hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 93 - - - - - - - - -
Běh za břehem 150 - - - - - - - - -
Svitavská 10 138 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 104 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 408 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Jarní hodinovka na dráze 19 1 100% 100% 100% 100% 100% 70% 100% 96%
1. Zemská míle 173 3 - - - - - - - -
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 253 2 - - - - - - - -
Jarní půlmaraton 126 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Pardubická devítka 336 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 197 1 90% 100% 90% 90% 100% 90% 100% 94%
Svitavský stýpl 14 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 223 4 - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 362 7 100% 100% 100% 100% 95% 100% 100% 99%
2. Pekelný kilometr 136 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 305 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 108 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 254 1 70% 100% 100% 100% 100% - - 94%
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 129 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 292 3 83% 77% 60% 100% 70% 40% 90% 74%
Nekořský kros 161 4 90% 100% 90% 100% 37% 100% 90% 87%
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 141 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 93 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 343 3 95% 95% 100% 100% 100% 95% 95% 97%
Běh na Kuňku - 6.6.2018 26 - - - - - - - - -
Knířovský běh 269 4 88% 98% 100% 98% 93% 97% 93% 95%
Memoriál Václava Čevony 44 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 276 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Mladkov - Suchý vrch 78 5 100% 100% 100% 100% 93% 100% 100% 99%
Běh na Kozlovský kopec 100 - - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Velká Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

  • celkem startujících: 4 158
  • unikátních závodníků: 2 329

Nejvíce startů v poháru

JménoTeamPočet startů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 26
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 23
Vacek Michal 21
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 20
Černá Markéta Iscarex Česká Třebová 19
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 19
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 19
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 18
Bubeníček Jiří Skuhrov nad Bělou 18
Fišerová Beáta TJ Dlouhá Třebová 18
Matějková Viktoria Ela Lubník 17
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 17
Hruban Jan Česká Třebová 17
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 17
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 17
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 16
Moravec Jan OB Sokol Žamberk 16
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 16
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 16
Keprtová Miloslava Iscarex Junior Team Česká Třebová 16
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 16
Němec Radek Litomyšl 16
Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 15
Borek Viktor Brdy Horní Čermná 15
Simon Petr Polička 15
Šolc Vítězslav BKL Machov 15
Krátká Anna Hvězda Pardubice z.s. 15
Kouba Radim ISCAREX junior team Česká Třebová 15
Adamec Lukáš HORO Česká Třebová 15
Fliedr Tomáš F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 14
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 14
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 14
Chaloupek Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 14
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team ČT 14
Kubešová Klára Activity Lanškroun 14
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 14
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 14
Nechvílová Miroslava AC Choceň 14
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 14
Petrová Štěpánka Iscarex Junior Team ČT 14
Bukáček Marek Atletika Polička 14
Steklá Barbora TJ Svitavy 13
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 13
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 13
Brusenbauchová Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 13
Moravec Jakub Orel Orlice 13
Šedová Jana x 13
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 13
Mannlová Jana MP Pardubice 13
Kubešová Eliška Activity Lanškroun 13
Boháč Zamoták Městské lesy Vysoké Mýto 13
Hejlová Kateřina Iscarex Junior Team ČT 13
Serbousková Sára ISCAREX junior team Česká Třebová 13


Zobrazit kompletní přehled >>

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů 93/62
Běh za břehem 150/150
Svitavská 10 138/137
1. Pekelný kilometr 104/1
Jaroměřský kros 408/385
Jarní hodinovka na dráze 19/19
1. Zemská míle 173/1
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! -
Běh Javorkou 253/158
Jarní půlmaraton 126/126
Pardubická devítka 336/336
Běh na Rozálku 197/197
Svitavský stýpl 14/14
Memoriál Q. Štěpánka 223/223
Běh kolem poličských hradeb 362/254
2. Pekelný kilometr 136/0
Letohradská pětka 305/226
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 108/108
Běh Choceňskými sady 254/216
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 129/129
Běh do Zámeckého vrchu 292/202
Nekořský kros 161/161
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 141/141
3. Pekelný kilometr 93/0
Běh Dobroučským krajem 343/267
Běh na Kuňku - 6.6.2018 26/26
Knířovský běh 269/185
Memoriál Václava Čevony 44/44
2. Zemská míle 128/0
Běh přes Červený vrch 276/215
Mladkov - Suchý vrch 78/75
Běh na Kozlovský kopec 100/100
Pardubická pětka na dráze -
4. Pekelný kilometr -
Svinnský ISCAREX kros -
Černovírský kros -
Běh údolím řeky Bělé -
3. Zemská míle -
Horský čtvrtmaraton -
Výprachtice - Buková hora -
5. Pekelný kilometr -
Strážný - nahoru a dolů -
Sázava - Lázek -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 -
Kopaběh -
Králický Lískovec -
Cross po lyžařských tratích -
4. Zemská míle -
Heřmanická osmička -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 -
Běh údolím Orlice -
Pardubická desítka na dráze -
Velká Pardubická cross-country -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě -
Sokolský půlmaraton -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince -
Týnišťská desítka -
Malá Pardubická cross-country -
Perníková devítka -
Běh 17. listopadu -
Čertovský běh -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku -