hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


FRÍÍ ISCAREX CUP

ročník 2008

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí891221,671712/17 záv.
2Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí911218,281412/14 záv.
3Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí89994,692012/20 záv.
4Nechvíl PetrAC Choceň91992,111111/11 záv.
5Živný MarekLetohrad91976,892012/20 záv.
6Pechanec PavelJavorník90620,8977/7 záv.
7Matějka PetrISCAREX Česká Třebová89611,531111/11 záv.
8Večeře TomášAtletika Polička90610,866/6 záv.
9Řemínek ŠtěpánAC Choceň89518,7555/5 záv.
10Halanič JakubTJ Jiskra Králíky92394,277/7 záv.
11Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí94322,7144/4 záv.
12Žák MichalSK Nové Město n. M.91319,633/3 záv.
13Vitner PetrNové Město na Moravě90314,4433/3 záv.
14Dudek MilanNový Věk TT Trusnov91308,133/3 záv.
15Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90300,133/3 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751252,392212/22 záv.
2Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí721196,251512/15 záv.
3Razým LukášISCAREX Česká Třebová791177,941212/12 záv.
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691148,992012/20 záv.
5Řemínek MatějAC Choceň861105,341512/15 záv.
6Bogdał RomanMiedzygorze791061,771612/16 záv.
7Bogdał LukaszMiedzygorze821002,391312/13 záv.
8Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice72972,11212/12 záv.
9Bielčik PetrSpartak OEZ Letohrad71962,261812/18 záv.
10Chlubna JanAO Nové Město na Moravě84938,331212/12 záv.
11Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69899,921312/13 záv.
12Šutera JosefAtletika Polička79898,661212/12 záv.
13Dobšíček PavelSK Hronov80898,321111/11 záv.
14Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí88889,781010/10 záv.
15Klášterecký TomášOB Česká Třebová81882,931111/11 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601320,042212/21 záv.
2Krejčí JaromírSki klub Pastviny661194,361212/12 záv.
3Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641167,341312/13 záv.
4Čechal JaroslavTS Letohrad611071,661412/14 záv.
5Krejčí StanislavASPV Těchonín631049,732712/27 záv.
6Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59912,22612/26 záv.
7Liška PavelTK Ústí nad Orlicí63908,931812/18 záv.
8Ulich PetrMT Nové Město nad Metují68802,9188/8 záv.
9Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice64782,011111/11 záv.
10Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto64762,871312/13 záv.
11Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60676,481212/12 záv.
12Novotný LuděkSK Žamberk62653,0699/9 záv.
13Ženčák JaroslavTJ Šumperk61607,4166/6 záv.
14Dostálek PetrASPV Těchonín67584,8588/8 záv.
15Filip LubošCyklo Choceň59568,0566/6 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Siegel JosefAC Choceň581357,91812/18 záv.
2Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí531243,281712/17 záv.
3Razým JanISCAREX Česká Třebová571140,182212/22 záv.
4Štyndl MiroslavAtletika Polička571033,041212/12 záv.
5Nečas JosefMaratonstav Úpice58977,131212/12 záv.
6Hájek FrantišekFGT Stolany49913,271512/15 záv.
7Červ MiloslavAtletika Polička50639,131212/12 záv.
8Tempír FrantišekSokol Štíty49632,9477/7 záv.
9Špacír LadislavLokomotiva Břeclav55536,9566/6 záv.
10Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice531,7277/7 záv.
11Kolínek FrantišekAK Perná56506,655/5 záv.
12Černý VladimírHAC Praha52488,9777/7 záv.
13Volf BřetislavAtletika Albrechtice52468,791412/14 záv.
14Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54458,161212/12 záv.
15Šrámek JaromírKVS Šumperk58439,0855/5 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová481298,72712/27 záv.
2Sadílek OtaAtletika Albrechtice461198,052212/22 záv.
3Marek JiříOrel Vysoké Mýto431160,892412/24 záv.
4Bielčik JindřichLichkov40925,911512/15 záv.
5Jelínek MatějHvězda Pardubice42869,671010/10 záv.
6Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40833,131111/11 záv.
7Javůrek JiříJiskra Horní Maršov48731,1577/7 záv.
8Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48674,1166/6 záv.
9Koblížek JindřichSokol Líšnice48536,5577/7 záv.
10Král JosefISCAREX Česká Třebová40511,322012/20 záv.
11Krátký FrantišekViking Králiky43455,2344/4 záv.
12Leszkow PetrMK Hlinsko44369,8344/4 záv.
13Vodička JanMK Radslavice45364,1455/5 záv.
14Šalplachta JindřichFenix Ski Jesení­k47315,8744/4 záv.
15Šír VáclavTJ Spartak48274,8833/3 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová351419,921712/17 záv.
2Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová341010,341812/18 záv.
3Fiala JaroslavNový věk Pardubice38872,5977/7 záv.
4Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí35570,1666/6 záv.
5Brádle VáclavSokol Chuchelná37466,4744/4 záv.
6Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37334,7533/3 záv.
7Gaman JaroslavAvanti Havířov35275,0933/3 záv.
8Zálešák FrantišekKD Havířov37186,7522/2 záv.
9Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37136,5622/2 záv.
10Jarkovský OldřichTJ Mostek34134,0811/1 záv.
11Waldie BrianCARNETHY HRC3810611/1 záv.
12Doležal StanislavBK Pardubice3896,8511/1 záv.
13Collins JohnSwansea Harriers AC3790,7711/1 záv.
14Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2781,2322/2 záv.
15Havlíček ZdeněkVrchlabí3578,1311/1 záv.

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová891217,871312/13 záv.
2Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911146,431912/19 záv.
3Vévodová MartinaAK Perná901001,199/9 záv.
4Syrová HanaAtletika Albrechtice89961,451111/11 záv.
5Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová90667,351111/11 záv.
6Weissová GabrielaX-AIR Ostrava91578,7266/6 záv.
7Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97462,9455/5 záv.
8Jungová AdélaAtletika Albrechtice89408,3266/6 záv.
9Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší99350,5444/4 záv.
10Sontáková LenkaAtletika Albrechtice91316,3855/5 záv.
11Maršánová LucieTJ Nové Město na Moravě90303,3433/3 záv.
12Vytlačilová TerezaAtletika Polička95271,8333/3 záv.
13Góždž MartaMiedzygorze271,233/3 záv.
14Vlčková ZuzanaAtletika Polička91214,1222/2 záv.
15Bílá TerezaSpartak OEZ Letohrad92211,0622/2 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mertová MichaelaAtletika Albrechtice761402,611912/19 záv.
2Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice811182,551412/14 záv.
3Schauerová LenkaAtletika Polička881109,561212/12 záv.
4Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová801084,311512/15 záv.
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771029,372512/25 záv.
6Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80980,41312/13 záv.
7Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89819,9288/8 záv.
8Stříhavková PetraAC-Chocen79664,651212/12 záv.
9Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov88456,5355/5 záv.
10Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová81371,1777/7 záv.
11Kozáková DenisaHvězda Pardubice79303,0233/3 záv.
12Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc88257,0344/4 záv.
13Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí81248,166/6 záv.
14Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují83240,4255/5 záv.
15Rybenská JitkaAFK Chrudim75223,0944/4 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí731368,061312/13 záv.
2Krátká AnnaTJ - Svitavy1247,61212/12 záv.
3Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641148,752712/27 záv.
4Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí711146,261111/11 záv.
5Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice701101,881312/13 záv.
6Matyášová JanaDolní Dobrouč651043,041612/16 záv.
7Siegelová MagdalenaAC Choceň65771,461512/15 záv.
8Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí72651,6566/6 záv.
9Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují69514,1555/5 záv.
10Fořtová IvetaSokol Kolín72331,9233/3 záv.
11Vanická BlankaSokol Žamberk72287,5444/4 záv.
12Ottová RadkaMaratonstav Úpice66254,9533/3 záv.
13Hrišková JanaČeská Třebová71246,644/4 záv.
14Mikulecká MarcelaSloupnice73196,8322/2 záv.
15Pokorová JaroslavaPIM RC Praha72179,5122/2 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kováříková PavlaBarnex Sport Brno551294,631312/13 záv.
2Nechvílová MiroslavaAC Choceň601161,561812/18 záv.
3Šimůnková ZdeňkaISCAREX Česká Třebová581138,912612/26 záv.
4Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová62749,6677/7 záv.
5Paulů BlankaMaratonstav Úpice54730,3566/6 záv.
6Vraštilová MiloslavaJilemnice56682,5988/8 záv.
7Valentová KvětaAVC Praha56480,6855/5 záv.
8Pešlová IvanaTJ Svitavy63374,7444/4 záv.
9Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice60267,3433/3 záv.
10Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.60191,3633/3 záv.
11Breburdová HanaPraha61189,3622/2 záv.
12Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice60104,5511/1 záv.
13Běhounová JiřinaOK 99 Hradec Králové56103,2911/1 záv.
14Vaněčková LadaSK ŠTÍPA - ZLÍN6298,6411/1 záv.
15Sejkorová LenkaČeská Třebová6397,6311/1 záv.

Ženy D 55 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481355,022312/23 záv.
2Jelínková MagdaHvězda SKP Pardubice690,7988/8 záv.
3Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová53291,7833/3 záv.
4Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim43179,0722/2 záv.
5Grm OlgaTrmasti49116,4211/1 záv.
6Cupalová EvaSokol Bučovice47113,5911/1 záv.
7Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5210011/1 záv.
8Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5197,911/1 záv.
9Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou4995,711/1 záv.
10Štechtová MarieSlavia Hradec Králové5287,8311/1 záv.
11Zeidlerová JarmilaAVC Praha5187,6411/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
8.3.2008Choceňský kros169
15.3.2008Rock Machine Běh Okolo Hradce78
22.3.2008Okolo Trusnova168
29.3.2008Saucony Litomyšlská dvanáctka140
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2008Běh Javorkou294
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
31.5.2008Knířovský běh121
7.6.2008Běh Dobroučským krajem217
15.6.2008Dolní Morava - Slamník (po trati MS)146
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
3.8.2008Běh Svinnou143
10.8.2008Černovírský kros149
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
31.8.2008Sázava - Lázek106
6.9.20088. WMMR, Dolní Morava, Czech Republic 2008621
7.9.2008CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník360
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
14.9.2008Jablonné - Jamné70
20.9.2008Králický Lískovec78
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
1.10.2008Pekelný kilometr63
5.10.2008Běh údolím Orlice167
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
6.12.2008Čertovský běh88
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
13.12.2008Vánoční běh Parníkem151