hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 93 - - - - - - - - -
Běh za břehem 150 - - - - - - - - -
Svitavská 10 138 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 104 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 408 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Jarní hodinovka na dráze 19 1 100% 100% 100% 100% 100% 70% 100% 96%
1. Zemská míle 173 - - - - - - - - -
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 0 - - - - - - - - -
Jarní půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Pardubická devítka 0 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 0 - - - - - - - - -
Svitavský stýpl 0 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 0 - - - - - - - - -
Běh kolem poličských hradeb 0 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 0 - - - - - - - - -
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 0 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 0 - - - - - - - - -
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 0 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 0 - - - - - - - - -
Nekořský kros 0 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 6.6.2018 0 - - - - - - - - -
Knířovský běh 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Velká Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

  • celkem startujících: 756
  • unikátních závodníků: 670

Nejvíce startů v poháru

JménoTeamPočet startů
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 6
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 6
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 5
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 5
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 5
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 5
Moravec Jan JM Team Letohrad 5
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 5
Fliedr Tomáš F-Bike Klub Sádek 4
Boháč Zamoták Městské lesy Vysoké Mýto 4
Moravec Jakub JM Team Letohrad 4
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 4
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 4
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 4
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Adamec Lukáš Horo Česká Třebová 4
Němec Radek Litomyšl 4
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 4
Steklá Barbora TJ Svitavy 4
Bubeníček Jiří Skuhrov nad Bělou 4
Matějková Viktoria Ela Lubník 4
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 4
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 4
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad Orlicí 4
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 4
Bukáček Marek Atletika Polička 4
Kouba Radim Iscarex Junior Team ČT 3
Navrátilová Marika TJ Atletika Svitavy 3
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 3
Hruban Jan Česká Třebová 3
Kubešová Eliška Activity Lanškroun 3
Řemínek Matěj AC Choceň 3
Šimůnek Jan ISCAREX Junior team ČT 3
Bartoňová Adéla Atletika Polička 3
Kramář Michal TJ Sokol Janov 3
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Kubešová Klára Activity Lanškroun 3
Matějková Anna Activity Lanškroun 3
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 3
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 3
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 3
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 3
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 3
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 3
Krátký Josef Hvězda Pardubice 3
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 3
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team Česká Třebová 3
Boháč Pankrác Jiskra Ústí nad Orlicí 3
Němcová Natálie Litomyšl 3
Chaloupek Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 3
Vebr Dominik Vencl tým Ústí nad Orlicí 3


Zobrazit kompletní přehled >>

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů 93/62
Běh za břehem 150/150
Svitavská 10 138/137
1. Pekelný kilometr 104/1
Jaroměřský kros 408/385
Jarní hodinovka na dráze 19/19
1. Zemská míle 173/2
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! -
Běh Javorkou -
Jarní půlmaraton -
Pardubická devítka -
Běh na Rozálku -
Svitavský stýpl -
Memoriál Q. Štěpánka -
Běh kolem poličských hradeb -
2. Pekelný kilometr -
Letohradská pětka -
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození -
Běh Choceňskými sady -
Malá cena Monaka - Janderovská desítka -
Běh do Zámeckého vrchu -
Nekořský kros -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy -
3. Pekelný kilometr -
Běh Dobroučským krajem -
Běh na Kuňku - 6.6.2018 -
Knířovský běh -
Memoriál Václava Čevony -
2. Zemská míle -
Běh přes Červený vrch -
Mladkov - Suchý vrch -
Běh na Kozlovský kopec -
Pardubická pětka na dráze -
4. Pekelný kilometr -
Svinnský ISCAREX kros -
Černovírský kros -
Běh údolím řeky Bělé -
3. Zemská míle -
Horský čtvrtmaraton -
Výprachtice - Buková hora -
5. Pekelný kilometr -
Strážný - nahoru a dolů -
Sázava - Lázek -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 -
Kopaběh -
Králický Lískovec -
Cross po lyžařských tratích -
4. Zemská míle -
Heřmanická osmička -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 -
Běh údolím Orlice -
Pardubická desítka na dráze -
Velká Pardubická cross-country -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě -
Sokolský půlmaraton -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince -
Týnišťská desítka -
Malá Pardubická cross-country -
Perníková devítka -
Běh 17. listopadu -
Čertovský běh -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku -