2013 - 28. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 840 | 15 | S:6/426, A:5/274, B:4/140 |
2 | Žák Jiří | Technika Brno | 71 | 827 | 18 | S:6/402, A:6/284, B:5/141 |
3 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 768 | 15 | S:6/390, A:5/258, B:4/120 |
4 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 672 | 12 | S:5/375, A:4/218, B:3/79 |
5 | Petráš Rostislav | Novosický Kotuč | 65 | 652 | 13 | S:6/351, A:5/242, B:2/59 |
6 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 498 | 12 | S:6/291, A:4/168, B:2/39 |
7 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 468 | 7 | S:4/339, A:2/102, B:1/27 |
8 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 444 | 9 | S:3/198, A:3/160, B:3/86 |
9 | Wallenfels Jiří | Sokol Vinohrady | 72 | 408 | 7 | S:3/219, A:3/162, B:1/27 |
10 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 350 | 8 | S:3/192, A:2/88, B:3/70 |
11 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 347 | 15 | S:5/153, A:4/122, B:6/72 |
12 | Frank Pavel | TJ Granitol Moravský Beroun | 68 | 319 | 11 | S:6/180, A:4/112, B:1/27 |
13 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 302 | 11 | S:2/66, A:5/152, B:4/84 |
14 | Rajnoch Edvard | 1.Běžecký Jablunkov | 66 | 277 | 5 | S:3/195, A:2/82, B:0/0 |
15 | Vojkůvka Jan | Chuchelná | 68 | 259 | 6 | S:5/225, A:1/34, B:0/0 |
16 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 258 | 4 | S:4/258, A:0/0, B:0/0 |
17 | Škrabálek Jan | Krčský prales | 70 | 253 | 6 | S:1/51, A:3/132, B:2/70 |
18 | Scheuer Jan | Lanškroun | 247 | 8 | S:2/66, A:3/122, B:3/59 | |
19 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 226 | 5 | S:3/168, A:2/58, B:0/0 |
20 | Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 71 | 204 | 5 | S:2/120, A:1/38, B:2/46 |
21 | Lichý Dušan | Splašení Goroli | 67 | 192 | 5 | S:3/138, A:2/54, B:0/0 |
22 | Baláž Roman | BALÁŽ Extreme Team Ostrava | 65 | 172 | 4 | S:2/114, A:1/38, B:1/20 |
23 | Vítek Miroslav | Vencl team Ústí n O. | 72 | 163 | 4 | S:1/66, A:0/0, B:3/97 |
24 | Lipenský Martin | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 69 | 159 | 3 | S:3/159, A:0/0, B:0/0 |
25 | Krátký Josef | SKP Hvězda Pardubice | 65 | 149 | 8 | S:1/57, A:4/58, B:3/34 |
26 | Hes Robert | Ho ADR ROCK | 73 | 144 | 2 | S:2/144, A:0/0, B:0/0 |
27 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 143 | 3 | S:1/45, A:2/98, B:0/0 |
28 | Kristek Jiří | Retia Pardubice | 67 | 140 | 4 | S:2/72, A:2/68, B:0/0 |
29 | Janík Tomáš | Spona Teplice | 68 | 119 | 4 | S:1/51, A:0/0, B:3/68 |
30 | Wolf David | Desná | 72 | 117 | 4 | S:2/87, A:0/0, B:2/30 |
31 | Šesták Karel | X – AIR Ostrava | 71 | 115 | 2 | S:1/81, A:1/34, B:0/0 |
32 | Černohorský Miroslav | KČP Josefův Důl | 70 | 112 | 3 | S:1/48, A:1/40, B:1/24 |
33 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 110 | 3 | S:1/30, A:2/80, B:0/0 |
34 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 105 | 3 | S:0/0, A:2/86, B:1/19 |
35 | Šmíd Petr | Baník Osek | 69 | 97 | 2 | S:1/57, A:1/40, B:0/0 |
36 | Tončík Petr | MULTIP Nový Jičín | 71 | 96 | 2 | S:2/96, A:0/0, B:0/0 |
37 | Ptáček Miloš | Petrovičky | 70 | 94 | 3 | S:0/0, A:1/36, B:2/58 |
38 | Szebesta Pavel | Burik Team | 68 | 93 | 2 | S:1/57, A:1/36, B:0/0 |
38 | Lajtkep Petr | Pomalí kluci | 73 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
38 | Bětík Miroslav | KVS Pozlovice | 72 | 93 | 3 | S:0/0, A:1/44, B:2/49 |
41 | Žemlička Miloslav | MK Hlinsko | 71 | 88 | 2 | S:1/54, A:1/34, B:0/0 |
42 | Souček Jan | Šumperk | 65 | 86 | 3 | S:2/66, A:0/0, B:1/20 |
43 | Šimunek Martin | Modřice | 66 | 84 | 2 | S:0/0, A:2/84, B:0/0 |
44 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 82 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/20 |
45 | Ivanský Tomáš | JulboWay | 64 | 81 | 2 | S:2/81, A:0/0, B:0/0 |
45 | Šesták Radim | FORTEX Moravský Beroun | 71 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
45 | Mráz Jiří | X | 73 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
45 | Kožák Milan | SC START Karlovy Vary | 65 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
49 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 80 | 3 | S:1/12, A:2/68, B:0/0 |
50 | Pela Zbyněk | SKI max Hor. Maxov | 73 | 76 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/19 |
51 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 75 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/27 |
52 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 74 | 4 | S:0/0, A:2/44, B:2/30 |
52 | Svoboda Tomáš | Jeseník | 68 | 74 | 2 | S:1/42, A:1/32, B:0/0 |
54 | Klein Petr | Jičín | 73 | 72 | 3 | S:0/0, A:1/34, B:2/38 |
54 | Martinek Jaroslav | Trisk Olomouc | 69 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
54 | Teringl Radek | TJ OB České Budějovice | 65 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
57 | Oswald Pavel | Metrix Team | 73 | 71 | 2 | S:1/39, A:1/32, B:0/0 |
58 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 70 | 3 | S:0/0, A:2/56, B:1/14 |
58 | Vanko Miroslav | TJ Obalservis Košice | 73 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
58 | Kněžík Roman | Havířov | 72 | 70 | 3 | S:2/48, A:1/22, B:0/0 |
61 | Cupek Jiří | Coffee Team | 70 | 67 | 4 | S:3/57, A:1/10, B:0/0 |
62 | Bielesz Josef | 1. běžečký Jablunkov | 65 | 66 | 2 | S:1/36, A:1/30, B:0/0 |
62 | Mrklovský Petr | REV 58 Nový Jičín | 66 | 66 | 2 | S:2/66, A:0/0, B:0/0 |
62 | Trávníček Rostislav | Pepa Team Frýdek – Místek | 68 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
62 | Zahrádka Tomáš | Z hor Team | 71 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
62 | Lisý Pavel | FRC Hradec Králové | 66 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
62 | Svoboda Petr | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
68 | Bednář Pavel | ŠNECI na MAX | 68 | 63 | 2 | S:2/63, A:0/0, B:0/0 |
69 | Jansa Jiří | Atletika Písek | 66 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
69 | Kluz Miroslav | 1. běžecký Jablunkov | 70 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
69 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 62 | 2 | S:0/0, A:1/38, B:1/24 |
72 | Skyva Petr | SKI - OB Šternberk | 65 | 60 | 2 | S:2/60, A:0/0, B:0/0 |
72 | Beshir Ervin | SK Zdice | 67 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
72 | Soukup Karel | ČKS SKI Jilemnice | 72 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
72 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
72 | Sztymon Pavel | FC Bužkovec Petřvald | 73 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
77 | Jakoubek Roman | ČLA Trutnov | 67 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
77 | Hanke David | AK Emila Zátopka | 71 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
77 | Martínek Jarda | TRISK Olomouc | 69 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
77 | Koravský Roman | K4 | 69 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
81 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 56 | 5 | S:1/3, A:1/18, B:3/35 |
82 | Pohanka Jiří | Pohledec | 65 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
82 | Baják Marek | TJ Sokol V. Bílovec | 72 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
82 | Šustr Pavel | Liga 2000 Tábor | 66 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
82 | Macháč Karel | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
82 | Helcel Richard | BK SAK Karviná | 72 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
82 | Smetana Josef | Eurofoam Sport | 69 | 54 | 2 | S:1/36, A:0/0, B:1/18 |
88 | Osoba Martin | Lokomotiva Meziměstí | 65 | 53 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/20 |
89 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
89 | Jadrný Lubomír | RENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí | 73 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
89 | Mikula Miroslav | IRONSTARS Beroun | 68 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
89 | Cienciala Tomáš | Splašení goroli | 70 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
93 | Turek Jiří | SKP Český Krumlov | 70 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
93 | Dvořáček Václav | Energy team Praha | 69 | 48 | 2 | S:0/0, A:2/48, B:0/0 |
93 | Ling Milan | Břeclav | 68 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
93 | Ščerba Marek | DUKE Corporation | 69 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
93 | Šubrt Jan | neregistrovnán | 68 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
98 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 47 | 2 | S:1/3, A:1/44, B:0/0 |
99 | Magdon Roman | DUKE Corporation | 70 | 45 | 2 | S:2/45, A:0/0, B:0/0 |
99 | Pirk Tomáš | Lékařský Triklub Praha | 73 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
99 | Lorenčík Aleš | Chrudim | 73 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
99 | Silnoušek Jiří | SKI OB Šternberk | 72 | 45 | 5 | S:4/33, A:1/12, B:0/0 |
99 | Olejník Jaroslav | Jepetto a Semiš | 67 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
104 | Šimek Miroslav | TC Dvořák České Budějovice | 66 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
104 | Taras Tomáš | TK Příbram | 67 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
104 | Štěpán Marek | TJ Sokol Týn nad Bečvou | 72 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
107 | Gregora Milan | Activity Lanškroun | 71 | 43 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/15 |
107 | Dvořák Miroslav | Horka nad Moravou | 73 | 43 | 3 | S:1/9, A:1/14, B:1/20 |
109 | Kučera Petr | KES Buk Team | 72 | 42 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/42 |
109 | Chrudina Robert | Ostrava | 73 | 42 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/15 |
109 | Jarůšek Ladislav | G13 Jablonec nad Nisou | 71 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
109 | Braniš Pavel | Příbram | 69 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
109 | Kožnar Aleš | ČKS SKI Jilemnice | 66 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
109 | Mikula Richard | MIKI Bruntál | 66 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
115 | Frýdl Miroslav | Hradec Králové | 64 | 41 | 3 | S:1/3, A:2/38, B:0/0 |
116 | Buchta Pavel | Nové Město na Moravě | 64 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Drahoňovský Roman | Petrovice | 67 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Mazač Jaroslav | BONBON Police nad Metují | 68 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
120 | Hartych Stanislav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 65 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
120 | Varvařovský Ivo | Jilemnice | 65 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
120 | Jandera Petr | TRI-CLUB Jablonec | 66 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
120 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
120 | Bažanowski Rostislav | MK Seitl Ostrava | 65 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
120 | Škarka Miroslav | PJR Frenštát | 68 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
120 | Mazoch Lubomír | TJ Frenštát | 71 | 39 | 2 | S:1/21, A:1/18, B:0/0 |
127 | Vejběra Jan | Cyklo POKR Hradec Králové | 66 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
127 | Veselý Petr | Squashklub Plzeň | 73 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
127 | Veselý Pavel | MSK Horní Rokytnice | 66 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
127 | Wagner Rostislav | Prachatice | 69 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
131 | Baines Marc | SK Pikas Vrchlabí | 69 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
131 | Hrabiš Zbyněk | TITAN Zlín | 65 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
131 | Schew Harald | Praha 3 | 69 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
131 | Hamáček Zdeněk | Sojanka | 71 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
131 | Mikšl Rostislav | Mercury České Budějovice | 72 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
136 | Janečka Svatopluk | TJ SKI-Turist Velké Karlovice | 72 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
136 | Šimurda Martin | Ski Šumava Vimperk | 72 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
138 | Žák Jiří | Continental sport cl | 69 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
138 | Jirásek Marek | TNS AISA | 73 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
138 | Kučera Pavel | OK Dobříš | 71 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
138 | Paleček Vladimír | TJ Doudleby | 69 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
142 | Zachař Jiří | Orel Vysoké Mýto - Sruby | 72 | 33 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/33 |
142 | Brzobohatý Pavel | ATLETIKA ZÁBŘEH | 72 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
142 | Škurek Viktor | Brantice | 71 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
142 | Zelenka Jiří | CYKLOFIT MTB Liberec | 71 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
142 | Krejzl Henrich | BK SAK Karviná | 66 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
142 | Kraus Václav | CYKLOKRAUS Author Přelouč | 64 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
148 | Zummer Ondřej | CRS Turnov | 68 | 32 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/8 |
148 | Gazda Martin | Jihočeský běžecký pohár | 68 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
148 | Sadílek Jan | Tělocvična Machov | 67 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
148 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
148 | Hartíg David | SK Šafrata Bohumín | 73 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
148 | Schovánek Petr | Krčský les | 65 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
154 | Sedláček Josef | BIKE - KAMÍK TUČAPY | 70 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
154 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
154 | Soukup Radomír | Zlín | 68 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
154 | Szabo Norbert | Pod Pajrekem | 71 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
154 | Škrabánek Jan | KRČSKÝ LES PRAHA 4 | 70 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
154 | Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 72 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
154 | Vlček Jiří | Spona Teplice | 73 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
161 | Pinl Michal | Rudolfov | 68 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
161 | Marek Martin | DUKE Corporation | 70 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
161 | Sichálek Tomáš | HO Holešov | 73 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
161 | Cibulka Roman | Praha | 71 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
161 | Slanec Jakub | Šneci | 72 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
161 | Šelepa Rudolf | HZS MSK | 64 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
161 | Řeha Roman | Pepa Team Frýdek-Místek | 66 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
168 | Půlpán Roman | KOB Choceň | 65 | 29 | 2 | S:1/3, A:1/26, B:0/0 |
169 | Kašpar Jan | FEL Praha | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
169 | Karkoška Petr | BK SAK Karviná | 73 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
169 | Grahame Smith | Vrchlabí | 66 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
169 | Strnad Pavel | České Budějovice | 69 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
169 | Smith Grahame | Vrchlabí | 66 | 28 | 2 | S:1/12, A:1/16, B:0/0 |
174 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
174 | Němeček David | Praha 4 CHIMARUN | 71 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
174 | Kuželka Tomáš | Sokol Dřevěnice | 68 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
174 | Bouda Jiří | Šenov | 71 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
174 | Šváb Jiří | Cyklo Polach a Syn | 69 | 27 | 2 | S:1/3, A:1/24, B:0/0 |
174 | Fajfr František | 3D Fitnes Žamberk | 72 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
174 | Pazdera Miroslav | ZAPRO AD TEAM | 72 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
174 | Rapčák Michal | Lipovka | 73 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
174 | Žákovec Pavel | Třemošná | 66 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
174 | Hrma Luboš | - | 64 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
174 | Částečka Roman | Hrabůvka | 73 | 27 | 3 | S:2/21, A:0/0, B:1/6 |
185 | Berka Luděk | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
185 | Maršík Miloš | Triobar Holubov | 69 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
185 | Teplíček Libor | KVS Náměšť na Hané | 68 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
185 | Číp Roman | Hluboš | 70 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
185 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 26 | 2 | S:0/0, A:1/10, B:1/16 |
185 | Dočkal Radek | Rila Team Brno | 66 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
191 | Volák Pavel | Ulita Hobra Orienteering Broumov | 70 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
191 | Pecha Vladan | Raškoovice | 65 | 24 | 3 | S:3/24, A:0/0, B:0/0 |
191 | Čermín Radek | České Budějovice | 69 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
191 | Štýbar Luděk | Ostrava | 69 | 24 | 2 | S:2/24, A:0/0, B:0/0 |
191 | Fistr Miroslav | neregistrován | 68 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
191 | Mika Ivo | Orel Obřany | 66 | 24 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/24 |
191 | Hrubý Radek | Lochovice | 71 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
191 | Valeš Pavel | NEI Žihobce | 64 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
191 | Šebek Dušan | SK Horymír Neumětely | 72 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
191 | Kareš Martin | Vižina | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
191 | Haničinec Ivo | BS Slopné | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
191 | Mekota Martin | DC panelák starák | 69 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
191 | Vernarský Jaroslav | Pepa Team Frýdek-Místek | 67 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
191 | Brožek Martin | OB České Budějovice | 69 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
191 | Dragolov Daniel | Brno | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
191 | Kotek Martin | VZS Ostrava | 68 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
191 | Bronec Jaromír | TJ Liga 100 Olomouc | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
208 | Nádhera Petr | - | 67 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
208 | Stržínek Karel | CK Stará Ves | 64 | 22 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/19 |
208 | Teringl Radek | TJOB České Budějovice | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 | |
208 | Vodička Jan | TTC Olomouc | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
208 | Malát Jan | Boršovský běžecký klub | 69 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
208 | Hofman Filip | FLOPY software | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
208 | Valach Petr | OK Lokomotiva Pce | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
215 | Czagan Jan | SDH Dědek | 71 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
215 | Sikora Martin | Třinec | 73 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
215 | Jenč Pavel | Javorník pod Ještědem | 73 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
215 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 64 | 21 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/21 |
219 | Richtr Zdeněk | Bolšovský běžecký klub | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
219 | Sýkora Karel | Vizovice | 67 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
219 | Kolek Petr | SK Dolní Stakory | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
219 | Válek Jan | Praha 5 | 64 | 20 | 2 | S:1/18, A:1/2, B:0/0 |
219 | Procházka Josef | KOB Konice | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
219 | Pláteník Ladislav | KOKOSI | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
219 | Hemer Lukáš | Krásná Lípa | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
219 | Jirásko Dušan | SK Srch | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
219 | Vaigl Vladimír | Vivat Sport | 71 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
219 | Plecitý Petr | Bezdědice | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
219 | Soukup Petr | SO RÁJ Hrubá Skála | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
230 | Šimek Milan | KES BUKTEAM | 69 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
230 | Lanča Milan | Varnsdorf | 73 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
230 | Kroupa Evžen | BBK | 67 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
230 | Hubáček Josef | TEAT Otrokovice | 73 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
230 | Fiala Lubomír | TJ Sokol Podhorní Újezd | 69 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
235 | Olejník Dalibor | Jepetto a Semiš | 65 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
235 | Král Petr | SPS Sázava | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Bielčik Petr | MT Novák | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Čuda Rostislav | neregistrován | 70 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Mudrák Stanislav | KVS Pozlovice | 67 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Foltas Marcel | JulboWay | 69 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
235 | Kubíček Zdeněk | TJ Turnov | 72 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Ernst Tomáš | TJ TŽ Třinec | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
235 | Harant Pavel | Otročiněves | 72 | 18 | 2 | S:0/0, A:2/18, B:0/0 |
235 | Pour Jiří | TJ SOKOL Jaroměř | 70 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
235 | Kuptík Petr | Knížkovice | 64 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
235 | Haňur Roman | BBKBOR | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Doležal Tomáš | Rekrea | 64 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Hegedüš Josef | BBK | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
235 | Hlaváček Petr | SKP Český Krumlov | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
250 | Bartko Petr | Hrachovice | 72 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
250 | Havlín Jan | Chlumec nad Cidlinou | 66 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
250 | Trakal Jiří | Železný Brod | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
250 | Benda Jaroslav | Horní Bludovice | 66 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
250 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
250 | Pinta Martin | MICRORISC | 68 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
250 | Nadažy Radek | SK Šafrata Bohumín | 65 | 17 | 3 | S:2/15, A:1/2, B:0/0 |
250 | Vizner Marek | H.O. Holešov | 72 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
250 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 17 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/14 |
259 | Fencl Radek | Obořiště | 65 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
259 | Menzel Pavel | Haken | 72 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
259 | Bumba Libor | Kamenictví Bumba ČB | 68 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
259 | Kunčar Vít | Slovan Luhačovice OB | 66 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
259 | Rybka Jan | STYRICB | 70 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
259 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
259 | Odstrčilík Marek | Rungo.cz Říčany | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
259 | Březina Radomír | Vítkovice | 67 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
259 | Pok Pavel | DRACY | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
268 | Juřica Pavel | TWIKO Ostrava | 73 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
268 | Petrla Michal | Amenity extrem sport team | 71 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
268 | Holub Pavel | CK Stará Ves | 73 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
268 | Šrejber Miloslav | TJ Batňovice | 73 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
268 | Pavelka Radek | Jičín | 66 | 15 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/12 |
268 | Kubíček Michal | RH Kartouzy Valdice | 73 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
268 | Zdeněk Libor | CYKLOVEL | 66 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
275 | Novák Jaroslav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 64 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
275 | Svoboda Roman | Marathon club Syřenov | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
275 | Malcát Jiří | SKP Český Krumlov | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
275 | Poláček Martin | Rostěnice | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
275 | Skupień Martin | Jablunkov | 73 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
275 | Pokluda Ondřej | Zlín | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
275 | Kendík Tomáš | Lochkov | 72 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
275 | Křivohlávek Pavel | Nový Malín | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
283 | Čapek Milan | OÚ Syřenov | 65 | 13 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/13 |
283 | Bajer Jan | Lázně Bělohrad | 70 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
283 | Pecháň Petr | Cyklo Harant Pecka | 68 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
283 | Mlynář Petr | Dolní Dobrouč | 71 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
283 | Koubek Václav | SK Zahor | 68 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
283 | Šuráň René | OB Luhačovice | 70 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
289 | Hulín Vlastimil | Uherský Brod | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
289 | Kalousek Jan | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
289 | Franek Alan | BK SAK Karviná | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
289 | Segeth Josef | SK Střela | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
289 | Valenta Pavel | Sporton Šumperk | 69 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
289 | Štěpánek Petr | Spartak Praha 4 | 65 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
295 | Dobeš Vlastimil | TJ Valašské Meziříčí | 70 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
295 | Karel Radim | Lyžařský oddíl Stará Paka | 71 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
295 | Nálevka Petr | Lázně Bělohrad | 72 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
295 | Vaňous Martin | Geodézie Ústí nad Orlicí | 69 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
299 | Hrudka Josef | neregistrován | 72 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
299 | Kolbaba Pavel | Lucky Family 1 | 68 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
299 | Žebrák Zbyněk | LEPUS.CZ | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
299 | Černý Václav | Lempl Boys Hořice | 72 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
303 | Lubojacki Kamil | TJ TŽ Třinec | 71 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
303 | Ščibráni Milan | neregistrován | 73 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
303 | Brdička Tomáš | Šobrova akademie Rokytnice n.J | 71 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
303 | Sehnal Tomáš | K.O.Poděbrady | 67 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
303 | Šec Robert | TJ Dvůr Králové | 73 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
303 | Dostal Pavel | DRACY Dřevohostice | 70 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
303 | Marťák Miroslav | Český Těšín | 68 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
303 | Snášel Miroslav | Hnátnice | 72 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
311 | Novák Radomír | Uhlířské Janovice | 70 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
311 | Pšenica Július | Zlín Malenovice | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 | |
311 | Holub Miroslav | ------------------------- | 72 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
311 | Skýpala Karel | Frenštát | 69 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
315 | Šimíček Marek | Orel Horní Moštěnice | 71 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
315 | Kopecký Jiří | neregistrován | 68 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
315 | Zajger Jan | Sokol Ohrazenice | 72 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
318 | Neškrabal Milan | Hradec Králové | 70 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
318 | Jaracz Bronislav | Třinec | 72 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
318 | Špalek František | Vivat Sport | 64 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
318 | Syrovátka Hynek | MICRORISC | 69 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
318 | Látal Jaromír | Los Rapidos Olomouc | 69 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
318 | Julínek Simon | Palas Athena | 70 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
324 | Bambušek Petr | Loučka u Val. Meziříčí | 72 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
325 | Olbert Tomáš | MK Herducka | 64 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
325 | Mihola Jiří | Brno Orel Lesná | 72 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
325 | Kufa Leon | TT Třinec | 64 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
325 | Jiroušek Pavel | Předměřice nad Labem | 72 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
325 | Bauer David | SEBE | 73 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
330 | Kroul Josef | Atletika Zábřeh | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Utěšený Jiří | Olomouc | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Ryška Martin | fialove kobry | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Rudický Radovan | MK SEITL Ostrava | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Bartoš Edwin | neregistrován | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Bartoš Antonín | SKP Šumperk | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Myšák Milan | Sokol Jehnědí | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Plewa David | neregistrován | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Výleta Marek | neregistrován | 64 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
330 | Bugner Josef | SK Oceláci Ostrava | 65 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Brzobohatý Václav | ISCAR ČR | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Dubový Jiří | neregistrován | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Sucharda Milan | neregistrován | 65 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
330 | Skoták Jiří | Motor Journal | 64 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Bednář Zbyněk | Sokol Jamné | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Baran Jiří | Mountain Runners | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Vích Petr | Olomouc | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Odehnal Tomáš | Skalice nad Svitavou | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Minařík Petr | MK SEITL OSTRAVA | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Pokluda Tomáš | CHRT Brno | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Zavadil Alexandr | Triexpert | 66 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Šmýra Tomáš | E.prim Ostravice | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Mikulenka Tomáš | Ostrava - Poruba | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
330 | Maršálek Tomáš | Racing Olešná | 64 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
354 | Kyselý Petr | TJ Zduchovice | 64 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
354 | Bayer Petr | ŠSK Rožnov pod Radhoštěm | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
354 | Lipowski Kamil | KPM | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
354 | Kučera Radek | Slavoj Pacov | 67 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
354 | Ptáček Martin | neregistrován | 67 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
354 | Holeček Jiří | Svědci Kozubovi | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
354 | Tyl Josef | Ostrava | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
354 | Šťahlavský Pavel | Slovan Lochovice | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
354 | Szabo David | SK Nové Zámky | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
363 | Navrátil Zdeněk | ROBE | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
363 | Duňka Petr | neregistrován | 67 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
363 | Šulc Vladimír | Microrisc Jičín | 69 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
363 | Košťál Karel | Lempl Boys Hořice | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.