hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

ISCAREX CUP

ročník 2017

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 95 - - - - - - - - -
Běh za břehem 153 2 95% 75% 95% 100% 90% 90% 100% 92%
Litomyšlská dvanáctka 132 9 80% 83% 95% 30% 20% 65% 68% 63%
Svitavská 10 149 6 55% 90% 100% 35% 45% 85% 55% 66%
1. Pekelný kilometr 133 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 114%
1. Zemská míle 126 - - - - - - - - -
Jarní půlmaraton 152 1 90% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 99%
Jaroměřský kros 317 - - - - - - - - -
Jarní hodinovka na dráze 21 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 252 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 331 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 198 2 - - - - - - - -
Svitavský stýpl - ZRUŠENO 0 - - - - - - - - -
Memoriál Quido Štěpánka 301 4 95% 55% 80% 75% 100% 70% 65% 77%
Běh kolem poličských hradeb 361 2 100% 100% 100% 100% 95% 100% 100% 99%
2. Pekelný kilometr 139 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 305 7 86% 85% 99% 63% 52% 90% 87% 80%
Běh Choceňskými sady 228 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Malá cena Monaka 146 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 281 5 100% 100% 100% 100% 90% 100% 100% 99%
Nekořský kros 146 3 100% - - - - - - 690%
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 177 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 130 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 463 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh na Kuňku - 7.6. 46 1 - - - - - - 100% 700%
Knířovský běh 193 4 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh přes Červený vrch 214 2 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 117%
Memoriál Václava Čevony 61 - - - - - - - - -
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD 141 - - - - - - - - -
Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu 87 5 100% 100% 98% 100% 98% 100% 100% 99%
Běh Mladkov - Suchý vrch 100 3 100% 100% 93% 100% 100% - 100% 116%
Běh na Kozlovský kopec 107 2 100% 100% 100% 100% 100% 95% 100% 99%
Pardubická pětka na dráze 39 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 111 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 170 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Černovírský kros 151 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 117%
Běh údolím řeky Bělé 105 2 100% 90% 95% 100% 100% - 100% 98%
3. Zemská míle 160 1 100% 100% 100% - 100% - 100% 120%
Výprachtice - Buková hora 127 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 125 - - - - - - - - -
Pekelný kilometr 2017 93 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 74 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh Sázava - Lázek 66 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh na Kuňku - 6.9. 40 - - - - - - - - -
Kopa kros 48 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton 55 1 100% 90% 80% 100% 100% 100% 100% 96%
Králický Lískovec 102 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 4.10. 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Velká Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková 9 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

  • celkem startujících: 5 207
  • unikátních závodníků: 2 536

Nejvíce startů v poháru

JménoTeamPočet startů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 35
Ráb Pavel Česká Třebová 32
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 30
Hruban Jan Česká Třebová 28
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 28
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 27
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 27
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 27
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 26
Černá Markéta Iscarex Česká Třebová 25
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 25
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 25
Bielčik Jindřich ELMA Tým 25
Sadílek Ota Activity Lanškroun 24
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior Česká Třebová 24
Matyášová Jana Silvita sro ÚO 23
Nechvílová Miroslava AC Choceň 23
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 22
Čejková Klára ISCAREX Junior Team 22
Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 22
Heger Šimon Atletika Jablonné 22
Jadrný Tomáš ISCAREX Junior team 21
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 21
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 21
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 21
Tlapák Jaroslav Hokejbal Česká Třebová 20
Vacarda Vladimír Eleven Run Team 20
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 20
Brusenbauchová Nela ISCAREX Junior team ČT 20
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 20
Šimůnek Jan ISCAREX junior team ČT 20
Vencl Jiří Activity Lanškroun 20
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 19
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 19
Pavelcová Romana Atletika Žamberk 19
Šolc Vítězslav BKL Machov 19
Nováková Babora Sokol Kunvald 19
Lerchová Kateřina Activity Lanškroun 19
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 19
Šedová Jana Sruby 19
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 18
Červ Miloslav Atletika Polička 18
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 18
Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 18
Hejl Radek Vencl Tým Ústí nad Orlicí 18
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 18
Bukáček Marek Atletika Polička 18
Hanáková Klára Activity Lanškroun 18
Moravec Jan Orel Orlice - JM team Letohrad 18
Vacek Lukáš ISCAREX Junior team Česká Třebová 18


Zobrazit kompletní přehled >>

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů 95/60
Běh za břehem 153/153
Litomyšlská dvanáctka 132/132
Svitavská 10 149/149
1. Pekelný kilometr 133/0
1. Zemská míle 126/0
Jarní půlmaraton 152/152
Jaroměřský kros 317/285
Jarní hodinovka na dráze 21/21
Běh Javorkou 252/172
Pardubická devítka 331/331
Běh na Rozálku 198/198
Svitavský stýpl - ZRUŠENO -
Memoriál Quido Štěpánka 301/300
Běh kolem poličských hradeb 361/235
2. Pekelný kilometr 139/0
Letohradská pětka 305/226
Běh Choceňskými sady 228/170
Malá cena Monaka 146/146
Běh do Zámeckého vrchu 281/188
Nekořský kros 146/146
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 177/177
3. Pekelný kilometr 130/0
Běh Dobroučským krajem 463/318
Běh na Kuňku - 7.6. 46/46
Knířovský běh 193/145
Běh přes Červený vrch 214/153
Memoriál Václava Čevony 61/61
2. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD 141/1
Peklák Challenge - kvalifikace na MS v běhu do vrchu 87/69
Běh Mladkov - Suchý vrch 100/94
Běh na Kozlovský kopec 107/107
Pardubická pětka na dráze 39/39
4. Pekelný kilometr 111/1
Svinnský ISCAREX kros 170/129
Černovírský kros 151/112
Běh údolím řeky Bělé 105/105
3. Zemská míle 160/1
Výprachtice - Buková hora 127/118
5. Pekelný kilometr 125/1
Pekelný kilometr 2017 93/93
Strážný - nahoru a dolů 74/74
Běh Sázava - Lázek 66/66
Běh na Kuňku - 6.9. 40/40
Kopa kros 48/48
Horský čtvrtmaraton 55/55
Králický Lískovec 102/90
Cross po lyžařských tratích -
4. Zemská míle -
Běh údolím Orlice -
Běh na Kuňku - 4.10. -
Heřmanická osmička -
Pardubická desítka na dráze -
Velká Pardubická cross-country -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince -
Týnišťská desítka -
Sokolský půlmaraton -
Malá Pardubická cross-country -
Perníková 9 -
Běh 17. listopadu -
Čertovský běh -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku -