Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle

Ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
1. Zemská míle 173 4 - - - - - - - -
2. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Chaloupek Ondřej Atletika TJ Lanškroun 2
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 2
Gregorová Anna Activity Lanškroun 2
Keprtová Miloslava ISCAREX Česká Třebová 2
Petrová Štěpánka ISCAREX Junior team ČT 2
Skalická Nela Lanškroun 2
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 2
Dufková Marie AC Pardubice 2
Krátký Luboš TJ Lanškroun 2
Kodytková Nela FK Řetůvka 2
Vacek Michal ISCAREX Junior team ČT 2
Němec Radek Litomyšl 2
Rybička Dominik ISCAREX Junior team ČT 2
Svobodová Barbora AZAS Dolní Čermná 2
Hegerová Tereza Atletika Jablonné nad Orlicí 2
Matějková Viktoria Ela Lubník 2
Přichystalová Lucie - 2
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 2
Topinka Jonáš Activity Lanškroun 2
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 2
Dušek Petr - 2
Hrubčík David - 2
Resler Filip Atletika TJ Lanškroun 2
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team ČT 2
Ficner Tomáš - 2
Kumpošt Radovan ISCAREX Junior team ČT 2
Dehnerová Veronika Activity Lanškroun 2
Kouba Radim ISCAREX Junior team ČT 2
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 2
Gregorová Jana ACTIVITY Lanškroun 2
Novák Martin Rudoltice 2
Serbousková Sára ISCAREX Junior team ČT 2
Topinka Tobiáš Activity Lanškroun 2
Dušková Tereza Horní Třešňovec 2
Resler Mikuláš Lanškroun 2
Báčová Magdaléna - 2
Zajíček Vojtěch Atletika TJ Lanškroun 2
Špatenková Linda Lanškroun 2
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 2
Gregora Lukáš Activity Lanškroun 2
Šimůnková Pavla ISCAREX Česká Třebová 2
Václavíková Dita AK Mor.Třebová 2
Fišerová Beáta Atletika Dlouhá Třebová 2
Kumpoštová Andrea ISCAREX Junior team ČT 2
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 2
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team ČT 2
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 2
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 2
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team ČT 2
Marek Tomáš Brzdy Horní Čermná 2
Pirkl Vít ISCAREX Junior team ČT 2
Bureš Josef ISCAREX Junior team ČT 2
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 2
Dušková Žaneta Horní Třešňovec 2
Jandejsek Michael Atletika TJ Lanškroun 2
Němcová Natálie Litomyšl 2
Suldovský Šimon Atletika TJ Lanškroun 2
Bartoňová Adéla Atletika Polička 2
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 2
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team ČT 2
Kapoun Petr Atletika Polička 2
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 2
Valenta Lukáš Atletika TJ Lanškroun 2
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 2
Steklá Barbora TJ Svitavy 2
Mareš František MŠ Vančurova 2
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 2
Kačerovský Michal Activity Lanškroun 2
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team ČT 2
Jandejsková Eliška Atletika TJ Lanškroun 2
Kubešová Klára Activity Lanškroun 2
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 2
Svoboda Jiří AZAS Dolní Čermná 2


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
1. Zemská míle173/172
2. Zemská míle128/128
3. Zemská míle-
4. Zemská míle-