2014 - 29. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.cz | 71 | 851 | 20 | S:9/435, A:5/274, B:6/142 |
2 | Wallenfels Jiří | TJ Sokol Královské Vinohrady | 72 | 739 | 16 | S:6/366, A:5/258, B:5/115 |
3 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 696 | 15 | S:5/336, A:6/236, B:4/124 |
4 | Malý Jan | Eleven Test Team | 73 | 641 | 10 | S:3/264, A:4/272, B:3/105 |
5 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 427 | 6 | S:3/291, A:1/70, B:2/66 |
6 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 406 | 19 | S:7/177, A:5/154, B:7/75 |
7 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 380 | 9 | S:4/225, A:3/118, B:2/37 |
8 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 343 | 8 | S:2/174, A:1/48, B:5/121 |
9 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 329 | 10 | S:1/72, A:4/168, B:5/89 | |
10 | Beshir Ervin | ADIDAS Team ČR | 67 | 302 | 4 | S:2/210, A:2/92, B:0/0 |
11 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 281 | 5 | S:3/192, A:1/62, B:1/27 |
12 | Frelich Pavel | Sokol České Budějovice | 71 | 215 | 4 | S:1/66, A:2/118, B:1/31 |
13 | Podroužek Dušan | AC Slovan Liberec | 74 | 210 | 2 | S:2/210, A:0/0, B:0/0 |
14 | Krátký Josef | Skp Hvězda Pardubice | 65 | 199 | 10 | S:4/135, A:3/56, B:3/8 |
15 | Frelich Martin | Sokol České Budějovice | 71 | 196 | 4 | S:1/81, A:2/80, B:1/35 |
16 | Šesták Karel | ŠEPA R.S. | 71 | 190 | 5 | S:2/102, A:2/88, B:0/0 |
17 | Smetana Josef | Eurofoam sport team | 69 | 183 | 3 | S:3/183, A:0/0, B:0/0 |
18 | Holiš Martin | Zubří | 74 | 174 | 2 | S:2/174, A:0/0, B:0/0 |
18 | Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 71 | 174 | 3 | S:1/105, A:1/38, B:1/31 |
20 | Boháček Petr | Eurofoam sport team | 74 | 144 | 2 | S:2/144, A:0/0, B:0/0 |
21 | Uher Juraj | Přibyslav | 73 | 143 | 4 | S:2/93, A:1/36, B:1/14 |
22 | Palko Aleš | VSK UNI Brno | 71 | 140 | 2 | S:0/0, A:2/140, B:0/0 |
23 | Frank Pavel | TJ GRANITOL Moravský Beroun | 68 | 134 | 3 | S:2/90, A:1/44, B:0/0 |
24 | Chrudina Robert | Ostrava | 73 | 131 | 5 | S:3/114, A:1/2, B:1/15 |
24 | Bláha Kamil | AC SPED Pardubice | 72 | 131 | 4 | S:3/117, A:0/0, B:1/14 |
26 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 124 | 3 | S:1/60, A:1/44, B:1/20 |
26 | Osoba Martin | Lokomotiva Meziměstí | 65 | 124 | 3 | S:0/0, A:2/102, B:1/22 |
28 | Kněžík Roman | Havířov | 72 | 123 | 3 | S:2/93, A:1/30, B:0/0 |
29 | Valigura Martin | XCSPORT.CZ | 73 | 120 | 2 | S:2/120, A:0/0, B:0/0 |
30 | Fistr Miroslav | Šumperk | 68 | 115 | 4 | S:2/57, A:1/40, B:1/18 |
31 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 114 | 2 | S:2/114, A:0/0, B:0/0 |
32 | Souček Jan | Šumperk | 65 | 112 | 3 | S:1/45, A:1/48, B:1/19 |
32 | Vítek Miroslav | Ústí nad Orlicí | 72 | 112 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/31 |
32 | Szebesta Pavel | Burik Team | 68 | 112 | 2 | S:1/72, A:1/40, B:0/0 |
35 | Novotný Milan | OK 99 Hradec Králové | 65 | 111 | 2 | S:2/111, A:0/0, B:0/0 |
36 | Jedziniak Michal | Ostrava | 74 | 110 | 5 | S:3/84, A:1/14, B:1/12 |
37 | Lorenčík Aleš | Chrudim | 73 | 108 | 2 | S:2/108, A:0/0, B:0/0 |
38 | Bednář Pavel | Šneci na Max | 68 | 106 | 4 | S:2/75, A:0/0, B:2/31 |
39 | Kaplan Viktor | Jablonec nad Nisou | 74 | 104 | 4 | S:3/90, A:0/0, B:1/14 |
40 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 103 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/22 |
41 | Buriánek Miroslav | Hradec Králové | 73 | 102 | 2 | S:1/66, A:1/36, B:0/0 |
42 | Lichý Dušan | Splašení Goroli | 67 | 98 | 2 | S:1/72, A:1/26, B:0/0 |
43 | Kincl Marek | TJ Maratonstav Úpice | 74 | 96 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/24 |
44 | Lajtkep Petr | AC Slovan Liberec | 73 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
44 | Jakoubek Roman | ČLA Trutnov | 67 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
44 | Silnoušek Jiří | SKI OB Šternberk | 72 | 93 | 4 | S:4/93, A:0/0, B:0/0 |
44 | Zoubek Zdeněk | Lučany nad Nisou | 69 | 93 | 2 | S:2/93, A:0/0, B:0/0 |
48 | Škrabálek Jan | Krčský les | 70 | 91 | 3 | S:0/0, A:1/40, B:2/51 |
49 | Hejl Radek | Letohrad | 72 | 90 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/90 |
50 | Barnet Miroslav | Atletika Jablonné | 65 | 87 | 2 | S:1/39, A:1/48, B:0/0 |
51 | Cupek Jiří | Coffe Team | 70 | 86 | 4 | S:2/48, A:2/38, B:0/0 |
52 | Odvárko Michal | RH Kartouzy | 74 | 80 | 3 | S:1/48, A:0/0, B:2/32 |
53 | Baláž Roman | BALÁŽ Extreme Team Ostrava | 65 | 78 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/24 |
54 | Vích Petr | Olomouc | 73 | 75 | 2 | S:2/75, A:0/0, B:0/0 |
54 | Zachař Jiří | Orel Vysoké Mýto | 72 | 75 | 3 | S:1/36, A:0/0, B:2/39 |
54 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 75 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/75 |
57 | Kunčár Zdeněk | ACTIVITY Lanškroun | 73 | 73 | 3 | S:0/0, A:1/36, B:2/37 |
57 | Ščerba Marek | SKIVELO Olomouc | 69 | 73 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/22 |
59 | Pecina David | Eleven Test Team | 74 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
59 | Rakoncaj Lukáš | SIR Joseph | 74 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
59 | Ondrášek Marek | SMT Jablonec n.Nis. | 74 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
62 | Šedivý Pavel | SK Janské Lázně | 73 | 71 | 2 | S:1/39, A:1/32, B:0/0 |
63 | Trávníček Rostislav | Pepa Team Frýdek-Místek | 68 | 70 | 2 | S:0/0, A:2/70, B:0/0 |
63 | Janečka Svatopluk | SKI- TURIST Velké Karlovice | 72 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
65 | Křivohlávek Pavel | Nový Malín | 70 | 68 | 2 | S:0/0, A:2/68, B:0/0 |
66 | Kubíček Zdeněk | OK Mnichovo Hradiště | 72 | 67 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/22 |
67 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 64 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/13 |
67 | Slovák Tomáš | Tragéd team | 69 | 64 | 2 | S:0/0, A:2/64, B:0/0 |
69 | Šubert Pavel | Horalové | 74 | 63 | 5 | S:3/45, A:1/2, B:1/16 |
69 | Lejnar Martin | SDH Zruč n. Sazavou | 72 | 63 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/31 |
71 | Turek Jiří | Cyklo Kájov | 70 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
71 | Šimunek Martin | Modřice | 66 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
71 | Pohanka Jiří | SK Nové Město na Moravě | 65 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
74 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 61 | 3 | S:0/0, A:1/30, B:2/31 |
75 | Svoboda Petr | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
75 | Bařina Jaromír | Vrchaři Vrchlabí | 71 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
75 | Krátký Tomáš | SK LOS LOBOS | 67 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
75 | Holub Miroslav | SK Nové Město nad Metují | 66 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
75 | Kachyňa Miroslav | TriSK Olomouc | 69 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
75 | Petrlík Miloslav | TJ Semily | 67 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
75 | Pavlík Vít | Galaxy Team Hranice | 73 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
75 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 60 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/15 |
83 | Vít Pavel | Vela team | 71 | 59 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/19 |
84 | Janík Tomáš | Spona Teplice | 68 | 58 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/16 |
85 | Koravský Roman | Eleven Test Team | 69 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Strapek Jan | Vidnava | 71 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Sztymon Pavel | FC Buškovec Petřvald | 73 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Bolehovský Pavel | Kerteam | 71 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Jadrný Lubomír | Czech outdoor extreme team | 73 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
85 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
91 | Pexa Martin | Groz-beckert | 74 | 56 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/22 |
92 | Dostálek Petr | Uhlířský Důl | 67 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
92 | Fajfr František | 3D Fitness Race Team | 72 | 54 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/54 |
92 | Dragolov Daniel | Brno | 67 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
92 | Káňa Pavel | Loko Trutnov Triatlon | 74 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
92 | Rozsypal Vladislav | STS Chvojkovice Brod | 70 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
92 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
98 | Choleva Petr | Lítací Jelen | 74 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
98 | Šubrt Jan | Horní Sytová | 68 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
98 | Slovák Martin | Merklovice | 74 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
98 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 51 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/17 |
102 | Gregora Zdenek | Activity Lanškroun | 73 | 50 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/17 |
103 | Haluzík Marek | DRACY | 74 | 49 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/16 |
104 | Švagr Zdeněk | SK Tyníště nad Orlicí | 68 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
104 | Hartych Stanislav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 65 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
104 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
104 | Mráz Jiří | neregistrován | 73 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
104 | Žemlička Miloslav | MK Hlinsko | 71 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
104 | Koudelka Jiří | Chvojkovice Brod | 68 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
104 | Ehrlich Pavel | Strakonice | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 | |
104 | Zembovski Edvard | Třinec | 72 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
104 | Minařík Martin | Olomouc | 67 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
104 | Stojen Pavel | Havl.Brod | 74 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
104 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
115 | Oswald Pavel | Ostrava | 73 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
115 | Kočara Jiří | SSK Vítkovice | 70 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
115 | Skyva Petr | SKI-OB Šternberk | 65 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
115 | Hartig David | SK Šafrata - Bohumín | 73 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
119 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
119 | Rajnoch Edvard | Splašení Goroli | 66 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
119 | Baják Marek | Velké Bílovice | 72 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
119 | Hrubý Martin | Český Krumlov | 74 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
119 | Šťastný David | Svatá | 73 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
119 | Valenta Karel | Běžecký kroužek Varnsdorf | 74 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
125 | Topinka Jiří | AC Moravská Slávia Brno | 66 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
125 | Hrnčíř Martin | Nový Jičín | 71 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
125 | Macháč Karel | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
125 | Číhař Tomáš | Chvojenec | 70 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
129 | Žákovec Pavel | Třemošná | 66 | 41 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/41 |
130 | Kresta Roman | Brno | 65 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
130 | Bursa Radomír | TRILIFE ZLÍN | 72 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
130 | Diviš Jiří | Cyklo Extra Cannondale Team | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 | |
130 | Doležel Martin | SPS Sázava | 70 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
134 | Jelen Petr | Jilemnice | 68 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
134 | Pernický Roman | Dobrá čajovna FM | 74 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
134 | Vernarský Jaroslav | Pepa team FM | 67 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
137 | Prokůpek Aleš | SKI Jilemnice | 66 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
137 | Smrček Pavel | Ledce | 73 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
137 | Hubáček Josef | TEAZ Otrokovice | 73 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
137 | Broulík Luděk | Heřmanice | 71 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
137 | Veselý Petr | Squashklub Plzeň | 73 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
137 | Havel Lukáš | DSA Trutnov | 74 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
143 | Krtička Michal | Roto Motor Hronov | 73 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
143 | Mikšl Rostislav | King Team | 72 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
143 | Šimek Pavel | Praha 3 | 71 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
143 | Czagan Jan | SDH Dědek | 71 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
143 | Janoušek Pavel | Activity Lanškroun | 71 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
143 | Rožek David | OB Říčany | 74 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
143 | Honzík Tomáš | Slavia Tu Liberec | 70 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
143 | Bětík Miroslav | J.E.M. Team | 72 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
143 | Baletka Stanislav | Tichá | 70 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
152 | Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 72 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
152 | Šimurda Martin | SKI Klub Šumava Vimperk | 72 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
152 | Jánošík Rudolf | Spartak Vlašim | 71 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
152 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
156 | Hartíg David | SK Šafrata Bohumín | 73 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
156 | Skalský Miloš | AC Náchod | 67 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
156 | Sedlák Radek | RH Kartouzy | 74 | 34 | 3 | S:1/27, A:0/0, B:2/7 |
156 | Pavelka Radek | Jičín | 66 | 34 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/34 |
160 | Mrklovský Petr | AK E. Zátopka, Kopřivnice | 66 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
160 | Sucharda Jiří | Jablonec N/N | 72 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
160 | Jurášek Michal | Vertikal 11 | 67 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
160 | Kašpar David | SK Janské Lázně | 71 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
160 | Bumba Libor | Kamenictví Bumba ČB | 68 | 33 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/33 |
160 | Benda Milan | Jeseník | 67 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
166 | Haničinec Ivo | BS Slopné | 67 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
166 | Fogl Michal | Kunvald | 66 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
166 | Krejzl Henrich | BK SAK Karviná | 66 | 32 | 2 | S:1/30, A:1/2, B:0/0 |
166 | Mazač Jaroslav | SK Hronov | 68 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
166 | Karkoška Petr | BK SAK Karviná | 73 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
166 | Šimek Miroslav | TC Dvořák České Budějovice | 66 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
166 | Vašina Václav | Černošický sršeň | 67 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
173 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
173 | Vozár Milan | TJ Příchovice | 69 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
173 | Fronk Vítězslav | Mílaři Domažlice | 74 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
176 | Bortel Jiří | SK Salith – Sumtex | 65 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
176 | Malík Vit | Rožmberské sklepy Borovany | 69 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
176 | Jarůšek Ladislav | Jablonec N/N | 71 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
176 | David Václav | Smiřice | 74 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
176 | Marek Martin | DUKE Corporation | 70 | 30 | 2 | S:2/30, A:0/0, B:0/0 |
176 | Půlpán Roman | KOB Choceň | 65 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
176 | Pradáč Petr | Horní Maršov | 66 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
176 | Sladeček Jakub | SDH Senešmice | 74 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
176 | Koutník Lumír | Vrchlabí | 67 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
176 | Škurek Viktor | Brantice | 71 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
176 | Kožnar Aleš | ČKS SKI Jilemnice | 66 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
187 | Kolár Zdeněk | OB Ulita Broumov | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
187 | Cienciala Tomáš | Splašení Goroli | 70 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
187 | Sapara Luděk | neregistrován | 65 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
187 | Hrčka Luboš | Trnava | 74 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
187 | Kopečný Dušan | Biatlon Prostějov | 73 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
187 | Rychetský Tomáš | HH Smíchov | 66 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
187 | Bláha Jan | AK Kroměříž | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
194 | Mrajca Tomáš | MK SEITL Ostrava | 72 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
194 | Ledvina Jan | LK Tatran Chodov | 74 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
194 | Szabo Norbert | Pajrek | 71 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
194 | Čejka Jiří | neregistrován | 71 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
194 | Sládeček Jakub | SDH Senešnice | 74 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
194 | Kotyza Petr | VSK UNI Brno | 70 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
194 | Cogan Rudolf | Nová Paka | 71 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
194 | Wolf David | Desná v Jiz.h. | 72 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
194 | Mlčák Josef | CK Stará Ves | 68 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
203 | Březina Radomír | Ostrava | 67 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
203 | Kupčík Pavel | Vsetín | 72 | 26 | 2 | S:1/24, A:1/2, B:0/0 |
203 | Sadílek Jan | TJ Jiskra Machov | 67 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
206 | Ernst Tomáš | Ropice | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
206 | Hofman Pavel | Machov | 66 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
206 | Málek Luděk | Veltrusy | 69 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
206 | Adámek Martin | Klatovy | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
206 | Hammerle Petr | HSC Capartice | 72 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
206 | Slanec Jakub | NAMAX | 72 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
206 | Zahrádka Tomáš | Z hor team | 71 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
206 | Hrubý Martin | neregistrován | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
206 | Brožík František | Pentar Vlašim | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
206 | Soukup Pavel | Chrášťany | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 | |
206 | Gabrhel Pavel | NAPA Zlín | 74 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
206 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 66 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
218 | Kolář Petr | Gerresheimer | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
218 | Halas Petr | AK Drnovice | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
218 | Koláček Jan | Náchod | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
218 | Říha Karel | Seběhrdy | 69 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
218 | König Tomáš | Slovoj Hloubětín | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 | |
218 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
218 | Číp Roman | Brtmen Hluboš | 70 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
218 | Rylko Václav | 1.běžecký Jablunkov | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
218 | Fiala Lubomír | L + L Team | 69 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
227 | Maliňák Tomáš | Rožnov p. R. | 71 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
227 | Bláha Martin | SKK 74 o.s. | 72 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
227 | Celuch Milan | Slavia Havířov | 66 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
227 | Mäsiar Josef | - | 71 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
227 | Brdička Tomáš | Rokytnice n.Jiz. Dolní Letní | 71 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
232 | Kaděrka Robert | TTC Olomouc | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Soukup Petr | SO Ráj Hrubá Skála | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Štefek Josef | SKP Rapid Plzeň | 71 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Zeman Radek | Slovan Osek | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
232 | Pinl Michal | Rudolfov | 68 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
232 | Král Petr | SPS Sázava | 66 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Bronec Jaromír | TJ Liga 100 Olomouc | 67 | 20 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/17 |
232 | Mařík Jiří | 3D Fitness Race Team | 72 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Malík Martin | Bystřice pod Hostýnem | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Haňur Roman | BBK Boršov | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Bielesz Josef | 1. běžečký Jablunkov | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
232 | Havel Gunar | Český SKI Vysoké n.J | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Hulínský Roman | Praha 4 | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
232 | Lavička David | NILFISK ALTO PRO CYCLING | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
232 | Petr Miloš | BK Česká Proseč | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
247 | Kroupa Evžen | BBK Boršov | 67 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
247 | Lukeš Jiří | J&J Vlašim | 65 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
247 | Roblík Bořivoj | RKDM Milovice | 68 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
247 | Hochman Filip | FLOPY software | 73 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
247 | Ščudla Jaroslav | LKP Jičín | 74 | 19 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/19 |
247 | Černohorský Miroslav | KČP Josefův Důl | 70 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
247 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 19 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/16 |
247 | Horák Čestmír | OD Morava Přerov | 71 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
255 | Zdeněk Libor | Cyklo Velešín | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
255 | Zuzánek Karel | Spartak Rokytnice n.Jiz. | 70 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
255 | Sichálek Tomáš | Horolezecký oddíl Holešov | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
255 | Bednář Zbyněk | Jamné | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
255 | Polák Petr | neregistrován | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
255 | Soviš Ivo | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 71 | 18 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/15 |
255 | Hemer Lukáš | Krásná Lípa | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
255 | Klein Petr | Jičín | 73 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
255 | Malý Kamil | Klínec | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
255 | Sasyn Kamil | 1. běžecký Jablunkov | 71 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
255 | Maršík Miloš | Triobar Holubov | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
255 | Jasiok Přemysl | Trek1324 | 74 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
255 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
268 | Hegedüš Josef | BBK Boršov | 66 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
268 | Kalousek Jan | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
268 | Vidlář Petr | Vidman | 71 | 17 | 2 | S:0/0, A:1/8, B:1/9 |
268 | Maťa Petr | Podhostýnští vrchaři | 74 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
268 | Kubíček Michal | RH Kartouzy | 73 | 17 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/17 |
268 | Bernard Vladimír | Hasiči Neratovice | 71 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
274 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
274 | Maurer Petr | SKP Český Krumlov | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 | |
274 | Malát Jan | BBK Boršov | 66 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
274 | Sikora Martin | NVPP | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
274 | Vavák Libor | BK Sadská | 65 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
274 | Vašíček Roman | SK Radvanice | 74 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
274 | Brzák Milan | Splašená lokomotiva Chlumec nad cidlinou | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
274 | Pokluda Ondřej | Zlín | 69 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
274 | Šebek Dušan | SK Neumětely | 72 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
283 | Buřil František | Vidochov | 66 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
283 | Adámek Oldřich | TJ Liga 100 Olomouc | 66 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
283 | Pelikán Michal | bezklubák | 74 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
283 | Toman Zdeněk | Dolní Dobrouč | 71 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
283 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
283 | Rybář Andrej | L.A.Ryby | 72 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
289 | Žamberský Pavel | Dobřichovice | 73 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
289 | Novák Radomír | Uhlířské Janovice | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
289 | Pinta Martin | SK KOPPA | 68 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
289 | Kratký Ivo | Otaslavice | 68 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
289 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 70 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
289 | Bednařík Martin | SÁDLÍK - židle pro život | 72 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
289 | Kozák Pavel | Sk Stodala Roudné | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 | |
296 | Zemánek Petr | DR.A.CY | 68 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
296 | Procházka Petr | Levné Elektro | 72 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
296 | Šohaj Petr | Cyklopoint Jičín | 68 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
296 | Slanec Jan | Namax Liberec | 69 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
296 | Brádle Petr | Dobrá Voda u Hořic | 68 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
301 | Staněk Petr | TJ Velké Těšany | 74 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
301 | Žabokrtský Milan | Chloumek | 74 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
301 | Koubek Václav | BBK Boršov | 69 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
301 | Gazda Martin | Jihočeský běžecký pohár | 68 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
301 | Jorníček Petr | MK Seitl Ostrava | 65 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
301 | Červinka Michal | Svatá | 72 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
301 | Bacho Jiří | - | 74 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
301 | Žák Jiří | Continental Sport Club | 69 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
301 | Mazoch Lubomír | TJ Frenštát | 71 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
301 | Štýbar Luděk | Porubští rafani | 69 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
301 | Kaška Filip | Dukase Hradec Králové | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
312 | Rytíř Michal | KOB Kroměříž | 73 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
312 | Bulis Petr | CkB | 74 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
312 | Ivanov Ladislav | www.behemsvetem.cz | 74 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
315 | Koten Lukáš | ČZS Ratíškovice | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
315 | Pospíšil Martin | Velešín | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 | |
315 | Majer Jan | Praha 11 | 72 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
315 | Pšenica Július | neregistrován | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 | |
315 | Valtr Daniel | Orlová 74/74 Team | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
315 | Volák Pavel | Ulita Hobra Orienteering Broumov | 70 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
321 | Kročil Vladimír | Ádrteam Adršpach | 74 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
321 | Pach Radomír | MK SEITL Ostrava | 66 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
321 | Krupka Milan | Indičtí Bežci | 72 | 9 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/9 |
321 | Krejsa Miroslav | neregistrován | 70 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
325 | Gregořica Miroslav | Příbram | 67 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
325 | Mikula Jaroslav | Beskyd Svrčinovec | 70 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
325 | Moník Milan | MT Smiřice | 69 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
325 | Mika Ivo | Orel Obřany Brno | 66 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
325 | Chavík Petr | Český Krumlov | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 | |
330 | Janál Petr | Holešov | 72 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
330 | Zummer Ondřej | CRS Turnov | 68 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
330 | Poláček Jan | Náchod | 68 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
333 | Černý Václav | Lepl boys Hořice | 72 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
333 | Pichl Pavel | Slovan Lochovice | 74 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
333 | Rapčák Michal | BK Malá Lipovka | 73 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
333 | Círal František | Dvory nad Lužnicí | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 | |
333 | Hubáček Libor | OB Luhačovice | 67 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
333 | Havíř Josef | - | 67 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
333 | Částečka Roman | Ostrava | 73 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
333 | Lžičař Ivo | Orel Strážnice | 65 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
333 | Mrazek Janusz | HS Velký Polom | 67 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
342 | Lubojacki Kamil | TJ TŽ Třinec | 71 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
342 | Sehnal Tomáš | K.O. Poděbrady | 67 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
342 | Bajer Jan | Lázně Bělohrad | 70 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
342 | Dostál Pavel | DRACY | 70 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
346 | Skupień Martin | Jablunkov | 73 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
346 | Behemský Pavel | Čehoslovan Chuchle | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 | |
346 | Navrátil Michal | DR.A.CY | 74 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
346 | Fojtů Pavel | Orel Valašské Klobouky | 69 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
346 | Klepl Robert | Liberec | 69 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
346 | Harant Pavel | Otročiněves | 72 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
352 | Jedziniak David | Ostrava | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Crighton Nathan | Yogi | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Martinek Radek | neregistrován | 67 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
352 | Strouhal Tomáš | Fortex Ski Moravský Beroun | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Kendzior Jiří | Dobrá čajovna FM | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Svěntý Vladan | Opava | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Kaláb Zdeněk | Rýmařov | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Němec Vladan | Bohuňovice | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Holub Pavel | CK Stará Ves | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Borek Pavel | green street | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Utěšený Jiří | Olomouc | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Skácel Jindřich | BORCI zdar! | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Šec Robert | Sophis | 73 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
352 | Šopík Michal | Rýmařov | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Jaroš Jiří | CK Stará Ves | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Sedláček Gamba | AUTO Gamba | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Král Libor | AZ Ekotherm Šumperk | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Brzobohatý Václav | ISCAR ČR | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Kraus Jiří | - | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
352 | Jankto Petr | AUTO Gamba | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
372 | Marťák Miroslav | Český Těšín | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Riška Tibor | neregistrován | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Pajkus Radim | Svědci Kozubovi | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Botur Jan | Třinec | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Nadažy Radek | SK Šafrata Bohumín | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Tyl Josef | SK Universe | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Štefek Radim | 1. běžecký Jablunkov | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Kantor Roman | OB TJ Třinec | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Kopečný Karel | Chvalšiny | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 | |
372 | Čapek Milan | OÚ Syřenov | 65 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
372 | Švirloch Branislav | Biatlon Jílové u Děčína | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
372 | Hlaváček Petr | SKP Český Krumlov | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Bayer Petr | ŠSK Rožnov pod Radhoštěm | 68 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Neuman Jiří | KLM Praha | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Holeček Jiří | Svědci Kozubovi | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Płatek Aleksander | Český Těšín | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Kubisz Roman | KPM Třinec | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Lipowski Kamil | KPM Hrádek | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Klosse Jiří | Orlando Bananas | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 | |
372 | Malcát Jiří | SKP Český Krumlov | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Hájek Petr | Souvrať | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
372 | Bumba Libor | Kamenictví Bumba ČB | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 | |
372 | Gololobov Michal | Slovan Hradištko | 73 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Urbaczka Pavel | NVPP | 69 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Štětka Jiří | Pokud běžím tak žiju | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
372 | Jaracz Bronislav | Třinec | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
398 | Pecháček Petr | P&O engineering racing team | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Halbrštat Petr | TK Znojmo | 67 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Postupa Aleš | Chloumky | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Šimíček Marek | Orel Horní Moštěnice | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Sigmund Radek | Bystřice pod Hostýnem | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Vrňák Petr | - | 67 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Vancl Ladislav | Kolouch team | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Hajnyš Tomáš | ZOO Dvůr Králové | 69 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Navrátil Jiří | Moravská Třebová | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Smola Marek | OREL Jednota Hulín | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Novosad Antonín | AA Lhotský express | 69 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Košťál Karel | Lemp boys Hořice | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Langer František | Zlín | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Vodák Jiří | Moravia Team Olomouc | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Hána Václav | Orel Hulín | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Konečný Jaroslav | DR.A.CY | 73 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Skýba Pavel | Šárovcova Lhota | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Portík Jiří | Souvrať | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Holeček Martin | Vodní zachranná služba ČČK, Dvůr Králové n/L | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Vaněk Petr | Fitko Lev Nový Bydžov | 66 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Navalenko Jaroslav | Pečovská Nová Ves | 67 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Šulc Vladimír | MICRORISC | 69 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
398 | Friesinger Petr | Veleň | 67 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.