Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2001

Celkové pořadí poháru

Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601278,551612/16 záv.
2Čechal JaroslavTS Letohrad611047,461812/18 záv.
3Čechal MilanISCAREX Česká Třebová591003,731111/11 záv.
4Razým JanISCAREX Česká Třebová57922,31412/14 záv.
5Zajíc JanAFK SKP Pardubice53666,731212/12 záv.
6Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice53553,041010/10 záv.
7Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí56539,0277/7 záv.
8Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové55532,8277/7 záv.
9Filip LubošAC Choceň59502,7255/5 záv.
10Macíček MiroslavDODO Kopřivnice61466,9755/5 záv.
11Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov58434,6566/6 záv.
12Papáček JanOseva Choceň54423,9855/5 záv.
13Pechek FrantišekMaratonstav Úpice53404,0844/4 záv.
14Kolínek FrantišekAK Perná56397,0144/4 záv.
15Groš ŠtefanFoto Morava61376,8855/5 záv.
16Kylar IvoJiskra Králíky54344,6944/4 záv.
17Bílý ZdeněkMK Pardubice59332,4266/6 záv.
18Pečenka LiborKHB Radegast61321,477/7 záv.
19Netušil PavelSokol Žamberk52306,255/5 záv.
20Eliáš PetrAFK SKP Pardubice60284,3933/3 záv.
21Marek DalimilISCAREX Česká Třebová60281,8155/5 záv.
22Špacír LadislavLokomotiva Břeclav55267,6633/3 záv.
23Šlajs TomášAC Choceň231,533/3 záv.
24Švec MiroslavSokol Potštejn52224,2533/3 záv.
25Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice54209,3633/3 záv.
26Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54208,7876/6 záv.
27Šrůtek StanislavRtyně v Podkrkonoší206,5633/3 záv.
28Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl57204,9722/2 záv.
29Svoboda PetrAC Pardubice191,5322/2 záv.
30Gajdoš JaroslavAK Perná56185,0433/3 záv.
31Dostál LadislavMoravská Třebová56177,0222/2 záv.
32Martinák JiříCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí60175,9522/2 záv.
33Štyndl MiroslavAtletika Polička57174,0622/2 záv.
34Růžička KarelŘetězárna Česká Ves56173,7233/3 záv.
35Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou59173,0122/2 záv.
36Kolínek ZdeněkAC Perná59167,4222/2 záv.
37Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí53155,5422/2 záv.
38Krása RomanISCAREX Česká Třebová53138,161212/12 záv.
39Hejl JanTRI STYLE Šumperk53132,4622/2 záv.
40Knápek LadislavARECO Hradec Králové61128,622/2 záv.
41Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá58118,322/2 záv.
42Ženčák JaroslavTJ Šumperk61105,2611/1 záv.
43Čivrný JiříSlovan Liberec53100,8311/1 záv.
44Horák PavelAHA Vyškov6199,5511/1 záv.
45Lomoz JanCKP Chrudim6092,2911/1 záv.
46Tarant JiříMASTY5890,7611/1 záv.
47Toman JiříHZS ČD Hradec Králové6185,1811/1 záv.
48Machač ZdeněkSB Světlá nad Sázavou5283,8611/1 záv.
49Novák ZdeněkKRB Koberovy5481,1911/1 záv.
50Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6077,9811/1 záv.
51Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6174,911/1 záv.
52Jandejsek ZdeněkOEZ Letohrad6173,8111/1 záv.
53Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5670,7111/1 záv.
53Orlich PetrCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6170,7111/1 záv.
55Hanke MiroslavSKI Podlázky5567,7511/1 záv.
56Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5267,6411/1 záv.
57Slabý JosefSedlec - Prčice6164,2711/1 záv.
58Potůček JiříVelké Přítočno5363,0411/1 záv.
59Šlajs TomášCC Choceň6059,3911/1 záv.
60Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5957,6211/1 záv.
61Ryba MilanAVC Praha5257,0611/1 záv.
62Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou545711/1 záv.
63Zitko JiříKRB Chrudim5454,7411/1 záv.
64Třasák MilanLokomotiva Pardubice5254,6122/2 záv.
65Filip JaroslavChoceň5952,2921/1 záv.
66Kalandra StanislavTJ Svitavy6051,9611/1 záv.
67Ehrenberger JaroslavLetohrad5551,3111/1 záv.
68Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5850,0611/1 záv.
69Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5450,0511/1 záv.
70Bříza PetrXXX49,4411/1 záv.
71Farář VáclavLoko OB Pardubice5249,0211/1 záv.
72Zoubek KarelMK CEA Boskovice6047,7711/1 záv.
73Páriš AttilaKRB Chrudim6046,7811/1 záv.
74Klimeš BedřichSokol Bukovice5640,9722/2 záv.
75Juračka VojtěchLOKO OB Pardubice5440,211/1 záv.
76Bolech JiříLokomotiva Pardubice5939,6211/1 záv.
77Exler PavelZEZ Žamberk5836,8622/2 záv.
78Drahný StanislavKČT Benešov5836,6211/1 záv.
79Krejsa VáclavAVC Praha35,4511/1 záv.
80Hojač MojmírTJ Tanvald5834,9411/1 záv.
81Fridrich MilanZářecká Lhota5529,2611/1 záv.
82Hamáček JiříElektro Lumen5828,6411/1 záv.
83Valtr PavelTeplo Ústí nad Orlicí26,6311/1 záv.
84Kubínek FrantišekOrel Blažovice5826,1811/1 záv.
85Hubka JosefChoceň5824,8511/1 záv.
86Dudek MilanCyklo Stratílek Litomyšl5923,3111/1 záv.
87Novotný PřemyslPastviny5923,1133/3 záv.
88Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5720,2411/1 záv.
89Šedý MichalTJ Jiskra Tanvald5917,9511/1 záv.
90Jiráska JanSKI Sněžník5617,5811/1 záv.
91Roudný VáclavLokomotiva Pardubice6110,4611/1 záv.
92Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí549,8811/1 záv.
93Přívětivý JiříBranky619,6522/2 záv.
94Víšek ZdeněkPraha533,7411/1 záv.
95Michalčík KarelBK Kravaře59---11/1 záv.
96Velechovský JiříKráliky55---11/1 záv.
96Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice52---22/2 záv.
96Král VlastimilAFK SKP Pardubice52---11/1 záv.
96Beňo MiroslavSK OB Týniště nad Orlicí53---11/1 záv.


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
10.3.2001Choceňský běh61
22.4.2001Běh Javorkou260
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239
27.5.200119. ročník, Za zlatým klíčem Rokytenky62
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2001Sázava - Lázek90
28.9.2001Miňon kros - běh na Suchý vrch106
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
9.12.2001Vánoční běh Parníkem93

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019 - 34. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník