Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu

2010 - 25. ročník

Od ročníku 2019 již nebudou oficiální výsledky Českého poháru v běhu do vrchu zveřejňovány na našich stránkách, nově je naleznete na stránkách pořadatele vrchy.maratonstav.cz.

Celkové pořadí poháru

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7573923S:4/327, A:4/280, B:4/132
2Žák JiříTechnika Brno EXTREME7172819S:4/372, A:4/232, B:4/124
3Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7670713S:4/408, A:4/264, B:1/35
4Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8367012S:4/363, A:3/202, B:3/105
5Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6558018S:4/264, A:4/196, B:4/120
6Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6853931S:4/213, A:4/210, B:4/116
7Jančík BořekSvartes Hořice6449715S:4/228, A:4/176, B:4/93
8Žák MichalTechnika Brno EXTREME9148013S:4/249, A:4/162, B:3/69
9Havlíček JanCZE794668S:4/396, A:0/0, B:2/70
10Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6046524S:4/231, A:4/146, B:4/88
11Šesták KarelX-AIR Ostrava7145622S:4/201, A:4/158, B:4/97
12Kunst MichalSK Nové Město n. M.804477S:4/309, A:2/116, B:1/22
13Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6944614S:4/165, A:4/186, B:4/95
14Voják JiříCZE884156S:4/345, A:1/70, B:0/0
15Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8238222S:4/165, A:4/138, B:4/79
16Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun753525S:3/255, A:1/70, B:1/27
17Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují803326S:4/297, A:0/0, B:1/35
18Trávníček MatějHvězda SKP Pardubice9232210S:3/135, A:3/112, B:4/75
19Titěra JanASK SG Jablonec nad Nisou923208S:3/162, A:4/138, B:1/20
20Kolínek FrantišekAK Perná5631913S:4/144, A:4/122, B:4/53
21Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6431713S:4/153, A:4/124, B:4/40
22Zátopek JiříX-AIR Ostrava6027814S:4/141, A:4/100, B:4/37
23Berka MartinKozákov852625S:4/231, A:0/0, B:1/31
24Magál JiříISCAREX Česká Třebová772454S:1/105, A:1/70, B:2/70
25Janata MilanTJ Maratonstav Úpice852435S:4/243, A:0/0, B:0/0
26Jokel LubomírPalestra Praha6423512S:3/72, A:4/100, B:4/63
27Papík RomanAC Česká Lípa922339S:0/0, A:3/142, B:4/91
28Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem892284S:3/204, A:0/0, B:1/24
29Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová852276S:4/210, A:0/0, B:1/17
30Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn842254S:4/225, A:0/0, B:0/0
31Linhart RadekKerda Team762134S:2/162, A:0/0, B:2/51
32Gerych DavidCZE772054S:3/174, A:0/0, B:1/31
33Šmída OldřichMaratonstav Úpice4820021S:4/87, A:4/74, B:4/39
34Havelka JanTJ Maratonstav Upice791975S:3/138, A:1/32, B:1/27
34Sehnal TomášKHB Radegast731976S:3/117, A:2/64, B:1/16
36Vymazal PetrAD Cyklo Brodek u Přerova751955S:1/54, A:3/114, B:1/27
37Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5918115S:2/45, A:4/78, B:4/58
38Gombita JosefLoučná 9565818013S:3/39, A:4/70, B:4/71
39Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9416713S:2/81, A:4/52, B:4/34
40Frei MartinAK Kroměříž861632S:1/93, A:1/70, B:0/0
41Kučera MartinVSK UNI Brno801532S:2/153, A:0/0, B:0/0
42Kaleta DanielHrádek ve Slezsku821466S:4/123, A:1/14, B:1/9
