Notice: Undefined variable: hp4 in /web/htdocs2/iscarexcz/home/www/in_sport/content/statistika.php on line 202

Notice: Undefined variable: hp6 in /web/htdocs2/iscarexcz/home/www/in_sport/content/statistika.php on line 202
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX (iscarex.cz/sport)
Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr

ročník 2017

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Pekelný kilometr 133 2 100% 100% 100% - 100% - 100% 100%
2. Pekelný kilometr 139 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 130 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 111 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 125 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 5
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 5
Ráb Pavel Česká Třebová 5
Hruban Jan Česká Třebová 5
Machalík Jaroslav Česká Třebová 5
Jadrný Tomáš ISCAREX Junior team ČT 5
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 5
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 5
Kubešová Eliška Activity Lanškroun 5
Matyášová Jana Dolní Dobrouč 5
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 5
Moskvová Agáta KB Letohrad 5
Šimůnek Jan ISCAREX Česká Třebová 5
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 5
Turek Martin www.zakisova-skolabehu.com 5
Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 5
Hrušková Darina ISCAREX Česká Třebová 5
Machalíková Viktorie Česká Třebová 5
Matějková Anna Activity Lanškroun 4
Brusenbauchová Nela ISCAREX Junior team ČT 4
Vondra Vojtěch Activity Lanškroun 4
Špatenka Matěj Activity Lanškroun 4
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 4
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 4
Hyksa Jakub - 4
Moravec Jakub JM Team Letohrad 4
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 4
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 4
Dejdarová Tereza Česká Třebová 4
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 4
Hanik Alex Česká Třebová 4
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 4
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 4
Kouba Radim Rybník 4
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 4
Ducháček Matěj Sokol Řetová 4
König Antonín ISCAREX Junior team ČT 4
Rábová Martina Česká Třebová 4
Hanik Maxim ISCAREX Junior team ČT 4
Hruška Jakub TJ Dlouhá Třebová 4
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 4
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 4
Steklá Barbora TJ Svitavy 4
Němec Radek Litomyšl 4
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 4
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 4
Königová Tereza ISCAREX Junior team ČT 4
Lerchová Kateřina Activity Lanškroun 4
Novák Petr SK Donocykl 4
Kubešová Klára Atletika Lanškroun 4
Pilgr Luděk OB Česká Třebová 4
Hrušková Anna TJ Dlouhá Třebová 4
Sadílek Ota Activity Lanškroun 4
Machalíková Veronika Česká Třebová 4
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 4
Dufková Marie ISCAREX Junior team ČT 4
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior Česká Třebová 4
Beneš Michal RUNSPORT 4
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team ČT 4
Václavková Hana Dlouhá Třebová 4
Němcová Natálie Litomyšl 4
Zelinková Veronika ISCAREX Junior team ČT 4
Borková Johanka ISCAREX Junior Česká Třebová 4
Vencl Jiří Activity Lanškroun 4
Škrabánek Dominik SKB Česká Třebová 4
Vacek Lukáš ISCAREX Junior team ČT 4


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Pekelný kilometr 133/103
2. Pekelný kilometr 139/112
3. Pekelný kilometr 130/108
4. Pekelný kilometr 111/89
5. Pekelný kilometr 125/102