 1 |
Gillham Peter | Chorley Harriers | 1 |
Lackner Aurel | Austria-Alpin-Team | 1 |
Becker Werner | TV Sinsheim | 1 |
Pilný Jan | Maratonklub Hlinsko | 1 |
Faveaux Thierry | Arch | 1 |
Targuš Zdenko | MK HRVATSKI SOKOL-GPP OSIJEK | 1 |
Kenneth Taylor | GBR- Rossendale Harriers | 1 |
Nordmann Karl Heinz | LG Eichsfeld | 1 |
Delač Želimir | MK Velika Gorica | 1 |
Zanitti Massimo | ITA | 1 |
Howie Andy | Pennine | 1 |
Melichercik Bohuslav | Slovak republic | 1 |
Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 1 |
Sartori Vitaliano | ITA | 1 |
Vogel Clive | Australia | 1 |
Loidl Felix | SSV Traunkirchen | 1 |
Bodenschatz Mario | TuS 06 Heltersberg | 1 |
Quadri Rita Lilia | Italy | 1 |
Fritsch Martin | TV Bühlertal | 1 |
Kousal Oldřich | SK Přerov | 1 |
Backhouse Stuart | Scarborough AC | 1 |
Passon Luisa | ITA | 1 |
Stevanović Rajko | SLO | 1 |
Jenke Ute | ASC Rosellen/Neuss | 1 |
Creanzi Pierenrico | ITA | 1 |
Whewell Peter | North York Moors AC | 1 |
Herr Jürgen | GER | 1 |
Marković Rajko | KLUB ATLETSKIH VETERANA ZADAR | 1 |
Bucheli Roberto | Switzerlad | 1 |
Tusar Mihaela | SVN-SDNANOSPODNANOS | 1 |
Glover Paul | Horsforth Harriers | 1 |
Plaikner Peter | Tiroler Tageszeitung | 1 |
Ferko Štefan | Slávia Žilina | 1 |
Absolon František | Liga 100 Olomouc | 1 |
Nuttall John | Clayton le Moors | 1 |
Desarmeaux Bernard | ACO Firminy | 1 |
Smith Pete | Settle Harriers | 1 |
Zeleník Jozef | KRB Partyzánske | 1 |
Huberschwiller Jean-Louis | France | 1 |
Merk Erwin | LG Wittenbach | 1 |
Cervia Andrea | ITA | 1 |
Vorlický Zbyněk | HPBK Praha | 1 |
Hager Volker | TSV Weingarten | 1 |
Terek Darko | AK Veteran Zagreb | 1 |
Kramarz Stanisław | Polni | 1 |
Balážik Ján | Atletika Valašská Polanka | 1 |
Paulon Tiziano | Podistica None | 1 |
Johnson Mark | Metro Aberdeen | 1 |
Seibert Peter | xxx | 1 |
Hillmann Thomas | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Ros Moreno | ITA | 1 |
Gorbunov Waltraud | TV Geiselhöring | 1 |
Latimier Eric | as leves | 1 |
Beran Václav | Sokol Česká Třebová | 1 |
Klein Heinz-Georg | TV Huchem Stammeln | 1 |
Agostinis Pietro | ITA | 1 |
Obručník Jan | TJ Liga 100 Olomouc | 1 |
Thompson Lyn | Keswick AC | 1 |
Gabrieucig Adriano | ITA | 1 |
Krčmárik Vladimír | Enzo Žilina | 1 |
Bampi Sabrina | Atletica Trento | 1 |
Pecháček Štěpán | VS Tábor | 1 |
Edward Kurek | Trs Sila Ustron | 1 |
Strasser Klaus | Zell am See | 1 |
Joseph Pascal | AS Mertzwiller | 1 |
Cvíčela Ján | Slovak republic | 1 |
Senn Marcel | Tri Team Zugerland | 1 |
Williets Hugh | Unattached | 1 |
Hlad Wojciech | NKB-Klobuck | 1 |
Masłyk Jan | Kraków | 1 |
Burgstaller Markus | Feuerwehr Bludenz | 1 |
Rossi Robert | SK Rueckenwind | 1 |
Götz Georg | LAG obere Murg | 1 |
Lebediev Dmytro | Ukraine | 1 |
Bernabe Piero | Associazione Sportiva Merano | 1 |
Pokorný Zdeněk | Primátor Náchod | 1 |
Fitzsimons Deirdre | Dunboyne | 1 |
Klingmann Herbert | FC Kirnbach | 1 |
Alois Fink | AUT | 1 |
Oldfield Steven | xxx | 1 |
Dißlbacher Josef | LCAV Jodl packaging | 1 |
Šourek Karel | JR Running Sport Nasavrky | 1 |
Zolotareva Tatiana | Russia | 1 |
Ierman Paolo | ITA | 1 |
Mikula Lubomír | Ekomstav Pruské | 1 |
Ciaponi Fabio | gptalamona | 1 |
Wakelin Rossfrancis | neregistrován | 1 |
Hanstveit Jarle | Norway | 1 |
Macháček Julius | TJ Doksy | 1 |
Boyd Caroline | Maltby Runnung AC | 1 |
Rehm Martin | GER | 1 |
Tiussi Gilberto | ITA | 1 |
Gamberoni Paolo | ITA | 1 |
Barlow Alan | Altrincham | 1 |
Perciante Franco | G.S.A. VALSESIA | 1 |
Elster Petr | Dačice | 1 |
Suchy Franciszek | TKKF Beskidek | 1 |
Käflein Beatrix | TV Haueneberstein | 1 |
Murray Leo | Tir chonaill | 1 |
Dal Lago Olfeo | ITA | 1 |
Witczak Mikolaj | Bielik Bielawa | 1 |
Hoermann Otto | GER | 1 |
Maxwell Fiona | Mourne Runners | 1 |
Busler Christian | TV Eggenfelden | 1 |
Rudisser Johannes | Austria | 1 |
Greasley Cecilia | Cheshire Hill Racers | 1 |
Lemancewicz Leon | Gizycko | 1 |
Betrisey Sean-Pascal | Switzerlad | 1 |
Porubiak Vladimír | ŠK COPY-SERVIS LM | 1 |
Flynn Eoin | Ireland | 1 |
Knox Lindsey | Teviotdale Harriers | 1 |
Domanski Jacek | WTT Wheeler | 1 |
Ivol Daniele | Atl. Giň 22 Rivera | 1 |
Mio Anzolin Rita | ITA | 1 |
Čivrný Jiří | AC Slovan Liberec | 1 |
Schmitz Sylke | TSV Kiebingen | 1 |
Walter Luzia | TV Scherzheim | 1 |
Hartmann Günter | ESV-Gemünden A.Mai | 1 |
Maier Peter | TuS Mitterfelden | 1 |
Brandsma Henny | IMRA | 1 |
Remiš Adam | Trnava | 1 |
Tomes Francis Christoph | Keighley & Craven | 1 |
Basseto Nello | Atletica Rebo Gussago | 1 |
Pescetta Sharon | Gate City Striders | 1 |
Erler Markus | Lauf Treff Hall | 1 |
Kánský Vladimír | Czech Republic | 1 |
Nassimbeni Paolo | ITA | 1 |
Davies Edward | Mercia | 1 |
Silbernagel Martha | Laufgemeinshaft Schlern | 1 |
Woods Des | Mourne Runners | 1 |
Hölldampf Hans-Jürgen | Schachverein Wolfbusch | 1 |
McCabe David | GBR | 1 |
Rusnáková Jitka | AMK Nové Zámky | 1 |
Veith Ignaz | Reschenseelaufteam | 1 |
Griffiths Richard J | Holmfirth | 1 |
Leutenegger Josef | CH-Basel | 1 |
Bigarella Roberto | G.S. Voltan | 1 |
Prihoda Wolf-Dieter | Union Kufstein | 1 |
Arbuckle Ross | Scottish Hill Runners | 1 |
Douté Christian | ASPTT Strasbourg | 1 |
Stankiewicz Antoni | WKB Piast Wroclaw | 1 |
Jančaříková Lenka | Czech republic | 1 |
Molec Dušan | Jogging klub Dubnica | 1 |
Codispoti Natale | ITA | 1 |
Schönherr Stefan | SV Schlickeralm Stubai | 1 |
Watzal Bernhard | TSV Zusmarshausen | 1 |
Havlová Pavla | Struna Liberec | 1 |
Malíček Ján | Slovak republic | 1 |
Brentnall Alison | Pennine | 1 |
Richards Patricia | Keswick AC | 1 |
Geoffrey Howard | Ikley Harriers | 1 |
Kulczyk Jerzy | Głaz Tychowo | 1 |
Baumgartner Johanna | LAC Quelle Fürth/M | 1 |
Faisst Frank | LAG obere Murg | 1 |
Szaszo JUDr. Zoltán | Atletic veterán club Praha | 1 |
Kaufmann Rainer | LSV Feldkirch | 1 |
Neumann Miroslav | ASK Děčín | 1 |
Sitsky Guri | Rusko | 1 |
Wylie Tim | Tynedale | 1 |
Hönig Paul | SC Inzell | 1 |
McLaughlin Patricia | Westerlands CCC | 1 |
Carman Paul | GBR | 1 |
Sagmeister Peter | vereinslos | 1 |
Vicentineto Antonio | Asptt Nice | 1 |
Gruber Karl | TELMEKOMTEAM SÜDTIROL | 1 |
Blair-Smith Yuko | Serpentine Running Club | 1 |
Pružinec Ján | ŠKP Ilava | 1 |
Fransci Gianni | Csi Morbegno | 1 |
Kopijasz Leonard | Brzeszcze | 1 |
Ashby Roger | Sale Harriers | 1 |
Pälchen Axel | VfL Freudenstadt | 1 |
Dubynyak Orest | Fenix | 1 |
Stefek Serge | xxx | 1 |
Janovský Zdeněk | žádný | 1 |
Conway Ged | Saltwell Harriers | 1 |
Schwab Werner | USC Freiburg | 1 |
Weir David | Perth | 1 |
Heise Ruth | MSV Halberstadt | 1 |
Maranzana Lauro | ITA | 1 |
Bruce Claire | North Shields Poly AC | 1 |
Ripamonti Angelo | G.P. Villasantese | 1 |
Trontelj Silva Hocevar | Koper | 1 |
Gibbs Sally | NZ Masters Athletics/Athletics Tauranga | 1 |
Kwalanda Tukia | U.S. Millone Accornero | 1 |
Fattini Gabriela | Keinen | 1 |
Talikadze Roman | LKS Sarna Kościan | 1 |
Kempf Arno | TV Biberach | 1 |
Nodale Laura | ITA | 1 |
Slater Karen | Settle Harriers | 1 |
Zamberlan Corrado | ITA | 1 |
Meier Monica | Switzerland | 1 |
Cavalleri Michele | Citta'Di Genova | 1 |
Sapira Irine | Rakousko | 1 |
Vlachynská Libuse | Czech republic | 1 |
Gundlach Joachim | LG Bradenkopf | 1 |
Loan Keith | Keswick | 1 |
Bober Richard | Shaftesbury Barnet Harriers | 1 |
Friedl Andreas | TV Wels 1862 | 1 |
Partington Cal | Manx Fell Runners | 1 |
Durant Patrick | CABW/LBFA | 1 |
Jeličić Mika | RSD Uljanik | 1 |
Mörschel Frank | SG Walldorf Astoria | 1 |
Cowie Ian | Mercia | 1 |
Scott Elliott | United States of America | 1 |
Herkert Theo | LG Ortenau Nord | 1 |
Marini Lorenzo | US Malonno | 1 |
Bučan Sonja | neregistrována | 1 |
Robson Rick | Mercia | 1 |
Glatzhofer Josef | SC Wagrain | 1 |
Lander Edgar | TG Schömberg | 1 |
Bell Wilfred | Durham Fell Runners | 1 |
Fenech Donatella | MLT | 1 |
Kiefer Inge | SSV/LT Ettlingen Nr. 20379 | 1 |
Aarvik Signe | Norway | 1 |
Denke Radoslav | Slovak republic | 1 |
Smith Ashley | Holmfirth | 1 |
Żebrowski Piotr | Wejherowo Straż Pożarna | 1 |
Menhennet Christine | Westerlands CCC | 1 |
Schacke Bernhard | TSG Eppstein | 1 |
Haertl Anke | TV 1848 Coburg | 1 |
Lösch Elmar | Telmekom Team Südtirol | 1 |
Rae Jennifer | Ambleside AC | 1 |
Tedoldi Mauro | Running & Adventure | 1 |
Fuchs Christine | LG Bremen-Nord | 1 |
Kraft Ted | Scarborough AC | 1 |
Baker Neville | Headington Roadrunners | 1 |
Paul Barbel | LG Welfen | 1 |
Stockdale David | Denby Dale Travellers | 1 |
Joachim Günter | LG Rülzheim | 1 |
Mrklovský Petr | Czech republic | 1 |
Seehase Petra | TG Ötigheim | 1 |
Wiesenmaier Dirk | TSG Schnaitheim | 1 |
Higgings Maura | IMRA | 1 |
Buender Heinz | neregistrován | 1 |
Romei Orlando | A.S.D. ORECCHIELLA GARFAGNANA | 1 |
Ulrich Veronika | LG Neu-Isenburg/Heusenstamm | 1 |
Gonthier Philippe | Esperance Faverges | 1 |
Larmour Pauline | Cosmic Hillbashers | 1 |
Beney Raymond | Switzerlad | 1 |
Plet Stefano | ITA | 1 |
Filipek Jerzy | KWK Piast Tychy | 1 |
Klančnik Anja | SLO | 1 |
Adamson George | North Shields Poly AC | 1 |
Obermaier Ellen | TSV 05 ROT | 1 |
Di Donna Bruno | Atl. Gió 22 Rivera | 1 |
Zieliński Kazimierz | WSB Cytadela | 1 |
Meyer Friedrich | GER | 1 |
Schenková Naďa | SKI Česká Třebová | 1 |
Vuerich Andrea | ITA | 1 |
Hall Roger | Bingley Harriers | 1 |
Lukasser Dr. Josef | Bludenz | 1 |
Borrajo Del Río Fernando | Spain | 1 |
Cusin Jean-Francois | CH-Bernex | 1 |
Sellan Iole | ITA | 1 |
William Stua | US Caramagna | 1 |
Hirsch Werner | LCDJK Mannheim | 1 |
Mason Auri | ITA | 1 |
Roskowski Stanislaw | Tychy | 1 |
Ustowski Zdzisław | Gdańsk | 1 |
Bergero Aldo | Atletica Susa | 1 |
Pointer Barbara | ASV Salzburg | 1 |
Fischer Georg | TuS Griesheim Crossteam | 1 |
Klevenz Harald | VfB St. Leon | 1 |
Alič Simon | SLO | 1 |
OGrady Larry | Bilboa | 1 |
Dilger Bernd | LT Furtwangen | 1 |
Šorli Pavlo | SLO | 1 |
Zitko Jiří | KRB Chrudim | 1 |
Mielcarek Leszek | Bytom | 1 |
Christiansen Thomas | VFL Waldbreitbach | 1 |
Schirinzi Luciano | ITA | 1 |
Wagner Frank | LG Geroldseck | 1 |
Haninec Juraj | AK Spartak Dubnica | 1 |
Macdonald Carline | Wellingten Harriers A.C. | 1 |
Bouricha Samia | SPORT RUSCHER TEAM | 1 |
Recker Marcel | Lac Eupen | 1 |
Krivda Juraj | Jogging klub Dubnica | 1 |
Barclay Emma Louise | xxx | 1 |
Pelsőczy Attila | HUN | 1 |
Eisele Andy | TSV Reichenbach | 1 |
Münzel Wolfgang | LAZ Obernburg | 1 |
Da Soller Fabio | ITA | 1 |
Shaw Mike | Stockport Harriers | 1 |
Winn Roland | Cumberland Fell Runners | 1 |
Hodeková Nadežda | Slovak republic | 1 |
Maucher Gerhard | SV Horgenzell | 1 |
Burtscher Wolfgang | ULC Bludenz | 1 |
Rskanović Lucija | Brace Slavonski Brod | 1 |
Grattoni Damiano | ITA | 1 |
Leins Thomas | VfL Freudenstadt | 1 |
Popovics Tünde | Towerrunning Austria | 1 |
Florian Adolph | LKS Ziemi Puckiej | 1 |
Knoll Robert | Lauffreunde Sarntal Raiffeisen | 1 |
Opaliński Arkadiusz | Poland | 1 |
Zwerger Karl | SVO LA Germaringen | 1 |
Iro Siegfried | Club Tete de la Course | 1 |
Schmidt Sandra | SV Schwarzach | 1 |
Walsh Michael | Kendal AAc | 1 |
Harrison Rhett | Cumberland Fell Runners | 1 |
Brakebusch-Leveque Odile | France | 1 |
Reiser Jürgen | LAZ Rhein Sieg | 1 |
Kržič Slavko | SLO | 1 |
Bartoš Jiří | Liga 100 Praha | 1 |
Persson Rochelle | USA | 1 |
Erber Anton | TSV Gershofen | 1 |
Sutcliffe Janet | Cumberland Fell Funners | 1 |
Kamenzin Beatus | GER | 1 |
Nakić Miljenko | individual | 1 |
Dario Giuseppina | ITA | 1 |
Šiftar Jožica | TS Radenska | 1 |
Wolter Reinold | TB Emmendingem | 1 |
Högy Detlef | Schalke 04 | 1 |
Calder Andrew | Cumberland Fell Runners | 1 |
Rupolo Alberto | ITA | 1 |
Vaughan Andrea | GBR | 1 |
Grgić Edita | MK Velika Gorica | 1 |
Leśniak Marian | AZS AWF Masters Kraków | 1 |
Preslmayer Walter | Lgau-Pregarten | 1 |
Forer Richard | FAST Dornbirn | 1 |
Kohout Tomáš | Kooperativa Praha | 1 |
Anneser Manfred | SG Stadtwerke Freising | 1 |
Mohr Carsten | Budokai Bühlertal | 1 |
Clément Jean-Claude | CH-Broc | 1 |
Schoch Pierre | CH-Erde | 1 |
Hausmann Carsten | Remschneider Schwimmverein | 1 |
Malanowski Eugeniusz | Delta Triathlon Plock | 1 |
Breeze Graham | Skyrac AC | 1 |
Pfanzelt Uwe | SVO Germaringen | 1 |
Fabuš Vladimír | Slovak republic | 1 |
Symes Gerry | Calder Valley | 1 |
Kašparová Františka | ITA | 1 |
Nenniger Christoph | trisuisse | 1 |
De Beni Antonella | ITA | 1 |
Sinicco Adelia | ITA | 1 |
Wrzesinski Andrzej | Remag Katowice | 1 |
Holzknecht Peter | LC Steinangerl Axa | 1 |
Sacher Thorsten | TV Faulbach | 1 |
Life Alan | Clayton le Moors | 1 |
Blackburn Patricia | Ireland | 1 |
Prosser Barry | xxx | 1 |
Franceschini Luca | ITA | 1 |
Konik Grzegorz | Zadyszka Oświęcim | 1 |
Arnold Waldemar | Warszawa | 1 |
Pagáč František | Lednické Rovné | 1 |
Drury Leanne | xxx | 1 |
Stecher Bernd | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Janko Rudolf | Freistadt | 1 |
Montabone Maria Grazia | Atl. Gió 22 Rivera | 1 |
Connolly David | Durham Fell Runners | 1 |
Schulz-Nötzold Carsten | decorum Running | 1 |
Weichselbaumer Maria Luise | TSV Bad Endorf Aicher Holzhaus Team | 1 |
Hein Martina | SSV Ulm | 1 |
Manghi Nino | Endas Mameli-Ravenna | 1 |
Říhová Zdeňka | ŠAK Chodov | 1 |
Giacomello Ivano | ITA | 1 |
Küster Jochen | TV Maikammer | 1 |
Bečan Timotej | SLO | 1 |
Faron Dariusz | Visegrad Maraton Rytro -Nowy Sącz | 1 |
Tagliaferri Giuliano | ITA | 1 |
Debeljak Jože | SLO | 1 |
Slabáková Lenka | Olymp Brno | 1 |
Zaitcev Nikolai | St Petersburg | 1 |
Horrocks Mark | Wharfedale Harriers | 1 |
Medina-Huriado Deborah | CH-Corsier GE | 1 |
Cash John | Loughton AC | 1 |
Guermeur Christophe | Esperance Faverges | 1 |
Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 1 |
Pur Václav | Šumperk | 1 |
Freund Karl | TSV - Lautlingen | 1 |
Košcielniak Kazimierz | LKS Bystra | 1 |
Auriol Daniel | FRA | 1 |
Paravano Gabriele | ITA | 1 |
Dumas Rony | Runners Club Ticino | 1 |
Stelmach Tadeusz | Polsko | 1 |
Jecklin Thomas | SSC Langnau Schweiz | 1 |
Morgenstern Kai | TSV 1886 Kandel | 1 |
Costa Riccardo | xxx | 1 |
Schwörer Friedolin | SV Waldkirch | 1 |
Werbunat Lothar | LG Hamm | 1 |
Henryk Bernhard | BBC Koblenz Horche | 1 |
Brychtova Zuzana | CZE | 1 |
Robinet Brigitte | TV Haueneberstein | 1 |
Tuch Heidi | TuS Schmolln | 1 |
Gisler Beat | Team Switzerland | 1 |
Lais Wolfgang | LSG Vorarlberg | 1 |
Behounek Leszek | owarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopan | 1 |
Fell David | Cumberland Fell Runners | 1 |
Kern Robert | Lauftreff TSG Schopfheim | 1 |
Novák Peter | SBS Lokomotiva Vrútky | 1 |
Demisch Sibylle | rtv rastatt | 1 |
Smetana Karel | VHS Benešov | 1 |
Závacký Pavel | Slovensko | 1 |
Hrouza Jan | BK Krnov | 1 |
Mencinger Jernej | SLO | 1 |
Ceretti Francesco | Italy | 1 |
Sayer Steve | SKIPTON A.C. | 1 |
Volery Georges | Switzerlad | 1 |
Habel Brigitte | SV Jungingen | 1 |
Lorenz Florian | TV Biberach | 1 |
Böhm Zdeněk | Liberec | 1 |
Rácz Štefan | Slovak republic | 1 |
Taylor Kenneth | Rossendale | 1 |
Bailey Simon | GBR | 1 |
Dyer Sara | Valley Striders | 1 |
Jílek Roman | TJ Liga 100 Olomouc | 1 |
Crompton Peter | Cumberland Fell Runner | 1 |
Šedivý Jaroslav | TJ Baník Horka | 1 |
Widmann Heinz | TSV Ebersbach | 1 |
Heumann Leoš | Slovak republic | 1 |
Martincová Ivana | MS Brno | 1 |
Buckley Derek | Wesham | 1 |
Rokos Ivan | TJ Jiskra Třeboň | 1 |
Uccelli Aldo | G.S. Castellania | 1 |
Goldsworthy John | Calloway Harriers | 1 |
Lantelme Pierluigi | Atletica Susa | 1 |
Benci Michele | ITA | 1 |
Kistner Stefan | LG Hardt | 1 |
Adami Gianni | ITA | 1 |
O'kane Shileen | Lagan Valley AC | 1 |
Dežan Sabina | SLO | 1 |
Smyczek Henryk | AKB Knurow | 1 |
Zeugin Andreas | Switzerlad | 1 |
Hufnagl Johann | LG Attergau | 1 |
Mesel Ludwig | LC Bad Dürkheim | 1 |
Chaloupka Vítězslav | Primátor Náchod | 1 |
Vrbnjak Jelka | TS Radenska | 1 |
Borm Helgine | TV Sinsheim | 1 |
Rapp Martin | TV Villingen | 1 |
Thoma Holger | LT Furtwangen | 1 |
Futrell Rod | Holmfirth | 1 |
Krauße Raimund | LV Einheit Greiz | 1 |
Ballico Luigi | ITA | 1 |
Payne Kenneth | xxx | 1 |
Edel-Göth Hanelore | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Strachan Robert | Keswick AC | 1 |
Jones Howard | Cumberland Fell Runners | 1 |
Müller Bernhard | LG Rülzheim | 1 |
Podstata Martin | Maratonstav Úpice | 1 |
Finkernagel Holger, Dr. | individual | 1 |
Kleine Gabi | WSV Oberhof 05 | 1 |
Aielli Ettore | Atletica Cumiana | 1 |
Odriozola Javier | Canguro | 1 |
Didone Roberto | ITA | 1 |
Somogyi Karoly | lkarus BSE | 1 |
Zins Jean-Marc | Entente Athlétique Grenoble | 1 |
Huth Josef | LG Seligenstadt | 1 |
Michalcová Martina | Slovak republic | 1 |
Chovanec Pavel | SK Policie Most | 1 |
Vysoudil Oldřich | SK Temenice | 1 |
Hamroun Mohamed | ASPTT Strasbourg | 1 |
Lutz Rainer | LG Geroldseck | 1 |
Bosetti Danilo | GSA Valsesia | 1 |
Tickner Richard | Unattached | 1 |
Gajic Vukasin | Lr-Wohlen | 1 |
Křenek František | TJ JE Dukovany | 1 |
Barbara Gil | MKS Kasztelan Sierpo | 1 |
Pelc Jiří | MK Kladno | 1 |
Struna Albin | neregistrován | 1 |
Müllerová Hana | AK Drnovice | 1 |
Ševčík Pavel | Zombie Opava | 1 |
Winder Jeff | xxx | 1 |
Hobson Mark | Unattached | 1 |
Rouault Francoise | PCA CSL NEUF-BRISACH | 1 |
Grafinger Andreas | Oberweis | 1 |
Legierski Tadeusz | Istebna | 1 |
Berthelsen Richard | Norway | 1 |
Pollard Caroline | North York Moors AC | 1 |
Knapp Josef | Südtiroler Laufverein Sparkasse | 1 |
Ambrosio Vincenzo Franc... | Itálie | 1 |
Olschewski Jürgen | TV Steingheim | 1 |
Doganoc Milan | neregistrován | 1 |
Spelat Edi | ITA | 1 |
Zuccato Diana | ITA | 1 |
Innerhofer Paul | telmekom team südtirol | 1 |
Militká Marie | KČT Nová Paka | 1 |
Schmid Ralf | LT Therme Böblingen | 1 |
Walker Kevin | Unattached | 1 |
Reihle Michael | TV Ortenb.-LG Offenb. | 1 |
Tomasi Lino | G.S. Valsugano/Trentiono | 1 |
Gareli Anna Maria | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Krupskyy Vastl | UKR | 1 |
Barron George | Bishops Stortford Running Club | 1 |
Englaro Gian Paolo | ITA | 1 |
Sumner Daniel | GBR | 1 |
Kalmbach Achim | GER | 1 |
Nägele Matthias | LSV Feldkirch | 1 |
Daňa Zdeněk | AC Slovan Liberec | 1 |
Siegelová Magdalena | AC Choveň | 1 |
Wolf Sepp | LG Chiemgau Süd | 1 |
Hoffmann Renate | Laufverein Region Geiselhöring | 1 |
Maynard Ray | Durham Fell Runners | 1 |
Rummel Erwin | LG Welfen | 1 |
Vargončík Ladislav | AK Žilina | 1 |
Gregory Stewart | Holme Pierrepont RC | 1 |
Leplt Jiří | Triatlon Milovice | 1 |
Andrzej Georg | TRS Sila Ustron | 1 |
Osipchuk Yuriy | Ukraine | 1 |
Donnelly Morgan | GBR | 1 |
Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 1 |
Jahn Klaus-Peter | TSV Schwebheim | 1 |
Mlynárčik Emil | Slovak republic | 1 |
Clayton Chris | Scarborough AC | 1 |
Warnock John | Kidlington Running Club | 1 |
Hässig | Switzerland | 1 |
Majerík Jozef | Slovak republic | 1 |
Braunagel Michael | GER | 1 |
Toracchio Maurizio | Runners Chieti | 1 |
Gaweł Bogdan | Mił.Sportu i Rek.Oświęcim-Zaborze | 1 |
Battersby John | MDC | 1 |
Petronyuk Viktor | TJ CZU Praha | 1 |
Kasal Zdeněk | Maratonklub Hlinsko | 1 |
Davis Susan | Northumberland Fell Runners | 1 |
Höltschl Gerhard | Kolland Topsport Asics | 1 |
Cankar Janez | SLO | 1 |
Ryan Mark | Rathfarnham WSAF | 1 |
Verones Romana | Atl. Trento Cmb | 1 |
Birkner Klaus | TV Biberach | 1 |
Kommer Katrin | GER | 1 |
Armstrong George | Haddington | 1 |
Draxl Hugo | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Šťastný Jaromír | TJ LIGA 100 Praha | 1 |
Janiga Jaroslav | Slovak republic | 1 |
Mon-Williams Rebecca | Unattached | 1 |
Comar Guido | ITA | 1 |
Schrodi Aribert | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Wechner Helmut | LC Sport Ossi | 1 |
Hebelková Dita | Maratonstav Úpice NIKE | 1 |
Riesle Stephane | Switzerlad | 1 |
Triebl Christa | TUS-Feldbach | 1 |
Gevisier Danielle | Switzerland | 1 |
Kurek Eduard | TRSSIła Ustroń | 1 |
Picco Damiano | ITA | 1 |
Fanin Armando | ITA | 1 |
Słaby Adam | Bierna | 1 |
Kebis Pavol | Slovak republic | 1 |
Niedertcheider Franz | Union Lienz | 1 |
De Pellegrin Gianfranco | ITA | 1 |
Zábranský Ladislav | AC Slovan Liberec | 1 |
Hörmann Hans | MRRC München | 1 |
Mcneilly Deon | GBR | 1 |
Carson Malcolm | Keswick AC | 1 |
Salvadego Oddo | Atl. S. Martino T. | 1 |
Lipnik Branko | SLO | 1 |
Blecha Jiří | Liga 100 Vrchlabí | 1 |
Půda Jiří | TJ Ostrov | 1 |
Frelih Janez | SLO | 1 |
Korczynski Leszek | B-B | 1 |
Atkinson David | Cumberland Fell Runners | 1 |
Panico Raffaele | Atletica Team Lario | 1 |
Steinebach Thomas | LC Mengerskirchen | 1 |
Morero Zelio | Atletica Val Pellice | 1 |
Cornyn Michael | dunboyne ac | 1 |
Schwarzenbacher Michaela | Aufi und Owi Sport Wielandner | 1 |
Welle Ludwig | LG Geroldseck | 1 |
Hendges Winfried | LA-TUS-Mayen | 1 |
Marcinkiewicz Tadeusz | Polsko | 1 |
Bruno Di Clarafond Daniela | ITA | 1 |
Tschermnjak Willi | AUT | 1 |
Giorgis Francesco | ITA | 1 |
Laggiard Emanuele | s.d. baudenasca | 1 |
Bednarek Jan | Wandrus Zory | 1 |
Pinna Davide | ITA | 1 |
Fedurco Michal | Primátor Náchod | 1 |
Tarvit Ian John | Unattached | 1 |
Kenworthy Craig | Club Northwest | 1 |
Della Pietra Angelo | ITA | 1 |
Slovinac Lovelos | AK Veteran Zagreb | 1 |
Zapletalík Pavel | Nohyb Praha | 1 |
Hrdina Jaroslav | ČTBK Česká Třebová | 1 |
Haag Joachim | LG Geroldseck Lahr | 1 |
Longo Borghini Guido | Italy | 1 |
Boge Anders | Norway | 1 |
Quine Michael | Manx Fell Runners | 1 |
Tavernini Claudio | ATLETICA CLARINA TRENTINO | 1 |
Frohlich Herbert | LG Erlangen | 1 |
Kovalčík Vladimír | Slovak republic | 1 |
Paternoster Bettina | SVG Ruhstorf/Rott | 1 |
Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 1 |
Jensterle Aleksandra | SLO | 1 |
Mossini Guido Bortolo | US MALONNO | 1 |
Crisafio Fabrizio | ITA | 1 |
Scutti Antonio | Italy | 1 |
Hervat Eugenio | ITA | 1 |
Marsali Redouane | ASD Atletica Capo di Leuca | 1 |
Büchold Daniela | kein Verein | 1 |
Rogan Paul | Forres Harriers | 1 |
Godeassi Maurizio | ITA | 1 |
Langenegger Roland | Skiclub Steinegg | 1 |
Beltrame Claudio | ITA | 1 |
Plangg Werner | RCA | 1 |
Ferraris Giovanni | ITA | 1 |
Kirchhoff Ulrich | GER | 1 |
Acquarone Luciano | Cus Torino Sai | 1 |
O Donoghue William | IRL | 1 |
Detven Michal | AC Slovan Mariánské Lázně | 1 |
Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 1 |
Zeller Corinne | Big Friends Thun / smrun | 1 |
Hudáková Jitka | Slovakia Mountain Running Association | 1 |
Merlak Nada | SD Trnovski maraton | 1 |
Schaller Armin | CH-Neuchatel | 1 |
Vozňák Josef | Liga 100 Olomouc | 1 |
Hájek František | FGT Stolany | 1 |
Lowther Ken | Cumberland Fell Runners | 1 |
Bonuccelli Aldo | ITA | 1 |
Rakušček Katja | ŠD TABOR ŽIRI | 1 |
Krammer Stefan | Schliersee | 1 |
Baldaccini Gianfranco | GS Orobie | 1 |
Eberl Josef | SV Kitzsport | 1 |
Stone Anne | Cosmic Hill Bashers | 1 |
Johnston Gary | North Fylde AC | 1 |
Mühlberg Rainer | LG Neckar-Enz | 1 |
Cunningham Mike | IRL | 1 |
Seidl Manuel | LG Filder | 1 |
Wild Alois | TSV Mattighofen | 1 |
Hinde Andrew | Settle Harriers | 1 |
Maschemer Karl | ASV Landau | 1 |
Rose Stephen | GBR | 1 |
Gori Stefano | ITA | 1 |
Laurent Ludovic | ACHM | 1 |
Chies Natale | ITA | 1 |
Scherible Arthur | LG Welfen | 1 |
Vukoja Mladen | VCK Sport | 1 |
Hamerník Jan | Úvaly | 1 |
Lupták Ján | LK Opalisko Závažná Poruba | 1 |
Rausch Patricia | LT Breitenbach | 1 |
Krejčí Josef | Pepa Team Frýdek Místek | 1 |
Bandsiak Alicja | neregistrována | 1 |
Pecoraro Leonardo | Switzerland | 1 |
Eggenberger Hansjörg | Switzerlad | 1 |
Střílka Stanislav | CYKLOTEAM LIPNIK | 1 |
Müller Josef | SV Schlickeralm | 1 |
Serowy Helmut | ASC Dillenburg | 1 |
Wilson Ian | Fellndale | 1 |
Hlavsa Aleš | Primátor Náchod | 1 |
Matecha Miroslav | TJ Hveda Trnovany | 1 |
Bürkle Gudrun | LFV Schutterwald | 1 |
Roth Hubert | TV Isny | 1 |
Graberec Ivan | MARTIN | 1 |
Leclercqz Stéphane | Colmar Marathon Club | 1 |
Bernhart Robert | LSV Feldkirch | 1 |
Polák Otakar | LOH Trenčín | 1 |
Flaeswinkel Peter | FC Nordirchen | 1 |
Kloppenburg Bennie | Antilope | 1 |
Amadio Fabrizio | ITA | 1 |
Oleksiy Kulyk | Ukraine Masters Athletics Team | 1 |
Spagnolli Diego | ITA | 1 |
Zorić Branko | KLUB ATLETSKIH VETERANA ZADAR | 1 |
Illík Radek | Lipník | 1 |
Schlotz Karl | TGV Holzhausen | 1 |
Walczak Leszek | Maraton Leszno | 1 |
Hanula Pavol | Slovak republic | 1 |
Macíček Miroslav | MK Kopřivnice | 1 |
Braasch Harald | GER | 1 |
Reichert Michael | TV Haueneberstein | 1 |
Ganath Peter | SC Tisis | 1 |
Kruczynski Marian | Zywiec | 1 |
Barnscheidt Karl-Heinz | SV-Lembeck | 1 |
Perger Rosa | ATLETICA PARATICO | 1 |
Emery Daniel | CH-St-Maurice | 1 |
Sullivan David | Deeside Runners | 1 |
Kalandra Stanislav | TJ Svitavy | 1 |
Dall'agnese Denis | ITA | 1 |
Shorten Desie | Tallaght | 1 |
Wittig Uwe | LAG Wesertal | 1 |
Hoffman Peter | LC Bad Dürkheim | 1 |
Mayer Horst | LSG Vorarlberg | 1 |
Buttini Massimo | ITA | 1 |
Rüf Gitti | Taekwondo4you | 1 |
Green Jonathan | Preston Harriers | 1 |
Lenarduzzi Fabio | ITA | 1 |
Bianchetti Alfredo | Sci Nordico Varese | 1 |
Kobrzynski Bronislaw | Klub Biegacza Reebok Warszawa | 1 |
Andreolotti Mario | Amici Pianezza | 1 |
Orlich Petr | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 1 |
Spolgen Joachim | Germany | 1 |
Jacobsen Sven | TSF Welzheim | 1 |
Misano Silvano | ITA | 1 |
Clark Jane | Pudsey & Bramley | 1 |
Schnee Jürgen | SC Oberlahn | 1 |
Hasch Frank | LC Haßloch | 1 |
Mair Claudia | Sonfhofen | 1 |
Brauckmann Jürgen | AS Neukirchen-Vluyn | 1 |
Gatto Maria Cristina | ITA | 1 |
Kuboši Rudolf | AC Slovácká Slavina | 1 |
Bastow Gary | Great Britain &N.I. | 1 |
Peterson Ewan | Moray Roadrunners | 1 |
Svoboda Jan | AK Sporting Příbram | 1 |
Karhut Štefan | TJ Doksy | 1 |
Davies John Edward | Wales | 1 |
Simi Claudio | Alpi Apuane | 1 |
Woollons Lucy | Defi Nestle | 1 |
Holler Karl | Sv Molten | 1 |
Mccarthy Michael | Ireland | 1 |
Campanini Roberta | ITA | 1 |
Ruszowski Ivana | AK JASTREB 99 | 1 |
Velten Marlon | TV Bühlertal | 1 |
Grillo Mirco | ITA | 1 |
Lewicki Piotr | LKS ISKRA -BAGIETKA Jaszkowa | 1 |
Billegas Cleofas | Ecatepec | 1 |
Pritchard Julian | GBR | 1 |
Kollmer Hanjo | lt-pfohren | 1 |
Arena Marcello | ITA | 1 |
Oziebala Ignac | NKB-Klobuck | 1 |
Dr. Bognar Csaba | HUN | 1 |
Stanovčáková Zuzana | Slovak republic | 1 |
Jancová Olga | Slovak republic | 1 |
Molinaro Stefano | ITA | 1 |
Coletta Francesco | Atl. Giň 22 Rivera | 1 |
Schott Ralf | LC Uster | 1 |
Webb Steve | Valey Striders | 1 |
Haworth Peter | Keswick AC | 1 |
Malka Haim | ISR | 1 |
Breyer Ralf | TV Tiengen | 1 |
Riede Klaus | DJK Schwäb Gmünd | 1 |
Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 1 |
Kummert Kurt | lag wesertal | 1 |
Baus Gerhard | ABC-Ludwigshafen | 1 |
Philipp Simone | TV Jahn Kempten | 1 |
Falappi Paola | ITA | 1 |
Szemraj Jerzy | Piekary Slaskie | 1 |
Kaván Lubomír | Chřibská | 1 |
de Franceschi Luigi | SV Ohmenhausen | 1 |
Wysowski Stanisław | Ptaszkowa | 1 |
Carollo Delfino | Atletica Verbano | 1 |
Sakač Damjan | SLO | 1 |
Grüner Peter | Post SV Tirol | 1 |
Lingk Otto | TSV Frickenhausen | 1 |
Bland Lynn | Dark Peak | 1 |
Pšenek Ivan | Slovak republic | 1 |
Frech Alex | LG Tuttlingen-Fridingen | 1 |
Köppel Klaus | Germany | 1 |
Askew David | Harrogate Harriers | 1 |
Palfinger Gert | Freilassing | 1 |
Steglegger Leopold | LG ST. Wolfgang | 1 |
Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 1 |
Morandini Stefano | ITA | 1 |
Coquoz Hilkka | SG St. Maurice | 1 |
Schwarz Alexander | GER | 1 |
Weishaar Thomas | LC Donnersberg | 1 |
Helfenbein-Follmann Regin | TS Hohenems | 1 |
Marcellino Alberto | Atletica Rivoli | 1 |
Brugger Jürgen | GER | 1 |
Riva Elena | Cus Genova | 1 |
Trs Ivan | AK Sljeme | 1 |
Gildersleve Christoph | Wales | 1 |
Becker Michael | SC Schielberg | 1 |
Pilatowski Miroslaw | KRS MORS TKKF | 1 |
Fauser Birgit | SV Reinstetten | 1 |
Tanzi Valter | Atl. Iriense Voghera | 1 |
Kendall-Lansell Mark | Scarborough AC | 1 |
Del Gallo Lino | ITA | 1 |
Zanella Fernando | ITA | 1 |
Houston Ian | Wrexham AAC. | 1 |
Cayton Michael | GBR | 1 |
Sarmiento Rodriguez Monica Silviria | PM | 1 |
Löffler Uwe | Hamburger S V | 1 |
Bocinec Stanislaw | Jogging klub Dubnica | 1 |
Płoskoński Piotr | Poland | 1 |
Fries Hans-Joachim | SVS Emmerzhausen | 1 |
Kouba Stanislav | Most | 1 |
Bachmann Bernhard | xxx | 1 |
Pasinetti Germano | ITA | 1 |
Duron Michel | ACO Firminy | 1 |
Stettler Rene | FL Bergläufer | 1 |
Jelovšek Jasmina | SLO | 1 |
Crabtree Linda | Halifax Harriers | 1 |
Scott Steph | Northumberland Fell Runners | 1 |
Wheeler Andy | The Stragglers | 1 |
Hermann Pacher | SV Lohhof | 1 |
Mariotti Claudio | Us Malonno | 1 |
Turosz Zofia | Leżajsk | 1 |
Globocnik Dusan | SLO | 1 |
Lane Sharon | AUS | 1 |
Bello Antonio | ITA | 1 |
Piłatowska Beata | KRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój | 1 |
Ferenc Janusz | Poland | 1 |
Kienzle Bernd | TSG Niefern | 1 |
Ablitt David | Ambleside AC | 1 |
Noworzyn Jan | OSiR Skalka | 1 |
Derin Antonella | ITA | 1 |
Smith Gruffydd | Thirsk and Sowerby Harriers | 1 |
Zehendner Ali | xxx | 1 |
Huber Irmgard | Sportunion Raiffeisen Lienz | 1 |
Mentil Walter | ITA | 1 |
Cerutti Gloria | Atletica 3V | 1 |
Schäfer Jürgen | FV Sportfreunde Forchheim | 1 |
von Tabouillot Wolfgang | TSG 78 Heidelberg | 1 |
Hagenbucher Detlev | TSV Sonnefeld | 1 |
Lotrič Stane | SLO | 1 |
Bonaldo Umberto | Atletica Villorba | 1 |
Rainbacher Johann | Traunkirchen | 1 |
Fuhrmann Guenter | Germany | 1 |
Král Štefan | Jogging klub Dubnica n./V. | 1 |
Paulerová Amália | Slovak republic | 1 |
Stojić Frano | individual | 1 |
Segat Renato | ITA | 1 |
Hilgarth Catalin | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Marton Federico | ITA | 1 |
Bukovác Maroš | Farmaceut Bratislava | 1 |
Ronzani Maurizio | ITA | 1 |
Ungvári Bernadett | HUN | 1 |
Goodwin Jeff | WCOC | 1 |
Lassak Dušan | Marvel Martin | 1 |
Benz Hubert | USC Freiburg | 1 |
Plíva Josef | VS Tábor | 1 |
Finco Pietro | ITA | 1 |
Kläusler Stefan | Switzerlad | 1 |
Adler Christa | LT Endingen | 1 |
Di Nardo Mariarosaria | Runners Chieti | 1 |
Söllner Jürgen | ATSV Kallmünz | 1 |
Žilinský Július | Lokomotiva Trenčín | 1 |
Hunt Ray | Deer Lodge | 1 |
Mezulianik Zdeněk | Olympia Bruntál | 1 |
Peano Bruno | Asd Dragonero Caraglie | 1 |
Eder Hermann | TSU Schenkenfelden | 1 |
Straka Josef | Šumperk | 1 |
Jordan Mark | Athletics Nelson | 1 |
Senfter Ftrank | xxx | 1 |
Williams Mark | Pennine | 1 |
Hirth Juergen | GER | 1 |
Mason Warren | Macclesfield Harriers | 1 |
Burger Martin | USC Freiburg | 1 |
Rossi Katharina | SK Rueckenwind Tirol | 1 |
v. Dellemann Johanna | Südtiroler Laufverein Sparkasse | 1 |
Gosselin Jan | Vige-Noordzee | 1 |
Leak Stephen | Rochdale HARRIERS | 1 |
Pokojski | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | 1 |
Fischl Tina | LG Passau | 1 |
Klimčák Jozef | Slovak republic | 1 |
Allen David | Wye Valley Runners | 1 |
Ojeda Montesdeoca Matías | Trivalle-Adidas-Paradise Hotel-Frigo. | 1 |
Dirr Angelika | TV Herbolzheim | 1 |
Soukup Ladislav | Sokol Poniklá | 1 |
Žlogar Ivica | SLO | 1 |
Ianich Aido | ITA | 1 |
Mikhaylov Vadim | Rusko | 1 |
Schlageter Elke | LT Furtwangen | 1 |
Hanny Thomas | Reschenseelaufteam | 1 |
MacFarlane Paul | GBR | 1 |
Bowering Leonard Brian | Orion Harriers | 1 |
Tischler Ludwig | LG Mettenheim | 1 |
Galuszka Halina | RMD Montrail Team | 1 |
Bargiacchi Moreno | Atl. Gió 22 Rivera | 1 |
Peperko Ivan | Maraton Krapina | 1 |
Ellensohn Brigitte | FAST Team Dornbirn | 1 |
Murray Alastair | GBR | 1 |
Daicsak Peter | GER | 1 |
Wipfler Mathias | Laufwahn Gaggenau | 1 |
Hodgson Tony | Wales | 1 |
Maurer Rainer | SV schlau.com Saar 05 | 1 |
Ruckaberlo Oliver | Lan Stadtwerke | 1 |
Vaněk Jiří | BK Vysoké Mýto | 1 |
Gray Gordon | LC 92 Bad Salzufle | 1 |
Lela Fabrizio | Italy | 1 |
Bessone Paolo | Gio 22 Rivera | 1 |
Flower Robert | Australian Mountain Running Association | 1 |
Knott Peter | Blackpool Fylde AC | 1 |
Andersen Hans | Athletics Nelson | 1 |
Oppel Rudolf | Askö-D.-F.-Marchtrenk | 1 |
Spinelli Armando | KAV Zadar | 1 |
Żywioł Tomasz | Cieszyn | 1 |
Itruchin Aleksander | Moldávie | 1 |
Minin Stefano | ITA | 1 |
Ciriello Michele | Libertas Forno | 1 |
Schmitt Heinz | SV Steinach | 1 |
Walter Dietmar | TSV Frickenhausen | 1 |
Hartl Anke | Germany | 1 |
Maier Christine | PSV Pirmasens | 1 |
Brandenburger Ulrich | ASC Dillenburg | 1 |
Reithmayr Andrea | Sport Norz Seefeld | 1 |
Tomelleri Flavio | Atletica Valle Comonica | 1 |
Gassenschmidt Peter | Breitensport Sinzheim | 1 |
Peruzza Claudio | ITA | 1 |
Erhard Rudolf | LV Falsche Hasen Wien | 1 |
Kampitsch Siegfried | HSV Klagenfurt Triathlon | 1 |
Napast Frančišek | SLO | 1 |
Davey Brian | Southport Waterloo AC | 1 |
Šikman Mile | AK Veteran Zagreb | 1 |
Wood Martin | Cumberland Fell Runner | 1 |
Holiga Ján | Slovak republic | 1 |
Callow Millford | Milton Keynes AC | 1 |
Rusch Walter | LSG Vorarlberg | 1 |
Veber Josef | SK Jeseniova | 1 |
Griffin Ger | ITA | 1 |
Bielčík Petr | Czech republic | 1 |
Preston Kathleen | Shropshire Shufflers | 1 |
Formentin Giorgio | ITA | 1 |
Kolb Hubert | TV 1846 Isny | 1 |
Dossi Marcellina | Crus Ottica Pedersano | 1 |
Štancelová Lenka | MAC Rača | 1 |
Jamont Przemyslav | xxx | 1 |
Mokrý Milan | MK Slovenský Orol Prievidza | 1 |
Cock Tim | Holmifirth | 1 |
Scholz Frank | GER | 1 |
Watmore Ann | Dark Peak Fell Runners | 1 |
Havlíčková Radka | ACES Team K.Vary | 1 |
Malerba Oreste | Atletica Est Torino | 1 |
Brennan John | IRL | 1 |
Rich Vladimír | Team Slovakia | 1 |
Tragseil Robert | SV Thiersee | 1 |
Geiges Arno | TV Bühlertal | 1 |
Kühr Peter | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Baumann Dirk | LaufArt | 1 |
Pfister Urs | CH-Burgdorf | 1 |
Fagner Winfried | MRRC München | 1 |
Szablewski Frank | Maldwyn Harriers | 1 |
Katić Tomislav | AK Otok | 1 |
Netzer Hans | Renntiere Silbertal | 1 |
de Colo Daniele | VVF BELLUNO | 1 |
Sirin Ömer | TSG Schnaitheim | 1 |
Wurm Waltraud | Sparkasse - running | 1 |
Homola Jozef | Slovak republic | 1 |
McKay Billy | Albertville Harriers | 1 |
Sadjak Paul | SV Sistrans | 1 |
Grossmayer Helmut | Union Gmunden | 1 |
Bláha Milan | AF Křovice | 1 |
Pršek Miroslav | Jogging klub Dubnica n./V. | 1 |
Franco Manolito | ITA | 1 |
Kopal Vlastimil | SKC | 1 |
Artmann Jens | Post SV Holzminden | 1 |
Dubac Ingeborg | LT Ettlingen | 1 |
Steele Stephen | Cumberland Fell Runners | 1 |
Moore Michael | Salford Met AC | 1 |
Cont Mauro | ITA | 1 |
Schüßler Karl-Heinz | GER | 1 |
Weingärtner Karin | TG Ötigheim | 1 |
Heinzelmann Heiko | VfL Freudenstadt | 1 |
Manser Thomas | LV Oberunzwill | 1 |
Rinaldi Adriano | ITA | 1 |
Trontelj Mira | Koper | 1 |
Gianordoli Alda | Gs Trilacum | 1 |
Kutnjak Leon | SLO | 1 |
Becht Lothar | GER | 1 |
Pięta Krzysztof | BIEG BIELAWA | 1 |
Kelly Paul | Darlington Harriers | 1 |
Nixon Peter | Stockport Harriers | 1 |
Deegan Jonathan | Ambleside AC | 1 |
Zaleski Henryk | WKB Piast Wroclaw | 1 |
Horvát Marijan | xxx | 1 |
Catlow Harry | Cumberland Fell Runners | 1 |
Santarossa Francesco | ITA | 1 |
Guillot Isabelle | Blagnac Sc | 1 |
Livesey Fraser | Howgill Harriers | 1 |
Bluszcz Stefan | Swierklany | 1 |
Pustovrh Niko | SLO | 1 |
Kössler Robert | SVG Hohe Wand | 1 |
Azzalin Luigino | US San Michele | 1 |
Paron Stefano | ITA | 1 |
Štěpánek František | Most | 1 |
Jelemenský Vincent | neregistrován | 1 |
Covella Vito | Atletica 3V | 1 |
Sciolla Sergio | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Wespi Bernhard | Switzerlad | 1 |
Herbert Serge | ASPTT Strasbourg | 1 |
Marenda Delfina | ITA | 1 |
Bubeníček Jiří | TJ Sokol Lhota | 1 |
Robinson Ian J | Clayton le Moors | 1 |
Tůmová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 1 |
Gjesdal Johs | Varegg Fleridrett | 1 |
Lammas Ned | Sunlight Runners | 1 |
Bell Ian | Unattached | 1 |
Pittia Marzia | ITA | 1 |
Fellner Willi | WSV Königsee | 1 |
Novák Zdeněk | KRB Jouda Team Koberovy | 1 |
Deneš Peter | Slovak republic | 1 |
Smith Alan John | Deeside Runners | 1 |
Zawadzki Stanisław | LKS Iskra-Bagietka Jaszkowa | 1 |
Menel Rinaldo | ITA | 1 |
Černý Aleš | SKI Česká Třebová | 1 |
Vollmer Franz | Iffezheimer Rennbock | 1 |
Habuš Ivica | AK Otok | 1 |
Lorenzetti Ronaldo | Atletica Paratico | 1 |
Boil Ian | Keswick AC | 1 |
Radulovic Mara | SPARTAK SERBIA | 1 |
Tayss Abdel | ASSA | 1 |
Fryer Michael | Halifax Harriers | 1 |
Kozlowski Peter | LLC Marathon Regensburg | 1 |
Bajer Andrzej | KRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój | 1 |
Dyrlaga Stanislaw | R. K. B. Baca Radziechowy | 1 |
Stille Fritz | PSTV Konstanz | 1 |
Jirásek Zdeněk | TJ Spartak Slatiňany | 1 |
Wiederrich Karlheinz | TSV Mindelheim | 1 |
Heyn Ina | Kaiserslautern | 1 |
Martinis Aurelio | ITA | 1 |
Buda Dietmar | XXX | 1 |
Läpple Helmut | MNL Bischweier | 1 |
Benec Joze | Athletic Federations of Slovenia | 1 |
Plener Charlotte | GER | 1 |
Fiedlerová Zuzana | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Adams Andrew | Derwent AC | 1 |
Oberhofer Josef | ULC Dornbirn | 1 |
Di Carlo Gaetano | ITA | 1 |
Sobota Marko | AK Sljeme | 1 |
Zięba Stanisław | Szczecin | 1 |
Hülle Volker | Tg Viktoria Augsburg | 1 |
Metzger Jung Jörg | TUS 06 Heltersberg | 1 |
Charlton Carolyn | Keswick AC | 1 |
Scheler Martin | TSV Sonnefeld | 1 |
Vrtak Jozef | SVK | 1 |
Hall Kisrty | UK | 1 |
Luglio Fabrizio | ITA | 1 |
Borovnik Thomas | Saeco-Power-Team Koblach | 1 |
Räth Dr. Holger | DJK Weiden | 1 |
Thompson George | Clayton le Moors | 1 |
Kraxner Wolfgang | ULC Bludenz | 1 |
Buntić Alan | individual | 1 |
Roser Thomas | TSF Tuttlingen | 1 |
Urli Donato | ITA | 1 |
Gortan Alberto | ITA | 1 |
Lavery Colin | Unattached | 1 |
Berg Walter | TS Kiedrich | 1 |
Pogorzelski Marek | BGK Warszawa | 1 |
Fiorino Marilisa | ITA | 1 |
Klemm Irmi | Lauftreff TSG Schopfheim | 1 |
Alexa Jiří | Krb Chrudim | 1 |
Oetz Ulrike | TuS Rot-Weiß Koblenz | 1 |
Dietsche Klaus | TV Bühlertal | 1 |
Hyka Jiří | SKI Česká Třebová | 1 |
Chrenkova Gizela | Jogging klub Dubnica | 1 |
Schillinger Martin | LAG Obere Murg | 1 |
Wade William | Holmfirth Harriers | 1 |
Hanel Miroslav | Frydlant | 1 |
Bothár Ivan | Zvolen | 1 |
Reale Paolo | Keswick AC | 1 |
Tiffany Graeme | Pudsey Pacers | 1 |
Galeazzi Onelio | Italy | 1 |
Krichbaum Peter | TUS Griesheim | 1 |
Barbon Angelo | ITA | 1 |
Pellerej Maurizio | Fiamme Gialle Aosta | 1 |
Eiermann Gerti | LC Aichach | 1 |
Stuchlík Zdeněk | Olymp Hradec Králové | 1 |
Jurzyca Edward | Orzesze-Zawada | 1 |
Mungenast Jens | LAG Obere Murg | 1 |
Da Pieve Juri Carlo | ITA | 1 |
Sharples Rachael | Keighley and Craven AC | 1 |
Hoch Georg | SV Waldkirch | 1 |
Matysek Agnieszka | Poland | 1 |
Burtscher Herbert | ULC Bludenz | 1 |
Rovelli Stefano | Sai Frecce Bianche | 1 |
Van Nahmen Heinrich | LG Alpen | 1 |
Granger Alexandre | Switzerlad | 1 |
Leibbrand Hans Joachim | BV Borussia 09 Dortmund | 1 |
Bertoldi Paolo | ITA | 1 |
Pölsterl Thomas | SLLV-Ruhpolding | 1 |
Flocchini Marilena | ITA | 1 |
Knobloch Jörg | HSG Turbine Zittau | 1 |
Ondrášik Jozef | Slovak republic | 1 |
Dolan Maria | IRL | 1 |
Šperk Vladimír | AVC Praha | 1 |
Zuggal Egon | ITA | 1 |
Iozzi Francesco | Altetica 3V | 1 |
Cimerman Stanislav | SLO | 1 |
Schmidt Michael | kein Verein | 1 |
Maggio Attilio | Atletica Savoia | 1 |
Brailey Steve | Cumberland Fell Runner | 1 |
Reiner Johann | LC Aichach | 1 |
Tomašovič jaroslav | KRB Nové Mesto nad Váhom | 1 |
Garnier Valetti Vittoriano | Cedas Fiat | 1 |
Krywult Miroslaw | B-B | 1 |
Bartolini Luciano | Atletica Paratico | 1 |
Perry Mike | Staffordshire Moorlands AC | 1 |
Enz Helmut | TG Kitzingen | 1 |
Surový Juraj | Slovak republic | 1 |
Kalvoda Břetislav | Cyklosprint Cvikov | 1 |
Daniells Brian | Milton Keynes AC | 1 |
Siemaszko Jerzy | LUKS Żórawina | 1 |
Wolff Günther | Sportfreunde Friedberg | 1 |
Hofmann Martin | DJK Weiden | 1 |
Mazač Jaroslav | SK Nové Město n. Metují | 1 |
Calcio Riccardo | Usac Cafasse | 1 |
Runnger Albert | Sudtiroler Laufverein | 1 |
Vasileva Antonida | Yunost | 1 |
Greň Zygmund | Sila Ustron | 1 |
Biberger Andreas | LC Mittenwald | 1 |
Fonyó Sen Sándor | HUN | 1 |
Angus Andrew | Watford Harriers | 1 |
Ostrovska Mariia | Ukraine | 1 |
Dorbunov Dr. Anton | TV Geiselhöring | 1 |
Stadler Monika | AUT | 1 |
Jakubiec Roman | TKKF Beskidek Bielsko-Biała | 1 |
Mocnik Aleksander | SLO | 1 |
Clemens Ellen | LG Regensburg | 1 |
Schnetzer Gabriel | nu für mi | 1 |
Warth Rüdiger | Rastatter TV | 1 |
Hauser Andrew | Holmfirth Harriers | 1 |
Makowski Marek | JW. 2568 Wegorzewo | 1 |
Brazzale Fiorenzo | ITA | 1 |
Ressmann Franz | NWO | 1 |
Tornai Szabolcs | TFSE | 1 |
Gebauer Elisabeth | LG Eichsfeld | 1 |
Kudrravtsev Nikolay | SPb | 1 |
Bauducco Giovanna | To095 | 1 |
Petrozziello Roberto | ITA | 1 |
Evans Sue | Unattached | 1 |
Sýkora Vladimír | Baník Stříbro | 1 |
Němec Milan | XXX | 1 |
Singer Karl-Eugen | TV-Isny | 1 |
Wrench Andrew | Todmorden Harriers | 1 |
Holzeisen Martin | Full Sport Meran | 1 |
McEwan Murdo | Carnethy | 1 |
Cantore Flavio | Atl. Giň 22 Rivera | 1 |
Veršić Branislav | AK Šibenik | 1 |
Ličman Aleš | Tatran Všechovice | 1 |
Bizjak Martin | Skofja Loka | 1 |
Prokůpek Luďek | AO Doksy | 1 |
Fragiacomo Cristina | ITA | 1 |
Arnold Joseph | Switzerland | 1 |
Pączko Lidia | ski-Kraków | 1 |
Drobnič Slavka | SLO | 1 |
Staufer Christoph | OLV Baselland | 1 |
Mongelli Domenico | ITA | 1 |
Comper Hugo | RLV - Bregenzerwald | 1 |
Schultz Hermann | SG Hausham | 1 |
Węgrzycki Wiesław | KL Pondzie Pińczów | 1 |
Heilig-Duventäster Mari... | LG Welfen | 1 |
Mance Alois | GSK Miesbach | 1 |
Brown Douhlas | Dumfries Running Club | 1 |
Rigby Mark | xxx | 1 |
Trn Viliam | Slovan Temeš | 1 |
Ghensi Mariano | GS Genzianella | 1 |
Kurzmann Erwin | SK-Vöst | 1 |
Beatrici Lorenz | Atl. Trento Cmb | 1 |
Pickvance Ruth | Les Croupiers | 1 |
Farina Gilles | Faucigny Athletic Club | 1 |
Tadeusz Jasek | EKO-Instal Zywiec | 1 |
Kehoe Jason | Ireland | 1 |
Nikolov Djordje | SLO | 1 |
Deak Carsten | ASV Waldburg | 1 |
Škrabálek Jan | Xalpsteam | 1 |
Zafferani Terzo | GPA San Marino | 1 |
Hornig Silvia | LSV Feldkirch | 1 |
Sanders John | Telford AC | 1 |
Viola Karlheinz | TG Viktoria Augsburg | 1 |
Gschirr Nikolaus | - | 1 |
Lis Jaroslaw | LKS Ziemi Puckiej | 1 |
Blommerde Raewynne | individual | 1 |
Puh Stjepan | Maraton Krapina | 1 |
Fretta Fiorella | ITA | 1 |
Auer Andreas | LT Breitenbach | 1 |
Panzironi Anna Maria | ITA | 1 |
Dukić Damir | KLUB ATLETSKIH VETERANA ZADAR | 1 |
Javor Nedeljko | RSD Uljanik | 1 |
Cortolezzis Fabrizio | ITA | 1 |
Schweitzer Ernst | ASL Marathon Fried | 1 |
Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 1 |
Marcuri Maurizio | G.P. Valchiavenna Liquigas | 1 |
Tschurtschenthaler Seppi | UNION Salzburg | 1 |
Giribon Emilio | Alpi Apuane | 1 |
Laimer Maximilian | LG ST. Wolfgang | 1 |
Begovic Geceg Sanja | AK Veteran Zagreb | 1 |
Pirc Franci | SLO | 1 |
Feidel Dieter | TSV Bad Endorf | 1 |
Tassi Pier Alberto | ITA | 1 |
Keprt Josef | neregistrován | 1 |
Novacco Aldo | ITA | 1 |
Dellsperger Christoph | Switzerlad | 1 |
Small Mick | Portsmouth Joggers | 1 |
Zasada Michał | Warszawa | 1 |
Ceragioli Luciano | ITA | 1 |
Savioz Jean-Marc | Switzerlad | 1 |
Volanti Carla | Marathon Brescia | 1 |
Haas Alexander | TV Biberach | 1 |
Lopez H. Josefine | Asd Dragonero Caraglie | 1 |
Bohinc Veronika | Athletic Federations of Slovenia | 1 |
Rabino Francesco | Cedas Fiat | 1 |
Taylor Edward John | Ambleside AC | 1 |
Fronti Renzo | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Dvorský Stanislav | Skal. chata Vysoké Tatry | 1 |
Stewart Keech | Manchester Harriers | 1 |
Jeschke Uwe | Sportfreunde Forchheim | 1 |
Mostrom Tove | Mjosdalen I.L | 1 |
Šebenik Marjan | SLO | 1 |
Marteau Stephane | Esperance Faverges | 1 |
Buckley Alan | Keswick AC | 1 |
Rogina Damir | AK Sljeme | 1 |
Tyrrall David | Unattached | 1 |
Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 1 |
Langlotz Martin | TSG Maxdorf | 1 |
Fetzer Ute | LG Ortenau Nord | 1 |
Kirkpatrick Sam | Cumberland Fell Runners | 1 |
Adam Pavel | SK Janské Lázně | 1 |
O'Hagan Francis | Newcastle AC | 1 |
Devetak Tommaso | ITA | 1 |
Zerboni Claudio | Trionfo Ligure | 1 |
Huemerlehner Johann | Steyrling | 1 |
Chadwick Paul | Wells City Harriers | 1 |
Hála Josef | ASK Moravská Třebová | 1 |
Lüchinger Thomas | Lienz | 1 |
Rangger Thomas | TI Sparkasse | 1 |
Thimm Frank | Freilauf Filder | 1 |
Fürst Roland | Switzerland | 1 |
Pavuk Peter | MK TJ Tatran Spišská Nová Ves | 1 |
Eckerstorfer Ludwig | Union Oepping | 1 |
Storchegger Martin | Schweiz | 1 |
Mularczyk Marian | NKB-Klobuck | 1 |
Seipelt Patricia | SC Gunzesried | 1 |
Wilkinson Peter | Saltwell Harriers | 1 |
Hinterschweiger Andreas | Djk Göppingen | 1 |
Mašl Vladimír | BKÚ Mělník | 1 |
Obwaller Georg | St. Ulrich | 1 |
Dickinson James | Tynedale | 1 |
Hůrka Jiří | Ultrasport Sokolov | 1 |
Míček František | STS Chvojkovice Brod | 1 |
Chmelíčková Věra | Lipník | 1 |
Scheuer Manfred | TG Konz | 1 |
Hamleitner Andi | Post SV Völs | 1 |
Lütt Boris | TG Salzachtal | 1 |
Boschian Bailo Matteo | ITA | 1 |
Raw Alison | Durham Fell Runners | 1 |
Tiburtini Carla | Atletica Rivoli | 1 |
Gaiser Manfred | LG Hohenfels | 1 |
Krella Ján | KKM Čadca | 1 |
Baranović Boris | AK JASTREB 99 | 1 |
Egli Gerold | Switzerland | 1 |
Strnadová Jana | Beroun | 1 |
Jungmann Volker | MNL Bischweier | 1 |
Müller Rolf | SG Stern Stuttgart | 1 |
Settembrini Elio | ITA | 1 |
Wilson Trevor | Belfast Association of rockclim | 1 |
Matheis Josefa | TSG Eisenberg | 1 |
Gradi Serafino | Gsa Valsesia | 1 |
Lee Carolyn | Shelton Striders | 1 |
Bertamini Alessandro | I-Arco | 1 |
Policht Ireneusz | L. W. Bogdanka S. A. | 1 |
Flatz Dietmar | FL Schaan | 1 |
Knaeble Roswitha | TV Niederschopfheim | 1 |
Amborn Ulrich | LG Offenbach | 1 |
Olivieri Lucia | ITA | 1 |
Dobruský Antonín | SKI Chrudim | 1 |
Speake Glen | GBR | 1 |
Zotti Katia | ITA | 1 |
Imhof Walter | Laufteam Oberwallis | 1 |
Milesi Giuliana | ATLETICA PARATICO | 1 |
Ciementi Gaetano | A.S. Carniatletica | 1 |
Schmid Karl-Heinz | TSG Nattheim | 1 |
Waldschmidt Ullrich | TV Wetzlar | 1 |
Bradbury Darrell | Dark Peak | 1 |
Reidenbach Ralf | TSV Enzweihingen | 1 |
Tolettini Maurizio | Valchiese | 1 |
Garcia Garcia Saturnino | Spain | 1 |
Barra Gabriele | S.D.Baudenasca | 1 |
Perkampus Ingrid | LuT Aschaffenburg | 1 |
Engelhart Hubert | LC Mengerskirchen | 1 |
Sum Armin | LG Badenova-Nord-Schwarzwald | 1 |
Naab Günter | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Dallio Ettore | LG Welfen | 1 |
Sieben Konrad | SLC Ameln | 1 |
Wojtkowiak Kazimierz | TKKF Saturn Czeladz | 1 |
Hoffmann Holger | SCC Berlin | 1 |
Mayer Reinhold | Sportfreunde Friedberg | 1 |
Vaquero Sanchez Emilia | DOMINGO CATALAN | 1 |
Greenwood Christopher | GBR | 1 |
Lenz Maria-Luise | ULC Bludenz | 1 |
Follonier Pierrot | Switzerlad | 1 |
Kodym Ladislav | XXX | 1 |
Ortega Medina Domingo | Domingo Catalan Fc | 1 |
Donelly Ellison | Liauberis | 1 |
Spurge Paul | Portsmouth Joggers | 1 |
Mlakar Bogomir | xxx | 1 |
Schneider Alex | Ponyhof-Racing-Team | 1 |
Ward Mick | Oswestry Olympians | 1 |
Haskiewicz Stanislaw | KRS MORS TKKF | 1 |
Braun Hubert | Breitensp. Sinzheim e.V. | 1 |
Repellin Paul | ASAD Aubenas | 1 |
Gavaglia' Ermanno | Usa Cafasse | 1 |
Kučera Ladislav | Czech republic | 1 |
Batlogg Manfred | SC-Lorüns | 1 |
Petrinović Rade | individual | 1 |
Evangelista Michele | ITA | 1 |
Karu Felix | SG Götzis | 1 |
Davies Tim | GBR | 1 |
Simonte Fabio | ITA | 1 |
Wörner Thomas | GER | 1 |
McConnel Jim | GBR | 1 |
Candido Fabrizio | ITA | 1 |
Ruzzier Marino | ITA | 1 |
Grimsdale Martin | Watford Harriers | 1 |
Lex Wolfgang | TV-Goldbach | 1 |
Binter Karel | Loko Trutnov | 1 |
Fortin Aleksandra | SLO | 1 |
Komárek Bedřich | SC Hlubočky | 1 |
Pabiasz Stanislaw | LUKS GRONICZEK | 1 |
Drahorád Ctirad | Tatran Železná Ruda | 1 |
Janečková Dana | Slovak republic | 1 |
Moller Marlies | LSV Pirna | 1 |
Colomba Enrico | ITA | 1 |
Schreiber Manfred | LC Donnersberg | 1 |
Weber Karl | Lauftreff Mondsee | 1 |
Haylock Steve | Stockport Harriers | 1 |
Malovrh Špela | SLO | 1 |
Brings Marlene | L.G. Mönchengladbach | 1 |
Trevisan Claudio | ITA | 1 |
Gerweck Hubert | Geigerle Lt Tübingen | 1 |
Kunz Carsten | LG SWM München | 1 |
Bayer Siegfried | LG Radolfzell | 1 |
Piątek Bogdan | Lechici Zielonka | 1 |
Fallarini Renzo | Tranese Unione Industr | 1 |
Szőllős Andras | HUN | 1 |
Kazda Jiří | BC Sport Lomnice nad Popelkou | 1 |
Nicks Jean-Paul | Helmdange | 1 |
de Marchi Angelo | ATLETICA AUDACE NOALE | 1 |
Ytrehus Ingunn Agnete | Tromso Lopeklubb | 1 |
McNeil William | Durham City Harriers | 1 |
Salerno Serafino | Equipe Atletic Team PN | 1 |
Vignadocchio Mauro | Podistica Dora Baltea | 1 |
Grygorieva Liudmyla | Ukraine | 1 |
Linley John | Unattached | 1 |
Blažanin Ante | AK Veteran Zagreb | 1 |
Pucher Franz | AUT | 1 |
Korandell Helmuth | A-LC Kaltern | 1 |
Palmieri Giuseppe | Cedas Fiat | 1 |
Dudzis Krzysztof | Elk | 1 |
Steinbacher Wisi (Alois... | TSV Wattwil | 1 |
Jardine Howard | Springfield Striders | 1 |
Morattel Gaston | CH-Henniez | 1 |
Schwarz Otmar | PTSV Jahn Freiburg | 1 |
Hellmich Karel | AC Start Karlovy Vary | 1 |
Marchon Michel | Switzerlad | 1 |
Rnjak Ozren | RSD Uljanik | 1 |
Gilliland Stephen | Bro Dysynni AC | 1 |
Becker Wolfgang | PST Trier | 1 |
Pilot Galdino | Atletica Brugnera | 1 |
Favre Felix Michel | France | 1 |
Tarnowski Andrzej Jacek | LKB Rudnik | 1 |
Kenney Ray | Preston Harriers | 1 |
Delbarba Eugenia | Italy | 1 |
Sloboda Jozef | SIBAMAC Trnava | 1 |
Zanni Giovanni | ATLETICA PARATICO | 1 |
Hoyer Siegfried | TV Bühlertal | 1 |
Satchell Dan | France | 1 |
Loidolt Josef | Austria | 1 |
Bodlák Jan | Bramac Chrudim | 1 |
Quaglia Bruno | Pod. Valle Varaita | 1 |
Fritz Guido | TV Immenstdt | 1 |
Koutník Dušan | Vlastibořice | 1 |
Bacon John | WCOC | 1 |
Passot Giulio | ITA | 1 |
Jenkins Archie | Ron Hill Cambuslang H | 1 |
Moser Rungger Gertraud | ASC-Lauffreunde Sarntal | 1 |
Scruton Neil | Scarborough AC | 1 |
Herr Willi | LAT Sense | 1 |
Bucher Reudi | LAT Sense | 1 |
Rodica Stojan | ŠD KRAŠKI TEKAČI | 1 |
Glover Robert | Pudsey & Bramley | 1 |
Lang Hans | SV Lauffen Power-Team | 1 |
Belobrad Ivan | Žamberk | 1 |
Plakolm Alexander | ULC Bludenz | 1 |
Fernandez Penafiel Marie del Car | Albatros Team | 1 |
Kincl Marek | TJ Maratonstav Úpice | 1 |
Abulevicz Andrej | Hasičský klub | 1 |
Nutter Mark | Clayton le Moors | 1 |
Desch Manuel | LG Attergau | 1 |
Zelenika Gordan | AK Sljeme | 1 |
Merkel Heide | TG Ötigheim | 1 |
Cesar Normando T.b. | BRA | 1 |
Schaffler Roswitha | Lauf Club Marathon Rheifelden | 1 |
Voss Monica | GER | 1 |
Hahn Arthur | TG Grosselmerode | 1 |
Lovrec Nenad | AK Žumberak – Sošice | 1 |
Testa Salvatore | Cedas Fiat | 1 |
Fumagalli Fulvio | G.S. CSI Morbegno | 1 |
Kramer Bianca | LC Bad Dürkheim | 1 |
Balážová Zlatica | KRB Partizánske | 1 |
Ebenlechner Georg | LG ST. Wolfgang | 1 |
Johnson Mike | Lancaster Morecambe AC | 1 |
Mueller Britta | LG Badenova Nordschwarzwald | 1 |
Čulina Elvis | KLUB ATLETSKIH VETERANA ZADAR | 1 |
Seiberth Gabriel | - | 1 |
Wikeley Alan Frederick | Thirsk and Sowerby Harriers | 1 |
Hillon Bernard | Cumberland Fell Runners | 1 |
Rosa Sergio | Atl. S. Martino Amaltea Asics | 1 |
Unterkofler Erich | TS Jahn Lustenau | 1 |
Gore Brian | Horwich | 1 |
Latimier Jean -Jacques | AS LEVES | 1 |
Beran Václav | VUT Brno | 1 |
Podbevšek Željko | AK Veteran Zagreb | 1 |
Fink Alois | LCAV Jodl packaging | 1 |
Klein Matthias | TSV Cappel | 1 |
Aguado Mori Ana Cristina | SPA | 1 |
Borrelli Giulia | ITA | 1 |
Rauchenzauner Christi | LG Attergau | 1 |
Thompson Peter | Clayton le Moors | 1 |
Gacek Andrzej | MKN Muszyna | 1 |
Krčmárová Mária | BBS Bratislava | 1 |
Banach Krzysztof | Lublin | 1 |
Pecháčková Hana | VS Tábor | 1 |
Edwards Gary | Unattached | 1 |
Juen Beatrice | Post SV Tirol | 1 |
Müller Harry | LG DUV | 1 |
Ćwiek Marcin | WKB FRAJDA | 1 |
Wills Kevin | Gosford Athletics | 1 |
Hladík Karel | Baník Příbram | 1 |
Matanin Dušan | Slovakia Mountain Running Team | 1 |
Rossi Tiziano | ITA | 1 |
Vagenknecht František | Czech republic | 1 |
Götzmann Klaus | SV Waldkirch | 1 |
Pol Emiliana | ITA | 1 |
Fiur Heike | TSG Schnaitheim | 1 |
Klink Christoph | DAV Ravensburg | 1 |
Alpini Maurizio | ITA | 1 |
Oldham Veronique | Norham Running Club | 1 |
Disslbacher Josef | LCAV doubrava | 1 |
Soviš Ivan | HS Rýmařov | 1 |
Zólyomi Kinga | Hungary | 1 |
Ciapponi Daniele | G.S. CSI Morbegno | 1 |
Schlink Marcelle | LG Eppstein Hornau | 1 |
Wakolbinger Aloisia | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Hanstveit Odd Arne | Norway | 1 |
Machačka Pavel | Hradec Králové | 1 |
Boysen Peter | TSV 1860 Staffelstein | 1 |
Řehoř Pavel | RS ISCAR s.r.o | 1 |
Tkadleček Josef | Uherský Brod | 1 |
Gamble Ed | Cheshire Hill Racers | 1 |
Percival Wayne | Ambleside AC | 1 |
Ely Sheila | GB-Skipton | 1 |
Suck Christian | Traunkirchen | 1 |
Käflein Roland | TV Haueneberstein | 1 |
Murray Patrick | Unattached | 1 |
Dal Pos Morena | A.S.D. ATLETICA AVIANO | 1 |
Shone Monica | Clayton le Moors | 1 |
Witham Helen | DFR | 1 |
Hoet Elie | AVR | 1 |
Buss Steffi | ART Düsseldorf | 1 |
Vaníčková Jaroslava | Primátor Náchod | 1 |
Greber Bruno | Kilian | 1 |
Posch Ernst | Naturfreunde Bruck | 1 |
Flynn Laura | Ireland | 1 |
André Régine | CO Insming | 1 |
Orlandi Maurizio | Italy | 1 |
Ižaž Mirela | MK HRVATSKI SOKOL-GPP OSIJEK | 1 |
Miorin Francesca | ITA | 1 |
Maier Ulrich | TV Steinheim | 1 |
Brandt Torunn Paulsen | Sportsklubben Rye | 1 |
Remmele Erwin | LC Aichach | 1 |
Tomi Silvio | Orecchiella Garfagnana | 1 |
Kubíčková Eliška Anna | SK Kotlářka Praha | 1 |
Bassetti Gianluca | ITA | 1 |
Ermacora Michele | ITA | 1 |
Švidernoch Milan | X-AIR Ostrava | 1 |
Kapusta Viliam | BO Tatran Turany | 1 |
Naumann Dieter | TSV Bad Endorf | 1 |
Davies Emyr | Eryri | 1 |
Silovský Václav | angus team | 1 |
Woods Duncan | NYMAC | 1 |
Holleis Rosi | Post SV Tirol | 1 |
McCall John | Pennine | 1 |
Calzaferri Paolo | ITA | 1 |
Rusnáková Margita | AMK Nové Zámky | 1 |
Veith Rainer | TV Obergrombach | 1 |
Griffiths Vaughan | Maldwyn Harriers | 1 |
Biggs Dan | GBR | 1 |
Primon Giorgio | GSA Pollone | 1 |
Fornoni Daniele | Italy | 1 |
Kolínek Zdeněk | AK Perná | 1 |
Archbold James | Borrowdale | 1 |
Owens David | Keswick AC | 1 |
Downey Colin | Dundley Kingswinford RC | 1 |
Jančijev Stjepko | AK Sljeme | 1 |
Molina Didier | Asptt Nice | 1 |
Cohen Michel | Belgium | 1 |
Schönhuber Andreas | LG Mettenheim | 1 |
Watzke Reinhard | TV Goldbach | 1 |
Malinowska Marzena | Warszawa | 1 |
Richards Peter | Keswick AC | 1 |
Trave Anne Magrethe | NOR | 1 |
Kulej Wieslaw | NKB-Klobuck | 1 |
Baumhackl Gottfried | LC Liebensdort | 1 |
Pfliehinger Katja | TV Bühlertal | 1 |
Faist Erich | LG Kinzigtal | 1 |
Szaszo Zoltán | AVC Praha | 1 |
Kauk Johan | DJK Ellw.-SG Virngrund | 1 |
Neumayer Monik | LSV Feldkirch | 1 |
De Cristini Alberto | ITA | 1 |
Siwczyk Andrezej | Energetyk Rybnik | 1 |
Wynne Mike | Settle Harriers | 1 |
Hons Miloslav | VTŽ Chomutov | 1 |
Mclean Herbie | Lothian Running Club | 1 |
Carneiro Sandra | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Sahler Klaus | Härte Runners | 1 |
Lindič Metka | Marathon Novo mesto | 1 |
Blake Eric | La Sportiva | 1 |
Pryde Godron | Lomond | 1 |
Franzoi Bruno | Laufgruppe Suchard | 1 |
Koplinger Erich | BBS Bratislava | 1 |
Ashey Charles | Wrexham A.C. | 1 |
Paleček Bohumil | XXX | 1 |
Steffan Odino | ITA | 1 |
Moos Firmin | Switzerlad | 1 |
Cooke John | Stone Master Marathoners | 1 |
Schwaiger Oswald | Fulpmes | 1 |
Weir Pippa | Perth | 1 |
Heiter Werner | LG Rülzheim | 1 |
Maranzina Aldo | ITA | 1 |
Bruchez Guy | Switzerland | 1 |
Trontelj Silvia Hočevar | Slovenia | 1 |
Gielar Marian | Sanok | 1 |
Kyncl Josef | SKI Česká Třebová | 1 |
Beck Katrin | Switzerland | 1 |
Pikon Primož | SLO | 1 |
Fauland Karl | Tri-Team Kleinwalsertal | 1 |
Tamimova Lenka | Pelhřimov | 1 |
Kempf Bernhard | TV Kippenheim | 1 |
Noggler Evelyn | Amateur Sport Club Berg | 1 |
Dejonckheere Wim | AVRoeselare | 1 |
Slater Karen | Settle Harriers | 1 |
Zamolo Roberto | ITA | 1 |
Hoss Josef | LG Rhein-Wied | 1 |
Meiers Waltraud | LT Brüderkrankenhaus | 1 |
Cavalli Giovanna | G.S.A. Corno Marco Itali | 1 |
Sappart Christian | MBB SG Augsburg | 1 |
Vlada Stevanovic | VETERAN | 1 |
Gurgul Ryszard | KWK Piast B-B | 1 |
Locatelli Vilmer | G.S.A. VALSESIA | 1 |
Bocciarelli Elsa | Atletica Paratico | 1 |
Pytelka Václav | Plzeň | 1 |
Friedle Orthmar | LSG Vorarlberg | 1 |
Babra Josef | KB Osrblie | 1 |
Parzanese Franco | Amici Pianezza | 1 |
Ďurdík Pavol | PD Gader Blatnica | 1 |
Stephenson Les | Keswick AC | 1 |
Jeličić Rada | RSD Uljanik | 1 |
Mortag Matthias | GER | 1 |
Cox John | Hallamshire Harriers | 1 |
Wetherill Dil | WAOC | 1 |
Hermann Emmerich | Messiner Laufteam Triesen | 1 |
Marino Carlo | Baudenasca | 1 |
Roche John | England | 1 |
Turi Carlo | Runners Chieti | 1 |
Glätzle Sylvester | TV. Hindelang | 1 |
Bellahouili Hassan | fast | 1 |
Pizzato Giorgio | RRC München | 1 |
Fenos Franca | ATL. GR. SANTAROSSA BRUGNERA | 1 |
Kiefl Peter | TV Geiselhöring | 1 |
Abba Sergio | Atletica Saluzzo | 1 |
Nowak Adam | TKKF Saturn Czeladz | 1 |
Denoisie Veronique | Esperance Faverges | 1 |
Smith Bruce | Standard Life AC | 1 |
Zecchin Pietro | ITA | 1 |
Hubbert Keith | Unattached | 1 |
Menhert Christoph | Bautzener LV Rot-Weir.. 90 | 1 |
Cerovac Stjepan | AK Ka tim | 1 |
Schaeffler Roswitha | LCM Rheingelden | 1 |
Volz Wolfgang | TV Eisental | 1 |
Losman Miroslav | Hradec Králové | 1 |
Ragg Remigius | LG Brandenkopf | 1 |
Tell Monica | ITA | 1 |
Krajewski Artur | Wild Runner Team.pl | 1 |
Baker Reginald | Lancaster | 1 |
Stöckl Friedrich | Union Vorchdorf | 1 |
Jobst Monika | TV Haueneberstein | 1 |
Mrkojević Damir | MK HRVATSKI SOKOL-GPP OSIJEK | 1 |
Csongrády Rudolf | Slovenská Unie behu do vrchu | 1 |
Seelinger Berthold | FC Alemania Unterkirnach | 1 |
Higginson Ben | Perston Harriers | 1 |
Martinucci Ivonne | G.P. VALCHIAVENNA | 1 |
Umlarik Pavol | MK Rajec | 1 |
Good Le Nicky | Macclesfield Harriers | 1 |
Larsson Jan | OLC Stubai | 1 |
Benigni Carlo | GS. Trilacum | 1 |
Pletschet René Bernhard | CH-Zermatt | 1 |
Filipič Elis | SLO | 1 |
Klanderud Tore | Varegg il. | 1 |
Adamzyk Jan | LZS Miedzna | 1 |
Obermaier Willi | TSV 05 ROT | 1 |
Di Lenardo Chiara | ITA | 1 |
Solavaggione Elio | Pod. Valle Varaita | 1 |
Ziersch Gerhard | LG Steinlach | 1 |
Humble John | Northumberland Fell Runners | 1 |
Meyer Martin | LC 80 Pforzheim | 1 |
Chiara Carluccio | G.S.A. VALSESIA | 1 |
Scheper Ludger | TuS Badenweiler | 1 |
Vuerich Daniele | ITA | 1 |
Hall Stephen | Unattached | 1 |
Lukina Željko | AK “Rudolf Perešin” | 1 |
Cusinato Franco | Gruppo Cittŕ Di Genova | 1 |
Sellan Jole | ITA | 1 |
Williams Allun | GBR | 1 |
Bureš Jaroslav | Maratonklub Hlinsko | 1 |
Rossetti Roberto | Atletica Verbano | 1 |
Utješinović Branko | AK Veteran Zagreb | 1 |
Gorzolka Stanislaw | Trs Sila Ustron | 1 |
Lazar Peter | AK Zilina | 1 |
Bergese Antonio | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Pointner Barbara | WSV Bad-Hofgastein | 1 |
Fischer Georg | GER | 1 |
Kliempt Reinhard | TSV Ismaning | 1 |
Allari Cristina | Prisma Spedizioni | 1 |
Ogston Matt | Westerlands | 1 |
Šorli Tina | SLO | 1 |
Zittel Thomas | TV Bühlertal | 1 |
Mierzwiak Halina | WDA-Swiecie | 1 |
Christie Malc | Chorley Harriers | 1 |
Schirling Peter | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Wagner Gerold | xxx | 1 |
Hanke Miroslav | SKI Podlázky | 1 |
MacDonald Nick | Carnethy | 1 |
Recour Guillaume | esperance Faverges | 1 |
Tilleard James | Unattached | 1 |
Galliano Massimo | ITA | 1 |
Krkoška Dušan | MAC Rača | 1 |
Bardsley Ben | Borrowdale | 1 |
Penninger Christian | LCAV Doubrava | 1 |
Sturm Manfred | LC Flachgau | 1 |
Kader Jorgen | TSG Schnaitheim | 1 |
Muray Paul | Horwich | 1 |
Shaw Rob | Wharfedale Harriers | 1 |
Winn Ronnie | neregistrován | 1 |
Hodges Alastair | GBR | 1 |
Mauger Michel | Esperance Faverges | 1 |
Burzyński Mirosław | Aksu Polska | 1 |
Rubel Petra | TV Kuppenheim-Oberndorf | 1 |
Vandercammen Alain | Military Team Belgium | 1 |
Gratzer Werner | Saeco-Power-Team Koblach | 1 |
Leistner Hans-Ralf | TuS Greishen | 1 |
Bertsch Ferdinand | ÖAV Feldkirch | 1 |
Florjančić Ivan | ŠD MEDIKUS | 1 |
Knoll-Rumpl Paula | Austria | 1 |
Opálka Tibor | BBS Bratislava | 1 |
Zwingert Rudi | GER | 1 |
Irving Eddie | Ilkley Harriers | 1 |
Minchev Ivan | Vibram Fivefingers | 1 |
Schmidt Wolfram | LC Buchendorf | 1 |
Walsh Mike | Kendal | 1 |
Hart John | Loughton AC | 1 |
Mahlau Bernhard | TV Steinheim | 1 |
Bramwell Graeme | Buxton | 1 |
Reissmüller Martin | AST Süssen | 1 |
Tomczak Cezary | WKB Piast Wroclaw | 1 |
Barus Attila | Banská Bystrica | 1 |
Pertegato Giuliana | ITA | 1 |
Erdl Sieglinde | TV Geiselhöring | 1 |
Sutcliffe Rod | Calder Valley | 1 |
Kamleitner Hans | Post SV Tirol | 1 |
Nalepka Jerzy | Sanok | 1 |
Darsie Gianpaolo | ITA | 1 |
Sigler Jörg | Sc Ainring | 1 |
Wood David | North Fylde | 1 |
Hohenwarter Jürgen | Laufgruppe Suchard | 1 |
Calia Nicola | Atletica Iriense Voghe | 1 |
Rupp Martin | BLT Bludenz | 1 |
Lesniewski Stanislaw | TKKF Saturn Czeladz | 1 |
Bidese Giovanni Battist | ITA | 1 |
Foresti Davide | Atletica Paratico | 1 |
Kojine Petr | xxx | 1 |
Anning Sam | ENG | 1 |
Ott Roland | LC Mengerskirchen | 1 |
Dorr Sandrine | C.O.INSMING | 1 |
Stafford Andrew | Kendal | 1 |
James David | Bingley Harriers | 1 |
Clementi Gianpietro | US MALONNO | 1 |
Schoen Wolfgang | TSG Schnaitheim | 1 |
Waterhouse Carole | Halifax Harriers | 1 |
Havelka Jan | Maratonstav Úpice | 1 |
Malanowski Jaroslaw | Delta Triathlon Plock | 1 |
Riboldi Maria Pia | ITA | 1 |
Towers Jim | Nidd Valley | 1 |
Bauer Leo | Get Fit | 1 |
Pfeifenberger Hubert | Kolland Topsport Gaal | 1 |
Facchini Raffaele | ITA | 1 |
Symington Stuart | DUNBAR | 1 |
Kassay Vojtech | Slovak republic | 1 |
Nenov Stanimir | Athletik Varna | 1 |
De Biagi Nadia | ITA | 1 |
Šipec Robert | SLO | 1 |
Wszolek Helena | Krakow | 1 |
Holzleithner Lorenz | Lauftreffe Mondsee | 1 |
Mcgreevy Dominic | Newcastle AC | 1 |
Carboni Costantino | ITA | 1 |
Ververgaert Mike | Netherlands | 1 |
Grosmannová Iva | SK Zeměchy | 1 |
Ligema Michael | Lodlow Runners | 1 |
Provazník Dušan | SVK | 1 |
Francet Sven | FCHA/LBFA | 1 |
Konkol Jozef | Polsko | 1 |
Pagnotti Massimo | Libertas Forno | 1 |
Drysdale William | Law District AAC | 1 |
Stecher Manfred | Reschenseelaufteam | 1 |
Jankovic Dragan | AK Sljeme | 1 |
Montanaro Armando | Maraton. Cassano Magna | 1 |
Connor Barbara | Skiclub Grabserberg | 1 |
Schulze Jürgen | LG Welfen | 1 |
Heinen Josef | TV Huchem-Stammeln | 1 |
Rihtaric Marjan | SLO | 1 |
Trockenbacher Hermann | SC Erl | 1 |
Giacometti Gino Paolo | To095 | 1 |
Kuster Marcel | Switzerland | 1 |
Piegger Hannes | - | 1 |
Faron Janusz | visegrad Maraton Rytro | 1 |
Keller Urs | MTV Ermatingen | 1 |
Nittel Hans-Joachim | FT Freiburg | 1 |
Deck Andreas | FV Sportfreunde Forchheim | 1 |
Zajac Leszek | Walbrzych | 1 |
Horsfall Andrew | Todmrden Harriers | 1 |
Cassan Stefano | ITA | 1 |
Sangalli Mauro | Atletica Paratico | 1 |
Visini Emilio | BG 353 POOL SOC.ATL.ALTA VALSERIANA | 1 |
Guglberger Günter | Team Serles | 1 |
Liskaj Jozef | BST Turany | 1 |
Blumentritová Simona | Czech republic | 1 |
Purgato Simone | ITA | 1 |
Koscielniak Kazimierz | Bystra Polska | 1 |
Avan Mehmet | LG Stadt Hatterheim | 1 |
Pardini Alderano | ITA | 1 |
Jedele Ursula | LG-DUV | 1 |
Morley Steven | llkley Harriers | 1 |
Costabel Ivana | Riv Skf Villar Perosa | 1 |
Schwörer Werner | GER | 1 |
Werlberger Gerhard | keiner | 1 |
Henryk Heinrich | Skoczow | 1 |
Robinson Andrew | Clayton le Moors | 1 |
Tüchler Johann | TVN Wals | 1 |
Gittins Rosanne | Keswick AC | 1 |
Lajovic Misa | xxx | 1 |
Bek Josip | AK JASTREB 99 | 1 |
Fellay Cedric | Switzerlad | 1 |
Kerpan Paola | ASD La Michetta | 1 |
Novák Peter | SBS Lokomotiva Vrůtky | 1 |
Demšar Marko | Slovenia | 1 |
Šmíd Petr | Loučná 956 | 1 |
Zavacký Pavel | Maraton Košice | 1 |
Mendorf Edar | LG Ortenau Nord | 1 |
Cericola Michelantonio | Atletica Susa | 1 |
Sboarina Alessandra | Prisma Spedizioni | 1 |
Lorenz Petra | TV Haueneberstein | 1 |
Bohnet Armin | TV Dornstetten | 1 |
Radici Martino | US MALONNO | 1 |
Taylor Nat | Girvan AAC | 1 |
Früh Franz | Workout Bühl | 1 |
Kozak Sabine | Kelag Energy Running Team | 1 |
Dymek Stanislaw | TKKF Plock | 1 |
Jindra David | AC Obora Hvězda Praha | 1 |
Šedivý Michal | Czech republic | 1 |
Widmoser Albert | Lg Pletzer Hopfgarten | 1 |
Heusicom Michel | FCHA/LBFA | 1 |
Martinec Jan | AC Obora Hvězda | 1 |
Bucovaz Mario | ITA | 1 |
Roleček Milan | Pěčín | 1 |
Uccelli Mauro | Gs Genzianella | 1 |
Goller Herbert | LCTI-Tirol | 1 |
Benčina Boštjan | SLO | 1 |
Plch Alois | Zetor Brno | 1 |
Ficco Marino | GSPT 75 Ciet | 1 |
Kitchen Andrew | Dark Peak | 1 |
Adami Loris | ITA | 1 |
Obendorfer Richard | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Di Bello Franco | ITA | 1 |
Žiak Štefan | Ž. P. Šport Podbrezová | 1 |
Hugenschmidt Jürgen | LG Radolfzell | 1 |
Meßner Josef | TV Schuttertal | 1 |
Chalupka Rudolf | LCA Hochschwab | 1 |
Vrbnjak Karl | SLO | 1 |
Halešová Dana | SK Vltava Český Krumlov | 1 |
Ludy Alice | CH-Semsales | 1 |
Bornschein Mike | LG Filder | 1 |
Rasinger Lorenz | KLC Klagenfurt | 1 |
Thomas James | Buckley Runners | 1 |
Fux Marcel | Sport-Team | 1 |
Krauße Reimund | LV-Einheit Greiz | 1 |
Balog Peter | Banská Bystrica | 1 |
Edelmann Tanja | TSG Leutkirch | 1 |
Stracke Heinrich | TSV 1850/09 Korbach | 1 |
Jones Philip | Calder Valley | 1 |
Berčić Izidor | AK TRIGLAV KRANJ | 1 |
Fiore Albarosa | Libertas Forno | 1 |
Kleiner Hans-Walter | ESV Gemünden A.MAI | 1 |
Akrap Ivan | Hajduk | 1 |
Odrljin Gordana | AK Sljeme | 1 |
Diemand Andreas | Switzerland | 1 |
Somogyi Károly János | Hungary | 1 |
Ziolko Jan | PKS Jadwiga Krakow | 1 |
Hutt Dieter | LAG Obere Murg | 1 |
Michálek Otakar | Jiskra Vratislavice | 1 |
Chowanski Jan | KB Zryw Ostrzeszow | 1 |
Schierloh Nick | Great Britain &N.I. | 1 |
Wachter Manfred | BLT Sparkasse Bludenz | 1 |
Galas Zbigniew | TKKF Czelad | 1 |
Barberis Antonio | Atletica Saluzzo | 1 |
Pellanda Mirco | ITA | 1 |
Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 1 |
Struyfs Josef | AC Herentals | 1 |
Jurczak Ryszard | KB Huta Katow | 1 |
Müllers Karl | SV Biengen | 1 |
D'Angela Lorenzo | ITA | 1 |
Sgarzi Stefano | ITA | 1 |
Winfried Huber Dr. | GER | 1 |
Hočevar - Trontelj Silv | AK Koper | 1 |
Mattioz Luisa | ITA | 1 |
Burschäpers Joachim | LG Eppstein Hornau | 1 |
Roubíček Milan | ACES Team Karlovy Vary | 1 |
Valotti Stefano | ITA | 1 |
Graham Jackie | Stainland Lions | 1 |
Legowski Janusz | LKS Ziemi Puckiej | 1 |
Pollmann Erwin | CH-Noës | 1 |
Fleming Paul | Rathfarnham WSAF | 1 |
Knavs Anton | SLO | 1 |
Ambrož Jaroslav | AC Praha | 1 |
Olsen Rune | DEN | 1 |
Dohr Gebhard | LC-WESTSTEIERMARK | 1 |
Zucchi Anna | Mandello-gptalamona | 1 |
Innerhofer Willi | LSG | 1 |
Millan Alisdair | Great Britain &N.I. | 1 |
Cigrovski Vjekoslav | individual | 1 |
Schmid Rudi | TG Schömberg | 1 |
Hargrewes Rob | CFR | 1 |
Madej Józef | Zadyszka Oświęcim | 1 |
Bradstock Stuart | Edale AC | 1 |
Reimeir Helmut | MRRC München | 1 |
Garione G. Franco | neregistrován | 1 |
Barsotti Gionata | ITA | 1 |
Englaro Gianpaolo | ITA | 1 |
Sumnitsch Petra | TS Bludenz | 1 |
Kalmbach Joachim | lg rülzheim | 1 |
Nägele Ulrich | Sparda-Team Rechberghausen | 1 |
Danelon Sonia | ITA | 1 |
Siegmund Thomas | TG Viktoria Augsburg | 1 |
Wolfberger Astrid | Austria | 1 |
Mayr Alois | WSV Oberaudorf | 1 |
Rümmele Karl | BSC | 1 |
Vargovský Dušan | RD-RV Sliač | 1 |
Gregson Karrie | No Club | 1 |
Biasolo Nathale | Atletica Mariano | 1 |
Fontana Elena | Atl. Gió 22 Rivera | 1 |
Kogovšek Stane | SLO | 1 |
Angeli Cristina | ITA | 1 |
Osipowicz Antoni | KB Huta Katow | 1 |
Donnet-Monay Yves | Switzerland | 1 |
Jähtzen Herbert | Gazelle Pforzheim | 1 |
Mlynarska Mariola | WKB META LUBLINIEC | 1 |
Clayton Julie | Scarborough AC | 1 |
Schneider Jörg | GER | 1 |
Warren John Arthur | Unattached | 1 |
Braune Franz | LT Breitenbach | 1 |
Resch Hubert | LC Oberpinzgau | 1 |
Torcoli Donata | Italy | 1 |
Gaworczyk Krzysztof | B-B | 1 |
Kuchová-Breburdová Hana | MK Kladno | 1 |
Petrouschek Martin | LSV Feldkirch | 1 |
Evans Gill | Shepshed Running Club | 1 |
Syd Coxon | England | 1 |
Kasanický Branislav | ŠK ST Ružomberok | 1 |
Davis Tony | Derwent AC | 1 |
Sinclair Andrew | Macclesfield Harriers | 1 |
Wörz Werner | Spiridon Frankfurt | 1 |
Holub Josef Ing. | Bruntál | 1 |
Canning Paula | Athletics Nelson NZL | 1 |
Ryba Milan | AVC | 1 |
Veronese Philippe | Santarossa Brugnera | 1 |
Ličen Viktor | SLO | 1 |
Bischof Alexander | LG Götzis | 1 |
Proietti Mauro | ITA | 1 |
Fox David | Otley AC | 1 |
Komola Kazimierz | Chemik Puławy | 1 |
Armstrong Pamela | England | 1 |
Pacher Robert | HSV St. Johann | 1 |
Drbohlav František | Příšovice | 1 |
Statham Elaine | Stone Master Marathoners | 1 |
Janigová Denisa | Slovak republic | 1 |
Monasterolo Giorgio | GS Porte | 1 |
Combi Lorenza | ITA | 1 |
Schroeder Ralf | Renntiere Silbertal | 1 |
Wechselberger Georg | Team Serles | 1 |
Hechl Anton | Olc Schwaz | 1 |
Bromhall Clive | Bristol and West AC | 1 |
Trier Jörg | Gasthof Steinlein / Neufang | 1 |
Kurek Edward | Saturn Katowice | 1 |
Bažant Jan | SKP Mladá Boleslav | 1 |
Picco Noris | ITA | 1 |
Fantauzzi Francesco | GS Brancaleone | 1 |
Słomka Andrzej | TKKF HADES Mikołów | 1 |
Niedertscheider Franz | Sportunion Raiffeisen Lienz | 1 |
De Sario Katia | ITA | 1 |
Skoneczny Danuta | KRS TKKF MORS Jastrzębie Zdrój | 1 |
Zaccagni Andrea | ITA | 1 |
Hörmann Hans | PTSV Rosenheim | 1 |
McNulty Peter | Radcliffe AC | 1 |
Carter Peter | England | 1 |
Salvadori Mauro | U.S.MALONNO | 1 |
Grznar Miloš | SK Bziny | 1 |
Blenkinsop Harry | Keswick AC | 1 |
Pudgar Danilo | SLO | 1 |
Atkinson Peter | York Acorn RC | 1 |
Paniga Oscar | ITA | 1 |
Steiner Anton | Rennerclub Vinschgau | 1 |
Jarvis Bernard | Holme Pierrepont RC | 1 |
Corradini Fulvia | Altetica valli di non e sole | 1 |
Schwärzler Reinhard | Shotokan KC Lauterach | 1 |
Wellenreiter Marc | C.O.INSMING | 1 |
Hendler Sepp | BLT-SV Raika Volde | 1 |
Roberts Iolo | Eryri | 1 |
Tschigg Armin | AMATEUR SPORT CLUB BERG/EPPAN | 1 |
Lahtelme Pier Luigi | Atletica Susa | 1 |
Bedřich Ludvík | UCS Static H. Němčí | 1 |
Pintar Boštjan | SLO | 1 |
Feeney Julie | Rossendale Harriers | 1 |
Tasca Cristian | ITA | 1 |
Kenwright Dawn | Sarn Helen | 1 |
Della Pietra Fabio | ITA | 1 |
Slowiaczek Roman | Jablunkov | 1 |
Zapletalová Dana | SKI Česká Třebová | 1 |
Hrdina Vilém | HO Banka Praha | 1 |
Cella Antonino | ITA | 1 |
Sauteur Louis | CH-Lausanne | 1 |
Vogt Eugen | TVDÄ Hanau | 1 |
Haag Petra | LG Geroldseck Lahr | 1 |
Longo Giuseppe | ITA | 1 |
Bogenhuber Alfred | Bay Ultra Runners | 1 |
Quinn Rebecca | IRL | 1 |
Tavernini Enzo | Atletica Verbano | 1 |
Frohne Freimut | TSV Berkersheim | 1 |
Kovalík Jozef | BB | 1 |
Bado Corrado | ITA | 1 |
Paterson Ewan | Moray Roadrunners | 1 |
Dvořák Pavel | USK FM VŠE Jindřichův Hradec | 1 |
Stevenson Paul | Pudsey & Bramley | 1 |
Jepson Judith | Dark Peak Fell Runners | 1 |
Mössmer Georg | Garching | 1 |
Crisconi Andrew | Glenwood Growlers | 1 |
Sebastiani Leonardo | ITA | 1 |
Whitehead David | Kendal | 1 |
Buck Jane | Cardigan AC | 1 |
Goetz Elsa | LG Baar | 1 |
Langenscheidt Dieter | LSG Vorarlberg | 1 |
Beltrami Costante | I-Storo | 1 |
Plangger Peter | - | 1 |
Kirchmayr Dietmar | TV Wels 1862 | 1 |
Acquaviva Giovanni | Cedas Fiat | 1 |
Deuß Peter | LG Mettenheim | 1 |
Smolák Vojtěch | SKI Klub Česká Třebová | 1 |
Zeller-Abbühl Corinne | Switzerland | 1 |
Huddleston Mark | Shropshire Shufflers | 1 |
Merlin Massimo | Atletica Verbano | 1 |
Cetnarski Franz | USC Freiburg | 1 |
Schanné Werner | D-Wetzlar | 1 |
Loxam Dean | Stockport Harriers | 1 |
Bonzi Fausto | Atletica Valle Bremban | 1 |
Ramirez-Castrillon Efren | Maraton Pitalito | 1 |
Thiel Regina | LC Donnersberg | 1 |
Kranz Esko | LG Radolfzell | 1 |
Baldauf Peter | TV Düppenweiler | 1 |
Stoneman Colin | Milton Keynes AC | 1 |
Mühling Horst | SSC Berlin | 1 |
Cuntz Herbert | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Wild Roland | GER | 1 |
Hindle Paul | Keighley and Craven AC | 1 |
Masciaga Egidio | I-Crevoladossola | 1 |
Bulva Pavel | ASK Děčín | 1 |
Urban Werner | LSV Feldkirch | 1 |
Goria Michele | CBR Borgaretto | 1 |
Laurent Vicente | FRA | 1 |
Miani Nicola | ITA | 1 |
Chilton Robert | Meirionnydd | 1 |
Scherrer Hubert | Wintersportverein Übersaxen | 1 |
Vukorepa Jozo | Hajduk | 1 |
Bortot Gianna | ITA | 1 |
Rauschenberg Eve | LC Haßloch | 1 |
Thurre Jean-Paul | Switzerlad | 1 |
Gafundi Damien | Switzerland | 1 |
Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 1 |
Pedrali Giovanna | Atletica Paratico | 1 |
Egger Herbert | BLT SV Raika Volde | 1 |
Serowy Werner | ASC Dillenburg | 1 |
Wilson Joan | Scotland | 1 |
Hlavsa František | ABK 99 Pohořelice | 1 |
Mateis Damir | RSD Uljanik | 1 |
Roth Jörg | LAG Obere Murg | 1 |
Valentová Květa | AVC Praha | 1 |
Grabner Gottfried | Union Windischgars | 1 |
Berounský Jan | TJ Doksy | 1 |
Flaks Jan | AC Nýřany | 1 |
Oleksy Jarosław | TKD Tymbark | 1 |
Dizin Michel | xxx | 1 |
Špajová Gabriela | ČTBK Česká Třebová | 1 |
Zorzanello Giovanni | ITA | 1 |
Ilzhöfer Angelika | TSV Essingen | 1 |
Milan Ottorino | ITA | 1 |
Cích Vladimír | Slovenská Unie behu do vrchu | 1 |
Schmalz Jürgen | TV Haueneberstein | 1 |
Walczak Lidia | Maraton Leszno | 1 |
Hanulová Danka | Slovak republic | 1 |
Maciejczek Jan | Cieszyn | 1 |
Brabec Miloslav | Interceramica Rokycany | 1 |
Tognoli Giovanni | Atletica Valle Brembana | 1 |
Ganss Lothar | DJK Salz | 1 |
Kruczyński Marian | Żywiec | 1 |
Barnsteiner Alexander | LLG Landstuhl | 1 |
Pergner Petr | Zámek Dobříš | 1 |
Emmenecker Gerhard | LSG Aalen | 1 |
Sullivan Lawrence | Clayton le Moors | 1 |
Kalát Josef | Hvězda Trnovany | 1 |
Musgrove Victoria | Eryri | 1 |
Witwer Johannes | LC RUN-DEZVOUS Bürs | 1 |
Hoffmann Andreas | USC Freiburg | 1 |
Mayer Johannes | SV Marswiese | 1 |
Butzer Peter | memler.de | 1 |
Rüf Reinhold | LSG Vorarlberg | 1 |
Vaňo Tiborko | Rukavica Čeladnice | 1 |
Lenarduzzi Fausto | ITA | 1 |
Bianchi Domenico | San Tarcisio Roma | 1 |
Fojcik Wilhem | Rybnik | 1 |
Koch Thomas | TRI POWER Rhein-Sieg | 1 |
Andreotti Dino | Atletica Lessona | 1 |
Orlich Roberto | ITA | 1 |
Donaldson Ronnie | N.I.M.R.A. | 1 |
Sprenzinger Erhard | SVG Ruhstorf/Rott | 1 |
Jacso Istvan | HUN | 1 |
Mitchell Dave | Hawkhill Harriers | 1 |
Clark Jane | England | 1 |
Schneeberger Hansjörg | ULC Bludenz | 1 |
Walton John | AUS | 1 |
Hascher Martin | ASC Ulm/Neu-Ulm | 1 |
Maire Christian | France | 1 |
Braukmann Thomas | L.G.Kindelsberg-Kreuztal | 1 |
Rennwald Klaus | LG Ortenau Nord | 1 |
Tonietti Franca | Podistica None | 1 |
Gaudiesius Zydrunas | F.O.C.U.S. running | 1 |
Bates Paul | Lancaster Morecombe AC | 1 |
Petranovic Sanja | krizevci | 1 |
Esswein Karl-Heinz | SK Ludwigshafen | 1 |
Svoboda Miloš | Matador Púchov | 1 |
Navrátil Josef | SK Strančice | 1 |
Davies Richard | Wesham Road Runners | 1 |
Šimić Adrijana | individual | 1 |
Mccauley Alan | Kapiti Harriers & Multisport Club | 1 |
Campbell Ian | Hunters Bog Trotters | 1 |
Ruta Tadeusz | Lodz | 1 |
Venditti Arturo | Atletica 3V | 1 |
Grillone Saverio | ITA | 1 |
Lewis Andrew | Shrewsbury AC | 1 |
Prívarová Radka | Slovak republic | 1 |
Forster Peter | MRRC München | 1 |
Kolmaš Oldřich | ECOTĚS Olomouc | 1 |
Aresti Nicolino | ITA | 1 |
Ozretić Nenad | M.k. Marjan | 1 |
Dr. Hofmann Martin | DJK Weiden | 1 |
Starčević Ivan | individual | 1 |
Janda Petr | Studenec | 1 |
Molinger Luděk | SK Hronov | 1 |
Collard Dennis | xxx | 1 |
Schotz Reinhart (Guide) | LC Uster I PluSport | 1 |
Weber Bernhard | SR Yburg Steinbach | 1 |
Hayde Arnulf | PSV Holzminden | 1 |
Bridy Jean-Francois | Switzerland | 1 |
Riedel Adrian | KB Branice | 1 |
Tremuel Eric | ULC Bludenz | 1 |
Gerlicher Rolf | LG Stadtwerke München | 1 |
Kunc Josef | LRS Vyškov | 1 |
Baxa Massimo | ITA | 1 |
Phillips Richard | GBR | 1 |
Szkudlarek Michal | TKKF Gryf | 1 |
Kavčič Marjan | SLO | 1 |
Newman Sally | Calder Valley | 1 |
De Gioia Gioia | ITA | 1 |
Skalický Roman | HS Strážné | 1 |
Yapp Andrew | Mercia | 1 |
McLoughlin Paul | Unattached | 1 |
Carpanese Carlo | Atletica Verbano | 1 |
Sakač Rožmanec Maja | SLO | 1 |
Vidoz Susanna | ITA | 1 |
Grünwald Günter Franz | GER | 1 |
Linhart Jindřich | Olymp Praha | 1 |
Blank Hannes | memler.de | 1 |
Fred Hamond | BARF | 1 |
Köppel Margrith | Mauren | 1 |
Aso Robert | CUP | 1 |
Palkovič Pavol | JUNIOR Holíč | 1 |
Dudek Edward | Baca Radziechowy | 1 |
Stehle Wolfgang | TV Bühlertal | 1 |
Janus Wojciech | KB Huta Katowice | 1 |
Schwarz Günther | Grün-Weiss-Vereint | 1 |
Weiss Manfred | EKTC | 1 |
Helfenbein-Follmann Regina | BLT Raika Volders | 1 |
Marchand Patrick | France | 1 |
Brugger Ludwig | LG Badenova-Nord-Schwarzwald | 1 |
Rizzi Massimo | ITA | 1 |
Trück Angi | TV Rheinau | 1 |
Gill David | Denby Dale Travellers | 1 |
Lacher Christoph | SV Schlickeralm | 1 |
Becker Oliver | LAZ Puma Rhein Sieg | 1 |
Pilenga Mauro | ITA | 1 |
Favarin Bruno | Mirano | 1 |
Tarant Jiří | Praha 10 | 1 |
Kendl Helmut | TSV Berkersheim | 1 |
Del Gobbo Renato | ITA | 1 |
Hovorka Karel | TJ Petřiny Praha | 1 |
Meliard Claude | Esperance Faverges | 1 |
Cecco Albert | ZSV Laufteam Wolfurt | 1 |
Šaronja Željko | AK Sljeme | 1 |
Vobořil Václav | TTS Trenčín | 1 |
Gusmeroli Mauro Antonio | G.P. Valchiavenna Liquigas | 1 |
Böck Stefan | LAUFSPORT SAUKEL | 1 |
Płoskoński Piotr Płoskoński | POL | 1 |
Friesenecker Gabi | LG-AU Pregarten | 1 |
Koubek Franz | LCA Hochschwab | 1 |
Bachmann Gerhard | ULC Bludenz | 1 |
Pasqualini Benvenuto | ITA | 1 |
Durovcová Daniela | Dubnica nN | 1 |
Steuert Anneliese | memler.de | 1 |
Jemec Blaž | SLO | 1 |
Crabtree Maria Anna | Chorley Harriers | 1 |
Wheeler David | Oxford City AC | 1 |
Hermann Ursula | LT Furtwangen | 1 |
Markert Tilman | Laufwahn Gaggenau | 1 |
Büchel Jakob | Veloclub Ruggel | 1 |
Rocnakova Miloslava | CZE | 1 |
Turoti Nadia | Atletica Rebo Gussago | 1 |
Gloeser Michael | TuS 06 Heltersberg | 1 |
Piłatowski Andrzej | Łodygowice | 1 |
Ferguson Glen | Leith Harriers | 1 |
Kieven Ansgar | TV Huchem-Stammeln | 1 |
Nudl Richard | AUT | 1 |
Smith Ian Leonard | Horwich R.M.I. | 1 |
Zehendner Hanni | Söflingen TSG | 1 |
Huber Joachim | TV Kappelrodeck | 1 |
Mentlik Jozef | Zory | 1 |
Schäfer Margreth | TV Überlingen | 1 |
Vondran Thomas | LG Seligenstadt | 1 |
Hagenmüller Michael | SG Stern Sindelfingen | 1 |
Bonanni Iris | ITA | 1 |
Rainer Ferdinand | SV Lana | 1 |
Králik Marcel | Slávia UK Bratislava | 1 |
Bal Brigitte | Esperance Faverges | 1 |
Paulfnyova Katarina | AK zts Martin | 1 |
Eadon Martin | Unattached | 1 |
Stokes Susan | Athletics Nelson | 1 |
Čufer Milojka | SLO | 1 |
Wiesner Peter | 5-Seen-LV Schwerin | 1 |
Hili Carmen | MLT | 1 |
Marton Milan | ŠKP Poprad | 1 |
Bukovácová Alena | Farmaceut Bratislava | 1 |
Ropek Jiří | XXX | 1 |
Uniati Silvano | ITA | 1 |
Gorak Henryk | KB KWK Piast Tychy | 1 |
Ploskonski Piotr | POL | 1 |
Findel-Hawkins David | Milton Keynes AC | 1 |
Klausmann Hermann | FC Kirnbach | 1 |
Agarinis Aleandro | ITA | 1 |
Obid Jaka | SLO | 1 |
Di Palma Armando | ITA | 1 |
Žilková Michaela | Slovak republic | 1 |
Hunter David | Tynedale | 1 |
Balzaretti Silvio | ITA | 1 |
Pearce Raymond | Istead Lfield Harriers | 1 |
Edgerton Mary | Pennine | 1 |
Straka Samuel | Nový Vestec | 1 |
Jordan Martin | Unattached | 1 |
Muller Florence | Atletic Pierrelatte | 1 |
Cvejn Josef | SK Náchod | 1 |
Seng Heinz | LG Baar | 1 |
Hitz Cj | USA | 1 |
Mass Günther | LT Heinsacker | 1 |
Burgk Bettina | GER | 1 |
Gött Tobias | FV Sportfreunde Forchheim | 1 |
Leary Paul | Rochdale Harriers AC | 1 |
Fish Jonathan | Ambleside AC | 1 |
Allenbach Emmanuell | ANA RAS | 1 |
Okane Shileen | Norh Ireland | 1 |
Dirschauer Klemens | LG Tuttlingen-Fridingen | 1 |
Żmudzka Grażyna | AWF Gdańsk | 1 |
Ianich Michele | ITA | 1 |
Miklavžin Primož | SLO | 1 |
Schlegel Jens | SSV 91 Brand-Erbis | 1 |
Hänsch Uwe | OSC Löbau | 1 |
Bowie Thomas | Carnegie Harriers | 1 |
Tischler Manuela | LG Mettenheim | 1 |
Krog Darko | MK HRVATSKI SOKOL-GPP OSIJEK | 1 |
Baričević Nikola | AK Velebit 2001 Gospić | 1 |
Pepryk Bohdan | MRC of UAF | 1 |
Elmer Horst | Verein Union Eisene | 1 |
Kadlečík Martin | Česká Třebová | 1 |
Murray Cathy | Glossopdale | 1 |
Dailly Etienne | AS LEVES | 1 |
Shenton Fiona | Elvet Striders | 1 |
Wirth Reinhard | TSV Ebermannstadt | 1 |
Mauro Falla | I-Clusone | 1 |
Bush Norman | Ilkley Harriers | 1 |
Ruckledge Malcolm | WCOC | 1 |
Vaněk Marcel | PIM Běžecký klub | 1 |
Gray Raymond | Northumberland Fell Runners | 1 |
Flügel Monika | SKI-Club Neuenstein | 1 |
Knowles Stuart | Fife AC | 1 |
Anderson Adam | Dumfries Running Club | 1 |
Oppliger Daniel | LES TRAINES LA GROLLE DE VEIGY FONCENEX | 1 |
Dölling Dieter | GER | 1 |
Spinelli Giovanna | G.S.A. Corno Marco Itali | 1 |
Łabudzki Dariusz | Sandomierz | 1 |
Iussa Michela | ITA | 1 |
Minto Billy | Hunters Bog Trotters | 1 |
Schmitt Werner | Breitensport Sinzheim | 1 |
Walter Ernst | TSV Obersdorf | 1 |
Hartl Rudolf | Lc Aichach | 1 |
Maier Edith | TV Wattens | 1 |
Brandl Georg | LG Ehrenbachhöhe | 1 |
Gässler Gerhard | TV kippenheim | 1 |
Kubicek Frantisek | Fred Dobre Pole | 1 |
Bass Owen | Deeside Runners | 1 |
Peruzzo Tullio | ITA | 1 |
Švec Robert | Bratislava | 1 |
Naranjo Gomez Jose Manuel | SPA | 1 |
David Ludvík | Sokol Slavkov u Brna | 1 |
Woodcock Charlie | GBR | 1 |
Holíková Ida | znojemské běhání | 1 |
McAdam Pauline | Westerlands | 1 |
Callura Arnoldo | Switzerland | 1 |
Rushton Colin | Bowland Fell Runners | 1 |
Večeřa František | KB Jirkov | 1 |
Letnar Oldřich | Poprad | 1 |
Prezelj Slavko | Nova Gorica | 1 |
Fornasa Caterina | ITA | 1 |
Antonutti Emanuele | ITA | 1 |
Dotter Alois | LT Furtwangen | 1 |
Stanczak Edmund | TKKF Orlen Puck | 1 |
Jan Herda | CZE | 1 |
Mokrzycka Krystyna | WKB Piast Wroclaw | 1 |
Coda Paolo | G.S.A. Pollone | 1 |
Watson Alan | AUS | 1 |
Havlíková Jana | Slovak republic | 1 |
Brenner Bernd | SVS Emmerzhausen | 1 |
Richard Andre | Arch | 1 |
Trainer Thomas | Schischule Thiersee | 1 |
Geiken Annette | LAZ Rhein Sieg | 1 |
Kuipers Mies | A.V. Sprint Breda (NL) | 1 |
Baumann Hans | LR Mosnang | 1 |
Katz Eva | TV Hatzenbühl | 1 |
Neu Günter | LAG obere Murg | 1 |
De Colo Daniele | ITA | 1 |
Sisnovic Stefan | LSG Vorarlberg | 1 |
Wüschner Wolfgang | ULC Bludenz | 1 |
Homola Juraj | ŽOS Zvolen | 1 |
Carless Thomas | Kitzbühel | 1 |
Sadowski Piotr | SN Klasyk Warszawa | 1 |
Viale Maria Piera | ASD Dragonero Caraglie | 1 |
Lindel Wolfgang | SB Heidenheim | 1 |
Blair Alan | Road Runners Club | 1 |
Frank Lothar | SV Waldkirch | 1 |
Kopec Irena | TKKF Czeladz | 1 |
Pala Peter | SVK | 1 |
Dubassat Pétrus | France | 1 |
Steenackers Luc | sv raiba reutte | 1 |
Janota Miroslav | Slovak republic | 1 |
Moore Tony | Stone Master Marathoners | 1 |
Conterno Giuseppe | Maratoneti Del Tigulli | 1 |
Schuster Volker | TG Ötigheim | 1 |
Weinmayer Bernd | LT Breitenbach | 1 |
Heinzelmann Lukas | GER | 1 |
Manz Bruno | TV Eisental | 1 |
Brož Jiří | MK Seitl Ostrava | 1 |
Ringwald Hans | LG Bradenkopf | 1 |
Giansante Roberto | Runners Chieti | 1 |
Kutzner Simone | GER | 1 |
Bechtel Wilfried | Post LG Heidelberg | 1 |
Pietrek Henryk | Masters Weteran Katowice | 1 |
Takáčová Danica | Slovak republic | 1 |
Kelly Seamus | IRL | 1 |
Defrancesco Andrea | G.S.A. Pollone | 1 |
Slaměný Oldřich | AC Česká Lípa | 1 |
Žaliová Iva | AVC Praha/SNB | 1 |
Horvat Saša | individual | 1 |
Mehele Markus | LSG Vorarlberg | 1 |
Santarossa Rita | ITA | 1 |
Vittori Bruno | ITA | 1 |
Gulun Marija | Pohorje | 1 |
Livio Donadoni | Atletica Paratico | 1 |
Blyth Barry | Macclesfield Harriers | 1 |
Putelli Luigino | ITA | 1 |
Kostka Christina | TSG Eppstein | 1 |
Parpinel Pierluigi | ITA | 1 |
Dunkel Reiner | TV Inzlingen | 1 |
Štěpánek Zdeněk | TJ Avia Čakovice | 1 |
Jelenák Marián | Slovak republic | 1 |
Morocutti Patrizia | ITA | 1 |
Scodellaro Franco | ITA | 1 |
Wessiak Walter | ATV Graz | 1 |
Herbicht Kurt | TS Lichtenfels | 1 |
Maresia Roberto | ITA | 1 |
Bubisutti Paolo | ITA | 1 |
Tunstall Denise | Durham Fell Runners | 1 |
Glasa Andrej | Slovak republic | 1 |
Lamp Elizabeth | Elvet Striders | 1 |
Bell Martin | Borrowdale | 1 |
Pittillo James | Teviotdale Harriers | 1 |
Feming Sheila | westerlands ccc | 1 |
Smith Alex | Cumberland Fell Runner | 1 |
Menestrina Simonetta | Atletica Trento | 1 |
Černý Jaroslav | TJ Horymír Neumětely | 1 |
Vollmer Udo | TV Neuweier | 1 |
Hack Karl-Heinz | BBC Koblenz Horche | 1 |
Lorenzi Antonio | ITA | 1 |
Bolechowska Dominika | ZKKT | 1 |
Radulović Mara | Serbia | 1 |
Tayss Abdelaziz | France | 1 |
Frysztacki Wojciech | Oświęcimski Klub Biegacza Zadyszka | 1 |
Bajer Patricia | LC Waldviertel | 1 |
Patton Dot | GBR | 1 |
Działoński Jerzy | TKKF Łódź | 1 |
Štimac Slavko | individual | 1 |
Mravec Viktor | Autoprofit Galanta | 1 |
Seebacher Matthias | LG Seligenstadt | 1 |
Wieland Rolf | Rastatter TV | 1 |
Heywood Kevin | Kendal | 1 |
Martinis Dino | ITA | 1 |
Ulm Markus | AUT | 1 |
Gomez Miguel | USA | 1 |
Larder Sally | Atletica Zerbion-Aosta | 1 |
Benedetto Marco | Amatori Master Novara | 1 |
Klaeren Klaus | PST Trier | 1 |
Adams Jeffrey | xxx | 1 |
Oberholzer Beat | Swiss Masters Running | 1 |
Di Centa Andrea | U.S. ALDO MORO PALUZZA | 1 |
Sobotka Bohumil | Sokol Kolín | 1 |
Ziefle Matthias | TV Haueneberstein | 1 |
Hulme Martin | Corstorphine AAC | 1 |
Metzger Patrick | SV-Sinzheim | 1 |
Charman Stephanie | Helsby AC | 1 |
Scheller Angelika | TV Hatzenbühl | 1 |
Vučemilović Ante | individual | 1 |
Hall Len | Gate City Striders | 1 |
Lukačka Jozef | Baňa Handlová | 1 |
Rath Holger | Germany | 1 |
Thompson Gordon | Great Britain | 1 |
Gabriel Hans-Ulrich | ASC Ströher Dillenburg | 1 |
Maślanka Tomasz | Bytom | 1 |
Buocik Stanislav | Turč. Peter | 1 |
Rosini Daniela | Full Sport Naturafit | 1 |
Gortan Fredi | ITA | 1 |
Law Michael | Unattached | 1 |
Bergauer Petra | LAC Amateure Steyr | 1 |
Pohl Dieter | DJK Singen | 1 |
Klenner Norbert | TSV Frickenhausen | 1 |
Ofner Josef | AUT | 1 |
Dietsche Oliver | TV Bühlertal | 1 |
Zirknitzer Andrea | Lac Salzburg | 1 |
Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 1 |
Schimkus Uwe | LG Neumünster | 1 |
Hangst Jürgen | LG Badenova-Nord-Schwarzwald | 1 |
Mabbett Russell | Wesham Road Runners | 1 |
Reboldi Francesco | Atletica Rebo Gussago | 1 |
Tihanov Leonid | Russia | 1 |
Galin Bojan | SLO | 1 |
Kriegl Peter | AH Sulz | 1 |
Pelli Lando | ITA | 1 |
Eiermann Robert | LC Aichach | 1 |
Kabot Jan | TŽ Třinec | 1 |
Munhi Jasmina | SLO | 1 |
Da Pra Olivo | ITA | 1 |
Winkler Valentina | SLO | 1 |
Hochheimer Patrick | LG Eppstein Hornau | 1 |
Matz Christoph | SG Stern Gaggenau | 1 |
Rover Monica | ITA | 1 |
Granges Thierry | Switzerland | 1 |
Bertoldi Vittorio | I-Varallo Sesia | 1 |
Pompili Lise | Switzerland | 1 |
Flora Pier Mario | U.S.Aldo Moro | 1 |
Knobloch Roland | GER | 1 |
Oneill Sean | Ireland | 1 |
Doldsmith Neil | Pennine | 1 |
Šperl Martin | Bering Praha | 1 |
Millo Maurizio | ITA | 1 |
Cinca Elena | ITA | 1 |
Schmidt Oswald | LG Lahn-Aar-Esterau | 1 |
Wallner Hans-Peter | LSV 1990 Kitzbühel | 1 |
Harrington Garry | Trail Animals | 1 |
Reinhart Adolf | 1. FC Kaiserslautern | 1 |
Tomaszek Jarosław | Żywiec | 1 |
Gartner Irena | Slovenia | 1 |
Krywult Mirosław | Bielsko Biała | 1 |
Bartolini Luigi | Atletica Paratico | 1 |
Persiani Claudio | ITA | 1 |
Epiney Sebastien | Switzerlad | 1 |
Šuška Anton | KKM Čadca | 1 |
Kalweit Siegfried | TSV Viktoria MOiheim | 1 |
Nagy Robert | Ozdi Teknoc Fut6klub | 1 |
Daniels Jonathan | Great Britain &N.I. | 1 |
Siemaszko Zbigniew | KB Wroclaw | 1 |
Wolff Hans-Walter | SV Vorwärts Zwickau | 1 |
Hofmann Tanja | TV Scherzheim | 1 |
Mazel Jaroslav | SBS Lokomotiva Vrútky | 1 |
Runnger Gertraud | Lauffreund Sarntal | 1 |
Vasilyeva Antonida | Yunost-Omsk | 1 |
Gren Zygmunt | Gren | 1 |
Leservoisier Michelle | France | 1 |
Bichi Ada | Atletica Cumiana | 1 |
Preg Anton | USC Freiburg | 1 |
Foord Doreen | Gillingham Trotters | 1 |
Kohler Ursula | Switzerland | 1 |
Ankers Ian | South Cheshire Harriers | 1 |
Ostrovska Mariya | Fenix Lwów | 1 |
Dorigo Guglielmo | ITA | 1 |
Stadniczuk Michal | KB Zryw Namyslow | 1 |
Jakubík Josef | SK Ptačina | 1 |
Moczek Andrzej | Start Domena B-B | 1 |
Clemens Horst | LC Paderborn | 1 |
Schnidrig Kurt | Switzerlad | 1 |
Wasowicz Jan | Polska | 1 |
Maksimović Damir | AK Šibenik | 1 |
Brdar Zlatan | AK Veteran Zagreb | 1 |
Rey Gerard | ASPTT Annecy | 1 |
Kuen Maria | Niederndorf | 1 |
Baudyš Petr | Maratonstav Úpice | 1 |
Petrussa Paolo | ITA | 1 |
Evans Toby | GBR | 1 |
Sýkorová Monika | Chotěboř | 1 |
Kašpar Petr | KČT TJ Nýrsko | 1 |
Němec Miloš | XXX | 1 |
Dbalý Vladimír | Liga 100 Praha | 1 |
Singler Alois | LG Geroldseck | 1 |
Wright Andrew | Ochil Hill Runners | 1 |
McFarlane Max | Kilbarchan AAC | 1 |
Čáp Ondřej | TJ Dobruška | 1 |
S?Rensen Michael | DEN | 1 |
Versino Luigina | GS Moncenisio | 1 |
Liebich Lothar | Breitensport Sinzheim | 1 |
Promberger Alois | Union Ebensee | 1 |
Köngeter Bruno | TSV Kuppingen | 1 |
Arnold Patrick | ASPITT Metz | 1 |
Padovan Piergiorgio | Atletica Verbano | 1 |
Drobný Jan | AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště | 1 |
Staveley Andy | Burnden | 1 |
Monier Jean-Yves | Menton | 1 |
Conci Camillo | Atl. Valli Di Non E Sole | 1 |
Schulz Alfred | SC Bottrop | 1 |
Wegrzyn Ireneusz | MLUKS TECHNIK KOMORO | 1 |
Mandel Bärbel | LT Bittermark Dortmund | 1 |
Brown Gillian | Keswick AC | 1 |
Rigg Donald | Cumberland Fell Runners | 1 |
Trnka Milan | Pivovar Krakonoš Trutnov | 1 |
Kusenda Andrej | BK Lysá pod Makytou | 1 |
Piconcelli Roberto | Atletica Marignana | 1 |
Farkaš Mitja | SLO | 1 |
Tadić Mladen | Brace Slavonski Brod | 1 |
Kehr Hans | VFL Kirchheim/Teck | 1 |
Nimmo Anne | Carnethy HRC | 1 |
Dean Hazel | Central AC | 1 |
Zagorski Zygmunt | Klub Biegacza Branice | 1 |
Hornsby Alistair | Cumberland Fell Runners | 1 |
Casarini Marinella | ITA | 1 |
Sanderson Paul | Telford AC | 1 |
Lisiecki Roman | Poland | 1 |
Pühringer Reinhard | Radclub Axams | 1 |
Freudenburg Zac | USA | 1 |
Kornberger Maria | Manhattan Fitness | 1 |
Auerbach Sonja | LSV Pirna | 1 |
Papič Milivoj | SLO | 1 |
Steinhauser Robert | Fuchsberg Runners | 1 |
Javornik Stanko | SLO | 1 |
Morgan David George | Cumberland Fell Runners | 1 |
Cortvriend Martin | Macclesfield Harriers | 1 |
Schwendemann Brigitte | LG Ortenau Nord | 1 |
Wener Gregoire | Switzerlad | 1 |
Hennessey Steven | Goyt valley Striders | 1 |
Marcuzzi Anna Maria | ASD ATLETICA AVIANO - PN527 ITALIA | 1 |
Brůžek Zdeněk | VTŽ Chomutov | 1 |
Roberts Phil | Rochdale Harriers & A.C. | 1 |
Tubia Oddone | ITA | 1 |
Girke Bodo | LG Kapellen-Drusweiler | 1 |
Laing Martin | Fife Athletic Club | 1 |
Begus Srecko | Tolmin | 1 |
Pircher Peter | LSV Feldkirch | 1 |
Feisteauer Gottfried | telmekom team südtirol | 1 |
Novak Alexander | Manhattan Fitness | 1 |
Smeets Jos | BD Geulla | 1 |
Hrivnáková Anna | Slovak republic | 1 |
Melzer Rüdiger | RC 1848 Radeberg | 1 |
Savoy Hubert | CH-Plan-les-Ouates | 1 |
Volderauer Hans | SV Schlickeralm Stubai | 1 |
Haas Josef | LG St. Wolfgang | 1 |
Lord Linda | Clayton le Moors | 1 |
Böhler Emlar | Intersport XL Rankweil Racingteam | 1 |
Raccagni Lorenzo | ATLETICA PARATICO | 1 |
Taylor Ian | BARF | 1 |
Fröszel Damir | AK Sljeme | 1 |
Kovářová Iva | SKI Česká Třebová | 1 |
Bagnoud J-Victor | Switzerland | 1 |
Patruno Emilio | Laufteam Fürth 2010 | 1 |
Dwerasa Arnold | ALC Wels | 1 |
Stewart Moira | Carnethy Hill Runners | 1 |
Jesenko Andrej | SLO | 1 |
Moszkowicz Paweł | Navigator/Kraków | 1 |
Crockard Rosie | xxx | 1 |
Secci Mario | Su Nuraghe | 1 |
Hettig Bernd | LG Brandenkopf | 1 |
Martin Georg | TV Biberach | 1 |
Buckley Anne | Salford Harriers | 1 |
Rogozinski Janusz | KB Huta Katowice | 1 |
Tyson Barry | Achilli Ratti CC | 1 |
Langmore Rory | Solway | 1 |
Benassi Giuseppe | Atletica Marignana | 1 |
Platzek Alexander | LG Welfen | 1 |
Feuerstein Maria | TS Bürs | 1 |
O'hanlon Karen | Dunboyne | 1 |
Deville Corinne | Esperance Faverges | 1 |
Zerlaauth Christian | xxx | 1 |
Hufnagel Inge | LTG Kämpfelbach | 1 |
Chaignat Louis | CH-Sion | 1 |
Schatz Peter | Red Bull | 1 |
Hala Ulrike | LG Baar | 1 |
Luciano Luciano | ATLETICA PARATICO | 1 |
Booth Pete | Clayton-le-Moors Harriers | 1 |
Rank Julian | Holmfirth | 1 |
Thin James | Great Britain &N.I. | 1 |
Ball Malcom | North Norfolk Beach Runners | 1 |
Pawlak Marek | Tychy | 1 |
Eckert Norbert | TV Grönenbach | 1 |
Storey Stephen | England | 1 |
Jones Gereth | Wales | 1 |
Müll Helmut | Germany | 1 |
Wilkinson Richard | Long Eaton Running Club | 1 |
Hintsch Thorsten | GER | 1 |
19.4.2024 (pátek), svátek má Rostislav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.