Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2015

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 85 - - - - - - - - -
Svitavská 10 112 14 50% 50% 58% 34% 36% 42% 45% 45%
Jarní hodinovka na dráze 37 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 152 - - - - - - - - -
Křížová 10 347 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Jaroměřský kros - MČR veteránů 367 2 75% 100% 100% 75% 85% 100% 85% 89%
Běh na Rozálku 201 1 100% 100% 100% - 100% - 100% 135%
Běh Javorkou 256 2 100% 100% 100% - 100% 100% 90% 98%
Memoriál Q. Štěpánka 183 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 401 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 384 3 - - - - - - - -
Letohradská pětka 309 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Svitavský stýpl 27 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 99 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 207 2 - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka 101 2 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Malá cena Monaka 145 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 283 5 100% 100% 98% 100% 100% 98% 100% 99%
Nekořský kros 195 6 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
3. Pekelný kilometr 108 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 406 7 100% 100% 100% 90% 100% 90% 100% 97%
Báječný letní kros 133 9 100% 100% 98% 100% 100% 98% 100% 99%
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha 54 - - - - - - - - -
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD 155 4 - - - - - - - -
Knířovský běh 229 4 100% 100% 100% - - 100% 100% 100%
Běh na Kozlovský kopec 140 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 107 1 - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 61 - - - - - - - - -
Svinnský Iscarex kros 126 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 117 14 96% 90% 96% 96% 98% 88% 96% 94%
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná 120 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR 305 - - - - - - - - -
Černovírský kros 146 11 100% 98% 95% 95% 100% 93% 98% 97%
3. Zemská míle 161 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 133 - - - - - - - - -
Pekelný kilometr 2015 89 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 73 1 40% 80% 60% 70% 100% 40% 40% 61%
Dolní Dobrouč - Strážný 95 5 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Jablonné - Suchý vrch 86 - - - - - - - - -
Kopa běh 68 - - - - - - - - -
Kunětická devítka 81 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 84 3 57% 27% 77% 60% 50% 70% 47% 55%
Královský běh Kujebinou 255 5 - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 299 3 95% 100% 95% 100% 100% 90% 95% 96%
4. Zemská míle - vyhlášení 148 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Zemská míle 2015 175 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 288 4 - - - - - - - -
Heřmanická Osmička 136 - - - - - - - - -
Hradecký maraton 295 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 40 - - - - - - - - -
Velká Pardubická cross-country 154 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 285 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 87 4 98% 98% 88% 100% 100% 95% 98% 97%
Malá Pardubická 176 1 - - - - - - - -
Perníková 9 72 - - - - - - - - -
Čertovský běh 94 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 104 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 46
Pirklová Markéta ISCAREX Česká Třebová 45
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 44
Bubeníček Jiří SKI Skuhrov nad Bělou 43
Matyášová Jana Dolní Dobrouč 41
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 41
Hejl Radek Letohrad 39
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 38
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 37
Grätz Luděk Sokol Ústí nad Orlicí 36
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 35
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 34
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 34
Kubišta Oto SŽDC s.o., OŘ Hradec Králové 34
Jadrný Tomáš ISCAREX Junior team ČT 32
Hamplová Tereza ISCAREX Junior team ČT 32
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 32
Vebr Dominik ISCAREX Junior team ČT 31
Bielčik Jindřich Lichkov 31
Kubeš David Activity Lanškroun 31
Rossi Lenka ISCAREX Česká Třebová 30
Borková Adéla Brzdy Horní Čermná 29
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 29
Jureček Michal Cotkytle 29
Kačerovský Michal Vencl Tým Ústí nad Orlicí 28
Sadílek Ota ACTIVITY Lanškroun 28
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 28
Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 28
Kristenová Andrea ISCAREX Junior team ČT 27
Nechvílová Miroslava AC Choceň 27
Klementová Luisa ACTIVITY Lanškroun 27
Hanáková Klára Activity Lanškroun 27
Chlup Tomáš Activity Lanškroun 26
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 26
Gregor Jan ISCAREX Junior team ČT 26
Sedláček Roman Activity Lanškroun 26
Červ Miloslav Atletika Polička 25
Scheuer Jan Activity Lanškroun 25
Vebr Patrik Vencl tým Ústí nad Orlicí 25
Chládková Nikola Activity Lanškroun 24
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 24
Dušková Lenka ISCAREX Česká Třebová 23
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 23
Gregora Filip Activity Lanškroun 23
Krátký Luboš Lanškroun 23
Pirkl Vít Iscarex Česká Třebová 22
Čejková Klára ISCAREX Junior team ČT 22
Marhold Luboš Horní Jelení 22
Topinka Jonáš Activity Lanškroun 22


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr85
Svitavská 10112/110
Jarní hodinovka na dráze37/37
1. Zemská míle152
Křížová 10347/347
Jaroměřský kros - MČR veteránů367/339
Běh na Rozálku201/201
Běh Javorkou256/157
Memoriál Q. Štěpánka183/183
Pardubická devítka401/401
Běh kolem poličských hradeb384/257
Letohradská pětka309/253
Svitavský stýpl27/23
2. Pekelný kilometr99
Běh Choceňskými sady207/171
Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101/98
Malá cena Monaka145/98
Běh do Zámeckého vrchu283/183
Nekořský kros195/195
3. Pekelný kilometr108
Běh Dobroučským krajem406/261
Báječný letní kros133/57
Memoriál Václava Čevony 3 km dráha54/53
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
Knířovský běh229/191
Běh na Kozlovský kopec140/140
4. Pekelný kilometr107
Pardubická pětka na dráze61/60
Svinnský Iscarex kros126/106
Běh údolím řeky Bělé117/116
Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120/119
CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR305/216
Černovírský kros146/116
3. Zemská míle161
5. Pekelný kilometr133
Pekelný kilometr 201589/89
Sázava - Lázek73/73
Dolní Dobrouč - Strážný95/95
Jablonné - Suchý vrch86/86
Kopa běh68/66
Kunětická devítka81/81
Králický Lískovec84/80
Královský běh Kujebinou255/173
Cross po lyžařských tratích299/230
4. Zemská míle - vyhlášení148
Zemská míle 2015175/129
Běh údolím Orlice288/248
Heřmanická Osmička136/111
Hradecký maraton295/295
Pardubická desítka na dráze40/40
Velká Pardubická cross-country154/142
Přespolní běh lyžařů v Letohradě285/252
Sokolský půlmaraton87/86
Malá Pardubická176/164
Perníková 972/69
Čertovský běh94/94
Vánoční běh okolo Zlatého pásku104