43Chlubna JanSK Hubertus Karlovy Vary841407S:2/51, A:2/52, B:3/37
43Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí781402S:1/105, A:0/0, B:1/35
45Herda JanMytreneek cz831395S:0/0, A:3/100, B:2/39
46Malý JanSokol Nová Paka731375S:2/36, A:2/82, B:1/19
47Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5313610S:2/36, A:4/64, B:4/36
48Dostál LukášSK Nové Město na Moravě931315S:2/66, A:2/50, B:1/15
49Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí881304S:1/36, A:2/72, B:1/22
50Polášek JanAO Slavia Havířov801282S:1/66, A:1/62, B:0/0
51Schejbal OldřichAK Olymp Brno911274S:3/108, A:0/0, B:1/19
52Nechvíl PetrAC Choceň9112611S:1/21, A:4/74, B:4/31
53Podroužek DušanKerda Team Liberec741172S:2/117, A:0/0, B:0/0
54Kaván LubomírChřibská6111610S:3/39, A:3/36, B:4/41
54Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou781166S:3/69, A:1/20, B:2/27
56Novotný ViktorFenix Jeseník821153S:2/75, A:1/40, B:0/0
57Pelíšek DavidAK Olomouc901084S:1/48, A:1/24, B:2/36
58Palko AlešVSK Univerzita Brno711062S:0/0, A:2/106, B:0/0
59Štoček FabiánSKI Jilemnice941055S:1/30, A:1/20, B:3/55
59Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem891051S:1/105, A:0/0, B:0/0
59Kreisinger JanAK Kroměříž841051S:1/105, A:0/0, B:0/0
62Rosenberg DavidMizuno World Sport861024S:1/9, A:1/48, B:2/45
63Kunčar DavidPraha 10751012S:1/66, A:0/0, B:1/35
64Kořán JakubTJ Klatovy88992S:2/99, A:0/0, B:0/0
64Berka RadimKozákov82993S:2/81, A:0/0, B:1/18
64Ježek PřemyslAC Slovan Liberec82993S:3/99, A:0/0, B:0/0
67Šrámek JaromírKVS Šumperk58988S:1/21, A:1/26, B:4/51
68Valíček RadekBiatlon Strakonice74822S:0/0, A:2/82, B:0/0
69Štefko RobertAK Kroměříž68811S:1/81, A:0/0, B:0/0
69Pinkas MichalAO Slávia Havířov94813S:2/63, A:1/18, B:0/0
69Serafin MilanSK Aritma Praha65814S:0/0, A:1/32, B:3/49
72Ondrášek PavelTJ Šumperk92793S:1/21, A:2/58, B:0/0
73Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek75762S:1/54, A:1/22, B:0/0
74Frelich MartinSOKOL České Budějovice71753S:1/21, A:1/38, B:1/16
74Mikuš MartinKlub Lyžařů Turnov82752S:2/75, A:0/0, B:0/0
76Kruml KamilSpálené72744S:1/15, A:2/44, B:1/15
76Pavlík VítGalaxy Team Hranice73743S:2/48, A:1/26, B:0/0
78Rypl MiroslavPSK Olymp Praha92722S:1/24, A:1/48, B:0/0
78Smrčka MilošBK Říčany54723S:3/72, A:0/0, B:0/0
80Boček JanLokomotiva Beroun90702S:1/39, A:0/0, B:1/31
81Lopota MartinDukla Liberec92692S:1/54, A:0/0, B:1/15
82Kubíček JanJiskra Litomyšl87682S:0/0, A:1/48, B:1/20
82Havlíček IvoLánov Krkonoše66686S:1/15, A:2/34, B:3/19
84Šimurda MartinSKI Vimperk72672S:0/0, A:1/40, B:1/27
84Dvořák PavelFosa Prostějov82673S:2/45, A:1/22, B:0/0
84Zapalač MartinISRT86673S:2/48, A:0/0, B:1/19
87Dedek AlešAD Cyklo Brodek u Přerova75662S:0/0, A:2/66, B:0/0
87Bajza JakubAK Kroměříž90661S:1/66, A:0/0, B:0/0
87Losman PetrPSK Olymp Praha79661S:1/66, A:0/0, B:0/0
90Šmíd PetrLoučná 95669653S:2/51, A:0/0, B:1/14
91Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79623S:0/0, A:1/28, B:2/34
92Brunát VlastimilZbůch71602S:0/0, A:2/60, B:0/0
92Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň61602S:0/0, A:1/36, B:1/24
94Škrabálek JanKrčský Prales70593S:0/0, A:1/28, B:2/31
95Ducháček JanÚstí nad Orlicí68584S:1/33, A:0/0, B:3/25
96Řemínek MatějISRT86573S:0/0, A:0/0, B:3/57
97Rus ZdeněkKČT Nýrsko52566S:1/15, A:2/14, B:3/27
98Flegl VlastimilVrchlabí86544S:0/0, A:2/32, B:2/22
99Soukup PetrKovohutě Příbram65534S:0/0, A:0/0, B:4/53
100Prášil VítězslavRossignol Racing Team Ostrava81523S:1/33, A:1/14, B:1/5
101Ambros JakubMK Kopřivnice87511S:1/51, A:0/0, B:0/0
101Kasalík RadimX-Iont SSK Vítkovice78511S:1/51, A:0/0, B:0/0
103Tík FrantišekVodňanská drůbež57482S:0/0, A:1/30, B:1/18
103Graf JakubDukla Liberec91481S:1/48, A:0/0, B:0/0
103Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou55482S:2/48, A:0/0, B:0/0
106Fojtík VáclavLK Veřovice94472S:0/0, A:1/28, B:1/19
106Krejsa TomášRenovak Kostelec nad Orlicí77475S:1/18, A:2/10, B:2/19
108Polášek JanSK Hranice83441S:0/0, A:1/44, B:0/0
108Štolfa MartinSpartak Police nad Metují74441S:0/0, A:1/44, B:0/0
108Valenta MichalAVC Praha62447S:2/15, A:1/4, B:4/25
108Dvorník TomášVelké Karlovice91442S:1/27, A:0/0, B:1/17
108Veber TomášMílaři Domažlice74441S:0/0, A:1/44, B:0/0
108Ondráček TomášBrno77441S:0/0, A:1/44, B:0/0
114Plašil MilanS.L. Mlázovice59432S:0/0, A:1/24, B:1/19
115Šír ZbyněkMladý Klůti90421S:1/42, A:0/0, B:0/0
115Kříž VáclavHlincova Hora64423S:1/6, A:1/22, B:1/14
115Poklop MartinFORTEX Moravský Beroun88421S:1/42, A:0/0, B:0/0
115Hochmut MilanSpartak Rožmitál87422S:1/24, A:0/0, B:1/18
119Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou72413S:0/0, A:1/16, B:2/25
119Šmerda TomášFenix Jeseník91413S:1/9, A:2/32, B:0/0
119Beroušek PavelMílaři Domažlice62412S:0/0, A:1/22, B:1/19
122Javůrek JiříMaratonstav Úpice48406S:1/9, A:2/18, B:3/13
122Čabala VojtěchTJ Znojmo93401S:0/0, A:1/40, B:0/0
124Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí392S:0/0, A:0/0, B:2/39
124Beshir ErvínSK Zdice392S:1/15, A:0/0, B:1/24
124Šindelek VladanTIS Vilhelm67391S:1/39, A:0/0, B:0/0
127Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě70373S:0/0, A:1/20, B:2/17
128Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava65363S:1/21, A:1/12, B:1/3
128Kolín JiříSkiareál Špindleruv Mlýn78361S:1/36, A:0/0, B:0/0
128Ženčák JaroslavTJ Šumperk61361S:1/36, A:0/0, B:0/0
128Friček MartinPlzeň79362S:2/36, A:0/0, B:0/0
128Frühauf PetrPSK Olymp Praha91361S:1/36, A:0/0, B:0/0
128Sikora JakubRossignol Racing Team84361S:0/0, A:1/36, B:0/0
134Flegl VlastimilBrtev53353S:0/0, A:0/0, B:3/35
134Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí72352S:0/0, A:1/26, B:1/9
134Pohl JanSpartak Police nad Metují76352S:0/0, A:1/26, B:1/9
134Brychta JiříIS Running Team74351S:0/0, A:0/0, B:1/35
138Martinek JaroslavTrisk Olomouc69342S:0/0, A:0/0, B:2/34
138Švarc NorbertMílaři Domažlice72341S:0/0, A:1/34, B:0/0
140Petrou JanSKI klub Velešín64332S:0/0, A:1/18, B:1/15
140Wurst MilanBIATLON Břidličná82331S:1/33, A:0/0, B:0/0
140Švec MilanŠpindlerův Mlýn63331S:1/33, A:0/0, B:0/0
143Sedláček VáclavFeje86322S:1/15, A:0/0, B:1/17
143Ježek PavelČernošice71322S:0/0, A:0/0, B:2/32
143Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav82325S:0/0, A:1/6, B:4/26
143Knill DavidSK Jíra76321S:0/0, A:1/32, B:0/0
147Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou75313S:0/0, A:1/12, B:2/19
147Stibor JanTJ Sokol Jesenice89311S:0/0, A:0/0, B:1/31
147Krunka KamilSK Nové Město nad Metují86311S:0/0, A:0/0, B:1/31
147Skalský RomanSalomon75311S:0/0, A:0/0, B:1/31
151Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93301S:1/30, A:0/0, B:0/0
151Glier MichalAC Moravská Slávia Brno82301S:1/30, A:0/0, B:0/0
151Honců MílaKrkonoše Vrchlabí301S:1/30, A:0/0, B:0/0
151Stejskal Ladislav4DVCB97301S:1/30, A:0/0, B:0/0
151Kozina TomášDomažlice75301S:0/0, A:1/30, B:0/0
151Zemaník JanTJ Slezan Frýdek Místek90301S:1/30, A:0/0, B:0/0
151Balatka MiroslavSKI Jilemnice82301S:1/30, A:0/0, B:0/0
151Ketner KarelAO Slavia Havířov90301S:0/0, A:1/30, B:0/0
151Holub PetrOlfin Car Vella Trutnov66301S:0/0, A:1/30, B:0/0
160Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou48295S:1/6, A:1/18, B:3/5
161Vejvara PavelCyklo Jiřička České Budějovice79281S:0/0, A:1/28, B:0/0
161Lichý TomášSK SKI ALP Beskydy94281S:0/0, A:1/28, B:0/0
161Doucha JiříTJ Start Náchod71281S:0/0, A:1/28, B:0/0
164Minařík PetrAK Zlín76271S:0/0, A:0/0, B:1/27
164Belák JanHradec Králové82271S:1/27, A:0/0, B:0/0
164Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí79271S:0/0, A:0/0, B:1/27
164Szebesta PavelDresy Buřík68273S:1/12, A:1/8, B:1/7
164Rykr JanDukla Liberec87271S:0/0, A:0/0, B:1/27
169Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53263S:0/0, A:1/6, B:2/20
169Gregor JanVelešín79261S:0/0, A:1/26, B:0/0
169Kamyc PetrBělá nad Radbuzou82261S:0/0, A:1/26, B:0/0
172Beran JanSpartak Police nad Metují83252S:0/0, A:0/0, B:2/25
172Kožíšek DušanDukla Liberec83252S:1/12, A:0/0, B:1/13
174Rexa MartinKERDA Team79241S:1/24, A:0/0, B:0/0
174Sládek DanielČeské Budějovice71242S:0/0, A:2/24, B:0/0
174Černý JaroslavLokomotiva Trutnov86241S:1/24, A:0/0, B:0/0
174Prášil VojtěchSKI Klub Jablonec nad Nisou90241S:1/24, A:0/0, B:0/0
174Váchal MartinTatran Chodov64241S:0/0, A:1/24, B:0/0
174Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí88241S:0/0, A:0/0, B:1/24
174Oberländer JanSokol Senohraby75241S:1/24, A:0/0, B:0/0
174Flašar JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice86241S:0/0, A:0/0, B:1/24
174Kučinský JosefX-AIR Ostrava91241S:0/0, A:0/0, B:1/24
183Veselý PavelHSK Horní Rokytnice66232S:1/18, A:0/0, B:1/5
184Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady72221S:0/0, A:0/0, B:1/22
184Stloukal JaroslavJSRT Adamov68221S:0/0, A:1/22, B:0/0
184Šrajer JendaSSK Vítkovice Black Team91221S:0/0, A:1/22, B:0/0
184Suchý JiříPraha 459222S:0/0, A:0/0, B:2/22
184Navrátil OndřejSokol Vsetín81221S:0/0, A:0/0, B:1/22
184Němec KamilHZS Vlašim75221S:0/0, A:1/22, B:0/0
190Raida PavelSZZ Krnov74211S:1/21, A:0/0, B:0/0
190Havlíček RostislavJilemnice211S:1/21, A:0/0, B:0/0
190Motl OndřejTJ Rumburk94213S:0/0, A:0/0, B:3/21
190Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice58212S:2/21, A:0/0, B:0/0
190Frühauf PetrPSK Olymp Praha91211S:1/21, A:0/0, B:0/0
190Zahrádka TomášZ hor Team71211S:1/21, A:0/0, B:0/0
196Höferle MichalAC Domažlice88201S:0/0, A:1/20, B:0/0
196Škrábalek JanKrčský les70201S:0/0, A:0/0, B:1/20
196Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov61202S:0/0, A:1/16, B:1/4
196Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory Č. Budějovice77201S:0/0, A:1/20, B:0/0
196Vejčner MartinTJ Znojmo86201S:0/0, A:1/20, B:0/0
196Kaše JaroslavAgricomp Brno53203S:0/0, A:1/6, B:2/14
196Kupka MartinNová Paka82201S:0/0, A:0/0, B:1/20
196Bětík PetrSokol Opava69201S:0/0, A:0/0, B:1/20
204Háša MichalBAK Bechyně81191S:0/0, A:0/0, B:1/19
204Hron JanŠutry Prachatice81191S:0/0, A:0/0, B:1/19
204Dražan JaroslavOxygen Příbram81191S:0/0, A:0/0, B:1/19
204Varga TomášČeské Budějovice73192S:1/12, A:0/0, B:1/7
204Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice77191S:0/0, A:0/0, B:1/19
209Pomikálek JosefStochov75181S:0/0, A:0/0, B:1/18
209Štochl JanTJ Lokomotiva Teplice92181S:1/18, A:0/0, B:0/0
209Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov70181S:0/0, A:1/18, B:0/0
209Holický MilanPardubice65181S:0/0, A:0/0, B:1/18
209Kašše JakubHO Jurije Gagarina80181S:1/18, A:0/0, B:0/0
209Erlebach DavidKunčice71182S:0/0, A:1/12, B:1/6
215Malý JiříSKP Atletik Nymburk80171S:0/0, A:0/0, B:1/17
215Piloušek MichalXterra team Hluboká89171S:0/0, A:0/0, B:1/17
215Charvát TomášKajak DC73171S:0/0, A:0/0, B:1/17
215Šatra AloisTatran Velké Hydčice58171S:0/0, A:0/0, B:1/17
219Karban ZdeněkASC Dukla Veslování Praha77161S:0/0, A:1/16, B:0/0
219Voráček KarelSokol Dolany63161S:0/0, A:0/0, B:1/16
219Pucholt TomášSokol Unhošť94161S:0/0, A:0/0, B:1/16
219Šplíchal JanTJ Starkoč83162S:0/0, A:1/10, B:1/6
219Rendl JosefTJ Packa Praha76161S:0/0, A:0/0, B:1/16
224Vágenknecht FrantišekNová Paka77151S:0/0, A:0/0, B:1/15
224Raboch IvanČernín66151S:0/0, A:0/0, B:1/15
224Burian JanNové Město na Moravě95151S:1/15, A:0/0, B:0/0
224Tejchman JakubPSK Olymp Praha88151S:1/15, A:0/0, B:0/0
224Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice63151S:0/0, A:0/0, B:1/15
224Kaliba ŠtěpánDukla Liberec93151S:1/15, A:0/0, B:0/0
224Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc75152S:0/0, A:1/12, B:1/3
224Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant84151S:1/15, A:0/0, B:0/0
224Němec Petr-78151S:1/15, A:0/0, B:0/0
224Zajíc AlešSKMP Opava69151S:0/0, A:0/0, B:1/15
234Rončák JanFORTEX SKI Moravský Beroun67141S:0/0, A:0/0, B:1/14
234Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90141S:0/0, A:0/0, B:1/14
234Vévoda IvanAK Perná60141S:0/0, A:1/14, B:0/0
234Höll PetrTatran Chodov68141S:0/0, A:1/14, B:0/0
234Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí61141S:0/0, A:1/14, B:0/0
234Švirk RobertYork Dobříš65141S:0/0, A:1/14, B:0/0
234Slepička PavelMK Žebrák72141S:0/0, A:0/0, B:1/14
234Karas KarelLoučná 95666141S:0/0, A:1/14, B:0/0
234Handlíř JanASK Děčín78141S:0/0, A:0/0, B:1/14
234Novotný JiříKateřinky71143S:0/0, A:0/0, B:3/14
234Mikšl RostislavSlavia České Budějovice72141S:0/0, A:0/0, B:1/14
234Hanke DavidMK Kopřivnice71141S:0/0, A:1/14, B:0/0
246Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69131S:0/0, A:0/0, B:1/13
246Kirsch PetrAK Most56131S:0/0, A:0/0, B:1/13
246Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha60131S:0/0, A:0/0, B:1/13
246Beroušek PetrPostřekov62131S:0/0, A:0/0, B:1/13
246Šmíd JiříTJ Neratovice84131S:0/0, A:0/0, B:1/13
246Urbánek JíříSplašená Lokomotiva Chlumec n. Cidlinou131S:0/0, A:0/0, B:1/13
246Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85133S:0/0, A:2/6, B:1/7
253Šnevajs RadomírKHB Radegast63121S:0/0, A:1/12, B:0/0
253Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí79121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Fellner AdamFenix SKI Jeseník93121S:0/0, A:1/12, B:0/0
253Filingr ČeněkBK - FC Kadaň61121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Suchánek LukášKHB Radegast79121S:0/0, A:1/12, B:0/0
253Stantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn84121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Kovář MichalHospůdka Karolína71121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Randák KarelČKS SKI Jilemnice71121S:1/12, A:0/0, B:0/0
253Přibyl MartinKB Jílové93121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Calta JanSTO-CAL TEAM Žlunice91121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Bombera JiříMěstečko Trnávka85122S:0/0, A:1/10, B:1/2
253Šantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn84121S:1/12, A:0/0, B:0/0
253Axmann KarelSKI OB Šternberk83121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda61121S:0/0, A:0/0, B:1/12
253Šrůtek DavidBKL Machov80121S:0/0, A:1/12, B:0/0
268Vlček JiříSpona Teplice73111S:0/0, A:0/0, B:1/11
268Wálek BronislavHrádek ve Slezsku57112S:1/9, A:0/0, B:1/2
268Kopp LubošNýrsko92111S:0/0, A:0/0, B:1/11
268Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně78112S:0/0, A:1/2, B:1/9
268Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí65111S:0/0, A:0/0, B:1/11
268Malík VítSokol České Budějovice69111S:0/0, A:0/0, B:1/11
268Jetelina PetrJavorník85111S:0/0, A:0/0, B:1/11
275Nyč DavidTJ Dukla Liberec93101S:0/0, A:0/0, B:1/10
275Friede JanHospoda Na Kopci77101S:0/0, A:1/10, B:0/0
275Houska JindřichHO Koudel76101S:0/0, A:0/0, B:1/10
275Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk74101S:0/0, A:0/0, B:1/10
275Pop TomášMK Kopřivnice71101S:0/0, A:1/10, B:0/0
275Penc OndřejT.N.B.M. Meziměstí77101S:0/0, A:0/0, B:1/10
275Pňáček TomášFenix Ski Team Jeseník94101S:0/0, A:1/10, B:0/0
275Vanta JosefTC Dobruška62103S:0/0, A:1/6, B:2/4
275Bříza PavelMK Kladno74101S:0/0, A:0/0, B:1/10
275Svoboda PavelSK Vlaška69101S:0/0, A:1/10, B:0/0
275Valeš PavelNEI Žihobce64101S:0/0, A:0/0, B:1/10
286Kožíšek PavelHořice7291S:0/0, A:0/0, B:1/9
286Lebeda VáclavŠUTRI9491S:0/0, A:0/0, B:1/9
286Kraus JiříJindřichův Hradec7392S:0/0, A:1/6, B:1/3
286Haltof AlešFBC Redwolfs Ostrava8391S:1/9, A:0/0, B:0/0
286Fousek JanLEpus.cz Ostrava9191S:1/9, A:0/0, B:0/0
286Beshir RobinSK Zdice0191S:0/0, A:0/0, B:1/9
286Bednarz LiborX-AIR Ostrava8091S:0/0, A:0/0, B:1/9
286Šůcha VáclavSV Stříbro4691S:0/0, A:0/0, B:1/9
286Kubalík JanČernošice7892S:0/0, A:0/0, B:2/9
295Rozman LadislavCyklolaso Brno5481S:0/0, A:1/8, B:0/0
295Janový PetrAC-Trial Plzeň4581S:0/0, A:0/0, B:1/8
295Marek MichalTJ Frenštát p. R.9281S:0/0, A:1/8, B:0/0
295Pechek PavelTrisk České Bodějovice8381S:0/0, A:0/0, B:1/8
295Stránský TomášSparta Praha6581S:0/0, A:0/0, B:1/8
295Bubeníček JiříSokol Lhota6881S:0/0, A:0/0, B:1/8
295Kantor IvoTřinec9081S:0/0, A:1/8, B:0/0
295Cihlář FrantišekDynamo Horšovský Týn8081S:0/0, A:1/8, B:0/0
295Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6381S:0/0, A:1/8, B:0/0
295Šimek MiroslavSlávia JU České Budějovice6681S:0/0, A:0/0, B:1/8
295Valíček VáclavCZ Strakonice5081S:0/0, A:1/8, B:0/0
306Novotný VojtěchSokol České Budějovic9371S:0/0, A:0/0, B:1/7
306Šindelek DanielTJ Atletika FM6572S:1/3, A:1/4, B:0/0
306Čada JiříKČT Nýrsko4871S:0/0, A:0/0, B:1/7
306Kalík JakubJablonec9271S:0/0, A:0/0, B:1/7
306Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8972S:0/0, A:0/0, B:2/7
306Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8071S:0/0, A:0/0, B:1/7
306Mundok MarianKerteam9171S:0/0, A:0/0, B:1/7
306Bielčik PetrISRT7172S:0/0, A:1/6, B:1/1
306Ševčík PavelZombie Opava6171S:0/0, A:0/0, B:1/7
315Kasal VáclavLibínské Sedlo6061S:0/0, A:0/0, B:1/6
315Váňa LukášVŠB-TU Ostrava8661S:1/6, A:0/0, B:0/0
315Karlík MichalLoko Trutnov6462S:0/0, A:0/0, B:2/6
315Staniek MartinOrlová7461S:0/0, A:1/6, B:0/0
315Tamchyna PetrStudeněves8161S:0/0, A:0/0, B:1/6
315Buriánek RomanČeská Třebová6561S:0/0, A:0/0, B:1/6
315Růžička JosefTatran Železná Ruda3961S:0/0, A:0/0, B:1/6
315Pospíšil AntonínTlučná6061S:0/0, A:1/6, B:0/0
315Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7561S:1/6, A:0/0, B:0/0
315Kacíř ZdeněkLoučná 9565661S:0/0, A:0/0, B:1/6
315Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6261S:0/0, A:0/0, B:1/6
315Oplatek EduardKTP Tábor7561S:0/0, A:0/0, B:1/6
315Žák MartinHvězda SKP Pardubice9661S:0/0, A:1/6, B:0/0
315Hamr JanAK Bílina8661S:1/6, A:0/0, B:0/0
315Horník AlešDvůr Králové nad Labem6161S:0/0, A:0/0, B:1/6
330Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6551S:0/0, A:0/0, B:1/5
330Pavlis AntonínValteřice8651S:0/0, A:0/0, B:1/5
330Les JosefTJ Maratonstav Úpice4751S:0/0, A:0/0, B:1/5
330Krčka BohuslavBobo Team Větřní5951S:0/0, A:0/0, B:1/5
330Záveský VojtěchLázně Bělohrad7851S:0/0, A:0/0, B:1/5
335Folber VladimírOleško7741S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Coufal PatrikHospic Prachatice7541S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Čejka BořivojKRB Chrudim8041S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Orság LubomírFORTEX SKI Moravský Beroun9141S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Krejsa TomášRENOVAK Rensport7741S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Mikolášek ArnoštNákří6542S:0/0, A:1/2, B:1/2
335Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9141S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Špacír LadislavLoko Břeclav5541S:0/0, A:1/4, B:0/0
335Králíček OtaHorní Podluží7941S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Siegel JosefAC Choceň5841S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Zuzánek ZdeněkTatran Jablonec nad Nisou5941S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Skala RomanPraha7241S:0/0, A:1/4, B:0/0
335Kaláb MilošHK Letohrad8641S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Vaněk AlešJiskra Horní Maršov8341S:0/0, A:1/4, B:0/0
335Gajdoš DušanČervený Kostelec7341S:0/0, A:1/4, B:0/0
335Kortus FrantišekOK Kašperské Hory4041S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Škapa MarekX-Air Ostrava7141S:0/0, A:1/4, B:0/0
335Jelínek KarelPSK Olymp Praha5141S:0/0, A:1/4, B:0/0
335Vavřík JanŠSK Borotín8441S:0/0, A:0/0, B:1/4
335Krsek MiroslavESAB Vamberk4941S:0/0, A:1/4, B:0/0
335Sadílek MartinOB Vizovice6941S:0/0, A:0/0, B:1/4
356Tučný JanMK Pardubice4731S:0/0, A:0/0, B:1/3
356Slaměný OldřichAC Česká Lípa5231S:0/0, A:0/0, B:1/3
356Macíček MiroslavKHB Radegast6131S:1/3, A:0/0, B:0/0
356Voják MartinMílaři Domažlice9331S:1/3, A:0/0, B:0/0
356Balatka MiroslavSKI Jablonec nad Nisou5931S:1/3, A:0/0, B:0/0
356Vojtěch TomášSKMS Jánské Lázně6531S:0/0, A:0/0, B:1/3
356Rýdl PavelStudénka6731S:1/3, A:0/0, B:0/0
356Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5531S:0/0, A:0/0, B:1/3
356Teplý JanMARS Svratka9331S:0/0, A:0/0, B:1/3
356Petráš MichalSK Hranice9332S:0/0, A:1/2, B:1/1
356Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6431S:1/3, A:0/0, B:0/0
367Pergner PetrZámek Dobříš6121S:0/0, A:0/0, B:1/2
367Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
367Janeček JaroslavPSK Union Praha4021S:0/0, A:0/0, B:1/2
367Kodl JanISRT9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
367Jelínek JiříRacek6421S:0/0, A:0/0, B:1/2
367Čermák David-7621S:0/0, A:0/0, B:1/2
367Vodička JanMK Radslavice4521S:0/0, A:0/0, B:1/2
367Pešava JanAO Jablonné nad Orlicí7221S:0/0, A:1/2, B:0/0
367Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7921S:0/0, A:0/0, B:1/2
376Nechvíl LukášAC Choceň8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
376Šťovíček PavelSTO-CAL TEAM Sukorady9011S:0/0, A:0/0, B:1/1
376Kudrna PavelKarviná6811S:0/0, A:0/0, B:1/1
376März FrantišekSokol Kout4311S:0/0, A:0/0, B:1/1
376Palkovič VladislavBobo Team Větřní3911S:0/0, A:0/0, B:1/1
376Stezka MartinChřibská8411S:0/0, A:0/0, B:1/1


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.4.2010Náchod - Běh do zámku - nahoru, dolů89
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
18.4.2010Chřibská - Studenec63
24.4.2010VC Krokonoš Horní Maršov - Pomezní boudy82
1.5.2010Velká cena Zadova41
2.5.2010Prachatice - Libín37
8.5.2010Šárovcova Lhota - Zvičina142
15.5.2010Frenštát p. R. - Velký Javorník121
16.5.2010Běh na Radhošť105
23.5.2010VESPO Hodkovice - Ještěd116
29.5.2010Loučná 956 (MČR veteránů)113
30.5.2010Jílové - Sněžník48
5.6.2010Horský běh na Lysou horu235
6.6.2010Běh na Sokolí vrch69
12.6.2010Běh na Děvín102
19.6.2010Besednice - Kohout a zpět (kvalifikace na ME)111
20.6.2010Běh na Kleť82
26.6.2010Běh na Čerchov60
27.6.2010Nýrsko - Hraničář30
4.7.2010ME v běhu do vrchu, Sapareva Banya, Bulharsko229
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
6.7.2010Sedlecko-Prčický trhák64
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2010Šachty - Štěpánka98
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2010Běh na Kozubovou181
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
21.8.2010CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník293
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2010MS v běhu do vrchu, Kamnik, Slovinsko358
5.9.2010Sázava - Lázek90
12.9.2010Jablonné - Jamné - Suchý vrch102
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019 - 34. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník