hlavní strana
Svinnský Iscarex kros


ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bechný MichalVinotéka u Karla Frenštát p/R9471915S:7/381, A:4/210, B:4/128
2Pavel JanLokomotiva Trutnov9566114S:6/291, A:4/242, B:4/128
3Lichý TomášCZE945108S:6/378, A:2/132, B:0/0
4Záveský FilipISCAREX Česká Třebová934718S:6/366, A:1/70, B:1/35
5Janů JanCZE934235S:5/423, A:0/0, B:0/0
6Čech JanCZE933855S:4/354, A:0/0, B:1/31
7Smetana JonášVinotéka U Karla Frenštát973675S:4/297, A:1/70, B:0/0
8Havlíček JosefCZE943635S:5/363, A:0/0, B:0/0
9Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť943476S:4/246, A:1/70, B:1/31
10Vinduška PetrAtletika Albrechtice932796S:2/114, A:2/106, B:2/59
11Cink MartinAC Pardubice942674S:4/267, A:0/0, B:0/0
12Voják MartinMílaři Domažlice932454S:3/183, A:1/62, B:0/0
13Štoček FabiánČKS SKI Jilemnice942334S:3/198, A:0/0, B:1/35
14Bidmon JiříAtletika Chrudim932224S:2/117, A:1/70, B:1/35
15Nyč DavidDukla Liberec932102S:2/210, A:0/0, B:0/0

Muži A 20 - 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7578220S:6/354, A:6/284, B:8/144
2Blaha TomášAK Kroměříž7675918S:7/360, A:5/258, B:5/141
3Berka MartinAC Syner Turnov856369S:4/384, A:3/186, B:2/66
4Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7556512S:3/225, A:5/258, B:3/82
5Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8053819S:9/249, A:5/180, B:5/109
6Malý JanSokol Nová Paka7351914S:6/228, A:4/198, B:4/93
7Dvořák PavelBiatlon Prostějov8246615S:5/177, A:4/184, B:6/105
8Voják JiříMílaři Domažlice884616S:4/360, A:1/70, B:1/31
9Herda JanSK Týniště nad Orlicí8345411S:7/288, A:3/142, B:1/24
10Berka RadimKozákov824359S:4/240, A:3/140, B:2/55
11Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují804277S:5/342, A:1/54, B:1/31
12Havlíček JanASK Slavia Praha793535S:4/318, A:0/0, B:1/35
13Herbs JanVrchaři Vrchlabí7531420S:10/183, A:4/76, B:6/55
14Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8230712S:5/120, A:2/102, B:5/85
15Ondráček TomášTriexpert Adidas Team773034S:4/303, A:0/0, B:0/0

Muži B 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6880225S:8/396, A:9/274, B:8/132
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6980116S:6/402, A:5/266, B:5/133
3Žák JiříTechnika Brno EXTREME7173916S:5/363, A:5/234, B:6/142
4Šesták KarelX-AIR Ostrava7164614S:6/345, A:4/194, B:4/107
5Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6559517S:5/282, A:6/200, B:6/113
6Soukup RadomírAC Tábor684988S:3/276, A:2/132, B:3/90
7Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6647612S:5/255, A:4/144, B:3/77
8Ptáček MilošPetrovičky7046814S:5/207, A:4/170, B:5/91
9Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady724555S:4/420, A:0/0, B:1/35
10Škapa MarekX-AIR Ostrava713677S:2/123, A:3/186, B:2/58
11Janík TomášSpona Teplice6833512S:5/174, A:3/92, B:4/69
12Ambrož RadomírSanela Lanškroun6332310S:4/177, A:3/92, B:3/54
13Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší673009S:4/168, A:3/100, B:2/32
14Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě642978S:1/72, A:3/132, B:4/93
15Erlebach DavidKunčice nad Labem712734S:3/249, A:0/0, B:1/24

Muži C 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6085920S:9/435, A:5/282, B:6/142
2Zátopek JiříX-AIR Ostrava6077016S:7/369, A:4/264, B:5/137
3Vaněk PetrAC Praha6175114S:5/330, A:4/280, B:5/141
4Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5970215S:5/327, A:5/250, B:5/125
5Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5369029S:10/315, A:8/240, B:11/135
6Vanta JosefSK Hronov6259224S:9/267, A:8/206, B:7/119
7Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5855227S:11/273, A:6/178, B:10/101
8Chroust JanKrásná Lípa6050125S:11/237, A:5/164, B:9/100
9Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí534568S:3/219, A:3/186, B:2/51
10Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5842115S:5/195, A:4/142, B:6/84
11Valenta MichalHZS Praha6239011S:2/111, A:5/186, B:4/93
12Škrabánek PetrBílovec603476S:3/219, A:1/62, B:2/66
13Kolínek FrantišekAK Perná563334S:3/279, A:1/54, B:0/0
14Smrčka MilošBK Říčany543033S:3/303, A:0/0, B:0/0
15Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6127913S:5/117, A:4/108, B:4/54

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rus ZdeněkKČT Nýrsko5284614S:6/426, A:4/280, B:4/140
2Tempír FrantišekSokol Štíty4979814S:6/402, A:4/264, B:4/132
3Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4878127S:12/420, A:6/228, B:9/133
4Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4875618S:8/396, A:4/234, B:6/126
5Černý VladimírPSK Olymp Praha5266412S:4/285, A:4/250, B:4/129
6Vodička JanSK SALIX Grymov4564820S:9/327, A:5/212, B:6/109
7Jelínek KarelPSK Olymp Praha5156116S:5/243, A:6/208, B:5/110
8Kadavý JanJablonec nad Nisou4755814S:4/273, A:3/150, B:7/135
9Strakoš JiříTatra Kopřivnice505578S:4/363, A:2/132, B:2/62
10Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5153018S:6/240, A:4/162, B:8/128
11Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4948821S:9/255, A:6/144, B:6/89
12Hájek FrantišekFGT Stolany494738S:3/210, A:4/232, B:1/31
13Tučný JanMK Pardubice4746514S:6/225, A:4/160, B:4/80
14Sadílek OtaAtletika Albrechtice463118S:4/207, A:1/44, B:3/60
15Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice503029S:2/129, A:3/100, B:4/73

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marek FrantišekSK Hronov4185621S:6/426, A:7/286, B:8/144
2Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3579428S:11/429, A:8/224, B:9/141
3Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4178715S:6/390, A:4/264, B:5/133
4Podžorný ErvinČeský Těšín414476S:2/210, A:3/202, B:1/35
5Holý VáclavTJ Liga 100 Praha414178S:4/288, A:1/48, B:3/81
6Janeček JaroslavPSK Union Praha4038410S:2/138, A:2/116, B:6/130
7Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou403688S:1/81, A:4/214, B:3/73
8Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice392235S:1/72, A:2/96, B:2/55
9Fejgl ZdeněkBK Vratimov422155S:1/81, A:2/88, B:2/46
10Bielčik JindřichLichkov401955S:0/0, A:2/110, B:3/85
11Hána KvětoslavSvatobořice371652S:2/165, A:0/0, B:0/0
12Buchar JanAtletika Vrchlabí331532S:2/153, A:0/0, B:0/0
13Řezáč IvoChemopetrol Litvínov411402S:1/105, A:0/0, B:1/35
14Jelínek MatějHvězda Pardubice421202S:1/93, A:0/0, B:1/27
15Zikeš FrantišekSlezan Frýdek-Místek281082S:1/60, A:1/48, B:0/0

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9381617S:9/435, A:4/272, B:4/109
2Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9468715S:7/357, A:4/190, B:4/140
3Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice943905S:4/363, A:0/0, B:1/27
4Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice953134S:3/243, A:1/70, B:0/0
5Koucká ZuzanaSEBA Tanvald932213S:2/186, A:0/0, B:1/35
6Drahotová AnežkaUSK Praha952102S:2/210, A:0/0, B:0/0
7Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice931953S:2/171, A:0/0, B:1/24
8Drahotová EliškaUSK Praha951862S:2/186, A:0/0, B:0/0
9Divišová KateřinaAtletika Šumperk971622S:2/162, A:0/0, B:0/0
9Půčková OlgaCZE941622S:2/162, A:0/0, B:0/0
11Votočková EliškaKB Jilemnice971573S:2/126, A:0/0, B:1/31
12Staňková ZuzanaLSK Lomnice nad Popelkou971402S:1/105, A:0/0, B:1/35
13Kozlovská AnežkaŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.971352S:1/81, A:1/54, B:0/0
14Charvátová LucieČKS SKI Jilemnice931242S:1/93, A:0/0, B:1/31
14Haltof EwaHurikán PEKADO941242S:0/0, A:2/124, B:0/0

Ženy A 20 - 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8081719S:8/408, A:6/268, B:5/141
2Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8580918S:5/399, A:5/266, B:8/144
3Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8362322S:5/261, A:9/230, B:8/132
4Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8060417S:6/321, A:6/186, B:5/97
5Havlová PavlaCZE824465S:4/384, A:1/62, B:0/0
6Schorná PavlaCZE803854S:3/315, A:1/70, B:0/0
7Juračková JanaVinotéka u Karla Frenštát p/R863736S:1/93, A:3/210, B:2/70
8Gregorová KamilaKRC Team Praha813604S:4/360, A:0/0, B:0/0
9Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava812986S:2/144, A:3/130, B:1/24
10Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava882944S:3/267, A:0/0, B:1/27
11Jerglíková VeronikaAO Kobeřice782554S:2/153, A:2/102, B:0/0
12Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc872036S:2/102, A:0/0, B:4/101
13Koutská PetraJavornice871935S:0/0, A:3/146, B:2/47
14Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc901744S:2/126, A:0/0, B:2/48
14Šustrová KateřinaProstějov791743S:2/147, A:0/0, B:1/27

Ženy B 35 - 44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7284313S:5/423, A:4/280, B:4/140
2Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice75820S:4/336, A:6/276, B:10/146
3Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7374823S:11/381, A:5/244, B:7/123
4Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7652311S:2/165, A:5/234, B:4/124
5Černá MarkétaLanškroun7051511S:4/279, A:3/140, B:4/96
6Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice754656S:4/384, A:1/54, B:1/27
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7739710S:4/249, A:1/54, B:5/94
8Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7739010S:2/111, A:4/188, B:4/91
9Mertová MichaelaISCAREX Česká Třebová763895S:4/327, A:1/62, B:0/0
10Smith LucieVrchlabí733507S:3/231, A:1/44, B:3/75
11Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno763076S:2/138, A:2/110, B:2/59
12Havlová MarieTrutnov762834S:2/186, A:1/62, B:1/35
13Pastorová PetraCZE772803S:2/210, A:1/70, B:0/0
14Milesová IvaPSK Olymp Praha772684S:2/198, A:0/0, B:2/70
15Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722083S:2/177, A:0/0, B:1/31

Ženy C 45 - 54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč6584317S:7/429, A:4/272, B:6/142
2Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6681019S:9/411, A:5/266, B:5/133
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6479418S:8/408, A:4/248, B:6/138
4Jirásková EvaLanškroun6466319S:5/288, A:7/240, B:7/135
5Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6365815S:6/300, A:5/242, B:4/116
6Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5861822S:9/294, A:7/220, B:6/104
7Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice634046S:3/258, A:3/146, B:0/0
8Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště623786S:3/246, A:1/62, B:2/70
9Mališová KarlaUSK Praha602804S:1/105, A:2/140, B:1/35
10Budinská HanaMoravská Slavia Brno601713S:3/171, A:0/0, B:0/0
11Naxerová JanaUSK CS Plzeň661633S:1/66, A:1/62, B:1/35
12Nechvílová MiroslavaAC Choceň601395S:0/0, A:1/48, B:4/91
13Bajerová IlonaMK SEITL Ostrava581342S:1/72, A:1/62, B:0/0
14Hanzlová SvatavaPJR Frenštát661262S:1/72, A:1/54, B:0/0
15Sedláčková HedvikaLanškroun661225S:0/0, A:1/44, B:4/78

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5484815S:6/426, A:5/282, B:4/140
2Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5682721S:6/414, A:6/268, B:9/145
3Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5678545S:12/372, A:12/256, B:21/157
4Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4872622S:9/363, A:6/236, B:7/127
5Procházková IrenaTJ Háje5766614S:8/408, A:3/172, B:3/86
6Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5564812S:4/333, A:3/186, B:5/129
7Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5264211S:4/336, A:3/186, B:4/120
8Vacková HanaSK Hronov564658S:3/267, A:1/62, B:4/136
9Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová543558S:2/132, A:3/152, B:3/71
10Šokalová LudmilaPepa Team F-M562443S:2/174, A:1/70, B:0/0
11Hynštová MarieAHA Vyškov572103S:1/105, A:1/70, B:1/35
12Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem511382S:2/138, A:0/0, B:0/0
13Gaudelová JanaBiathlon Horní Branná57931S:1/93, A:0/0, B:0/0
14Pláničková EvaVS Tábor54722S:0/0, A:1/48, B:1/24
14Kuligová JanaFrýdlant nad Ostravicí51721S:1/72, A:0/0, B:0/0

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7576820S:4/348, A:4/280, B:4/140
2Blaha TomášAK Kroměříž7674717S:4/351, A:4/256, B:4/140
3Berka MartinAC Syner Turnov856369S:4/384, A:3/186, B:2/66
4Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6057318S:4/288, A:4/182, B:4/103
5Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7555711S:3/219, A:4/256, B:3/82
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6947816S:4/186, A:4/190, B:4/102
7Voják JiříMílaři Domažlice884616S:4/360, A:1/70, B:1/31
8Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6845725S:4/195, A:4/168, B:4/94
9Malý JanSokol Nová Paka7342314S:4/165, A:4/174, B:4/84
10Brýdl PavelAdidas-Hudy804157S:4/330, A:1/54, B:1/31
11Žák JiříTechnika Brno EXTREME7140216S:4/144, A:4/156, B:4/102
12Herda JanSK Týniště nad Orlicí8339611S:4/258, A:3/116, B:1/22
13Berka RadimKozákov823958S:3/204, A:3/136, B:2/55
14Zátopek JiříX-AIR Ostrava6036116S:4/222, A:4/88, B:4/51
15Dvořák PavelBiatlon Prostějov8235414S:4/123, A:4/134, B:4/97

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7281213S:4/396, A:4/280, B:4/136
2Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8571918S:4/339, A:4/248, B:4/132
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8066219S:4/312, A:4/226, B:4/124
4Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5466015S:4/360, A:4/196, B:4/104
5Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice58820S:4/240, A:4/220, B:4/128
6Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7353923S:4/273, A:4/176, B:4/90
7Matyášová JanaDolní Dobrouč6552417S:4/258, A:4/174, B:4/92
8Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6650219S:4/258, A:4/162, B:4/82
9Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6447018S:4/231, A:4/154, B:4/85
10Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice754386S:4/363, A:1/48, B:1/27
11Havlová PavlaCZE824105S:4/348, A:1/62, B:0/0
12Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun7640811S:2/147, A:4/168, B:4/93
13Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5640521S:4/207, A:4/122, B:4/76
14Schorná PavlaCZE803734S:3/303, A:1/70, B:0/0
15Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8337021S:4/120, A:4/154, B:4/96


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.4.2012Zámecký běh Hejnovkou73
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
15.4.2012Cena města Chřibská46
21.4.2012VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy86
22.4.2012Arko - Trophy67
28.4.2012Velká cena Zadova34
29.4.2012Prachatice - Libín24
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
13.5.2012Běh na Radhošť172
20.5.2012Jílové - Sněžník41
26.5.2012Běh přes Tabulovou horu - kvalifikace na ME91
3.6.2012Vespo-Salomon horský běh: Hodkovice nad Mohelkou – Ještěd98
9.6.2012Běh na Kohout a zpět33
10.6.2012Běh na Kleť89
16.6.2012Horský běh na Lysou horu - MČR veteránů278
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
24.6.2012Beh na Poludňový Grúň185
30.6.2012Běh na Čerchov45
1.7.2012Běh na Hraničář30
5.7.2012Sedlecko-Prčický trhák53
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
7.7.2012ME v běhu do vrchu, Denizli - Pamukkale, Turecko163
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
14.7.2012Karpacz - Sněžka333
14.7.2012Běh na Hvězdu88
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
28.7.2012Běh na Lysou horu141
29.7.2012Běh na Kozubovou222
4.8.2012Běh na Šerák - kvalifikace na MS188
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
18.8.2012Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR59
25.8.2012Běh na Svatý Hostýn152
26.8.2012Slopenská desítka86
2.9.2012MS v běhu do vrchu, Vallecamonica, Itálie342
2.9.2012Sázava - Lázek81
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
9.9.2012Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch80
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
29.9.20122HRADY Bradledká Lhota - Kumburk110
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
6.10.2012Běh na Praděd157
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník