hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Pekelný kilometr

ročník 2010

Celkové pořadí poháru

Předškolní děti

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraČeská Třebová04---300:01:39.66
2Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová04---500:01:43.15
3Gregorová MichaelaLanškroun04---300:02:11.75
4Marhold StanislavChoceň04---300:02:15.88
5Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04---300:02:40.45
6Zachová AnetaPeklák team05---300:03:06.87
7Zahálková LucieČeská Třebová05---300:03:11.34
8Klaclová Michaela-06---300:03:16.80
9Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová06---400:03:23.92
10Marholdová AnetaChoceň07---500:03:54.67

Žáci I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sokol TomášISCAREX Česká Třebová00---300:03:59.69
2Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí02---500:04:20.01
3Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí00---400:04:24.17
4Gregora FilipAtletika Albrechtice02---300:04:33.75
5Fedra FrantišekKlepačov00---300:04:37.23
6Borek MatějZAPPA Česká Třebová00---300:04:42.07
7Gregora JanAtletika Albrechtice00---300:04:42.82
8Štichauer JakubPeklák team03---300:05:12.31
9Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03---500:06:10.16

Žákyně I 7-10 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí00---500:04:17.76
2Gregorová MonikaAtletika Albrechtice00---400:04:41.73
3Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí00---300:04:50.60
4Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí01---400:04:56.72
5Štichauerová EliškaPeklák team01---300:05:06.46
6Vraspírová DanielaČeská Třebová02---300:05:06.50
7Zachová MarkétaPeklák team01---400:05:37.20
8Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad01---300:05:45.23
9Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02---300:05:49.52

Žáci II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová98---400:10:43.52
2Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí99---500:12:06.53
3Fedra JakubKlepačov98---300:13:29.95

Žákyně II 11-14 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97---400:10:22.10
2Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí99---500:11:17.26
3Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto98---400:12:03.09
4Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí99---300:14:13.81
5Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí99---300:14:39.60

Dorostenci a junioři 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Divíšek JanNový Věk TT93---300:19:25.72
2Smolák PetrBK Vysoké Mýto94---300:20:05.22

Muži A 20-39 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75---300:15:44.88
2Klička OndřejTJ Svitavy88---500:15:50.83
3Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82---500:16:43.82
4Řehák TomášLukostřelba Jablonné79---400:16:46.60
5Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí79---500:18:32.23
6Starý TomášPlastic Cocks87---300:18:49.25
7Kalousek JosefHC Strike Libchavy75---400:19:10.04
8Gregora ZdenekLanškroun73---400:20:20.54
9Kalous PetrSK Žamberk77---400:20:32.45
10Gregora MilanLanškroun71---400:21:51.46
11Marhold LubošChoceň77---500:22:49.81

Muži B 40-49 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69---500:16:36.50
2Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě70---400:17:41.16
3Ducháček JanÚstí nad Orlicí68---400:17:54.09
4Krátký LubošLanškroun62---400:20:22.26
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70---400:23:47.48
6Křivohlávek MiroslavOrlice67---400:24:14.03

Muži C 50-59 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60---400:17:15.60
2Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová53---400:21:59.07
3Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60---400:23:11.88
4Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51---400:23:30.16
5Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59---300:24:32.29
6Volf BřetislavAtletika Albrechtice52---300:25:58.69

Muži D 60 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová48---400:23:22.98
2Sadílek OtaAtletika Albrechtice46---500:23:53.32
3Červ MiloslavAtletika Polička50---500:23:56.66
4Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová49---300:29:45.98
5Bielčik JindřichLichkov40---300:29:58.34

Dorostenky a juniorky 15-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91---400:22:14.82
2Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto93---300:27:46.74
3Radiměřská VeronikaBK Vysoké Mýto92---300:28:50.30
4Krátká HanaLanškroun95---400:28:56.61

Ženy A 20-34 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80---500:20:42.65
2Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84---300:21:17.26
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78---400:25:18.64
4Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77---300:25:21.57

Ženy B 35-44 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šumberová LucieOrel Česká Třebová72---400:25:22.71
2Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto69---400:27:02.81

Ženy C 45 let a starší

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč65---400:22:50.69
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová64---400:23:05.09
3Sejkorová LenkaČeská Třebová63---500:27:44.88
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48---400:29:54.18
5Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58---400:32:28.98

Štafety

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick---400:14:18.20
2KompotiKompoti---400:14:49.42
3ISCAREX BISCAREX Česká Třebová---300:14:55.50
4OSUO TEAMOSUO TEAM---300:15:06.87
5ISCAREX CISCAREX Česká Třebová---300:18:00.52


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.4.20101. Pekelný kilometr87
5.5.20102. Pekelný kilometr117
2.6.20103. Pekelný kilometr76
7.7.20104. Pekelný kilometr76
25.8.20105. Pekelný kilometr97